Panáček v reality show

Hledá se táta a máma 3: Od domu k domu, návštěvy pokračují (11.)

25. Listopad 2010 | napsal(a): | reality show: Hledá se táta a máma

[singlepic id=1061 w=420]

Seznamovací reality show Hledá se táta a máma pomalu míří do finále a účastníci se chystají na romantickou zahraniční dovolenou. Koho si Bára, Petr a Michal s sebou pozvou? Zatím všichni pokračují v navštěvování svých protějšků a zažívají přitom krušné, překvapivé, ale i svůdné chvilky. Jak hlavní aktéři stráví poslední okamžiky před důležitým rozhodnutím? Chybět nebudou projevy lásky, vášnivá vzplanutí, ale ani zklamání.

Maminka Bára má v posledních dnech v hlavě naprostý zmatek. Poprvé totiž vůbec netuší, s kým se má vlastně rozloučit. Když zváží všechna pro i proti, vsadí nakonec na svou intuici víc než na rozum. Situace je o to těžší, že se musí rozloučit hned se dvěma nápadníky. Ovlivní její rozhodování nedávné setkání s manželkou jednoho ze ctitelů?
Po dramatickém vyřazování si Bára naplánuje hned tři návštěvy u tatínků doma. Jako první se vydá k Jardovi, kde konečně pozná jeho syna a ověří si, jaký je její favorit coby otec od rodiny. Poznávání Jardy se ukáže jako střídavě oblačné. Proč bude konec návštěvy překvapivě hořký? Další kroky jí zavedou za tatínkem Zdeňkem. Ten ji kromě své dcery představí i početnou rodinu. Bere jej Bára více jako tátu pro syna, nebo ji přitahuje i jako partner?

[singlepic id=1062 w=420]

Tatínek Michal pokračuje v návštěvě u Míši, která se chýlí ke konci. Proč bude loučení smutné? Michal s dcerkou zamíří vzápětí na další návštěvu – za Jindřiškou. Zabydlování v prostorném domku nebude problém a Sandra si užije své v bazénu. Čím Jindřiška Michala mile překvapí? A jak dopadne poslední návštěva, tentokrát u Renáty? Zaujme tato ctitelka svého vyvoleného víc než doposud?

[singlepic id=1063 w=420]

Tatínka Petra čeká po překvapivě příjemné návštěvě u Pavly další adeptka – jedna z jeho favoritek Šárka. Ta si připraví zajímavý program především pro Petrovy dcery. Čím si však vyslouží, že ani jedné z nich nebude tato maminka po chuti? A proč dostane Šárčino noční svádění Petra hořkou pachuť a dramatický spád?
Další návštěva Petra zavede k favoritce Andree. Maminka bude na jeho přítomnost náležitě připravena a nezapomene se podrobně vyptávat na předchozí návštěvy. Pro Petrovy dcery si nachystá tato svůdnice velmi zajímavý program – rýžování zlata je naprosto nadchne. Po celodenní zábavě ale přece jen zatouží být dospělí spolu sami, a tak vyrazí ve dvou do víru noční Prahy. Co se stane, až se Petr s Andreou vrátí domů? Co se bude dít ve společné posteli?

NÁVŠTĚVNÍ HODINY – Z RODINY DO RODINY

MICHAL DVOŘÁČEK

Michal s Míšou a dvě Sandry naposledy společně posnídají a je čas se rozloučit. Polibek a honem na další návštěvu.
Jak by toto klubko lidí fungovalo těžko odhadnout. Michal má pocit, že by si rozuměli, malá Sandra vidí Míšu ve finále, ale Míša má pocit, že se zatím moc nepoznali. Rozdílný pohled na výchovu a matka – tchýně, která nenechá dospělou dceru ani večer ve vinárně o samotě a musí jí dělat garde. Dělalo by to dobrotu?
U Jindřišky v Ohrobci

Od Míši se jim nechtělo, ale už se těší k další mamince. Druhou v pořadí navštíví Jindřišku. Podle Michala je to podnikatelka, matka dětí, určitě tedy starost o domácnost a vaření zvládá. Míšu si musel testovat, Jindra má jeho důvěru. To ale tatínek netuší, že španělské ptáčky vařila babička, rovnou udělala i knedlíky, které Jindra neumí a pekaři se postarali o sladké pohoštění. Jindra také nezahálela, trochu uklidila a hlavně uvařila rýži, takže aspoň trošku vařit umí. A hlavně si dokázala skvěle zařídit, aby se její okolí postaralo o Michalovo pohodlíčko.

[singlepic id=1064 w=420]

Dům se Michalovi libí, na zahradě bazén a patro domu obývá její nejlepší kamarádka Andrea, kterou všichni dobře známe ze stejného pořadu, jen Andrea hledá štěstí ve skupince u tatínka Petra. Sandra s kluky řádí v bazéně a Michal si užívá klidu s Jindrou. Ona cítí, že Michal umí být ženě ochráncem, jemu se líbí dům a zahrada. Jiný program neproběhl, nebo nám ho zatajili. Vypadá to, že se naše dvojice prohoupala na zahradní houpačce až do večerní zábavy u sklenky vína. Přichází si tatínka prohlédnout Andrea. Když se Jindra hlásila do jeho skupinky, moc valné mínění o něm neměla. Nyní, když ho poznala, tak její hodnocení je ,,dobrý“, takže prošel s odřenýma ušima. Otcovské povinnosti volají, Michal se musí vzdálit zkontrolovat, zda Sandra dodrží večerku, hlavně ať ho dámy moc nepomlouvají.
Pohostinnost Jindřišky končí druhý den snídaní. Sandře se nechce odjet, ale čeká je poslední maminka Renáta.
Jindra, kdyby se k ní Michal nyní rozhodl nastěhovat, tak by musela říci NE, není přesvědčená, že s ním chce vést společnou domácnost.

Za Renátou do Jablonce nad Nisou

Renáta sama navařila, napekla, dokonce o den dříve, má už natrénováno z pořadu Prostřeno, kde se snažila svým kulinářským uměním zabodovat u svých spoluhráčů. Zaboduje i u Michala?
Ten už se blíží k cíli, sice ho do nosu necvrnkly tři oříšky jako tatínka Popelky, ale objevil u cesty pár slunečnic. Krást se nemá, ale občas je potřeba udělat i něco zakázaného, Renatě určitě udělají radost.

[singlepic id=1065 w=420]

Renáta je vítá před domem, Michal se těšil na zábavu s dědečkem, o kterého se Renáta trvale stará, ale bohužel zdravotní problémy vedly k jeho hospitalizaci.
Po dobrém obědě si vyjedou na výlet, na zámek Sychrov. Pro dcery Renáty je to premiéra, jsou s maminkou poprvé na zámku, péče o dědečka jim podobné společné aktivity nedovoluje, někdo s ním musí být doma. Michal má výlety po hradech a zámcích rád, je to jeho oblíbená zábava.
Večer je únava vidět na všech. Sandře čte mladší dcera Renáty pohádku před spaním, Michal se chystá také jít brzo spát. Z čeho je tak unavený, vždyť ani Jindra, ani Renáta ho nijak nepřetěžovaly. Ještě obvyklá kontrola dcery, zabaví jí pejska, se kterým se v posteli mazlí a dobrou noc!

[singlepic id=1066 w=420]

Příště se bude vyřazovat a dvě finalistky poletí na dovolenou. Podle ukázek není těžké uhádnout, že doma zůstane Renáta. Michal předvede arogantní výstup, který nemile překvapí obě maminky. Proč? To až příště.

BARBORA JUSTÝNA TRÁVNÍČKOVÁ

Báru čeká hned po ránu vyřazování. To nejhorší za celou dobu, poprvé si není jistá, zda zvolí správně. Jako poradce si přibírá syna, ale tomu se kluci líbí všichni a tvrdí, že domů ,,nepokleme“ žádného. Ale dva tatínci musí z kola ven, ani malý Mates to neovlivní. ,, Tyhle nepokleme, tebe pokleme,“udělá zásadní rozhodnutí a z kola ven posílá maminku. Tu má okoukanou, kluci jsou pro něj nová zábava. Ale to také nejde, rozhodnutí tedy zůstává na Báře.

[singlepic id=1067 w=420]

Na návštěvu nepojede ke skvělé chůvě Markovi a ani k Milanovi. Marek si rozumí s Matyášem jako žádný jiný, ale Báru nezaujal, podobně jako Milan. Ten se sice vzorně staral o všechny, ale s ní se míjel.

[singlepic id=1068 w=420]

[singlepic id=1069 w=420]

Z Prahy do Prahy za Jardou Pačesem

Jardův syn byl prezentován jako nemocné dítě, ale Bára, stejně jako divák vidí, že vypadá zcela ,,normálně“, jako každý jiný kluk jeho věku. Jarda upozorní, že nějaký zdravotní problém tam je, ale vesele se vítají děti i dospělí. Byt je maličký, snad se tam všichni srovnají.
Na odpoledne připravil Jarda výlet do parku, kde jsou atrakce pro děti i dospělé. Strašidla prcky trochu vyděsí, ale zbytek zábavy si užívají. Dokonce i Bára se sveze na skluzavce. Na výletě jim vyhládlo, copak nachystal Jarda k večeři? Co dům dal, nebo co si kdo v lednici najde. Vítězí párky, dětem je ohřejí, ale Jarda ztrácí body potřebné k vítězství. Mláďata se cpou a Jarda s Bárou probírají sbližovací aktivity. On nemá problém pozvat na ulici ženu na kávu. Ona s tím také nemá problém, ale nevidí důvod hned dávat na sebe někomu kontakt. Když je po kávě co dál? Nějak si hrdličky nerozumí. Jarda necítí potřebu na Báru něco zkoušet, nemá impuls, nebalí ji, snaží se ji poznávat. Ona od budoucího adepta na partnera čeká přece jenom trochu víc. Pačes chce dojít co nejdál, až do finále, dokonce se cítí na vítězství, ale moc proto zatím nedělá.

