Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek (4.9.): Peciválka vs. metalistka

4. Září 2019 | napsal(a): Lukša

VM_2019-09-04

Žena, která má ráda klid a pohodu, proti rodině, která vyznává metal. Je nasnadě, že tohle nemůže skončit jinak než konfliktem. K tomu všemu ještě holčina, které nejspíš začíná puberta, a o zábavu je postaráno.

Výměna manželek (28.8.): Rapper vs. bordel

28. Srpen 2019 | napsal(a): Lukša

vymena_manzelek

Po krátké přestávce je tu zpátky Výměna manželek. Těšit se tak opět můžeme na spoustu nepořádku a následného uklízení, samozřejmě nesmí chybět nadávky a problémy s dětmi a pár témat, která jistojistě naplní titulky bulváru do příštího dílu.

Výměna manželek (17.4.): Biomatka vs. cholerik

17. Duben 2019 | napsal(a): Ajda

vm

Dva totálně odlišné způsoby výchovy dětí, to bude hlavní téma tohoto dílu Výměny manželek. Jedno dítě má pevně stanovený řád, pět kluků přerůstá rodičům přes hlavu. Přísná výchova agresivního otce se míjí účinkem, ne vždy je výprask ten správný výchovný prostředek.

Výměna manželek (10.4.): Opuštěný kojenec vs. nechtěná matka

10. Duben 2019 | napsal(a): Ajda

titulek

Dvoupokojový byt plný panenek, autíček a dětí vs. nový, moderní dům s tříměsíčním miminkem. V obou rodinách tatínci pracují za dva, chtějí pro své manželky jen to nejlepší, klidně na úkor zdraví. Tentokrát bude úklid na vedlejší koleji. Jedna matka opustí pro peníze kojence, dcera druhé by zase byla ráda, kdyby se matka domů už nevrátila.

Výměna manželek (3.4.): Nic neumí, nic nedělá, jen hloupě hledí a mlčí!

3. Duben 2019 | napsal(a): Ajda

VM

Reality show Výměna manželek se tento týden bude opět točit okolo úklidu, nebude nouze o cholerické výstupy a divák může žasnout nad hygienou v rodině i špatným stavem chrupu některých aktérů pořadu. Tipuji, že na castingu se hned v úvodu musí otevřít pusa a podle počtu chybějících zubů postupují do užšího výběru.

Výměna manželek (27.3.): Vztah jako kriminál

27. Březen 2019 | napsal(a): Ajda

vmtitul

Dnešní Výměna manželek bude opět „výživná“. Tři z účastníků mají za sebou pobyt v kriminále, jedna manželka má čtyři děti, ale vychovává už jen jednu dceru. Druhá žena přes svůj nízký věk – 22 let, má za sebou tři vztahy, porodila čtyři děti a v péči má jen tři. Nebude nouze o žárlivé scény, vybraný slovník, hroutícího se otce a ubrečené batole, které by nová maminka nacpala rovnou někam do ústavu.

Výměna manželek (20.3.)“ Zanedbané zuby i domácnost

20. Březen 2019 | napsal(a): Ajda

titul

Už podle titulku je jasné, že se v tomto týdnu ve Výměně manželek bude opět řešit zanedbaná hygiena i byt. Starostlivá maminka bude vyměněná do domácnosti tiché a lhostejné Lucie. Podle toho to tam bude i vypadat. Zvládne Štěpánka život ve špíně? Postará se Lucie o cizí děti lépe než o své vlastní? K nim má jako bonus navíc péči o domácí zvířata.

Výměna manželek (13.3.): Drsné hádky, ukázková lenost vs. vražedné tempo na statku

13. Březen 2019 | napsal(a): Ajda

titulek

Jedna bydlí v paneláku, má agamu, psa i rybičky. K tomu mladšího manžela a syna. Druhá si z nudy pořídila statek plný hospodářských zvířat. Obě manželky spojuje tedy láska ke zvířatům, jejich styl vedení domácnosti je však diametrálně odlišný. Můžeme se těšit na hádky kolem úklidu, stravování dětí, řešit se bude lenost i pes, který skončí pod koly auta.

Výměna manželek (6.3.): Dycky Most!, jenže Milan není Luďan

6. Březen 2019 | napsal(a): Ajda

titul

Premiérová Výměna manželek nabídne přísného a přehnaně sebevědomého Milana, který svými příkazy a zákazy řídí celou rodinu. Na druhé straně hrají velkou roli moderní technologie, přímý kontakt to ale manželům nenahradí, vzájemně se odcizují. Jak proběhne deset dní v náhradních rodinách?

Výměna manželek (27.2.): Špína, nepořádek a výkaly? Ne, to je jen rekonstrukce!

27. Únor 2019 | napsal(a): Ajda

titul

Čím větší nepořádek, špína a rovrácený vztah, tím větší šance, jak lehce získat sto tisíc. Žádná špína zametená pod postel, tentokrát nás obklopí všudypřítomný chaos hned od prvních kroků v nové domácnosti. Monika se bude snažit alespoň o minimální úklid, ale raději to neměla dělat. K obědu byly řízky v trojobalu, dokonce s kvalitní, celozrnnou strouhankou. Při vyklízení špajzu se ukáže, že ke zdravé výživě měla daleko, místo semínek obsahovala myší hovínka! A tím to nekončí.

1. stránka z celkem 21123...1020...Poslední »