Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

SuperStar 2020, 6. SuperVýběr: Semifinále plné vzestupů a pádů

21. Květen 2020 | napsal(a): | reality show: SuperStar 2020

SuperStar 2020 Top 10

Po čtyřech měsících dospěla předtočená část letošní SuperStar konečně do svého závěru a v této chvíli už známe jména deseti finalistů. Jak nejlepší osmnáctka zabojovala o postup do finále? Zklamali favoriti nebo překvapili outsideři? A kdo se dostal mezi elitní desítku? To všechno se dozvíte v následujících odstavcích.

Matěj Vávra

zpíval: Shawn Mendes – Mercy

Matěj je zpěvácká, jistota, která nezklame, ani když ho přejede vlak, počůrá slon a vykastruje militantní feministka. A samozřejmě má pro mě příjemnější hlas než originální interpret. Vysoký standard, není co dodat.

Karin Křížová

zpívala: Lady Gaga – Million Reasons

Průser jako hrom. Přeju Karin hodně štěstí v modelingu, ale v SuperStar to byla zcela zasloužená červená stopka. Účast Karin v semifinále byla zbytečnější než někdejší extravagance Lady Gaga (jelikož mně i mnoha jiným je sympatičtější v civilní poloze á la A Star Is Born), jelikož v minulých kolech vypadly mnohem lepší zpěvačky.

Dominika Lukešová

zpívala: Ellie Goulding – Love Me Like A Do

Když jsem se dozvěděl, že má srdcovka bude zpívat tuto odrhovačku, tak mě polil studený pot, jelikož se na ní v minulosti rozsekaly už dvě mé favoritky (konkrétně Veronika Vrublová a Zuzka Chalupová). Dominika však okamžitě rozptýlila mé obavy, jelikož opět předvedla suverénní výkon, v němž ukázala brilantní falzet a ohromnou muzikálnost. Zároveň musím ocenit, že Dominika je „krásná uvnitř i vevnitř“ (jak by řekl nešťastný ženáč, kterého hrál Otto Šimánek ve Světácích), jelikož opět dokázala, jak nesobecky přeje postup svým kamarádům. Proto doufám, že ve finále si jí diváci trochu víc všimnou.

Timotej Májsky

zpíval: Gnarls Barkley – Crazy

Tady souhlasím jednak s Haberou, že Timotejovy pohyby v čele s vytrčeným zadkem byly absolutně nevkusné a Timotej si přímo říkal o to, aby ho někdo nakopal, tak i s Čekym, že Timotej se ve výškách dusí jako kuřák na smrtelné posteli. Timotejův postup do finále byl jasná věc, ale je smutné, kolik lepších zpěváků vypadlo na jeho úkor.

Klára Berisha

zpívala: Beyoncé – If I Were A Boy

U Kláry prokázala porota zpožděnou reakci, jelikož už její první Beyoncé z bunkru byla pořádný průser a tentokrát tomu nebylo jinak. Hloubky na ní byly moc hluboko, takže v nich bručela jako medvěd, výšky naopak moc vysoko, takže v nich mečela jako koza. Klára s výjimkou castingu (a dejme tomu kvarteta, ve kterém se svezla s ostatními) nepřesvědčila, že by měla na finále, takže její vypadnutí považuju za spravedlivé.

Martin Schreiner

zpíval: Labrinth – Jealous

Martin mě v minulých kolech víceméně míjel, tentokrát však předvedl svůj jednoznačně nejlepší výkon v soutěži, kterému objektivně nemám co vytknout. Subjektivně se však nemůžu ubránit srovnání s Louisou Johnson, která tutéž píseň vystřihla ve dvanácté řadě britského X Factoru ještě o třídu líp. Martin si však za tento výkon finále zaslouží, o tom žádná.

Lucie Bikárová

zpívala: Tori Kelly – Don’t You Worry About The Thing

Lucka zatím postupovala soutěží velmi spolehlivě, jakkoliv její afekt a naspeedovanost jsou od začátku rušivé elementy. Proto mě překvapilo, že tentokrát bylo její vystoupení poměrně nejisté, zvlášť výšky jakoby si vypůjčila od Kláry. Za minulá kola si Lucka finále zasloužila, já bych se však bez ní obešel, jelikož si nedokážu představit, že z ní bude hvězda, na jejíž vystoupení se bude čekat jinde než u kolotočů.

Diana Kovaľová

zpívala: Adele – Hello

I jedna ze dvou největších favoritek si vybrala svoji slabší chvilku v soutěži. Adele by měla zpívat starší a vyzrálejší zpěvačka, která si toho v životě víc zažila, zatímco od mláděte, jakým je Diana, to bude vždycky znít ploše jako Letiště „exmanžela mutantky“. Na druhou stranu to ani zdaleka nebyla nejhorší Adele, jakou jsme v historii SuperStar zažili. Stačí si například vzpomenout na kriminálníka, alkoholika a obšťastňovače porotkyň Petra Borkovce, při jehož Rolling In The Deep se Adele musela obracet na liposukci, což při Dianě rozhodně nemusela (a ne proto, že zhubla a už liposukci nepotřebuje).

Michal Šafrata

zpíval: Dan Bárta – On My Head

Na rozdíl od Diany si Michal svoji slabší chvilku vybral minule v duetech, takže tentokrát bylo třeba složit reparát. A taky že ho složil. Svým podáním této snowboarďácké hymny sice nepřekonal Petra Cmoríka, ale i tak to byl výkon hodný finále a Michal poprvé upustil ze své image „salónního rockera“. Good job.

Júlia Kramárová

zpívala: Christina Aguilera – Hurt

U této písně existuje v našich talent shows jeden Everest, na který v prvním Hlasu vystoupala Markéta Poulíčková, jejíž podání bylo neskutečně emotivní. Júlia se k Markétě ani nepřiblížila a zůstala v základním táboře. Místy přehnaně tlačila na pilu a snažila se vymýšlet nové feelingy, pročež to působilo nepřesvědčivě. Postup do finále byl spíš „za zásluhy“, v konkurenci Top 10 to však Júlia bude mít setsakra těžké, jelikož není úplně divácký typ.

Jan Fanta

zpíval: Elton John – I’m Still Standing

Tady bych podepsal slova Leoše a nemám k nim co dodat, že tohle bylo muzikálové číslo a že Honza předvádí herecké zpívání. Na pop music to však má mnoho prvků nepřirozenosti, proto Honzu čekal zcela zasloužený návrat k divadlu, jakkoliv tuto sezónu už asi nestihne.

Martina Koniariková

zpívala: Christina Perri – A Thousand Years

Hned několik soutěžících, kteří minulými koly procházeli vyloženě s odřenýma ušima, předvedlo svůj vůbec nejlepší výkon v soutěži a Martina byla první z nich. Sice nepřekonala Elišku Ruskovou, o Fifth Harmony v čele s Camilou Cabello nemluvě, ale i tak v této něžné baladě výborně prodala svoji barvu hlasu. Pro finále už Martina sice nebyla příliš perspektivní, takže se její konec dal očekávat, každopádně odchází se vztyčenou hlavou.

Esther Lubadika

zpívala: Whitney Houston – I Wanna Dance With Somebody

Největší překvapení večera. Esther úplně odložila svůj parníválcový způsob zpěvu a konečně jsem z jejího zpěvu ctil více citu. S touto notoricky známou diskotékovou od královny všech „čokoládových“ zpěvaček se vypořádala bravurně a vysloužila si tak finále, ve kterém možná nemá u diváků velké šance, ale rozhodně finálovou desítku zpestřuje.

Hana Džurbánová

zpívala: Marie Rottrová – Lásko voníš deštěm

Ukázková sebevražda ve výběru písně (i když si ji Hanka nejspíš nevybrala sama), při kterém se nabízelo srovnání nejen s Marií Rottrovou, ale i s Leonou Šenkovou, která v této písni předvedla další Everest. Hančin výkon byl extrémně nejistý a roztřesený, takže se to jinak než jako čestná prohra nazvat nedá. Hanka má v hlase místy pěkné momenty, ale chce to jedinou věc – po všech stránkách dozrát. V této fázi však už byla nadále v soutěži neudržitelná.

Giovanni Ricci

zpíval: James Arthur – Say You Won’t Let Go

Třetí překvapení od dosavadního outsidera. Poprvé mohu říct, že Giovanni opravdu zpívat umí. Nebyl to žádný touchdown, ale příjemné vystoupení určitě, hlavně falzety zvládl velmi slušně. Na druhou stranu Čekyho vyjádření, že by to Giovanni měl celé vyhrát, mi přišlo přehnané, jakkoliv je lepší zpěvák než jak se jevil v castingu a v bunkru, tak v rámci Top 10 je to pořád jen průměr.

Veronika Weissová

zpívala: Christina Aguilera – Bound To You

Tohle hodně bolelo. Veroničin hlas zněl v této písni vyloženě kovově, navíc dynamicky v jedné lajně. Zvlášť když si vzpomenu, jak tutéž píseň ve druhém Hlasu parádně vystřihla Vendula Příhodová, tak Veronika nebyla v tomto srovnání ani desetinovým odvarem. Zasloužený nepstup, který však mohl přijít i dříve, jelikož v minulých kolech vypadla celá řada lepších zpěváků.

Mikuláš Hrbáček

zpíval: Justin Bieber – Sorry

Dneska se asi usrovnávám, ale nemohl jsem si nevzpomenout, jak tuto bieberovinu úžasně podala Emma Drobná (avšak ne v SuperStar, ale ve slovenské Tváři). A v tomto srovnání Mikuláš vyšel jako poslední nádeník ve srovnání s královnou. V tomto vystoupení bylo špatně úplně všechno a spolu s Karin to byl největší průšvih večera. Definitivně se potvrdilo, že Mikuláš je na tuto soutěž ještě nezralý a že místo něj měl v semifinále dostat šanci hotovější zpěvák.

Barbora Piešová

zpívala: Gloria Gaynor – I Will Survive

To nejlepší nakonec. Jakkoliv příběh o ošklivém kačátku, ze kterého se vyloupla labuť, byl poněkud kýčovitý, tak to ani o píď nesnížilo kvalitu Bářina vystoupení. Prostě jednoznačný TOUCHDOWN, není co dodat. Je zajímavé, jak se sitace kolo od kola mění. Zatímco minule to vypadalo, jako kdyby Bára vyklidila Dianě pozici, tentokrát se vrátila v plné síle a sesadila ji z trůnu hlavní favoritky.

Top 3 nejlepších podle DJ Vlada:

1. Barbora Piešová
2. Dominika Lukešová
3. Esther Lubadika

Top 3 nejhorších podle DJ Vlada:

1. Karin Křížová
2. Mikuláš Hrbáček
3. Klára Berisha

Kdo se dostal do finálové Top 10?

Lucie Bikárová, Diana Kovaľová, Júlia Kramárová, Esther Lubadika, Dominika Lukešová, Timotej Májsky, Barbora Piešová, Giovanni Ricci, Martin Schreiner, Michal Šafrata

Tak toto je ta šťastná desítka, která to dotáhla až do finální fáze letošní SuperStar. A troufám si říct, že je to jedna z nejpestřejších sestav, které jsme u nás kdy měli a to nejen proto, že jsou tam zastoupeny hned tři etnické menšiny. Největšími favoritkami na celkové vítězství jsou Barbora a Diana, mezi nimiž to bude ještě hodně tuhý souboj a budou rozhodovat maličkosti. Z kluků má největší šanci na Top 3 Martin, následovaný Michalem, jehož šance jsou však nevyzpytatelné. Potenciálním černým koněm soutěže je Dominika, které bych ze srdce přál, aby zopakovala soutěžní cestu Elišky Ruskové a promluvila do souboje dvou jasných favoritek. Nejkontroverznější postavou Top 10 je bezesporu Timotej a konkuruje mu Lucka. Giovanni a Esther jsou zástupci exotiky, čímž finálovou sestavu zpestřují. Nejmenší šance pak vidím u Julie, která nad ostatními ničím výrazně nevyniká a navíc není divácký typ.

Hodnocení 6. SuperVýběru podle DJ Vlada:

Na semifinále bylo vidět, že bylo natáčené na začátku koronakrize, takže výsledek působil uspěchaně, což se projevilo i na výkonech celé řady soutěžících, mezi kterými někteří favoriti zůstali za očekáváním, naopak hned několik outsiderů dokázalo překvapit. Postupy i nepostupy byly tentokrát víceméně spravedlivé a jediný favorit, který zůstal na štítě, je Matěj Vávra, u kterého se to ale vzhledem k jeho profesionální provařenosti dalo čekat (ale mohla to porota říct na rovinu na ne to alibisticky okecávat, že jsou podobné typy s Michalem). K porotě jsem se delší dobu nevyjadřoval, ale tentokrát musím pochválit především Moniku, u které jsem si uvědomil jednu věc, že jako jediná z poroty má při vystoupení soutěžících neutrální výraz a není poznat a nejde jí z obličeje vyčíst, co si o kterém konkrétním vystoupení myslí , což je zvlášť pro soutěžící velké plus. V neděli nás čeká první živý přenos, ve kterém nás opustí hned polovina finalistů a z té druhé půlky se stanou superfinalisti. Která půlka bude která, to se dozvíme už za pár dní.

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz :-) Pokud byste si chtěli přečíst moje články i z jiných oblastí než o talent shows, tak máte možnost na mém blogu dj-vlados-world.webnode.cz :-)

SuperStar 2020

Diskuze k článku

Počet komentářů: 656
1
Sa. I.
Reagovat

Ad DJ Vlado
Nezbývá mi nic jiného, než přitakat ;-)
… a je mi líto, že finalisté i TV diváci musí oželet živé publikum a vícero přenosů :-/
No, co už s tím…

2
Violete
Reagovat

Díky za rekap a verzi Jealous od Louisy Johnson, nádherně zazpívané. Myslím si, že Michal díky tomu songu, co bude zpívat, má šanci dostat se do TOP 5. Pokud přidá k té písni od Kravitze i patřičnou show, mohl by podle mě projít dál. Rockeři jsou u nás oblíbení.

3
Prochor
Reagovat

Trošku obecně. Napadlo vás jak by dopadla řada s Emmou, kdyby byla jenom dvě finálová kola? Asi by zvítězil Dalík a ne Emma. Takže letošního vítěze bych bral s velkou rezervou.

4
BezKomentare
Reagovat

Vyhraje Ester, je podobny typ jako myslim posledni vitezka Hlasu a lidi maji radi odlisny zpev, vzhled atd. A nebo nekdo z kluku Timotej a ten ItaloKorejec. Ostatni jsou takovi nevyrazni a divaci na ne hned zapomenou.

5
Violete
Reagovat

Ad DJ Vlado
Jakou Ty bys vybral pisen Dominice, aby v ni vynikla?

6
Lucas
Reagovat

Výhru přeju Báře nebo Dianě. Martin sice podal dobrej výkon, ale pořád to nemělo na Louisu ani na originál, hlavně u něho mi prostě něco chybí. Do muzikálů fajn, ale jinak nevím.

7
Mila
Reagovat

Díky za rekap- výstižný!
Výhru přeji někomu z kluků, snad tomu tak bude.
Holky mne moc nebaví, stále stejné a předvídatelné.
Nejlepší z holek je Bára, ale otravuje mne ten příběh přeměny ošklivky v „krásku“, navíc občas příliš tlačí a ječí…nechci další Křovákovou.

8
Tomáš
Reagovat

Myslíte že budou mít finalisté letos svou hymnu? Myslím že asi těžko a už vůbec ne při tomhle osekaném formátu. Tak by aspoň mohli v živáku zapět ten Příběh nekončí, když už jim Habera ani nikdo jiný nedokážou složit nic nového.

9
Bezík
Reagovat

@Tomáš: Jen to ne, tu hrůzu už nechci nikdy slyšet !

10
Tomáš
Reagovat

Jak to vůbec vypadá na internetu, instagramech, anketách atd. ? Dá se z toho vyčíst kdo tam má větší podporu a více fanoušků, jestli Diana nebo Bára? Já osobně vidím jejich šance dost vyrovnaně ale možná když minule posílali lidi tolik hlasů Maškové že porazila originálnější Karmen, tak Diana by mohla mít trochu navrch. Ale netuším, tak jak to vypadá s jejich podporou na sociálních sítích? Já bych byl nejraději kdyby bylo překvápko a vyhrál by někdo úplně jiný a samozřejmě kluk, to by byla bomba. Ale to je nereálné, diváci jsou zmanipulované hlasující ovce a co neodhlasují ovce, tak to si zařídí produkce. Je jasné že jedna z nich vítězkou bohužel bude, jen si nejsem úplně na 100 % jistý která.

11
Patrik
Reagovat

@Tomáš:
Timulko – 129 tisíc
barbora piesová – 39 tisíc
Lucie Bikárová – 79 tisic
Diana – 47 – tisíc
dominika – 29 tisic
safrata – 7 tisíc
Martin . 17 tisic
Giovanni – 34 tisic
Julia – 39 tisic
Všechno instgram

12
Bezík
Reagovat

@Patrik: Esther – 18,7 tisíc, taková chudá příbuzná ;-)

13
DJ Vlado
Reagovat

@Violete: Já bych Domče vybral Leaving On The Jet Plane, verzi od Chantal Kreviazuk, to je moje srdcovka a kdyby se navíc doprovázela na klavír, tak by imho mohl být touchdown :-)

@Tomáš: Diana má 47,2 tisíc a Bára 39,3 tisíc sledujících na Instagramu, ale imho to nebude mít vliv , jelikož Bikárka má 79,4 tisíc a Timotej dokonce 129 tisíc, přičemž ti jsou jako kontroverzáci bez šance na vítězství :-)

14
dolores
Reagovat

@Tomáš: tak vidis, Michal ma zo vsetkych brutalne najmenej fans, co ja napr. nechapem, pretoze mne pripada likable, ale zrejme zase ako uz ixty rok patrim k ultra divackej protiprudovej mensine… preto jeho postup do superfinale nevidim ruzovo, musel by dat touchdown, ktory bol cele mile pred ostatnymi. A to pri dievcatach nehrozi…

no potesilo ma, ze aspon divaci Markizy ocenili v ankete jeho vykon v semi ako najlepsi z chlapcov..ak by este chcel niekto zahlasovat ,tu: https://superstar.markiza.sk/aktualne/1997674_najlepsi-muzsky-vykon-vecera-ktory-spevak-sa-vam-pacil-najviac

15
Violete
Reagovat

@DJ Vlado: Jen jestli v té písni nebyla nenápadná, mě napadla ještě píseň od Pink Just Give Me A Reason a v duetu s Šafratou :-) Byla vůbec letos už nějaká Pink?
@dolores: Musíme ještě myslet pozitivně, při touchdownu, jak říkáš, by postup byl možný a ten Kravitz se nabízí. Mně by se nakonec Michal líbil na vítězství nejvíc a hlavně z kluků, co tam jsou ve finále, bych mu to hodně přála, když už mi vypadli ti, ke kterým jsem měla nejsrdečnější vztah – Choma, Mikulka a Šimůnek.

16
Monika
Reagovat

Ester bych dala Spinarku :-))) To by byl slusnej bizar a mela by velikou sanci na postup hranicici s jistotou. sazkovkam by vytrela zrak.

17
Tomáš
Reagovat

Já si taky myslím že počet fanoušků na Instagramu nebude směrodatný. Prostě největší podporu produkce i médií mají Diana a Bára a vypadá to že budou mít i největší podporu diváků, boj o vítězství proběhne asi s jistotou mezi nimi. Bohužel, pro mě to bude docela nuda a zase to skončí výhrou holky jako vždy. Pokud jde o tu Top 5, která postoupí do 2. živáku, tak při mém štěstí to vidím takhle – Bára, Diana, Dominika, Bikárka a k z kluků Schreiner, protože mě baví z kluků nejmíň, tak když už tam proleze nějaký kluk, tak právě takový. :-D U Timoteje si nejsem postupem už vůbec jistý, má sice nejvíc fanoušků na Instagramu ale na druhou stranu má ze všech suverénně nejvíc antifanoušků a všechny ankety popularity prohrává. Otázkou je jak moc je Instagram ukazatelem, spousta lidí ho taky ještě stále nemá ( včetně mě ) a naopak ti co ho mají, tak zdaleka ne všichni budou v neděli i skutečně hlasovat. Takže to asi jde brát s velkou rezervou. Vidím to u Timoteje, tak 50 na 50 s tím postupem, fakt nevím ale řekl bych že asi spíš nepostoupí. U koho sem si skoro úplně jistý že v neděli nepostoupí je Šafrata, protože je to můj největší favorit takže to mi rozhodně neprojde. :-D Má song od Kravitze ale vůbec to nevidím jako záruku postupu, i s tím může úplně v pohodě vypadnout. Bohužel má méně fanoušků, není asi tolik pro lidi tolik zajímavý, moc to davové smýšlení nechápu ale je to už prostě bohužel tak. Já už to nějak extra neřeším, největší favority mám už venku ale tohle dvoukolové finále stejně nijak jinak než vítězstvím Diany nebo Báry skončit nemůže, takže mě už to může být všechno v podstatě jedno.

18
Prochor
Reagovat

@Tomáš: Mně přijde, že Bára proti Dianě je něco jako byla Karmen proti Maškové. Ta první je sice zajímavější a sympatičtější ale ta druhá zase lépe zpívá a má lepší techniku. Takže to přeju sice Báře, ale obávám se, že vyhraje naše malá Dianka maminčina holčička.

19
Prochor
Reagovat

@Violete: Domča by možná zabodovala podobně jako Eliška Rusková se Skyscraper.

20
Tomáš
Reagovat

Ještě by mě tedy zajímalo jak to bude s moderátory. Zřejmě to teda fakt vypadá na Leoše a možná i s Patricií? Jinak přece není možné aby se tři dny před startem přímých přenosů tohle ještě nevědělo.

21
Tomáš
Reagovat

@Prochor: Taky mi něco říká že vyhraje Diana. Asi jako když Bagová porazila Veselovskou a nebo právě ta Mašková porazila Karmen, jak píšeš. Jediný případ kdy to dopadlo opačně byl asi 2013, když vyhrála Křováková místo Stýblové. A nebo možná ještě v dávné minulosti když Aneta porazila Šárku jen s tím rozdílem že Aneta na tom technicky hůř nebyla. Spíš vyhrává ta co víc zasáhne masy a to je většinou ta technicky lepší, komerčnější a popovější. Ale ať Bára nebo Diana, mě je to už jedno, Vávra to už nebude a Šafrata stejně taky ne takže už sem v klidu.

22
Violete
Reagovat

@Prochor: Bylo by super, kdyby Dominika zabodovala.A na te fotce finalistu me bavi, jak tam Dominika temi barvami zari a je nejvic viditelna ;-) Ale zatim nikdo neni naboso jako naposledy ve Voice.Divozenky zustaly pred branami finale.

23
Rick
Reagovat

@Tomáš: možno budú moderovať ti co moderoval superstar xtra ale zatiaľ to vyzeta že 5 postupujúcich do finále ohlási porota je ich 5 aj to sedí a víťaza potom vyhlási asi Leoš

24
Bezík
Reagovat

@Violete: Letos snad žádný divoženky nebyly, aspoň si nepamatuju :-D

25
Adam
Reagovat

@Rick: Vašek Matějovský, který moderuje Superstar Extra v ČR byl dnes podle jeho instagramu na korona testech kvůli Superstar, takže v přímých přenosech asi určitě bude. Jestli jako hlavní moderátor – to je otázka…

26
Violete
Reagovat

@Prochor: Jinak Skyscraper se mi líbí nejvíce verze od Connie Lamb https://www.youtube.com/watch?v=fGiDRDc8CX8

27
Monika
Reagovat

Nejvic vyhru preji Bare a nejmene Diane a Martinovi. U Diany mi vadi ta jeji hloupost, v patnacti mluvi jak osmileta holcicka, uz me dost irituje s tim dakujem pekne. No a Martin to by byl vitez, uplnej prototyp ve vsem. prumernej zpev za ktery by v jinem rocniku vyletel nejdele v divadle, nulova sance po soutezi se vrati do muzikalu, vzhled jajinka ani netreba komentovat.

28
Violete
Reagovat

@Bezík: Přece Janka Selická, ta byla jasná divoženka. Jedině, že by nás ještě překvapila Dominika, odhodila boty a šla do toho, představuji si ji, jak tančí na lesní mýtince a do sluchátek si pouští Metallicu :-) Říkám si, jestli by nemohla dostat Nothing Else Matters, mohlo by to být zajímavé.

29
Tomáš
Reagovat

@Rick: No ale někdo přece musí ten živák nějak vést a dělat rozhovory se soutěžícími po vystoupení na stage, nejsem si teda jistý jestli tohle všechno utáhne porota ze svých křesílek. Ale letos je to celé tak ošizené, že možné je asi všechno. Kéž by tam aspoň ten Matějovský byl.

30
Tomáš
Reagovat

@Monika: Já nejvíc přeju výhru Šafratovi a Timotejovi a nejméně Dianě a Báře protože je jasné že to jedna z nich vyhraje a já nesnáším takovou předvídatelnost. To bych to i tomu Martinovi přál víc, sice mě jako osobnost vůbec nebere, je pro mě nudnej a bylo podle mě letos v SS tisíc zajímavějších kluků co se ani do Finále nedostali, jeho jediným plus je to že má kvalitní hlas a skvěle intonuje ale aspoň by bylo nějaké překvapení a šok, nebylo by to všechno dopředu nalajnované. Na koncert bych šel asi raději Báře než Martinovi ale pokud jde o výhru v SS, tak jsem jednoznačně pro Martina. Bohužel vítězka, je daná a překvapení nebude asi už nikdy.

31
dolores
Reagovat

tiez som rozmyslala, preco Ceky chcel vyhru dopriat prave Giovannimu… ked tu Monika minule nespravne odhadla. ze Ceky to povie Martinovi, tak som s tym vnutorne bola viac stotoznena a radsej by som z tych dvoch , (ak uz by to mal byt chlapec) vyhru dopriala Martinovi. … Giovanni je technicky velmi zdatny a na mna dost akademicky, a zatial v prenasani emocie u mna vedie Martin
co sa tyka Michala, ten je strceny do sklatulky ako rocker a zatial v uzadi, muselo by byt aspon 6 kol, aby presvedcil ovecky… zatial ho Timulko dava pohodlne na lopatky :-/ Aby si navysil podporu musi Lennyho v nedelu fakt nasolit

budem rada ak v top5 budu okrem Bary a Diany aj Michal a Martin, ten piaty nech bude radsej baba, aby sa babske hlasy do top3 triestili :-D (a nech to teda bude pre radost tunajsieho osadenstva Dominika :-) )
vyhrat by mala podla vsetkych predpokladov Bara a ja jej to rada doprajem, ale ak by ju nahodou porazil napr. Michal, tak sa vobec nenahnevam :-))) hoci jeho sanca je asi tak 3%-tna :-)) Ak by ju porazil Timotej, to by sa mi nepacilo …:-/

32
Monika
Reagovat

@dolores: Nad tim jsem taky premyslela a dost me ceky prekvapil. Vubec nedokazu odhadnout, jak k tomu svemu prani prisel…Safrata by imho mel zpivat nejakou baladu, rock v jeho podani neni moc uveritelnej, jak rika Vlado takovej salonni rocker. Mysdlim, ze kdyby zvolil neco vic romantickeho, tak by mel vetsi sanci.

33
Rudolf
Reagovat

@Tomáš: Naopak já jsem si postupem Timoteje přes 1, finále skoro jistý. Pokud postoupí, tak jsem si ale zcela jistý tím, že nevyhraje, antihlasy odpůrců ho rozdrtí na maděru.

34
Bezík
Reagovat

@Rudolf: Tak vzhledem k tomu, že vyhrát nechce, by to pro něj bylo dost smutný kdyby se to stalo ;-)

35
Rick
Reagovat

@Tomáš: za Slovensko moderuje xtra Saša Gachulincová ale nesledujem ju nikde takže neviem ci bola na testoch je možné že bola lebo podľa fotiek to vyzeralo že na testoch bol len režisér zo Slovenska ale v článku písali ze všetci členovia štábu zo Slovenska takže možné že bola Saša medzi nimi a budú moderovať spolu.

36
Rick
Reagovat

Inak len taky malý prieskum ktorý systém sa vám páčil najviac?
1. 4-5 semifinále, 50-40 semifinalistov z každého postúpili dvaja, finálové kola cca 9-10 vypadávali po jednom
2. 3 semifinále, 20 semifinalistov, 12 finalistov vypadávanie po jednom
3. Jedno semifinále a finále vypadávanie po jednom
4. Dve semifinále, baby a chalani približne 5 live finále vypadávanie po dcoch
5. Súčasný systém jedno SF predtocene a zvyšok malo byt 5 finále vypadávanie po dvoch

Ja osobne by som si zopakoval 1. Systém malo to niečo do seba síce to bolo zdlhavejsie ale je to veľká nostalgia

37
dolores
Reagovat

@Monika: a nie je trochu predcasne usudzovat z toho co zatial zaznelo v sutazi, ze je salonny rocker? presla som si dost jeho autentickych vystupeni kade tade, este aj Prazsky vyber celkom zvladol ….a nezda sa mi salonny, mozno Vlado to usudzuje aj z toho, ze na podiu neposobi ako zly chlapec, … ale je pravda, ze on akoby mal svoje rockove obdobie uz za sebou, aj v dotazniku povedal, ze dava prednost RnB alebo staremu soulu, to uz asi siaha po niecom novom co ho zaujima a sama som z toho RnB prekvapena :-o
kazdopadne produkcia ho zaradila do cielovky rock…o com svedci aj vyber piesne do finale… je to silny song na efekt, ale bude porovnavany s Adamcom, ktory mal vacsiu energiu a drive v hlase…. no uvidime
zhodnem sa s tebou na tom, ze by mohol mat nejaku chytlavu rockovu baladu , lenze na pomale skladby su tam povolani ini chlapci

38
DJ Vlado
Reagovat

@dolores: To je od tebe hezké, že přeješ postup Domče (potom co jsi ji označila za „šprtku“), ale kde jsi přišla na to, že je favoritkou zdejšího osazentstva? Pokud vím, tak od začátku jí tady fandím jenom já (jakkoliv srdcovkou se pro mě stala až po vyřazení Alice), potom jí docela fandí jab, který sem ale píše míň než v minulosti, i diskusní veterán Jarda, který ji má jako dvojku za Dianou, a nově se přidala Violete, takže 4 lidi znamenají celé zdejší osazenstvo? :-D

39
DJ Vlado
Reagovat

@Rick: Já jsem jednoznačně nejradši měl 2. systém, kde to semifinále bylo malé finále a člověk nebyl odkázán na první dojem :-) V tebou velebeném 1. systému často docházelo k nerovnoměrnosti jednotlivých desítek, kdy jedna byla přecpaná, zatímco ve druhé nebylo z čeho vybírat :-)

40
Prochor
Reagovat

Aktuální tipy Fortuna – celkový vítěz:
3,2 Bára
4,4 Diana
8,5 Martin
11 Dominika
12 Giovanni
14 Timotej
15 Šafrata
17 Lucie
22 Júlia
25 Ester

41
Bezík
Reagovat

@Prochor: Ano, jak jinak, můj fanoušek Esther jako poslední … :-D

42
dolores
Reagovat

@DJ Vlado: tak to je dost styria, nie ? :-)) ale maju ju predsa radi aj Monika, Prochor a dokonca aj Tomas ju ma z dievcat najvyssie ! :-))

ale ber to tak, ze sprtka z mojho pohladu nie je take hanlive ako z pohladu Moniky vo vztahu k Diane… ;-)

este semifinale trochu z ineho pohladu, hoci skor opis ako hodnotenie
https://hudba.zoznam.sk/spravy/21-05-2020-superstar-v-nedelu-odstartuje-fazu-zivych-prenosov-v-top-10-dominuju-spevacky/

43
dolores
Reagovat

@Monika: myslis, zeby Spinarku Esther zvladla, tie vysky, dlhe tony ? ak cesky , tak to skor Rottrovu, kedze ma soulove citenie

@Bezík: stav na nu kym je taky dobry kurz, co ak v nedelu zahviezdi zase ? ;-)

44
Rudolf
Reagovat

@Rick: Mně se nejvíc líbil systém č. 1, ovšemže jednu vadu na kráse měl, a sice ten nerovnoměrný výběr do desítek. Kdyby se toto podařilo eliminovat, tak bych si ho rád zopakoval.

