Panáček v reality show

Popelka (13.3. – 17.3.): Inkognito – nikdo mě nesmí jako celebritu poznat!

13. Březen 2017 | napsal(a): | reality show: Popelka

Titulpopelka1

Sice stylistu už delší dobu podezírám, že tak otřesná zadání nemůže vymýšlet sám, tentokrát věřím, že je z jeho hlavy. Popelky si mají prolistovat různé bulvárně-celebritní časopisy a inspirovat se, jak chodí světové hvězdy třeba nakupovat, ale tak, aby je nikdo nepoznal, tedy INKOGNITO! Mají být vkusné, sladěné a hlavně k nepoznání. Myslíte, že někdy tato hvězdná témata skončí a bude tam něco inspirativního i pro běžnou ženu? Já už pomalu ztrácím naději.

Popelky

popelk

V pondělí nakupuje nejstarší soutěžící tohoto týdne Sylva (72). Další dny se do obchodů vydá Janka (63), Míša (21) a jako poslední Karolína (24).

pop2

Pondělí – Sylva

sylva

23 bodů

Úterý – Janka

JANka
Kabát má tmavě modrou barvu.

21 bodů

Středa – Míša

MÍša

24 bodů

Čtvrtek – Karolína

karolina

21 bodů

Pátek – FINÁLE

finale

Hodnocení

popelky

Sylvě vytkl jen černou mikinu, volil by šedou, outfit by lépe barevně ladil. U Janky se mu nelíbil lesklý kabát se vzorem hada, vypadá lacině a je z módy, robněž mu do celku neladilo tričko. U Míši se přímo otřásal odporem u kabelky, tu označil za hnusnou. Vesta měla být také černá, rozšiřuje jí zadek. Karolína měla volit černé kalhoty nebo tepláky, aby jí k nim ladily boty. Místo tašky batoh. Ničím ho nenadchla, průměr, podobně jako Míša.

Modely stylisty

stylista

Zdroj: Video archiv TV Barrandov, FB Popelka

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Popelka

Diskuze k článku

Počet komentářů: 136
Reagovat

Paní Sylva na svůj věk vitální, ta tlustoprdka je na odstřel hned při pondělku. Ale výsledek? No nevím, na první pohled mě napadne Jizerská padesátka, novoroční výšlap atd. Paní to klidně mohla pojmout do svého stylu, více elegance, brýle, šátek či klobouk, klidně šaty, volný kabát, vždyť to zadání je zase tak volné, že mohou jít i v pytli.

2
Zdenka_P
Reagovat

Začala jsem sledovat se zpožděním bez znalosti tématu. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaké fitness, pak se do toho začal plést klobouk… Aspoň chvilka napětí a zábavy byla. Dnešní dvojice boží.

3
Inbezka
Reagovat

Neviděla jsem začátek, ale paní při nákupech brzy prozradila téma… Napadlo mě, že by se hodila k myslivci, ne tedy na večírek, ale třeba v zimě nést něco zvěři do krmelce. Vůbec to nemyslím zle, nakonec mladým se to zřejmě líbilo. Ale sama paní říkala, že ji štve chodit kolem krásných šatů a muset si kupovat si takové věci. Škoda. Ale je pravda, že k poznání opravdu nebyla:-))

4
Julie
Reagovat

Sázela jsem se, že to nemá šanci stihnout. Takže klobouk dolů, stihla a téma splnila ! Nicméně si myslím, že se nemusela nutně takto „hastrošit“. Byla bohužel první, takže žádný vzor, kterého by se chytla… Výhra by byla zasloužená.

5
Mali
Reagovat

Tak na dnešní díl se doma uritě podívám, vypadá to, že musela být sranda. Podle fotek vypadá paní na svůj věk velmi dobře. Celý outfit, hrozně sradovní a má moc pěkné boty.
Jsem zvědavá a Filipa!

6
Janica
Reagovat

Prosím, jaké je konkrétní téma? Má jít o posilovnu? Nebo výlet do hor?
Paní Sylva vypadá výborně na svůj věk, tvář bez vrásek, taky bych to brala.

7
Tempera
Reagovat

Paní se mi líbila, jak je vitální a dobře vypadá. Smůla, že šla první, ale i tak to zvládla. Moc jsem nepochopila ten batoh a asi bych vynechala tu šálu. Opět jedna účastnice na zabití, tentokrát Karolína. Nějak nechápu ty dnešní mladé holky. Už jsem psala, že jsem taky silnější, ovšem nabírat jsem začala až tak po padesátce. Udivuje mě, co vidím mladých tělnatých dívčin. Ovšem sebevědomí jim nechybí. Kdybych nedokázala stát s nohama u sebe (což byl problém i minulé Lucie), asi bych se nad sebou zamyslela.

8
Mila
Reagovat

mám odp.tak jen podle fotek.to je zas téma:( Inbezka píše že jí bylo líto chodit kolem šatů.tak proč kupovala hadry?mohla si ty šaty klidně pořídit. přes to paleto a klobouk.byla by elegantní inkognito.takto to vypadá fakt jak výšlap na Sněžku.mám ráda tyhle vitální dámy.mám 73.let kamarádku a je jak uragán?)) tempero s těma mladýma holkama máš pravdu.ale vůbec jim to nevadí.já mám v 55″depku“z toho že po těžké operaci a než se mi ustálily rozběhnuté hormony přibrala 5kg. na velikost 44:((.ale zas jsem zdědila po kamarádky dceři bundu.mám jí dost oversai:))

Reagovat

@Tempera: @Mila: Holky, než být nějaká seschlina diblíkovitá na stará kolena, pardon, na podzim života, tak raději nějaké to kilo navíc. To tvrdí i odborníci. Hlavně v obličeji to je poznat. Taky celý život bojuji, abych si držela váhu, jíst podle svých chutí a nehýbat se, neprojdu dveřmi. A mladým to nevadí :-(

@Janica: Téma – celebrita, která vyrazí inkognito do ulic a nesmí ji nikdo, hlavně fotografové poznat. Tahle paní asi nepoznala ani sama sebe. Už jsem psala výš, klidně mohla zvolit elegantnější utajení.

10
Ludmila 1
Reagovat

včera jsem to neviděla, co je to zas za pitomý téma ,paní je jak strašák do zelí..:-)

11
JANA
Reagovat

Tento pořad SE MI LÍBÍ AŽ NA POSLEDNÍ TÉMA OTŘESNÉ.TA PANÍ VYPADALA JAK STRAŠÁK.NE ŽE BY JI NĚKDO POZNAL ALE POTKAT JI TAK SE OPRACDU LEKNU
RÁDA BYCH SE ZEPTALA ZDA SE DÍLY NĚKDY OPAKUJÍ . DĚKUJI Jana

12
Ajda
Reagovat

Jdu z večeře – v pyžamu!!! A se společenskou kabelkou :D Opravdová celebrita.
Většina hollywůdských celebrit bývá nenalíčená, když je někdo vyfotí na ulici.

https://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/v-satniku-hvezd/50806-pyzamo-jako-outfit-na-ven-celebrity-se-toho-rozhodne-neboji

13
Ajda
Reagovat

@JANA: Barrandov Plus v neděli.

