Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

Moderátor X Factor 2014

Martin „Pyco“ Rausch

[singlepic id=8319 w=615]

Martin Pyco Rausch je známý slovenský moderátor a hudební dramaturg, který na sebe poprvé upozornil v hudebně-pěvecké soutěži Slovensko hľadá Superstar, kterou moderoval spolu s Adelou Banášovou. Kromě moderování Superstar se věnoval i dalším projektům jako je Let´s Dance a Česko-Slovenská má talent.

Martin vystudoval hotelovou akademii a ve věku 15 let začal svoji kariéru jako hudební redaktor v soukromém rádiu. Po nástupu do rádia připravoval především materiály pro moderátory.

X Factor moderator: aktuální články

Moderátorem X Factoru 2014 je Pyco!

21. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8318 w=615]
Tak a spekulacím o tom, kdo se stane moderátorem X Factoru 2014 je už konec. Žádný Vilo Rozboril apod. Dnes všechny spekulace utnul přes svůj facebookový profil Martin „Pyco“ Rausch, když odhalil, že jím bude on a v zápětí tuto informaci rovněž na FB, ale i webu, potvrdila samotná TV Joj.

Slovenský X FACTOR má prvé promo, pozná aj moderátora show!

17. Listopad 2013 | napsal(a): Elko

[singlepic id=5757 w=420]
Televízia JOJ v piatok oficiálne potvrdila, že na jar chystá svetovú show X FACTOR. Už v piatok nasadila do vysielania prvé promo! X FACTOR na Slovensku ešte nikdy nebol a preto televízia JOJ chystá bombastickú kampaň. Podľa prvých informácií má Jojka vybraného moderátora a už sú známe aj prvé mená porotcov, o žiadnom mene však dopredu nechce hovoriť.