Panáček v reality show

Amerika hledá Topmodelku online video

Princip soutěže Amerika hledá topmodelku

Každá řada začíná záběry z castingu, na nichž si porota vybere finalistky, které jsou pak po celou dobu natáčení Amerika hledá topmodelku ubytované ve společném luxusním apartmá. V každém dílu je nejdříve čeká nějaký praktický úkol, na kterém si dívky ověří, jestli by obstály v nelítostném prostředí špičkového modelingu (např. stihnout make-up v časovém limitu, zvládnout interview s novinářem, natrénovat chůzi po přehlídkovém mole, natočit televizní reklamu). V další části je čeká focení s některým světoznámým fotografem. Většinou se jedná o focení v neobvyklých až extrémních podmínkách (např. pod vodou, v mrazivém počasí, s exotickým zvířetem, bez šatů). V poslední části každého dílu Amerika hledá topmodelku porota vyhodnotí výkony jednotlivých soutěžících a jednu z nich vyřadí. Tak se postupuje až do samotného finále, kde porota vybere novou americkou topmodelku.

Součástí každé řady je i výlet do některé světové metropole, kde na dívky čekají další úkoly (např. Paříž, Miláno, Tokijo, Kapské mìsto, Londýn, Bangkok, Barcelona, Sydney a Peking).

Mezinárodní verze Amerika hledá Topmodelku

V samotných Spojených státech vzniklo deset řad této reality show, což samo o sobě vypovídá o tom, jak kvalitní a oblíbená reality show to je. Svoji vlastní verzi připravilo už na 33 zemí z celého světa, např. Velká Británie, Kanada, Austrálie, Německo, Francie, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko (Hľadá sa Supermodelka), Rusko, Malajsie, Thajsko, Filipíny, Čína a další.

Amerika hledá Topmodelku video archiv

Bude konečně ČeskoSlovensko hledat Topmodelku?

20. Září 2012 | napsal(a): SUNíčko

O tom, že by se i Česká republika dočkala své verze oblíbeného reality show formátu mezi mladými divkámi Next Top Model (u nás známého jako Amerika hledá Topmodelku) se spekulovalo již několikrát. Dnešní článek na iDnes.cz naznačuje, že bychom se nakonec přeci jen dočkat mohli. Sice ne české verze, ale jak je nyní in – ČeskoSlovenské.

Podzim na Primě: Česko hledá topmodelku!

11. Duben 2012 | napsal(a): Elko

Next Top Model se zřejmě dočká své české verze. Podle informací bulvárního časopisu SPY, cituji: „Musíme se pochlubit, že opět víme něco jako první! Dostaly se k nám informace plamen žhavější než uhlí vytěžené z pece“ bude Prima tuto reality show vysílat už na podzim. Prima LOVE momentálně úspěšně vysílá americkou verzi – Amerika hledá topmodelku. Česko hledá topmodelku už má i svou moderátorku.

Amerika hledá topmodelku 6 na Prima LOVE

9. Prosinec 2011 | napsal(a): TK

Divačky televize LOVE si jistě nedovedou představit sobotní a nedělní poledne bez pravidelné dávky emocí a haštěření modelek v reality show Amerika hledá topmodelku. Proto je jistě potěší, že v neděli na této stanici startuje už 6.řada. A koho bude koučovat Tyra Banks tentokrát?

Amerika hledá topmodelku 5 na Prima LOVE

22. Říjen 2011 | napsal(a): TK

Na fanynky reality show Amerika hledá topmodelku dnes dopoledne čekal poslední speciální díl ze 4.řady, ale už od neděle 23.října se mohou těšit na start další řady. Tentokrát už v porotě neuvidíme Janice Dickinson, která se nepohodla s Tyrou, a ani Nolé Marina. Místo nich v porotě usedne legendární modelka Twiggy a odborník na chůzi po přehlídkovém molu J.Alexander, kterého už dobře známe i z minulých ročníků. A se kterými modelkami se budeme následujících 13 dílů setkávat?

