Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

[singlepic id=11376 w=615]

Pal´o Habera
Tzv. „kat“ Superstar. Účinkoval ve všech slovenských verzích Superstar, stejně tak ve všech federálních. Letošní účinkování bude již jeho 7. Paľo je slovenský zpěvák, skladatel, muzikálový herec a frontman skupiny Team. Účinkoval např. v muzikálu Tři Mušketýři. Je také držitelem zlatého slavíka, a to z roku 1991. Pal´o je jedním z nejoblíbenějších porotců talentových soutěží u nás i na Slovensku.

Marta Jandová
Česká pop-rocková a muzikálová zpěvačka, působící především v německé hudební kapele Die Happy. Je dcerou frontmana české skupiny Olympic, Petra Jandy. Účinkovala v muzikálech jako jsou např. Kat Mydlář, Mona Lisa, Hamlet či Bídníci. Zahrála si také např. v seriálu TV Nova Gympl, s.r.o. Co se týče porotcování, ani Marta není žádným nováčkem. Zasedla v porotě první Československé Superstar z r. 2009, následně také v německé mutaci pěvecké soutěže Pop Idol, v roce 2014 zasedla v 2. řadě Hlasu Česko Slovenska. Aktuálně zasedne v porotě Superstar již podruhé.

Ondřej Soukup
Známý hudební skladatel a mnoholetý porotce formátu Superstar. Skládal hudbu např. mimo jiné i pro Karla Gotta, Lucii Bílou apod. Spolu se svou manželkou Gábinou Osvaldovou (také bývalou porotkyní Superstar) skládal hudbu nejen pro mnohé zpěváky, ale také pro filmy a muzikály. Porotcoval v prvních dvou sériích české Superstar, první řadu českého X Factoru a zatím poslední sérii federální Superstar z r. 2013. Letos se tedy připojí k porotě Superstar již po čtvrté.

Klára Vytisková
Nováček v talentových soutěžích. Klára je česká zpěvačka a moderátorka, která působí v kapele Toxique, zároveň působí s kapelou Neřež. Mezi její největší úspěchy patří cena Anděl za objev roku 2008 a několik dalších nominací na ceny Anděl. Porotcování v Superstar však nebude její zcela první televizní zkušeností, v minulosti moderovala i hudební pořad Medúza. Jak si povede při hodnocení jiných hudebních výkonů se dozvíme již letos na podzim.

Porotci v předcházejících ročnících soutěže:

Česko hledá Superstar 1 – 2004 – Ondřej Hejma, Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup, Milan Herman

Slovensko hledá Superstar 1 – 2004 – Pal´o Habera, Laco Lucenič, Julo Viršík, Lenka Slaná

Česko hledá Superstar 2 – 2005 – Michal Horáček, Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup, Eduard Klezla

Slovensko hledá Superstar 2 – 2005 – Pal´o Habera, Laco Lucenič, Julo Viršík, Jana Hubinská

Česko hledá Superstar 3 – 2006 – Ondřej Hejma, Ilona Csáková, Eduard Klezla

Slovensko hledá Superstar 3 – 2006 – Pal´o Habera, Laco Lucenič, Dara Rolins
Česko Slovenská Superstar 2009 – Pal´o Habera, Marta Jandová, Ondřej Hejma, Dara Rolins

Česko Slovenská Superstar 2011 – Pal´o Habera, Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Rytmus

Česko Slovenská Superstar 2013 – Pal´o Habera, Ewa Farná, Ondřej Soukup