Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

Leoš Mareš mohl porotcovat X Factor, práci za 30 000 euro odmítl

17. Leden 2014 | napsal(a): | reality show: X Factor

[singlepic id=8298 w=615]
Leoš Mareš měl zdá se podle Super.cz docela povídavou a nechal čtenáře tohoto internetového plátku nahlédnout trochu do pozadí chystání federálního ročníku X Factoru. Zajímá Vás, proč odmítl porotcovat X Factor a kolik dostane za moderování konkurenčního Hlasu ČeskoSlovenska?

Na podzim mi bylo na Primě řečeno, že pro mě budou mít práci až za rok, takže není problém, abych vzal moderování Hlasu na Nově. Teď mě ovšem začali bombardovat telefonáty, že bych mohl moderovat Test národa, což má být dvanáctidílná show, a zda bych nevzal i porotcování v X Factoru, a byli udivení, že jsem se rozhodl po předchozím jednání jinak,“ svěřil Super.cz.

Na Nově jsem dostal za moderování Hlasu pět miliónů, a jak jsem se dozvěděl, za práci porotce X Factoru, která zabere také půl roku, je 30 tisíc Euro, což je tři čtvrtě miliónu. Neříkám, že je to malá částka, ale za tolik práce to zase nic oslnivého není,“ prozradil.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

X Factor

Diskuze k článku

Počet komentářů: 19
1
Merťas
Reagovat

Neříkám, že je to malá částka, ale za tolik práce to zase nic oslnivého není. ——- Jako dělá si ten chlap prdel? :-D Jako srovnávat to s pěti mega nejde, ale říct to takhle veřejně? :-D Tohle mně hejbe žlučí…

2
Radek aka SUNicko
Reagovat

@Merťas: Já bych těm 5 mega až tak nevěřil. Předtím měl s TV Nova několikaletou smlouvu a ta byla na 20 mega. A teď, když je TV Nova ve finančních potížích, tak přeci nebude dávat za jednu show 5 míčů :)

3
hihi
Reagovat

Merťas: No pro něho to malá částka je. Proč by si hrál na něco co není? Prostě každej z nás vydělává jinak a tahle česká vlastnost, kdy nás vytáčej výdělky jiných lidí, není moc fajn. Každej svýho štěstí strůjcem. Jinak taky nevěřím tomu, že by krachující Nova vyplácla Marešovi pět mega. Spíš je tu ale jinej problém – proč by on měl porotcovat X Factor? Stejně tak nechápu, proč se tam JOJ snaží dostat moderátora Vila Rozborila? Porotci snad musej bejt zpěváci ne? I když spolupráce Prima a Joj je záruka kvality, XF taky může bejt pořádnej provar. Ale zase mi udělali radost na Extra, že se skutečně jedná s mým vytouženým Ruppertem, který je pro mě ideálním kandidátem od doby, kdy Prima koupila před x lety licenci a v anketě po mailech ho hodili do nabídky, jestli by o něj lidi stáli. No uvidíme, castingy před hlavní porotou začínaj na začátku února a oni pořád nemají všechny porotce. A skutečně se modlím, aby Buckingham nebyla stejně trapná, jako Farna v Superstar.

4
Sebastian Valmont
Reagovat

Mareš jako moderátor je rozhodně lepší než Juraško ale jinak je to snob a pokryteckej hloupej trapnej blb, kterej si takovýhle prachy ani omylem nezaslouží. Ale tak co už, tak už to v tomhle státě chodí že ti co by neměli dostávají nejvíc a ostatní nemají nic, lepší to ani nevědět. :-D

5
priznivec.obecny
Reagovat

@hihi: Ruppert v jednání? Super!

