Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

Upoutávka na 1. díl X Factor 2014 (video)

4. Březen 2014 | napsal(a): | reality show: X Factor

[singlepic id=8580 w=615]
Měsíce čekání jsou pryč. Zítra, tedy ve středu 5.3. začíná Hlas ČeskoSlovenska 2014, o pár dní později, v neděli, začíná konkurenční show X Factor 2014 CS. Ten včera vypustil video upoutávku na svůj první díl a je to jízda. Jak se líbí vám?

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

X Factor

Diskuze k článku

Počet komentářů: 15
1
fx
Reagovat

Tak jo, jak mě nejdřív odradila porota, tak teď se zase těším… Ten spot je udělaný naprosto perfektně. Je vidět, že Slováci prostě RS umí… Má to tu správnou atmosféru XF… Paráda :-)

2
Ixuxu
Reagovat

Rozhodně moc pěkná upoutávka, ale není těch promo spotů nějak málo? Alespoň jsem myslel, že se například něco ukáže i ve staniční grafice, ale třeba se ještě něco vypustí.

3
Ananas
Reagovat

Zato ta upoutávka, která před chvíí běžela na Primě!

4
Radek aka SUNicko
Reagovat

@Ananas: Jako, že na Primě běží jiná než na TV Joj? To má nějakou logiku? :-)

5
Ananas
Reagovat

@Radek aka SUNicko:
Nechytla jsem to od začátku, ale končí to Sissou, kráčející v róbě po schodech a operně se ááá rozezpívávající a vysvětlující, v čem bude soutěžícím přínosem. Úplný závěr, čtyři kouči vedle sebe, už byl stejný jako zde. Patrně je to představování jednotlivých koučů divákům, asi bude mít stejné i Joj, ale mně to přišlo dost mimo.
Podotýkám, že nemám celkem nic proti Sisse, ale tahle scénka mi přišla jako zosobnění toho, co se jí vytýká: subreta za zenitem, která toho se soutěží a soutěžícími moc společného nemá. Ale třeba fakt umí radit s technikou zpěvu.

6
okkvp
Reagovat

Nezasažena nadšeným očekáváním nejsem upoutávou nijak extra ohúrená, dokonce bych si dovolila konstatovat, že pro mé oko a ucho je jedna z nejslabších co k začátku X Factoru a podobně bombastic akcí byly (jakože i v minulosti)

Reagovat

@Ananas: Jj, na obou TV běžela (a asi ještě běží) čtveřice upoutávek s představováním jednotlivých porotců. Psalo se o tom tady: http://reality-show.panacek.com/36281-predstaveni-porotcu-x-factor-2014-video.html

Jinak tahle ukázka parádní. Nechápu Novu a upoutávku se záběry z loňského ročníku. Celkově mi přijde, že upoutávky na XF jsou akční a moderní a na hlas jsou takové loudavé… dokonce i akční skákání po tlačítku se táhne jak žvýkačka.

8
hihi
Reagovat

Taková klasika, ale to fungovalo s prvním Talentem, od té doby se to nikam moc neposunulo. Bude to zase high quality ala Talent, ale to už začíná být nuda. Čekal jsem jiný přístup, podle mě i ta samotná show bude hodně připomínat Talent. Ale zas, nejde být tak tvrdý, i když to je standard Primy a JOJ, tak pořád je to to nejlepší co tu je a díky bohu za to! I když, škoda že Prima nezapojí kreativní tvůrce z Coolu a neudělá trochu zajímavější jingly. Stejně tak tu show nemusel dělat úplně stejný tým, protože, nebudem si nic nalhávat, každý z nás by byl rád, kdyby se zase posunuli na vyšší level. Ale to tu pořád chybí. Dívat se budu, ale moc se netěším, vím, že mě to určitě fanaticky nechytne jako kdysi první VV a první Talent. Ale stejně tak věřím, že se u toho nebudu kousat nudou jako u nováckého Hlasu 1 a poslední SuperStar.

9
DJ Vlado
Reagovat

Nedá mi to, abych se nepochlubil vlastním peřím, ale na Aktuálně.cz, pro nějž teď na jaře budu rovněž psát, se mnou vyšel rozhovor: http://magazin.aktualne.cz/televize/rozhovor-x-factor-a-hlas/r~ee81a6609e1911e382250025900fea04/

10
Ixuxu
Reagovat

@hihi: S kreativními tvůrci z Coolu souhlasím. Rozhodně by to bylo více vtipné, ale stále lepší jak nudný Hlas.

11
Lucas
Reagovat

Mně se ta upoutávka celkem líbí, jen mi to přijde spíš jako americká verze, což se mi nelíbí..

12
DJ Vlado
Reagovat

@Lucas: Když už inspirace americkou verzí, tak si myslím, že naše verze měla převzít tu nejlepší věc, se kterou US verze (konkrétně ve druhé řadě) přišla, tedy rozdělení obou mladších sólových kategorií na Teens a Young Adults místo tradičních kluků a holek. Přijde mi to spravedlivější, jelikož mezi holka ma bývá obvykle mnohem větší konkurence. Kdyby toto rozdělení bývalo bylo v loňské UK verzi, tak by v live shows nechyběla Melanie :-)

14
DJ Vlado
Reagovat

@james73: Vida, hned 3 známé tváře se v prvním dílu objeví – Katarína Talánová byla už v mé oblíbené 3. slovenské SS, Veronika Vohnoutová byla v českém XF i prvním Hlasu a Brigita Szelidová byla rovněž předloni v Hlasu :-)

15
VojtaP
Reagovat

@james73 Na první díl je to vypadá dobře. Pár jsem měl možnost vidět osobně a to 8) Ivetu Čermákovou – to bude zoufalec týdne, na to se můžete těšit, doufám, že půjdou slyšet i připomínky z publika, do kterého se taky pustila :D Další je Brigita, to je ten velký příběh, jak jsem se zmiňoval v reportáži, kdy z ní porota tahala zbytečné rozumy a dost ji rozrušila, tuším bude jako zlatý hřeb večera a dost možná favoritkou v Overs kategorii, pokud tam mezi nimi není skrytý větší talent.
Jinak jsem zvědavý, jak v té necelé hodině představí 16 lidí, bude to asi rychlovka :)

Přidat komentář