Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

SuperStar 2021, 3. SuperVýběr: Masakrózní duety s touchdownem na závěr

8. Listopad 2021 | napsal(a): | reality show: SuperStar 2020

Elizabeth Kopecká a Adam Pavlovčin

Prostřední fáze letošní SuperStar se přehoupla již do své druhé poloviny. Padesátka nejlepší byla rozdělena do 25 dvojic, které se měly popasovat s duety, z nichž jsme včera viděli prvních 15. Došlo opět k nějakým nečekaným vyřazením? Byl výběr písní opět mimo? A dočkali jsme se nějakého touchdownu? Na tyto otázky vám odpoví nejnovější rekap, ve které opět došlo i na zrzavá dvojčata.

Monika Žilková & Miriam Jarošová

zpívaly: Bruno Mars – Runaway Baby

Tento duet posloužil dobře jako porovnání dvou podobně zabarvených hlasů a jednoznačně se ukázalo, která z děvčat má navrch. Miriam do toho sice šla s nasazením, ale celou dobu zněla dost monotónně. Jakmile nastoupila Monika, tak ji absolutně převálcovala energií i silou svého chrapláků. Zde bylo rozhodnutí jednoznačné, Monika postupuje do Top 20 a Miriam v soutěži končí.

Valerie Kaňová & Katarína Pustaiová

zpívaly: Barbra Streisand & Celine Dion – Tell Him

Opět dívčí duet, avšak stylově zcela odlišný od toho předchozího. Valerie je možná vůbec největší překvapení soutěže. Už na Mácháči ukázala, že jí to výborně zpívá, ale tentokrát skutečně zazářila a dokonce začínám uvažovat o tom, že bych ji rád viděl ve finále. Jediné, co jí chybí, je výraznější barva hlasu, ale jinak je to komplexní balíček. Na Katarínu se pořád nějak nechytám, jakkoliv holkám v jejím věku obvykle fandím, tak pro nemá příjemnou barvu hlasu a nejvyšší tóny v této písni poněkud křičela, zatímco Valerie je dala s větším nadhledem. Ale jelikož má porota pro Katarínu od začátku slabost, tak holky postoupily obě.

Nikola Votrubová & David Šamko

zpívali: Maroon 5 feat. Christina Aguilera – Moves Like Jagger

Tohle byl jeden obrovský propadák a to zejména díky Davidovi, který se to snažil utáhnout na show, jelikož zpěvák je prachbídný a tady se to naplno ukázalo. Nikola se to snažila aspoň trochu zahraňovat, ale byla jen jednookou vedle slepého. Tato dvojice končí v kompletní složení a zejména v případě Davida zcela po právu.

Kristína Oríšková & Filip Svoboda

zpívali: Timbaland feat. OneRepublic – Apologize

Překvapivě mnohem vyrovnanější duet než bych čekal. Kristína předvedla svůj standard, nebyla to z její strany taková pecka jako v triu na Mácháči, byla prostě jen výborná. Filip však velmi slušně překvapil a předvedl svůj jednoznačně nejlepší výkon v soutěži. Filipovi postup přeju, avšak vyhazov Kristíny byl šok. Tato dvojice si zasloužila postoupit kompletně, zvlašť když to srovnám s následující dvojicí.

Dominique Allagia & Martin Probošt

zpívali: Ed Sheeran – Photograph

Propadák číslo 2. Dominique už od minulého kola přesluhuje a tady to jenom potvrdila, jelikož její intonace byla místy dost velkorysá a navíce se jí hlas místy klepal jako ratlík, takže zaslouženě skončila. Martin byl sice o něco lepší, ale jeho zpěv je nadále těžce monotónní a barva hlasu jalová. Jeho postup je rozhodně největším úletem tohoto kola, jelikož vypadlo plno mnohem lepších i zajímavějších zpěváků.

Sabina Ulmanová & Štěpán Růžička

zpívali: Pink feat. Nate Ruess – Just Give Me A Reason

Štěpán byl na Mácháči jedním z největších WTF postupů a nic se na tom nezměnilo ani tentokrát. Hlásek tenký jako konipásek, místy z něj vycházel jen teplý vzduch. Sabina zde byla jednoznačně lepší, ale v těžké konkurenci zpěvaček v soutěži je to pořád jen průměr. Podle očekávání skončili v soutěži oba dva.

Natálie Zbuzková & Michal Nováček

zpívali: A Great Big World feat. Christina Aguilera – Say Something

První ze dvou vrcholů večera. Michal předvedl svůj nejlepší výkon v soutěži a zazpíval velmi procítěně a přitom civilně. Ovšem královnou tohoto duetu byla Natálie, která má přenádherný hlas a zpívá opravdu srdcem, čímžpádem se stala mojí novou srdcovkou (a to nejen proto, že mi v následujícím duetu mou dosavadní srdcovku vyhodili), zvlášť když ukázala, že je, řečeno slovy onoho nešťastného ženáče (Otto Šimánek) ze Světáků, „krásná uvnitř i vevnitř“, jelikož podobně jako Dominika Lukešová v minulé SuperStar oplakala odchod svého kamaráda a smutek u ní převážil nad radostí z vlastního postupu. Michala je škoda, rozhodně měl pro další kola větší potenciál než Martin Probošt. Natálie už je teď jednou nohou ve finále a jak už jsem napsal minule, dokážu si ji představit i jako vítězku.

Angelika Sofia Selepková & Tereza Smetanová

zpívaly: Kelly Clarkson – Stronger (What Doesn’t Kill You)

Tento výběr písně byl podobně likvidační jako Christina Aguilera pro skupinu kluků na Mácháči. nDát vyloženě jemným holkám takovou vypalovačku bylo podobné jako chtít po Sabině Laurinové, aby hrála Xenu. Dohromady to nefungovalo, ale u každé z holek byl jiný problém. Angelika působila průbojněji (a to nejen na zkoušce s Janou Daňovou-Bugalovou), ale její problém je v dost průměrném hlasovém fondu. Tereza má hlasový potenciál podstatně větší a ve slokách měla moc pěkné momenty, ale svazuje jí ruce její neprůbojnost. Pokud se dokáže v budoucnu trochu víc osmělit a dát do vystoupení větší energii, tak o ní určitě ještě uslyšíme. Terezu budu určitě nadále sledovat, protože její covery na Youtube naznačily velký potenciál, který je navíc i částečně autorský a text k jednomu z nich je, řečeno slovy Rouska (Jaroslav Weigel) z Marečku, podejte mi pero!, první vlaštovkou. Její cesta SuperStar ale v této fázi skončila a totéž platí i pro Angeliku.

Adam Janota & Adéla Schlesingerová

zpívali: Rihanna feat. Mikki Ekko – Stay

Tohle byl jeden z nejvyrovnanějších duetů, který seděl oběma aktérům a nezaznamenal jsem žádné velké chyby, ale ani to nebylo extra zapamatovatelné vystoupení. Bylo však nad slunce jasné, že tady je porota rozhodnutá dopředu, zvlášť když Habera řekl Adamovi, že je tahák na baby, tak se z toho dal vyčíst jasný postup a dost pravděpodobně se s Adamem počítá i do finále. Adély ale nějaká velká škoda není, i když nezpívala špatně, tak v silné holčičí konkurenci zastupovala kvalitní průměr.

