Panáček v reality show

Superstar 2015

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Superstar 2015 online – základní informace

Formát Pop Idol, u nás nazvaný Superstar vytvořil Simon Fuller pod křídly společnosti FremantleMedia v roce 2001 ve Velké Británii , kde se vysílal do roku 2003 (v Británii byl následně vystřídán show S. Cowella X Factor). Verze Idolu se však rozšířily do mnoha okolních zemí a soutěž se stala jednou z nejrozšířenějších v plejádě podobně tématicky laděných programů. Nejdéle vysílanou mutací verze je americký Idol, který se v roce 2016 dočká již své 15. řady (vzhledem ke klesající sledovanosti by se však mělo jednat o poslední sezónu). V České republice se poprvé formát objevil v roce 2004 pod názvem Česko hledá Superstar. V tomto roce to byl opravdový fenomén, kterému podlehla snad celá republika. Po veleúspěšné první řadě následovaly další dvě řady. Slovensko hledalo Superstar také, a to v těchto třech stejných letech. Od roku 2009 byly odvysílány již tři federální verze (Česko Slovenská Superstar) a v roce 2015 nás čeká již celková 10. série show (po sečtení samostatných verzí jak v ČR, tak SR vč. federálních verzí).

Koncept Superstar spočívá ve vyhledávání mladých pěveckých talentů – jednotlivců, na rozdíl od podobných formátů jako jsou Hlas nebo X Factor, kde se mohou hlásit i dua, skupiny či starší zájemci. Z počátku rozhodují o osudech soutěžících odborní porotci, vítěz je později určen na základě diváckého hlasování pomocí SMS zpráv a získá finanční odměnu vč. možnosti nahrát vlastní album.

Superstar 2015 online – aktuální články

Emma Drobná představuje svůj první singl Smile (rozhovor + video)

23. Září 2016 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Superstar 2015

Emma Drobná (Smile)

Ačkoliv je to již rok od jubilejního desátého ročníku SuperStar, tak vítězka Emma Drobná na rozdíl od mnoha svých předchůdců z povědomí diváků nezmizela. Na jaře jsme jí mohli sledovat ve slovenské verzi populární show Tvoje tvář má známý hlas a zároveň o sobě dala vědět i prostřednictvím reklamy na značku Maybelline. A právě dnes je velký den pro nás fanoušky této krásné, charismatické a talentované zpěvačky s originální barvou hlasu, jelikož právě dnes Emma vydává svůj první singl nazvaný Smile, ke kterému natočila i videoklip. My vám dnes exkluzivně tento videoklip přinášíme a při té příležitosti jsem s Emmou udělal i již druhý rozhovor, ve kterém mě zajímal v první řadě tento singl včetně klipu, ale také její účinkování v show Tvoja tvár znie povedome a v neposlední řadě i slati a strasti, které showbyznys přináší.

Gabriela Gunčíková hostem Radiožurnálu (audio)

29. Duben 2016 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Superstar 2015

gabriela-guncikova-radiozurnal
Gábina Gunčíková, jedna z mála, která se výrazně zapsala divákům československých Superstar do povědomí a navíc ještě i pomaličku razí v zahraničí svoji kariéru, byla tento týden, hostem Radiožurnálu. Poslechněte si tak její rozhovor nejen o jejim chystaném vystoupení v rámci Eurovision Song Contest 2016 ve Stockholmu, ale taky o tom, jak si postupně razila cestu své kariéře.

Gabriela Gunčíková bude reprezentovat Česko na Eurovision Song Contest 2016!

11. Březen 2016 | napsal(a): VojtaP | reality show: EuroSong, Superstar 2015

GG_eurosong

Finalistka Česko Slovenské SuperStar 2011 a dnes již ostřílená zpěvačka Gabriela Gunčíková bude reprezentovat Českou republiku na letošní Eurovizi. Vystoupí s písní I Stand, kterou napsali Aidan O’Connor a Sara Gilbert, na hudbě se podílel Christian Schneider. Gabriela byla nominována pětičlennou odbornou porotou. Podle kreativního ředitele soutěže Jana Potměšila o nominaci rozhodly zkušenosti ze zahraničí a úžasný hlasový rozsah. Semifinále soutěže se odehraje 10. a 12. května ve Stockholmu a živě ji bude přenášet také ČT2. Píseň české reprezentantky společně s videoklipem si můžete přehrát uvnitř článku.

Emma Drobná: „Nebudu zpívat popové pecky“

8. Únor 2016 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Superstar 2015

Emma Drobná 1

Vítězka zatím posledního ročníku SuperStar, krásná a charismatická Emma Drobná má i dva měsíce po svém triumfu velmi nabitý program, což svědčí o tom, že její hvězda zatím rozhodně nepohasíná. Při své jednodenní návštěvě Prahy, během které absolvovala hned několik pracovních schůzek, si však našla čas i na mou maličkost, abych s ní mohl udělat rozhovor, ve kterém mě zajímalo nejen to, co Emma prožívala během soutěže, ale také její hudební plány a v neposlední řadě i její dvouroční pobyt v Londýně.

