Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek 2015: Jarka vs. Kristina (15.4.) + rekap

14. Duben 2015 | napsal(a): Ajda
titl_3.jpg

Všichni, kteří se zde nesmyslně v diskusi hlásíte do pořadu, ale i ostatní zájemci, nyní máte možnost přihlásit se rovnou na vymenamanzelek@nova.cz nebo na adrese:
TV NOVA
Kříženeckého nám. 1078/5
152 00 Praha 5

Poradí se klidná Jarka s malým hospodářstvím a dvěma svérázně vychovanými kluky? Dokáže se temperamentní nekuřačka Kristina přizpůsobit pohodlnému manželovi a poklidnému životu? Sledujte nový díl RS Výměna manželek a dozvíte se víc.

Výměna manželek 2015: Kateřina vs. Dana (8.4.) + rekap

7. Duben 2015 | napsal(a): Ajda
titl1_0.jpg

Jak si v RS Výměna manželek poradí mladá maminka z paneláku s hospodářstvím a starším svérázným manželem k tomu? Dokáže se razantní Dana přizpůsobit poměrně laxnímu náhradnímu manželovi a třem malým dětem? Co je pravdy na tom, že se Míla a jeho žena Dana domluvili, že Výměnu zkusí »se vším všudy«?!

Výměna manželek 2015: Veronika vs. Martina (1.4.) + rekap

31. Březen 2015 | napsal(a): Ajda
titl1.jpg

Snese se temperamentní Veronika s panovačným prozatímním manželem Slávkem? Dokáže zhrzená Martina překonat nevěru svého manžela po boku klidného náhradního manžela Roberta? Sledujte Výměnu manželek a dozvíte se víc.

Výměna manželek 2015: Monika vs. Jana (25.3.) + rekap

23. Březen 2015 | napsal(a): Ajda
1vm.jpg

Úspěšná reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery přichází od března s novými epizodami.
Jak zvládne přepečlivá zdravotní sestra Jana chaotickou domácnost se třemi dětmi a tchyní za zády? A dokáže se Monika, která údajně neumí ani vařit, postarat o mimino a náročného manžela?

TV Nova chystá Výměnu manželek 7 a hudební show

28. Červenec 2014 | napsal(a): SUNíčko

Dnes se konala tisková konference k podzimnímu programovému schématu TV Nova. Ta na podzim 2014 bude klást důraz i nadále na původní seriály jako Ordinace, Doktoři z Počátků apod. Z pohledu čtenáře Panáčka v reality show však jistě zaujme, že se chystá 7. řada Výměny manželek a tak je v plánu blíže nespecefikovaná hudební show. Mimochodem, víte, jak hodnotí generální ředitel TV Nova poslední řadu Hlasu?

Letos již jen reprízy Výměny manželek, premiéra až 2014

11. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2013-header.jpg
Zmatek a údiv diváků, proč poslední pátek nezařadila TV Nova premiérový díl Výměny manželek, ale sáhla do svého archívu pro starší díl této reality show, dnes doplnilo oficiální vyjádření na FB této show. Jak to tedy bude s Výměnou manželek dále?

Výměna manželek VI. skončila možná předčasně, premiérový díl nahradila repríza

8. Listopad 2013 | napsal(a): Ajda
posl-dal.jpg

VI. řada RS Výměna manželek byla z neznámých důvodů zkrácena o jeden díl. Sice běžela upoutávka na rodinu s bojovým plemenem psů, tento díl bohužel neuvidíme. Místo něj nás čeká repríza z minulé řady a to díl Hádky a křik!
Bude RS Výměna manželek pokračovat, nebo nás čekají jak zaznělo v diskusi na jiných stránkách už jen reprízy?

Výměna manželek VI. (1.11.): Rodinné štěstí nebo přetvářka? (10. díl) + video + rekap

3. Listopad 2013 | napsal(a): Ajda

titul_5.jpg
Desátá epizoda RS Výměna manželek nám předvede, jak se akční Petra vyrovná s nudným životem na malé vsi a s neprůbojným manželem k tomu a také jak se dokáže plachá Kristýna zařadit do aktivní rodiny ve městě. Nebo nedokáže?

