Panáček v reality show

Jak se staví sen online video

Již od roku 2007 vysílá TV Prima takřka každou sobotu v podvečerním čase populárně náučnou reality show Jak se staví sen. Do každé řady Jak se staví sen se přihlásí spousta rodin, které chystají rekonstrukci či si chtějí pořídit novou kuchyň, koupelnu nebo dětský pokoj.

S tím jim následně v každém díle Jak se staví sen pomohou vybraní designéři, kteří mají tu lepší, tu horší nápady a konečné výsledky. Zde na Panáčkovi v reality show si můžete prohlédnout nejen poslední díl Jak se staví sen, ale rovněž i archiv, tedy to, co designéři řešili v dílech předešlých a jaké měli výchozí podmínky atd.

Rekapy z Jak se staví sen pro vás už pravidelně píše odbornice na slovo vzatá okkvp, která je vždy opatří i velmi obsáhlou fotogalerií stavu před i po, stejně jako fotogalerií chyb a přehmatů, kterých se designéři nejen v posledním díle Jak se staví sen dopustili. Samozřejmě je okkvp otevřená diskuzi, takže určitě se nebojte pod jejími rekapy Jak se staví sen využít možnosti komentářů.

Jak se staví sen video archiv

Jak se staví sen 2019 (4.3.): Pokojíčky pro malé ratolesti

4. Březen 2019 | napsal(a): Lukša

sen4319

Po delší době se na Panáčka vrací populární pořad Jak se staví sen. V aktuální řadě Iva Kubelková pomáhá lidem ve svízelné situaci k lepšímu bydlení. A jak už tomu v poslední době bývá, za rekonstrukce se utrácí čím dál více. Poslední díl přišel na 1 140 000 Kč. Kolik utratí designéři tentokrát?

Comments Off on Jak se staví sen 2019 (4.3.): Pokojíčky pro malé ratolesti

Jak se staví sen – extra (12.2.) rekonstrukce garsonky

12. Únor 2018 | napsal(a): SUNíčko

jak-se-stavi-sen-extra-garsonka-s02-e02-a
Po minulém, prvním dílu druhé řady Jak se staví sen – extra, se tentokrát v pondělí 12. 2. (21:30, TV Prima) již vydáme spolu s designéry Andreou Hylmarovou a Markem Povolným na novou rekonstrukci. Do merku dostanou garsonku paní Jeleny, která zde žije se svoji dcerou Andreou a 2 psy. Jak je patrné s fotografie, nebude to opravdu lehký úkol, vyždímat z této stísněné garsonky místo, kde lze důstojně žít.

Jak se staví sen – extra (5.2.) Návraty k 1. řadě

6. Únor 2018 | napsal(a): SUNíčko

jak-se-stavi-sen-extra-header
Spolu s Robinsonovým ostrovem se vrátila v pondělí 5. 2. na české televizní obrazovky s novou řadou i reality show Jak se staví sen EXTRA. Tedy již tradiční rekonstrukce bytů na které je však již od minulé řady navázán silný lidský příběh. Příběh těch, kterým TV Prima ve spolupráci s designery rekonstruují byt. První díl byl čistě návratový, kdy se Iva Kubelková vrátila do pěti realizovaných rekonstrukcí bytů a zjistila, co je nového v jejich životě i bytě.

Jak se staví sen 2016 (15. díl – 11.6.): březový ráj, aneb les do obývacího pokoje rodiny Vlčkových

17. Červen 2016 | napsal(a): TRUNDA elements

jsss-2016-e15-foto-1
A je to tu! Poslední díl XV. série JSSS. Laďka sice nestihla porodit a symbolicky tak celou sérii zakončit opravdovým happyendem. Ale i tak vtípky hýřila, dobrej byl ten ve smyslu „vy se tváříte, jako bychom vám do obýváku nasadili stromy…“ Ale nepředbíhejme.

Jak se staví sen 2016 (14. díl – 4.6.): Happyend! (rekapitulace)

11. Červen 2016 | napsal(a): TRUNDA elements

Další víkend je za námi a s ním i další proměna a smutný životní osud. Jsem ráda, že dnes na mě vyšla moje oblíbená, nemůžu si odpustit „kastlíková“ dvojice, Kamil a František. A tak bez veškerých iluzí jsem sama byla zvědavá, co zase tito dva vymyslí, protože na ty jejich nápady snad drogy by byly málo.

