Panáček v reality show

Farma 15: Střet generací XYZ

31. Srpen 2023 | napsal(a): | reality show: Farma 15 SK

farma 15

Patnáctá série Farmy startuje v pondělí 4.9. a bude ve znamení souboje tří generací. Slibuje jako každý rok nová pravidla, zvýšenou přísnost, ale tomu už asi málokdo uvěří. Základní změna se týká výhry. Jaká práce, taková odměna! Bude záležet na každém jednom farmáři, jak moc bude pracovat, podle toho bude konečná výhra. Konkrétní suma není stanovená, může to být ve finále jedna velká nula.
Změna v pravidlech se dotkne i duelů. V pátek proběhne tzv. boj o záchranu, v neděli samotný duel. Do něj letos může jít každý s každým, genderové pravidlo se ruší. Méně prostoru před duelem dostanou intriky, bude se dbát na soutěživost a chuť bojovat o výhru. Umělá inteligence má nabízet lákadla, která však mohou konečnou výhru rovněž i snížit. Alice bude daleko přísnější, nekompromisní a více zákeřná. Jaká bude pravda?

Změny se dočkáte i tady na Panáčkovi. Z toho, co zatím o patnáctce vím, netvrdím, že ji sledovat nebudu, ale končím s články na těchto stránkách. Vyhoření? Možná. Možná i úpadek diskusí a pocit marnosti. V neposlední řadě jsou to časové důvody.
Pokud má kdokoli chuť pokračovat, je vítaný. Ráda předám štafetu. V opačném případě nastává minimálně pauza u RS Farma.

Děkuji všem za přízeň a přeji pohodové sledování Farmy 15.

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Farma 15 SK

Nejnovější články

Diskuze k článku

Počet komentářů: 13
1
bobina
Reagovat

I když se Farma stále víc vzdaluje od původního scénáře, který se mi líbil, přesto ji stále sleduji a sledovat budu. Odchodu Ajdy je mi upřímně líto, i když chápu. Bez jejích postřehů bude Farma, alespoň pro mne, opět méně atraktivní.

2
Wally
Reagovat

Za mě zatím dobrý. Jestli Alice dodrží přísná pravidla, tak se tam za chvíli požerou navzájem. D))

3
Svitka
Reagovat

@bobina: Mám stejný názor. U mě asi zvítězí zvědavost.
Děkuji Ajdě a přeju jí vše dobré. Zvlášť, aby se vždy ocitla v dobré společnosti, reálné i virtuální.

4
Lady XL
Reagovat

Neporadíte, kde najít a přehrát celé díly? (kromě voyo atd)…. na YT je jen shrnutí…
díky moc, docela bych se ráda podívala, protože to tam vypadá na pár pěkných „kousků“, které mi půjdou na nervy :-D :-D. A jsem zvědavá, jak půjde dál to rozdělení na generace…
děkuji

5
sideways
Reagovat

@Lady XL:
– ulozto
– sosnut cez torrent
neviem, ci mozem dat link

Reagovat

@Lady XL: Klasika „dřevník“. Voyo má docela výpadky, někdy je díl hned, jindy si počkáš.

@sideways: Raději ne.

7
Wally
Reagovat

Koukám, že je tu narváno. D)))
Ale mě to baví. Kromě Marka a Myrce se mi nikdo neplete, což je po třech týdnech u mě celkem úspěch. Všem rozumím. Alice už tak neruší, stejně jako Marek tam je minimálně. Nová pravidla jsou fajn.
Tak zas ahoj za pár týdnů. D))

8
Johana
Reagovat

Ahojte:)
U mě přetrvávají smíšené pocity, pořád nevím, jestli mě to baví či ne, ale už mám i řebříček…zatím jen z mužů, ženské mi přijdou letos napříč všemi generacemi tragicky umělé a nezábavné…i sluníčko Sárka se nám hodně brzo odkopala.
Co mi hodně vadí je propagace hmyzího proteinu ( pokud vím, chitin lidské tělo neumí zpracovat ).

@Wally: já naskočila na farmářskou vlnu letos z časových důvodů dost pozdě, koukám, že na diskuzi mrtvo, přesto doufám, že se to rozjede i tady.

9
Svitka
Reagovat

F 15 začala tradičně jako Škola v přírodě a pokračuje Besídkou zvláštní školy, ale za mě ZATÍM dobrý. Nemám větší výhrady, tedy kromě systému vypadávání, kdy po zvolení prvního duelanta, letos „ohroženého“, hra přechází do formátu sázky do loterie.
Průběh „střetu generací“ nepřekvapuje, ale ani nepohoršuje, jen mi občas vyletí obočí vzhůru u generace Z. Ne pro chování nevybouřené puberty, ale pro záseky neznalosti obyčejných věcí (např. holka v 21 letech nerozezná kedlubnu od celeru).
Moderátor Marek – naprosto v pohodě
Hospodář Martin – opět se trošku „zvětšil“
Cvrčci a hydroponie – proč ne
Prozatímní evergreen letošní F – navlékání jehel
Pravidla – zdá se, že se konečně dbá ne jejich dodržování
Nejfrekventovanější slovo – faloš
Nový fenomén – samomluva
Zrušení genderového pravidla – přineslo odstřel chlapů
V této chvíli tam není nikdo, kdo by mi vyloženě lezl na nervy,ale nesympatičtí jsou mi Lucia a Roman.
Favorita žádného nemám, ale držím palce Mirkovi (Myrecovi), protože je sympaťák a od nás z Moravy. U žen-holek jsem nerozhodná, pokud si to nezkazí, tak proti Sofii nemám námitky.

10
JanaH
Reagovat

Nejfrekventovanější slovo na Farmě je za mě letos Kinekus.
A prodejný hospodár mi leze na nervy rok od roku víc. :-/
Proti němu jsou kraslice Emka s Azrou a opuchnuté falošnice Lucia se „sluníčkovou“ šišlavou Sárou naprostá zlatíčka. :-D

11
Lady XL
Reagovat

@JanaH: Super, líp bych to nenapsala – mám to stejně!

12
Prochor
Reagovat

Mně čím dál víc překvapuje, že na farmě není ani jedna dívka bez botoxu. Vypadají jako sjezd kačerů Donaldů. Asi je to na Slovensku nějaká móda mezi mládeží. Jinak na gen-Z je opravdu smutný pohled. Jedna z nich vypadá, že by měla být v úplně jiném zařízení, než na farmě. Společně si pak gen-Z přeje vyházet „geronty“ gen-x, kteří ovšem na farmě nejvíc makají. Co budou dělat bez nich neberou do úvahy.

13
Prochor
Reagovat

Ještě off-topic – krok za krokem se blíží Stardance (14.10). Tak se těším, že si zase poklábosíme a zhodnotíme taneční kreace. Mně osobně celkem zajímá Kubelková a Eva Samková.

Přidat komentář

Přidat komentář