Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek XIII: TVL, naprogramovaná plačka

17. Únor 2021 | napsal(a): Ajda

WM

Chybělo vám uklízení? Stýská se vám po vymetání špíny ze všech koutů náhradní domácnosti? Tak v této epizodě Výměny manželek si úklidu a brekotu užijeme víc než dost. Bára se hroutí hned po příchodu. Její „ty vole“ střídá brekot nad dle jejich měřítek zaneřáděnou domácností. Kristýna úklid neřeší, ale žasne, jak má rodina doslova naplánovanou každou minutu dne. Uklízení a brekot vs. stereotyp, to je hlavní linka tohoto dílu.

Výměna manželek XIII: Dětem pizzu z mrazáku a pro manželku čtyři litry piva

10. Únor 2021 | napsal(a): Ajda

VM TITL

Tato Výměna manželek bude opravdu „výživná“. Ani jedna z žen neumí pořádně vařit, i když si myslí přesný opak. Divoká dvojčata a líný otec přežívají na mražené pizze, Marie jede na pivní pohon. Dáši není v nové rodině od první minuty nic po chuti, povyšuje se, přitom má doma minimum zařízení. Tvrdí, že nesnáší zbytečnosti. Její náhradní manžel za deset dní ani nestihne vystřízlivět.

Výměna manželek XIII: Patologické syslení jídla

3. Únor 2021 | napsal(a): Ajda

uklid2

Premiérová Výměna manželek bude ve znamení dvou padesátnic. Obě mají doma vyhořelý vztah a doufají ve změnu. Ivana zřejmě své problémy řeší nesmyslným hromaděním potravin, vařením jídla do zásoby a schraňováním kdejakých pracholapů. Martina všechnu svoji energii dává do rekonstrukce domu, ale výsledek je v nedohlednu. Vztahy v obou rodinách jsou na bodě mrazu.

Výměna manželek XIII: Kamarád taky rád aneb jak se žije 2+1

27. Leden 2021 | napsal(a): Ajda

vmbonus
Tentokrát si odpočineme od úklidu, ale nuda rozhodně nehrozí. Vendy je líná jako veš, doma má k ruce rodinného přítele, který vděčně pomáhá. Manžel v noci pracuje a přes den žije, vlastně pije. Zvládne Káťa deset dní v rodině, kde nejsou žádná pravidla? Dokáže se Vendy postarat o roční Miu, když má problém zvládnout vlastní děti?

Výměna manželek XIII: Deratizace trouby vs. ekologie

20. Leden 2021 | napsal(a): Ajda

titlVM

Výměna dvou kadeřnic. Obě skoro stejně staré, doma to u nich vypadá podobně, jak zvládnou deset dní v novém prostředí? Marie nechce, aby jí náhradní manželka doma cokoli uklízela a přerovnávala. Sama od první minuty v novém prostředí vše kritizuje a začíná nekončící maraton v uklízení.

Výměna manželek XIII: Proč se bát zvířat, když pokousání hrozí jedině od dcery

13. Leden 2021 | napsal(a): Ajda

vmtitl

Výměna manželek slibuje tento týden klid zbraní. Žádný přehnaný úklid, jediný narušitel bude tříletá náhradní dcera a zvířata. Zvládne Adéla deset dní v rodině, kde vedou nudný život? Poradí si Hana s neposlušnou dcerou a velkým hospodářstvím?

Výměna manželek XIII: To nedám! (rekap)

6. Leden 2021 | napsal(a): Ajda

titlvm

Třináctá série staré známé reality show začíná jak jinak, než pod záštitou boje za sterilní domácnosti. Lucie je nedoslýchavá uklízečka, která nás „pobaví“ svými hláškami i závěrečným hysterickým výstupem. Pečovatelka Alena je posedlá uklízením a vybraným slovníkem. Absence zubů je tentokrát na obou stranách. V začátcích pořadu bylo podmínkou, že rodina musí mít minimálně jedno dítě do deseti let. To už dávno neplatí. Dnes poznáme devatenáctiletého studenta, což je v podstatě třetí dospělý v rodině.

Výměna manželek XIII (21.10.): Máma je šéf! (rekap)

21. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

pes1a

Třináctá řada Výměny manželek je ve finále. Zakončí ji asi nejklidnější díl a musím přiznat, že už dlouho mi tam nikdo nebyl tak sympatický, jako maminka Zuzka. Na druhé straně poznáme Hanku, která pracuje v dětském domově a v její rodině mi to připomínalo jeho odloučené pracoviště.

Výměna manželek XIII (14.10.): Vytuněná růžovka v akci (rekap)

14. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

titlvm

Tato Výměna se po delší době bude opět točit kolem úklidu. Labilní růžová blondýna je na úklidu závislá, zřejmě se tím snaží zavděčit partnerovi. Její kolegyně uklízí podle času a potřeby, rozhodně nepotřebuje k životu sterilní prostředí. Jak se jim bude líbit v náhradních rodinách?

Výměna manželek XIII (7.10.): Pivní snídaně šampiónů vs. divadlo na ubytovně (rekap)

7. Říjen 2020 | napsal(a): Ajda

TITULvm

Tato Výměna manželek se mohla na první pohled zdát jako poklidná. Hádek, křiku i uklízení bylo spíše méně, ale i tak se divák nenudil. Shrnuto a podtrženo, je to jedno velké divadelní představení na ubytovně a pivní maraton na straně druhé.

1. stránka z celkem 23123...1020...Poslední »