Panáček v reality show

Popelka (17.10. – 21. 10.): Elegantní v dešti!

17. Říjen 2016 | napsal(a): | reality show: Popelka

pop1

Stylista Osmany Laffita se zřejmě inspiroval aktuálním počasím a soutěžící Popelky budou muset tento týden vyrazit do deště v elegantním outfitu. Ano, téma zní – Elegantní v dešti! Podobné zadání zde už bylo od předešlého stylisty Libora, uvidíme v pátek, jaké představy o procházce v dešti má Osmany.

Popelky

1 POPELKY
Jako první nakupuje studentka Kristýna (20). Další dny uvidíme prodavačku Markétu (22), maminku na mateřské dovolené Ivu (33) a účetní Terezu (23).

Pondělí – Kristýna

2 Kristýna

24 bodů

Úterý – Markéta

Marketa

25 bodů

Středa – Iva

Iva

24 bodů

Čtvrtek – Tereza

Tereza

19 bodů

Pátek – FINÁLE

1. Iva
2. Markéta
3. Kristýna
4. Tereza
Osmanyho bodování neukázali.

Zdroj: Video archiv TV Barrandov

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Popelka

Diskuze k článku

Počet komentářů: 72
1
Martina
Reagovat

Dík za foto, téma bezvadné.
Popelce to sluší – strhla bych body za bílé kalhoty- ty do deště určitě ne, deštník ladí i neladí- ale to bych prominula

2
Evik
Reagovat

Celkem fajn,ale zvolila bych nějaký kabátek,a elegantní kozačky než ty gumáky… ale jinak je to hezký,není to nejhorší…. :))

3
Tempera
Reagovat

Určitě bych si nevzala do deště světlé kalhoty. A už vůbec se mi nelíbí ta obtaženost s vyrýsovanými partiemi, jako to mívají baleťáci v klasickém baletu. Připadá mi, jako by si Kristýna oblékla těsné pánské spodky. Ten kabátek mi do deště moc praktický nepřipadá a gumáky se mi nelíbí. Tak nevím, ale eleganci tam nevidím.

Reagovat

Pro mě nuda z ulice, deštník bych si představovala s velkými puntíky. Měli by nastavit strop pro doplňky. Myslím, že tento týden se elegance taky nedočkáme.

5
Julie
Reagovat

Těch puntíků je příliš, stačily by ty holinky. Místo bundičky nějaký pláštík s páskem, který by lichotil její postavě. Kristýna to protě nezvládla.

6
Hana
Reagovat

Slečna je sice štíhlá, ale ty světlé obtažené kalhoty jí fakt nelichotí a že na nich není opravdu zhola nic elegantního, no, omlouvám to jejím věkem…Ale počítat snad umí a utratit polovinu rozpočtu za naprosto zbytečné hodinky ( s deštěm snad hodinky nijak nesouvisí), to už bych jí neodpustila-vrátit!

Reagovat

@Hana: Snad jsou hodinky voděodolné :D

8
Xaveraj
Reagovat

Koukám, že se všechny jednoznačně shodnem na zbytečných bílých kalhotách a fakt krátkém sáčku, zafućí vítr a zmrzne, šlápne do louže a bude hnědošedá, ale bude vědět v kolik hodin se jí to stalo. Pro Ajdu, pokud jsou to hodinky značky, co si myslím, tak je utopí, jsou sice pěkné, ale naprosto vodě neodolné, ani postříkat je nesmí… tak jsem zvědavá na další den..zdravím..

9
Hana
Reagovat

@Ajda: tak to je jiná! :-)))))
P.S. ještě si neodpustím- neupravený vlasy k tomu elegantnímu sáčku taky neladí. Vzala bych aspoň tu kramli a nedbale to vyčesala- trochu by „povyrostla“ a možná se i narovnala?!