14
Julie
Reagovat

@Ajda: Možná to byl pyžamový večírek :) :) Janka prostě neodolala a nakoupila si dle svého vkusu a potřdby… A proč né ? Téma tomu nahrává. Já za sebe bych brala kabát a boty.

15
Tempera
Reagovat

Dnešní paní se mi líbila, ale mám pocit, že by spíš na sebe upozornila, než byla inkognito. Je ale hezká, příjemná a i její domov se mi líbil. Dnes jsem se utvrdila v tom, že včerejší Sylva to všechno bere jako správnou srandu a recesi.

16
Ludmila
Reagovat

Když si vezmu, v čem se ukazují celebrity z Holywoodu, když nejdou po červeném koberci, tak to obkvykle to bývá něco neelegantního. Dnešní hvězdy se oblékají jinak, než ty předválečné a lehce poválečné. Takže pondělní paní se oblékla správně. Nicméně v zadání je i slůvko vkusně, to lépe splnila dnešní.

17
Ludmila
Reagovat

Jinak obě dámy na svůj věk vypadají výborně.

18
jajas
Reagovat

Nějak jsem nepochopila………..že když si obléknou tepláky, tak jsou jako k nepoznání? Člověka poznám podle obličeje, vlasů a hlavně očí a ne podle oblečení, takže bych se zaměřila na hlavu a líčení je podle mne také zbytečné – měla bych tmavé brýle, ne? Včerejší paní ale byla tak nahastrošená, že té bych si mezi lidmi určitě všimla!

19
Simona
Reagovat

Některé z vás tu ,,dámy,, nechapu je mi z vás zle.Řešit se má jestli zadání splnili a jak ale řešit jestli některá z daných dam dá nohy k sobě nebo ne?odsuzovat lidi podle váhy aniž by jste měli informace o zdravotním stavu slečny? Tak to pardon sledujte jiný pořad a tento pořad o !módě ! Vynechejte.Na to ze jste ženy v letech se chovate jako slepice…fuj!!!

20
Ester
Reagovat

Neměla byste raději vy, Simono, vynechat čtení zdejší diskuze, když vás tolik irituje?

21
Hana
Reagovat

@Simona: pokud se přihlásím do TV pořadu ( a ještě k tomu o módě) a jsem zjevně obézní (v případě slečny už jde spíše o obezitu, nikoliv nadváhu), tak musím s nějakým tím komentářem počítat.
Stejně jako starší paní musí počítat s komentáři na svůj věk – v tomto případě obě vypadají výborně!
První popelka vypadá, jakoby se vypravila na kurz o přežití, druhá se nemohla rozhodnout, zda bude za dámu (šátek, brýle,kabát, boty,kabelka), nebo to pojme ležérně (pyžamo). Jsem zvědavá, jak toto „maskovací “ téma pojmou zbývající – podle komentářů to vidím na maskáče a kuklu na hlavě.

22
Poštovní holub
Reagovat

@Ester: :))) Já si toho moc vážím, když konečně někdo poradí hejnu starých…fuj!!! slepic, co a jak mají hodnotit, na jaké pořady se mají dívat, co vlastně mohou napsat a tak všeobecně.:)
Píšu si: bod 1/ Než začneme hodnotit, je nutné zjistit si podrobný zdravotní stav účinkující Popeluše. :) Která se toho ujme? Jen mám strach, že nemáme tak důvěryhodné zdroje, jako předřečnice, která nás, ještě před celkovým kolapsem, stihla poučit.

24
Tempera
Reagovat

Včera jsem provedla soukromý průzkum, abych se nějak zabavila po cestě k lékaři. Autobus, tramvaje, metro – neviděla jsem ani jednu skutečně elegantně oblečenou ženu. Asi je to tím, že se hledí spíš na pohodlnost. Přiznám se, i já jsem měla kalhoty, delší bundu a pohodlné „botasky“. Představa, že bych hodinovou cestu a s bolavou nohou měla zvládnout v lodičkách mi naháněla hrůzu. Ale mám pocit, že upravenější jsou ženy středního věku, než ty mladé. Ty se teprve hledají, prošly jsme si tím všechny. Až později zjistí, že to není o tom, mít doma 50 párů bot a 20 kabelek, že jde o kvalitu a kombinovatelnost.

25
Poštovní holub
Reagovat

@Tempera: Tak to je děs a cesta do pekel.:( Bráním se tomu, ale FV je mi čím dál tím víc protivnější. A to dá bez problémů nohy k sobě.:)

26
Tempera
Reagovat

@Poštovní holub: To nevím. Já vždycky FV vidím rozkročeného jak kovboje nad mrtvým teletem. Často s rukama v kapsách.

27
Mali
Reagovat

@Tempera: to je tak, když do soutěži o kráse kecá chlap, který neví co je ženská! Źádému normálnímu chlapovi se vyhubliny nelíbí, při sexu jim chrastí kosti a není je za co chytnout. Ale to člověku bez těchto zkušeností nevysvětlíš.

Vím, že není O.K. obouvat se do něčí orientqace. Ale obouvat se do někoho kvůli postavě- je totéž. Navíc pokud jde o stylistu, svědčí to jednoznačně o jeho neschopnosti, obléct holku s velikostí 34 není problém, pytel stažený špagátem ji sedne také.

28
Wally
Reagovat

@Tempera: On musí být rozkročený, musí mít širokou základnu, aby neupadl. Na natáčení chodí pod vlivem. Všimni si jak se neustále klátí. :D

29
Ester
Reagovat

@Poštovní holub: To je pravda, že my, staré fuj slepice, bychom měly být vděčené, že mezi nás zavítala nějaká jistě mladá, štíhlá okouzlující a věnovala nám svůj čas . Protože např. na facebooku píše nějaká slečna, že ji starší dámy nebaví a že je to nuda. A vida, jaké emoce dokážou ty staré fuj slepice vyvolat :-D

30
Wally
Reagovat

@Ester: On hlavně holub může být vděčný, že ho starý slepice vzaly mezi sebe na dvorek. :DDDD

31
Poštovní holub
Reagovat

@Wally: No, zželelo se jim ho. Je už taky starý a opelichaný.:)

32
Julie
Reagovat

@Simona: Milá Simono, nikdo zde se nevysmívá „prostotově výraznějším“ popelkám. Každá z nás si jistě uvědomuje, že zdravotní problémy mohou hmotnost výrazně ovlivnit, stejně tak geny. Nicméně, přístup k životnímu stylu, péče o své zdraví a především vystupování ovlivnit lze. My tady jen komentujeme to, co vidíme.

