Panáček v reality show

X Factor Australia online video

X Factor Australia video archiv

X Factor Australia 2016, Grandfinále: Kdo se stal vítězem osmé řady? (rekap + video)

28. Listopad 2016 | napsal(a): DJ Vlado

X Factor Australia 2016 Top 4

Ačkoliv australský X Factor skončil již před týdnem, já jsem se kvůli nedostatku času dostal k sepsání rekapu až s týdenním zpožděním, za které se vám omlouvám. Jak se poslední čtveřice finalistů se závěrečným večerem poprala? Kteří hvězdní hosté nás navštívili? Jaké bylo konečné pořadí grandfinalistů? A kdo se na samém konci stal v pořadí osmým vítězem australského X Factoru? To všechno se dočtete v letošním posledním rekapu.

X Factor Australia 2016, semifinále: Známe čtyři finalisty (rekap + video)

18. Listopad 2016 | napsal(a): DJ Vlado

X Factor Australia 2016 Top 5

Předposlední kolo mělo téma, které je v australském X Factoru již pevně zavedené, tedy killertracks a curveballs. O postup do velkého finále se utkala nejlepší pětice a čtyři z nich se již za dva dny utkají o titul osmého vítěze X Factoru. Kteří jsou ti čtyři šťastlivci a kdo je naopak tím nešťastným, který nás před branami finále musel opustit? Čím porota naštvala DJ Vlada? Kteří hvězdní hosté nás navštívili? A jak se pěti finalistům semifinále povedlo? Na tyto všechny otázky najdete odpověď v následujících odstavcích.

X Factor Australia 2016, 3. live show: Posmrtný atentát na krále popu (rekap + video)

11. Listopad 2016 | napsal(a): DJ Vlado

X Factor Australia 2016 Top 7

Finálovou sedmičku čekal tentokrát nelehký úkol hned ze tří důvodů. Písně jim vybírali diváci, což je vždy ošemetné, přičemž museli pracovat s novými mentory, kterými byli soutěžící minulých ročníků. No a v neposlední řadě je čekalo hned dvojité vyřazování. Kdo na výběru diváků zazářil a kdo naopak propadl? A kteří dva nešťastníci nás museli na konci opustit? To všechno se dozvíte, když si přečtete následující řádky.

X Factor Australia 2016, 2. live show: Vzestupy a pády Top 8 (rekap + video)

3. Listopad 2016 | napsal(a): DJ Vlado

Adam Lambert

V neděli 30. a v pondělí 31. října se odehrálo již druhé finálové kolo osmé řady australského X Factoru, ve kterém se utkala osmička finalistů o sedm postupových míst do dalšího kola. Tématem večera byly Judges‘ Makeovers, tedy předělané verze známých hitů podle čtveřice porotců. Jak se naší osmičce dařilo? Kdo zazářil a kdo naopak propadl? Kteří hvězdní hosté nás navštívili? A který finalista nás musel na konci opustit? To všechno a mnohem více se dozvíte, když si přečtete následující řádky.

X Factor Australia 2016, 1. live show: Živý křest ohněm s masakrem na konci (+ video)

28. Říjen 2016 | napsal(a): DJ Vlado

X Factor Australia 2016 judges

Australský X Factor dospěl po třech týdnech předtočených kol do své finální, tedy živé fáze. Dvanáct finalistů se pod vedením svých mentorů poprvé předvedlo naživo na velkém pódiu. Vyřazování však bylo tentokrát celkem brutální, jelikož nás opustil jeden soutěžící z každé kategorie. Jak se finálové Top 12 dařilo, jak se poprvé předvedla nová porotkyně Mel B, kdo jsou její tři Underdogs a která čtveřice opustila soutěž, to všechno se dočtete v následujících odstavcích.

X Factor Australia 2016, 3 Chair Challenge: Známe 9 finalistů (+ video)

20. Říjen 2016 | napsal(a): DJ Vlado

X Factor Australia 2016 Judges 2

Australský X Factor se minule přehoupl již do své druhé fáze, ve které se rozhoduje o složení finálové dvanáctky. Ve třech základních kategoriích (Under 22s, skupiny a Over 22s) vybrali Adam Lambert, Iggy Azalea a Guy Sebastian každý tři finalisty a z vyřazených vzejde čtvrtá zbrusu nová kategorie Underdogs, kterou bude koučovat Mel B. Jak své trojky tedy Adam, Iggy a Guy vybrali? A kteří Underdogs mají největší šanci, aby si je vybrala Mel? To všechno vám, stejně jako každý týden, prozradí DJ Vlado.

X Factor Australia 2016, druhý castingový týden: Underdog Judge byl odhalen (+ video)

13. Říjen 2016 | napsal(a): DJ Vlado

Underdog Judge

Castingy osmé řady australského X Factoru se v tomto týdnu přehouply už do své druhé poloviny a nakonec i vyvrcholily, abychom se mohli už příští týden přenést do 3 Chair Challenge. Zároveň jsme se dozvěděli, který porotce bude mentorovat kterou kategorii a v neposlední řadě i to, kdo bude v porotě sloužit jako Underdog Judge, který si bude moct ukrást vyřazené soutěžící do své kategorie Underdogs. Ješte než se k tomu ale dostaneme, tak bychom si nejdřív měli zrekapitulovat druhou trojici castingových dílů a připomenout si talenty, které se nám v nich představily. A právě proto je tu letos už druhý rekap DJ Vlada.

X Factor Australia 2016, první castingový týden: Talentová smršť od protinožců (+ video)

6. Říjen 2016 | napsal(a): DJ Vlado

X Factor Australia 2016 Judges

Zatímco britský X Factor odstartoval před více než měsícem a tento týden přechází do živé fáze, australská verze si na svůj start počkala až na začátek října. Australané do toho však vletěli ve velkém a v tomto týdnu jsme měli možnost vidět hned tři castingové díly. Jak se protinožcům podařil start osmé série? Jak funguje staronová porota? A natře to Austrálie Británii, co se týče talentů? Na všechny tyto otázky najdete odpověď v následujících odstavcích.

X Factor Australia 2015: Semifinále v podání Top 4

22. Listopad 2015 | napsal(a): DJ Vlado

Louise Adams Top 4

Zbývají už jenom čtyři nejlepší, kteří jsou jen jediný krok od velkého finále. Jaké výkony předvedli na jeho prahu? Kdo zazářil a kdo zůstal vzadu? Jací nás navštívili hvězdní hosté? A která trojice postoupila do Grandfinále? Na to vám odpovím se ve svém rekapu.

X Factor Australia 2015: Samantha Jade mentorkou Top 5 (videorekap)

12. Listopad 2015 | napsal(a): DJ Vlado

samantha jade

Omlouvám se, ale z časových důvodů způsobených mým pracovním vytížením opět stíhám pouze videorekap. Jak se nejlepší pětici soutěžících dařilo pod taktovkou bývalé vítězky Samanthy Jade? A kdo nás nakonec opustil?

1. stránka z celkem 7123...Poslední »