Panáček v reality show

Popelka (19.12. – 23.12.): Vánoční mše

19. Prosinec 2016 | napsal(a): | reality show: Popelka

Titulpopelka1

Tento soutěžní týden se začal natáčet zřejmě v době, kdy pořadu chyběl po odchodu Osmanyho nový stylista. Zadání bylo sděleno jen čteným komentářem – kdyby šly na vánoční mši, neměly by si zapomenout vzít kabát. Je téma vánoční mše nebo kabát? Podle popisku je to vánoční mše.

Popelky

popelky

Kristýna (30) a Veronika (24) jsou maminky na mateřské dovolené. Další dvě soutěžící Dominika (18) a Tereza (25) jsou studentky.

Pondělí – Kristýna

kristýna

24 bodů

Úterý – Veronika

veronika

24 bodů

Středa – Dominika

dominika

24 bodů

Čtvrtek – Tereza

TEREza

22 bodů

Pátek – FINÁLE

1. Dominika 24+6
2. Veronika 24 + 1
3. Kristýna 24 + 0
4. Tereza 22 + 0

Poslední dvě podle stylisty nesplnily podmínku – kabát. To, co si zvolily nemělo prvky, které musí mít kabát – fazóna, knoflíky, délka minimálně pod zadek.

Zdroj: Video archiv TV Barrandov

PF 2017

a

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Popelka

Diskuze k článku

Počet komentářů: 75
Reagovat

Dnešní Popelka mi přijde, že jde na novoroční pochod a ne na vánoční mši. Tam očekávám trošku víc elegance, ale zároveň i funkčnosti. Batoh a holínky, které sama popsala jako do sněhu, do kostela? Ale dnes se chodí ve všem. Co v tom batohu potáhne?

Pobavila mě Veronika, která hodlá ukázat, že i vesnická holka se umí obléknout, ale zároveň nechce „armány styl“, jako vojenský, upřesnila vzápětí. Armany nebo army, vždyť to je skoro jedno :-)

2
Johana
Reagovat

Jedno z hodně neurčitých témat. Já byla na vánoční mši jednou, ještě jako dítě a pamatuji si jen tetky v černém. Myslím, že dnes se tam může v jakémkoliv běžném zimním ohozu, klidně i v armani stylu:)
Dnes teda dobrý, akorát taky nechápu ten batoh. Mě by zajímalo krom toho, co v něm potáhne i to, kam ho v těch kostelních sedačkách nacpe.

3
Lenka
Reagovat

Nevíte někdo kde se dá sehnat ta menší obag,kterou mela Kristyna doma? Na strankach obag.cz tenhle styl není.

4
Janica
Reagovat

Na první pohled to Kristýně slušelo. Jenže, v kostele určitě bude zima, takže holinky na nic (nevypadají, že jsou zateplené), kabát se mi líbí, ale vypadá, že je z lehké látky a ten batoh – to je tedy výkřik! Proboha, proč batoh na půlnoční?
Leginy bych nevracela, ale oblékla pod kalhoty, protože zima …. Bydlím v Krušných horách, v našich kostelíčcích bývá velká kosa, ale třeba jinde to není tak zlé.

Reagovat

@Lenka: Kamarádka je fanynka této znacky, já přesný opak, ale díky ní vím, že aktuální novinky jsou v Praze Na Příkopech a špatný výběr prý není i v brněnské Vaňkovce.
Ten model co měla Kristýna je tuším nositelný i jako batoh. Mrkněte na FB O bag store CZ.

6
Kačka
Reagovat

Kristýna je mi sympatická, oblečení jí sluší, myslím, že se hodí na vánoční mši. Ale ten batoh bych si taky nebrala, vzala bych si teplejší boty a silný svetr, v kostele je zima.

7
Jarka
Reagovat

Na vánoční mši chodím každý rok a to v dlouhém kožichu, každý kostel není vytápěný.
Kabátek pondělní Popelky je příliš lehký a džíny pokud pod nimi není teplé prádlo studí.
Holínky má snad zateplené. V tom batohu zřejmě ponese dary Ježíškovy.
Celkově se mi tento outfit nelíbí.

8
Julie
Reagovat

Šálu bych uvázala jinak. zbytečně zakrývá polovinu kabátu. Nelíbí se mi holinky a batoh, jinak dobrý.

