Panáček v reality show

Robinsonův ostrov online video

Robinsonův ostrov video archiv

Robinsonův ostrov 2: skončily castingy a již probíhá natáčení

16. Červen 2017 | napsal(a): SUNíčko

robinsonuv-ostrov-2-moderator
Na TV Nova vyhodnotili první řadu jako úspěch, který stojí za zopakování. Takže vybrali z více než 6 000 adeptů novou skupinku soutěžících, kteří budou bojovat o druhý titul českého Robinsona v rámci Robinsonova ostrova 2. Ten se bude odehrávat převážně na filipínském poloostrově Caramoan.

Robinsonův ostrov 2017 – FINÁLE: Přehrát, přelstít a přežít… (rekap)

3. Květen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

AKTUALIZOVÁNO: uvnitř článku najdete jméno vítěze!

Celkem 44 dnů bojovali na Filipínách čeští uchazeči o 2,5 milionu Kč a titul Robinsona. Na začátku jich bylo 18, na závěrečnou kmenovou radu před porotu usednou pouze 3. V minulých dílech se z Ostrova vyloučení vrátil Jakub, který doplnil top 5. V dalších soutěži se již nehrálo o imunitu, ale přímo o život v soutěži, zde cesta skončila pro poslední ženu Niku. Zbývá poslední eliminační souboj a závěrečná kmenová rada, kde porota na základě svých hlasů rozhodne o vítězi první řady Robinsonova ostrova. Kdo to bude?

Robinsonův ostrov 2017 (29, 30): Bylo nás pět (rekap)

1. Květen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

V předposledním duelu na Ostrově vyloučení si Jakub jako soupeřku zvolil demotivovanou Lucku. V duelu ji porazil a Lucka tak bude mít možnost rozhodnout o vítězi z pozice porotkyně. V Mayonu si Nika už brousí mačetu na Petru. Podaří se vysloužilou Petru konečně vyhodit nebo se opět najde větší ryba na usmažení? Petra se rozhodně nehodlá vzdát bez boje. Kromě jiného nás čeká také závěrečný souboj o návrat z Ostrova vyloučení a další twist, který všem zatřese základy jejich strategie.

Robinsonův Ostrov 2017 (27, 28): Láska prochází žaludkem… (rekap)

24. Duben 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_cervi

Velký podraz poslal na Ostrov vyloučení Jakuba, kterému se nepodařilo ani za pomoci Petry vyřadit Davida. Právě Davida si, ze strategických důvodů, Marek potřebuje udržet. Jakmile by byl David pryč, byl by pro ostatním snadným cílem. Kmenová rada přinesla kromě jiného také drsnou konfrontaci Niky a Petry. Bude mít toto vyvrcholení dlohotrvajícího sporu další následky? Kdo vyhraje „chutnou“ hru o odměnu a jak dopadne duel na Ostrově vyloučení?

Robinsonův ostrov 2017 (25,26): Intrigue day (rekap)

17. Duben 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

V minulých dílech jsme byli svědky dramatického odchodu Terezy za porušení podmínky žolíka. Soutěžící se tak zároveň dozvěděli o existenci Ostrova vyloučení, což pro mnohé znamenalo nutnost přehodnotit svou strategii. Z dalšího duelu na Ostrově vyloučení vyšel opět vítězně Radovan a poslal tak Zdeňka do konečné stanice s názvem Porota. Kdo bude mít na další kmenové radě hlavu na špalku To se dozvíte v rekapitulaci.

Robinsonův ostrov 2017 (23,24): Lež má krátké nohy! (rekap)

10. Duben 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_vaza

Po týdenním výpadku se opět vracíme s rekapitulací aktuálních dílů Robinsonova ostrova. Jelikož Marek věděl, že může být na kmenové radě v nebezpečí, zvolil taktiku minimálního taktizování a intriky nechal na Zdeňkovi, čímž se Zdeněk stal větší rybou na usmažení, než byl Marek. Zdeněk se tudíž odebral na Ostrov vyloučení. K překvapení všech jeho místo zaujala již zdravá Petra. Jakkoliv se mohlo zdát, že z Ostrova vyloučení nelze ovlivnit hlavní hru, Zdeněk všechny nechtěně všechny přesvědčil o opaku. Co se semlelo a kdo nakonec hru opustil? To si přečtěte v dnešním rekapu.

Robinsonův ostrov se dočká 2. série! TV Nova spouští casting!

7. Duben 2017 | napsal(a): VojtaP

ro1aaa

Fanoušci Robinsonova ostrova mají důvod ke slávě. Televize Nova dnes oznámila, že plánuje 2. sérií a zároveň spustila online přihlašování na oficiálních stránkách soutěže. Aktuální série se pomalu a jistě blíží do svého finiše. Za svou televizní dráhu si pořad vydobyl stabilní čísla sledovanosti a díky samotným soutěžícím i pozornost na sociálních sítích. Zatím není známo, kdy a kde se 2. řada bude natáčet ani kdy se objeví na obrazovkách. Pokud i vy se chcete zúčastnit nejdrsnější reality show na světě a bojovat o miliony a titul Robinsona, neváhejte se přihlásit. Odkaz na oficiální stránky soutěže naleznete v článku.

Robinsonův ostrov 2017 (19, 20):Kdo si vydražil lepší pozici ve hře? (rekap + video)

27. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_aukce_header

Na poslední netradiční kmenové radě byl Marek ostatními zvolen jako kat, musel vyložit své karty na stůl, načež následně utnul hlavu Radovanovi. Tento výsledek nepotěšil Davida, který Markovu volbu vzal jako zradu jejich tajného spojenectví. Dokáže si Marek udržet těžce budovanou pozici ve hře? Pomůže mu k tomu ostrovní aukce? A kdo obstojí v dalším duelu na Ostrově vyloučení?

Robinsonův ostrov 2017 (17,18): Důvěra nad zlato! (rekap + video)

20. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

Prvním členem poroty se po prohraném duelu na Ostrově vyloučení stala policistka Tereza. Už tento týden však do vyhnanství zavítá další soutěžící z Mayonu. Kdo to bude? Soutěžící si zahrají na pravdu a někteří si opět sáhnou na dno. Důvěra poté bude důležitá i na další kmenové radě, která bude opravdu netradiční.

Robinsonův ostrov 2017 (15,16): Porota se začíná plnit, na Ostrově vyloučení končí pohoda (rekap)

13. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_soutez3

Na poslední kmenové radě schytal nůž do zad Míla, který se jako čtvrtý hráč ocitá na Ostrově vyloučení. V kmeni Mayon se postupně vymezují nové aliance a na okraji se nyní nově ocitl klaďas David, který pro všechny představuje hrozbu do Finále. Na Ostrově vyloučení se odehraje první duel o setrvání ve hře. Poražený se stane prvním členem finálové poroty.

1. stránka z celkem 212