Panáček v reality show

SuperStar 2020

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

SuperStar 2021, 1. casting

4. Září 2021 | napsal(a): | reality show: SuperStar 2020

SuperStar 2021 porota

Než se zde zítra ráno objeví rekap, můžete diskutovat o prvním dílu.

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz

SuperStar 2020

Diskuze k článku

Počet komentářů: 8
1
Prochor
Reagovat

Jestli jste už viděli první casting Superstar, tak dobrovolná hasička Petra je podle mně bomba. Většinou v prvním castingu se vždycky objeví někdo, kdo to daleko dotáhne. Třeba v řadě s Emmou dokonce Štěpán Urban nastoupil jako úplně první.

2
Bezík
Reagovat

No tož zdar chlapci a děvčata, jak se pořád máte ? Tak nám ty galeje zase začínají … :-D :-D

3
Dena
Reagovat

ta hasicka – to bola ta holka za klavirom? co spievala demi lovato? to som mala husinu. skvela bola. a tiez mi sadla ta Nikita co spievala Bondovku + potom neviem meno, chalanisko, s takym chraplakom, ktory zaspal:-)

4
Prochor
Reagovat

@Dena: Ano, byla to klavíristka. Podle mně zazpívala neuvěřitelně procítěně. Kdo ještě neviděl první díl, dá mi za pravdu.

5
Filip
Reagovat

Tak kterej z Cechu (teda spis z Cesek) letos vyhraje? :)

6
bobina
Reagovat

Mně se nejvíc líbil Martin Dufek – ten, co zaspal. Krásná barva hlasu ladila se soulovým cítěním – móóóc pěkné! Rocker a dobrovolná hasička taky fajn.

7
Ter.
Reagovat

Holka za pianem nadpozemska, ale uvidíme, jak ji půjdou energictejsi kousky. Moderní gymnastka taky super, libila se mi i modelka (kterou zbytecne dusili, i ta první věc byla v poho, akorat to holt po modulaci mela na hraně rozsahu). Naopak mě neoslovila ta kadernice v klobouku, přišlo mi to ujeceny, ani ta sympaticka kung-fu slecna, nepříjemnej hlas ve vejskach. Z kluků mě víc než zaspavší rocker bavil ten mladej zvukař, dobrej hlas a dobrej výběr songu. Nejvíc mě iritoval ten rádoby youtuber, to bylo jako co?

8
Prochor
Reagovat

Mně pobavil popelář, který pojal casting turisticky a neustále pochodoval a otáčel se. Ještě se neustále ohlížel kolem dokola, jako by něco hledal.

Přidat komentář

Přidat komentář