Panáček v reality show

X Factor

neděle 20:20 TV Prima a TV JOJ

Ricco a Klaudia z X Factoru nejsou žádní nováčci (video)

16. Březen 2014 | napsal(a): | reality show: X Factor

[singlepic id=8647 w=615]
Kdo viděl 2. castingový díl X Factoru 2014, určitě mu utkvěl v paměti pár Ricco a Klaudia. Ricco, zpěvák na vozíčku a Klaudia, šarmantní zpěvačka s jiskrou v oku. Jejich výkon dojal porotu emocionálně i kvalitou zpěvu. A tak asi není překvapením, že tento pár už má něco málo za sebou. Prohlédněte si jejich videa, která našla naši čtenáři.

Ricco feat. Claudia – hľadám tvoju tvár

Ricky Šarkozi – Zvládnem to, viem

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

X Factor

Diskuze k článku

Počet komentářů: 2
1
Monika
Reagovat

Tohle duo me prilis nezaujalo, pokud zpivali spolu tak to bylo ok, dobre jim to ladilo, radost na poslech. Nicmene v okamziku, kdy zpiva kazdy sam se ukazuje, ze to zas tak dobri zpevaci nejsou, zvlast pan na voziku je pevecky docela slabej.

2
Nofux
Reagovat

No, když už jsme u těch známých jmen, tak Martin Svátek z Hlasu taky není žádný nováček, z těch soutěžících co jsme zatim v obou soutěžících viděli, je jasně tím nejznámějším, vzhledem k jeho spolupracím s několika největšími jmény v našem hip hopu, plus ještě působí v kapelách Navigators a Madfinger, které také nejsou úplně neznámé.

Přidat komentář