Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

Porota X Factor 2014 CS

Počet porotců v X Factoru je v různých verzích a ročnících odlišný. Dnes zpravidla zasedají porotci 4. Ovšem v dřívějších ročnících, stejně jako v 1. ročníku UK verze byli porotci pouze 3.


Celeste Buckingham

[singlepic id=8258 w=615]

Dnes 18 letá zpěvačka, s americkými kořeny, se narodila v r. 1995 ve Švýcarsku. Celý život pobývala na Slovensku, do širšího povědomí veřejnosti se dostala až po účinkování v 2. ročníku soutěže Česko Slovenská Superstar, kde byla jednou z 12 finalistů. V roce 2012 vydala své debutové album „Don’t Look Back“, které obsahovalo i velmi úspěšnou píseň „Run, Run, Run“. Ta se umístila např. na 1. místě CZ a SK Chart pro rok 2012 nebo např. vyhrála 1. místo v kategorii Nejlepší český a slovenský umělec při udílení cen MTV Europe Music Awards 2012. V současnosti žije Celeste v americkém Nashville, ovšem kvůli působení v X Faktoru se vrátí zpět na delší dobu na Slovensko. Z hlediska porotcování v hudebních soutěžích půjde o její premiéru.

Oficiální stránky Celeste Buckingham: http://www.celestebuckingham.com/

Ondřej Brzobohatý

[singlepic id=8433 w=615]

30letý český herec, syn slavného Radka Brzobohatého, dále také moderátor, hudební skladatel a hudebník, který se do širšího povědomí veřejnosti dostal moderováním 1. ročníku Česko hledá Superstar. Věnuje se také skladatelské, producentské a koncertní činnosti. Producentsky se např. podílel na albech Sámera Issy, Dary Dolina či na albech Michala Horáčka a Petra Hapky. Koncertně vystupuje buď sám, případně v doprovodu saxofonisty či vlastní kapely. Momentálně také pracuje na vydání svého vlastního autorského alba. Ještě do nedávné doby působil převážně na TV Nova (herec v dvou tamních vlajkových seriálech), případně jako nedávný soutěžící Stardance na ČT. Porotcování v podobné soutěži, jako je X Factor, bude pro něj novou výzvou a díky ní se poprvé dostane do užší spolupráce s televizí Prima.

Oficiální stránky Ondřeje Brzobohatého: www.ondrejbrzobohaty.cz

Sisa Lelkes Sklovská

[singlepic id=8432 w=615]

Dnes 48letá známá slovenská zpěvačka, operní diva a muzikálová pěvkyně. Po dokončení studia se stala sólistkou Slovenského národního divadla. Sama se zúčastnila slavných pěveckých kurzů Carla Bergonziho v Itálii. Mimo zpěvu zahrnuje profesionální umělecká příprava Sisy také herectví. V průběhu své kariéry spolupracovala a spolupracuje s významnými orchestry jak na Slovensku, v České republice tak i v zahraničí (např. orchestr California USA). Také se účastnila mnohých hudebních festivalů. Může se pochlubit zpěvem v celkem osmi světových jazycích a jejím pravidelných vystupováním v mnoha zemích světa, např. v USA, Argentině, Norsku, Velká Británii, Dánsku, Rakousku nebo Číně. Portocování v pěvecké soutěži bude její novinkou do již nabitého profesního portfolia.

Oficiální stránky Sisy Sklovské: www.sisasklovska.com

Oto Klempíř

[singlepic id=8434 w=615]

Ceněný český textař, zpěvák, scénárista, básník a kreativec, nejznámější díky dvacetiletému působení ve funkové skupině J.A.R. V rámci své hudební tvorby se podílel např. na filmovém soundtracku k úspěšnému českému filmu Snowborďáci, vč. titulní písně. Klempíř v rámci své kariéry spolupracoval i s uznávaným umělcem Oskarem Rózsou, který spolupracoval s takovými zpěváky jako jsou např. Richard Müller, Ivan Tásler či Jana Kirschner. Působení v porotě X Factoru bude jeho premiérovou účastí v podobném projektu, vzhledem k jeho ostrým komentářům a kritice se však dá očekávat, že se ujme role „kata“ a bude soutěži určitě přínosem.