9
jojo
Reagovat

Další vypečená TV rodinka? Manžel Kristýny se účastnil TV reality show Superchlapi..

10
Mila
Reagovat

barevně ok.sluší jí to ale v kostele bude klepat kosu.chtělo to teplejší oblečení.hlavně boty.ten batoh mě dostal:)) třeba jde rovnou z večeře a nese výslužku:)

11
ola
Reagovat

Nakoupeno bez rozmyslu. Zbytečně košile a svetřík, ten za 349 Kč musí být opravdu klenot. Na košili a svetr se dá kabát jakože s naaranžovaným límcem a to vše se překryje nějakým ubrusem, který ani nešel už kolem krku namotat, protože tam toho bylo vážně už moc. A tak by se dalo pokračovat. Ještěže pod rukavičkou nebyly hodinečky.

12
Lenka
Reagovat

@Ajda: moc moc dekuju :))

13
Ludmila
Reagovat

Na mše chodím (nejen vánoční). V kostele je zima – teplé boty, dlouhý teplý kabát, pod džíny punčocháče (nesnáším je, ale v kostele udělají službu), rukavice, případně něco na hlavu a co nejmenší zavazadlo, není v lavici kam dát.

14
martina
Reagovat

Panebože, kdo vymýšlí ty jízlivé a hnusné komentáře tomu nepříjemnému neviditelnému pánovi??! Proč se prima čím dál víc orientuje na negativní a primitivní styl svých pořadů? S módou jako takovou česká popelka díky výběru účastnic často nemá ani nic společného,- se slovenskými maniačkami opravdu nesrovnatelné. Bohužel. A dnes jsme slyšeli, že účastnice je z vesnice již asi 50x a to jsme v polovině. Chjo :-(

15
Ajda
Reagovat

@martina: Ta její odrhovačka o holce z vesnice, která všem jde ukázat, že se umí oblíkat, už byla k nevydržení. Ten model co předvedla doma na přání poradce, ten řval přesnej opak.
Super byla obhajoba bižuterie – vánoce, kapr, rybaření, proto námořnický styl s kotvami :D
Podmínkou je, utratit minimálně 8 500 Kč, ona nakoupila za 8 409 Kč, splnila nebo nesplnila limit?!

16
jarka
Reagovat

S tou dívkou z vesnice, by už fakt měla dát pokoj. Při dnešním spojení s většími městy nejsou mezi ženami z vesnice nebo města žádné rozdíly. Do kostela na mši příliš lehké oblečení, proboha to nemají nikde dlouhé elegantní kabáty? Jinak barevně se mi líbila šála a klobouk. Sukně taky je hezká.

17
ludmila
Reagovat

Tak dnešní model opět hrůza,červený punčocháče a holínky na sváteční vánoční mši,vždyt to je událost jednou za rok…myslím,že by nikdo nepoznal kam má dotyčná jít,ale holínky se budou na lontě hodit. Ale úplně mě irituje to zdrobnělinkování, to by měli zakázat,rve to uši .Pořad začíná být strašný ,pořád setejný naučený fráze „a co říkáš na holky „? bude z nás dobrá parta“ a stejný jak přes kopírák přehrabování se v hadrech !

18
ludmila
Reagovat

Ještě si mohla koupit nějaký hezký rukavice,peníze měla..

19
Mila
Reagovat

dříve se říkalo MANDA Z VESNICE(taky z ní pocházím) ale dnes to bylo fakt „úžasné“.na vánoční mši v námořnickém oblečku je fakt síla.pod kabátkem jen tričko:( hlavně že jí ladilo to připnuté pouzdro na klíče.:)galoše se jí budou hodit na brambory.nevšimla jsem si jestli sukně má rozparek i vzadu.takhle to vypadá že jí má obráceně.opravdu „sváteční“ oblečení.

20
Ajda
Reagovat

Hlavní kousek má být kabát, za ten dá tisícovku a dalších pět vyhodí za gumáky a kabelu?! To je logika! Svetr ani rukavice nemá, hlavně že má do kostela námořnickou bižuterii.

