Panáček v reality show

Superstar 2018

neděle 20:20 na TV Nova a TV Markíza

SuperStar 2015: Československé hity s divokou kartou na konci (3. finále)

17. Listopad 2015 | napsal(a): | reality show: Superstar 2018

štěpán urban - divoká karta

Ve třetím finálovém kole se nejlepší šestka soutěžících musela popasovat se zpíváním v rodném jazyce. A jako vždycky se některým dařilo lépe a některým hůře. Nejdramatičtější bylo tentokrát závěrečné vyřazování, které s sebou přineslo zvrat v podobně udělení divoké karty. Který soutěžící ji nakonec dostal? Jaké výkony soutěžící v tuzemských písních předvedli? A jací nás navštívili hvězdní hosté? To všechno pro vás již tradičně shrnou DJ Vlado a Scalex ve svém rekapu.

Host večera: Martin Chodúr

zpíval: Karel Gott – Žít

DJ Vlado: Vítěz první Česko Slovenské SuperStar byl vždycky pan zpěvák a včera to opět potvrdil. Jeho vystoupení bylo jedním slovem vynikající, to byla více než důstojná pocta nemocnému Karlu Gottovi. Martin nemusí být každému sympatický a ani nemusí každému sedět jeho oldschoolový projev, avšak jeho zpěvácké kvality se mu prostě nedají upřít. Perfektní úvod večera.

Scalex: Chodúra už jsem delší dobu neslyšel, není to můj šálek maté, ale poslechl jsem si ho rád a velmi příjemně mě překvapil. Že bude zpívat čistě a kvalitně, to jsem samozřejmě očekával, ale že od dob SuperStar tak výrazně zapracoval na zpevnění spodních poloh, to pro mě byla novinka. Hůlka má po monopolu.

Veronika Danišová

zpívala: Miro Žbirka – Atlantida

DJ Vlado: Stejně jako minulý týden Veronika otevírala soutěžní část večera, na rozdíl od minulého týdne bylo však její vystoupení tentokrát matnější. Technicky jí nebylo tradičně co vytknout, ale celkové podání bylo natolik akademicky chladné, že to místy působilo víc jako Antarktida než jako Atlantida. Vlastně díky bohu za ten výpadek textu, jelikož ten přinesl do Veroničina vystoupení tu jedinou opravdovou emoci. Podání Gábiny Gunčíkové se mi líbilo určitě víc, i když ani u ní to nebyl zdaleka takový touchdown jako jiné její výkony.

Scalex: Nevím, jestli měla Veronika obavu z toho, že opět zpívá jako první, ale tentokrát to nebylo úplně ono. Někdy se i u emotivních zpěvaček a emotivních písniček stane, že se to nějak navzájem vyruší a vznikne z toho mnohem chladnější věc, než by člověk čekal. Myslím, že pojem „akademická zpěvačka“ vytanul při této písni na mysli mnoha lidem. Výpadek textu byl možná krapítko delší, čekal jsem, že se Veronika chytne rychleji, ale asi bylo dojetí silnější než sebekontrola.

Štěpán Urban a Emma Drobná

zpívali: Xindl X & Mirka Miškechová – Cudzinka v tvojej zemi

DJ Vlado: Přiznám se, že od tohoto duetu jsem očekával trochu víc. Čistě pěvecky zde měla navrch Emma (což vyniklo především přímo v sále), zatímco na Štěpána mi Xindlův part přišel poněkud nízko. Na druhou stranu co se týče výslovnosti, bylo lépe rozumět Štěpánovi, zatímco Emma občas artikulovala poněkud ledabyle. Jako celek to bylo příjemné vystoupení, ale nebyl to touchdown, který jsem od toho očekával.

Scalex: Pěvecky mě v podstatě nic nerušilo, ono ostatně stačí, aby Emma otevřela pusu a ta barva mě dostane vždycky, i kdyby zpívala falešně jak divá sviňa, Štěpán to také odzpíval solidně; mnohem víc mi vadilo to jeho culení, které do téhle písně opravdu nepatřilo. Ne že by se museli oba tvářit veledramaticky, ale je to prostě o rozchodu, o tom, jak si lidé přestávají rozumět a to není zrovna veselé téma. U Cohena to Štěpán zvládal v pohodě, tak nevím, proč ne u Xindla X.  Vystoupení slušné, ale do křesla mě nezabořilo.

Pavol Kovaliček

zpíval: Michal Dočolomanský – Zbohom buď, lipová lyžka

DJ Vlado: Jak jsem předpokládal, tento styl sedí Paľovi jako ona pověstná na hrnec. Podle mě by se měl tímto směrem určitě do budoucna ubírat spíš než cestou klasického rocku, kde má velkou konkurenci, zatímco v kategorii folk-rockových crossoverů zas taková konkurence není. Jediné, co mě trochu rušilo, byly ty nepovedené falzety, jinak to byl rozhodně Paľův nejlepší výkon v soutěži. Pro mě osobně jasně nejlepší a nejzábavnější číslo večera.

Scalex: U Pavla mám trochu problém s jeho výslovností, je trochu horkobramborová, což se hodí v angličtině, ale určitě ne ve slovenštině. Dost mě rušilo, že slovensky zpívané skladbě rozumím méně než třeba písním v angličtině (podotýkám, že jsem na půl Slovák, takže to není tím, že bych neuměl slovensky). Co se týká folkrockového stylu, v něm se Pavlovi daří. Bylo to výborné vystoupení. Pokud bych měl něco vytknout, tak asi jen takový pocit, který mám z většiny Pavlových vystoupení: neumí se odvázat a má obrovskou sebekontrolu, jako kdyby si pořád hlídal, zda je vše tak, jak má být. Působí to na mě trochu „pionýrsky“, slušňácky, slušelo by tomu trochu víc jakéhosi bohémství.

Sabina Slepčíková

zpívala: Kleopatra – Teď královnou jsem já

DJ Vlado: Už podle playlistu jsem očekával průšvih a ten se taky dostavil. Sabina byla od začátku do konce úplně mimo, což zvlášť v této kantiléně naplno vyniklo. Místy se dokonce pokoušela o kudrlinky, ale tyto pokusy skončily tragicky. Když nepočítám Hvězdnou pěchotu, tak tohle byla jednoznačně nejhorší verze této písně, jakou jsem kdy slyšel. Bezkonkurenčně nejhorší, co včera večer zaznělo.

Scalex: Pusťte do soutěže introvertní průměrnou zpěvačku, připomínejte v rámci pí ár, že je v soutěži hlavně kvůli H.L.P., týden co týden jí naložte tvrdou kritiku a nakonec jí dejte obrovskou klenutou kantilénu vyžadující silný, výrazný a dominantní hlas. Co z toho asi může vzejít? Sabiny je mi ukrutně líto, dramaturgie ji poslala do kol, kde neměla co dělat a teď ji deptá před statisíci diváků. Asi by si už i sama přála klid, protože je jasné, že nic jiného než kritiku až do vypadnutí neuslyší, protože je objektivně nejslabší ze soutěžících (což ovšem neznamená, že je coby zpěvačka úplně marná).

Štěpán Urban

zpíval: David Koller – Chci zas v tobě spat

DJ Vlado: Když jsem se dozvěděl, že Štěpán bude zpívat tuto píseň, která je navíc v rámci zpěváckých soutěží prokletá, tak jsem byl poněkud skeptický, avšak Štěpán je natolik spolehlivý zpěvák, že se s tímto “oplodňovákem” vypořádal se ctí. David Spilka a Petr Ševčík ji sice podali úderněji, ale ve Štěpánově podání byl zase cítit osobitý muzikantský smrad. Bylo tam sice I pár zaváhání, ale jako celek to pohromadě drželo dobře. Good job.

Scalex: Za mě dobré, tahle písnička mě baví a každý, kdo nezačne zkoušet napodobit Kollerovu dikci, s ní může docela slušně zabodovat. Je pravda, že soutěžícím nosí smůlu, ale to já nehodnotím. Hodnotím, jak se mi to vystoupení líbilo a mně se líbilo, Štěpánovi to sedlo, znělo to profesionálně a uvěřitelně. Být holka, možná z toho úplně rozteču. Takhle jsem radši z roztečením čekal na Emmu, ale každopádně Štěpánovi všechna čest.

Dalibor Slepčík a Veronika Danišová

zpívali: Karel Gott & Darina Rolincová – Zvonky štěstí

DJ Vlado: Tento duet předčil všechna moje očekávání a byl ještě bizarnější než jsem si myslel. Překvapilo mě však, že to kazila hlavně Veronika, která se prostřednictvím fistulky až tak moc snažila napodobovat Darinku zamlada, že to znělo zcela nepřirozeně. Dalibor byl tak nějak tradičně besídkovitý. Rozhodně nejhorší ze všech tří duetů.

Scalex: Au. Tady šla opravdu udělat jen ta věc, která se vyloženě nabízela a kterou porotci ihned zmínili – obrátit party a nechat Veroniku zpívat Karlův a Dalibora Darinčin part. Obrátit to na parodii, vzít to trochu s humorem, pak by i chyby byly prominuty. Jenže takhle to bylo bez humoru a tak musím vyplísnit Veroniku za to, že se se svým úplně jiným typem hlasu pokoušela napodobit prepubertální Darinku. Ne, tohle nebylo dobré vystoupení.

Emma Drobná

zpívala: Jana Kirschner – Pokoj v duši

DJ Vlado: Těžko se mi to říká, jelikož Emma je mojí jednoznačně největší favoritkou (na čemž se nic nezměnilo a ani do konce soutěže nezmění), ale tentokrát u mě zůstala poněkud za očekáváním. Rozhodně to nebyl špatný výkon, ale ten magický moment, který šel ze všech Emminých vystoupení z minulých kol, se tentokrát bohužel nedostavil. Bylo to tak nějak ploše odzpívané, jakoby to Emma chtěla mít rychle za sebou (celý večer na mě Emma navíc působila dost smutně, že by kvůli událostem ve Francii?). Její barva hlasu jí však vytáhne z každé bryndy, takže i matnější výkon se nakonec poslouchá příjemně, jen to holt tentokrát nebyl touchdown jako v minulých kolech.

Scalex: Tak člověk se tejden těší a ono nakonec nic moc. Tedy ta barva tam samozřejmě byla, ejchuchu, ale zbytek zaostával. Přišlo mi, že ve slokách se Emma zbytečně moc hýbala – to vlnění si mohla odpustit, působilo by to smutněji, pokorněji. Vzpomněl jsem si na výkon Kristíny Debnárovej z roku 2013, ten mi přišel povedenější a to navzdory tomu, že se Kristíně na začátku trochu třásl hlas (ne, neimplementovali mi paměť DJ Vlada, připomněl jsem si to na YouTube). Celkově vzato byl Emmin výstup docela příjemný, ale žádnými superlativy nehýřím.

Pavol Kovaliček a Sabina Slepčíková

zpívali: Miro Žbirka & Martha – Co bolí to přebolí

DJ Vlado: Překvapivě nejlepší duet večera, který pro mě nečekaně překonal očekávaný duet Štěpána a Emmy. Pavol pojal Žbirkův part vyloženě po svém (rockověji) a Sabina se mi líbila možná nejvíc za celou soutěž. Do famózního duetu Cose Della Vita dvojice Gunčíková – Adamec to mělo sice dost daleko, ale i tak to byl příjemný duet.

Scalex: Pro mě překvapení večera. Od Sabiny to byl rozhodně nejlepší výkon v celé soutěži a touto písní může těm, kteří v ní zpěvačku nevidí vůbec, vytřít zrak. Pavol se odvázal a nebýt tam ten jeden moment, kdy tím chraplákem trochu nevhodně prořízl budovanou atmosféru, bylo by to takřka bezchybné vystoupení. Takhle musím dodat, že Pavol má slušný potenciál, ale musí se naučit svůj hlas ovládat, aby v každé situaci věděl, co ze svého repertoáru technik má právě použít.

Dalibor Slepčík

zpíval: Michal David – Pár přátel stačí mít

DJ Vlado: Co nového napsat k Daliborovi? Zase to byla zcela nezajímavá školní besídka, která byla odzpívaná monotónně a bez výrazu. Ovšem to nejhorší na tomto vystoupení bylo to závěrečné selfpromo Michala Davida, jelikož tento komunistický tyranosaurus se nacpal do každé federální řady SuperStar a navíc totálně zkazil obě řady Hlasu. Škoda, že revoluce byla sametová, protože jinak by už dávno visel na kandelábru.

Scalex: Nezajímavé plytké vystoupení, které bude jednou dospělý zpěvák Dalibor Slepčík publikovat na svém webu ve smyslu „koukněte, jaké kokotiny jsem dělal, když jsem byl puberťák.“

Pořadí výkonů podle DJ Vlada:

1. Pavol, 2. Štěpán, 3. Emma, 4. Veronika, 5. Dalibor, 6. Sabina

Pořadí výkonů podle Scalexe:

1. Štěpán, 2. Pavol, 3. Emma, 4. Veronika, 5. Dalibor, 6. Sabina

Pořadí duetů podle DJ Vlada:

1. Pavol a Sabina, 2. Štěpán a Emma, 3. Dalibor a Veronika

Pořadí duetů podle Scalexe:

1. Pavol a Sabina, 2. Štěpán a Emma, 3. Dalibor a Veronika

 

Host večera: IMT Smile

zpívali: Niekto ako kráľ

DJ Vlado: Jako exkluzivní host tentokrát vystoupila jedna z nejznámějších slovenských kapel, která je však v Česku na okraji zájmu, což je paradoxní, že takoví No Name jsou u nás megapopulární, ale když si srovnáme jejich vystoupení v SuperStar, tak z toho jednoznačně vítězně vycházejí IMT Smile. Bylo to živelné, energické a i finalisti si u toho pěkně zatrsali.

Scalex: Oproti té noname nudě úplně něco jiného. Víc už by to tam roztočila snad jen balkánská dechovka. IMT Smile ukázali, jak si umějí vystoupení užít, saxofono-klarinetista dul ze všech sil a vystoupení korespondovalo s názvem písně – tohle si všichni královsky užili.

Kdo vypadl?

DJ Vlado: Celá porota se opět jako na jednoznačně nejslabším článku finálové šestky shodla na Sabině Slepčíkové. Ta však opět přežila a nejméně hlasů dostal (zřejmě vlivem prokleté písně) Štěpán Urban, což byl pro zbylé soutěžící šok a Emma se z toho dokonce rozplakala (ovšem pohled na ni přitom byl nádherný, jelikož dokázala, že i plakat umí s noblesou, tuhle holku prostě nejde nemilovat). V tuto chvíli však jako deus ex machina zasáhl Habera, který okamžitě navrhl udělení divoké karty, s čímž ostatní porotci vřele souhlasili a Štěpán tak pokračuje v soutěži dál. A nutno říct, že opravdu zaslouženě.

Scalex: Jak už jsem psal výš, Sabina dostala opět naloženo. Skoro mi u televize bylo špatně i za ni. Bohužel ji asi další nálož čeká příště, protože se mají zpívat písně hudebních legend a to většinou bývají velké a výjimečné songy pro výjimečné hlasy. Nejméně hlasů dostal Štěpán (v mém hodnocení tohoto kola hodnocen na první příčce), těžko říci, zda vlivem „prokletého“ songu, nebo spíše kvůli tomu, že se svými medailonkovými vtípky mohl dotknout Slováků, kteří jsou na nacionální humor dost citliví. Porota ale využila divokou kartu, což znamená tři věci: Štěpán zůstává minimálně týden ve hře, příště vypadnou dva soutěžící najednou a žádný soutěžící už nemůže být spasen a vrácen do hry. Zda to bylo nebo nebylo dobře, to ukáže budoucnost, odhadnout si to netroufám.

Hodnocení 3. finále podle DJ Vlada:

Československé kolo nedopadlo nejlíp, někteří zůstali za očekáváním a jediným, který z obou písní vyšel se ctí, byl tentokrát Pavol. Jakkoliv byly minulotýdenní medailonky, ve kterých soutěžící předváděli své kolegy, vtipné, tak ty z tohoto kola, ve kterých si soutěžící hráli na školu, mi nepřišly naopak vtipné vůbec. Nejlepší vtip večera pronesl jednoznačně Pyco ve své narážce na scénáristu SuperStar, „hardcore fanouškům z Panáčka“ dobře známého Jana Lišku. Příští týden nás čeká kolo legend, které bude vlivem udělení divoké karty završeno hned dvojitým vyřazováním. Bude redukce z šesti na čtyři překvapivá, nebo nikoliv? Na to si musíme počkat do neděle.

Hodnocení 3. finále podle Scalexe:

Škoda, že mi nikdo nesplní můj sen, aby se v ČeskoSlovenské SuperStar zpívaly JENOM české a slovenské písně (po celou dobu soutěže, od castingů až po finále), maximálně by se udělalo jedno výjimečné kolo zahraničních skladeb. Takhle jsem si mohl české a slovenské písně užít jen tentokrát a jak je vidět, soutěžící se při nich odkopávají mnohem spolehlivěji než u zahraničních songů. Medailonky mě tentokrát absolutně nebavily a velmi (VELMI) postrádám medailonky laděné hudebně, tj. hodiny s korepetitorem či hlasovým poradcem, nácviky skladeb na pokojích a podobně. Je to HUDEBNÍ soutěž, hledá se HUDEBNÍ talent, tak proč se nedozvědět ještě něco více z hudebního života soutěžících, než nějaké rádobyvtipné dotazníky? Co ještě? Pyco rulez, Jitka nerulez, porota tentokrát v pohodě, divoká karta asi uplatněná spravedlivě… no a těším se, že příště to bude ještě lepší.

Superstar 2018

Diskuze k článku

Počet komentářů: 400
1
Rick
Reagovat

Snáď sa im tá divoká karta neotočí a nevypadne im niekto koho by tam mali radšej ako štěpána, reakcia poroty keď vypadla Pia Toscano a divoká karta už bola 2 kolá preč. Nabudúce to vidím na odchod opäť Štěpána prípadne veľkým zázrakom Sabiny a myslím, že druhé nepostupové miesto si odnesie Veronika, prípadne Pavol. Ale radšej ako Sabinu by som videl odchádzať namachrovaného Dalíka, ktorý mi neskutočne lezie na nervy ani nie tou tlačenkou ale správaním sa, jo jsem frajer atď atď, má to 15 rokov a správa sa ako keby vypredal štadión v Amerike.

2
J
Reagovat

Ja navrhujem brat tuto SS taku aka je a zabudnut na tie predchadzajuce. A ani neporovnavat vykony sutaziacich s touchdownami predchadzajucich SS a uz rozhodne nebludit zahranicnymi sutazami typu IDOL a Xfactor. Musime byt proste vdacni za kazdy trosku svetly okamzik a vykon v tejto tak okliestenej SS. Ja som sa na to uz naladila v semifinale. Vybrala som si za favorita Pala, ktory sice nepodava najlepsie vykony, ale tie piesne co spieva maju aj v jeho podani zvlastne caro. Navyse si s nim tie piesne aj spievam. Vcerajsok bol jeho urcite TOP vykon a sam bol dobre naladeny. Ale aj ten Aerosmith, co mu Soukup vytykal mal pre mna neuveritelne caro. Ono ta piesen, ktoru D. Warrenova napisala pre Tylera je neuveritelne krasna a emotivna sama o sebe a Palovi jednoznacne viac pomohla nez ho potopila. Navyse musim ocenit, ze citlivejsie nerockovejsie podanie nez Tylerovo aspon pre mna ma velke kuzlo. Jednoducho to zaspieval po svojom. Uz s napatim ocakavam jeho vybery do kola LEGENDY. Kludne by to mohli byt ELAN a TUBLATANKA, kedze tieto 2 skupiny na Slovensku patria medzi legendy. Ale nielen ja aj dalsi fanusici by boli vdacni ak nezazneju vecne spievane VODA CO MA DRZI NAD VODOU a DNES. To by znamenalo, ze NOVA s MARKIZOU uz nemaju ziadnu fantaziu, aby prekvapili inymi piesnami nez tymito, ze? Moj osobny vyber OD TATIER K DUNAJU a LASKA, DRZ MA NAD HLADINOU. Viem si predstavit, ze by to dobre odspieval a aj divak na Slovensku by sa potesil viac nez keby mu Palo zaspieval nejaku extra zahranicnu legendu.

3
Valamin
Reagovat

Rekapitulace super. Beztak stokrát lepší než přímo sledovat Superstar, hlavně tedy tento ročník.
Tohle se bude jistě jevit jako buzerace, ale zkrátka mi to nedá a zeptat se musím – vy tady na Panáčkovi nemáte korektora, editora a jakmile něco napíšete, dávate si to do systému sami?
Já jen, že se v textu objevuje mnoho zbytečných překlepů. Jak to tak člověk čte rychle, protože se to čte dobře, tak si je teda v tom množství uvědomuje čím dál tím víc, a to teda už není dobrý. Zkrátka se to sem nehodí a zkazí to požitek z dobře napsaného textu.
Jen tak pro představu:

Štěpán Urban a Emma Drobná – v závorce přebývá v (což v vyniklo…)

Pavol Kovaliček – slovo kokurence – konkrence

Štěpán Urban – nerozdělení slov jsem byl – jsembyl

Dalibor Slepčík a Veronika Danišová – Dalibor byl – byol

Kdo vypadl – …, který okamžitě navrhl udělení divoké karty – přebývá tam se – …, který se okamžitě navrhl… V tom samém odstavci chybí čárka před (,) a štěpán tak pokračuje (výjimky, kdy je čárka před a v případech – a proto, a tedy, a tudíž, a tak – a () tak

4
Tomáš
Reagovat

Vlado konečně nemáš Emmu na prvním místě a nebyl to u tebe touchdown, tak to teda klobouk dolů! Ona to tentokrát totiž fakt žádná sláva nebyla….

