Panáček v reality show

X Factor USA 2013: 2.live show (1.část)! Motown všichni přežili? (rekap+video)

8. Listopad 2013 | napsal(a): | reality show: X Factor USA

[singlepic id=7815 w=420]
Americký X Factor má za sebou zatím velmi vlažný rozjezd. A docela pěknou řádku problémů. Na obrazovkách se ukázala špatná čísla pro hlasování. Mnoho diváků hlasovalo, ale hlasy nedošly tam, kam měly. A tak se produkce rozhodla celé hlasování ve středu zrušit a vymyslela, že ve čtvrtek si celá TOP 13 zazpívá znovu. Budou to tzv. Save Me Songs, poté se rozjede hlasování znovu a výsledek, kdo vypadne, se dozvíme příští týden na začátku 3.live show. Plus tu je ještě divoká karta! To je divočina, co? No a kdo ustál kolo s tématikou Motown?

Společný song

Josh Levi

O tom, že je ve hře divoká karta, se ví hodně dlouho. Simon to už v létě propagoval na svém Twitteru. Ale že ji dostane zrovna Josh, která byl úplně nejslabším odpadlíkem z minulého týdne, to jsem vážně nečekal. Návrat by si zasloužil James nebo Danie. Josh se minulý týden předvedl v nepříznivém světle. V Motown kole se Joshovi vedlo o mnoho líp než minulý týden. Písnička mu konečně sedla k hlasu tak, že to nebylo falešné a dalo se to poslouchat. Osobně si myslím, že se ve vystoupení až tolik necítil. Přišlo mi to takové hodně prkenné a křečovité. Nicméně Josh reprezentuje novou a mladou vlnu, ale čeká se na ten zvedák nebo na vystoupení, které by tu jeho star quality potvrdilo. Tento týden dobrý, ale myslím, že má na víc.

Rachel Potter

Po souboji o čtyři křesla, mám po Rachel takovou zvláštní pachuť. Tam jsem od ní čekal divy, ale zklamala. Minulý týden zase všechny překvapila. A ne jinak je tomu i tento týden. Rachel z Motown songu udělala nefalšované country. Osobně to ve mně nechalo takové chladnější emoce. Respektive jsem se párkrát hýbnul na židli do rytmu, ale celkově to ve mně nic nenechalo. Rachel chce být country zpěvačkou za každou cenu, podřizuje tomu úplně všechno a dělá pro to úplně všechno. Docela bych ji tu country dráhu přál, ale musí víc zabrat. Vystoupení bylo ok, ale jen kolem vás projede a nic nezanechá.

Carlos Guevara

Ani třetí večerní vystoupení není trefou do černého. Carlos se od prvního castingu nijak hlasově nezměnil nebo neukázal žádný posun v projevu. Několik vystoupení za sebou se mi zdá hodně podobný v určitých tónech, vystoupení nemají moc extra náboj, Carlos to tam vždy nějak odchodí a celkově mě jeho vystoupení nudí. Hlasově na soutěž možná má, ale zatím své kvality ani náznakem neprodal. Musí se urychleně sebrat a zazářit nebo se bude brzy pakovat domů.

Restless Road

Já si myslím, že kluci v této skupině jsou za hodně dlouhou dobu jednou z nejlépe složených skupin, která by mohla na hudebním trhu v Americe uspět. Tři osobnosti, tři obstojné hlasy a hlavně společně jim to ladí. Ovšem, já bych řekl, že stále zaostávají v live show za výkonem z bitvy o čtyři místa. Tam si nasadili laťku vcelku vysoko a zatím ji nepřeskočili. Hitovka od Lionela Richieho nebyla dle mého úplně tou skvělou volbou. Hlavně s tématem Motown to zase nemělo nic společného, bylo to znovu tlačeno do country stylu a za další, Colton se zdá být zatím hlasově nejméně jistý a z celé trojice nejvíce zpěv neustál. Falešný tón před koncem je toho jedině důkazem. Ale věřím, že s výběrem vhodný songů se to zlepší. Vystoupení nebylo špatné, ale zase nebylo ani bůhví jaké. Prostě zapomenutelné. Za týden si na to nikdo nevzpomene.

