Panáček v reality show

Camila Cabello slaví deset let na scéně

1. Září 2022 | napsal(a): | reality show: X Factor USA

Camila Cabello

Komentovaná diskografie latino-popové princezny
Před deseti lety probíhala druhá řada amerického X Factoru, kterou unikátně mohli sledovat i čeští diváci na Prima Love. Tento ročník byl velmi kontroverzní (aby taky ne, když vedle bardů Simona Cowella a L.A. Reida seděly v porotě dvě tak kontroverzní osobnosti jako Britney Spears a Demi Lovato) a kritika se na něj valila ze všech stran. Přesto se však mezi soutěžícími objevila jedna budoucí megastar. Tou není nikdo menší než latino-popová princezna Camila Cabello, která má na kontě takové gigahity jako Havana či Seňorita. Tato charismatická černovláska se smyslně nakřáplým hlasem a tunou sex-appealu (jak fyzického, tak i pěveckého), která nezapře své kubánské kořeny, je dnes jednou z největších hvězd, které vzešly z talentových soutěží, přesto však její začátky nebyly vůbec přímočaré. Pojďme si proto připomenout, jakou kariérní cestu tato ohnivá kráska za deset let absolvovala.

Celý článek si můžete přečíst na blogu. Zde najdete i další články, za poslední měsíc například příběh megahitu Tubthumping od kapely Chumbawamba, třetí díl seriálu Sweet 90’s věnovaný roku 1992 či portrét legendárního českého herce Miloše Kopeckého. Pokud se vám můj blog líbí, můžete jej sledovat na Facebooku

DJ Vlado

Zpěvácké a talentové soutěže sleduji od roku 2004, tedy především ty české a slovenské, ale pro zpestření rád nahlédnu i do zahraničí. V našich končinách je jen málokterý soutěžící, který by mému oku unikl a neutkvěl mi v paměti. Neskromně se tedy troufám označit za experta :-) Od roku 2010 jsem členem Panáčkovy rodiny a obšťastňuji vás svými rekapy :-) Kontakt na mou maličkost: djvlado@seznam.cz :-) Pokud byste si chtěli přečíst moje články i z jiných oblastí než o talent shows, tak máte možnost na mém blogu dj-vlados-world.webnode.cz :-)

X Factor USA

Diskuze k článku

Počet komentářů: 0
U tohoto článku zatím není ani jeden komentář.

Přidat komentář