Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek 2015 (30.9.) – Světla vs. Lída

30. Září 2015 | napsal(a): Ajda
vm1.jpg

Můžeme se těšit na další mezinárodní Výměnu manželek. Statek vs. dům u moře, tak by se mohl nazvat tento díl. Matka tří dětí Světla (36) si bude muset poradit s domácností plnou zvířat. Čeká ji rovněž starost o pět dětí. Lída (33) se naopak ocitne ve slunném Španělsku, kde rodina Světly ze Svitav tráví část roku.

Výměna manželek 2015 (16. 9.) – Nataša vs. Lucie

16. Září 2015 | napsal(a): Ajda

titulka1.jpg
Jak zapadne temperamentní Lucie do života romské rodiny s pěti dětmi? Dokáže se Nataša přizpůsobit novému manželovi s vysokými nároky? Ten ji dokonce donutí naučit se jezdit na kole a to dost originálním způsobem. To vše máte možnost vidět v dalším díle reality show Výměna manželek.

Výměna manželek 2015 (9.9.) : Jana vs. Kristýna

9. Září 2015 | napsal(a): Ajda
titl-vm.jpg

Jak si poradí v dalším díle reality show Výměna manželek Jana z luxusního pražského bytu s životem v jedné místnosti, přísným manželem a se zvířaty? A povede se přinést veselé a pohodové Kristýně novou energii do života pražské rodiny?
Sledujte premiérovou Výměnu manželek ve středu 9. 9. od 20:20 na TV Nova.

Výměna manželek 2015 (2.9.) Helena vs Milada aneb cestování časem

2. Září 2015 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2015-cestovani-casem.jpg
Ještě než dnes večer začne první díl třetí řady Čtyři v tom, může si dát trochu jinou porci rodinného života a to v dalším díle Výměny manželek. Tentokrát v hlavních rolích bude Helena (42) s manželem Dušanem (47) a Milada (26) se svým partnerem Mirkem (46). Hlavní motiv dnešního dílu? Cestování v čase, neb Helena se ocitne v domácnosti bez teplé vody a jiných vymožeností dnešní doby. Koho to zaujalo, tak dnes ve 20:20 na TV Nova, později v archívu Voyo.cz

Výměna manželek 2015 (26.8.) lesbičky zachraňují nefungující pár

26. Srpen 2015 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2015-lesbicky-par.jpg
Dnešním dnem lze říci, že je letošní televizní léto ukončeno a televize nabíhají na podzimní schéma. Dnes ve 20:20 jako jedna z prvních TV Nova s novým dílem Výměny manželek, babičkou mezi českými reality show. Tentokrát v hlavních rolích s párem dvou lesbiček a nefungujícím tradičním muž, žena.

Výměna manželek 2015 : Iveta vs. Lenka

17. Červen 2015 | napsal(a): Ajda
titl1_5.jpg

Poslední díl této řady Výměny manželek nám ukáže, jak si poradí Iveta, mladá maminka dvou dětí, která má problémy s alkoholem, s prozatímním partnerem starším o 40 let. Dokáže babička Lenka, která se stará o děti své dcery narkomanky, nastavit pravidla v nefunkční rodině?
To vše ve středu 17. 6. od 20.20 na TV Nova.

Výměna manželek 2015: Miluše vs. Gábina + rekap

10. Červen 2015 | napsal(a): Ajda
titl1_4.jpg

Většinou problémy s alkoholem měli ve Výměně manželek pánové, tentokrát se s ním setkáme u jedné z vyměněných manželek. Zvládne manažerka Miluše z Moravy poklidný život v malé české vesničce, a jak si poradí temperamentní Gábina se zálibou v alkoholu s malými dětmi a svérázným manželem?
Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 10. 6. od 20.20 na TV Nova. Dalších sedm dní je zdarma k přehrání na novaplus.cz

Výměna manželek 2015: Lenka vs. Lenka (3.6.)

3. Červen 2015 | napsal(a): Ajda
titl_4.jpg

Nový díl Výměny manželek snad bude tentokrát méně „špinavý“ než posledně, ale i tak nám slibují, že nudit se nebudeme. Jak si poradí rázná Lenka z vesnice se třemi ukřičenými dětmi a submisivním manželem? Jak zvládne mladá maminka, také Lenka, která je od 16 ti let na mateřské dovolené, práci se zvířaty na rozlehlém statku na vesnici?
Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 3. 6. od 20.20 na TV Nova. Dalších sedm dní je zdarma k přehrání na novaplus.cz.