Večer na bruslích

Hlídání je zajištěné, Báru čeká překvapení. Zimní stadion mají jen a jen pro sebe. K úplné dokonalosti chybí dámské brusle, stát poprvé na kanadách není žádná sranda. Bára nebruslila roky, ale po pár pádech se statečně drží na ledě, dokonce dá i gól. To chce oslavit. Druhým překvapením je šampaňské s jahodami.
Ráno je poněkud rozpačité, copak se v noci asi stalo? Kamery měly volno, divák si může sled událostí minulé noci jen poskládat z jednotlivých střípků. Bára s Jardou probírali celou soutěž, jednotlivé postupující a slon v porcelánu Pačes použil nevhodnou formulaci, která se Báry dotkla a je po zábavě. Obvinil ji, že vše z její strany je po celou dobu jen hra a to je jí líto, tím to celé pokazil. On nevidí problém, ona ano. Bára používá záhadný sprej na celé tělo, skoro to vypadá, jako by se chtěla dezinfikovat od hlavy k patě. Jarda jí nabízí, ať se u něj klidně celá umyje, jí se však styl jeho humoru nepozdává, na tom, co v noci provedl, už nic nevylepší. Závěr návštěvy je pro ni velkým zklamáním.
Za Zdeňkem do Sokolova

Bára se synem jsou očekáváni u Zdeňka doma, kde na ně těší i další členové jeho početné rodiny. Dcerka Terezka z návštěvy rozum nemá, ale sestra i neteř ji vítají u nich doma. Pro dceru přivezla hračky, Zdeněk dostává knihu o ženách a bílé trenýrky – forever Bára. Možná se večer dočkáme módní přehlídky. Na oběd zve Báru do steak housu. Mates chce těstoviny, ty zde nemají, řízek mu nakonec také zachutná.

[singlepic id=1070 w=420]

Po dobrém obědě je čas na zajímavý výlet. Někdo láká ženy na sbírku motýlů, jiný rovnou na motýlí farmu. Bára je z farmy nadšená, dokonce i malého Matýska to tam bavilo.
Zdenek má rozvětvenou rodinu, další členy pozná maminka u večerního grilování. Rodina ji přijímá srdečně, zvou ji na další návštěvu, až skončí natáčení. Pozvání ráda přijímá. Malý Mates má o zábavu postaráno, štěně mu dělá společníka až do úplného utahání. Příjemnou zábavu jim překazila bouřka a čeká je návrat domů. Možná i noc společně na jedné pohovce.

Příště uvidíme vyřazování na letišti, Jarda vyřazení očekával, přijel s prázdným kufrem.

PETR MACHALA

Sbohem Pavlo, já jedu dál. To je ranní realita u Pavly. V noci byli unavení, padla pusa na dobrou noc a nic víc. Mají totiž svůj věk, až si budou chtít zablbnout, tak si na to určitě najdou nějakou vhodnější příležitost, rozumuje hned po ránu Pavla. Aby už nebylo příště pozdě na nějaké blbnutí, příležitost se má chytnout za pačesy. (Ne za Pačesa, ten žádné vlasy nemá.) Petr nám prozradil, že vedle pusy proběhlo i obětí, najednou nemá pocit, že líbal cizí ženskou, ale už malinko zafungovalo srdíčko. Otázkou zůstává, kde má Petr srdíčko.

[singlepic id=1072 w=420]

Dalším cílem návštěvy Petra a jeho dcer je domácnost Šárky. Holky si s ní tolik nerozumí, ale musí to přežít. Pavla si povzdechne, nebo možná rýpne, že to nejlepší si nechal Petr nakonec. Chytrá holka, má opět pravdu. Ona přece svoji roli chůvy směřuje právě ke šťastnému konci, tedy aby si Petr s Andreou užili dovolenou podle svých představ.

U Šárky v Kadani

Šárka v plné polní uklízí a chystá se na boj o Petrovu přízeň. On naštěstí ví, že se musí ,,kvalitně“ rozhodnout, Šárka by se k němu opticky hodila nejlépe.
Opět bez kytice, v košili, ve které ho vídáme stejně často jako v minulé řadě Jendu v oranžovém tričku, se Petr vítá s Šárkou před domem. Dcera Šárky je seznamování ušetřena, užívá si dovolenou s babičkou. Byteček je maličký, ale Péťa se už těší, jak ho bude Šárka lákat z gauče do své postýlky. Obojí je totiž součástí jednoho pokoje, chlapec nedostatkem sebevědomí netrpí.
Výlet do zooparku je určený hlavně pro zábavu dcer, celou dobu se však Šárka věnuje pouze Petrovi. Holky cítí nezájem budoucí možné maminky, mají z ní obavy. Vidí, že tátovi se líbí, ale jim přijde hloupá. Takto to přímo neřeknou, její hloupost skryjí za delší vedení.
Pavla, když si chtěla užít samoty s Petrem, tak zařídila pro holky program v 3D kině. To Šárka se něčím podobným jako je zábava pro dcery nezabývá, přece to doma vydrží samotné. Vypadá to, že má opravdu delší vedení, Pavla dobře věděla, že dcery je potřeba mít na vlastní straně hřiště. Petr s jejím plánem souhlasí, tuší sice, že holky nadšené nejsou, ale víc to neřeší. Přitom jdou jen na bowling, tam by jim přítomnost holek nemusela vadit, rozhodně lepší, než je nechávat v cizím bytě samotné. Svou milovanou šedou košili Petr neopustí ani večer, tu doma na rozdíl od svých dcer nenechá.
Šárka ho svádí ze všech sil, vine se po něm jako liána a on, sportovec tělem i duší se nemůže soustředit na správný sportovní výkon. Aby se soustředil jen na ni, to ho ani nenapadne. Vynucený polibek a už Šárko neotravuj, musím zazářit, co když zde rozdávají mé milované medaile. Šárka to nevzdává, on tu je kvůli ní a ne za zábavou, ale to se holka mýlí. Petr ji rázně pošle na ,,místečko“ do bezpečné vzdálenosti od něj a koulí. Těch na bowling samozřejmě. Marně se hoch brání, Šárka posilněná vínem se nevzdává. Hezká pusa není podle jejich představ, asi není ta pravá vyvolená, konec snažení, uražená se vrací zpátky ke hře. To vyvolá potřebu osahávání zase u Petra, ale uražená maminka ho odmítá. Dělá ze sebe blbce, snaží se a on ji odmítal. Končí, tohle nemá zapotřebí. Sportovec z boje neutíká, chce dohrát hru, vidina medaile ho neopouští ani ve vypjaté emoční situaci. Partnerka nemá zájem o žádnou hru, odchází naštvaná domů.

[singlepic id=1073 w=420]

Doma na svou uraženost rychle zapomíná a láká ho do svého pelíšku, přesně jak Petr ráno očekával. Ani v noci neopouští Petr svoji šedou košili, celý den mu věrně slouží, proč by si neměla také užít pár něžných dotyků od Šárky. Obrat a Petr mění taktiku. Přiznává, že mu maminka není lhostejná, touží po ní, ale odmítá ji proto, že chce být zadobře s každou z nich. Zaslouží si, aby se k ní choval pěkně, a k tomu patří i pěkně dlouhý polibek. Vše zapomenuto, Šárka ho konečně nalákala k sobě, objetí, možná je to první, možná poslední společná noc. Ranní probuzení je víc než příjemné. Svádění ženy odolal, oblečený do své milované košile ráno vstává, aby v ní udělal ještě snídani. Šárka se naivně domnívá, že holky ji po večeru nudy mají rády. Už je opravdu čas se převléknout, takže na návštěvu Andrey se pojede v jiném modelu. Petr je na poslední návštěvu opět v plné zbroji a vyráží za svou favoritkou.
Maminka Bára i Michal objíždí návštěvy ve vlastním autě. Petr auto má, dokonce pokud to nepletu snad i dvě, ale návštěvy maminek absolvuje v červeném autě štábu. Podivné.

Favoritka Andrea

Dům očekává v krátkém sledu už druhou návštěvu za přítomnosti kamer. Tentokrát zavítá do poschodí, které obývá favoritka Andrea. Ta už vaří a očekává hosty každou chvíli. Má obavy jak zvládne vztah s dětmi, v této oblasti je dost nejistá. Kluky Petr nepozná, jsou s babičkou u moře. Petr naděluje dárky. Modrá skleněná váza, docela bych ráda viděla, kde v interiéru Andreina bytu skončila, a ,,hakisák“ pro kluky. Petr jasně řekl, pro všechny kluky a i později v záběru tam leží pořád jen jeden kus, takže to vypadá, že dovezl opravdu jen jeden jediný míček. Zlatým hřebem se stává rámeček s fotografií Petra, jen o pár let mladšího. Už jen chybí, že začne pobíhat domem a hledat sám pro sebe důstojné místo. Ale naštěstí se podává oběd a Andrea se vyptává na minulý program u jejích soupeřek. Petr se chlubí, jak po něm Šárka pěkně vyjela, což by Andrea opravdu nečekala. Dohodu o počestném večeru dodržel, Andrea může být v klidu. Ta, by byla určitě v klidu, i kdyby u Šárky proběhla noc plná vášní. Jediný kdo o jeho slovech pochybuje, jsou jeho dcery. Sice to byla víc než pusa, ale zase žádná těžká líbačka, nemusí Andrea žárlit. Tohle klidně probírá v přítomnosti vlastních dcer, ty žvýkají těstoviny a zírají, co za perly padají z jejich otce. ,,Já nežárlím, to se neboj! Pokud nemiluji, tak nežárlím,“ usadí ho Andrea. Petr jí nevěří, že není do něj zamilovaná. U Pavly a Šárky tu jistotu má, proč by i Andrea neměla z něj padat na zadek? To si snad nemůže vůbec dovolit, jeho ego dostává pořádně na frak.

