Panáček v reality show

ČeskoSlovensko má talent 2015 online video

Česko Slovensko má talent je společná talentová show české televize Prima TV a slovenské TV JOJ. První řadu formátu, který vychází z původně britské Got Talent odvysílali na podzim 2010. Již o rok později se Česko Slovensko má talent vrátilo zpět na české a slovenské obrazovky druhou řadou, aby se na podzim 2012 objevila v televizi řada třetí a o rok později, tedy v roce 2013 i řada čtvrtá.

Společnou federální verzi měla původně v plánu vysílat slovenská TV Markíza (ta má již za sebou jednu řadu Slovensko má talent) spolu s českou TV Nova. Ke své smůle však včas neuplatnili opci a tak formát Česko Slovensko má talent 2013 ukořistila konkurence.

V první řadě Československo má talent zasedl Jan Kraus, Lucie Bílá a Jaro Slávik. Pro druhou řadu, která se vysílá od září 2011 byl Jan Kraus nahrazen hercem Martinem Dejdarem. Třetí řada Česko Slovensko má talent, kterou diváci Prima Family a TV Joj mohli sledovat od 9. září 2012 zasedli v porotě Lucie Bílá, Martin Dejdar a Jaro Slávik. Ve čtvrté řadě ČeskoSlovensko má talent, která zahájí své tažení televizními obrazovkami 15. září 2013 zasedne opět Jaro Slávik i Lucie Bílá, ale Martina Dejdara nahradí v porotě Leoš Mareš.

Moderátory jsou ve všech dosavadních čtyřech řadách Česko Slovensko má talent Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch. Odměnou pro vítěze třeté řady z roku 2012 byla Cesta kolem světa za 80 dní, vítěz čtvté řady Talentu vyhraje možnost vystoupit před Simonem Cowellem.

V prvních divadelních kolech rozhoduje o postupujících porota, pomoci 3 bzučáků. Každý porotce má jeden. K postupu z divadelních kol stačí 2 souhlasné hlasy od porotců. V následujícím kole Česko Slovensko má talent 2013, Velkém třesku, je počet postupujících z castingu za dramatických okolností dále zredukován pro semifinálové soutěžní večery, kterých je celkem sedm. V nich vždy bojuje o hlasy diváků 8 soutěžících. Soutěžící s nejvíce SMS hlasy z daného semifinálového kola postupuje rovnou do finále. Druhého postupujícího vybírá porota a to ze soutěžících s 2. a 3. nejvyšším počtem SMS hlasů. Finále Československo má talent 2013 je již plně v režii diváků a jejich SMS hlasů.

ČeskoSlovensko má talent 2015 video archiv

Semifinále a finále ČS má Talent: kupte si lístek

8. Říjen 2015 | napsal(a): SUNíčko
csmatalent-kup-listek.jpg

Na oficiální FB stránce Česko Slovensko má talent 2015 se objevila informaci o datu semifinále i finále letošní řady. Odehrávat se budou obě, nijak překvapivě, v Bratislavě a to 18. listopadu semifinále a 21. listopadu finále. Již nyní si můžete na tyto party zakoupit vstupenky za 24 euro / kus. Vyrazí někdo ze čtenářů Panáčka v reality show?

Za upozornění děkujeme čtenáři jménem Luke.

Česko Slovensko má talent (30.9.): 8. porce talentů z castingu

3. Říjen 2015 | napsal(a): SUNíčko

Dnes večer na TV Joj, v sobotu pak na TV Prima, kdo by nestihl.

Krásná Andrea Gabrišová září jako křehká Julie (+ foto a video)

30. Září 2015 | napsal(a): DJ Vlado

andrea-gabriaova-romeo-a-julie.jpg
Vzpomínáte si ještě na mladou a krásnou Slovenku, která v soutěži Robin Hood – Cesta ke slávě bojovala s těžkou trémou a hned třikrát se dostala do závěrečného rozstřelu? Tak ta stejná dívka nyní na prknech Fóra Karlín ztvárňuje hlavní roli Julie v muzikálu Gérarda Presgurvica Romeo a Julie, který svou premiéru absolvoval minulý týden v pátek. Já jsem se sice neúčastnil přímo premiéry, ale veřejné generálky, ovšem jelikož i zde se jako Julie představila právě Andrea Gabrišová, rozhodl jsem se, že svou recenzi zaměřím především na ni (podobně jako jsem před čtyřmi lety v recenzi muzikálu Osmý světadíl zaměřil svou pozornost na Míšu Doubravovou), jelikož pokrok, který za pět let od své účasti v Robinu Hoodovi absolvovala, je skutečně markantní.

