Panáček v reality show

StarDance 2015 online video

StarDance 2015 video archiv

Stardance 2015: 17. října ve 20.00 to začne

8. Září 2015 | napsal(a): okkvp

starduvod.jpg Včerejší tisková konference ČT oficiálně otevřela letošní řadu české verze světově populárního zábavného pořadu StarDance. Ročník ve znamení osvědčených tradic i velkých novinek. Posuďte sami : tradiční moderátoři, loňská porota, 10 soutěžních párů, 10 tanečních večerů, vizitky z tréninků, 2 nové soutěžní tance, tematické večery, vozíčkáři, a je toho ještě víc.

Malá video ochutnávka StarDance 2015

7. Září 2015 | napsal(a): SUNíčko

stardance-2015-vsichni-soutezici.jpg
Věnujte následujícímu videu StarDance něco lehce přes 2 minuty a užijte si záběry několika prvních setkání tanečníků se svými partnery. Dále také záběry z natáčení znělky letošního ročníku StarDance, ale rovněž i první nesmělé taneční tréninky. StarDance 2015 se blíží a již nyní se můžete těšit do pár hodin na vyčerpávající článek o letošním ročníku od naší autorky okkvp. Zatím si užijte video jednohubku.

StarDance 2015 : Marek a Tereza se budou opět vlnit a Leoš bude u toho!

22. Srpen 2015 | napsal(a): okkvp

stardance2015uvod.jpg Po roční pauze se na naše obrazovky vrátí oblíbený pořad StarDance, proslavený kulturní zábavou a laskavou atmosférou. Letošní, už VII. řada slibuje významné novinky. 10 párů, 10 večerů, nové tváře, nové tance. Na oficiální představení je ještě brzy, ale informace o kompletní sestavě soutěžících je na rozdíl od stránek ČT už i na wiki. Jaké jméno bude letos na vašem fanouškovském triku?

StarDance 2013: Ohlédnutí za 6. ročníkem

1. Leden 2014 | napsal(a): okkvp

sd6-prehled-0.jpg
Poslední tóny taneční hudby už dávno dozněly, konfety na oslavu korunovace letošní královny tanečního parketu už nejspíš prošly komínem malešické spalovny a pomalu a jistě se uklidňují i vzedmuté vlny vášní diváctva. Pravý čas si uplynulý ročník ještě jednou připomenout a zhodnotit.

StarDance 2013 (21.12): 6. ročník má vítěze – Annu Polívkovou a Michala Kurtiše

21. Prosinec 2013 | napsal(a): okkvp

vitezove.jpg
Letošní ročník StarDance je u konce. Vítězem se po vyrovnaném průběhu finálového večera stal pár, který diváky bral nejvíce za srdce nejen tanečním uměním, ale i upřímností a hloubkou prožitků. Za krásné taneční výkony v průběhu celé soutěže děkujeme a k vítězství moc gratulujeme.

Sláva vítězům, čest poraženým a srdečné díky všem zúčastněným. Poděkování tvůrcům formátu a díky i dramaturgii ČT a realizačnímu týmu za 8 krásných večerů s ladným tancem i zajímavými osobnostmi.

StarDance 2013 (21.12): 8. večer Finále aneb stříbrní jsou Táťána Kuchařová s Janem Onderem

21. Prosinec 2013 | napsal(a): okkvp

0-finale.jpg
Dnes večer si užijeme posledního dílu letošního ročníku soutěžní taneční show StarDance. Ve finále se utkají dva nejlepší páry Anna Polívková + Michal Kurtiš a Taťána Kuchařová + Jan Onder. V boji o vítězství určitě použijí nejsilnější stránky a tak se můžeme těšit na dávku příběhu, výrazu a emocí i na suverénnost dokonalosti pohybu a krásy. Každý pár předvede své nejlepší tance z minulých večerů (st i lat) a nejlepší tanec vůbec, čtvrtým soutěžním tancem bude Freestyle. Uvidíme tančit ale i všechny zbývající páry ve svém nejlepším, nejoblíbenějším tanci, společnou choreografii a vypadá to, že letos si trsnou i moderátoři. V anketě můžete vyjádřit, kdo je vaším osobním vítězem.

