Panáček v reality show

Nákupné maniačky 2017 online video

Nákupné maniačky 2017 video archiv

Popelka (24.4. – 28.4.): Svatební host

24. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Tento týden nás v nákupní show Popelka čeká hodně nesourodá čtveřice soutěžících. Věkový rozdíl mezi nejmladší a nejstarší Popelkou je skoro padesát let. Bude zajímavé sledovat, jak si poradí se zadáním pro tento týden – Svatební host. Nic víc, jen obyčejný host na svatbě.

Nákupné maniačky budou tento týden mít také velmi příjemné, hlavně hodně variabilní téma – Naštvi tchýni. Outfit může být rebelský, přesně proti vkusu tchýně. Může být i velmi elegantní, aby záviděla. Stylistou týdne je Marián Hornyak a tajná poradkyně Alexandra Orviská.

Popelka (17.4. – 21.4.): Mikina

17. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Moderní, svěží a hlavně zajímavá musí být mikina, kterou soutěžící zařadí jako hlavní kousek do svého outfitu. Ano, téma týdne zní – MIKINA!

Nákupné maniačky se nám trošku vrátí v čase, mají téma – Aby zima nebyla nudná! V outfitu musí být jeden dominantní kousek s výrazným vzorem, měly by se vyhnout nudným barvám – šedá, černá, tmavě modrá.

Popelka (10.4. – 14.4.): Business look

10. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

Titulpopelka1

Nový týden nákupní show Popelka a s ním i nové zadání. Stylista Filip Vaněk touží vidět soutěžící v kancelářském outfitu a téma zní – Business look!
Téma pro Popelky je zdánlivě lehké, to Nákupné maniačky to budou mít podstatně těžší, ale i zajímavější. Musí sestavit outfit inspirovaný širokou paletou odstínů rtěnek – od klasické červené, přes bordó, hnědou, až po růžovou. Extravagantní odstíny mají stopku, stylista Marián Hornyak trvá na klasických odstínech a inspirovat se mohou třeba francouzskou klasickou elegancí.

Nákupné maniačky 2017 (3.4. – 7.4.): Viktoriino tajemství

3. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

A

Po několika měsících se na obrazovku vrací oblíbená show Nákupné maniačky. Hned na začátek horká novinka – tajný porotce Zuzana Plačková. Okomentuje jednotlivé šatníky i průběh nakupování, a protože je to osoba, která si občas nevidí do pusy, máme se prý na co těšit.
Čtveřice soutěžících je zvyklá na odvážnější předvádění, mají co ukázat a podle toho stylista Marián Hornyak zvolil téma – Viktoriino tajemství. Inspiraci našel v módní show známé americké firmy Victoria’s Secret a v jejich populárních kreacích s andělskými křídly. Ano, celý týden se bude točit kolem spodního prádla, korzetů, body atd. Soutěžící by měly najít správnou rovnováhu mezi ženským půvabem a sexy rafinovaností. Outfit bude určený na show, proto se nemusí bát netradičních kombinací, ať v materiálech nebo doplňcích.