@Mali: :) nesedne, věřte mi, zkoušela jsem to :) :) :)

33
Ludmila 1
Reagovat

@Wally: tak jsem se nespletla, taky jsem si několikrát všimla,že nemůže udžet balanc,tak jsem si říkala,že musí být něčem řádně posilněn..a nepletla jsem se, myslím že by ho měli vyměnit, ! JÁ CHCI OSMANYHO !:-)

34
Johana
Reagovat

Mně se zatím Karolína nezdá tak hrozná, chová se přiměřeně ( u pondělní paní by mě možná taky pár kousků oblečení rozesmálo ) a boduje slušně.
Já spíš tyto hmotnější ženy obdivuji, že jdou do takového pořadu. Ani ne tak proto, že tam jdou přesto, že budou chtíc-nechtíc terčem kritiky, ale že budou muset nakupovat v obchodech, kde velikost 44 už je velikost nadměrná a výběr je značně omezený.
K popelkám jen tolik…každá nějak jinak, ale obě dvě by na ulici upoutaly mou pozornost, takže být paparazzi, jdu po nich:)

35
Karolína
Reagovat

Kritiku na váhu beru.. jsem jaká jsem a s tím jsem do toho pořadu šla… A to že jsem někomu nesympatická taky beru :) ale neberu to že jsem se smála někomu s jeho šatnikem… Dámy zkuste si uvědomit, že ten pořad trvá hodinu a určitě tam nejsou všechny záběry co tam mají byt, a některé věci jsou sestříhané. Na závěr raději budu tlustá a budit protivnej dojem než být po vyhlazení obličeje a taktizovat a neumet ani poděkovat… A uvědomte si že když se mi něco tam nelíbí soupeřkám to řeknu na rovinu… Ono by to byl asi o ničem kdyby jsme tam jen stali a říkali, že se nám vše líbí asi by to nebylo to co pořad potřebuje…

36
Poštovní holub
Reagovat

Dnes máme školení a doporučování.:) Takže: Uvědomit si to! Teď!

37
Ester
Reagovat

@Karolína: No já teda nevím, jestli je horší být tlustá a protivná, než být po vyhlazení obličeje a taktizovat :-D

38
Ester
Reagovat

@Ester: Opravuji: No já teda nevím, Jestli je LEPŠÍ být tlustá a protivná, než být po vyhlazení obličeje a taktizovat :-D Z toho úžasu, co tady čtu, už blbnu ..

39
Poštovní holub
Reagovat

@Ester: No právě! :) A obojí je správně. Pro někoho lepší, pro někoho horší. Ta první varianta je vlastně bez práce, ta druhá už vyžaduje určité nasazení.:)

40
Ester
Reagovat

@Karolína: A když píšete, že říkáte soupeřkám narovinu, co se vám nelíbí, tak nechápu, co máte této diskuzi za zlé a co si máme uvědomit, když my tady děláme jen to samé co vy – taky říkáme narovinu, co se nám nelíbí :-)

41
Ester
Reagovat

@Poštovní holub: To je pravda :-) Jinak já taky nejsem žádná Twigi, ale žasnu nad tím, jak si někdo umí tu jateční váhu obhájit hláškou, že je sice tlustej, ale upřímnej :-)

42
Ajda
Reagovat

@Karolína: Tu o střihu tady všechny známe :-)

Ovečka Shaun, to mě napadlo, když jsem dnešní Popelku viděla poprvé :D

Úžasné, skvělé, povedlo se, čekám desítky a opět body dolů za kraviny. Janka pobavila, že má být víc zahalená do šály – to jde vyloupit poštu? Sylvě se nelíbí světlejší skla ve spodní části – to má mít slepecké brýle? No a Karolína by ráda tmavší vestu, kterou nemá ráda, ale líbí se jí tipuji proto, že se Jance nelíbila. Prostě už hledají jak říkala moje babička hnidy, jen aby mohly něco vytknout.

ad větší velikosti – v Olympii je velká prodejna P&C, tam mají i větší velikosti. Popelky tam běžně nakupovaly, jen málokterá je zvyklá tam zajít, raději lezou do NY.

43
Johana
Reagovat

Ale holky, bývaly i horší týdny co se týká taktizování.
Osmička je pro dnešní popelku podle mě až-až. Sice je k nepoznání, ale prakticky nám dnes ukázala, jak se dá opticky přidat patnáct kil nevhodným oblečením.

44
Ajda
Reagovat

@Johana: Co se body dávají veřejně, tak se taktizuje jen hodně mírně. Asi nemají odvahu :D
Na 8 bodů, to dříve musely být jo vychytané outfity.

45
Mila
Reagovat

první co mě napadlo že vypadá terorista:)) ale má pěkné boty.kde je koupila?

46
Johana
Reagovat

@Ajda: to jo, na tajnačku se taktizuje líp:)
Ve výsledku je to ale jedno, protože smáznout osmibodový rozdíl není pro FV žádný problém.

47
Tempera
Reagovat

Já žasnu, ono je to na fotkách ještě horší, než ve skutečnosti. Ale jako ochrana před paparazzi dobré. Až na to, že FV snad říkal, že to má být i VKUSNÉ.

48
Ajda
Reagovat

@Tempera: Vkusně a sladěně, což není ani jedna. Hadry bez ladu a skladu.

49
jajas
Reagovat

Já jsem dnes Popelku neviděla, takže jen vidím co vidím a opět žasnu…..tepláky za 2.190,00 Kč a náušnice za 1.080,00 Kč ???!!!! Hlavně těma náušnicemi se dobře zamaskovala. :) Prozatím jsou všechny tak nenápadné, až jsou nápadné jako pěst na oko! No a k těm obézním ….ne všechny jsou obézní, protože jsou „nemocné“ nebo to mají „dědičné“ nebo já nevím, co ještě dámy uvádí za důvody. Ale vím, že i takováto obezita se dá zmírnit, ale to by musely být rozhodnuté a ukázněné a ochotné plnit to, co si předsevzaly. Omezit cukry, sůl a tuky, vařit si doma a nebaštit hambáče, koláče, šátečky, kroisanty, picy (ano, je to jednoduché a rychlé – jen ohřát). No a ruku v ruce s upravenou stravou jde pohyb. A dámy věřte mi, z pohybu ještě nikdo nepřibral!!!!!

50
Julie
Reagovat

@jajas: No a právě ty náušnice nikdo z nás neviděl :)

51
Ludmila
Reagovat

Hm, dnešek za mne z tohohle týdne nejhorší. Nemá to žádný šmrnc a lehkost.

52
Johana
Reagovat

@jajas: škoda, že se v dnešní době kultu těla měří hodnota člověka hodnotou jeho BMI a platí nepřímá úměra.