10
Jarka
Reagovat

Kristýnka se mi moc nelíbila, opravdu to chtělo jinou barvu kalhot a kabátek pod zadek.
Puntíkaté botky i kabelka tak na 4letou holčičku. Levný nákup a bomba za hodinky, to je fakt na odebrání.

11
Eliška
Reagovat

Zase to vypadá, že si dívka nakoupila, co je jí hodí. Do deště může vzít akorát ty boty a deštník.

12
maya
Reagovat

Kristýna a ostatní štíhlé postavy si mohou najít i levné oblečení a dost českých žen toho využívá, nehledí na kvalitu. Je škoda, když tady mají možnost si relativně kvalitní oblečení koupit, že toho nevyužijí. Pak, aby povinně utratily peníze, nakupují kolikrát i to, co absolutně nezapadá do tématu. Hodinky opravdu v eleganci v dešti nehrají žádnou roli, myslím, že by je měla vrátit. Za oblečení by utratila podstatně víc, kdyby měla atypickou nebo silnější postavu, navíc v těchto obchodních centrech málokdy bývají obchody s touto nabídkou, takže by se pěkně „zapotila“. Bohužel vím, o čem mluvím. Jsem poměrně malá a mám nějaké to kilo navíc, výrobci oblečení pro plnoštíhlé téměř vůbec nepočítají s tím, že když je žena silnější, nemá metr osmdesát.

13
Gina
Reagovat

Slečna naprosto mimo,elegantní ani náhodou…
Ta blondýna Iva by měla trochu ubrat z obrazovky úplně kape falešným úsměvem.

14
Tempera
Reagovat

@maya: mayo, to moc dobře znám. Skoro to vypadá, jako by existoval nějaký vědecký ústav, který průběžně vypočítává jaké rozměry by člověk měl mít. Podle něj, jestliže přibývají cm někde, zákonitě musí přibývat i onde. Takže když seženu bundu, která je mi přes zadek, určitě mám rukávy až ke kolenům. :) :)

15
Ajda
Reagovat

Buď předložit záručák, že se s hodinkami bez následků může elegantně promenádovat v dešti, nebo jí je okamžitě odebrat! Ony i ty gumáky moc do deště bezpečné nejsou, pěkně kloužou :D

16
Ajda
Reagovat

@Tempera: Ono to platí všemi směry. Když jsi vysoká a chceš dlouhý rukáv či nohavice, tak platí úměra, že čím delší, tím i širší :-(

17
Martina
Reagovat

Tak jsem dnes po delší době koukala.
Některé kousky pěkné – holínky, klobouk, moc pěkná košile. Vůbec se mi nelíbí ta chlupatá esta, přijde mi hnusná. Jedak nemám ráda když se kombinuje bílá se špinavou bílou, vypadá to divně. Chlupatá věc se vůbec nehodí do deště- nasákne to vodu, bude dlouho schnout. Když vytáhla deštník – té černé tam bylo najednou moc. A tak nějak mi tam chyběla barva – buď ve vestě nebo výrazný náhrdelník.

18
Ajda
Reagovat

Já v žádných gumových holinách sebelepší značky prostě eleganci nevidím. Nejhorší kousek dnešního outfitu – kabelka!

19
Evik
Reagovat

@Hana: S těmi hodinky mě dost štvou… a to ty holky dělají skoro furt,kdyby si raději koupila nějaký elegantní kabátek…. :-((

20
Evik
Reagovat

Jinak dnes pěkný,
celkem jí to slušelo,ale nevolila bych tu vestu-už jenom kvůli tématu-do deště… holínky mi nějak zvlášt nevadí. Jinak co mě štve je to,jak ta nejstarší nejdřív chválí a pak neví kde najít chyby… a ten její dnešní outfit mě trošku vyděsil-to jako fakt? takové dětské postavičky? V jejím věku? :D tak bych nešla ani já a to jsem o víc než 10let mladší.. :Dale proti gustu no… :)) :D

21
Tempera
Reagovat

Tak nevím. Chlupatá vesta do deště? Jak se psalo přede mnou, když zmokne, musí to vypadat děsně. Holínky mi připadaly jako do stáje, ke koním. Slušel jí klobouk. A deštník měl být jiný, určitě ne vystřelovací.