Výměna manželek VI. (25.10.): Nevěrník, nezvladatelné děti a pročůrané matrace! (9.díl) + video + rekap

27. Říjen 2013 | napsal(a): Ajda
9.jpg

Vydrží Petra z ostravského paneláku na vsi, kde se vše točí kolem pořádku? A jak se přizpůsobí Martina z pedantské domácnosti poněkud volnomyšlenkářskému životu ve městě? Na jedné straně dnešní Výměny manželek se představí pár, který čelí problémům nevěry a přemýšlí o rozchodu. Na druhé uvidíte spořádanou rodinu s otcem posedlým úklidem.

Výměna manželek VI. (18.10.): Hladová Výměna (8. díl) + video + rekap

19. Říjen 2013 | napsal(a): Ajda
titul_4.jpg

V další epizodě RS Vyměna manželek bude maminka Nikola v šoku, když zjistí, že ji Lenka nechala se stovkou na den a úplně prázdnou ledničkou. Podle Lenky, která si na deset dnů odjela do přepychu, byla ale lednička narvaná k prasknutí, což představuje pár vajec, margarín, klobáska, šunka, zbytek měkkého salámu, nějakou zavařenina, kečup, křen a tři pomeranče.

Výměna manželek VI.(11.10.) Klid vs. peklo (7.díl) + video + rekap

13. Říjen 2013 | napsal(a): Ajda
titul_3.jpg

Podaří se šestadvacetileté Lucii nalézt ztracené sebevědomí v aktivní rodině? Neztratí sebejistá šestatřicetiletá Martina svou sebejistotu v domácnosti vedené panovačným invalidou? Nenechte si ujít další díl RS Výměna manželek.

Výměna manželek VI. (4.10.): Násilí, modřiny a přehnaná žárlivost i pořádkumilovnost (6. díl) + rekap + video

6. Říjen 2013 | napsal(a): Ajda

titl_2.jpg
Přísná výchová dětí na jedné straně a neskutečně žárlivá manželka na druhé. K tomu všemu ještě posedlost uklízením. To je ve zkratce základ šesté epizody RS Výměna manželek.

Výměna manželek VI. (27.9.): Zlobivá trojčata a vztah jako časovaná bomba! (5.díl) + rekap

28. Září 2013 | napsal(a): Ajda
titl_1.jpg

V páté epizodě RS Výměna manželek se představí rázná Iveta v rodině se zlobivými dvouletými trojčaty a Markéta bude „bojovat“ s neuspořádanou rodinou a partnerským vztahem jako na houpačce. Ustojí páry Výměnu manželek, nebo to bude jejich konec?

Výměna manželek 2013 (20. 9.): Sběr psích výkalů

20. Září 2013 | napsal(a): Nick Flyer

vymena-manzelek-2013-header.jpg
V dnešním dílu Výměny manželek zjistím, jak jsou zručné panelákové paničky ve sběru psích exkrementů. Dnes se totiž mladá maminka z bytu vymění s maminkou z vesnice a jedním z úkolů bude posbírat psí dárečky po zahradě.

Výměna manželek 2013 (13.9.) boj s hlodavci

13. Září 2013 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2013-header.jpg
Po druhém dílu šesté řady Výměny manželek, který se nesl v gay duchu, míru a přátelství nás dnes večer na TV Nova čeká trochu ostřejší výměna. Vymění se Jana a Lenka, kdy Jana v Lenčině domácnosti skutečně nadře.

Výměna manželek 2013 (6.9.) první gay pár (video)

6. Září 2013 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2013-gayove.jpg
Dnes večer, ve 20:20 na TV Nova se bude vysílat další díl již šesté řady Výměny manželek, který získá jeden primát. Bude to poprvé v historii této reality show, kdy se nevymění maminka, ale tatínek. Jak je to možné? Do Výměny se totiž přihlásil pár gayů. Pro rodinu, která doma očekávala novou maminku, to byl docela šok. Nejvíc vykulená byla šestiletá Valerie, která se svého tatínka na rovinu zeptala, kde je nová máma. Tak nezapomeňte dnes večer, pokud nedáte přednost VyVoleným, sledovat Výměnu manželek a pak se sem vrátit, na věřím, opět velmi pestrou diskuzi.

Výměna manželek (30.8.): despota vs motorkář, skončí rvačkou (video)

31. Srpen 2013 | napsal(a): SUNíčko
vymena-manzelek-2013-rvacka.jpg

Pokud nemáte Voyo.cz nesmutněte, tento díl Výměny manželek jde v sobotu 31. 8. od 13:55 opět na TV Nova.