@Merťas: Ne, nedělá si srandu. Já ho nemusím, už jsem to tuhle psala před rokem a žádný posun k lepšímu. Jeho starosti, co na sebe, věčný titulky rozchody s milenkama a teď tenhle upřímný projev do éteru… Tak co si asi o něm mám myslet. Už ho vidím, jak tenhle typ áchá u nějakého videa říká si, jak úžasná muzika to je… Logicky mi vychází jedině pochybnost. A ten jako v porotě? Tak moderování, holt jo, je dobrý, ale pro měuž obehraný… Jestli má posuzovat model tepláků do drahýho auta, prosím. Nebo v Miss. Pokud vím, nic jiného o něm nejde ani zjistit, co ve svým volným čase dělá. Třeba se pletu, ale fakt nevím, co jiného si myslet. Primě dík, že se pokoušela o starou strukturu… ironie, samozřejmě. Ještěže je tu zmínka o Ruppertovi, tak snad na té Primě se povede v konečným důsledku udělat něco rozumnějšího.

6
Sebastian Valmont
Reagovat

3: Co by měl Mareš dělat v porotě X Factoru to taky nechápu ale možná ho Prima s Joj považují za zpěváka díky tomu jeho jednomu nebo dvěma odrecitovaným CD, které vydal. :-D Nepatří tam stejně jako tam podle mě nepatří ani Prachař. Ten sice zkušenosti v kapele má ale stejně je to taky spíš moderátor takže doufám že ani ten se tam jako kouč neobjeví. Dyk, Ruppert to už je jiná, ti by mohli být fajn….Bílá tam asi bude jenom na škodu a čekám že tam bude dělat pořádný kiksy, Celeste bude myslím lepší protože koneckonců i ta Ewa se přes počáteční trapnost v loňské SuperStar nakonec docela osvědčila. Podle mě to že stále nebyla oznámena jména moderátorů ani velké části koučů fakt může souviset s tím že televize neví koho by tam dosadily a nemůžou pomalu nikoho sehnat, může to být i provar no…..

7
jab
Reagovat

@hihi: Nemusí být nutně zpěvák, stačí aby byl od muziky (producent, skladatel, textař).

Jinak čekal bych, že motivací pro kouče bude možnost pracovat s mladými talenty, pomáhat jim najít vhodnou pěveckou polohu, starat se o jejich umělecký růst…, a ne peníze. No zase jsem byl jednou naivní :-).

8
Bedy
Reagovat

Mareše bych v XF porotě viděl nerad. Nic moc proti němu nemám, v porotě Talentu mě dokonce bavil nejvíc, takže pokud, tak bych byl rád, kdyby zase usedl do poroty talentu 5, který bude letos bo až snad příští rok. Jako moderátor mi taky nevadí.

Co se týče Rupperta, tj fajn zpráva, zatím by bylo složení poroty fajn. Taky se spekuluje o NEúčasti L. Bílé, takže možná, že si jí nechají vážně jen na Talent, bylo by to dle mého lepší.
F. Borovský prohlásil, že porota bude známá do konce ledna, tak nám nezbývá než jen ty 2 týdny ještě čekat a čekat. :)

9
Bedy
Reagovat

@Bedy: a co se týče těch 5 mega za moderování.., dost o tom pochybuji.. Nova ruší kanály, hromadně propouští, šetří kde může a těžko dá jen jednomu moderátorovi 5 mega, když musí vyplatit ještě druhého, navíc PĚT porotců a samotný projekt bude stát spousty peněz..,. to by to musela extra dotovat slovenská Markíza.. :D :)

10
priznivec.obecny
Reagovat

@jab: Tak třeba, by talent ze začátku vydělal peníze a pak by coby zajištěný, dělal umění. A to by od Mareše byl ohromný vklad do naší hudební scény. A že nejsem naivní, že ne ? :D:D

11
priznivec.obecny
Reagovat

@Bedy: Já jsem někde taky zhlídla nějaký článek, jak už delší čas se vyrovnává nějaká drsná ztráta. Ale už je to dýl. Na chvilku jsem se nad tím pozastavila, řekla si že se nedivím… Ani už nevím, kde jsem to četla, ale bylo to z oficiálnějšího zdroje.

