Panáček v reality show

American Idol online video

American Idol video archiv

Zemřel Willie Spence, finalista American Idolu 2021

12. Říjen 2022 | napsal(a): DJ Vlado

Willie Spence

Tragická zpráva dnes zasáhla svět talentových soutěží. Ve věku pouhých 23 let zemřel stříbrný finalista 19. řady American Idolu, soulový zpěvák Willie Spence. Talentovaný zpěvák podlehl následkům autonehody, při níž naboural do náklaďáku zaparkovaného na kraji silnice.

Casey Bishop: Zrodila se rocková hvězda?!

3. Srpen 2022 | napsal(a): DJ Vlado

Casey Bishop

Casey Bishop – to jméno si zapamatujte! Teprve sedmnáctiletá zpěvačka, která v loňském American Idolu skončila na čtvrtém místě, včera vydala již svůj třetí singl Don’t Talk! A je to jasný hit na první dobrou a v současném návratu rockového soundu do mainstreamu má velkou šanci se uchytit.

American Idol se vrací z televizního záhrobí! Novou americkou Superstar poznáme již příští rok!

17. Květen 2017 | napsal(a): VojtaP

Idol_reboot_header

Je to tak! Současný trend oživování slavných značek způsobil, že se i kultovní pěvecká reality show American Idol dočká svého rebootu! Nebude to však na původní televizní stanici FOX, která v loňském roce soutěž kvůli klesajícímu zájmu a vysokým nákladům po 15 letech zrušila. Majitelé licence, společnost FremantleMedia, nově uzavřeli dohodu s televizí ABC, kterou vlastní Walt Disney Company. Idol tak doplní úspěšné reality formáty z portfolia ABC jako Dancing With The Stars nebo The Bachelor. Show, která objevila nejednu světovou hudební supestar se vrátí již v příští televizní sezóně 2017/2018. Podrobnosti o návratu, včetně zvažovaných i potvrzených porotců se dozvíte v článku.

American Idol 2016: GRAND FINÁLE! Posledním vítězem se stává…

10. Duben 2016 | napsal(a): VojtaP

idol_end

Aktualizace: Doplněny videa a hodnocení výsledkové části!

Kdysi televizní velikán a průkopník žánru pěveckých reality show tento týden opouští televizní obrazovky. Ve středu a ve čtvrtek televize FOX odvysílá poslední epizody American Idolu. I když není vyloučeno, že se show někdy v budoucnu nevrátí, jedná se o konec éry, která tvořila historii showbusinessu a ovlivňovala televizní a hudební pole na celém světě. V top 3 zůstala favoritka La’Porsha Renae, černý kůň soutěže Trent Harmon a miláček mladičkých fanynek Dalton Rapattoni. Ať už se vám top 3 zamlouvá nebo ne, toto Grand Finále by si neměl žádný fanoušek nechat ujít, už jen z nostalgie a velkému množství hvězdných hostů.

American Idol: Finalisté se v semifinále vrací domů!

2. Duben 2016 | napsal(a): VojtaP

idol4

Už příští týden se dozvíme, kdo se stane zatím posledním vítězem American Idolu. Soutěž se v semifinále naposled ohlásila ze svého stálého studia, Grandfinále se totiž odehraje v Dolby Theatre v srdci Hollywoodu v LA. Divadlo a stopáž posledních dílů. Po prvním kole v semifinále soutěž opouští další finalista, soutěžícím vybíraly písně jejich rodná města, mentor soutěžích Scott Borchetta a hvězdná porota. Kdo se příští týden ocitne v záři reflektorů na pódiu, kde se předávají Oscaři a komu finále uniklo? Více se dozvíte v článku.

American Idol 2016: Čtvrtfinále s beaty amerického klasického rocku a hity Sii!