Česko Slovensko má talent (16.9.) – video

16. Září 2015 | napsal(a): SUNíčko

Co více psát. Další porce talentů, ve středu kolem půl deváté na TV Joj, ve čtvrtek pak 20:15 na TV Prima. Užijte si naplno talentů nejen z ČSR, ale i z dalších koutů světa. Zatím můžete diskutovat, Merťas, pak co nevidět publikuje i svůj nekompromisní rekap.

Česko Slovensko má talent 2015 dnes pokračuje (video)

9. Září 2015 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2015-malovani-ocima.jpg
Je středa a tak nás večer čeká další porce z divadla Česko Slovensko má talent 2015. Zatím tedy jen pro ty, co mají v dosahu TV Joj, ať přímo ve své televizi nebo mají dostatečně netrhané připojení na internetový stream. Co nás v dnešním díle čeká? Podívejte se na video.

ČeskoSlovensko má Talent 2015: 2.casting: Chilské kruhy braly dech! (rekap)

6. Září 2015 | napsal(a): Merťas

rojas.jpg
Včera jsme na českých obrazovkách mohli spatřit 2.castingový díl federální talentové show. Na programu bylo několik dalších zajímavých vystoupení, které diváka dokáží zaujmout a pobavit. Federální Talent si v roce 2015 drží zatím skvělou formu po všech stránkách a je jen škoda, že s ním TV Prima zametala. V rukách má totiž mnohem kvalitnější koště, než si možná myslí.

ČeskoSlovensko má Talent 2015: 1.castingový díl: Kdo ovládl první díl? (rekap)

3. Září 2015 | napsal(a): Merťas

juraj-hnilica.jpg
Show ČeskoSlovensko má Talent 2015 začalo už před pár dny na Slovensku, rovnou dvěma díly. Dnes startuje na TV Prima. My na Panáčkovi jsme ale už první díl viděli a přinášíme z něj rekap. Jak se Vám líbil první díl? A má někdo z postupujících šanci na finále?

Česko Slovensko má Talent: Šou odstartovala nejsilnější v historii!

2. Září 2015 | napsal(a): Elko
cesko-slovensko-ma-talent-2015.jpg

Televízia JOJ mimoriadne úspešne uviedla šou Česko Slovensko má Talent a bola jasnou jednotkou na trhu (rating 14,7%). Opäť sa potvrdilo, že na Slovensku má šou veľmi silnú značku. Ako uvádza portál Mediaboom aj v porovnaní na diaľku so Superstar šou vyhrala. Pre šou ide o vôbec najlepší štart v jej histórii. Dosiaľ najvyššie číslo s prvou epizódou dosiahla v úvode tretej série v roku 2012, kedy ju sledovalo 12,5 %. Ako sa bude talentovej šou v Česku? Napíšte nám svoje tipy.

ČeskoSlovensko má Talent 2015: Jaká bude 5.řada a kolik je kolem ní zmatků? (glosa)

31. Srpen 2015 | napsal(a): Merťas

head-talent-2015.jpg
Talent. To je nejúspěšnější světová talentová show. Bez klišé. Divácky úspěšnější show zatím naše planeta nepoznala. Ve federálních vodách se této show moc líbí. Má za sebou čtyři federální ročníky a jeden čistě slovenský. České prostředí se ale pro show zdá být rok od roku kyselejší. Co dělají vítězové předchozích řad? Jak se rodil pátý ročník? Jak se show změnila? Jaké bude mít vysílací schéma? Přežije Talent do šestého ročníku?