53
jajas
Reagovat

@Johana: Ano, souhlasím, je to škoda. Na jedné straně anorektické postavy na druhé obezita. Jeden extrém za druhým. Mně osobně je jedno, jak kdo vypadá, pokud se umí chovat. Ale i tak nechápu (a to u obou extrémů), proč si tito lidé tak ničí zdraví. A pokud budou upřímní, tak musí přiznat, že se určitě oni sami necítí dobře. Tak proč něco neudělat pro sebe, když pominu vzhled, tak už jen pro to, abych se cítila dobře? No a s tím je spojené i oblékání. I kdyby si na sebe navlékly to nejlepší, nejhezčí a nejkvalitnější oblečení, nikdy v tom nebudou vypadat hezky. A to přeci nechce žádná žena, nevypadat dobře. A takové to vysvětlování, že jim to neva, hlavně že se v tom cítí pohodlně…..tomu nevěřím!
Jinak k tématu, pořád mi leží v hlavě ty tepláky! Já si myslím, že kdyby si koupily džíny, tak si jich spíše nikdo nevšimne, protože džíny dneska nosí většina národa. Prostě taková uniforma.

54
jajas.
Reagovat

@Ludmila: Také mi to tak připadá. Možná že v Americe by si jich vážně nikdo nevšiml, protože tam se nosí úplně všechno a nikdo si toho už nevšímá, ale tady, v Česku….nevym, nevym…:) Ale u nás zase tolik celebrit, které se musí maskovat, moc není., nebo jo?

55
Ajda
Reagovat

@jajas.: Jela jsem kdysi v Palladiu s Petrem Jandou a jeho ženou ve výtahu, ona ho buzerovala, já si říkala, jestli je to otec nebo děda té holky. Až jsme vystoupili na parkovišti, tak mi dcera řekla, že to byl on. Maskovaný dokonale – vypadal strašně sešle.

56
Ester
Reagovat

@jajas: Souhlasím s vámi, taky nevěřím, když někdo s „nekonfekční“ postavou říká, že mu nevadí, jak vypadá. Viz Karolína – na svém facebooku perlí – jako to dělají některé Popelky už tradičně :) – o tom, jak máme zvednout prdel a jít si to zkusit atd. a že je jí jedno, jaká je. Přesně takováhle reakce ale dokazuje, že jí to vůbec jedno není a že jí štve, jak vypadá.

57
Bara
Reagovat

Musím se smát,všem se zadaní povedlo.Jsou to celebrity,propirate je tady jak v bulvarním tisku.Maji můj obdiv holky jedny,protože tato zkouška je určitě někam posune.Některých z Vás je mi líto,protože mate čas na takové nechutne zpravy.Můj čas na ranní kávu s bulvárem končí.Sylvě,Káji a Míši přeji,aby měly stale tolik kuráže s jakou do tohoto pořadu šly a aby je chvilková negativní recenze neodradila od toho jaké jsou.Holky Celebrity :)bulvar patří bohužel k dnešním dnů. A o kom se mluví o těch se i ví .Máte ode mne palec nahoru!!!Bára

58
Ester
Reagovat

@Bara: Ale? Jen třem Popelkám přejet? A Jance nepřejete nic? Mmmm, zajímavé ….že by se za Bárou schovávala Karolínina kamarádka nebo dokonce sama Karolína ? Copak vám Janka provedla? :-D

59
Hana
Reagovat

@Bara: milá Báro, tak já bych tomu tak nefandila, tahle pomíjivá „sláva“ skončí přesně dnešním dnem a zítra už po nich neštěkne pes. Jejich jména si dodnes nepamatuju (vím jen, že jedna je tlustá- mladá, jedna velmi zachovalá a milá šedesátnice atp.).
Pořad sleduji velmi letmo ( z nahraných dílů vynechávám nicneříkající plky o šatníku soupeřek a hádání „coasibudemítnasobě“) a sem občas napíšu svůj pohled na věc, když mě k tomu něco (někdo) vyprovokuje. Myslím, že žádná z nás tomu nepřikládáme žádný hlubší význam, jde o zábavu, občas poučení, konfrontaci s jinými ženami a jejich názory.
Vy zmíněným popelkám fandíte, mě spíš svými výbery vyděsily, ale kdo si z toho co odnese do života, tak to bych si fakt netroufla hodnotit. :-)

60
Ajda
Reagovat

@Bara: Musím se smát. Opět česká malost (fuj, už jsem jako FV), každá/ý, kdo je minimálně pět minut na obrazovce je rázem celebrita. No u nás bohužel ano.

Málokdy zvládnu celý díl, musím u něj dělat ještě i něco jiného. Ty stupidní řeči se každodenně nedají poslouchat. Pro mne díl začíná v momentě, kdy soutěžící vchází na „molo“.

61
Ester
Reagovat

@Hana: Dobře jste to napsala, vnímám to stejně. Po účinkujících z tohoto týdne už v pondělí neštěkne ani pes, tak jaképak celebrity a psát o tom, že účast v Popelce účinkující někam posune, o tom si dovoluji silně pochybovat :-D Já pořad beru především jako zábavu a totéž platí o zapojení do diskuzí o Popelkách. A co se týká Popelek zapojujících se do diskuzí, tak musím zlomyslně přiznat, že pokud se nějaká Popelka „čertí“ za kritiku a začne se obhajovat či nás poučovat, že máme zvednout prdele atd, tím větší zábava to někdy je. :-)

62
Ajda
Reagovat

@Mila: Boty – A3 sport

63
Poštovní holub
Reagovat

@Bara: Musím se smát.:) Pokud se už stavíte do role mentora, zkuste si nejdříve najít význam slova celebrita. I u nás se jistě najdou, máme vynikající vědce, lékaře… ale opravdové celebrity, a to vůbec nemyslím ty, ve stylu Holywúúd, se asi v pořadu Popelka neobjevují. :) To je jen oddechovka, pro krátké okamžiky relaxace, a žádný větší význam tomu nepřikládejte. A navíc, je to oddechovka, kterou už většina sleduje jen jedním okem, nebo jen v pátek, protože úroveň jde rapidně dolů. Účinkující, které se tam mihnou, jen demonstrují průřez populací a někdy to vypadá dost bídně. Bohužel.

64
Poštovní holub
Reagovat

@Ester: Janka jim asi „provedla“ to, že vypadá mnohem lépe, než ony. :)

65
Ester
Reagovat

@Poštovní holub: Ano, napadlo mě totéž :-) .. zvlášť když jsem ještě před Bářiným příspěvkem četla ráno na Karolínině facebooku, než to schovala, jak tam píše v podobném duchu a také jen o třech Popelkách. Janka má holt smůlu a je v nemilosti. :-)

66
Karolína
Reagovat

Esterko, já se narozdil od Vás neschovávám za falešný profil :)

67
jajas
Reagovat

@Karolína: Karolino, podle Vašich reakcí soudím, že dneska to také asi nebude nic moc, co uvidíme, že? Asi se budete odvolávat na to, že neměli Vaši velikost, jinak byste si určitě vybrala něco jiného. Ale abych šla stejnou cestou jako vy, a to je, že budu upřímná (jako vy) a řeknu pouze svůj názor (jako vy) , tak věřím, že Vaše obhajoba, pokud se k vašemu outfitu bude vést diskuse (a to určitě bude) bude asi docela bouřlivá. Ale to je normální, protože není možné, aby se všem všechno líbilo, že?