StarDance 2013 (14.12): 7. večer je semifinále a „bronz“ má Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou (rekap)

15. Prosinec 2013 | napsal(a): okkvp

logostdzaklad-bugar.jpg
Tak jak rychle se blíží vánoce, tak rychle se také přibližuje konec letošního ročníku oblíbené soutěžní show StarDance. V dnešním předposledním večeru proběhne lítý semifinálový boj. Každý ze tří párů opět předvede dva soutěžní tance. V první části večera nám Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou a Taťána Kuchařová s Janem Onderem předvedou Paso doble, Anna Polívková s Michalem Kurtišem slowfoxtrot. S druhým tancem budou mít větší trápení. Ani letos totiž v soutěži nechybí loni vyzkoušená novinka – tanec na poslední chvíli, tedy tanec, k němuž si hudební doprovod páry vylosují až v přímém přenosu. Imrich s Jitkou a Taťána s Janem budou upravovat choreografii k tangu, Anička s Michalem pro jive. Nenechte si dnešní večer ujít a podělte se s námi o názory.

Zdeněk Chlopčík hostem sobotního Radiožurnálu

13. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

stardance-2013-zdenek-chlopcik.jpg
Trochu nezvykle vás upozorníme na pořad mimo televizní obrazovky. Zítra, v sobotu 14. prosince bude od 10:05 v pořadu Host Radiožurnálu Zdeněk Chlopčík, choreograf, tanečník a porotce StarDance. Co se v hodinovém rozhovoru bude např. probírat?

StarDance 2013 (7.12): 6. večer se tančí na filmové melodie a máváme Matěji Ruppertovi s Alicí Stodůlkovou (rekap)

9. Prosinec 2013 | napsal(a): okkvp

logostdzaklad-ruppert.jpg
Letošní ročník oblíbené tanečně soutěžní show StarDance nabírá na obrátkách. Dnešní večer uvidíme už jen čtveřici známých osobností a každý pár předvede dva tance. Máme se na co těšit. Imrich Bugár s Jitkou Šorfovou a Táťána Kuchařová s Janem Onderem se poperou s quickstepem a cha-cha, zatímco Anna Polívková s Michalem Kurtišem a Matěj Ruppert s Alicí Stodůlkovou předvedou rumbu a waltz. Pro který pár to bude dnes konečná? Dívejte se a komentujte.

StarDance 2013 (30.11.): 5. večer se tančí latina, sbohem Ondřejovi Brzobohatému a Evě Křejčířové (rekap)

1. Prosinec 2013 | napsal(a): okkvp

logostdzaklad-brzobohaty.jpg
V pátém pokračování oblíbené zábavné taneční show StarDance uvidíme už jen pětici soutěžních párů. Dnes večer budou každý tančit dva latinskoamerické tance, na Annu Polívkovou, Matěje Rupperta, Ondřeje Brzobohatého, Imricha Bugára a Taťánu Kuchařovou a jejich partnery čeká samba a salsa. Latina bývá hlavně pro české pány docela obtížná a tak můžeme čekat, že dnes budou potit krev. Můžem se modlit, aby ti, co je máme rádi, to zvládli s grácií, přiměřeným nasazením i smyslem pro humor, ale divácké hlasování dnes tne do živého. Kdo dnes večer zazáří a kdo se rozloučí? Anketa

StarDance 2013: 4.taneční večer ve znamení tanečního souboje, loučí se Šárka Kašpárková a Jan Tománek (rekap)

24. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

logostd-4.jpg
V dnešním tanečním večeru uvidíme už jen šestici párů. Musí se vypořádat s úkolem, zatančit co nejlépe svůj soutěžní tanec a čeká je i taneční souboj ve společné choreografii. Tanec pravdy, záludný slowfoxtrot předvedou se svými partnery a učiteli Imrich Bugár, Taťiana Kuchařová a Šárka Kašparková. Výrazově dramatické paso doble zatančí Anna Polívková, Matěj Ruppert a Ondřej Brzobohatý. Divácky vděčné paso doble nás ale čeká v podání všech šesti párů, protože právě v něm se utkají ve skupinových choreografiích. StarDance 2013 pokračuje a bohužel opět se s ním někdo rozloučí. Dívejte se a komentujte, vaše názory nás zajímají.