Ellona Santiago

Mně se vůbec nelíbí, kam se Ellona směřuje. Druhé vystoupení a podruhé to byla taková zvláštní divočina, která nezněla, zpěv zde byl spíš sekundární a primární je být hlavně na pódiu hodně okázalý, jakoby spíše show než zpěv. Jenže mi to k Elloně vůbec nejde a celé mi to přijde hodně křečovité, neupřímné a nucené. I jejích vystoupení se vůbec nebavím. Baby Love taky nebyla žádná hitparáda v jejím podání a celkově to bylo další zcela nezáživné vystoupení.

Jeff Gutt

Jsem rád, že se konečně letos do soutěže Jeff dostal. On je zatím držákem, který aspoň předvádí výkony hodné live show, vystoupení mají nádech a náboj a zkrátka se nenudíte. Jeff si očekávaně, jako všichni ostatní, předělali Motown na svoji linii repertoáru. Pecka od Lionela Richieho převlečená do tvrdšího hávu byla sakra líbivá. Osobně tenhle song moc nemusím, protože česká rádia ho hrají moc často, ale Jeff tomu songu dal takový zajímavý šmrnc a náboj, že nemůžu říct nic jiného, než že je zatím nejlepším článkem předešlého večera. Vkusné, vyrovnané, poslouchatelné a zvučné vystoupení, které baví.

Alex a Sierra

Tuto zamilovanou dvojici považuji za černé koně soutěže. V dnešním hudebním průmyslu je hodně duetů a písniček, které se dělají společně ve dvou a výborně fungují. U tohoto páru vidím obří potenciál, protože sice nejdou tak úplně s mainstreamem, ale dokážu si z jejich úst představit písničky, které budou mít hlavu a patu a mohou se stát hitem. Oba umí velmi dobře zpívat a společně jim to sedí, ta chemie tam je. Aktuální vystoupení to je potvrdilo. Pár Alex a Sierra jsou na dobré cestě. Doufám, že urvou hodně hlasů.

Khaya Cohen

Khaya si musela po minulém týdnu napravit reputaci. To byl vyloženě při jejím očekávání odfláknutý propadák. Tento týden můžu s klidem prohlásit, že se vrátila na výsluní, tam kam patří. Khaya vlastní v letošním ročníku snad nejoriginálnější barvu hlasu, která se mi strašně líbí svou originální charakteristikou. My Girl byla perfektně odzpívaná a právem sklidila ovace a pochvalu od poroty. Celkově se mi líbí její nekonvenční tvář, není to úplná Barbie Girl z obrázku, ale v kombinace se vzhledem a hlasem je to bomba. Khaya je výborná. Měla by se dostat daleko. Demi ji však musí vybírat songy velmi pečlivě, protože jinak se to může rychle pokazit.

Carlito Olivero

Já se přiznám, mně Carlito zatím vůbec nevadí. Je sice pravda, že z jeho minulého vystoupení si pamatuju akorát červený šátek u krku, ale stále v něm vidím materiál, se kterým může nabídnout zajímavé hudební věci. Viz. aktuální vystoupení. Nemusí být stále v poloze latino hřebce, který bude na pódiu skotačit jak křeček v kleci, ale umí podat i jemnější materiál. Songy v jeho podání bych si v tomto směru dovedl představit poslouchat. Není to hlasově nejsilnější zpěvák v soutěži, ale má na to dělat dobrá vystoupení. A tohle k nim řadím. Mně se Carlito líbil. Nebyl to zvedák, ale hudební náboj to mělo a dalo se to poslouchat.

Lillie McCloud

Abych řekl pravdu, já jsem čekal od Lillie víc. Jak hlasově, tak i v projevu na pódiu. Kdy jindy by měla hergot totálně zazářit, než v Motown kole? Lillie začíná být stejná, statická a předvídatelná. Nebudeme zde mluvit o hlase, ten patří také k tomu nejlepšímu, co v soutěži zpívá, ale v celkovém pohledu začíná být Lillie trochu nudná a svázaná. A hlavně předvídatelná. Každé vystoupení je zatím o tom, že si stoupne v různých šatech před mikrofon a jede. Ani se toho mikráku nedotkne a emoce jedou ven jen skrz tvář a hlas. Myslím, že by Lillie slušelo, kdyby právě z toho statického postoje vyšla a trochu se odvázala, trochu si poskotačila, více pracovala s tělem. Lillie má výborný hlas, ale v tomto kol zůstal za očekáváním.