22
Martina
Reagovat

@Evik: ten naklonovaný Mikimaus na sukni a tričku u blondýnky mi taky vtřel zrak:-))
To bych si nevzala ani jako masku na nějaký veselý večírek

23
Kristýna
Reagovat

Markéta se mi líbila až na ty holínky, opravdu jako do stáje. Tu vestu bych jí odpustila – má přece deštník -.Náhrdelník a naušnice super.

24
ela
Reagovat

Markétě to vcelku seklo, ale deštník mohl být veselejší a holínky vyměnit za kotníčkové boty s podpatkem. Tričko s Mikimausem fakt hustý!!

25
ludmila
Reagovat

Nelíbilo ani pondělí ani úterý. V pondělí bílé oblečení nelichotící postavě (gumáky mi nevadí). V úterý těžká nuda. Sakra zadání je elegance v dešti. Kam se ta elegance ztratila?

26
ludmila
Reagovat

Pondělí bych snad i hodnotila lépe než dnešek. Aspoň snaha o nějakou nápaditost /(puntíky). Dnešek je naprosto nenápaditý, hrozný deštník, který má k eleganci daleko, hrozné kalhoty, šílená vesta a totálně nudná kabelka, která se navíc k oblečení nehodila, Nechápu co mají všechny s nudnými kabelkami na dlouhém pásku.

27
Hana
Reagovat

@Evik: souhlas! a zase padla věta: zbývají nám peníze, tak běžíme pro hodinky! Jsem na tu větu už alergická. Proč si v takové situaci nejdou koupit třeba luxusní prádlo. Z vlastní zkušenosti vím, že zrovna tady se dá utratit velká částka a pokud sedí, vylepší vzhled postavy i celého oblečení ( třeba bílé košile).
Jinak také nechápu, proč do deště ještě žádná nezvolila nějaký hezký ( a drahý) trenčkot. Zrovna ta dnešní slečna ho jako první věc vytáhla ze šatníku a zmínila, že ji stál dost peněz a jak moc se jí líbí. Nebo právě proto, že už jeden doma má a potřebovala jiné kousky?!

28
jarka
Reagovat

Celý outfit Markéty, je černobílá nuda. Neošklivější jsou ty holiny. Když je venku pošmourno, nemusíme být takové i my. Hezké barvičky dodají náladu.

29
Julie
Reagovat

Škoda, že Markéta alespoň nevyzkoušela tu vesku, kterou ji vybral její přítel. Možná by to mělo šmrc. Takhle je to dost fádní a do deště opravdu nepraktické. Šperky super.

30
Ajda
Reagovat

Dnešní Iva sice moc černé barvy, ale zatím nejlepší, za mě. Rozhodně v dešti raději v lodičkách, než v gumácích bez nápadu. I v reálu vidím lodičky běžně, gumáky minimálně. Markéta a její vyjadřování se už nedalo poslouchat.
Iva vypadá o deset let starší a na to, z jakých je zřejmě poměrů neuměla vůbec nakupovat. Opět otřesná práce „profesionálky“ – špatně nalíčená, nepřekryté pupínky na hraně tváře. Ano, Iva měla hodně špatnou pleť, ale to neomlouvá špatné líčení. Peněženka koupená v poslední minutě je snad ještě horší volba než hodinky.

31
Jarka
Reagovat

Iva vypadala opravdu elegantně, za lodičky palec nahoru!! Ovšem to co dala děvčatům k nahlédnutí moc elegantní nebylo, hlavně ta potištěná trička. Nazvedla mně s tou peněženkou. Osmany by jim měl sebrat to, co tam nepatří, jinak si budou dělat co chtějí a ani jí neukázala děvčatům.