68
Mali
Reagovat

Nejhezčí se mi zdá být Janka, je elegantní. Ty dvě strašidla nechápu a dnešní Karolína se svými proporcemi nemá šanci Janku trumfnout.
Co na to módní guru FV je ve hvězdách, určitě zase překvapí.

69
Ajda
Reagovat

Zajímavé, že lítat po diskusích mají většinou jen ty potrefené soutěžící, často ještě před uvedením jejich dílu. V pondělí po nich pes neštěkne.

Tento týden děs a hrůza. Jediné kdo se mi líbí je Janka, ale pouze hlava v šále, zbytek nee.

70
Ester
Reagovat

@Karolína: No u vás by to bylo zbytečné, stejně bychom vás poznali :-D :-D

71
Ester
Reagovat

@Ajda: Už mě to taky napadlo, že v případě některých Popelek platí, že potrefená husa nejvíc křičí :-) Ovšem oproti Monče s ofinou, jestli si vzpomínáte, je to zatím jen slabý odvar :-D

72
Tempera
Reagovat

@Ester: Dobrá byla taky mrtvá Sněhurka Nikola. Ta do diskuze na FB zapojila celou rodinu, matka a bratr uráželi hodnotící a určitě tam byly i nějaké kamarádky. Dneska jsem tedy děsně napnutá.

73
Ajda
Reagovat

Pár exemplářů už tu bylo a ty jsou opravdu nezapomenutelné. Společný prvek všech ukřivděných, či vlastně přehnaně sebevědomých bývá otřesná gramatika. Tu sice na diskusích je hloupost řešit, ale u těchto stvoření to nebývá o překlepu či spěchu.

74
Johana
Reagovat

Dámy, já se tento týden bavím…je to tu jak Smesvině revival:)

75
jajas
Reagovat

@Johana: Souhlasím, tento týden je fakt „výživný“ a to ještě není konec! Čeká nás Karolína a pak to „rozsekne“ náš „milovaný“ FV! A to bude zase „perda“! Já dnes, bohužel, Karolinu nakupovat neuvidím, dělám přesčas, tak jen doufám, že ji na fotkách „(ne)poznám“? A zítra si s chutí vyslechnu FV. Tentokrát se na něj fakt těším, co řekne a komu dá nejvíce bodů. Doufám, že on sám bude mít na sobě svůj oblíbený outfit – děravé zežmoulané džíny a nějaké černé, hnedé, šedé triko. Fakt se mi více líbil Osmanny, který se vždy oblékl také na dané téma. Přišlo mi to, jakože s Popelkama spolupracuje a ne jako FV!

76
jajas
Reagovat

@Tempera: S tou mrtvou Sněhurkou to dodnes nechápu. K čemu byl ten outfit dobrý? Kde by v tom FV Popelky poslal? Raději ani nedomyslet…..

77
Ajda
Reagovat

Některé soutěžící se na fb prořekly, že nakoupené věci jde vracet a měnit za jiné. Asi ne ve všech obchodech, ale věřím tomu.
Než dát takové šílené peníze za tepláky, raději bych volila kvalitní rifle.

78
Poštovní holub
Reagovat

@jajas: Viděla jsem jen kousek úterý a pak fotky. Pokud stihnu, rozhodně se podívám v pátek.:) Těším se, jak se nám FV rozkomíhá při konfrontaci s převleky. Do lidského světa bych za sebe pustila jen Janku, protože do té dnešní výrazné, prostorově i jinak, žádné naděje nevkládám. Ale sranda bude.:)

79
Poštovní holub
Reagovat

@Ajda: Já ty tepláky absolutně nechápu. Asi to bude tím, že nesleduji pozorně ty barevné magazíny plné hvězd.:)

80
Hana
Reagovat

Já tu poslední popelku absolutně nechápu. To co si vytvořila kolem hlavy (rozpuštěné dredy + šála+čepice) a následováno odpornou chlupatou vestou, která jí mávnutím přidala 10 kg, potvrdilo mou předpověď, že některá ze soutěžících zvolí převlek za teroristu. Být ochranka v obchoďáku, tak jdu po ní, aby mi ukázala, co skrývá pod tou chlupatou věcí. O nenápadnosti tady nemůže být řeč. Pokud to dámy pojaly tak, že nejlépe splní téma ta,která bude nejošklivější, tak mám tímto adeptku na 1. místo ( a to jsem ještě neviděla tu dnešní, která má u mě také velké šance).
Přitom ta včerejší (no, jméno už si fakt nepamatuju) s sebou měla poradce, který celkem rozumně nastínil outfit jako oversize vrstvené kousky nenápadných (spíše světlých ) barev. Nejsem si jistá, kdo u nich doma dělá ty díry do nábytku, ale po shlédnutí naprosto suverénní partnerky a naprosto ignorovaného pasivního partnera začínám mít jasno, kdo tam má konečné slovo. :-))

81
Ajda
Reagovat

@Hana: Slovo nebo ránu? :D

82
evka
Reagovat

Slecna Karolinka dneska ukazala vsem,jak se da nakupovat s naprosto otravenym ksichtem…..nevite nekdo proc se tam vlastne hlasila??? Za me vysledek opet hruza…..

83
Ester
Reagovat

@evka: A to přitom Karolína říká, jaká to byla legrace. No že televizní štáb stěží udržel vážnou tvář, když v převleku nastoupila, to věřím, ale Karolína nevypadá, že by se bavila :-D Ani se nedivím, výsledek děs a hrůza.

84
Mila
Reagovat

uf,zítra to bude mít Filip těžké.viděla jsem jen kousek a Karolína nejen že měla ránu ale ještě to zazdila svou blbou náladou.závěrečnou řečí vůči Jance to dorazila:)neviděla jsem to celý týden tak neznám jejich chování ale asi tam zášť byla:)proč na sebe měly averzi?
jinak na vítězku bych typovala Janku.z toho blbého téma asi vypadala nejlíp.ale těžko říct:))

85
Ester
Reagovat

Už víme, co Janka provedla …. obodovala podle skutečného dojmu, což se dnešní „celebritě“ nelíbilo a hned to – jak jinak než upřímně, že? :-D – dala Jance sežrat :-D

86
Ajda
Reagovat

Luční víla Karolína :D
Tak mladá a takové otrávené ksichty. Ji nechci vidět, jak protivná bude v padesáti. Model opět děs běs. Myslíte, že tu bundu zapne? Podle toho jak štěkla po příteli, když to chtěl vidět, tak tipuji, že těžko. A když jo, tak riskuje zástavu dechu. Bez vkusu, bez nápadu. Míša a Karolína pečou spolu, to bylo evidentní. Závěr dokázal, jaké že to byly úžasné kamarádky. Většinou nehodnotím občerstvení, ale ty pytlíky jsem moc nepochopila.

