Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

ANKETA: Král a Královna SuperStar (finále)

7. Leden 2020 | napsal(a): | reality show: SuperStar 2020

superstar logo

Silvestrovská anketa, ve které si čtenáři Panáčka v reality show volí krále a královnu SuperStar, jde do finále. Po týdenním hlasování zůstalo dvacet finalistů, deset chlapců a deset dívek, ze kterých další týden vyjdou absolutní vítězové. Jak tedy obě finálové desítky vypadají? Dopadlo hlasování v prvním kole podle očekávání, nebo došlo k překvapení? To se dozvíte v následujících odstavcích.

Král SuperStar:

1. Peter Cmorík – 59 hlasů
2. Robo Šimko – 55 hlasů
3. Martin Chodúr – 43 hlasů
4. Ivan Štroffek – 21 hlasů
5. Jakub Petraník – 18 hlasů
6. Richard Vida – 17 hlasů
7. Michael Foret – 13 hlasů
8.-9. Petr Bende a Miro Šmajda – 12 hlasů
10. Lukáš Adamec – 11 hlasů
—————————————–
11. Vlasta Horváth – 10 hlasů
12. Zbyněk Drda – 5 hlasů
13.-14. Štefan Pčelár a Daniel Šmidák – 3 hlasy
15.-20. Tomáš Bezdeda, Ben Cristovao, Martin Šafařík, Michal Šeps, Martin Ševčík, Samuel Tomeček – 2 hlasy
21.-28. Ali Amiri, Jan Bendig, Michal Hudček, Filip Jankovič, Adam Kukačka, Denis Lacho, Tomáš Savka, Jaro Smejkal – 1 hlas
ostatní – 0 hlasů

V mužské kategorii překvapila především drtivá dominance Slováků, kteří nad Čechy vedou v poměru 7:3. Vítězem prvního kola se poměrně těsně stal Peter Cmorík, vítěz druhé slovenské SuperStar a několikanásobný slovenský Slavík. Na paty mu však těšně šlapal „rožnavský medvěd“ Robo Šimko, který se tak ukázal být černým koněm ankety. Ze začátku týdne však vedl první federální vítěz Martin Chodúr, který se však nakonec musel spokojit s bronzem. Velmi překvapivá jsou však následující tři místa, která obsadili polozapomenutí finalisté druhé slovenské SuperStar Ivan Štroffek, Jakub Petraník a Richard Vida. V posledních dnech výrazně vyrostl i někdejší idol dívčích srdcí Michael Foret. Desítku doplnili rockeři Petr Bende, Lukáš Adamec a Miro Šmajda. Naopak jen o jediný hlas zůstal před branami finále jeden z favoritů, vítěz druhé české SuperStar Vlasta Horváth.Královna SuperStar:

1. Monika Bagárová – 55 hlasů
2. Barbora Balúchová – 52 hlasů
3. Emma Drobná – 41 hlasů
4. Bára Zemanová – 40 hlasů
5. Alex Zelezníková – 37 hlasů
6. Martina Šindlerová – 29 hlasů
7. Aneta Langerová – 25 hlasů
8. Tereza Mašková – 16 hlasů
9.-10. Gabriela Gunčíková a Eliška Rusková – 13 hlasů
—————————————————–
11. Monika Šramlová – 11 hlasů
12.-13. Natália Hatalová a Katka Koščová – 5 hlasů
14. Gába Al Dhábba – 3 hlasy
15. Simona Fecková – 2 hlasy
16.-26. Vierka Berkyová, Mária Bundová, Kristína Debnárová, Markéta Konvičková, Sabina Křováková, Dominika Mirgová, Karmen Pál-Baláž, Zdenka Predná, Dominika Stará, Veronika Stýblová, Šárka Vaňková – 1 hlas
ostatní – 0 hlasů

