Panáček v reality show

Slovensko hledá Superstar online video

Slovensko hledá Superstar video archiv

Silvestrovská ANKETA: Nejlepší ročník SuperStar – výsledky

7. Leden 2018 | napsal(a): DJ Vlado

superstar logo

Celý týden jste měli možnost hlasovat v tradiční silvestrovské anketě, ve které jste tentokrát vybírali nejlepší z deseti dosud proběhlých ročníků SuperStar. Který ročník je tedy podle vás ten NEJ? Vyhrála favorizovaná první česká SuperStar, nebo došlo k překvapení a vítěznou trofej uzmul jiný ročník? A jaké je celkové pořadí všech deseti ročníků? To všechno se dozvíte, když si přečtete následující řádky.

Silvestrovská ANKETA: Nejlepší ročník SuperStar

31. Prosinec 2017 | napsal(a): DJ Vlado

superstar logo

Rok se s rokem sešel a je tu opět Silvestr a s ním tradiční anketa. Vzhledem k tomu, že na jaře proběhne již jedenáctá SuperStar (počítáme-li české, slovenské i federální ročníky dohromady), nemohlo se předmětem ankety stát nic jiného než deset dosavadních ročníků této dnes již legendární soutěže. Pro přehlednost jsem tentokrát vyřadil z ankety všechny ostatní talentové soutěže a zaměřil se pouze na SuperStar.

Co nového nám přinesli soutěžící nebo porotci pěveckých reality show? (5)

23. Květen 2014 | napsal(a): Lucas

[singlepic id=9194 w=615]

Opět se nám naskupilo několik novinek a tak se s vámi podělíme o tvorbu našich starých známých. Dnes toho bude o trochu více, protože jedna z nich zveřejnila celé své nové album online k poslechu a nutno říci, že to stojí zato. Tak se s námi můžete zase podělit o vaše názory.

Peter Konček – nekrolog (+ video)

8. Leden 2012 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=3227 w=420]
V pátek v brzkých ranních hodinách zemřel finalista první řady Slovensko hledá SuperStar Peter Konček (+ 26), který se stal obětí tragické autonehody. Pojďme si nyní připomenout jeho bohužel krátkou životní a uměleckou dráhu.

Silvestrovský SPECIÁL: Miss SuperStar a dalších talentových soutěží

31. Prosinec 2011 | napsal(a): DJ Vlado

[singlepic id=3193 w=420]
Jelikož je Silvestr, tak jsem se rozhodl přijít s nějakým lehce bulvárním článkem. A jak jistě víte, mám slabost pro krásné ženy, tak jsem se rozhodl zmapovat ty nejkrásnější dívky, které se účastnily všech zpěváckých a talentových soutěží. Vybral jsem 10 Češek a 10 Slovenek, které mě (nejen) svým vzhledem okouzlily nejvíc. Jako bonus vyhlásím za oba státy i vítězky kategorie „pro pedofily“ – Miss Junior, tedy holčiček, kterým ještě nebylo 15 let, ale do krásy jednoznačně rostou. ANKETA

Slovenskou SuperStar se stala studentka z Plzně

17. Prosinec 2007 | napsal(a): SUNíčko

Vítězkou třetí řady pěvecké soutěže Slovensko hledá SuperStar se v neděli večer stala Viera Berkyová z Plzně. Šestnáctiletá studentka, která kromě titulu získala i malé nahrávací studio, ve finále porazila o rok mladší Dominiku Mirgovou z Trnavy.

Zařadila se tak po bok dosavadních slovenských SuperStar Katce Koščové a Petrovi Cmorikovi.