Sweet Suspense

Přiznám se, že jsem od holek minulý týden, ani tento týden zdaleka nečekal, že budou tak fantastické. Fakt jenom zírám. Tady porota vsadila kartu perfektně, když je složila dohromady. Minulý týden bomba a to samé teď znovu. Vystoupení má neskutečný náboj, šmrnc a drajv. Skvěle to šlape, ale to nejhlavnější je, že hlasově je to paráda. Tak výborně a kompaktně nezněly ani holky z Little Mix a ani z Fifth Harmony. Jako klobouk dolů, vážně jsem od nich takhle hlasově výborná vystoupen nečekal a už vůbec jsem nečekal, že se jim podaří skloubit dohromady show na pódiu s dobrým hlasovým projevem. Holky jsou fakt skvělé, a pokud takhle pojedou dál, tak proč by to nemohly celé vyhrát?

Rion Paige

Rion byla minulý týden totálně zničená výběrem songu. To byl přešlap, který si Rion nezasloužila. Demi ji vybrala svůj šlágr, ale hlasově k Rion absolutně nešel a tak to podle toho dopadlo. Tento týden to bylo mnohem lepší. Rion se ve vystoupení cítila lépe, hlasově byla jistější, vypadala na pódiu úžasně a celkově to bylo povedené vystoupení. Žádnej zvedák, ale příjemné na poslech i na pohled. Když takhle bude Rion zpívat dál, tak to bude jedině pro ni dobře. Jediný, kdo to může pokazit je Demi. Protože i u Rion bude hodně záležet na tom, jaký song bude zpívat a co ji sedne.

Tim Olstad

Tim je vydupaný od diváků, v klučičí kategorii je na míle nejlepší, ale stále čekám, kdy odzpívá něco, co mě posadí na zadek. Furt čekám ten pověstný touchdown a on ne a ne přijít. Občas mi přijde až moc přehypovaný a ono to tak ve skutečnosti není. Tim má sice originální hlas, ale zatím ho plně v songách neprodal. Vystoupení na závěr večera to bylo hezké, pro mě povedené, vygradované, ale asi jsem taky čekal větší pecku. Tim patří k těm lepším, má na to se dál pěvecky vyvíjet, jen s ním musí Paulina dobře pracovat. Bohužel tam u nich moc necítím chemii alá mentor versus soutěžící. Přijde mi, že má k němu Paulina trochu odstup, že si ho lidi vyřvali a nezapomněla to i několikrát dodat, že je volbou lidu. Tim na konec dobré, ne nejlepší, ale přijatelné s příslibem lepších zítřků.

TOP 3 nejlepších výkonů

1, Sweet Suspense
2, Jeff Gutt
3, Khaya Cohen a Rion Paige

Koho bych vyřadil?

Josh Levi nebo Ellona Santiago

Hodnocení 2.live show (1.část)

Nebudeme chodit kolem horké kaše. Zdá se mi, že se mnoho věcí kolem amerického X Factoru děje hodně špatně. Respektive s každým dalším týdnem přestávám věřit tomu, že se zámořská mutace show dožije čtvrtého ročníku. Různé čachry v průběhu soutěže, smrknutý rozpočet, prapodivná první live show minulý týden a aktuálně zfušovaný systém hlasování, který zapříčinil to, že si celá třináctka zazpívá znovu zítra a poté se následně rozjedou (snad už vážně) hlasovací linky. Jméno vyřazeného se dozvíme na začátku třetí live show čili až za týden. Prostě v té show toho klape zatím hodně málo.

Dále ač je v soutěži několik kvalitních zpěváků, tak si myslím, že letos chybí nějaká výrazná osobnost, někdo o kom se bude mluvit od samého začátku, někdo kdo by byl prostě vlajkovou lodí. Chybí tomu letos výrazná hlasová i osobnostní tvář. Zatím jen hrstka soutěžících trochu vyčnívá, ale v porovnání s ostatními mutacemi, je to málo. Britskému konkurentovi stále hledí na záda minimálně z kilometrové dálky téměř ve všem.
Taky je tu divoká karta, která dle mého přišla úplně vniveč. Dostal ji zrovna nejslabší kus ze čtyř odpadlíků z minulého týdne. Dostat šanci měl James na Danie. Josh není tak silný zpěvák. James nebo Danie by byli zárukou lepších vystoupení než Josh.