V ženské kategorii došlo k ještě mnohem větším twistům než v té mužské. Vítězství mé bohyně Moniky Bagárové je pro mě velmi příjemným překvapením, avšak ne až tak velkým, jelikož o Monice se v posledních dnech hodně mluví v souvislosti s jejím těhotenstvím. Mnohem větším překvapeníém však je druhé místo finalistky druhé slovenské SuperStar Barbory Balúchové. První trojku doplnila vítězka čtvrté federální SuperStar Emma Drobná, která před třemi lety vyhrála silvestrovskou anketu o nejlepšího vítěze našich talent shows. Vůbec největším překvapením celé ankety je úspěch dnes již zapomenuté Alex Zelezníkové, která v mé oblíbené třetí slovenské SuperStar vypadla v prvním finálovém kole. Velmi dobře si vedly i dva velké ženské hlasy – Bára Zemanová a Martina Šindlerová. Naopak za očekáváním zůstala vůbec největší hvězda, kterou SuperStar zplodila – Aneta Langerová, zrovna tak i poslední vítězka Tereza Mašková a dvě stříbrné SuperStar Gabriela Gunčíková a Eliška Rusková, které mají už po jedné vyhrané silvestrovské anketě. Dalším překvapením je rovněž fakt, že k postupu do finále měla velmi blízko jedna z největších outsiderek všech ročníků SuperStar Monika Šramlová.Hlasovat můžete až do pondělí 13. ledna do půlnoci. V úterý 14. ledna pak poznáme oba vítěze. Proto neváhejte a hlasujte.

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz

SuperStar 2020

Diskuze k článku

Počet komentářů: 22
1
Jiřina
Reagovat

Martin chodůr.
Monika Bagárová

2
Božena
Reagovat

Martin Chodúr

3
Iveta
Reagovat

Martin Chodúr
Emma Drobná

4
Gregorková Marcela
Reagovat

Martin Chodůr

5
Janette Petríková
Reagovat

Martin Chodúr

6
Vlasta
Reagovat

Martin Chodúr

7
Jiřina Tlachová
Reagovat

Martin Chodúr
Aneta Langerová

8
Helena
Reagovat

Martin Chodúr
Aneta Langerová

9
Slavka Juhasova
Reagovat

Martin Chodúr

10
Gabika Zvalova
Reagovat

Martin Chodur

11
Lukáš
Reagovat

Martin Chodúr

12
Irena Ševčíková
Reagovat

Martin Chodúr
Tereza Mašková

13
tynka
Reagovat

Zkouším a nejde hlasovat, navíc ta procenta tam naskakují dost divně. Možná bylo lepší nechat reálná čísla, bylo by to regulérnější.

14
DJ Vlado
Reagovat

@tynka: OK, změnil jsem to z procent na reálná čísla :-) Hlasovat se dá opakovaně po 20 minutách, takže je třeba vždycky počkat :-)

15
peritgnie
Reagovat

@DJ Vlado: olol – simtě, k čemu je ankteta, kde si kdo chce co chce nakliká?

16
tynka
Reagovat

To by mě fakt zajímalo který maniak tam naklikal Chodúrovi už 76 hlasů, nějak mi to přijde podle zdejších příspěvků a přezdívek v diskusi jak kdyby to byl jeden a ten samý člověk. Takže to asi vyhraje Chodúr a Mašková, to je docela zklamání proti prvnímu kolu. Proč nejde z jedné IP jen jeden hlas? Ale co, tady vlastně o nic nejde, je to jen internetová zábava.

17
Lukša
Reagovat

Od včerejška běží nové promo k SuperStar, zahájení soutěže a další novinky budou oznámeny 16. ledna.
https://m.youtube.com/watch?v=FcSJklooOmM

18
Jarmilka
Reagovat

1. miesto Martin Chodúr – jednoznačne !!! :-)

1. miesto u žien mám tri favoritky: Tereza Mašková, Martina Schindlerová, Ema Drobná – všetky sú dobré :-)

19
Miriam
Reagovat

1.Martin Chodúr

20
DJ Vlado
Reagovat

Jelikož holčičí anketu někdo hacknul a Maškové asi za minutu přibylo záhadně 60 hlasů, tak jsem jí tyto hlasy odečetl, aby to bylo fér. U Chodúra to na hacknutí naopak nevypadá, jelikož jemu ten náskok vyrostl průběžně za celý týden. Díky za pochopení :-)

21
Marta
Reagovat

Martin Chodur

22
tynka
Reagovat

@DJ Vlado: Já myslím že hacknutý je i Chodúr akorát tam to dělají opatrněji protože jeho náskok už nejde dohnat. Dost tomu nasvědčují i příspěvky zde které vypadají jak od jedné osoby. Maškovou doháněly Emma a Monika, tak jí tam nasolili víc hlasů najednou. I tohle sebou bohužel nese dnešní doba internetu, nic už není zcela čisté.

Přidat komentář