45
Peter
Reagovat

Podľa mňa Julia ešte prekvapi a ja by som jej titul Superstar doprial. Určite ma z báb najväčiu šancu preraziť v showbiznise a zložit dobre veci. Preafektovana Bikarova je neznesitelna. Barbora je pre hudobnu scénu k ničomu. Dominika v praxi nepoužitelná a nudná. Diana sa zbalí a zavelí smer Španielsko. Esther sa mi začína páčiť, no ju kvôli farbe pleti nepustia a posledné vystúpenie bolo skôr šokom, predtým to z jej strany nebolo dobre. Z chalanov sa teším, že do Finale nepostúpil Vavra. Ten tam ani nemal co robit!! Bol predsa finalistom X factoru a partnerom Celeste. Spieval aj s Bagarovou…mal tolko šancí prerazit, ale nie on sa prihlasi este do superstar a vsetci sa tvarime, ze newieme kto to je. Je dobre, že dali šance iním! Z chalanov je použitelný snáď len ten, ktorý postupil z dvojice s Vavrom, no netusim ani ako sa volal. Do buducna moze prerazit nechutný Timotej. Nemam ho rad, no moze zlozit dobru vec… Z tejto 10 teda najväčšie šance na uplatnenie vidim u Julie a Timoteja.

46
Monika
Reagovat

@Prochor: Giovanni sel teda pekne dolu, na pocatku byl s kurzem 5 druhy za Dianou.

47
Mia
Reagovat

@DJ Vlado: Bleeee, to je grc!! Ten text je smutný, o odchode, a z jej spevu mám dojem, že spieva o tom že si natiera ráno maslo na rožok a ide cvičiť jógu, a ešte má do toho čudnú výslovnosť. Bohužiaľ toto je podľa mňa pesnička, ktorú od čias Johna Denvera nikto nezaspieval dobre a že som tých verzií počula.

48
Prochor
Reagovat

@Monika: Já se tomu taky divím protože v posledním dílu nebyl Giovanni vůbec špatný. Společný jmenovatel zpěváků na ocase Ester, Lucie a pokles Giovanniho ? Že by nějaký postoj cizinec není našinec?

49
Monika
Reagovat

Mne ty kurzy vubec udivuji, ze je to jen mezi Barou a Dianou a zbytek jsou totalni outsideri. sazkovky muzou pekne prodelat. V letosnim sytemu pouhych dvou kol muze vyhrat kdokoliv komu se povede v danem kole touchdown, divaci nemaji jeste sve favority a ten aktualni vykon a vyber songu bude hrat prim. Bara navic neni uplne odolna, muze klidne v zivaku total vyhoret, ani Diana nemusi unest tihu favoritky v 15 je dost nevyzrala, muze se to hodne projevit v zivaku. No bude to zajimave….

50
DJ Vlado
Reagovat

@dolores: Hodně lidí ji tu má rádo, ale častokrát ji mají jako dvojku nebo trojku, což je ale pořád lepší než jinde, kde je Domča totálně přehlížená a opomíjená :-(

OK, nebudu tu „šprtku“ od tebe brát hanlivě, když ty nebudeš brát hanlivě „salónního rockera“ :-D

51
Bezík
Reagovat

@DJ Vlado: A ty myslíš, že zrovna Dominika by chtěla vyhrát ? Já si tím nejsem tak jist. Vzhledem k tomu, že by chtěla dělat jazz, nevím nevím. Timotej řekl jasně že on nechce vyhrát, stejně tak si myslím že po vítězství netouží ani Esther a dost možná že ani Dominika. V téhle fázi je to docela otázka, čí vítězství si vlastně přát ;-)

52
Nadya
Reagovat

@Rick: Nemůžu se rozhodnout mezi možností jedna a dvě, obě mají něco do sebe. Každopádně už ne ty zkrácené finále o pěti nebo dokonce o dvou kolech, kdy si člověk ani nedokáže k soutěžícím pořádně utvořit vztah a oni nemají moc možnost se někam posunout. To radši ať se Superstar koná s větším odstupem, tři nebo klidně i čtyři roky, ale s plnou parádou. Takhle jsem zjistila, že je mi vlastně jedno, kdo to vyhraje, víc mě zajímá, co budou dělat potom, a v tomhle ohledu je vítězství spíš na obtíž.

53
DJ Vlado
Reagovat

@Bezík: Tak ta její píseň moc jazzová není :-) Samozřejmě by bylo super, kdyby Domča dělala jazz, ale vkusného popu, jaký ta její píseň představuje, je u nás jako šafránu a mladé zpívající muzikantky v Česku potřebujeme jako sůl, takže v tomto směru je Domča pro mě velkým příslibem :-) Koneckonců může s kapelou dělat jazz a sólově kvalitní pop, to se imho vzájemně nevylučuje :-) Jinak mně nejde o vítězství, Emma pro mě představovala takový whole package, který už těžko někdo překoná, takže mi jde hlavně o to si Domču užít v soutěži co nejdýl, ideálně bych si přál, aby zopakovala soutěžní cestu Elišky a zasáhla do boje bipolárních superfavoritek Báry a Diany (protože mezi nimi představuje zlatou střední cestu) podobně jako Eliška zasáhla do souboje Maškové a Karmen (a ty přitom zdaleka nebyly tak bipolární jako Bára a Diana) :-)

54
Violete
Reagovat

@Bezík: Z tohoto pohledu by si nejvice vitezstvi uzil Safrata nebo Bikarova. Jak jsem videla rozhovor s Giovannim a Martinou, mimochodem ve dvojici by byli uzasni moderatori, je Bikarova spravne trhla a vlastne pro showbussines idealni.

55
Violete
Reagovat

Hezke bylo, jak Bara rikala, ze ji k zpevu privedla sestra. Asi jste ji videli v Talentu. Take tam ma rovnatka. https://youtu.be/yqXr-fUif8U

56
Bezík
Reagovat

@Violete: Hmmm, Lenka je hezká, ale zpěv jde výrazně lépe Báře ;-)

57
DJ Vlado
Reagovat

@Bezík: …aneb jak kdysi napsal Lukáš Franta „Ten nahoře není dobrý producent, když to takhle neprakticky rozděluje“ :-D

58
Bezík
Reagovat

@DJ Vlado: Ten „nahoře“ je spíš velký vtipálek ;-)

59
o
Reagovat

Tady je playlist, jestli jsem se neprehledl, tak tu jeste postovany nebyl.

https://superstar.markiza.sk/aktualne/1998019_zoznam-pesniciek-prveho-finale-kto-zaspieva-najuspesnejsi-hit-jedneho-z-porotcov

Lucie Bikárová – One Night Only (Dream Girls)
Dominika Lukešová – Stay With Me (Sam Smith)
Esther Lubadika – Can´t Hold Us (Macklemore, Ryan Lewis)
Diana Kovaľová – You Lost Me (Christina Aguilera)
Júlia Kramárová – The Edge of Glory (Lady Gaga)
Timotej Májsky – Myslím, že môže byť (IMT Smile, Marián Čekovský)
Barbora Piešová – Somebody to Love (Queen)
Martin Schreiner – Tančíš sama (Petr Muk)
Giovanni Ricci – I Dont´t Care (Ed Sheeran, Justin Bieber)

60
Rick
Reagovat

Ak sa im podaria tak na Top 5 vidím Barboru, Martina, Timoteja, Dominiku a myslím ze Diana sa bude bit s Luciou o posledné miesto.

61
Mia
Reagovat

@o: Z mojho pohladu sa playlist zlepsil oproti minulym finale SS, aj ked na Whitney Houston je este cas v 2. finale.. :-D Som specialne zvedava na Esther, lebo ako mi Majsky zvrzal oblubene Kaleo, tak teraz sa trocha bojim, ze Esther mi dobabre Can’t Hold Us. Ale je to take energicke, mohlo by sa jej to hodit. Safratu uz asi uplne odpisali, ten chudak ani nie je v „kompletnom zozname pesniciek“. :-D A Myslim ze moze byt? Nic proti IMT Smile, ja ich mam rada, ale toto je presne ta pesnicka pre nespevaka, kde este moze bohato robit svoje ouououou, lebo Ivan Tasler je tym znamy tiez. No uvidime.

62
Monika
Reagovat

Na TOP 5 vidim Baru, Dianu, Lucku, Martina a Timoteje.

63
Tomáš
Reagovat

@Rick: Myslíš že Diana na tom bude v hlasování špatně? To se mi nezdá.

Já bych byl štěstím bez sebe, kdyby mi do Top 5 prolezli Šafrata i Timotej oba dva ale tomu nevěřím. Zbytek je mi jedno, ať si povypadávají jak chtějí. Nepotěším Vlada ale přál bych si i vypadnutí Dominiky a to jednoduše proto aby mohli postoupit kluci. Vzal bych ji na milost jedině v případě že by vypadla Diana ale to podle mě nehrozí. Timotej má zvláštní výběr, nevím co si o tom myslet. Buď ho chce produkce zlikvidovat a bude to úplný propadák aby mu porota co nejvíc naložila a nebo překvapí a bude to touchdown. Spíš bohužel vidím tu první možnost. Hodně zajímavý výběr má Schreiner a to přímo v den 10. výročí smrti Petra Muka. Jestli tam dá patřičné emoce, tak má postup úplně jistý. U Šafraty se uvidí ale moc ho na postup bohužel nevidím. Giovanni a holky si jedou tak nějak ve svých vodách a stylech, žádné velké překvapení teda až na Báru ale tam očekávám že to má být pro mnohé další její touchdown a asi to bude mít dobře zmáknuté, jinak by do Queenů nešla. To může ještě víc posilnit její šance na vítězství před Dianou.

64
dolores
Reagovat

@DJ Vlado: dobre, suhlasim :-))) a navyse ma tato sprtka u mna plus, lebo si zela vitazstvo kluka a konkretne salonneho rockera :-D

@Bezík: podla mna kazdy z nich by rad vyhral…aj ked to tak nevyzera, ale vnutorne po vitazstve tuzia, no isto poniektori dokazu rozpoznat svoje sance oproti ostatnym (napr.timulko sa v tom duchu aj vyjadruje),… urcite najdolezitejsie je teraz pre nich podat co najlepsi vykon a nestrapnit sa

65
Monika
Reagovat

K playlistu nejvetsi vyzvu ma Bara, pokud to zvladne, je absolutni hvezdou vecera a velikou kandidatkou na viteze, jeste si tu pozici upevni. To je nejzajimavejsi vyber z playlistu.
Velkou tlacenku ma Schneirer a Timotej, mit cesky ci slovensky song je vzdycky vyhoda a divaci to zpravidla oceni hlasy. Tancis sama miluju od Muka, jeden z mych nej songu, Schreiner mi to beztak zhnusi, jeho hlas je oproti zajimave a originalni barve hlasu Muka nulovej a to ani nemluvim o vnejsi strance.
Hroznej grc ma Ester, ale totalni silenost, plne zbytecne si snizila sance na postup do dalsiho kola. jestli si to vybrala sama, tak potes.
Diana ma totalne nezajimavej a nudnej song, navic neni ani uplne znamej, takove nic co prosvisti a clovek si ani nevsimne. Tohle neni song zajistujici masove hlasy. Vubec by me neprekvapilo, kdyby unyla Diana s unylym songem vypadla.

66
Bezík
Reagovat

To chtějí tu Báru odstřelit nebo co ? Nevyplácí se brát jméno Queen nadarmo, většinou to má fatální následky. Esther v zajímavé dvojroli, předpokládám, že ta rapová část bude výrazně zkrácena, nicméně mohla by vypadnout se ctí ;-). Šafrata už asi sám „rád“ rezignoval, když ani není uveden. No, nedivil bych se.

67
Tomáš
Reagovat

Po zveřejnění playlistu vidím jistotu postupu u Martina. Zpívat jeden z největších hitů Petra Muka přímo v den 10. výročí jeho smrti a když do toho ještě dá patřičně emoce, tak to jedno oko nezůstane suché a diváci mu tam ty hlasy nasolí o 106. To snad ani nemůže dopadnout jinak. Intonačně to on jistě zvládne a emoce dát umí, to ukázal zase minule. Třeba tentokrát konečně dostane i mě. Takže to vidím že máme kromě Báry a Diany třetího jistého superfinalistu.

68
dolores
Reagovat

Bara ma s tymto vyberom, co zasiahne vsetky generacie uz teraz dvere do top5 otvorene. je len velmi mala pravdepodobnost, aby toto skazila

69
Tomáš
Reagovat

@Monika: Máš pravdu, intonačně Muka dá ale barvou hlasu na něj samozřejmě ani omylem mít nebude, to ale ani nejde. Přesto si myslím že zpívat takový dojemný song přímo v den 10. výročí úmrtí Muka, to nemůže zůstat bez odezvy hlasujících a myslím že češi i slováci měli Muka hodně rádi. Jestli chce produkce Schreinera ve 2. živáku, tak tohle je od nich geniální tah a víc už pro to udělat nemohli.

70
Tomáš
Reagovat

Šafrata rezignoval a odstoupil??? To je jako pravda???? Nebo proč jako není v playlistu???

71
Bezík
Reagovat

@dolores: Spíš jen nepatrná pravděpodobnost, že to bude k něčemu. Slyšel už jsem snad milion coverů Queen, ale na prstech jedné ruky bych spočítal ty dobré. Staší generace se oklepe hrůzou jak to zprasila a mladá generace už to vůbec nezná. Produkce si asi už vybrala Dianku.

72
Monika
Reagovat

@Tomáš: Tomasi on postoupi o tom vubec nepochybuji, jeste k tomu prida to vyroci ,to se bude nejak komentovat. habera mu rekne, ze by se za to Muk nestydel, ceky, ze to je peknej darek pro Muka….Vidim ho s Barou na hvezdu vecera.

73
dolores
Reagovat

@Mia: “ toto je presne ta pesnicka pre nespevaka, kde este moze bohato robit svoje ouououou, lebo Ivan Tasler je tym znamy tiez. “ …si zabila :-D D … ja myslim, ze to bude jeho standard, ze nic moc, ale to ani nepokazi a pochvala od portoy bude isto, zvalst od Cekyho, kedze je to jeho (jediny) megahit …aj Haberove songy, kto spieval, vacsinou bol pochvaleny, aj ked to pokazil…. porotcovi lichoti ak sa spieva jeho piesen…

74
Monika
Reagovat

@Tomáš: Tome dava ti to nadeji, Diana ma hroznej song stejne nudnej jako je i ona….Umim si misto ni predstavit Dominiku. Pokud Dominika se bude doprovazet na klavir, tak vyrazne zvysi sve sance. Pokud by to dala takhle nejak….https://www.youtube.com/watch?v=bdppYqi8mfY
bude v druhem kole. Klavir vzdycky funguje na divaky.

75
Monika
Reagovat

@Bezík: ja vim, jak to myslis…je fakt, ze zpivat Queen je proste vzdycky krok zpev, nikdo neni tak fenomenalni jako Freddie, moje mama vylozene nesnasi zpiva-li nekdo Queen. Zastava teorie, ze Freddiho by nikdo nemel zpivat…nicmene pro vetsinoveho divaka to je velmi efektivni song, kazdy ho zna, pokud se Bare zadari, oceni to hrozne moc.

76
o
Reagovat

@Tomáš: Spis bych t@Tomáš: To muze byt jenom chyba autora clanku. V upotavce mluvili o deseti finalistech.

77
dolores
Reagovat

@Tomáš: asi im to len vypadlo, preco by rezignoval, jedine, ze bol covid pozitivny, …. :- D

@Monika: nahodou ten song je pre Dianu uplne vhodny, je tam co ukazat, to je presne jej styl… technika, emocie, vyhra sa s tym …no a Dianka je sice velmi detska, ale to len nahrava detskemu publiku, ktore ju zboznuje a tato sutaz je hlavne pre decka, takze ju tiez vidim na postup.. vdaka pandemii asi nebudu spievat na velikanskom podiu, imho to bude komornejsie ako je zvykom, a to len nahrava takym studiovym spevackam ako je Dianka :-D

u Martina neviem neviem …. spieval Rise me up, zaziaril v semifinale a vo finale zrazu Muk :-o .. pride mi to ako dejavu so Sevcikom :-D … ale verim, ze ten song pozna , mal casu si ho nacvicit a ze bude dobre, tesim sa nato ;- )

78
tynka
Reagovat

Pokolikáté je letos Habera v porotě, má někdo přehled? Já předchozí řady tolik nesledovala, tak nevím. Ale letos mi přijde že už mele z posledního a je nesvéprávný protože prvně řeknu soutěžícímu že je mu z něj na blití a pak ho na to konto pošle do Finále. Že by už nějaká počínající demence? A těch jeho rozporuplných názorů tam letos bylo po vícero, prostě ten člověk si už vůbec nestojí za tím co říká a to by porotce měl. Tak bych ho už pro příště vyměnila za někoho mladšího, myslím že už tam nadělal škody dost.

79
Rick
Reagovat

@tynka:
Habera je tam už 6 krát + 3 krát bol v slovenskej SuperStar čiže 9x stále nemá na Dietera z nemeckej SuperStar ten ich odkrútil už 17.

80
dolores
Reagovat

@Bezík: ano spievat Queen je tazka vyzva, ale Bara je z tych vyvolenych, co to zvladne ;-)

@Monika: suhlasim, klavir u Dominiky by mohol zafungovat

co sa tyka Esther, tam by to mohla byt skor velka tanecna show, len neviem, ci hygienici dovolia byt na javisku aj tanecnikom a sa tam potit

81
Rick
Reagovat

Ešte k tomu playlistu myslím, že aj produkcia sa opotrebovala. V každej sérií musí byť One Night Only, Edge of Glory, iné Lady Gagy Beyoncé a podobné, žiadna inovácia tématické večery sa postupne opakujú. Pritom je kopec tém do ktorých môžu zabrdnúť. Naozaj ma nebaví už prefláknutá One Night Only 150x v SuperStar.

82
Bezík
Reagovat

@tynka: To je takové „Contradictio in adjecto“, jak říkáme my latiníci :-D Haberovi je ze soutěžícího na blití, ale produkce rozhodne, že postupuje ! :-D Ale realita je nakonec taková, že Habera ví že bude postupovat, není mu z něj na blití, je mu ukradenej ale říct to musí, protože je třeba vytvořit z některého soutěžícího „zlého chlapce“. Takže tak ;-)

83
Rick
Reagovat

@dolores: Španieli to majú teraz takto aj s tanečníkmi vymyslené.
https://www.youtube.com/watch?v=K7ViXcFlKR8

84
dolores
Reagovat

@Rick: celkom dobre… ruska a rozostupy dodrzane, kvety, palmy v hladisku umocnuju atmosferu … nic, co by vyrusovalo ;-)

85
Violete
Reagovat

Diana ma zase naloz a neukaze nic noveho, Julie by v te pisni mohla byt zajimava, pokud se nebude brat tak vazne.Skoro si rikam, ze Bikarova pokud umirni svuj projev, tak by to mohlo byt fajn, u Esther by to mohl byt touchdown.Timoteje tim vyberem odstrelili.U Martina nevim, Muka a tuhle pisnicku naprosto zboznuji, tak mam trochu obavy.

86
Tomáš
Reagovat

Bikárka má dost prvoplánový výběr to One Night Only, to je pravda. Obávám se ale že to zabere a že má Top 5 jistou. Bože já jí to tak strašně nebudu přát a ještě když Šafrata zůstane v poli poražených. Obávám se že i letos je čistě babská Top 3 hodně reálná, s Bárou a Dianou tam klidně může být Dominika nebo Bikárka. To už by na mě bylo vážně moc opět top trojka samý baby ale já už sem vlastně letos smířený se vším, tak čekám jen ten nejhorší možný průběh. To už bych tam raději i toho Martina, jen aby tam prostě byl aspoň jeden chlap.

87
Tomáš
Reagovat

Loni skončil v The Voice Moulis aspoň druhý a nechybělo mu podle výsledků moc hlasů k tomu aby vyhrál. Z tohohle pohledu začíná být SS pro kluky ještě víc zakletá než Voice. Ale je jasné kdo za to může, produkce a porota. Oni sami ty favority vytvářejí. Kdyby letos nevyhodili Dolníka, věnovali by mu veškerou pozornost, Nova by si z něj udělala svého hlavního maskota a pořád by ho všude ukazovali, porota by mu říkala jak je tam ze všech nejlepší zpěvák a Habera by se mu klaněl, ve Finále by mu daly hity přesně na míru, tak pak věřím tomu že by Dolník dostal i od lidí strašně moc hlasů a klidně by to mohl celé vyhrát. Diváci jsou bohužel strašně zmanipulovatelní. Co naplat, produkce chce zase za vítězku holčičku a asi to tak bude už pořád dokud nějaká SS ještě bude.

88
Prochor
Reagovat

Bára to nebude mít lehké. Vůbec jí nezávidím. Bude muset ze sebe vydat všechno.

89
orchis
Reagovat

@Bezík: pokud by dala Bára Queen alespoň trochu tak jako Jordan Smith v the Voice :-))), tak by to mohl být velký sukces

91
Bezík
Reagovat

@orchis: Nasleduju ty zahraniční, mám od svého psychiatra povoleny jen české verze :-D ale tohle jsem si teda našel, no brrrrrrrrrrr, hodně špatné karaoke, nebýt těch skvělých sborů tak hrůza, tak špatná snad Baruška nebude ;-)

92
orchis
Reagovat

@Bezík: obyčejný divák tomu nerozumí, to nevíš? :-))) Pokud budou sbory, světla a řev, tak to stačí…

Ale jinak tvůj psychiatr má za ušima:-)

93
Bezík
Reagovat

@orchis: No jo, to on má, je hrozně informovanej :-D A i to ty český verze musím škemrat … ;-) :-D

94
Violete
Reagovat

@Bezík: Tohle je sice Somebody to love od Jefferson Airplane, ale uplne suprova, ta temnota v hlase https://youtu.be/N53rTROXBQY

95
Violete
Reagovat

A myslite, ze zazpivaji porotci spolecnou pisen, jedna vypalovacka chorvatskych porotcu Voice https://m.youtube.com/watch?v=LLxaBwCd2IY

96
orchis
Reagovat

@Bezík: tak hlavně, že tě to povolil :-)

Já má povoleno jen přehrávat si výkony jednotlivých soutěžících, od duetů si nesmím pouštět dokonce ani hodnocení od porotců a to už vůbec nemluvím o tom, že bych se dívala na to, jak někdo někoho budí… :-)))

… A není to špatné, musím říct

97
Tomáš
Reagovat

https://novaplus.nova.cz/porad/superstar-2020/bonus/6112-matej-vavra-se-vyjadril-ke-svemu-konci-v-soutezi-lituje-neceho-co-se-stalo?fbclid=IwAR0z2-8Kfb75UkfD53fD8P-0GHAI0BizJ5AabyIkCVkU8Rmar7b22jLWdAc Rozhovor s Vávrem o jeho vyřazení. Tady to nevypadá že by byl s produkcí předem domluven že skončí, asi to tak teda nebylo. Jinak Matěj je fakt hrozný sympaťák a je fajn jak je s tím vyrovnaný, je mi fakt moc líto že aspoň on v tom Finále není.

98
Bezík
Reagovat

@orchis: To máš taky dobrý :-D Ještě že o nás tak pečujou ! ;-)

99
Tomáš
Reagovat

Já si pořád myslím že Timotej nepostoupí v neděli, ač já bych si jeho postup moc přál. Samé negativní reakce na něj všude a prakticky nikde nic pozitivního od nikoho, kdo by mu ty hlasy poslal? Nevím kde jsou všichni ti jeho fandové z Instagramu, nikdo se za něj nikde nepostaví. No uvidíme v neděli ale já to s jeho sms podporou nevidím moc růžově. Tady budete oslavovat až v neděli vysmahne, to je mi jasné.

100
Čiky
Reagovat

Já se za Timoteje klidně postavím. Baví mě jeho hlas, a to dokonce i když jen mluví. Ostatní přece nemůžu hodnotit, dávno víme, jak média manipulují s názorem občana. A jen trubka se manipulovat nechá. Že se při zpěvu blbě tváří? Tak vy, co to tvrdíte, si stoupněte před zrcadlo a zkuste trochu sebereflexe. A teď něco do pranice: mít novýho Joe Cockera by mi teda vůbec nevadilo…

101
Ally
Reagovat

Narozdíl od Moniky si myslím, že má unylý song spíš Dominika ? Tak uvidíme co s tím udělá. Bára pokud Queen úplně nepokoní , tak k tomu bude show a ještě efekt minulého kola..Tak samo Diana je myslím jistota..Spíš bych měla strach jak dopadne Julia a Lady Gaga

No ale kdo ví , letos je to takové specifické. Něco mi říká , že by i černým koněm mohl být Giovanni ? Asi to bude dost o nervech letos..a on působí tak vyrovnaně , i v těch svých videích. Záleží taky kdo bude hlasovat..kromě Tomáše :)

102
Piha
Reagovat

Náhodou na ty IMT Smile se těším,co si pamatuji přesně tahle písnička už V Ss zazněla,myslím že ji tenkrát zpíval Denis Lacho…od té doby ji mám ráda a mám ji i v mobilu a ráda ji poslouchám.

103
Piha
Reagovat

Moc se těším i na Michala,Lennyho taky zboznuju…Na co se netesim vůbec je Petr Muk,byl to můj pubertální idol kterého jsem fakt zboznovala a bojím se že mi ho Martin totálně zprzni.:/ Z holek mi přijde že se jedou neustále dokola už několik let stejné zpěvačky,jako by žádné další neexistovaly.:/ A doufám že se Bare podaří ti Queen,moji favoriti dostávají mě oblíbené interprety.Ziskala si mě už na castingu Imagine Dragons a doufám že to bude minimálně stejná pecka.

104
Violete
Reagovat

@Piha: Mluvis mi z duse, od Muka, kdyz zpiva, hltam kazdy jeho ton, navic jsem ho mela rada, kdyz byl v Shalomu i Oceanu.Ty jeho pisnicky by snad nemel nikdo jiny zpivat, nebo znate nekdo nejakou dobrou verzi od jineho interpreta? Navic Tancis sama s Karlem Cernochem je take nedostizna vec.

105
Piha
Reagovat

@Violete: Myslím že Petu nikdo nezazpiva líp než originál…Když zemřel tak jsem viděla že zpíval pár písniček Oceánu Richard Krajčo,jako nebylo to špatné ale nebylo to ono.🤷‍♀️

106
Violete
Reagovat

@Piha: Muk je krasny priklad toho, jak se interpret vteli v pisen a proto bych ho soutezicim nedavala zpivat.Jen lituji, ze jsem Muka neslysela zpivat nazivo.U Queenu je to take slozite je prezpivavat, ale verim, ze Bara to da skvele.

107
Piha
Reagovat

@Violete: Já jednou,ještě s Oceánem ale je to tak dávno že si z toho nic nepamatuju.:/Byl to můj první koncert,chodila jsem ještě na základu,vím že jsem z toho byla hotová ještě několik dní,ale bohužel pak už se mi ho nikdy vidět nepodařilo…

108
Violete
Reagovat

@Čiky: Pro me ma Timotej unikatni hlas a prala bych si ho do Top 5, spolu se Safratou, Dominikou, Esther a Barou.

109
Rudolf
Reagovat

@Piha: Na to se taky těším. Od Dendy to tehdy byla opravdová lahůdka, Od té doby až dosud se o to tuším nikdo nepokusil.

110
Violete
Reagovat

@Piha: Musel to byt zazitek. Muj prvni koncert byli Roxette, a to jsem od te doby nechtela delat nic jineho, nez chodit na koncerty.Dominice by se hodila balada od Roxette, z tech modernich veci jako je Sam Smith, nejsem nadsena.Ale zase nemohou zpivat jen starinky, chapu.

111
Violete
Reagovat

A pro Safratu mam nove pojmenovani, ne salonni rocker, ale soulovy rocker ;-) Moc bych si prala, at postoupi do TOP 5.

112
Piha
Reagovat

@Violete: mě koncerty začaly bavit až později a pořád to trvá…🤣

113
Piha
Reagovat

@Rudolf: Byl to teda Denis?Jsem si nebyla jistá.

114
Ally
Reagovat

@Violete: Můj první koncert byl Team :)
Jo na Roxette jsem vyrůstala taky .. a mají i španělské verze balad ,tak pro Dianu nabízím :)

115
Monika
Reagovat

@Piha: S Mukem mas uplnou pravdu, ja ho totalne zboznovala, ten jeho nadherny originalni hlas. Sotva otevrel pusu hned clovek vedel, ze to zpiva on. Obavam se, ze Martin se svoji obycejnou barvou hlasu tomu songu da na prd.l.

116
Violete
Reagovat

@Ally: Vidis, to je fakt, skoda, ze nejsou tematicka kola a vsem bych dala Roxette a Annie Lennox.Jinak kdyz jsem videla ten playlist, tak jsem se zaradovala, ze to bude od Shakespears Sisters a on to byl Sam Smiths, ale nekdo daval uz ty Shakespears Sisters v minulych rocnicich, zda se mi.

117
Piha
Reagovat

@Monika: Mě Martin ještě neoslovil a obávám se že ani teď se to nestane.🤷‍♀️

118
Bezík
Reagovat

@Piha: On tě ještě nepožádal o ruku ? Bídák …. ;-)

119
Nadya
Reagovat

Hm, teď jsem si uvědomila, jak už jsem stará, Muka jsem naživo stihla asi pětkrát. Úplně jsme z něho s kámoškou šílely, takže se na to Martinova podání nějak moc netěším.

120
Ina
Reagovat

@Tomáš: Tomáši, Dolník se produkci nehodil, je to ženatý chlap, pracující v normálním zaměstnání. Vidět ho každou chvíli s lízátkem chupa chups v puse, nebo s relax pitím. Ani on by to nedal. Vždyť by potom nemohl mezi chlapy do hospody:-) Na neděli se těším. Bára určitě překvapí. Má nato Queeny zazpívat, no a Timy si to odchrčí. U něho se obávám, že po superstár skončí na ORL

121
Violete
Reagovat

@Nadya: Skoda, ze nemam stroj casu, vratila bych se zpatky a sla s vami parit na Muka. A v muzikalu jsi ho videla?

122
orchis
Reagovat

Už se ví, co bude Šafrata zpívat?

123
Piha
Reagovat

@orchis: Lennyho Krawitze.