VojtaP už u článku u britského X Factoru naznačil to, že témata kol jsou letos poněkud zvláštně stavěná. Z čistě marketingového hlediska mi nepřijde vhodné, aby se specifický Motown objevil hned v prvním kole, tedy ve druhém. I když ten minulý týden mi jako live show prostě nepřišlo. V tomhle se mi moc líbil australský X Factor, kde ty témata kol na začátku šly na ruku soutěžícím, kde si mohli vybírat jak písničky, které frčí, tak hitovky hitparád a tak dále. Prostě songy, které mají posluchači rádi, znají je a řekl bych, že je uslyší radši než například Motown. Show by měla jít více na ruku divákům.

Americký X Factor má řadu problémů a musí je řešit. Nic jiného než kvalitní práce show nepozvedne. A že ten tvůrčí jede na 100%, ale musí se také snažit více porota a ždímat ze svých oveček maximum. Dělat z každého vystoupení ojedinělý a kvalitní kus poslouchatelné hudby. V tom hlavním, v prožitkách a kvalitě vystoupení Amerika zatím velmi zaostává. Není to tak strašné jako v loňském roce, ale blíží se to podobné úrovni. Ono je těžké si vybrat mezi falešným a nudným vystoupením.

Merťas

Začít koukat na zahraniční talentové show byla má zhouba i radost. Vystoupil jsem z našeho vakua a nakoukl za hranice a objevil jsem neobjevené. Lidé plni uměleckého nadšení ve všech směrech, kteří svou část ze sebe předávají dál světu. Nejdříve jsem sledoval sám, ale pak se objevil Panáček a od roku 2011 už sám talentové show nesleduji.mertas024@gmail.com

X Factor USA

Diskuze k článku

Počet komentářů: 17
1
Michaela
Reagovat

Uf, premyslela jsem, na co budu prvne reagovat a nejvice me „urazil“ komentar tykajici se Little Mix, to doopravdy ne, Little Mix jsou tim nejlepsim, co kdy tato soutez stvorila, Fifth Harmony jsou jen jejich slabou kopii a musim rict, i kdyz mi jsou holky velmi sympaticke, ze Sweet Suspense jsou jen slabym odvarem holek z Fifth Harmony, to jen pro zacatek.

Budu komentovat jen 1. finalovy vecer, ale hned pisi, ze nejlepsi vykony soutezici predvedly v kole 2., tam to byl naprosty vrchol.

Za me, nejlepsi/nejzajimavejsi vykony predvedli: Alex se Sierrou, Ellona a Khaya.

Take se mi libili: Sweet Suspense, Rion a Jeff.

Ostatni me, zatim, vubec nezaujali a naprosto zoufala z te klucici skupiny. Co ze na nich vsichni vidi/slysi?

A tipovat Ellonu na vypadnuti? Nevim, nevim …

Mne se, naopak, vice zamlouvaji ucastnici americkeho X-Factoru, jako jednotlivci, i jako celek.

A ze ma nejake problemy? Ja je rada slysela zpivat 2x.

2
Michal V.
Reagovat

Za me ta 1. cast byla nejzoufalejsi kolo talentovych soutezi co jsem kdy mel tu cest slyset…

v podstate jsem si u toho cetl Enderovu hru a obcas jsem zvedl hlavu….

Zaujala me celkem Rachel, ty country kluci, Khlaya (nebo jak se pise) a trochu Jeff (ale ten me i trochu zklamal, cekal jsem vic, tohle bylo takovy divny)

3
Ludvik
Reagovat

Ellona na vypadnutí?? :-O asi těžko… Dělá moderní věci dneskajen se skvělým zpěvem a nic víc neuspěje nikdo… Viz. Melanie Amaro…

4
Lucas
Reagovat

tak americký X Factor zatím celkem katastrofa, nevím čím to je, ale opravdu mě ani moc nezajímá, kdo vypadne.. Nejvíc se mi líbila asi Khaya, hodně originální jsou Alex a Sierra a překvapily i Sweet Suspense.. jinak průměr celkem. Teď teda koukám na soutěžící druhý večer a Josh byl hodně dobrej! :)

