Panáček v reality show

Kdo jsou ti, kteří tento server připravují

11. Červenec 2005 | napsal(a): | reality show: O serveru


psavci

AndyK [ondrej.krasny at gmail dot com]

Jsem 17 letý student gymnázia ve Frýdku-Místku, mám rád programování, vše kolem peněz, zejména akciové trhy, a tudíž byznys. Jsem konzervativní,
miluji Ameriku, kde jsem strávil rok jako výměnný student. Slyšel jsem o
sobě, že jsem egoistický a arogantní, ale i přátelský a milý. Asi jak kdy…

DonAntonio […]

22 let. Studuje vysokou školu v Praze. Zájímá se hlavně o umění, film, cizí jazyky a společenské vědy. A samozřejmě reality show. Jeho výskyt byl zaznamenán hlavně na diskuzním serveru Lapiduch.cz

Fabiak [ fabiak at centrum dot cz ]

23 letý Brňák. Adrenalin, závody motokár, obloha nad brněnskou přehradou plná ohňostrojů – to je jeho. Tvrdí o sobě, že imunní vůči urážkám a na internetu sem se začal vyskytovat od roku 1999. Takže zkušený harcovník. Jo a taky, strašný fanda do Shreka.

knedle [ knedle at 3tecky dot cz ]

Prostějovák s 27 letokruhy; závislý na diskuzních klubech (čímž i internetu) – lopuch.cz, okoun.cz, lapiduch.cz; zamilován do fantasy a scifi žánru (film, knihy, hry); RS u něj ted soupeří se sportem… a vyhrávají – tešil se na VV a BB tak, že jim propadl; při přímé konfrontaci mu docházejí argumenty a tak využívá internetových možnosti zpožděných odpovědí :)

Leroy […]

Lobb [ robert at junek dot net]

26 letý Pražák. K počítačům přičichl jako dítě a pamatuje tak období BBSek. K Internetu se poprvé dostal na konci roku 1994. Kromě počítačů má rád muziku, dobrou whisky, jednoho Slováka a samozřejmě i reality show.

Medvídek [ maly at medvidek dot cz]

26 letý pražák, který vedle reality show pokukuje po večerníčkových pohádkách a připravuje server Vecernicek.com. RS ho nenápadně vtáhla mezi své diváky, aniž by si to stihl sám včas uvědomit a přiznat. Mezi záliby patří určitě cestování a vůně exotických krajin.

Michigan [ martin.michigan at post dot cz ]

je mi 24, jsem z prahy, rád čtu fantasy a sleduju anime, reality show mě baví od té doby, co jsem první pořad toho typu zahlédl v tv (nejspíš to byl Survivor) a navštěvuji několik diskuzních fór, ale nejvíce chodím na hofyland

pelsa68 […]

Jeho oči viděly přicházet už 37 jar…Od narození obyvatel města, které jako první proslavil Baťa a na určitou dobu si přivlastnil (bohužel) prý první dělnický prezident….Věčný obdivovatel ženského pokolení(s určitými vyjímkami, pochopitelně), rockové hudby, sportovec tělem i duší, milovník piva a všech krajových tekutin, otec od rodiny, člověk, který se snaží brát život v pohodě a nepřipouštět si stresy a problémy(což je však velmi těžké…) Velký fanoušek filmového světa, obzvláště pak české kinematografie, a humoru ve všech podobách.

PIRX […]

Publicista převážně na volné noze, Praha, 36 let. Zajímá se o nové technologie, vědu, počítače a software, moderní kulturu (hlavně film, hudbu a literaturu) a o moderní společnost, trpí nostalgií po určitých věcech z kulturního prostředí 60. a 70. let. Informace jsou pro něj něco tak nezbytného, jako vzduch.

Runer [runer at seznam dot cz]

Obstarožní obrýlený Boskovičák. V současnosti jej živí tři profese, z nichž jednou je vnucování svých myšlenek a postřehů psanou formou jiným nešťastníkům. Říká se o něm, že prožívá nekončící postpubertální stav a byl, samozřejmě neprávem, charakterizován jako profesionální starý mládenec, byť má za sebou jedno manželství. Miluje svého syna, břitký inteligentní humor anglického stylu, dobrou muziku jakéhokoliv původu a olomoucký syreček zapečený v kapse z kuřecího masa, obaleném v bramborákovém těstě.

