Panáček v reality show

Popelka online video

Popelka video archiv

Popelka (24.4. – 28.4.): Svatební host

24. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Tento týden nás v nákupní show Popelka čeká hodně nesourodá čtveřice soutěžících. Věkový rozdíl mezi nejmladší a nejstarší Popelkou je skoro padesát let. Bude zajímavé sledovat, jak si poradí se zadáním pro tento týden – Svatební host. Nic víc, jen obyčejný host na svatbě.

Nákupné maniačky budou tento týden mít také velmi příjemné, hlavně hodně variabilní téma – Naštvi tchýni. Outfit může být rebelský, přesně proti vkusu tchýně. Může být i velmi elegantní, aby záviděla. Stylistou týdne je Marián Hornyak a tajná poradkyně Alexandra Orviská.

Popelka (17.4. – 21.4.): Mikina

17. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Moderní, svěží a hlavně zajímavá musí být mikina, kterou soutěžící zařadí jako hlavní kousek do svého outfitu. Ano, téma týdne zní – MIKINA!

Nákupné maniačky se nám trošku vrátí v čase, mají téma – Aby zima nebyla nudná! V outfitu musí být jeden dominantní kousek s výrazným vzorem, měly by se vyhnout nudným barvám – šedá, černá, tmavě modrá.

Popelka (10.4. – 14.4.): Business look

10. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Nový týden nákupní show Popelka a s ním i nové zadání. Stylista Filip Vaněk touží vidět soutěžící v kancelářském outfitu a téma zní – Business look!
Téma pro Popelky je zdánlivě lehké, to Nákupné maniačky to budou mít podstatně těžší, ale i zajímavější. Musí sestavit outfit inspirovaný širokou paletou odstínů rtěnek – od klasické červené, přes bordó, hnědou, až po růžovou. Extravagantní odstíny mají stopku, stylista Marián Hornyak trvá na klasických odstínech a inspirovat se mohou třeba francouzskou klasickou elegancí.

Popelka (3.4. – 7.4.): Divadlo

3. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Zadání na pohled jednoduché, záleží na každé soutěžící jak ho pojme a zbytek spoluhráček pochopí. Stylista Filip Vaněk posílá tento týden Popelky do divadla. V džínách se tam nechodí a jinak jim nechává volnost. Jak to dopadne? Sledujte nákupní show Popelka denně v cca 15 hodin na TV Barrandov.

Popelka (27.3. – 31.3.): Květinový vzor a romantika

27. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista pořadu Popelka Filip Vaněk pro tento týden vybral konečně jarní zadání – Květinový vzor a romantika. Jak téma zvládnou soutěžící Popelky sledujte denně kolem 15 h na TV Barrandov!

Popelka (20.3. – 24.3.): Pánský styl

20. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista Filip Vaněk tentokrát vsadil na módní jistotu, téma zní – pánský styl. Žádné bližší upřesnění nezaznělo, jsem zvědavá, jak soutěžící toto zadání pochopí a zvládnou.

Popelka (13.3. – 17.3.): Inkognito – nikdo mě nesmí jako celebritu poznat!

13. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Sice stylistu už delší dobu podezírám, že tak otřesná zadání nemůže vymýšlet sám, tentokrát věřím, že je z jeho hlavy. Popelky si mají prolistovat různé bulvárně-celebritní časopisy a inspirovat se, jak chodí světové hvězdy třeba nakupovat, ale tak, aby je nikdo nepoznal, tedy INKOGNITO! Mají být vkusné, sladěné a hlavně k nepoznání. Myslíte, že někdy tato hvězdná témata skončí a bude tam něco inspirativního i pro běžnou ženu? Já už pomalu ztrácím naději.

Popelka (6.3. – 10.3.): Ochutnávkový večírek bílého vína a sektu

8. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Tento týden se nekoná žádná večeře, opět zde máme téma večírek. Na něm se budou prezentovat značková bílá vína a sekty, proto je předepsaný dress code – white. Nezapomeňte, že pořad změnil vysílací čas a Popelka začíná již v cca 15 h.

Popelka (27.2. – 3.3.): Matějská pouť + večeře

27. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Areál Holešovického Výstaviště, vůně cukrové vaty, grilovaných klobás a hudba z kolotočů a atrakcí. Tradiční zábavní událost roku – Matějská pouť. Přesně za touto zábavou pošle Filip Vaněk čtveřici soutěžících Popelek, a když budou mít žaludek dostatečně „obrácený“ z nejrůznějších atrakcí, čeká je ještě večeře s partnerem. Doporučení stylisty – vkusně a moderně!

Popelka (20.2. – 24.2.): Myslivecký večírek

20. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Docela by mě zajímalo, kam si chodí Filip Vaněk pro soutěžní zadání. Jsou opravdu z jeho hlavy? Od módního stylisty bych čekala zcela jiný okruh témat. Takže milé Popelky tento týden nemají doma vysněného prince, ale myslivce v kamizole. Ten má v plánu jít se bavit a jeho doprovod s ním musí ladit. Kam půjdou? Na myslivecký večírek, ano, to je téma pro tento týden. Žádné bližší upřesnění nezaznělo. Opět si tak mohou zvolit cokoli, důležité bude si outfit správně zdůvodnit před soupeřkami. Na stylistovo hodnocení si počkáme do pátku, zda se s Popelkami shodne je jako vždy ve hvězdách.

1. stránka z celkem 7123...Poslední »