124
Bezík
Reagovat

@orchis: Jo, tuhle profláklotinu ;-)
Gonna Go My Way – Lenny Kravitz

125
Piha
Reagovat

No fuj,zkomolila jsem mu příjmení,samozřejmě Kravitz🤣🤷‍♀️

126
Piha
Reagovat

@Bezík: Co by dělal se starou vyzobanou kukuřici?🤣🤣🤣🤣

127
Violete
Reagovat

A jakou mate nejvic radi pisnicku od Muka? U me vede Nadeje: ‚Nechci uz zadny kruh, ve kterem se zivot stale toci‘.

128
orchis
Reagovat

@Bezík: hmmm, tak nevím.. jakože Kravitz ok, ale zrovna toto…

129
Bezík
Reagovat

@orchis: No jo, no. Produkce asi nic jinýho nezná ;-)

130
Bezík
Reagovat

@Piha: Hledal nové nevšední zážitky. Víš co se říká, když chytne stará stodola … ;-) :-D

131
Sa. I.
Reagovat

@Ina:

Mě by Bára překvapila jedině fiaskem ;-) Pořád čekám, že mě vystřelí z trenek /jak říká s oblibou Přemek/ Slovenka Júlia. Asi tu budu bez podpory, ale mě vzhledově i hlasově zaujala už na castingu, a to, co dokázala odzpívat v deseti letech, přeci nemohlo jen tak u holky zmutovat. Jinak hlasový i vzhledový vývoj Báry jsem přečetla i bez křišťálové koule už z té chvilky na castingu, a to, jak se komíhá na podpatcích, je úsměvné :) Ale fandím jí, to zase ano. Diana, pokud to nezkazí, získá mnohé hlasy od starší generace, právě tak, jako Martin. Na ou ou e e se moc netěším, ale zase kam až to dojde mě zajímá. Možná se zase vyhecují ti /nebo jim podobní/, co protlačili „tydýta“ do finále Stardance. Esther mě baví čím dál víc, tu uvidíme často v telce, a to nezávisle na umístění, i kdyby jen jako křoví. Ta má šoubíz více méně jistý. Na co se opravdu těším, jsou hlasy a podání Michala a Dominiky. Vítěze netipuji, protože koho bych si přála, tomu zase nepřeji být svázaný smlouvou. Leda, že by si to přál on sám ;-)

132
Rudolf
Reagovat

@Piha: Zaručeně

133
Ally
Reagovat

@Violete: To jo Shakespears sisters mě napadlo taky , že to to bude..je vidět že už jsem také starší kus :) Ale tuhle písničku už jsem tehdy nemusela , jak byla ohraná ..jo a někdo to zpíval, ale nejsem Vlado žejo, abych ti řekla kdo :) žeby Eliška Rusková ? Bez you tube zkouším :)

Na Muka taky úplně nevím, to je jak kdyby zpíval někdo třeba ..Nohavicu ..ale tak Martin je šikovnej..

Přemýšela jsem , v rámci prokrastinace :) o něčem španělském pro Dianu ,ale třeba něco energičtějšího asi nebude pro ní , to spíš Esther..na druhou stranu pokud má být Diana Superstar měla by trochu z komfortní zóny vystoupit , za to se sbírali body ..jako třeba Chodur za Paparazzi..:)

Jinak jak jsme tu hledali showmanky, letos se nakonec docela urodily ?:) Bikárová, Esther a nově asi Carrie Bradshaw :)

134
Violete
Reagovat

@Bezík: Uz horela, kdyz si do ni lehal. A jakeho Kravitze bys vybral? American woman?

135
Ally
Reagovat

@Sa. I.: Julia je pro mě taky s otazníkem, nefandím jí ale třeba překvapí . Hurt dala asi v těch 10 letech lépe než teď ? Ale tahle její nedokonalá verze mě nějak vzala emotivně..asi tím , že jsem si vzpomněla o čem ta písnička je a je to pro mě letos aktuální :(

JAi Kudo.. myslím, kdo jiný:) tu dával verzi od GG , tak mi teď nabíhá na You tube..poslouchala jsem jak dala mou oblíbenou od Alanis Morisette Uninvited . Taky dokonalá, ale stejně mi od Gábiny asi víc sednou rockové věci..

136
Bezík
Reagovat

@Violete: Od Lennyho nic, není to zrovna můj fanoušek ;-) Já bych nikomu nic nevybíral, ať si každý vybere sám a předvede svůj vkus.

137
Piha
Reagovat

Já bych mu dala od Lennyho Chamber,tu pisnicku miluju,nebo Again.
@Bezík: No to nevím jestli by stál o takový zážitek.🤣🤣🤣
Hlavně není můj typ a myslím že ani já jeho.🤣🤣
@Rudolf: Tak ještě na to nejsem tak špatně.🤣🤣🤣I když jsem ho nemusela,v tom ročníku jsem měla jiného favorita,tak v téhle písničce mi nevadil.🤷‍♀️

138
Ally
Reagovat

@Ally: Ha tak s Eliškou Ruskovou jsem se trefila, mám asi malé bezvýznamné plus v paměťovém kvizu :) Druhé zato že jsem si vzpomněla , kdo míval španělské verze ..Natálie Imbruglia.. to by mi nedalo spát :)

139
Joel
Reagovat

@Sa. I.: bez podpory né :) já jsem na tom úplně stejně, ale taky pořád čekám na touchdown. Za takový menší touchdown považuju právě casting, ale od té doby se Julii dle mého nepodařilo ten příjemně nakřáplý hlas prodat. Obávám se, že ani Lady Gaga nebude žádné terno a nedá to líp než Adéla Kvitová v minulém ročníku, která s tím vystoupením docela zabodovala, pokud se nepletu? No uvidíme zítra.

@Ally: Mohl by někdo v naší talentové soutěži dát konečně Torn, i když je to dost profláklý song. I když možná až tolik ne, přecejen je to poměrně staré a dnešní mládež o Natalii ani neslyšela, pokud se zrovna nejedná o zaryté fanoušky one direction :D

140
Violete
Reagovat

@Ally: Take si myslim, ze by Diana mohlo vystoupit z komfortni zony a treba zazpivat zivou, nebo rockovejsi vec, treba i Pink by sla. A s Julii jsem to mela uplne stejne, ta nedokonala verze byla vlastne krasna.Podle me rozhozena Julie, i jak ji sebrali ty minisaty, dokazale do zpevu daleko vice ze sebe.Ty emoce, ktere tam Bara hazi jen tak mimochodem, pokud ji tedy nenuti porad kontaktovat ocima divaky.

141
orchis
Reagovat

@Joel: Torn bych brala :-)

142
Nadya
Reagovat

@Violete: Ne, v té době jsem považovala muzikál za něco, na co chodí jenom staří lidé. My mladí zásadně na koncert!

143
Bezík
Reagovat

@Nadya: No dovol ! Já už jsem v podstatě taky „starý“ člověk a na muzikál mě nedostaneš ani párem volů ! :-D Zato po koncertech běhám jako čečetka ;-)

144
Sa. I.
Reagovat

@Piha:
137
Dobrý by to byl výběr od Kravitze ;-) Ještě by se našlo povícero dalších povedených. Bezik Lennyho nemusí, zvláštní, že můj manžel také ne. Co ti chlapi proti němu mají? :-D Mám ráda jako herečku jeho dceru, jednu ze „Sedmilhářek“.

145
Bezík
Reagovat

@Sa. I.: Ale nic proti němu nemám, je mám radši ty, co jdou víc po podstatě, než po efektu :-D Takže tak.

146
ganjakzVak
Reagovat

Интернет-магазин продам наркотики атырау закладки заказать наркотики кокшетау казахстан

147
Tomáš
Reagovat

Jaké je vůbec téma zítřejšího kola? Můj idol?

148
Sa. I.
Reagovat

@Bezík:

Aha, v tom asi bude ten zakopaný pes a jádro pudla, manžel je velký hudební fajnšmekr a Bezik zřejmě také ;-)

149
Bezík
Reagovat

@Sa. I.: No to si piš ! Ten největší !!! :-D ;-)

151
Prochor
Reagovat

Pro zajímavost výsledky Popular Pool na FB – celkem 9000 hlasů. Druhé číslo je kurz na Fortuně:
1 Bára (3286 hlas.) kurz 2,7
2 Diana (neuvedeno) 4,5
3 Lucie (neuvedeno) 18
4 Martin (neuvedeno) 8,5
5 Michal (neuvedeno) 15
6 Giovanni (976) 13
7 Timotej (863) 14
8 Dominika (800) 11
9 Júlia (443) 23
10 Ester (397) 25
Podle fandů FB i sázkařů by zítra měli vypadnout Ester, Júlia a Timotej. U Dominiky a Giovanniho se fanoušci i sázkaři neshodli.
Postoupit by podle fandů i sázkařů měli Bára, Diana,Martin. Na postupu se neshodli u Lucie a Michala.
Můj tip na postup je Bára, Diana, Dominika, Martin a Michal.

152
Bezík
Reagovat

@Prochor: Esther s přehledem poslední :-D Proč mě to nepřekvapuje ? ;-)

153
Prochor
Reagovat

@Bezík: Já jsem zase zvědavý jestli se do TOP 5 dostane Lucka Bikárová. Na FB si jí přejí na 3. místě ale sázkaři jí zase nevěří. Takže zítra uvidíme. Bude hodně záležet na výkonech. Ester je asi bohužel jasná.

154
Sa. I.
Reagovat

@Bezík:

A říká Ti něco Frank Zappa? ;-)

155
Bezík
Reagovat

@Sa. I.: No ježiš ! Jeden z těch, na kterých jsem vyrostl ! :-D Nejoblíbenější deska – Hot Rats ;-)

156
Jai Kudo
Reagovat

Pro zajímavost – Pamatujete si ještě na pizzařku Karolínu? Dnes odpoledne měla cca hodinový akustický live stream na terase Duplexu na Václaváku. Zájemce odkazuji na záznam na jejím facebookovým profilu LinaKaro. :-) MYslím, že spolu s Emmou to z tehdejšího ročníku dotáhla nejdál.

157
Ter.
Reagovat

Jestli jsem si dobře všimla v jednom z předfinálovejch videí, Báru obarvili na hnědozrzavo. Asi aby tam neměli dvě vysoký dlouhovlasý bloncky. Nebo jako že proměna Popelušky jest dokonána. Bohajeho, nechápu, že si ti soutěžící někdy nedupnou. Ale taky ji ti umělcí stylisti mohli ostříhat na ježka, takže z toho vlastně vyšla ještě dobře. Akorát už to vůbec není ona.

158
Sa. I.
Reagovat

@Bezík:

Tak super, prošel jsi testem přes našeho domácího hudebního Boha ;-) Žiju v domácnosti, kde je hudba nade vše, od Zappy po Stinga, jazz a všechny jeho odnože a nástavby atd. Na SS koukám jen já, manžel to shovívavě snáší z vedlejšího pokoje. Ale např. na Angelinu Jordan mě upozornil on. Z té jsme na větvi oba ;-)

159
Motylek
Reagovat

jenom poznámka – Bára před „proměnou“ byla moc hezká…., nechápu proč se tu pořád dokola omílá jakási proměna v krásnou labuť… je to spíš obráceně, hezčí byla předtím…

160
Bezík
Reagovat

@Sa. I.: Tak že zdravím pana manžela !!! ;-) Zcela chápu, že SS nesleduje, já bych asi taky neměl ale mám na ni nějakou zvláštní úchylku, kterou nedokáže uspokojivě vysvětlit ani můj, jinak velmi zkušený, psychiatr … ;-) :-D

161
Bezík
Reagovat

@Motylek: Jo, ale teď více odpovídá „masovému“ vkusu ;-)

162
Ally
Reagovat

@Bezík: Když bude nejhůř , zjistil bych si jakého psychiatra má Scalex, zdá se , že funguje :))

163
Bezík
Reagovat

@Ally: No jo, Scalex už je, zdá se, zcela vyléčen :-D Já si ale rád pěstuji takové drobné chorůbky :-D

164
Ally
Reagovat

@Jai Kudo: Hm, není to hudba kterou bych ocenila, taková Evropa 2 :) ale jinak šikovná, dobrá angličtina , pokud můžu já posoudit..kdo ví proč tehdy vypadla tak rychle..

Jinak abychom nebyli dneska tak retro nudní :) poslouchala jsem Hot16Challenge a líbila se mi Dominika Mirgová , tuším taky Vladova favoritka..a Ewa Farna ..originál jako vždy :)

165
Vlasta
Reagovat

tak jak teda? přemýšlím, že si vsadím na toho Timoteje do TOP 5, kurz 1,80 je solidní :D

https://www.betarena.cz/rubriky/sazkove-kancelare/tipsport/superstar-2020-kdo-bude-vitez-vsadte-si_4979.html

166
Monika
Reagovat

@Bezík: Zitra zazni, tam by mohla ester vyniknout a ji to i takhle vic slusi… Mozna prekvapi, skoda, ze si vybrala tak debilni song pro ceskeho divaka, hodne si snizila sance…

https://superstar.markiza.sk/aktualne/1998116_novinky-v-superstar-spolocna-hymna-a-sexi-fotky-so-zmenenym-imidzom

Jinak Michal bude mit kytaru, tak ocekavam i u Dominiky klavir.

167
Filip
Reagovat

Tak Timotej tim vyberem pisne absolutne bez sance, kdyby nahodou nejakou mel :D

168
orchis
Reagovat

Motýlek, Ter.
Souhlas. Bára se změnila spíše k horšímu. Sice tenhle účes u ní není tak ohavný jako „Carrie“ střih, ale její osobnost úplně zmizela…

169
Ina
Reagovat

mě vizážistky úplně děsí. Co dělají z těch děvčat je hrůza. Jako kdyby měly za úkol vyplácat co nejvíc líčidel. Ty děvčata vypadají jako z nějakého dekadentního filmu. Bára – ty vlasy celkem dobrý, ale to líčení….Nemyslím si že by ji zmizela osobnost, jen prostě dělá co se po ni chce. Jen taková poznámka – vždycky mě pobaví Habera, jak zdůrazňuj, že hledají superstár a že se, podle něho, na ni někdo nehodí i když zpívá dobře. Vždyť on ještě žádnou superstár nenašel, v tom pravém slova smyslu, tak jak může o někom toto říct. Akorát jen účast v superstár pomohla k zviditelnění. Ale superstár, tak to nevím.

170
Prochor
Reagovat

@Ina: Báře osobnost určitě nevezmou jak jsem viděl. Na to je Bára příliš svá a připomíná mi tím Anetu. Jedna reakce na FB na snahu vizážistů mně pobavila. Někdo psal: Jestli Bára vyhraje, tak jí koupím tenisky a mikinu:-) Na adresu Timoteje tam zase někdo píše: Vyhoďte toho mladýho Pátroviče!

171
Rudolf
Reagovat

@Tomáš: Fajn, na to by lidi mohli zabrat
@Filip: Naopak, s tím může hodně zabodovat.

172
Motylek
Reagovat

@orchis: proměny určitě /úžasné/ ještě proběhnnou, s tím se počítá…, mně jenom vadí, jak se dokola opakuje, jak z ošklivého káčátka se stala krásná labuť, tak to prosím vás už nepište…, nehledě na to, že být Bárou a číst takové pitomosti, tak se snad urazím… :-) Přeju jí vítězství, a těším se, jak to s klidem přijme, a zeptá se, zda už může jít domů….
Pokud to vyhraje kdokoli jiný, tak je mi jedno kdo, na druhém místě bych to přála Michalovi a Dominice /oba je mám na druhém místě/ třetí by byl u mě asi Giovanni…

173
Nadya
Reagovat

Asi se mě zmocnila vlna stařecké nostalgie kvůli toho Muka, ale uvědomila jsem si, že mi v Superstar chybí něco od Depeche Mode. Vůbec si nevzpomínám, jestli je tam někdy použili, vybavuje se mi jenom David Weingärtner a jeho nezapomenutelný (aspoň pro mě) Personal Jesus v Hlasu, a i to byl cover. Možná dnešním mladým tahle kapela už nic neříká, ale v Superstar zazněly i nersovnatelně horší vykopávky.

174
Sa. I.
Reagovat

@Nadya:

Oceán, Shalom a Depeche Mode, to byly jedny z mých prvních kazet, kterým jsem málem prodřela pásky ;-) A lahodný hlas Petra Muka, to se mi chce bulet, když ho slyším…

175
Violete
Reagovat

@Nadya: Ja bych byla pro Depeche mode, ale treba i U2. Jinak nevite nekdo v tech rozhovorech, co dela Giovanni s Martinou zaznelo, ze si nekdo ze soutezicich tricko nebo mikinu vyrabi. Kdyby Superstar sponzorovali vyrobci mikin, mozna by misto lizatek byly mikiny ;-)

176
Monika
Reagovat

Moje poradi bab: 1. bara
2. Dominika
3. ester
4. Julie
5. Lucie
6. Diana

moje poradi kluku: 1. Timotej
2. safrata
3. Giovanni
4. Martin

177
Monika
Reagovat

Na postup si preju: Bara, Dominika, Ester, Timotej, safrata.

178
Sa. I.
Reagovat

@Bezík:
160
Manžel také zdraví :-) Vždy pookřeje, jak někdo zmíní Franka ;-) Hot Rats schvaluje, jeho největší srdcovky jsou alba Sheik Yerbouti a Your Are What You Is. Letos vyšla kniha Fenomén Zappa, má o něm všechny + plno LP…

179
Sa. I.
Reagovat

@Violete:

U2, to je kláda, na těch jsem jela několik let ;-)

180
Michaela
Reagovat

Já bych si TOP 5 přála: Dominika, Bára, Timotej, Martin, Michal.

Bude to ale takto: Lucie, Bára, Diana, Timotej a poslední místo uloupí Dominika nebo Martin.

181
Bezík
Reagovat

@Sa. I.: Jo,knížku mám taky ;-) I desky jsem měl, ale rozvody mě o ně připravily :-(((, takže teď už jen můj digitální archív. Je to dobrý, ale deska má prostě duši … Pan manžel má koukám nejraději Frankovo „vrcholné“ období ;-), já to mám různě ale většinou mám nejraději spíš začátky umělců, není to tak vytříbené a vyhrané ale je to syrovější a plné nápadů, takže u Franka kromě zmíněných Hot Rats třeba ještě Freak Out!, Absolutely Free, We’re Only in It For the Money, ale pouštím si od něj tak po různu všechno, Frank je prostě hudební studnice ! ;-)
U2 jsou taky moji miláčci :-D, ale u nich to mám jako u řady jiných kapel, začátek až po vrcholné období super, ale pak už to nemusím, už to nemá ten náboj a vykrádá to samo sebe, takže u nich končím s The Joshua Tree a Rattle and Hum, další věci už poslouchám spíš jen ze „studijních“ důvodů ;-)

182
Bezík
Reagovat

@Monika: Kdo by to byl řekl, že „komerční“ Monika a „alternativní“ Bezík budou mít shodnou TOP 5 ! :-D :-D

183
Violete
Reagovat

@Sa. I.: My jsme jeli s manzelem na U2 do Nemecka a to byl uplne jiny koncert nez v Cechach, i kdyz to bylo misto na sezeni, vsichni se zacatkem koncertu zvedli a tancili.

184
Ally
Reagovat

@Violete: Já nedávno asi po 10 letech znovu objevila od U2 Hold me, thrill me…to ještě k těm nakopávacím songům :)
I když to asi není moc pravověrné fanoušky ..ale já je nějak neposlouchám od těch 90.let

Jinak jsem zvědavá kolik procent bude v SS zpívání a kolik reklama a story , jak Habera cestoval z US , jak Diana cestovala z ES , jak Monika rodila.. :)

185
orchis
Reagovat

Ally: zpěvu bude pomálu, to se rozumí samosebou :-))

Já bych si přála, aby do finále postoupili: Dominika, Esther, Barbora, Martin, Michal

186
Filip
Reagovat

@Ally: Jelikoz reklam v blocich v poslednich tydnech moc nebylo, protoze inzerenti nechteji poustet televizim moc penez, tak tech reklam zase tolik nebude.

Nicmene i toto bude velkej duvod toho, ze jsou jen 2 prenosy. Kvuli obavam z nakazy to nebude.

187
Tomáš
Reagovat

Moje přání na dnešní Top 5 : Michal, Timotej, Martin, Giovanni a Julia.

Můj Tip : Bára, Diana, bohužel Bikárka, Martin a páté místo vidím hodně otevřené, tak může postoupit skoro kdokoliv. Největší šance asi má Dominika ale ani Timotej a Michal by nemuseli být bez šancí, bude to souboj mezi těma třema zřejmě. Samozřejmě se ještě může stát něco neočekávatelného takže úplně natuty jistý to mají asi jen Bára s Dianou.

188
Tomáš
Reagovat

Pro mě dnes nejhorší varianta jak to může dopadnout je tato – postoupí Diana, Bára, Lucie, Dominika a Martin ( ještě horší varianta by byla kdyby postoupilo 5 bab ale to nepředpokládám protože Julia a Esther jsou zřejmě odepsané a myslím že Martin s tím Mukem postoupí ). Fakt bych si přál aby aspoň jeden z dvojice Michal a Timotej mi do té Top 5 prolezl. Víc bych to přál Michalovi ale postup Timoteje by byl taky super a kdyby postoupili oba dva, tak to by bylo vůbec nejlepší. Takže při mém štěstí nepostoupí určitě ani jeden z nich.

189
Monika
Reagovat

@Bezík: Tak to je fakt historickej zapis kompletni petku :-))

190
Tomáš
Reagovat

@Monika: A já jsem zas originál, že pětku jako já tu rozhodně nikdo mít nebude.

191
Piha
Reagovat

A tak to já jsem ráda že nezpívají DM,na těch jsem vyrůstala,miluju jejich staré alba a stejně jako u Muka si myslím že to asi nikdo nezazpiva jako Davca.🤷‍♀️Zrovna nedávno jsem vzpomínal jak nám loni lilo na jejich koncertě v Bratislavě.

192
Piha
Reagovat

A přidám i svůj tip na postupující.
Tip:Lucie,Timotej,Bára,Diana,Esther
Přání:Michal,Timotej,Bára,Dominika,Diana

193
Motylek
Reagovat

@Tomáš: Timotej ať si tam spánembohem klidně je,.. pokud bych si mohla vybrat mezi ním a Dianou, beru Timoteje.. Nemám sice proti Dianě nic, ale nemám ani nic pro…. Ona by mi pasovala do nějaké dětské soutěže, ale tam by ji asi stejně předběhly mladší a lepší…
A Martinovi taky nemám důvod fandit, včera jsem to poslouchala znovu, a nic k obdivování jsem tam neviděla… Čeky sice nesměle upozornil na ty kiksy, co tam měl, ale vše prominuto, vše odpuštěno – a zkrátka se rozhodlo, že to bylo překrásné… Porotkyně z toho byly unešené, na omdlení…

194
Bezík
Reagovat

@Piha: Ale, takhle to zkazit ! To si nemohla dát místo Dianky Esther a přidat se do klubu k Monice a Bezíkovi ? :-D

195
Piha
Reagovat

@Bezík: Nemohla,víš že už jsem jejím antifanklubu🤣🤣🤣

196
Motylek
Reagovat

dotaz – bude ta stránka tady večer fungovat nebo to bude jako obvykle?

197
Bezík
Reagovat

@Piha: No, dobrá, ale můžeš se vykoupit, když pošleš jako všichni moji kamarádi 100 SMS Esther ;-) :-D

198
Lukša
Reagovat

@Motylek: Pravděpodobně jako obvykle ;) Zkuste si vypracovat nějaký harmonogram, kdo kdy může psát příspěvky, ať se to zase nezahltí :)

199
Motylek
Reagovat

@Lukša: :-DD děkuji…, tak to mě uklidnilo…

200
Bezík
Reagovat

@Lukša: Ono stačí, když to hodně lidí čte (dává F5), spolehlivě to lehne :-D

201
Tomáš
Reagovat

@Bezík: To jsou tvoji kamarádi takoví blázni že ještě do téhle šaškárny posílají hlasy? Se divím že ještě někdo věří tomu že hlasy jsou to co rozhoduje a že to produkce nechá jen tak, kdyby se to vyvíjelo jinak než oni chtějí. Já jsem kdysi poslal 250 hlasů D. Gerdovi a stejně vypadnul. A vlastně skoro vždy když sem hlasoval, tak ten člověk v tom kole nakonec vypadnul. :-D Jediné výjimky co si pamatuju že v tom kole kdy sem hlasoval nevypadly, tak to byli Pavol Kovaliček a Peter Juhás.

202
Tomáš
Reagovat

Já souhlasím s tím jak tu někdo psal že Timotej má dnes úplně odstřelový song. Kdyby dostal cokoliv jiného, tak by měl větší šanci na postup. Asi ho chce produkce zesměšnit úplně, aby ho Habera mohl rozcupovat a vyřádit se na něm. A aby náhodou diváky nenapadlo poslat ho do dalšího kola. Čekal sem od něj spíš nějakou zahraniční a popovější věc, tohle se k němu vůbec nehodí. Buď je to fakt další kláda od produkce pod jeho nohy a prostě tam potřebují otloukánka a nebo to má Timotej skvěle nacvičené a já si večer budu sypat popel na hlavu, jak procítěně to dal. Fakt vidím jen dvě možnosti, průšvih nebo touchdown a nic mezi tím. Moc jeho postupu dnes nevěřím.

203
Bezík
Reagovat

@Tomáš: Ne, nejsou, to byl joke ;-) :-D

204
Violete
Reagovat

@Ally: Tahle od U2 je dobra, byla by i pro Safratu https://youtu.be/V84hJhB381E

205
tynka
Reagovat

Škoda že tam dnes nebude Matěj Vávra, bez něj to bude nuda.

206
Tomáš
Reagovat

@Bezík: Já už taky takový blázen nejsem. Letos mi to produkce strašně ulehčila protože všechny potenciální soutěžící, kterým jsem fakt byl ochotný hlasy poslat, tak od nich soutěž naprosto dokonale vyčistili a neposlali do Finále ani jednoho z nich. Tím pádem mám dnes pohoda, klídek a tabáček. Zůstali mi tam sice ještě Šafrata a Timotej ale to už není na poslání hlasu, sice jim dnes budu hodně držet palce ale už jen pasivně. Nikdo z toho dokonalého výběru poroty a produkce mi zkrátka za poslání hlasu nestojí.

207
Piha
Reagovat

Zajímalo by mě jestli je vůbec někdo kdo má v plánu večer poslat někomu hlas…

208
Tomáš
Reagovat

@tynka: Taky si myslím a je mi to moc líto. Matěj by určitě předvedl moc hezký výkon ostatně jako vždy.

Já si zase musím postesknout. Jak by na tomhle světě bylo krásně a o kolik by byl dnešní živák lepší kdyby tam vystupovali Dolník, Choma, Vávra, Fanta, Krušina, Silvester Roštár, Samuel Meyers… Letos tam bylo tak strašně moc zajímavých kluků že tolik se jich tam za poslední ročníky už dlouho neobjevilo a produkce je stejně úplně všechny do posledního zařízla. Takže žádné že letos jsou holky zase lepší než kluci, letos byli daleko lepší kluci ale produkce je všechny vyřadila aby zase vyhrála holka. A letos vyhraje holka jedině proto že všechny kluky co vyhrát mohli, produkce zavčas zametla pod koberec. Jiný důvod to bohužel nemá. Já třeba vůbec nejsem zvědavý dnes na nějakou Esther, ani na Julii a už vůbec ne na Bikárovou ale budu je muset přetrpět, produkce a snad i porota si myslí že ony jsou to nejlepší co letošní ročník nabídnul. Dolník, Choma, Vávra, Krušina atd. to jsou borci kterým bych ten hlas poslal, z těch co jsou teď ve Finále mi za to nestojí už nikdo. A speciálně natruc produkci, která se všem mermomocí snaží natlačit do hlavy že nejlepší jsou Diana a Bára a že by jim proto měli všichni fandit, tak já just těmhle holkám vůbec fandit nebudu a budu si přát jejich vypadnutí i když vím že se toho nedočkám. A právě proto si přeju i Top 5 Michal, Timotej, Martin, Giovanni a Julia – prostě samí kluci a baba bez šance na výhru, aby konečně vyhrál kluk. I když vím že je to nereálné. Co už no, nějak bylo a nějak bude.

209
Tomáš
Reagovat

@Piha: To by mě taky zajímalo. Ať se tu ten člověk přihlásí. Já teda rozhodně ne a po tom co letos porota ve vyřazovacích procesech předvedla, tak ho nepošlu už nikam a to nikdy v životě.

210
CrCr
Reagovat

Exkluzívne informácie: Mena moderátorov budú veľké prekvapenie !

211
Piha
Reagovat

@CrCr: Má to na ty dva večery cenu?🤣🤣🤣🤣

212
Bezík
Reagovat

@CrCr: Nešetři nás a per to sem ! Letos už vydržíme všechno !!! :-D

213
Tomáš
Reagovat

@CrCr: Že by Pyco a Adela Banášová? :-D

Ale sotva, vidím to na Leoše a Patricii. :-)

214
Bezík
Reagovat

@Tomáš: Kde by ti šetřílci sebrali na Pyca s Adélou ? To budou nějací levní noname :-D

215
Ally
Reagovat

@Piha: No já asi poslu hlas pokud mě někdo zaujme, ale víceméně proto že mi díky koroně zbyl kredit ..tak co s ním :) možná je takových lidí vic ..
Ale zas 100 hlasů pro Esther ne, tolik nemám : ))
@Filip: : To je fakt. Dříve jsem měla známé , co dělali v mediální agentuře, tak to člověk asi tak nevnímal jako vopruz ,ale že to taky pořad živí..Ale fakt , že poslední roky těch bloků nějak zdá se podezřele přibylo..

216
Tomáš
Reagovat

Tak finalisté budou mít letos jako hymnu předělaný hit od Michaela Jacksona. Ale asi pořád lepší než zase Příběh nekončí, ten už mě v posledních dvou ročnících celkem otravoval. Tak aspoň trošku inovace, i když vlastní song jim jak je vidět asi už nikdy nikdo nenapíše, ani ten Habera se na to už dnes nezmůže.

217
Tomáš
Reagovat

@Bezík: To byl taky jen joke. :-) Já myslím že si nejsou schopní zaplatit vůbec nikoho navíc a proto to vidím na Leoše s Patricií. A nebo ti dva neznámí co moderují SuperStar v zákulisí.

218
Nadya
Reagovat

Já hlasují skoro pokaždé, pokud tam mám nějakého favorita. Přijde mi divné to neudělat a pak nadávat na výsledek.

219
jjj
Reagovat

Tady se to zas hemží neodborně léčenými blázny. Protože je letošní SS chudá na touchdowny, vlastně zatím jsem zaregistroval jen jeden, a i ten jsem musel dát já, tak pro ty, co zatím nekvokají a mají vytříbený vkus, jsem stvořil další úchvatnou báseň. Báseň bohužel není určená pro děti, osoby mdlého rozumu a slabého žaludku. Vlastně, aby si to vůbec někdo přečetl, tak osoby mdlého rozumu výjimečně můžou. Má první báseň byla přehnaně optimistická, proto vznikla tato s cílem nastolit rovnováhu.

SS sucks!

Slyšte, slyšte strašná slova,
samá skutečná, stěží snová,
slunce silně svítilo, spousta se semlelo.
Skřehotající SS slavíci slabo spievali,
sluchové smysly sbormistrů strádaly,
smutné slzy stírali,
strach svůj skrytý sdílí,
sodomie stále sílí,
snaha soucítit se srdcem slabými SS scházela,
smečka superstáří se sobecky smála, slavila.