12
Sebastian Valmont
Reagovat

Já proti Marešovi taky vcelku nic nemám, po loňské mylné volbě moderátorů Juraška a Kepkové se ukázalo že je na moderování SuperStar atd. asi opravdu nejlepší, občas je i vtipnej, občas trapnej ale tak co, může s ním být i dobrej pokec ale o jeho charakteru si snad nikdo valné iluze nedělá. Je to těma penězma už dost zhýralá celebrita a zkaženej člověk tak proč mu ještě přidávat, to není závist ale pouze fakt. :D

13
Packa
Reagovat

Ale no tak. Představte si, že máte na výběr ze dvou prací, rozdíl je v penězích. Kdo z vás by si nevybral tu lépe placenou? Mně tu vadí spíš to, že to tak veřejně říká do médií, zadělává si tím možná na problém s Novou/Primou. Ale jinak chápu, že raději vezme práci za 5 než za 3/4 .

A ve výsledku jsem ráda, že nebude porotcovat. Podle mě nemůže být porotcem v pěvecké soutěži. V ČSMT byl super, tam jo, tam bych ho i ráda viděla znovu, ale v X Factoru nee, protože prostě se zpěvem snad žádné zkušenosti nemá (kožichové období za pěvecké zkušenosti nepovažuju). To ať radši moderuje, to už má nacvičené.

14
Sebastian Valmont
Reagovat

13: Tak ono to není ani tak nic proti Marešovi jako spíš proti televizím, které mu tak nehorázné sumy vyplatí když na druhou stranu šetří na čem můžou. Jasně že by byl blbej kdyby nevzal lepší nabídku ale zase takovej borec aby si za to zasloužil 5 mega to fakt není a určitě by se ty peníze daly využít daleko lepším a užitečnějším způsobem. Na jednu stranu se někde lidi dřou z kůže a stejně umírají hlady a na druhý straně rozežraný milionářský hovado, který už neví co by a to vlastně neumí vůbec nic jinýho než jen blbě kecat v televizi a to určitě žádná velká dřina není. Jinak Mareš není ani inteligentní a ani charakterní. To samý třeba Chodúr, který za jedno svoje vystoupení inkasuje 92 tisíc korun. Sice narozdíl od Mareše aspoň něco umí ale stejně nechápu proč takhle někdo zaplatí za takovou důchodcovskou show. A potom člověk z každý strany slyší jak na nic nejsou peníze když jsou doopravdy potřeba. Ale to je jen takový zamyšlení, to je prostě život no.

15
Daniel
Reagovat

Co tady vsichni nadavate? Rekl aspon na plnou hubu kolik dostane penez. Libi se mi jeho pristup. Kazdy by se zachoval uplne stejne. Vzal by nabidku za 5 mega, ale na rozdil od nej by to nikdo nerekl na plnou hubu do medii. Ma u me respekt…;-)

16
priznivec.obecny
Reagovat

Dávám to sem. Malá odbočka.

http://www.super.cz/235415-celeste-boduje-za-velkou-louzi-budouci-porotkyne-x-factoru-si-pripsala-na-konto-dalsi-velky-uspech.html

Už to sem dával Lucas, tuším. Jo, holt, tady jsou ty info zaručeně čerstvé :). Ani ona a ani její manažeři nevěděli… a na Panáčkovi je to teď už stará info… To se mi líbí :)

17
Lucas
Reagovat

Ještě, že Mareš odmítl, ten tam nemá opravdu co dělat. V tom Talentu fajn, ale X Factor ne.

Jinak k Celeste – vidíte, to je ta céčková celebrita, jak říkali v Extra, že? :D a nevím, proč tam furt omílaj toho Rozborila, když to byla jen kachna.

18
Petr
Reagovat

5 mega? Mají mu dát 12 000 Kč jako Pepovi od nás z fabriky a za zbytek postavit dětskou nemocnici, nakrmit černoušky v Africe zbytek rozdat to chudému lidu…

Takže pořád jsme ta závistivá východní Evropa. :-(

19
Jakub
Reagovat

Vy mu tak strasne zavidite :) A komentare jako meli by mu dat 12 000 jako pepovy z tovarny :) Pepa asi umi hovno a ne pobavit pul naroda proto bere 12 000 :DDD

Přidat komentář