87
Ester
Reagovat

@Mila: Čekala jsem, že se dnes Karolína „předvede“ a opravdu nezklamala …. Jednak při nástupu vypadala jako zbloudilá medvědice a svým závěrečním verbálním projevem ještě předčila očekávání :-)

88
Ester
Reagovat

@Ajda: Dodnes jsem si myslela, že výraz „lesní víla“ znamená vysoká štíhlá ….. že lze tím výrazem říct i „zaprcatělá jak uříznutý kecky“, to jsem fakt netušila :-D Tomáš Arsov dnes pobavil :-D

89
Ananas
Reagovat

@Bara:
Propánájána, jeden by si málem myslel, že soutěžící konají nějakou ultimátní oběť pro lidstvo, když se v touze po pár korunách a pěti minutách slávy přihlásily!

90
Johana
Reagovat

Včera Janka hodnotila osmi body, dnes pěti body a není to nic jiného, než projev osobní antiipatie vůči Karolíně, protože včerejší outfit objektivně nebyl zas o tolik lepší…škoda, že dáma v letech neumí být nad věcí.

91
Ajda
Reagovat

Šedé, slušivé tepláky, značkové! To byla taky rada k nezaplacení.

@Johana: Na té dámě mi něco vadí od pondělka.

92
Tempera
Reagovat

Dneska jsem nepřetáčela, ale koukala jsem opravdu poctivě na všechno. Souhlasím s názory na FB, že se K. tváří děsně otráveně. Vizuálně na mně s přítelem působili jako mamka se synkem. Ale to je jejich problém, asi jim to tak vyhovuje. Jsem zvědavá, co na to všechno zítra FV. Nezávidím mu. Bude vybírat největší ohavu. A názor na dnešní Popelku? Řeknu to s Hadimrškou – krasavice inteligentní.

93
Janica
Reagovat

Děvčata, shrnuto – tento týden zase o ničem. Není těch vyhozených peněz škoda?
Mně přišla Karolína jak tlustý inspektor Clusoe. A bundu určitě nezapla. Ty holky nemají žádnou soudnost. Zadek nezvednu a nepůjdu se předvádět, tak chtivá zadáčo nakoupit zase nejsem. Rivalita z Popelek jen čiší. Janka a Sylva vypadají zcela určitě lépe, než dvě mlaďošky.

94
Poštovní holub
Reagovat

Tak jsem stihla závěr.:) A viděla jednoho ze sedmi trpaslíků, Rejpala. :)
Slečna je zakyslá a nepříjemná. Nejvíc mi vadila ta zkroucená pusa. S kilogramy se určitě dá něco dělat, ale s povahou…?

95
Johana
Reagovat

@Ajda: já měla taky takový neurčitý pocit, že za tou milou, usměvavou paní se skrývá pěkná jedůvka.
Jsem zvědavá, co na tu slušivou teplákovou módu řekne zítra FV.

96
Mila
Reagovat

holky vy jste mě zas rozchechtaly.děkuji za tuto diskuzi:))vaše postřehy jsou k nezaplacení,hned se člověku zvedne nálada:) ještě jednou jsem se podívala na fotky a už teď je mi Filipa fakt líto ale na druhou stranu ty jeho ohozy k tomu budou pasovat.jo a třeba bundu si Karolína dojde vyměnit za větší-jestli jí budou mít:( na těch fotkách je to horší než při promenádě.

97
Julie
Reagovat

@Ajda: Ty pytlíky byly přinejmenším trapné. Mohla to naskládat na tác a „nabídněte si“.
Čepice je děsná a bunda by snesla ještě pár cm navíc – všemi směry, ale jinak to tak špatné není. On celý tento týden je takový „nepěkný“ :) :) :) snad bude příští týden lepší téma.

98
jajas
Reagovat

Tak jsem dorazila domů a co nevidím (tedy spíše vidím?). V podstatě se to dalo čekat. Chválím Karolinu, že nemá tepláky za dva tácy, že má klasicky džíny. Nicméně, jak jsem si myslela, že „celebrita“ by měla maskovat především obličej, schovat vlasy a oči, tak bohužel, tady v tomto případě to neplatí. Té by nepomohlo, kdyby si na tvář napatlala hnědý krém na boty. Tuto „celebritu“ lze poznat od pasu dolů, protože toto není běžná postava (bohudík). Takže, jak už se tady několikrát objevilo, blbé téma = ještě blbější nápady. Nejvíce se mi líbila Janka, ale ta to „pohnojila“ tou kabelečkou. Evidentně si ji chtěla stůj co stůj koupit, nehledě na téma, i kdyby bylo zadání „výšlap na Sněžku“, stejně by si ji asi koupila. Ale jak říkám, jen se mi líbila, vypadala jako člověk. Ale zda splnila téma netuším. Tak zítra se dozvíme, jak si to FV vlastně představoval! :))

99
Mali
Reagovat

Ahoj- viděla jsem první část po nákup bundy.
Holky, začnu hubnout- to bylo strašné!!! Záběr na K. jak e řítí k nákupnímu centru- ty pšeky se po sobě koulely a různě třely, do toho skala prsa- každé jinak. Pak záběr zezadu- jak ten špek nad zadkem dělá hop-hop-hop.Taky jsem dost při tělě, před zrcadlem se to nějak zabalí do látky, ale při pohybu se všechno rozhoupe rozkmitá. Bože, jestli tak někdy vypadám- fakt hrozné. Začnu s tím něco dělat.
Konečný outfit hodnotím z fotek – na své možnosti dělala K., co mohla, na první místo nemá- metráku si vždy všimnete, ať je v čemkoliv.

100
Ester
Reagovat

@jajas: Janka na FB píše, že kabelku vrátila.

101
Hana
Reagovat

A vítězem o největší strašidlo týdne se stává…
Tak tohle Filipu Vaňkovi taky nezávidím, jak z toho vykličkuje, aby úplně neurazil (asi něco ve stylu „lesní víla“ – nejlepší vtip dnešního dne od Tomáše Arsova)!
K dnešní kreaci už výše vše vysloveno, já jenom dodám: tak neuvěřitelně arogantní chování k partnerovi jsem už dlouho neviděla a docela mě to vytočilo. Doufám, že až tento mladý muž trochu dospěje ( ve 20 letech tam ještě nějaká šance je), že se vzepře a od této panovačné, obézní slečny rychle a hodně daleko uteče…
Jak tady někdo trefně napsal: s tou tloušťkou by se možná dalo něco dělat, ale tu povahu už asi nezmění.

102
Johana
Reagovat

@Hana: tak to já zas obdivuji včerejšího poradce. Snažil se, navrhoval, hledal, nosil, konzultoval s jinými zákaznicemi :)… a nic, všechno zavrhnuto, odmítnuto, znegováno…i tu umělou chlupatou příšernost si prosadila a o pravděpodobném původci jejich domácí Itálie už bylo psáno výše.

