Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

X FACTOR, pod hlavičkou společností FremantleMedia a Syco Entertainment se tato interaktivní pěvecká soutěž s prvky reality-show stala jednou z nejlepších talentových show na světě, vedle takových formátů jako je Pop Idol (u nás známý jako Superstar) či Got Talent (u nás Česko Slovensko má talent).

Princip X factoru 2014 je jednoduchý, každý kdo umí zpívat a má v sobě ukrytý dotyčný faktor „X“ se může přihlásit a bojovat o výhru v podobě lukrativní finanční částky a také o možnost nastartovat svou zpěváckou kariéru.

X Factor 2014 dává, na rozdíl od Superstar, příležitost také vokálním skupinám či osobám vyššího věku. Věkové hranice jsou u tohoto formátu neomezené (více informací v sekci „Formát“) s tím, že nejnižší věková hranice pro přihlášení do X Faktor 2014 je 15 let.

Chráněno: Top 10 videoklipů slovenských zpěvaček za poslední dekádu (heslo: 1)

29. Říjen 2023 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Hlas Česko Slovensko 2019 / The Voice CS, SuperStar 2020, X Factor

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Chráněno: Top 10 videoklipů českých zpěvaček za poslední dekádu (heslo: 1)

25. Září 2023 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: SuperStar 2020, X Factor

Požadovaný obsah je chráněn heslem. Pokud ho chcete zobrazit, zadejte prosím nejdříve heslo:

Pro zobrazení komentářů zadejte heslo.

Ondřej Ruml na Létě plném hvězd 2015 (+ foto)

15. Srpen 2015 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: X Factor

[singlepic id=11059 w=615]
Dvacátý ročník Léta plného hvězd nabírá obrátky a včera nás svým vystoupením potěšila stálice této výstavy – Ondřej Ruml, který na LPH vystoupil již posedmé. Přestože už je tomu neuvěřitelných sedm let, kdy se tento skvělý zpěvák a muzikant účastnil prvního českého X Factoru, kde skončil na druhém místě za Jiřím Zonygou, jeho hvězda rozhodně nepohasla a Ondřej je stále hudebně velmi aktivní. Koncem minulého roku vydal nové CD, které je poctou pánům Voskovcovi, Werichovi a Ježkovi a na němž spolupracoval s dalším skvělým muzikantem – klavíristou Matejem Benkem, který byl zároveň i již podruhé Ondřejovým hostem na LPH. O největší překvapení večera se postaral jeden z mladých umělců s Aspergerovým syndromem, které letošní ročník LPH podporuje. Ale nepředbíhejme a nejdříve se podívejme na to, jaké bylo vystoupení Ondřeje a Mateje.

Tichou bitvu televizí vyhrála JOJ: Získala exkluzivitu s FremantleMedia!

13. Září 2014 | napsal(a): Elko | reality show: SuperStar 2020, X Factor, ČeskoSlovensko má talent

[singlepic id=6119 w=420]
Televízii JOJ skončili tento rok opcie na viaceré formáty od FremantleMedia. O mnohé formáty zo spoločnosti FremantleMedia mala záujem aj Televízia Markíza. Tichá vojna televízia skončila včera. Ako prvý informáciu priniesol Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group, na svojom verejnom Facebook profile. „Som rád, že vám ako prvým môžem oznámiť, že TV JOJ práve vyhrala práva na Got Talent, X Factor a mnoho ďalších formátov z dielne Fremantle Media do roku 2018. Veľmi sa teším. Pekný večer všetkým.“ Televízia Prima predĺžila spoluprácu so spoločnosťou FremanleMedia už minulý rok.

X Factor 2014 (25. 5.): FINÁLE: Konec dobrý, všechno dobré? (rekap + video)

26. Květen 2014 | napsal(a): VojtaP | reality show: X Factor

[singlepic id=9205 w=615]

Téměř tří měsíční zpěvácký maraton je u konce. Vítězem se stal Peter Bažík, který si kromě titulu šampióna X Factoru odnesl také největší výhru v dějinách našich pěveckých soutěží – 200 000 Eur! V článku se dozvíte, jak celý dlouhý finálový večer probíhal, kdo naposled zazářil a kdo propadl? Pro vás hodnotí autor VojtaP!

X Factor 2014: Důstojné zakončení X Factoru? Z pohledu sledovanosti v žádném případě (sledovanost)

26. Květen 2014 | napsal(a): Bedy | reality show: X Factor

[singlepic id=8129 w=615]

X Factor včera odvysílal poslední díl série, tedy velké finále. Celkově byl formát koncipován velmi podivně, málo živých přenosů a také nesmyslné finále v 6 soutěžících. To vše určitě přispělo, vedle konkurence na ostatních TV kanálech (Doktoři z Počátků, finále MS v ledním hokeji), k mizivé sledovanosti finále. Po minulých týdnech se X Factor v ČR mírně zvedl, na Slovensku show skončila se svým průměrným výsledkem. Čtěte dále.

X Factor 2014 vyhrál Peter Bažík

25. Květen 2014 | napsal(a): SUNíčko | reality show: X Factor

[singlepic id=9204 w=615]
Jen stručně. Vítězem prvního československého X Factoru se stal Peter Bažík, který v závěru finálového večera porazil duo Ricco a Claudia. Rekap celého finálového večera bude následovat během pondělí. Děkujeme a teď můžete hodnotit vítěze i průběh celého finále X Factoru.

X Factor (25.5.) dnes večer velké finále

25. Květen 2014 | napsal(a): SUNíčko | reality show: X Factor

[singlepic id=9195 w=615]
Dnes večer 25.5. vyvrcholí na TV Joj a TV Prima několika měsíční snažení soutěžících o post toho, s největším X Factorem v Československu. O ten se utká 6 finalistů. Jak bude dnešní grand finále probíhat a co finalisté zazpívají?

Mamba má na konte nový videoklip! Pozrite sa…

22. Květen 2014 | napsal(a): Elko | reality show: X Factor

[singlepic id=9182 w=615]

Dáša Mamba Šarköziová chce využiť svoj potenciál zo speváckej šou X FACTOR. Rozhodla sa vydať svoj prvý singel, ktorý je na svete len pár hodín. Dáša, sa mohla dostať aj do finálových kôl, no jej mentor Ondřej Brzobohatý sa nakoniec rozhodol, že si ju do finále neberie. Dáša si vybrala umelecké meno Mamba Dasha a jej singel sa volá Goodbye boy. Ako sa vám páči?

X Factor 2014: 2. semifinále – Pád favoritů, vzestup outsiderů! (rekap + foto + video)

19. Květen 2014 | napsal(a): VojtaP a Mertas | reality show: X Factor

[singlepic id=9154 w=615]

Merťasova část bude doplněna později. Děkujeme za pochopení.

Po týdnu se opět hlásíme s rekapem k aktuálnímu a zároveň předposlednímu dílu „federálního“ X Factoru. Včera proběhlo druhé vyčerpávající a reklamami prošpikované semifinále. Dočkali jsme solidních vystoupení, ale taky i jednoho katastrofálního, v rámci večera vystoupili Peter Bič Project a Ondřej Brzobohatý se slovenskou Superstar Peterem Cmoríkem. Nakonec jsme se dočkali opět zajímavého a šokujícího rozstřelu. Jak celý večer hodnotí VojtaP a Merťas se dozvíte v článku.

1. stránka z celkem 17123...10...Poslední »