32
Evik
Reagovat

Nic moc tedy,rozhodně žádná sláva… :)) čekala jsem konečně nějakou barvičku,a ty šaty jako „top“-to jsem moc nepochopila tedy. ;))) A jinak lodičky do deště nevim nevim,za mě rozhodně ne,sice neměla (opět)holiny,ale lodičky? v tomhle případě ne…:))) Jo a nevim za co by si dala plnej počet bodů-sebevědomí tedy má;)

33
Eliška
Reagovat

Lodičky co Iva koupila, jsem měla v ruce a ony jsou opravdu jako gumové, takže i do deště by to šlo, protože OL prohlásil, že nejdou přece do záplav. Oblečení bylo hezké a místo peněženky mohla zvolit nějaký šperk.

34
Julie
Reagovat

Možná adeptka na vítězku. Za mně tedy prozatím nejlepší.

35
Tempera
Reagovat

Ne že by mě to oslnilo, ale z toho co tu bylo, asi nejlepší. Já nevím proč si holky nekoupí nějaký slušivý pršiplášť (nemyslím pláštěnku), ale dělají se hezké kousky. Osmany na závěr něco říkal o černé barvě, ale on už to nějak fláká, já mu většinou skoro nerozumím.

36
danča
Reagovat

Iva sice byla nejlepší. Ale nechápu, proč má obuté lodičky, když téma jasně zní elegantní v dešti.

37
Zdenka_P
Reagovat

@Ajda: Souhlas. Na Ivě bylo dokonale vidět, co udělá nevhodná škála barev – červené oči, unavený výraz. Momentální epidemické rozšíření fuchsiové rtěnky opravdu nechápu.

38
Ajda
Reagovat

@Tempera: Více méně doporučil černou barvu, prý i na deštníku, ale je to do deště smutná barva, volil by veselejší a doporučuje obléci se do deště ve stylu Burberry.

@danča: Jde o déšť, ne o průtrž mračen či celorepublikové záplavy :-) Navíc tyto lodičky vypadají jako gumovky, viděla jsem je u Bati, nelíbí se mi tvar podpatku.

V týdnu “ Po dešti v Londýně“ zvítězila Adéla v červených jehlách.

39
Kristýna
Reagovat

Souhlasím s lodičkami..proč ne, přece nebude v dešti chodit celý den a na kousek té chůze nevadějí a tyto jsou opravdu gumové a hlavně podrážka. Outfit se mi líbil, bylo vidět, že Markéta taktizuje.

40
Hana
Reagovat

@Ajda: taky se mi zdá, že paní Iva vypadá jako dobře udržovaná padesátnice, pořád nemůžu přijít na to, čím to je – asi určitá strojenost v jejím chování i nepřirozená mimika (jako po plastice), ale na druhou stranu pro neprofesionála může být dost stresující být před kamerou… oblečení docela hezké, mně se to líbilo právě jak to bylo decentní, ale opět vyvolalo pocit, že se dívám na dobře udržovanou starší paní. Peněženka – nepochopitelný nákup nesouvisející vůbec s ničím – že by byla taky vodotěsná?! :-))

41
Ajda
Reagovat

Dnes byl strašně nesympatický poradce a jeho umanutost šedým svetrem to ještě umocňovala. Jejich výběr nuda a cena, i když kvalitního svetru raději bez komentáře. Z cizího se to platí lehce :-( Celkově mě slečna zklamala.

42
míla
Reagovat

teda dnes to byla síla:( krásná mladá holka a obleče se jak babička.to bych i já na svých 50+ si připadala blbě:)) z toho co holky předvedly bych max.afektovanou Ivu pak Markétu ač byla jak na koňskou aukci. všechny byly štíhlé holky na které je oblečení výběr. škoda že to neuměly využít.jsem zvědavá co na to Osmany.