5
J
Reagovat

@Tomáš: Ja by som sa na tvojom mieste prestala tesit a pripravila sa na nadchadzajucu nedelu, ked Emma ako ZLATY KLINEC PROGRAMU zaspieva GOMBITOVU. Aspon si to myslim, kedze GOMBITOVA patri medzi tie najLEGENDY zo Slovenska. A kto iny v tejto SS by ju mal zaspievat nez prave Emma. A ked sa to ludom bude pacit a velmi, tak to patricne aj ocenia. My dvaja sa radsej starajme o nasich 2 chalanov. Ja sa raz tesim a raz mam o nich strach.

6
dolores
Reagovat

Vlado, k dnesnemu sviatku ta poznamka o MD je na mieste :))) pre neho revolucia ani neprebehla, z obidvoch spolocenskych systemov vytazil, co sa da. je to proste frajer… :// A jeho fanusikovia -Slepcikovci seniori si zmenu asi tiez nevsimli, ked Dalikovi ani nevysvetlili taku zakladnu vec, ze na namestiach sa strngalo klucmi a nie zvonkami (stesti) :D

7
dolores
Reagovat

@Tomáš: pre mna u Vlada 2 prekvapenia, 1.- ze dal ako prveho Pavla a nie Emmu a 2,- ze ju dokonca dal na 3. miesto, pricom ja sama ju mam na 2. :D
a inak Antarktida – LMAO

8
Jai Kudo
Reagovat

Já jsem si tak v rámci dnešní nostalgie přehrával pár videi z předcházejících SS a jsem přesvědčený, že největší grandfinále bylo v SS2011. V prvním ročníku s Anetou a Šárkou to bylo spíš „vraždění neviňátek“ :-D , další výborné GF byli CHodúr se Šmajdou, ale GG s Adamcem byli (a možná i budou jak to tak sleduji) nejlepší. A věřte nebo ne, je mně upřímně líto, že se LA neprosadil víc. Já jsem ho vždycky považoval za výborného zpěváka. Ale ono to není jen o tom vyhrát, je to i o té osobnosti. Snad alespoň v poslední době se skupinou Horská Chata je naděje, že se konečně předvede v lepším světle, než doposud….
https://www.youtube.com/watch?v=DjLW8eB8mjA

9
Jai Kudo
Reagovat

@dolores: Ten kolotočář je jako améba….vetře se vždycky a všude…

10
J
Reagovat

@Jai Kudo: Mna prekvapilo to, kedze som tuto SS 2011 priamo nesledovala, ale dopozerala som si to dodatocne. Ze v oblubenosti by bol Lukas Adamec u mna hned za Gabikou Guncikovou. Jednako sa mi pacil najma v tej Metallice aj ked bol chory a vobec oni dvaja sa mi zo vsetkych pacili najviac. S prekvapenim u mna na 3. mieste skoncil Harich. Bol taky vesely, bezprostredny, zivelny nieco ako Stepan teraz v tejto SS 2015. Iste Stepan ma 17 a Harich vtedy len 15. Ale kedze sladky Dalik mi pripada viac na 13 nez na 15 rokov, tak sa mi k Harichovi priblizuje prave Stepan. A som si ista, keby sa Dalibor nebol prihlasil, tak Stepan by mal na svojej strane vsetky teens. Ak by sa nebol prihlasil Dalibor, tak Sabina by bola skoncila najneskor na DLHEJ CESTE.

11
dolores
Reagovat

1.Pavol – trefny vyber, skvele zaspievane s vyrazom, striedanie farieb hlasovych poloh – sem tam aj do rockovej, sem-tam chalpcenskej, jeho hlas sa krasne nesie priestorom. bolo to silne, energicke a ciste. (aj intonacne) krojova kosela, opasok, husle, tanecnici – vsetko tomu dodalo punc profi muzikaloveho vystupenia. pre mna konecne Touchdown ako prasa! (po Emminom Your song)
ak by nabuduce vypadol, som rada, ze ukazal co v nom je, a neodide zo sutaze len ako otloukanek poroty, ale necha za sebou toto paradne cislo. a ano dr.Kalino, biela kosela mu sekne …

2.Emma – tento song nie je ponimany ako sanson, takze som nemala naroky ako na Ceresne, aby sa striktne islo po texte. preto tato jej verzia mi prisla prijemna a v refrenoch ma bavila velmi, jej hlasok mi ovela krajsie znie vo vyssich polohach, citim tam viac emocii. dole je to sice krasne zamatovo zafarbene, ale nejake ploche… aj v tomto pripade bola v refrenoch citliva, podobne ako Debnarova, a tiez sa mi pacil jej obmeneny outfit. mozno jej trochu chybala iskra v ociach, ktoru mala minule, ale aj tak charizma, ktorou disponuje je to, co je jej obrovska pridana hodnota k spevu. mam ale o nu obavy, fandi jej dost chlapov a ti ako je zname sms neposielaju, tak aby nam Emma nevypadla, aby ju neprevalcovvala ludovejsia hlasova „diva“ Veronika… :// esteze Emmu podporuju obidve krajiny

3.Stepan, – uz som pisala : velmi labilne vystupenie, vystrasene kuriatko, nevedelo kam pozerat, pritom hlas krasny cistucky v hlbkach lahucky az hladivy, no v slove sila nebola sila, a vobec malo dynamiky. ale je to pekny song – oplodnovak, takze bez vizualu sa ludom bude pacit aj tato verzia… neviem preco to zaspieval takto, t.z.len 1 slohu a potom hned ten zaver, s opakovanymi versami , cim akoby odpalil atmosferu piesne.
este jedna dolezita vec, co mi u Stepana (nielen v tejto piesni) chyba, a to je : ENERGIA
napriek vsetkemu, toto nebolo u mna na vyhadzov, lebo on spevacky stale velmi silno boduje, skoda, ze nie aj osobnostne…
v porovnani s ex-sutaziacimi, napr. Sevcikova verzia bola premakanejsia, spevacky, od Stroffeka si pamatam ako v tej piesni z neho isiel zivocisny sexapeal…

4.Veronika – zaciatok zly, vobec som jej to neverila, tlacila to do romskeho stylu, do nosa, darmo ze mala pekne hlbky, mna to romske frazovanie rusilo sakramentsky… a este bez emocii, len aby to nejako akademicky vyzeralo. potom ked sa v silnejsej pasazi otovrila, konecne som tam nieco aj pekne pocula, no zrazu nastala asi psychicka indispozicia, alebo jej vyschlo v krku, neviem, ale tej bachorke o dojati z potlesku jej neverim, to bola vyhovorka, aj ked Veronika posobi ako skvela baba a bezpochyby nou aj je, imho je trochu aj herecka, ved sme to videli aj minule v medailonikoch. :)) neustalu ale naozaj neustalu pochvalu poroty nechapem. medzi divakmi je velmi oblubena aj za chudnutie, a zda sa mi, ze prave ona je pre ostatnych slovakov Pavla a hlavne pre Emmu velmi nebezpecna konkurencia.

5.Dalibor: ked som si myslela, ze po Veronike nemoze byt nic horsie, tak Dalibor ma presvedcil, ze to mozne je…hrozne nudne vystupenie, obcas netriafal tony, detsky ale naozaj detsky spev, o emociach a vyraze v piesni sa absolutne neda hovorit. bola to horsia detska besiedka. alebo detske karaoke ? neviem, predtym toho Marsa daval aspon so srdieckom, ale tu ? bol prazdny ako vyprchana vonavka alebo ako jeho segra … a co zase wtf, ze ako mlady MD ? boooze uz tu bol Jackson, Bieber teraz David.. omg.

6.Sabina – to uz radsej nebudem komentovat, dostala dost, aj ked jej to zrejme nevadi, lebo citi, ze ju ludia poslu stale dalej. aspon v tom duete s Palom si napravila renome, ale inak des! jedno pozitivum tu vidim: svoju najhorsie vystupenie z minula : Roxett neprekonala….

duety:

1.Palo&Sabina – samozrejme sa mi Palo pacil aj v duete, len na zaciatku sa trapil s nizkymi tonmi, ale sa slusne s tym vysporiadal,potom ten drajv v strede duetu, to bola zaujimava zmena oproti originalu, a pekne ladili so Sabinou, ktorej ten duet asi fakt najlepsie sadol, no myslim, ze prave vdaka Palovi tam zaziarila, podobne ako s nim zaziarila aj Karolina.slovami Vytiskovej Palo je spolahlivy partak na duety..v spolocnych pasazach ju prespieval, ale to je chyba zvukara, mali ho stisit a Sabine to zosilnit. . a oni dvaja boli jedini, kto tam mal aku-taku chemiu medzi sebou.

2.Emma&Stepan – mne osobne sa viac tu pacil Stepan, zaujal ma inou farbou hlasu ako spevak zo Xindl, a neriesila som ten text, nepoznam ten song, ale Stepan sa fakt priblbo usmieval a vyzeral pri Emme trochu ako dieta :D k nej by isiel iny nejaky poriadny chlapisko… ale aj ona sa nevyznamenala, tak nejak mi tam prisla nevyrazna a duchom nepritomna

3.Dalibor&Veronika – strasne, ani parodia to nebola, snazili sa s tym povinnym cvikom nejako vysporiadat, ale posobilo to hrozne nesurodo, Veronika sa mi v tych Darinkinych vysokych polohach nepacila vobec, intonacne sa tam asi 2x sekla, a vyslovnost: zvoN..ky stesti, to bol des…Dalibor tam dole to tiez nedaval, ved to mal pod rozsah … a asi naozaj dostala porota do sluchatok cute, lebo Klara hned zacala : bolo to roztomileeee …., Marta – hezke, mileeee, ……bleeeee

pre mna zbytocna zalezitost – divoka karta sa dostala do tych najspravnejsich, najmenej kontroverznych ruk, takze vsetky fans zakladne su spokojne…. aj ked nabuduce hrozi vypadnutie 2 mojich favoritov naraz :((, … na nieco je to dobre. ak vypadne Dalik, tak uz ju nemoze dostat :D

12
maria
Reagovat

@J: hlavne, ze oni si tak priali, ved sa aj dohodli na rozdeleni vyhry, duet Cose de la Vita neprekonatelny, a mozno aj Pomada :) pekna debata :) vdaka za rekap, btw Taslera som skoro nespoznala

13
J
Reagovat

@dolores: Ono Palo bude tazit z uspechu tejto nedele. Ja som si ista, ze keby jedna z tych 2 piesni bola ELAN – OD TATIER K DUNAJU a on to slusne odspieval, tak Slovensko by mu poslalo dost hlasov. Ide len o to, co dostane spievat on a co dostane spievat taka Veronika. A k tomu smutku u Emmy. Nezozeriem jej ten smutok z Pariza, kebyze nebol medzi tymi obetami niekto pre nu znamy. Aj mna to v sobotu sokovalo a bola som bez nalady. Ale v nedelu rano, to uz nemalo pre mna taky efekt. Ja si skor myslim, ze je za tym jej smutkom a nezaujmom skor nieco osobne a mozno nieco co suvisi priamo so SuperStar. Nejaky nenavistny antifanusik alebo spinave pozadie SS.

14
Monika
Reagovat

Priste na 99,9% vypadne Sabina a Stepan. Emma a Dalibor jsou jasni, sice jsem si pohravala s myslenkou, ze by jeho fans mohli poslat vic hlasu ji, protoze je v ohrozeni a Dalik ma sve jiste, ve vysledku by prekvapive vypadnul Dalik a Sabina zustala :-)))) No to se samozrejme nestane :-)))) Proste Emma s Daliborem jsou v bezpeci a jdeme dal. U Veroniky prijde mi uplne blaznovske myslet si, ze by mohla vypadnout v kole legend (kez bych se spletla)., to naopak bude jeji vecer v kterem zazari a napali to, urcite si vybere dva megahity ve stylu My heart will go on, I will always love you, Listen….fakt myslite, ze by s timhle vypadla? No to bych chtela videt :-)))) Ona ma strasne stesti, ze nema v letosnim roce konkurenci a netristi se ji hlasy, kdo miluje silne hlasy, posila ji smsky. Betka mela konkurenci v GG, Styblova v Sabine, Veronika je sama, vse jde na jeji smskove cislo. Sice je to zpevacka s nulovou budoucnosti, podobne jako Bagova, Styblova atd..ale na to se v soutezi nehraje. To spis je pravdepodobnejsi, ze vyhraje soutez, nez by v nedeli vypadla. Zapomente :-)))) Aby to nakonec nedopadlo jako v Hlase (Anna, Emma) versus (Bagova, Emma), ale to snad nehrozi. Kazdopadne dalsi nedeli jede dal.Pavol je svuj, neni to chlapecek, kteremu tece mleko po brade jako Stepan s Daliborem, je takovy nenapadny, sympaticky, je si vedom, ze pohyb neni jeho silna zbran, tak stoji na miste (nevadi, Stepan by si mel vzit z neho priklad), on sice neni zadnej extra zpevak a technicky dost chybuje, ale ma nejake kouzlo, ze to proste jako celek funguje a prilis nerusi (pokud teda clovek neni hudebni expert, coz vetsinovy divak neni). Ja si myslim, ze Pavol je na tom velmi dobre a v realu je mnohem silnejsi, nez se zda, jeho cilovka jsou maminky, babicky a ty nemaji potrebu psat na Fb, jak je Pavol boziiiii a jak ho milujiiiii….Podle me pavol skonci nejhur druhy a opravdu nejhur, rikam si co by Emma nasadila v GF proti jeho folkloru, to totiz vzdy spolehlive funguje a ja si umim predstavit situaci, ze ji porazi. Takze jsem nakonec dosla k zaveru, ze poleti Sabina se Stepanem.

15
Monika
Reagovat

oprava: Aby to nakonec nedopadlo jako v Hlase (Anna, Emma) versus (Bagova, Danisova), ale to snad nehrozi.

16
BarBora
Reagovat

@J:
Spomínam si, že aj Itcho mal obdobie, keď to vyzeralo, že by celkom rád vypadol, kto vie aké tlaky sú na nich vyvíjané, Emmu by si určite radi zaviazali, na jej výhru to veľmi nevyzerá…

17
J
Reagovat

@Monika: No v jednom mas pravdu, ked som sa divala na FB ma zarazilo, kolko ludi si pytalo zaspievat vo filmovom kole MY HEART WILL GO ON z Titanicu. Ale tymto by mohla ohrozit nielen Pala, ale aj samotnu Emmu o Sabine ani nevravim. Pretoze LEGENDY to su hlavne hlasom a rozsahmi a Veronika ho ma urcite najsytejsi a najsilnejsi a o hlasovom rozsahu ani nehovorim. Najidealnejsie by bolo, keby vypadli surodenci Slepcikovci, ale to je kvoli Daliborovej podpore nerealne. A hlavne produkcia urcite bude chciet vyuzit to, ze je na vrchole popularity, ved treba nielen naplnit studium na BARRANDOVE, ale aj dostat ludi pred televizor. No a Emma je zasa ako Slovensky zastupca krasna porcelanova babika s klipkajucimi ockami a zamatovo neznym hlaskom nielen v speve ale aj ked rozprava. Dodatocne sa ospravedlnujem vsetkym, ktori maju Emmu za hlavnu favoritku a ju proste zboznuju, ale ja mam doma rovnaku porcelanovu babiku s klipkajucimi ockami, len ta moja ma na rozdiel od Emmy oblecene nadherne MODRE SATY, farba oci a vlasov sedi s Emmou, len moja babika ich ma trosku dlshie a na konci kucerave.

18
dolores
Reagovat

@Jai Kudo a Jecko : aby to vyzeralo trochu pestrejsie a demokraticky, :D tak mne sa top2 z roku 2011 vobec nepacilo, ani som to nedopozerala, myslim potom az zo zaznamu… ten slavny duet vobec nedavam, bolia ma z neho usi, hlavne z Gabiny, Lukas mi v tom az tak nevadil ako obvykle… ale nelezie z toho duetu na mna nic len spevacka (vrestiaca) exhibicia….tej uprimnosti a chemii v ich duetoch som neverila ani trochu, imho z nich bolo citit viac konkurenciu ako nejaku chemiu …GG posobila chladne a LA strasne sebavedome, a snazili sa jeden druheho hlavne prekricat. Adamca som nemusela nie len ako spevaka s jeho manierami, (o.i. farba ala Tasler ma irituje) … ale isla mi na nervy aj jeho osobnost pozitkara, burana, tazkeho majstra sveta (to sa potom aj ukazalo v jeho „zodpovednosti“ pri soferovani..) … a to ako ho celu sutaz ukrutne chvalili, snad este horsie ako Chodura a to aj za nepodarene vykony…Extreme je jedno imho z najhorsich vystupeni v historii SS, barovych manierov viac ako samotneho spevu…a oni ho chvalili lutovali, ze je chory ??? wtf… ako sa pri speve tvaril, to radsej ani nespomeniem… jedine co mal ok, bol pohyb po podiu suverenita, absolutna sebaistota, vedel sa predat … sice ani GG som nefandila, ale ju som este ako tak zniesla, bola urcite pokornejsia ako on, sice mi jej chory chraplak nesedel, ale slusne intonovala, a mala svoju noblesu. aj vyhru som priala viac jej…

19
J
Reagovat

@BarBora: Neviem ake je tam pozadie a situacia v tejto SS. Ale rozhodne to nie je prechadzka ruzovou zahradou. A este ked ako sutaziaci navstivis nielen nasho Panacka a ine diskusne fora, ale najma FB, tak sa o sebe mozes docitat veci, ktore nemusia byt najprijemnejsie. Clovek nemusi byt stale otrly voci vsetkemu. Moze prist aj take obdobie, kedy jednoducho potrebujes vypnut, byt bez nalady ako Emma v nedelu a najradsej by si zutekal zo SS ako tam zostal a dotiahol to do vitazneho konca.

20
J
Reagovat

@dolores: Ja som bola sokovana, ked mi kamoska povedala, ze to vyhral Lukas, ktoremu ona fandila. Nejako mi to hlava nebrala, kedze poznam pocet obyvatelov Ciech s poctom obyvatelov Slovenska. Mne ako clovek neprisla chladna, skor sympaticka. Len samotne spievane balady ona nevedela odspievat tak odstupnovane citlivo ako samotni interpreti. V kazdej balade su citlivejsie a tichsie pasaze a zasa momenty, kedy to treba napalit. Ale to dokaze az skutocne profi spevak. Ja som mala z toho vsetkeho vnutorny pocit, ze GG bolo ublizene. Inak s odstupom casu ako som mala moznost si vypocut jej vlastne piesne a najma z druheho albumu alebo sa o nej docitat, ci vidiet nahravky od Kena ako na sebe drie si ju velmi vazim. A vnutorne jej zelam naj. Velmi rada by som bola, keby sa raz vratila do Ciech a vsetkym tym, ktori jej hadzali polena ukazala vlastnym repertoarom, ze je NIEKYM. A mohla by mat raz aj koncerty na Slovensku. Urcite aj u nas mala svojich fanusikov.

21
betty
Reagovat

@J: Ano, ale na tom jsou všichni finalisté stejně. A řekla bych, že mnozí daleko hůř.

22
Tomáš
Reagovat

@Monika: No Mončo nevím nevím. Že by v Top 4 zůstali tři slováci? To se ještě nikdy v žádné předchozí SS nestalo. Vždycky byli buď 2:2 a nebo naposledy 3 češi a jeden slovák, ale převaha slováků nebyla v Top 4 ještě nikdy. Přece jen je jich méně, chodí od nich logicky méně hlasů…..i když letos by to třeba možné bylo když je s vítězstvím pravděpodobně na řadě zase Slovensko.

@dolores: Zrovna za Extreme bych Adamce nekritizoval. To bylo v rockovém kole, on byl brutálně nachcípaný, dávaly mu obstřiky hlasivek a on přitom parádně napálil Whiskey in the jar tak, že to byl pro mě snad jeho nejlepší výkon v soutěži. Díky tomu ztratil hlas úplně a pak ty Extreme už jenom odsýpal z posledních sil. Ten výkon se snad ani hodnotit nedá, ale mě ho tenkrát bylo docela líto.

23
dolores
Reagovat

@J: mozno ten Emmin zahadny smutok v ociach znamena , ze sa konecne zamilovala … ?? :)) ale nechajme ju na pokoji .. ved aj muzi maju svoje dni, nie to este zeny …. :)))

Emma robi jednu chybu, vsimla som si, ze brazdi po facebooku a obcas prispieva, hlavne na svoju obranu, to by nemala robit, a VOBEC necitat ziadne komentare na nete!! a to sa tyka v ramci zachovania dusevnej hygieny vsetkych sutaziaich bez vynimky. lebo pocas sutaze si o sebe citat negativne veci moze uberat hrozne vela energie a pohody pri spievani… (Vlado, ak s nou budes, povedz je to pliiz)

24
betty
Reagovat

@dolores: Díky bohu, že má také někdo podobný názor jako já. Mně se totiž finále 2011 nelíbilo vůbec. Pro mě to byla jedna velká nuda a bylo mi v podstatě jedno, kdo vyhraje. Daleko víc jsem se bavila u předchozího kola, kde s nimi byl v poslední trojici Michal Šeps. Pořádně to tehdy rozjel a já jsem, světě div se, fandila jemu!

