Panáček v reality show

MasterChef Česko online video

Fenomenální kuchařská show MasterChef je zpět. Vášeň pro jídlo, odvaha, talent a odhodlání změnit svůj život – to jsou základní vlastnosti těch nejlepších českých amatérských kuchařů, kteří budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef.

Historie formátu MasterChef

Více než třicet zemí světa, na dvě stě milionů nadšených diváků a rekordy ve sledovanosti jsou hlavními znaky, kterými je charakteristická kuchařská show MasterChef. Od doby, kdy se tento formát poprvé objevil na britské televizní obrazovce, uplynuly více než dvě desítky let. V mnoha zemích světa – například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii – se stal jedničkou ve sledovanosti a v Austrálii nebo Izraeli byl nejsledovanějším pořadem všech dob. Více než sto kuchařů-amatérů se stalo po účasti v MasterChef úspěšnými profesionály v oblasti gastronomie.

Co nás v MasterChef čeká

Historicky největší bitva kuchařů-amatérů povede přes velké množství náročných zkoušek. Soutěžící budou muset dokázat odborné porotě, která je sestavena ze tří uznávaných osobností oblasti gastronomie, že si jejich talent poradí se záludnostmi mnoha světových kuchyní. Spolu s kuchaři nahlédnou televizní diváci Masterchef do receptů ze všech koutů světa. Zvládnout ale budou muset adepti na vítěze například i dezerty nebo zdravou stravu.

Nejen pro soutěžící bude MasterChef zkušeností k nezaplacení, obohatí také televizní diváky. Budete mít možnost poznat, jak lze ozvláštnit a zpestřit sice ověřené a zaběhnuté, ale mnohdy stereotypní domácí recepty. Může být svíčková sexy? MasterChef přinese zcela nový pohled na vaření a dodá vám odvahu opustit konzervativní českou kuchyni.

MasterChef může změnit život všem, kteří našli odvahu předvést svůj kuchařský talent před českým národem. Vítězem se stane ale pouze ten nejlepší. Jako výhru získá titul MasterChef, uznání gastronomických expertů, ale také peněžní odměnu půl milionu korun a vlastní menu v restauraci jednoho z porotců.

MasterChef Česko video archiv

Chráněno: MasterChef 2023 (1): Plnou parou vpřed (heslo: 1)

24. Srpen 2023 | napsal(a): Lukša

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

MasterChef 2022 (32=finále): Tři chody, jediný vítěz

13. Prosinec 2022 | napsal(a): Lukša

mch2022 32 fin

Už jen předkrm, hlavní chod a dezert dělí Terku, Betty a Martina od zisku vysněného titulu. Kdo se stane MasterChefem pro rok 2022? Zde je prostor pro ty, co už finále mají za sebou na Voyo a chtějí sdělit své první dojmy. Vy ostatní se komentářům do středy večer raději vyhněte!

MasterChef 2022 (31): Tři náročné výzvy, tři finalisté

13. Prosinec 2022 | napsal(a): Lukša

mch 2022 31
29. díl letošní řady skončil překvapením. V náročné masterclass totiž uspěli Terka i Ondra brilantně, a nakonec tedy nikdo nevypadl. To samé se už ale dnes nestane. Semifinálový boj bude mít tři kola a po každém jen jeden soutěžící vystoupá na balkón.

MasterChef 2022 (29–⁠30): Návrat k tomu nejhoršímu, párování i boj o TOP 3

6. Prosinec 2022 | napsal(a): Lukša

mch2930

V Entrée byla nejlepší Terka, která tak v úterý už o nejlepší čtyřku bojovat nemusí. To ale neplatí pro Betty, Ondru, Martina ani Lubinu. Ti nejprve dostanou za úkol napravit to nejhorší, co v soutěži zatím předvedli. Ve 2. výzvě si soutěžící vyberou jednu surovinu, ke které dostanou druhou, která s ní tak uplně nepáruje. Kdo si s tím nedokáže poradit? A kdo bude po středě tvořit finálovou sestavu?

MasterChef 2022 (27–⁠28): Brutální cukrařina a návštěva v Entrée

29. Listopad 2022 | napsal(a): Lukša

mch2728

Obávaná cukrařina je tady. Úkol si tentokrát připravila Helena Fléglová, soutěžící budou muset dokonale napodobit její dezert v podobě kokosu. Zadání bude tak komplikované, že šest zbývajících kuchařů dostane 2,5 hodiny na přípravu. A stejně to možná nebude stačit. Pět úspěšnějších se ve středu vydá do Olomouce za Přemkem do restaurace Entrée, kde uvaří špičkové menu inspirované lidskými smysly. Ten, kdo si s Přemkem za zády během 90 minut poradí nejlépe, se může těšit na jistotu TOP4!

MasterChef 2022 (25–⁠26): Rodinná sešlost s neslanou odměnou

22. Listopad 2022 | napsal(a): Lukša

mch6 intro

Comments Off on MasterChef 2022 (25–⁠26): Rodinná sešlost s neslanou odměnou

MasterChef 2022 (23–⁠24):

15. Listopad 2022 | napsal(a): Lukša

mch6 intro

Comments Off on MasterChef 2022 (23–⁠24):

MasterChef 2022 (21–⁠22):

8. Listopad 2022 | napsal(a): Lukša

mch6 intro

Comments Off on MasterChef 2022 (21–⁠22):

MasterChef 2022 (19–⁠20): Trocha alchymie a návratovka se šťastným koncem

1. Listopad 2022 | napsal(a): Lukša

mch2022 1920

V úterním dílu se soutěžící budou muset popasovat s netradiční výzvou – připravit takové jídlo, které bude ladit s nealko drinkem. A nebude to ledajaké pití, obsahovat totiž bude třeba chleba, zelí nebo rebarboru. Ve vyřazovací výzvě bude připravena Forejtova MasterClass, soutěžící budou muset dokonale napodobit dezert z řasy. A jestli vám bude po vyřazení dalšího soutěžící smutno, tak nezoufejte, ve středu se všech 8 dosud vyřazených vrátí opět zabojovat o návrat. Vrátí se letos 1, 2 nebo snad hned 3? A koho jejich návrat nakrkne?

MasterChef 2022 (17–⁠18): Děsivá halloweenská výzva

25. Říjen 2022 | napsal(a): Lukša

MCH-TITL. 1718

To tu ještě nebylo. Dnes budou soutěžící vařit v mateřské škole, navíc budou muset čelit porotě tematicky vyšňořené v halloweenských kostýmech. Komu se podaří připravit strašidelnou svačinku a úplně nejvíc nejlepší děsivý oběd pro náročné prcky? Kdo se pořádně naštve? A kdo z neúspěšného týmu ve středu vypadne?

1. stránka z celkem 15123...10...Poslední »