Výměna manželek 2015: Věra vs. Lucie (27.5.) + rekap

27. Květen 2015 | napsal(a): Ajda
titl1_3.jpg

Ubytovna vs. roubenka, tak by se také dala nazvat dnešní Výměna manželek. Zvládne rázná soustružnice Lucka žít deset dní v jednom malém pokoji na ubytovně s prozatímním partnerem a dvěma dětmi? Dokáže Věra fungovat v roubence u lesa bez mobilu a tabletu?
Premiérový díl Výměny manželek sledujte ve středu 27. 5. od 20.20 na TV Nova. Dalších sedm dní je zdarma k přehrání na novaplus.cz.

Výměna manželek 2015: Pavla vs. Markéta (20.5.) + rekap

20. Květen 2015 | napsal(a): Ajda
titl1_2.jpg

Ne manželka, ale manžel posedlý úklidem, to je hlavní rys tohoto dílu Výměny manželek. Jak si osmatřicetiletá alternativní Markéta, vyznávající zdravou stravu, poradí s manželem, pro kterého je středem světa vyleštěný sporák? Jak zapadne chaotická sedmadvacetiletá Pavla do rodiny s jasně stanovenými pravidly?

Výměna manželek 2015: Kateřina vs. Dana (13.5.) + rekap

12. Květen 2015 | napsal(a): Ajda
vm1.jpg

Chybělo vám uklízení? V tomto díle Výměny manželek si ho opět užijeme víc než dost. Jak si poradí mladá maminka Kateřina v zaběhnuté rodině s dětmi téměř stejně starými jako je ona sama? Dokáže se Dana přizpůsobit mladému partnerovi v chaotické domácnosti?

Výměna manželek 2015: Martina vs. Irena (6.5.) + rekap

5. Květen 2015 | napsal(a): Ajda
titl1_1.jpg

Máte zájem o účast ve Výměně manželek? Stačí se přihlásit na vymenamanzelek@nova.cz, další možnost je na adrese:
TV NOVA
Kříženeckého nám. 1078/5
152 00 Praha 5

Vypadá to, že tentokrát nebude Výměna manželek o uklízení, ale o emocích. Rány pěstí, hádky, a dokonce útoky nožem nejsou v jedné z rodin prý nic neobvyklého. „Já jsem po tobě nechtěla hodit kudlou, popravdě jsem ti ji chtěla zabodnout do nohy,“ nechá se během rozhovoru s Tomášem slyšet Martina, která vyrůstala v dětském domově. Jak se jí povede v rodině citově závislé na matce? Podaří se na druhé straně Ireně, která má za sebou už tři manželství, uklidnit napětí v narušené rodině se dvěma malými dětmi?

Výměna manželek 2015: Lada vs. Petra (29.4.) + rekap

29. Duben 2015 | napsal(a): Ajda
titl1a.jpg

Máte zájem o účast ve Výměně manželek? Stačí se přihlásit na vymenamanzelek@nova.cz, další možnost je na adrese:
TV NOVA
Kříženeckého nám. 1078/5
152 00 Praha 5

Jak si poradí Petra, maminka dvou dětí s poněkud rozmazleným jedináčkem a ušlápnutým manželem, na jedné straně a jak zvládne ctižádostivá vysokoškolačka Lada žít deset dní se svérázným manželem Tondou na straně druhé?
Sledujte nový díl Výměny manželek dnes od 20.20 na TV Nova.

Výměna manželek 2015: Žaneta vs. Ella

22. Duben 2015 | napsal(a): Ajda
vamana1.jpg

Všichni, kteří se zde nesmyslně v diskusi hlásíte do pořadu, ale i ostatní zájemci, nyní máte možnost přihlásit se rovnou na vymenamanzelek@nova.cz nebo na adrese:
TV NOVA
Kříženeckého nám. 1078/5
152 00 Praha 5

Čeká nás první mezinárodní Výměna manželek této řady. Jak se vyrovná přehnaně pořádkumilovná Žaneta s volnomyšlenkářským životem v Řecku a svérázným manželem k tomu? Dokáže se naopak pohodová Ella vžít do nalinkovaného života se třemi dětmi na malém městě ve společnosti poněkud neprůbojného manžela?
Sledujte premiérový díl Výměny manželek ve středu 22. 4. od 20.20 na TV Nova.

