Panáček v reality show

ČeskoSlovensko má talent 2015 online video

Česko Slovensko má talent je společná talentová show české televize Prima TV a slovenské TV JOJ. První řadu formátu, který vychází z původně britské Got Talent odvysílali na podzim 2010. Již o rok později se Česko Slovensko má talent vrátilo zpět na české a slovenské obrazovky druhou řadou, aby se na podzim 2012 objevila v televizi řada třetí a o rok později, tedy v roce 2013 i řada čtvrtá.

Společnou federální verzi měla původně v plánu vysílat slovenská TV Markíza (ta má již za sebou jednu řadu Slovensko má talent) spolu s českou TV Nova. Ke své smůle však včas neuplatnili opci a tak formát Česko Slovensko má talent 2013 ukořistila konkurence.

V první řadě Československo má talent zasedl Jan Kraus, Lucie Bílá a Jaro Slávik. Pro druhou řadu, která se vysílá od září 2011 byl Jan Kraus nahrazen hercem Martinem Dejdarem. Třetí řada Česko Slovensko má talent, kterou diváci Prima Family a TV Joj mohli sledovat od 9. září 2012 zasedli v porotě Lucie Bílá, Martin Dejdar a Jaro Slávik. Ve čtvrté řadě ČeskoSlovensko má talent, která zahájí své tažení televizními obrazovkami 15. září 2013 zasedne opět Jaro Slávik i Lucie Bílá, ale Martina Dejdara nahradí v porotě Leoš Mareš.

Moderátory jsou ve všech dosavadních čtyřech řadách Česko Slovensko má talent Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch. Odměnou pro vítěze třeté řady z roku 2012 byla Cesta kolem světa za 80 dní, vítěz čtvté řady Talentu vyhraje možnost vystoupit před Simonem Cowellem.

V prvních divadelních kolech rozhoduje o postupujících porota, pomoci 3 bzučáků. Každý porotce má jeden. K postupu z divadelních kol stačí 2 souhlasné hlasy od porotců. V následujícím kole Česko Slovensko má talent 2013, Velkém třesku, je počet postupujících z castingu za dramatických okolností dále zredukován pro semifinálové soutěžní večery, kterých je celkem sedm. V nich vždy bojuje o hlasy diváků 8 soutěžících. Soutěžící s nejvíce SMS hlasy z daného semifinálového kola postupuje rovnou do finále. Druhého postupujícího vybírá porota a to ze soutěžících s 2. a 3. nejvyšším počtem SMS hlasů. Finále Československo má talent 2013 je již plně v režii diváků a jejich SMS hlasů.

ČeskoSlovensko má talent 2015 video archiv

Castingový víkend Česko Slovensko má talent 2016 již příští týden (video)

9. Březen 2016 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2016-castingovy-vikend
Po netu už kolují první promo videa na castingový víkend Česko Slovensko má Talent 2016, což znamená jedině, že se pomalu roztačí i letos toto, hlavně na Slovensku, oblíbené reality show soukolí. A povzdechy lidí na oficiální Facebook stránce ČS Talentu, proč je v názvu pořád to Československo jsou dosti krátkozraké. Slovenské castingy jsou nyní v březnu, české pak v dubnu. Hlavně prosíme, žádnou paniku a teď se pojďte podívat, kde se příští víkend konají ty Slovenské. Vyrazí někdo ze čtenářů Panáčka v reality show?

Česko Slovensko má Talent vs. Superstar: Ako dopadol súboj?

9. Prosinec 2015 | napsal(a): Elko

csmt superstar talent

V Českej republike, ale hlavne na Slovensku, bol jesenný súboj poznačený najmä dvomi talentovými súťažami. Jojka stavila na osvedčený Talent, Markíza zase na Superstar. Ako to dopadlo z hľadiska sledovanosti? Zaujímavé porovnanie priniesol portál Mediaboom. Napriek tomu, že sa ČSMT vysialo v pracovné dni, kedy je menej divákov pri televízii, tak Talent sledovalo priemerne o 100-tisíc divákov viac než spevácku reality šou. Celé porovnanie nájdete v článku.

ČeskoSlovensko má talent 2015 vyhrála Gyöngyi Bodišová (video)

22. Listopad 2015 | napsal(a): SUNíčko

csmatalent-2015-vitez-gyongyi-bodisova

Vítězkou 5. řady Česko Slovensko má talent se stala 22 letá zpěvačka Gyöngyi Bodišová a obdržela šek na 100 000 euro. Gratulujeme a těšíme se na diskuzi ohledně této vítězky. Bude vítězství v Talentu její vrchol kariéry nebo zapadne jako většina předešlých vítězů Talentu?

Česko Slovensko má talent 2015: Velké finále, kdo se stane vítězem?

21. Listopad 2015 | napsal(a): Bedy

csmt-finale

Vítězem ČeskoSlovensko má talent 2015 se stala Gyöngyi Bodišová

Po celkových třinácti odvysílaných castingových dílech a jednom Velkém třesku a jednom, dle mého názoru ne příliš povedeném semifinále, nás již dnes čeká vyvrcholení letošní řady Talentu. Ve velkém finále se dnes od 20:35 na TV JOJ a TV Prima představí celkem 10 čísel, z nichž některá jsou rozhodně slibná a hodná případného vítězství. Koho tedy večer uvidíme? A co si pro nás soutěžící připravili? To vše se dozvíte níže.

ČeskoSlovensko má Talent 2015: Semifinále! Kteří dva semifinalisté doplní finálovou osmičku? (promo)

18. Listopad 2015 | napsal(a): Bedy

CSMT-SEMIFINALISTE-e1447360309149-750x290

Po celkových třinácti odvysílaných kastingových dílech a jednom Velkém třesku nás čekají už jen dvě epizody letošního Talentu. Již zítra ve 20:15 hod. bude na TV JOJ a na webu TV Prima (CSMATALENT) odvysílána semifinálová epizoda, kde se mezi sebou utká 8 soutěžících o poslední 2 místa v sobotním finále. Kdo tedy zabojuje o finálové místenky? To se dozvíte níže.

Prohlédněte si velkolepou scénu Talentu 2015 (fotogalerie)

17. Listopad 2015 | napsal(a): SUNíčko

csmatalent-2015-scena
Ve středu 18. 11. se odehraje v přímém přenosu na TV Joj semifinále ČeskoSlovensko má Talent 2015. Podrobný článek, co nás čeká, již pro vás připravil Bedy. Nyní si jen prohlédněte, na jaké fajné scéně se to celé odehraje. No není škoda, že ji mají v podstatě na dvě použití?

Semifinále a finále ČS má Talent: kupte si lístek

8. Říjen 2015 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=11284 w=615]

Na oficiální FB stránce Česko Slovensko má talent 2015 se objevila informaci o datu semifinále i finále letošní řady. Odehrávat se budou obě, nijak překvapivě, v Bratislavě a to 18. listopadu semifinále a 21. listopadu finále. Již nyní si můžete na tyto party zakoupit vstupenky za 24 euro / kus. Vyrazí někdo ze čtenářů Panáčka v reality show?

Za upozornění děkujeme čtenáři jménem Luke.

1. stránka z celkem 26123...1020...Poslední »