Panáček v reality show

X Factor UK online video

X Factor UK video archiv

X Factor UK: 15. řada láká na nové tváře a osvědčený formát!

1. Září 2018 | napsal(a): VojtaP

x-factor-2018-judges-auditions

Na britských ostrovech vrcholí přípravy 15. řady pěvecké show X Factor. Ani letos se show neobejde beze změn, ať už ve formátu nebo po personální stránce. Již dříve v letošním roce bylo oznámeno, že v porotě nezasedne Nicole Scherzinger a svého křesla se vzal také veterán Louis Walsh. Sharon Osbourne svou účast přislíbila v zatím tajemné roli 5. porotce a objeví se až v Live shows. Simon Cowell o své místo nepřijde a s obsazením volných křesel nehodlal čekat až Louis napíše své paměti. Do nové série se podařilo ulovit britskou megahvězdu Robbieho Williamse, kterého doplní jeho manželka Ayda Field Williams a bývalý člen One Direction a nyní sólový zpěvák Louis Tomlinson. Nová série si odbude svou premiéru v sobotu 1. září. Více se dozvíte v článku.

X Factor lze sledovat online na internetu. Třeba přes stream ITV  na stránkách TVCatchup. V sobotu 1. září i v neděli 2. září lze show sledovat od 21:00.

X Factor UK 2017: Velké FINÁLE! Vítězem se stává…

2. Prosinec 2017 | napsal(a): VojtaP

x-factor-final

Již tento víkend naposled zazní legendární „It’s time… to face… the music!“. Před zraky milionů diváků doma a tisíců přítomných v londýnském ExCeL Centre naposled o hlasy diváků zazpívá Kevin Davy White, Grace Davies a skupina Rak-Su. Čeká nás jistě napínavý víkend plný hvězdných momentů, na jehož konci bude vyhlášen 14. vítěz show, která tvoří nové hvězdy. Připojte se ke sledování a podělte se o své názory v živé diskuzi.

X Factor UK 2017: Je tady FINÁLE! Co nás čeká a nemine?

1. Prosinec 2017 | napsal(a): VojtaP

XF_final_promo

Už tento víkend se dozvíme jméno, které se zapíše do historie jako 14. vítěz X Factoru. O hlasy diváků budou bojovat Grace Davies, Kevin Davy White a skupina Rak-Su. Co nás o ve Finále čeká a nemine? Co se bude zpívat a kdo budou hvězdní hosté a kdo má největší šanci na výhru?

X Factor UK 2017: Oslava britských umělců a boj o Finále!

25. Listopad 2017 | napsal(a): VojtaP

x-factor-semifinal

14. řada X Factoru UK se nezadržitelně řítí do cílové rovinky, čeká nás semifinále, do kterého se po drsné čtyř-eliminaci probojovalo 6 soutěžících. V semifinálové klání již nebude rozděleno na dva večery, jak jsme byli dosud zvyklí, ale soutěžící se v oba večery utkají všichni proti všem. Vypadávat se bude ovšem i v sobotu i v neděli, do Finále se tak dostanou jen 4 vyvolení. Tématem sobotního večera je Cool Britania, zpívat se budou tedy písně britských umělců, kdo přežije sobotní noc bude mít možnost diváky v neděli přesvědčit vlastním výběrem písně, který je dostane do Finále. Jako hvězdní hosté vystoupí vítěz 9. řady James Arthur a Ed Sheeran!

X Factor UK 2017: Šíleně zamilované písně a šílený vyřazovací masakr!

17. Listopad 2017 | napsal(a): VojtaP

x-factor-week-4

Byť nás čeká teprve čtvrtý týden Live shows, máme tady už čtvrtfinále, do kterého diváci poslali top 10 soutěžících, v minulém týdnu diváci rozhodli o odchodu Alisah a dua Jack & Joel. Twist, který byl naplánovaný už na minulý týden nebyl zrušen, ale pouze odložen. Z top 10 se po tomto víkendu stane top 6, soutěž totiž díky krutému twistu opustí hned čtyři finalisté. Tématem tohoto týdne je „Crazy In Love“ a jako hvězdní hosté vystoupí loňský vítěz show Matt Terry a zpěvačka Fergie.

X Factor UK 2017: Hity George Michaela v podání top 12!