SUNíčko [ sunicko at centrum dot cz ]

29 letý Moravan s mnoha zájmy, celebritami počínaje a u Spejbla s Hurvínkem konče. Už byl nazván arogantním ironikem s názory puberťáka, takže ho jen tak něco neurazí. Výskyt zaznamenán převážně na Okounovi, Lapiduchu a Lopuchu. Známý je i svoji nedokonalou gramatikou českou, tak k ní buďte tolerantní :)

Toony [ anToony at centrum dot cz ]

28 letý brňák, kterého zajímá moderní architektura, rád cituje z Kdo chytá v žitě a doufá, že až začne to pravé šílenství okolo reality show i v naší zemičce, že ho to nesloží a dokáže i nadále informovat o aktulním dění.

Vreco […]

VR-Fist […]

opravci

Jitushka [ jitt.p at seznam dot cz]

Sedmnáctiletá Liberečanka se k webu o reality show dostala doslova jako slepec k houslím. Tento druh televizní zábavy ji nějak zvlášť netankuje, ale byla povolána SUNíčkem, aby zahlazovala nedostatky v pravopisu :)) V současné době se taky stará o Tlustého panáčka, „reality show“, která probíhá přímo na těchto stránkách. Ráda tančí v orientálním stylu, čte a vaří.

capeři

Maddox [dragi at seznam dot cz]

planescape […]

Sabian [ sabian at a-contact dot cz ]

28 let, ženatý, pracující Středočech, jediným koníčkem je nyní výchova 1 roční dcery, k Internetu jsem přičuchl poprvé v červnu 2004 .V současnosti se nejvíce vyskytuji na veřejnosti uzavřených Celebritích klubech na Lapiduchu. RS mi zpočátku nic neříkalo, nicméně s přibývajím časem se rapidně to změnilo. Pokud je přeci jen trochu času, tak se věnuji zpracovávání videa.

rozsévač

Dude [dude_77 at centrum dot cz]

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

O serveru

Diskuze k článku

Počet komentářů: 21
Reagovat

:) Máte hezký tým autorů

2
richie
Reagovat

Niekto tu hovoril o kradnuti webu, tak davam do pozornosti:

http://www.1000webu.com/BigBrother-VyVoleni/

Reagovat

richie, na tom není nic kradení. Konkureční web používá defaultní šablony CMS WordPress stejně jako my. Tedy pokud nemluvíš o tom, že přebírají celé články z revue.idnes.cz. Ale to je už na svědomí tvůrců, když je to baví. Čtenáře to asi moc nebaví, stačí se podívat na jejich statistiku návštěvnosti.

4
jabraka
Reagovat

Jsem postarší Moravák,přesazený do Čech už v minulém století.
sleduji sběsile všechny“ Reality“včetně slovenských i komentáře na WEBECH.Rád bych přispěl i nějakou úvahou k celkovému dění.
Přeju všem dobrý den a dobrá data!

Reagovat

jabraka, stačí mně napsat na sunicko@centrum.cz a nějak se už dohodneme :) Bereme každého zapáleného :)

6
Matess
Reagovat

Chtěl bych se stát členem týmu!! Můžu napsat recenzi na trosečníka??

7
was
Reagovat

TK a Petr Novák (oceněníhodníto přispěvovatelé) se nechtějí pochlubit svou maličkostí?
;-)

8
Nadějka
Reagovat

Pořad se mi líbil. Nejlepší byla Mahulena.Taky byl dobrý Tomáš D. nejméně se mi líbila Švandová.Pobavil mě také Vydra moc mu to slušelo.

9
Nadějka
Reagovat

Pořad se mi líbil. Nejlepší byla Mahulena.Taky byl dobrý Tomáš D. nejméně se mi líbila Švandová.Pobavil mě také Vydra moc mu to slušelo.

10
Nikdo
Reagovat

Jsme človíček co vytvořil konkurenci a sluničko zatrhlo všem konkurentům IP :-))))))))))))))), he he he, jenže chytrej ví že to nemá žádný smysl

11
Jaroslav S.
Reagovat

*****K DISKUSÍM O OBEZITĚ, ZEJMÉNA TZV. MORBIDNÍ******
(Souhlasím, aby z tohoto příspěvku byl učiněn samostatný článek)

Jde o závislost – podobnou alkoholové a drogové.
Zatímco její nositelé mají léčebny, komunity na venkovských statcích a bezmála bývají obdivováni, že vůbec uvažují o léčbě nebo se dokonce (nastojte!) léčí, tak obézní, o morbidně obézních ani nemluvě, bývají předmětem skrytého (pomluva za bukem) či občas i otevřeného (do očí) rasismu, a to bez ohledu na to, zda pracují či nepracují, zda jsou často nemocní nebo ne, tj. zda umenšují „normáním“ spoluobčanům imaginární budoucí důchod či nikoliv (jak si tito „normální“ v diskusích na dané téma občas stěžují).

