Panáček v reality show

MasterChef Česko online video

Fenomenální kuchařská show MasterChef je zpět. Vášeň pro jídlo, odvaha, talent a odhodlání změnit svůj život – to jsou základní vlastnosti těch nejlepších českých amatérských kuchařů, kteří budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef.

Historie formátu MasterChef

Více než třicet zemí světa, na dvě stě milionů nadšených diváků a rekordy ve sledovanosti jsou hlavními znaky, kterými je charakteristická kuchařská show MasterChef. Od doby, kdy se tento formát poprvé objevil na britské televizní obrazovce, uplynuly více než dvě desítky let. V mnoha zemích světa – například v Británii, Francii, Řecku nebo Indonésii – se stal jedničkou ve sledovanosti a v Austrálii nebo Izraeli byl nejsledovanějším pořadem všech dob. Více než sto kuchařů-amatérů se stalo po účasti v MasterChef úspěšnými profesionály v oblasti gastronomie.

Co nás v MasterChef čeká

Historicky největší bitva kuchařů-amatérů povede přes velké množství náročných zkoušek. Soutěžící budou muset dokázat odborné porotě, která je sestavena ze tří uznávaných osobností oblasti gastronomie, že si jejich talent poradí se záludnostmi mnoha světových kuchyní. Spolu s kuchaři nahlédnou televizní diváci Masterchef do receptů ze všech koutů světa. Zvládnout ale budou muset adepti na vítěze například i dezerty nebo zdravou stravu.

Nejen pro soutěžící bude MasterChef zkušeností k nezaplacení, obohatí také televizní diváky. Budete mít možnost poznat, jak lze ozvláštnit a zpestřit sice ověřené a zaběhnuté, ale mnohdy stereotypní domácí recepty. Může být svíčková sexy? MasterChef přinese zcela nový pohled na vaření a dodá vám odvahu opustit konzervativní českou kuchyni.

MasterChef může změnit život všem, kteří našli odvahu předvést svůj kuchařský talent před českým národem. Vítězem se stane ale pouze ten nejlepší. Jako výhru získá titul MasterChef, uznání gastronomických expertů, ale také peněžní odměnu půl milionu korun a vlastní menu v restauraci jednoho z porotců.

MasterChef Česko video archiv

MasterChef (23): Výzva pro opravdové kance

27. Květen 2020 | napsal(a): Lukša

mch_23

Poslední tři díly a budeme znát… velký kulový. Nova totiž 10. června naposledy odvysílá díl kuchařské soutěže a se zbytkem (odhadem 6 dílů) se vrátí až na konci léta. Pojďme si tedy tyto poslední výzvy užít, dnes nás čeká další venkovní, kde dorazí zástup myslivců s chutí na kance. Jak tohle dopadne?

MasterChef (22): aneb Jak ze sedmi deset se stalo

19. Květen 2020 | napsal(a): Lukša

mch_22

Krůček po krůčku jsme se dopracovali k TOP 7 kuchařů, abychom se během jednoho večera vrátili zpět k TOP 10. Všech 9 vypadlíků se totiž vrátí, aby zabojovalo o návrat.  Omar, Dědek, Pája, Evi, Lucka, Chili, Vladimír, Kamila, Vašek. Ti všichni se mohou vrátit, ať už vypadli před dvěma měsíci nebo minule. A každý si jistě vzpomene, že loňská Kristína, které se návrat podařil, nakonec celou soutěž vyhrála.

MasterChef 2020 (21): Mezinárodní fúze

13. Květen 2020 | napsal(a): Lukša

mch_21

Minulý týden se MasterChef vetřel do hledáčku celého Česka, když kontroverzní Pavlína vyhrála v bagetové soutěži a stala se tváří Bageterie Boulevard. Mírně opomíjeným faktem poté je, že po kole štěstí soutěž opustili rovnou dva kuchaři, a to Pája a Evka. A jeden další odejde i na konci aktuální epizody. Nejdříve se bude vařit ve dvojicích mix mezinárodních kuchyní, poté specialitka pod taktovkou speciálního hosta.

