Panáček v reality show

Výměna manželek online video

Výměna manželek je v originále formát známý jako Wife Swap a vyvinula jej britská produkční společnost RDF media. Prvního vysílání se dočkala v původní verzi Výměna manželek v roce 2003 na stanici Channel 4. Americkou verzi vysílala televize ABC, kdy poslední série šla v roce 2009. Americkou verzi u nás v roce 2013 uváděla jako Výměna manželek USA TV Prima na svém kanál Prima love.

Čistě českou verzi Výměny manželek má v našich končinách na starosti TV Nova, která má za sebou již 5. řad této úspěšné reality show a v pátek 30. 8. spustí již řadu šestou, tedy Výměnu manželek 2013.

Výměna manželek video archiv

Výměna manželek 2016: Lukáš vs. Stáňa

5. Říjen 2016 | napsal(a): Ajda

titl.VM

Homosexuální páry jsme už ve Výměně manželek viděli, to diváka nijak nepřekvapí. Tyto díly byly pohodové, žádný větší konflikt. V dnešním díle to možná bude vše jinak, protože jedním z páru je mediálně známý gay Lukáš. Do podvědomí diváků se zapsal svým hysterickým a arogantním chováním v konkurenčním Prostřenu. Ohání se svým těžkým životem, styky s celebritami, přitom je to labilní lhář a podle článků na internetu i podvodník. Už předem lituji jeho novou rodinu.

Výměna manželek 2016: Zdeňka vs. Aneta

28. Září 2016 | napsal(a): Ajda

vm

Reality show Výměna manželek má v plánu opět šokovat diváka, tentokrát domem plným pavouků. Nádražní dům versus hory, to je prostředí, kde se dnešní díl odehrává. Podle zdejší „mrtvé“ diskuse soudím, že tomuto formátu rapidně ubylo diváků, kteří jsou ochotni sledovat tuto frašku, protože nic jiného poslední díly nejsou.

Výměna manželek 2016: Sylvie vs. Monika

21. Září 2016 | napsal(a): Ajda

vm1a
Po kratší odmlce přichází TV Nova s premiérovou řadou reality show Výměna manželek. Minulá řada byla plná extrémů, často uměle vyhrocených situací a vypadá to, že ve stejném stylu pokračují tvůrci i v nadcházející sérii. Odměna bývala padesát tisíc a to mnohým stačilo, aby šli prát své doslova špinavé prádlo rovnou před kameru. Honorář se údajně zvýšil, to mělo přilákat nové účastníky. Hlásili se nám i zde na našich stránkách, zřejmě se máme na co těšit. Nebo nemáme? Přiznám se, že tyto Výměny asociálů mě dvakrát nenadchly. Nova dokonce slibuje naprosto šokující závěr tohoto dílu, nic podobného prý diváci zatím neviděli.
Sledujte každou středu od 20.20 na TV Nova.

Je Slepice na paprice dramaturgický záměr Výměny manželek?

10. Červenec 2016 | napsal(a): SUNíčko

martin-maly

Martin Malý, český publicista, který aktuálně píše pro vydavatelství Economia, sjíždí zpětně legendu českých reality show Výměna manželek a všiml si zajímavé věci.

Výměna manželek 2016 (9.3.) – Ingrid vs. Nina

9. Březen 2016 | napsal(a): Ajda

titl1a
Minulý týden mě šokovalo zjištění, že TV Nova zatoužila po sošce Českého lva a reality show Výměna manželek přihlásila do kategorie televizní dokument. Pominu fakt, že nejde o ryze český produkt, což nebyly ani jiné pořady, ale fascinuje mě ta odvaha, či snad drzost?! Z reality show tedy máme dokument. Ten nejnovější se dá charakterizovat jako luxus vs. nepořádek. Překvapí to ještě někoho? Vedle nepořádku domácnost ukrývá i kvanta prošlých potravin. Zvládne Ingrid rozmazlené děti? A udělá Nina v domě pořádek?
Premiérový díl sledujte ve středu 9. 3. na TV Nova od 20.20.

Výměna manželek 2016 (2.3.) – Katka vs. Katka

2. Březen 2016 | napsal(a): Ajda

titl1 VM
Bez vysvětlení byla minule pouhá repríza tři roky starého dílu RS Výměna manželek. Tentokrát v premiéře slibují chaos, křik, komandování i plno nadávek ze všech stran. Jako bonus bude punkový koncert přímo v jednom z bytů.
Sledujte ve středu 2. 3. od 20.20 na TV Nova.

Výměna manželek 2016 (24.2) – podraz na diváky, místo premiéry repriza

24. Únor 2016 | napsal(a): Ajda

vmvm

RS Výměna manželek nám opět ukáže dva odlišné světy. Na jedné straně početnou rodinu z venkova, která s nadšením chová kozy a vesnický život jim vyhovuje se vším všudy. Na druhé straně rodina žijící v paneláku na sídlišti. Jejich život by se dal shrnout jedním slovem – stereotyp.

Výměna manželek 2016 (17.2.) – Ivana vs. Irena

17. Únor 2016 | napsal(a): Ajda

vm

Máte zájem o účast ve Výměně manželek? Stačí se přihlásit na vymenamanzelek@nova.cz, další možnost je na adrese:
TV NOVA
Kříženeckého nám. 1078/5
152 00 Praha 5

Kdysi patřily diskuse u RS Výměna manželek k těm nejbouřlivějším, jak upadá úroveň nových dílů, bohužel zamrzla diskuse i na Panáčkovi. Tomu, kdo měl sílu sledovat pořad na TV Barrandov Tchýně, nebude jedna z dnešních rodin neznámá. Doma měli naklizeno, největší problém tvořila hromada nezvládnutelných děcek. Druhá rodina má sice jen jedno dítě, o to větší nepořádek!
Jak obstojí matka jedináčka, která nezvládá ani vlastní malou domácnost, v romské rodině se sedmi dětmi? A co čeká druhou vyměněnou manželku v nefunkční rodině?
Více se dozvíte při sledování premiérového dílu RS Výměna manželek, dnes od 20.20 na TV Nova.

Výměna manželek 2016 (10.2.) Romana vs Marcela

10. Únor 2016 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2016-romana-marcela
Ve středu 10. 2. 2016 vytáhla TV Nova další premiérový díl Výměny manželek, který byl tentokrát o páru Bohdany (44) s Marcelou (34) a Romany (32) s manželem Milanem (41). Ano, čtete a dedukujete správně. Lesbický pár si měnil život s heterosexuálním.

Výměna manželek 2016 (3. 2.) Magdaléna vs Ivana

3. Únor 2016 | napsal(a): SUNíčko

vymena-manzelek-2016-ivana-vs-magdalena-v2
V dalším díle premiérových dílů Výměny manželek se divákům představí rodiny Magdalény (44 let) a Ivany. Magdaléna se divákům zapíše nepochybně do paměti díky svému manželovi Karlovi (46 let), který je voják z povolání. A tedy asi nikoho u obrazovky s naladěnou TV Nova nepřekvapí, že v jejich domácnosti panuje naprostý řád. Rodina má přesně stanovené rituály, které bezpodmínečně dodržuje. Například večeří přesně v 18:00 a nikdo se nesmí ani o minutu zpozdit.

1. stránka z celkem 14123...10...Poslední »