25
J
Reagovat

@Tomáš: Ja tiez s tym neratam. Myslim si, ze to bude 2:2. Ide len o to, kto z Cechov a Slovakov to tuto nedelu odnesie. Boze, keby za Slovensko chcela odist Veronika. Je nevyslovne akademicky nudna. Isteze to skvelo odspieva, ludia zatlieskaju, porota ju vynesie do nebies, ale ked budu musiet povedat najlepsi vykon tak mozno snad len Marta ak ju iny sutaziaci s menej pompeznym vystupenim nezaujme na konci povie, ze sa mu ci jej pacila najviac. Vzdy je to Emma alebo Stepan, raz to bola prave u Marty Veronika a prekvapivo v nedelu Palo uz ani neviem u koho okrem Haberu, ktoremu to zrejme poradil reziser cez sluchatko.

26
dolores
Reagovat

@J: niektore jej vystupenia ako Jednoho dne se vratis vysoko ocenujem aj ja… a pacila sa mi v tom aj Vendula Prihodova, skoda ze sa ta namiesto Hlasu radsej neprihlasila do SS, teraz by Danisovu urcite polozila na lopatky. Vendula bola snad jedina tzv. popova diva, ktoru som mala rada, inak tieto velkohlasy nemusim

@Tomáš: tu nejde o chorobu, ved to mohol odsypat aj bez tych manierov. a by som mu odpustila … ver tomu, ze on aj keby bol zdravy, tie strasne maniere by tam dal, to nema s chorobou nic spolocne

27
Jai Kudo
Reagovat

@dolores: Tvůj názor je samozřejmě korektní, i když s ním samozřejmě nemohu souhlasit :-) Nicméně jsem četl i takové hlasy, že LA vyhrál mimo jiné právě proto, že působil dojmem takového „bodrého lidového chasníka“, zatímco GG působila spíš víc luxusně nebo noblesně….a tím možná ne všem lidem byla po chuti. Nevím. Té nálepce GG jako chladné nebo ledové královny jsem nevěřil ani tehdy a teď už vůbec ne, prostě to tak není (viď Vlado :-) ) Adamcova suverenita, sebejistota – ano, ale vzpomeň si, co říkal v neděli Soukup….. bez toho se prostě šoubyznys dělat nedá. A GG možná tehdy vedle něho na někoho působila jako křehká princezna, modré oči, dlouhé blond vlasy, krásná tvář…..ale nic není vzdálenější pravdě, než toto! :-D

28
Jai Kudo
Reagovat

Jinak ještě jeden poznatek – snad se mi to jen nezdá, ale při SS2011 se mně zdál ten prostor Incheba Arény daleko lépe nazvučený, než letos ten Barrandov! Jak tam krásně zněly ty haly a echa! Ty skladby pak dostávají úplně jiný rozměr…..

29
dolores
Reagovat

@Monika: co sa tyka Danisivej, tak to ti podpisujem, … ona je napr. pre male dievcatka lepsia varianta k Dalikovi ako Emma, co je aj vidno ako ju lajkami podporuju po kazdom vystupeni. nielenze je velkopopova spevacka, ale hlavne ludovejsi typ, takze noblesnu Emmu naozaj moze ohrozit.
Stepan by teraz vypadnut nemal, pretoze vsetky jeho fanynky poslu min. o 1-2 hlasy viac ako munule a pridaju sa aj ti, ktori neposielaju hlasy vobec a nastvalo ich jeho vyradenie…takze tych hlasov bude dost, otazka je, ci ich bude dost na porazenie ostatnych ..ja myslim, ze ano.
u Pavla ma dost prekvapujes, zeby sa az tak daleko dostal ? :)) potesilo by ma to, ale to by musel naozaj uz tuto nedelu zase hviezdit, aby prezil double-elimination. aj po podarenom vykone moze prist tazke vytriezvenie … spominam si na Kukacku, myslim 2 touchdoowny a potom pad na dno …
ja ked mam pochybnosti, ze Pavol vypadne, vzdy si spomeniem na jeden strucny Tomasov prispevok : „Pavol Kovalicek to vyhraje“ :DDD a to ma vzdy upokoji a rozosmeje :)))

30
J
Reagovat

@dolores: Tak ja som sa odosobnila, pretoze som si pustala len samotne vystupenia bez hodnotenia poroty. A tym padom som sa zamerala len na spev + ako sa kto hybal na podiu. Kedze som viac na rock, tak GG by u mna bola samozrejme najfavoritka. Boze ja som si nadavala, ze som po tom ako prehral Smajda s Chodurom tak zanevrela na SS, ze som si nechala ujst priamo sledovat taku rockerku v akcii.

31
dolores
Reagovat

@Jai Kudo: a co Adamcovi ta sebaistota pomohla ? ved nikto o neho v swb, okrem muzikalu ani nezakopne… :))) dobre, nechajme to uz, ja sa uz k tomu nebudem vracat, moj nazor poznas, ty si oddany fanusik GG, ale triezvy ziadny fanatik, mozno aj vdaka tebe, ze ju az tak nekriticky nevelebis ako byvala jej uderka, ju teraz vnimam ovela pozitivnejsie a vazim si, ako na sebe pracuje. takze bodka, amen, peace :) ;)

32
Jai Kudo
Reagovat

Ta Vrublová si nedá pokoj! :-D Teď otravuje na stránkách Superstar s reklamou na svůj nový song a další…..to snad…… :(

Zdravím všechny příznivce (i nepříznivce SuperStar)! :-) Ráda bych vám představila svou novou písničku „The Right Song“… je to píseň, která vznikla neplánovaně za spolupráce šikovného producenta ..beru to jako zpestření své tvorby, více se můžete dovědět přímo na mém FB page!! :) Už v Novém roce chystám další novinky (české), máte se na co těšit a díky všem, kteří mě stále podporujete, je to pro mě důležitou součástí hudby.
https://www.youtube.com/watch?v=Qd77unli21s

33
dolores
Reagovat

@Jai Kudo: tak toto som cakala, kedy vytiahne, :D ziadne prekvapko, po Danovom vypadavajucom songu to bolo na spadnutie :D a uz viem koho mi spevom ViVi propomina, … Britney Spears :D presne tak, akurat v prehnanejsej verzii, a tie svoje nemozne vzdychave falzety, co sa maju vyuzit v country, pcha vsade snad do kazdej druhej slabiky :D styl piesne je taky spears-popik, o country nemoze byt ani reci :D

34
J
Reagovat

No ako som si precitala Scalexovo hodnotenie, ze Sabina dostane opat nalozene v kole LEGIEND kvoli tomu, ze nema velky a vynimocny hlas, tak to by sa dalo povedat aj o dalsich sutaziacich. Imho ani Palo na nejaku super rockovu LEGENDU nema a o velkosti Emminho rozsahu nevravim, ci o Daliborovom detskom parodovani akejkolvek muzskej spevackej legendy. Lenze Daliborovi a Emme sa urcite vyberu piesne site na mieru a tak to ako vzdy odskacu outsideri. Toto nie je hejtovanie, ale skor suche konstatovanie. A este sa do nich pustia divaci, cize kritici na FB strankach, nasa ctena to porota a dokoncia to nasi rekapisti.
Mna totizto nielenze bude zaujimat vyber u Pala, kedze vacsina kdesi na FB si mysli, ze nabuduce vypadne spolu so Sabinou. Ale aj u privilegovanejsich v tejto sutazi. Zaujimave bude sledovat potom kritiky od niektorych antifanusikov, ked sa zverejni zoznam piesni na FB.

35
dolores
Reagovat

Jecko, tak som nad tym uvazovala uz vcera, ked si pisala, ze Emma by mala nieco dat od legendarnej Mariky. a ano, Marika ma dost skladieb, ktore nie su pompezne a ktore by vyrazovo aj rozsahom Emme pristali. Marikin album Moj maly pribeh, natoceny tesne pred autonehodou je podla mna jej najlepsi umelecky pocin ever, a tam sa najdu skvosty, …napr. Katka Koscova si odtial vybrala Pomatenu a zabralo to, hoci ten song ludia nepoznali, lebo v nasich komercnych radiach sa nehra
a co pre Emmu ? napr. z toho albumu song : Na rozlucku .. to je tak nadherna piesen, nezna, cliva,…ze az berie dych… Marika ju spieva tak uveritelne, ze si hned spomeniem na svoje rozchody …. je to tazke na vyraz ako svina, ale ak by s nou Emma zahviezdila, verim, zeby sa konecne ta piesen spopularizovala…. a je pre nu vhodna aj na rozsah, hoci v refrenoch je trochu vystupnovanie, ale to by Emma mohla zvladnut, zvlast ked sa jej song pretransponuje trochu nizsie
https://www.youtube.com/watch?v=zmvtvp-hgK4

36
BarBora
Reagovat

@dolores:
Nemôžem nereagovať, keď J stále spomínala Mariku, tiež som si tipla presne túto, nádherná, len neviem ako by bratia zareagovali, či by zabodovala.

37
J
Reagovat

@dolores: Islo by to. Ja len si myslim, ze oni nechaju samotny vyber na Emmu, len jej povedia, ze si musi vybrat Mariku. Ono by bolo dobre, keby nejaku od Mariky zaspievala aj akademicka Veronika. Pretoze Emma ma neznejsi hlas a krasnu farbu hlasu, ale tentoraz tu Mariku musi dat ovela precitenejsie nez minule Janu. Veronika by Mariku zaspievala, ale v porovnani s neznejsim podanim Emmy by akademicky hoci vysoko odspievana piesen bola nudnejsia a nezaujimavejsia, kedze Marika ma taky specificky hlas, ale je to len moj nazor. Pretoze ja som si bola ista, keby aj dospievala tu ATLANTIDU, ze to nevie tak nezne lyricky podat ako samotny Zbirka. Iste doslo by k porovnavaniu odspievania oboch spevacok piesni od rovnakej interpretky, ale zaroven by nad akoukolvek hlasovou exhibiciou Veroniky vyhralo neznejsie zamatovejsie podanie od Emmy. A to by nielen pomohlo Emme, ale paradoxne aj Palovi, keby dal ten ELAN.

38
J
Reagovat

@BarBora: Cechom proste bude musiet stacit akakolvek piesen od Mariky. Tiez je legenda. A mlada generacia ani Gombitovu az mozno na NEBERTE NAM PRINCEZNU, co pozerali kdesi v skole (viem to od sesterky, ktora uci v Cechach) nepozna. Len ti starsi, ale ti mozno ani SS nepozeraju. Takze akakolvek krasna piesen bude dobra.

39
BarBora
Reagovat

Dolores, J : Keď sme pri Marike, nespomeniete si názov piesne, kde v texte je veľa „ô“?

40
dolores
Reagovat

@J: no len nech si Veronika nevyberie Vyznanie, lebo tak ako Mariku milujem tak ten milionkrat obohrany song uz neznasam :))

uprimne ma rozosmialo, ze Scalex nerozumel Palovi, co v tej piesni spieval,:))))).. tak teda neviem, nabuduce nasadime tlmocnika :D … prave mne sa zda, ze Palo ma dost lenivu artikulaciu, …(priklad : LLLlipova ) … mozno v tych refrenoch, ked ho prehlusovala hudba nieco nebolo rozumiet, ale hadam aspon si rozumel : com som sa tuhej palenky napijal, ci ani to ? …. :))))

jeden nerozumie Emme, druhy Palovi, kurna co to tam mame za reprezentantov ? :))))))))

41
J
Reagovat

@dolores: Ja VYZNANIE nemozem v tych hornych partiach ani poriadne vyspievat. Dufam, ze si ju nevyberie. Lebo je to dost pompezny song. A vsetci ho poznaju. Ono by to chcelo aj pre nu nejaky neznamy song od Mariky.

42
J
Reagovat

@BarBora: UZEMIE ZAZRAKOV

43
J
Reagovat

@dolores: @BarBora: Ono tuto nedelu by bolo najlepsie keby Veronika neisla na zaciatku, ale z dievcat posledna pred Emmou. Kludne by to mohol otvorit Palo s ELANOM. Tipujem, ze budto to bude chalan, dievca alebo najskor chalani a potom dievcata. Ako Moniku stve, ze sa to strieda na konci DALIBOR, EMMA.
Bud poradie:
Palo, Stepan, Dalibor, Sabina, Veronika, Emma alebo
Palo, Sabina, Stepan, Veronika, Dalibor, Emma.

44
BarBora
Reagovat

@J:
Nie, Územie zázrakov to nie je, ten text akoby bol postavený na „ô“, takmer v každom slove je. Je to neznámejšia pieseň, v rádiách ju hrali len veľmi málo, horšie, že si neviem vybaviť slová a na YT ju neviem nájsť, nie som si ani celkom istá, či bola na nejakej LP platni.

45
J
Reagovat

@BarBora: Tak to ma nenapada. Bohuzial.

47
BarBora
Reagovat

@J:
Tak nič, dík.

48
Jai Kudo
Reagovat

@dolores: Já jsem si taky říkal, čemu Scalex nerozumí? Ale já jsem ještě starší ročník a slovensky ještě rozumím.. :-D (a hlavně jsem si předem přečetl ten text, že? :-D )

49
Violete
Reagovat

@Jai Kudo: Díky moc za odkaz na Lukáše Adamce, mrzí mě, že není více vidět.

50
J
Reagovat

@BarBora: Zeby to bola MOJ MILY alebo MOJ BRAT STROM? Obe od M. Gombitovej.

51
dolores
Reagovat

@BarBora: ani ja si neviem na nic take spomenut ..

ale aj tak si myslim, ze Emma Mariku mat nebude, imho teraz siahne po angl/am. produkcii, kedze uz zaspievala 2 slovenske songy
tipujem Suzanne Vega, Christinu Perri, alebo take nieco … idealne by bolo pre nu Norah Jones, ale to jej nedovolia, to nie je pre vacsinoveho divaka. najviac by jej isla Vanessa Paradis, s nou ma takmer identicky hlas, ale Vanessa nie je zas ziadna legenda…
uvidime, nechame sa prekvapit
Veronika bude mat nieco pompezne ako pise Monika, Mariah alebo Whitney, – moje neoblubene spevacky v SS… alebo Celine Dion alebo jej rovno prisiju po Atlantide Vyznanie :)))

52
BarBora
Reagovat

@J:
Nie, niečo sa mi zdá, že je to o priateľoch, tieto poznám, vlastne asi všetko poznám, len t7 jednu nie a nie nájsť.

53
dolores
Reagovat

aj pre Sabinu uz mam song : od legendy Vondrackovej : Proc mne nikdo nema rad .. :DD

54
J
Reagovat

@dolores: A co ak kazdy bude musiet povinne odspievat jednu sk legendu alebo cz legendu.

55
Monika
Reagovat

Az ted jsem si vsimla, ze uz pridal rekap i Scalex, Stepan na prvnim miste, fiha, mi zas spadla brada :-)))) nejak me ty rekapy zacinaji bavit, stalo se vubec nekdy v historii Scalexovych rekapu, aby vypadnul soutezici s nejlepsim vykonem (dle jeho slov)? :-)))) To uz je myslim treti Stepanovo prvenstvi v rekapech Scalexe :-))))

56
BarBora
Reagovat

@dolores:
Vyznanie? Tam ale opäť hrozí dojatie.

57
dolores
Reagovat

@Monika: zeby sa zamiloval ? :o

59
Monika
Reagovat

jeste k tomu Stepanovi ja bych za tim nevidela medailonek vubec..byt uz je venku i clanek :-)))) http://prask.nova.cz/clanek/novinky/proc-divaci-chteli-vyradit-sympatickeho-stepana-udelal-obrovskou-chybu.html

60
BarBora
Reagovat

Ja by som Emme dala niečo rytmickejšie, rýchlejšie, mala dve pomalé piesne za sebou, asi je to už moc a druhú aj keď povedzme nie vyslovene rýchlu, ale efektnejšiu a pompéznejšiu. Ak príde opäť s niečím pomalým, tichším, mohla by začať nudiť a doplatiť na to.

61
J
Reagovat

@Monika: Ja som asi pri Stepanovych vypadoch na Slovakov nedavala pozor, nakolko som vypinala zehlicku, aby som bola pripravena na jeho vystupenie v klude. Tak to sa necudujem a Stepan asi zabudol, ze nielen tinedzeri sleduju SS.

62
Monika
Reagovat

Stepan vypadnul imho proto, ze nema velkou fans zakladnu. To, ze se nekomu libi nestaci rozhoduji hlasy a pokud je u divaku az na druhem tretim miste je mu to prd platne, smsky chodi jen vitezum. Jeho fans zakladna bude dost mala, pubiny hlasuji pro Dalika a starsi generace maminek a babicek pro Pavola, Stepan posbira jen zbytky, a to bohuzel nestaci. Podle me to neni jen jeden vykyv, ale naprosto setrvaly stav s nedostatkem hlasu bojuje od zacatku souteze, kdy se drzi zuby nehty na spodnich prickach. Bylo by zajimave odtajnit vysledky hlasovani, pro stepana by to dopadlo celkem nevalne myslim. Jeden nazor me maminky..ten kluk se chova jako retard, porad se uculuje, ten jeho usmev uz nemuzu ani citit, ze ty si vzdycky vybiras takove blby k fandeni, po Sevcikovi Urban…sama fandi Pavolovi uz od semifinale, kdy ji zazpival oblibeneho Adamse a jeste pridal housle, je z Moravy a tohle zere, to je jeji vitez…

63
Monika
Reagovat

@BarBora: Emma je protekcni a imho si songy vybira sama, takze vubec neocekavej neco tezsiho. ja bcyh ji dala do legent uz poradnej song treba Halo, Listen od Beyonce, at uz zacne konecne zpivat misto recitacnich songu. No ale vyplati se ji sem psat songy, uz minule zpivala Pokoj v dusi, jaka to nahoda :-))))

64
Jai Kudo
Reagovat

@Monika: Já jsem přesvědčen, že hlavně ten nešťastný medailon byl důvod… to jsou ty věci mimo muziku, které rozhodují v hlasování diváků, muzika a zpěv je někdy v podstatě vedlejší. Sabina zpívá pořád blbě a postupuje…..určitě ne kvůli kvalitě zpěvu, ale kvůli věcem mimo. A Dalibor taky….

65
ales-winner emma
Reagovat

se divím že vás Vivi pohoršuje na druhou stranu…. mě se její klip líbí to sem vás překvapil co

66
Laikka
Reagovat

@dolores: od Norah Jones znám jen Turn me on a Colors, ale myslím že to první u nás přece jen lidi znají z Love Actually a Emmě by sedla. Já doufám hlavně že Stepan se zachrání… Ale nevím co bych mu dala…

67
J
Reagovat

@Jai Kudo: Iste, ze to rozhodlo a najma ak divaci vahali medzi folkloristom Palom s pesnickou od Docolomanskeho a Stepanom, ktory v podstate urazil Slovakov. Komu z nich dvoch poslali sms-ku?

68
J
Reagovat

@BarBora: Ved to, ked od Mariky tak co keby O SATY z muzikalu NEBERTE NAM PRINCEZNU. A mohla by mat oblecene nejake nadherne saty, aby zaujala aj vyzorom a pritom sa tam aj krutila drziac si saty rukami. To by bolo na efekt. A piesen je urcite znama aj v Cechach. Ja som si ista, ze ju donutia zaspievat Mariku v tomto kole.

69
BarBora
Reagovat

@Monika:
Dajte už s tou somarinou pokoj, ten tľk čo to zosmolil ani nevie, že nenávisť medzi Slovákmi a Maďarmi nie je, ak nám niečo lezie na nervy, sú to niektorí rozťahovační maďarskí politici. Možno to niekoho pobúrilo, ja som si to v kontexte tých šašoviniek čo tam všetci predvádzali ani poriadne nevšimla, všetko mi išlo jedným uchom dnu a druhým von, ale viac uvažovať a rozšíriť si obzor by im nezaškodilo.

70
Jai Kudo
Reagovat

@J: Já předpokládám, že on to řekl jako srandu, on je takovej vysmátej furt, určitě to nemyslel jako urážku Slováků, nicméně……v tomto případě šlápl vedle. My v Česku se té reakci Slováků můžeme trochu smát, ale když si uvědomíš, že by řekl třeba, že Češi jsou vlastně jenom takoví divní Němci, tak by těch hlasů asi taky moc nedostal.

71
Ally
Reagovat

@dolores:
anebo něco od Zagorky ? však ji umí dělat :))

my jsme škaredé ale..no ještě zlatá proti bráchovi.. která legenda to zase odnese..?
Jacksona už zpívat nemůže..to umí..tak nějaký ženský hlas ?
Myslela jsem že MD minule dá a ..všechno marný , všechno marný..

72
Ája
Reagovat

@Ally: tak podle mě je jasný, že Slepčík bude prznit Queeny a jako druhou písničku bych tipovala buď Holky z naší školky nebo Chytila jsem na pasece žížalu ;-)

73
BarBora
Reagovat

@J:
Že by? V tom refréne je taká časť s častými „ô“, možno si to len zle pamätám, zdalo sa mi ich viac, ani melódiou si nie som istá, pustím si to viac x, dík.

74
dolores
Reagovat

@BarBora: tak repete dojatia uz nehrozi, ale ak by nastalo, to by bol Veronikin koniec .,…

@Monika: tvoja mamka fandi Palovi ?? a aj ze Danisovej alebo Dalikovi …
ja ti poviem, ze okrem Sevcika, si take typy, co sa blbo tvaria prilis nemusela (minule si Safarika dost nedavala prave pre tie jeho nemozne xichty …). Stepan je ale iny, je to sympatak, aj ked vyzera trochu infantilne este, ale preco ma taku divnu mimilku tvare pri speve?…nechapem, hmmm… je pravda, ze mal aj dobre vystupenia, kedy sa tvaril primerane piesni – mad world.. aj hallelujah.. neviem, co sa s nim teraz stalo. mozno po sode za usmevy v duete od inak priaznivo nakloneneho Soukupa, to Stepana rozhodilo pri Kollerovi a uz nevedel co ma so sebou robit, aby boli spokojni a dopadlo to takto …treba dufat, ze sa to obrati k dobremu naspat…

75
BarBora
Reagovat

@J:
Určite by som nedávala pieseň z muzikálu, Šaty sa mi zdajú trošku detské, vôbec to nemusî byť Marika, aj tak im asi dajú nejaký zoznam, z ktoręho budú vyberať.

