Panáček v reality show

Amerika hledá Topmodelku online video

Princip soutěže Amerika hledá topmodelku

Každá řada začíná záběry z castingu, na nichž si porota vybere finalistky, které jsou pak po celou dobu natáčení Amerika hledá topmodelku ubytované ve společném luxusním apartmá. V každém dílu je nejdříve čeká nějaký praktický úkol, na kterém si dívky ověří, jestli by obstály v nelítostném prostředí špičkového modelingu (např. stihnout make-up v časovém limitu, zvládnout interview s novinářem, natrénovat chůzi po přehlídkovém mole, natočit televizní reklamu). V další části je čeká focení s některým světoznámým fotografem. Většinou se jedná o focení v neobvyklých až extrémních podmínkách (např. pod vodou, v mrazivém počasí, s exotickým zvířetem, bez šatů). V poslední části každého dílu Amerika hledá topmodelku porota vyhodnotí výkony jednotlivých soutěžících a jednu z nich vyřadí. Tak se postupuje až do samotného finále, kde porota vybere novou americkou topmodelku.

Součástí každé řady je i výlet do některé světové metropole, kde na dívky čekají další úkoly (např. Paříž, Miláno, Tokijo, Kapské mìsto, Londýn, Bangkok, Barcelona, Sydney a Peking).

Mezinárodní verze Amerika hledá Topmodelku

V samotných Spojených státech vzniklo deset řad této reality show, což samo o sobě vypovídá o tom, jak kvalitní a oblíbená reality show to je. Svoji vlastní verzi připravilo už na 33 zemí z celého světa, např. Velká Británie, Kanada, Austrálie, Německo, Francie, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko (Hľadá sa Supermodelka), Rusko, Malajsie, Thajsko, Filipíny, Čína a další.

Amerika hledá Topmodelku video archiv

Bude konečně ČeskoSlovensko hledat Topmodelku?

20. Září 2012 | napsal(a): SUNíčko

O tom, že by se i Česká republika dočkala své verze oblíbeného reality show formátu mezi mladými divkámi Next Top Model (u nás známého jako Amerika hledá Topmodelku) se spekulovalo již několikrát. Dnešní článek na iDnes.cz naznačuje, že bychom se nakonec přeci jen dočkat mohli. Sice ne české verze, ale jak je nyní in – ČeskoSlovenské.

Podzim na Primě: Česko hledá topmodelku!

11. Duben 2012 | napsal(a): Elko

Next Top Model se zřejmě dočká své české verze. Podle informací bulvárního časopisu SPY, cituji: „Musíme se pochlubit, že opět víme něco jako první! Dostaly se k nám informace plamen žhavější než uhlí vytěžené z pece“ bude Prima tuto reality show vysílat už na podzim. Prima LOVE momentálně úspěšně vysílá americkou verzi – Amerika hledá topmodelku. Česko hledá topmodelku už má i svou moderátorku.

Amerika hledá topmodelku 6 na Prima LOVE

9. Prosinec 2011 | napsal(a): TK

Divačky televize LOVE si jistě nedovedou představit sobotní a nedělní poledne bez pravidelné dávky emocí a haštěření modelek v reality show Amerika hledá topmodelku. Proto je jistě potěší, že v neděli na této stanici startuje už 6.řada. A koho bude koučovat Tyra Banks tentokrát?

Amerika hledá topmodelku 5 na Prima LOVE

22. Říjen 2011 | napsal(a): TK

Na fanynky reality show Amerika hledá topmodelku dnes dopoledne čekal poslední speciální díl ze 4.řady, ale už od neděle 23.října se mohou těšit na start další řady. Tentokrát už v porotě neuvidíme Janice Dickinson, která se nepohodla s Tyrou, a ani Nolé Marina. Místo nich v porotě usedne legendární modelka Twiggy a odborník na chůzi po přehlídkovém molu J.Alexander, kterého už dobře známe i z minulých ročníků. A se kterými modelkami se budeme následujících 13 dílů setkávat?

Amerika hledá topmodelku 4 na Prima LOVE

2. Září 2011 | napsal(a): TK

Televize Prima LOVE vyslyšela přání divaček a po reprízách prvních tří řad reality show Amerika hledá topmodelku v neděli 4.září ve 12:10 uvede na obrazovky premiérovou 4.řadu. Tentokrát se děj nebude odehrávat v New Yorku jako v předchozích sériích, ale přesune se do Los Angeles. Jinak v porotě uvidíme staré známé: Tyru Banks, Janice Dickinson, Nolého Marina a samozřejmě i Nigela Barkera.