Česko Slovensko má Talent: Opět nadupaný trailer se záběry ze show! (video)

19. Srpen 2015 | napsal(a): Elko
cesko-slovensko-ma-talent-2015.jpg

Tak ako každý rok aj tento rok vypustila Televízia JOJ nadupaný trailer k Česko Slovensko má Talent, v ktorom môžeme zhliadnuť niekoľko talentov. Televízia sľubuje, že Talent prichádza vo svojej najlepšej verzii. Podľa nových pravidiel sa môžeme tešiť na zlatý bzučiak, do poroty zasadli štyri známe osobnosti – Lucie Bilá, Diana Mórová, Jaro Slávik a Jakub Prachař. Nakoniec Talent uvidia aj diváci v Českej republike, keď sa televízia Prima rozhodla ponúknuť svojim divákom aj 5. sériu. Video nájdete vo vnútri článku.

Podzim na TV Prima: Ano, šéfe, ČSMT a Ano, trenére

7. Srpen 2015 | napsal(a): SUNíčko

ano-trenere-frantisek-straka.jpg
Televize Prima představila svůj program na podzim 2015, kromě řady původních českých seriálů chystá i 3 kousky vhodné pro návštěvníky Panáčka v reality show. Je to další řada Ano, šéfe, dále pak pátý ročník Česko Slovensko má talent a úplnou novinku nazvanou Ano, trenére.

Česko Slovensko má Talent bude vysílat i Prima!

6. Srpen 2015 | napsal(a): Elko
cesko-slovensko-ma-talent-2015.jpg

Ako prvý túto informáciu priniesol mediálny portál Mediaboom. Na svojom webe uvádzajú „Prima by mala šou aj tento raz odvysielať na svojom hlavnom kanáli v hlavnom vysielacom čase. „ Prima sa do príprav piatej série Česko Slovensko má talent zapojila jedine kastingami, kde svojmu slovenskému spojencovi produkčne pomohla. Nakoľko sa Prima pôvodne do projektu rozhodla nepridať, Joj sa rozhodla urobiť Talent vo svojej réžii. My sme na nakrúcaní boli a môžeme prezradiť, že niektoré talenty sú naozaj na svetovej úrovni.

Trailer Česko Slovensko má talent 5 (video)

22. Červenec 2015 | napsal(a): SUNíčko

csmt-2015-trailer.jpg
Podzimní sezóna reality show na českých a slovenských televizích se pomalu blíží. Pojďte se podívat na první trailer Česko Slovenská má Talent 2015, který je laděný do bondovského stylu. Na úplném závěru videa se dočkáte jednoho odhalení. Tak hurá na tu podívanou.

Podoba čisto náhodná? Budú veľké upútavky na Talent a Superstar podobné?

21. Červenec 2015 | napsal(a): Elko

talent-superstar.png
S informáciou prišiel mediálny portál Mediaboom. „Promo spoty pre ťažiskové projekty jesene Markízy a Joj budú mať niečo spoločné. Šou Česko Slovensko má talent aj Superstar nielenže dostanú veľké kampane s príbehom, ktoré budú svojím konceptom pravdepodobne najvýpravnejšími kampaňami jesennej sezóny, zároveň ponesú aj podobný či dokonca až rovnaký scenár.“ V čom budú rovnaké? Poďme sa na to spoločne pozrieť. Treba však na úvod dodať, ako prvá začala svoje veľké upútavky nakrúcať televízia Joj.

Už je známa celá porota Česko Slovensko má Talent!

30. Duben 2015 | napsal(a): Elko
morova1.jpg

Dnes sme sa dozvedeli posledné meno, ktoré zasadne do poroty nového ročníka Česko Slovensko má Talent. K speváčke Lucii Bílej a producentovi Jarovi Slávikovi tento rok pribudne spevák Jakub Prachař, ktorého fanúšikovia šou Česko Slovensko má talent poznali počas štyroch ročníkov ako moderátora. Štvrtým členom poroty sa stala jedna z najžiadanejších a najobľúbenejších herečiek súčasnosti – Diana Morová. Herečka len pred pár dňami vyhrala tanečnú súťaž Tanec snov. Sedem rokov účinkuje v úspešnom seriáli Panelák a diváci ju mohli vidieť aj v dvoch sériách obľúbeného seriálu Keby bolo keby. Ako ste spokojní s výberom štvrtej porotkyne?