5
DJ Vlado
Reagovat

Nikoho asi nepřekvapí, že mou jedničkou ve 2. live show byla Khaya :-) Nejdřív přišlo zděšení z toho, co jí udělali z vlasama, kde je ta překrásná hustá kudrnatá hříva? Ani kostým, který byl kombinací školní uniformy a hradní stráže, nebyl ideální. Když ale Khaya začala zpívat, tak jsem na tyto podružnosti zapomněl. Sakra, ta holka má skutečně FANTASTICKÝ HLAS!!!, který je od prvních tónů okamžitě rozpoznatelný a v této písni ho perfektně prodala. Hrozně moc si začínám přát, aby to Khaya celé vyhrála, protože vlastní nejoriginálnější hlas v soutěži a navíc z ní srší neuvěřitelné charisma. Bohužel se však obávám, že to není reálné, jednak kvůli tomu, že její mentorkou je Demi, také proto, že kolem ní není zdaleka takový humbuk jako kolem Ellony a navíc jsem na youtube v komentářích zaznamenal i dost rozporuplné reakce. Holt originalita se neodpouští :-( Mám takovou obavu, aby Khaya nezůstala nedoceněná podobně jako vloni Beatrice. Kéž bych se mýlil :-(

6
Lucas
Reagovat

a Jeff byl vlastně dobrej, ale s tím mám trochu problém, není mi moc sympatickej :D a u Carlose mi hrozně vadí to jeho šišlání, když zpíval Cannonball, tak jsem měl husinu, ale z toho, jak moc mi to vadilo :/

Jinak ani mně se Ellona nezdá tak silná, jak všichni tvrdí, hlas má dobrej, ale ne zas tak silnej, i když Titanium bylo hodně fajn.

Jediný, kdo mě opravdu zaujal, i při druhém vystoupení, byli Alex a Sierra :)

Jo a teď Khaya po druhé a opět skvělá, krásnej hlas :)

Lillie má krásnej hlas, jen těch výrazů by mohla ubrat :D

Sweet Suspense i po druhé dobré, ty se asi budou líbit puberťákům, připomínaj mi postavy z nějakýho Disney seriálu :D

A Rion! Born this way! Wow! :)

7
Michal V.
Reagovat

tak v 2. casti me potesila hodne Rachel, ktera byla uplne ham
skvela Lillie McCloud

prekvapil Carlito

jeff se taky zlepsil

celkove se zlepsili vsichni…

Reagovat

1 – S těma girlbandama jsem to myslel v průběhu jejich působení v soutěži. Ani Little Mix, ani Fifth Harmony neměly tak skvělý nástup jako tyto dvě zmíněné skupiny. Neříkám, že Sweet Suspense jsou jsou lepší jak obě dohromady, ale v rámci vystoupení v X Factoru jsou zatím určitě lepší než předchozí. Samozřejmě se to nedá dál srovnávat s tím co natočili po soutěži, to jsem ani nemyslel. Ale jen říkám, že ve vystoupeních v rámci X Factoru mají Sweet Suspense skvělý hlas a zatím bylo jejich každé vystoupení hlasově, tak i performensky výborné a mají od začátku známku favoritů. Kdežto Little Mix a Fifth Harmony sympatie a kvalitní výkony začaly dávat teprve až v průběhu soutěže. Hlavně Fifth Harmony do TOP 3 vystřelil šlágr od Ellie Goulding, který daly holky fakt excelentně a nejeden divák jim v loňském roce přál vítězství. :)

3 – Na vypadnutí jsem to hodnotil podle výkonů, které se mi zdáli nejslabší v kole Motown. Ale nikdo nakonec po prvním kole nevypadává takže ok. :-D

9
Jarda
Reagovat

Už jsem to tady jednou psal – současně s X factorem probíhá v USA The Voice a nedá se to vůbec srovnat, tam jsou nejméně o třídu lepší zpěváci než ve factoru, lepší výběr písní, lepší přípravy od koučů – prostě X factor je takový odvar a že se to sleduje je patrně pouze proto, že je tam Simon Cowell.

Reagovat

1 – A ještě s těma problémama kolem soutěže. Já je samozřejmě taky rád uslyším dvakrát, ale jde mi o celkovou reputaci soutěže. Simon s tím šel do USA, aby porazil American Idol nebo aby tomu minimálně udělal stejně kvalitní konkurenční show. Ani jedno se z toho nepovedlo.

Když to vezmu zpětně tak se povedla první řada, ale vloni to byl děs běs. Letos to má vlažný rozjezd a stále věřím, že se to zlepší, ale celková aura kolem soutěže na diváckém obdivu nepřidá. Viz neustále klesající ratingy. Nepřeju si aby show zrušili, v některých věcech je to show lepší jako u Britů, ale v některých zase velmi pokulhává. Celkově ty problémy nepřispěj k nabobtnání divácké obce a to mě štve, protože Amíci show dělat umí a X Factor je kvalitní pěvecká soutěž.