[singlepic id=1075 w=420]

Program připravila Andrea na rozdíl od Šárky hlavně s ohledem na dcery. Jako první navštíví muzeum a zde si vyzkouší rýžování zlata. Obě holky to nadchlo, program se jim líbí. U dospělých to vyvolá otázku kolem financí v rodinném rozpočtu. Andrea oceňuje muže, co dokáží přijmout, že žena vydělává víc než oni, že ji práce naplňuje a i oni se věnují svému. Pokud by s někým žila, platili by náklady na bydlení a na jídlo stejným dílem, to ostatní by bylo na domluvě. Zřejmě po svých životních zkušenostech odmítá dávat víc, než druhá strana. Petr s rozdílnými příjmy nemá problém.
Andrea je překvapuje i nadále. Večer si všichni zajedou do Prahy, u Karlova mostu se koná koncert pod širým nebem. Večeře, zajímavý program, holky hodnotí tuto akci jako zatím tu nejlepší ze všech co prožily. Andreu zajímá, zda by se k ní přestěhovaly. Starší dcera jedině po dokončení střední školy. Za mladší chce odpovídat otec, jeho odpověď Andreu nezajímá, chce znát její názor. Moc se jí nechce, ale dalo by se, nezavrhuje tuto alternativu Nikola.

[singlepic id=1076 w=420]

Noc nekončí, dcery pojedou taxíkem domů a oni se vrhnou do víru noční Prahy.
Posezení v baru, téma sex, k tomu hlazení a otlapkávání, jak rád říká Petr. Ten sice rozebírá téma frekvence sexu, ale Andrea má z jeho řečí obavy, aby v reálu vše nebylo jinak, už má své zkušenosti. Možná skončí u ní v ložnici, ale nic víc. Ona má pomalý rozjezd. Petr se tedy asi toho co očekává, nedočká. Aspoň se neprohřeší vůči zbylým maminkám.

[singlepic id=1074 w=420]

Vyřazování – Jedna z blondýn se povaluje s Petrem na palubě jachty a Pavla v novém účesu v podpalubí řeší nějaký zásadní problém.

Související články

Petrovy dcery o mamince Šárce:Je hloupá, nechceme ji! /Blesk.cz
Táta Petr skončí s Andreou v posteli. Dojde i na sex? /Blesk.cz

Upoutávka na 12. díl

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Hledá se táta a máma

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1 688
2
gabisollis
Reagovat

krasny ranko vsem!:-)na dnesni dil uz se docela tesim!snad nebudu zklamana.a vypada to,ze nase medialni hvezda tam moc nebude tak se asi nedockame pohledu z druhe strany!:-))))

3
gabisollis
Reagovat

muj tip je ze Bara vyradi Milana a Michala.Koc vsadime se?:-)))))))

4
koc
Reagovat

3 – nee ;-)

5
gabisollis
Reagovat

:-D to byl jen vtip.taky nejsem sebetryznitel.:-)

6
Misha
Reagovat

2 – No tak dnešní díl snad komentovat nebude … to už by se opravdu dostala na úroveň těch, co diskutují pod pleskovými články …

7
anja
Reagovat

1 – hm takže dle článku Petr ejaculatio praecox :) docela mi to na něj sedí :))

2 – gabi, správná úvaha, ačkoliv já se domnívám, že přeci jen grafomanie zvítězí :) a taky – nemůžeme my diváci zůstat nepoučeni jak správně to máme chápat, že :)

8
Kačka
Reagovat

(6) může komentovat,jako P divák a věřím tomu,že i tak si to nenechá ujít,aby alespoň něco do svého blogu přispěla,přeci nevynechá svou další minutu slávy :-))

9
anja
Reagovat

6 – 8 heh, myslím, že PPN je víc napnutá na tento díl než my všichni dohromady :)

10
Misha
Reagovat

9 – No tomu aj věřím … :o)

Jak se tu mluvilo o tom jednom happyendu, tak Bára zřejmě nic, Michal byl prý též viděn s nějakou neznámou … nechce se mi tomu moc věřit, ale že by přece jen Petr? (Ikdyž už dřív jsem psala, že šikovná ženská by z něj mohla udělat chlapa k pohledání …)

11
gabisollis
Reagovat

co si myslite o tom ze i dost lidi vytyka Petrovi ze hleda zenskou takzvane do postele a nekouka na deti?jasne nazev poradu je jasny HStata,mama,ale tohle je tezky.mohly by jste zit s clovekem ktery vas nepritahuje ale je skvely tata,mama?ja tedy ne.

12
koc
Reagovat

happyend muze tez znamenta to ze nebylo zadne dite zahrabano, pripadne nebyl nikdo obvinen z onanie v moři ;-)

13
gabisollis
Reagovat

misha-treba to bude jen happy end na oko.nemyslim si ani u jednoho z tech tri ze jsou z nekym z tv.

14
anja
Reagovat

11 gabi, já taky ne…. chtělo by to někoho chytrého, aby nám to vysvětlil :))

15
Misha
Reagovat

11, 14 – Co se zeptat na jednom nejmenovaném blogu?

16
gabisollis
Reagovat

no tam uz jsem se prave docetla dost veci a z timhle to dost souvisi.:-))))

17
gabisollis
Reagovat

nechci rejpat:-)ale pani P tam pise ze se puvodne zakoukala do male Sandry.(coz o to mila holcina to bezesporu je)ale me by ve snu nenapadlo hledat chlapa podle toho jake ma deti.:-))

18
anja
Reagovat

11 imho je to prostě úplně obyčejná seznamka, děti tam jsou jen jako doplněk, prvotní myšlenka je, aby si muž či ženská (s dětma v péči) našli partnera

takže takové výkřiky jakože „tam se hledají především tátové a mámy pro děti“ jsou mimo, prostě se tam hledají partneři, z nichž ten vyvolený/á bude mít kladný vztah i k dětem dotyčného

19
Misha
Reagovat

17 – je to zvláštní … kdyby nějaký chlap řekl, že se nejprve zamiloval do malé (malého) xy, tak by každá rozumná ženská zdrhala, co by jí síly stačily a ještě by cestou možná pro jistotu volala poliše … že to neplatí naopak?

20
anja
Reagovat

19 Misha, tak to je brutální odhalení o PPN :))) dneska je to tady samá sexuální úchylka, koukám :))

21
Misha
Reagovat

20 – cožpak o to, na konšpírační teorie já su expert :o))) …

22
gabisollis
Reagovat

cetly jste to tam taky?

23
Misha
Reagovat

22 – Co, kde?

24
gabisollis
Reagovat

no ten clanek ze chtela puvodne k Michalovi

25
Misha
Reagovat

24 – Ne, já po pár řádcích vždycky zjistila, že to jsou jen další litanie na to, jak je ten Petr nemožný, takže jsem to nikdy nedočetla.

26
gabisollis
Reagovat

Misha-:-DDDDja se tam ted koukla abych tu nesirila nejake nepravdy ale je to tak.dokonce i slovo zakoukala i kdyz v zavorkach.:-)

27
Lenka
Reagovat

na dnešní díl se těším :-))
jednak protože netuším, ke komu třetímu pojede Bára na návštěvu a druhak protože to konečně po dlouhé době bude díl, kde na mě každou chvíli nevyjukne z tv ta přemoudřelá/spravedlivá paní :-)) … protože tam díky bohu dnes moc účinkovat nebude… :-))

28
kanárek
Reagovat

Nebaví mě, jak Petr furt po někom leze, copak takhle se seznamuje? A Andrea se chová taky jako štětka. To, že má ráda sex snad ještě neznamená, že musí téměř souložit před kamerama.

29
kanárek
Reagovat

Jinak k 11 se připojuju, mámu k dětem nehledá snad nikdo…to by pak byla spíš hospodyně nebo chůva, ne? Nebo pořad přejmenovat: Hledá se teta, nana, kojná,….

30
Lenka
Reagovat

28 kanárek

počkáme si, co uvidíme :-)
je fakt, že Andrea byla na srazu panáčka (moc jí to tam na fotkách sluší, fakt je to hezká ženská) a diskutéři ji hodnotili dost dobře – taky mi k tomu moc nejde, jak zatím v tv vychází… o takového tatínka určitě zájem nemá… no, možná to ona fakt vzala jako hru, když zjistila, jaká bída je „předmět boje“… :-))
ale zatím hraje dobře…

31
Lenka
Reagovat

2 gabisollis
zlatá slova, zlatá slova :-)))

6 mísha
tak to bychom snad mohli začít uzavírat sázky, ne?
bude-li cosi komentováno někým, kdo tam nebyl či nebude-li cosi komentováno někým, kdo tam nebyl…:-))))
tipuju spíš první variantu…

32
kanárek
Reagovat

Lenka- jsou hry a hry…. co je tohle za hru? Buď má takové posunuté štětkovité chování (jakože to i přiznává), nebo dostává nahotní prémie. Kdyby se ti chlap nelíbil a nestála bys o něj, lezla bys s ním do postele? I kdyby dejme tomu k ničemu nedošlo? Jako proč? Týrání samečka? Moc mě toho nenapadá.

33
Lenka
Reagovat

32 kanárek

no, tak já bych takhle nelezla nikam :-)) koneckonců ani do HTSM…
ale taky tomu jinak nerozumím… no, počkáme si, co uvidíme a něco nám taky možná řeknou účastníci srazu, ti s ní mluvili

34
Pavleek
Reagovat

To zase bude ostuda.

