Panáček v reality show

Kdo přežije / Survivor online video

Legendární reality show Survivor, kdysi na TV Prima jako Trosečník, nyní na Prima COOL pod názvem Kdo přežije.

Kdo přežije / Survivor video archiv

Dnes startuje Survivor: Winners at War

12. Únor 2020 | napsal(a): TK

Jeff Probst
Právě dnes na americké televizi CBS začíná jubilejní 40.řada populárního Survivora, který se tak vysílá už neuvěřitelných 20 let. Takovéto kulaté výročí si zaslouží opravdu speciální téma a věrným fanouškům se splní jejich dlouholetý sen: ultimátní souboj 20 vítězů z předchozích řad. Každý z nich si už v minulosti odnesl výhru miliónu dolarů, tak aby byli pořádně motivovaní vrátit se na 39 dnů do nehostinných podmínek, tak je celková výhra tentokrát zvýšena na 2 milióny dolarů. A které známé tváře tedy uvidíme?

Dnes startuje Survivor Island of the Idols

25. Září 2019 | napsal(a): TK

Survivor Island of the Idols
Právě dnes na americké televizi CBS začíná již 39.řada populárního Survivora. I tentokrát se natáčelo na Fidži a ve hře uvidíme opět 20 nových soutěžících. Hlavní twist trochu připomíná 36.řadu (Ghost Island), protože vybraní trosečníci budou odesláni do vyhnanství na ostrov, kde je bude čekat setkání s opravdovými herními idoly: Boston Robem a Sandrou Diaz-Twine, které fanouškům Survivora není potřeba moc představovat.

Comments Off on Dnes startuje Survivor Island of the Idols

Dnes startuje Survivor Edge of Extinction

20. Únor 2019 | napsal(a): TK

Survivor Edge of Extinction
Právě dnes na americké televizi CBS začíná již 38.řada populárního Survivora. Novinkou této řady bude to, že vyloučení hráči se budou moci po odchodu z Kmenové rady rozhodnout, jestli ve hře definitivně skončí, nebo místo toho odjedou na „Ostrov vyhynutí“, kde budou v tvrdých podmínkách čekat na návrat do hry. O návrat do hry budou mezi sebou bojovat dvakrát, v okamžiku sloučení kmenů a podruhé těsně před koncem. Tak se klidně může stát, že i člověk vyřazený jako první se podívá do finále. V soutěži uvidíme 18 hráčů, přičemž 4 z nich budou veteráni z předchozích ročníků. V přiloženém videu se můžete podívat, o koho jde.

Comments Off on Dnes startuje Survivor Edge of Extinction

Dnes startuje Survivor David vs. Goliáš

26. Září 2018 | napsal(a): TK

davidvsgolitah
Právě dnes na americké televizi CBS začíná již 37.řada populárního Survivora. I tentokrát budeme mít možnost poznat 20 úplně nových soutěžících, kteří budou rozděleni do dvou kmenů. Jeden kmen budou obývat „Davidové“, outsideři, kteří v životě nedostali nic zadarmo a museli se vypracovat od píky. Naopak do druhého kmene jsou zařazeni „Goliášové“, kteří jsou v životě zvyklí vyhrávat a využívat svých předností ke svému prospěchu. Budou mít ale jednoznačnou převahu i v této hře, anebo jim dokáží Davidové pořádně zatopit?

Dnes startuje Survivor Ghost Island

28. Únor 2018 | napsal(a): TK

ghost-island
Právě dnes na americké televizi CBS začíná již 36.řada populárního Survivora. Zvláštností této řady bude Ostrov duchů (Ghost Island), na který budou do exilu posláni vybraní soutěžící. Společnost jim zde budou dělat pouze „duchové minulosti“, artefakty ze všech předchozích 35 řad, mezi nimi také náhrdelníky imunity, skryté imunity a tajné výhody do hry, které jejich držitelé ne vždy dokázali správně použít. Ačkoliv je zde hodně odkazů na minulé ročníky, tentokrát neuvidíme soutěžit žádného veterána, ale 20 zbrusu nových tváří, vesměs skalních fanoušků tohoto pořadu. Pro soutěžící vyslané do exilu na Ostrov duchů by tak neměl být problém poznat historii jednotlivých artefaktů. Dokáží se ale poučit z chyb svých předchůdců a využít tajnou výhodu pro svoji vlastní hru?