76
dolores
Reagovat

tym bachorkam o vypadnuti kvoli medailonku fakt verite ?? ja teda este raz opakujem NEVERIM !!! kolko tych co mu kvoli tomu neposlali hlas asi bolo ? 10 ? 20? 150 ? ….imho zanedbatelne mnozstvo… ak vobec niekto … slovaci to imho sypali Palovi aj Emme… a nato tam su predsa cesi, aby ho podrzali a vyrovnali stratu zo slovenska…..a co robili? posielali hlasy Slepcikovcom, taka je pravda… :((
viac ma stve, ze to teraz vypichli a opakuju to neustale v kazdom bulvare az tomu ovce uveria a naozaj mu uz teraz nepojde hlas zo slovenska aj ked zaspieva ako Panboh… :(
a nech neurobi s nim pepe taku hlupost, ze pred vystupenim sa ospravedlni slovakom, to uz bude fakt trapas…

77
betty
Reagovat

Myslím, že to ještě nikdo neudělal, tak musím moc pochválit Martu za její vzhled. Už minule jí to slušelo, ale tentokrát byla fakt hotová femme fatale – kouřové oči, nahé rty, černé krásné šaty, slušivý účes…

78
J
Reagovat

Inak ak ma Emma namierene do nejakeho muzikalu, bude musiet sa trosku viac ukazat. Lebo v tych muzikaloch su take pompezne songy. Urcite nikto nebude pisat jednoduche piesne do muzikalu kvoli tomu, ze to jedneho dna bude spievat Emma Drobna. Sa mi mari, ze pred SuperVyberom som na internete narazila aj na fakt, ze spomenula to herectvo v suvislosti s muzikalom. Musim to este pohladat.

79
J
Reagovat

@BarBora: Stav sa, ze sa bude spievat aj Gombitova a padne to na Emmu.

80
dolores
Reagovat

@Laikka: od Norah je viac,co by mohla… napr.Come Away with Me – tu som zaregistrovala vo viacerych fimoch …, ale Turn me on, ak by dala, tak ju do Prahy pojdem osobne podporit ! :D

@Ája: tak Dalibor uz mal legendy – Gotta, Matusku, MD, .. zostava este Neckar, ktory by mu rozsahom sedel, a tam mu navrhujem silno lubostne ladeny song: Chci te libat :D … ked je uz taky IDOL dievcenskych srdci, nech si to s nim uziju vsetky naraz :)))

81
-bé-bé-
Reagovat

@Jai Kudo: ja žijem na Morave a tam sú niektorí vysadení na Čechov…až som tomu nemohla uveriť…ale to som nemohla uveriť ani v Bratislave, lebo tam som sa v čase štúdia skutočne stretla i s odporom voči Maďarom…
ale to už radšej nechajme…dolores má pravdu, že to iba rozpitvávajú a možno tým Štepána pripravujú na odchod…

82
Jai Kudo
Reagovat

@dolores: Ne z bulváru, ale hned jak to Štěpán řekl v tom medailonkul mně bylo jasný, že má u Slováků utrum…. U Čechů byl Štěpán druhý (za Slepčíkem), Sabina poslední. Takže je zřejmý že Slováci dali hlasy i Sabině raději, než Štěpánovi….. Možná si to vy Slováci nechcete připustit, ale nacionalismus u vás hraje mnohem větší roli, než v Česku.

83
bezik
Reagovat

Rekap na musicserveru. Tentokrát velká shoda s Honzou Průšou. Až taková, že vlastně nemusím nic dodávat ;-) Chtěl jsem něco napsat, ale ušetřil mi práci.

musicserver .cz/clanek/51941/superstar-2015-3-finalovy-vecer-top-6-15-11-2015/
Odkaz není klikací, je třeba vymazat mezeru před první tečkou.

84
Jai Kudo
Reagovat

@-bé-bé-: OK, já nechci nic rozpitvávat, jen jsem se snažil dolores vysvětlit, že tyhle věci ovlivňují hlasování SLováků, ne, že ne.

85
Ája
Reagovat

@dolores: no vida, na Neckáře jsem málem zapomněla. Ale já bych v případě Dalibora nezůstávala jen u mužských legend, takže by mohl klidně zapět Zagorku a Duhovou vílu nebo Neposlušné tenisky od Bílý :-D :-D. Ale obávám se, že se nám tam opět někam protlačí samozvaná legenda král Seychel

86
Monika
Reagovat

@BarBora: co blbnes, jsem nic takoveho nerekla :-))) to je nazor jai kudo ne muj

87
Jai Kudo
Reagovat

@bezik: Ta Stránská na musicserver.cz je teda materiál… a Průša je úchyl :-D

88
Monika
Reagovat

@dolores: moje mama nesnasi slepcikovce oba :-)))) fandi pavolovi, ale uznava, ze nejlepsi zpevacka je podle ni danisova….ale hlas by ji neposlala, vitezstvi preje pavolovi, Emmu ma v kategorii neurazi, nenadchne a Stepan ji hodne vadi projevem

89
Monika
Reagovat

Stepana nikdo nemusi pripravovat na odchod, on odejde tak jako tak. Vyrazovaci metodou to tak proste je.

90
bezik
Reagovat

@Jai Kudo: Stránská je holt Stránská :D A Průša je úchyl, ale to já taky ;-)

91
BarBora
Reagovat

@Monika:
Myslíš -69-? Tam som reagovala na ten Tvoj link, asi som to zle sformulovala, netreba takéto odkazy, už tu ,myslím, nejaký bol, Tvoj názor poznám, ale ten text v tom článku je riadna degešina.

92
Enaz
Reagovat

@dolores: Nevím jestli je nebo není Norah Jones pro většinového diváka, ale tohle je pohlazení a Emmě by to dost sedělo.
https://www.youtube.com/watch?v=fd02pGJx0s0

93
bezik
Reagovat

@Monika: Maminka nesnáší Slepčíkovce ? Jak je to jen možné ? Vždyť jsou oba tak krásně komerční a zpívají jen lety prověřené megahity, které každý zná ??!!!

94
J
Reagovat

@Monika: Nejaky konspiratista z FB tvrdi, ze prenikli vysledky z 2. finaloveho kola a dalsi s najmensim poctom vsetkych hlasov po Barbore Hazuchovej bol Stepan Urban. Vraj vysledky boli dakde na nete.

95
-bé-bé-
Reagovat

Prosím vás, čo to máte za sklońovanie Pavol (Pavolovi a pod.)…nikdy som sa nestretla, žeby niekto skloňoval Pavel (Pavelovi…)….prosím Pavlovi…v slovenčine je to Pavlovi a veru cítim že aj v češtine je to tak prirodzené…

96
J
Reagovat

Ja by som napr. uz nenatacala ziadne medailonky z hereckej skoly vtipnosti a vedomosti. V tomto suhlasim so SCALEXOM. Ja sama by som bola zvedava na medailonky z nacviku pri klaviri. Ako to dotycnemu ide pri speve a hlavne preco si vybral danu piesen. Kolki by potom tvrdili, ze im bola pridelena, ze?

97
BarBora
Reagovat

@Jai Kudo:
A dáš ruku do ohňa za to poradie?
Ak áno, aké boli predchádzajúce poradia?

98
bezik
Reagovat

@-bé-bé-: Já mám dojem ,že tam zanáší tenhle zmatek jméno Karol, které je v druhém pádě pokud vím Karolovi (a čeština se tomu přizpůsobuje). Pak jsou někteří Češi slovenštější než Slováci a dávají i „Pavolovi“ ;-)

99
bezik
Reagovat

@bezik: Pardon, ve třetím pádě :D

100
Jai Kudo
Reagovat

@BarBora: chacha, ruku do ohně nedám ani za svoje statistiky, natož za cizí…….ale je to tady, ale údaje jsou prý jen z českých operátorů, takže to Slovensko se dá jen odhadovat…..
http://www.tvsporty.cz/clanky/superstar—sms-online.html

101
-bé-bé-
Reagovat

@bezik: Aha, takto sa to dá vysvetliť ale mňa prekvapilo, že je to aj v tom článku, čo si tu dával…

103
J
Reagovat

@Jai Kudo: Ja predpokladam, ze zo Slovenska v tomto kole to na hlasy v % vyhral P. Kovalicek hoci len o maly pocet mozno pred Emmou, Veronikou a ci Daliborom.

104
dolores
Reagovat

@betty: suhlas, Marta sa po kobercovom vybuchu drzi celkovym stylingom na urovni .. dokonca aj Klara sa v nedelu uz spamatala

105
BarBora
Reagovat

@Jai Kudo:
O tomto zdroji tu už bola reč a skončil, no, nechajme to, toto celé niekto začal a nebol to Slovák.

106
BarBora
Reagovat

@J:
Možno by sme boli prekvapení, že aj zo Slovenska chodí najviac hlasov kuriatku, aspoň čo som si tak narýchlo prebehla debaty, aj slovenské tínsky ho velebia a tie sú ochotné inak pustiť žilou, dospeláci si rozmyslia, či vôbec niečo pošlú.

107
J
Reagovat

@BarBora: Ano, ale nie vsetky. Myslim si, ze hlavne z romskej mensiny. Ono v tomto asi bude mat tak Dolores a Monika pravdu, ze Palova cielovka su viac starsie zeny. Iste tie na rozdiel od malych slecien neposlu kvantum sms-iek. Co sa tyka Pala zaujal aj mladsie teens aspon spoluziacky mojho syna. Nie kazda automaticky leti na detskeho Dalika, su aj take ktore pritahuju podstatne starsi chalani nez Dalik. Aj Barbory sa nejake teens pytali na Pala v rozhovore pre Plusku.

108
Jai Kudo
Reagovat
109
J
Reagovat

Tak nasla som zopar zaujimavych prispevkov, tak ich tu pastnem:
„Kto oblieka tú Emmu Drobnú? Opäť vyzera ako strašidlo, mladému dievčaťu oblečú širokánske nevkusné nohavice, ktoré ju rozširovali, vyzerala ako vrece zemiakov. Prečo jej nedáte sukňu? A čo sa týka piesní, všetky čo zatiaľ speiavala boli v rovnakom štýle, je síce dobrá speváčka ale mala by ukázať aj iný štýl hudby, niečo rýchlejšie.“

„a som pozrela zbežne – chudák tá slepčíková..ale je pravda, že speváčka, čo nevie dať emocie do songu je fakt nič-moc..hoci v česko-slovensku..hm
a chalan s huslickami ma paradnu „nahaku“ osobnost, na nic sa nehra a ten song bol dobry,
stepan si zasluzi zostat. emmu precenuju, mne sa nepaci jej vyslovnost, zle artikuluje a Pokoj v dusi zaspievala unavene…ta skladba je melancholicka, ale je krasna, mali by ju obcas zvozit, lebo si mysli, ze je to fajn a ono to teraz nebolo uplne fajn..“

110
J
Reagovat

@Jai Kudo: Dala som jej like, takze sa mi to pacilo. Mala by pokracovat s hudbou.

111
bezik
Reagovat

@Jai Kudo: A včíl mudruj :D Blbě smíchaný ale jinak milý. Škoda že není ve finále místo tý zbytečný Slepice.

112
dolores
Reagovat

@Jai Kudo: skoda jej, co uz ..:( snad sa presadi inak

vysiel novy Šuter star, musim vam to sem dat, lebo este stale mi stekaju slzy od smiechu :DDD

navnada : porota hodnoti aj Haberu aj maleho Jacksona :)))

https://www.youtube.com/watch?v=8AMGKM7gYwg

113
notickas
Reagovat

@Jai Kudo:
Karolína – naprostá bomba , ona všem ještě ukáže.

Za mě pořadí po minulém kole:
1. Pavol
2. Štěpán
3. Veronika
4. Emma

neposlouchatelná slepičí farma

Emma se opět dostala tam, kde jsem ji měla dříve. Nejvíce se mi líbila v tom týdnu, co byla nemocná.
Čerešně a poslední kolo prostě jen průměr a navíc mě přestává bavit.
Naopak Pavol a Štěpán mě baví pořád!!!

Joooo a mrkněte na Suter star.

114
J
Reagovat

@dolores: Nausnice Klary este viac super.

115
Monika
Reagovat

@notickas: Uplne stejne u me, nejvic se mi libila Emma v te rychlejsi pisnicce v druhem kole, kdy byla nemocna. Me nudi ty jeji vybery pomale jako pres kopirak.

No karolina pro me nic moc ten cover, ona ma jeden velikej problem, ale dost zasadni, strasne obycejnej hlas, ani bych ji nepoznala. Na druhou stranu ve finale misto Slepcice byt samozrejme mela.

@J: Stepanovi bych dala neco od Coldplay, uz v divadle se mi libil, jak mu rekl Habera, ze ma podobny hlas. Oni maji dost peknych pisni treba Viva la Vida, The scientist, in my place, Fix you (jak tu psal Vlado pro Emmu) …..

116
J
Reagovat

@Monika: Dobre, ze tu piseme svoje nazory a vybery pre sutaziacich. Stepan ma jednu velku nevyhodu a to je prihlasenie sa Dalibora do sutaze. Ja som si nabeton ista, ze Stepan by mal najvacsiu teens zakladnu. A ten COLDPLAY je fajn a najma znamy. O tom, ze Stepan by to predal ani nepochybujem. Ide len o to, ci si tie piesne naozaj budu vyberat sami. Urcite tam bude dost piesni, co zazneli uz v predchadzajucich rocnikoch a Vlado nam to krasne naserviruje. Ja sa az v duchu modlim, aby prestali tak silno kritizovat Sabinu, lebo jej to nahana nenormalne hlasy z lutosti a vypadla spolu s Veronikou. Ved aj Styblova minule prekvapujuco vypadla, preco by to nemohli odskakat ony dve. A Emma bude musiet konecne vyjst zo svojej ulity s niecim rychlejsim. Nasla som dost kritik ohladom jej pomalych piesni.

117
bezik
Reagovat

@J: To už je u tebe obsese s tou Emmou :D :D Já naopak doufám, že zazpívá nějakou jemnou, něžnou, pomalou jazzůvku ;-)

118
Monika
Reagovat

@J: nebo by se mi libilo pro Stepana jeste November rain, jeden z mych nej songu ever. hlavne ne zadnej grc, nic hodne stareho a hnusneho, co mladi lide ani neznaji, zadne deep purple, led zeppelin, AC DC

119
J
Reagovat

@bezik: S jednou z 2 piesni suhlasim s pomalou u kazdeho. Ale druha by podla mna mala byt insia povedzme viac dynamickejsia, aby sa nestala ludom nudnou a jednoducho predcasne nevypadla, zvlast ak sa uz nemoze pouzit DK. Chod sa pozriet do inych diskusii a na FB. Ludia ju zacinaju kritizovat za stale rovnake piesne alebo ty a ini by ste naozaj chceli, aby z tejto sutaze odisla tak skoro?

120
bezik
Reagovat

@Monika: Jak to, vždyť si tvrdila že jen lety prověřené šlágry, které zná i tvoje babička ! A ta by párply i zeppeliny mohla dobře znát ! ;-)

121
J
Reagovat

@Monika: Jemu by pristalo mat jednu piesen v cestine. Ale nenapada ma nejaka slavna ceska legenda okrem Gotta a ten by sa mu nehodil.

122
bezik
Reagovat

@J: Ale dynamika s rychlostí či pomalosti písně nijak nesouvisí. Dynamika je rozdíl mezi nejtišší a nejhlasitější částí skladby, měřena v decibelech. Třeba jazzové skladby mají většinou daleko větší dynamiku, než skladby rockové či popové. A myslím, že Emma v tom co zpívala na tom dynamikou rozhodně špatně nebyla, spíš naopak ;-)

123
Monika
Reagovat

@bezik: no jo ale musi to byt megahit co zna kazdej to tady nehrozi :-))))
@J: souhlas urcite by mel dat jednu ceskou, ten Krystof me napada a song Ty a ja

124
bezik
Reagovat

@J: Samozřejmě že nechci aby vypadla, ale nemyslím si že totální bláboly na FB jsou nějaké reprezentativní. A hlavně si myslím, že by měla zpívat to v čem je skvělá.

125
betty
Reagovat

Tak jsem si na dobrou noc ještě pustila duet Sabiny a Pavla. Moc se mi v něm oba líbí, funguje mezi nimi nějaká chemie. A i Palo se mi začíná líbit čím dál tím víc a po posledním finálovém kole postoupil do mé TOP 2 za Štěpánem 😉.

126
Filip
Reagovat

Jak vite.. ze bude GRANDFINALE ve 3 lidech? vzdycky bylo ve 2… odkud to vite?

127
J
Reagovat

@bezik: V nedelu sa spievaju LEGENDY. Toto je SuperStar a nie klubova scena, kde sa zidu milovnici dzezu. Tu musi Emma svojim hlasom a hlavne songom (aj ked sa to nezda je to velmi dolezite vyber piesne) masu ludi, aby jej poslali hlas. Vybrat si do kola, kde bude dvojite vypadavanie 2 pomale dzezove skladby sa rovna samovrazde. Kludne jedna z nich moze byt pomala dzezova lahodka, ale druhu by som jej radila nejaku rychlejsiu hoci popinu, kde trosku viac ukaze aj hlasovy rozsah, lebo ludia o nej prilis nepekne klebetia. Ja si myslim, ze ma naviac nez doteraz ukazala. A najma ak najvacsou konkurentkou bude hlasova nudna exhibitorka VERONIKA s nejakymi megahitmy, ktore su zvoncekom na sms-ky.

128
jab
Reagovat

@Monika:
Ufff…Ty a já je sice celkem v pohodě píseň, ale na mne dost fádní – i když po prvním poslechu jsem z ní měl tehdá celkem dobrý pocit, což ale bylo způsobeno tím, že přišla po hrůzostrašném Srdcebeatu.

129
Jai Kudo
Reagovat

@bezik: Jasně, je to amatérština a ten klip taky WTF! Ale Karolína mě prostě od začátku baví a líbí se mně jak zpívá. A zrovna první, co mně napadlo, bylo, že právě ji bych tam teĎ viděl 100x raději, než zbytečnou a trapnou Sabinu…ale porota, potažmo produkce Novy rohodla, tak to máme….

130
Laikka
Reagovat

Jo, Coldplay, proč ne, mám nejradši The Scientist… A ráda bych slyšela něco čeho se nedočkám, určitě ne v legendách, ale něco od Hinder, nejlépe Better than me, nebo Disciple, Things left unsaid… To je moje :) Disciple by Stepanovi sedli, Palo a Hinder klidně taky po svým… Ale tak to už jsem mimo a u nás to asi lidi moc neznají, ani nevím, kde jsem k nim přišla

131
Laikka
Reagovat

A Emmě klidně Arethu Franklin, ať se ukáže

132
J
Reagovat

@Laikka: Bezik jej navrhuje pomale dzezove skladby. Ale vacsinovy divak NOVY a MARKIZY nie je zrovna fanusikom dzezovej klubovej sceny. Ono moze to byt piesen od Norah Jones ako jej niektori navrhuju, ale druhu by mohla dat od SK LEGENDY M. Gombitovej a Danisova takisto, kedze tam mame zo Slovenska 2 spevacky v sutazi. Mna ak sa niekto spyta na SK hudobnu legendu ako prva ma automaticky napadne M. Gombitova a po nej ELAN, TUBLATANKA. Marika ma neuveritelne pestry hudobny repertoar, z ktoreho by si obe Slovenky DROBNA a DANISOVA mohli vybrat po jednu piesen a v nedelu ju odspievat.

133
Tomáš
Reagovat

@Jai Kudo: A neposlali náhodou Sabinu místo Karolíny do Finále diváci? :-)

134
J
Reagovat

@Laikka: Kovalicek jednoznacne SK LEGENDU ELAN – OD TATIER K DUNAJU. Jemu by to skvele pasovalo. A druhu nejaku rockovu baladu, kedze jeho cielovkou su hlavne zeny. Budto TUBLATANKA – LASKA DRZ MA NAD HLADINOU alebo SCORPIONS – STILL LOVING YOU. Stavim sa, ze kazdej zene, ktora mu fandi by tymito baladami urobil radost a Elanom kazdemu Slovakovi.

135
jab
Reagovat

@Jai Kudo:
Tak klip je někde na levelu „svatební video,“ i když aspoň si člověk příjemně pokouká na barvy podzimu :-). Nevím jestli to modré ukulele je Karolínino nebo ho má od někud zapůjčené, ale vypadá trochu bizarně :-)…i když líp než růžové :-D. No, jestli je opravdu na cestě i autorská tvorba, tak se hodně těším :-). Jinak co se týče zpěvu, zaujalo mě, že Karolínin hlas zde zní o něco zastřeněji než normálně.

136
J
Reagovat

@Tomáš: Tomas, mna by velmi zaujimalo aka je v skutocnosti podpora takeho Pala, Sabiny a Emmy s Veronikou. Ono napr. v 2. finale FILMOVYCH PIESNI B. Hazuchova bola skutocne posledna na hlasy divakov. Ale tu vyvstava otazka, ci hned za nou boli skutocne Sabina s Palom. Alebo ich tam Pyco poslal ako take krovie, kedze dostali od poroty najtvrdsiu kritiku. Kludne mohli mat viac hlasov nez Stepan alebo Emma. Nie vsetkym sa muselo automaticky pacit dzezove podanie CERESNI, aby za neho aj zahlasovali. Kym Palov Aerosmith je piesen sama o sebe pekna a tym, ze ju vyrazne nepokazil ju mohol dobre predat. A Sabina je slobodna matka, ktora sa sklamala v laske a tym je ludom dost sympaticka. Dokonca som narazila na jej fanusikov, ktori nefandia Daliborovi. A u Dalibora na fanusikov, ktori nefandia Sabine. To by len dokazovalo, preco sa stale drzi Sabina v sutazi. Niekomu je velmi sympaticka a paci sa mu aj ako spieva a dost tvrda kritika od poroty jej nahana viac hlasov nez je normalne.

