Panáček v reality show

X Factor USA online video

X Factor USA video archiv

Camila Cabello slaví deset let na scéně

1. Září 2022 | napsal(a): DJ Vlado

Camila Cabello

Komentovaná diskografie latino-popové princezny
Před deseti lety probíhala druhá řada amerického X Factoru, kterou unikátně mohli sledovat i čeští diváci na Prima Love. Tento ročník byl velmi kontroverzní (aby taky ne, když vedle bardů Simona Cowella a L.A. Reida seděly v porotě dvě tak kontroverzní osobnosti jako Britney Spears a Demi Lovato) a kritika se na něj valila ze všech stran. Přesto se však mezi soutěžícími objevila jedna budoucí megastar. Tou není nikdo menší než latino-popová princezna Camila Cabello, která má na kontě takové gigahity jako Havana či Seňorita.

Comments Off on Camila Cabello slaví deset let na scéně

Co nového nám přinesli soutěžící nebo porotci pěveckých reality show? (5)

23. Květen 2014 | napsal(a): Lucas

[singlepic id=9194 w=615]

Opět se nám naskupilo několik novinek a tak se s vámi podělíme o tvorbu našich starých známých. Dnes toho bude o trochu více, protože jedna z nich zveřejnila celé své nové album online k poslechu a nutno říci, že to stojí zato. Tak se s námi můžete zase podělit o vaše názory.

Co nového nám přinesli soutěžící nebo porotci pěveckých reality show? (4)

25. Duben 2014 | napsal(a): Lucas

[singlepic id=8929 w=615]

Po nějaké době se zase hlásím s výběrem novinek finalistů různých talentových soutěží. Myslím, že tentokrát je téměř každý alespoň něčím zajímavý, tak se podívejte, čím se snaží naši oblíbenci prosadit. A nezapomeňte se s námi opět podělit o názor v diskuzi.

X Factor USA definitivně ZRUŠEN! FOX show ukončila!

8. Únor 2014 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=8429 w=420]
Kolega Bedy nám tu včera oznámil, že se „otec“ hudební soutěže X Factor, Simon Cowell, vrací do své domoviny a usedne v porotcovském křesle v nadcházející 11.řadě na britských ostrovech. Stal se tak prvním oficiálně oznámeným porotcem britské mutace pro rok 2014. Ale jeho odchod z USA také způsobil jednu zásadní věc. Stanice FOX se rozhodla, že bez Simona do čtvrté řady X Factoru nepůjde a show tak za mořem zřejmě na dlouho dobu odpískala. Co vy na to? Bude vám show chybět?

X Factor USA 2013: Finále je za námi! Kdo si podmanil zámoří? (video)

20. Prosinec 2013 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=8202 w=420]
Americký X Factor včera uzavřel svou třetí sezónu. Do finále se probojoval rocker Jeff Gutt, dvojka Alex & Sierra a latino zpěvák Carlito Olivero. Kdo si vyzpíval peníze a nahrávací smlouvu? Kdo nejlépe zazpíval? Kdo to nakonec celé vyhrál? A jak se ročník povedl? Diskutujte.

X Factor USA 2013: 3.live show! A zase ty 80.léta! (video)

15. Listopad 2013 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=6795 w=420]

Článek obsahuje jména všech třech odpadlíků, kteří soutěž opustili. Kdo se chce nechat překvapit, ať se nekouká na konec článku. Dále rekap dodám zřejmě během víkendu. Zde je aspoň video rekap a místo pro diskuzi. Děkuji.

Týden se s týdnem sešel a máme tu 3.live show americké pěvecké soutěže X Factor. Tématem kola byla osmdesátá léta. Minulý týden jsem předjímal, že vyřazování budou učiněná jatka, protože ve včerejším večeru jsme se museli rozloučit hned se třemi soutěžícími. No, a americké publikum nezklamalo a znovu dokázalo, že je totálně nevyzpytatelné a nikdo není v bezpečí. Kdo a jak se popral s hity osmdesátek? Jste spokojeni s odpadlíky? Nebo měl vypadnout někdo jiný? Diskutujte.

X Factor USA 2013: 2.live show! (2.část) Kdo si vyzpíval obdiv? (rekap+video)

9. Listopad 2013 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=7827 w=420]
Jelikož se v první části 2.live show nehlasovalo, tak přišel na řadu večer druhý, který zpěvákům dal možnost vybrat si tzv. Save Me Songs. Po tomto kole se už divácké hlasování rozeběhlo a kdo soutěž opustí, se dozvíme na začátku 3.live show v příštím týdnu. Takže celá TOP 13 zpívá o svoje setrvání v soutěži. Kdo si vyzpíval největší obdiv?

X Factor USA 2013: 2.live show (1.část)! Motown všichni přežili? (rekap+video)

8. Listopad 2013 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=7815 w=420]
Americký X Factor má za sebou zatím velmi vlažný rozjezd. A docela pěknou řádku problémů. Na obrazovkách se ukázala špatná čísla pro hlasování. Mnoho diváků hlasovalo, ale hlasy nedošly tam, kam měly. A tak se produkce rozhodla celé hlasování ve středu zrušit a vymyslela, že ve čtvrtek si celá TOP 13 zazpívá znovu. Budou to tzv. Save Me Songs, poté se rozjede hlasování znovu a výsledek, kdo vypadne, se dozvíme příští týden na začátku 3.live show. Plus tu je ještě divoká karta! To je divočina, co? No a kdo ustál kolo s tématikou Motown?

X Factor USA 2013: 1.live show! Je to lepší jak vloni? + vyřazování (rekap + video)

31. Říjen 2013 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=7678 w=420]
Dlouho očekávaná 1.live show americké pěvecké soutěže X Factor je tady. Všichni jsme zvědaví, jak se TOP 16 popere s vybranými songy od svých porotců. V celé finálové sestavě se zatím nevyprofiloval jasný favorit. Porota tento večer vybrala po jednom ze své kategorie a vyřazovala. Prvně, jako obvykle, bez diváků. Byla to radost pohledět a poslouchat, anebo to byla učiněná tragédie? Budeme znát jasné favority po prvním kole?

X Factor USA 2013: TOP 4 kluků pro live show! (rekap + video)

26. Říjen 2013 | napsal(a): Merťas

[singlepic id=7223 w=420]
Americký X Factor už v úterý 29.10.odstartuje svou 1.live show a nám zbývá si představit poslední dvě kategorie, které jsem v rekapech opominul respektive jsem se s nimi opozdil. V aktuálním článku nahlédneme na kategorii chlapců pod taktovkou novicky Pauliny Rubio.

1. stránka z celkem 7123...Poslední »