Petra Zubčáková & Adam Řičica

zpívali: Sam Smith – Stay With Me

U tohoto duetu nejvíc souhlasím s Monikou, že v něm chyběla spolupráce a působil na mě spíš jako dvě samostatná sóla. Navíc Adam místy mečel za dva kozly Bobeše. Petra byla o něco lepší, ale z jejích dosavadních vystoupení bylo toto nejslabší. Adamův nepostup mě ani v nejmenším nepřekvapil, u Petry to mírné překvapení bylo, ale ne zase tak velké, jelikož je ve hře i typově hodně podobná, ale o něco lepší Natálie.

Angelika Kollmannová & Jiří Langr

zpívali: Sonny & Cher – I Got You Babe

Angeliku jsem až dosud poněkud přehlížel, proplouvala mi pod radarem, ale tady konečně ukázala, jak pěkný, pevný a silný hlas v sobě skrývá. Z bývalých superstáristů bych ji nejvíc přirovnal k Alžbětě Kolečkářové. Z šedé myši se tak rázem vyklubala jedna z adeptek na finále. Jirka jen potvrdil můj názor z minulého kola, že jeho zpěv je těžce přeafektovaný. Tady nemohlo být o výsledku pochyb, Angelika postupuje, Jirka jde domů.

Barbara Bortolini & Lukáš Holoubek

zpívali: Of Monsters And Men – Little Talks

Jestli měl někdo těžkou smůlu na partnera, tak to byla Barbara. Její výkon byl totiž v pohodě, užívala si to a velmi dobře prodala svoji barvu hlasu. Problémem tohoto duetu byl ovšem Lukáš, který zde působil jako těžký amatér a stejně jako v minulém kole připomínal fanouška vytaženého z davu na koncertě. Z této dvojice nepostoupil ani jeden, rozdíl je však v tom, že zatímco Barbara se do Top 20 jen nevešla (není holt mainstreamový typ), Lukáš minimálně jedno kolo přesluhoval. Annie Ztracená tak ztrácí svou Hallie a naprosto zaslouženě.

Marietta Mareková & Ludvík Hušek

zpívali: Ben Moody feat. Anastacia – Everything Burns

U Ludvíka bych mohl svá hodnocení opisovat, protože pro něj pořád platí to samé. Zajímavý hlas a obrovský potenciál do budoucna, ale čeká ho ještě spousta práce, aby své zlato v hrdle zkultivoval, nejlépe s pomocí nějakého Klezly. Hallie Gránská nás tak opouští, ale na rozdíl od některých jiných kluků, kteří došli až sem, to vůbec není marné. Dosud suverénní Marietta předvedla zatím svůj nejslabší výkon. Tedy ne že by zpívala špatně, intonovala opět bezchybně, ale z jejího zpěvu nešla tentokrát žádná emoce. Pop-rock holt vyžaduje jiný feeling než soul. O jejím postupu do Top 20 samozřejmě nemohlo být pochyb, jakkoliv už není tak jednoznačnou favoritkou jako po castingu a některá děvčata se na její level dotahují.

Michal Pribylinec & Felicita Victoria Prokešová

zpívali: Billl Madley & Jenniefer Warnes – (I’ve Had) The Time Of My Life

Pokud u některého duetu kategoricky nesouhlasím s porotou, pak je to tento. Podle mě to byl jeden z těch lepších duetů. Dominovala zde hlavně Felicita, která opět prokázala, že je skvělá zpěvačka a má nádhernou barvu hlasu. Michal byl trochu v jejím stínu, ale i on místy předvedl svůj pěkný hluboký hlas. Choreografie vystoupení absolutně nerušila a jen ho oživila. Asi chápu důvody, proč tato dvojice nepostoupila. Michal má proti sobě v kategorii barytonů silného konkurenta v Adamu Pavlovčinovi a Felicita je v podstatě už hotová profesionálka, která se navíc živí muzikálem. Ani v jednom případě s verdiktem nesouhlasím. Zvlášť Annie (skoro)Prachařová (Sára Sandeva) o svou Hallie přijít neměla.

Elizabeth Kopecká & Adam Pavlovčin

zpívali: Alexandra Burke – Hallelujah

Druhý vrchol večera. Oba zazpívali výborně a perfektně prodali své unikátní hlasy. Adam nechal v plné parádě vyznít své hloubky a Elizabeth pro změnu místy předvedla úžasné feelingy. Ačkoliv mého srdce se trochu víc dotknul duet Natálie s Michalem, tohle byl neoddiskutovatelný touchdown a tato dvojice si vysloužila postup do Top 20 s velkou nadějí na finále.

Top 3 nejlepších duetů podle DJ Vlada:

1. Natálie Zbuzková & Michal Nováček
2. Elizabeth Kopecká & Adam Pavlovčin
3. Valerie Kaňová & Katarína Pustaiová

Hodnocení 3. SuperVýběru podle DJ Vlada:

První část duetů představovala zatím vůbec nejtěžší masakr. Z holek mě zamrzely Kristína, Tereza, Petra a Felicita. Šok to byl zejména u Kristíny, která v minulém kole na Mácháči zazářila. Z kluků pak zamrzeli oba dva Michalové. Na druhou stranu jediný WTF postup byl zatím Martin Probošt, ostatní postoupili vícemené zaslouženě.
Opět dost haproval výběr písní (především Stronger od Kelly Clarkson byl docela podpásovka) a i ty, které soutěžícím sedly lépe, se opakovaly už po xté. Více fantazie ve výběru by neškodilo.
Z prvních 15 duetů zatím postoupilo 11 soutěžících, zatímco 19 nás opustilo. Zbývá tedy 9 míst, o které se příští týden popere zbývající dvacítka. Pro netrpělivé je tu pak VOYO, kde již teď můžeme zjistit, kdo těmi zbylými devíti semifinalisty jsou.

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz

SuperStar 2020

Diskuze k článku

Počet komentářů: 120
1
RAINMAN
Reagovat

Aha, tady někdo opisoval od Rainmana, jenž včera u předchozího článku napsal: „Kollmannová má neskutečně dobrý hlas!“ :-D

2
RAINMAN
Reagovat

Martin Probošt (Ed Sheeran – Photograph)
—–
Lehká a stupidní písnička. Lehká je proto, že případný falešný zpěv se v ní dá krásně zamaskovat. Včera jsem napsal: „Probošt byl moc dobrý.“

3
Tomáš
Reagovat

Žilková a Jarošová – Žilková jasně byla daleko lepší, má lepší barvu hlasu a dala do toho i větší energii. Miriam opravdu byla monotónní a její barva hlasu mi dokonce tentokrát přišla taková knedlíková a navíc už mi začínala docela vadit, nedalo se na ni dívat. Ještě že je pryč. Na Moniku se dívat dá a hlas má dobrej, nijak extra jí nefandím ale patří u mě určitě k těm sympatičtějším babám takže postup jí celkem přeju.