25. Březen 2016 | napsal(a): VojtaP

aitop5

American Idol se nezadržitelně řítí ke svému úplnému konci. Za dva týdny touto dobou již budeme znát vítěze 15. řady. Pro top 5 si produkce přichystala hned dvě témata a rovnou dva mentory! Prvním tématem byly hity, které má na svědomí zpěvačka Sia a aby s nimi finalisté neudělali ostudu, tak se Sia postarala rovnou i o mentoring. Druhým tématem byla „americká rocková klasika“, téma soutěžícím přiblížil člen skupiny E Street Band – Steven Van Zandt. Jako hvězdní hosté vystoupily bývalí soutěžící, stříbrná finalistka 5. řady Katherine McPhee a vítěz 7. řady David Cook. Svůj nový singl také představila Sia. 

American Idol 2016: Vybrala Amerika finalistům správné hity?

18. Březen 2016 | napsal(a): VojtaP

12823499_10156726650895601_9023817120759681383_o

American Idol minulý týden opustili další dva finalisté, měsíc před velkým Finále poslední řady zbývá v soutěži top 6 soutěžících. Chvála nebo kritika za výběr písní ovšem tentokrát poputuje na adresu amerických diváků, kteří pomocí hashtagů na sociálních sítích pečlivě vybírali setlist. Navíc, zpívat se bude hned dvakrát a do hry vstupuje opět „judges safe“, kdy porota rozhodne o vypadlíkovi z bottom 2. Jako speciální host vystoupí Adam Lambert, taktéž dvakrát.

American Idol 2016: Duety a další osvědčené hity v podání top 8!

10. Březen 2016 | napsal(a): VojtaP

top6idol

Už jen měsíc zbývá, než se dozvíme, kdo se stane posledním vítězem American Idol. Tento týden v podstatě kopíruje ten předešlý, kdy poslední tři finalisté, kteří dostali za minulé kolo nejméně hlasů, budou v závěru večera bojovat o záchranu od poroty, zbylí dva finalisté bohužel soutěž opustí. Z top 8 se tak stane top 6 a od příštího týdne se již bude vypadávat po jednom. Téma zůstává stejné jako minulý týden „American Idol songbook“, osvědčené hity ovšem tentokrát zpestří čtyři duety. Nebude chybět Whitney ani James Brown. Mysleli jste si, že tomu uniknete, ale ne, možná také Zemi zničí asteroid velikosti státu Texas.

American Idol 2016: To nejlepší z Idolu zpívá top 10! (rekap + video)

5. Březen 2016 | napsal(a): VojtaP

tristan_idol

Poslední řada American Idol přímo chvátá ke svému velkému finále, produkce chce tentokrát pomocí top 10 finalistů přemítat nad tím nejlepším, co kdy v soutěži zaznělo. Systém vyřazování navazuje na loňský ročník, finalisté budou postupně svoláváni na pódium, což znamená automatický postup do dalšího kola. Jelikož nás čeká double elimination na horkých křeslech zůstane bottom 3, z nichž jednoho zachrání porota a zbylí dva soutěžící soutěž opustí. Kdo to bude se dozvíte v našem rekapu. Jako speciální hosté vystoupí Demi Lovato a Harry Connick Jr.

American Idol 2016: Druhé semifinále a první Live show! + Poslední vystoupení Kelly Clarkson v soutěži (rekap + video)

26. Únor 2016 | napsal(a): VojtaP

Idol_kelly

Semifinále 15. řady American Idol pokračuje. V soutěži po minulo-týdenních jatkách zůstalo 14 soutěžících, z kterých se za pomocí poroty a diváckého hlasování stane top 10! Průběh volby poslední finálové desítky je však letos trochu komplikovanější. Hned v úvodu  prvního večera porota vybere 4 soutěžící, kteří postoupí přímo, zbylá desítka se utká o hlasy diváků se svým nejlepším výkonem v soutěži. Mezi finálovou sestavu další den postoupí 6 soutěžících s největším počtem hlasů, kteří již se zmíněnou čtveřicí znovu vystoupí a vytvoří tak první finálový večer. Hvězdným porotcem pro druhý večer bude historicky první vítězka Idolu Kelly Clarkson, která zazpívá píseň ze svého aktuálního alba. Je toho hodně, jak tedy celé semifinálové klání dopadlo?

1. stránka z celkem 9123...Poslední »