137
Jai Kudo
Reagovat

@jab: Joo, ty ukulele mě taky „dostaly“ …. ještě, že nebyly růžový, ale i tak mám k tomuto nástroji avarzi už od časů Elis :-D

138
Jai Kudo
Reagovat

@Tomáš: Diváci poslali dál Sabinu, ale další postupující určovala porota (tk. produkce Novy).

139
J
Reagovat

@Jai Kudo: Karolinu v takom pripade mohli poslat namiesto Hazuchovej. Ale mate pravdu produkcia to chcela narodnostne vykryt. Mne by ovela viac vyhovoval nez Barbora a uz vobec viac nez akademicka Veronika, ktorej super vykony ma nikdy neoslovia, nech si ich porota aj rekapisti vynesu do nebies. Je to muzikalova spevacka, kedze to vystudovala a je to aj vidiet.

140
Bedy
Reagovat

@Filip: protoze to tak vychazi… :) dle oficialniho harmonogramu … pokud vim.. finale ma byt 6.12. … coz vychazi na finale ve trech. Ted v nedeli zbydou 4 zpevaci.. pak o tyden zbydou tri a pak uz je termin finale (pokud to jeste nerozsiri o jedno kolo). :)

141
J
Reagovat

Boze, mna navnadili tym kolom LEGIEND. Od rana si pustam jednu rockovu legendu za druhou. Najlepsi vtip je vtom, ze aj Miroslava Smajdu mam asi za legendu, kedze som sa rano naladila do dnesneho dna prave jeho NOSTALGIOU.

142
jab
Reagovat

@Jai Kudo:
Tak mně ukulele nevadí, spíše naopak, ale mám prostě radši hudební nástroje v přirozenějších barvách :-)…absolutním „vrcholem“ pro mne zůstává bílá kytara „rockera“ Fila Henleyho z X Factoru UK 2013 :-DDD.
Jinak samotné ukulele mi přijde jako dobrý „záložní“ nástroj ke kytaře, i když já osobně spíš uvažuju, že si časem ke kytaře přiberu spíš mandolínu.

143
bezik
Reagovat

@J: Víš co mi může většinový divák Novy a Markízy ?! :D :D

144
J
Reagovat

@bezik: Vykryl by si jej stratu sms-iek, keby tym niekomu prisla nudna. Ak by prisla spievat k nam klubu svoje dzezove piesne, isla by som sa na nu pozriet. A verim, ze aj ty, ale ona neprisla sutazit do klubu, ale do SuperStar. Ma svojich fanusikov, antifanusikov a aj ludi, ktorych ked zaujme jej poslu sms-ku, ale ked tych ludi zacne nudit, tak presedlaju na ineho kona. To jej dzezove citenie jej nikto neberie, ale proti kalibru aky predstavuje Dalibor so svojou fan zakladnou , Veronika s tym jej HLP a sytym hlbokym hlasom sa s tym neda vyhrat. Ver mi to. Ono sa to da vyriesit salamunsky jedna piesen dzezova a jedna popova.

145
bezik
Reagovat

@J: Ona už si poradí, já jí věřím ;-) A jestli vyletí .. no tož vyletí. Aspoň bude ušetřena Slepičího megafinále ;-)

146
J
Reagovat

@bezik: Dobre podme na to od lesa. Su ludia, ktorym je velmi sympaticka a su aj jej fanusikovia. Mozno nie su az taki dzezovi nadsenci ako ty. A chcu ju pocut aj v inych piesnach. Preco by im neurobila hoci len parkrat radost v tejto sutazi. A najma ak sa budu spievat 2 piesne. A urcite by boli smutni, keby vyletela. Nie kazdy sa na to diva tak, ze najlepsie bude, aby sa neuspinila nalepkou SS. Maju ju radi a chcu ju vidiet co najdlhsie. Sutaziaci nemoze byt len sebecky. Aj taky Smajda musel spievat, co sa mu nepacilo. Konzervativna Katka Koscova bola ludom velmi sympaticka aj tym, ze odbocila zo svojej comfort zone a v rockovom kole zaspievala Alanis M. Iste nemala na vyber. Ci Zdenka Predna takisto 4 Non Blondes a nie je to jej zaner. Skvelo sa s tym popasovali. Nedavno som si to prehravala. Tato sutaz nie je len o tom ulahodit jednotlivym sutaziacim.

147
bezik
Reagovat

@J: No, a to je dobrá otázka. Proč vlastně není ? Já osobně vidím v těhle soutěžích dva posuny, jeden pozitivní, druhý negativní. Ten pozitivní je ten, že produkce pochopili že požadovat po soutěžících onu dříve oblíbenou univerzálnost je nebetyčná pitomost a snaží se jít cestou výběru songů, se kterým ty děcka spíše můžou zazářit. Samozřejmě, ne vždy se to daří. ne vždy je soutěžící ve výběru příčetný, ne vždy i hudební dramaturg. Ale ta snaha je zřetelná. Ten negativní pak je ten, že produkce řídí všechno a z porotců se stávají spíše takoví řízení baviči. Neumím (teda spíš umím :D) si představit, co by si Pepé vyslechl v přímém přenosu od takového Horáčka, kdyby mu našeptával že nějaká sra.ka byla „so cute“ :D :D
Já chápu že k tomu máš jiný přístup než já, Už si tu napsala, že tě vlastně nezajímá co s těma děckama bude po soutěži, že tě zajímá ta samotná soutěž. No a já to mám skoro opačně. mě ta soutěž zajímá jen do té míry, aby mi ukázala nějaké zajímavé talenty a u těch mě sakra zajímá, co budou dělat „po“. Soutěž jako taková mě zrovna nebere. A jsem drze sobecký a chci, aby se ti skutečně talentovaní zase tak moc „neušpinili“.
Jinak, já nejsem fanda jazzu, já jsem fanda především dobré muziky v proklatě širokém spektru. Jazz je tak 20% toho, co poslouchám. A vůbec netvrdím, že Emma musí zpívat jazz, jen by se neměla zpronevěřit svému dobrému vkusu a vybrat si, co je jejímu srdci blízké, ať je to žánrově cokoliv. A na nějakého většinového diváka ať se zvysoka …. :D ;-)

148
Jai Kudo
Reagovat

@jab: Mandolínu? To budeš jak gondoliér v Benátkách…. :-D Ne, sranda, oni mandolínu používali i Jethro Tull nebo Led Zeppelin, takže OK

149
Jai Kudo
Reagovat

@J: No, ona je tázka, jestli těmi „legendami“ produkce myslí rockové legendy nebo nějaké Sinátry apod. :-D (NEw York, New York……..)

150
J
Reagovat

@Jai Kudo: Ja si myslim, ze to nejako namiesaju z roznych zanrov. Maly Slepcik bude detsky parodovat bozskeho Freddieho. No aspon si myslim, ze Queen su LEGENDA. Jeho sestre by skludom mohli dat DANCING QUEEN od ABBY. ABBA je asi tiez LEGENDA apod.

151
-bé-bé-
Reagovat

@bezik: Mne sa zdá, že má J na mysli niečo podobné ako pri Lole…tá dosť zažiarila práve s českým songom „Časy se mění“ a i v tej džezovej podobe Alison Moyet, i keď potom spievala prevažne rock…ale tú väčšinu si získala práve týmito 2 songami…bola v úplne inej podobe a veľmi jej to seklo…tam presvedčila o tom , že každej pesmičke dokáže vtisknúť „svojho ducha“ …
toto si myslím, že požaduje aj Monika aj J…aby dala niečo iné a získala si ďaľším fanúšikov…vlastne aby prekvapila týmto „krokom do neznáma“ a neplnila očakávania…lebo práve ten moment prekvapenia často umožňuje nám ľuďom vnímať veci po novom…

152
bezik
Reagovat

@-bé-bé-: Ale u Lenky to bylo to samé, byly to věci jejímu srdci blízké. O to tu jde. Žánr není podstatný. A Lenka to rozhodně nedělala, aby nějak exhibovala.

153
Ája
Reagovat

@J: Jen aby těmi legendami nemysleli Davida nebo Vondráčkovou…

154
ales-winner emma
Reagovat

Emmě by slušela Gombitová a pokud by došlo k rockovému kolu což se nedá předpokládat tak by mohla dát AC-DC A taky Queen alespon by slepčíkovi vypálila rybník tak uvidíme

155
J
Reagovat

@Ája: Snad nie su taki streleni. Ja si pod LEGENDAMI predstavujem: K. Gott, M. Gombitova, ELAN, TUBLATANKA, M. Zbirka, LUCIE, AEROSMITH, BON JOVI, SCORPIONS, METALLICA, AC/DC, QUEEN, ABBA, BEATLES, MICHAEL JACKSON, MADONNA, ELVIS PRESLEY, PINK FLOYD apod.

156
jab
Reagovat

@Jai Kudo:
A v neposlední řadě R.E.M. v Loosing My Religion :-). Ona mandolína je imho spojená hlavně s bluegrassem, kdysi jsem na youtube vyštrachal pěkné video „10 songs for mandolin which are not bluegrass“ nebo tak nějak – a byli tam třeba i ti R.E.M. :-). U nás se na ni doprovází třeba Křesťan (ale to je zrovna ten bluegrass) a v některých studiových nahrávkách i Plíhal (třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=8-081UQ8duY).

157
-bé-bé-
Reagovat

@bezik: nie som si tak úplne istá, že tam mala len veci čo jej boli blízke…skor jej osobnosť bola kompaktnejšiaa nezávislejšia…(čo by nasvedčovalo i to, že Emma vraj obraňuje seba na internetu, to by teda Lolu nenapadlo) a tak im vtiskla svoju nezameniteľnú pečať…Emma je ešte dosť závislá na mienke druhých…možno i tým nedostatkom skúseností, ktoré zbiera teraz skrze SS, na rozdiel od Loly, ktorá svoje skúsenosti skor v SS zúžitkovala, skúsenosti v SS neboli pre ňu dominantné…v tomto je zrejme Emma naozaj podobná AVE…Pokoj v duši som jej neverila z jedného dovodu, lebo v nej ten pokoj nebol…to bolo očividné a prenieslo sa to do piesne…

158
J
Reagovat

@-bé-bé-: Ja s tebou suhlasim. Totizto si myslim, ze kvoli tomu, ze dala Kirschnerku na kastingu jej dramaturgia vybrala POKOJ V DUSI. A aj tie dueta mali vsetci ako povinnu disciplinu. Da sa to pochopit nakolko kapela si musela nacvicit vela novych skladieb, tak Emme prischla piesen z predchadzajucej SS ako aj Stepanovi ten nestastny Koller, kedze ho kapela vyhravala vsetkym odpadlikom zo spevackych sutazi. Na rozdiel od prveho kola sa v kazdom kole objavuju nielen nove piesne, ale aj tie, ktore sa spievali v minulych rocnikoch. Ved uvidime v nedelu a Vlado so svojim malym pocitacom v hlave nam presne povie, kto a kedy v minulosti s tym zahviezdil a kde. Budu to urcite piesne, ktore sa uz spievali a budu aj nejake nove. Neverim, ze kapela bude za tych par dni nacvicovat 12 novych piesni.

159
bezik
Reagovat

@-bé-bé-: Lenka tam neměla jen všechno sobě blízké , to se asi nikdy nepovede, ale nebylo toho mnoho. Linking Park zpívané v tom „truetu“ :D a pak ty ptákoviny co jí Vojtek vybral do finále. Ale zrovna tebou vzpomínané věci ano, Kubišovou zpívat chtěla, původně sice jinou ale po interní diskuzi došli k téhle a Alison si taky prosadila sama. Jinak Lenka v době soutěže byla ještě „síťově“ negramotná, takže to se dost dobře s Emmou, která už je „dítě“ dnešní sociálněsíťové doby nedá porovnávat.
Ale souhlasím s tebou, že „Pokoj v duši“ se nedal třeba s „Čerešněma“ srovnat, Emma nebyla uvolněná, byl v ní nějaký strach. Nicméně pořád o několik parníků před „zbytkem světa“ ;-)

160
Laikka
Reagovat

Tak bylo by fajn kdyby zpívali jednu cizí a jednu českou/slovenskou. S Gombitovou souhlasím, já ji znám teda hlavně kvůli vyznání (který miluju, u nás není ohrané jako asi na Slovensku) a kvůli příběhu, ale legenda to je o tom žádná. Elán taky, já můžu třeba i Team a Haberovo začátky :) V českých je pro mě výběr větší, nic moc mě nenapadá. Jen proboha už je další MD :/

161
-bé-bé-
Reagovat

@J: no jo, to je fakt, to som si ani neuvedomila, že to nie je len o spevákoch ale aj o nacvičovaní kapely a jej možností. Tak uvidíme, ja nemám pamäť ako čo bolo a kde, takže sa radšej nechám prekvapiť. Pre mňa je legendou, ale naozaj dosť starou Jana Kociánová a kedysi mi ju pripomínala hlasom práve Katka Koščová…avšak Mariku poznajú i tí mladí…aj keď ju nemusia „žrať“

ja by som tiež bola rada, keby súrodenci vypadli nič nemám proti nim, ba sú mi aj sympatickí ale zaujímajú ma menej ako tí ostatní

162
J
Reagovat

Vlado: Spieval uz v SK alebo CZ spevackej sutazi typu SS, Xfactor, HLAS nejaky muz SCORPIONS – STILL LOVING YOU? Nechce sa mi brazdit internet a ty mas v hlave zabudovany pocitac. Viem o Anette, Simone Gazikovej a Sabine Krovakovej – zeny.

163
-bé-bé-
Reagovat

@bezik: jojo, „Čerešne“ vedú aj na internete v počtu zhliadnutí…to jej nevyčítam, že je dieťa tejto doby, len by sa tým nemala pohltiť nechať…ale každé zaváhanie, chaos či smútok i strach, ktorý je za tým nás má možnosť posilniť…len sa potrebuje navrátiť k Sebe „děvče jedno“…
počúvala som nejaké slovenské nahrávky na trúbke s ňou a tam som si chybnej slovenčiny nevšimla, neviem, či to bolo dané neozvučením…alebo tie pesničky lepšie poznala…chyby v češtine mi až tak nevadia…ale ako vidíš ani pri Pavlovi a nesprávnom skloňovaní som dlho nevydržala…cha

164
Monika
Reagovat

@Ája: Tak Vondrackova a David jsou legendy :-)))) klidne mohou zaznit. Pocitam, ze Slepcik bude mit Queen a Saba by si klidne mohla strihnout Vondrackovou:-)))) Vsak dostavaji takove songy, tatinka vzpominky.

165
Monika
Reagovat

Sakra u sazkovek je Stepan jasnej adept na odchod, jeho kurs je pouhych 1,3.

166
J
Reagovat

@Monika: Moze a nemusi vypadnut. Spomen si na prekvapive vypadnutie Styblovej, ktore nikto necakal. Aj teraz v tomto dvojitom vypadnuti moze dojst k vypadnutiu niekoho o kom by to clovek nepovedal. Mna by neprekvapilo zo SK strany ani vypadnutie Pala, Veroniky a ci Emmy. U Emmy zacinaju byt ludia unaveni rovnakym stylom hudby. Ak v nedelu zaspieva 2 rovnako pomale songy v jednej dvoch toninach moze vypadnut. Mne sa zda, ze tentoraz je v bezpeci jedine Dalibor.

167
Jai Kudo
Reagovat

@Monika: Že bych si vsadil, Štěpán a Veronika?

168
J
Reagovat

@Jai Kudo: Vymenit Stepana za Sabinu a bola by to idealna dvojica na vypadnutie.

169
Ája
Reagovat

je mi jasný, že moje přání, aby vypadli oba Slepčíkovi, se mi asi nesplní…tak alespoň jeden

170
Filip
Reagovat

@Bedy: A kde je to prosimte napsany.. ze 6.12. je konec? Diky

171
dolores
Reagovat

@Monika: Ty a ja, to vravim od zaciatku, ale ja by som este Stepanovi poradila Chinasky: Kazdy rano, ….to je tak romanticky song, emotivny jak svina.. a su tam take vlny – tiche jemne miesta sa striedaju so silnymi, nenormalnymi nastupmi, bicimi … a plnym hlasom : Kazdy rano, kdyz se probudim….text uzasny, uplne chytlava melodia… neskutocny song. priznavam, vela tych novsich ceskych piesni nemam v svojich oblubenych, ale toto je je uderny song, a to nie som az taky Chinaskofil :D aj ked hlas toho spevaka sa mi paci, je tam naliehavost, zufalstvo, radost, …verim mu uplne vsetko. a myslim, zeby to Stepan zvadol, tam sa ani netreba snazit, v tej piesni je vsetko, co je potrebne na postup – text melodia aj vygradovanie….. a Stepan ma nato, aby to dal

172
bezik
Reagovat

Když už budou ty legendy, to by si vlastně mohla Emma střihnout nějakou svojí oblíbenou Ammy Winehouse, když už teď nežije tak už se dá mezi legendy počítat.

173
Filip
Reagovat

@Monika: To je snad logicky… kdyz posledne ziskal nejmin hlasu a ted vypadaji 2… kurz neni prekvapujici… ale to neznamena.. ze musi opravdu vypadnout.

174
J
Reagovat

@dolores: Zhodou okolnosti sa aj mne paci ta piesen.

175
J
Reagovat

@bezik: No, to by mohla. Toto schvalujem. Amy Winehouse trebars VALERIE, to je pekna piesen.

176
dolores
Reagovat

@J: len mi napadlo, ze Chinasky asi nie je este legenda …:)))

@Filip: http://reality-show.panacek.com/superstar/pravidla

177
dolores
Reagovat

@J: len mi napadlo, ze Chinasky asi nie je este legenda …:)))

Filip: http://reality-show.panacek.com/superstar/pravidla

178
J
Reagovat

@dolores: Mne sa zda, ze NOVA ak bude chciet tak z CHINASKY moze urobit Legendu. Co povies na Amy Winehouse – Valerie pre Emmu? S jej farbou hlasu, to moze byt zaujimave.

179
dolores
Reagovat

@bezik: tiez som niekde citala, ze ma rada Amy… mohla by ju dat, ten hlas je trochu ineho rangu, ale Emma by to mohla dat po svojom

180
bezik
Reagovat

@J: No, ale nevím jestli by zrovna Valerie většinovému Novákovi chutnala, spíš bych volil něco vyklidněnějšího, třeba Back to Black ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=TJAfLE39ZZ8

181
J
Reagovat

@bezik: Ja viem, ale nesmieme zabudnut, ze Emmin zamatovy hlas by tej piesni dal prekrasne caro, uplne odlisne nez samotna Amy. Teraz napr. pocuvam verziu od Bruna Marsa a je to vyborne. Lebo samotna piesen je skvost.

182
J
Reagovat

@bezik: Inak moja favoritna od Amy je YOU KNOW I´M NO GOOD.

183
DJ Vlado
Reagovat

@J: Still Loving You z chlapů zpíval Zonyga, vítěz českého X Factoru :-)

Jinak právě jsem obdržel playlist a Panáček se trefil v obou výběrech pro Emmu a v jednom pro Paľa, nejbizarnější výběr s nevhodným textem má opět Dalibor :-)

184
J
Reagovat

@DJ Vlado: Syp napovedu.

185
Ája
Reagovat

@DJ Vlado: prosím, že tam nebude nic od kolotočáře nebo jemu podobných :O

186
bezik
Reagovat

@DJ Vlado: Šmarjá, doufám že ne Gombitová, po čemž tady dámy pořád toužily ?!

187
J
Reagovat

@DJ Vlado: Ten Palo to bude ELAN?

188
DJ Vlado
Reagovat

@J: Emma má jednu píseň, kterou jsem jí tu navrhoval ještě před semifinále a druhou jsi tady před chvílí navrhla ty (za pomoci bezíka) :-) Zrovna tak bylo vyslyšeno tvoje přání ohledně výběru pro Paľa, tedy aspoň ta slovenská píseň (pouze Paľo má však slovenskou a Dalibor českou píseň, ostatní mají dvě zahraniční), jeho zahraniční píseň je megahit kapely, k jejímuž největšímu fanouškovi v historii SuperStar jsem tu Paľa už kdysi přirovnával :-) Štěpán má dvě kultovní rockové kapely, u kterých je zajímavé, že frontman té starší z nich přežil frontmana té mladší :-) Veronika má podle očekávání dvě velkohlasé divy a jejich hity z počátku 90. let :-) Česká píseň Dalibora mě pobavila nejvíc, má největší českou popovou legendu a song s textem, který se k němu totálně nehodí, a jako zahraničního má jednoho zpěváka tmavší pleti, který je opakem jednoho bývalého poslance za ODS :-D A Sabina má jednu ze dvou popových rivalek z přelomu milénia a hit, se kterým zazářila i jedna finalistka Hlasu, a také nejslavnější severskou kapelu a od ní hit, který byl v české verzi zparodován i v jedné předrevoluční estrádě :-)

189
DJ Vlado
Reagovat

@bezik: Gombitová to není, jak píšu, tak české / slovenské písně mají jenom Pavol a Dalibor :-)

@Ája: Od kolotočáře a spol. tam naštěstí nic nebude, tedy s výjimkou toho, o jehož nemoci se teď hodně píše :-)

190
DJ Vlado
Reagovat

@J: bingo :-)

191
Ája
Reagovat

@DJ Vlado: no to je teda nápověda, to může být cokoliv :-D. Sabina bude mít ABBA The Winner Takes it All?

