Panáček v reality show

Superstar 2018

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Superstar 2015 online – základní informace

Formát Pop Idol, u nás nazvaný Superstar vytvořil Simon Fuller pod křídly společnosti FremantleMedia v roce 2001 ve Velké Británii , kde se vysílal do roku 2003 (v Británii byl následně vystřídán show S. Cowella X Factor). Verze Idolu se však rozšířily do mnoha okolních zemí a soutěž se stala jednou z nejrozšířenějších v plejádě podobně tématicky laděných programů. Nejdéle vysílanou mutací verze je americký Idol, který se v roce 2016 dočká již své 15. řady (vzhledem ke klesající sledovanosti by se však mělo jednat o poslední sezónu). V České republice se poprvé formát objevil v roce 2004 pod názvem Česko hledá Superstar. V tomto roce to byl opravdový fenomén, kterému podlehla snad celá republika. Po veleúspěšné první řadě následovaly další dvě řady. Slovensko hledalo Superstar také, a to v těchto třech stejných letech. Od roku 2009 byly odvysílány již tři federální verze (Česko Slovenská Superstar) a v roce 2015 nás čeká již celková 10. série show (po sečtení samostatných verzí jak v ČR, tak SR vč. federálních verzí).

Koncept Superstar spočívá ve vyhledávání mladých pěveckých talentů – jednotlivců, na rozdíl od podobných formátů jako jsou Hlas nebo X Factor, kde se mohou hlásit i dua, skupiny či starší zájemci. Z počátku rozhodují o osudech soutěžících odborní porotci, vítěz je později určen na základě diváckého hlasování pomocí SMS zpráv a získá finanční odměnu vč. možnosti nahrát vlastní album.

Superstar 2015 online – aktuální články

SuperStar 2018, Superfinále: SuperStar je Tereza, královnou večera byla Eliška

15. Červen 2018 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Superstar 2018

Tereza Mašková a Eliška Rusková

Tak už je to pár dní, co víme, že pátou federální a dohromady jedenáctou SuperStar se stala Tereza Mašková přezdívaná Růžovka. Co však jejímu vítězství předcházelo, jak se nám všechny tři superfinalistky nakonec předvedly, jací nás navštívili hvězdní hosté a zda došlo k nějakému zvratu, na to všechno vám odpoví poslední rekap DJ Vlada a Scalexe v této sezóně. DJ Vlado navíc dodržel co slíbil, a tak naváže na tradici Hujerbusu a duchny opakováním jednoho konkrétního slova v každém odstavci (myslím, že je už všem jasné kterého), navíc s malým překvapením na konci rekapu.

SuperStar 2018: Co nám holky zazpívají v Superfinále? (+ video)

10. Červen 2018 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Superstar 2018

SuperStar 2018 Top 3

Tak a je to tady. Již dnes večer se rozhodne o tom, která z trojice superfinalistek se stane novou, dohromady již jedenáctou (počítáme-li české, slovenské i federální ročníky dohromady) SuperStar. Jaké písně nám Tereza, Karmen a Eliška naposledy zazpívají? A jakou šanci mají díky těmto písním bodovat? To vše se dozvíte v poslední letošní analýze od DJ Vlada, který si pro vás navíc připravil i jedno speciální překvapení v samém závěru článku.

SuperStar 2018, 4. finále: Čeká nás dívčí Superfinále

7. Červen 2018 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Superstar 2018

SuperStar 2018 - Tereza, Karmen, Eliška

A je rozhodnuto. Už od neděle víme, která trojice soutěžících se utká o titul jedenácté SuperStar. Překvapením pro mnohé může být, že všichni tři finalisté jsou stejného pohlaví. Ale nepředbíhejme a postupně si připomeňme, jak nejlepší pětka zabojovala o postup do Superfinále, což vám DJ Vlado a Scalex připomenou prostřednictvím svého rekapu.

SuperStar 2018: Co nám zazpívá Top 5 před branami Superfinále? (+ video)

2. Červen 2018 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Superstar 2018

SuperStar 2018 Top 5

Jedenáctá SuperStar se pomalu, ale jistě řítí do finále a zbývají nám už jen dvě kola. V tom předposledním si nejlepší pětka pro nás připravila hned po dvou písních, jedné z minulosti a jedné z relativní současnosti (po roce 2000). Jaké písně si finalisté vybrali, jak jim sednou a kdo nás po tomto kole opustí, to se již tradičně pokusí zanalyzovat DJ Vlado.

