Panáček v reality show

Nákupné maniačky 2015 online video

Nákupné maniačky 2015 video archiv

Nákupné maniačky (26.10. – 30.10.): Polo tričko

26. Říjen 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11441 w=615]
Stylista Maroš Kočišík si na tento týden pro show Nákupné maniačky připravil zajímavé téma – Klasika je nejen hudba. Tou klasikou myslí stálici dámského i pánského šatníku – polo tričko. Límeček, léga s dvěma nebo třemi knoflíčky, některé mívají i kapsičku, to je model, který budou kombinovat s šortkami, sukní, sakem, denimem, fantazii se meze nekladou. Stylista slibuje přitvrdit v hodnocení, počkáme si na konec týdne, zda toto předsevzetí dodrží.
Popelka vytlačila tuto show a já tedy končím s uveřejňováním aktuálních dílů NM.

Nákupné maniačky (19.10. – 23.10.): Perly

20. Říjen 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11366 w=615]
Oblíbený šperk Coco Chanel inspiroval stylistu Maroše Kočišíka při volbě zadání pro nový týden show Nákupné maniačky. Mořské nebo sladkovodní, musí to být perly. Ano, téma zní PERLY. Není nutné volit malé černé, maniačky můžou šperk kombinovat s riflovinou, s různými šaty se vzorem, zakázána nejsou ani trička.
Nové díly sledujte denně po 15h na TV JOJ.

Nákupné maniačky (12.10. – 16.10.): Kouřové líčení

12. Říjen 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11320 w=615]

Stylista Marian Hornyak se rozhodl Nákupné maniačky v tomto týdnu pěkně zamotat. Tam kde jindy nakupující končí, tedy v křesle vizážistek, tam dnes začnou. Týden naruby. Nakupovat nalíčená a učesaná nebude zrovna jednoduché, hlavně při zkoušení oblečení to může být pěkná brzda. Líčení bude u všech stejné, vlasy podle možností každé maniačky. Téma zní – Kouřové líčení. K tomuto trendu, který prý sluší každé ženě, budou muset doladit svůj outfit.
Nové díly show Nákupné maniačky sledujte denně po 15 h na TV JOJ.

Nákupné maniačky (5.10. – 9.10.): Sedmdesátky

5. Říjen 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11271 w=615]

Stylista Maroš Kočišík se při hledání zadání pro show Nákupné maniačky ohlédl do minulosti. Vysoké pasy, široké rukávy, výstřihy, přiléhavé topy, to vše jsou prvky, které budou nadcházející podzim velmi aktuální. Červená doplněná tlumenou béžovou nebo tmavomodrou, to je Marošova představa o barevnosti tohoto týdne. Je vám to povědomé? Ano, sedmdesátá léta se vrací jako téma pro soutěžící – Sedmdesátky!
Nové díly show Nákupné maniačky sledujte denně po 15 h na TV JOJ.

Nákupné maniačky (28.9. – 2.10.): Pomsta

28. Září 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11239 w=615]
Nákupné maniačky nebo Klub odložených žen? V tomto duchu se ponese celý týden. Opuštěná, rozvedená, zkrátka odkopnutá milenka se má předvést v tom nejlepším, aby ten její zrádce poznal, o co přišel. Maroš Kočišík chce vidět sebevědomé, atraktivní a hlavně svůdné ženy, žádné trosky. Ano, to je zadání tohoto týdne – Pomsta!
Sledujte denně na TV JOJ zhruba od 15 hodin.

Nákupné maniačky (21.9. – 25.9.): Moje neposlušné tenisky

21. Září 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11216 w=615]
Minulý týden ve zdejší diskusi poprvé převálcovala Popelka Nákupné maniačky. Zaujme naše čtenáře zadání nového týdne od Maroše Kočišíka – Moje neposlušné tenisky?! Soutěžící budou muset zapomenout na všechny možné druhy bot a vybírat pouze mezi teniskami. K nim samozřejmě doladí zbytek outfitu. Vyhrát může jen jedna.

Premiérové díly sledujte každý den v cca 15 h na TV JOJ.

Nákupné maniačky (14.9. – 18.9.): Jeden nestačí – mixuj vzory!

14. Září 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11198 w=615]

Nový týden a v něm nové Nákupné maniačky. Tentokrát se můžeme těšit na směsici všech možných i nemožných vzorů. Květiny, puntíky, proužky, rastr vzory, to vše je povoleno libovolně, ale samozřejmě vkusně a nápaditě zkombinovat. Přesné zadání – Jeden nestačí, mixuj vzory!

Sledujte Nákupné maniačky denně od 15h na TV JOJ!

Nákupné maniačky 2015 (7.9. – 11.9.): Babí léto – poslední odhalování!

7. Září 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11164 w=615]
Po týdnech repríz se oblíbená show Nákupné maniačky vrací s premiérovými díly. Stylista Marián Hornyak se inspiroval současným ročním obdobím a navíc touží před dlouhou zimou zahlédnout poslední kousky odhaleného ženského těla. Babí léto – poslední odhalování, takové je zadání pro tento týden. Jak zní nápověda? Teplé barvy, vzory, volány, krajka, aplikace. Maxi šaty asymetrického střihu odhalující části těla, crop topy, svůdné blůzky ležérně padené na jednom rameni, topy za krk a k nim sexy džíny…

Nové díly sledujte každý den od cca 15.20 na TV JOj.

Letní speciál show Nákupné maniačky – Bohovské boho!

13. Červenec 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=11034 w=615]

Show Nákupné maniačky skončila před pár týdny, ale ani v létě o ně nepřijdeme. Skoro bez jakékoli reklamy probíhá letní speciál. Ten připravila webová redakce s daleko nižším rozpočtem než má klasický televizní štáb a je to na kvalitě dílu poznat. Je kratší (12 min) a má pozměněný formát. Pouze nakupujeme, žádné šmejdění ve skříních, chybí i průběžné bodování.
V roli stylisty zůstává starý známý Marian Hornyak, nakupuje se v nákupním centru Bory Mall a zadání je – Bohovské boho ! Boží outfit, tak zní zjednodušený překlad. Vypadat jako bohyně – vrstvení, volány, krajka, maxi šaty, etno, fantazii se meze nekladou. Kožené sandálky a výstřelky jsou přímo doporučovány.
Kdy se vysílá? Podle všeho se dají díly najít jen na webových stránkách TV JOJ, nový díl vždy ve středu v archívu.

Nákupné maniačky (27.4. – 30.4.): Cukrová vata

27. Duben 2015 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=10982 w=615]

Je před námi poslední premiérový týden této série Nákupních maniaček. Stylista tvrdí, že nás čekají ty nejsladší soutěžící, co jsme kdy viděli, téma zní – Cukrová vata. Základem outfitu bude růžová a k ní dostanou nakupující několik užitečných rad, aby náhodou nesklouzly do nevkusu. Což je však běžné v každém týdnu i přes hromadu rad a doporučení, takže pochybuji, že u růžové to bude jinak.
Nové díly sledujte denně od 15.20 na TV JOJ, nebo v jejich archivu. Pozor, vysílají se tentokrát jen čtyři dni a ve čtvrtek začínají už v 14.55!

1. stránka z celkem 8123...Poslední »