Panáček v reality show

Ano, šéfe 2017 online video

Kulinářský pořad Ano, šéfe! má svůj původ ve Velké Británii, kde se vysílal pod názvem Ramsay’s Kitchen Nightmares. Světoznámý kuchař a majitel několika michelinských hvězdiček Gordon Ramsay (v Česku jím bude Zdeněk Pohlreich z Café Imperial) v pořadu proměňuje neúspěšné restaurace, které mají mnohdy jen pár dní před uzavřením, v ty úspěšné a oblíbené. Reality show se dočkala velkého úspěchu i ve Spojených státech, kde ji stanice FOX vysílá pod názvem Kitchen Nightmares.

Formát Ano, šéfe se v České republice těší velké divácké popularitě a to především díky hlavnímu protagonistovi, kterým je Zdeněk Pohlreich. Diváci čekají vždy především na jeho peprné hlášky a zrnitě květnatou mluvu. Není tedy divu, že každý díl Ano, šéfe sleduje v průměru 700 000 diváků a na podzim roku 2012 se vysílá již 5., údajně poslední řada, která je někdy označována jako nové díly 4. řady.

Tato gastronomická reality show zaujala natolik, že na Slovensku začali vysílat reprízy české verze, aby se v roce 2010 pustili do natáčení vlastní mutace s názvem Áno, šéfe s kuchařem Jaroslavem Žídkem. Slovenská verze má zatím za sebou pouze 1 řadu.

Ano, šéfe 6. řada 2015 archiv

Epizoda č. 04 American Grill Bar Restaurant, Mohelnice
Epizoda č. 01 Bastila, Beroun

Ano, šéfe 5. řada 2012 archiv

Epizoda č. 01 Modrá stodola, Horoměřice
Epizoda č. 02 Hotel Květnice, Tišnov
Epizoda č. 03 Hotel Krajka, Vamberk
Epizoda č. 04 restaurace Excalibur, Moravská Třebová
Epizoda č. 05 restaurace Letem světem, Praha Petrovice

Ano, šéfe archiv 4. řady 2011

Epizoda č. 01 Scandinavia / Černá kočka, Svitavy
Epizoda č. 02 Bohéma, Brno
Epizoda č. 03 Sedmé nebe, Plzeň
Epizoda č. 04 U sv. Filipa a Jakuba, Praha – Smíchov
Epizoda č. 05 Pintovka, Tábor

Ano, šéfe archiv 3. řady 2010

Epizoda č. 01 Bluepoint Praha
Epizoda č. 02 Blue Note Kralupy nad Vltavou
Epizoda č. 03 Hotel Hvězda Pec pod Sněžkou
Epizoda č. 04 Fantazie Benešov
Epizoda č. 05 Bohemia Dubí
Epizoda č. 06 Radniční restaurace Jihlava
Epizoda č. 07 Harmony Praha
Epizoda č. 08 Latrán Český Krumlov
Epizoda č. 09 U Apoštola Jevíčko
Epizoda č. 10 U Tlustých Lednice
Epizoda č. 11 Vlčárna Krásná Lípa
Epizoda č. 12 Kotelna Praha

Pořad Ano, šéfe online si můžete prohlédnout buď na Stream.cz nebo na oficiálním webu TV Prima, kde se nachází patřičný archiv.

Ano, šéfe 2017 video archiv

Ano, šéfe 2017 (27.2.) Westy Restaurant, Hodonín (video)

27. Únor 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2017-westy-restaurant-hodonin
Z upoutávek se zdálo, že se tentokrát Zdeněk Pohlreich vydá v dalším díle Ano, šéfe opět za hranice a to do míst, kde se mluví německy, ale nebylo tomu tak. Tvůrci Ano, šéfe se Zdeňkem v čele se tentokrát vydali do moravského Hodonína, kde narazili na Westy Restaurant. Osamělý ostrůvek alpské gastronomie v tomto moravském městě, kde to už přes rok zkouší kuchař, který má za sebou 30 let praxe nedaleko Kutzbühelu. Proč se mu nedaří?

Ano, šéfe 2017 (20. 2.): Pod Lesem, Jílovište

21. Únor 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2017-pod-lesem-jilovisteVe včerejším díle sedmé série Ano, šéfe se Zdeněk Pohlreich v podstatě nikam nevydal, neb restaurace Pod Lesem, které byl věnovaný tento díl, byla na jeho domácím hřišti. Nachází se totiž na okraji Prahy v městečku Jíloviště, kde Zdeněk a i pár dalších významnějších osob českých žije. Co více, Zdeněk do restaurace Pod Lesem i sám sem tam zavítá. A jaký tedy bylo Ano, šéfe na hřišti samotného šéfa?