21
Kačka
Reagovat

Dnešní Popelka se mi nelíbila. Nepochopila jsem ten námořnický styl na vánoční mši, příliš slabý svetr pod kabát, tenké křiklavě červené punčocháče, nevhodné boty. Myslím, že by jí byla v kostele zima. Navíc asi nesplnila limit, neutratila 8 500,- Kč, jak měla, mohla si ještě koupit rukavice.

22
Janica
Reagovat

No jo, holka z vesnice, tak nám ukázala jak se oblékat. Punčochy a gumáky příšerné, lehké tričko mělo jaký význam? Stejný klobouk jaký už jeden doma má, zdálo se mi, že je jí těsný, letní bižuterie, no, v naší vsi se umí holky obléknout daleko, daleko lépe. Do kostela teple a elegantně.
Je to slavnostní příležitost.

23
ludmila
Reagovat

bych holku chtěla vidět po bohoslužbě, zuby by ji drkotaly ještě na nový rok

24
Julie
Reagovat

Tak „holka z vesnice“ to tak trochu nezvládla. V tom co si vybrala ji to moc nesluší a taky mě zajímá, jak je to s tím povinným limitem.

25
Martina nově Mali
Reagovat

Poznámka off topic: chodím tu prakticky od začátku a nyní se objevila nová martina, proto mám potřebu se odlišit a budu pod novým nikem Mali, aby se to nepletlo

K outfitům: v kostele bývá chladno i v létě. Holky by mrzly, z tohoto hlediska nesplnily téma. Na Vánoční mši jsem byla 2x. Je to sváteční chvíle, lidi se sice oblékají různě- ale každý je o něco lépe než do práce nebo na všední den. V žádném případě ne sportovně – s batohem apod. Jsem zvědavá na Filipa, jak to zhodnotí.

26
Jarka
Reagovat

@Julie: Když jsem v Popelce soutěžila, řekla nám produkční, že je povinnost utratit minimálně 8.500.- Kč, jinak hrozí diskvalifikace. Tenkrát ještě od O.L..

27
maya
Reagovat

Dnešní pořad jsem viděla jen „z rychlíku“, ale i tak mě stačilo štvát, jak pa í Veronika stále podotýkala, že je !vesnická holka“ a jak chce ukázat celému světu, že i mamina z vesnice se dokáže dobře obléknout. Už je tady uvedeno, že v oblékání většiny mladých není rozdíl, jestli je z venkova nebo z města. Kačice je pár kilometrů za hranicí Prahy, takže nevím, proč to pořád omílala. Partnerem doma vybraný model – to byla docela hrůza. Nákup měla docela promyšlený, ale s červenými punčocháči šlápla dost vedle. Tričko bez jakékoliv souvislosti a ještě tenké. Nevím, jestli by ji v kostele něco z toho, co si oblékla, zahřálo. Botičky se k outfitu vůbec nehodily, klobouček nezahřeje, rukavičky chyběly, sukýnka ušla – ach ty zdrobněliny, už jsou s tím ty holky trapné. Snad by jim to měli zakázat.

28
maya
Reagovat

omluva za překlepy.

29
Ajda
Reagovat

@Jarka: Mám prosbu , mohla by jste napsat, jak časově probíhalo natáčení? Jestli se opravdu točila vždy jeden den jen jedna Popelka, kdysi na začátku to bývalo prý i tak, že chodily nakupovat v jeden den. Natáčí jen jeden štáb, nebo jich má TVB víc? Občas jsou vidět rozdíly v kameře, možná toho šikulu vždy nahradí jiný, šikovnější :-) Díky.

30
Olivka
Reagovat

Vše zde bylo řečeno, oblečení zcela mimo mísu. Jenom mám dotaz, Proč proboha téměř všechny si osvojily mluvu „šatičky, botičky, náramečky, sukýnečky, kabelčičky“?
Vypadá to, jako kdyby včera opustily mateřskou školku a ještě mentálně nedozrály.
Zvlášť povedené je užívat tyto zdrobněliny u macatých slečen.
Stylista Vaněk je nuda, Osmany byl daleko zábavnější a Arsov je tam úplně zbytečně.

31
Wally
Reagovat

To co mě první napadlo:… a z mladých husiček, staly se sádelnaté husy…
Holka z vesnice se podívala mezi „velké chalupy“ a rozhodla se být za dámu.