MasterChef 2020 (20): A zase ta bageta

6. Květen 2020 | napsal(a): Lukša

mch_20

Minule po heroických cukrářských výkonech nikdo nevypadl, všech 10 soutěžících tak bude dnes bojovat o možnost stát se tváří Bageterie Boulevard. A kdo jiný než samotný loňský vítěz by měl s výběrem té nejlepší pomoci? Petr Březina se vrací a stane se čtvrtým porotcem. Která bageta bude TOP a komu se podaří dostat na plakáty vedle Pavla Berkyho, jehož snídaně se již v podniku podává? Ostatní čeká v druhém kole ruleta štěstí – a pozor, štěstí dnes možná na konci neopustí jen jednoho kuchaře!

MasterChef 2020 (19): Hej děcka, kde mám dort?

29. Duben 2020 | napsal(a): Lukša

mch_19

Peče celý MasterChef. Dnešní díl bude ve stylu populární cukrářské soutěž, která uhranula Česko. A s úkolem, který si pro ně porota připravila, by měli problém i finalisté nedávno odvysílaného pořadu. Co si pro soutěžící Šárka Divácká připravila? A pro koho už bude tento úkol opravdu příliš a soutěž opustí?

MasterChef 2020 (18): Boj s ohněm

21. Duben 2020 | napsal(a): Lukša

mch_18

V posledních dvou dílech vypadli Dědek a Lucka, což znamená, že musíme opět (bohužel) zvolnit a s vyřazováním na chvíli přestat. Dobrou zprávou ale je, že se znovu vydáme do venkovního prostředí, kde účastníky TOP 10 čeká křest ohněm. A to doslova.

MasterChef 2020 (16, 17): Tři, dva, jedna, štafeta! a exotika

8. Duben 2020 | napsal(a): Lukša

mch_16

V minulé epizodě se sice „bojovalo“ o imunitu, ale protože Pavel nevyhrál, tak jsme se vůbec nikam neposunuli. Imunita tedy nyní ve hře není a my se můžeme posunou k akčnímu dílu. Na soutěžící totiž čeká štafeta – týmy se rozdělí na modré a červené a každý člen bude vždy vařit 10 minut. Členové štafety přitom nebudou vědět, co se vaří, na předání pracoviště totiž dostanou vždy jen pár okamžiků. Po štafetě se vydáme na eliminační výzvu a na konci epizody nás jeden kuchař opustí.

MasterChef 2020 (15): A zase ta imunita

1. Duben 2020 | napsal(a): Lukša

mch_15

Poté, co červení v minulé epizodě rozdrtili modré ve druhé venkovní výzvě, si to šestice vítězů rozdá o další imunitu. Tou první si Ivka zachránila zadek, takže výhoda je to opravdu citelná a každý o ni má enormní zájem. Kdo se pokusí vyzrát nad profíkem? A skončí Pavlínka zase těsně na druhém místě?

MasterChef 2020 (14): Burgry pro hladové motorkáře

25. Březen 2020 | napsal(a): Lukša

mch 2020_14

Dnes se znovu vydáme do exteriéru, kde na 12 soutěžících bude čekat letošní druhá venkovní výzva. Tentokrát ale hosty nebude dav mladých učňů rybářů, ale 40 hladových milovníků vozů na dvou až třech kolech. Týmy po šesti budou bojovat o jejich přízeň a o postup do boje o imunitu. Komu se zadaří a kdo naopak v tomto úkolu selže? To se dozvíme již dnes ve 20:20.

MasterChef 2020 (13): Plating, přidělené suroviny a ravioly

19. Březen 2020 | napsal(a): Lukša

mch_13_1

V dalším dílu, který nově běžel už ve 20:20, jsme se podívali, jak si soutěžící v dnešní době představují plating jídla, dále jsme z těchto surovin uvařili něco dobrého a nakonec bylo ukázáno, jak na ravioly. Jak se komu dařilo a kdo nakonec vypadl?

1. stránka z celkem 10123...10...Poslední »