Comments Off on Dnes startuje Survivor Ghost Island

Dnes startuje Survivor Heroes vs.Healers vs.Hustlers

27. Září 2017 | napsal(a): TK

Survivor Heroes vs. Healers vs. Hustlers cast.
Právě dnes na americké televizi CBS začíná již 35.řada populárního Survivora. Na ostrovy Mamanuca na Fidži se tentokrát vydá 18 zbrusu nových hráčů, kteří budou rozděleni do 3 kmenů, podle kladných vlastností, které jim ostatní lidé připisují. Do kmene Hrdinů tak byli pochopitelně zařazen hasič, mariňák nebo plavčice. Ve druhém kmenu se pak sešli lidé, kteří zasvětili svůj život pomoci ostatním (lékař, zdravotní sestra, sociální pracovnice) a v posledním kmenu najdeme houževnaté pracanty (např.rybářku, podnikatele nebo hotelového poslíčka). Seznámit se s nimi můžete také v přiloženém videu.

Comments Off on Dnes startuje Survivor Heroes vs.Healers vs.Hustlers

Kdo přežije: Cagayan na Prima COOL

9. Září 2017 | napsal(a): TK

survivor-cagayan-cast
Dnes večer na Prima COOL startuje premiérová 28.řada amerického Survivora. A tentokrát nás nečeká žádný návrat hráčů z předchozích řad ani jejich rodinných příslušníků, ale uvidíme šestnáct zbrusu nových hráčů, kteří budou rozděleni do 3 kmenů podle toho, jestli je jejich předností spíše fyzická síla, nadprůměrná inteligence, nebo krása.

Kdo přežije: Caramoan na Prima COOL

28. Březen 2017 | napsal(a): TK

survivor-caramoan-cast
Dnes večer na Prima COOL startuje další premiérová řada amerického Survivora. Stejně jako ta minulá řada se bude odehrávat na filipínském poloostrově Caramoan, Její podtitul Fans vs.Favorites ale napovídá, o jaký twist se bude jednat tentokrát. Polovinu z celkem 20 soutěžících budou tvořit oddaní fanoušci této reality show, kteří se pokusí změřit síly s kmenem složeným ze zkušených veteránů z minulých ročníků. A které známé tváře tedy uvidíme tentokrát?

Comments Off on Kdo přežije: Caramoan na Prima COOL

Dnes startuje Survivor: Game Changers

8. Březen 2017 | napsal(a): TK

survivor-34-game-changers-logo
Právě dnes na americké televizi CBS začíná již 34.řada populárního Survivora, tentokrát s názvem Survivor: Game changers. Na ostrovech Mamanuca na Fidži se nám představí 20 hráčů, které už velmi dobře poznáme. Jsou to hráči, kteří v minulosti svou taktikou zásadně ovlivnili celou hru a nesmazatelně se zapsali do historie tohoto pořadu. Některé z nich uvidíme dokonce už počtvrté, vrátí se i někteří vítězové. Na koho se tedy můžeme těšit?

Kdo přežije: Filipíny na Prima COOL

7. Březen 2017 | napsal(a): TK

Survivor Filipíny
Dnes večer na Prima COOL startuje další premiérová řada amerického Survivora. Tentokrát se podíváme na Filipíny na poloostrov Caramoan, shodou okolností na stejné místo, kde se natáčel i český Robinsonův ostrov. V této řadě se objeví 15 nových hráčů a 3 navrátilci, kteří mají jedno společné, všichni tři byli v minulosti ze závažných zdravotních důvodů ze hry evakuováni.

1. stránka z celkem 24123...1020...Poslední »