Svaz sovětský, socialistický,
svaz sloučený, spojenecký,
samonaváděcí střely samo sebou,
spásu, svornost, smír seshora snesou,
samopaly střílí, střely spadnou,
sál, soudce, slavíky, SS snadno smetou.

Siroty spasitelům skvělým salutují,
sbormistři slavnostní symfonie sehrávají,
šťastně slzy stírají,
smilování sovětské, spojenecké, shledali.

220
jjj
Reagovat

No, to jsem mohl čekat, schvalte mi někdo příspěvek! Děkuji :-)

221
jjj
Reagovat

@Tomáš:
Ti dva neznámí to určitě nebudou, budou mít vstupy na internetu, když půjde reklama. Podle mě je od začátku jasný, že to bude Leoš s Patricií.

222
Katy
Reagovat

Jak tak čtu vaše příspěvky, zajímalo by mě ..viz. třeba Tomáš nebo Monika, proč píšete všechny finalisty jménem a jenom Michala neustále jako šafrata..to mi příjde takový divný..proč to není Michal…kor když právě Míša je nejvíc sympatickej a skvělej zpěvák..díky za odpověď

223
Filip
Reagovat

@Katy: Safrata zni lip a ja byt Safratou, tak jsem radeji, pokud se o me mluvi jako o Safratovi nez o Michalovi :D

Michalu je spousta, Safrata – zpevak jen jeden.

224
Tomáš
Reagovat

@Katy: Já ti vůbec nevím proč to tak píšu, asi je to příjmení výraznější než jméno. :-D Ale u Martina taky píšu Schreiner, nedokážu to vysvětlit. Ale Šafrata mi je z celé desítky zdaleka nejvíc sympatický a dnes mu strašně moc přeju aby postoupil takže to absolutně není nic proti němu. :-)

225
Tomáš
Reagovat

Taky myslím že bude moderovat Leoš s Patricií. A porotců rázem nebude 5 jak se všude vychloubali, ale jenom ubozí 3.

226
jjj
Reagovat

Složil jsem báseň,
byla v ní vášeň,
diagnózu odbornou přidal,
všechny v ní pourážel, všem to nandal,
vypadal jak pitomec,
naštěstí karanténa přísná zdejší zatla jí tipec :-)

Tak zas někdy jindy…:-)

227
CrCr
Reagovat

Nemôžem to prezradiť ale Leoš a Patrícia nebudú moderovať. Fakt to bude veľké prekvapenie

228
Sa. I.
Reagovat

@Violete:
204
Smutná písnička, ta šedesátka Bona Voxe nějak zlomila… Když mi bylo 35, řekla jsem si, že mě další čísla ohledně věku už nezajímají a v tomto směru je mi dobře ;-) I když… :-D
Těším se, že mě dnes někdo ohromí a je mi jedno, kdo to z té desítky bude. Tak snad…

229
orchis
Reagovat

Doufám, že někdo budete popisovat, co se děje na scéně.. nejsem u tv, tak abych měla alespoň trochu živý přehled:-)

230
Frida
Reagovat

@CrCr: Že by někdo z bývalých superstar?

231
Piha
Reagovat

Taky teprve končím v práci tak pište piste🤷‍♀️😉

232
Tomáš
Reagovat

Bude moderovat Ondřej Brzobohatý a Laďka Něrgešová.

233
Bezík
Reagovat

@Tomáš: To je zase joke, doufám !!!

234
Piha
Reagovat

Jenom ne trapnou Ladku…🤨

235
Bezík
Reagovat

@Piha: V klidu, moderuje celá porota, vůdčí je samozřejmě Leoš ;-)

236
Ter.
Reagovat

Bikárka dneska vypadá jak Klingon.

237
Jai Kudo
Reagovat

Tak jsem si shrnul předchozí kola a Top3 jsou u mě
Schreiner
Lukešová
Šafrata
To je ale blbost, co?

238
Bezík
Reagovat

Úvodní písni jasně kralovala Esther.

239
Ter.
Reagovat

Pagáčová už zase měla husí kůži. Hoďte na ni síť.

240
jardach
Reagovat

Je to hodne neobvykly…bez divaku, atmosferu tam delaj mozna i kameramani…ale ten uvodni song, “moderovani” a i medailonky tak strasne nepusobi…a Timotej je na pest uz od pohledu…

241
Prochor
Reagovat

Šafrata, Šafrata, nemohl jsem si u Krawitze vzpomenout na skvělého Luky Adamce.

242
Jai Kudo
Reagovat

OK, stahuji Šafratu a souhlasím s Vladem. Šafrata = salónní rocker…. :-(

243
Ter.
Reagovat

Šafrata to dal se ctí, ale s tímhle songem imho nepostoupí. S trsátkem jsem trnula za něj, palec nahoru za pohotovost kytaristy z kapely…

244
Prochor
Reagovat

@Jai Kudo: Takhle to vždycky dopadne když si popík hraje na rockera.

245
Prochor
Reagovat

Teď přijde průser – nastupuje Bára.

246
Jai Kudo
Reagovat

@Prochor: Já jako rocker jsem na ty rádoby rockery dost přísnej, takže většinou poznám, jestli ten RnR zpívá dobře nebo špatně. A někdy je fakt lepší dobrej pop než špatnej rock.

247
Tomáš
Reagovat

Šafrata je tam nejlepší. Jestli Šafrata po tomhle výkonu nepostoupí, tak už fakt nevím co si o těch lidech co tam hlasují myslet.

248
Monika
Reagovat

Safrata je proste salonni rocker a zazpival to jako salonni rocker, neuveritelnej projev. melsi vybrat romantiku,ktera mu vic sedi. No nevim na postup je jeste brzo rict, alespis ne.

249
Jana2
Reagovat

Já jsem tu asi jediná, ale Michal se mi hrozně líbil. Poprvé v soutěži. Bára dostala odstrelovy pořadí, to je divný.

250
Nimu
Reagovat

Mě se Michal líbil 🙂. Musí být těžké takovouhle věc zpívat prázdným tribunám.

251
libena
Reagovat

tak mě se michal šafrata líbil, pěkně to na začátek rozjel. před prázdným hledištěm to musí být pěkně blbý. já jsem byla spokojená

252
Baby
Reagovat

Tak co cechacci cumite bonzujete neprejete co.

253
Baby
Reagovat

@Tomáš: tak se poser tteba!!!!

254
libena
Reagovat

@Nimu: stejná myšlenka :-)

255
Violete
Reagovat

Safrata bomba, snad poslu i hlas.Barboru vizazisti nemeli menit.

256
Ter.
Reagovat

Cikraso, Bara falesna. Ale bozsky nohy.

257
Jai Kudo
Reagovat

CHápu, že výběr písničky od Queen je na odstřel, ale tohle bylo fakt strašný……

258
Ter.
Reagovat

Pagáčová husí kůže podruhé. Ta holka je hluchá.

259
Piha
Reagovat

Tak jsem myslela že to nepřijde ale už jsem poslala hlas…Michalovi.Barbora se mi líbila moc,i jak vypadá.

260
J
Reagovat

Vím že je to tou dobou a jako jo, chápu to, ale to je finále hrůzy. Bez publika, bez rodin, bez moderátorů. Patricie prej, že štáb se stavil u nich doma a odhalí nějaké pikantnosti (přitom si ty rozhovory dělali finalisti sami)…
Horší finále bylo snad už jen v Hotelu Paradise, kdy to dotáčeli někde v garáží… Šílený.

261
Mila1
Reagovat

Tak Bára rozhodně falešná nebyla. Jasná vítězka.

262
Baby
Reagovat

Když je pro tebe tahle diskuze víc tak tahni do hajzlu uz

263
jardach
Reagovat

Asi je to divny, ale u Bary mi nejvic vadilo to klepani s prstama…jinak to uslo celkem,cekal jsem vetsi prusvih..jednu sms poslu ;-)

264
libena
Reagovat

@Piha: taky jsem zahlasovala za michala

265
nofux
Reagovat

Bára nic moc. Na týhle písničce si vylámalo zuby v zahraničních verzích hodně soutěžících a ani Bára nemá po tomhle výkonu nic jistý.

266
Bezík
Reagovat

Barborko, Barborko, Barborko …já to tušil že to bude prů.er … ale vybrat jí tohle bez sborů .. to je vražda.

267
Bezík
Reagovat

Barborko, Barborko, Barborko …já to tušil že to bude prů.er … ale vybrat jí tohle bez sborů .. to je vražda.

268
Piha
Reagovat

Teď mi dcera říkala že začátek nebyl tak dobrý,ten jsem neslyšela,až jak to rozjela.Ale zpívala jsem s ní tak možná proto mi to přišlo tak dobre. 🤣🤣🤣🤣

269
Ter.
Reagovat

@Mila1: sorryjako, ale falesny to bylo hodne. A zacatek extremni haluz. To,ze ji porota pochlebuje, na tom nic nemeni.

270
Violete
Reagovat

Bara za me dnes ne, ale moc doufam, ze Michal postoupi dal.

271
Nimu
Reagovat

Bára to za mě dala po svém. Myslím, že se nesnažila Queeny napodobit 🙂

272
J
Reagovat

Jinak Michal dobrý, ale na postup to nebude. Bára se mi vůbec nelíbila. Hlasující musí posílat sms dřív než uvidí většinu vystoupení, pak by asi nestíhali, takže dnes postoupí spíš ti oblíbení, než ti, co podají super výkon. Protože by na to asi pak nestihli dost reagovat…
To bude reklama po každé písničce? Tak to asi bude do půlnoci, když se má dnes i vyřazovat

273
jardach
Reagovat

Kurna, prijde to jen me,nebo je te omacky okolo az moc? Mysleno medailonky/pohled do zakulisi/uvedeni souteziciho? A 2.reklama po 2.vykonu? To musej dezinfikovat to podium ci co?

274
Tomáš
Reagovat

I když odhlédnu od toho že nechci aby vyhrála baba, tak Bára za mě nic moc. Ondra Ruml dal kdysi tento song daleko líp. Šafrata byl dnes daleko lepší. Bára by mi nechyběla, přál bych si aby dnes vypadla což se ale samozřejmě ani omylem nestane.

275
Jana2
Reagovat

@J: Náhodou na to jaký jsou podmínky to docela jde. Lepší než aby to bylo celý přes skype jako u některých států :-))

Barbora mě bohužel nebavila, celou dobu jsem myslela na to, že jsem si nevšimla kdy Michal ztratil trsatko.

276
Monika
Reagovat

beziku ty jsi to tusil, to bylo otresne, to je normalne na vyhazov. nejhorsi bary vykon v soutezi. to bude dnes jeste zajimave…porota asi bude nudne kazdeho jen chvalit kvuli podminkam co jsou si nedovoli kritiku…

277
Ally
Reagovat

No Bára dost špatný,ale třeba posbírá hlasy za svoji povahu, sympatie a odvahu… s jakou se vrhla proti zdi, . Nevím proč jsme si vzpomněla na vtip co kdysi vykládala Lucie Bílá v tom romskému dialektu o koni..ne není slepý, je odvážný :)

Michal , mně se to vcelku líbilo , na to že před prázdným publikem

278
Michaela
Reagovat

Michal se mi nelibil. Bohuzel. Pisnicka postupova nebyla.

Bara Queen tak pokazila, ze ani ona postup nema jisty.

Uvidime, co ostatni.

Meli to nechat Patricii a Leose alespon odmoderovat, takto to pusobi fakt divne. Kazdy si tam keca, kdy a co chce …

279
Ter.
Reagovat

@Monika: no, horší než Miro Žbiro to nebylo, ale jen těsně :)

280
orchis
Reagovat

@jardach: s tím klepanim mě kdysi strašně rozčilovala jedna superstaristka :-) Bára Zemanová?

281
Motylek
Reagovat

Michal se mi líbil, a písnička Báry ani trochu…. Nesmyslný výběr…,
Lucie moc řve, tak to taky nebude slavné…

282
baby
Reagovat

Michal se mi nelíbíl to si může zpívat tak kde kdo Barbora to stejný nuda…Bikárová super tvl to je baba zatim dnes nejlepsí.

283
Ter.
Reagovat

Tyjo tak jestli Bikarka ukazala nahy pulky, dost se děsím toho, co ukáže Julia :)

284
jardach
Reagovat

@orchis: na to mam bohuzel spatnou pamet a nepamatuji si to…

Bikarova teda spatenka…

285
Michaela
Reagovat

Jako Lucie neni muj salek kavy, mne je strasne nesympaticka, vadi mi ten jeji afekt.

Z prvnich 3 ale na postup zatim nejvice. Navic dostala postupovy song. Bara take, ale ta ho pokazila. Lucie to nepokazila.

286
Jai Kudo
Reagovat

To štěkání bylo fakt dobrý…. :-D

287
Mila1
Reagovat

Bikárová straśná. A ten její kostým.. Hodně nevkusné

288
Bezík
Reagovat

Dneska se nedaří chlapci a děvčata, nedaří …

289
baby
Reagovat

Tak ted už jen hezounek Timotej sem zvedavej…: D zatim se nudím jak prase

290
orchis
Reagovat

@Bezík: takže nemám ani zapínat tv?

291
Jai Kudo
Reagovat

@Bezík: Myslím, že to odpovádá úrovni letošních soutěžících. A to tam ještě nebyla Lubadika! :-D

292
Monika
Reagovat

Bikarka mizerie, ale zatim z tech tri nejlepsi…Nicmene postup vidim nulovy, ten song je pro ceskeho divaka otresny.

Jinak jak sedi na stolickach v takovem poradi zpivaji, posledni pujde Diana…osmy jde martin a devata ester..beziku zvysuji se ti sance…

293
Ter.
Reagovat

@Jai Kudo: Jo, štěkání bohuzel zatím bylo to nejlepší,co dneska zaznělo na mikrofon… Věřím v Dominiku, že dá něco vkusnýho.

294
Bezík
Reagovat

@orchis: Ale jo, já furt doufám že se to zlepší :-D

295
Yaya
Reagovat

Ta písnička, co měla Lucie vůbec nebyla na takové poskakování. To bylo úplně mimo.

296
Motylek
Reagovat

Timotej zklamal…. , škoda..

297
Michaela
Reagovat

Bohuzel toto vubec neni pisnicka pro Timoteje.

Zatim ma postup jisty jen Bikarka.

298
Jai Kudo
Reagovat

Hahaha, a Timotej tomu dal korunu…… :-D :-D :-D

299
Ter.
Reagovat

U kníkání týhle smažky vždycky začnu klimbat.

300
nofux
Reagovat

Sleduju live kurzy na Tipsportu a Bikárová po vystoupení dost poskočila… před vystoupením kurz 2.5 na postup, teď 1.75

Timotej má zajímavou barvu hlasu, ale to fakt nestačí. Ta slovenština ještě víc obnažila, že prostě není žádný extra zpěvák.

301
J
Reagovat

Lucka taky nic extra, umí to rozjet, ale tohle je citlivá písnička a ona z toho udělá tancovačku jak na pouti… Timotej taky šílený – jako zatim ještě žádnej výkon hodný finálových kol

302
baby
Reagovat

Zapnu Tv a slyším od vedle něco jak hvězdnou pěchotu ..tohle je finále nebo hvězdná pěchota?:D

303
Ter.
Reagovat

Zatím to je fakt bída. Myslím, že vecer už může zachránit jen to, že Monika porodí v přímym přenosu.

304
Violete
Reagovat

Timotej na pul plynu, nebyl to uplne on.Libilo se mi, ze se ho Leos zastal ohledne charakteru

305
Jai Kudo
Reagovat

@baby: To je finále hvězdné pěchoty… :-D

306
Monika
Reagovat

No timotej je proste slaby zpevak, ale ta aranz a ten song by mu mohl pomoci. Porad je lepsi tohle nez nejakej cirkus co lidem leze na nervy.

307
libena
Reagovat

hm, tak pro mě zatím julia nejlepší

308
Michaela
Reagovat

@Ter.: Prej “ze Monika porodi v primem prenosu”! :D :D :D

Asi mas pravdu.

Julia se mi take nelibi.

No, zacina to byt fakt bida. Mne se jeste nikdo nelibil.

309
Motylek
Reagovat

ano, Julie mě snad poprvé bavila… :-)

310
Violete
Reagovat

Julie ten pomaly zacatek byl famozni, prala bych ji postup.

311
Ter.
Reagovat

Julia neni moje srdcovka, ale aspon zabojovala a probudila me po Timulkove uspavance. A ma teda nadhernou mamku i segru. Souhlasim s Haberou,taky mi vadily vlasy v obliceji, stylisti zas zabodovali :-/

312
nofux
Reagovat

Júlia celkem ok do tý doby než z toho udělali odrhovačku

313
Monika
Reagovat

I Julie zustrala dost za ocekavanim, umi zpivat o dost lip, zvlast ty vysky jsem cekala, ze to vic napali…co se to s nima dnes deje…

314
baby
Reagovat

Pěchota hadr..kvílení řvaní jen ne zpěv .Julia jako karaoke někde v kavárně možná. Jinak takhle zpívá každej skoro já chci nějaký šok furt z čeho se svalím ze židle : D a bouchnu šampanské.

315
Jai Kudo
Reagovat

Júlia zatím z hvězdné pěchoty nejlepší a taky nejvíc kritizovaná. Monika už je asi totálně mimo a o Haberovi ani nemluvit…..

316
Bezík
Reagovat

@Monika: Timotej je producent, nezpěvák. Mě dneska kupodivu velmi pozitivně překvapil, přišel mi zatím nejvěrohodnější z toho co zatím vystoupilo. Ale dle toho jak mu tu všichni nakládají to asi velkou odezvu mít nebude :-D

317
orchis
Reagovat

Tak jsem se na webu podívala na vystoupení Michala Šafraty, a….

.. je to především hodně smutný, bez těch diváků…to vůbec není ono :-((( . .

…a tak se na tom pódiu všichni snaží udělat alespoň nějakou kulisu, uff…

318
Monika
Reagovat

Ted pujde Dominika asi s klavirem, to by ji mohlo pomoci, klavir na divaky zabira. Navic ma i sanci na sebe vic upozornit po tech nemastnych vykonech predchozich zpevaku.

319
Filip
Reagovat

Timotej bylo asi to nejhorsi finalovy vystoupeni, co jsem kdy slysel :D ale libi se mi, ze on to vi, protoze vsichni vime, ze on pro svuj hlas musi zpivat jenom anglicky a to jeste zdaleka na vsechno.

Jinak dneska jednoznacna nejlepsi Bikarova. Kdyby si odpustila par trapnejsich pohybu, tak to bylo i nejlepsi cislo letosniho rocniku. Bikarova by to mohla vyhrat i cely.

320
Tomáš
Reagovat

Nerad to říkám, ale Bikárová to bohužel dala velmi dobře a vidím u ní jistý postup do Top 5. Bohužel byla lepší než Bára, musím to přiznat. Timotej to moc intonačně nedal ale stejně bych mu přál postup protože oni ho tam poslali. Kdo určitě nepostoupí to je Julia, je sice krásná a umí zpívat ale myslím že u diváků je úplně Out.

321
zuzana
Reagovat

@Motylek: ahoj motylku, moc zdravim……timotej to nedal dobre, nie je to pesnicka na jeho hlas…julia sa mi zdala istejsia v tej rychlej pasazi…inak kde su casyvs tematickymi kolami….

322
Sa. I.
Reagovat

Tak zatím mám rohlík dole :-(

323
J
Reagovat

Tak ani Julia mě neuchvátila, místy spíš řev než zpěv…
Dominika zatim první docela slušný výkon, ale nic, z čeho by šel člověk do vrtule. Za mě zatím nejlepší

324
Michaela
Reagovat

Dekuji za Dominiku!

Zatim nejkrasnejsi!!! A i SMS jsem poslala!

325
Ter.
Reagovat

Miluju Dominiku, je skvela. Kamera/rezie absolutne nevyuzila toho,ze hrala na klavir. Ani jeden zaber na ruce. Buuuu!

326
Violete
Reagovat

Dominika dnes zatim kralovnou vecera, moc se mi libila.

327
Bezík
Reagovat

Zajímavé, někdo sboristy dostane a někdo ne, tomu říkám fair play …

328
nofux
Reagovat

Dominika první závan něčeho dobrýho. Doufám, že postoupí.

329
Motylek
Reagovat

@zuzana: ahoooj Zuzi… :-)) no ještě že jsi napsala, hned se cítím o dost líp…. , jinak je to dnes takové o ničem…, přijde mi, že jsou všichni nervózní a smutní…. Komu fandíš?

330
Jai Kudo
Reagovat

Dominika zatím jasně nejlepší! :-)

331
Filip
Reagovat

Tak Lukesova po Timotejovi jasne 2. nejhorsi vystoupeni vecera. Ani ten klavir ji nezachranil.

Snad nepostoupi.

332
Michaela
Reagovat

Vadi mi, ze Diana jde posledni. To bude zase tlacenka na nejlepsi vykon vecera!!! :( Uplne to vidim. Stading ovation chlava, kecy, jak je mlada a uzasna …

Zatim ma jisty postup Lucie, Dominika a Diana … :D :D :D

333
Monika
Reagovat

Dominika ma naprosto jisty postup, takhle ma vypadat vystoupeni pro vetsinoveho divaka. Zvolit si romanticky song a k tomu to pozadi od produkce, to uz byla jen tresnicka na dortu. Klidne bych se vsadila, ze zatím Dominika posbirala nejvic hlasu z TOP 6. Tohle lidi bavi.

334
Filip
Reagovat

Ricci neskutecnej odpalovak :DDDD to i Timotej z toho vysel jako vitez oproti nemu :D

Bylo videt tim vyberem, ze ho asi nekdo nema rad :D

Ale co, stejne by mu za ten koronavirus nikdo SMS neposilal :)

335
Filip
Reagovat

Zatim 3 jasne nejhorsi vystoupeni:

TOTALNE nejhorsi: Ricci
Opravdu hrozny: Timotej
O trochu lepsi nez uplne hrozny: Lukesova

336
Ter.
Reagovat

Ten Giovanni je velkej sympatak, ma fajn rodinu, ale pevecky to jde nak uplne mimo me, bohuzel.

337
Jai Kudo
Reagovat

Ricci dnes kupodivu dobrej, možná míří do Top5.

338
Monika
Reagovat

Giovanni imho bude v TOP 5, porota ho tam dotlACI, DOST MU POMOHLI HODNOCENIM.

339
Ter.
Reagovat

Největší prokauč celýho finále je to, že nedokážou vyřešit ty problémy se zvukem. Ať s tím něco udělaj,nebo ať se na ty nezáživný rozhovory s rodinama vybodnou. Tohle je fakt neskutečně amatérský a obtěžující.

340
Zuzana
Reagovat

Dominika a Giovani super…filip trapna poznamka…on nema korene v cine ale v juznej korei…ak uz nemas sluch tak aspon pocuvaj co hovori leos

341
Filip
Reagovat

@Jai Kudo: Ricci dobrej? Ty fetujes aj s porotou ne? :D

342
orchis
Reagovat

bezíku, zjistila jsem, že z webu mi to stačí :-)

Neslyším sice hodnocení, ale však víme jak hodnotí dost divně…

A slyšela jsem kromě Michala Barboru, Lucii, Julii, Timoteje, Dominiku a tedy nic, co by mě extra „zvedlo ze židle“

Nejlepší byl Michael Jackson :-))))

343
jardach
Reagovat

Dost nuda dnes…radsi sleduju na youtube nejake vykony z jinych rocniku…tahle soutez uz je za zenitem..i cist diskuzi tady je zabavnejsi nez ty vykony…

344
Filip
Reagovat

@Zuzana: To je uplne jedno, ale na lidi to bude pusobit. Myslis, ze v lidech nebude podvedome odpor posilat hlasy nekomu, kdo vypada jako Cinan? Navic je i Ital a ani s tim si vzhledem ke koronaviru prilis nepomohl…

345
Piha
Reagovat

Giovanni byl zatím nejhorší,ale tak tuhle písničku nejde asi dát dobře sám když je to duet.Ani od samotného Eda to nezní nic moc,měla jsem tu čest loni v Praze když to zpíval sám.Eda miluju ale tohle byla vražda.Ještě čekám na Martina a bojím se že další můj idol bude zprzněn.:/

346
zuzana
Reagovat

@Motylek: no nevadilo by mi keby sa superstar stala dominika, giovani, martin, michal alebo barbora….timotejovi o nevyslo ale hlas ma brutal, len mu chyba sebavedomie z kastingu a julia ma tiez dobry hlas a diana tiez….takze nejak uplne favorita nemam…

347
orchis
Reagovat

@orchis: a tedy na Lucii se mně dívá opravdu špatně, ta holka je samý afekt, a ani tu raději nepíšu, jakou českou silnici mi připomíná…:-((

348
baby
Reagovat

Tvl koronak i už tady :_D já se nudím jak prase nuda nuda nuda dneska

349
zuzana
Reagovat

@Filip: asintoho onvirusoch a pandemiach vela nevies…este raz blba poznamka,viac k tomu nemam co dodat, lebo by som musela nieco este blbsie ako ty

350
Rexo
Reagovat

Otrasne vykony… Dominika bola otras este aj tie vokaly ju prespievali… strasna nuda… Bikarova uplne karaoke ako aj Giovani ci Timotej… jedine Barbora a Julia to ako tako zachranili!

351
Michaela
Reagovat

Lucie, Dominika, Martin a Diana.

To jsou jmena, zatim, tech, co postoupi.

Martin se mi v Mukovi nelibi. Ja Muka milovala, neda se to srovnat. Lide to ale oceni a oceni ceskou pisnicku.

352
Sa. I.
Reagovat

Martin – moje první wow…

353
Nimu
Reagovat

Touchdown!

354
J
Reagovat

Giovanni šílená písnička, ale docela mu to sedlo, k mému překvapení zpíval dobře…
Je to docela šoumen.
Martinovi to sedlo taky, ale není můj šálek čaje. Mě on prostě nějak míjí
Holt druhá pětka soutěžících jsou asi větší aspiranti do Top 5. Ale jelikož má letos vyhrát někdo z SK, bude tam kdokoliv z ČR do počtu. Jen by mě zajímalo, když jich vypadne 5, co by dělali, kdyby vypadlo všech 5 Čechů (nebo Slováků) ale předpokládám, že to se asi nestane…

355
Ter.
Reagovat

Martinovi to sedlo, to se dalo cekat. Zato klavirista tam mel par slabsich chvilek :) A ten, kdo Martina ostrihal takhle na blbecka, mel by si dat facku. To je jako ted moderni, nebo co?

356
orchis
Reagovat

A znovu… myslím, že ty špatné výkony jdou částečně na vrub i tomu, že tam není divák…. oni zpívají pro někoho a ten někdo tam není, nulová zpětná vazba :-((((

.. toto je na prd

357
Violete
Reagovat

@Michaela: Rekla jsi to presne, take se nedokazi oprostit od Mukova podani a hodne spatne se mi to poslouchalo.

358
Monika
Reagovat

No Muk to neni, ten jeho tklivy hlas co se nese jako vanek mi chybel. Nicmene tohle je presne song na hlasy, zatim to pochopil jen Martin a Dominika. kdyz mas malo kol musis si vzit neco takoveho, martin je pdole me dnesni vitez u divaku, ziska nejvic halsu, ten pribeh s Mukem byla trefa do cerneho a kdyby se dnes vyhlasoval vitez, tak je to imho on diky spravne zvolene pisnicce.

359
Bezík
Reagovat

@Violete: Já si Mukovo podání moc nepamatuju, ale i kdybych ho neznal vůbec, tak tohle se mi moc nelíbilo. Zase takové na efekt a bez postaty, ach jo …

360
Filip
Reagovat

Schreiner o parnik nejlepsi vystoupeni vecera!

Jestli misto nej postoupi Ricci nebo Lukesova, tak to bude vrcho nespravedlnosti.

361
nofux
Reagovat

Tak Martin to trefil, tady není o čem, v tý dnešní bídě je tohle jasnej postup a už vede i u sázkovek :)

362
Monika
Reagovat

@Bezík: jenze tohle funguje na divaky, efekty. ester si mela vzit neco jineho, vic podbiziveho, zpivat umi, ale nezna vkus ceskeho divaka :-)))

363
Michaela
Reagovat

@Monika: Tady by me zase zajimalo, jak moc jim pisnicky vybirala produkce a jak moc to mohli ovlivnit sami soutezici.

Protoze napriklad Bara a Timotej si pisnickou odstrelili postup.

364
Ally
Reagovat

Martin bylo to velmi vkusné, já vím že to zní divně ,.ale nenapadá mě jiný výraz.
Jasně , že to není Muk ,ale mohl z toho udělat patos, nebo zkazit výšky. Snad mu i pošlu hlas.
Pak se mi kupodivu líbila Julie, Dominika
Giovanni já jsem říkala, že se neztratí ..a když to pozná i Leoš :)

365
Bezík
Reagovat

@Monika: No jo, zase máš pravdu, letos nějak pořád :-D

366
Michaela
Reagovat

@Filip: Neda mi to nereagovat. Co mas za problem s Dominikou? Vzdyt byla perfektni.

367
Piha
Reagovat

Nečekala bych že to někdy napíšu,ale Martin mě dneska poprvé dostal…Krásně jsem si pobulela,Muk to není a nikdo to nedá jako on…ale ani jsem nedýchala…Nevím ale jestli je to vhodný song v té záplavě zahraničních písniček,jestli má šanci uspět.

368
Nimu
Reagovat

Sakra děcka, trochu pokory. Ten kluk to zaspíval tak, že by mu i Muk dal standing owation.

369
libena
Reagovat

@Bezík: já nevím, ale při dvou finálových kolech se holt na efekt hraje….

martin to dal skvěle, má nakročeno i k vítězství, sráží ho jedině to téměř nulové osobní kouzlo

370
Bezík
Reagovat

@Monika: Ale taky je možné, že na vkus české publika z vysoka …… :-D, protože ví, že stejně nevyhraje ;-)

371
baby
Reagovat

Nemůžu pomoct ale Chneider je takovýy český Post Malone typově vzhledově. Takže pro mě palec hore jelikož jsem velký obdivovatel Malone

372
Filip
Reagovat

@Michaela: Mela vybornou pisnickou, byla s klavirem a presto to bylo spatny. To Ricci, kteryho kritizuju to mel o poznani tezsi. Nebo Julie, ktera mela diskoteku od poloviny. No a o Timotejovi ani nemluvim, ktere dostal slovenskej odstrel.

Nejhorsi na tom je, ze nebyla lepsi jak tito. Mozna o neco lepsi jak Timotej a to neni zadna uroven.

373
Jai Kudo
Reagovat

Martin dobrej, nebyl to úplný top, ale pro dnešek dobrý…panebože ta lubadika vypadá! :-D

374
Michaela
Reagovat

@libena: Temer nulove osobni kouzlo pobavilo! :D :D :D

Jak rikam, Muk v jeho podani se mi nelibil. Kdyby na tom podiu ani nestal, vyslo by to na stejno a stejne do TOP 5 postoupi. Pripomnel mi Chodura, ktery byl nakonec oproti Martinoci showman. :D :D :D

375
Motylek
Reagovat

Esther si zapomněla vzít sukňu….

376
Michaela
Reagovat

Esther je dobra performerka, ale ona tam strasne huci. :D :D :D

Je ale mozne, ze se to bude ceskym a slovenskym divakum libit?