Výměna manželek 2015: Jarka vs. Kristina (15.4.) + rekap

14. Duben 2015 | napsal(a): Ajda
titl_3.jpg

Všichni, kteří se zde nesmyslně v diskusi hlásíte do pořadu, ale i ostatní zájemci, nyní máte možnost přihlásit se rovnou na vymenamanzelek@nova.cz nebo na adrese:
TV NOVA
Kříženeckého nám. 1078/5
152 00 Praha 5

Poradí se klidná Jarka s malým hospodářstvím a dvěma svérázně vychovanými kluky? Dokáže se temperamentní nekuřačka Kristina přizpůsobit pohodlnému manželovi a poklidnému životu? Sledujte nový díl RS Výměna manželek a dozvíte se víc.

Výměna manželek 2015: Kateřina vs. Dana (8.4.) + rekap

7. Duben 2015 | napsal(a): Ajda
titl1_0.jpg

Jak si v RS Výměna manželek poradí mladá maminka z paneláku s hospodářstvím a starším svérázným manželem k tomu? Dokáže se razantní Dana přizpůsobit poměrně laxnímu náhradnímu manželovi a třem malým dětem? Co je pravdy na tom, že se Míla a jeho žena Dana domluvili, že Výměnu zkusí »se vším všudy«?!

Výměna manželek 2015: Veronika vs. Martina (1.4.) + rekap

31. Březen 2015 | napsal(a): Ajda
titl1.jpg

Snese se temperamentní Veronika s panovačným prozatímním manželem Slávkem? Dokáže zhrzená Martina překonat nevěru svého manžela po boku klidného náhradního manžela Roberta? Sledujte Výměnu manželek a dozvíte se víc.

Výměna manželek 2015: Monika vs. Jana (25.3.) + rekap

23. Březen 2015 | napsal(a): Ajda
1vm.jpg

Úspěšná reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dní, které stráví pod dohledem nového chotě, nových dětí a hlavně televizní kamery přichází od března s novými epizodami.
Jak zvládne přepečlivá zdravotní sestra Jana chaotickou domácnost se třemi dětmi a tchyní za zády? A dokáže se Monika, která údajně neumí ani vařit, postarat o mimino a náročného manžela?

TV Nova chystá Výměnu manželek 7 a hudební show

28. Červenec 2014 | napsal(a): SUNíčko

Dnes se konala tisková konference k podzimnímu programovému schématu TV Nova. Ta na podzim 2014 bude klást důraz i nadále na původní seriály jako Ordinace, Doktoři z Počátků apod. Z pohledu čtenáře Panáčka v reality show však jistě zaujme, že se chystá 7. řada Výměny manželek a tak je v plánu blíže nespecefikovaná hudební show. Mimochodem, víte, jak hodnotí generální ředitel TV Nova poslední řadu Hlasu?

Letos již jen reprízy Výměny manželek, premiéra až 2014

11. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2013-header.jpg
Zmatek a údiv diváků, proč poslední pátek nezařadila TV Nova premiérový díl Výměny manželek, ale sáhla do svého archívu pro starší díl této reality show, dnes doplnilo oficiální vyjádření na FB této show. Jak to tedy bude s Výměnou manželek dále?

Výměna manželek VI. skončila možná předčasně, premiérový díl nahradila repríza

8. Listopad 2013 | napsal(a): Ajda
posl-dal.jpg

VI. řada RS Výměna manželek byla z neznámých důvodů zkrácena o jeden díl. Sice běžela upoutávka na rodinu s bojovým plemenem psů, tento díl bohužel neuvidíme. Místo něj nás čeká repríza z minulé řady a to díl Hádky a křik!
Bude RS Výměna manželek pokračovat, nebo nás čekají jak zaznělo v diskusi na jiných stránkách už jen reprízy?

Výměna manželek VI. (1.11.): Rodinné štěstí nebo přetvářka? (10. díl) + video + rekap

3. Listopad 2013 | napsal(a): Ajda

titul_5.jpg
Desátá epizoda RS Výměna manželek nám předvede, jak se akční Petra vyrovná s nudným životem na malé vsi a s neprůbojným manželem k tomu a také jak se dokáže plachá Kristýna zařadit do aktivní rodiny ve městě. Nebo nedokáže?

