Panáček v reality show

Kdo přežije / Survivor online video

Legendární reality show Survivor, kdysi na TV Prima jako Trosečník, nyní na Prima COOL pod názvem Kdo přežije.

Kdo přežije / Survivor video archiv

Kdo přežije: Caramoan na Prima COOL

28. Březen 2017 | napsal(a): TK

survivor-caramoan-cast
Dnes večer na Prima COOL startuje další premiérová řada amerického Survivora. Stejně jako ta minulá řada se bude odehrávat na filipínském poloostrově Caramoan, Její podtitul Fans vs.Favorites ale napovídá, o jaký twist se bude jednat tentokrát. Polovinu z celkem 20 soutěžících budou tvořit oddaní fanoušci této reality show, kteří se pokusí změřit síly s kmenem složeným ze zkušených veteránů z minulých ročníků. A které známé tváře tedy uvidíme tentokrát?

Dnes startuje Survivor: Game Changers

8. Březen 2017 | napsal(a): TK

survivor-34-game-changers-logo
Právě dnes na americké televizi CBS začíná již 34.řada populárního Survivora, tentokrát s názvem Survivor: Game changers. Na ostrovech Mamanuca na Fidži se nám představí 20 hráčů, které už velmi dobře poznáme. Jsou to hráči, kteří v minulosti svou taktikou zásadně ovlivnili celou hru a nesmazatelně se zapsali do historie tohoto pořadu. Některé z nich uvidíme dokonce už počtvrté, vrátí se i někteří vítězové. Na koho se tedy můžeme těšit?

Kdo přežije: Filipíny na Prima COOL

7. Březen 2017 | napsal(a): TK

Survivor Filipíny
Dnes večer na Prima COOL startuje další premiérová řada amerického Survivora. Tentokrát se podíváme na Filipíny na poloostrov Caramoan, shodou okolností na stejné místo, kde se natáčel i český Robinsonův ostrov. V této řadě se objeví 15 nových hráčů a 3 navrátilci, kteří mají jedno společné, všichni tři byli v minulosti ze závažných zdravotních důvodů ze hry evakuováni.

Dnes startuje Survivor Millennials vs.Gen X

21. Září 2016 | napsal(a): TK

Survivor Millennials vs. Gen X
Pokud vás zklamala poněkud rozvleklá slovenská verze Survivora (Ostrov), tak si můžete spravit chuť na americkém originálu. Právě dnes na americké televizi CBS začíná již 33.řada, tentokrát nazvaná Survivor Millennials vs.Gen X. Název pochází z rozdělení dvacítky soutěžících podle věku jejich narození. V jednom kmeni budou soutěžící středního věku, zastupující tzv.Generaci X (tak se označuje generace s datem narození v letech 1960-1980). A proti nim se postaví kmen složený z „dětí milénia“ (neboli Generace Y, generace narozená mezi roky 1980-2000). Která generace si poradí lépe se životem trosečníka? Vyhrajou životní zkušenosti nebo mládí?

Dnes startuje Survivor Kaôh Rōng

17. Únor 2016 | napsal(a): TK

survivor-kaoh-rong
Právě dnes na americké televizi CBS začíná 32.řada populární trosečnícké reality show Survivor (Kdo přežije), která se bude opět odehrávat v Kambodži na ostrově Koh Rong. Osmnáct zbrusu nový trosečníků bude zpočátku rozděleno do 3 kmenů podle toho, jestli je jejich předností krása, inteligence nebo svaly. Stejný princip byl použit už ve 28.řadě Survivor Cagayan, proto nese i tento ročník totožný podtitul: Brawn vs. Brains vs. Beauty

