Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek 2017 (19. 4.): Jana vs. Silvia

19. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

VM1

Jak si poradí temperamentní Jana v romské rodině se svérázným manželem Imrichem? Dokáže klidná Silvia srovnat výbušného dočasného partnera Karla? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek, opět nám slibují pěkně výbušnou podívanou.

Výměna manželek 2017 (12.4.): Eliška vs. Renata

12. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

titl.

Jak Eliška zvládne malé hospodářství a rodinnou hospůdku? Jak si poradí Renata v dočasné domácnosti s dominantním manželem? Ona je totiž také zvyklá vládnout. Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a své dojmy a názory můžete vyjádřit v naší diskusi.

Výměna manželek 2017 (5.4.): Jana vs. Lucie

5. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

VMA

Jak zvládne Jana domácnost s naprosto rozdílnými návyky, než je zvyklá? Jak si poradí temperamentní Lucie v rodině, kde šéfuje dominantní pedant Jiří? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a dozvíte se víc.

Výměna manželek 2017 (29.3.): Marie vs. Petra

29. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

VM titl

Uvědomí si Marie v náhradní rodině, zda chce setrvat v nefungujícím manželství? Jak si Petra poradí v rozvrácené rodině se dvěma malými dětmi? To vše uvidíme v premiérovém díle reality show Výměna manželek.

Výměna manželek 2017 (22.3.): Monika vs. Marie

22. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

Vymena

Jak zvládne Monika jiný životní styl na moravském venkově? Jak si poradí temperamentní Marie s tatínkem závislým na počítači? Sledujte premiérový díl reality show Výměna manželek a dozvíte se víc.

Výměna manželek 2017 (15.3.): Monika vs. Lída

15. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

vm1a

Jak si poradí Lída v netradiční lesbické rodině? Dokáže se Monika přizpůsobit v domě, kde žije více generací, navíc s temperamentními dětmi?

Výměna manželek 2017 (8.3.): Danka vs. Bára

8. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

VM1a

Jak si poradí Danka ve velkém luxusním domě pod dohledem pedanta Vaška? Dokáže se Bára přizpůsobit skromným poměrům a jinému životnímu stylu v malém pražském bytě?

Výměna manželek 2017: Paulína vs. Andrea

1. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

titlVM

Jak si poradí Andrea s rázným tatínkem ve fungující domácnosti se třemi dětmi? Dokáže se Paulína přizpůsobit zcela jinému vedení rodiny, navíc s tchýní v domě? Skoro to od minulého dílu vypadá, že tvůrci pořadu přidávají tchýně jako bonus pro zvýšení sledovanosti.

Výměna manželek 2017: Míla vs. Alena

22. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

titl1

Jak si v novém díle Výměny manželek poradí Míla s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchýní, která se do všeho plete? Dokáže se Alena přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti s dospělými dětmi a pracovitým manželem?

Výměna manželek 2017: Helena vs. Johana

15. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

vm

Jak si poradí v premiérovém díle RS Výměna manželek zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu? Dokáže se mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády?

1. stránka z celkem 16123...10...Poslední »