X Factor 2008 porota (fotografie)

I v české verzi soutěže z r. 2008 působili pouze tři porotci, a to písňová textařka Gábina Osvaldová, producent a hudební skladatel Ondřej Soukup a zpěvák, skladatel a frontman skupiny Olympic Petr Janda.

[singlepic id=8283 w=615]

X Factor porota: aktuální články

X Factor Judges Houses: Celeste Buckingham (foto)

30. Březen 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8723 w=615]
V televizi skončil před chvilkou 4. díl castingů česko slovenského X Factoru, ale štáb nelení a fáze zvaná Domy porotců (Judges Houses) se již pomalu zelení. Foto asi nepotřebuje dalšího komentáře. Kochejte se Celeste Buckingham, jejím hostem a nočním výhledem na Bratislavu.

Sisa Sklovská v Show Jana Krause (21.3.)

21. Březen 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8670 w=615]
Zaujala Vás Sisa Sklovská v roli porotkyně X Factoru 2014? Pak si dejte již v pátek 21.3. porci její hvězdnosti v dalším vydání Show Jana Krause, jehož bude dnes večer hostem. Některé naše slovenské čtenáře či autory může zaujmout i informace, že dalším z hostů bude i kandidát na slovenského prezidenta Andrej Kiska.

Sisa Sklovská zpívá na X Factor koncertu Celeste Buckingham (video)

21. Únor 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8522 w=615]
Během natáčení castingových kol X Factoru 2014 se uskutečnil i speciální X Factor koncert Celeste Buckingham, kterého se mohli zúčastnit i běžní diváci. O všem jsme včas informovali a tak teď už jen video vystoupení Sisi Sklovské na tomto koncertu, které jeden z diváků pořídil.

Comments Off on Sisa Sklovská zpívá na X Factor koncertu Celeste Buckingham (video)

Představení porotců X Factor 2014 (video)

20. Únor 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8505 w=615]
Fakt nevím, kam dříve skočit. Co pár hodin vydá nějaké promo video či fotky Hlas či X Factor. Tentokrát to je X Factor, který přinesl promo videa s jednotlivými porotci. Jak se Vám líbí? Čekali jste lepší videa nebo to takto stačí?

Porotci Hlasu a X Factoru – jak to vidí Scalex

20. Únor 2014 | napsal(a): Scalex

[singlepic id=8377]Už se to blíží, v březnu to vypukne, dvě pěvecké show se pokusí vytěžit z českého i slovenského národa dosud neobjevené talenty a velkou roli v nich pochopitelně budou hrát porotci. Jejich jména už známe a tak jsem se nad každým z nich zamyslel a zhodnotil, jak mi jeho či její angažování sedí a jak jsem s ním v tuto chvíli – tedy ještě před zahájením soutěže – spokojený.

Celeste Buckingham zpívá Love me again v rámci X Factor koncertu (video)

10. Únor 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8453 w=615]
Že během víkendu absolvovala porotkyně československého X Factoru Celeste Buckingham speciální koncert, na který jste mohli získat lístky, jsme vás informovali. A jak se zdá, čtenářka Panáčka jménem leea se jej zúčastnila a nahrál kus jejího vystoupení. Konkrétně skladbu Love me again, kterou v originále zpívá John Newman. Posuďte sami, jak se s ní Celeste poprala.

Vyhraj lístky na X Factor koncert Celeste Buckingham

4. Únor 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8258 w=615]
Mladičká porotkyně Celeste Buckingham prohrála dle webu TV JOJ sázku se zbývajícími porotci a za „trest“ bude muset odehrát hodinový koncert během natáčení X Factoru. Kdy a jak se na něj dostat? Dozvíte se uvnitř článku.

První společné foto X Factor partičky, je kompletní?

