Panáček v reality show

Robinsonův ostrov online video

Robinsonův ostrov video archiv

Robinsonův ostrov 2017 (19, 20):Kdo si vydražil lepší pozici ve hře? (rekap + video)

27. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_aukce_header

Na poslední netradiční kmenové radě byl Marek ostatními zvolen jako kat, musel vyložit své karty na stůl, načež následně utnul hlavu Radovanovi. Tento výsledek nepotěšil Davida, který Markovu volbu vzal jako zradu jejich tajného spojenectví. Dokáže si Marek udržet těžce budovanou pozici ve hře? Pomůže mu k tomu ostrovní aukce? A kdo obstojí v dalším duelu na Ostrově vyloučení?

Robinsonův ostrov 2017 (17,18): Důvěra nad zlato! (rekap + video)

20. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

Prvním členem poroty se po prohraném duelu na Ostrově vyloučení stala policistka Tereza. Už tento týden však do vyhnanství zavítá další soutěžící z Mayonu. Kdo to bude? Soutěžící si zahrají na pravdu a někteří si opět sáhnou na dno. Důvěra poté bude důležitá i na další kmenové radě, která bude opravdu netradiční.

Robinsonův ostrov 2017 (15,16): Porota se začíná plnit, na Ostrově vyloučení končí pohoda (rekap)

13. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_soutez3

Na poslední kmenové radě schytal nůž do zad Míla, který se jako čtvrtý hráč ocitá na Ostrově vyloučení. V kmeni Mayon se postupně vymezují nové aliance a na okraji se nyní nově ocitl klaďas David, který pro všechny představuje hrozbu do Finále. Na Ostrově vyloučení se odehraje první duel o setrvání ve hře. Poražený se stane prvním členem finálové poroty.

Robinsonův ostrov 2017 (12,13): Nový kmen, nová spojenectví (rekap)

6. Březen 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

Kmeny se sloučily a vidina výhry 2,5 milionu Kč je čím dál reálnější. Nastává těžká individuální hra. Jakkoliv to nejdříve vypadalo, že se ex-Callao spolčí proti ex-Tabonu, tak první vyřazovací soutěž, ve které to odskákaly Tereza, Terka a Lucka, úplně zamíchala kartami. Zatímco se 3 amazonky na Ostrově vyloučení zabydlovaly, při budování nového tábora sloučeného kmene Mayon vznikala nová spojenectví a strategie. Jedno je jisté, plán Martina vyřadit Davida hned tak nevyjde, protože momentálně drží individuální i skrytou imunitu. Kdo se tedy přidá k holkám na Ostrov vyloučení?

Robinsonův ostrov 2017 (10,11): Sloučení kmenů otřáslo hrou! (rekap + video)

27. Únor 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

V minulém týdnu na kmenové radě opět skončil tým Tabon a Bidlo se stal již X vyloučeným hráčem. Vymírající Tabon tak zachránil postup hry do další fáze, nastává totiž sloučení kmenů. Zbývající soutěžící tak vytvoří nový kmen s názvem Mayon. Další twist však může zamíchat kartami rychleji, než si kdokoliv představoval.

Robinsonův ostrov 2017 (9,10): Komu pěšci nosí dary a kdo se nepodívá do sloučení? (rekap + video)

19. Únor 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

Kmen Tabon má za sebou další neúspěšný boj o imunitu. Na kmenové radě odešel Bazi, což zvedalo obočí hlavně Bidlovi. V obou kmenech započalo hledání skryté imunity. Kdo nakonec mocnou výhodu našel a kdo se nepodívá do sloučení kmenů? V soutěži zbývá už jen 13 soutěžících, jen jeden z nich však může dosáhnout na výhru 2,5 milionu Kč.

Robinsonův ostrov 2017 (7,8): Hlavy padají a skrytá imunita je ve hře! (rekap + video)

12. Únor 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_header

Minulý týden Robinsonův ostrov opustily hned dvě hráčky, kmen Tabon na své druhé kmenové radě vyřadil Ivetu a z kmene Callao byla nucena kvůli zdravotním problémům odstoupit Katka. Početně tak jsou oba kmeny stále vyrovnané. Pokud měl někdo pocit, že se zatím hra vyvíjí dle představ, tak rádoby idylku může překazit nečekaný twist ve hře o odměnu. Soutěžící se také dozvědí, že ostrov skrývá další překvapení. Který kmen si zopakuje kmenovou radu a kdo půjde z kola ven?

Robinsonův Ostrov 2017 (5,6): Kde není z húry dáno, je zahrabáno! (rekap + video)

5. Únor 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson_uvod

Kmen Callao prohrál poslední soutěž o imunitu a musel tak na svou první kmenovou radu, kde se těsným výsledkem rozhodlo o vyřazení Barči, která jako druhá opustila ostrov a přišla o možnost vyhrát 2,5 milionu Kč. Nyní početně vyrovnané kmeny dále bojují o přežití. V dnešní rekapitulaci se dozvíte, co skrýval vzkaz pro jednoho hráče, jaký dopad mělo Zdeňkovo prohledávání věcí Ivety a kdo další si na ostrově prodělal zdravotní potíže. Robinsonův ostrov tak tentokrát neopustí jen jeden hráč.

Robinsonův Ostrov: neukradneš, nemáš! Aneb konec letní koupačky (rekap + upoutávka)

29. Leden 2017 | napsal(a): VojtaP

 

robinson

Poslední soutěž o imunitu otřásla kmenem Tabon v základech, atmosféra není nikterak pozitivní, k čemuž neprospělo ani zhoršující se zranění Niky z poslední soutěže. Další dny na ostrově naši Robinsoni řeší hlavně hlad. Callao se bojí, že z nedostatku jídla brzy zešílí, v Tabonu se kromě jiného kují pikle a pro informace jsou někteří schopni zajít až příliš daleko. Jak dopadla se svým zraněním Nika a který tým musel tentokrát na kmenovou radu? To se dozvíte v rekapitulaci.

Robinsonův Ostrov: epizody 3 a 4

23. Leden 2017 | napsal(a): VojtaP

robinson2

Minulý týden nám televize Nova představila vlastní verzi tropické reality show Survivor pod názvem Robinsonův Ostrov. Hra začala téměř hned po „ztroskotání“ obou kmenů na svých plážích, postupně se formují aliance a aplikují různé strategie. Podle upoutávky se můžeme již v pondělí večer těšit na vyhrocenou situaci mezi ženami v kmeni Tabon a vytrvalostní soutěž o odměnu. Kromě toho zjistíme, jak vážné následky mělo zranění Niky při poslední soutěži o imunitu a zda to ohrozí její pobyt na Ostrově. Ve středu nás opět čeká soutěž o imunitu a kmenová rada. Kdo bude o něco blíže výhře 2,5 milionu korun a titulu prvního českého Robinsona?

1. stránka z celkem 212