32
Ajda
Reagovat

@Wally: Hlavní je, že v tom u nich na vsi může jít na mši i trhy. V těch gumovkách toho může celoročně podnikat na vsi ještě daleko víc :-)

33
Janica
Reagovat

Dnešní Dominika bez kabátu fajn, slušelo jí to. Kabát se mi vůbec nelíbil, pro mladou holčinu špatná barva, rukávy trochu kratší, a pokud jsem dobře viděla, tak kabát nemá
podšívku! je z lehké látky. Ta v tom kostele umrzne určitě. A rukavice ještě sešité z obchodu, uložené v kabelce, proč? Děvčata se zřejmě domluvila na bodování, ve výsledku shodné, ať rozhodne Filip.

34
Iva
Reagovat

Veronika si měla vzít ty pletené šaty co držela první a k nim ty první vysoké kozačky.Červená patří k Vánocům a aby nebyla jako vdova,tak červené punčocháče se mi líbily,ovšem do vysokých bot.Triko děs,chtělo to jednobarevný rolák.Šála pěkná,klobouk jí nesluší.A chybí rukavice.Gumáky jsou pěkné,ale ke zkráceným riflím.

35
Ivča
Reagovat

Jedno nechápu… středeční Popelka je moc hezká, ale podle mě by se mohla trochu odklonit od řešení toho, jak bude vypadat, a začít řešit ten svůj strašně nanynkovský tón hlasu.. může být chytrá, ale mluvít jak vypatlo…

36
Iva
Reagovat

Dnešní Popelka Dominika se mi moc líbila.Boty skvělé.Celkově to působilo příjemně.Takhle bych šla mezi lidi hned.Přiznám se,že jsem ještě na mši nezažila zimu.Protože se s tím počítá,tak kostel je vždy vytopený předem.Jo,když je občas pohřeb,tak to bývá chladněji.Čepici nevyčítám,protože ji taky nenosím,mám pocit, že vypadám jak b…Za mě 10 bodů

37
Ajda
Reagovat

Dneska se mi líbila, hlavně boty a svetr, ale i kabát. Jen to byl outfit na podzim.
Viděla jsem až závěrečné studio, ale ta Veronika je mi neskutečně protivná. Mladá holka, žádný šmrnc, chce být strašně chytrá, ale nejde jí to.

38
Jarka
Reagovat

Dominika se mi líbila zatím nejvíce, oblečení ladilo dohromady, jenom ty rukavice bez prstů mně dost překvapily, protože hlavně konečky prstů bývají nejvíce studené, ale pořád lepší varianta, než aby měla ruce zastrčené v kapsách. Měla jsem pocit, že ostatní Popelky se snažily hledat „vši“ nesmyslně na všem aby zdůvodnily bodování.

39
Mila
Reagovat

viděla až promenádu.kabát sice usedlejší ale nevadí mi.boty zajímavé.svetr pěkný.chyběla mi nějaká šála nebo šátek studil by mě krk.celkem jí to slušelo ale na její hlasový projev jsem alergická.

40
ester
Reagovat

@Ajda: Já si nemůžu pomoct, ale Veronika mi dneska připomínala Marfušu z Mrazíka.

41
ester
Reagovat

@Mila: Musím říct, že Dominičin hlasový projev je pro mě příšerný a nedá se poslouchat.

42
DÁŠA LEBDUŠKOVÁ
Reagovat

Tento pořad se mi velice líbí i když jsem starší ročník. Fandím všem co mají odvahu. Samozřejmě hodnotím a pak čekám na Vaše vyhodnocení. Mám prosbu ke Kristýnce. Moc se mi u ní líbil citát na zdi ale bohužel hlava děravá. Můžete mi ho poslat na email.Udělalo by mi to velkou radost. Dáša

43
Iva
Reagovat

@Ajda: Popelka se natáčí hodně dopředu,mám pocit,že dva měsíce.Takže v obchodech není ještě taková nabídka zimního oblečení.Proto se zdá,že je to spíše podzimní.Navíc,když nakupujete zimní oblečení a venku je ještě teplo,tak vám to tak nepřijde, jako když by vám byla zima opravdu.To pak hledáte něco pořádného na zahřátí.

44
Iva
Reagovat

@Janica: Filip říkal,že pokud chceme prodloužit postavu,je dobré mít na kabátě kratší rukávy.Dominika si z nich může povytáhnout rukávy od svetru nebo tu mezeru zaplní lemem rukavic.