Kaňová a Pustaiová – Valerie opravdu překvapuje a myslím že postoupila zaslouženě. Na mě je sice trochu přeslazená ale to se asi od šestnáctileté holky dá čekat. Barva hlasu u ní není extra zajímavá ale jinak opravdu zpívat umí. Naopak Katarína mě vůbec nebaví, je pro mě totálně nudná a nezajímavá, taková šedá neviditelná myš a i když jim ten duet vyšel, tak ji bych už poslal domů,

Votrubová a Šamko – Zbytečné hodnotit, Nikola je krásná ale jako zpěvačka úplně průměrná. David je sympaťák a šoumen ale do téhle soutěže nepatří.

Oríšková a Svoboda – Kristína na tom je technicky skvěle ale mě nebavila a nedotýkala se mě takže nikoho nepřekvapí že mě její vyhazov vůbec nevadí. Filip naopak překvapil a byl to jeho nejlepší výkon v soutěži. Já bych tedy v tomto duetu volil stejně a nechal bych postoupit Filipa, který si postup zasloužil ale klidně bych se obešel i bez něho pakliže by to mohlo zachránit podle mě zajímavější zpěváky Nováčka nebo Prybylince.

Allagia a Probošt – Poslal bych domů oba dva. Dominique byla marná už dávno a neměla už v téhle fázi soutěže ani co dělat. Martin byl o něco lepší, má celkem příjemnou barvu hlasu ale tím to u něj začíná i končí. Jinak je dost průměrný, jalový a stále ještě amatérský. Vůbec nechápu proč zrovna on postoupil do semifinále, za mě je to zbytečný postup a při nepostupu Nováčka a Prybylince je to pro tyto lepší a zajímavější zpěváky i vyloženě nespravedlivé.

Ulmanová a Růžička – Zbytečný duet, zbyteční soutěžící. Oba šli tam, kam patří.

Zbuzková a Nováček – Duet se jim hodně povedl. Podle mě byl lepší Michal, který hodně zazářil a předvedl svůj nejlepší výkon v soutěži. Je to skvělý zpěvák a velký sympaťák, jeho místo bylo jasně ve Finále. Jeho nepostup tedy absolutně nedokážu pochopit a jedná se aspoň pro mě o zatím dost možná největší křivdu v letošní SS. Byl daleko lepší než nějaký Probošt, vůbec tomu nerozumím. Natálie je hezká baba ale jako zpěvačka mě bohužel vůbec nebaví, jenom mě nudí. Nemá pro mě ani zajímavou barvu hlasu a nepřináší pro mě nic nového, co by tu už někdy nebylo. Takových holek jako je ona už bylo v SuperStar mraky. Jestli tohle bude letošní vítězka, tak to bude úplně zbytečné vítězství a nemuseli tu SuperStar vůbec letos ani dělat protože v tom případě ani letos tato show nic nového neobjeví. Natálie mi přijde plus mínus jak přes kopírák s předchozími vítězkami, je to o ničem.

Selepková a Smetanová – Jsem rád že jsou obě venku, za mě úplně průměrné a zbytečné vystoupení i když je pravda že s tou písní se asi ani nic jiného udělat nedalo. Ani jedna z nich mi chybět nebude.

Janota a Schlesingerová – Adam je megasympaťák a skvělý zpěvák. Od Finále už je jenom krůček a moc bych mu ho přál i když pořád moc nevěřím že ho tam porota pošle. Mě se ale náhodou v tomto duetu líbila i Adéla a myslím, že klidně mohla postoupit taky. Ale Adam byl lepší a právem postoupil.

Zubčáková a Řičica – Petra mě nebavila podobně jako většina bab v této show takže mi její vyřazení opět nevadí. Řičici je mi ale líto, viděl sem v něm potenciál a i když se mu to extra nepovedlo, tak si pořád myslím že měl na víc a že v tomto kole ještě odejít neměl.

Kollmannová a Langr – Langr pro mě obrovské překvapení. Doteď byl pro mě úplně zbytečný a postupoval nezaslouženě ale včera se mu to pro mě poprvé opravdu povedlo a dokázal že je skvělý zpěvák. Moc se mi včera líbil, jestli měl z tohoto duetu někdo postoupit dál, tak on. Nakonec je ho teda škoda i když až na Finále bych ho asi stejně neviděl. Angelika mě úplně míjí, nebaví mě a nevím co víc k ní mám napsat. Pro mě je úplně postradatelná.

Bortolini a Holoubek – Barbara mi lezla krkem od samého začátku, pro mě svým projevem šíleně afektovaná a nepříjemná soutěžící. Měl sem z ní málem kopřivku a vůbec sem nechápal co na ní porota vidí. A ani včera to nebylo jiné. Ten její kačeří hlas, to už fakt ne. A tančila jako když šlape zelí. Konečně vyfičela. Holoubek se mi na castingu docela líbil ale pak už to šlo jenom z kopce, zatím je to úplný slabingr a na tuhle soutěž rozhodně ještě nemá. Takže to byl taky naprosto zasloužený vyhazov a není mi ho ani trošku líto.

Mareková a Hušek – Nebavil mě nijak zvlášť ani jeden z nich. Mariettě to podle mě nesedlo a navíc to není typ zpěvačky, kterým bych já padal k nohám, je na mě trochu moc akademická. Ludvík vůbec není špatný ale přijde mi málo vyzpívaný a taky je to zatím hrozný dřevo. Sympaťák ale kdybych vybíral chlapy do Finále já, tak by se mi tam asi stejně nevešel protože jsou tam pořád pro mě zajímavější kluci než on. Takže výsledek tohoto duetu je mi celkem jedno.

Prybylinec a Prokešová – Za mě obrovská škoda Michala, viděl sem ho až ve Finále. Skvělá barvu hlasu, velký sympaťák a prostě mě celkově jako osobnost v SS hrozně bavil. Bude mi tam velmi chybět. Felicita pro mě ztrátou není, jako zpěvačka mi přišla nudná a akademická takže mě nebavila ale má u mě plusové body aspoň za její citlivou povahu, která se projevila těsně před vyřazením.

Kopecká a Pavlovčin – Tohle bylo super číslo. Pro mě byl lepší Adam a přál bych mu Finále, je to hodně zajímavý týpek a zpěvák i když jsou tam asi i kluci, kteří mi sedí víc než on. Jakkoliv se jim to povedlo, tak bez Elizabeth bych se v dalším kole klidně obešel protože je pro mě další ze zástupu nudných zpěvaček.

Musím říct že další díl duetů opět docela zamíchá kartami a protože už znám všechny postupující semifinalisty v Top 20, tak jsem nadmíru zvědavý na to jaká finálová sestava z tohoto vzejde a to zejména u kluků. Protože se to podle mě hodně vyrovnalo a zdramatizovalo.