192
J
Reagovat

@DJ Vlado: Emma Fix you a Amy Winehouse. Palo ELAN a OD TATIER K DUNAJU. Ale druhu neviem uhadnut.

193
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: bingo :-)

194
bezik
Reagovat

@DJ Vlado: Tak já doufám že ta Ammy bude You Know I´m No Good. Ale co si to tady pro ni navrhoval .. ty jo .. hlava mapa .. :(

195
Ája
Reagovat

Slepčík něco od Káji, ale netuším, co. Biene Maja to asi nebude… :-D

196
DJ Vlado
Reagovat

@J: bingo, bingo, bingo :-) U Paľovy zahraniční písně napovím, že je to jeden z největší hitů přelomového roku milénia :-)

197
Bedy
Reagovat

@Filip: Bylo to v oficiálním harmonogramu … jenže už ho nemůžu dohledat :D

198
DJ Vlado
Reagovat

@bezik: Je to ta druhá, kterou tady Jéčko navrhla :-)

199
Ája
Reagovat

tak jsem se zeptala gůglu na Kájovy písničky, zas tak dobře je neznám, takže tipuji, že by to mohlo být Když milenky pláčou ;-)

200
bezik
Reagovat

@J: Fix you od Coldplay ?

201
J
Reagovat

@DJ Vlado: Valerie. Super vyber a mozes porovnavat svoje Terezku a Emmicku.

202
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: Je to od Káji, ale Mája to není :-) Je to píseň, která k němu textově totálně nepadne :-)

203
bezik
Reagovat

@DJ Vlado: Hmm, takže Valerie. No to nevím, to mi zrovna od Ammy přijde jako ta horší varianta z jejího repertoáru.

204
DJ Vlado
Reagovat

@J: jj. a taky Kristínku (ta to zpívala v souboji) :-)

205
J
Reagovat

@DJ Vlado: Pre Pala to je rockova piesen ta zahranicna?

206
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: nn. ta to taky není :-)

@bezik: bingo, i když Jéčko už to tady uhádla :-)

207
DJ Vlado
Reagovat

@J: jj. je to rocková píseň od kapely, která nese název podle jejího frontmana :-)

208
Ája
Reagovat

Ještě prosím větší nápovědu k Štěpánovi. Jsou to ploužáky? Z jaké dekády?

209
J
Reagovat

@DJ Vlado: BON JOVI – ONE WILD NIGHT

210
Ája
Reagovat

@DJ Vlado: Bon Jovi – It’s My Life pro Pala?

211
bezik
Reagovat

Ale jo, Valerie pude, když poslouchám jak to Ammy zpívala naživo. jen to bude chtít pár sličných černochů jako backvocaly ;-)

212
J
Reagovat

@DJ Vlado: Z toho porovnania, kedze si viem predstavit Emminu zamatovu farbu a dalsie dve som pocula si myslim vyjde Emma ak to nepokazi vitazne.

213
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: Ta starší je rocková balada ze sedmdesátek a ta mladší je poněkud temná píseň z devadesátek :-)

@J: Bon Jovi ano, ale jiný hit :-)

214
bezik
Reagovat

@J: Pokud budou ti černoši ;-) :D

215
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: bingo :-)

216
J
Reagovat

@DJ Vlado: Nenavidena IT´S MY LIFE, ale prezijem to. Budem musiet. A este za to aj sms-ky poslat, aby nevypadol.

217
Ája
Reagovat

@DJ Vlado: Nirvana a Led Zeppelin?

218
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: Nirvana ano, Led Zeppelin ne :-)

219
bezik
Reagovat

@Ája: Zeppeliny Štěpánovi ? To by ho mohli rovnou zastřelit v přímém přenosu :D

220
Monika
Reagovat

Coze? Stepan ma Nirvanu? Omg!!!! tak to je fakt ulet, uz me to toci, jak je mozne, ze Emma dostava songy na prani? neni nahodou, ze tu ten song byl zminen, tlacenka jako prase. Coldplay by byl super i pro Stepana, proc ma takove retro,hnus fialovej, na tom neziska zadne hlasy, no zurim a je mi to prd platne. pepe s Liskou to tu ctou a kdyz muze mit Emma s pavolem vyvolene songy proc sakra nema Stepan krystofa nebo neco soucasneho? Nirvana je likvidacni vyber, jen se zpecetil vyhazov.

221
Ája
Reagovat

@DJ Vlado: ty nám dáváš :-D. Tak zkusím Pink Floyd.

@bezik: No jo, jen jsem to zkusila :-D.

222
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: Taky ne, je to kapela, která u nás vystoupila krátce po revoluci a byli to Havlovi kamarádi :-)

223
bezik
Reagovat

@Monika: Kryštof je legenda ? :D :D Jen se vyplač děvče, bude to lepší. Nirvana není pro Štěpána vůbec blbej výběr.

224
bezik
Reagovat

@DJ Vlado: Takže Stouni. Ale co, safra …

225
maria
Reagovat

@DJ Vlado: Stoni :)

226
Monika
Reagovat

Takze Emma ma svoji oblibenou Amy a Fix you, neuveritelne:-)))) Rikam, ze si ty pisne vybira sama…Teda Vlado ji tu trefil uz druhej song :-)))) A co ma od Nirvany vubec? Ono je to asik fuk shit jako shit, ja vlastne znam jen jednu Smells like teen spirit.

227
Ája
Reagovat

@DJ Vlado: Tak už ale hádám naposledy :-D. Takovej pamětník nejsem, abych věděla, kdo tu byl po revoluci :-D, ale tipuju jako Havlovy kámoše Rolling Stones a pokud balada, tak Anglie. A nepřej si mě, jestli to tak nebude :-D

228
bezik
Reagovat

@DJ Vlado: Že by Angie ?

229
DJ Vlado
Reagovat

@bezik: @maria: bingo a je to balada z počátku sedmdesátek :-)

230
Monika
Reagovat

Marja stouni? Druha srajda, tak to je konec vsech nadeji, proc ma sakra Stepan takove dve retro kapely/ vzdyt to drtiva vetsina divaku vubec nezna…to byl beztak ucel..za to mu nikdo hlas neposle, to vetsinovej divak vubec nezna…..proc nemuze mit aspon jeden normalni song, vsichni maji mnohem mladsi kapely, aspon jednoho interpreta, kdo ma takove srajdy..

231
Jai Kudo
Reagovat

Dalibor – Když muž se ženou snídá? :-D

232
J
Reagovat

@Monika: To nie je az taky zly vyber. Starsich by mohol zaujat, aby mu poslali hlasy. A jeho fans verbuju hlasy. Nepodcenuj ho. Urcite to poda po svojom. A bude to super. Ide len o to, aby dostal viac hlasov nez Sabina a Veronika. Ja mu verim, ze to bude super odspievane. V CR je dost rockovych nadsencov.

233
bezik
Reagovat

@Monika: Stouny a Nirvanu nikdo nezná … :D :D Teda Moniko, ty dneska jedeš nějakej hustej matroš !!! :D

234
bezik
Reagovat

@Jai Kudo: Tak to by byl zážitek až metafyzický :D :D

235
Ája
Reagovat

@bezik: tak napsal to Habera, to by si Hujer šplhnul :-D

236
dolores
Reagovat

Vlado, Od tatier k Dunaju ??????????? :DDDD to akoze vazne niekto vzal do uvahy moj vyber ? :))) Liska, alebo ktooo ??

its my life – strasna komercna rockova sra*ka.-.. neznasam tu piesen,,.. grc. a to uz vidim tie xichty poroty …. :D budem len dufat, ze to Palo svojim hlaosm nejako mi sprijemnii

Angie!! Monika, je to super! pre Stepana skvely vyber, aj ked hlasovo mi to viac sedi pre Pala, a zase Bonjovi pre Stepana, hned by som im to vymenila,… ale Stepan sa stane na Panakovi kultovy finalista, .:D uz vidim Scalexa jak sa zo Stepana vytesuje ….

237
J
Reagovat

@DJ Vlado: Whitney Houston a Mariah Carey – Without you?

238
ales-winner emma
Reagovat

tak si to tady čtu a zajimavé ale emma má opět výborný repertoár snad se dočkám dvou touchdownů štěpán a Nirvana on se s tím snad popasuje a kéž by vypadla slepčíková a za slovenskou stranu danišová nebo pavol ale ne štěpán ten mě začíná bavit a nás fans emmi taky bylo by super mít GF top 3 Emma,štěpán a a hlavně bez slepčíkovců to bych juchal tak moc až bych skákal až do stropu od radostí

239
Laikka
Reagovat

@DJ Vlado: Balada od Stones… As tears go by? To by udělal radost mně :) A Sabina bude mít nějakou Britney nebo Aguileru?

240
J
Reagovat

@dolores: IT´S MY LIFE a ALWAYS su moje nenavidene songy od BJ. To mi urobili naschval a este za to budem musiet sms-ky poslat. Uz si to tu pustam a dokonca si spievam, neuveritelne. Jeden Kovalicek ma to donutil.

241
J
Reagovat

@ales-winner emma: Na Pala mi nesiahaj. Na Danisovej sa zhodneme. Musi vypadnut, lebo je to silna konkurencia tak pre Emmu ako aj pre Pala so svojim megasilnym hlasom a HLP o schudnuti.

242
Laikka
Reagovat

Čtu to znova, v hlasu, takže Sabina bude mít Hurt?! A jéje teda jestli jo… Pouličkova mi zní v hlavě ještě teď, to bylo jedno z nej českých vystoupení

243
dolores
Reagovat

ja nie som ziadna rockerka a Angie sa mi vzdy pacila… to je krasna balada…
a nie som sama urcite. Stepan musi postupit!! ale bojim sa o Pavla tym padom, ked Stepan dostal taku pecku… na Bonjovi sa vyseka, to bude este horsie ako Aerosmtith… preco toto vzal..?? aj ten Elan uz ma trapi, ci bol dobry napad,. je to rydzo slovenske, tak neviem… cesi Palovi hlas za toto neposlu… mozu to chapat ako nacionalist. piesen. dokelu, tak sme si tu o tom cvirikali Jecko a oni to fakt Palovi dali spievat neuveritelne…:))) ale k hlasu sa mu hodi, to je jasne,,,

Dalibor : Je jaka je …? :D

244
Jai Kudo
Reagovat

@Monika: Sorry, ale to, že Nirvanu a Stony znáš ty, coby ortodoxní komerční popíkářka znamená, že je znají úplně všichni :-D

245
bezik
Reagovat

@dolores: Ještě se neraduj, já myslím že Vlado zatím odpovídal jen na ty Stouny a na skladbu ještě ne.

246
Ája
Reagovat

Stouni a Nirvana se mi zdají jako super výběr, rozhodně lepší než navrhovaný Kryštof. Ještě zjistit, co má od Nirvany. Come as you are? Nebo My girl?

247
Jai Kudo
Reagovat

@Ája: Když Nirvana, tak spíš Smell Like Tees Spirit, to se hraje všude……i když Come As You Are by bylo super a i by mu to líp sedělo….
A Bon Jovi – Its MY Life je fakt? Nebude to klasická vykopávka Living On The Prayer?

248
J
Reagovat

@DJ Vlado: Beautiful od Aguilery? A ABBA?

249
Violete
Reagovat

@J: Ten muzikál Neberte nám princeznu v Čechách není podle mě vůbec známý. S tím songem by Emma nezabodovala.

250
J
Reagovat

@dolores: Uvidime. Palo uz si ziskal dost fanusikov. Ja som pre neho radsej chcela SCORPIONS, ale bohuzial dostal BJ. Neodpisovala by som ho. No ked ma naozaj Veronika M. Carey – Without you, co Vlado este nepotvrdil, tak neviem neviem.

251
Filip
Reagovat

Dalibor bude zpivat „Byt stale mlad“ a proto se to k nemu nehodi ne? :D

252
notickas
Reagovat

I když nevíme ještě všechno, jsem docela zklamaná. Pokud si vybírají sami tak fajn, pokud jim to určují, tak jde produkce Emmě tvrdě na ruku a to se mi opravdu nelíbí. Pavol a Štěpán – moji favoriti by mohli mít lepší písničky.

253
Ters
Reagovat

Zdravím, nějak mi to nedá a také se vyjádřím ;)
Emma – nějak si v jejím podání neumim představit ani Fix you ani Valerie, ale vzhledem k tomu, že už je to považováno za „protekční výběr“, tak by to zřejmě měla být fakt pecka :D Kdybych já měla vybírat, co by se mi k ní nejvíc hodilo, byla by to spíš zmiňovaná Norah Jones…
Štěpán – trefa jako blázen! A zase nechápu, co se vám nezdá… Nirvana je legenda, řekla bych, napříč generacemi. Nevím, jestli už někdo uhádl, co od ní bude zpívat, ale sama bych vybrala Come as you are, která by mu IMHO dokonale sedla (btw. zná tu někdo verzi ze 4. serie AMHS?) a Angie je taky skvělá a neřekla bych, že je neznámá (my se o ní před lety snad učili i na hudebce a je ve spoustě filmů)…
Palo – klasika od BJ je příšerná :D ale profláklá až to bolí (btw. nevim, jestli to tu už někdo psal, ale Palo mi od začátku připomíná Petra Poláčka ze SHS1 a to byl taky takovej BJ-typ ;)) … a ta Elánovka je mi neznámá, ale údajně je to další tlačenka, takže asi bude super :D
… zbylí tři mě asi nezajímají až do takový míry, že si nepamatuju ani jeden jejich song…

254
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: @bezik: bingo, je to Angie :-)

@J: zpěvačky ano, ale od Mariah má Veronika jinou píseň :-)

@Jai Kudo: @Filip: nn. ještě jiný Kája :-)

@Laikka: bingo, je to Hurt :-)

255
notickas
Reagovat

@Ters: nic proti Nirvaně a Stonům, já mám 70. léta úplně nejradši, takže za mě v pohodě. Jen nevím, co na to lidi. No a Pavol souhlas tato píseň od BJ je fakt už opruz.

256
DJ Vlado
Reagovat

@Ája: Od Nirvany má Štěpán Come As You Are :-)

257
DJ Vlado
Reagovat

@Ters: Taky mi Paľo od začátku připomíná Petra Poláčka, toho jsem myslel tím největším BJ-fanem v historii SS :-)

258
notickas
Reagovat

@DJ Vlado: můžeš ještě trochu rozšířit nápovědu na zahraniční věc pro Slepčíka? :-)

259
notickas
Reagovat

@DJ Vlado: a Dalibor od Gotta „Zůstanu svůj“?

260
DJ Vlado
Reagovat

@notickas: Je to píseň z druhé půlky sedmdesátek a o jejím interpretovi jsem už psal, že je černoch a protiklad jednoho ex-poslance za ODS :-) Zazněla například i v loňském Hlasu, kde ji ve VNS zpívala jedna členka MD týmu (a později i týmu Spirit) :-)

261
Ája
Reagovat

Tak Štěpán má konečně výběr podle mého gusta, takže za mě spokojenost :-)

262
Monika
Reagovat

@bezik: kdyz muze zaznit Coldplay muze zaznit krystof..A s tim, ze nikdo nezna Nirvanu a stouni, jsem to myslela tak, ze to nezna nejpocetnejsi skupina, ktera sleduje SS, to je cilovka cca 10-25 let to fakt neznaji, ma nejvetsi retro songy ze vsech, uplne ze vsech, skoro bcyh rekla, ze je jedinej kdo ma fakt dve legendy, ostatni maji moderni matros, kapely ci interprety, kteri stale funguji a zpivaji nove a nove songy, zadne vykopavky a pavol muze libat zadek produkci za ten folklor s tim nemuze vypadnout….Stepan to ma uplne spocitany, ze vypadne jsem byla smirena, ale neocekavala jsem takove hruzy songy, ze odejde s ostudou jako svina….to nemuze vubec zvladnout, nema na to hlas, nic…hned bych menila za Bon Joviho :-)))) Dolly ja jsem pro :-))))

263
DJ Vlado
Reagovat

@notickas: taky ne, napovím, že je to cover jednoho šansonu :-)

264
DJ Vlado
Reagovat

@Monika: No myslím, že Slepčík má rozhodně větší retro songy než Štěpán, Nirvana v porovnání s Daliborovými výběry zas takové retro není :-)

265
J
Reagovat

@DJ Vlado: M. Carey – HERO alebo I´LL BE THERE? W. Houston – I have nothing alebo I will always love you?

266
Monika
Reagovat

@notickas: Tak neni nahodou, ze tu Vlado Emme vybere Pokoj v dusi a Fix you a ejhle ona to zpiva :-))) ….Produkce ji neskutecne nadrzuje, proc ji neda neco obtiznejsiho od Beyonce, Houston nebo tak….
A presne tak jsem to myslela s tim znaji neznaji, jako nejpocetnejsi skupina divaku SS rozhodne nepamatuje Stouni nebo Nirvanu a neni na ne ani zvedava, s tim nemuze vubec zaujmout, tahle cilovka nevi o cem je rec. Nevim proc nema aspon jednu modernejsi kapelu jako je ten Bon Jovi nebo Guns n roses proste neco vic soucasneho a ne vykopavky co jsou uz x let v hudebnim hrobe.

267
Ája
Reagovat

@Monika: tak Guns n Roses byla založena ještě dřív než Nirvana :-). Mně se Štěpánův výběr líbí, protože Stouni i Nirvana jsou legendy, což se o Kryštofovi nebo Coldplay zatím říct nedá.

268
DJ Vlado
Reagovat

@J: Hero bingo :-) u Whitney míříš správně na soundtrack k Bodyguardovi, ale je to jiná píseň (rychlejší a v rámci talentovek míň profláklá než tyto) :-)

269
notickas
Reagovat

@DJ Vlado: už to asi mám „Když jsem já byl tenkrát kluk“ :-)

270
J
Reagovat

@DJ Vlado: „Isn’t She Lovely?

271
J
Reagovat

@DJ Vlado: Queen of the Night?

272
DJ Vlado
Reagovat

@notickas: bingo :-)

@J: bingo :-)

273
DJ Vlado
Reagovat

@J: bingo :-)

274
notickas
Reagovat

@Monika: proč jí nedají něco obtížnějšího???? jednoduchá odpověď – protože na to nemá – malý rozsah, technika nic moc a pro mě ta barva už je taky oposlouchaná.
Štěpán to dá snad dobře, ale mám strach, že hlavně ta Nirvana lidem nic moc neřekne.

275
Jai Kudo
Reagovat

Bon Jovi – Its your life je fakt opruz……ale Od Tatier k Dunaju bude pecka…
Come As you are a Angie – nejlepší, co mohl Štěpán dostat. Jsem zvědavý….
Emma – Amy Winehouse ufff, tak to jsem skeptický (ale nechám se překvapit) a Fix You a Coldplay všeobecně jsou až na výjimky nuda, takže to vidím dost špatně…
Veronika tu Mariah nezazpívá a Sabina…………. Hurt, Aguillera, zdá se , že produkce se snaží Sabiny mermomocí zbavit. Kdybych chtěl prudit, tak sem postnu fenomenální verzi GG této skladby (Hurt) z první série od Kena (podzim 2013).
Dalibor postoupí, ať zazpívá cokoliv a jakkoliv, jeho nemá cenu řešit.

276
Monika
Reagovat

@DJ Vlado: dalibor je na tom lepe, kdo by neznal Gotta, navic cesky song je cesky song. kdyby mel Stepan aspon neco ceskeho….no tohle jsem vubec necekala, to potesi akorat pametnika Scalexe, kterej ho pak v rekapu sepsne, jak tomu dal na frak..Nirvana omg..vzdyt ma uplne jinej hlas nez Cobain, ten jeho hlas se na ten chraplak vubec nehodi a ani ten song neni znamej, kdyz Nirvana tak maximalne Smells like teen spirit, zbytek je no name song a ty stouni take neznam..kde to vyhrabali takovej des….
Pepe s Liskou fakt jste me vytocili tenhle tyden :-)))

277
Ája
Reagovat

tak na tu Slepčíkovu písničku můžu říct jedině: Mein Gott!!!

278
J
Reagovat

@notickas: Ale ak to dobre zaspieva, preco nie? Niekedy ani nemusis poznat piesen a samotne podanie ta dostane tak, ze jednoducho posles sms-ku. Vidis s akymi velsongami u Veroniky M. Carey – Hero a W. Houston – Queen of the Night musi bojovat chudak Palo s Elanom a BJ? A este k tomu super Emma.

279
notickas
Reagovat

@Jai Kudo: jo pro Štěpána výběr super, ale jen pro nás, co má ty starý pecky rádi a ne pro cílovou skupinu 12 – 20 let!!!

280
Ters
Reagovat

@Monika:
Tak jako zástupce cílovky můžu říct, že to ani omylem není pravda, hlavně u té Nirvany ne, vážně ;) A to neposuzuji podle sebe, ale spíš podle známých, kteří jsou normálně za popíkáře… Nirvana je taková ta správně naštvaná muzika pro správně naštvaný puberťáky (cílovku)… Navíc si vážně myslim, že Štěpánovi sedne parádně, když si jí udělá trochu po svym… O něho bych se nebála, i kdyby náhodou vypadl, nebude to s ostudou ;)

281
J
Reagovat

@Jai Kudo: Ja by som bola zato, zeby OD TATIER K DUNAJU zaspieval ako prvu. Kto bude chciet hned mu za nu moze poslat sms a nemusi cakat az do BJ.