Jde o nemoc. A, bohužel, stejně jako někdo je schopen s játry polotvrdými přihnout si natvrdo tvrdého z flašky, tak je schopen jiný, s játry utopenými v tuku, opakovaně se natučno přejídat tuky. A strach ze smrti, z nemoci, ze zneuznání apod.? Ten se zažene v obou případech lehce – alkoholem/jídlem.

Stejně jako velryby nepochopitelně plují ke břehu, stejně jako se ten který živočišný druh svou činností zabíjí, tak i člověk má různé rychlé či pozvolné sebevražedné tendence (jako druh i jednotlivě), zdánlivě sice charakteru vědomého – na rozdíl od zvířat – ovšem ve skutečnosti asi tak stejně hodně nebo málo vůlí ovladatelného. Tento zdánlivě alibistický rezultát platí i pro všechny uvedené skupiny závislých – pomalu se „sebe“vraždících (zatímco v dopravě a ve válkách to je rychlejší).

U obézních je však ve srovnání s drogám a alkoholu propadlými osobami paradoxně situace méně odsouzeníhodná při navykání a více pochopeníhodná při odvykání. Proč? Protože jídlo nelze zcela vynechat a je tak nutnou součástí jak při navykání, tak při odvykání. Dávat si alkohol denně ráno, zaběhnout si k dealerovi pro drogu, to vše je jakási nadstavba, zatímco vyhnout se jídlu zcela nelze, a tak únik od reality směrem do jídla (a následné zvyšování jeho dávek) je snadnější a méně závažnější. Přesto jsou obézní těmi „normálními“ na první pohled a dojem více titulování pejorativními výrazy než nositelé druhých dvou závislostí, pokud na nich není jejich závislost aktuálně znát; obéznímu – chce-li např. z nějakého důležitého důvodu ad hoc zahrát neobezního, nestačí vynechat pět dávek a dělat ze sebe „normálního“, pořád je to na něm vidět. A při odvykání? Existuje pro obézní nějaký antabus nebo nějaká měkká droga nahrazující jídlo? Nikoliv. jíst se musí – a tak úplné odvykání není, jako tomu je v případě drog a alkoholu, možné. A zdravá strava? Ano, ale pro obézního to je stejné jako, když nahradíte tvrdou drogu měkkou a vodku osmistupňovým pivem, což jsou metody, které by k léčbě nevedly.

Proto, než/až někdo pohovoří ze zázemí svého pevného zdraví, které mu samozřejmě budiž přáno, něco o tlustých prasatech a pijavicích na sociálním systému, nechť si přečtěte (ještě jednou) tyto řádky.

12
Naďa
Reagovat

Dobrý den, měla bych k Vám dotaz. Mám v hlavě námět na reality schow a ráda bych se poradila s nějakým dobrým scénaristou /Nova, Prima. Můj nápad vznikl v USA na návštěvě mé dcery, která je vdaná ve Philadelphia. Spoustu amerických pořadů se objevuje více a více na našich obrazovkách v trochu jiné podobě. A mnoho z nich je katastrofických.Jsem si jistá, že tento pořad by si u nás našel zájem diváků, pokud by nějakého scénaristu zaujal. Mám kontakt pouze na Jiřího Adamce. Nechci svůj záměr sdělovat nekompetentním lidem, proto Vás žádám o kontakty. Tuším, že budete znát odpověď na moji otázku. Předem děkuji.

S pozdravem
Naďa pražáková

Reagovat

Zkuste napsat do tiskových oddělení našich televizí, oni Vám patřičné kontakty dají, případně Vám řeknou, jak postupovat.

14
peter
Reagovat

Zdravim,
je mozne nejakym sposobom ziskat kontakt na autora pisuceho pod pseudonymom TK?
Dakujem.
Peter

15
Radek aka SUNíčko
Reagovat

Peter, zkus mně napsat na sunicko[zavinac]centrum[tecka]cz, já mu tvůj e-mail přepošlu. Buď odpoví či ne, ale taky počítej s menší prodlevou, je čas dovolených :)

16
Klára
Reagovat

Prosím, může mi někdo poradit, jak se zaregistrovat na tento web? Díky Klára

17
martin
Reagovat

Nehledáte nově redaktory ? Zajímají mě všechny reality show a jsem jejich velký fanoušek .

Reagovat

martine, napiš mně prosím na sunicko[at]centrum[dot]cz a zároveň připiš, které reality show jsou ti bližší a něco o sobě. Díky.

19
Zorro Vengador
Reagovat

Super

20
Anonymní
Reagovat

Byt vami, stahnul bych z webu vsechny fotky driv, nez nekdi vas web zacne resit. Porusujete autorska prava, jelikoz pochybuji, ze mate k sireni fotek licenci….

Přidat komentář