11
Michal V.
Reagovat

10 – imo se ukazuje, ze i tak velky trh jako USA se da casem vycerpat…

navic na 2 porotkyne jsem vylozene alergicky (demi a paulina) a mam pocit, ze simon trochu ztraci orientaci v tom co laka divaky…

12
Lucas
Reagovat

Mně zatím přijde americká verze jako ta nejhorší z těch, které jsou v poslední době viděl. Nejvíc se mi líbí britská, pak australská a novozélandská taky nebyla špatná. Všechny mě dokázaly nějak zaujmout, tady to nejde už třetím rokem. A to ten formát fakt miluju, stejně jako většinu pěveckých soutěží (kde mě nudí snad jen The Voice).

13
libena
Reagovat

9 – us voice sleduju, fakt dobří zpěváci! kolikrát bych jim přála těch steelů víc…a navíc kouči jsou VŠICHNI megasympatičtí!!!! (a použití velkých písmen je u mě už něco, protože je zásadně nepoužívám….) na rozdíl od us factoru! z fleku bych vyrazila paulinu a za ní by se poroučela demi!

no k faktoru: viděla jsem jen motown, moc mě zajímá: khaya (no kdyby to neřekl simon, řekla bych to první – opravdu jsem slyšela amy winehouse!!!!), jeff, resstles roud a alex a sierra.
vlastně jsem se přistihla, že nejlepší kategorií jsou podle mě skupiny a že by mohla některá vyhrát…

14
priznivec.obecny
Reagovat

Divoká karta pro Joshe mi nevadí a v tomhle kole se mi líbil cca asi jako třetí. Alex a Sierra jsou pro mě dvojkou, hlavně ten kluk. Má nevšední hlas a osobnostně by mi seděl i jako sólo interpret. Je něčím přitažlivý. Asi se mnou nebudete souhlasit, že by se rozdělili. Ale jde zatím jen o momentální vnuknutí, třeba příště změním pohled… Děvče je pro mě moc typická zpěvačka. A když se dívám jen na jednoho z nich, tak holt jsem to napsala. Jednička je Rion. A dál nevím. Všichni mi přijdou nezajímaví. Zklamal mě Gutt. Ten song nemusím a navíc jsem slyšela přidanou hodnotu v podobě jakoby ukázkových rockových šablon – nepůsobilo to na mě upřímně, ale jako spíš kopírování nějakých základních technických prvků… Má srdce muzikanta, ale začínám mít obavy, že to má zažité a bude to prodávat dál.
Ale opravdu nevím, koho si vybrat. Jediní, kteří mají nějakou osobnost jsou snad Josh a kluk z Alexe a Sierry. Ledaže by se někdo „schovával“ a během soutěže se rozvine – ale nemůžu nikoho takového v zásadě najít.
Trefil hřebíčkem na hlavičku : taky si myslím, že Simonovou přítomností se tenhle Factor ocitá v průměru a šedi. Já prostě Simonovi nerozumím, chápu jeho přístup k bussines, ale hudební ne. Můj dojem.
Snad se to nějak vykrystalizuje. Prostě jsem z tohoto US FX nějak zaražená. Minulý ročník nebyl taky nijak extra, ale našli se tam lidi, co mě vzali za srdce a tady de facto nic…

15
priznivec.obecny
Reagovat

14 Můj příspěvek je neaktuální – posunutý videa. Zkopírovala jsem ho do dalšího článku…

16
Adam
Reagovat

Rion, zaujímavý hlas ale bez tých ksichtov :D, Khaya, bude z nej niečo,Tima som nemal rád, ale prišla láska, no a ten zamilovaný pár, pre mňa nudaaaa, pustil by som si ich pri vysávaní, že neni o čom :D

17
Michaela
Reagovat

8 – Však já se také bavím o jejich působení v průběhu soutěže.

Sweet Suspense zní dobře jen, když zpívají všechny spolu, problém je, že je to tak moc upravené, že to ani nezní opravdově, a když tam holky nemají předem připravené (podzpívané) doprovody, tak jsou v háji. Navíc, když si čtu diskuze, tak zase tak oblíbené nejsou … Myslím si, že dopadnou podobně jako kapela Lakoda Rayne (snad se tak holky jmenovaly) …

Fifth Harmony měly právě největší problém se společnou harmonií.

Dnes mi to nedalo a pustila jsem si všechna finálová kola Little Mix 1 + jejich 2 alba (DNA a Salute) a jsem si 100% jistá tím, co jsem napsala …

Přidat komentář