Panáček v reality show

Popelka online video

Popelka video archiv

Popelka (20.3. – 24.3.): Pánský styl

20. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista Filip Vaněk tentokrát vsadil na módní jistotu, téma zní – pánský styl. Žádné bližší upřesnění nezaznělo, jsem zvědavá, jak soutěžící toto zadání pochopí a zvládnou.

Popelka (13.3. – 17.3.): Inkognito – nikdo mě nesmí jako celebritu poznat!

13. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Sice stylistu už delší dobu podezírám, že tak otřesná zadání nemůže vymýšlet sám, tentokrát věřím, že je z jeho hlavy. Popelky si mají prolistovat různé bulvárně-celebritní časopisy a inspirovat se, jak chodí světové hvězdy třeba nakupovat, ale tak, aby je nikdo nepoznal, tedy INKOGNITO! Mají být vkusné, sladěné a hlavně k nepoznání. Myslíte, že někdy tato hvězdná témata skončí a bude tam něco inspirativního i pro běžnou ženu? Já už pomalu ztrácím naději.

Popelka (6.3. – 10.3.): Ochutnávkový večírek bílého vína a sektu

8. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Tento týden se nekoná žádná večeře, opět zde máme téma večírek. Na něm se budou prezentovat značková bílá vína a sekty, proto je předepsaný dress code – white. Nezapomeňte, že pořad změnil vysílací čas a Popelka začíná již v cca 15 h.

Popelka (27.2. – 3.3.): Matějská pouť + večeře

27. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Areál Holešovického Výstaviště, vůně cukrové vaty, grilovaných klobás a hudba z kolotočů a atrakcí. Tradiční zábavní událost roku – Matějská pouť. Přesně za touto zábavou pošle Filip Vaněk čtveřici soutěžících Popelek, a když budou mít žaludek dostatečně „obrácený“ z nejrůznějších atrakcí, čeká je ještě večeře s partnerem. Doporučení stylisty – vkusně a moderně!

Popelka (20.2. – 24.2.): Myslivecký večírek

20. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Docela by mě zajímalo, kam si chodí Filip Vaněk pro soutěžní zadání. Jsou opravdu z jeho hlavy? Od módního stylisty bych čekala zcela jiný okruh témat. Takže milé Popelky tento týden nemají doma vysněného prince, ale myslivce v kamizole. Ten má v plánu jít se bavit a jeho doprovod s ním musí ladit. Kam půjdou? Na myslivecký večírek, ano, to je téma pro tento týden. Žádné bližší upřesnění nezaznělo. Opět si tak mohou zvolit cokoli, důležité bude si outfit správně zdůvodnit před soupeřkami. Na stylistovo hodnocení si počkáme do pátku, zda se s Popelkami shodne je jako vždy ve hvězdách.

Popelka (13.2. – 17.2.): Valentýnská večeře

13. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Vypadá to, že stylista Filip Vaněk je muž bez nápadů. Jeho zadání jsou si často velmi podobná. Takže pokud nejedou soutěžící z jakéhokoli důvodu na hory, posílá je na slavnostní večeře. Tentokrát se téma vztahuje k aktuálnímu svátku – Valentýnská večeře. Popelky mají být krásné, ženské, sexy a moderní. Samozřejmě nesmí působit lacině, což znamená, že si opět mohou koupit v podstatě cokoli a je jen na nich, jak si to před ostatními obhájí.

Popelka (6.2. – 10.2.): Setkání spolužáků po letech

6. Únor 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista Filip Vaněk tento týden posílá Popelky na hory. V horské chatě se koná setkání se spolužáky, které jsme létá neviděli. Elegantní styl je to pravé, čím by je měly ohromit.

Popelka (30.1. – 3.2.): Ples

30. Leden 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1
Plesová sezóna je v plném proudu a stylista Filip Vaněk na jeden z plesů pošle i soutěžící Popelky. Nepůjde o žádnou honosnou akci typu Ples v Opeře, ale i tak je potřeba zvolit ty správné šaty a doplňky, vítězkou může být jen jedna.

Popelka (23.1. – 27.1.): Minimalismus

23. Leden 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Stylista pořadu Filip Vaněk byl tentokrát při vyhlášení zadání ještě stručnější než obvykle a vyhlásil skvělé téma – minimalismus. Na výsledné outfity se těší v pátek ve studiu. V první moment soutěžící absolutně netušily, co minimalismus jako módní styl znamená, o to zajímavější budou výsledky.

Popelka (16.1. – 20.1.): Moderní Sněhurka

16. Leden 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Premiérový týden nákupní show Popelka v novém roce a s ním i změny v cenách pro vítězku. Už žádné estetické zákroky na klinice, opět bude výhrou hotovost deset tisíc a k tomu pětitisícový šek od Bati. Stylista Filip Vaněk pro tento týden změní Popelku na moderní Sněhurku. Rada stylisty k zadání je, že mají postavu přetvořit do moderní doby tak, jak by Sněhurka vypadala v současnosti. Musí okouzlit prince, aby si vybral právě ji.

1. stránka z celkem 6123...Poslední »