Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek (22.1.): Petra vs. Lenka

22. Leden 2020 | napsal(a): Ajda

výmena

V dnešním díle Výměny manželek se bude uklízet, hádat a veřejně prát špinavé prádlo. Lenka doma i ve firmě dělá skoro vše, z rozmaru se rozhodla odskočit si do jiné rodiny. Petra miluje lenocha a chce se přesvědčit, zda jí bude chybět.

Výměna manželek (15.1.): Lucie vs. Markéta

15. Leden 2020 | napsal(a): Ajda

vm

Nový díl Výměny manželek bude v duchu hospodské zábavy, dojde na osahávání a líbání. Skončí oslava narozenin nevěrou? Jak moc je toto vše v ukázkách nafouknuté? V každém případě hraje hospoda a zábava v jedné z rodin důležitou roli. Zjistí jedna z žen díky výměně, že má doma báječného chlapa? A je opravdu tak skvělý, jak si on o sobě myslí?

Výměna manželek: Kateřina vs. Jiřina

8. Leden 2020 | napsal(a): Ajda

titulvm1

Premiérová řada RS Výměna manželek nám v prvním díle představí temperamentní Katku a dětmi vyčerpanou Jiřinu. Jedna bez života, druhá až moc akční. Zda se bude uklízet, to netuším, ale hádky a vzájemné urážení chybět nebude.

Výměna manželek (23.10.): Smutný Dominik se bojí rodičů

23. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

vm

V nové epizodě reality show Výměna manželek se tentokrát budou řešit finance a špatné rodinné vztahy. Jak si poradí temperamentní Veronika se starším prozatímním partnerem a dvěma neposednými kluky? Dokáže se Monika, která vyrůstala v dětském domově, přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti?

Výměna manželek (15.10.): Absence peněz i výchovy

16. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

TITULVM1

Zvládne Lenka deset dní v prostředí, kde je všeho nedostatek? Chybí peníze, nádobí, hygienické potřeby, jídlo, nádobí, příbory, ale čeho je tam nadbytek je nepořádek a všudypřítomná špína. Výchova dětí není zrovna ukázková. To Zdenu čeká relativní klid, jedno batole, poklidná domácnost, nebude nuda a lenost základem problémů?

Výměna manželek (9.10.): Šest dětí vs. jedináček

9. Říjen 2019 | napsal(a): Ajda

titlVM

Jak jinak, ani v této řadě Výměny manželek nesmí chybět stejnopohlavní pár. A co rozhodně nesmí chybět, je nepořádek a chaos minimálně v jedné domácnosti. Když nemáme zvířata, kam se podíváš, máme tolik dětí, až se ztrácí přehled. Šestice dětí, jedna švagrová, jedináček, tři ženy a jeden muž, to je hlavní obsazení dnešního dílu.

Výměna manželek (25.9.): Deset zvířat v 1+kk

25. Září 2019 | napsal(a): Ajda

vm titulek

Nová epizoda by se dala označit jako zapáchající Výměna manželek. V 1+kk žijí dva dospělí, malý kluk a deset zvířat. Tři králíci, tři morčata, tři psi a k tomu všemu zatím pouze jedna kočka. V druhé rodině jsou tři děti a zřejmě i podstatně méně zápachu než v garsonkovém zvěřinci.

Výměna manželek: Martina vs. Jarča

18. Září 2019 | napsal(a): Ajda

VM1

Každá nová řada Výměna manželek předvádí čím dál větší extrémy. Skoro to vypadá, že „normální“ rodiny u nás vymřely, či spíše nemají potřebu exhibovat na obrazovce? Jedna z dnešních rodin je nefunkční, rozchod je na spadnutí. Pro druhou je hnacím motorem pro účast finanční odměna. Pár nevychovaných dětí, pořádná nálož nepořádku, absence základních kuchařských dovedností, hádky, to vše nás čeká dnes večer v dalším díle Výměny manželek.

Výměna manželek (4.9.): Peciválka vs. metalistka

4. Září 2019 | napsal(a): Lukša

VM_2019-09-04

Žena, která má ráda klid a pohodu, proti rodině, která vyznává metal. Je nasnadě, že tohle nemůže skončit jinak než konfliktem. K tomu všemu ještě holčina, které nejspíš začíná puberta, a o zábavu je postaráno.

Výměna manželek (28.8.): Rapper vs. bordel

28. Srpen 2019 | napsal(a): Lukša

vymena_manzelek

Po krátké přestávce je tu zpátky Výměna manželek. Těšit se tak opět můžeme na spoustu nepořádku a následného uklízení, samozřejmě nesmí chybět nadávky a problémy s dětmi a pár témat, která jistojistě naplní titulky bulváru do příštího dílu.

1. stránka z celkem 22123...1020...Poslední »