Panáček v reality show

ČeskoSlovensko má talent 2015 online video

Česko Slovensko má talent je společná talentová show české televize Prima TV a slovenské TV JOJ. První řadu formátu, který vychází z původně britské Got Talent odvysílali na podzim 2010. Již o rok později se Česko Slovensko má talent vrátilo zpět na české a slovenské obrazovky druhou řadou, aby se na podzim 2012 objevila v televizi řada třetí a o rok později, tedy v roce 2013 i řada čtvrtá.

Společnou federální verzi měla původně v plánu vysílat slovenská TV Markíza (ta má již za sebou jednu řadu Slovensko má talent) spolu s českou TV Nova. Ke své smůle však včas neuplatnili opci a tak formát Česko Slovensko má talent 2013 ukořistila konkurence.

V první řadě Československo má talent zasedl Jan Kraus, Lucie Bílá a Jaro Slávik. Pro druhou řadu, která se vysílá od září 2011 byl Jan Kraus nahrazen hercem Martinem Dejdarem. Třetí řada Česko Slovensko má talent, kterou diváci Prima Family a TV Joj mohli sledovat od 9. září 2012 zasedli v porotě Lucie Bílá, Martin Dejdar a Jaro Slávik. Ve čtvrté řadě ČeskoSlovensko má talent, která zahájí své tažení televizními obrazovkami 15. září 2013 zasedne opět Jaro Slávik i Lucie Bílá, ale Martina Dejdara nahradí v porotě Leoš Mareš.

Moderátory jsou ve všech dosavadních čtyřech řadách Česko Slovensko má talent Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch. Odměnou pro vítěze třeté řady z roku 2012 byla Cesta kolem světa za 80 dní, vítěz čtvté řady Talentu vyhraje možnost vystoupit před Simonem Cowellem.

V prvních divadelních kolech rozhoduje o postupujících porota, pomoci 3 bzučáků. Každý porotce má jeden. K postupu z divadelních kol stačí 2 souhlasné hlasy od porotců. V následujícím kole Česko Slovensko má talent 2013, Velkém třesku, je počet postupujících z castingu za dramatických okolností dále zredukován pro semifinálové soutěžní večery, kterých je celkem sedm. V nich vždy bojuje o hlasy diváků 8 soutěžících. Soutěžící s nejvíce SMS hlasy z daného semifinálového kola postupuje rovnou do finále. Druhého postupujícího vybírá porota a to ze soutěžících s 2. a 3. nejvyšším počtem SMS hlasů. Finále Československo má talent 2013 je již plně v režii diváků a jejich SMS hlasů.

ČeskoSlovensko má talent 2015 video archiv

ČeskoSlovensko má Talent 2015: Jaká bude 5.řada a kolik je kolem ní zmatků? (glosa)

31. Srpen 2015 | napsal(a): Merťas

head-talent-2015.jpg
Talent. To je nejúspěšnější světová talentová show. Bez klišé. Divácky úspěšnější show zatím naše planeta nepoznala. Ve federálních vodách se této show moc líbí. Má za sebou čtyři federální ročníky a jeden čistě slovenský. České prostředí se ale pro show zdá být rok od roku kyselejší. Co dělají vítězové předchozích řad? Jak se rodil pátý ročník? Jak se show změnila? Jaké bude mít vysílací schéma? Přežije Talent do šestého ročníku?

Česko Slovensko má Talent: Opět nadupaný trailer se záběry ze show! (video)

19. Srpen 2015 | napsal(a): Elko
cesko-slovensko-ma-talent-2015.jpg

Tak ako každý rok aj tento rok vypustila Televízia JOJ nadupaný trailer k Česko Slovensko má Talent, v ktorom môžeme zhliadnuť niekoľko talentov. Televízia sľubuje, že Talent prichádza vo svojej najlepšej verzii. Podľa nových pravidiel sa môžeme tešiť na zlatý bzučiak, do poroty zasadli štyri známe osobnosti – Lucie Bilá, Diana Mórová, Jaro Slávik a Jakub Prachař. Nakoniec Talent uvidia aj diváci v Českej republike, keď sa televízia Prima rozhodla ponúknuť svojim divákom aj 5. sériu. Video nájdete vo vnútri článku.

