Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek 2017: Iva vs Soňa (6.9.)

6. Září 2017 | napsal(a): Ajda

iva vs sona

Jak asi může vypadat rodina, kde matka je v podstatě sama ještě dítě a manžel je ve věku jejího otce? Iva otěhotněla po dosažení zletilosti a Marián měl v tu dobu už pár let po čtyřicítce. Jak Iva zvládne postarat se o náhradního manžela a tři děti? A co Soňa? Bude jí deset dní stačit, aby pochopila vztah a životní styl nové rodiny?

Výměna manželek 2017 (30. 8.) – Jana vs Sabina (video)

30. Srpen 2017 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2017-jana-vs-sabina
V druhém díle nové série Výměny manželek si své domácnosti vymění Jana (35 let) z německé Žitavy a Sabina (22 let) z Prahy. Z upoutávek je patrné, kdo asi tentokrát bude ta temná strana výměny, ale uvidíme, jak to nakonec bude na TV Nova vypadat. Takže dnes 30. 8. od 20:20 uvidíte Janu, jejího partnera Romana (24 let), dcera Lauru (6 let) a Viktorku (3 roky). V rodině mladé Sabiny pak partnera Tomáše (29 let), dceru Michalku (3 roky) a syna Dana (1,5 roku). A taky nějaké ty hady, tetování a sem tam uslyšíte i nadávky. I když, ty nejspíše budou před 22 hodinou vypípané.

Premiérové díly Výměny manželek od 23. srpna na Nově!

23. Srpen 2017 | napsal(a): Ajda

vm

Prázdniny jsou u konce a televizní stanice nám začínají servírovat podzimní porce svých novinek. Nova startuje další řadu oblíbené reality show Výměna manželek. Já si v tuto dobu plně užívám dovolenou u moře, proto bližší informace o prvních dvou dílech tady zřejmě nebudou. Prostor pro diskusi máte, já díly neuvidím, těším se na vaše postřehy a názory.

Výměna manželek 2017: Marek vs. Jindřiška (7.6.)

7. Červen 2017 | napsal(a): Ajda

vm

Jak si poradí Marek v rodině se třemi dětmi a výbušným otcem k tomu? Dokáže Jindřiška přizpůsobit životu v domácnosti dvou gayů?

Výměna manželek 2017″ Zuzana vs. Amálie (31.5.)

31. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

vm

Dnešní Výměna manželek ukáže, jaké problémy bude mít Amálie s domácími zvířaty, s novou rodinou a hlavně sama se sebou. Zuzana bude muset usměrnit chaos panující v nové rodině. Jak to obě ženy zvládnou?
Sledujte premiérový díl a podělte se o své dojmy a názory v naší diskusi.

Výměna manželek 2017: Lenka vs. Věra (24.5.)

24. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

VM titl.

Jak zvládne doktorka Lenka domácnost s velkým počtem dětí? Jak si poradí Věra s miminkem a hady, kteří jsou součástí rodiny? Sledujte aktuální díl Výměny manželek a dozvíte se víc.

Výměna manželek 2017 (3.5.): Gábina vs. Denisa

3. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

titl VM

Jak zvládne Gábina v pro ni skromných podmínkách miminko a hyperaktivní Sašu? Dokáže se Denisa přizpůsobit životu rodiny v satelitu? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a o své dojmy se podělte v naší diskusi.

Výměna manželek 2017 (19. 4.): Jana vs. Silvia

19. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

VM1

Jak si poradí temperamentní Jana v romské rodině se svérázným manželem Imrichem? Dokáže klidná Silvia srovnat výbušného dočasného partnera Karla? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek, opět nám slibují pěkně výbušnou podívanou.

Výměna manželek 2017 (12.4.): Eliška vs. Renata

12. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

titl.

Jak Eliška zvládne malé hospodářství a rodinnou hospůdku? Jak si poradí Renata v dočasné domácnosti s dominantním manželem? Ona je totiž také zvyklá vládnout. Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a své dojmy a názory můžete vyjádřit v naší diskusi.

Výměna manželek 2017 (5.4.): Jana vs. Lucie

5. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

VMA

Jak zvládne Jana domácnost s naprosto rozdílnými návyky, než je zvyklá? Jak si poradí temperamentní Lucie v rodině, kde šéfuje dominantní pedant Jiří? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a dozvíte se víc.

1. stránka z celkem 16123...10...Poslední »