Panáček v reality show

X Factor UK online video

X Factor UK video archiv

X Factor UK 2017: Castingy – část 1 a 2! Jak se povedl start nové série? (rekap + video)

6. Září 2017 | napsal(a): VojtaP

xfactor_casting1

X Factor odstartoval své castingové kola, nábor nových talentů právě začíná a ani letos nepřijdete o naše pravidelné články k této show. Tento týden se můžete těšit na castingy z Liverpoolu, Manchesteru a Edinburghu. Sledujte, komu se podařilo dostat přes porotu a postoupil do Bootcampu.

X Factor UK 2017: 14. série je tady, na co vše se můžeme těšit? Castingy startují již dnes večer!

2. Září 2017 | napsal(a): VojtaP

x-factor-2017-judges

Konec letních prázdnin se jako každý rok nese ve znamení startu nové televizní sezóny. Novou sezónu tradičně otvírá britský X Factor, který jde do své 14. řady. Simon Cowell se rozhodl nezanechat nic náhodě a společně s produkcí plánují změny, které by měly show přiblížit potřebám dnešního diváka. Na první pohled se to však nemusí zdát, za porotcovským stolem usedne stejná sestava jako loni, čili sám Simon Cowell, Nicole Scherzinger, Sharon Osbourne a Louis Walsh. Co nás čeká a nemine se dozvíte v dnešním článku ke startu nové série.

X Factor UK 2016: Jak se (ne)povedla 13. série + Cesta soutěží Matta Terryho! (glosa + video)

31. Prosinec 2016 | napsal(a): VojtaP

xf_2016_rekap

Konec roku bývá časem pro rekapitulace a tak jsme si pro vás jednu přichystali. Před pár týdny vyvrcholila již 13. série britského X Factoru, kterou vyhrál 23 letý rodák z Bromley Matt Terry. Cestu k vrcholu neměl však úplně jednoduchou. Přestože byl téměř od castingů favoritem bookmakerů, jeho momentum postupně sláblo, když se ze Saary Aalto stal nový černý kůň soutěže. Samotné Grandfinále nakonec vyvrcholilo jeho triumfem. Celou Mattovu cestu soutěží si můžete připomenout na konci článku. Nejdřív si však v jednotlivých bodech zrekapitulujeme, jak celá letošní, poněkud zvláštní a kontroverzní řada probíhala. Zaměříme se na jednotlivé fáze a prvky letošní řady a nit nenecháme suchou ani na porotě, kterou tvořili Simon Cowell, Nicole Scherzinger, Sharon Osbourne a Louis Walsh. Jak letošní řada probíhala, co se povedlo a co se povedlo méně?

X Factor UK 2016: soutěž míří do GRANDFINÁLE! + Vyhlášení vítěze! (rekap + video)

12. Prosinec 2016 | napsal(a): VojtaP

xf_final2016

Britský X Factor 2016 tento týden zažije své GRANDFINÁLE. Tři finalisté, kteří se probojovali až na konec se v sobotu a v neděli naposled živě utkají o přízeň diváků a poroty v SSE Areně ve Wembley před mnohatisícovým publikem. Finalisty tvoří Matt Terry, Saara Aalto a skupina 5 After Midnight, jen jeden však na konci nedělního vyhlášení zazpívá svůj vítězný singl a zapíše se jako 13. vítěz show a získá exkluzivní nahrávací smlouvu u společnosti SYCO. Čeká nás spousta hvězdných hostů a nepochybně i napínavé chvíle. Mnozí tvrdí, že takhle vyrovnané Finále tu ještě nebylo. Každý z top 3 se minimálně jednou v průběhu živých kol ocitl v ohrožení. Kdo si tedy nakonec získá ultimátní přízeň diváků a dosáhne na vítězství?

X Factor UK 2016: Boj o Grandfinále s vánočními hity! (preview)

2. Prosinec 2016 | napsal(a): VojtaP

xf_top4_semifinal

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 9. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

Britský X Factor se nezadržitelně blíží do Grandfinále! Už příští týden v neděli 11. prosince se dozvíme jméno 13. vítěze show, která produkuje hudební hvězdy okupující přední příčky hitparád. V soutěži zbývají pouze čtyři finalisté, do Grandfinále však můžou postoupit pouze tři soutěžící. Jukebox vylosoval pro semifinálové klání téma vánočních hitů, druhý výběr finalisté zazpívají „song, který je dostane do Finále“. Zazní klasiky od Mariah Carey, Johna Lennona nebo Stevieho Wondera. Kdo postoupí a podívá se do Areny ve Wembley? To se dozvíme v neděli. Při vyhlášení výsledků vystoupí švédská zpěvačka Zara Larsson a svou novou hudební éru představí zpěvačka Lady Gaga.