Už několik dní různě po internetu vykukují články s upoutávkou na start již 6. řady Výměny manželek, který se odehraje dnes 30. 8. od 20:20. V prvním díle se vymění manželka jednoho údajně vesnického despoty Mirka s manželkou tvrdého motorkáře Luboše. Na konci článku si můžete celé video rvačky prohlédnout.

Výměna manželek 2013 začne 30. 8.

19. Srpen 2013 | napsal(a): SUNíčko
vymena-manzelek-2013-header.jpg

Už se nemůžete dočkat již 6. řady Výměny manželek na TV Nova? Pak si do kalendáře vyznačte datum 30. srpna 20:20. Přesně ten den a v tuto hodinu začne premiérová řada Výměny manželek 2013. V nových epizodách se objeví první rvačka v historii, kamery se přestěhují k rodině do Řecka, diváci uvidí i výměnu gay páru a mnoho dalšího! Pokud jste na Facebooku jako doma, tak se přidejte na oficiální akci TV Nova a dejte všem svým přátelům vědět, že ten den na pivo večer nepůjdete a budete sedět u TV s novou řadou Výměny manželek.

Výměna manželek se vrací 6. řadou na TV Nova

4. Srpen 2013 | napsal(a): SUNíčko

Výměna manželek
Tento týden televize Prima a Nova představili své plány na podzim 2013. Zatímco Prima přichází s řadou novinek (budeme postupně informovat), tak TV Nova pouze s jedním novým sitcomem, jinak plánuje vyrábět jen nové díly již zaběhlých seriálů apod. S tím se sveze i divácky velmi úspěšná reality show Výměna manželek, která se na podzim skutečně dočká již 6. řady. O vyhlášení castingu do této show jsme vás již informovali, teď se jen můžeme těšit, jaké nové životní příběhy nám na podzim přinese. Snad jen již doplníme, že Výměna manželek obsadí páteční večery.

TV Nova opět rozjíždí casting na Výměnu manželek

17. Červenec 2013 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-header.jpg
V TV Nova dostal v těchto dnech zase někdo nápad, že by se mohla natočit další řada divácky úspěšné reality show Výměna manželek. Je otázkou, zda to opět neskončí jen u castingů, neb podobná castingová výzva proběhla už během loňského září, ale v televizi se však žádné nové díly neobjevily.

Výměna manželek USA na Prima Love

22. Únor 2013 | napsal(a): SUNíčko

header-wife-swap.jpg
Mysleli jste si, že vás už formát Výměna manželek po českých a slovenských dílech ničím nepřekvapí? Chyba lávky, od 25. února 2013 dává Prima LOVE originální verzi z USA a to teprve bude mazec.

Výměna manželek, přihlašte se do 6. řady

28. Září 2012 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-header.jpg
TV Nova dnes oficiálně potvrdila, že chystá i 6. řadu velmi úspěšné a i po tolika dílech sledované reality show Výměna manželek. Právě dnes totiž zahájila náborovou kampaň na casting do této show.

Výměna manželek (25.5.): Nevěra vs. alkohol (10. díl, 5. řada) + rekap

26. Květen 2012 | napsal(a): Ajda
titulka_1.jpg

Čeká nás poslední díl páté řady Výměny manželek. Mladá a rozverná Míša (22) se pokusí probudit k životu „línou“ domácnost s pohodlným manželem a ustrašenou dcerou, kteří žijí na malé vesnici nedaleko Jihlavy. Na druhé straně si hospodská Renata (46) vyzkouší život v malém bytě se dvěma dětmi, kde bude kvůli rodinným neshodám i pořádně hustá atmosféra.

Výměna manželek (18.5.): Workoholik vs. nemluva (9. díl, 5. řada) + rekap

19. Květen 2012 | napsal(a): Ajda
rodiny.jpg

Minulý díl Výměny manželek byl klidný, bez křiku a hádek a v podobném duchu se ponese i tento další. Jak se bude cítit temperamentní Iva (29) v domácnosti s poklidným životním tempem v satelitu u Prahy? A jak zvládne Marie (36) rodinu se třemi živými dětmi a pracovně vytíženým a náročným manželem v bytě 3 + 1?