4
BarBora
Reagovat

Veľmi ma mrzí nepostup Kristíny a Pribylinca.
Kristína včera neoslnila, ale 2x predtým áno. Včera jej absolútne nič nehralo do kariet, ani partner, ktorý sa viac sústredil na predvádzačky svojho hlasu ako na duet, ale, podľa chovania porotcov bol už pre nich verdikt dopredu známy, nech by tam predviedla čokoľvek.

Michal ma bavil čím ďalej, tým viac, škoda. Dať mu, s jeho hlasom, spievať Hriešny tanec bola pekná zlomyselnost.

Adam Pavlovčin bol včera najlepší, je to zvláštny týpek, taký uhrančivý.

Kopecká, Zbuzková tiež fajn, Kollmanovej veľmi sadla Cher, Hušek sa mi páčil viac ako Marietta, Žilková dobrá, Nováček kľudne mohol postúpiť, ale teraz už pracuje viac stratégia a taktika. Kaňová a Pustaiová sú, podobne ako Marietta, vhodné typy do finále/SF na skoré vyhodenie – neublížia, nenadchnú.
Petra bola včera čudná, bledá, bez energie, ale keď tam stála s tými jej nádhernými vlasmi a dlhokánskymi nohami, vyzerala skvostne.

5
Violete
Reagovat

@BarBora: Pribylince je škoda, také jsem se těšila, že se jeho charisma rozzáří ještě v příštích dílech, na jeviště mohl být skvělý. Trochu jsem si zapátrala k Valérii a Elizabeth, Valérie v Karvinském talentu 2016 https://www.youtube.com/watch?v=QdF_Yzc1S0E

6
Violete
Reagovat

Valérie na Bali https://www.youtube.com/watch?v=hKnhe8weczA&list=PLeeOKzQUvvC1mr6jKRXvStHdwGy-kIItp&index=175 Nejvíce mě zaujala ta houpačka, tu bych si střihla z fleku :-)

8
Violete
Reagovat

A něco pro fajnšmekry, u Elizabeth jsem viděla, že koncertuje s Lab on Fire, tady ve videu přímo není, ale zaujala mě ta poezie hudby a obrazu https://www.youtube.com/watch?v=OBx-PJizN2A&list=PLeeOKzQUvvC1mr6jKRXvStHdwGy-kIItp&index=176

9
BarBora
Reagovat

Tak si pre zmenu dajme prvú ligu. Tu je pekne vidieť, že netreba mať extra silný hlas, chraplák, temnotu v hlase, filingy a neviem čo ešte ( nič proti tomu), niekedy stačí šľahačka v krku a vedieť naozaj dobre spievať.
https://youtu.be/F1ehMxQdCtQ

10
Bezík
Reagovat

Tak tedy nevím. Vždycky když čtu Tomášků report, mám takový nedobytný pocit, že oba sledujeme úplně jiný pořad, jen na tom mate, že se tam kdoví proč vyskytují stejná jména :-D. Co se ztrát a zisků týče, dvě z mé TOP6 postoupila, poněkud překvapivě, Angelika, ale ta jim asi nevadí, na jednu stranu ničím výrazně nevybočuje z řady, na druhou je pěvecky velmi dobrá, tak se zatím asi hodí, a nepřekvapivě Valerie, která se produkci možná hodí i pro finále. Vykopnutá byla očekávaně Kristína, ta nesměla projít protože dostat se do finále tak hrozilo že vyhraje Slovenka a pak Barbara, kde se to dalo čekat protože ta má ke standardní univerzální superstáristce dost daleko. Ale zrovna tu tam mohli klidně nechat, tak by nikomu neuškodila, u diváků by se asi stejně daleko nedostala. Na příště mi zbývají dvě favoritky a velmi by mě překvapilo, kdyby se dostaly dále. Jinak ještě, opravdu pozorně jsem poslouchal pánskou část účastníků, zda jsem snad dříve něco nepřeslechl. A ano milí přátelé, nepřeslechl :-D, nenechal bych postoupit ani jednoho. Ne že by všichni zpívali technicky špatně, to ne, ale tak ukrutně nezajímaví pěvci, to je prostě hrůza. Já fakt nevím, jak je to možný, ale podle mě všichni zajímaví kluci a chlapi se prostě realizují mimo takové soutěže. Takže Tomášku, čeká to fakt na tebe ! ;-)

11
Violete
Reagovat

@BarBora: To je zase další neobvyklé pojmenování do slovníku, šlehačku v krku :-) Někdy stačí být funky https://www.youtube.com/watch?v=G46GdtlDyq0

12
Violete
Reagovat

@Bezík: To by mě zajímalo, jaký je tedy ten prototyp Tvého Supertáristy chlapa :-) Jinak Barbara mě mrzí, z těch mých oblíbenkyň postoupily jen Angelika a Monika. A Martin Probošt se mi prostě líbí, co naplat. Stoupnul u mě ještě Filip. Jestli je ještě doplní Márty a Jiran budu spokojená.

13
Bezík
Reagovat

@Violete: No vypadal, vypadal, vypadat může jakkoliv, ale zpívat by měl. Poslední zajímavej v SS byl asi Itcho Pčelár. Možná ještě někdo ale nevybavuju si takhle z voleje nikoho.

14
Violete
Reagovat

@Bezík: Myslela jsem, jak zpívá, nevím, něco v tom jeho projevu mě fascinuje. Tak Itcho mi nic neříkal. Natočil něco Lukáš Zeman? Petr Juhás vydal nějaké CD https://www.rockandpop.cz/peter-juhas-vydal-prvni-autorske-album-pokrti-ho-jana-kirschner/

15
BarBora
Reagovat

@Bezík:
Na Barbaru som zabudla, ona by bola osviežením s nepredvídateľným dosahom na divákov, možno by pohorela a možno aj nie. Áno, ona jediná sa vymykala obvyklemu štandardu. Spomeň si na Šepsa alebo Bena kam sa dostali a to ani spievať nevedeli, ale zas fakt je, že takéto anomálie prajú viac mužom.

Bez chalanov by to bola strašná nuda, zopár sa ich na úrovni dievčat nájde.

16
Violete
Reagovat

@BarBora: Nepředvídatelnost se neoceňuje, pamatujete na Simonu Fehérovou?

17
BarBora
Reagovat

@Violete:
Dobré!
A keď sa už bavíme, tak to zvrhnem sem:
https://youtu.be/kYdvMjFIkEo

18
BarBora
Reagovat

@Violete:
Nie, nepamätám si ju, pozrela som na YT, ale aj tak som si nevybavila o čo ide.

19
Bezík
Reagovat

@Violete: Sisa byla skvělá, ale nevím přesně, co teď dělá. Nějakou dobu na Slovensku zpívala jazz, vím že chtěla do Anglie ale nakonec snad neodjela a naposled jsem ji zaregistroval někdy před 3 roky, třeba tady :
https://www.youtube.com/watch?v=wWGILdXpjwg&ab_channel=LadislavSoukup

20
Bezík
Reagovat

@BarBora: Barbara mě dost okouzlila, ona je velmi „svojská“ :-D, ale ta přes současnou produkci neměla asi sebemenší šanci projít do finále. Oni už si prostě nerisknou ani to minimum, jedou na ten průměr a na jistotu, bohužel.

