Panáček v reality show

Popelka online video

Popelka video archiv

Popelka (20.2. – 24.2.): Myslivecký večírek

20. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Docela by mě zajímalo, kam si chodí Filip Vaněk pro soutěžní zadání. Jsou opravdu z jeho hlavy? Od módního stylisty bych čekala zcela jiný okruh témat. Takže milé Popelky tento týden nemají doma vysněného prince, ale myslivce v kamizole. Ten má v plánu jít se bavit a jeho doprovod s ním musí ladit. Kam půjdou? Na myslivecký večírek, ano, to je téma pro tento týden. Žádné bližší upřesnění nezaznělo. Opět si tak mohou zvolit cokoli, důležité bude si outfit správně zdůvodnit před soupeřkami. Na stylistovo hodnocení si počkáme do pátku, zda se s Popelkami shodne je jako vždy ve hvězdách.

Popelka (13.2. – 17.2.): Valentýnská večeře

13. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Vypadá to, že stylista Filip Vaněk je muž bez nápadů. Jeho zadání jsou si často velmi podobná. Takže pokud nejedou soutěžící z jakéhokoli důvodu na hory, posílá je na slavnostní večeře. Tentokrát se téma vztahuje k aktuálnímu svátku – Valentýnská večeře. Popelky mají být krásné, ženské, sexy a moderní. Samozřejmě nesmí působit lacině, což znamená, že si opět mohou koupit v podstatě cokoli a je jen na nich, jak si to před ostatními obhájí.

Popelka (6.2. – 10.2.): Setkání spolužáků po letech

6. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista Filip Vaněk tento týden posílá Popelky na hory. V horské chatě se koná setkání se spolužáky, které jsme létá neviděli. Elegantní styl je to pravé, čím by je měly ohromit.

Popelka (30.1. – 3.2.): Ples

30. Leden 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1
Plesová sezóna je v plném proudu a stylista Filip Vaněk na jeden z plesů pošle i soutěžící Popelky. Nepůjde o žádnou honosnou akci typu Ples v Opeře, ale i tak je potřeba zvolit ty správné šaty a doplňky, vítězkou může být jen jedna.

Popelka (23.1. – 27.1.): Minimalismus

23. Leden 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista pořadu Filip Vaněk byl tentokrát při vyhlášení zadání ještě stručnější než obvykle a vyhlásil skvělé téma – minimalismus. Na výsledné outfity se těší v pátek ve studiu. V první moment soutěžící absolutně netušily, co minimalismus jako módní styl znamená, o to zajímavější budou výsledky.

Popelka (16.1. – 20.1.): Moderní Sněhurka

16. Leden 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Premiérový týden nákupní show Popelka v novém roce a s ním i změny v cenách pro vítězku. Už žádné estetické zákroky na klinice, opět bude výhrou hotovost deset tisíc a k tomu pětitisícový šek od Bati. Stylista Filip Vaněk pro tento týden změní Popelku na moderní Sněhurku. Rada stylisty k zadání je, že mají postavu přetvořit do moderní doby tak, jak by Sněhurka vypadala v současnosti. Musí okouzlit prince, aby si vybral právě ji.

Popelka (19.12. – 23.12.): Vánoční mše

19. Prosinec 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Tento soutěžní týden se začal natáčet zřejmě v době, kdy pořadu chyběl po odchodu Osmanyho nový stylista. Zadání bylo sděleno jen čteným komentářem – kdyby šly na vánoční mši, neměly by si zapomenout vzít kabát. Je téma vánoční mše nebo kabát? Podle popisku je to vánoční mše.

Popelka (12.12. – 16.12.): Silvestrovský večírek

12. Prosinec 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Minulý týden slavily Popelky na vánočním večírku, tentokrát je stylista vyslal na silvestrovskou oslavu. Kde se bude slavit určeno nebylo, jen se mají při výběru outfitu odvázat, aby mohly vítat nový rok. Takže opět velmi volné zadání, které si může každá vykládat po svém a uvidíme, jak je zhodnotí v pátek stylista Filip Vaněk.

Popelka ( 5.12. – 9.12.): Vánoční večírek

5. Prosinec 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista Filip Vaněk připravil pro tento týden zajímavé téma – Vánoční večírek. Slavit se bude ve firmě, se šéfem, proto musí Popelky vypadat sexy, žensky, ale nesmí výsledek sklouznout do lacinosti. Zadání vypadá skvěle, ale po zkušenostech z minulých týdnů je otázkou, jak ho soutěžící pochopí.

Popelka (28.11. – 2. 12.): Hurá svetry

28. Listopad 2016 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista Filip Vaněk zvolil příjemné téma – svetry a pleteniny. Tento oděv neslouží jen proti zimě, ale v tomto týdnu by měl být nosným prvkem celého outfitu. Knihy Dobrovský jsou sponzorem pořadu, zřejmě hlavně proto poradil stylista Popelkám, aby inspiraci hledaly v knihách. Když ještě uhádnou kolik doporučená literatura obsahuje stránek, rovnou obdrží šek na pět set korun na nákup knih.

1. stránka z celkem 6123...Poslední »