45
Iva
Reagovat

Prosím, nevíte kde Dominika koupila boty?Neviděla jsem pořad od začátku.Děkuji

46
Janica
Reagovat

@Iva: Ne -ne, Ivo, ani Filip nemusí mít vždy pravdu, krátké rukávy jsou krátké rukávy. Postavu neprodlouží. V kabátu vypadala nepřirozeně
a nehezky.

47
Mali
Reagovat

Mi se dneší Popelka líbí bez kabátu, v něm vypadá jak Frau Merkel.
Tento týden zatím nejlepší, trochu mi vadí holý krk- ale jestli se to točí v říjnu, tak v obchodech to nebude žádná sláva.

48
Kačka
Reagovat

Mně se dnešní Popelka líbila ze všech nejvíc, asi bych jí nic nevytkla. Vypadala svátečně, ten kabát byl drahý, tak mohl být vlněný nebo aspoň s vlnou, tedy teplý. Boty moc hezké, kabelka taky. Slušelo jí všechno.

49
Beta
Reagovat

@Iva: můžete mě někdo vysvětlit, když se to natáčí v říjnu proč je téma Vánoční v mše? Obchody nato ještě nejsou připraveni!?

50
Iva
Reagovat

@Beta: protože ví,že to budou vysílat až teď,tak dávají témata k tomuto období,ale pro Popelky je to v těchto případech v obchodech složitější

51
Ajda
Reagovat

@Beta: Protože neuvažují! Toto se děje pravidelně, třeba před létem měly společenské zadání. Další problém je v tom, že nepřemýšlí v jakých obchodech mají možnost nakoupit, jsou závislí na tom, který obchod souhlasí s natáčením. A poslední, často největší je v samotných soutěžících a jejich ne/pochopení zadání.

@Kačka: Chápu, že pro někoho to je „drahý“ kabát, ale bohužel je to spíše naopak. Tipuji viskóza/polyester. Ale ani vyšší cena nezaručí kvalitu, problém kabátů bývá, že žmolkují. Aby byla jistota, že kabát bude hřát a bude měkoučký, musí obsahovat kašmír (alespoň 10%).

52
Kačka
Reagovat

@Ajda: To je pravda, já jsem to posuzovala podle Veroniky, ta měla levnější kabát, vypadal i slabší. Je pravda , že v říjnu ještě všude nemají vyloženě teplé zimní kabáty.

53
Ajda
Reagovat

Za mě nejlepší kabát týdne, i když ten co si vybrala prvně byl ještě lepší, ale opět podzimní. Jinak se mi nelíbí vůbec nic. Nakupování mě nebavilo, vůbec jim to spolu neklapalo.
Veronika měla v sukni pořádnou ránu, asi nemá doma zrcadlo.

54
Mila
Reagovat

kabát pěkný.místo legin měla vzít džíny.kabelka moc velká.co s ní v kostele bude dělat?kromě Dominiky vypadaly jak když jdou nakupovat.opět chyběla šála.neměla jí vracet nebo ji vyměnit za šátek.k tomu partnerovi bych se nevracela.byla bych z něj na mrtvici.

55
Kačka
Reagovat

Kabát se mi líbil, boty taky, kabelka moc velká. Pod kabát bych se víc navlékla, ten top se mi tam nehodil. Ty leginy taky ne. Tu šálu bych si nechala, kdybych neměla čas ji vyměnit za vhodnější. Lepší něco než nic. Ale tomu chaotickému nakupování se nedivím, chtělo to jiného poradce.

56
Camilla
Reagovat

Naprosto souhlasím..Říkávalo se Nanda z vesnice, event. že jim sláma čouhá z bot..No, dnes už je to určitě o něčem jiném..tedy už delší dobu..Jinak opravdu žádná z nich nemá páru, jak se na mši opravdu adekvátně obléci..Určitě dostatečně teple a elegantně,..To, co předvedla tato Popelka dle mého názoru není splnění tématu. Červené punčocháče a námořnický styl do kostela opravdu nepatří. Při její vysoké postavě si myslím, že nepotřebuje si vyvyšovat účas-má dost podlouhlé tváře, a rovněž ty krátké kabátky a sukně myslím u tak vysoké postavy vypadají poněkud dětinsky..No nevím,ani ostatní zatím nic moc nepředvedly.Asi jsem moc striktní,ale už mám nějaké zkušenosti i věk..Uvidíme,co pan stylista-ten také občas „přestřelí“.