SuperStar 2018, 3. finále: Divoká karta udělena

30. Květen 2018 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Superstar 2018

SuperStar 2018 Top 6

Letos již potřetí jsme se mohli s našimi finalisty setkat na velké stage v Ateliéru č. 6 na Barrandově. V první části každý z Top 6 zazpíval jeden český nebo slovenský song a následně došlo i na duety. Ve vyřazovací části, ve které nás původně měli opustit Aneta Horňáková a Petr Borkovec, došlo ke zvratu a jeden z nich dostal od poroty divokou kartu. Který z nich byl ten šťastný a kdo se naopak musel se soutěží rozloučit? Jak našim finalistům sedla čeština a slovenština? A jaké byly jejich duety? A jaké překvapení si v závěru rekapu pro vás připravil DJ Vlado? Čtěte jeho a Scalexův rekap, ve kterém se to všechno dozvíte.

SuperStar 2018: Jaké CZ&SK písně a duety zazní ve 3. finále?

26. Květen 2018 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Superstar 2018

SuperStar 2018 Top 6

Finálová kola letošní SuperStar se zítra dostanou do své poloviny. Finalistů zbývá už jen šest a o čtyři místa v semifinále zabojují jednak s hity z českých luhů a háju a slovenských pastvin a také s duety. Jaké písně zítra uslyšíme a jak s nimi finalisté zabodují, to již tradičně předpovídá DJ Vlado.

SuperStar 2018, 2. finále: Konec ledové královny a filipínského prince

24. Květen 2018 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Superstar 2018

Bryan Gandola a Adéla Kvitová

Minulou neděli se naše finálová osmička zúžila na šestku. Ještě před tím však každý ze soutěžících musel zazpívat jednu píseň, kterou věnoval některému ze svých blízkých. Jaké výkony v písních s věnováním naši soutěžící předvedli? A která dvojice nás v závěru opustila? Inu, čtěte rekap DJ Vlada a Scalexe, ve kterém se vše dozvíte.

SuperStar 2018: Co nám zazpívá Top 8 ve 2. finále?

19. Květen 2018 | napsal(a): DJ Vlado | reality show: Superstar 2018

SuperStar 2018 Top 8

Osmička zbylých finalistů, 5 holek a 3 kluci, se nám již zítra představí s písněmi, které věnují svým blízkým. S kterými songy se nás pokusí získat na svojí stranu a jak jim sednou, to se již tradičně pokusí zanalyzovat DJ Vlado.

SuperStar 2018, 1. finále: Masakr kluků

17. Květen 2018 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Superstar 2018

Richard Chovan a Dominik Gerda

Finálová desítka má svůj křest ohněm na velkém pódiu za sebou. Některým se dařilo lépe, některým hůře. Ve vyřazování nás pak čekalo jedno nepříjemné překvapení, jelikož nás opustil jeden z největších talentů letošního ročníku. Pro které dva soutěžící tedy SuperStar skončila? A jaké výkony nám ještě předtím předvedlo všech deset finalistů? A zazněl konečně nějaký touchdown? Na všechny tyto otázky vám odpoví DJ Vlado a Scalex ve svém pravidelném rekapu.

SuperStar 2018, 2. semifinále (dívky): Známe druhou pětici pro finále

7. Květen 2018 | napsal(a): DJ Vlado & Scalex | reality show: Superstar 2018

finalistky

Před týdnem porota a diváci sestavili první pětici postupujících kluků do finálových kol SuperStar. O týden později se v kostele Zvěstování Panny Marie v Litoměřicích sešla desítka dívek, aby i z nich polovina udělala pápá, zatímco druhá bude dělat lálá ve finále. Jak klání dopadlo? Postoupily ty, které si to zasloužily? Zažili jsme touchdown? Rozloučili jsme se s někým, kdo přeci jen měl jít do finále? Nad pozitivy i negativy, nad výkony perfektními i slabšími, nad hodnocením poroty i diváckými SMSkami a nad celkovým provedením druhého semifinále se tradičně zadumali a rekap z toho sepsali DJ Vlado a Scalex.

1. stránka z celkem 29123...1020...Poslední »