Výměna manželek VI. (25.10.): Nevěrník, nezvladatelné děti a pročůrané matrace! (9.díl) + video + rekap

27. Říjen 2013 | napsal(a): Ajda
9.jpg

Vydrží Petra z ostravského paneláku na vsi, kde se vše točí kolem pořádku? A jak se přizpůsobí Martina z pedantské domácnosti poněkud volnomyšlenkářskému životu ve městě? Na jedné straně dnešní Výměny manželek se představí pár, který čelí problémům nevěry a přemýšlí o rozchodu. Na druhé uvidíte spořádanou rodinu s otcem posedlým úklidem.

Výměna manželek VI. (18.10.): Hladová Výměna (8. díl) + video + rekap

19. Říjen 2013 | napsal(a): Ajda
titul_4.jpg

V další epizodě RS Vyměna manželek bude maminka Nikola v šoku, když zjistí, že ji Lenka nechala se stovkou na den a úplně prázdnou ledničkou. Podle Lenky, která si na deset dnů odjela do přepychu, byla ale lednička narvaná k prasknutí, což představuje pár vajec, margarín, klobáska, šunka, zbytek měkkého salámu, nějakou zavařenina, kečup, křen a tři pomeranče.

Výměna manželek VI.(11.10.) Klid vs. peklo (7.díl) + video + rekap

13. Říjen 2013 | napsal(a): Ajda
titul_3.jpg

Podaří se šestadvacetileté Lucii nalézt ztracené sebevědomí v aktivní rodině? Neztratí sebejistá šestatřicetiletá Martina svou sebejistotu v domácnosti vedené panovačným invalidou? Nenechte si ujít další díl RS Výměna manželek.

Výměna manželek VI. (4.10.): Násilí, modřiny a přehnaná žárlivost i pořádkumilovnost (6. díl) + rekap + video

6. Říjen 2013 | napsal(a): Ajda

titl_2.jpg
Přísná výchová dětí na jedné straně a neskutečně žárlivá manželka na druhé. K tomu všemu ještě posedlost uklízením. To je ve zkratce základ šesté epizody RS Výměna manželek.

Výměna manželek VI. (27.9.): Zlobivá trojčata a vztah jako časovaná bomba! (5.díl) + rekap

28. Září 2013 | napsal(a): Ajda
titl_1.jpg

V páté epizodě RS Výměna manželek se představí rázná Iveta v rodině se zlobivými dvouletými trojčaty a Markéta bude „bojovat“ s neuspořádanou rodinou a partnerským vztahem jako na houpačce. Ustojí páry Výměnu manželek, nebo to bude jejich konec?

Výměna manželek 2013 (20. 9.): Sběr psích výkalů

20. Září 2013 | napsal(a): Nick Flyer

vymena-manzelek-2013-header.jpg
V dnešním dílu Výměny manželek zjistím, jak jsou zručné panelákové paničky ve sběru psích exkrementů. Dnes se totiž mladá maminka z bytu vymění s maminkou z vesnice a jedním z úkolů bude posbírat psí dárečky po zahradě.

Výměna manželek 2013 (13.9.) boj s hlodavci

13. Září 2013 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2013-header.jpg
Po druhém dílu šesté řady Výměny manželek, který se nesl v gay duchu, míru a přátelství nás dnes večer na TV Nova čeká trochu ostřejší výměna. Vymění se Jana a Lenka, kdy Jana v Lenčině domácnosti skutečně nadře.

Výměna manželek 2013 (6.9.) první gay pár (video)

6. Září 2013 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2013-gayove.jpg
Dnes večer, ve 20:20 na TV Nova se bude vysílat další díl již šesté řady Výměny manželek, který získá jeden primát. Bude to poprvé v historii této reality show, kdy se nevymění maminka, ale tatínek. Jak je to možné? Do Výměny se totiž přihlásil pár gayů. Pro rodinu, která doma očekávala novou maminku, to byl docela šok. Nejvíc vykulená byla šestiletá Valerie, která se svého tatínka na rovinu zeptala, kde je nová máma. Tak nezapomeňte dnes večer, pokud nedáte přednost VyVoleným, sledovat Výměnu manželek a pak se sem vrátit, na věřím, opět velmi pestrou diskuzi.

1. stránka z celkem 5123...Poslední »