Podzim na TV Prima: Ano, šéfe, ČSMT a Ano, trenére

7. Srpen 2015 | napsal(a): SUNíčko

ano-trenere-frantisek-straka.jpg
Televize Prima představila svůj program na podzim 2015, kromě řady původních českých seriálů chystá i 3 kousky vhodné pro návštěvníky Panáčka v reality show. Je to další řada Ano, šéfe, dále pak pátý ročník Česko Slovensko má talent a úplnou novinku nazvanou Ano, trenére.

Česko Slovensko má Talent bude vysílat i Prima!

6. Srpen 2015 | napsal(a): Elko
cesko-slovensko-ma-talent-2015.jpg

Ako prvý túto informáciu priniesol mediálny portál Mediaboom. Na svojom webe uvádzajú „Prima by mala šou aj tento raz odvysielať na svojom hlavnom kanáli v hlavnom vysielacom čase. „ Prima sa do príprav piatej série Česko Slovensko má talent zapojila jedine kastingami, kde svojmu slovenskému spojencovi produkčne pomohla. Nakoľko sa Prima pôvodne do projektu rozhodla nepridať, Joj sa rozhodla urobiť Talent vo svojej réžii. My sme na nakrúcaní boli a môžeme prezradiť, že niektoré talenty sú naozaj na svetovej úrovni.

Trailer Česko Slovensko má talent 5 (video)

22. Červenec 2015 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2015-trailer.jpg
Podzimní sezóna reality show na českých a slovenských televizích se pomalu blíží. Pojďte se podívat na první trailer Česko Slovenská má Talent 2015, který je laděný do bondovského stylu. Na úplném závěru videa se dočkáte jednoho odhalení. Tak hurá na tu podívanou.

Podoba čisto náhodná? Budú veľké upútavky na Talent a Superstar podobné?

21. Červenec 2015 | napsal(a): Elko

talent-superstar.png
S informáciou prišiel mediálny portál Mediaboom. „Promo spoty pre ťažiskové projekty jesene Markízy a Joj budú mať niečo spoločné. Šou Česko Slovensko má talent aj Superstar nielenže dostanú veľké kampane s príbehom, ktoré budú svojím konceptom pravdepodobne najvýpravnejšími kampaňami jesennej sezóny, zároveň ponesú aj podobný či dokonca až rovnaký scenár.“ V čom budú rovnaké? Poďme sa na to spoločne pozrieť. Treba však na úvod dodať, ako prvá začala svoje veľké upútavky nakrúcať televízia Joj.

Už je známa celá porota Česko Slovensko má Talent!

30. Duben 2015 | napsal(a): Elko
morova1.jpg

Dnes sme sa dozvedeli posledné meno, ktoré zasadne do poroty nového ročníka Česko Slovensko má Talent. K speváčke Lucii Bílej a producentovi Jarovi Slávikovi tento rok pribudne spevák Jakub Prachař, ktorého fanúšikovia šou Česko Slovensko má talent poznali počas štyroch ročníkov ako moderátora. Štvrtým členom poroty sa stala jedna z najžiadanejších a najobľúbenejších herečiek súčasnosti – Diana Morová. Herečka len pred pár dňami vyhrala tanečnú súťaž Tanec snov. Sedem rokov účinkuje v úspešnom seriáli Panelák a diváci ju mohli vidieť aj v dvoch sériách obľúbeného seriálu Keby bolo keby. Ako ste spokojní s výberom štvrtej porotkyne?

Česko Slovenko má Talent bude vysílat pouze TV JOJ!

