Panáček v reality show

Ano, šéfe 2017 (28.8.) restaurace Tiebreak, Praha Štvanice (video)

28. Srpen 2017 | napsal(a): | reality show: Ano, šéfe 2018

ano-sefe-tiebreak-praha-stvanice

V prvním díle nové řady Ano, šéfe se Zdeněk Pohlreich vydá po Praze a to konkrétně na pražskou Štvanici. Tam však nevyrazí zahrát si tenisový zápas, ale do přilehlé restaurace Tiebreak. Tam se potká s majitelkou podniku Terezou Peterovou i kuchařem, kterému není příjemné natáčení této reality show a proto se skryje za červenou masku.

Ano, šéfe – Tiebreak, Praha Štvanice, video upoutávka

Paní majitelka se skrz podnik Tiebreak chce seberealizovat, neb předtím nikdy restauraci nevedla, ani v žádné nebyla zaměstnána. Pouze v baru.

„Dostala jsem konečně šanci ukázat muži a okolí, že nejsem ta žena, která jenom sedí doma s dětmi,“ říká odhodlaně Zdeňkovi Pohlreichovi. „Celá naše rodina je oddaná tenisu. Restaurace v tenisovém prostředí Štvanice dotáhla můj sen o vlastním podniku do dokonalosti. Mým cílem je vytvořit příjemné místo s dobrým jídlem, přátelským personálem a rodinnou atmosférou nejen pro tenisty, ale i širokou veřejnost.“

Jak dopadne návštěva Zdeňka Pohlreicha v Tiebreaku? A jakou tam vlastně vaří kuchyni? Uvidíte již dnes večer od 21:35 na TV Prima. Těšíme se na diskuzi.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

Ano, šéfe 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

K tomuto článku nelze přidávat komentáře. Díky za pochopení!