Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

Sisa Sklovská v Show Jana Krause (21.3.)

21. Březen 2014 | napsal(a): | reality show: X Factor

[singlepic id=8670 w=615]
Zaujala Vás Sisa Sklovská v roli porotkyně X Factoru 2014? Pak si dejte již v pátek 21.3. porci její hvězdnosti v dalším vydání Show Jana Krause, jehož bude dnes večer hostem. Některé naše slovenské čtenáře či autory může zaujmout i informace, že dalším z hostů bude i kandidát na slovenského prezidenta Andrej Kiska.

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

X Factor

Diskuze k článku

Počet komentářů: 3
1
Honzad
Reagovat

Po dvou dílech je zatím opravdu velmi příjemným překvapením. Myslel jsem, že bude neviditelná, trapná nebo od ní uslyšíme naučené fráze, ale nakonec to vypadá, že je z té čtveřice podávat nejerudovanější komentáře (protože zkušenosti, nejen se zpěvem ale i s učitelstvím zpěvu prostě má) – Klempíř je spíše ne efektnější pózu, od Celeste by nějaká hlubší kritika působila asi jako pěst na oko, a Ondřej se bohužel zatím hledá, byť znalosti a hudební um bezpochyby má.

2
Natálie
Reagovat

Primo primo…co jsi nám to udělala?hrůza běs.Otřesný výběr poroty a ještě horší výběr moderátora.Připečená a namyšlená Sisa Sklovská,,díťátko“v podobě Celeste Buckingham,Ondřej Brzobohatý(jsou i lidi,kteří by se na jeho pozici hodili o hodně líp) a arogantní ,,umělec“ Klempíř.No…to je vážně pokles

3
Ludvík
Reagovat

@Natálie: Prima s tím nemá společné nic :D je to celé v režii Jojky :D

Přidat komentář