Jak se staví sen 2016 (13. díl – 28.5.): 3 ženy a jejich představy v Jirnech, které nebyly naplněny

1. Červen 2016 | napsal(a): TRUNDA elements

jsss-2016-e13-foto-1V 13. dílu Jak se staví sen jsme zavítali do domu v Jirnech, který obývají společně 3 ženy. Babička Jaroslava, bývalá ředitelka na penzi, je hlavou rodiny. Matka Eva, majitelka květinářství, doma spíše jen přespává a veškerý čas tráví v práci. Dcera Evička (15) zůstává doma hlavně s babičkou. Ty dvě si občas lezou na nervy. Babička je opravdu velitelka. Matka působí bezkonfliktně, jen aby babička byla spokojena. Jediným mužským členem domácnosti je pes Ťapka.

Jak se staví sen 2016 (12. díl – 21.5.): Aneb jeansový sen pro početnou rodinku z Mělníka

27. Květen 2016 | napsal(a): TRUNDA elements

jsss-2016-e12-foto-1
V dvanáctém dílu Jak se staví sen jsme zavítali do Mělníka, do rodinného domku vcelku početné rodiny. Maminka Andrea je učitelka, v té době na mateřské dovolené. Tatínek Jiří je policista a pohodář, kterého baví letectví, sestavování modelů a oprava aut. Společně s nimi v domácnosti bydlí 4 děti. Pátý nejstarší René už má samostatné bydlení. Byl to právě on, kdo rodinu do proměny přihlásil. Zkrátka taková normální rodinka, bydlící v domě, který Jiří dostal od své babičky. Původně malý domek si zvětšili o zadní křídlo. Rekonstruují jej už 7 let. Není se čemu divit, že peněz nemají zrovna na zbyt. Rodina by ráda uvítala proměnu kuchyně s obývacím pokojem. Což je téměř celé spodní patro domu. Konkrétně 80 m2. Tak velké sousto jsme v této řadě JSSS ještě neměli!

Jak se staví sen 2016 (11. díl – 14.5.): Kaktusový ráj u Spěváčkových! (rekapitulace)

18. Květen 2016 | napsal(a): TRUNDA elements

jsss-2016-e11-01Autory proměny ze soboty Kamilu a Františka představovat nemusíme. Jejich rekonstrukce si dobře pamatujeme, stejně jako jejich obsesi malými kastlíky! Díl Jak se staví sen ze soboty 14.5. zařídil syn Filip pro svého tátu a ségru Julču. Všichni tři si poskromnu žijí v Radnici, ve vesničce u Plzně. Vlastní malý rodinný dům, kde rodina bydlí v přízemí. Pavel Spěváček, tedy hlava rodiny, se stal tátou na plný úvazek poté, co ho opustila žena a na památku mu zanechala dluhy ke splácení.

Jak se staví sen 2016 (10. díl – 7.5.): Nekonečná rekonstrukce Kaňkových! (rekapitulace)

13. Květen 2016 | napsal(a): TRUNDA elements

jsss-2016-e10-foto-1
Mladá policistka Beata překvapila svoje rodiče a zavolala tým Jak se staví sen, aby se pustili do proměny domu, který je v nekonečné rekonstrukci trvajících po několik let. Dnešní díl vede designérské duo Martina s Petrem. Domeček se nachází kousek od Kladna a za 15 let, co v domě rodina bydlí se hlava rodiny, tatínek Milan, jakožto velký kutil, pustil do rekonstruování ve velkém. Nicméně to nejde nikde vidět a dům je na rozpadnutí. V podstatě se jedná o dům, ve kterém se zalepují nedostatky nedostatečně. Manželka, paní Eva, navíc odešla do domu s rodinou z Prahy nedobrovolně. V domě se jí nelíbí a prostředí interiéru na ní působí klaustrofobně. Kdo by také chtěl žít v obývacím pokoji se zátěžovým kobercem, kde je obklopen kancelářským nábytkem? Prostě si tatínek splnil svůj sen o domě, a taksi jaksi bez ohledu na svou rodinu. Snad tu je přeci jen naděje, že se se zlepšením interiéru zlepší i prostředí, a třeba si i zbytek rodiny vybuduje vztah k interiéru. Uvidíme!

Jak se staví sen 2016 (9. díl – 29.4.): čtyřdům s historií v Nymburku, aneb konečně něco jiného než panelák! (rekap)

6. Květen 2016 | napsal(a): TRUNDA elements

jsss-2016-e09-foto-1
V devátém dílu Jak se staví sen jsme navštívili mladou rodinu v Nymburku. Dobrodruh Evžen žije společně s přítelkyní Zuzkou, jak se říká „na psí knížku“. Sympatický pár se seznámil přes internet. Mají společně dceru Agnes a další dítě za měsíc na cestě. Rodinu do proměny přihlásila maminka Evžena, Lenka. Ta s nimi sice společnou domácnost nesdílí, ale je jejím nepostradatelným a nepřeslechnutelným energickým členem. Nejraději by ihned synovi vystrojila veselku. A co na to rozvážný Evžen? Uvidíme, zda se rozhoupe.

1. stránka z celkem 14123...10...Poslední »