Panáček v reality show

Ano, šéfe 2016 online video

Kulinářský pořad Ano, šéfe! má svůj původ ve Velké Británii, kde se vysílal pod názvem Ramsay’s Kitchen Nightmares. Světoznámý kuchař a majitel několika michelinských hvězdiček Gordon Ramsay (v Česku jím bude Zdeněk Pohlreich z Café Imperial) v pořadu proměňuje neúspěšné restaurace, které mají mnohdy jen pár dní před uzavřením, v ty úspěšné a oblíbené. Reality show se dočkala velkého úspěchu i ve Spojených státech, kde ji stanice FOX vysílá pod názvem Kitchen Nightmares.

Formát Ano, šéfe se v České republice těší velké divácké popularitě a to především díky hlavnímu protagonistovi, kterým je Zdeněk Pohlreich. Diváci čekají vždy především na jeho peprné hlášky a zrnitě květnatou mluvu. Není tedy divu, že každý díl Ano, šéfe sleduje v průměru 700 000 diváků a na podzim roku 2012 se vysílá již 5., údajně poslední řada, která je někdy označována jako nové díly 4. řady.

Tato gastronomická reality show zaujala natolik, že na Slovensku začali vysílat reprízy české verze, aby se v roce 2010 pustili do natáčení vlastní mutace s názvem Áno, šéfe s kuchařem Jaroslavem Žídkem. Slovenská verze má zatím za sebou pouze 1 řadu.

Ano, šéfe 6. řada 2015 archiv

Epizoda č. 04 American Grill Bar Restaurant, Mohelnice
Epizoda č. 01 Bastila, Beroun

Ano, šéfe 5. řada 2012 archiv

Epizoda č. 01 Modrá stodola, Horoměřice
Epizoda č. 02 Hotel Květnice, Tišnov
Epizoda č. 03 Hotel Krajka, Vamberk
Epizoda č. 04 restaurace Excalibur, Moravská Třebová
Epizoda č. 05 restaurace Letem světem, Praha Petrovice

Ano, šéfe archiv 4. řady 2011

Epizoda č. 01 Scandinavia / Černá kočka, Svitavy
Epizoda č. 02 Bohéma, Brno
Epizoda č. 03 Sedmé nebe, Plzeň
Epizoda č. 04 U sv. Filipa a Jakuba, Praha – Smíchov
Epizoda č. 05 Pintovka, Tábor

Ano, šéfe archiv 3. řady 2010

Epizoda č. 01 Bluepoint Praha
Epizoda č. 02 Blue Note Kralupy nad Vltavou
Epizoda č. 03 Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou
Epizoda č. 04 Fantazie Benešov
Epizoda č. 05 Bohemia Dubí
Epizoda č. 06 Radniční restaurace Jihlava
Epizoda č. 07 Harmony Praha
Epizoda č. 08 Latrán Český Krumlov
Epizoda č. 09 U Apoštola Jevíčko
Epizoda č. 10 U Tlustých Lednice
Epizoda č. 11 Vlčárna Krásná Lípa
Epizoda č. 12 Kotelna Praha

Pořad Ano, šéfe online si můžete prohlédnout buď na Stream.cz nebo na oficiálním webu TV Prima, kde se nachází patřičný archiv.

Ano, šéfe 2016 video archiv

Zátěžový test motorestu Ušák v Prunéřově

22. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-motorest-usak-prunerov
Dnes probíhá natáčení dalšího dílu Ano, šéfe a to tradičním zátěžovým testem. Tento týden se Zdeněk Pohlreich snaží poradit motorestu Ušák v Prunéřově u Kadaně. Zátěžový test začína dnes 22. 9. 2016 v 17 hodin. Předpokládáme, že hospoda již bude zaplněna. Kdyby se do ní někdo přeci jen dostal, rádi si vaše postřehy z natáčení přečteme.

Už jste četli 1. číslo čtvrtletníku Ano, šéfe? (video)

14. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-casopis
Právě dnes vychází nový čtvrtletník Ano, šéfe. Časopis je vytvářen v úzké spolupráci s TV Prima a jeho odborným garantem je kdo jiný než Zdeněk Pohlreich. Co v časopise Ano, šéfe naleznete? Recepty a tipy na nejrůznější restaurace a zajímavosti z gastro světa a taky 4 restaurace, které prošly pořadem Ano, šéfe. Už někdo koupil a začetl se? Co na časopis říkáte? Chytne se v konkurenci českých gastro časopisů? Asi si ho dnes cestou domů zakoupím. Níže si ještě můžete pustit promo video na první vydání, které čítá 68 stran.

