Panáček v reality show

Robinsonův ostrov online video

Robinsonův ostrov video archiv

Robinsonův ostrov se vrací!

12. Říjen 2021 | napsal(a): Lukša

survivor cssk

Nová řada Robinsonova ostrova, tentokráte pod názvem Survivor Česko Slovensko, se pomalu začíná připravovat. Od pondělí se mohou zájemci hlásit do castingu. Oproti prvním dvěma řadám se TV Nova dohodla s Markízou a reality show připraví společně. Těšit se tak máme třeba na více soutěžících.

Robinsonův ostrov 2: Miliony na dosah!

30. Květen 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Finále show Robinsonův ostrov sledujte již dnes od 21:30 na TV Nova!

Poslední čtyřka soutěžících zažila další dramatickou kmenovou radu, kam se z Ostrova vykoupení vrátil Martin. Když se zdálo, že má Mirek díky Martinovi dostatek hlasů pro ovládnutí hry, stalo se něco co nečekal nikdo. Zina se rozhodla, že do finále nepůjde dobrovolně s Mirkem prohrát a hlasovala proti němu společně s Martinou a Terry. Poslední hlasování hráčů tak Zina zakončila poeticky – blindsidem. Od této chvíle je hlasování už pouze v rukou poroty. Soutěžící čeká poslední soutěž o jisté místo ve finále a následně porota po vzoru loňské série jednoho hráče vyřadí. Po 32 dnech v drsných podmínkách se na finálové kmenové radě dozvíme verdikt poroty a jméno vítěze, který získá 2,5 milionu Kč a titul Robinsona.

Robinsonův ostrov 2: Cesta k vykoupení přes krev, pot a slzy

27. Květen 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_duel

Po šokujících událostech na aukci, které vedly ke konci Katky, se opět rozpadá ženská aliance a hra se opět otřásá v základech. Mirkovi konečně ve hře konečně začaly vycházet kroky a jeho rychlé získání moci ženy vystrašilo. Díky paranoie, která ovládla tábor, se Terry rozhodla změnit taktiku a na její špatný tah při hlasování doplatila Blanka. Top 4 má nyní před sebou důležitou hru o imunitu. Z Ostrova vykoupení se do poroty odebrala Katka a Bizon. Zbytek osazenstva Petra, Martina a Blanku tak čeká poslední výzva a vítěze čeká návrat do hlavní hry a to přímo na kmenovou radu.

Robinsonův ostrov 2: Kdo šetří, má za tři!

21. Květen 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Ženy zcela ovládly kmen Tawi-Tawi a v poslední šestce hráčů zbývá poslední muž. Mirek se po vyloučení Bizona, který vypadl na kmenové radě po duelu s Blankou, může spoléhat pouze na Zinu. Ani se skrytou imunitou v kapse však stále nemá hlasovací převahu. Na Ostrově vykoupení se očekává předposlední duel. Kdo doplní tamní sestavu a bude bojovat o poslední šanci na přežití a kdo se naopak stane 5. a 6. porotcem?

Robinsonův ostrov 2: Čtyři vlčice na lovu a mýdlo-gate

13. Květen 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Radimův pád zamíchal kartami, pevné spojenectví bývalé Kalingy se rozpadá a ke slovu se hlásí znovuzrozená ženská aliance, která přebírá hru do svých rukou. První obětí nově nastoleného matriarchátu na Robinsonově ostrově se stal Petr, který se musel vydat na Ostrov vykoupení za Dominikem, Martinem a Bárou. Jak se Bizon a Mirek poperou v této otevřené válce s ženami, a kteří dva hráči doplní porotu po další eliminační hře?

Robinsonův ostrov 2: Pýcha předchází pád…

7. Květen 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Atmosféra na ostrově začíná houstnout, objevily se první velké spory, v jejichž středu nebyl nikdo jiný než Zina a Bára.  Ve spojení se Zininým negativním postojem k ženské alianci to vyvolává pochybnosti, zda taková aliance nezanikne dříve, než vůbec začala. Hráčů ubývá a čas do Finální kmenové rady se krátí. Jediný kdo má v tento moment hru pevně v rukou je Radim, který přemýšlí, čím si svou pozici ještě pojistí. Radim ovšem netuší, že i v tomto taktizování se dá zajít příliš daleko a vydá se na tenký led…

Robinsonův ostrov 2: Kolotoč intrik a horská dráha emocí

29. Duben 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Bývalý kmen Manobo je v troskách a jeho členové se postupně znovu schází na Ostrově vykoupení u svého šéfa Dominika. Zatím posledním přírůstkem byl Ondra a pevná aliance Kalingy si společně s přeběhlíky brousí zuby na Martina s Mirkem. Nebo že by ne? Blanka rozhýbala svůj plán a položila základy nové ženské aliance, přistoupí na její plán i zbytek ženského osazenstva? A kteří hráči usednou jako první členové poroty po eliminační soutěži na Dominikově ostrově?

Robinsonův ostrov 2: chceš být více sexy? Pořiď si imunitu!

22. Duben 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_soutez1

Na první kmenové radě sloučeného kmene TawiTawi aliance bývalého kmene Manobo tahala za kratší provaz. Jejich přílišná sebejistota a krátkozrakost měla za následek vyřazení Jardy, kterému kvůli smršti skrytých imunit stačily na vyřazení pouhé 3 hlasy ze 13. Původní aliance Kalingy tak těžce vyškolila Manobo v taktizování a červení jsou za pomoci jejich největšího taktika Radima na koni. Bude se žlutá aliance více snažit o opětovné získání většiny a nabourání vedoucí aliance nebo budou opět spoléhat na svá „rodinná pouta“?

Robinsonův ostrov 2: smršť skrytých imunit!

15. Duben 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Kmeny Manobo a Kalinga se sloučily a vznikl nový kmen TawiTawi. S odchodem Dominika na Ostrov vykoupení a návratem Báry do hlavní hry se rozjelo kolo intrik, již vytvořené vztahy a aliance jsou tak nyní podrobeny zkoušce. Kalinga je v početní nevýhodě oproti Manobu a původní pětičlenná aliance se snaží na svou stranu přetáhnout ženy z Manoba, které do té doby byly na okraji, kromě Terry. Manobo, dosud téměř nepolíbené potřebou taktizovat, spoléhá na svou početní převahu a soudržnost, bude to ale stačit? Kdo bude v bezpečí na první kmenové radě a kdo se jako první utká s Dominikem o setrvání v soutěží?

Robinsonův ostrov 2: kostky jsou vrženy, kmeny jsou sloučeny!

8. Duben 2018 | napsal(a): VojtaP

ro_header

Nemožné se stalo skutečností a Kalinga poprvé poslala dosud neporažený kmen Manobo na kmenovou radu. Tam se potvrdilo, že černou ovcí „rodiny“ Manobo je Bára, která byla kmenem odsouzena na Ostrov vyhnanství. Soutěžící tuší, že by mohlo přijít sloučení a oba kmeny již připravují taktiku a vymýšlí různé scénáře. V problému by se mohla po sloučení ocitnout kvůli početní nevýhodě Kalinga, jež Manobo plánuje postupně vyřadit. Soutěž má však pro hráče několik překvapení, které můžou zamíchat kartami. Jak proběhlo sloučení a která z dívek se vrátila z Ostrova vyhnanství? To se dozvíte v rekapitulaci.

1. stránka z celkem 5123...Poslední »