282
Monika
Reagovat

@notickas: Lidem moc nereknou ani ty stouny, kdo z tech 15 a 20 je zna? nejvic likvidacni vyber. ma to chudak spocitany, i kdyby zazpival skvele, stejne odejde se Sabinou. Emma s dalikem jsou jasni, at zazpivaji jakkoliv. veronika s takovyma peckama nepujde, ta je tam vsechny prezpiva v nedeli a Pavol s folklorem? To je sazka na jistotu, s tim nejde vypadnout. Uz slysim svoji maminku, jeee Pavol ma od tater k dunaju? no to je super, uz se na nej tesim :-)))

283
notickas
Reagovat

@J: no v každém případě to bude velmi zajímavé kolo a musíme si uvědomit, že vypadnou dva a slepičí farma to asi nebude, bojím, bojím

284
Ája
Reagovat

@Monika: Tak na té Nirvaně a Stounech se neshodneme :-D. Jen tak pro zajímavost, co bys dala Štěpánovi ty? A ne, Kryštof ani Coldplay legendy nejsou :-)

285
Monika
Reagovat

Proc Stepan nedostal nejake hezci songy treba od Beatles imagine nebo yesterday, to jsou taky vykopavky, ale zna je kazda generace a jsou to moc hezke pisnicky, na rozdil od tech hnusu co ma.

286
Monika
Reagovat

@Ája: Emma zpiva Coldplay tak to asik je legenda :-)))) I kdyz ta muze evidentne zpivat co chce.

287
bezik
Reagovat

@Monika: hmmm, neznat Angie od Stounů a ještě se tím chlubit … to je peklo … A napapat a vykakat se umíš ? :D :D

288
DJ Vlado
Reagovat

@Monika: Imho Stouni patří k základnímu hudebnímu vzdělání úplně stejně jako Beatles :-)

289
Ally
Reagovat

Od Emmy bych taky raději Back to black..smutná, ale miluju,..
Valerie se hraje jen v těhle soutežích ,nwe ? :) Ale zas je dynamičtější ? , tak pokud to dá, předvede se, jak požadujete :)

Od Taiter k Dunaju – a možná to tu čte přimo Palo ?- to už prostě byla hotová věc, s ničím jiným jsem nepočítala:) a těším se..
a i na Stěpána – Come as you are – není tak složité / to jsem snad i já kdysi na kytaru uměla :)/ a dost naléhavé- a že by to bylo neznámé?? Stiejne jako Stouni a Angie ?? :)

Chudák Kája, kdo to Dalikovi zas vybral ? no že se ptám ..

290
J
Reagovat

@notickas: A co ked vypadne Emma? Ja si myslim, ze vsetci okrem Dalika su v ohrozeni. Ja sa o Pala budem bat. Jednoducho musim zasa presvedcit par nadsencov ELANU, ze sa oplati v nedelu pustit SS. A Palo docerta, musi si poriadne vyhrnut rukavy a zaspievat to tak najlepsie ako sa len bude dat. Jednoducho bit sa ako lev, teraz ziadne flegmaticke vyjadrenia typu JA TO NECHCEM VYHRAT neodporucam. Dolezite, ze mi s Tomasom a Dolores chceme, aby to vyhral.A pri BJ by to chcelo aj nejaku prechadzku po podiu minimalne. Skoda, ze nie je taky zivelny ako Smajda.

291
bezik
Reagovat

@Ally: Já jsem si poslechl jak to Ammy zpívala naživo a ono se to dá. Myslím že to bude od Emmy taková jemnější, jazzovější verze. To půjde. Fix you bude těžší utáhout.

292
J
Reagovat

@bezik: FIX YOU bude asi take ak nie lepsie:
https://www.youtube.com/watch?v=jJcbkcAzDWg

293
notickas
Reagovat

@J: no kdybych měla volit mezi Emmou a Palem, tak mi bude méně chybět Emma :-). Ale Pavol určitě super dá ten Elán, no BJ to je fakt děs a hrůza.

294
Ája
Reagovat

nějak jsem se tady v tom ztratila, co že má Sabina krom ABBY a Veronika? A ta druhá od Slepčíka se už ví?

295
notickas
Reagovat

@Ája: @Ája: Veronika – M. Carey – Hero, W. Houston – Queen of the night

296
Monika
Reagovat

@bezik: tak pro me jsou stouni jedna z nejdebilnejsich kapel, neznam od nich zadny song, nesnasim je od mladi…potom jeste led zeppelin, ZZ top…

297
bezik
Reagovat

@J: No, dyk říkám že to bude těžký utáhnout. Slečně Janet se to moc nepovedlo. Tohodle se trochu bojím, to není až taková sranda jak by se mohlo zdát. Tedy pokud se mladý umělec nespokojí se slušným karaoke.

298
J
Reagovat

@bezik: Emma ma jednoznacne zaujimavejsiu farbu hlasu nez Janet.

299
bezik
Reagovat

@Monika: No jo jo jo, však jo, klídek, nerozčiluj se ;-) Jen malá rada, radši tohle moc nevykřikuj, mnozí by si mohli myslet, že jsi poněkud „nechytrá“, ehmmm. No já vím, krutě by se mýlili ale to už jim pak třeba nevysvětlíš :D

300
bezik
Reagovat

@J: To ano , rozhodně, ale za to nedá schovat všechno. Jsem zvědav na její verzi, budou toho mít pekelně hodně na práci tyhle dvě věci nějak originálně uchopit.

301
Ája
Reagovat

@notickas: Díky :-). Věřím tomu, že to Veronika dá, ale mě to asi, slovy Kláry, nebude bavit.

302
Ally
Reagovat

@bezik: A jo , ted poslouchám a naskočili mi návštěvy v Anglii uplně , tak snad to Emma má taky pod kůži a bude to ono..asi se to k ní víc hodí
Coldplay taky bojim,,ale možná zbytečně..když to udělá po svojom ?

jestli by Vlado , jako vážná konkurence Googlu a You tube :) vedel, kolikrat se zpivalo Its my life ?:) Mi připadá subjektivně , že pořád:)
..ale to asi zrovna je postupová..?

303
Monika
Reagovat

@bezik: tak ja toho neznam vic, ani Pink Floyd nemam rada, proste ty stare vykopavky davam jenom Abbu ta ma hodne peknych pisnicek a neco od Beatles..jinak me miji vetsina
Si ted poustim to Imagine, sakra to by byl vyber pro Stepana, kdyby se mu zadarilo, nejedna fanynka by zaslzela, tam bych i verila, ze ma sanci postoupit. Pepe neslo by to zmenit, prosim :-)))

304
notickas
Reagovat

@DJ Vlado: to jsem blázen???? fakt to nazpívala v Hlasu ve VNS členka Davidova týmu a černoch z poloviny sedmdesátek?????? to jsem z toho jelen :-)

305
Monika
Reagovat

No a k Imagine by se hodila ceska od Olympiku Otazky. ma nadhernej text a toho by mohl Stepan vyuzit, moc dobre zni v cestine, je mu krasne rozumet. Jo to by byly vybery na urovni a ne tyhle grcy.

306
J
Reagovat

@notickas: Katarina Kamencova. Blondinka s bizarnymi mihalnicami.

307
notickas
Reagovat

@DJ Vlado: není to náhodou Paul Young?

308
bezik
Reagovat

@Ally: Asi se pokusí po svém, pokud ovšem na to bude čas. Doufám, že je nebudou trápit během tejdne nějakejma pitomostma.

309
DJ Vlado
Reagovat

@notickas: Jéčko už to uhodla, je to Stevie Wonder – Isn´t She Lovely :-) A ten ex-poslanec, který je opakem Stevieho, je Jan Vidím :-DDD

310
notickas
Reagovat

@Monika: no Otázky by Štěpánovi sedly a je to česká klasika – to by byl úspěch zaručen

311
bezik
Reagovat

@Monika: Zpívat Lenona živě je docela peklo. Výrazně nedoporučuji, pokud na to někdo nemá vyloženě dar. Jinak to zní jako trapné karaoke. Bejt tebou tak se nevztekám, tobě se ty věci nelíbí ale Štěpánovi asi jo, tak mu věř. A lidi je znát budou a když to slušně dá tak to i ocení.

312
notickas
Reagovat

@DJ Vlado: hm, to si myslím, že asi Daliborovi sedne, na rozdíl od toho Gotta

313
J
Reagovat

@bezik: Ja si myslim, ze ona uz vie ako to ma zaspievat, ale bude to musiet naucit aj kapelu. Totizto predpokladam, ze to uz spievala v minulosti.

314
notickas
Reagovat

@bezik: ty písničky jsou fakt dobrý, hlavně aby těch lidí, co to ocení bylo dost na postup :-)

315
Monika
Reagovat

@notickas: No vsak ja ten song tady uz zminovala driv. Dolores vybrala od tater k Dunaji – pavol to dostal, Vlado vybral Fix you – Emma to dostala a ja jsem zustala nevyslysena :-)))) To pepe beztak udelal naschval a ted se bavi u kompu, jak se vztekam :-))) Otazky by byly vyborne a k tomu Imagine a je vymalovano…@bezik: Ale on to ani nezazpiva dobre, uz jen ten hlas jeho a Cobaina omg….vzdyt to s jeho hlasovou vybavou bude znit komicky, karaoke. Koukam, ze ty songy ani v zahranici nikdo nezpival, nemuzu najit na Yt zahranicni verze tech vykopavek, ani se nedivim…

316
bezik
Reagovat

@notickas: No jo, to je vždycky otázka. Ale raději odejít s hlavou vztyčenou a se ctí, než postoupit se sra.kou nějakého kolotočáře ;-)

317
Ally
Reagovat

@bezik: Já doufám právě, že minimálně tu Amy už má nacvičenou ..i když za jiných podminek no

Monika :
Taky jsme včera narazila na Imagine pro Stepána..ale pak jsem to zavrhla..náhodou si myslim, že má dobrý výběr .a jestli mu nemaji posilat hlasy jen teens..

318
J
Reagovat

Toto je najlepsie podanie IT´S MY LIFE . Skoda, ze aj Palovi to neurobia takto na sposob balady.
https://www.youtube.com/watch?v=FXm14YDZHbg

319
J
Reagovat

Ale dufam, ze Palo to odspieva ovela lepsie nez ten Martin Kurc. Boze, ze mu niekto poslal sms-ky za tak odflaknuteho BJ.

320
betty
Reagovat

@Monika: Anglie od Rolling Stones je nádherná píseň, jeden z nejkrásnějších ,,ploužáků“, co znám.

321
betty
Reagovat

@betty: Omlouvám se, ANGIE. Přeskočilo mi to na tabletu.

322
J
Reagovat

Viete, ja len sa modlim, aby nasa ctena porota zasa nenalozila tej Sabine Slepcikovej. Nech uz to zaspieva akokolvek. Lebo jej to nahana hlasy. A to, ze zasa budu kritizovat Kovalicka, na to sa pripravte, vobec o tom nepochybujem. Ved svoju ulohu splnil v nedelu. Aka je najlepsia reklama muzikalu NA SKLE MALOVANE v Cechach nez nechat odspievat Pala Kovalicka najlegendarnejsi song z muzikalu v SuperStar. A ked kamos Soukupa Durovcik bude chciet uviest muzikal v Prahe, ludia si spomenu na Palov vykon. Jasne, ze Soukup musel Pala chvalit. Toto urcite bolo vopred dohodnute. A o tom, ze Durovcik videl Palovo vystupenie aspon v telke uz vobec nepochybujem. Ak rezirujete a robite choreografiu muzikalu a vyrazite s nim na turne a dozviete sa od kamosa Soukupa, ze Kovalicek s tym bude vystupovat v SS, tak si to jednoducho pozriete uz len zo zvedavosti.

323
Ally
Reagovat

Nj Sabina,,jsem se musela podívat , co to vlastne zpívá..ono je to jedno , jak kdyby se tam jen postavila a usmívala se :) ale to jo, to by ji zas porota nekritizovala..:)
Jednou ten vzorec ..“nekorektní „kritika a hlasy z litosti musi skoncit?
No a když jsme u te budoucnosti..co bude mit ona z tech lidi , co ji ted posilaji hlasy ? Max se podívají , jak bude zpívat na Silvestra nejaký duet ..a přectou si o ní v bulvaru..

O Pala bych se možná na tvem miste nebala , minule se “ vyprofiloval“ , spiš Veronika a Sabina pujde ? ..no bude to boj

324
betty
Reagovat

Tak si prohlížím playlist (moc děkujeme, Vlado) a můj názor:
Sabina – Aquilera (Hurt) mi pro ni připadne těžká, ale ABBA (The Winner…) by jí mohla sedět. Je to známá skladba a k Sabině se tak trochu hodí i textem.
Palo – Elán – skvělá volba, ale BJ (It’s My Life) je hodně profláknutá věc a bojím se o Pavla, aby to dal dobře, ale hlavně čistě.
Štěpán – Nirvana je výborná skupina, ale mohl si možná vybrat jinou skladbu. Avšak Angie od RS je pro mě nejkrásnější skladba z playlistu. Štěpán má dobrý hudební vkus, jak už několikrát předvedl.
Emma – tak jako mnozí jiní vítám, že si konečně vybrala něco rychlejšího (Valerie) a Fix You od Coldplay se krásně hodí k její barvě hlasu.
Dalibor – Stevie Wonder by mu mohl dobře sednout, ale píseň K.Gotta se k němu nehodí obsahem textu, jak už tady spousta lidí psala.
Veronika – vybrala si pro sebe dobře. Skladby dvou velkých zpěvaček pro její velký hlas. K tomu jednu rychlou ( W.H.) a druhou pomalejší, ale krásnou (M. Carey). Mohla by u diváků zabodovat.

325
J
Reagovat

@Ally: Ja len, ked nekritizuju Emmu a ani Dalibora za chyby, tak by mohli byt ohladuplnejsi aj k Sabine. Staci len povedat toto bolo lepsie cislo nez minule. Proste to nejako ukocirovat bez toho, aby ju zhodili pred jej fanusikmi. Alebo snazila si sa, zaspievala si to po svojom. Mne sa zda, ze raz som Haberu v SS pocula hodnotit slovami asi takto: Necham to na ludi, ci to ocenia. Preco by rovnaku vetu nemohol povedat aj Sabine.Ved Emma ten POKOJ V DUSI odflakla. Uz som tu skopirovala jeden komentar ohladom Emmy a jej POKOJA V DUSI. Palo by dostal taku sodu, zeby sa z nej nespamatal.

326
J
Reagovat

@betty: U Pala sa len treba spoliehat, ze prvu piesen bude spievat ten ELAN a ze to bude vyborne. Ono text je super aj melodia piesne a ak to nepokazi, tak je to zvoncek na sms-ky. A ked mu uz ludia poslu za ten ELAN, potom moze co mozno najlepsie odspievat aj BJ. Ide len o to, aby v konecnom dosledku nebol na poslednych 2 miestach. A musi byt velmi atraktivny a sexy pre zeny. Ziadny divoky rocker z Woodstocku. Stylistky a aj samotny Palo nech si daju zalezat. Ono spevak sa nepredava len piesnou ale aj oblecenim.

327
bezik
Reagovat

@J: Emma pokoj v duši rozhodně neodfákla. Jak můžeš takovou hovadinu napsat ? Ano nebylo to takové, jaké by to asi mohlo být, byla tam cítí nějaká neuvolněnost, možná strach nevím. Ale to jsou jemné nuance a to jen ve srovnání s jejím vysokým standardem. Ve srovnání s ostatními stále náskok několika parníků. Něco odfláknout si teda představuju jinak.

328
betty
Reagovat

@J: Věřím, že Palo nabral po minulém kole hodně nových fanoušků.

329
J
Reagovat

@bezik: Ano, neodflakla to, ale rozhodne to nebolo zaspievane tak ako malo byt. Bolo to totizto zaspievane bez duse, bez zivota. Keby takto zaspieval niekto iny, tak mu to daju zozrat aj s topankami. Staci si pozriet ako Soukup vycital Palovi emocie v Aerosmithe. A to islo o rockovu skladbu za hlucneho doprovodu kapely, ktoru musel svojim hlasom prekricat. Emma spievala za doprovodu klaviru ako keby tu skladbu chcela mat cim skor za sebou. Staci si pozriet nazory inych ludi a aj nasich rekapistov. Co jej vycitali, len mikrofon. Viem nemala svoj den. Ale ziadna kritika pri takom odspievani vyznieva falosne, ak Sabine nalozia poriadne, hoci opravnene.

330
bezik
Reagovat

@J: Bez duše a bez života ? Tak to jsme asi každý poslouchali někoho jiného.

331
bezik
Reagovat

@bezik: Jako já v tomhle porotce chápu. Pokud by Emmu nepochválili po tomto výkonu (byť ne třeba úplně ideálním, ale chtěli by kritizovat, pak by všechny ostatní museli rozcupovat na mraky. A nebo si lhát do kapsy ještě více než lžou teď.

332
katka
Reagovat

mě se výběr pro štěpána líbí – pokud by to měla být labutí píseň, tak si to alespoň užijem. nezpíval tu nirvánu náhodou Štrofek v SHS 2?
a ještě jsem se chtěla zeptat slovenských kolegů – je někde vidět martina Šindlerová? ta holka zpívala úžasně a nějak mi přijde, že se po ní slehla zem.

333
dolores
Reagovat

Emma tu Valerie naozaj asi pozna dobre, ved ak je Amy jej oblubena spevacka, pravdepodobne jej songy spieva, ak nie verejne, sukromne urcite ich ma zmaknute, takze tu cakam urcity uspech. Fix you,, to je naozaj dobry napad Vlado ? ta piesen je krasna, ale nie az tak znama v nasich koncinach, …Emma musi sakra nieco v nej vymysliet, aby zaujala…. tie songy su sice ok pre nu, ale nie som si ista, ci sa da na nich zaziarit, obavam sa, aby divakom nezovsednela… farba hlasu je krasna, ale neda sa na nej stavat cela taktika v sutazi

334
dolores
Reagovat

@katka: ano Stroffek to spieval v SHS2…to sme tu viackrat spomenuli … a Martina je na materskej, vydala sa za nejakeho mafiana a uplne prestala spievat… mozno aj preto, ze po sutazi vydala dve imho dost shitove cedecka..

335
J
Reagovat

@dolores: No na druhej strane v tej piesni FIX YOU moze krasne vyniknut jej zamatova farba hlasu a la quirky. A som presvedcena, ze to zaspieva ovela lepsie nez Janet Devlin. Bude to skoro rovnake ako YOUR SONG. Ide len o to, ze byt na ich mieste ju tuto piesen necham spievat na zaver, kedze to logicky vychadza, ze pojde ako posledna na efekt. Cize Valerie by mohla dat ako prvu. Rovnako aj Stepan by s Anglie mohol ist az s druhou v poradi a najskor to odpalit s NIRVANOU. Kym u Pala by bolo dobre, kedze je to slovenska piesen, aby ten ELAN zaspieval ako prvu v poradi a Bon Jovi az druhu. Kludne kedze to Emma bude uzatvarat, by mohol ist prvy v poradi a Danisovu supnut hned za Stepana a pred Dalibora. Rozhodne ju s tymi hitmy nepustat ako poslednu.

337
dolores
Reagovat

@J: kiez by si ten song na javisku vedela uzit tak ako Bruno ci Alicia

338
dolores
Reagovat

Stepan . Angie je skvost a v kombinacii s navalom sms od naverbovanych fans by to mohlo vyjst, aj ked Nirvana ,..tam sa nesmie priblblo usmievat, ale zas v obidvoch songoch moze nasadit vyhuleny vyraz tvare :D mne sa paci Stepanov cisty hlas, ale ten drajv do hrdla aj s grimasami, co daval napr. v Pretty woman ma nepresvedcil, trochu je neprirodzeny v tom ,… a skor by mi prisiel vhodnejsi do Bonjovi ako do Kurtovho spevu. no necham sa prekvapit, on Stepan sa nezda, ale ma potencial na take do hrdla tlacene vypalovacky, len aby to bolo priridzene a uverielne… skoda, ze ma 2 podobne veci (akoby to mal nachystane do rockoveho kola, ktore nebude ? ) som tiez toho nazoru, ze jedno vystupenie malo byt v cestine a ten Olypmic-Otazky- to je super napad ! toto keby k Angie pridal, tak ten vecer zaziari ….nuz, ale ked on sam to tak chcel ….budish

Olympic som si uvedomila, ze je velka ceska legenda a k tomu ma teraz aj potomka v porote, preco si ho nik nevybral ? napr. aj Dalikk :D ho mohol mat, hoci aj tie Slzy tvi mamy.. ale zrejme u Slepcikovcov sa bigbit asi nespieval, len kantileny a soc-pop MD … co nechapem, je ten bizarny vyber od Gotta :D ved to je dost neznamy song od neho,… aspon ja som ho nepoznala..:)))) nasla som si, ze to zlozil Aznavour, ano ma to sansonovy charakter, a paci sa mi podanie Roya Clarka, ale Gottova prerabka na mna posobi hrozne pateticky…:))…uvidime ako si s tym nase mimino poradi …:D to fakt aj JUDr.Kalina bledne zavisotu nad takym vyberom, to vo svojich legendarnych playlistoch nikdy nemal :D ja sa na toto normalne az tesim :DD hoci popravde, ak by dal Kavu si osladim, tak to by bola aspon haluz :D …
Wonder je ok, to mu pojde… no nic moc celkove, nie je tam Queen, takze ocakavam isty ubytok hlasov pre Dalikka.:D

339
dolores
Reagovat

Veronika- absolutne predvidatelny vyber, velesongy,gigahity dvoch mega-popovych div – to je stavka na istotu,
ocakavam dokonca personalnu vymenu zlateho klinca vecera, ze uz nepojde tradicne Dalik, ci Emma ale prave Veronika s Hero …k porote budu musiet zavolat zachranku, lebo vsetci do jedneho z tej nadhery odpadnu :D

Sabina – chjaj, mohla mat hocico a nejak by sme to spolocnymi silami pretrpeli, ale preco prave moj best of velkopopovych songov Hurt ? to bude kvilenie neukotveneho hlasku a moje usi-bolenie a mozno aj dusi-bolenie :// ABBA -je pre nu vhodny vyber a LMAO song Vitaz berie vsetko vo mne vyvolava spomienky na Meciarovo vyvadzanie po vyhratych volbach s odkazom pre vsetkych prave na tento song :D

340
J
Reagovat

@dolores: Dolores, ja som si uvedomila pri pocuvani A. Keys, ci Emma nebude chciet urobit taku pomalu verziu Valerie s klavirom. V tomto kole by som jej to neodporucala, lebo by to na jednej strane mohlo byt dobre a na druhej byt nudna. Ked si uvedomis, ze chalani tam maju rockove vypalovack a Veronika zasa Queen of the Night. Dufam, ze Veroniku neposlu vystupovat ani ako prvu a ani ako poslednu. Najlepsie by bolo po oboch chalanoch tak Palovi ako aj Stepanovi. Tipujem, ze vyradovanie bude prebiehat, ze budu zoradeni do dvojic. Urcite jednu dvojicu tipujem Dalik a Emma Pyco hned posle sadnut si. No ked uvidim v dvojici oboch chalanov Pala a Stepana, tak mi urcite bude srdce bit od strachu. Ale este prekvapujucejsie to bude rozdelenie Palo a Sabina a druha dvojica Stepan a Veronika. Hned mi bude jasne, ze jeden z nich poleti.