Amerika hledá topmodelku 3 na Prima LOVE

17. Červenec 2011 | napsal(a): TK

Včera na Prima LOVE skončila repríza 2.řady reality show Amerika hledá topmodelku a už dnes ve 14:35 na ni plynule navazuje 3.řada. I v tomto případě se jedná o reprízu, protože jsme tuto řadu mohli vidět na Primě už před 3 roky a na Panáčkovi jsme k ní psali pravidelné rekapy. Určitě ale neuškodí se na ni podívat znovu. Doufejme, že Prima bude ve vysílání pokračovat i s dalšími řadami Topmodelky, které jsme na českých televizních obrazovkách ještě neviděli.

TV tipy: Topmodelky, Gordon Ramsay a zimní Wipeout

7. Květen 2011 | napsal(a): TK

Z televizního programu našich televizí bychom vás chtěli upozornit na některé zajímavé reality show, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Divačky Primy LOVE například může potěšit opětovné zařazení show Amerika hledá topmodelku, která ideálně zapadá do schématu této stanice. Snad se tentokrát dočkáme více než jen prvních tří řad, které odvysílala Prima před 3 roky. Aktuálně se vysílá první řada, v programu ji najdete vždy v sobotu a neděli ve 13:55.

Upoutávky na America’s Next Top Model 12

3. Březen 2009 | napsal(a): TK

Zatímco na Primě jsme nějak zamrzli po třetí řadě Topmodelky, ve Spojených státech ve středu 4.března startuje už dvanáctá řada a to hned dvěma díly po sobě. Opět se tak setkáme se starou známou porotou ve složení Tyra Banks, J.Alexander, Nigel Barker a Pavlína Pořízková a show se tentokrát kromě New Yorku natáčela i v brazilském São Paulu. V těchto dnech se navíc rozjely castingy i do 13.řady, která se bude vysílat na podzim. Zajímavostí je, že na tyto castingy se mohou přihlásit pouze dívky, které měří méně než 170 centimetrů. Tyra Banks se tak pokusí změnit zažitý názor, že menší dívky nemají šanci uspět ve světovém modelingu.

Amerika hledá topmodelku III (13.část)

28. Září 2008 | napsal(a): TK

A byly jen tři: Amanda, Eva a Yaya. To byly poslední tři dívky, které se v japonské metropoli měly poprat o titul nové americké topmodelky. Na vítězku čekalo kromě exkluzivního focení pro časopis Elle také smlouva s modelingovou agenturou Ford Models a také smlouva s kosmetickou firmou CoverGirl v hodnotě 100.000 dolarů ročně.

Amerika hledá topmodelku III (12.část)

23. Srpen 2008 | napsal(a): TK

Poslední čtyři dívky v soutěži jsou stále v Japonsku a zatímco v minulé epizodě poznávaly spíše tradiční módu, nyní se mohly seznámit, co frčí v zemi vycházejícího slunce dnes. Jakmile ale uviděly to, čemu stylistka říkala japonský street style, nechtěly uvěřit, že by se v tak překombinovaných modelech s výraznými barvami skutečně někdo odvážil vyjít na ulici. Vzápětí si mohly z přistavených věšáků samy zkusit vytvořit svoji vlastní verzi japonského street stylu.

Amerika hledá topmodelku III (10. a 11.část)

23. Srpen 2008 | napsal(a): TK

Desátá epizoda reality show Amerika hledá topmodelku byla pouze rekapitulační, ohlížela se za dosavadním dějem a přinesla jen několik nových záběrů, jež se do vysílání původně nedostaly. Takže se můžeme raději věnovat popisu následující epizody. Dívky stále zůstávají na návštěvě v Japonsku, ale konečně se mohly přesunout ze strohého ubytování v kabinkovém hotelu do prostorného domu v tradičním japonském stylu a postupně také poznávají místní tradice.

Amerika hledá topmodelku III (9.část)

3. Srpen 2008 | napsal(a): TK

Na začátku tohoto dílu dostaly modelky obálku se záhadnou zprávou od Tyry Banks: „Připravte se zemřít“. Vůbec netušily, co je ten den čeká, protože to klidně mohlo být adreanlinové focení, při kterém jim může jít o život. Nakonec to nebylo nic tak dramatického, pouze navštívily kurz herectví v jednom malém divadle. Po krátké přípravě si mohly zahrát scénku spolu s hercem Tayem Diggsem (např.film How Stella Got Her Groove Back a TV seriál Za rozbřesku).

Amerika hledá topmodelku III (8.část)

27. Červenec 2008 | napsal(a): TK

V úvodu tohoto dílu modelky v jejich apartmánu navštívila stylistka Rebecca Weinberg a dva odborníci z PR agentury, kteří měli za úkol naučit dívky, jak pracovat na své image, jak vystupovat na veřejnosti a vést rozhovory s novináři. Stylistka si nechala předvést jejich šatník, spoustu věcí rovnou vyházela a dala dívkám doporučení, které šaty by byly pro ně nejvhodnější.