43
Evik
Reagovat

Tak dnešek hrůza a velký zklámání-ten vršek naprostej děs-ve svetru v dešti? a k té sukni??! k tomu sportovní boty?? kousky samy o sobě nejsou blbý,ale takhle k sobě? Achjoo,kdyby neposlouchala tího vola,dopadlo by to možná líp!!

44
jarka
Reagovat

Dnešní Popelka je děs!!! Takové hezké věci má doma a nakonec nakoupí bez fantazie.
Možná to koupila té své babičce, která chtěla aby vyhrála.

45
Eliška
Reagovat

Ten ošklivej šedivej svetr stojí 3.599??!!! To bych nekoupila ani za cizí peníze. Dneska byl outfit HROZNEJ!!

46
Martina
Reagovat

Já už to ani nekomentuji, mi to přijde jako parodie.
Inspirace naprosto žádná, snad už jen ten pátek s Osmanym může být zajímavý.
Přitom na podobné téma od Libora zhruba před rokem to nebylo zas tak havarijní.

47
maya
Reagovat

Dnes to opravdu bylo dost tristní. Kombinace tenisky-klobouk byla úděsná, svetr sice nevypadal špatně, asi z kvalitní vlny (nebo jen značka?), proto ta cena, ale v téhle barvě bych si ho nekoupila ani pro sebe a to jsem podstatně starší. Poradce byl opravdu jedna velká katastrofa, raději se měl zdržet hodnocení než prosazovat svůj názor. Tereza je hezké děvče, určitě by našla něco, co by jí slušelo. Ale podle mého mínění neměla vůbec představu a jestli nikdy v Olympii nebyla, špatně se orientovala v obchodech a pak je tlačil čas. K lodičkám Ivy: líbily se mi, sice jsem je neviděla in natura, ale vím, že na tuto sezónu jsou v módě tyto podrážky (např. Tamaris), počínaje lodičkami, konče kozačkami. Vzhledem k operaci nemohu nosit vysoké podpatky (bohužel!), ale celý život jsem i do deště nosila lodičky, nikdy jsem s tím neměla problém. O Markétě si také myslím, že je taktička a je jí tedy opravdu dost! Také jsem zvědavá, komu patřily Osmanyho komentáře v upoutávce. Tak zítra!

48
Magdalenka
Reagovat

Terezčin outfit není hezký ani elegantní. Sice je fakt, že má problémy např. se zapnutím kozaček ale tenisky? Sukně je hezká. Tereza opravdu taktizuje ale ve svém modelu vypadala jako medvěd, nevím za co jí holky tak hezky obodovaly. Doufám, že nevyhraje, sázím na Ivu.

49
inbezka
Reagovat

Tak tahle squadra si nezaslouží, aby Osmany mezi ně přišel. Leda snad Iva. Tohle má být módní soutěž? Soudím podle fotek, viděla jsem jenom díl s Terezou. Markétě ta pusa jede.-) ale její boty vypadají opravdu jako do hnoje. Možná ve skutečnosti je to lepší, ale na obrazovce a fotkách děs běs.

50
Kristýna
Reagovat

Včera to byla síla!! Krásná holka a tohle si koupí, asi poradce moc neradil a pokud ano tak nic moc. Paní Iva by mohla zjemnit to zdravíčko na tvářích, je to příliš a vypadá jako Marfuša ve známé pohádce. A ta kritička Markéta včera prohlásila, když prohlížely Terezy šatník, že by nic chlupatého na sebe nevzala a přitom si koupila chlupatou vestu.

51
Jarka
Reagovat

@Magdalenka: Magdalenko, doufám že jsi myslela
Markétu, že taktizuje.