Amerika hledá topmodelku 4 na Prima LOVE

2. Září 2011 | napsal(a): TK

Televize Prima LOVE vyslyšela přání divaček a po reprízách prvních tří řad reality show Amerika hledá topmodelku v neděli 4.září ve 12:10 uvede na obrazovky premiérovou 4.řadu. Tentokrát se děj nebude odehrávat v New Yorku jako v předchozích sériích, ale přesune se do Los Angeles. Jinak v porotě uvidíme staré známé: Tyru Banks, Janice Dickinson, Nolého Marina a samozřejmě i Nigela Barkera.

Amerika hledá topmodelku 3 na Prima LOVE

17. Červenec 2011 | napsal(a): TK

Včera na Prima LOVE skončila repríza 2.řady reality show Amerika hledá topmodelku a už dnes ve 14:35 na ni plynule navazuje 3.řada. I v tomto případě se jedná o reprízu, protože jsme tuto řadu mohli vidět na Primě už před 3 roky a na Panáčkovi jsme k ní psali pravidelné rekapy. Určitě ale neuškodí se na ni podívat znovu. Doufejme, že Prima bude ve vysílání pokračovat i s dalšími řadami Topmodelky, které jsme na českých televizních obrazovkách ještě neviděli.

TV tipy: Topmodelky, Gordon Ramsay a zimní Wipeout

7. Květen 2011 | napsal(a): TK

Z televizního programu našich televizí bychom vás chtěli upozornit na některé zajímavé reality show, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Divačky Primy LOVE například může potěšit opětovné zařazení show Amerika hledá topmodelku, která ideálně zapadá do schématu této stanice. Snad se tentokrát dočkáme více než jen prvních tří řad, které odvysílala Prima před 3 roky. Aktuálně se vysílá první řada, v programu ji najdete vždy v sobotu a neděli ve 13:55.

Upoutávky na America’s Next Top Model 12

3. Březen 2009 | napsal(a): TK

Zatímco na Primě jsme nějak zamrzli po třetí řadě Topmodelky, ve Spojených státech ve středu 4.března startuje už dvanáctá řada a to hned dvěma díly po sobě. Opět se tak setkáme se starou známou porotou ve složení Tyra Banks, J.Alexander, Nigel Barker a Pavlína Pořízková a show se tentokrát kromě New Yorku natáčela i v brazilském São Paulu. V těchto dnech se navíc rozjely castingy i do 13.řady, která se bude vysílat na podzim. Zajímavostí je, že na tyto castingy se mohou přihlásit pouze dívky, které měří méně než 170 centimetrů. Tyra Banks se tak pokusí změnit zažitý názor, že menší dívky nemají šanci uspět ve světovém modelingu.

Amerika hledá topmodelku III (13.část)

28. Září 2008 | napsal(a): TK

A byly jen tři: Amanda, Eva a Yaya. To byly poslední tři dívky, které se v japonské metropoli měly poprat o titul nové americké topmodelky. Na vítězku čekalo kromě exkluzivního focení pro časopis Elle také smlouva s modelingovou agenturou Ford Models a také smlouva s kosmetickou firmou CoverGirl v hodnotě 100.000 dolarů ročně.

Amerika hledá topmodelku III (12.část)

23. Srpen 2008 | napsal(a): TK

Poslední čtyři dívky v soutěži jsou stále v Japonsku a zatímco v minulé epizodě poznávaly spíše tradiční módu, nyní se mohly seznámit, co frčí v zemi vycházejícího slunce dnes. Jakmile ale uviděly to, čemu stylistka říkala japonský street style, nechtěly uvěřit, že by se v tak překombinovaných modelech s výraznými barvami skutečně někdo odvážil vyjít na ulici. Vzápětí si mohly z přistavených věšáků samy zkusit vytvořit svoji vlastní verzi japonského street stylu.

1. stránka z celkem 3123