O Slovesko hledá Superstar jinde napsali

– Třetí slovenskou SuperStar se stala Vierka Berkyová! / gorilla.cz
Slovenskou SuperStar se stala studentka z Plzně / idnes.cz
Slovenská SuperStar: Je z Plzně! / Pikant.cz

Comments Off on Slovenskou SuperStar se stala studentka z Plzně

Slovensko hledá SuperStar 3: Beatbox rulez! – Gorilla.cz

10. Září 2007 | napsal(a): SUNíčko

Letošní slovenská SuperStar se i přes poměrně slušnou pauzu potýká s nedostatkem talentů na obou stranách spektra. Žádní výrazní exoti s egem masírovaným nekritickými kamarády, maminkami, babičkami a pravidelným zpíváním v koupelně, ani žádné velké talenty, u kterých byste zažili ten zvláštní pocit, kdy stačí prvních pár tónů, ve vzduchu něco lupne a vy víte, že tohle je ten pravý člověk.

Největší část banskobystrického sestřihu tvořili lidé, kteří se pohybují v šedé zóně průměru, zpívají Aliciu Keys a pak se diví, že se na ní rozsekali. U jejich zpěvu se sice nenarušuje statika budov a tu a tam dokonce zpívají obstojně, ale to většinou nestačí. Patřila mezi ně i Mária, která tak věřila tomu, že postoupí, že se po slovech Laca Lučeniče ,,v tom zpěvu je velký plochý smutek“ radovala a pak zírala na porotu jak čerstvě vyoraná myš, když jí Palo odmítl dát růžový papírek. Rychle se z toho ale otřepala a zůstala ve svém Máriaworldu. ,,Čekala jsem, že nepostoupím. Všichni, co uměli zpívat, nepostoupili.“ pokračování článku na kvalitním serveru plném kvalitního čtení – Gorilla.cz

Těhotná kampaň na další řadu Slovensko hledá Superstar

20. Srpen 2007 | napsal(a): SUNíčko

Podzimní televizní sezóna plná nových nejen seriálových hitů se pomaličku blíží a to i na Slovensku. TV Markíza odkoupila práva na Slovensko hledá Superstar (ano, pamatujete si správně, předešlé řady této reality show vysílala na Slovensku STV, jak se však zdá, byl tento televizní formát příliš neveřejnoprávní) a vyrazila s z mého pohledu vtipnou těhotenskou kampaní. Snad se to jednou naučíme i v Čechách :)

Další těhotenské reklamy naleznete na Medialne.sk

Nová Superstar možno bude federálna – Medialne.sk

14. Prosinec 2006 | napsal(a): SUNíčko

Česko a Slovensko hľadajú Megastar je jednou z ochranných známok, ktoré si začiatkom decembra zaregistrovala televízia Markíza. V sérii pokusov o registráciu sú aj ďalšie značky, ktoré boli podané v ten istý deň – Megastar, Slovensko hľadá Megastar a Slovenská Megastar. „Sú to názvy hypotetického projektu, ktorý by niekedy mohol prichádzať do úvahy,“ reagovala na otázku Mediálne.sk hovorkyňa televízie Markíza Ivana Semjanová. Markíza sa bližšie nevyjadruje ani k tomu, či značka Česko a Slovensko hľadajú Megastar znamená spoločnú spevácku castingovú reality show televízie Nova a Markíza. „Zatiaľ to nič neznamená,“ dodáva Semjanová. pokračování článku na Medialne.sk

blog.SME: Minuloroční SuperStari? Ani pes po nich neštekne…

16. Červen 2006 | napsal(a): SUNíčko

Pamätáte sa ešte na hviezdy minuloročnej SuperStar? Spomínate si na prvú veľkú podpisovú akciu v hypermarkete, kde sa ľudia doslova bili o podpisy svojich obľúbencov? Spomínate si na šialenstvo, ktoré vyvolala prítomnosť jedného z účinkujúcich kdekoľvek na Slovensku? Dokážete ešte spamäti vymenovať celú jedenástku hviezd z prvého ročníka tejto najsledovanejšej karaoke súťaže? Že nie? Tak sa pozrime, ako sa majú bývalé hviezdy rovných 365 dní po… pokračování na holetz blog.SME

související články

Kde jsou první SuperStar? / ohlédnutí za českou SS v Mf Dnes

1. stránka z celkem 3123