103
jajas
Reagovat

@Ester: To je sice fajn, že kabelku vrátila, ale pak asi neznám pravidla. Já myslela, že to, co si nakoupí v časovém limitu za určenou finanční hotovost pak musí předvést. To by pak bylo fajn, nakoupit si nějaké věci, holky by to zkritizovaly a já si to šla vyměnit za něco jiného….Nevím, ale asi by to tak nemělo být. Přestože se mi Janka docela líbila, tak to by jí asi nemělo projít……

104
Kačka K.
Reagovat

Když porovnám ty čtyři Popelky na fotografiích, tak mi jako vítězka vychází paní Janka. Splňuje podmínku, že má být oblečena vkusně. Ostatní tři Popelky mi trochu připadají, jako když jdou vyloupit banku, Paní Sylva je moc sympatická dáma, ale s tím batohem vypadá, jako když ho má na ten lup. Ale spíš je na vině to téma než Popelky. Jsem zvědavá zítra na stylistu.

105
Ester
Reagovat

@jajas: Je to tak, nakoupené věci můžou vrátit, už několikrát to Popelky prokecly na FB. Podle toho taky pak některé Popelky k nákupu přistupují. Buď si rovnou nakoupí to, co pak „unosí“ a nebo si nakoupí věci, které pak vymění a nakoupí si něco úplně jiného. .

106
Hana
Reagovat

@Ester: předpokládám, že toto je možné až po pátečním ukončení soutěže, stylistovi se musí ukázat v tom, co nakoupily původně. I když i tam občas taktizují a po kritice od soupeřek si třeba „zapomenou“ obléknout zbytečný kabát a nechají ho přes židli. Nebo nějak lépe naaranžují nevhodné doplňky(i když s tím včerejším neohrnutým kulichem asi zázraky dělat nejde).Pokud se Vaněk neptá a ostatní na to neupozorní, tak to může projít…

107
Ester
Reagovat

@Hana: Věci se určitě nedají vrátit dřív než po skončení soutěže, jinak by se v nich nemohly předvést.

108
Ajda
Reagovat

Věci se určitě vrací až po natočení finále. Občas jde vidět, jak na některých kouscích mají ještě visačku.

109
Hana
Reagovat

@Ajda: pak je ale taky celá „soutěž“ o ničem, když ví, že si to můžou všechno vyměnit – vlastně jenom „jako“ nakupují. Pak by bylo jednodušší, kdyby si věci jen půjčovaly, jak to dělá Filip Vaněk, po ukončení vše vrátily a dostaly 10 tis. jako odměnu ( vítězka 20tis). Pokud tam není ten opravdový stres z odpovědnosti za vše, co nakoupí, tak soutěž ztrácí jisté napětí.
Roztomilé mi v této souvislosti přišlo, když seniorka z 1.dne občas v rozpacích hodnotila nákupy svých soupeřek slovy: ale to unosíš! :-))

110
Ajda
Reagovat

Výměnu oblečení dnes potvrdil i stylista. Tentokrát mu to slušelo víc, než všem soutěžícím dohromady :-)

111
Johana
Reagovat

Jéé, já už druhý týden souhlasím s hodnocením FV. Sestře Sokolce jsem to moc přála.
Janka si nějak protiřečila – v úterý šla z večeře, dnes prchala po noci strávené s amantem – asi ji docvakla nesmyslná kombinace pyžama a večerní kabelky.

112
Ajda
Reagovat

@Johana: U Janky mě to přesně napadlo. Karolína se snad poprvé upřímně usmívala, když slyšela, že Janka je poslední. Z Janky mám pořád divný pocit, holka si věřila.
Sylvě to přeju, byla milá a myslím, že i stylista ocenil její vitalitu a nadhled.

113
Hana
Reagovat

Takže soutěž o největší strašidlo vyhrála paní Sokolka (začínám podezírat Filipa Vaňka ze sociálního cítění, které k některým soutěžícím projevuje) :-)
Paní to přeju, i když si výhru asi pořádně neužije (plastiku určitě nepotřebuje), byla aspoň vtipná – asi to bylo spíš kouzlo nechtěného.
A jsem ráda, že bylo odhaleno tajemství, cože se to ukrývá pod tou chlupatou věcí: nebyla to zbraň, ale ošklivá kabelka! :-)) Škoda, že pan Vaněk nebyl tak důsledný při kontrole i u dalších soutěžících (tentokrát nečekaně odhalil i pyžamo) – ten šedivý hadr, co měla pod kabátem obézní slečna by tak nikdy nemohl nazvat „svetříkem“. Ale jeho dobrou radu, aby si kupovala „soudkovité “ kabáty, že půjdou k její postavě, tu hodně těžko vydýchávala.
Dnešní díl fakt dobrý – už dlouho jsem se tak nezasmála!

114
jajas
Reagovat

Já také dnes chválím oblečení FV, ale s tím hodnocením a svými outfity to opět přepískl. Stále více mám dojem, že FV moc nechodí po městech v Česku a nesleduje, co lidi na sobě nosí.(Asi jen vleze do limuzíny, vysedne před konkrétním podnikem, kde je večírek, bál, ples nebo slavnostní večeře :)), protože kdyby si kterákoliv z nás nasadila na hlavu ten klobouk, který doporučoval paní Sylvě, tak si nás všimne snad každý „občan“, aniž bychom byly celebrity. Tak možná v Holywoodu by to prošlo. No a pak si myslím, že si protiřečil u těch dvou „rozměrných“ dam, kdy Míše vytkl bílou barvu vesty, protože nemá „zadek jako dva kmínky“, takže ji v těch partiích bílá rozšiřuje aby vzápětí doporučil Karolině bílé triko, končící ve stejných partiích. Asi si říkal, že tam už nejde nic „pokazit“. :) Možná, kdyby se tím více zabýval, brala bych ho vážněji, ale takhle se jen usmívám. Mám pocit, že tu Popelku vzal jen jako nějakou bokovku, aby zabil čas……

115
Kačka K.
Reagovat

Tak jsem to neodhadla, ale paní Sylvě vítězství moc přeji , je moc sympatická. Oblečení, které tentokrát vybral stylista, se mi líbí víc než to , co vybraly Popelky. Mně připadaly opravdu moc zakuklené, on to pojal jinak.

116
Tempera
Reagovat

Dneska to bylo super. Fakt jsem se pobavila. FV tentokrát vypadal docela normálně a i jeho chování se mi dnes líbilo. Ajdě děkuji za snímky Filipových modelů, na fotce teprve pořádně vidím i detaily, což mi v TV uniká.

117
Vlaďka
Reagovat

Taky jsem přála vítězství paní Sylvě, byla milá, na nic si nehrála, pohodová ženská. Mně se sice nejvíc líbila Jana, ale Sylvě jsem to přála. U Karolíny bylo vidět, jak paní Janku nemá ráda, nevím jestli to bylo proto, že od ní dostala jen 5 bodů, spíš si myslím, že jí nejvíc vadilo to, že paní skoro o 40 roků vypadá lépe než ona, tohle asi nemohla rozdejchat. Modely FV se mi dnes taky líbily.