52
Hana
Reagovat

A nejhorší nakonec!? Tak hezká slečna a takovou hrůzu si obleče! Teprve nyní jsem si všimla, že má opravdu silnější nohy, ve svém „civilním“ oblečení to docela úspěšně dokázala maskovat. Mně se tedy hodně nelíbila ani sukně, takovou si mohou dovolit opravdu dlouhonohé a vysoké slečny. Cenu svetru nechápu, nenosila bych ho ani zadarmo. Klobouk+tenisky – děsivé!
To téma je vůbec ošidné, dívky kupovaly zjevně uprostřed léta, kdy by se asi nějaký letní deštík snad dal ve sveříku proběhnout, ale nyní, když je venku 7°C, fučí studený vítr, tak to vypadá fakt komicky. Osmany by měl i v případě deště upřesnit, o jaké roční období se jedná. V létě chodím v dešti nejraději v sandálech, protože mi toho nejmíň zmokne, ale v listopadu už je to na holinky. Pořad natočený v létě, který máte posuzovat na podzim, je zvláštní…

53
mili
Reagovat

Taky souhlasím s tím, že se taková krásná holka oblekla nevhodně. Nelíbilo se mi vůbec nic a je to škoda. Tak uvidíme co na to Osmany.Kdyby si byla vzala tu černou sukni, co si zkoušela a ty černé lodičky, tak vypadala úplně jinak. A nevím čím ji okouzlil ten drahý svetr. Za ty peníze mohla mít jiné věci.

54
maya
Reagovat

Kristýno máte pravdu, Markéta zkritizovala chlupatou vestu, ale sama ji má v šatníku také. Jak tady už někdo napsal, její outfit vypadal jako když jde na koňskou aukci, což mi přišlo vtipně a trefně nazvané. Ještě k Terezce – svetr jí byl poradcem dá se říct vnucen, připadalo mi, že se několikrát málem urazil, když se jí líbilo něco, co jemu ne. Asi se mu musí dost podřizovat (nic pro mě). Osmany by měl hodnotit přístup k dešti v kterékoliv roční době, je to fakt hodně variabilní a záleží na přístupu každého , tak by asi měl hodnotit praktičnost(?).

55
Julie
Reagovat

Trenčkotu jsme se tedy nedočkali. Tereza zvolila dle mého velice nešťastnou kombinaci. Nejhorší je sukně. Copak se při zkoušení neviděla v zrcadle ? Svetřík je hezký, ale nechutně drahý a pasoval by spíš k úzkým, černým džínám a lodičkám na podpadku. Čekala jsem rozdoně víc.

56
Tempera
Reagovat

Včera jsem nebyla doma, tak jsem Terezu viděla až dnes ze záznamu. Nelíbila se mi. Tenisky a klobouk ne, ten fádní šedivý svetr už vůbec ne. A do třetice velice nesympatický poradce. Ve svém věku už nakupuji spíš v menších obchodech, nákupní centra mě už nelákají, i když v mládí jsem taky byla schopná obrážet pražské obchoďáky celý den. Psali jste o značce Desigual, neznala jsem, tak jsem si to vygůglila. Snad ani zamlada bych toto na sebe neoblékla. A náhodou jsem včera v metru potkala dvě slečny v modelu jakéhosi bundokabátu, vpředu příšerný květinový vzor a přes celá záda vyšitý nápis Desigual. Děsné.

57
Zdenka_P
Reagovat

@Kristýna: Markéta myslela z pravé kožešiny.

58
Evik
Reagovat

@Hana: No já to pochopila právě tak,že „elegantní v dešti“ je mířeno na období ve kterém právě jsme-tedy podzim… ale je fakt,že je to dost předtočené-už jenom když jsme mohůi vidět,že holky jsou oblečené letně-v krátaskách,sukních…. tak tedy nevím-může to být myšleno tak či onak… :-))

59
Gina
Reagovat

Jsem dnes hodně zvědavá na hodnocení Osmanyho musí omdlít až to vše uvidí….