SuperStar 2015: Jaký byl koncert Top 8 finalistů? (+ video)

27. Leden 2016 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Superstar 2015

SuperStar 2015 - koncert Top 8 finalistů

Už jsou tomu téměř dva měsíce od Superfinále jubilejní desáté SuperStar. To však rozhodně nebyla poslední možnost, kdy jsme mohli vidět osmičku finalistů pohromadě na jednom pódiu, jelikož v sobotu 23. ledna totiž proběhl v pražském klubu SaSaZu jejich koncert, na kterém každý finalista zazpíval hned tři písni. Průvodci večera tentokrát nebyli Pyco s Jitkou Nováčkovou, ale dva mladí herci Ondřej Havel a Johan Mádr, které můžeme vídat v Ulicii (Ondra je navíc i členem boybandu New Element a já si ho pamatuju i z pohádky Kouzla králů). Jak si osm finalistů svůj společný koncert užilo, to si přečtěte v následujících odstavcích.

Výsledky hlasování v Superstar 2015 odhaleny

10. Prosinec 2015 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Superstar 2015

superstar-vysledky-hlasovani
Po skončení superfinále Superstar 2015, které vyhrála Emma Drobná, se rozvířila diskuze, jako po každém skončení podobné show. A to, jak moc a kým, bylo hlasování v jednotlivých kolech a samozřejmě i ve finale zmanipulovány. Dnes byly odhaleny výsledky jednotlivých finálových kol a tak si každý může prohlédnout, jak si vedl jeho favorit a jak málo a někdy více, ho řadilo od vyřazení či postupu do dalšího kola.

Česko Slovensko má Talent vs. Superstar: Ako dopadol súboj?

9. Prosinec 2015 | napsal(a): Elko | reality show: Superstar 2015, ČeskoSlovensko má talent 2016

csmt superstar talent

V Českej republike, ale hlavne na Slovensku, bol jesenný súboj poznačený najmä dvomi talentovými súťažami. Jojka stavila na osvedčený Talent, Markíza zase na Superstar. Ako to dopadlo z hľadiska sledovanosti? Zaujímavé porovnanie priniesol portál Mediaboom. Napriek tomu, že sa ČSMT vysialo v pracovné dni, kedy je menej divákov pri televízii, tak Talent sledovalo priemerne o 100-tisíc divákov viac než spevácku reality šou. Celé porovnanie nájdete v článku.

SuperStar 2015, Superfinále: Jak božská Emma usedla na trůn

8. Prosinec 2015 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Superstar 2015

Emma Drobná - SuperStar 2015

Jubilejní desátý ročník SuperStar v neděli dospěl do cíle a v tuto chvíli už má svého vítěze, respektive vítězku. A jak už jistě víte, stala se jí charismatická kráska Emma Drobná z Nového města na Váhom. Co všechno jejímu vítězství předcházelo, jak si naposledy zazpívala nejen ona, ale i její soupeři a kamarádi v jednom Štěpán Urban a Pavol Kovaliček, jak se naposledy předvedla porota a moderátoři , který z porotců zažil překvapivě na prknech SuperStar svou premiéru a k jakému WTF momentu v neděli došlo, o tom všem si naposledy přečtěte od DJ Vlada a Scalexe. DJ Vlado se navíc rozhodl navázat na tradici, kterou započal v loňském rekapu z Grandfinále Hlasu, kde se červenou nití stalo slovo Hujerbus. Tentokrát se červenou nití stalo jiné slovo, a když si rekap přečtete pozorně tak okamžitě pochopíte, o které slovo se jedná (a samozřejmě na konci článku zjistíte, co bylo důvodem k jeho opakovanému užití).

Superstar 2015 vyhrála Emma Drobná

6. Prosinec 2015 | napsal(a): SUNíčko | reality show: Superstar 2015

Ze superfinále Superstar 2015 jako vítězka vyšla Slovenka Emma Drobná. Hned za ní skončil Štěpán Urban a bronz si odnesl Pavol Kovaliček. Gratulujeme.

BTW: Křišťálové Lupě iDNES.cz se bude asi hodně blbě vysvětloval, že článek o vítězství Emmy Drobné vydali ven již chvilku před desátou hodinou večerní.

superstar-2015-idnes-fail

Superfinále Superstar 2015: Kdo ze „svaté trojice“ dnes zvítězí?

6. Prosinec 2015 | napsal(a): Bedy | reality show: Superstar 2015

Top3Superstar

A je to tady. Neděle, omladina i starší lidské kousky si chystají chipsy a jiné pochutiny, aby se 20:20 usadili k TV Nova či Markíza a v klidu se podívali, jak dnes dopadne Superfinále letošní Superstar. Kdo nakonec zvítězí? Bude to Emma Drobná? Štěpán Urban? Nebo snad Pavol Kovaliček? Diskuze pod článkem je tu pro vás a držíme si palce, aby dnes byla ideálně po celou dobu vysílání dostupná.

1. stránka z celkem 26123...1020...Poslední »