341
J
Reagovat

@dolores: Ja prave predvidatelne ocakavam jej typicke spievanie cez nos pri tom HERO, ako som si to pocuvala u M. Carey. Mozno niekomu sa to paci take to romske spievanie nosom, ale mne nie. Minuly rok som to postrehla v HLASE u Janczarovej pri ONE NIGHT ONLY a BEAUTIFUL.

342
dolores
Reagovat

@J: ja si taketo veci radsej nepredsatvujem, ze Pycom pospajane pariky, fuuu… toto napatie radsej odkladam na nedelu, casu este dost :D

s Danisovej zlozvykmi ja mam problem od zaciatku a musim to neustale trpiet, horsie je, ze som v tragickej mensine a este k tomu opakovane pocuvat chvaly poroty a ich opominanie tohto problemu… zrejme sa im to fakt paci…

344
ales-winner emma
Reagovat

J sláva aspon v něčem se mnou souhlasíš trefa jinak taky si myslím že při Rozhodnutí budou ve dvojicích jako při rozstřelu můj tip Dalibor-emma, sabina-veronika a štěpán-pavol

345
notickas
Reagovat

@J: Mně také vadí to její zpívání nosem po romsku a nesdílím názor, že Abba je dobrý výběr. Ta písnička je hodně těžká technicky a zejména výrazově a z mladých zpěvaček se mi v ní snad žádná nelíbila.Myslím, že to Sabina nedá dobře, měla by se jít domů venovat synovi a nedělat mámu Daliborovi.

346
bezik
Reagovat

@dolores: A to je co zač ta Berkyova, to fakt u vás vyhrálo, tohle ? :D Tvoje oblíbenkyně ? ;-)

347
J
Reagovat

@notickas: Ja ked som si to vcera pustala sa mi vybavila ta ista piesen od E-ROTIC v BRAVO TV ako to tam sexy blondina spievala a okolo toho cernocha sa krutili 2 sexy tanecnice.

348
J
Reagovat

Na tu ABBU a AGUILERU je potrebny silny hlas, co Sabina nema. Takze budu ju kritizovat a sms-ky budu prichadzat. Dobre na jednej strane ju mozu kritizovat, ze nema dost silny hlas, ale na druhej strane kebyze to dala aspon technicky dobre, mohli by to zmienit. Lebo ludom, co ju maju radi a nahodou sa to vystupenie, ked nebude zaspievane falosne moze pacit kritika poroty nastve a naposielaju jej nenormalny pocet sms-iek. Tym ju zo sutaze nedostanu.

349
dolores
Reagovat

@bezik: ano, toto vyhralo SHS3 … pomotala hlavu viacerym, vratane Vlada, ktory vtedy uplne stratil sudnost :D

moja oblubenkyna ? …ak myslis na hejtovanie, tak ano.

350
dolores
Reagovat

@notickas: ja len tajne dufam, ze Sabina tou ABBou neprekona Berkyovej bestovku https://www.youtube.com/watch?v=xI0AJXCaZuo

351
J
Reagovat

Inak od vcera od zverejnenia playlistu na nedelu u mna vedu rockove vybery pre Pala a Stepana. Ten ELAN a ROLLING STONES mam v hlave neustale. Takze to bude dobre. To su tie prave songy pre sms-ky. Potom este u mna vedie ta Veronikina Queen of the Night – to je taka drive piesen. S nou moze este kludnejsie viac zabodovat nez s HERO. Vyzera to, ze si v nedelu zasa budem so Stepanom a Palom doma spievat aj ja. Inak tu ANGIE sme spievali na anglictine. Nasa anglictinarka nas nutila spievat klasikov ako su BEATLES, ABBA, QUEEN, ROLLING STONES, ELVIS PRESLEY a vianocny hit LAST CHRISTMAS. Vynimkou bola len MADONNA a RAIN, kedze to v tom case bol aktualny hit.

352
bezik
Reagovat

@dolores: Jezu kriste … to jako fakt ? Ty vejšky rvou uši, hrozně nepříjemná barva hlasu jak zajede nahoru .. nu což :D

353
Monika
Reagovat

@dolores: No Berkyovou jsem vubec neznala, ale jak ji porad Vlado v diskuzich adoroval, tak jsem si ji musela vyhledat a sla jsem do kolen :-))) Jeste, ze jsem tu radu nesledovala, bych musela utikat od obrazovky pri kazdem vystoupeni.

354
dolores
Reagovat

@Monika: ze sa mi nepacil jej spev je jedna vec, … napokon mala aj dobre vystupenia, jej verzia Killing mi softly bola slusna, to jej sadlo. ale mna iritovalo ako sa postupne odhalovala jej neskutocna vychcanost, pretvarka, hra na naivku… proste heeerecka jak vysita a narod to nevidel …dokonca aj moja naj kamoska jej vsetko bastila, nechapala som…
stvalo ma, ze v GF porazila moju the best dievcensku favoritku vsetkych nasich i spolocnych SS Dominiku Mirgovu ://, ktora ale nastastie ako jedna z mala nezapadla, a momentalne patri k tym vychytenejsim na nasom trhu …
aby to nevyzeralo, ze sa obuvam do Berkyovej, lebo som proticigansky naladena, tak aj Mirgova je poloromka, ale v porovnani s Berkyovou to bola aristokratka… spomenula som si na jej Sway – to by Emme presne sadlo ….

355
J
Reagovat

@dolores: Ale Habera vyzera, ze ich mal rad vsetky tri aj s I. Kovacovou, nie? Boli jeho srdcovkou.

356
J
Reagovat

Tak Ivo Stroffek spieval COME AS YOU ARE od Nirvany v kole, v ktorom vypadol. V tom istom kole spieval aj od Kollera CHCI ZAS V TOBE SPAT.

357
J
Reagovat

Tak v ramci SHS IT´S MY LIFE :
1. live show Moj idol – SAMUEL TOMECEK – postupil SHS1

meno si uz nepamatam, ale niekto s nou v semifinale SHS 2 nepostupil a PETER BAZIK zasa naopak postupil zo SF – druha sanca do finale

Nestastnik Martin Kurc ju totalne odflakol v SS 2011 v rockovom kole, no napriek vykonu postupil dalej.

V HLASE CESKO-SLOVENSKA prinasala zenam smolu, v kole v ktorom ju spievali vypadli: nasa znama V. Vrublova 2012 a S. Gazikova 2014.

Esteze Palo Kovalicek je chlap a sutazi v SS.

358
DJ Vlado
Reagovat

@dolores: S odstupem času musím říct, že jsem za tu svoji „ztrátu soudnosti“ rád, protože jsem si tak zažil euforii z nečekaného vítězství své favoritky :-D Kdybych si tehdy za srdcovku vybral Dominiku (kterou jsem ale měl a mám taky moc rád), tak by ta soutěž pro mě probíhala podobně jako o dva roky dřív s Šindlerovou nebo o čtyři roky později s GG, tzn. hladký postup soutěží, ale potom zklamání z prohry :-/ takže i když s odstupem času pro mě už Vierka rozhodně není topkou (tou byla, je a bude Monička) a akceptuju (a částečně i sdílím) veškerou kritiku vůči ní, tak jsem rád, že aspoň jedna z mých srdcovek to na vrchol dotáhla, i když jen v rámci SS (tedy ještě Patrícia Janečková byla mojí srdcovkou, ale když Talent je co do fandění a prožívání soutěže oproti SS poloviční), kéž by se letos povedlo navázat Emmě :-)

359
DJ Vlado
Reagovat

@J: I pro mě byly 3 malé piva (společně s pivním rockerem Ropkem z Rožnavy) srdcovkou v kompletním složení :-)

@J: Ten chlapec, který s It´s My Life vypadl v semifinále SHS2, se jmenoval Martin Molent :-)

360
-bé-bé-
Reagovat

@DJ Vlado: aj toto bola tvoja srdcovka ale z Hlasu
https://www.youtube.com/watch?v=-phA-msyRv4

361
J
Reagovat

MIROSLAV SMAJDA – NIRVANA : COME AS YOU ARE z koncertu v Orlovej. Stepan by sa mohol inspirovat.
https://www.youtube.com/watch?v=-gGxqR7WZjY

362
Monika
Reagovat

Smajda to je hruza hruz, takhle to vypada kdyz zpiva Cobaina nekdo kdo nema nakrapnutej hlas, timhle si Stepan uplne podrezal pod sebou vetev, to video Smajdy me teda hodne vydesilo. Kterej chytrak mu to dal…pruser vecera

363
J
Reagovat

@Monika: Ale stokrat lepsie nez zo semifinale, kde mu vycitali, ze sa usmieva.

364
J
Reagovat

ANGIE – ROLLING STONES z IDOLS of Netherlands.
https://www.youtube.com/watch?v=6MyYLZa89Tw

365
J
Reagovat

AMEL CURIC – X FACTOR ADRIA 2015 – IT´S MY LIFE. Boze, co ja by som dala za to, keby Palo takto spieval v nedelu.
https://www.youtube.com/watch?v=Wf31jzyy7Kk

366
betty
Reagovat

@J: Pouštěla jsem si Míru, když zpíval Nirvanu v SS + hodnocení poroty. Ale co se mi na tom líbilo, byl Leoš Mareš. Mira se vtipně zastal a porotu, též vtipně, sprdl. Prostě to celé odlehčil. Měla jsem ho v SS ráda.

367
J
Reagovat

No prave si pozeram reakcie ludi na FB na nedelni playlist. Cudne kolko ludi sa tesi na Pala na BJ. ELAN az na 1 skoro nikto. Rozoberaju tam Stepana a Nirvanu.

368
jab
Reagovat

@betty:
Tohle jsem si pouštěl docela nedávno, hlasově to Šmajda nezazpíval úplně nejhůř, ale culil se u toho jak dement, což tuhle despresivní pecku dost shodilo…doufám, že se Štěpán nebude „inspirovat.“

369
jab
Reagovat

Slovenskou SS3 jsem nesledoval, ale z Vladových holek bych nejspíš fandil Ivce, i když na zpěvačku romantických songů, jak byla kdesi označena, mi u ní chybělo trochu víc výrazu a emocí (třeba Eternal Flame mi v jejím podání přišel dost suchý). A jinak samozřejmě Robovi. Mirgová ani Berkyová nejsou zrovna můj šálek čaje.

370
bezik
Reagovat

Když tam přemítám nad tím výběrem od Emmy, jako je skvělej, ale že by byl zrovna postupovej ? Že by tušila, že Štěpán stejně vyletí, tak chce vzít kramle s ním ? A zároveň odejít se ctí a kvalitou ?

371
jab
Reagovat

Ještě jak tu všici nadáváte na It’s My Life – já tu píseň vždycky miloval…i když už se mi časem oposlouchala :-).

Jinak Štěpán má dva perfektní výběry a oba dost efektní, jen u Nirvany se nesmí culit a/nebo přehrávat, Angie by mohl být touchdown.
U Emmy jsem taky celkem optimistický, Coldplay (Jai, fakt nejsou nudní ;-)) a Fix You je nádherná, hodně se mi líbí právě i verze od janet Devlin.

372
betty
Reagovat

@jab: 😀😁😂 Taky doufám.

373
dolores
Reagovat

@J: ano, mal ich rad, ale v GF ocividne uprednostnoval Dominiku.. on ma rad aj Dalika teraz, ale v top2 s Emmou by mu nakladal :D

inak, tiez teraz pozeram na tie komentare, ale vela chvaly na BJ nevidim, skor neustale sa stupnujuce hadky Slepcikovci vs.ostatni…

374
dolores
Reagovat

@betty: ako sem pašuješ tie emotikony, pliiiz ? :)

375
jawa
Reagovat

@dolores:
Dolores zdravím, s Vierkou Berkyovou jsem se poprvé setkala v dokumentárním filmu Miroslava Janka : Vierka (2005). Na konci dokumentu jsem si řekla, je to marný …
Pak jsem ji slyšela zpívat v slovenské SS ( asi 2007). Měla jsem radost a přála jsem jí.
Těm, kdo film neviděl, a zajímá ho to, posílám obsah flmu http://www.kinosvetozor.cz/cz/program/filmy/355/Vierka/
Film je i na čsfd, jako všechno :-) 75 %
P. S. Líbila se mi i Dominika M.

376
Monika
Reagovat

No vida, co lidi na Fb sdili muj nazor ohledne Nirvany a Stepana :-))) pavol je na tom lepe nez minuly tyden, na Fb bylo same tesim se na emmu a Stepana a ejhle stejne letel……je to strasne matouci…

377
J
Reagovat

@dolores: Uz niekto zo Slovenska napisal, ze OD TATIER K DUNAJU bude top. Ale dobre vies, ze Palova cielovka nebrusi po FB. Ti si zapnu v nedelu SS a uvidia tam spievat ELAN. Najma starsi mozu byt fanusici ELANU alebo aspon ho respektuju. A budes prekvapena aj mladsi. Synovia a aj ich spoluziaci ELAN poznaju. Co nie vsetci vedia Jozo Raz bol u nas na vojenskej sluzbe a vyspevoval NAVZDY SA ZACHOVA V PAMATI….

378
J
Reagovat

@Monika: Jednoducho to bude musiet dat po svojom. Nesmie kopirovat Cobaina. Ale co bude dolezitejsie, nesmie sa usmievat ako Smajda na SF, lebo ho porota zotrie tak ako pri tom duete. Ja budem asi cudna, ale ja sa na nich 2 a ich rockove pesnicky najviac tesim.

379
bezik
Reagovat

Teda teď jsem si konečně našel čas a poslechl si „Od tatier k dunaju“ ! To jako má být něco super ? To je peklo tak dobré do Konášových Hudebních masakrů :D :D Jestli se tímhle Pavol nezabije, tak už přežije všechno, možná to i vyhraje :D

380
Monika
Reagovat

@bezik: Nic proti, ale jakmile o necem prohlasis, ze to je hruza, vim, ze to bude dobre :-))) naopak me desi vybery s kterymi souhlasis…Ja se vlastne divim, ze na SS koukas ty takovej nekomercak a mensinovej divak SS :-)))

381
J
Reagovat

@bezik: Viem, ze ta piesen nemusi byt kazdemu po chuti. Ale zaroven je jedina od ELANU, ktora sa v SS nespievala. Mna by len velmi zaujimalo, kolko hlasov zo Slovenska za to dostane. Ako sam bude spievat slovensku pesnicku a navyse ELAN s takym textom. Este viac som zvedava, kolko hlasov dostal za LIPOVU LYZKU nie z Ciech, ale zo Slovenska. To nam MARKIZA neprezradi. A IMHO urcite bude skratena.

382
bezik
Reagovat

@Monika: Jo, to já se taky divím. Abych pravdu řekl, sám sobě to neumím vysvětlit :D Asi že tam většinou najdu nějaký zajímavý talent, který mě baví sledovat. Minule Sabinu a Itcha, teď Emmu. Kupodivu i pro nás „nekomerčáky“ se tam najde něco pěkného, i když logiku to moc nemá. Správně by to měla být ryzí slast jen pro diváky tvého typu :D

383
betty
Reagovat

@dolores: Mám je na tabletu 😉!

384
bezik
Reagovat

@J: No, jen malý dotaz, nějak nemůžu uvěřit svým uším, nebo blbě rozumím ? Tam váženě zpívají „Od tatier k dunaju, siroty zpievajú, že na nás nemajú aj keď sa hněvajú “ ? To jako fakt ? Nebo blbě slyším ? Proč siroty ? Nebo slovensky „sirota“ není „sirotek“ ?

385
bezik
Reagovat

@betty: A na tabletu je Android, IOS nebo Wokna ?

386
dolores
Reagovat

@jawa: nemam sice o Vieru zaujem, ale pozriem si ten film, diky ;)

@Monika: ano, FB nic neznamena, to vieme, ale aj tak ma to tam vzdy nejako rozladi… dnes mi manzel povedal, ze Kovalicek skonci v top4, ze to je jeho maximum, a do top3 sa dostane Dalibor(s tym nic nenarobime), Stepan(doznievanie DK) a Emma…. tak som zvedava, ci mu tato prognoza vyjde :D

387
betty
Reagovat

@bezik: Android.

388
bezik
Reagovat

@dolores: Nezoufej, Pavol má větší šanci než Emma. Její výběry nejdou většinovému Novákovi naproti a nemyslím, že by v tom chtěla polevit ;-)

389
bezik
Reagovat

@betty: A prohlížeč ?

390
dolores
Reagovat

Superstar je v prvom rade sutaz (jemne manipulovana :D), a nie prehliadka nasich oblubenych songov a hudobnych zanrov… :D
ako divaka ma bavi, ze musim strategicky uvazovat, co komu sadne, hlavne mojim favoritom, aj ked mne sa ta piesen nepaci a netriafa sa mi do vkusu …a potom s napatim sledovat ako to zaspievaju a prezivat to s nimi…. skratka je to sutazenie, s prvkami reality show… preteky .. podobne ako v sporte, :D
urcite to nie je program pre hudobnych snobov :)))) lebo ti musia pri tom straaaaaasne trpiet :D

391
dolores
Reagovat

@betty: diky, moj tablet asi taketo smajliky neponuka, … ale aj tak vacsinou pisem z PC… (skoda, ze Panacek nema v ponuke aspon zakladnu sadu smajlov)

@bezik: ale Emma ma ine prednosti a kvality, ktorymi tie nepostupove vybery dorovna :)))

392
bezik
Reagovat

@dolores: Oba mají přednosti ;-) Jak známe z Mrazíka, „ty máš svaly, já mám čáry ..“ :D

393
okkvp
Reagovat

@dolores: panáček si vždy zakládal na tom, že jeho uživatelé jsou dospělí, kteří si vystačí maximálně se závorkovými smajlíky.

394
bezik
Reagovat

@okkvp: Mě to zajímá z ryze technického hlediska, že některé Androidí prohlížeče zřejmě umí nacpat do toho textového pole obrázky (protože to jsou skutečně obrázky) a nějak mi není jasné, jak se jim to daří. Jinak souhlas, taky nevidím důvod k obrázkům.

395
okkvp
Reagovat

@bezik: Umožňuje to verze wordpressu s automatickou podporou emoji, na které momentálně po tom průšvihu jsme. Zrušit to lze, ale prý snad jen pomocí spešl pluginu (nasratých wordpresářů zaznamenáno mnoho, doufá se, že v nové verzi to bude opačně – čiliže podpora jen na výslovné přání admina)

396
bezik
Reagovat

@okkvp: Jo tak Emoji ;-) Dík za vysvětlení.

397
J
Reagovat

Nieco na zasmiatie, ked som sa dnes pytala tipy na vypadnutie v nedelu, jeden ma velmi pobavil: Emma a Dalibor. Viete si predstavit, zeby v nedelu vypadla Emma? A uz vobec, zeby to schytal Dalibor? No stat sa moze hocico, lebo bude dvojite vypadavanie. Ale skor to tipujem na Veroniku D. hoci to zaspieva vyborne. Aj ked myslim tym, len tu Queen of the Night. HERO urcite bude spievat tym svojim romskym nosovym spevom a nasa porota ju este za to pochvali. Ked si uvedomim, ze spev studovala na konzervatoriu, tak by som cakala od nej viac a najma, ze nebude mat taky hrozny zlozvyk. Ti ostatni spev nestudovali, tak tam dokazem chyby aj pochopit.

398
ales-winner emma
Reagovat

J tak to snad není možné ten kdo to napsal se pomátl prý vapadne Emma s Daliborem to asi napsal nějaký zoufalec aby byla sranda a jinak ano mé vypadnutí je stejné ze slovenska Verča D z česka asi sabina jinak mě nikdo nenapadá no nechme se překvapit neděle se blíží

399
J
Reagovat

@ales-winner emma: Ja som to pochopila ako vtip, nie ako vazny tip na vypadnutie. Ked niekto z favoritov vypadne, skor to tipujem na Veroniku ako prekvapujuce vypadnutie a nie na Emmu a Dalibora.

400
ales-winner emma
Reagovat

J ano souhlasím s tebou máš pravdu

Přidat komentář

Přidat komentář