Česko Slovenko má Talent bude vysílat pouze TV JOJ!

15. Duben 2015 | napsal(a): Elko
cesko-slovensko-ma-talent-2015.jpg

Piaty ročník Česko Slovensko má talent budú môcť sledovať diváci len na slovenskej TV JOJ. S touto informáciou prišiel ako prvý portál Mediaboom. Narozdiel od Primy, bola Jojka s každým ročníkom Talentu spokojná, sledovanosť bola nadpriemerná a pravidelne porážala konkurenciu, preto chce vo vysielaní šou naďalej pokračovať. Televízia Prima sa rozhodla pre klesujúcu sledovanosť investovať do nových formátov a hlavne do novej šou s Leošom Marešom. Vzhľadom na dobré vzťahy televízií sa Prima bude podieľať aspoň na kastingoch, ktoré prebehnú v Česku tento víkend. Možná je ešte varianta vysielania slovenskej verzie šou na menších staniciach Prima LOVE, resp. Prima COOL.

Česko Slovensko má Talent s ďalšími novinkami: „Golden buzzer“ a štvorčlenná porota!

31. Březen 2015 | napsal(a): Elko
gold-buzzers.png

Piaty ročník Česko Slovensko má talent prináša niekoľko noviniek. Okrem nových moderátorov – Junior a Marcel, novej štvorčlennej poroty – Jakub Prachař, Lucie Bilá, Jaro Slávik a zatiaľ neznámy štvrtý člen sa môžeme tešiť aj na zlatý bzučiak. Nový bzučiak dáva porotcom úplne opačnú právomoc, ktorú však môžu v priebehu divadelných kôl využiť každý iba jediný raz. Použijú ho na vystúpenie, ktoré sa im pozdáva najviac. Keď ho stlačia, súťažiaci prerušuje svoje číslo, no nevypadáva zo súťaže. Naopak, postupuje priamo do živých prenosov, kde o jeho osude už rozhodujú diváci.

Jakub Prachař zostáva v Talente, nebude však moderátor!

27. Březen 2015 | napsal(a): Elko
prachar-csmt.jpg

Piaty ročník talentovej šou bude plný zmien. Novými moderátormi sa stali zohratá obľúbená dvojica Marcel Forgáč a Milan Zimnýkoval. Okrem nových moderátorov prichádza zmena aj na porotcovských stoličkách. Prvým porotcom sa stáva Jakub Prachař. Práve on si vyskúša šou, ktorú štyri série moderoval, z opačného pohľadu. Podľa rôznych bulvárnych informácií televízia Prima má záujem marketingovo podporiť Česko Slovensko má Talent, no zrejme vysielať šou nebude (respektíve nebude ju vysielať na hlavnej stanici). Vzhľadom k tomu, že na jeseň pripravuje niekoľko formátov, ktoré sú finančne náročné. Viac informácií sa pravdepodobne dozvieme už čoskoro.

Česko Slovensko má Talent budú moderovať Junior a Marcel!

26. Březen 2015 | napsal(a): Elko
nikto-nie-je-dokonaly-junior-marcel.jpg

Piaty ročník Česko Slovensko má talent už pozná svojich moderátorov. Nový ročník prináša zmenu, vzhľadom k tomu, že Pyco prijal ponuku konkurencie, ktorá mu ponúkla vyšší honorár. Televízia JOJ musela hľadať náhradu. Netrvalo dlho a už poznáme mená moderátorov. Rozhodla sa pre obľúbenú slovenskú dvojicu Junior a Marcel. Akú úlohu zohrá televízia Prima v novom ročníku ČSMT zatiaľ ostáva záhadou.

Česko Slovensko má talent 5 již na podzim 2015! (video)

4. Březen 2015 | napsal(a): Elko
talent5.jpg

Obľúbená talentová šou je späť! Televízia JOJ včera spustila promo a nábor na nových súťažiacich do novej série Česko Slovensko má Talent. Pozrite si upútavku.