Dnes startuje Survivor Kambodža: Druhá šance

23. Září 2015 | napsal(a): TK

[singlepic id=11218 w=560]
Právě dnes na americké televizi CBS začíná 31.řada populární trosečnícké reality show Survivor (Kdo přežije). Jak už podtitul napovídá, druhou šanci v ní získá někdo ze starých známých z minulých ročníků. Tentokrát ale produkce finální volbu hráčů ponechala čistě na fanoušcích. Ještě v průběhu vysílání předchozí řady (Survivor:WOrlds Apart) produkce umístila na internet seznam 32 hráčů, kteří měli zájem zúčastnit se podruhé (podmínkou ovšem byklo, že se nesmělo jednat o hráče, který už zvítězil) a fanoušci mohli hlasovat pro 20 hráčů. Jména trosečníků s největším počtem hlasů vyhlásil moderátor Jeff Probst v průběhu živě vysílané finálové epizody. A koho tedy tentokrát uvidíme?

Dnes startuje Survivor: Worlds Apart

25. Únor 2015 | napsal(a): TK

[singlepic id=10885 w=615]Právě dnes na americké televizi CBS začíná jubilejní 30.řada populární trosečníické reality show Survivor (Kdo přežije). Takovéto kulaté jubileum by si možná zasloužilo nějaké speciální téma, například souboj vítězů předchozích ročníků. Producenti se ale rozhodli, že toto výročí oslaví obyčejnou řadou, ve které budou samé nové tváře a žádné celebrity. Jedinou zajímavostí je to, že 18 soutěžících bude rozděleno do 3 kmenů podle jejich sociálního postavení. V jednom kmeni tak bude zastoupena dělnická třída (tzv. modré límečky), v dalším kmeni bude „pracující inteligence“ (bílé límečky) a ve třetím pak lidé, kteří odmítají jakékoliv škatulkování (studenti, umělci).

Dnes startuje Survivor San Juan del Sur

24. Září 2014 | napsal(a): TK

Právě dnes na americké televizi CBS začíná 29.řada populární trosečníické reality show Survivor (Kdo přežije), která se tentokrát bude odehrávat opět v Nikaragui, na stejném místě, kde se natáčela už 21. a 22. řada. Podtitul zní Blood vs.Water, produkce se tedy vrátila k úspěšnému nápadu s angažováním dvojic v příbuzenském nebo partnerském vztahu, které budou zpočátku rozděleni do opačných kmenů a budou tak bojovat proti sobě. Tentokrát mezi nimi nebude nikdo z předchozích hráčů, jsou to samé nové tváře. Diváci si možná budou pamatovat pouze dvojčata Nadiyu a Natalii, které soutěžily ve 21. a 24. řadě Amazing Race. Se všemi hráči se můžete seznámit v připojeném videu:

Survivor Cagayan: představení všech soutěžících (video)

23. Leden 2014 | napsal(a): TK

[singlepic id=8328 w=615]

Na start 28.sezóny Survivora si ještě musíme měsíc počkat (premiéra bude až po olympiádě, konkrétně ve středu 26.února), včera ale americká televize CBS představila veřejnosti všech 18 soutěžících. Není mezi nimi nikdo z předchozích hráčů, jsou to samé nové tváře. Hlavní novinkou tentokrát bude, že se soutěžící rozdělí do tří kmenů podle toho, jestli je jejich předností spíše fyzická síla, nadprůměrná inteligence, nebo krása. Odtud také podtitul pro tuto sezónu: Survivor Cagayan: Brawn vs. Brains vs. Beauty.

Kdo přežije: Ostrov vykoupení na Prima COOL

19. Září 2013 | napsal(a): TK

Dnes večer na Prima COOL startuje už 22.řada Kdo přežije, ve které na pobřeží Nikaraguy zavítá šestnáct nových trosečníků a dva zkušení veterání, Russell Hantz a Rob Mariano. Každý z nich bude přidělen do jiného kmene jako mentor. Kromě souboje těchto rivalů uvidíme ještě novinku, podle níž je tato řada pojmenovaná.

1. stránka z celkem 24123...1020...Poslední »