Amerika hledá topmodelku III (7.část)

20. Červenec 2008 | napsal(a): TK

Zatímco se předchozí epizoda hodně věnovala bulimii hubené Cassie, tentokrat se do centra pozornosti dostala spíše baculatější Toccara, která s jídlem rozhodně nemá žádné problémy. Dokonce si je v apartmánu nanosila na zem u postele, aby pro ně neměla daleko…

Amerika hledá topmodelku III (6.část)

13. Červenec 2008 | napsal(a): TK

V předchozích dílech se často mezi soutěžícími modelkami řešilo to, jestli hubená Cassie nemá problémy s poruchou přímu potravy. Protože Tyře záleží na tom, aby její show nedávala divačkám u obrazovek špatný příklad, přišla za dívkami na návštěvu spolu s dietoložkou a plnoštíhlou modelkou Kate Dillon. Společně jim pak daly přednášku na téma správného stravování a sama Kate Dillon byla důkazem, že ve světě modelingu může uspět i dívka plnějších tvarů.

Amerika hledá topmodelku III (5.část)

6. Červenec 2008 | napsal(a): TK

Po lekcích ze správné chůze po molu čekal v této epizodě soutěžící dívky další výcvik, tentokrát to bylo pózování před fotografem. Role zkušené učitelky se ujala porotkyně Janice Dickinson, která jim mohla předat své bohaté zkušenosti z doby, kdy byla sama supermodelkou. Dívky tak naučila triky, jak na focení v plavkách nebo ve večerních šatech. Jako obvykle si ale nebrala servítky a tvrdě jim vytýkala všechny chyby a nedostatky.

Amerika hledá topmodelku III (4.část)

29. Červen 2008 | napsal(a): TK

Další soutěžní den začal jako obvyklem dopisem od Tyry, z něhož se dívky dozvěděly, že se vrátí zpátky do školy. V této škole se ale probírají trochu jiné předměty, například správná chůze po přehlídkovém molu. A kdo jiný by mohl být jejich učitel/učitelka, než J.Alexander, který je v botách na vysokých podpatcích jako doma.

Amerika hledá topmodelku III (3.část)

22. Červen 2008 | napsal(a): TK

Třetí epizoda už je tradičně věnovanákosmetické proměně soutěžících dívek, takže se i tentokrát podle pokynů Tyry v kadeřnickém salónu stříhalo, barvilo, prodlužovalo, zhušťovalo. A jako obvykle, část dívek změny přijala s nadšením, jiné to zase oplakaly. Například Jennipher se jen těžce loučila se svými dlouhými vlasy do pasu a ani Eva zprvu nechtěla ani slyšet o dalším zkracování už tak krátkého účesu.

Amerika hledá topmodelku III (2.část)

15. Červen 2008 | napsal(a): TK

V minulé části jsme viděli, jak si porota na základě castingu v Los Angeles vybrala 14 finalistek, které pak odcestovaly do New Yorku. Tam jim ovšem na Time Square Tyra Banks oznámila, že se ani nestihnout ubytovat, čeká je totiž první focení, a to na Jamajce.

Amerika hledá topmodelku III (1.část)

7. Červen 2008 | napsal(a): TK

Dlouhé čekání je u konce, fotbalové EURO 2008 je tu. Vlastně jinak: Dlouhé čekání je u konce, na obrazovky televize Prima se vrací nejpopulárnější modelingová reality show, Amerika hledá topmodelku. Se třetí řadou této show se nyní budeme setkávat každou sobotu ve 12:35 po dobu následujících 13 týdnů a Panáček vám bude opět přinášet pravidelné rekapy.

Amerika hledá Topmodelku se vrací 7.6. na obrazovky TV Prima

15. Květen 2008 | napsal(a): SUNíčko

Pokud jste fanoušky reality show Amerika hledá Topmodelka, jejíž dvě řady před časem s velkým zájmem hlavně divaček, odvysílala TV Prima, máme pro Vás velmi dobrou zprávu.

V sobotu 7.6. se vrací tato reality show na obrazovky TV Prima a to svoji třetí řadou. Konkrétně od 12:35 a pak každou sobotu. Uvidíme, kolik řad TV Prima zvládne odvysílat.

A na závěr ještě jedna pozitivní zpráva ohledně reality show Amerika hledá Topmodelku. Donesla se k nám informace, že se chystá česká verze, kterou by mohla mít na starosti Simona Krainová, která si tuto roli již vyzkoušela ve slovenské verzi.

Pánové nesmutněte, ten stejný den o pár hodin později začíná ME ve fotbale zápasem Česká republika – Švýcarsko :)) Takže i pro Vás TV Prima něco připravila.