TV Joj a Markíza odhalila plány na 2015: Superstar i ČSMT

12. Listopad 2014 | napsal(a): SUNíčko

ssacsmt.jpg
Tento týden odhalily obě největší slovenské televize TV JOJ i TV Markíza svoje programové karty na rok 2015. K potěše autorů i čtenářů Panáčka v reality show počítají i v roce 2015 s televizní zábavou zvanou reality show. A plánují nejen malé reality show drobky pro menší cílové skupiny, ale opráší již vysíláne formáty pro masy. Ano, v roce 2015 se dočkáme další řady Superstar i Česko Slovensko má talent. Jakým reality show dají ještě televizní manažeři v roce 2015 šanci?

Tichou bitvu televizí vyhrála JOJ: Získala exkluzivitu s FremantleMedia!

13. Září 2014 | napsal(a): Elko

csmt-4-header.jpg
Televízii JOJ skončili tento rok opcie na viaceré formáty od FremantleMedia. O mnohé formáty zo spoločnosti FremantleMedia mala záujem aj Televízia Markíza. Tichá vojna televízia skončila včera. Ako prvý informáciu priniesol Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group, na svojom verejnom Facebook profile. „Som rád, že vám ako prvým môžem oznámiť, že TV JOJ práve vyhrala práva na Got Talent, X Factor a mnoho ďalších formátov z dielne Fremantle Media do roku 2018. Veľmi sa teším. Pekný večer všetkým.“ Televízia Prima predĺžila spoluprácu so spoločnosťou FremanleMedia už minulý rok.

Ladylicious tančí na Yonce/Partition od Beyonce (video)

26. Květen 2014 | napsal(a): SUNíčko

Aby vám dnes v teplém počasí bylo ještě tepleji. Tedy hlavně pánům pro zpříjemnění dne. Taneční skupina Ladylicious, která se proslavila svým účinkováním v Talentu si tančí na jednu ze skladeb Beyonce.

Velký rozhovor s Miroslavem Sýkorou, vítězem 4.řady Československo má Talent! (rozhovor)

24. Duben 2014 | napsal(a): Merťas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Minulý týden se mi podařilo domluvit rozhovor s Miroslavem Sýkorou, vítězem 4.řady Československého Talentu a držitele ceny TýTý pro objev roku za rok 2013. Ještě jednou bych Miroslavovi rád touto cestou poděkoval, že nám byl ochotný věnovat svůj čas. Miroslav nám prozradil, jaké měl pocity během show, vykreslil setkání s hudebním mogulem Simonem Cowellem a přiblížil ná svůj soukromější život. Více se dozvíte uvnitř článku. Užijte si rozhovor.

Miroslav Sýkora, vítěz Talentu 2013 se stal Objevem roku Týtý 2013

13. Duben 2014 | napsal(a): SUNíčko

miroslav-sykora-objev-roku-tyty.jpg
Je to pravda informace krapánek za zenitem, neb udělování TýTý bylo již minulou sobotu, ale myslím, že ta informace by neměla zapadnout. Miroslav Sýkora, vítěz zatím poslední řady ČeskoSlovensko má Talent, se stal Objevem roku v divácké anketě TýTý. Pokud se nepletu, je to snad poprvé, kdy někdo z reality show uspěl v podobné celorepublikové anketě. Tedy, když se nebere v potaz Slavík a úspěch Anety Langerové apod.

Česko Slovensko má talent 5 již na podzim 2014?

18. Březen 2014 | napsal(a): Bedy
talent5.jpg

Zdá se to víceméně neuvěřitelné, ale vypadá to, že české a slovenské komerční televize stále nemají dost talentových a pěveckých soutěží. Slovenská JOJka spustila přihlašování již do 5. řady ČeskoSlovensko má Talent.

Katarína Landlová: Lepší holky (video)

12. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

csmt-katarina-landlova-videoklip.jpg
Pamatujete si na sympatickou slečnu s kytarou Katarínu Landlovou, která se objevila v ČeskoSlovensko má talent 2012 a od castingů prošla až do samotného finále? Tak tahle slečna má nyní novou skladbu, potažmo videoklip, ve kterém si zahraje i Pyco či tydýt Lukáš Pavlásek. Skladba se jmenuje Lepší holky a přejeme vám příjemný poslech.

1. stránka z celkem 9123...Poslední »