35
kanárek
Reagovat

Možná chce Andrea také chránit ostatní ženy před zklamáním (to tady někteří předhazují Pavle) a tak ho napřed vyzkouší .-))

36
Lenka
Reagovat

34 Pavleek

ostuda? :-))
jedna maminka hraje, druhá tatínka chce a o třetí netušíme, proč s ním chce být tak „blízká“ … nechme se překvapit :-))
jen mě tak napadá, že ta dovolená na závěr je hodně drahá, to se fakt nevyplatí :-))

Reagovat

Jako ucastnik srazu nereknu nic. Jak to mela s Petrem povidala, ale neni na me tu neco tlumocit. Kdyby chtela, tak to sem napise sama.

38
kanárek
Reagovat

Od té doby, co jede Farmár, se zdají být tito účastníci zájezdu více a více víceméně normální :-). A já myslela, že nic divnějšího než Hlas lidu Lídu z Čápů s mákem neuvidím.

39
Pavleek
Reagovat

Já jen doufám, že již bude konec. Tato série se nepovedla. Chybí mi tam všechno, co má RS mít. Emoce, akčnost, přetvářky, faleš, hnus atp. Místo toho je stereotyp, nuda, nuda. A pardon, 1 minuta/díl kdy se „něco“ děje, ale na to jste upozorňováni celý pořad, takže pak ani nejste překvapeni.

40
kanárek
Reagovat

A co když to nebylo oťapkávání, ale nácvik letu ke hvězdám a zkouška hybernace:-) (kdyby teda ná hodou měla přijít ta apokalypsa)

41
anja
Reagovat

36 Lenka – když tak Andrea žije jak žije, s tou Jindrou sama s dětma, chybí jí sex… a tak prostě využila příležitost, která se naskytla – vlastně na tom nic není, když je potřeba a není nikdo lepší po ruce… :)

28 Kanárek :)) manža, když zahlídne jak tam Petr po nich lozí, tak pronese „proč je furt na střídačku ošahává?“ a pak si sám odpoví: “ noo když se nechaj…“

42
Lenka
Reagovat

37 RadstaR

:-)) já samozřejmě nemyslela povědět teď, ale až po skončení…

43
anja
Reagovat

37 RadstaR :) a jsi si jistý, že prahneme všichni po nějakých infech ze zákulisí? já třeba ne :)

však mě znáš, já si vystačím s hlavním menu co mi dávají v tv a se svou fantazií, případně ještě s tím kusem krvavého bifteku co mi účastníci předhodí sami na netu jako návdavek :)

44
kanárek
Reagovat

39- ale to všechno už bylo a hlavní postavy bohužel vyřazují právě ty zábavné osoby. Tereza od Michala splňovala téměř polovinu tebou požadovaných emocí, Šárka se v akci téměř přizabila, za faleš tady lynčují Pavlu už několik dílů, Bára si musela zahrát na Holmese, chlapi zažili středověk, ….ale tobě se asi holt těžko zavděčit.

45
anja
Reagovat

39 Pavleek, tyhlety věci o kterých píšeš, jsme tady řešili někde kolem 4. – 5. dílu :))

Reagovat

anja (43): Jsem si jistej, ze ne. Proto tobe bych to nerekl ani kdyby si se na me pekne usmala :D

47
kanárek
Reagovat

Anjo – A já doplním, když se nechávají téměř všechny ochmatávat a jedna se nenechá, bude se bát, že bude za divnou a netýkavku, že?
Hele já bych mu asi vrazila, kdyby mě štípal, vpodstatě cizí chlap, do zadku.

48
Prochor
Reagovat

Je vidět, že ženy od Honzy Žídka měly rezervy. Žádná si ho nezkusila proklepnout v posteli. Míša si ho alespoň proklepla ve vaně:-)

49
kanárek
Reagovat

Teda nevrazila bych mu do zadku, ale vrazila bych mu jednu :-)

50
kanárek
Reagovat

48 Prochor- no a když si vzpomenu na její otrávený výraz, tak asi nic moc….

51
Misha
Reagovat

„Hele, děcka, vono se jako furt nic neděje, zkuste nad sebou párkrát jako zavlnit peřinou, ať máme národ na co nalákat … érotika by mohla trochu zabrat“

52
honza
Reagovat

na iprime byl i 11.díl. dám vám výsledky. z pětice vyletí Marek a culík, na letišti je doplní Jarda, ale Báru setře když řekne, že s tím počítal a ani si nebral věci, načež otevře prázdnej kufr. u Michala vyletí ta nejvíc tlustá a u Petra, což je total na facku, Šárka.

53
koc
Reagovat

52 – tak dik :( .. skoda ze jsi si to nenechal pro sebe :(

Reagovat

koc (53): Neprozivej to tak ;)

55
Bobby Brown
Reagovat

54 – když někdo píše bez diakritiky, tak ty věty mohou nabývat i trochu jiného smyslu… :-)

56
koc
Reagovat

55 – nekdy mam problem i ja kdyz si to potom prectu :D

57
anja
Reagovat

Pavla opět zablogovala :)

nechu jí prát za její blog, ale pro mne, která pamatuje ještě blogerský pravěk a ujížděla jsem na Vose na jazyku, D-fensovi, Arsinoe a Ostravakovi, jsou blogy jako má Pavla dost problém strávit

58
Bobby Brown
Reagovat

57 anja:
Hm, asi tuším kde bude chyba. Ta ženská žije ve světě citátů. Citáty má za perly (což jsou) a myslí si, že když si z nich ušije šaty, že bude lepším člověkem. Ne, bude pořád ta samá ženská, jen bude svým zjevem křičet do světa „koukněte jaká jsem perla“. To jen do doby, než z ní ty perly spadnou. Protože citáty jsou krásna jiných, ne její vlastní.

Jestli je tak ulítlá na Forest Gumpa, tak ať si koupí tenisky a jde si zaběhat. Vzdá mu tím větší hold a sobě taky prospěje.

59
Enaz
Reagovat

58 BB
Přesné, její jediná naděje je, že ty citáty pochopí (pokud bude chtít) a vezme je za své (což není tak jednoduché) …
Ale začíná ji být fakt líto, to. co předvádí je křeč … a nepřizná si ji :/

60
Enaz
Reagovat

Nebo si konečně přestane namlouvat, že je tak úžasná a přizná si, že je normální ženská, která nemá v popisu zachraňovat svět, protože je to blbost.
Šteští světa je na houby … štěstí jedince je základ …

61
Bobby Brown
Reagovat

59 Enaz:
Ona je pro mne dost rozporuplná osoba.
Už aby si našla toho chlapa, co umí nosit kalhoty.
O jednu křeč na světě méně, že.
A vo… vo… votom to je.

62
Bobby Brown
Reagovat

60 Enaz:
Štěstí světa není na houby, ale musí se na něj jít právě skrze štěstí jedince, protože jedinci tvoří společnost a ne naopak.

63
Enaz
Reagovat

62 BB
Tak jsem to myslela.

a ad 61
A jen se obávám, že s touhle křečí normálního chlapa nenajde … i když vlastně – co a kdo je normální, že?

64
Mikesh
Reagovat

teda, tady jsou dneska moudra, abyste se nedostali nakonec až k ňákým těm citátům …

65
Bobby Brown
Reagovat

63 Enaz:
Ona také nehledá jen tak obyčejného chlapa/muže, ale Muže s velkým M, jak má uvedeno v záhlaví na blogu. Asi se cítí být Ženou s velkým Ž.
Problém je, že jí není jen tak někdo hoden. Jak tady rozhořčeně napsala její kamarádka „jako sůl“ – druhou takovou nenajdete.
Jí by si snad nezasloužil ani Adónis.

66
Bobby Brown
Reagovat

64 Mikeš:
Však proti citátům samotným nic, jen proti způsobu jejich užívání, víš.

67
Enaz
Reagovat

65 – Tak Adonis snad ne, ne? :). Ten se zhlédl sám v sobě a neviděl by ji:).
I když uznávám, že by vytvořili zajímavý pár … dva sami do sebe zahledění … Ale to by bylo dobré pro RS a ne pro život.
Hloupé je, že se Pavla v blogu prezentuje hůř než v RS.
Poprvé se mi v RS nelíbila tím, jak začala ostatním cpát Bibli … a ono je jedno co … nemusí to být zrovna náboženství. Ale někdo, kdo má nutkání všechny kolem sebe poučovat sotva je potká, tak má problém, který nechápu :/.

68
Enaz
Reagovat

A jéje :) … byl to Narcis a ne Adonis … omlouvám se.

69
Bobby Brown
Reagovat

68 Enaz:
V klidu. :-)

70
Sarkafarka
Reagovat

No hlavně až na něj krasavice inteligentní navalí ty bible a moudra jestli to Muž vydejchá.

71
Mikesh
Reagovat

67 – já myslím, že to s tím náboženstvím zas tolik nepřeháněla, pouze se snažila navázat na téma, které nahodil Petřík, když zjistila, že on je tak machroval a ostatní vůbec netušili, o čem je řeč (jak smutné), tak toho přeci nechala
66 – njn, Bobby, tak chce ukázat, že něco umí a zná

72
Mikesh
Reagovat

loupežnice, až bude mít Muže, tak na takový věci nebude mít vůbec čas. Obávám se, že bude rád (ten Muž), když vydejchá jiný věci, ony ty čtyřicítky jsou dost náročný.

73
Bobby Brown
Reagovat

71 Mikeš:
No a právě že neumí! Pouze reprodukuje to, co si přečetla.

74
Enaz
Reagovat

69 BB
Díky :)

75
gabisollis
Reagovat

hezky vecer lidi!:-)koukam,ze pani P je nevycerpatelny tema!:-DDD

76
Ajda
Reagovat

Koukám, že je P. pořád na scéně. Tak snad to dnes nebude nuda, když ona tam nebude hrát hlavní roli :-))

77
Bobby Brown
Reagovat

No co no, holky. K vašim fotkám jsem se vyjádřil, tak koho drbat, žejo.