21
Bezík
Reagovat

@Violete: A našel jsem mladší, z konce roku 2019, a koukám že Sisa se nám naučila na baskytaru ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=b3FKwNUB7WY&ab_channel=sisaFeherVnaturaliaCH

22
Bezík
Reagovat

@Violete: A ještě jedna Sisa jen o málo starší a naopak drobet delší. Sisa je spoluautorkou hudby a textů, je to paráda. Škoda, že do Česka se asi moc nedostane.

24
BarBora
Reagovat

@Bezík:
Hmm, je dobrá a pieseň sa mi páči, len neviem, či by som tento štýl dokázala počúvať dlho v kuse. Ona bola v SS?

25
DJ Vlado
Reagovat

@BarBora: Byla v SHS3 a tam vypadla na Dlouhé cestě.

26
Bezík
Reagovat

@BarBora: Nene, ta byla v Hlasu a hustě se tam porafala s Rytmusem a jeho nějakým podržtaškou, takže jí vyrazil. Taková humorná scénka, kdy dva joudové nezpěváci začali lehce ovíněnou Sisu poučovat, jak to má dělat :-D. Ona si docela dlouho myslela, že si z ní dělají srandu, ale když pochopila, že to myslej vážně, tak se do nich pustila až z nich chlupy lítaly :-D

27
Bezík
Reagovat

@DJ Vlado: ????

28
DJ Vlado
Reagovat

@Bezík: Ty jsi nevěděl, že Sisa byla kromě Hlasu i v SS? Jasně, slovenské SS jsi asi nesledoval, tam byla ještě hodně mladá a měli tam jednu typově vzdáleně podobnou holku – Alex Zelezníkovou, které dali přednost a která se dostala až do Top 10 (tuším, že ty dvě spolu dokonce bydlely na pokoji) :-)

29
Violete
Reagovat

Kdyz uz BarBora nacala tema Michaela Jacksona, mate nejake oblibence ze Superstar, ktere se s jeho pisnemi dobre popasovali?

30
DJ Vlado
Reagovat

@Violete: Ze zahraničních soutěží pro mě nejlepší verzi Jacksona předvedla má oblíbenkyně z britského XF Diana Vickers (https://www.youtube.com/watch?v=RMyhHEcY3nM), dále pak skvělý byl i Thriller od Jiordan Tolli z australského XF (https://www.youtube.com/watch?v=R99ucyZ_WbQ) a z kluků samozřejmě vítěz 7. řady AI David Cook a jeho Billie Jean (https://www.youtube.com/watch?v=h_aiawC-9aM) :-) Od nás měl imho nejlepšího Jacksona Matej Piňák (https://www.youtube.com/watch?v=-69zj_mLkQQ) :-)

31
Bezík
Reagovat

@DJ Vlado: Fakt ? Jsi si jist ? Protože i ta účast v Hlase byla taková specifická, ona se tam nehlásila ale zavolala jí produkce coby v podstatě už renomované umělkyni, která zpívala s několika kapelama a šla rovnou do soutěže, vůbec neprošla castingem, do kterého by podle svých slov nikdy nešla, tak je mi divný že by se hlásila do SS. Ale je fakt že slovenskou SS jsem v podstatě nesledoval a ty jsi chodíci encyklopedie, tak ti budu věřit :-D.

32
DJ Vlado
Reagovat

@Bezík: Jo, jsem si naprosto jist :-) Byla o 5 let mladší než v Hlasu, tak ještě nemusela být tak názorově vyhraněná :-) Zajímavostí je, že v témže ročníku byl i Chrenko, se kterým pak v Hlasu byla v souboji (ten se tehdy dostal do finále a skončil osmý) :-)

33
jj
Reagovat

Zajímavý kolo, opět jsem se s porotou míjel, má nová favoritka hned skončila. Duety mě moc nebaví, hodně jich prošumělo, k někomu se výběry vůbec nehodily, pár jsem jich nedoposlouchal, z jednoho se mi málem udělalo špatně.
Ale popořadě. Začalo to dobře. První duet byl výbornej. Za postup Moniky jsem byl rád, ta druhá urostlejší byla sice taky dobrá, ale jsem rád, že se už na ni nemusím koukat, poslouchat klidně. Pak už to ale šlo s potěšujícími postupy od desíti k pěti. Ve třetím duetu zamrzela Votrubová, příjemnej hlas, poděs jí to děsně kazil. Pak někde dál jsem se divil, že nepostoupili ani Zubčáková, ani Řičica, oba se mi zdáli nadějní. Když jsem začal upadat do beznaděje, že kdokoliv nadějný vypadne, tak přišla Barbara Bartolini. Hned mrazení a radost, konečně budu mít pořádnou favoritku ve finále, prakticky téměř jistou vítězku (za předpokladu, že by ji porota poslala až do finále, ona pak dostávala dost hlasů a ve finále nejvíc) Bohužel skandální nepostup, krásný nevšední hlas. Mám neodbytný dojem, že porota diváky strašně podceňuje. Pak se mi zdáli nadějní Hušek s Mariettou, myslel jsem, že aspoň slabá náplast bude jeho postup, ale bohužel zase nic, z kluků jsem mu fandil nejvíc už od castingu. Ač lehce amatérský, tak něco v něm je. Na Pribylince jsem se taky těšil, ale totálně zklamal, fakt umí jen jednu polohu, vyhazov nevadil. Poslední duet. Elizabeth do půlky dobrá, třebaže už podala lepší výkony, pak už nevím, protože když Pavlovčin neúprosně pokračoval s tím afektovaným bručením, tak jsem myslel, že ze mě půjde ven všechno, co jsem snědl za poslední tejden. Takže z postupů potěšila hlavně Žilková a Kopecká, většinou jsem ale moc potěšen nebyl.

34
Bezík
Reagovat

@jj: Porota nevím, ale produkce zná diváky velmi dobře a ví, že když divákům naservíruje něco zajímavého, tak jí do jejích představ o vítězi můžou hodit vidle, takže jim to zatrhne hned v počátku ! :-D

35
jj
Reagovat

@Bezík:
Nevím, jak dalece produkce. Mně spíš připadá, že to hodně režíruje Habera, kterej už má vyhlídnutý ty svý superstárovský balíčky, do toho mu přizvukuje Monika, která zas nemá ráda vzpurný a málo flexibilní týpky. Někdy si říkám, jestli by přes ně přešla taková Lola Hrůzová. Případně Anna Veselovská. Ale je možný, že mám prostě jen špatnej odhad na diváky, třeba by ti z mého pohledu nejzajímavější u diváků neuspěli, i když o tom pochybuju.