57
Camilla
Reagovat

Ještě něco. Souhlasím s názorem, že jsou v pořadu neustále omílány stejné fráze, jako „budeme dobrá parta“, „skělý outfit“ atd..Asi už nemáme na to česká slova…viz obligátní „nemá to ten wow efekt“, tak to mě opravdu dostává do kolen. Nebo na začátku Popelky-hm, paní je sympatická…pak se najednou děsně pohádají, neb se něco jiného semele…Proboha podle fotky mi může být někdo sympatický, ale co dál, se teprve uvidí..Jsou to takové „předepsané“ bláboly, neb tyto pořady jsou odněkud převzaté, má to prý určitý formát, a to se zkrátka musí dodržovat..i kdyby to působilo sebevíc trapně..Však na to nemusíme koukat, že? Ale mě nakupování baví a ráda zkoumám,jak se kdo oblékne k danému tématu..To,že ta či ona má pěkný byt a pohoštění, tak to by, myslím, vůbec nemělo mít vliv na posuzované oblečení na dané téma..Každý není bankéř a nemůže si dovolit luxus a také každý jsme svůj a podle toho, jak se cítíme, se oblékáme..Ale určitě to chce mít soudnost a doma zrcadlo, jinak myslím, že i starší Popelky určitě mohou být půvabné a plné barev,pokud jim to sedí a cítí se v tom dobře, anebo mít i dlouhé vlasy..Což bohužel některé mladé Popelky,jak jsem si všimla již dříve,rády kritizují..Asi nevědí, jak šmrncovně se oblékají důchodkyně z jiných zemí Evropy,nebo i z jiných kultur..Takže nebuďme tak úzkoprsé, buďme barevné, své ukažme své já,bez ohledu na módní trendy.To je názor jedné už skoro seniorky. Pěkný den všem.

58
Iva
Reagovat

Souhlasím s Camillou!Ony ty mladé Popelky,které by starší ženy nejraději oblékly jen do tmavých barev,maxi sukní a ostříhaly na krátko,na to taky příjdou.Ale potřebují k tomu právě ta léta.

59
Ajda
Reagovat

V pondělí určitě slovo elegantní nezaznělo. Už nemám zaplacený archiv, ale jsem si tím jistá, protože sexy a elegantní zní pokaždé. Já si ani nebyla jistá, zda je téma kabát nebo mše. Čekala jsem až na popisek v televizi, protože to celé znělo stručně a nejednoznačně. Hlavně téma nezadával stylista, ale jen čtený komentář.Co slyšely ony těžko soudit.

60
Kačka
Reagovat

Taky si nemyslím, že padlo slovo elegantní. S vítězstvím Dominiky souhlasím, pak bych dala Kristýnu, Terezu a poslední Veroniku. Asi bych neřešila, jestli je to kabát nebo bunda.Oblečení, které vybral stylista, se mi docela líbilo, tedy až na ty bílé tenisky pro Kristýnu. To už by se spíš v kostele ztratily ty její černé zateplené holínky. Jen bych Popelky trochu přioblékla, šály, rukavice a tak. Ale já jsem zimohřivá.

61
Mali
Reagovat

Vyhrála ta nejlepší.
Jinak jsem z hodnocení opět rozpačitá, slova jako “ sportovní elegane“ mi přijdou u tsylisty prázdná fráze. jeho rady jsou často v protikladu s O.L. ( třeba O.L. doporučovl kotíčkové boty- tento ne). Filipovy outfity jsou pořád takové nijaké: basál a jinak nic. Nelíbily se mi velé tašky do kostela, strakaté kalhoty mi přišly fuj, tenisky se mi nelíbily. Na profíka mi přijdou ty outfity slabé, nedotažené.
S kabáty nemá pravdu – na wikipedii je rozlišení několika druhů.
Přije mi ,že musí za každu cenu někoho buzerovat- ikdyž nemá pravdu, protože člověka zaskočí a v tu chvíli mu nemůže nikdo oponovat, protože nemá dost informací. S těmi kabáty to byl dnes ukázkový příklad.
Anebo to TV nějak blbě prostříhá a půlku jeho proslovu tam nedá, to je také možnost.