Zátěžový test Ano, šéfe 2016 U Vlka, Cejl – Brno (video)

22. Srpen 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-cejl
Tak tento díl i zátěžový test Ano, šéfe, vypadá už jen dle lokality na pořádnou laskominu. Zkrátka Cejl, to je pojem nejen v Brně :-) Takže pokud se toho chcete osobně zúčastnit, máte zítra 23. 8. od 17 hodin možnost. Přihlašte se na e-mail anosefe@hypermarketfilm a užijte si zátěžový test Zdeňka Pohlreicha v brněnském Bronxu, tedy Cejlu.

Zátěžový test Ano, šéfe 2016 U Tlusťocha, Pasohlávky, kemp Merkur (video)

26. Červenec 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-pasohlavky-u-tlustocha
Léto, neléto, Zdeněk jezdí po vlastech českých a natáčí nové díly Ano, šéfe. Dnes se bude pohybovat v rámci zátěžového testu od 16 hodin v restauraci U Tlusťocha v oblíbeném kempu Merkur v Pasohlávkách. Myslíme si, že účastníci náborového testu jsou již nabraní, ale pokud chcete zkusit své štěstí, pak pište na anna@hypermarketfilm.cz Pozvánku od Zdeňka si prohlédněte uvnitř článku.

Ano, šéfe 2016 (3.3.) restaurace Hotel Zámek Havířov

3. Březen 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-zamek-havirov-anketa
Kuriózní, možná spíše odstrašující podívaná čeká na šéfa v Havířově. Mají tady soukromý hotel, jehož vlastníkem je ale město Havířov. Vedou ho dva zastupitelé – jeden sedí na radnici za komunisty a druhý za ANO. Další premiérový díl oblíbeného pořadu Ano, šéfe! ve čtvrtek ve 21.20 na Primě

Ano, šéfe 2016 (18.2.) restaurace Městské sály, Teplice

18. Únor 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-mestske-saly-teplice
Zděnda se v další porci české gastro edukační školy vydal do Sudet, konkrétně do města, kde v městské radě sedí nepřehlédnutelný mladý radní Dominik Feri. Ano, tentokrát se Ano, šéfe podívalo do Teplic, konkrétně restaurace v rámci Městských sálů, které se nachází pod tamním tanečním sálem. Jaké bylo Zdenkovo zastavení tentokrát?

Ano, šéfe 2016 (11.2.) Wellness relax areál Hnačov, U Hanousků

11. Únor 2016 | napsal(a): SUNíčko

Ano, šéfe 2016 - Hnáčov, U Hanousků
V dalším díle šesté řady Ano, šéfe se Zdeněk Pohlreich vydal do restaurace U Hanousků, která je nedílnou součástí něčeho, co pan Hanousek, místní šéfkuchař a majitel v jedné osobě nazval – Wellness relax areál Hnačov.

Ano, šéfe 2016 (28.1.) Bouda v Obřím Dole, Pec pod Sněžkou

28. Leden 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-bouda-v-obrim-dole
V dalším premiérovém díle Ano, šéfe 2016 se Zdeněk Pohlreich vydal do Pece pod Sněžkou, konkrétné do horské chaty s restaurací, která nese název Bouda v Obřím dole. Na první pohled to vypadalo jako horská, zasněžená idylka, ale chyba lávky.

Ano, šéfe 2016 (21.1.) Hospůdka u Hastrmana, Vyšší Brod

21. Leden 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-hospudka-u-hastrmana
Po minulém týdnu, kdy se Zdeněk Pohlreich ohlédl formou tří návratů za předešlou řadou Ano, šéfe, dnes večer nás návštěva zcela nového podniku. Hospůdky u Hastrmana ve Vyšším Brodě. Restauraci v ráji vodaků. V čem bude problém tentokrát?

Ano, šéfe 2016 (14.1.): Zdeněk Pohlreich se vrátí do 3 restaurací

14. Leden 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-navrat-trmice

Leden v televizi, to předešlé roky znamenalo především vymetání archívu a žádné nově věci. Letos je tomu, zdá se jinak. A tak, nejen veřejnoprávní ČT se snaží, co se seriálů týká, tak i TV Prima, která dnes, 14. 1. 2016 vypouští ven novou řadu oblíbeného Ano, šéfe. První díl, bude návratový, kdy se Zdeněk Pohlreich vydá do divácky nejzajímavějších restaurací z loňské série, tj. Ano, šéfe 2015. Která přesně místa to budou, zjístíte dále v článku.

1. stránka z celkem 13123...10...Poslední »