11. Listopad 2017 | napsal(a): VojtaP

xfactor_georgemichael

Do velkého Finále nezbývá už ani měsíc a v soutěži zbývá stále 12 finalistů, tento týden se produkce rozhodla uctít zesnulého George Michaela, zazní tedy jeho nejznámější hity, ať už sólové nebo z dob dua Wham! Plánovaná double elimination v oba večery se nakonec neuskuteční, tudíž můžou být diváci v klidu, že šance na šokující exit jsou nyní menší. Rozhodnutí přišlo přímo z produkce, kdy vzhledem ke kvalitě line-upu jim tento twist přišel až moc drastický. Diváci tak budou mít o něco více času si vybrat svého favorita. Jako v předchozí večery se tedy bude vyřazovat opět po jednom soutěžícím v sobotu i v neděli. Kdo bude domů následovat Leona a TracyLeanne? Jako hvězdní hosté vystoupí Paloma Faith a Harry Styles.

X Factor UK 2017: Live shows pokračují v tématu Viva latino!

3. Listopad 2017 | napsal(a): VojtaP

xfactor_rak-su

V soutěži zbývá 14 finalistů a tento týden nás minimálně další dva opustí. Tématem tohoto kola je „Viva latino“, čekají nás jistě pestrobarevné dva víkendové večery. Nepochybně chce produkce využít letošní popularity latino popu, které přinesl megahit Despacito. Stejně jako minule se bude zpívat a vyřazovat oba večery. V sobotu si kluci zazpívají se skupinami a v neděli overs s dívkami. Kromě soutěžících vystoupí také hvězdní hosté, bývalá porotkyně Rita Ora a vítěz britského Talentu Tokio Myers. Kdo soutěž opustí tentokrát a vrátí se už do poroty Simon?

X Factor UK 2017: Top 16 finalistů se představuje v prvním Live víkendu!

28. Říjen 2017 | napsal(a): VojtaP

xfactor top12

It’s time to face … the MUSIC! V minulém týdnu si porotci vybrali v každé kategorii své tři finalisty, startují Live shows, které vyvrcholí 3. prosince vyhlášením vítěze 14. řady. Finálovou dvanáctku tento týden doplní čtyři divoké karty a vznikne tak top 16, ne však na dlouho. V letošním roce produkce zkusí show ozvláštnit a Live shows jak je známe, obměnit o nová pravidla. V prvním týdnu bude v sobotním přenosu vystupovat kategorie dívek a chlapců, na skupiny a overs se můžeme těšit v neděli. Vyřazovat se bude oba večery, soutěž tak po víkendu o dva finalisty chudší. Tématem prvního Live víkendu je obligátní „This is me“.

X Factor UK 2017: Jde do tuhého, jsou tady Domy porotců!

21. Říjen 2017 | napsal(a): VojtaP

x-factor-judges-houses

Jako každým rokem i letos musí soutěžící před kýženými Live shows absolvovat poslední výzvu v podobě soukromého vystoupení před svým mentorem a hvězdným hostem v luxusní lokaci. Každý porotce si nakonec vybere svou top 3, se kterou bude bojovat v Live shows. Sharon si dívky nechala odvést do San Francisca, kde jí s výběrem pomůžou syn Jack a dcera Kelly. Nicole v Jižní Africe pomůže hip-hopový umělec Stormzy s výběrem overs. Louis si svůj lineup složí v tureckém Istanbulu, jeho hostem bude zpěvák Mika. Simon své skupiny vzal do jižní Francie a s výběrem mu zde pomůže bývalá porotkyně a novopečená maminka Cheryl. Co zazní a kdo postoupí?

X Factor UK 2017: „Hra o židle“ vrcholí, TOP 24 je kompletní!

15. Říjen 2017 | napsal(a): VojtaP

xfacto_6chairs_overs

Poté, co si Sharon protřídila svou kategorii již známe top 6 dívek, které se příště společně se svou mentorkou podívají do San Francisca. Nyní je čas na ostatní porotce. Další v pořadí je Simon se skupinami, Nicole s overs a Louis s kluky. Napínavý souboj o místa v Domech porotců vrcholí. Do luxusních destinací se podívá pouze 6 soutěžících z každé kategorie. Jak to celé dopadlo se můžete přesvědčit v článku.

1. stránka z celkem 19123...10...Poslední »