Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

Video X Factor 2014

Krátká i dlouhá videa z pěvecké show X Factor 2014, kterou do vašich domovů přinese slovenská TV Joj a česká TV Prima.

X Factor video: aktuální články

X Factor 2014: Poslední casting (13.4.) včetně návratu slovenské „Mamby“ a zpívající jeptišky (video)

13. Duben 2014 | napsal(a): VojtaP

[singlepic id=8850 w=615]

Již dnes se můžeme těšit na poslední castingový díl X Factoru. Jestli si nechala produkce to nejlepší na konec, zatím není jisté. Jednou z nadějných zpěvaček, které v neděli večer uvidíme, je i Dáša Šarközyová, známá spíše pod přezdívkou Mamba. Dále se můžeme těšit např. na zpívající jeptišku. Zvedne nás některá z nich ze židle? Nebo snad někdo jiný?

Ochutnejte 3. díl X Factoru 2014 (video)

17. Březen 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8650 w=615]
Ještě jste neviděli druhý díl československého X Factoru 2014? Tak to už si jej ani nepouštějte a radši se namlsejte krátkým promo videem na 3. díl X Factoru, který půjde na TV Prima a TV Joj v neděli 23. března. Jak zaboduje u diváků tentokrát?

Ricco a Klaudia z X Factoru nejsou žádní nováčci (video)

16. Březen 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8647 w=615]
Kdo viděl 2. castingový díl X Factoru 2014, určitě mu utkvěl v paměti pár Ricco a Klaudia. Ricco, zpěvák na vozíčku a Klaudia, šarmantní zpěvačka s jiskrou v oku. Jejich výkon dojal porotu emocionálně i kvalitou zpěvu. A tak asi není překvapením, že tento pár už má něco málo za sebou. Prohlédněte si jejich videa, která našla naši čtenáři.

Ochutnejte 2. díl X Factoru 2014 (video)

11. Březen 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8617 w=615]
Zítra Hlas ČeskoSlovenska, ale již o pár dní později, v neděli 16.3. nás čeká 2. díl X Factor 2014. TV Joj vypustila malou video ochutnávku, kde láká na překvapení, ale i skandál. To vše dělá skvělou hláškou „Hlas mají všichni, ale X Faktor jen ti nejlepší“ Tak se pojďte na tu upoutávku podívat.

TV JOJ vypustila malú ochutnávku pre X FACTOR: Odviazala sa porota i diváci! (video)

7. Březen 2014 | napsal(a): Elko

[singlepic id=8593 w=615]

X FACTOR prichádza na televízne obrazovky! Už v nedeľu sa českí a slovenskí diváci dočkajú prvej epizódy. Televízia JOJ aktívne žije s X Factorom na svojom Facebook profile aj na televíznom webe, ktorý pravidelne informuje o novinkách. Televíznym divákom ponúkla malú ochutnávku z jedného vystúpenia, z ktorého vyžaruje naozaj výborná nálada. Však posúďte sami…

Upoutávka na 1. díl X Factor 2014 (video)

4. Březen 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8580 w=615]
Měsíce čekání jsou pryč. Zítra, tedy ve středu 5.3. začíná Hlas ČeskoSlovenska 2014, o pár dní později, v neděli, začíná konkurenční show X Factor 2014 CS. Ten včera vypustil video upoutávku na svůj první díl a je to jízda. Jak se líbí vám?

Nové promo na X Factor se záběry z castingů! (video)

1. Březen 2014 | napsal(a): VojtaP

[singlepic id=8556 w=615]

Už příští týden v neděli nás čeká první díl dlouho očekávané show X Factor. Televize Prima a JOJ vypustili další promo video, tentokrát už i s ukázkami z castingů. Ve 3 minutovém videu je shrnut význam show pro světovou pop music, nechybí zde zmínka o Leoně Lewis, Cher Lloyd nebo nejúspěšnějším boybandu One Direction. Poté následují již zmíněné ukázky z castingů, které se točily v bratislavské Inchebě. Jedná se spíše o útržky výrazných momentů vytržené z kontextu, přesto působivě sestříhané a hlavní účel – nalákat, plní dostatečně. Posuďte sami, je určitě na co se těšit.

Sisa Sklovská zpívá na X Factor koncertu Celeste Buckingham (video)

21. Únor 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8522 w=615]
Během natáčení castingových kol X Factoru 2014 se uskutečnil i speciální X Factor koncert Celeste Buckingham, kterého se mohli zúčastnit i běžní diváci. O všem jsme včas informovali a tak teď už jen video vystoupení Sisi Sklovské na tomto koncertu, které jeden z diváků pořídil.

Comments Off on Sisa Sklovská zpívá na X Factor koncertu Celeste Buckingham (video)

Simon Cowell láká na slovenský X Factor (video)

13. Leden 2014 | napsal(a): SUNíčko

[singlepic id=8286 w=615]
Dnes večer TV Joj vypustila další lákadlo na pěveckou show X Factor. Tím lákadlem je promo video se samotným Simonem Cowellem, kterého asi čtenářům Panáčka v reality show není potřeba blíže představovat. Kdo však neví, tak kromě porotcování v Talentech či kdysi dávno i v Pop Idol, je duchovním otcem formátu X Factor.

Prima konečně vypustila TV upoutávky na X Factor! (video)

9. Leden 2014 | napsal(a): Bedy

[singlepic id=8282 w=615]

Televize Prima dnes konečně vypustila do televizního éteru téměř půlminutovou upoutávku na její hlavní jarní tahák ve spolupráci s TV JOJ – X Factor. Že jim to ale trvalo, nemyslíte? Oficiální název soutěže zatím oznámen nebyl, zda se tedy bude jednat o Česko Slovenský X Factor, X Factor CS nebo o jiné pojmenování, je prozatím ve hvězdách.