Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Superstar je pěveckou-reality soutěží, sleduje nejen pěvecké výkony, ale zpravidla i příběhy jednotlivých soutěžících. Soutěž se propaguje jako formát pro mladé začínající zpěváky.

Až do závěrečných přímých přenosů rozhodují o postupech a osudech soutěžících odborní porotci. Divácké hlasování přichází na řadu až při závěrečných živých kolech.

Jednotlivé fáze show Superstar:

Kasting – soutěžící, kteří prošli producentskými kastingy, zpívají před odbornou porotou. Přihlásit do soutěže se mohou (aktuálně ve 4. řadě) zpěváci od 15 do 28 let. Ze všech odvysílaných kastingů postoupí celkem 100 soutěžících.

Super výběr + Dlouhá cesta – Další pěvecké zkoušky soutěžících pokračují. Ze sta nejlepších zpěváků postoupí do dalších fází jen 10 dívek a 10 chlapců.

Semifinále – První živě vysílaná fáze soutěže. Ze dvou přenosů postoupí do živých kol pouze 4 dívky a 4 chlapci.

Finálová kola – celkem 8 soutěžících se dostanou do několika týdenních přímých přenosů. Poprvé se do rozhodování zapojí televizní diváci prostřednictvím SMS hlasování. Kromě soutěžících se v živém vysílání objeví také speciální hosté. Ve 4. řadě nás čeká celkem 5 finálových večerů a následné samotné Superfinále ve třech soutěžících.

Témata finálových kol:
1. Live – Hity Number 1 – 1.listopadu 2015
2. Live – Filmové hity – 8. listopadu 2015
3. Live – CZ/SK hity – 15. listopadu 2015
4. Live – Hudební legendy – 22. listopadu 2015
5. Live – Písně jednotlivých dekád – 29. listopadu 2015
Superfinále – Vánoční hity, Best of, Výběry diváků – 6. prosince 2015