78
gabisollis
Reagovat

snad bude ten dil zajimavej.vypada to ze se clanku fakt nedockame!:-))))

79
Bobby Brown
Reagovat

78 gabisollis:
Článku netřeba. Jak to tak vypadá, dcerky od Petra půjdou k Šárce dobře zpracované – rozuměj s nainstalovaným softwarem „jak správně nahlížet na Šárku a jak jí správně komentovat“. Pavla si přeci nenechá tu dovču čmajznout před nosem. A na Andreu si netroufá.
Samozřejmě, že o nějaké dovolené ani vééésnu neuvažovala, ale když už jí to tedy jako náhodou spadlo skoro do klína, tak tedy se té role zhostí, aby mohla hrát tu skvělou hru a dělala nám průvodkyni po RS. Čímž za diváky děkuji.

PS: toto je pouze divočákova spekulace…!

80
gabisollis
Reagovat

BB-:-))))presne me vcera napadlo,kdyz jsem cetla clanek v plesku.(nic proti inteligenci devcic)ale hodna teta P v tom ma stopro prsty!:-(((

81
Bobby Brown
Reagovat

80 gabisollis:
Ty těm svým smajlíkům děláš na bradě varhánky, přitom na fotce na to nevypadáš.

82
gabisollis
Reagovat

BB-tobe se ta prezdivka nejak zalibila!:-))prej je to spolecensky tvor!tak to sedi ne?:-)))a o huse jsem si taky precetla -ma pry hebke peri a je lepsi hlidac nez pes!:-))kdy to budes sledovat ?myslim ze jsi psal ze nemas tv.

83
gabisollis
Reagovat

varhanky?:-))))no ty snad v realu nemam,zatim!:-)

84
Bobby Brown
Reagovat

82 gabisollis:
Myslíš divočák? To vůbec není společenské zvíře, naopak. Už jsem to tu psal, že kanci jsou solitéři. A prasata divoká obecně se lidem vyhýbají, pokud u nich nehledají nějaké laskominy na zahrádkách a tak. Jako u nás ve městě s nimi docela problém.
TV nemám, takže až to bude na iPrimě, tak to zkouknu. Pokud to tam dnes rozumě nedají, tak až zítra.

85
gabisollis
Reagovat

ted jsem to cetla na netu!pockej jdu to najit znovu!:-)

86
gabisollis
Reagovat

Divoké prase je poměrně společenský tvor, který se shlukuje do skupin čítajících až desítky kusů. V těchto stádech, vedených starší samicí, jsou zastoupeny nejrůznější věkové skupiny. Samci ve věku přibližně dvou let opouštějí stádo a tvoří vlastní menší skupinu zdržující se poblíž hlavního stáda. Pouze staří samci mají tendenci k samotářskému životu.

87
Bobby Brown
Reagovat

86 gabisollis:
No jo, tys to myslela jako mezi sebou, ale to je taková feministická tlupa, takže jak chlapi dostávají rozum, zdrhaj do náruče svobody. Akorát v říji tam vlítnou a ukážou, jak umějí nosit kalhoty. Tedy ten největší kňour. Zbytek přihlíží schován za buky či duby a kmitají kopýtkem, chudáci.

88
gabisollis
Reagovat

:-DDDDDDtak jo nebudem oteckovat ja jdu sebou hodit na gauc a sledovat hstm a po zoufalkach sem tu jak na koni!:-)jestli tu nekdo bude!:-)

89
koc
Reagovat

koukam ze dneska je sponzorem poradu – Cukrarna Beruška :)

90
rozinkaa
Reagovat

Hezký večer, sleduju tuto diskusi a často se dobře bavím :-)
Mohu se přidat?

91
koc
Reagovat

jooj .. Bara ma stejny styl ocisty tela jak farmár Miro :)

92
rozinkaa
Reagovat

Hezká byla reakce Andrey na Petrovo přiznání že po něm Šárka vyjela…. „Šárka? No tomu nevěřím! “ :-DDD

93
rozinkaa
Reagovat

A taky mne napadlo, že by bylo vtipné, kdyby u Jindy vyhrál Michal a Andrea si vybrala Petra…. To by všichni žili pod jednou střechou :-D

94
kanárek
Reagovat

Takře se omlouvám Andrei, asi budu muset tolikrát, co příspěvků jsem napsala, co?

95
kanárek
Reagovat

Tak tohle už tak štětkovitě nevypadalo.
Tak střih, střih, omluva.

96
gabisollis
Reagovat

tak to byl zatim (pro mne)nejlepsi dil.az moc dojmu.Renatky ruzovej batoh:-))))Andrea je moc prijemna.a kazdej kdo o ni psal hnusoty by se ji mel omluvit!ta Jindra me prijde ze si trochu hraje na Andreu.a dal si to musim promyslet bylo toho moc!ale pobavila jsem se:-)))

97
gabisollis
Reagovat

kanarku zase je fajn ze si ferova!a ten prispevek 93 nebyl na tebe:-)

98
anja
Reagovat

92 kanárek, v klidu, myslím, že tady na panáčkovi ti to zvířectvo odpustí a Andrea s tím taky nebude mít problém :)

jinak teda já jsem moc nepobrala co se stalo – jaký konflikt – u Pačesa? wocas tam jakože šlo? nevrhal se tam on Pačes třeba v temné noci nadrženě po Báře? a další dotaz – koupila Bára Pačesovi trenky? nebo je koupila jen Zdeňkovi? (to jsou otázky kůli nimž asi dneska nebudu spát :DD)

99
gabisollis
Reagovat

akorat jsem trochu nepochopila co se stalo mezi Barou a Pacesem?

100
gabisollis
Reagovat

anja-jeee tak nejsem sama.jsem myslela ze tu budu za dylinu.:-))i kdyz je fakt ze v tvym podani by to bylo fajn:-)))

101
Míša
Reagovat

91 – No ono je to v těch ukázkách vždycky nafouknuté, ale Andrea je dle mého názoru osoba, která to má v hlavě dobře srovnané … vyřazení Šárky mě osobně nepřekvapilo a PPN v podstatě taky ne, tam to vypadalo skoro jako náběh na žárlivou scénu … by mě zajímalo, do jaké míry hraný :o)

Michal dnes vcelku v pohodě – překvapilo mě, jaký má Andrea čich na lidi … teda na Michala.

U Báry mě vyřazení Marka překvapilo, je mi daleko sympatičtější, jak Jarda.

102
kanárek
Reagovat

A za 28 si právě nadávám. Na upoutávky radši ani nekouknu…kdoví, co bych zas zplodila. Sorry.

103
gabisollis
Reagovat

98-no a hlavne proc kdyz uz byla na dovce ne??:-)

104
koc
Reagovat

tak se v dalsich dilech mozna dozvime kde vznikla vsechna zašt Pavly blugující k Nanukovi

105
Míša
Reagovat

95 – taky mě napadlo, že Pačes špatně vyhodnotil své šance …

106
aaayva
Reagovat

Ahoj, mohl by mi někdo poradit kde se můžu podívat na 11 díl online?

107
koc
Reagovat

103 – bud na strankach Primy a nebo na Streamu .. ale ted hned to tam nebude spis az zitra dopoledne

108
aaayva
Reagovat

Děkuji neuvědomila jsem si, že je teprve čtvrtek :)

109
okkvp
Reagovat

mně dnes nejvíc okouzila Bára s pi*ifukem :-)))))

110
gabisollis
Reagovat

joo ted me doslo ze jste myslely tu scenku u snidane ze?ja myslela na ty dovce na konci v ukazce na priste.nooo to bylo taky dobry.heeeerecka!:-)))

111
odetta
Reagovat

můžete mi prosím někdo shrnout kdo teda vypadl? Bohužel na mě čeká až internetové vysílání:-( děkuji

112
gabisollis
Reagovat

Bara-Marek,Milan tot vse a v ukazce na priste na dovcu asi nepojede Paces

Reagovat

Stejne se divim, ze v ukazkach na priste nedelaji tajnosti, kdo pojede na dovolenou a kdo ne jako u predchozi rady :)

114
Bobby Brown
Reagovat

Odetta – už ti to dávají na iPimě.
Tvůj Siegfried.

115
Mikesh
Reagovat

Bobby, Tvůj postřeh o softwaru nemá, jak koukám, chybu. Inu, ona ta Pavla nakonec není hloupá a spočetla si, že to nejdůležitější udělají za ni holky. Teď ještě, co my, kluci, uděláme s tím hloupým Petrem, co nám dělá jen ostudu. Neměli bychom mu do hlavy nacpat taky nějaký software ?

116
gabisollis
Reagovat

Mikes-nechapu proc dela Petr ostudu.muj tip to rozhodne neni,ale myslim si ze jsou daleko horsi.hlavne by mel stat na zemi a nepomyslet na Andreu.zato Sarka by k nemu pasovala.tamto nechapu co ma z chytrosti spolecneho to zavani spis takovou svinarnickou nez chytrosti.:-)

117
gabisollis
Reagovat

anjo-zrovna od tebe bych ocekavala ze okomentujes Renatky ruzovej batuzek!:-))))

118
anja
Reagovat

111 Mikesh, spíš je ostuda Michal, ten furt chodí jenom SPÁT

119
anja
Reagovat

113 gabi, batůžku jsem si nevšimla :) ona měla batůžek? jaaj

ale zato jsme si všimla, že se Pavla na tu jachtu s Petrem nahodila na černo – nebo tmavě hnědo – měla nějaký dotmava přeliv, zaujalo mě jak vypadala tragicky v těch pár vteřinách střihu, kosu do ruky a smrtka jak vyšitá, bleef

zato teda Jindřišce to aji celkem slušelo, byla nějaké hezčejší v tomto díle:)

120
gabisollis
Reagovat

anjo tak to musis zkouknout protoze ty to neokomentovat tak to by mne bylo lito!:-)no jo barvicky jsem se taky vsimla!sem cekala kdo s tim vyrukuje prvni.a ted cekam az nabehne zaznam hstm do konce a zkouknu to znovu.:-)

121
Lenka
Reagovat

v upoutávce na příští díl jsem si všimla, že paní P. má nový (modernější!) účes s novou barvou… :-))
tak bojuje nebo nebojuje?
ví to někdo?