15. Duben 2015 | napsal(a): Elko
cesko-slovensko-ma-talent-2015.jpg

Piaty ročník Česko Slovensko má talent budú môcť sledovať diváci len na slovenskej TV JOJ. S touto informáciou prišiel ako prvý portál Mediaboom. Narozdiel od Primy, bola Jojka s každým ročníkom Talentu spokojná, sledovanosť bola nadpriemerná a pravidelne porážala konkurenciu, preto chce vo vysielaní šou naďalej pokračovať. Televízia Prima sa rozhodla pre klesujúcu sledovanosť investovať do nových formátov a hlavne do novej šou s Leošom Marešom. Vzhľadom na dobré vzťahy televízií sa Prima bude podieľať aspoň na kastingoch, ktoré prebehnú v Česku tento víkend. Možná je ešte varianta vysielania slovenskej verzie šou na menších staniciach Prima LOVE, resp. Prima COOL.

Česko Slovensko má Talent s ďalšími novinkami: „Golden buzzer“ a štvorčlenná porota!

31. Březen 2015 | napsal(a): Elko
gold-buzzers.png

Piaty ročník Česko Slovensko má talent prináša niekoľko noviniek. Okrem nových moderátorov – Junior a Marcel, novej štvorčlennej poroty – Jakub Prachař, Lucie Bilá, Jaro Slávik a zatiaľ neznámy štvrtý člen sa môžeme tešiť aj na zlatý bzučiak. Nový bzučiak dáva porotcom úplne opačnú právomoc, ktorú však môžu v priebehu divadelných kôl využiť každý iba jediný raz. Použijú ho na vystúpenie, ktoré sa im pozdáva najviac. Keď ho stlačia, súťažiaci prerušuje svoje číslo, no nevypadáva zo súťaže. Naopak, postupuje priamo do živých prenosov, kde o jeho osude už rozhodujú diváci.

Jakub Prachař zostáva v Talente, nebude však moderátor!

27. Březen 2015 | napsal(a): Elko
prachar-csmt.jpg

Piaty ročník talentovej šou bude plný zmien. Novými moderátormi sa stali zohratá obľúbená dvojica Marcel Forgáč a Milan Zimnýkoval. Okrem nových moderátorov prichádza zmena aj na porotcovských stoličkách. Prvým porotcom sa stáva Jakub Prachař. Práve on si vyskúša šou, ktorú štyri série moderoval, z opačného pohľadu. Podľa rôznych bulvárnych informácií televízia Prima má záujem marketingovo podporiť Česko Slovensko má Talent, no zrejme vysielať šou nebude (respektíve nebude ju vysielať na hlavnej stanici). Vzhľadom k tomu, že na jeseň pripravuje niekoľko formátov, ktoré sú finančne náročné. Viac informácií sa pravdepodobne dozvieme už čoskoro.

Česko Slovensko má Talent budú moderovať Junior a Marcel!

26. Březen 2015 | napsal(a): Elko
nikto-nie-je-dokonaly-junior-marcel.jpg

Piaty ročník Česko Slovensko má talent už pozná svojich moderátorov. Nový ročník prináša zmenu, vzhľadom k tomu, že Pyco prijal ponuku konkurencie, ktorá mu ponúkla vyšší honorár. Televízia JOJ musela hľadať náhradu. Netrvalo dlho a už poznáme mená moderátorov. Rozhodla sa pre obľúbenú slovenskú dvojicu Junior a Marcel. Akú úlohu zohrá televízia Prima v novom ročníku ČSMT zatiaľ ostáva záhadou.

Česko Slovensko má talent 5 již na podzim 2015! (video)

4. Březen 2015 | napsal(a): Elko
talent5.jpg

Obľúbená talentová šou je späť! Televízia JOJ včera spustila promo a nábor na nových súťažiacich do novej série Česko Slovensko má Talent. Pozrite si upútavku.

TV Joj a Markíza odhalila plány na 2015: Superstar i ČSMT

12. Listopad 2014 | napsal(a): SUNíčko

ssacsmt.jpg
Tento týden odhalily obě největší slovenské televize TV JOJ i TV Markíza svoje programové karty na rok 2015. K potěše autorů i čtenářů Panáčka v reality show počítají i v roce 2015 s televizní zábavou zvanou reality show. A plánují nejen malé reality show drobky pro menší cílové skupiny, ale opráší již vysíláne formáty pro masy. Ano, v roce 2015 se dočkáme další řady Superstar i Česko Slovensko má talent. Jakým reality show dají ještě televizní manažeři v roce 2015 šanci?