118
Mila
Reagovat

Janka byla hodně zklamaná a Karolína permanentně otrávená se v tu chvíli rozzářila.já se fakt bavila.Janka se mi líbila víc ale Sylvě to přeji.když je vidím vedle sebe tak Míša tu hnusnou kabelku schovávala pod vestou jak terorista:)) Filip vybral pěkné komplety.ty první dva bych bez klobouku a čepice brala celé.

119
adalim
Reagovat

Paní Sylvě to moc přeji, byla nejlepší. Sice nevím, co bude s 10ti tisíci v salonu krásy dělat, vypadá na svůj věk moc dobře, ale možná, že by celá obec sokolská si mohla dát něco vytetovat a Sylva s bratrem Františkem ve větším provedení.

120
Hana
Reagovat

Modely stylisty jsou všechny moc pěkné, ale pokud by si něco podobného pořídila některá ze soutěžících, tak by ji ostatní ihned odsoudily za to, že není dostatečně zabubákovaná, že je moc pěkná a oblečení jí vlastně sluší, takže nesplnila zadání. :-))
Místo, aby se snažily o vlastní originální výklad daného tématu, tak jako ovce kopírují tu první a snaží se její verzi jen „vylepšit“.(Když se tomu např. Jana tento týden snažila vyhnout, daly jí to pěkně sežrat).
Pokud nebude hlasování tajné, tak budou vždy taktizovat a opravdový názor si troufnou vyslovit až poslední den, kdy už jim nic nehrozí. Mně z toho vychází, že nejvýhodnější je soutěžit jako první, neméně výhodné jako poslední. V mezičase záleží na diplomatických schopnostech účinkujících – jak dokáží získat sympatie soupeřek. Teda nedělám si žádné statistiky, ale zajímalo by mě, které soutěžící nejčastěji vyhrávají…Každopádně je to spíš zábavná hra, nikoliv pořad o módě, jak už bylo řečeno, i stylista rozdává body ne vždy úplně objektivně ( co to je za argument, že chce podpořit i starší ženy, aby se do pořadu hlásily?).

121
Poštovní holub
Reagovat

Tentokrát jsem si vůbec nevšimla, jak vypadá Vaněk, protože jsem uhranutě zírala na toho obřího trpaslíka na konci řady. Tak mi ani neunikl ten vítězoslavný škleb, když Filip dal Janku na poslední místo. No, nic jiného mu asi nezbývalo, protože se K. asi trošku bál.:) Ale bavila jsem se královsky, nelíbil se mu kabát s odlesky, ale ohodnotil víc zajisté velmi módního hnusného zmoklého berana a „odpornou“ kabelku. Je jasné, že Janka se s kabelkou taky moc nevytáhla, a pyžamko bylo úplně mimo, ale dalo se na ni bez návalu nevolnosti normálně koukat. Dokonce ohodnotil víc i naprosto nevhodně oblečenou kouli. I to, co jí vybral, bylo nevhodné a její postavě by to fakt neprospělo. Tričko do pasu?! Tohle odfláknul. Zase mě napadlo, že se jí asi bál, což se mu nedivím. Podivný týden, té sokolce určitě výhru přeji, i když bych ji potkat nechtěla. Hodila bych na zem peněženku a pelášila pryč. Na modelech stylisty je vidět, že nešlo o to, udělat ze sebe strašidlo, kromě toho posledního se mi líbí.

122
Hana
Reagovat

@Poštovní holub: ten červený kostkovaný kabátek mě dokonce tak okouzlil, že kdybych věděla kam, hned si ho běžím koupit!

123
Mila
Reagovat

@Hana: já taky:))

124
Poštovní holub
Reagovat

Možná by věděla Ajda, odkud byl. :)

125
Ajda
Reagovat

@Poštovní holub: Nevěděla :-( Sjela jsem stranky Manga, Lindexu, Orsay, H&M a nikde neni. A to Vaněk i Osmany většinou vybírali pouze v Mangu.

126
Poštovní holub
Reagovat

@Ajda: Ale stejně jsi hodná! :) Já koukla jen na Mango a nic. Třeba byl ze „skrytých rezerv“. :)

127
Wally
Reagovat

@Poštovní holub: Byl :DDD
Takový sako mám ve skříni z 90. let ze sekáče. Ale byla jsem zkontrolovat a je tam pořád i s těma vycpanýma ramenama. :DD

128
Poštovní holub
Reagovat

@Wally: Retro je in! :D Co taky pořád vymýšlet. A teď ještě, jestli ti ho do skříně nestihl Vaněk nepozorovatelně vrátit. Je to prcek, a kdyby se plížil…? :) A je ti jasné, že máš vypárat vycpávky, vyklepat moly a vyrazit do ulic? :)

129
Hana
Reagovat

Ajdě a spol. děkuji za snahu, tohle je fakt boží kousek (ještě chvilku a začnu taky používat zdrobněliny): žádné vycpávky, pěkně spuštěná ramena, opravdové knoflíky (nikoliv lagricové druky), žádná podšívka, krásně sešikmené kostky (nikoliv rovné, které přidávají kila), super délka, stojáček (žádné mohutné klopy, které vrší další zbytečný objem přes prsa), barva veselá…no, tohle bych fakt brala. Být Janou, tak se přestanu zlobit na Filipa za tu kritiku a urychleně běžím vyměnit tu lesklou eleganci za doporučený kabátek. A ještě z něj měla vztáhnout, kde to prodávají! :-))

130
Mali
Reagovat

@Hana: taky jsem se snažila čerený kabátek najít- i na glami, kde je výcuc z více obchodů, ale marně. A narazila jsem na toto, ten se mi líbí ještě víc než ten červený.

http://www.klingel.de/karomantel-alba-moda-red-654549/

131
Panda
Reagovat

Viděla jsem až dnešní reprízu závěrečného pátečního dílu a nevycházím z úžasu. Nákup jednoznačně nenositelných hader oproti výběru Filipa Vaňka.

132
Wally
Reagovat

@Poštovní holub: Pché, nic párat nebudu za pár let budou in. Kašlu na Halyvůdský nový filmy, jdu sjíždět Dynastii ať jsem připravena.

134
Ajda
Reagovat

http://answear.cz/732249-lee-kabat-wool-cocoon.html?channable=e9893.NzMyMjQ5&utm_campaign=ONA%2FOble%C4%8Den%C3%AD%2F

Jen už je to poslední kus a vadí mi, že nenavazuje na sebe vzor na bočním švu :-(

135
Hana
Reagovat

@Ajda: mně taky vadí, že ten vzor je rovný a nikoliv šikmý, jako měl ten Vaňkův kabátek a taky zapínání na druky, většinou se to dost brzo vyrve z látky.

136
Ajda
Reagovat

@Hana: To nejsou druky, ale našívací patenty, to je teď dost hit a daleko lepší než druky. Dají se posunovat (pokud není léga). Kdo potká Vaňka, tak má za úkol se ho zeptat, kde vybíral :D

Přidat komentář