122
gabisollis
Reagovat

no Leni to se ptas ty?:-))ja myslela ze mame jasno.u ty snidane to bylo taky dobry!:-))

123
anja
Reagovat

117 Lenka, no my ženské s vlasama čarujeme dycky jenom kvůli chlapům :o)

124
gabisollis
Reagovat

kazdopadne bych ji doporucila zmenit kadernika oba ucesy des bes.:-)

125
gabisollis
Reagovat

pokud si Petr fakt sel hledat partnerku tak by mel byt trochu soudnej a skocit po Sarce.no ale Sarina to zkazila tim ze tlaci na pilu!(to nejspis bude jeji vztahovej problem.)no a Andrea je takova nedostupna tak ho pritahuje.jak ucebnicovej priklad.:-)))

126
martas
Reagovat

Petr na mě dnes působil opravdu nejlíp ze všech dílů, co jsem ho zatím viděla. A Andrea dle mýho opravdu super ženská, v pohodě a nad věcí, ale tak na mě působí už od začátku…
A Barče jsem tiše záviděla Steakhouse i večerní grilovačku:-)))

127
Mikesh
Reagovat

Gábi, nejde o Andreu, ale o ty Péťovy děsný kydy a chování, z toho musí mít každý chlap osypky. Ježíš, nebyl jsem nikdy ňákej suverénní balič, ale takových děsivých přehmatů jsem se nedopouštěl ani v pubertě. Fuj, fuj.
Jo, a Šárka – kruci, chce ho, až tak hloupá zase není (jak se nám snaží telka a P namluvit), dokonce ani hysterka ne (jak jsem ji podezříval – nu, to se ukáže příště), celkem pohledná kóča, tak co hlupák váhá? To neví, že každá holka si umí vybrat lépe, než kterýkoliv chlap?
Jinak, i sviňárničky mohou být buď chytré nebo hloupé – a tahle mi přijde jako hodně chytrá.
Mmch, všimla sis té poznámky Andrey, že by do společné domácnosti nedala více, než chlap? Hm, jak by se asi tvářila, kdyby se stejnou strategií přišel její partner, to by byla v poho? Ňák si tu rovnoprávnost, holky, divně vysvětlujete.

128
kanárek
Reagovat

Tak to holky trošku s kritikou Šárky přehnaly, ne? Líbit se jim sice nemusí…ale díky sestřihu a Plesku tu jednu větu zná půlka národa. Vzhledově typově by k němu ale stejně seděla nejlíp.

129
Mikesh
Reagovat

119 – ještě, kdyby to bylo kvůli těm svojím, pak by to nemělo chybu

130
gabisollis
Reagovat

mikesi i kdyz spolu muzem v pohode pokecat tak ale proste se neshodnem:-)))me to proste chytry neprijde.je to sprostota a chudak zenska ktera musi balit chlapy pres deti!a ta rovnopravnost byla mirena na mne nebo vseobecne?no ja bych teda taky do rod.rozpoctu nikdy nedavala vic nez partner.:-))

131
anja
Reagovat

123 Mikesh? jaké kydy? jaké chování? podle mě se tam Petr choval v poho, dyť byl i loooztomilý :) jak pak i u Andrei přiznával, že se Šárka po něm vrhala a že on odolával :DD

nemělo chybu ale jak jeho starší dcera pochybovačně dodala, že neví jestli mu má věřit že se v noci nic nestalo :)

132
Mikesh
Reagovat

122 – martas: A Tobě by se fakt líbilo, kdyby Ti Tvůj nápadník vykládal, jaké to bylo u jiné? Nedala bys mu v tu chvíli jednu do čenichu?

133
kanárek
Reagovat

gabisolis i kdyby na složenky nebylo ! :-)

134
kanárek
Reagovat

128- ale to ona se ptala …a Petřík se mezitím díky RS naučil odpovídat celou větou :-)

135
Bobby Brown
Reagovat

A že mě to dneska nějak nepřekvapilo.
Už jak se Pavla tehdy zmínila o dovolené, že snad jako jen tak mimochodem snad možná by to bylo i dobrý, tak jsem měl tuchu, že prostě po tom všem jede jak slepice po flusu.
Pche, prý že neumí moc hrát a takové ty cinty na blogu. Pavlo, vy jste herečka par excellence. Ale ne ta divadelní či filmová, ale životní. S tím zrním máte naprostou pravdu – vy totiž opravdu umíte druhé krmit!

Dost dobrý výkon na někoho, kdo už hnedle z kraje měl „našlápnuto odejít“, pak chtěl odejít ale nešlo to, čekal že ho vyřadí a ono nic, a pak „jééééje, já jsem ve finááále“.

Pavla má mé gratulace a po skončení dílu u mne doma proběhlo Standing Ovation i s pískotem a dupáním, takže se ze všech stran ozývalo bušení do stěn a mlácení smetáku do stropu od sousedů.
Škoda, že tu nejsou smajlíci jako na Dámě. Takové tři megasmajly by si zasloužila.

136
gabisollis
Reagovat

ne chlap se ma postarat o rodinu.jsem ze stare skoly.:-))128-to je jina situace.za prve se ho ptala a tohle snad neni seznamovani jak v realu.:-)

137
anja
Reagovat

128 jéžííš Mikesh, tohle se nedá překroutit do reality, ony všecky tři věděly, že je bude nastřídačku navštěvovat, takže určitě to bylo hlavním tématem diskuzí tam u nich doma

138
gabisollis
Reagovat

BB-:-DDDDDD

139
kanárek
Reagovat

gabi
A kdyby nááhodou žena vydělávala víc, tak : zatloukat, zatloukat, zatloukat.
„ty šatičky mám už rok,…boty mi dala kamarádka,…dovolenou zalatila babička,…“ :-)

140
gabisollis
Reagovat

kanarek-:-))))taky je dobry byla velka sleva!:-)ale nastesti to nemusim delat mam partnera ktery mne chce mit krasnou tak chape ze to neco stoji.:-)Bare to sluselo v tech modrobilejch satech.:-)

141
anja
Reagovat

131 BB koukám, že nejsem sama kdo z Pavliných hereckých výkonů měl dneska óčko :))

a to jak budila Petra bych se měla naučit, i to laskavé buzení dětí :), protože já budím děti stylem, že se postavím do dvěří a hulákám „vstáávat, tady se to bude boooouuurat!! tady se bude stavět tuneeel!!“ :)

142
kanárek
Reagovat

136 gabisollis
jo, i v těch riflích na ledě byla kočka jak hrom

143
gabisollis
Reagovat

anja tebe bych za budicek teda nechtela.:-))

144
kanárek
Reagovat

jojo anjo, já věděla,. že si drsoň…ale i na vlastní?

145
Mikesh
Reagovat

126 gabi: rozhodující je výsledek a ženský takhle jednají normálně, často mnohem hůře. Balamutit muže přes děti je ještě malina.
Rovnoprávnost přece všeobecně, to je samozřejmé. Takže opakuji dotaz: co kdyby tohle začali praktikovat muži? Nemluvě o tom, že oni mají obvykle mnohem menší spotřebu. Mmch, ví o tomhle Tvém názoru Tvůj choť?

127 – anjo, viz můj 128
a co se týče noci, hm, jestli toho nevyužil, tak je ještě hloupější, než jsem doufal.

146
gabisollis
Reagovat

ja absolutne vubec nechapu ted to blogovani:-/proc se do toho poustela fakt me hlava nebere!

147
Mikesh
Reagovat

130 kanárku, v takovém případě buď lžu nebo trpím ztrátou paměti

148
gabisollis
Reagovat

Mikesi ano asi jednaji takhle normalne ale to jsou u me chudinky.a ano muj manzel to vi!:-))a dokonce by to po me ani nechtel.nastesti je stejneho nazoru.cimz se nezrikam odpovednosti napr.v nemoci a tak podobne.

149
Bobby Brown
Reagovat

U Báry jsem měl chechtací křeče z té ranní sprejové hygieny a myslím, že v reálu bych si neodpustil tu samou poznámku co Pačes.
(Sorry Báro, ale tak to se mnou je, no.)

150
martas
Reagovat

128 Mikesh – v dnešním díle se určitě holky normálně Petra ptaly na svoje sokyně a on odpovídal. Kdybych nechtěla znát odpověď, tak se radši neptám… Takže na mě tohle působí úplně normálně v této RS.

Prostě Petr u mě dnes bodoval a basta. Jen podle mě měl vyhodit Pavlu, ale já mu nevidím do hlavy, proč jí naopak vezme na dovču.

151
gabisollis
Reagovat

martas-tak ja ti to povim:-)pani P zblbla jeho deti vuci Sarce.a Sarka tlaci na pilu.a stejne chce Andreu.

152
kanárek
Reagovat

143 Mikeš
Asi jsi holt moudrý Mikeš s vlohou k diplomacii…u Petra eto nět

153
Kája
Reagovat

Proč se Bára tolik sprejovala? To snad není zdravý :-D

154
Bobby Brown
Reagovat

A poslední dnešní poznámku. To mě inspirovalo to soužití Andrea Jindřiška.