377
J
Reagovat

Esther výběr písničky tak někam do Tváře, ne do SS. Je to show, ale zpěv nic extra… To snad lidi nemůže oslovit… Jinak ještě nezpívala Diana a už přetahují o 5 minut…

378
Jai Kudo
Reagovat

Proboha! RnB estráda :-D :-D :-D To tam dnes ještě chybělo.

379
Ter.
Reagovat

Ou maj gad… moje uši. Au. Řekl Esterce někdo, že tančit na 150 procent a zároveň zpívat čistě umí jenom pár lidí ma světě, a ona to fakt není?

380
Rino
Reagovat

Otrasne vykony… Dominika bola otras este aj tie vokaly ju prespievali… strasna nuda… Bikarova uplne karaoke ako aj Giovani ci Timotej… jedine Barbora a Julia to ako tako zachranili!

381
Michaela
Reagovat

Zatim postupuji: Lucie, Dominika, Martin, Esther a Diana.

Prala bych si: Bara, Dominika, Timotej …

Pockam, co ta Diana.

382
baby
Reagovat

Co to jako je ta černoška si spletla finále SS s nějakým superbowlem ne..:D :D
myslím že do SS se tohle nehodí absolutní šaškárna

383
Violete
Reagovat

Na Esther jsem se tesila, ale tohle nebylo moc dobre, mam ji rada v jemnejsich vecech.

384
jardach
Reagovat

Ester a jeji cislo mi do Superstar vubec nesedelo, ale uplne jasne cislo na TV Nova…

385
Monika
Reagovat

Ester je uplne out, spletla si americke publikum s ceskym. Tohle by u nas nikdy nefungovalo.

386
jardach
Reagovat

Co to ma byt s tou Dianou? To ji odesel hlas nebo zvukari totalne selhali? Wtf?

387
Michaela
Reagovat

Proc Diana nesedi s hudbou?

To je sabotaz? :D :D :D

388
nofux
Reagovat

Co to tam prováděj se zvukem u tý Diany?

389
Ter.
Reagovat

Děkujeme zvukaři, tyvole. Měl by Dianě ze svýho poslat tak 1000 esemesek, pze tohle ji totalne podelal…

390
Monika
Reagovat

Diana je hrozna, ukunkana nudna panna s hlaskem slabouckym, jako uspavacka hadu perfektni. Vubec nechapu co na ni je, no stejne bych se vsadila, ze se martin i Dominika dostali v hlasovani pred ni. Pozoruhodne je, ze TOP 3 jsou mozna jen same balady…jou-li dve kola jinak to vubec nejde, rychlym songem takovy efekt nikdy clovek nedocili.

391
Motylek
Reagovat

Diana byla dobrá – musím uznat… Těžká písnička…

392
J
Reagovat

Tak Diana královna večera, jak se dalo čekat. Ač ta písnička nic moc… Diana vypadala na 20. Jak řikalo hodně ostatních soutěžících, ta holka je prostě někde jinde a asi to fakt celé vyhraje…

Kdyby to bylo na mě – tak za mě přání top5: Diana, Dominika, Michal, Bára a asi Martin, ať tam není přebabováno…

Kdyby to bylo na výkonech, tak do Top5 tip: Diana, Martin, Dominika, Giovanni a asi Lucie… měli to efektivnější než zbylá pětice (a tím by se Dianě umetla cesta k vítězství, protože jako jediná holka z SK by posbírala většinu hlasů ze Slovenska…)

393
Bezík
Reagovat

Zajímavé, i jinak dokonalá Dianka dělá chyby. Problém s odposlechy ? Něco je tam blbě, těch chyb je moc.

394
Monika
Reagovat

Diana je nejprecenovanejsi letosni soutezici, se asi boji, aby se jim tam nerozplakala, vsak ma jen patnact, ale rozumove je na osm.

395
Michaela
Reagovat

Ja nevim, co slysela porota, ale komedie to je dobra! :D :D :D

To ted budou 20 minut nabadat lidi, aby ji poslali hlasy. Potrebuje to?

396
Bezík
Reagovat

Chvíle pro slintání poroty – TEĎ ! :-D

397
Filip
Reagovat

Aby se z Kovalovej neposr*li :D Proc z ni chtela produkce za kazdou cenu udelat TOP favoritku?

Piesova je pritom daleko lepsi zpevacka.

398
Jai Kudo
Reagovat

Co tam ta porota předvádí???? Tak Diana dneska fakt NE!

399
Monika
Reagovat

A u martina doufam, ze mu nepujde produkce na ruku a nenecha ho za tyden zpivat tri podbizive sladaky.

400
J
Reagovat

Jako ten zvuk byl hodně špatnej. Ale jak by řekl DJ Vlado, Diana byla jednookým králem mezi slepými. Tohle byly nejhorší finálové výkony v ČR ever… Ach jo, kam jsme to dopracovali :(((

401
Filip
Reagovat

A kdyz si vezmete, tak treba takova Lubadika vubec nebyla spatna a zaslouzila by si postup, ale tlacenku maji jini – vid Ricci?

402
baby
Reagovat

Diana…bože to bylo luxusní ve výškách sem měla husí kůži poprvý dneska. Písničku Lost
od Aguilery mám ráda evokuje ve mě rozchod s mým ex před lety. A ona ty výšky a tu bezmoc co je cítít z toho songu tam dala. : )

403
Monika
Reagovat

na postup tipuju urcite tri sladaky Diana, martin, Dominika a pak si uz nejsem jista kdo postoupi…Mozna bara za minule, ale klidne muze vypadnout a nebude to sok Asi pujde i Giovanni…mozna Bikarka..no dve jmena netusim, jen ta trojka mi prijde jista

404
dolores
Reagovat

Pre mňa dnes zase chlapci valcovali dievčatá, a to aj ten Timotej bol pre mňa uveritelny… Michal skvelý, Martin úžasný, toho si ešte chcem pustit… aj Giovanni sa popasoval s blbym výberom veľmi statočne… Z dievčat Dominika zaujala klavirom a jemnou verziou, ale prečo ona aj Giovanni mali vokály a Barbora nie.,.?? Spievať Queen bez vokalov je ako vepro knedlo bez knedľa… je to odstrel v priamom prenose, ale ustala to aj tak lebo je šikovná… tak hádam postúpi…Júlia priemerná a Bikarova otras… ukricane a ploché, a jej xichty do kamery mi prisli nevkusne…
Vystúpenie Esther ok, ale je to číslo pre CSMT… A Diana nesklamala, nádherné, až nato ze zvukar na začiatku asi fetoval…takže nebudem si to môcť to ešte raz prehrať

405
Monika
Reagovat

@Michaela: No vyborna komedie to jo a stejne si myslim, ze ma Martin s Dominikou vic hlasu…

406
J
Reagovat

Tak Diana by byla ze všech soutěžících pro TV nejlepší vítězka.
Líbí se dětem i dospělým (i prarodičům) je mladá, smlouva s ní by byla pro Novu/Markízu výhodná, je mladá, snadno ovlivnitelná, ostatní pracují na svých věcech, svých projektech, vědí, co chtějí zpívat a jak. Takže je otázka, zda je teď vítězství v téhle soutěži opravdu „vítězstvím“

407
Michaela
Reagovat

Nejhorsi finalovy vecer EVER!

A fakt nejde o koronavir! Ty vykony byly otresne.

Kdo postoupi: Lucie, Dominika, Martin, Diana, Giovanni
Prala bych si: Dominika, Bara, Timotej …

408
Jana2
Reagovat

Já to vypnula abych nebudila dceru. Prosím napište mi kdo postoupil, děkuji :-)

409
nofux
Reagovat

Poslední kurzy na postup těsně před ukončením hlasování

Schreiner 1.04
Piešová 1.06
Kovaľová 1.08
Bikárová 1.42
Ricci 1.58
Lukešová 2.10
Májsky 2.60
Kramárová 4.10
Lubadika 6.50
Šafrata 6.50

Dneska fakt bída. Ušli jen Martin, Dominika a Diana, ale tý to teda neskutečně pokazil zvukař…

410
Michaela
Reagovat

@Monika: Jako ja si jen myslim, ze by to nemela porota takto okate rikat a tak protahovat. Mohou rict, jestli se jim to libilo nebo nelibilo, ale aby lidem rikali, pro koho maji hlasovat …

A jak jsem psala na zacatku prenosu, standing ovation, tleskot a jasot pro Dianu byly predem naplanovane, i kdyby nakonec uplne vyhorela, takhle ji vyhorel zvukar. :D

411
jardach
Reagovat

Sorry,ale kdo vymyslel navstevu v nemocnici v dobe pandemie musel byt genius :-D a jinak Happy day nejlepsi cislo vecera…

412
J
Reagovat

Do nemocnice dovezli lízátka a do domova důchodců energeťáky.
Product placemant hadr.
Začíná vyřazování a mají přetaženo o půl hodiny. Já to řikal, to bude do půlnoci… :P

413
Tomáš
Reagovat

Tipuju postup : Bára, Diana, Dominika, Lucie a Martin

Takže přesně ta nejhorší varianta jakou jsem ráno psal že nechci. :-) Šafrata asi nepostoupí ale možná nebude od postupu daleko, klidně může být šestý. O to víc mě to nasere. :-))))

414
Rena
Reagovat

Moc se mi líbil Martin, dal to suprově… Dle mě postoupí – Martin, Bara, Martina a Diana, kdo bude pátý se uvidí…. Lucie, Julie?

415
Michaela
Reagovat

Pokud postupuje jedna z dvojice Esther – Julia, tak je to Esther. Tim padem se do finale Giovanni nepodiva a bude to Dominika, Diana, Lucie, Martin a Esther.

416
Tomáš
Reagovat

Esther s Julií podle mě vypadnou teď obě dvě.

417
Rena
Reagovat

samozřejmě Dominika ( ne Martina )

418
Ter.
Reagovat

Jestli Diana nepostoupi kvuli zvukari, tak se fakt tesim na ten shitstorm, co nastane :-D

419
Bezík
Reagovat

@Michaela: Spíš asi obě vysviští a pokud jedna, tak určitě Julie.

420
dolores
Reagovat

@nofux: podľa kurzov je Michal úplne odpísaný a to mal skvelé číslo, užíval si to, bol uvoľnený, a spieval bezchybne…. nechápem ze si nedokázal získať fanynky,.. to ešte aj Bezík na panackovi ich ma viac :-/

421
J
Reagovat

Esther i Julia půjdou obě…

422
Michaela
Reagovat

Zatim OK.

Tyto 2 byly ve finale zbytecne.

423
Jardach
Reagovat

Timotej out!! Jooo!!! Muzu jit spat

424
Michaela
Reagovat

Timoteje odstrelila pisnicka.

A Martin naopak postoupi. Diky pisnicce a tlacence.

425
J
Reagovat

No napřed natahovali a teď spěchají. Esther, Julia i Timotej venku, za mě zatím ok.
Martina jsem na postup čekal…

426
Michaela
Reagovat

2 tlacenky prvni ve finale.

427
Motylek
Reagovat

ufff…, mám vystaráno…. ♥ ♥ ♥ Baru jedeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

428
Michaela
Reagovat

Tak Bara prekvapko. Tu jsem po dnesnim vykone necekala.

429
J
Reagovat

Bára prošla za zásluhy. Dál půjde asi Dominika a Giovanni

430
orchis
Reagovat

Bez mučení se přiznávám, jsem většinový divák a dnes se mi líbil jen Martin.

431
Michaela
Reagovat

Diky, diky, diky – ma Dominika!!!

432
Ter.
Reagovat

Yes! Domca jede!

433
Michaela
Reagovat

A ted cekejte tu Bikarovou! :D :D :D

434
Motylek
Reagovat

tak jsem ráda za Dominiku…., mrzí mě nepostup Michala….

435
Bezík
Reagovat

Dominika předvedla Ester Ledeckou v cíli … :-D :-D

436
orchis
Reagovat

Lucie i Esther nevhodné outfity. Tedy pro mě. Pánové mohli být spokojení:-))))

437
J
Reagovat

Bral bych radši Michala Šafratu v top5 místo Giovanniho. Ale tak za mě z Top5 – Top 4 ok… to je div

438
Ter.
Reagovat

Jooooooooo. Tak v superfinale jsou mi sympaticky uplne vsichni, stal se zazrak a kolotocarka je venku.

439
Michaela
Reagovat

Uhodla jsem 4 postupujici. Prekvapeni je pro me, ze prosla Bara misto Lucie, ale jsem za to tak moc rada. Jeji afekt me stval kazde kolo!!!

Ve finale fandim Dominice a pote Bare.

440
dolores
Reagovat

Wooooow, Bikarka je out,…radost, ktorá prekryla smútok za Michalom….

441
Bezík
Reagovat

@orchis: Já jsem byl velmi spokojen !!! ;-) :-D

442
Filip
Reagovat

To si delate prd*l ne?

Postoupi nejmin vyrazna finalistka, ktera dostala vystoupeni na miru a presto nezazarila a Ricci, co predvedl nejhorsi vystoupeni vecera.

Vypadnuti Bikarove misto toho italocinana nebo kunky Lukesove je obrovskej sok.

443
Jana2
Reagovat

@J: to už by jim to nesedělo narodnostne/genderove :-) když už dvě Slovenky a jedna Češka, tak kluci museli být jeden a jeden :-) je evidentní že to hrajou na vítězství na straně Slovenska, ale samozřejmě je to čistá náhoda :-D

444
Violete
Reagovat

Dominika byla dost v soku, prala bych si aby to cele vyhrala, byla dnes senzacni.

445
jardach
Reagovat

Dnesni vecer byla velka PARODIE :-D aspon,ze vysledky byly rozumne, ale jsem zvedav na rekap…nemohli dat tyden pauzu? Od zitra je mozna mit akci s 300 lidma..snad pristi tyden tam bude aspon 50ka divalu

446
Tomáš
Reagovat

Tak postoupili dva kluci ale zrovna ti opační dva než sem chtěl. :-D Jak mohl Giovanni mít víc hlasů než Šafrata? Co na něm kdo proboha vidí? Vždy´t tyhle typy se u nás nikdy moc daleko nedostali. Ale v tomhle zkráceném formátu je asi všechno možné. Dominiku už úplně nesnáším a Dianu s Bárou taky. Nic no, tak přeju výhru Schreinerovi ale stejně to bude baba. Další ročník SS je úplně v hajzlu. :-D

447
Monika
Reagovat

@dolores: Michalovi zlomil vaz song, on proste neni mrocker, lidi to z nej neciti a byt neuveritelny je horsi nez spatne zpivat. On je takovy jemny kluk mel zpivat neco pomaleho s kytarou a mohl postoupit. na rock nema ksicht ani pilovej hlas, byla to takova poza a lidem to vadilo, aspon si myslim, ze mu tohle ublizilo.

448
nofux
Reagovat

Tak myslim, že výsledky dopadly dobře a žádné překvapení se nekonalo. Trochu jsem se bál o Báru, jelikož se jí to dneska moc nepovedlo, ale naštěstí jí diváci podpořili díky předešlým vystoupením.

449
Piha
Reagovat

Postoupit Michal místo Giovanniho tak jsem naproto spokojená…Ale aspoň že tam není Lucie,Giovanniho uvidím určitě radši.Bála jsem se o Báru a Dominiku,takže spokojenost.

450
Michaela
Reagovat

Alespon ze Haberu napadlo jit za nimi.

Snad se z tohoto “finaloveho kola” pouci a priste to udelaji lepe. Bylo doopravdy smutne se na to divat. I oni ted byli vice smutni a rozpaciti, nez stastni.

Finaliste: Bara, Dominika, Martin, Giovanni a Diana.

Jak to dopadne? 1. Diana 2. Martin 3. Bara 4. Dominika 5. Giovanni

Jak bych si to prala? 1. Dominika 2. Bara 3. Diana 4. Martin 5. Giovanni

Pro me osobne je velky uspech, ze se Domca dostala do TOP 5 i za pomoci divaku! Myslela jsem si, ze ji nepodpori. Ona je ale fakt skvela. Bohuzel ale na vitezstvi to nebude.

Tlacenka Diany a Martina, potazmo Bary je tak silna, ze to jsou jisti TOP 3 superfinaliste. Pokud je preskoci Diana nebo i Giovanni budu hodne prekvapena.

451
Prochor
Reagovat

Samozřejmně že Bára postoupila za zásluhy stejně jako Timotej za „zásluhy“ vypadl. Tahle soutěž není žádné play off aby hlasovali diváci podle jednoho kola, když jsme je předtím slyšeli zpívat asi 6x. Tedy pokud má většina IQ 100. Timotej byl určitě mrtvý ještě než finálové kolo začalo i kdyby nerecitoval text jako Anička Dajdou.

452
Monika
Reagovat

@Tomáš: porotze ho porota vic cvalila, vliv poroty ma velkou vahu klicovou roli hraje vyber songu plus vyborne hodncoeni poroty. Se podivej, ze postoupili tri sladaky ze ctyr, rychly songy jsou v total nevyhode. Vubec je nebrat :-))

Podle me to vyhraje Schreiner, pripadne Diana, pokud ji bude porota tak okate talcit jako dneska. A musim rict, ze si to Bagarova u me dost pohorsila, nelibi se mi kdyz porotce takhle moc okate tlaci sveho kone.

453
Michaela
Reagovat

Alespon ze Haberu napadlo jit za nimi.

Snad se z tohoto “finaloveho kola” pouci a priste to udelaji lepe. Bylo doopravdy smutne se na to divat. I oni ted byli vice smutni a rozpaciti, nez stastni.

Finaliste: Bara, Dominika, Martin, Giovanni a Diana.

Jak to dopadne? 1. Diana 2. Martin 3. Bara 4. Dominika 5. Giovanni

Jak bych si to prala? 1. Dominika 2. Bara 3. Diana 4. Martin 5. Giovanni

Pro me osobne je velky uspech, ze se Domca dostala do TOP 5 i za pomoci divaku! Myslela jsem si, ze ji nepodpori. Ona je ale fakt skvela. Bohuzel ale na vitezstvi to nebude.

Tlacenka Diany a Martina, potazmo Bary je tak silna, ze to jsou jisti TOP 3 superfinaliste. Pokud je preskoci Dominika nebo i Giovanni budu hodne prekvapena.

454
jomi
Reagovat

@J: Vidím to stejně.

455
Monika
Reagovat

na FB je trojka jasna Diana, Martin, bara….bara teda ma imho dost silnou fan zakaldnu kdyz ma skoro tri tisice lajku pri tomhle vykonu…ctvrta je Bikarka na FB a pata Dominika…

456
orchis
Reagovat

@Monika: koho tlačí Monika?

457
Filip
Reagovat

Produkce je spokojena:

– 3 holky a 2 kluci v „superfinale“
– 2 cesi, 2 slovaci a 1 multikulti – to nam to zase nahodou krasne vyslo
– a vyhraje bud Slovenka podle planu, nebo je pripravena puda pro vitezstvi kluka, kterej delsi dobu nevyhral

Konkretne to vsak vyhraje ten, komu produkce vybere pisen na miru a koho naopak odstreli

Tento rocnik je to nejhorsi, co jsem v Superstar videl. Oni by si mozna zaslouzi,li aby to nejakou chybou vyhrala Lukesova, na kterou lidi zapomenou rano po finale nebo kolotacar Ricci :D Ale verim, ze jim vyjde plan, na kterej vsadili vsechno = Kovalova till the end.

458
Monika
Reagovat

@orchis: Dianu uz me tim stve…porad ty jsi moje favoritka a bla bla bla jde ji objimat…minus body u me

459
Bezík
Reagovat

No tak to máme za sebou, bylo to divný, hodně divný. Postoupili ti, u nichž se to očekávalo. Z finálové sestavy bych vítězství přál Barborce, buďte uznalí, potřebuje ty tlumiče ! Taky by nám mohla říct, kdo jí vyrobil tu zprzněnou verzi Queenů, ale to se asi nedozvíme. Jako originální pojetí coverů mám rád, ale tohle se hodně nepovedlo.

460
Michaela
Reagovat

Mne 2 kola zpatky jeste Diana nevadila, ani mi nevadila predstava, ze by to nakonec cele vyhrala. Minule kolo se ji ale hodne nepovedlo a dnes ta tlacenka okolo ni byla tak prehnana, ze uz jen z tohoto principu bych ji to fakt neprala.

Treba priste predcede wow vystoupeni.

Martin je nudny. Nikdy z nej nic nebude, tedy nikdy z nej nebude zpevak.

Giovanni mi nic nerikal. Nezajimala me jeho love story s Martinou, jeho hlas je nijaky. Mozna bude jednou delat “hudbu” a la Ben Cristovao, nevim.

U Bary bude priste zalezet na pisnicce. Dnes mela otresnou. Pokud dostane bombu jako minule a napali to tam, mohla by i celkove vyhrat, ale jen s dobrym songem.

Dominiky to je maximum. Pro me je to spolu s Matejem Vavrou nejlepsi letosni soutezici, ale masam se libit nebude. Nevyhraje.

Z Dominiky nebo Giovanniho vitezstvi bych byla nejvice prekvapena, u Dominiky mile.

461
Bezík
Reagovat

@Monika: Když z toho se nedá nic usuzovat, lajkaři SMS za 13 neposílají ;-)

462
dolores
Reagovat

@Monika: a co mal robiť keď mu to dali? Urobil to ako najlepsie vedel… a išiel prvý, lebo mal najviac skúsenosti a bol spoľahlivý aj ako otvarak… Snáď si po tých rokoch nemyslíš, že si songy vyberajú sami… Videla si jeho livestream s Korcokom? Povedal, ze si ho zaskatulkovali za rockera hoci on sa ním necíti…ale aj tak si myslím, žeby vypadol aj keby mu pridelili emotívny velesong…proste nemal schopnosť zaujať ani tlacenku poroty ako Giovanni..
Rovnako rozhovor s Barou… Na otázku kto jej vybral Queen… povedala ONI …

463
Dana
Reagovat

Spokojenost.

Bára, Martin, Dominika. Mám je ráda a líbili se mi i dnes.

Diana mě nebaví, něco mi na ní vadí. Nicméně uznávám, že je technicky výborná.
Giovanniho bych oželela.

Škoda jen dvou živáků. Letos by mě víc kol bavilo a zajímalo.

464
Monika
Reagovat

@dolores: tak pokud jim ty songy vybiraji a Michal na to nemel vliv, tak to pak beru. Vlastne by bylo fajn to divakum rict, jak to vlastne je. Dnesek byla vyborna ukazka toho, jak se da vyberem songu soutezici odstrelit nebo poslat dal. Z poroty bylo strasne citit, jak chteji Dianu i Giovanniho v dalsim kole, povedlo se jim to. Dominice taky hrozne pomohl klavir a ta aranz s oblohou. Baru zachranilo predchozi kolo. martina ma kliku, ze ma furt cajdaky, kdyby dostal to co mel Michal, byl by venku. Vlastne TOP 5 odpovida prani poroty, to se klidne vsadim :-)))

465
Ally
Reagovat

Mně tam nějak ty diváci nechyběli a holt dneska to tak je, i když to pro ně muselo být těžké. Leoš to nějak táhl
@Prochor: :D

Škoda Michala, ale vypadal v klidu ,asi ani vyhrát nechtěl . Jsem ráda za Martina

Kdo se vsadí , že příště dostane Diana Frozen ?:)

466
BarBora
Reagovat

Baška postúpila, tak fajn.
Diana je veľmi talentovaná, ale ešte decko, ten rozdielny prístup produkcie k nej a Baši bol až smiešne priehľadný. Baša je osobnosť, ju nechcú, ona by pri nejakých tlakoch od nich pokojne zyvala😀.

Absolútne nezvládnuté SF, až odfláknute. Najlepšie boli rozhovory s rodinami z hlbín vesmíru.

467
Monika
Reagovat

@dolores: Vlastne to je krasne videt ve srovnani Martina a Michala. Michal zvladal rychle i pomale songy, martin vubec nemusel testovat rychle songy, vzdy dostal song pomaly na telo. kde jen stoji a zpiva, ani se u nej nevyzaduje pohyb na podiu. Kravitze by nedal ani z poloviny jako Michal. je to o vyberu songu cele hlavne no.

468
Monika
Reagovat

@Michaela: Martin je uplne zbytecnej, ten nema vubec sanci jako solovej zpevak, vzdyt porad zpiva stejne pomale pisnicky na efekt, na podiu se neumi pohybovat, nema charisma, nic z nej nevyzaruje. ten se vrati do muzikalu a slehne se po nem zem.
Diana je takova naivni holcicka, bez drajvu a loktu v showbyznyse, ta se vrati do spanelska a uz o ni neuslysime.
Giovanni muze byt takovej showman v showbyznysu jako samer, obcas nejaka party, obcas nejakej bulvarek, ale zpevak urcite ne.
jenom Bara a Dominika muzou po soutezi neco dokazat.

469
Filip
Reagovat

@Monika: Vzdyt na tu Dominiku vsichni zapomenou hned rano po finale. Takova naprosto nevyrazna tuctova zpvecka. Schreiner ma sanci vydrzet na ocich alespon par tydnu.

Vezmi si, ze Drobna je velmi podobna komorni zpevacka jako ta Lukesova. Drobna ma vsak asi 1000x hezci a zajimavejsi hlas a stejne oni nikdo nema zajem.

470
Eva
Reagovat

Já tomu nerozumím. Vždyť ten Schreiner vypadá jak Jájínek a – za celou soutěž nedal jedinou rychlou písničku, je to uspavač hadů, co jede úplně prvoplánově na šprťáckej dojem ala Ťuťu … vím, že to dal dobře, ale vás taky opravdu baví? Díky.

471
Filip
Reagovat

@Eva: Tak me treba bavila vic Kramarova, Bikarova i Lubadika, ale Schreiner je porad to lepsi, co postoupilo oproti Riccimu, coz je vrchol spatnyho vtipnu nebo nevyrazne Lukesove. Kovalova je tlacenka, tam neni, co resit a Piesova je asi nejvic zajimava.

472
Monika
Reagovat

@Eva: Vsak doufam, ze uz mu konecne daji nejake disko, aby ten tuk taky rozhybal :-))) Ne vazne je to nespravedlive, safrata vyzral co mohl a jajinej jede jen pomale cajdaky. Priste ocekavam Titanik, Hallelujah a nejakou ceskou baladu.

473
dolores
Reagovat

tesim sa, ze konecne mame chlapa, co skvele spieva aj tie utahane cajdaky, velesongy, ktorymi doteraz valcovali len baby ako Maskova, atd…preto by som celkom vitazstvo dopriala Martinovi, … a este je tu Dianka, ktoru nemozeme prehliadat,… ak by to nebola spevacka sutaz, ale nejaki Vyvoleni..tak Diana by to nikam nedotiahla, ale je to AJ o speve, takze takyto talent musime akceptovat… ona totiz nie je len technicky dobra spevacka, ale neuveritelne emotivne aj vyrazovo vyzreta.,a derie sa to z nej samo, ale na vitazstvo je mentalne este velmi mladunka…
takze oni su pre mna top3 a kedze dve slovenky sa budu delit o hlasy, vyhrat by to napokon mohol Martin….Barbore to tiez velmi prajem, dokonca viac ako Martinovi, ale chlap dlho nevyhral, takze je uz nacase… :-) Tome, pod mu fandit .-D

postup Dominiky a Giovaniho do top 3 by ma prekvapil, osobne ma Giovanni az tak nebavi a Dominika sa mi sice paci, ale nema na mna wow efekt… ale ak by dostali postupove songy, tak …..vsetko je mozne

474
Monika
Reagovat

@dolores: No ja myslim, ze na velesongy uz bylo hned nekolik lepsich zpevaku, akorat nemeli stesti na slaby rocnik kluku (teda on by nebyl slaby, kdyby je nevyhazeli behem souteze), martin zas jako vitez by byl nejvic omg v historii souteze. navic jeho sance jsou proste nulove po soutezi, vrati se do muzikalu, kde byl dosud. kdyby byl tak dobry, tak ma hlavni role a ne steky. To mu asi an chvili pomuze, ze mu daji vic prostoru, ale jinak nula nic. ja fakt doufam, ze nevyhraje, pac si to z meho pohledu nezaslouzi. je to velka tlacenka jen stejne songy mu davaji s nulovym pohybem. Umis si predstavit hodinovy koncert? To i ten safrata ma vetsi budoucnost…

475
Monika
Reagovat

Pokud nam zverejni poradi za tohle kolo na zaklade hlasu divaku vidim to takto>
1. Martin
2. Diana
3. Dominika
4. Giovanni
5. Bara

U Giovanniho a bary to muze byt i opacne, ale spis myslim, ze prosla s odrenejma usima.

476
Filip
Reagovat

@Monika: Kdo hlasoval pro Ricciho, aby byl na 4. miste? To tolik lidi nevydrzelo sledovat Superstar strizlivych, ci si museli neco slehnout, ze by mu po tom katastrofalnim vystoupeni poslali tolik hlasu?

477
Monika
Reagovat

A jen takova drobnost…porota hlasila vypadnute v tomhle porad…ester, julie, timotej, safrata, lucie…..vubec nerekli, ze to bude v nahodnem poradi..klidne to muze byt skutecny vysledek dle hlasovani divaku, docela to poradi odpovida…

478
Filip
Reagovat

@Monika: Dobrej postreh a celkem odpovida.

A postupujici byli v poradi: Schrainer, Kovalova, Piesova, Lukesova, Ricci – coz by taky odpovidalo.

479
Prochor
Reagovat

@Michaela: Vážně má Bára tlačenku když dostala Queen – takovou kládu pod nohy? Spíš je to naopak – Bára začala být moc populární, měla nejvyšší preference u diváků na FB i u sázkařů Fortuny. Proto se někdo snaží aby jí Diana dotáhla. Diana má tlačenku. Letos to bude asi mezi Bárou a Dianou. Martin je tam jen do počtu – mimochodem jeho Krawitz byl moc měkkej, nudnej a měl by si poslechnout Adamce jak se to má zpívat. Jak tady někdo správně napsal – je to salónní rocker. Domča a Giovanni jsou jen na doplnění TOP 5 a podle mně nemají ani teoretickou šanci vyhrát.

480
Michaela
Reagovat

@Prochor: Psala jsem “potazmo Bara”, protoze ta mela podobnou tlacenku v minulem kole na konci, kdy dostala pecku a nasledne standing ovation. Tam ale bylo opravnene. Vcera u Diany nikoliv.

Bara vcera jinak dostala take pecku, jen to silene aranzma pisnicky se tak moc nepovedlo, ze se to temer nedalo poslouchat.

A Martin nezpival Krawitze, to zpival Michal, ktery nepostoupil. A Martin, pokud priste dostane neco a la Petr Muk, muze se lidem opet libit. Mne se nelibil ani vcera.

481
fuzzJailt
Reagovat

Fuzzy Graphic tee
Click here!

482
Ludvík
Reagovat

Superstar bez diváků je hodně zvláštní a vyhození 5 lidí najednou tenhle formát absolutně ničí. To už radši Mělice těmi živými koly počkat do podzimu.
No nicméně až na Giovanniho postoupili všichni asi zaslouženě. Nejsem spokojený ani s Dominikou, ale budiž… Protlačování Diany Novou a Markízou je otřesné, dáme ji pomalou písničku, Bagárová ty se rozbreč a běž ji hned obejmout a Čelovský ty ji hned před očima všech pošli hlas a ještě to ideálně zakřič na celé kolo… No já sedět tam na místě soutěžícího tak se zvednu a jdu domů. Nedivil bych se kdyby jí vyhodili ten zvuk naschvál, aby získala ještě víc hlasů z lítosti. Možná to radši měli ukončil už včera kompletně celé…

483
Monika
Reagovat

@Prochor: martin vubec neni do poctu, klidne muze vyhrat. Vcera mel nejvic hlasu ze vsech, klidne se vsadim :-)) Ono i to poradi odpovidalo…Schneider, Diana, Bara, Dominika, Giovanni. Imho je vyvolavali dle konecnych vysledku, nezapomen, ze porotci je znali….

