Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

Simon Cowell láká na slovenský X Factor (video)

13. Leden 2014 | napsal(a): | reality show: X Factor

[singlepic id=8286 w=615]
Dnes večer TV Joj vypustila další lákadlo na pěveckou show X Factor. Tím lákadlem je promo video se samotným Simonem Cowellem, kterého asi čtenářům Panáčka v reality show není potřeba blíže představovat. Kdo však neví, tak kromě porotcování v Talentech či kdysi dávno i v Pop Idol, je duchovním otcem formátu X Factor.

Slovenský X Factor

V ani ne 30 sekundovém spotu láká diváky na účast v X Factoru Slovensko. Ano, o federální verzi ani ň, což lze samozřejmě pochopit, pokud spot má TV Joj u dlouhé měsíce natočený a až teď pustila ze svého šuplíku do oběhu.

I když já si pořád myslím, že TV Prima se na X Factoru 2014 bude podílet jen jako velmi, ale opravdu velmi tichý společník. Tedy, že v podstatě nebude do provedení, ani formátu nijak zásadně mluvit, vše nechá na TV Joj, pomůže ji z castingy a buď zaplatí část nákladů nebo pošle peníze v podobě zakoupení práv na vysílání této slovenské verze X Factoru.

Samozřejmě, vše jsou jen spekulace a do diskuze klidně můžete připojit své. Z TV Joj ani TV Prima se zatím žádné bližší informace vypáčit nedaří.

Video Simon Cowell láká na slovenský X Factor

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

X Factor

Diskuze k článku

Počet komentářů: 10
1
dalibor.durcak
Reagovat

Osobně si myslím, že je to sice pěkný PR pro JOJku, ale pro Primu by to význam nemělo, neb (imho) Cowell u nás není nijak zbožňován…

Reagovat

@dalibor.durcak: Myslím, že u nás je Simon Cowell stejně populární či nepopulární jako na Slovensku. Nikdy jsem si nevšiml, že by zrovna na Slovensku se mu dělala nějaká větší osvěta než u nás. Opomněl jsem něco?

Jinak je zvláštní, když na toto video upozorňuje oficiální twitter účet TV Joj a použije u něj hashtag #xfactorsk :)) Tohle bude fakt ještě zajímavé, jak přesně ta spolupráce TV Joj a TV Prima bude vypadat.

3
hihi
Reagovat

Přesně tak, co to je za kec s tím Cowellem. Jinak Prima nebude tichý společník, naopak oni jsou právě ti, co do všeho mluví. Viz konflikt s posledním Talentem, kdy chtěli tohle a tohle a tohle ne, a málem to ani nebylo. JOJ je chudák, Prima dá peníze, nechá to dělat Slováky a pak s tím není spokojená. Někdy se není čemu divit, že Slováci kafraj, jak se k nim Češi chovaj :D

4
dalibor.durcak
Reagovat

@SUNíčko: Jasně, je to fuk pro Jojku i pro Primu.

Reagovat

Není možný při vkládání videa zakázat jeho automatické spuštění? Je _______ otravné, jak to začne řvát. :/

6
james73
Reagovat

SUNíčko: Bude to normální plnohodnotná spolupráce jako u talentu. Potvrdil to programový ředitel primy v rozhovoru pro digizone.

Reagovat

james73 (6) díky za info, zatím to tak moc nevypadá :) Zatím si ani neopravili ty bannery se špatným datem castingu, ač jsem je upozorňoval na twitteru i FB :)

8
Bedy
Reagovat

@james73: A ten rozhovor je mezi placenými? Nebo se dá dohledat zdarma, pls o link… díky :)

10
Bedy
Reagovat

@james73: Díky.. už jsem to našel i na fanwebu Primy :)

Přidat komentář