Existuje jedna větší hrozba pro chlapa než jeho tchýně – nejlepší partnerky kamarádka.
Z vlastní zkušenosti divočákovo. Pokud nesedneš její nejlepší kamarádce, máš čuníku Veliký, ale opravdu Veliký Problém. Proč? Protože na názor nejlepší kamarádky ženské dají nejvíce a hlavně ženské mají jednu superzbraň – hučení. Taková nespokojená kamarádka dokáže postupem času totálně rozložit vztah, hučením do přítelkyně. Bohužel.

155
martas
Reagovat

147 gabisollis No, to máš asi pravdu. Taky jsem si říkala, jestli v tom P. nemá nějak prsty těma svýma psycho kecama…? Andrea není zamilovaná a přesně jak píšeš, Šárka na něj moc tlačila. On chce. Ale chce dobývat a né být dobýván a ještě takové nátlaky:-)))

156
gabisollis
Reagovat

uz jste cetli ten dojemnej vzkaz na iprime od pani P?je to u fotky Andreji.:-))

157
anja
Reagovat

141 Mikesh, asi teda Petr není takový zoufalec jak si všichni o něm mysleli, prostě i když se mu Šárka sama nabízela tak toho prostě nevyužil, je zaměřený na Andreu a tímpádem jiná ženská je pro něj tabu – třeba tohle se mi na něm líbí, no

a tu svou šou si jede takhle od začátku – aspoň co já ho pozoruju, je schopný ztrapňovat se někde v kleci jako opičák, ale pokud jde o zásadní věc, zachová si úroveň

kdyby tam Šárku o*ukal a pak vlezl do postele i s Andreou, to by bylo dost blbý, nezdá se ti?

158
Mikesh
Reagovat

132 – gabi: chlap se ma postarat o rodinu?? Hm, to by z Tebe genderky radost neměly. Mmch, tady není řeč o ženě na MD, ale o společné domácnosti – a ta se má snad táhnout společně. SPOLEČNĚ!!!!
133- anja: věděly nevěděly, přece nebudu žádný holce vykládat takový nesmyslný pravdy, když vím, že ji tím leda naštvu (leda bych jí chtěl úmyslně vytočit, což ale nebyl tento případ)
135 – kanárku, to budu muset naučit své kluky

159
gabisollis
Reagovat

Mikesi nechme toho.ja si to necham jak to mam a ty si nech sve!:-)nehlede na to ze kdyz rovnopravnost tak proc by mela davat vic v tom pripade stejne.a dobrou.:-)

160
anja
Reagovat

150 Bobby, souhlas

a z toho soužití těch dvou mě dost mrazí, je to dost zoufalá varianta

161
martas
Reagovat

153 anja Ano, Petr není takový zoufalec, jak si lidé mysleli a jak byl i písemně u P. prezentován. A to se mi líbí:-)) Určitě měl choutky, ale držel se.

162
Bobby Brown
Reagovat

152 gabisollis:
Pavla je prostě profesionální hráč – hraje až do konce.

163
Kája
Reagovat

Celkově musím říct, že pí P. mi tam vůbec nechyběla, ty její analýzy a „šrouby do hlavy“ všem okolo. Naopak, když jsem jí zahlédla v upoutávce, jak zas prudí na lodi… :-( Šárky mi je trochu líto, ale udělala klasickou chybu, dala svůj zájem moc najevo.
Z Michla za týden překvapená nebudu, je mi nepříjemnej od začátku. A aféra s Pačesem? Mám trochu pocit, že Bára taky umí věc pořádně nafouknout, zvlášť, když se to hodí…

164
anja
Reagovat

152 gabi, ach ano, úplně mi ukápla slza :)

154 Mikesh, V téhle šou bys to každé vykládal, bo by to každá z tebe tahala .)

165
kanárek
Reagovat

Jsem jen ráda, že se Petr zachoval jako správný Chlap a nechal děvčatům rovné šance.

166
Bobby Brown
Reagovat

156 anja:
Zoufalé je to v tom, že jim to takto maximálně vyhovuje. Tam chlap partner nemá šanci. Tam můžu být max. třetí kamarádka. Jako chlap – děkuji nechci.

167
gabisollis
Reagovat

stejne bude druha.:-)ale jestli ne tak to budu teda zirat!!!!

168
gabisollis
Reagovat

163 je pro BB.162-:-))))je jasny ty reci o sexu u Andrei to je totiz to jediny co ji asi chybi:-))

169
kanárek
Reagovat

Ale Mikeši, vy chlapi přece míváte odjakživa Tajné fondy. Přiznávám ale, že já tohle šizení moc neumím, zatím se učím od jiných.

170
Bobby Brown
Reagovat

163 gabisollis:
Abychom se nedivili. V tom případě bouchám šampaňské a i nějak ta petardička bouchne.

164 ta samá blondýna:
Zrovna u Andrey bych se divil, že jí to chybí. Ta by podle mne s tímhle neměla mít problém. Se vztahem ano, ale čistě se sexem… hm.

171
Mikesh
Reagovat

144 gabi
Hm, a co když přijde o zaměstnání a bude muset vzít méně placenou práci? To jej hodíš přes palubu?
145 – BB
a víš, že já jsem tu poznámku vůbec nepochopil? Takže dík (já bych si ji teda nechal od cesty, ale jako test štěkavosti to bylo dobrý). Jo a ke 150: tak už chápu, proč tolik mužských spí s nejlepší kamarádkou své ženy. Furt mi to vrtalo hlavou, a ono to je kvůli tomu, aby neměli Veliký Problém. Inu. člověk se furt učí.
146 – martas
stále platí má 128: normálně se ptaly, normálně lžu. Jinak s tím dobýváním (151) máš pravdu. Stejně jako já, když tvrdím, že v tomhle věku by měl mít už rozum a energii, ušetřenou při dobývání, by měl transformovat do udržení stávajícího stavu (čti „až si následně začne vyskakovat“)
153 anjo, zoufalec nebyl, to až teď, kdy si ověřil, že byl jen blbej. A kdyby o*ukal Šárku, myslíš, že by to Andrea poznala? I když, on by jí to asi řekl, tak je hloupej.

172
anja
Reagovat

164, 166 taky myslím, že Andrei, potažmo Jindře, chybí víc než jen chlapi na sex

173
Bobby Brown
Reagovat

167 Mikeš:

Ad 145 – Ne? Tak si to pusť ještě jednou, třeba tě to také pobaví.

Ad 150 – Ne proto, aby ‚neměli‘ Velký Problém, ale protože ‚nemají‘ Velký Problém, víš? Protože se kamarádce taky líbí. Kdyby sis to pořádně přečetl, tak jsem psal o situaci, kdy kamarádce nesedneš. To s tebou opravdu spát nebude. A udělá vše proto, aby ani partnerka ne.

174
Mikesh
Reagovat

165 – kanárku, bejvávalo, bejvávalo, dnes už to platí jen u pár mužů.
160 – anjo, nechápu, proč by zrovna nějaká šou měla být výjimkou

175
Mikesh
Reagovat

169 jasně Bobby, ale od skutečnosti, že se líbí i kamarádce, je ke spaní s ní přeci jen ještě daleko, nemyslíš?

176
anja
Reagovat

no nic, dneska se můžu se všema úplně ztotožnit v názoru, i Kája to vystihla přesně… Mikesh, tobě ta fantazije jede až někam do pro mě nepochopitelných sfér :D, u tebe zůstanu ve stavu „nepochopeno“ :)

– jak se tam ta Bára stříkala tím čímsi, tak mě v první chvíli napadlo, že na sebe pere repelent :D taky mám dlouhé vedení jako Šárka, no a? :)

177
RAINMAN
Reagovat

Co já dnes viděl, tak chlapi si u Andrey podávají dveře. Dokonce nám na kameru prozradila, že jí ihned po příchodu musejí dát peníze. No prostě podnikatelka. A zřejmě i bohatá.

178
RAINMAN
Reagovat

Nechápu, co je špatného na tom, spekulovat, zdali je Sandra od Míši Romka, nebo ne. Mně to naopak přijde namístě v souvislosti s tím, že Michal je rasista.

Zajímavé, že vám třeba nevadily pedo_fil_ní záběry v minulém dílu (46:59), byť jde o trestný čin.

179
veronika
Reagovat

no, tady by právě mohlo dojít k pravému happyendu, pokud by napravený Michal s narychlo odstraněnými tetováními odhodil xenofobní názory a vychoval Sandru jako svou vlastní.))

180
RAINMAN
Reagovat

Najednou se už nikdo nepozastavuje nad tím, že jí dal Petr jako dárek svou fotku… že aspoň u jedné z maminek mohlo dojít minimálně na orální sex… najednou je Machala pan Dokonalý… co se to s vámi děje?!

181
veronika
Reagovat

ona to Andrea v tomhle díle říká (i když v souvislosti se sexem), že Petr sám sebe vnímá jako dokonalého, ale ona se bojí, aby to pak nebylo jinak. obdivuju její takt, když fotku přebírala.)

182
RAINMAN
Reagovat

Gabisollis napsala: „No a Andrea je takova nedostupna tak ho pritahuje…“

Dejme tomu, že tohle není její případ. Ale já mám takovou zkušenost, že prostitutky (z nočních klubů a privátů) se na veřejnosti chovají velmi cudně a vůči chlapům až odtažitě (většinou si nenechávají zaplatit ani drink)… chovají se děsně nadřazeně… a tím si kompenzují to, že „v práci“ neodmítnou nikoho.

183
RAINMAN
Reagovat

„Petr sám sebe vnímá jako dokonalého, ale ona se bojí, aby to pak nebylo jinak.“

Proto si ho v noci vyzkoušela. Přece nebude kupovat zajíce v pytli!

184
RAINMAN
Reagovat

Jinak co se týče SuperSpye… končím s ním! Už si nebudu kupovat časopis, jenž si nedovede zajistit dostatek důkazů, aby se nemusel později omlouvat.