Vcerejsi hlasovani nejspis dopadlo takto:
1. Martin
2. Diana
3. Bara
4. Dominika
5. Ricchi
6. Lucie
7. Michal
8. Timotej
9. Julie
10.ester

484
Mila1
Reagovat

Asi půjdu hodně proti proudu toho, co jste tady napsali, ale za mne byla včera nejlepší Bára. Já vím, nedala Mercuryho podle Vašich představ, dala ho po svém a to se mi líbilo. Nebyly tam všechny ty tony, co tam měly podle originálu být, ale pro mne to bylo daleko příjemnější než pouhá kopie Muka, kterou předvedl, idkyž výborně, to nepopírám, Martin. Taky nechápu kritiku Michala. Dostal těžkou písničku, byl první, ale nepředvedl ji zas tak špatně a když vzal do ruky kytaru, tak to mělo odpich a dobře se na to dívalo. Chápu smutek Barbory, že právě on nepostoupil. Jeho verze Kollerovy písničky Chci zas v Tobě spát, pro mne bude jednou z nejlépe zazpívaných, co se kdy v Superstar vyskytla. Co se týče ostatních účinkujících. Předesílám, že jsem jako posledního viděla právě Martina a pak jsem už šla spát. Líbila se mi něžná Dominika, s klavírem to bylo moc pěkné, byla jsem zvědavá na Timoteje, jak se popere se slovenským textem a nedopadlo to vůbec dobře, ale upřímně – kdyby tuhle píseň dostal kdokoli jiný, nedopadlo by to lépe. Vůbec celé to bylo založeno na tom, jakou píseň kdo dostane a jaké aranžná, případně vokály mu k tomu dodají. Julie se mi líbila moc, ale jen do půlky písničky. Giovanni, tak k tomu nemám co dodat, hodně mi připomíná Bena Cristovaoa, ale spíš jako slabá kopie.. Celkově mne celý ten pořad nudil, zachraňoval to Leoš Mareš svým moderováním, jinak to bylo takové ospalé, nemastné neslané, opatrné a hlavně přereklamované.
Koho vidím jako vítěze – rozhodně Barboru. Nevadila by mi ani Dominika, ale ta zas tak výrazná není. Martin – no je na něm vidět, že to je muzikálový zpěvák, který umí zazpívat kdeco, ale postrádám u něj nějakou originalitu. Ale to neznamená, že by nebyl dobrý. Jen pro mne není vyjímečný. Dianu komentovat nechci, včera jsem ji neslyšela a celkově mne po celou dobu, co ji sleduji, připadá pro mne nezajímavá. Takový ten prototyp dívky, která výborně zpívá, ale spíš takové ty velké songy a to není nic pro mne. Já mám ráda rebely a rockery a tak má holka holt smůlu… :-)

485
Monika
Reagovat

@Mila1: No Martin prave nezazpiva cokoliv, celou soutez jede jeden styl, takovy Kravitz by v jeho podani dopadl mnohem hur nez u Michala, z tech dvou byl Michal univerzalnejsi. No a bara je taky mnohem univerzalnejsi nez Diana. Stejne moc nechapu tu snahu produkce tlacit na vitezstvi Dianu, vzdyt Bara je po vsech strankach mnohem zajimavejsi a i po soutezi perspektivnejsi nez to decko. Ale jak tu nekdo psal, ze o bare pochybuje jako vitezce, pac hrozne pripomina Krovakovou…

486
Mila1
Reagovat

@Monika: No a to, že někdo někoho připomíná je argument? Mně zase Diana splývá s řadou zpěvaček, které se probojovaly v Superstar daleko a od kterých bych si nikdy nic nepustila, protože mne nudí. A ani si nevzpomenu, jak se jmenovaly. No a univerzálnost Michala a Martina.. Martin má větší rozsah, Michal má pro mne přesvědčivější přednes a pohyb na podiu. Prostě mu to víc věřím. Ale během téhle Superstar vypadlo víc lidí, které jsem chtěla mít ve finále a nedopadlo to.

487
Vlasta
Reagovat

tak kurzy na finále jsou jasné – favoritkami jsou Barbora a Diana ✅, pak následují Michal s Dominikou 👌.. outsiderem je Giovanni 🤷‍♂️

🥇🥇 https://www.betarena.cz/rubriky/sazkove-kancelare/tipsport/superstar-2020-kdo-bude-vitez-vsadte-si_4979.html 🥇🥇

488
Tomáš
Reagovat

Tak po včerejšku už tam definitivně nemám ani jednoho favorita. Největším wtf je pro mě Giovanniho postup do Top 5, to jsem teda fakt nečekal. Nechápu vůbec co na něm kdo vidí, pro mě je ten kluk úplně nevýraznej a nudnej, od začátku je tam jen do počtu. Zpívá hodně průměrně, jalová nezajímavá barva hlasu a jeho hudební směr je úplně děsnej. Bral sem ho od začátku tak že ho porota vzala do Finále jen proto aby tam zaplácla místo a nemuseli tam místo něj posílat lepšího klučičího zpěváka. Nevím co na něm vidí porota a proč ho Habera s Čekovským chtějí za vítěze ale i když to tak řekli a mohli mu tím dost pomoct, tak i tak bych moc rád viděl tu skvadru lidí, která mu včera poslala tolik hlasů že postoupil až do Top 5. Nedokážu si to jeho složení hlasujících totiž vůbec představit. Jestli Šafratovi zlomil vaz song, tak proč ho nezlomil i Giovannimu když Giovanni zpíval proti Michalovi úplnou sračku a totální shit? Nebo to se fakt dnes už čechům a Slovákům víc líbí tyhle popíkové juchů sračky než poctivé rockové songy? Nikdy dřív to tak ale nebylo. Michal z mého pohledu nezkazil nic a mě se v tom rocku líbil, jedinou vadou bylo že ho dali hned na začátek, tím mu produkce fakt moc nepomohla takže už bylo jasné že bude mít problémy s postupem protože nejvíc hlasů se posílá až ke konci. Kdyby šel poslední místo Diany, určitě mohl mít větší šance na postup. Ale přesto že je tam místo něj zrovna Giovanni? Já čekal Bikárovou, tu nemám rád ale pochopil bych ji spíš než Giovanniho protože včera byla po pěvecké stránce fakt dost dobrá. Ale Giovanni místo Šafraty? Já to prostě nechápu, docela mi to připomnělo postupy Haricha nebo Itcha na úkor lepších kluků. Podle mě tam nemá co dělat. Že nepostoupí Timotej to byla jistota a bylo mi to už vcelku i jedno ale v postup Michala sem fakt tajně doufal. Giovanni v Top 5 mi bohužel vůbec nedává smysl.

489
Tomáš
Reagovat

Za mě je tahle Top 5 úplně děsná a fakt už tu výhru nepřeju vůbec nikomu. Jako poslední dva kluci v soutěži zůstali ti, které jsem nejvíc nechtěl ani do Top 10 a všechny favority už mám venku, to jsou fakt paradoxy. K těm co zbyly – Bára mě nebaví, změna image jí vůbec neprospěla, včera sem ji ani nepoznal a vypadá spíš hůř než předtím. Ty Queeny vůbec nedala, nesedělo to k jejímu hlasu, nebavila mě. Mě je fuk kdo jí to vybral ale na postup to nebylo. Nebaví mě. Diana, snaživá holčička co zvládne hravě všechny velesongy, jasná favoritka a tlačenka produkce, té už to taky vůbec nepřeju. Dominika taková spící panna, hraje si na slušňačku a naivku ale já jí to nežeru. Bohužel jí produkce udělala vizuálně zajímavější vystoupení než Michalovi, měla jasnou výhodu. Mě už tam Dominika sere tak jako mě dřív nebo později začnou srát všechny Vladovy favoritky, to je prostě nějaký nepsaný zákon. Giovanni takový cukroušek co tam nemá vůbec co dělat a jestli tohle je jeden ze dvou nejlepších kluků letošního ročníku, tak to asi diváci spadli z hrušky na znak. Schreiner nudnej pěvec bez charismatu ale asi hodnej člověk a takovej cíťa, když už bych musel tu výhru někomu z té bídné pětky dát, tak ji dám jemu. Ale stejně to nevyhraje, je z Česka a prostě je na řadě Slovensko a navíc ještě k tomu produkce nenávidí chlapy. Podle mě na 97 procent vyhraje Diana, jediný kdo má nějakou minimální šanci ji porazit je Bára kdyby si sáhla do svých rezerv protože je taky slovenka ale to by v SF musela být o hodně lepší než včera. Nejspíš si to vítězství ale urve Diana, všechno to k tomu nezadržitelně spěje. Podle mě by ten cirkus už klidně mohli ukončit a v neděli ani nic nenatáčet. Ať už té snaživé Diance rovnou předají výhru a ať zmizí ona i tenhle ročník v propadlišti dějin a bude klid. Jak řekl Habera pod taktovkou produkce : Chce se mi z toho blít velebnosti. Stojí to celé za hovno.

490
Ally
Reagovat

No ty hejty na Giovaniho, já ho taky není můj fanoušek , fandila jsme sice Martině, ale abych kvůli tomu jemu, nejsem teenage fanynka :)
Ale tak nějak ho postupně beru, chápu, že je OK i pro produkci , univerzální..
Sice jsemnemyslela ,že dostane hlasy ,ale fajn , že jsme tolerantní ..a mladí už odlišnost neřeší spíš naopak

Diana jak někdo psal, bude dělat co se jí řekne, sice s tím Španělskem nevím.
Ale je to fakt takové telátko, asi by to líp zvládla Bára.
Na druhou stranu včera ten zvuk ještě ustála ?

Jak jsem říkala, Dianka možná příště dostane Frozen Let it to nebo něco takového, šaty jak pro princeznu..jedno oko nezůstane suché.. a vyřízené:)

Ale nic proti oběma, jsou sympatičtí ..

491
Miš
Reagovat

Za mě spokojenost s postupivšími, Giovanniho bych tedy oželela ve prospěch Lucie nebo Michala, ale jeho postup mne neuráží, i když mi jako zpěvák nic neříká. Jinak Bikárka někde v rozhovoru říkala, že produkce každému posílá cca 7 písní, z nichž si mají vybrat, co budou zpívat. No a tady se prokázala Dominičina a Martinova prozíravost, vybrali si lákavé tituly pro většinového diváka. A jakkoliv mě Martin jako zpěvák taky neoslovuje, tak musim smeknout před jeho výkonem. Ty dlouhé tony odintonoval neuvěřitelně a výraz taky dobrý. Prostě si to fakt vybojoval.

492
BarBora
Reagovat

@Monika:
Vôbec som si pri Barbore na Krovákovu nespomenula, ani po pripomenuti mi ju nepripomína. Asi to každý vníma inak, Krovákova ma nejak zvlášť nezaujala, len som vtedy kukala na ten ten poprask okolo nej.

Keby včera nebol surový odpal polovice semifinalistov, bolo by to nudné, až otravné. Chudáci sa snažili čo to dá, ale tí, čo držia mešce s peniazmi len kalkulujú a ešte si myslia, že vedia všetko najlepšie a potom to aj tak vyzerá. Niekto mal podporu, niekto nie, najmú porotu a potom z nich urobia debilov, tí už nevedeli ako obhájiť akože svoje rozhodnutia, sledovať ich bolo tragické. Namiesto toho, aby sa posnažíli o aspoň nejaké obecenstvo, mohli to byť aj vypadnutí superstáristi, a postarali sa o nejakú atmosféru, .,..načo si zbytočne komplikovať život nejakými opatreniami,…
Bolo mi súťažiacich celkom ľúto a tak som to aj celé brala, v tej situácii sa mi akosi ani nechcelo kritizovať, aj keď niektorí tam naozaj nemali byť, ale to už nie je ich vina.
Aj keď včerajšie vystúpenie Baške nevyšlo najlepšie, stále je moja favoritka.

493
jjj
Reagovat

Tenhle web musí vlastnit nějakej kapitalista, protože mi neprošlo slovo so*alis*ický, a i u tohoto slova musí být hvězdičky na správném místě, jinak neprojde. A ještě to vypadá, že můj příspěvek dostal doživotní karanténu. Snad už tam není další závadné, málo kapitalistické, slovo. Ani bych na zveřejnění tak netrval, ale mořil jsem se s ním snad hodinu, protože jsem nemohl přijít na správná slova na s. Kvůli pozdějšímu (snad) zveřejnění už úplně nezapadá do kontextu :-)

Tady se to zas hemží neodborně léčenými blázny. Protože je letošní SS chudá na touchdowny, vlastně zatím jsem zaregistroval jen jeden, a i ten jsem musel dát já, tak pro ty, co zatím nekvokají a mají vytříbený vkus, jsem stvořil další úchvatnou báseň. Báseň bohužel není určená pro děti, osoby mdlého rozumu a slabého žaludku. Vlastně, aby si to vůbec někdo přečetl, tak osoby mdlého rozumu výjimečně můžou. Má první báseň byla přehnaně optimistická, proto vznikla tato s cílem nastolit rovnováhu :-)

SS sucks!

Slyšte, slyšte strašná slova,
samá skutečná, stěží snová,
slunce silně svítilo, spousta se semlelo.
Skřehotající SS slavíci slabo spievali,
sluchové smysly sbormistrů strádaly,
smutné slzy stírali,
strach svůj skrytý sdílí,
sodomie stále sílí,
snaha soucítit se srdcem slabými SS scházela,
smečka superstáří se sobecky smála, slavila.

Svaz sovětský, so*alis*ický
svaz sloučený, spojenecký,
samonaváděcí střely samo sebou,
spásu, svornost, smír seshora snesou,
samopaly střílí, střely spadnou,
sál, soudce, slavíky, SS snadno smetou.

Siroty spasitelům skvělým salutují,
sbormistři slavnostní symfonie sehrávají,
šťastně slzy stírají,
smilování sovětské, spojenecké, shledali.

494
J
Reagovat

Já se přiznám, že mi Bára taky vizuálně připomíná Křovákovou, nevím proč, ale připomíná. Pěvecky ne, tam Křováková strašně tlačila na pilu a bylo vidět, že má vyhrát Češka, tak se na to tlačilo. Kdyby neplatily tyhle pravidla, kdy musí vyhrát pokaždé někdo z jiné země, myslim, že by nevyhrál Adamec, ale Gunčíková a tohle kolo, kde byla Sabina by nevyhrála ona ale někdo z SK…
Celkově si myslím, že tim, že Čechů je víc než Slováků a Martin měl Mukův song, mohl Dianu i porazit. Ty postupy a vypadnutí včera by odpovídaly těm pořadím. Nicméně celkově je to dost předvídatelné a překvapilo by mě, kdyby bylo superfinále jinak.
1 – Diana, 2 – Martin, 3 – Bára, 4 – Dominika a 5 – Giovanni (možná se otočí s Dominikou).

Diana je pro Markízu lepší vítězka než Bára, protože Bára už ví co chce a má své plány a to se produkcím nehodí. Když přežila kládu od Queenů (za zásluhy z předchozích kol) očekávám, že teď jí dají ještě něco horšího, protože potřebují, aby vyhrála Diana a dvě slovenky v Top5 to se nehodí na tříštění hlasů. Ještě by mohl vyhrát Martin a to se zas nehodí na vítězství na střídačku. Dominika neosloví masy – a Giovanni je podle mě jen do počtu. Takže Top 3 je daná, jen je otázka, jestli by si mohly Nova a Markíza dovolit, aby třeba Martin porazil Báru i Dianu.
Všechny dobrý zpěváky zařízla porota cestou – poslední dva kluci co zbyli, jsou pro mě asi stejně dobrý jak Borkovec a Pružínský (takže za mě by tam ani být nemuseli, nijak mě neoslovili ani jeden). Z holek přeju vítězství kterékoliv. Ale Bára s Dominikou to asi nebudou a Dianu to možná pak semele. 15 je fakt málo na to vyhrát tuhle soutěž a být myšlenkově tam, kde je teď ona…

495
Frida
Reagovat

@BarBora: Mně připomíná Janu Kratochvílovou v době její největší slávy.

496
J
Reagovat

PS: A bohužel stále trvám na svém SS už dlouho nedávat! Za celý letošní ročník se mi líbili snad jen dvě vystoupení, kterým bych řekl WOW. Dianino v bunkru a kvarteto holek s písničkou Telephone. Jinak celý ročník je pro mě takový jalový

497
Tomáš
Reagovat

Nejvíc mi v Top 5 vadí Giovanni a Dominika, to jsou kromě produkce hlavní viníci vypadnutí Michala. Dominiku už úplně nesnáším. Produkce jí strašně pomohla klavírem a těmi obláčky za ní, na tohle diváci slyší. A taky jí pomohli vokalisti, bez nich byla místy dost falešná. Nevěřil bych že to řeknu ale raději bych v Top 5 viděl Bikárovou než Dominiku, za včerejší výkon si rozhodně zasloužila postup víc. Co už no, Dominika naštěstí stejně vypadne příště protože češka to stejně letos nevyhraje.

498
Bezík
Reagovat

@jjj: Chlape … to muselo bejt kuřivo … nemáš ještě ? ;-)

499
J
Reagovat

@Tomáš: Příště je konec, takže to už vypadnou všichni. Ale jeden si odnese 2 mega :)))

500
Bezík
Reagovat

@J: No ze to, co ho pak čeká, dost slabé odškodné. Vítězství je bohužel víc za trest než za odměnu …

501
Bezík
Reagovat

@Bezík: „No za to …“

502
Frida
Reagovat

@Mila1: Jednoznačně Barbora největší osobnost a nejlepší zpěvačka. Jak barvou hlasu, tak svébytnosti.

503
J
Reagovat

@Bezík: Souhlas. Letos snad víc než kdy dřív. A to je to ještě 2 mega před zdaněním :D

504
orchis
Reagovat

@BarBora: ano, člověku se hůř kritizuje, když je mu jich spíš líto…

S těma vypadlyma superstaristama mě to taky napadlo… ale asi by byl problém je sehnat, otestovat a tak…

505
Tomáš
Reagovat

Pro mě by byla bomba kdyby to vyhrál Martin, to bych si teď fakt strašně moc přál. Ale to je nereálné a nevěřím tomu ani omylem, včera vyhrát mohl ale příště už nemá šanci. Produkce udělá všechno pro výhru Diany, dá jí ty nejlepší songy a nemusí se už ani moc snažit protože Diana za sebou fanatický fanklub, který si bude přát její vítězství a bude jí posílat hlasy má. Zřejmě asi osloví i nejširší vrstvu diváků což produkci přesně hraje do karet. A kdyby přece jen vedl Schreiner, věřím tomu že v produkci znají průběžné výsledky a není pro ně problém tam za firemní náklady Dianě ty hlasy nasolit, tak aby se sms konto otočilo v její prospěch. Do budoucna se jim takové investice rozhodně vyplatí a jde to udělat úplně takto jednoduše a legální cestou když znají průběh hlasování, není potřeba nic hlasovat. Takže slovenka vyhraje stůj co stůj a bude to Diana protože se Nově a Markíze hodí nejvíc. Je velmi smutné sledovat co se to s SS stalo, tato show už ani vzdáleně nepřipomíná Superstar v jejích začátcích a prvních ročnících, dnes je to už jen ubohý a rok od roku horší paskvil, na který se hůř a hůř kouká.

506
orchis
Reagovat

@Tomáš: tak to máš Tomáši dobrý, ne? Vypadli soutěžící, kteří tě zajímali, takže už se na grandfinale nemusíš dívat, viď? ;-))

507
Tomáš
Reagovat

@Tomáš: Oprava není potřeba nic falšovat, produkce může docílit vítězství slovenky legální cestou hlasováním. Jinak ještě celkově k SS – to vážně nemohli včera ty moderátory ze SuperStar Extra Vaška a Sashu pustit na hlavní stage a nechat je moderovat? Podle mě nejsou zase tak špatní a klidně to mohli zvládnout, vypadalo by to asi líp než když je vidět že se produkce nezmůže už ani na moderátory. Ale asi je tam dát nemohli, museli by jim totiž připlatit a to by jejich děravý kapsy tuze bolelo. Takhle to působí divně když všechno řídí jen porota, vsadím se že Leoš nezvedne prdel z porotcovské židle ani v neděli na vyhlášení vítěze. SuperStar skomírá rok od roku víc a víc, nejen naprosto katastrofálná výběr soutěžících do živáků tuto show zabíjí. Teď už nemají ani na to aby si zaplatili moderátory. Já jen doufám že aspoň s tím počtem finálových kol se to do budoucna zlepší pokud tedy ještě někdy nějaká další SS bude. Protože udělat jen dva živáky, to je fakt otřesné a nebýt té koronakrize, tak by jim tohle snad ani nemohlo projít. To je ten největší ojeb na divácích i soutěžících jakého se mohli dopustit, doufám že v příštím ročníku bude finálových kol víc protože pokud ne, tak nevidím jaký je smysl ještě nějakou další SS někdy dělat. Tohle je totiž úplně k ničemu.

508
Monika
Reagovat

Letosni rocnik je pohroma stylistu, jak tam vcera stala cela desitka mladych lidi, mela jsem pocit, ze to je pohrebni hostina. Mlade krasne baby jako cerne mury plus deset let, vyjimku tvorila Julie, ktera mela pro zmenu barvu posr..nou hnedou. Hrozny. Diana vypadala jako takova maminka a devcatko. Patricie v porote byla jak behna z lacineho porna. A nejvic me nastvali s Barou. Vubec se mi nelibi v te hnede s ofinou. Mnohem vic ji to sluselo v prirozene barve bez ofiny.

509
Bezík
Reagovat

Včerejšek byl zatím nejdivnější součástí finále, které tu kdy byly. Všichni měli nějaké problémy s intonací, věřil bych tomu, že nějak podělali odposlechy. Dokonce i technicky poměrně dokonalá Dianka se chvílemi tvářila jak zmatená koroptev, hádal bych, že v tu chvíli nic neslyšela. A Esther nejspíš při svém tanečním čísle neslyšela už vůbec nic, ale jí to bylo asi jedno a prala to tam hlava nehlava :-D

JInak, trošku konspirace :-D, zřejmě v produkci došlo k nějaké změně, čert ví jakej je důvod, dovedu si jich představit hafo, že z favoritky Báry se stalo děvče na odstřel. Jestli se s někým chytla a jim došlo, že tohle nebude poslušná ovečka, čert ví, ale udělali snad všechno pro to, aby buď vypadla, nebo ztratila hodně preferencí. Dostat takový song je samo o sobě pekelné, ale dostat ho bez sborů, na které většinový divák čeká a na kterých je to postavené (mimochodem na nahrávce ty sbory nezpívají členové kapely, ale nazpíval si je Fredy kompletně sám s vědomím, jak jsou důležité) a ještě v aranži, kdy méně zkušený průměrný divák ty skladbu možná ani nepoznal, to je vražda v přímém přenosu. Když k tomu připočtu tu řepu na hlavě, se kterou vypadala jak Viktorka u splavu, dílo bylo dokonáno. Bára má jedinou kliku, že se jí zjevně podařilo si za tu velmi krátkou dobu vytvořit poměrně pevnou fanouškovskou základnu. V superfinále se dá očekávat, že snaha o její odstřel bude pokračovat. Favoritkou produkce se tedy nakonec zjevně stala Dianka, těsně následována Martinem jako zálohou. Ve finále pak bude asi nejzajímavější, zda souboj vyhrají fanoušci Báry nebo snahy produkce. Já jsem pro Báru, ona ty tlumiče fakt potřebuje ! ;-)

510
BarBora
Reagovat

@Frida:
No, mne ani Kratochvilovu nepripomína. Je svoja a Jana bola tiež svoja, jedine ak v tom.
Jana bola neskutočný úkaz s neskutočným hlasom, vôbec sa nečudujem, že vo VB jej nechceli veriť, že nahrávky nemá upravované, že je to skutočne jej hlas. Ak by dnes súťažila, mala by som dve favoritky, ale Jana by predsa len viedla. Supertalenty sa rodia poriedko,

511
Franz
Reagovat

Komorní atmosféra Superstar bez pištících fanynek je dobrá. Leoš se moderování zhostil výborně, bude mít určitě i bonus příplatek. Finálovou pětku jsem skoro celou dobře předpověděl, akorát jsem nepočítal s postupem slovensko-italsko-korejského Gangnamstara.
Včera nejhorší byl ten Metoděj, podlézat porotcům písničkou jednoho z nich a ještě ji zoufale zazpíval. Diana zpívá výborně, ale je slyšet, že je to ještě dětský hlásek.
Zvukaře vyměnit, ten včera pokazil co se dalo. Nejhorší bylo to spojení na jednotlivé rodiny, to už nebylo slyšet a rozumět ničemu. Ať raději vypráví Mareš s Čekovským vtipy.
A těch reklam, to byla zoufalost nad zoufalost.
Chápu, je nemocná doba, jedna z porotkyň nám skoro porodí v přímém přenosu a Nova a Markíza jsou v situaci, kdy vzhlíží k existenční budoucnosti. Stejně si nemůžu pomoci, ale je to celé odfláknuté.

512
J
Reagovat

@Franz: Amen :)

513
Monika
Reagovat

@Bezík: Moc pekny prispevek :-))) S tou Barou jsi to dost trefil uz pred live prenosem, vsechna cest…..No ono toho bylo vic hele, dostala od produkce strasne blbou pozici, jit treti je vrazedne, (mimochodem postoupili ctyri z peti poslednich lidi, Bara byla jedina kdo to vytahl z prvni petky, ostatni zahuceli v nepostupu). nemeli ani sbor, i kdyz ostatni ho dostali, zvlastni….No a ani ji to nesluselo, uplne jina…Presto prezila, zachranil ji jeji fanklub a i ja jsem zvedava, zda dokaze pretlacit produkcni tlacenku Diany a Martina. Vlastne to bude na superfinale to nejzajimavejsi…

514
BarBora
Reagovat

@Bezík:
Ešte ma napadlo, že to môže byť aj marketingový ťah na vylákanie peňazí od ľudí cez sms. Hanbím sa to priznať, ale aj ja som včera jednu poslala. Tesne pred koncom, ale nakoniec mi to nedalo.

515
jjj
Reagovat

Ke včerejšku. Samozřejmě rozhodoval výběr, ale stejně tak nějak až na jednu výjimku postoupili očekávaní favoriti. Zřejmě předchozí kola měly výrazný vliv, přeci jen na to z velké části koukají stále ti samí. Často se mi líbily začátky písniček, např. u Esther, Lucie a Julie, pak už to šlo v průběhu písně spíš dolů. Esther je výborná v těch rychlých výkřicích, v nich zní světově i díky skvělé angličtině, bylo to slyšet i ve společné písni, ale u nás to těžko někdo ocení. U Lucie mě rušilo, jak v refrénech zpívala moc měkce, to její ounlííí a jiný slova. Doplatila i na pitvoření, ovšem dorazil ji Habera, když začal mluvit o jejím velkém sebevědomí, snad nejhorší věc, která se dá zmínit. Její nepostup je pro mě největší překvapení. U Timoteje se mi líbil začátek tak moc, že už jsem ho ze zdravotních důvodů dál neposlouchal. Horší nejistý začátek naopak měla Bára, ale pak se celkem rozjela, dávala do toho hodně energie, měla ale nejtěžší song, mně se to, vzhledem k okolnostem, líbilo. Její vzhled à la Křováková o něco lepší než minule. Giovanni se mi nelíbil vůbec, hlavně ty níž položené pasáže byly až příliš nevýrazný. Michal podal solidní sympatickej výkon, ale chyběla tomu ta správná ostrost. Jedna z nejhorších mi přišla Dominika. Předtím mi nijak nevadila a hlas měla celkem příjemnej, včera se mi při jejím výkonu zdálo, jak kdyby někde skřípaly dveře a ještě někdo šlapal kočce na ocas. Asi jen nějaký můj subjektivní dojem, nebyly mi prostě její výšky příjemný. Martin, absolutní nuda, s ním to mám pořád stejný. Možná mu hodně pomáhá, že vypadá jak plyšovej medvídek, opak k sebevědomé Lucii. Skromnej a hodnej, no neber to! Někteří, i kdyby zazpívali božsky, tak nejsou vzhledově a vystupováním správnej postupovej typ, např. Esther, Lucie nebo Julia. No a Diana. Předtím jsem ji bral jako nudnou, byl jsem si jist, že mě nemůže zaujmout, ale včera se jí to povedlo. I přes potíže se zvukem se mi líbila, vlnky v hlase byly povedený, dal bych ji první. I když to i podle tlačenky vypadá, že ona je ta vyvolená, stejně si myslím, že Bára ji ještě pozlobí.

516
Sofie
Reagovat

Upřímně jsem ráda, že nespotoupila Bikárová. Sice nezpívá tak strašně, ale její afekt a hlas mě prostě irituje. Včera bylo poznat, že se přemáhá, aby se nepředváděla jako v minulých kolech. Z Báry jsem měla smíšené pocity, avšak je to jedna z nejlepších zpěvaček v tomto ročníku. Diana se mi líbila z děvčat nejvíce. Giovanni byl super, nemyslím si, že je afektovaný. Martinovi to místama ujíždělo, ale jeho zpěv je kouzelný. Dominika je sympoška, zpívá pěkně, akorát včera v těch vyšších tónech trochu kolísala. Michal je talent. Mám ráda rock a tohle vystoupení se mi líbilo. Zasloužil si postup. Esther je sympatická a skromná dívka. Včera se mi však její vystoupení líbilo přiměřeně, měla si vybrat něco jiného. Třeba v semifinále měla jedno z nejlepších vystoupení. Julia to celkem dala, ale nic extra to nebylo. Timotej byl pro mě úplný odpad. Jako osobnost je celkem sympaťák, jenže jeho zpěv připomíná zvuk probouzejícího se medvěda. Za nejlepší vystoupení považuji výkon Diany a za nejhorší Timotejův výkon. Postup jsem přála tak nějak všem kromě Bikárky a Timoteje. Myslím si, že předchozí SuperStar měla kvalitnější zpěváky. Eliška Rusková zpívala nádherně, u Karmen, která byla má hlavní favoritka, se mi líbila její jedinečnost a Tereza nepokazila ani jednu píseň a zaslouženě vyhrála. Je to čistě můj názor, jen jsem se s ním chtěla podělit🙂

517
jjj
Reagovat

@Bezík:
Vůbec nechápu, co tím chceš naznačit :-) A i kdybych měl, stejně bych ho nikomu nedal, stvořit něco tak úžasnýho, to už chce kvalitní matroš, ten bych jen tak nerozdával. A to už je vážně pondělí? V tom případě jsem báseň tvořil déle :-)
Připomíná mi to jeden vtip, kterej už si moc nepamatuju, jen pointu. Chlápek si vždycky dá jointa a pokaždý se lekne, když kolem něj proletí obrovskou rychlostí ohnivá koule. A když se mu to stane asi popátý, tak na něj volá manželka, aby už šel domů, že už na tom balkóně sedí pět dní :-)

518
Valamin
Reagovat

Poprvé za celou historii Superstar nemám ve finále ani jednoho favorita. Bohužel, většina mi jich vypadla už dávno předtím, ale teď bylo dílo dokonáno vypadnutím Júlie. Možná to bude znít jako lehké (místy těžké) rouhání, ale připomínala mi Gabrielu Gunčíkovou, ač rozhodně neměla takový rozsah, každopádně jako osobnost byla zajímavá a taková svá, podobně jako Barbora, ačkoliv na mě nějak ta hra produkce „koukejte, co se nám to vyklubalo z ošklivého kačátka“ nefunguje. Aspoň tam zůstala Dominika, kterou uznávám už od divadla, krásně se vyprofilovala a doufám, že svede boj s favoritkou Dianou podobně jako minule Eliška Rusková s Terezou Maškovou, jinak to bude velmi mdlé jako celá tahle Superstar. Kluci mi vypadli už všichni, přičemž i já bych si vlastně přál změnu v podobě klučičího vítěze, leč nevěřím tomu. Slovy V. Postráneckého jako generála z Černých baronů bych to celé ohodnotil asi takto: „Chce se mi zvracet!“ Děkuji za pozornost, včera toho bylo dost.