Tichou bitvu televizí vyhrála JOJ: Získala exkluzivitu s FremantleMedia!

13. Září 2014 | napsal(a): Elko

csmt-4-header.jpg
Televízii JOJ skončili tento rok opcie na viaceré formáty od FremantleMedia. O mnohé formáty zo spoločnosti FremantleMedia mala záujem aj Televízia Markíza. Tichá vojna televízia skončila včera. Ako prvý informáciu priniesol Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group, na svojom verejnom Facebook profile. „Som rád, že vám ako prvým môžem oznámiť, že TV JOJ práve vyhrala práva na Got Talent, X Factor a mnoho ďalších formátov z dielne Fremantle Media do roku 2018. Veľmi sa teším. Pekný večer všetkým.“ Televízia Prima predĺžila spoluprácu so spoločnosťou FremanleMedia už minulý rok.

Ladylicious tančí na Yonce/Partition od Beyonce (video)

26. Květen 2014 | napsal(a): SUNíčko

Aby vám dnes v teplém počasí bylo ještě tepleji. Tedy hlavně pánům pro zpříjemnění dne. Taneční skupina Ladylicious, která se proslavila svým účinkováním v Talentu si tančí na jednu ze skladeb Beyonce.

Velký rozhovor s Miroslavem Sýkorou, vítězem 4.řady Československo má Talent! (rozhovor)

24. Duben 2014 | napsal(a): Merťas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Minulý týden se mi podařilo domluvit rozhovor s Miroslavem Sýkorou, vítězem 4.řady Československého Talentu a držitele ceny TýTý pro objev roku za rok 2013. Ještě jednou bych Miroslavovi rád touto cestou poděkoval, že nám byl ochotný věnovat svůj čas. Miroslav nám prozradil, jaké měl pocity během show, vykreslil setkání s hudebním mogulem Simonem Cowellem a přiblížil ná svůj soukromější život. Více se dozvíte uvnitř článku. Užijte si rozhovor.

Miroslav Sýkora, vítěz Talentu 2013 se stal Objevem roku Týtý 2013

13. Duben 2014 | napsal(a): SUNíčko

miroslav-sykora-objev-roku-tyty.jpg
Je to pravda informace krapánek za zenitem, neb udělování TýTý bylo již minulou sobotu, ale myslím, že ta informace by neměla zapadnout. Miroslav Sýkora, vítěz zatím poslední řady ČeskoSlovensko má Talent, se stal Objevem roku v divácké anketě TýTý. Pokud se nepletu, je to snad poprvé, kdy někdo z reality show uspěl v podobné celorepublikové anketě. Tedy, když se nebere v potaz Slavík a úspěch Anety Langerové apod.

Česko Slovensko má talent 5 již na podzim 2014?

18. Březen 2014 | napsal(a): Bedy
talent5.jpg

Zdá se to víceméně neuvěřitelné, ale vypadá to, že české a slovenské komerční televize stále nemají dost talentových a pěveckých soutěží. Slovenská JOJka spustila přihlašování již do 5. řady ČeskoSlovensko má Talent.

Katarína Landlová: Lepší holky (video)

12. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

csmt-katarina-landlova-videoklip.jpg
Pamatujete si na sympatickou slečnu s kytarou Katarínu Landlovou, která se objevila v ČeskoSlovensko má talent 2012 a od castingů prošla až do samotného finále? Tak tahle slečna má nyní novou skladbu, potažmo videoklip, ve kterém si zahraje i Pyco či tydýt Lukáš Pavlásek. Skladba se jmenuje Lepší holky a přejeme vám příjemný poslech.