36
Dana
Reagovat

Mrzí mě Kristína a Pribylinec.
Jinak mě pobavila shoda jmen – že
SABINA Ulmanová & ŠTĚPÁN Růžička
zpívali „Just Give Me A Reason“, což jsem poprvé v SS slyšela od
SABINY Křovákové a ŠTEFANA Pčelára:))

37
BarBora
Reagovat

@DJ Vlado:
Dík, keď si spomenul Železnikovu, niečo matne sa mi vynorilo, len na mená a tváre nemám pamäť, až na výnimky, ktoré z akéhokoľvek dôvodu v pamäti zostanú. Najviac si pamätám SHS1, tou žilo celé Slovensko.

@Bezík:
Tiež ďakujem, no, nespomínam si na to, niečo sa mi zdá, že s Rytmusom sa pohádal nejaký chalan.

38
jj
Reagovat

@jj:
Když už jsem zmínil ty diváky, nejen ty castingy a výběry jsou loterie, kde velkou roli hraje štěstí, hlavně na výběr písně, vkus a záměr poroty či někoho jiného, tak i hlasování diváků je dost nepředvídatelné. Když jsem nedávno koukal na výsledky Superstar s Emmou Drobnou, tak v první části finále porazila Kovalíčeka jen o několik procent. Nechybělo moc, a mohli být v superfinále dva chalani. Druhý celkově Štěpán Urban byl zas první tři kola kousek od vyřazení, dvakrát předposlední a jednou poslední, to ho zachránila divoká karta. Kdyby v Superstar s Emmou byly jen tři živá kola jako v poslední řadě, tak podle pořadí z třetího finálového kola by nejspíš vyhrál Slepčík nebo Kovalíček. Tedy za předpokladu, že by nedošlo ve finále k nějaké mobilizaci či něčemu podobnému. Slepčík dokonce první dvě živá kola lehce vyhrál. Ještě mě mrzí, že jim ve výběrech fakt nejdou víc na ruku, koho zajímá, kdo je z nich nejuniverzálnější? A kdo to pak má poslouchat? :-)

39
BarBora
Reagovat

@jj:
Tak sa zdá, že Pavlovčin, ak sa dostane do finále, bude divákov dosť rozdeľovať ☺️. Len tu som zaznamenala najmenej 2 príspevky s averziou voči nemu. Uvidíme ďalej, väčšinou spievali v mixoch, teraz už pôjdu samostatne. Ale zatiaľ má celkom dobrú odozvu.
A súhlasím s Hušekom a Barbarou, ale aj na ňu reagujú ľudia rôzne, bolo by zaujímavé, ako by dopadla vo finále, no to sa už nedozvieme. A Hušek je taký nenápadný talent.

40
jj
Reagovat

@BarBora:
V Superstar se mi nelíbil ještě ani jednou, spíš úplně naopak, ale tu jednu písničku na youtube má povedenou. Ve finále mi ale nevadí, kontroverzní týpci tam patří. Vzhledem k té jedné písničce jsem stále i ochoten dát mu šanci :-)

41
Violete
Reagovat

@DJ Vlado: Díky. David Cook nahrál i studiovou verzi, tam to má ještě větší grády. Přidám ještě Markétu Chladovou a její Earth Song https://www.youtube.com/watch?v=I2mMTu20mYE

42
Violete
Reagovat

Man in the Mirror zbožňuji, Eliška Urbanová a Man in the Mirror https://www.youtube.com/watch?v=hyUDNBcJ0-4

43
Violete
Reagovat

@jj: Chtělo by to Superstar v paralelním světě, tam bychom si dali zpěváky a zpěvačky, co nám porota nepustila dál :-) Jen houšť s kontroverzními týpky, kde jsou? Když musí Adamovi Janotovi trhat tričko, aby dosáhli náznaku svéráznosti, to je už něco. Doba Šmajdy je už nenávratně pryč. Pavlovčin se ještě ukáže, v to věřím.

44
jj
Reagovat

@Violete:
Asi si to špatně pamatuju, ale Šmajda mi jako kontroverzní rebel nepřipadal. Ze Superstar mě napadá snad jedinej Šeps, kterýho do finále nejspíš prosadila Osvaldová, která je taky taková svéraznější. Možná to ale bylo jinak, už si nevzpomínám, jen hádám. Díky za odkaz na Elišku, ta byla (a stále je) můj fanoušek :-)

45
BarBora
Reagovat

@Violete:
Covery po niektorých spevákoch neberiem nech sú akékoľvek, M.J. je jedným z nich. Vlastne áno……Izer😂.

46
Ally
Reagovat

@jj: Jo nebylo by marný mít zas jednou v porotě někoho jako G.Osvaldovou :) já mám Moniku Bagárovou celkem ráda, ale tak je to jiný..

No alternativní porotu už jsme tu tvořili..paralelní SS proč ne ? Ale kdo to zaplatí ?:)

47
Violete
Reagovat

@Ally: Penize netreba, paralelni svet je zdarma. Jen nebudeme nabizet tu vyhru pro viteze, ale vesmirnou slavu :-) Spise jestli bychom se shodli na alternativni desitce, koho tam dame? Barbaru a Laru?

48
Violete
Reagovat

Smajda rebel byl telem i dusi :-) Chyta me nostalgie a tohle od Adamce byla bomba https://youtu.be/ovv1xyTyrJc

49
Bezík
Reagovat

@Violete: Nominujte chlapce, já nominuju děvčata ;-) Jinak by to bylo ukrutně nevyvážené …. :-D

51
Violete
Reagovat

@Bezík: Díky za Sisu. Tedy dobrá nominace na chlapce, z těch co nepostoupili, Amos Dragošek, Václav Kopka, Ludvík Hušek, Michal Pribylinec, Jiří Langr, Jakub Suchan. Vlastně desítka může být i dvanáctka, ať je to pestřejší :-) https://www.youtube.com/watch?v=2tF194_o4tg

52
Bezík
Reagovat

Tak ještě jedna Sisa, tentokrát jen informativní ale zato velmi aktuální ;-)
https://jazz.rozhlas.cz/sisa-feherova-danska-studia-pretavila-v-nove-album-8569954

A skláním se s úctou před velkým Guru Vladem, nakonec jsem digitální stopu účasti Sisy v slovenské SS našel, ale byla to dřina !!!

53
BarBora
Reagovat

@Bezík:
Je naozaj dobrá a niektoré piesne čo som si zatiaľ vypočula sú nesmierne príjemné, ukľudňujuce.

Katka Koščová, víťazka SHS1, tiež ušla z hlavného prúdu a veľmi dobre sa uchytila na malých pódiach. Sem tam sa zjaví aj v TV, je v svojom obore uznávaná. A aj vynaliezava, keď sa nemohlo koncertovať, vyniesla stoličky na záhradu a fanúšikovia prišli za ňou.☺️.