Výměna manželek (11.5.): Izolace vs. aktivita (8. díl, 5. řada) + rekap

12. Květen 2012 | napsal(a): Ajda

titul_7.jpg Monika vs. Šárka

Pravidelný divák Výměny manželek si připadá jako na houpačce. Po dílu plném zvratů, napětí i hádek přichází poklidná nuda, která vládne na obou stranách výměny. Monika (26) a Šárka (35), dvě prohozené manželky dokážou, že když se chce, tak to jde i bez nadávek a zbytečného napětí v rodině.

Výměna manželek (4.5.): Bóďa, co není prezident vs. Vláďa, milovník porna (7. díl, 5. řada) + rekap

5. Květen 2012 | napsal(a): Ajda
titul_2.jpg

Hlavní aktérky tohoto dílu Výměny manželek jsou Jitka (38) a Martina (47). Ty mají společného víc, než se na první pohled zdá. Obě mají dvě dcery, manžely a přesto jsou doma na vše skoro samy. Líný Bóďa (43) a velící Vladimír (50) si budou muset zvykat, že ne vždy se vše musí řídit podle nich. Kdo si přes den pouštěl porno a kdo v domácnosti funguje jako multifunkční robot?

Výměna manželek (27.4.): Lesbička Sylva vs. „pohodlná“ Jitka (6. díl, 5. řada) + rekap

27. Duben 2012 | napsal(a): Ajda
jitka-a-sylva-titul.jpg

V pátém díle Výměny manželek se sterilně uklízelo a zabíjelo, tentokrát nás čeká křik a hádky. Kvůli čemu? Samozřejmě, bude se dokazovat po dobrém i zlém, kdo zvládá či nezvládá novou domácnost, zda se plní úkoly dle manuálu, kdo je větší lenoch. Netolerance a diktátorství, i toho budeme svědky. Jak zvládne lesbička Sylva (36) deset dní vedle muže? Dokáže se Jitka (36) zapojit do chodu sedmičlenné rodiny?

Výměna manželek (20.4.):Zasloužilá matka vs. závislost na uklízení (5. díl, 5. řada) + rekap

20. Duben 2012 | napsal(a): Ajda

titul_1.jpg
Hádky a křik? Vzájemné osočování, nebo snad fackování partnerů? Nic takového od dalšího dílu Výměny manželek neočekávejte. Minulý díl byl plný zvířátek, ať už vítaných, nebo těch zavrhovaných, tentokrát bude nadlimitní počet dětí. Okouzlí Praha zasloužilou matku Lenku? Jak si povede na vesnici úklidem posedlá mladá maminka Jana? To vše nám odhalí další díl této populární RS.

Výměna manželek (13.4.): Panelák vs. farma plná zvířat (4. díl, 5. řada) + rekap

13. Duben 2012 | napsal(a): Ajda
titulka_0.jpg

SLEDOVANOST: Výměnu manželek sledovalo v pátek od osmi večer 1,23 milionu diváků starších patnácti let (podíl na publiku 30,7 %), zatím nejvíc ze všech čtyř dosud odvysílaných dílů (první část měla v pátek 23. března 1,20 milionu diváků, druhá 1,19 milionu, třetí minulý pátek 0,93 milionu).

V dnešní Výměně manželek se bude muset Míla (39) z panelákového libereckého bytu postarat o farmu plnou zvířat. Naopak, Štěpánka (42) si bude užívat z počátku relativní klid v paneláku a pokusí se do rozhádané rodiny vrátit lesbickou dceru, která po odchodu z rodiny žije u prarodičů. Čeká nás díl plný zvířátek, a to nejen na farmě.

Výměna manželek (6.4.): Hádky a křik! (3. díl, 5. řady) + rekap

6. Duben 2012 | napsal(a): Ajda

titul_0.jpg
Hlavní účastnice dnešní Výměny manželek Martina (36) má dvě děti a její kolegyně Monika (41) dokonce tři. Nechybí tolik potřební manželé Vašek a Jarda a dočkáme se i dalších rodinných příslušníků. Vypadá to, že dnes bude hlavním tématem jako už tolikrát – úklid. Každá rodina má na tuto činnost jiný úhel pohledu, čeká nás dost vypjatých scén na obou stranách hřiště.

1. stránka z celkem 4123...Poslední »