Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

Miro Šmajda mrtev, ať žije Max Jason Mai + singl

7. Březen 2012 | napsal(a): | reality show: SuperStar 2020

[singlepic id=3714 w=420]
Tak tohle jsme v historii českých ani slovenských Superstar ještě nezažili. Jeden z úspěšných účastníků Miro Šmajda odvrhl své občanské jméno a soutěže Eurovision Song Contest (u nás se tomu říká Eurosong) v Azerbajdžánu bude zastupovat Slovensko pod zcela novým uměleckým jménem Max Jason Mai.
Semifinále soutěže, ve které diváci hlasováním vyberou finalistu, se uskuteční 22. a 24. května v Azerbajdžánu, odkud pochází loňský vítěz duo Ell/Nikki. Velké finále, do kterého se automaticky dostanou země jako Německo a Velká Britanie, které sypou nejvíce peněz do rozpočtu této soutěže, se bude konat v sobotu 26. května 2012

Česká republika se této soutěže neúčastní.

Max Jason Mai – Don’t Close Your Eyes

SUNíčko

Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.

SuperStar 2020

Diskuze k článku

Počet komentářů: 19
1
Nofux
Reagovat

lol to nový jméno :D No, nicméně musim přiznat že i přes to, že Mira nemusim, tak se mi ta písnička celkem líbí a na ESC by to mohlo mít nějaký úspěch, protože je to prostě jiný…

Reagovat

Nofux (1) otázkou jak moc jiné. Kdysi to vyhráli tito http://www.youtube.com/watch?v=B5ZfQMOHB5k :)

3
Nofux
Reagovat

2 – To jo, myslel jsem to v kontextu letošní ESC plné samých nudných a dost průměrných popových písniček, takže si myslim že Mirova písnička (pokud jí dokáže dobře zazpívat i naživo a předvede pořádnou show) může uspět.

4
anja
Reagovat

3 tak o tom nepochybuju, Miro je showman … mimochodem, tu vánočku má na břichu jakože fakt živou anebo mu ji dodělali ve fotošopu? bez košile jsem Mira ještě neviděla, aaach %-)

5
irena
Reagovat

Vánočku na břiše má pravou, před odjezdem do Ameriky fakt makal v posilovně.

6
Kapi
Reagovat

Ta pisnicka je odrhovacka, ktery jedou od rana do vecera na kdejakym radiu ( kdyz uz daji tenhle typ skladby). Me to zni vsechno stejne.

7
Marie
Reagovat

Miro maká, skladba výborná. Navíc si všechno skládá sám. Tohle už působí hodně profesionálně. Alespoň někdo ze Superstar stojí dál za pozornost. Moc jich není. Ale je fakt, že má výhodu. Pro showbyznys se narodil, výborně vypadá, sám skládá. Záleží už jen na lidech kolem něj, aby to nepodojili. Ale slyšela jsem, že si hodně věcí hlídá sám.

8
Otýlie Šmatlavá
Reagovat

Já to věděla, že má ten pošuk všech pět pohromadě a že za jeho koncem kariéry je nějaká kulišárna:-)))

Písnička ujde, na můj vkus příliš cukříková, ale šanci na úspěch má, velkou.

Reagovat

ireno (9) co je v tom článku navíc oproti tomu, co se píše zde na Panáčkovi?

11
Maxx
Reagovat

Miro šanci má, letos je to žánrově hodně pestré a každý žánr bude vybočovat. Bohužel je v semifinále, kde jsou rovnou někde 4 hudební legendy balkánských zemí a ty si samy sobě přihrají hodně bodů, tak je otázkou, kolik jich zbyde pro něho :D Ale na escportalu už psali i o zahraničních reakcí a zatím je hodnocenej hodně dobře, takže to vidím celkem pozitivně. Ale to jméno, trapas :D

12
irena
Reagovat

10 – jsou tam podrobnosti o Eurosongu a Mirově projektu

13
libena
Reagovat

tak mi se teda miro líbil vždycky a tahle písnička je dost dobrá…

14
Jana
Reagovat

Miro u mna boduje, dokazuje, ze superstar moze byt v zivote zacinajuceho spevaka zlomom, odrazovym mostikom, ak sa chyti ponukanej sance, nestaci vediet iba dobre odprezentovat prevzatu piesen, to je dnes zalostne malo,, dobrych autorov hudby, textu a manazerov mozes hladat ako ihlu v kope sena, ak nie si sebestacny koncis, kolko hviezdiciek rocne vyprodukuju komernce sutaze ? Mirovi som fandila v superstar, dostal ma farbou hlasu zahranicnych spevakov, dnes ho obdivujem o to viac
http://www.aktuality.sk/clanok/202698/slovensky-zastupca-na-eurovizii-max-jason-mai/

15
Rena
Reagovat

Petr Ševšík má nové ofic. stránky…
http://www.sevcikpetr.com/

16
Rena
Reagovat

..Ševčík..

17
irena
Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=rnmx3FE0T90

Velmi zajímavý rozhovor s Mirem. tedy Maxem :)
Kéž by bylo víc tak cílevědomých a tvrdě pracujících zpěváků…

18
M.
Reagovat

17 souhlasím :-) Bude ještě trvat dlouho, než si zvyknem na nové jméno :-)

19
Jirkas
Reagovat

No konečně mu skoro tři roky poté někdo poradil, že v šoubyznysu prostě se jménem Šmajda neprorazí.

Přidat komentář