54
Bezík
Reagovat

@Violete: Tak doplním šestici děvčat :
Barbara Bortolini
Lara Abou Hamdam
Hana Husenicová
Timea Jazudeková
Kristína Oríšková
Lucia Čierna

A myslím, že bychom je popularitou hladce převálcovali ! :-D

55
Violete
Reagovat

@Bezík: Hezký výběr, udělala bych jen jednu úpravu, a to, že bych chtěla ještě slyšet v dalších písních Amelii Zoru Benmissi, to byla u mě naprostá srdcovka. Dala bych ji místo Lucie.

56
Bezík
Reagovat

@Violete: Dobrá, co bych pro tebe neudělal :-D

57
Jai Kudo
Reagovat

R.I.P. Miro Žbirka….Mladým hudebníkům, kteří by se chtěli hlásit do televizních talentových soutěží, radil, aby se naučili říkat ne. „‚Oblečeš si tohle, vystoupíš tamhle a zazpíváš tam tenhle text.‘ Mladí zpěváci by tyhle příkazy měli umět odmítat, přestože je to těžké,“ říkal.
Miro skládal krásné melodické písničky. Odešel příliš brzy…..

58
libena
Reagovat

@Jai Kudo: smutná zpráva, r.i.p. miro :-(

59
Ally
Reagovat

@Jai Kudo: Ano, byl svůj a myslím ho musel mít snad každý rád…a ten jeho humor..to by taky mohl být dobrý porotce..
Ach jo ;(

60
Bezík
Reagovat

Ten Meky mě dneska sejmul. Smutním.
Tak trošku takové posmutnělé hudby, a aby jste neřekli že preferuji výhradně dámy, tak jeden mých oblíbených pánů, Damon Albarn, známý jako zpěvák Blur nebo z projektu Gorillaz, tentokrát s trochu jiným projektem.
https://www.youtube.com/watch?v=LmfCaHaEa34&ab_channel=ARTEConcert

61
Violete
Reagovat

Mě ta zpráva o Meky Žbirkovi sebrala, je mi z toho moc smutno, taková pokora, krása, nadhled, bude mi chybět. https://www.youtube.com/watch?v=OQ1kwio9a90

63
BarBora
Reagovat

Tiež ma to vzalo. Úprimná sústrasť rodine.

64
Iv. Sa.
Reagovat

Včera se mi u té smutné /a pro mě nečekané/ zprávy až zastavil dech, Miro Žbirka se dožil stejně, jako můj táta /bývalý hudebník/ před čtvrt stoletím a až teď mi dochází, že byl vlastně ještě relativně mladý…
Pro lepší náladu jeden covidový produkt /ty samobicí dole mě pobavily ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=refA2JVPJnA

65
jj
Reagovat

@Jai Kudo:
No je to smutný, už samotným mluvením dokázal vytvářet pohodovou atmosféru. Docela by mě zajímalo, jak by to dopadlo, kdyby se ti mladí hudebníci drželi jeho rad a naučili se říkat ne zrovna v téhle soutěži. Očekával bych nekompromisní ortel: „Zpíváš dobře, ale do Superstar se nehodíš!“

66
Violete
Reagovat

Mám nějakou retro náladu, tyhle dvě zpěvačky byly pro sebe jak zrozené, škoda, že jim to nevydrželo https://www.youtube.com/watch?v=YGYwrbeoOlc&list=PLeeOKzQUvvC1mr6jKRXvStHdwGy-kIItp&index=214

67
Bezík
Reagovat

@Violete: Tak v roce 2019 spolu udělaly turné, tak třeba se ještě někdy něčeho dočkáme ;-)

68
Violete
Reagovat

Vím, ale obávám se, že ta psychedelická rozjásanost, co tam byla, je pryč. Teď je to více do country https://www.youtube.com/watch?v=OBurRs0pED8 Mimochodem Richard Hawley tady má krásné hloubky.

69
Violete
Reagovat

Ale pořád jim to šlape po rockersku https://www.youtube.com/watch?v=WvGYa-3JaFM U Marcelly obdivuji ty výšky, takové ty až výkřiky.

70
Prochor
Reagovat

@jj: Asi jako Klus, kterého kdysi porota vyhodila z castingu. Jinak u Žbirky se mi sice líbil jeho hlas, ale nejvíc obdivuju, jak uměl skládat písničky.

71
Jana2
Reagovat

Už je na voyo semifinále a nedalo mi to a koukla jsem se na konec na finalisty. No aspoň jsem si ušetřila pár hodin času dnes a čtyři další večery. Absolutně nechápu, nechápu, nechápu. Tímto se loučím, mějte se krásně :-)

72
RAINMAN
Reagovat

Bílek + holka: dobrý průměr, ale ta holka měla tóny přece jenom víc mimo než Bílek

73
XY
Reagovat

Nebylo tam moc pasáží kde jste zpívali spolu, teda ehmmm ono to u týhle písničky asi nejde. Pagáčová zas perlí fakt.

74
libena
Reagovat

katarína super, mě fakt ta holka baví

75
RAINMAN
Reagovat

Stand By Me: holka moc dobrá, kluk přehnaně snaživej, takže byl rušivým a horším prvkem

76
Jai Kudo
Reagovat

Oba dva??? Jako fakt??? WTF???

77
Jai Kudo
Reagovat

To už můžou postoupit i tihle dva nešťastníci…. :-D

78
libena
Reagovat

tihle dva mi zprznili moji oblíbenou písničku – weeknd, save your tears

79
RAINMAN
Reagovat

Ilčík hrozně pod tónem, i holka hrozně moc nízko, ale holka byla ještě horší, protože jí to falešně ujíždělo, vrcholem hrůzy byla závěrečná pasáž.

80
Monika
Reagovat

Finálová top 10 je plná šoku a překvapení je tam 6 kluku a 4 holky. Tome budeš mít radost, letos může vyhrát kluk…..

81
Violete
Reagovat

Katarína s Martinem super. Kataríně vynikla i zajímavá barva hlasu na téhle písni.

82
RAINMAN
Reagovat

Vyhodil bych Chybovou i tu druhou holku. Obě dvě ven!

83
XY
Reagovat

Pokud je ta finálová „desítka“ opravdu desítka tak by mě zajímalo jak to budou vyřazovat, jestli budou 4 finále (podle slovenský wikipedie).

84
Jana2
Reagovat

@Monika: Myslím že to k tomu i schválně směřují, jinak si nedokážu představit, proč to udělali zrovna takhle.

85
Jana2
Reagovat

@XY: je to desítka a budou 4 živý přenosy

86
RAINMAN
Reagovat

Shallow: začátek špatný od obou holek, pak už velmi dobré

87
libena
Reagovat

chlapec v mrazovi dost dobrej

88
RAINMAN
Reagovat

Reindlová pod tónem, kluk byl výborný a sympatický

89
XY
Reagovat

Shallow se mi vůbec nelíbilo. Nikolas byl fajn. Erika vlastně docela taky.

90
Violete
Reagovat

Nikolas a Erika sympatický výkon, snad projdou dál.

91
libena
Reagovat

falling slowly – krásná místa, ale i katastrofální, jsem zklamaná

92
RAINMAN
Reagovat

Bobuľová byla hrozná a popletla ty první výšky (neměly být tak vysoké), kluk byl o něco málo lepší.