Česko Slovensko má Talent 2013: Finálový souboj štěkání a koktání

9. Prosinec 2013 | napsal(a): DJ Vlado

csmt-2013-finale.jpg
Po včerejším finále už je jasno, kdo si odnese pohádkovou výhru a vystoupí v Britain´s Got Talent před zraky samotného Simona Cowella. Samotnou informaci o tom, kdo se z výhry nakonec radoval, si necháme až na konec rekapu (i když to všichni zřejmě víte). Nejdřív si pojďme připomenout, jak celé finále probíhalo, jak se předvedli soutěžící, porota i moderátoři. Dámy a pánové, držte si klobouky, (před)poslední rekap letošního podzimu je tady.

Miroslav Sýkora vítězem ČeskoSlovensko má Talent 2013

9. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko
csmt-2013-miroslav-sykora-vitez-talentu.jpg

Závěrečný finálový díl zhlédlo 711 tisíc diváků starších 15 let( 18% podíl). V mladší skupině 15-54 byl podíl ještě o dva procentní body vyšší (20 %). Poslední díl Talentu však ani tak nebyl nejsledovanějším dílem 4. série Česko Slovensko má Talent.

Čtvrtá série ČeskoSlovensko má Talent je za námi a vítězem se opět stal operní pěvec, tentokrát se jim stal Miroslav Sýkora. Na druhém místě k lítosti mnoha skončila Alena Smolíková se svým psem Jerrym a na třetím Miroslav „Bruise“ Žilka. Během pondělí určitě můžete očekávat shrnutí finálového večera od DJ Vlada. Zatím jsou komentáře k finále, ale hlavně konečnému výsledku jen pro vás.

František Borovský: ČSMT, není důvod proč končit

9. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

csmt-nekonci-frantisek-borovsky.jpg
Včera krátce před půlnocí nám vyhlášením vítěze v podobě operního zpěváka Miroslava Sýkory skončila 4. řada ČeskoSlovensko má Talent. Před chvilkou ředitel TV JOJ na svém twitter účtu oznámil, že tuto show rozhodně není třeba odkládat k ledu a tedy se diváci v budoucnu mohu těšit i na další ročník. Kdy se tak však stane, je otázka. Co myslíte, měla by jít hned na podzim 2014 nebo si dát delší pauzu?

Česko Slovensko má Talent 2013: Kdo má největší šanci na vítězství?

8. Prosinec 2013 | napsal(a): DJ Vlado

alena-smolakova-a-jerry.png
Čtvrtá řada federálního Talentu jde do finále a v soutěži už zbyla jen osmička nejlepších (tedy aspoň podle názoru diváků), kteří se zítra večer poperou o nejvyšší titul. Myslím, že by tedy bylo na místě si připomenout, kdo všechno se nám letos dostal do finále a jaké jsou šance jednotlivých finalistů nejen na samotné vítězství, ale i na umístění v Top 3. Koho považuje DJ Vlado za favority, koho naopak za outsidery a kdo by mohl být černým koněm? Čtěte níže a dozvíte se víc.

Pavel Helan: Koupil jsem si ajfoun (ke stažení)

3. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2013-pavel-helan-koupil-jsem-si-ajfoun.jpg
Ještě, než si Pavel Helan střihne finále Česko Slovensko má Talent 2013, stihl vydat svoji skladbu z divadelních kol Koupil jsem si ajfoun. Skladbu naleznete na webu Vivala.cz. Cena? Lidových 15 Kč. A dle twitteru Jaro Slávika nás čekají ještě další finalisté, kteří nejpozději hned po finále vydají svůj singl. Kdo si koupí?

Česko Slovensko má Talent 2013: Favoriti zklamali a Slávik měřil dvojím metrem

2. Prosinec 2013 | napsal(a): DJ Vlado
csmt-2013-druhe-semifinale.jpg

Zatímco v prvním semifinále výsledky víceméně odpovídaly předstartovním očekáváním, tentokrát jsme se ve v rozhodnutí dočkali velkého twistu. Hned několik soutěžících, kteří byli původně favority, totiž zůstalo dost výrazně za očekáváním, a tak se cesta do finále otevřela i některým outsiderům. Kdo tedy doplnil finálovou osmičku? A čím nás pobavili moderátoři? A jakého přešlapu se dopustil Jaro Slávik? To všechno a ještě trochu více se dozvíte, když si přečtete následující řádky.