StarDance 2013: 3. taneční večer stop pro Pavla Řezníčka a L. Hunčárovou (rekap)

18. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

logostd3.jpg
Třetí taneční večer bude ve znamení muzikálu. Již jen sedmičlenné startovní pole čeká ale především další soutěžní tanec. Jive uvidíme v podání Pavla Řezníčka, Imricha Bugára, Taťány Kuchařové a Šárky Kašpárkové. Tango zatančí se svými partnery Anna Polívková, Matěj Ruppert a Ondřej Brzobohatý. Čeká nás prý tanec i s company, ale jak to bude vše pojaté teprve uvidíme.

StarDance 2013: 2.taneční večer již dnes (rekap)

11. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

sd2-rekap00.jpg
Pěkný začátek, tak snad i stejně dobré pokračování. Druhý taneční večer soutěžní taneční show StarDance nás čeká noblesní waltz a hravá cha-cha. Standard zatančí se svými partnery Pavel Řezníček, Imrich, Taťána Kuchařová s Šárka Kašpárková. Latinu uvidíme v podání Anny Polívkové, Matěje Rupperta, Jitky Hosprové a Ondřeje Brzobohatého. Nezapomeňte včas SMS podpořit své oblíbené, ať o ně nepřijdete už tento večer. Jak párům šlo a kdo nakonec vypadl?

StarDance 2013: Startujeme 1.taneční večer (rekap)

4. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

stardance-logo615-2013.jpg
V sobotu ve 20.00 na ČT1 odstartoval první večer soutěžní taneční show Stardance 6. Jsem jedním z těch, kdo se na boje o krále či královnu tanečního parketu moc těšili. O to víc, oč u jiného (VV) stoupá pocit zklamání až k zhnusení. Možná je tím můj pohled na první večer SD lehce zkreslený, ale v každém případě jsem letos za náplň sobotních večerů dvojnásobně ráda.

StarDance 2013: Už v dnes, představujeme zbývající 4 páry

2. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

uvodni.jpg
Čas do startu prvního přímého přenosu 6. řady StarDance se proklatě zkracuje. Ve zkušebnách, zákulisí i na place hlavního sálu se zvyšují obrátky i tlak a tepová frekvence všech zúčastněných. Nejvyšší čas si blíž představit zbývající čtyři soutěžní páry i to, co nás každou sobotu až do vánoc vlastně čeká.

StarDance 2013: Představujeme první 4 páry

1. Listopad 2013 | napsal(a): okkvp

uvodni.jpg
Je to tady, vážení panáčci, už v sobotu vypukne to, na co se rok těší usedlé postarší diváctvo veřejnoprávní ČT. 6. řada StarDance odstartuje seriál 8 večerů ve víru společenského tance, šarmu, elegance, humoru i šlapání zelí. Na poslední chvíli si proto blíž představme letošní účastníky i to co nás vlastně čeká.

Seznamte se, soutěžící StarDance 2013 odhaleni

18. Září 2013 | napsal(a): okkvp

sd6-2013-tanecni-pary-12.jpg Včerejší tisková konference odhrnula roušku tajemství 6. řady populární taneční show StarDance. Tradiční moderátorská dvojice Marek Eben a Tereza Kostková přivede v sobotu 2. listopadu na taneční parket 8 známých osobností z oblasti kultury i sportu. Na koho se tedy můžeme těšit?