93
Prochor
Reagovat

@RAINMAN: To je fakt – zlatá Emma Drobná.

94
XY
Reagovat

Když zpívali sloky tak to bylo super, společný refrény šílený.

95
RAINMAN
Reagovat

@XY: Všechno bylo špatné.

96
libena
Reagovat

chlapec v sheeranovi se mi moc líbí, nikita mě nebaví, ale myslím, že má výhodu v tom, že je „nepřehlédnutelná“

97
RAINMAN
Reagovat

Jiran velmi dobrý, ale předbíhal hudbu. Černoška byla špatná a nevýrazná, pak už byla dobrá, ale i tak to byl průměr. Radši ať dělá modeling.

98
XY
Reagovat

Perfect nebylo špatný ale standing ovation poroty nesdílím.

99
BarBora
Reagovat

@Monika:
6 chalanov proti 4 dievčatám? Veď porota celý čas mudrovala o pretlaku super speváčok! Riadnych chumajov z nich produkcia urobila😂.

100
Violete
Reagovat

Henrietta a Adam moc nejisté, ale Henrietty a Eriky je škoda. Nikita a Jiran se mi líbili.

101
RAINMAN
Reagovat

Hollý pod tónem. Řehořová si to zpívala po svém, svoji verzi, ale i tak to bylo průměrné. Dohromady jim to samozřejmě vůbec neladilo.

102
XY
Reagovat

Nelly doplatila na neschopnyho Mariana.

103
RAINMAN
Reagovat

Hunka byl dobrý, i holka byla dobrá. OK.

104
libena
Reagovat

sorry, ale monika se projevila :-((( svůj k svému. přece jen.

105
Monika
Reagovat

Tome přijdeme si na své, ty jo ja mám ve finále hned tři favority bomba to se mi ještě nestalo nikdy.

106
RAINMAN
Reagovat

@libena: Bagárová nadržuje Romům a Bendigům. Už kdysi dávno řekla: „My, cikáni, jsme …“

107
Violete
Reagovat

Nelly bych přála postup. Jestli se může dostat dál jen jeden, tak by to měla být Kateřina. Hunka by měl ale i nadále co ukázat, svědčí mu spíše tvrdší hudba.

108
libena
Reagovat

@RAINMAN: přesně

109
RAINMAN
Reagovat

Minulý týden byly holky nádherné, tento týden tam nebylo tolik krásek. Poslední holka Kateřina má pěkně vysportované tělo.

110
Violete
Reagovat

Nemohu se zbavit pocitu, že by o finalistech příště měli rozhodovat už diváci, pokud by to rozdělili na chlapecké a dívčí semifinále a mohli by diváci vybírat. Zdá se mi, že hlavně z těch holek ty hodně zajímavé už porota vyhodila. Za mě fandím hlavně Monice a Angelice. Petra Jirana vidím na vítěze.

111
Saskie
Reagovat

Hmmm, tak po dnešním výkonu se mi chce jen říct, že vidímt tři jasné finalisty – Hunku, Jirana a Nikolase. Nikolas je úžasný, líbil se mi už na castingu, ještě se mi nestalo, že by mě někdo až takhle vtáhl, že bych nevnímala nic jiného. Samozřejmě nevím, kdo bude ve finále, ale tihle tři tam patří. :)))

112
BarBora
Reagovat

Bagárová si to divadielko mohla odpustiť a ostatní s ňou. Keď už, mala postúpiť Katarína, zaujímavý, surový hlas. Ale podľa všetkého sa ide na víťazstvo českého chlapca.

Na Danielu som bola zvedavá, ale čo tam predviedla…no, neviem, Bagárová s Patriciou stratili reč aj fantáziu, Mareš že to bolo umenie a Habera zas že išlo o alternatívu…tak asi to tak je…😧.

Neoslnilo ma nič, akurát niečo bolo počuvateľnejšie než niečo iné.

113
Monika
Reagovat

Moje srdocvka je letos Petr Jiran, kez by vyhral, ale dnes se mi libil i Nicolas a jsem zvedava na Adama Svobodu.

114
nofux
Reagovat

@Monika: Jsem rád, že je ve finále 6 kluků, protože v tom semifinále byly holky propadák. Kluci je převálcovali.

115
libena
Reagovat

leoš mareš právě říkal v rádiu, že v top 50 odzpívali všichni soutěžící a pak se řešilo kdo postoupí a kdo ne. výsledky se sdělovaly až na závěr, ale v televizi to bylo střihnuté. mě to rozhodnutí bylo totiž místy dost divný, tak teď jsem to pochopila…

116
jj
Reagovat

Někdo je z včerejších postupů nadšenej, někdo ne, schválně jestli bude poznat, do které skupiny patřím. Nejdřív první duet s Pam, nepochopitelně místo ní postupuje nezpěvák, kterej se ale hodí jako týpek. Pam sice měla hrozný manýry ve zpěvu, přeháněla anglickou výslovnost v koncovkách, ale měla jeden z nejsilnější hlasů z holek. Výbornej byl Martin Dufek, zřejmě favorit na výhru. Pak přišel pro mě nejlepší duet, Erika s Nikolasem. Oba skvělý výkon, Erika mi barvou dost přípomínala Emmu Drobnou. Duet jsem si pustil několikrát, pak už jsem měl překvapivě problém Nikolase poslouchat, zjistil jsem, že mi vůbec nesedí jeho barva hlasu, i když zpívá dobře. Po vyřazení Eriky, za mě včera nejlepší, mě ty duety pak přestaly bavit, letos cítím jen beznaděj. Henrietě se to vůbec nepovedlo, ta píseň se k ní nehodila, víceméně se její nepostup dal čekat předem, není dost univerzální. Holky se mi zdaj letos zmasakrovaný, kluci ani ne. Celkově měl někdo líbivý songy, někdo ne, někdo lehký, někdo zas těžký, třeba ta Sinead O’Connor, bla, bla, bla…

117
DJ Vlado
Reagovat

Rekap je venku 😉

118
http://www.lebron18shoes.us
Reagovat

There are certainly plenty of details like that to take into consideration. That could be a nice level to bring up. I provide the thoughts above as general inspiration but clearly there are questions like the one you convey up the place the most important thing will be working in trustworthy good faith. I don?t know if best practices have emerged around issues like that, but I am certain that your job is clearly recognized as a fair game. Both girls and boys feel the influence of just a moment抯 pleasure, for the rest of their lives.

119
http://www.yeezy350v2s.com
Reagovat

Would you be desirous about exchanging hyperlinks?

120
http://www.offwhiteshoes.us.com
Reagovat

An impressive share, I simply given this onto a colleague who was doing somewhat analysis on this. And he actually purchased me breakfast because I discovered it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the treat! However yeah Thnkx for spending the time to discuss this, I feel strongly about it and love studying extra on this topic. If doable, as you change into experience, would you mind updating your weblog with more details? It is highly useful for me. Huge thumb up for this weblog post!

Přidat komentář