3. Únor 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8397 w=615]
Včera si Martin Pyco Rausch na svůj facebook, ale i twitter, potažmo instagram vyvěsil společnou fotku X Factor partičky. Tedy 4 porotců a sebe, jako moderátora. A divák si klade otázku, je sestava tedy již kompletní nebo v rámci federální vyváženosti se ještě přidá nějaký český moderátor? Ať žijí spekulace :-))

X Factor: Mená porotcov sú známe! (video)

29. Leden 2014 | napsal(a): Elko

[singlepic id=8369 w=615]

Televízia JOJ a Prima odhalili všetkých porotcov X Factoru. Začiatkom januára tohto roka bolo známe prvé meno porotkyne X Factoru na Slovensku. Je ňou speváčka Celeste Buckingham, ktorá je zároveň najmladšou porotkyňou tejto šou na celom svete. Vedľa nej zasadnú aj dvaja porotcovia z Čiech, ktorými sú herec Ondřej Brzobohatý a spevák a textár Oto Klempíř. Štvrtou porotkyňou sa stane speváčka Sisa Sklovská.

Vystřídá Lucii Bílou v X Factoru Matěj Ruppert? (video)

17. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8299 w=615]
Dnes si bulvár nějak začal zase všímat možných porotců v chystaném X Factoru. Díky němu už víme, proč Leoš Mareš dal přednost Hlasu před X Factorem a nově taky, že Lucie Bílá se nakonec v porotě X Factoru neobjeví a vystřídá ji s největší pravděpodobností Matěj Ruppert (zpěvák např. Monkey Business). Touto informací nás obdaroval bulvár Extra.cz. Uvidíme, jak všechny tyto spekulace nakonec dopadnou a koho štáb TV Prima a TV JOJ vybere. Do komentářů klidně pište vaše přání, třeba si je někdo přečte a vyslyší. Mimochodem, Matěj už má jednu účast v pěvecké show za sebou. Nevěříte? :-)

Leoš Mareš mohl porotcovat X Factor, práci za 30 000 euro odmítl

17. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8298 w=615]
Leoš Mareš měl zdá se podle Super.cz docela povídavou a nechal čtenáře tohoto internetového plátku nahlédnout trochu do pozadí chystání federálního ročníku X Factoru. Zajímá Vás, proč odmítl porotcovat X Factor a kolik dostane za moderování konkurenčního Hlasu ČeskoSlovenska?

Celeste Buckingham nedostane v X Factoru na starosti zpěváky

7. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8258 w=615]
Po menších šumech v zákulisí příprav X Factoru CS, kdy Celeste Buckingham na svém FB a twitteru přiznala, že bude porotkyní, aby to vzápětí zase stáhla, nakonec i TV JOJ na svém webu zveřejnila, že Celeste bude skutečně jedním z mentorů v rámci X Factoru, kdy dostane na starosti kategorii zpěváků se ještě neví, co bude mít za kategorii. Zkrátka ztraceno v překladu a původně jsem se domníval, že sa uchopí zverenej kategórie spevákov znamená, že dostane zpěváky. Tak asi ne :)

Celeste Buckingham je skutečně porotkyně X Factoru CS

4. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8243 w=615]
Celeste Buckingham se nechala zlomit zprávou na Aktuality.sk, že je porotkyní X Factoru 2014 a oficiálně to potvrdila i na svém FB profilu. Co na tom, že tato informace se již den předtím objevila na českém Super.cz. Ten holt Celeste Buckingham nečte :) Je to dle vás dobrá volba porotkyně? Chytne se v této roli v rámci X Factoru CS?

Bude Celeste Buckingham porotkyní X Factoru 2014?

2. Prosinec 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8105 w=615]
TV Joj na svůj facebookový profil dnes postnulo zajímavou fotografii z natáčení upoutávky na X Factor 2014. Čím je zajímavá? Je na ní Celeste Buckingham, účastnice konkurenční Česko Slovenské Superstar. Bude Celeste Buckingham jedním z koučů v X Factoru?

Super.cz spekuluje: Mareš zpět na Novu do Hlasu, Lucie Bílá do federální verze X Factoru

26. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8044 w=420]
Něco málo už naznačoval porotce Talentu Jaro Slavik na svém twitter účtu dnes krátce po poledni, aby pak více informací přinesl Super.cz dnes v podvečer. Dle nich si Leoš Mareš po Talentu sbalí svých pět švestek z TV Prima a vrátí se zpět na TV Nova, která ho během uplynulých let udělala, což ji stálo nemalý peníz na jeho honorářích.