TV Prima: Amerika hledá Topmodelku bude pokračovat

5. Březen 2008 | napsal(a): SUNíčko

Počátkem týdne jsme zaslali několik dotazů ohledně Amerika hledá Topmodelku do TV Prima. A dnes? Dnes nám přišla odpověď, která jistě potěší všechny fanoušky této reality show.

Z důvodu změny programového schématu bylo vysílání pořadu Amerika hledá topmodelku dočasně pozastaveno. Bohužel zatím není znám bližší termín, kdy bude vysílání pokračovat. Omlouváme se našim divákům a přejeme hezký den.

Takže nesmutněte, Amerika hledá Topmodelku se jistě brzy opět objeví v nabídce TV Prima.Amerika hledá Topmodelku končí na TV Prima. Zcela?

19. Únor 2008 | napsal(a): SUNíčko

Byli jsme naivky, proč si to nepřiznat. Jak se totiž zdá, dělali jsme si zcela plané naděje, že TV Prima, odvysíláním americké reality show Amerika hledá Topmodelku jen zkouší půdu před chystáním verze české.

Aktuálně je totiž jisté, že po odvysílání druhé řady si TV Prima dá od Amerika hledá Topmodelku pohov, možná navždy, možná jen hledá lepší čas. Zkrátka se smiřte s tím, že od 3. března modelky už v brzkém odpoledni na TV Prima nenalezneme.Amerika hledá Topmodelku a české dívky

19. Únor 2008 | napsal(a): SUNíčko

Reality show Amerika hledá Topmodelku, vysílaná v těchto dnech TV Prima v brzkých odpoledních hodinách, si velmi rychle našla své příznivce a to především mezi mladými dívkami. Že sledování Amerika hledá Topmodelku nebude mít na české dívky jen pozitivní vliv, jasně dokazuje následující citát z jednoho bločku, takové české dívky.

Amerika hledá topmodelku – 2.řada

15. Únor 2008 | napsal(a): TK

Vítězku první řady reality show Amerika hledá topmodelku už známe, ale ten, kdo si tenhle pořad oblíbil, nemusí být vůbec smutný. Už dnes ve 13:50 na Primě totiž začíná další řada a s ní přichází další tucet dívek, které touží po tom, stát se špičkovou supermodelkou.

Upoutávka na America’s Next Top Model 10

14. Únor 2008 | napsal(a): TK

Zatímco čeští diváci a divačky dohánějí skluz a díky televizi Prima mohou od pátku sledovat druhou řadu reality show Amerika hledá topmodelku, ve Spojených státech za několik dní startuje už její desátá řada. Soutěžit v ní bude tentokrát 14 dívek a show se po pěti předchozích řadách, které se natáčely v Los Angeles, vrací opět na místo, kde začala, tedy do New Yorku. Další dobrou zprávou je, že v přísné porotě budeme mít tentokrát české zastoupení, její členkou se stane slavná supermodelka a herečka Pavlína Pořízková.

TV Prima odvysílá 34 dílů Amerika hledá Topmodelku

12. Únor 2008 | napsal(a): SUNíčko

Čtenářka Panáčka v reality show Jája se zeptala TV Prima, jestli chystá odvysílat pouze 1 řadu reality show Amerika hledá Topmodelku.

Odpověď, která ji z diváckého oddělení této televize přišla, jistě potěší řadu diváků i divaček této povedené americké reality show. TV Prima chystá odvysílat celkem 34 dílů Amerika hledá Topmodelku, tj. celé 4. řady. Vysílání se plánuje do 20. března 2008.

Amerika hledá topmodelku – 1.řada

10. Únor 2008 | napsal(a): TK

Od 4.února můžete každý všední den odpoledne na Primě sledovat nejpopulárnější modelingovou reality show, Amerika hledá topmodelku. Protože ne každý má ale tu možnost usednout ve 13:50 k televizní obrazovce, přinášíme vám alespoň rekapitulace jednotlivých dílů.

Amerika hledá topmodelku – od 4.února na Primě

27. Leden 2008 | napsal(a): TK

Pokud se chcete podívat, jak by měla vypadat taková profesionálně zpracovaná reality show, tak máte nyní jedinečnou příležitost. Televize Prima do svého vysílání od 4.února zařadila jednu z nejpopulárnějších amerických show, Amerika hledá topmodelku (America’s Next Top Model). Každý všední den ve 13:45 si tak můžete vychutnat show, která se stala vzorem pro všechny ostatní modelingové televizní soutěže a podle níž vznikaly národní verze ve 33 státech z celého světa. V samotných Spojených státech startuje 20.února už dokonce její desátá řada. Na Primě se objeví pěkně od začátku, na první devítidílnou řadu plynule naváže další řada.