Česko Slovensko má Talent (1.12.) 2. semifinále, kdo postoupí do finále?

1. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko
csmt-2013-semifinale-tumakr.jpg

Do finále postoupila z tohoto semifinále docela překvapivá čtveřice: taneční skupina The Boyz, zpívající dvojčata Peter a Tomáš Szabó, dog dancing a dog frisbee Aleny Smolíkové a jejího psa Jerryho a půvabná šansoniérka Eliška Lüftnerová.

V druhém semifinále ČeskoSlovensko má Talent 2013 bude o přízeň diváků, tedy o jejich sms hlasy, bojovat dalších devět nejlepších a nejtalentovanějších soutěžících, kteří do semifinále Talentu postoupili! Kdo přesně se dnes, první adventní neděli, 1. 12. na TV Prima a TV Joj představí?

Česko Slovensko má Talent 2013, 1. semifinále: Mirek a Mirek jdou do finále

25. Listopad 2013 | napsal(a): DJ Vlado & Merťas
csmt-2013-finaliste-prvni-varka.jpg

Merťas dodá svoji část rekapu pravděpodobně zítra dopoledne. Děkujeme za pochopení

Po deseti týdnech sestřihů jsme se konečně dočkali prvního živého přenosu, ve kterém se o čtyři postupová místa do finále utkalo prvních devět soutěžících. Mezi soutěžícími bylo hned několik favoritů na postup, ne všem se ale dařilo tak, jak se očekávalo. O tom ale více až níže. Tentokrát se navíc duo rekapistů DJ Vlado a Merťas vrací v kompletním složení, takže se po delší době opět dočkáte dvou různých pohledů na stejné soutěžící, porotce i moderátory.

První finalisté Česko Slovensko má Talent jsou …

24. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2013-finaliste-prvni-varka.jpg
V rámci prvního semifinálového večera Česko Slovensko má Talent 2013 diváci rozhodli, že finálé si zaslouží … zpěvák Miroslav Sýkora, tanečník Miroslav Bruise Žilka, malíř/streetartista Malej Dejv a hudební improvizátor Pavel Helan. Analýzu jednotlivých semifinálových vystoupení Talentu očekávejte zítra od DJ Vlada a možná se přidá opět i Merťas.

ČSMT: První semifinále a online přenos ze zákulisí, kdo dnes vystoupí?

24. Listopad 2013 | napsal(a): Nick Flyer

csmt-2013-semifinale.jpg
Dnes se na TV JOJ a TV Prima utká první devítka semifinalistů o postup do finále Česko Slovensko má talent, kde následně zabojují o pohádkové výhry a o účast v Britains got talent. Seznam semifinalistů, kteří se dnes utkají o diváckou přízeň, najdete uvnitř článku. Letos nám ale štáb připravil i něco navíc. na internetu budeme moci sledovat online přenos ze zákulisí obou semifinále i samotného finále.

Česko Slovensko má Talent 2013: Invaze imitátorů a druhá devítka semifinalistů

18. Listopad 2013 | napsal(a): DJ Vlado

csmt-4-porota.jpg
Desátý castingový díl byl v podstatě jen bonusový a zařazeni do něj byli vesměs soutěžící, kteří se do předchozích sestřihů nevešli a kteří by beztak na semifinále neměli. Co mě včera překvapilo nejvíc, to byl výskyt většího počtu imitátorů na jeden díl. Na pódiu se tak sešli Karel Gott, Michal David, Mr. Bean a Rammstein. To nejdůležitější nás však čekalo až v samém závěru, kdy porota vybrala devět soutěžících, kterými doplnila semifinále. Kteří byli ti šťastní, to se dozvíte na konci rekapu.

1. stránka z celkem 8123...Poslední »