60
Ajda
Reagovat

@Evik: I kdyby jim řekl přesné datum, hodinu i minutu, kdy půjdou v dešti, tak to stejně nepoberou. Mladé holky bez nápadu, vkusu. Jedna vedle druhé to pořádně nezvládla, ale soupeřky kritizovat umí na deset bodů :-(

61
Evik
Reagovat

@Ajda: Nejvíc mě zklamala Tereza-kdyby neposlouchala toho blonďatýho oškliváka,myslím že by dopadla daleko líp… :-) Na vítězku tipuju Markétu nebo tu nejstarší Ivu.. ale uvidíme :)

62
Mila
Reagovat

tak jsem zjistila že in jsou naše nepřizpůsobivé občanky neb v takových teplákových modelech a lodičkách je vídám velmi často.hrozné.nejlepší model vybral Ivě pak pro Terezku ale bez holin.pro Markétu jak pro šedesátnici.tak jsem zas žádnou inspiraci nevychytala.

63
Ajda
Reagovat

Zvítězily zavrhované lodičky a Iva. Markéta prohru hrubě nedávala, ten její nafouknutý ksichtík stál za to :D

Osmanyho model pro Kristýnu byl děs, elegantní fakt jen lodičky, které mi ale k tomu sportovnímu outfitu vůbec neseděly.

64
mili
Reagovat

Dopadlo to jak jsem předpokládala a myslím, že to bylo spravedlivé. Osmany byl milý, až tak moc nekritizoval žádnou popelku. On už to asi vzdal, když viděl jak to někdy dopadne.

65
ola
Reagovat

Osmanyho modely byly horší, než modely popelek. Fakt hrůza. Elegance v teplákách, gumové lodičky, příšerné náhrdelníky. Pudrové kalhoty do deště nepatří, vanilkové ano, prý jsou tmavší. Ach jo.

66
Tempera
Reagovat

Dopadlo to tak, jak jsme asi všechny předpokládaly. Terezin model mi dnes v porovnání s dalšími Popelkami přišel ještě strašnější než včera. A i to jak seděla v křesle, jako tetka. Kombinace tenisek a klobouku byla příšerná.

67
Martina
Reagovat

Mi se zdál hrozný Osmanyho model s růžovou budnou, to vypadalo, jakoby so dělal srandu.
Ostatní jeho modely byly fajn – jenty světlé kalhoty do deště teda neé.
A je pravda, že to docela odbývá- nevěnoval se kabelkám ani deštníkům.

68
maya
Reagovat

Mně se outfit, který Osmany vybral pro Ivu líbil. I barva kalhot, když má lodičky, nezastříká se vůbec nebo jen minimálně. Kristýna měla gumáky s rovnou podrážkou, to stříká hodně. Gumové lodičky jsou hodně trendy, ale k teplákové bundě mi moc neseděly. Osmany přehlédl i to, že si Iva koupila peněženku, ale neukázala ji. Asi ho natolik otrávili, že už chce jen dotáhnout smlouvu a skončí. Pokud bude pořad pokračovat, kdoví, koho televize osloví. Jen aby to fakt nebyla Františka, to by byl mazec! Hrůza pomyslet.

69
Ajda
Reagovat

@maya: Francka pracuje pro Blesk a Barrandov patří konkurenci (Soukup), tak tohle spojeni není reálné. NM taky po odchodu Kočišíka nepokračují, aby Popelka nešla k ledu taky. Neustálé změny a šetření kvalitu táhnou ke dnu.

70
Janica
Reagovat

To byl týden všech hrůz. Při reklamách vyzývají, aby se přihlásily ženy a dívky do soutěží, tak zřejmě Popelka končit nebude.

71
Ludmila
Reagovat

Za mne zadání splnila pouze Iva, byla elegantní.

72
Jarka
Reagovat

Ano, Iva byla nejlepší a výhru si zasloužila.

Přidat komentář

Přidat komentář