Panáček v reality show

StarDance 2019 online video

StarDance 2019 video archiv

StarDance X (14.12): Kdo se stane jubilejním královským párem parketu?

14. Prosinec 2019 | napsal(a): Lukša

sdx_10_1

Blahopřejeme Veronice Khek Kubařové a Dominikovi Vodičkovi, královně a králi tanečního parketu. Na trůnu vydrží minimálně do prosince roku 2021.

Znovu to uteklo jako voda a StarDance se chýlí ke konci. Po devět večerů jsme se mohli kochat pěknými tanečními výkony, na které poslední tři taneční páry naváží ve finálovém díle. A díl to bude opravdu nabitý od začátku až do konce – uvidíme to nejlepší z nejlepšího. Každá dvojice zatančí svůj nejlepší standard, latinu, libovolný nejlepší tanec a také freestyle. Kromě toho uvidíme během večera také kankán a speciální vánoční číslo si připravil Xindl X. 20 vteřin na parketu dostane také každý pár, který se do finále neprobojoval. Začínáme dnes ve 20:05, vítěze budeme znát kolem 11. hodiny večerní.

StarDance X (7.12.): Semifinálový slowfox a paso-doble

7. Prosinec 2019 | napsal(a): Lukša

sdx_9_2

Čtyři taneční páry, tři místa ve finálovém kole. Bude to Veronika s Dominikem, Jakub s Michaelou, Matouš s Natálií nebo Karel s Veronikou, kdo se do posledního večera neprotančí? Trojici určí diváci, kteří ze slabší dvojice vyberou toho, kdo před kýženými branami skončí.

StarDance X (30.11.): Rumba, valčík a scénický tanec

30. Listopad 2019 | napsal(a): Lukša

sdx_8_2

Peklo začíná. Tedy, pro mnohé páry začalo už v létě, když začínali trénovat. Ještě nikdy ale nemuseli tančit dvakrát v páru o body. Ke dnešním výsledkům se jim ještě přičtou body z minulého benefičního dílu. Už v tuto dobu je mezi páry rozdíl až 8 bodů.

StarDance X (23.11.): Tančíme pro Paraple

23. Listopad 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_7_2

Jelikož je 10. ročník StarDance plný novinek, nevyhnou se změny ani tradičního benefičního večeru pro Centrum Paraple. Místo tance ve třech budou na parketu tentokrát lidé čtyři. Každý pár si na pomoc přizval jednu celebritu, která už si soutěží prošla.

StarDance X (16.11.): Svobodný jive, cha-cha, tango a souboj v rokenrolu

16. Listopad 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_6_1

Líbil se vám loňský souboj v polce? Pokud ano, můžete se tentokrát těšit na rokenrol, kde se proti sobě postaví ve dvou skupinách zbývající šestice tanečních párů. Kromě toho se bude pracovat s pojmem Svoboda. Speciální představení předvede Cirk La Putyka.

StarDance X (9.11.): Jive, quickstep a waltz

9. Listopad 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_5_1

Pátá sobota bude velice zvláštní. Večer totiž nebude tématický, hlavní slovo tedy bude mít opravdový tanec a zručnost profesionálních tanečníků, kteří nebudou ve svých choreografiích ničím omezeni. Dnes by se mohlo opravdu ukázat, kdo to s tancem myslí vážně, a kdo naopak bude hrát na zábavnou notu. Uvidíme i tentokrát porotu vytáhnout číslo 10?

StarDance X (2.11.): Pohádkový večer se sambou, rumbou a waltzem

2. Listopad 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_4_1

Tentokrát budou tance doslova pohádkové. Taneční páry doprovodí hudba z českých a světových pohádek, tanečníci obléknou pohádkové oděvy a vlétnou na parket. Ne vše je ale tak růžové jako v pohádkách, osmička dvojic vstupuje do 4. dílu a objevují se první vážnější zdravotní komplikace. 

StarDance X (26.10.): Quickstep, paso-doble a samba

28. Říjen 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_3_1

Devět soutěžních páru se tentokrát muselo popasovat s první letošní novinkou, kterou bylo tančení s company, páry tak na parketu doprovázeli další tanečníci. Jak se třetí večer StarDance vydařil, kdo vypadl a na co se těšit příště?

StarDance X (19.10.): Tango, cha-cha a waltz

25. Říjen 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_2_1

Po večeru plného písní Mistra se páry vrhly do ostrého boje o přežití. Jako tradičně totiž nikdo nechtěl vypadnout ze soutěže jako první. Kdo skončil a jak se párům dařilo?

StarDance X (12.10.): Valčík, jive a samba

18. Říjen 2019 | napsal(a): Lukša

SDX_1_1

První díl jubilejní 10. řady StarDance byl poznamenán smrtí Mistra Karla Gotta. Celý večer byl tak věnován právě jemu, páry tančily na nejznámější hity z jeho bohaté kariéry, které zazpívali členové Kumžákova Moondance Orchestra. Jak se párům po několikaměsíčním tréninku dařilo poprvé naostro?

1. stránka z celkem 13123...10...Poslední »