X Factor UK 2016: Top 5 zpívá hity z playlistu porotce Louise Walshe! (rekap + video)

25. Listopad 2016 | napsal(a): VojtaP

xf_louis_loves

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 8. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

Už jen posledních pět soutěžících zbývá v letošním klání o post vítěze britského X Factoru. Téma pro čtvrtfinálový večer je vskutku netradiční, budou se zpívat oblíbené songy porotce Louise Walshe. Co všechno si pod pojmem Louis Loves představit ví snad jen sám Louis. Každopádně je jisté, že každý soutěžící bude mít poprvé letos hned dva pokusy! Zatímco jeden výběr bude ze zmíněného Louisova playlistu, druhý výběr si zvolí sami. Co nakonec soutěžící zazpívají? Ocitne se Honey G opět v Bottom 2 jako minulý týden a opět přežije? V Rozhodnutí jako hvězdní hosté vystoupí Clean Bandit a skupina Busted.

X Factor UK 2016: Filmové hity v podání Top 6! + Rozhodnutí (rekap + video)

19. Listopad 2016 | napsal(a): VojtaP

XF_top6

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 7. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

Britský X Factor má za sebou další šokující a pro mnohé nespravedlivé vyřazení, v minulém kole totiž soutěž opustila Sam Lavery. Nabízí se otázka, kam až to může dotáhnout joke act Honey G? Přepíše snad historii, vydrží poslední tři vyřazování a ocitne se v Grandfinále? V letošním ročníku je možné opravdu vše. To však ještě předbíháme, tento týden nás čeká kolo plné fimových hitů, takže popadněte kyblík s popcornem! Zazní oscarové písně z Titanicu a Spectre nebo také hitovka z Pretty Woman. Kdo se propadne do Bottom 2 a kdo skončí na 6. místě se dozvíme tradičně v neděli. Hvězdnými hosty budou Alicia Keys a Craig David.

X Factor UK 2016: Horečka sobotní noci s top 7! + Rozhodnutí (rekap + video)

12. Listopad 2016 | napsal(a): VojtaP

XF_LS5_sam

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 6. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

Sobotní večer se na Ostrovech tentokrát ponese v rytmu funky a disca. Toto kolo bývá zpravidla pro soutěžící velkou výzvou, kdo nezazáří s disco klasikou, může se rychle ocitnout v ohrožení. Top 7 finalistů si troufne například na hity od Glorie Gaynor, Donny Summer, Emotions nebo také Bee Gees! Uvidíme, jak se s leckdy ošemetným tématem soutěžící poperou. V neděli nás čeká další Rozhodnutí, velkou změnou je, že už se soutěžící nemůžou spolehnout na záchranu v podobě Lifeline vote, od tohoto týdne bude pouze sing-off v Bottom 2. Kdo bude následovat skupinu Four Of Diamonds a kdo postoupí a příští týden si zazpívá hned dvakrát? Během nedělního večera také vystoupí stříbrný finalista 6. série Olly Murs a zpěvák Nathan Sykes.

X Factor UK 2016: souboj Girlbands vs. Boybands v 5. Live show? + Rozhodnutí (rekap + video)

4. Listopad 2016 | napsal(a): VojtaP

x-factor-LS5

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 5. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

Živé finálové přenosy se pomalu a jistě dostávají do své poloviny. Už za čtyři budeme znát grandfinálovou TOP 3, z níž 11. prosince vzejde vítěz 13. série. Vítězem se určitě nestane Gifty Louise, kterou v minulém týdnu porota překvapivě jednomyslně odepsala po sing-offu se skupinou Four Of Diamonds. Toto šokující rozhodnutí poroty se samozřejmě neobešlo bez různých obvinění z manipulací ze strany fanoušků na sociálních sítích. Je tu však nový týden a s ním i nová porce zábavy, naprosto nezmanipulované osudí zvolilo jako téma Girlbands vs. Boybands. Není žádným tajemstvím, že jsou skupiny v Británii velmi oblíbené a dokonce několik úspěšných skupin vzniklo právě v X Factoru. Co zazní v podání top 8 se dozvíte uvnitř článku. Hosty nedělního Rozhodnutí budou Robbie Williams a Emeli Sandé. Čeká nás opět další překvapení?

X Factor UK 2016: Halloweenské strašení v podání Top 9! + Rozhodnutí (rekap + video)

30. Říjen 2016 | napsal(a): VojtaP

XF2016_LS4

X Factor můžete sledovat živě pomocí streamu televize ITV, který je dostupný zdarma například na webu Filmonzde! Nezapomeňte, 4. Live show začíná v sobotu ve 21:00. Rozhodnutí poté sledujte v neděli taktéž od 21:00.

Čirou náhodou na X Factor Jukeboxu padlo na tento týden téma Fright Night, neboli klasické halloweenské téma. Právě tato „náhoda“ byla v týdnu nejvíce propíraná v médiích a zrovna nepomohla s obranou různých obvinění produkce z manipulace. Produkce se ovšem ohradila, že je Jukeboxová bedna prázdná a nikdo osudí nezastavuje. V klasickém halloweenském kole se opět můžeme těšit na tématicky laděné vystoupení a velkou výpravu. V soutěži jinak zbývá ještě devět soutěžících. Kdo bude následovat kroky Relley C, to se dozvíme tradičně v neděli, čeká nás snad další šok? V živém Rozhodnutí představí svůj nový singl úřadující vítězka X Factoru Louisa Johnson a s novou hudbou dorazí také Bruno Mars.

1. stránka z celkem 17123...10...Poslední »