Panáček v reality show

Amerika hledá topmodelku III (10. a 11.část)

23. Srpen 2008 | napsal(a): | reality show: Amerika hledá Topmodelku

Desátá epizoda reality show Amerika hledá topmodelku byla pouze rekapitulační, ohlížela se za dosavadním dějem a přinesla jen několik nových záběrů, jež se do vysílání původně nedostaly. Takže se můžeme raději věnovat popisu následující epizody. Dívky stále zůstávají na návštěvě v Japonsku, ale konečně se mohly přesunout ze strohého ubytování v kabinkovém hotelu do prostorného domu v tradičním japonském stylu a postupně také poznávají místní tradice.

Jednou¨z nich je obřad přípravy a servírování čaje, proto také všechny absolvovaly speciální kurz. Trochu je zaskočilo, jaká je to věda, obřad má přesně definované postupy, od otevírání posuvných dveří čajovny až po odkládání konvičky a misky s čajem, které mají na centimetr přesně určené místo na zemi. Příští den si to mohly vyzkoušet v praktickém úkolu, kdy jejich výkon hodnotili přísní japonští porotci. Nejlépe si vedla Yaya (jak jinak, vyhrála už pět soutěží po sobě), která si za odměnu mohla s Amandou dopřát relaxaci v lázních s horkými prameny.

Soutěžní focení spojovalo japonskou tradici s moderními technologiemi. Dívky měly v bohatě zdobených kimonech nafotit reklamu pro mobilní telefony T-Mobile. Tentokrát to měly o něco jednodušší, protože jim nejdříve samotná Tyra Banksová ukázala, jak při focení pózuje ona, mohly tak sledovat při práci zkušenou supermodelku. Ne všem se ale při focení dařilo, Jay Manuel se byl opět nespokojený s prázdným výrazem Ann.

Před samotným vyřazováním porota zadala dívkám ještě jeden praktický úkol, měly na přehlídkovém molu předvést modely kimon od špičkové japonské návrhářky Kyoko Higaové (která zasedla i v porotě). Porotcům se moc nelíbilo nudné pózování Norelle, takže se spolu s Ann dostala do dvojice na vyřazení. Přestože se samotné Kyoko Norelle docela líbila a chválila ji, že se ideálně hodí pro modeling v Japonsku, zbytek poroty hledal spíš novou americkou topmodelku, proto se nakonec musela se soutěží rozloučit.

Pokračování příště.

videa ke stažení

– Všechny epizody ke stažení

související články

Amerika hledá topmodelku III (9.část)
Amerika hledá topmodelku III (8.část)
Amerika hledá topmodelku III (7.část)
Amerika hledá topmodelku III (6.část)
Amerika hledá topmodelku III (5.část)
Amerika hledá topmodelku III (4.část)
Amerika hledá topmodelku III (3.část)
Amerika hledá topmodelku III (2.část)
Amerika hledá topmodelku III (1.část)

Amerika hledá Topmodelku

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1
1
Petra
Reagovat

ahoj, nebylo by možné reloadovat 3. sérii ANTM? předem díky

Přidat komentář