62
Tempera
Reagovat

Všem diskutujícím a i všem Popelkám a Popelákům přeji krásné vánoční svátky, aby byl klid a pohoda a všichni ať jsme zdraví. Co na dokonalém outfitu, když se pod ním skrývá churavé tělo. Tempera

63
maya
Reagovat

@Tempera: Je to stará pravda, když člověk není v kondici, jde stranou všechno. Také všem přeji klidné Vánoce, šťastné vykročení no nového roku a nejvíce přeji všem zdraví a zase zdraví. Maya

64
Mila
Reagovat

neviděla jsem finále.proč holkám dal 0 ?? přišly mi lepší než „námořnice“ myslím že 0 si nezasloužily.

65
kačka
Reagovat

@Mila: Stylista řekl, že nemají kabáty, jak bylo podmínkou, ale bundy. Kabát prý má klopy a knoflíky a je např. z vlny a kašmíru. Nemá být na zip. Já bych to brala kabát jako kabát. Tohle se mi zdá moc přísné. V jednom předchozím díle zase byl problém, jestli mají Popelky svetr, prý měly kardigan.

66
anapro
Reagovat

Musím se přiznat, že u tohoto stylisty si připadám úplně mimo! Nelíbí se mi, co sestaví, ještě míň se mi líbí, v čem je oblečen sám (OL chodíval oblečen do stylu, který měly popelky na ten který týden). A Jako moderátor je taky nemastný neslaný – nebo to vůbec nechápu, což je docela možné….

67
maya
Reagovat

@anapro: Přesně toto jsem už komentovala před několika týdny. OL měl totiž charisma, to není dáno každému. FV je sice známou tváří mezi stylisty, „obléká“ některé lidi za showbyznysu, ale pro RS se podle mě nehodí. Televize potřebovala OL nahradit ve velmi krátkém termínu, zřejmě se jim podařilo „umluvit“ právě FV, ale příliš šťastné to není. Jeho vystoupení v televizi, hodnocení, výběr modelů na mě působí téměř nezájmem. Většina modelů, které jsou stylistou vybírány pro Popelky, se mi pro tu kterou moc nehodí. Témata nejsou zadávána jednoznačně, každá si ho pak může vysvětlit po svém a teprve při hodnocení vychází najevo záměr, s jakým bylo téma zadávané. Děvčata nakonec nedostanou ani bod nebo jen málo, přitom některým to opravdu sluší a z obrazovky to vypadá, že téma bylo splněno.
Uvidíme v další řadě. Třeba se to časem nějak vytříbí.

68
Dita
Reagovat

Souhlasím s tím , že se neoblékla do kostela na půlnoční ani hezky ani vkusně .

69
Ajda
Reagovat

Na FB i v televizi slibovali nové díly, ale Popelka zatím od 2. 1. pouze v reprízách. Vrací se o pět týdnů zpátky a opět se pojede na hory.

70
Mali
Reagovat

@Ajda: možná mají problém se stylistou. Přijde mi, že Filip stejně jako Osmany nemá dost potřebného protoru,aby se plně projevil, že je příliš svazován štábem.

71
anapro
Reagovat

Podle mne režie je špatná. Na televizním trhu chybí kvalitní pořad o módě, proto bereme za vděk i Popelkou. Myslím, že nás všechny by zajímal především názor stylisty na všechna oblečení, i na to, co si vybírají i na to, co mají v šatníku, abychom vstřebaly nějaké rady a případně nápady a taky se u toho pobavily… já se, bohužel, nepobavím, když si budou 4 ženy vzájemně kritizovat šatníky a domácnosti… jak je avizováno v upoutávkách, že bude napjatá atmosféra, tak to radši ani nezapnu. Pak už to není pořad o módě.

72
Ajda
Reagovat

Od 16. 1. nové díly.

73
Mali
Reagovat

@Ajda: JUPÍÍÍÍ

74
J.
Reagovat

Hurá, snad budou fajn.

75
ludmila
Reagovat

velký souhlas s anapro…!!!!

Přidat komentář

Přidat komentář