StarDance 2013 začne v sobotu 2. listopadu

12. Září 2013 | napsal(a): SUNíčko

stardance-header-eben-kostkova.jpg
Šestá řada taneční show StarDance 2013, takové taneční pro dospělé s tu více, tu méně zařivými celebritami odstartuje na prvním kanále ČT 2. listopadu. Jak jsme už informovali, moderátory budou opět Marek Eben a Tereza Kostková. Soutěžící jsou až do úterý zahaleni tajemstvím.

Tančit ve StarDance se bude i na podzim 2013

25. Květen 2013 | napsal(a): SUNíčko

stardance-header-eben-kostkova.jpg
Dle informací serveru Borovan.cz se Barrandovské ateliéry dohodly na dalším pronájmu ateliéru pro již šestou řadu StarDance … když hvězdy tančí. Ta na obrazovce České televize dostane tradičně prostor na podzim, konkrétně podzim roku 2013.

V ateliéru číslo 8 společnosti Barrandov Studio se točily již tři řady StarDance – v letech 2010 až 2012. Investice se České televizi určitě vyplatí, neb každý díl poslední řady na podzim 2012 sledovalo v průměru 1,6 milionu diváků.

Vítězem StarDance 2012 se stala Katka Baďurová

22. Prosinec 2012 | napsal(a): SUNíčko

katerina-badurova-vitez.jpg
Bývalá atletka Kačka Baďurová a její taneční partner Honza Onder jsou královnou a králem tanečního parketu StarDance 2012. A nic nepomohlo ani lobování Jaromíra Jágra u svých více než 150 000 fanoušků na Facebooku, které vyzýval, ať podpoří hokejistu Martina Procházku. Status olajkovalo přes 3000 lidí, ale ani to nepomohlo a Katka se stala vítězkou páté řady.

StarDance 2012 (22.12.) Vyhráli všichni, zvítězí jen jeden

22. Prosinec 2012 | napsal(a): okkvp
sd5-8-0.jpg

Vítězem letošní řady StarDance se stala Katka Baďurová. Gratulujeme.

Oblíbená zábavná show StarDance se dostala do finále. O titul nejoblíbenější šikovný taneční účeň, budou letos v 8. tanečním večeru bojovat dvě osobnosti ze světa sportu. Tichá a stydlivá, národní rekordmanka ve skoku o tyči Kateřina Baďurová a velký silný muž, zlatý hoch z Nagana, hokejista Martin Procházka. Každý z nich je úplně jiný a oba jsou stejní. Uvidíme několik tanců, freestyle a společný valčík všech osmi soutěžících párů. Vyhraje žena nebo muž?

Před branami finále StarDance zůstal David Švehlík (rekap 7. večera)

20. Prosinec 2012 | napsal(a): SUNíčko

vypadnuti-david-svehlik.jpg Kdo dnes vypadl ze StarDance? Dnešní porce StarDance byla poslední pro herce Davida Švehlíka a jeho taneční partnerku Simonu Švrčkovou. Diskuze o dalším vypadnutém páru je tu jako vždy jen pro vás, kdy se během několika dní můžete těšit i na rekap celého dílu StarDance od okkvp. Diskutovat můžete samozřejmě i o tom, kdo se stane příští sobotu celkovým vítězem StarDance. Hokejista Martin Procházka nebo atletka Katka Baďurová?

StarDance 2012 (15.12.) V boji o finále uvidíme novinku

15. Prosinec 2012 | napsal(a): okkvp

stardance-header-eben-kostkova.jpg Předposlední večer letošního klání v zábavné show StarDance bude zřejmě napínavý. Tři zbývající páry čeká dotančit co ještě netančili. Uvidíme tango Kateřiny Baďurové a Davida Švehlíka a slowfox Martina Procházky. Jenže to není všechno, každému páru zbývá ještě jedna taneční „disciplína“ s kterou se nepopral a ta bude opepřena další letošní novinkou. Rumba a jive se bude tančit v rámci „tance na poslední chvíli“ –tzn na hudbu, kterou páry předem neznají a uslyší ji až v průběhu přenosu. Kdo zůstane na štítě?