519
Mila
Reagovat

Nejsem spokojena s výběrem finalistů – ve finále měli být Michal a Lucie Bikárová – během soutěže ukázali různé styly i polohy, jsou muzikální a talentovaní. Dost jste se tu do Lucky strefovali za její živost, ulítlost a styl. Takže budete mít za vítězku nudnou Dianku, která jede stále stejný styl, velké ukňourané songy BEZ POHYBU. Timotej měl song na odstřel, přesto tam byl slyšet jeho krásný hlas a i určitý prožitek, není na vítěze, ale je svůj a člověk nikdy nevěděl, s čím přijde a těšil se na překvapení.
Překvapilo mne, že postoupil Giovanni, hlas nijaký, stále dojatý, plačtivý, taky ta neustálá prezentace jeho vztahu s Martinou je už trapná. Martin zpívá hezky, ale už jste ho viděli se rozjet, nechat se strhnout hudbou k pohybu? Vzpomeňte si, jak dokonce slušňák Martin Chodur rozbouřil halu tancem na Elvise, nebo originálně provedenou Lady Gaga. Předvedou i nějakou živou show Diana, Dominika a Martin,? Nebo to bude stále zpěv jak za dob Milana Chladila? Z té pětice mi nejlíp vychází Bára, i když ani tou si nejsem úplně jistá.

520
Valamin
Reagovat

Dumky pro pozůstalé s osobním vkladem:

Neposlouchám Barborku,
radši si dám machorku.

Snad Dianka Kovaľová?
Případ je pro Nabokova.

Ani Martin Schreiner
nepřijde mi fajnej!

Zůstala jen Dominika,
její postup se mě týká.

A Giovanni Ricci?
Těžce ho má v p…

521
bezík
Reagovat

@jjj: Skrblíku ! :-D

522
Belisana
Reagovat

Bára byla OK. Tyhlety řeči jak „nepodala výkon“ mě baví. Škoda, že tu nepíše nic mMm. Naštěstí se sem tam někdo ozve někdo, kdo je schopnej vnímat.
Jinak je to nějaké jalové letos. Trochu bych řekla, že zajímavé osobnosti už jsou pryč. Diana je sice dobrá, ale nějak nic do ní není. Je jí 15, je to dítě. Dominika je fajn, asi se neztratí, Martin už je zavedenej v muzikálech, nevím no.
Ať to klidně Diana vyhraje, uvidíme, jak se jí bude líbit zpívat v OC apod. Takový potupy, co jim vždycky nachystají, peklo.

523
Piha
Reagovat

Tak se právě znovu dívám na včerejšek,přišla jsem z práce a už to běželo a děti mi do toho pořád kafraly.🤣🤣🤣Zatím mám za sebou jen Michala,jeho nepostup mě mrzí moc,byl můj náhradní favorit za Matěje.Mne se ten Kravitz líbil moc,samozřejmě Lukáš Adamec byl jiný level a můj top favorit za všech řad co v ČR běžely,Michal zazpívá vše,tvrdý rocker z něj asi nebude Nejvíc se mi asi líbil v Beatles,to bylo pro mě asi top vystoupení letošní řady.

524
Violete
Reagovat

@Mila1: Na rebely a rockery je top 5 skoupa, snad Bara ma takovy skororebelsky pristup, ale nema moc moznost v soutezi projevit svou osobnost, jak z ni delaji panenku, v rozhovoru s Giovannim a Martinou na Youtube byla uplne jina.

525
Tomáš
Reagovat

Vyřazení Bikárové bylo docela překvápko. Asi doplatila na tříštění hlasů mezi holkama protože tam bylo víc favoritek na předních pozicích a na ni už nezbylo tolik aby se dostala do první pětky. Nejvíc hlasů jí asi mohla vzít Diana, taky zpívala velkohlasý song od popové divy takže podobná cílovka. A Michalovi zase vzala bohužel místo Dominika jakožto další soutěžící z ČR, pokud teda jde produkci až takhle pečlivě o národnost aby byla vyvážená i v Top 5. Co ale prostě pochopit nemůžu je to kde ty hlasy nabral unylý cukroušek Giovanni, myslím že zrovna mezi ním a Bikárovou mohl být rozdíl hlasů hodně těsný.

526
Violete
Reagovat

@Mila: Zajimavy postreh s tim pohybem, proto me bavil i Timotej, ze tam neco vymyslel.U Martina mi to nejak chybi, nemusi to byt primo choreografie, ale treba i gesto.V tomhle byl dobry Mikulka, dovedl pozornost pritahnout. Michal do toho takw sel naplno a musela jsem ho ocenit i zaslanim SMS. Kupodivu mne prirostla nakonec k srdci Julie, kdyby bylo vice kol, mohl byt u ni zajimavy vyvoj, podobne i u Esther. Dominika u klaviru pusobila jako profik a mne se hlasove libila nejvic. Ma takovy krehky hlas, na ktery se musi clovek soustredit a oteviraji se tam ruzne snove svety.

527
Monika
Reagovat

@Tomáš: Lucie nebyla prekvapko. Ona byla hodne otravna, lidem silene lezla na nervy. Sympatie jsou dulezite v SS a ona je proste nemela. navic sla mezi prvnima na radu, to je taky blba pozice k postupu. A v neposledni rade disko songy jsou uplne out v SS, nikdo pro ne nehlasuje.

528
Tomáš
Reagovat

Leoš včera říkal že už tam přišly statisíce hlasů a že se vrátila smsková doba. To by mě fakt zajímalo jestli tam lidi tolik hlasovali když konkrétně tady na Panáčkovi hlasuje už jen minimum lidí. Ale my nejsme dostatečně velký a reprezentativní vzorek populace. Možné to je že včera blázni posílali hodně hlasů, když jsou jen dvě živá kola tak vlastně nemají moc na co ty peníze šetřit protože už teď jde skoro o všechno. Včera jsme se vlastně nacházeli ve fázi kdy v jiných řadách už probíhal postup z Top 3 do Top 2 takže už to je skoro Superfinále. I to se mohlo na tom podepsat plus je letos vyšší sledovanost. Ale já jsem rád že jsem Šafratovi nic neposlal protože vím že by ho stejně ani 500 hlasů nezachránilo. Tohle prostě jeden člověk nikdy zvrátit nedokáže, tím spíš jestli má i hlasování opravdu nějak pod palcem i produkce.

529
Tomáš
Reagovat

@Monika: To možná ano ale ve dvojici s Giovannim jsem čekal že postoupí ona. A Giovanni měl taky docela diskošku, nic co by se kdy čechům a slovákům líbilo. Je to koneckonců jedno, mě její vyřazení nějak nemrzí i když radši bych místo ní vyřadil Dominiku. Mě mrzí jenom vyřazení Michala.

530
Tomáš
Reagovat

Za mě by i Timotej byl v Top 5 daleko větším přínosem než Giovanni, i jeho vystoupení mě včera bavilo víc. Byl aspoň originální a výrazný, Giovanni mi všude přijde jen do počtu a jeho včerejší vystoupení podle mě hrůza. Je strašně nudný a nevýrazný ale jestli tohle lidi baví, tak ať si ho tam ještě příště užijí. Já na něj nejsem v Superfinále vůbec zvědavý, Šafrata tam mohl mít daleko lepší písničky, Giovanni bude zase dávat nějaký svoje braky. Kromě toho Jamese Arthura se mu podle mě pořádně nepovedlo v soutěži nic a přitom je v Top 5. Je to fakt soutěž na houby.

531
jjj
Reagovat

Jen pro zajímavost, seřazeno podle oblíbenosti jejich instagramů, vypadli soutěžící na pozicích: 1, 2, 5, 8 a 10 (Timotej, Lucie, Julia, Esther a Michal)

532
jjj
Reagovat

@bezík:
A ty mi ho přestaň závidět! :-) Jen čistě pro jistotu, kdyby náhodou, a nevysvětluju to zrovna tobě, intro k básni bylo myšleno v kontextu „kdo se dívá na Superstar, tak je blázen a mdlého rozumu…“. Tak nějak předtím probíhala diskuze, nedovolil bych si to myslet vážně :-)

533
Violete
Reagovat

Znate tuhle zpevacku Courtney Hadwin ? Takhle si predstavuji rebelku a rockerku v jednom. https://youtu.be/Gou1XP8vYtw

534
dolores
Reagovat

@Monika: no mne je vlastne sumafuk, co bude s Martinom po sutazi, uz som si aj zvykla, ze moji favoriti sa po sutazi nepresadili (az na Langerovu a mozno Mirgovu)… ale z chlapov, ktorym som fandila sa asi nikto neetabloval do „acka“…, hoci je pravda, ze ani nikto z nich mi nevyhral :-D
Martin ma proti sebe extremne silne superky, a dost pochybujem, zeby ustredny vybor CSS ho chcel za vitaza, oni imho ak uz chlapa, tak radsej Giovanniho, aj to okazalo davaju najavo…. Mne ani nevadi, ked spevak stoji ako stlp, ale musi to tam nasolit.. tak ako to urobil Martin vcera. nabuduce dostanu 2 songy, takze jeden z nich tipujem bude rychly, druhy pomalsi, jeden sadne, druhy nie ,…. komu sadnu obidva ide do top3

a zeby Martin nedal Kravitza aj s tym pohybom …? ano tak to by asi tak ako Michal nedal :-))) nie je univerzalny to je pravda. A Giovanni by ho dal ? :-) … ono v tom speve je to podobne ako v atletike, nemozes chciet od ostepara, aby hadzal gulou alebo sprinter aby zabehol maraton… lenze v tejto sutazi sa prave to deje, ze to po nich chcu …:-D ,len hlada sa univerzal, a preto niektorych odstreluju vybermi … cest vynimkam, co vacsinou dostavali priliehave k naturelu ( napr. Emma Drobna,.. )
Najvacsi univerzal z tejto top5 je imho Barbora, takze by si to vitazstvo teoreticky mohla vyspievat len neviem, ci sa nato po vypadnuti Michala nevybodne :-/

535
jjj
Reagovat

@Violete:
Pamatuju si hlavně její casting, ten byl hodně známej. Jak přišla na pódium taková nesmělá, vystrašená holčička, která vypadala, že se zrovna vrátila z kostela z kázání, a pak všem spadla čelist, co se z ní nakonec vylouplo za čertíka. Zpívá výborně :-)

536
dolores
Reagovat

@jjj: kto je na pozicii 9 ?

537
jjj
Reagovat

@dolores:
Devátej byl Martin. Bral jsem to podle příspěvků číslo devět a deset, nyní už to může být jinak :-)

538
jjj
Reagovat

@jjj:
teda 11 a 12, Bezík tušil správně :-)

539
dolores
Reagovat

@Tomáš: no ak by bolo viac kol, tak Michal by sa este aspon 2x mohol ukazat a polepsit si… ja som uz tu pisala, ze taki nenapadni sutaziaci si potrebuju zaspievat viac krat, aby si ich vacsinovi divaci oblubili. on nato mal- prekvapit. len tohorocny usporny system ho zastavil v 1.finale, ale urcite z top10 neskoncil posledny

540
Tomáš
Reagovat

Já si taky myslím že to vyřazování včera bylo skutečně podle počtu hlasů od diváků. A poslední byla Esther, tím pádem jedno malé nepatrné vítězství pro kluky. Tentokrát žádný z nich neskončil ve Finále na rozdíl od předchozích dvou ročníků na posledním místě ale to bylo dáno hlavně tím že tentokrát už v tom Finále skoro ani žádní kluci ( v porovnání s počtem holek ) nebyli. A jasně se ukázalo že počet fanoušků na Instagramu postup nezajišťuje – Timotej a Bikárová nejvíc fanoušků na instáči a oba dva už jsou v tahu. Já to věděl hned už předtím že Timotej zřejmě nepostoupí a že mu k tomu insta fandové nepomůžou protože sledovat někoho na Instagramu je něco úplně jiného než pro něj hlasovat v pěvecké soutěži a utrácet za něj své peníze. Tohle nemělo zrovna moc velkou vypovídající hodnotu o tom kolik lidí komu pošle hlas.

541
Tomáš
Reagovat

@dolores: Já si myslím že skončil na 7. místě v hlasování, že je vyřazovali tak, jak to skutečně bylo. Jinak dvě finálová kola to je úplně na pendrek. Doufám že tohle už nás nikdy v budoucnosti nečeká, jinak ať už raději žádnou další SS nedělají. Nemělo by to totiž žádný smysl.

542
nofux
Reagovat

Nejhorší na naší Superstar jsou ty zásahy produkce. Přidělování písniček je nehoráznost a vůbec tím nedávají prostor se těm soutěžícím projevit a ukázat kdo jsou jako hudebníci. Je to casting na cvičený univerzální opičky. Dneska jsem koukal na starší vystoupení z americký superstar a uvědomil jsem si, že ty nejlepší vystoupení v historii se tam udály když soutěžící dostali svobodu udělat si to po svém. A přesně tohle táhne lidi k obrazovkám a vytváří buzz na sociálních sítích – produkce je sama proti sobě. Tohle v naší SS nikdy nezažijeme. Už ve finálových kolech první ČSS neměli soutěžící moc na výběr, pamatuju si jak se Leoš jednou ptal Bena proč si vybral zrovna tuhle písničku a Ben jen tak nenápadně utrousil, že si jí nevybral. A pak si ještě porota dovoluje kritizovat výběr písničky. Když si jenom představim, co všechno mohla třeba předvést Barbora nebo Šafrata, kdyby dostali trochu kreativní svobody, všechno mohlo bejt jinak. No nic, to jsem se zas jednou nasral :))

543
dolores
Reagovat

@jjj: v podstate je to tak isto, Martin zase za vsetkymi zaostava hoci uz ma 29,5 tisic :-D ale Dominika s Giovannim maju cez 40 tisic, Bara 58 tisic a Diana takmer 65..
samozrejme to o nicom nevypoveda, (priklad je Martin) , cize kolko percent divakov, ochotnych hlasovat sleduje Instagram ? rada by som videla o tom seriozny prieskum

544
Bezík
Reagovat

@nofux: Jojo, do kamene tesat !

545
Monika
Reagovat

@dolores: Michal nebyl posledni, dle vseho byl sedmy za Bikarovou, za nim sel jeste Timotej, Julie, ester. Oni to poradi vyhlasovali imho tak jak to divaci odesemeskovali.

Tome, ty nehazej jeste flintu do zita, tohle kolo vyhral kluk Martin. To si pamatuj :-))) No a bude-li v TOP 3 proti dvoum babam Slovenkam jako jediny Cech kluk a finale ted bude ve trech, muze vyhrat, nebudou se mu tristit hlasy. Sazkovky ho dost podcenuji, bala bych se na nej dat tak vysoky kurz.

546
jjj
Reagovat

@dolores:
IMHO bude u lidí sledujících Instagram a sledujících Superstar jistý rozdíl ve věku a kupní síle. A také v související vyšší internetové aktivitě oproti posílání skutečných hlasů za peníze. Navíc je to sledování zavádějící v tom, že není jisté, kolik sledujících je aktivních. Lidi třeba začnou ochotně někoho sledovat a kliknout na follow, ale když je přestane bavit či zajímat, tak málokdo z nich sledování zruší.

547
jjj
Reagovat

@Violete:
Navíc je Pretty Little Thing originální song. Akorát nevím, jak dalece si ho složila sama, nepodařilo se mi to najít. Nebo jestli je hlavně zdůrazněno, že to není cover, které většinou zpívá? Každopádně by jednou mohla být Hadwin i dost populární, protože má značnej talent :-)

548
dolores
Reagovat

@Monika: no nie som si ista ci bol Martin prvy, a to ze ich vyradovali podla poradia sms hlasovania je iste?
podla tejto ankety Barbora a Diana vedu nad ostatnymi o vesmirnu dlzku, niezeby som verila inetrnetovym anketam, ale proste ten rozdiel je markantny

https://superstar.markiza.sk/aktualne/1998204_vsetky-vystupenia-prveho-finale-superstar-ktore-z-nich-bolo-to-najlepsie/2

549
Monika
Reagovat

@dolores: tak jiste to nevim, samozrejme. Nicmene mi to dost sedelo a fakt bych se divila, kdyby Martin to kolo nevyhral. Mozna nam zverejni vysledky nevim..Bylo zajimave, ze mares ani nerekl vetu…ze ty postupy budou v nahodnem poradi..driv to rikaval…takze i proto si myslim, ze to takhle slo dle doslych hlasu.

550
dolores
Reagovat

@jjj: ano, to mi je jasne, ale tie percenta by ma zaujimali, napr. hlasujucich divakov je 100 tisic, a kolko z nich sleduje aj na instaci toho svojho co, mu poslali smsky .

551
Violete
Reagovat

@jjj: Vidim to take tak, ze by mohla byt hodne popularni, ty jeji doprovodne pohyby jsou unikatni a neskutecne dobre. Myslim, ze to nekterym nasim ucastnikum Superstar chybi, jsme moc svazani, bojime se projevit? V tomhle kontextu vlastne Bikarovou obdivuji, ze tam byl jeji rukopis.

552
Tomáš
Reagovat

@Monika: Ještě by taky mohlo dojít k tomu že produkce odstřelí Báru úplně a ta skončí až čtvrtá. Přeskočí ji Dominika, která půjde s Martinem a Dianou do Top 3 – tam se roztříští hlasy z Česka mezi Dominiku a Martina a Dianě už pak nebude stát vůbec nic v cestě.

@dolores: V té anketě hlasovalo o dost méně diváků než kolik včera posílalo hlasy, nejde to teda asi moc porovnávat. Martin včerejší kolo klidně vyhrát mohl ale čím sem si jistý je bohužel to, že to příští už zaručeně nevyhraje.

553
jjj
Reagovat

@Monika:
Moc se mi to nezdá, že by vyřazovali a posílali dál podle počtu hlasů, proč by něco vyzrazovali? Spíš možná chtěli vyvolat dojem, že to Diana ještě nemá v kapse, ať pro ni hlasujou ještě víc. A proto ani Leoš radši nic o náhodném pořadí nezmínil. To už ale jen spekuluju a nijak zvlášť si to nemyslím. Anketa od Dolores je slovenská, možná Martin zabodoval u nás. Pamatuju si tehdejší velkej rozdíl v hlasech mezi Chodúrem a Šmajdou, u nás i na Slovensku úplně obráceně. Klidnější oproti čiperovi. A letošní Martin je klidnej jak Méďa Béďa, skoro až netečnej :-)

554
Kat
Reagovat

Musím se přiznat, že ze začátku mi to „nenápadné“ směrování pozornosti na Dianu docela vadilo, nepřišlo mi, že by to bylo zas takové terno. Ale to, co vyšvihla včera, je neoddiskutovalně jediný touchdown téhle řady. Akorát bych si přála nějakou plnou verzi, bez těch remixů od pana zvukaře :D.
Diana sice neoplývá silnou, zajímavou a husí kůži vyvolávající barvou hlasu, a na první poslech působí technokraticky – ALE. Ale ta holka má neskutečný cit pro mix bezchybné techniky a emocí. A tady házím pryč veškeré antipatie k produkci a jejím krokům k protlačování předem vybrané vítězky. Hlavním rysem jejího zpěvu jsou osobité feeliny, které jsou vkusně umístěné, a ačkoliv ty výšky mají tah na branku, nejsou vyhnané silným tlakem. A ač nejsem jako těhotná Monika ve fázi hormonální bouře, rozbulela jsem se taky.
Jediné, co mě asi štvát nepřestane, je ta přílišná skromnost :D.

555
orchis
Reagovat

@Violete: jenomže u Hadwin se t, pohyby jeví jako úplně přirozené (i když trochu ministerstvo “ silly walk “ :-))), zatímco u Lucie to vypadá hlavně na ten afekt

556
Ina
Reagovat

Bára měla dost naloženo, mě se líbila víc verze Rachel Potter v x faktoru . U Bary mi trochu chyběla právě ta vlastní přidaná hodnota. Jinak nemohu uvěřit vlastním očím, že se do finálové pětky dostal roztomilý méďa a kluk co se těší, že mu dělají mejkap a chystají oblečky. Jo jestlipak ty mladý holčiny vědí co je to sexsepíl. Svět spěje do záhuby:-))) Z téhle pětky je mi jedno kdo to vyhraje, moji favoriti vypadli už dávno.

557
Tomáš
Reagovat

Podle mě Martin včera vyhrát mohl. Pamatuju si jak v řadě kdy zvítězila Emma byl ten mediální skandál s hlasováním, že některá média oznámila vítězství Emmy ještě dřív než byla oficiálně vyhlášena. Nova s Markízou pak byly dotlačeny k tomu že musely zveřejnit výsledky hlasování. Všechny kola vyhrával Slepčík, Kovaliček, Štěpán Urban a ještě v GF v první části vedl Štěpán jasně nad Emmou. Pak najednou skok, skóre se otočilo ve prospěch Emmy a ona díky tomu vyhrála celou soutěž. Může to tak být i letos, kdyby náhodou Diana v rozhodující chvíli neměla dost hlasů, tak jí produkce vypomůže a legálně za ni zahlasuje, nikdo nic nepozná.

558
Peges
Reagovat

Co mě včera udělali?
1. Michal Šafrata – bohužel nic, je mi líto – nebavilo
2. Lucie Bikárová – dobré číslo, ona mě bavila a IMHO si zasloužila včera postup
3. Bára – baví, bavila pokaždé, ale čekala jsem víc – bez vokálů úkladná vražda, kterou holka taktak přežila
4. Timotej – slabé, nezábavné, kromě jeho looku – prostě vypadá dobře
5. Dominika – dobré, ale taky bych si na ni lístek nekoupila
6. Júlia – byla dobrá, dala to se ctí – opět pomsta stylistů – ty vlasy
7. Giovanni – nebaví, na koncert bych nešla
8. Martin – krásně zpívá, ale působí na mě trošku jako Hodor – je milý, ale charisma fakt slaboučké
9. Esther – nebavilo mě to, ani ty tanečky a ten šílený kostým – Esther má supr vysportovanou postavu, ale dát jí k těm vypracovaným stehnům ty plavky, to jako sorry – to byla stylistova pomsta
10. Diana – dobrá až výborná, pokazili jí to zvukaři, nemyslím, že to byl záměr
Možná jsem neudržela pořadí…. hmm…. Uvidíme, co vymamlasí příště. Tentokrát mě kupodivu nevadilo vůbec nic od poroty – snažili se všichni ty vyděšené děcka tam podržet a nám vydržet ty nekonečné reklamy na mýdlo… uff tož tak….

559
Bezík
Reagovat

@Peges: Jako Hodor ? Myslíš ten z Game of Thrones ? Ten ale pokud vím nezpíval, ne ? :-D

560
Mila
Reagovat

Je mi jedno, kdo superstar vyhraje, budu fandit podle výkonu, ta děcka se snaží, tak jim přejme tu chvilku slávy a aby z toho něco vytěžily i do budoucna.
Nikoho nehejtuji, nepreferuji, tak se těšme, čím nás překvapí.
Uvidíme, o kom v dalších letech uslyšíme a kdo zapadne.
Porota se včera snažila být milá a zábavná, celkem jim to šlo, když odmyslíme “ husí kůži“ Patricie, byli fajn, nikdo nemachroval.

561
Prochor
Reagovat

@Tomáš: Tomáši, co se týká kluků, tak podle mně uměli zpívat jen dva a to Jarda Dolník a Kameník. Kameník měl bohužel slabý hlas ale zpíval nádherně. Potom dvojice kluků má suprový hlasy Timotej a Jarda Oláh. Jenže oba se musí nejdřív naučit zpívat aby ty svoje skvělý hlasy prodali. Hlavně Timotej zpívá jako když ho při tom někdo škrtí. Ostatní kluci mi splývají do šedivého průměru až si je pletu. Něco jako systém Adam Kukačka – zpívají sice docela dobře ale ne výborně.

562
Peges
Reagovat

@Bezík: Jasně, Hodor nezpíval, ale byl to takový ten milý a klidný klaďas… :) Martin opravdu krásně zpívá… na castingu mě spíš překvapil, než okouzlil, takže to, že umí opravdu dobře zpívat je fakt…. Je to ale neobroušený diamant a myslím, že ztracený rozhodně není, jen je třeba popracovat na tom všem ostatním…kromě zpěvu – ten je super…. ale něco tomu prostě jakože chybí…

563
dolores
Reagovat

@Kat: skvele si to vystihla… Diana je zazrak …..nie je ta velkopopova diva, ake tu boli v kazdej serii (Styblova,Danisova,Maskova, …)co zaspieva vsetky velehity ako technicku exhibiciu so zahranymi emociami bez pridanej hodnoty,…Diana je ina, je to klbko emocii, z ktorych vam vyleti husia koza, aj ked to necakate a spev je pre nu tak prirodzeny ako dychanie, sama si ho vychutnava a preziva to celym telom,.. este aj tou rukou si zobrazuje tony, koloratury … len jej zvukar sprasil to vystupenie, co je obrovska skoda
ja ked niekoho velmi chvalim, potom v dalsom kole to pokazi, :-D… takze jej slabinou ale len takou malinkou je ze ma prilis tiche falzety, hoci su inak krasne perletove ….a je pravda, ze aj ona musi dostat spravnu pesnicku, nie vsetko sa da zaspievat jej stylom.

564
dolores
Reagovat

Baru som si znovu prehrala, a vobec to nebolo take zle, druha polovica je famozna, to jej nasadenie a dynamika a pluca ma teda fakt silne :-) a emocia a naliehavost v hlase je takisto zretelna a posobila zo vsetkych na podiu najviac ako rebelka :-)

uz ani sama neviem, koho chcem za vitaza …Bare to najviac prajem, mam ju rada,..Martin zase by mohol prelomit tu zensku nadvladu v talentovych sutaziach a Diana by si to za svoj nevsedny talent urcite zasluzila, lenze take mladatko ktovie akoby to ustala…

565
Michaela
Reagovat

A vite, co?

Ted si na Youtube vsichni pustime Terrapii ft. Miro Smajda a jejich Snehurvu. :D :D :D

Kdo uz mel tu cest slyset? :D

566
Rimmer
Reagovat

Největší trapas večera předvedla porota po vystoupení Diany. Zvuk byl ze začátku tak v háji, že Diana byla několikrát na pokraji toho, že vystoupení sama přeruší, několikrát nevěřícně kroutila hlavou. Myslím, že se na ni po vystoupení tak sesypali ne proto, že měli předem naplánované ji přechválit, ale proto, aby nestihla cokoliv ceknout, nebo se vyjádřit k tomu, jaký průšvih nastal se zvukem. Hned k ní běželi a spustili vodopád slov, objímání, skoro jak blázni, jen aby Diana náhodou nestihla pronést, že byl zcela pokažený zvuk. Čekal jsem, jestli aspoň někdo z porotců bude mít kousek cti a řekne: „Na to, jak jsi měla pokažený zvuk, jsi to ustála skvěle, respekt.“ Ne. Zřejmě měli jediný úkol, vše zahladit, tvářit se, jakoby se nic nestalo, a nepustit ji za žádnou cenu ke slovu. Zkrátka nepřiznat jakoukoliv svoji chybu, zejména veřejně, je zřejmě hlavní krédo celé této slavné zákulisní produkce.

567
jab
Reagovat

Wow, tak má holčíčí TOP 3, která se zformovala již kdesi ve Varech je v superfinále. Bomba!

K večeru jenom to, že nejvíc mě zaujali:
Dominika – tu píseň v originále nemusím, přijde mi strašně utahaná (od Sama mám radši I am not the only one), ale Domča to hezky zesvižnila, měla to spád a to její frázování! Vskutku muzikální děvče. Domi, kašli na myšlenky na výhru, v SF máš dva songy, dej jako jeden z nich Sedávám na domovních schodech nebo Harfy v nebi…a highlight ročníku bude na světě ;-).
Martin – krásné, citlivé, zhruba uprostřed tam měl jedno místo, kde trochu svižněji zafrázoval a přitom zcela spolehlivě. Asi to nebude typ, kterému bych šel sám od sebe na koncert, ale je mi velmi sympatický. Takový milý přirozený kluk od vedle, žádná celebrita od pohledu…a ten hlas k tomu!
Diana – zvukaře už ohodnotili skoro všichni, chyby tam byla, ale jako celek to bylo fakt silné. Dianu mám rád, že je taková netuctově krásná a i tak její dětská povaha je mi sympatická, krásné v mé TOP 3 holek doplňuje „intelektuálnější“ Bašku a Dominiku.

Ze zbytku mi nikdo vyloženě nevadil, Bašku naštěstí zachránily předchozí výkony, mrzí mě nepostup Michala, ale chtělo to vhodnější song, i když jakl číslo to bylo hodně dobré a dobře vymyšlené. Půjdu silně proti proudu, mně se Barbořina včerejší image hrozně líbila, milionkrát lepší než ten „kokršpaněl“ ze semifinále. Možná bych se vrátil blíž k původně barvě vlasů, ale ten střih s ofinou je za mne trefa do černého. Giovanni jako pátý postupující za mne ok, i když včera šel výkonostně dolů, nenavázal na výkony ze semi a z kvartet.

Ještě závěrem k mé oblíbenkyni: Domča z otazníku na Markíze a odpovědí rodičů a sestry působí jako takový ten typický „mimoň“, který si žije ve svém vlastním (uměleckém) světě, ale z televize na mne ůsobí jako „normální“ 17-letá slečna. Zkrátka nikdy jsem na ni neviděl tak výraznou osobnostní vyhraněnost jako u Bašky. Ale každopádně se těším, až ji někdy uslyším na živo. Klidně by mohla bokem zpívat s nějakým seskupením jazzové standardy, poslední dobou je to čím dál populárnější. ;-)

568
Ter.
Reagovat

To vyhlaseni bylo vcera prapodivny. Vsimli jste si, jak se Leos jednou nebo snad dvakrat rychle vymrstil z kresla a bezel se domlouvat, resp. udilet pokyny na druhou stranu stolu? Zajimalo by me, co se tam delo.