Ano, šéfe 2017 (13. 2.): U Kaštanů, Praha

13. Únor 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2017-restaurace-u-kastanu-praha
Dnes se Zdeněk Pohlreich v rámci Ano, šéfe navrátí do Prahy a to do restaurace U Kaštanů, kterou si otevřeli dva kamarádi a spolužáci z Vysočiny, Jirka a Pavel. Lze soudit, že když si pozvali pana Zdeňka, tak se jim zrovna nedaří dobýt Prahu svým gastro uměním.

Ano, šéfe 2017 (6. 2.): Motorest Ušák – Prunéřov, Kadaň

6. Únor 2017 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2017-motorest-usak-prunerov-kadan
Je pondělí, takže tu máme zcela nový premiérový díl Ano, šéfe 2017. Tentokrát se Zdeněk Pohlreich na obrazovce TV Prima vydá do motorestu Ušák u Prunéřova. Už nyní lze z promo článků na internetu odhadnout, o čem tento díl Ano, šéfe bude. Hlavní téma bude majitel motorestu Ušák Erich Szymaniec, bývalý majitel nechvalně proslulého pražského klubu U Holubů, který si odseděl i pár let v kriminále. Nyní se však již snaží sekat dobrotu.

Ano, šéfe 2017 (30. 1.): Jídelna U Vlka, Brno

29. Leden 2017 | napsal(a): Petr

ano-sefe-30-leden

Show Ano, šéfe se ve třetím díle 7. řady vypraví do Brna. Jídelna U Vlka se nachází ve vyhlášené ulici Cejl, které se přezdívá brněnský Bronx. Její majitel Vladimír Volf příliš zkušeností s provozováním restaurace nemá a podnik je těsně před krachem. Zdeněk Pohlreich je asi poslední možností, jak jídelnu nasměrovat na cestu k prosperitě.

Nový díl premiérové řady Ano, šéfe vysílá TV Prima v pondělí 30. ledna 2017 od 21:30.

Zátěžový test motorestu Ušák v Prunéřově

22. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-motorest-usak-prunerov
Dnes probíhá natáčení dalšího dílu Ano, šéfe a to tradičním zátěžovým testem. Tento týden se Zdeněk Pohlreich snaží poradit motorestu Ušák v Prunéřově u Kadaně. Zátěžový test začína dnes 22. 9. 2016 v 17 hodin. Předpokládáme, že hospoda již bude zaplněna. Kdyby se do ní někdo přeci jen dostal, rádi si vaše postřehy z natáčení přečteme.

Už jste četli 1. číslo čtvrtletníku Ano, šéfe? (video)

14. Září 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-casopis
Právě dnes vychází nový čtvrtletník Ano, šéfe. Časopis je vytvářen v úzké spolupráci s TV Prima a jeho odborným garantem je kdo jiný než Zdeněk Pohlreich. Co v časopise Ano, šéfe naleznete? Recepty a tipy na nejrůznější restaurace a zajímavosti z gastro světa a taky 4 restaurace, které prošly pořadem Ano, šéfe. Už někdo koupil a začetl se? Co na časopis říkáte? Chytne se v konkurenci českých gastro časopisů? Asi si ho dnes cestou domů zakoupím. Níže si ještě můžete pustit promo video na první vydání, které čítá 68 stran.

Zátěžový test Ano, šéfe 2016 U Vlka, Cejl – Brno (video)

22. Srpen 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-cejl
Tak tento díl i zátěžový test Ano, šéfe, vypadá už jen dle lokality na pořádnou laskominu. Zkrátka Cejl, to je pojem nejen v Brně :-) Takže pokud se toho chcete osobně zúčastnit, máte zítra 23. 8. od 17 hodin možnost. Přihlašte se na e-mail anosefe@hypermarketfilm a užijte si zátěžový test Zdeňka Pohlreicha v brněnském Bronxu, tedy Cejlu.

Zátěžový test Ano, šéfe 2016 U Tlusťocha, Pasohlávky, kemp Merkur (video)

26. Červenec 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-pasohlavky-u-tlustocha
Léto, neléto, Zdeněk jezdí po vlastech českých a natáčí nové díly Ano, šéfe. Dnes se bude pohybovat v rámci zátěžového testu od 16 hodin v restauraci U Tlusťocha v oblíbeném kempu Merkur v Pasohlávkách. Myslíme si, že účastníci náborového testu jsou již nabraní, ale pokud chcete zkusit své štěstí, pak pište na anna@hypermarketfilm.cz Pozvánku od Zdeňka si prohlédněte uvnitř článku.

Ano, šéfe 2016 (3.3.) restaurace Hotel Zámek Havířov

3. Březen 2016 | napsal(a): SUNíčko

ano-sefe-2016-zamek-havirov-anketa
Kuriózní, možná spíše odstrašující podívaná čeká na šéfa v Havířově. Mají tady soukromý hotel, jehož vlastníkem je ale město Havířov. Vedou ho dva zastupitelé – jeden sedí na radnici za komunisty a druhý za ANO. Další premiérový díl oblíbeného pořadu Ano, šéfe! ve čtvrtek ve 21.20 na Primě

1. stránka z celkem 14123...10...Poslední »