Ve StarDance dnes dotančila Bára Poláková (+ rekap 6. večera)

12. Prosinec 2012 | napsal(a): okkvp

vypadnuti-barbora-polakova.jpg
Dnešní večer byl ve StarDance posledním, kdy mohla své taneční kroky předvést herečka a zpěvačka Bára Polákova se svým partnerem Václavem Masarykem.

StarDance 2012 (8.12) Uvidíme, co jsme ještě neviděli

8. Prosinec 2012 | napsal(a): okkvp

stardance-header-eben-kostkova.jpg V dnešním večeru zábavné show StarDance uvidíme tančit už jen čtyři zbývající páry. Čeká nás ale také čtvero tanců, protože uvidíme to, co jsme v jejich podání ještě neviděli.

Po sambě a salse se loučí se StarDance Dana Morávková (rekap 5. večera)

1. Prosinec 2012 | napsal(a): okkvp
sd-5-05-08-moravkova-rozlucka_0.jpg

SLEDOVANOST: tento díl opět neměl ve sledovanosti konkurenci. Tance vidělo ve skupině 15+ 1,29 milionu diváků. Následné vyhlášení výsledků pak dokonce 1,35 milionu diváků. Upírský film Stmívání 660 000 a Transformers pouze 420 000 diváků. Gratulujeme StarDance.

V dnešním večeru StarDance, kdy se tančila samba a salsa se se soutěží rozloučila favorizovaná herečka Dana Morávková a její taneční partner Jiří Hein. Opět vkus diváků byl jiný, než vkus poroty, která tento pár hodnotila kladně.

StarDance 2012 (1.12) Která božská tanečnice se utopí v omáčce?

1. Prosinec 2012 | napsal(a): okkvp

stardance-header-eben-kostkova.jpg
Titulku asi všichni rozumíte, ale kdyby náhodou ne, tak vysvětlení je jednoduché. Na tanečním pořádku jsou pro dnešní večer StarDance dva tance s kořeny v latinskoamerické oblasti. Uvidíme salsu a sambu a odtud tedy při použití překladů a významů jsme právě u omáčky a božské tanečnice. Napřed uvidíme jak jednotlivé páry rozvlní boky, ramena a paže v sambě a potom jejich taneční počínání porovnáme u všech najednou, neboť salsu budou tančit společně. Tak jak to tipujete? Anketa

Paso doble byl poslední tanec Oldřicha Navrátila ve StarDance (rekap 4. večera)

27. Listopad 2012 | napsal(a): SUNíčko

vypadnuti-oldrich-navratil.jpg
Dnešní večer StarDance věnovaný tanečnímu stylu slowfox a paso doble byl posledním pro herce Oldřicha a Kamila Tománková. Alespoň tak rozhodli diváci. Porota byla jiného názoru a paso doble, které Oldřich Navrátil připravil se svojí taneční partnerkou Kamilou Tománkovou na hudbu z filmu Piráti z Karibiku nebyl nejhorší tanec večera. Tím se stal slowfox herce Davida Švehlíka.

StarDance 2012 (24.11.) slowfox, paso doble a společné tango

24. Listopad 2012 | napsal(a): SUNíčko

stardance-header-eben-kostkova.jpg
Minulý týden nám vypadl ze StarDance 2012 zpěvák Petr Bende se svoji partnerkou. V již čtvrtém tanečním večeru zbývající páry prověří tanec pravdy slowfox, dramatické paso doble a společné tango.

Jive ve StarDance 5 se stal osudný Petrovi Bendemu

18. Listopad 2012 | napsal(a): SUNíčko
vypadnuti-petr-bende.jpg

Sledovanost StarDance: v sobotu kralovalo večernímu televiznímu programu. StarDance vidělo 1 303 000 diváků. 2x více než Talent na TV Prima.

Třetí taneční večer ve StarDance byl věnován jivu a tangu. Prvně jmenovaný tanec se stal osudným pro zpěváka Petra Bendeho, který na základě diváckého hlasování v soutěži dnešním večerem skončil. Vzal to však s humorem.

1. stránka z celkem 3123