569
Ally
Reagovat

@dolores: A není teda na škodu , že je Diana moc mladá, šla brzy ? Podobně jako třeba Eliška Rusková .
Zajímavé, pokud si pamatuju nikdo tak mladý u nás nikdy nevyhrál Superstar ?( ani X factor ani Voice )

Asi by se fakt jinak projevilo , pokud by bylo více kol..pomohlo by to lidem jako Michal, Martin víc se ukázat
U Báry si nejsem jistá, jestli by ta její salámovitost , i když je mi taky něčím sympatická , nezačala vadit.. a za mě zatím nespolehlivé výkony

@jab: Martin , souhlas ..přišel mi sympatický jako člověk..že nemá osobní kouzlo, jak někdo psal..no někdy to není na první dobrou jako u Timoteje :) doba je rychlá ,ale zjevně si svoje příznivce našel a hlavně umí zpívat žejo :)

570
Jarda
Reagovat

Trochu odbočka – pozdrav Karolíny Přibylové ze střechy na Václaváku:
https://www.youtube.com/watch?v=fwa1ORR9F-I

571
Leoš Mareš
Reagovat

@Rimmer:
Omlouváme se za problémy se zvukem, které byly ze začátku vystoupení Diany. Na digitálním zvukovem pultu pro přenosový vůz se ve vteřině najednou ztratil signál z mikrofonu. Nikdo si ničeho nevšiml, protože ve studiu to bylo v pořádku. Diana, ostatní soutěžící i porotci to slyšeli správně, tak jak jsem to dal na instagram. “Pouze TV diváci” 😳🙈😂 “pouze TV diváci je ve velkých uvozovkách”
to měli ze začátku špatně 😬 Ještě jednou se omlouváme.

572
Leoš Mareš
Reagovat

@Ter.</a@Ter.:

Zdravím, rád to vysvětlím. Měli jsme s režisérem dohodu, že během poslední reklamní pauzy poběžím do přenosového vozu, kam přijdou celkové výsledky a tam podle nich rozdělíme dvojice na vyřazování mezi porotce, protože to je jediná věc která nejde nazkoušet, protože neznáme výsledky. V přenosovém voze proto, aby nás přitom neslyšeli soutěžící.
Ale protože Jsou teď velmi krátké reklamní breaky, tak jsme to prostě nestihli rychle přiřadit konkrétní soutěžící ke konkrétním porotcům, kteří jim budou oznamovat verdikt.
Musí vám to prostě vyjít, že ? Nemůže být třeba známo už všech 5 postupujících a mít ještě 4 soutěžící v řadě na podiu. Na podiu už v té chvíli navíc stála Julia a Esther atd.
A protože to bylo celé na poslední vteřinu, tak jsem nestihl říct Monice, koho má udělat a tak jsem během vyřazování Patricie musel za ní, abych ji to řekl a netrefil jsem okamžik kdy nebyl nikdo z poroty v záběru. Byla to moje chyba.

Nemohl to Monice oznámit ani režisér do ucha, protože jsem mu ve spěchu sebral ten papír kam jsme si ten rozpis porotců napsali. No jo no, prostě přímý přenos..Adrenalin

573
libena
Reagovat

@Leoš Mareš: zdravím, díky za vysvětlivky
ale – krátké reklamní brejky :-))))))))))))) no zase jich bylo dostatečně dost

574
Ter.
Reagovat

@Leoš Mareš: Šmarjá! No to muselo bejt na infarkt :-D Díky za vysvětlení. Prosím netušíte, proč byl takovej problém se zvukem u rozhovorů s rodinnejma fanouškama? Podaří se to do superfinále vyřešit? Protože jste je evidentně neslyšeli ani vy, nejen „pouze televizní diváci“ :-D

575
Monika
Reagovat

@Leoš Mareš: Dobry den, muzete prozradit jakym zpusobem dostali jednotlivi soutezici songy do prvniho live kola? Byl to ciste jejich valstni vyber nebo dostali primo prideleny song od produkce? Porad jsou v tom dohady. Dekuji za odpoved.

576
Violete
Reagovat

@Jarda: Diky za odkaz, Koukam, ze Karolina mela spartanske podminky.Ze zacatku to vypadalo, ze skonci plachta nad ni jak v Trhaku platno ;-)

577
Leoš Mareš
Reagovat

Zdravím, ty přenosy s rodinami jsme ladili celý víkend. Technicky se to už během soboty ukázalo jako jen velmi obtížně zrealizovatelné. Pomohl by přenos přes satelit, ale na to jsme neměli dostatečné technické kapacity, protože se jednalo o 10 přenosů najednou.

V neděli jsme už kvůli tomu zvažovali, že spojení s rodinami v přímém přenosu úplně zrušíme, ale nechtěli jsme to těm soutěžícím udělat, protože

Zaprvé to bylo místo diváků jediné spojení s nějakými fanoušky

Zadruhé, samotné rodiny se samozřejmě těšily. Někteří pozvali všechny příbuzné, že budou v televizi a ti to zase řekli všem svým blízkým a známým,.. tak jsme je nechtěli všechny zklamat a riskli to. No…. 😀moc to nevyšlo, ale byla aspoň atmosféra …

Teď už pracujeme na tom, aby na superfinále byly rodiny živě ve studiu, ale teď v neděli se to ještě nesmělo.

578
Violete
Reagovat

@Leoš Mareš: Take srdecne zdravim, jen me jeste zajimalo, driv v ukazkach tam byl pohled na tabuli, jak jste rozhodovali o soutezicich, ale pak jsem to nikde nezaregistrovala.Bylo v planu predstavit i rozhodovani poroty?Ale predpokladam, ze je to vec rezie a strihu.

579
Violete
Reagovat

@Leoš Mareš: A udelal byste si po soutezi cas na rozhovor?

580
Michaela
Reagovat

@Leoš Mareš: Prosím, odmoderujte Leoši to Finále, ať tam mají soutěžící nějaký kontakt, ať se o nich a od nich něco dozvíme.

Bez moderátora to působilo doopravdy smutně.

581
libena
Reagovat

@Violete: už se na ten rozhovor moc těším :-) doufám, že to klapne

@Michaela: skvělý nápad

582
jjj
Reagovat

@Leoš Mareš:
Taky zdravím :-) Je od tebe pěkný, že sem občas přijdeš něco objasnit, přestože sis možná všiml, že chválou se tu zbytečně neplýtvá, je těžký se nám zavděčit :-) Smůla s tou Dianou. Navíc Diana na začátku několikrát tak zvláštně kývala hlavou ze strany na stranu, jak když je s něčím hodně nespokojená. Zpočátku jsem si myslel, že jí odešel hlas nebo zapomněla text, ovšem byl to jen její způsob koncentrace, s tím vypadlým zvukem to ale vypadalo zvláštně. Už jsem jen čekal, kdy ji začnete povzbuzovat, aby to nevzdávala, ale vy nic, tak mi to pak došlo. Na Instagramu máš její vystoupení opravdu celý se zvukem, vypadá to pak jinak. Tak přeju, ať je příště těch zmatků míň a ať se ve finále povede hned napoprvé vyhlásit správnýho vítěze :-)

583
Sa. I.
Reagovat

@Leoš Mareš:
Zdravím naši moderátorskou špičku ;-)

584
Leoš Mareš
Reagovat

@jjj:

Ano, teď jsem si s Dianou psal.

Ahoj prosím tě Diano,

Jen se chci zeptat, to tvoje pohazování hlavou na začátku je tvoje přirozené prožívání zpěvu, nebo to bylo textem nebo to byla choreografie ?😀😀😀
Nebylo to tím zvukem ne? Ty jsi to slyšela správně v uchu ne?
🎤🎤🎤
Ja som počula nejaký ruch ale neriešila som a išla som ďalej 😃. Takže to bolo prirodzené prežívanie ❤️❤️❤️
Ja som sa to dozvedela až potom😃
🎤
Update zvuk Diany

Odešel převodník, který rozbočuje zvuk do studia, dále k soutěžícím a porotě do odposlechu a také do speciálního vozu, kde se zvuk míchá do přenosu a právě tato trasa byla narušena. Vše se okamžitě řeší, ale vteřiny utíkají …
Znovu jsem si psal s Dianou a její odpověď je cituji “Mala som divný zvuk asi prvých 30 sekúnd a potom už v pohode.”

585
Sa. I.
Reagovat

@Leoš Mareš:
Chtěla jsem psát dál, ale uletělo mi to. Tedy znovu – mám ráda Leoše Mareše ;-)
Můj komentář na instáči:
„Věčná škoda, že o toto v plné zvukové kráse TV diváci přišli. Jen kvůli tomuto jsem se teď přihlásila na instáč, ale hlas jsem Dianě poslala i přes ty defekty v přenosu.“
Dodávám, že se už vůbec nedivím reakcím poroty, hormony, nehormony ;-)

586
jjj
Reagovat

@Leoš Mareš:
Díky za info. Takže taky letmo postřehla, že něco je jinak, ale neovlivnilo ji to. Hlavou podobně pohazuje i někde za půlkou, to už byl zvuk v pořádku, takže to muselo být ten její způsob prožívání, jak sama píše :-)

587
Rick
Reagovat

Povedané bolo už všetko ale čo mne najviac vadilo za celý večer bolo to propagovanie sponzorov až príliš. Mám chuť už nikdy nekúpiť žiadne lízatko ani energeták lebo čo je moc to je moc. Dokonca tá plechovka v spoločnej piesni to už bolo moc.

588
jjj
Reagovat

Tady v tom videu u Leoše na instagramu, kde finalisti koukají na svůj společný song, Bára v čase 1:30 naznačuje, co se stane, když nevyhraje, asi bychom ji měli podpořit. A je tam i něco čistě pro dámy, v čase kolem jedné minuty je Giovanni opravdu, ale opravdu neodolatelnej. Pak se ho snaží trumfnout ke konci Timotej, ale nevím, jestli se mu to podařilo, za mě ne, ale nejsem na to dostatečně kvalifikovanej. Společná píseň je na velký obrazovce se záběry zblízka, tak jsou vidět i detaily, v televizi mohly uniknout. Srandovní je, jak si, soudě dle jejich reakcí, všichni připadaj legračně, když na sebe koukaj :-)
https://www.instagram.com/p/CAlPm7ijZO3/

589
dolores
Reagovat

@Leoš Mareš: zdravim , som taka vdacna, ze si mozem na insta teraz vypocut verziu bez poruch zvuku, az teraz je to konecne prave orechove, nadherne …len by bolo dobre nahrat tuto verziu na youtube, a kedze Nova a markiza dost urputne mazu videa vytupeni Superstar od inych uzivatelov, co aj chapem kvoli autorskym pravam, ale nebolo by lepsie nahrat tie videa na ofic. kanal CSS. Smeruje sa to sice na web Markizy, ale tam si to klikne len oddany divak , ostatni, nahodni, hlavne zahranicni sledovatelia o to prichadzaju a nasi talentovani spevaci prichadzaju o priazen z inych krajin, ktorych zaujimaju jednotlive vystupenia … Je mi trochu luto, ze takto sa vymazali mnohe skvele vysupenia aj z minulych rocnikov niektore boli vymazane, niektore nie, co je teda dost nespravodlive. Viem, ze nato asi nemate velky dosah, ale mozno pre reklamnyhc partnerov by stacilo , keby to na webe televizie bolo umiestnene len pocas show, ale po nej by sa to mohlo nahrat na youtube, ved aj na tom sa da zarobit ak je vysoka sledovanost …. ked to maju tak v zahranicnych show, preco nie u nas,,,ked ja si mozem na uoutube pozriet vystupenie z Idol z USA, Nemecka, Holandska, Chorvatska atd, preco si ludia z tych krajin nemozu pozriet vystupenia z Cesko – Sloveska ? Dakujem za precitanie ;-)

590
Ally
Reagovat

@Leoš Mareš: Leoši, taky jsem ráda , že si najdete čas S tím zvukem to bylo nešťastné ,ale…bude na co vzpomínat aspoň :)
Jinak mi osobně až tolik ta komorní atmosféra nevadila, člověk si za poslední týdny zvykl..a mělo to něco do sebe , jakoby se dalo víc věřit, že jsou parta..:)

@jjj: Aha..
No mi je třeba to poklepávání do mikrofonu u Báry snad na ní nejvíc sympatické :)
Ale koukat na to celý koncert by možná vadilo..
Taky si nepamatuju , kdo už to měl..Možná zrovna Sabina Křováková ?

591
Michaela
Reagovat

@Ally: Nedělala to i Emma Drobná?

592
DJ Vlado
Reagovat

@Leoš Mareš: Zdravím, Leoši :-) Díky za objasnění situace a zároveň sdílení Dianina vystoupení tak, jak znělo v sále, čímž jste Dianě u mě pomohl k posunu ze třetího na druhé místo v mém žebříčku nedělních vystoupení (původně jsem měl druhou Julii, která se tak bude muset spokojit s bronzem), první místo mám samozřejmě rezervované pro mou srdcovku Domču :-)

A ještě mám jeden dotaz, jestli pořadí, ve kterém jste vyhlašovali vypadlíky i postupující bylo skutečné pořadí podle toho, jak se umístili, nebo bylo zcela náhodné? :-)

593
Violete
Reagovat

@DJ Vlado: Tak to je skoda, Julii bych to druhe misto u Tebe prala ;-) Nedokazala jsem si k Julii cestu, ale ted by me, co by predvedla priste, uprimne zajimalo.

594
dolores
Reagovat

@Michaela: ano, robila to Emma :-)

595
Filip
Reagovat

Co si budeme povidat, jedno je jiste: Ricci je v p…

596
jjj
Reagovat

@dolores:
Ani jsem nevěděl, že umím tak dobře slovensky, protože tenhle příspěvek jsem určitě musel napsat já. Pro jistotu se pod něj podepisuji, aby to bylo všem jasný, kdo ho napsal, jojo :-)

597
Violete
Reagovat

Davam jeden hudebni tip, pokud byste potrebovali neco uklidnujiciho https://m.youtube.com/watch?v=XalndgGNqc4

598
Filip
Reagovat

Davam jeden hudebni tip, pokud byste se chteli naopak pogrcat:
https://www.youtube.com/watch?v=xh8JZPFRIzQ

Mimochodem nejhorsi vykon ve finale. Timotej byl pastva pro usi.

599
jjj
Reagovat

@Ally:
Přiznám se, že jsem si toho poklepávání do mikrofonu u Báry skoro nevšiml. Teď když na to ale koukám, tak mi to spíš připadá, jak když prsty někomu mává, možná navazuje kontakt s publikem. Pravděpodobně jí nestačil ten nově osvojený oční kontakt. Uvidíme, třeba příště bude navazovat kontakt i nohama… :-)

600
jjj
Reagovat

@Filip:
Zrovna tenhle uživatel nahrál všechny videa s opravdu hrozným zvukem a s takovým zvukem nezní nikdo na světě dobře. Pouštěl jsem si teď i jiný videa od něj a žádný se nedá poslouchat. Tím neobhajuju Giovanniho, nelíbil se mi nijak zvlášť ani s normálním ozvučením :-)

601
jjj
Reagovat

@Violete:
Díky za odkaz, něco takovýho jsem potřeboval, ze stavu klidný jsem rázem velmi klidný, vážně to pomáhá :-) Předpokládám, že jsi to potřebovala i ty, vypadá to, že Leoš se do rozhovoru nehrne, a tobě se nerozroste sbírka. Na to bys ale podle mě měla jít jinak, ne přes Panáčka, ale nějak oficiálně. A předtím rozbít prasátko, vybrat vkladní knížky, případně si vzít hypotéku. A až pak položit správně formulovaný dotaz :-)

602
Rena
Reagovat

@Peges: souhlasím se vším cos napsala… Z pěti, co zůstali přeji vítězství popelce Báře a jako druhému médovi Martinovi. Báře ho přeji od začátku, Martina jsem zaregistrovala minule poprvé a dost mě překvapil – mile.

603
Rena
Reagovat

@Rimmer: ano, takový dojem přesně jsem měla i já. Měli ty ovace přikázané, aby Diana nemohla říci, že ji polovinu písně zvukař pokazil. Myslím si, že na 15let a její citlivou povahu to ustála moc dobře. První přímý přenos a zrovna tohle se ji stane… Zvládla to skvěle… Bude v první trojce – Bara, Matrin a Diana. Jedna z holek první…

604
Leoš Mareš
Reagovat

@Violete:

Ne, rozhodování poroty v plánu vysílat nebylo.

Ano, rozhovor Vám dám rád

Pro DJ Vlada – pořadí vyřazování se dělalo s určitým dramaturgickým záměrem, ale určitě ne podle počtu hlasů. Když jsme třeba ještě před reklamním breakem vyzval Juliu a Esther aby šly dopředu, nevěděl jsem ještě ani na kolikátém místě skončily.

Pro Moniku
Písničky se vybírají vždy po dohodě mezi soutěžícím a produkcí. Bere se v potaz dramaturgie celého pořadu. Je důležitá taky pestrost v tempu a žánru písniček, aby se například nezpivaly jen rockové balady (pokud tedy není kolo rockových balad)
Snažíme se také, aby někdo, pokud je to možné, zazpíval během večera česky nebo slovensky atd

605
Rick
Reagovat

@Leoš Mareš: Mám takú záludnú otázku, ak by bola ďalšia SuperStar prijal by ste skôr miesto moderátora alebo znova porotcu? Musím inak uznať, že táto porota sa mi zatiaľ páči najviac. Palo je klasika, Monika ako bývalá súťažiaca má dobrý nadhľad na to, Čeky im po súťaži podľa mňa určite bude pomáhač a Patrície s Vami tomu všetkému dáva aj názor nespevákov aj keď musím uznať, že kolo od kola sa viac chytáte v rámci odbornosti. Čiže kľudne ďalšiu SuperStar by som si vedel predstaviť znova s touto porotou. Ale už s moderátorom ktorý nebude aj porotca je to potom celé také neorganizované ako ste písal aj s tými prebehovaniami počas reklám po výsledky a podobne. Chýba tomu aj to „mučenie“ súťažiacich kedy sa im pokladajú na plecia ruky a podobne.

606
Lucas
Reagovat

@Rick: ááá, tak to pokládání ruky na rameno mi vůbec nechybí, to mě vždycky hrozně rozčilovalo :D

607
Prochor
Reagovat

@Ally: Klepání do mikrofonu bylo typické pro Emmu Drobnou.

608
jjj
Reagovat

@Rena:
Předpokládám, že jsi příspěvek napsala před vysvětlením od Leoše. Ale i bez něj si nějak nedovedu představit situaci, kdy rejža burcuje porotce, ať běží za Dianou ji vychvalovat a hlavně aby ji za žádnou cenu nepustili ke slovu, aby se neprovalilo, že nešel zvuk. To by při živém přenosu jen těžko zamaskovali :-)

609
jjj
Reagovat

@Violete:
Vidíš, rozhovor s Leošem vypadá nadějně, ty se máš. Snad má předchozí poznámka ohledně rozhovoru s ním nevyzněla jinak, než jsem zamýšlel :-) Vážně jsem myslel jen to, že kdybych chtěl dělat rozhovor s někým jako Leoš, asi bych se zeptal nejdřív jinak, třeba mailem. Ale netuším, jak se to obvykle dělá :-)

610
Jai Kudo
Reagovat

@Jarda: Já už jsem tady na to poukazoval. Zvládla skoro hodinové vystoupení sama jen s kytarou skvěle. Jsem zvědavý na ohlášenou spolupráci s DnB Ripple.

611
Bezík
Reagovat

@jjj: Vyznělo to tak, že když chceš udělat s někým rozhovor, vybereš všechny účty, rozbiješ prasátko a vezmeš si hypotéku. S tím vším pak zamíříš ke svému cíli. No proč ne, taky metoda. Nechceš se mnou udělat rozhovor ??? ;-) :-D

612
jjj
Reagovat

Usuzuji z toho, že se mě na něco ptáš a chceš znát odpověď, že se mnou vlastně chceš dělat rozhovor. Proveď mnou zmiňované úkony potřebné k uskutečnění rozhovoru, správně formuluj dotaz a pak ti možná odpovím ;-)

613
Bezík
Reagovat

@jjj: Ty seš dneska nějakej zmatenej :-D

614
jjj
Reagovat

@Bezík:
Kdyby jen dneska! :-)

615
Bezík
Reagovat

@jjj: A lepší už to nebude, věř mi, vím, o čem mluvím ;-) :-D :-D

616
jjj
Reagovat

@Bezík:
Tak snad to aspoň nebude horší :-)

617
Rimmer
Reagovat

@Leoš Mareš: Díky moc za odpověď a objasnění.

618
Violete
Reagovat

@Leoš Mareš: Děkuji, na rozhovor se těším.

619
Violete
Reagovat

@jjj: Rozhovory se domlouvají různě, ale nejlepší je samozřejmě využít okamžité příležitosti, ráda vzpomínám, jak jsem dělala rozhovor přímo na jevišti po skončení muzikálu Bonnie a Clyde se scénografkou Michaelou Horáčkovou Hořejší, bylo to moc fajn, zakecaly jsme se, mezitím se prostor vyprazdňoval a já pak nevěděla, ani jak se dostat z divadla ven :-)

620
dolores
Reagovat

@jjj: jeeej, to je pekne , ze sme sa takto spojili v jednom prispevku :-D, … ale obavam sa, ze je to len hadzanie hrachu na stenu :-/

@Violete: ten rozhovor fakt bude ? som si myslela, ze si robis srandu :-D

621
Tomáš
Reagovat

@Leoš Mareš: Ahoj, psal si že vyřazování nebylo podle počtu hlasů. Bylo by tedy možné zveřejnit kdo na jakém místě v hlasování skutečně skončil? Ať u těch vypadnutých třeba už teď a nebo aspoň po konci soutěže?

622
Violete
Reagovat

@dolores: Samozřejmě, že bude, myslela jsem to naprosto vážně. A pro Panáčkovce to udělám ráda :-)

623
Bezík
Reagovat

@Violete: To bude pro panáčka ? :-o Já myslel že pro Tridentské království ! :-D

624
libena
Reagovat

monice bagárové se právě narodila dceruška rumia, takže v neděli porota jen o čtyřech :-)gratuluji

625
Monika
Reagovat

@libena: Zrovna to ctu v bulvaru, to bylo jen o fous skoro v primaku :-)))

626
Violete
Reagovat

@Bezík: Pro oboje, jak Panacek i kralovstvi jsou ve virtualnim prostoru, takze to vyjde nastejno ;-) A ostatne treba tady uz ani my neodpovidame, kdysi davno jsme vyslali komentare a ty teprve ted doputovaly se zpozdenim svetelnych let sem, jak by se tady jinak objevila Tridentska princezna?

627
libena
Reagovat

@Monika: leoš to říkal na evropě 2. že to věděl že bude rodit a nesměl to říct.
tak měl pravdu, když říkal na chatu, že monika finále nestihne, ona si myslela že stihne :-)))))

628
Violete
Reagovat

Vi se uz, co budou soutezici zpivat?

629
Tomáš
Reagovat

Tak Monice taky gratuluju a máme tím pádem jenom čtyři porotce na neděli a pro Leoše to bude proto o to větší fuška to všechno utáhnout. Chtěl bych se ho proto zeptat jestli si nechce přizvat na pomoc při moderování i Vaška Matějovského ze Superstar Extra, mohlo by to být možná zajímavější.

630
Tomáš
Reagovat

@Violete: Playlist by mě taky zajímal, něco už je na wikipedii ale nevím jestli se tomu dá věřit.

Jinak podle mě je o vítězce rozhodnuto. Vyhraje Diana a to že já nechci aby vyhrála opět jako vždy další holka a nebo že zde na Panáčkovi chtějí skoro všichni za vítězku Báru, to na to nebude mít sebemenší vliv. Martin je bez minimální šance podle mě, i kdyby předešlé kolo vážně vyhrá, tak je hrozně nevýrazný a prostěn kluk a ještě k tomu čech prostě vyhrát nemůže. Dominika na výhru taky rozhodně stačit nebude a o Giovannim se ani nemá smysl bavit. Bude to mezi Dianou a Bárou ale Bára teď v posledním kole docela dost ztratila a Diana už má podle mě nad ní teď takový náskok, že teď už ji Bára prostě nedožene. Takže já vidím výhru jasně na Dianu, tady podle mě už není o čem. Mě by to ani tak nevadilo, pouštěl sem si její nedělní vystoupení víckrát a talent má, to se prostě musí nechat. Rozhodně to pro mě bude lepší vítězka než Mašková i než Drobná, to jako fakt že jo. A pro mnohé zde je na tom bohužel pěvecky i líp než Bára. Co mi na tom vadí je způsob jakým ji produkce na vítězství tlačí a kolik lidí už vyhodili, kolik jich ani nepustili do Finále. Všechny ty manipulace a zásahy ze shora ale s tím bohužel asi už nic neuděláme. Každopádně já si myslím že Diana je teď už jasná a bude SuperStar 2020.

631
jjj
Reagovat

@libena:
Možná i to byl důvod, proč Leoš s Patricií nemoderovali nedělní přenos, báli se, aby nezbyli v porotě jen dva :-)

@Violete:
Trochu mám obavy, aby ten rozhovor s Leošem byl ještě aktuální, aby tady někdo zůstal na jeho přečtení :-) Když už jsi načala ten čas a putování vesmírem… Když se v neděli spojovali s rodinama, ty zvláštní zvuky, co pak vydávali, takhle si představuju, že by mohli mluvit mimozemšťani z nějaké vzdálené galaxie. Snad to nebyli nějací tví poddaní a kolonizace Země není v plném proudu :-)

@dolores:
Taky se obávám, vlastně jsem si jist, neudělají pro ně lautr nic, jsou pro ně jen figurky na šachovnici :-)

632
jjj
Reagovat

To je neuvěřitelný, zase mi neprošel :-D

633
Bezík
Reagovat

@jjj: No to víš, tvoje brutální výrazivo prostě panáček neunese ! :-D Nepoužil jsi třeba „ošklivé kačátko“ ? ;-)

634
jjj
Reagovat

@Bezík:
Možná je to tím, že jsem odpovídal na tři příspěvky najednou. Zdálo se mi ale, že už jsem tu něco podobného párkrát viděl a nebyl problém. Myslel jsem, že vadí jen venkovní odkazy. Jestli to není žádné ze slov lautr, galaxie, kolonizace ani mimozemšťani, a příspěvek nyní projde, tak je to těmi odkazy :-)

635
libena
Reagovat

@jjj: ano, pokud reaguješ na více než dva diskutéry, tvůj příspěvek jde ke schválení….
je lepší reagovat novou zprávou

636
jjj
Reagovat

@libena:
Tak příště už budu vědět :-)

637
Tomáš
Reagovat

Já bych chtěl aby vyhrál Martin nebo Giovanni. Prostě aby byl pořádný šok. Ale je to stejně nereálné, slovenka to prostě podle produkce být musí a Diana to má v kapse takže už to nebudu víc řešit.

640
Sa. I.
Reagovat

A kdo je, prosím, ta dívka v modrém, která zpovídá na Streamu vypadlou pětici? Z které kanceláře si k moderování odskočila? Výkon veskrze průměrný, zlatej Matěj :) Ale děcka byla moc fajn, jen Michal pospával s otevřenýma očima a nechtěl by ani reparát pro návrat :-)

641
nofux
Reagovat

Tak jestli je playlist na Wiki pravdivý tak budou všichni jako druhou písničku zpívat to co zpívali v bunkru. To Diana zazáří, tam měla touchdown :)
Jsem zvědavej na Martinovo Billie Jean. Tipl bych si že nebude zpívat origo verzi ale spíš nějakou pomalejší, třeba jakou má Chris Cornell.

642
nofux
Reagovat

Jinak nevim jestli jste to už zaznamenali, ale Monika porodila :D

643
orchis
Reagovat

@nofux: zaznamenali… :-)

DJ Vlado má smůlu, zas jeho bohyně neprošla do finále ;-))

Ale jinak Monice gratulace…

644
Sa. I.
Reagovat

@orchis:
642
To je vtipné :-D

645
Monika
Reagovat

@nofux: To bude beztak fejk jako ve dvou predchozich pripadech. Nicmene neco ucite opakovat budou a moc toho na vyber neni, ja jsem ocekavala spis castingove vystoupeni.

646
Ally
Reagovat

@orchis: :) Nojo , leda by nějak zvládla hodnotit na dálku..jako my všichni :) Také gratulace, šikovná..
Možná proto i bylo 5 porotců /a žádný moderátor / , když by rodila ještě dříve nebo byla na rizikovém či tak ..a bylo víc kol ?

647
Violete
Reagovat

@Ally: To me take napadlo, ze tech pet porotcu je takova pojistka. Mam s Tebou pocitat na ten rozhovor s Leosem? ;-)

648
Michaela
Reagovat

Pokud by písně na finále byly pravdivé, tak si myslím, že produkce by vítězství přála Martinovi.

Nedokáži si představit, že by Diana zpívala Duu Lipu nebo Dominika Pink. :D :D :D

649
Sofie
Reagovat

Na Instagramu dala Bikárka na stories, že se společně s Julií ukážou ve superfinálovém kole a že se máme těšit. Doufám, že závěrečné kolo nebudou moderovat. Jestli jo, tak to potěš koště. Julie by byla dobrá moderátorka si myslím, ale Bikárka? Upřímně na moderování je nejlepší Leoš, tak se budu modlit, aby poslední díl SuperStar moderoval on.

650
Ally
Reagovat

@Violete: Jé děkuji, to je milé .No já to mám do Prahy z ruky a ted se asi ani bohužel nedostanu..:( Třeba až budeš mít cestu na nějakou akci do Ostravy:) Já mezitím potrénuju svoje focení..i psaní :)

@jjj: Tak já myslím , když tu dá Violete cca termín , že se sem vrátíme si rozhovor přečíst ,ne ? V nejhorším nám všem Leoš pošle upozornění na FB, či Instagram :))

651
Violete
Reagovat

@jjj: Vynasnažím se, i když teď finišuji s thunskou výstavou, tak toho času moc není. Ta kolonizace už je v plném proudu, jak jsi si správně všiml, a tohle jsou vzdálené krásné vzpomínky na to, jaké to bylo diskutovat o Superstar online v plné parádě :-) Ale jinak pokud byste chtěl někdo sledovat nějaké další šílenosti, které vymýšlím, tak jsem právě vypustila spolu s kamarády na Facebooku bytost zvanou mythighoul

652
Violete
Reagovat

@Ally: Do Ostravy určitě někdy zavítám a těším se příští rok snad už na Colours of Ostrava. Fotíš i industriálno?

653
DJ Vlado
Reagovat

Rekap je venku :-)

654
jjj
Reagovat

@Ally:
To bude určitě povedená akce, na kterou se bude dlouho vzpomínat. A skvělej nápad, v nejhorším případě to necháme na Leošovi, ať se stará ;-) Mně se to načasování stejně nezdá, taky stále platí nějaká omezení. Teď by bylo zajímavý dozvědět se třeba nějaký zákulisní informace. Z odstupem času mám pochyby, že to lidi bude ještě zajímat a jestli se to vyplatí…, ale nechci Violete nijak odrazovat a hlavně ani nevím, jak to má vymyšlený :-)

655
jjj
Reagovat

@Violete:
Tak tohle jsem zrovna přes spaním nechtěl vědět, že jste vypustili mythighoula. Sice tu bytost neznám, ale už teď z ní mám hrůzu :-)

656
jjj
Reagovat

@Ally:
To bylo vtipný, jak ses s odpovědí přesunula pod nový článek :-D Viděl jsem tvůj příspěvek s reakcí na mě po straně, ale tady pusto a prázno. Určitě se dá s Leošem mluvit i o něčem jiném. Ovšem vypadá to, že už mé pochyby ohledně načasování nejsou aktuální :-)

Přidat komentář