185
RAINMAN
Reagovat

Doufám, že jsem překonal i Mikeshe. :-D

186
RAINMAN
Reagovat

Každopádně kdybych náhodou potkal Andreu (to jí fakt nepřeju), určitě bych jí neřekl tu moji hlášku z taxíku.

No a tímto blbým fórkem končím se strefováním se do Peroutové, protože sám uznávám, že se to točí pořád okolo toho samého, a přestává to být vtipné (pokud to vtipné vůbec někdy bylo).

187
koc
Reagovat

OT – 26.11.1346 – Karel IV. byl v Bonnu korunován králem Svaté říše římské, 1917 – V Kanadě byla založena National Hockey League s týmy Montreal Canadiens, Montreal Wanderers, Ottawa Senators, Québec Bulldogs, a Toronto Arenas, 1922 – Howard Carter a Lord Carnarvon se stali prvními lidmi, jež vstoupili do hrobky faraóna Tutamchámona po jejím uzavření více než 3000 lety, 2003 – Poslední let letadla Concorde.

188
koc
Reagovat

tedy pane Plastelíno :( .. ten slovní průjem co si zde předvedl mělo být jako co? .. to jsi chtěl dohnat vše co jsi za hstm nenapsal? .. nekter tve komenty jsou hodne za hranici vkusu ale proti gustu .. :(

189
Ajda
Reagovat

Schváleno 90, 92, 93, 109

190
Ajda
Reagovat

Andrea není hloupá a možná jen odhadla Petra na Strýčka Skrblíka, a možná i životní zkušenost, prostě odmítá chlapa živit. Petr by si v klidu dodělával dům a ona ho zatím měla na krku. Určitě byla věta vytržená z kontextu, má nadhled, je pod její úroveň dohadovat se o každou korunu.

191
lola
Reagovat

Tak včera perlila Bára, u ní se musí mít chlap pěkně na pozoru, aby neřek něco co by se Barunce nelíbilo. Jí se prostě musí jen přitakávat a souhlasit s ní, jinak má smůlu a jde domů.

192
RAINMAN
Reagovat

190 – Petr i Květák jsou skrblíci. Ale u Květáka to je dáno tím, že on prachy fakt nemá.

193
vapol
Reagovat

186 – vtipný to nebylo,ale trapný hodně! Už to svinstvo fakt nekuř :-) Andrea to má v hlavě dobře poskládaný a i když to v TV vypadá někdy jinak,tak já si myslím,že se nemá za co stydět.
190 – souhlas, myslím že to o těch penězích řekla na kameru hlavně proto,aby se jí mail nezaplnil nabídkama od chlapů „líných a skrblíků“. I ten Michal o Jindru nestál a najednou se mu u holek v baráčku táááák strašně líbilo :-)

194
okkvp
Reagovat

Ajdo (OT) :díky za opravení nevhodného slovíčka – nějak mi to vůbec nedošlo, omluva (a ještě jsem si řádně seděla na vedení neb jsem dlouho podezírala svého poskytovatele)

195
okkvp
Reagovat

193 : Michalovi se mohlo v baráčku líbit i jen proto, že tam byla příjemná atmosféra – což mně osobně přijde jako pravděpodobnější

196
anja
Reagovat

Petr nově jako Strýček Skrblík? ale to ne, to ani náhodou :)

Strýček Skrblík je pán, který je bohatý a peníze odmítá pustit, kdežto Petr (i Michal) jsou jen obyčejní chlapi z chudých poměrů a nedosáhnou nikdy ani na průměrnou mzdu. U petra bych v žádném případě neřekla, že je líný, ale rozhodně je úplně jiný level než „bohatá podnikatelka“ Andrea

ženská typu Andrey potřebuje chlapa, který je schopný vydělat minimálně stejný obnos jako ona, otázkou zůstává, jestli muž (40+ zajištěný majetný etc.) hledá právě typ Andrey, protože tito muži jsou vesměs buď zakotvení v manželství s ženou, se kterou se jim ten majetek podařil vybudovat, anebo hledají partnerky o hodně mladší než je Andrea :)

a vůbec nechápu důvod, proč se Andrea (potažmo Jindra) přihlásily do tohoto pořadu k těmto tatínkům, to mi hlava teda nebere vůbec

197
RAINMAN
Reagovat

194 – Neprošel příspěvek kvůli πče? A co teprve udělá adjektivum od slova čáp: čapí, čapí…

198
koc
Reagovat

196 – reklama na sebe .. myslim zeny .. proc se nenabidnout prostrednictvim telky .. treba jsou pracovne natolik vytizene ze to jinak neslo ..

199
RAINMAN
Reagovat

196 – Strýček Skrblík je boháč, kdežto obyčejný skrblík nemusí být nutně bohatý.

200
okkvp
Reagovat

196: já odhaduji (na srazu jsem nebyla, maminky neznám), že původcem přihlášení byla Jindra a důvod je víceméně jasně obsažen už v tom dva roky starém článku.

201
Bobby Brown
Reagovat

175 Mikeš:
Ježišimarijá já na spaní z nejlepší kamarádkou přítelkyně vůbec nemyslel, s tím jsi přišel přeci ty.
Já se bavil o schopnosti rozložit vztah.
Teď trochu nechápu ty reakce. Na co vlastně že to reaguješ.

202
Prochor
Reagovat

Tu paní P nechte nebo nám již neprozradí nic nového o medailistovi a dnes už nebude žehlit. Což by byla národní katastrofa.
Ty dohadovačky mezi Bárou a Jardou na netu naznačují že mu asi na Ruzyni díky Báře ulétlo letadlo. Koukal jako když mu ulítnou včely.
Každopádně po včerejším dílu se o to víc těším na dnešního FHŽ a svou hvězdu SBS-kárku.

203
Bobby Brown
Reagovat

202 Prochor:
Tak o tohle strach opravdu nemám. Její vnitřní potřeba druhým vhučet správné chápaní událostí a světa vůbec přebíjí i její roztrpčení nad tím, že se najdou jedinci, kteří tu krásu v jejím konání neshledávají.
Navíc v příštím díle bude hlavní protagonistkou, takže tam bude sakra co vysvětlovat.
Ale s FHŽ máš pravdu, na to se také těším.

204
gabisollis
Reagovat

Mikesi tohle je debata na dlouho a ja umim lip mluvit nez psat!:-))ale tak snad ti bude stacit.nee nejdu pres mrtvoly a nejsem nevdecna.:-)jenze tohle je taky jinej pripad!Andrea ma jistej majetek na ktery si vydelala a je logicke ze rekla co rekla!urcite by mluvila jinak pokud by mela partnera delsi dobu.jenze ona nekoho hleda tak je samozrejme ze nechce vyzirku!

205
gabisollis
Reagovat

BB.tak to souhlas!taky neverim ze by si to ted na zaver odpustila!a kdyz se nepise dnesni clanek tak se urcite procita na panacku!:-))

206
RAINMAN
Reagovat

Vyjmenovaná slova po „z“ za komoušů: drzý, jazyk, brzy, Ruzyně.

207
anja
Reagovat

199 Rainmann neštvi mě, jak může někdo skrblit, když nemá z čeho :DDD

202 Prochor, Pačes na včely nekoukal, Pačes přijel na letiště s prázdným kufrem :)

208
RAINMAN
Reagovat

206 – To byla reakce na Prochorovu hrubku, ale on si ji už stačil opravit, respektive mu byla opravena.

209
lola
Reagovat

202 ona spíš koukala Bára, zase jeden co si z ní nesed na zadek, to ona nerada

210
Bobby Brown
Reagovat

205 gabisollis:
No tak ještě aby nesouhas, avatarko líbezná. To by mne opravdu ranilo, takto po ránu. Bych si pak na tebe musel trochu přibrousit kopýtka.

211
gabisollis
Reagovat

BB-:-)))) ja mam na tebe netovou slabost!:-)))

212
Sarkafarka
Reagovat

Kristova noho ta krasavice inteligentní bude špačkovat i na jachtě.Proč pořád někoho řeší???Místo aby si to užívala bude zase pindat a moralizovat.

213
RAINMAN
Reagovat

207 – Já to bral ve smyslu neochoty podělit se o své sémě. To bych si já nikdy nedovolil. :-D

214
Bobby Brown
Reagovat

211 gabisollis:
To já na tebe také. Proto si musím vždy před tím dát trochu cukru, aby se mi nepodlomila kolena, čímž mi trochu nabourávaš dietu, ale nestěžuji si.

215
gabisollis
Reagovat

BB-teda jestli takhle balis zenske tak musis mit doma harem!:-))))212-:-))souhlas!!!

216
Kačka
Reagovat

Tééééééda tak koukám,že diskuze je zase pěkně „plodná“ :-)) včera jsem po práci stihla jen kousek dílu ale i přes to jsem nepochopila co se tam stalo u té Báry ? Má někdo odpověď nebo se na to musím kouknout ještě jednou? :-))

217
Bobby Brown
Reagovat

212 Sarkafarka:
Ona už je taková. Ona má potřebu druhým vhučet ten správný pohled na svět/věc/lidi/okolí atd. Ona to cítí jako své poslání.
Pořád si nejsem jist, jestli to jen tak hraje, nebo tomu co říká skutečně věří. Vzhledem k tomu, jakou dělá profesi, je mistr v přesvědčování.
Si vem, jak odůvodnila na blogu a iPrimě to, že maže negativní komentáře a nechává jen ty pozitivní. Prý tím vlastně těm negativistům pomáhá. Oni si totiž svou negací dělají ostudu a ona je maže, aby si tu ostudu dále nešířili. No není ona úžasná?

Bohové zplodili Gaiu. Gaia zplodila Pavlu. Óóó my se máme!

218
koc
Reagovat

216 – tezko z hlavy rict ;-) na to jedno shlednuti asi stacit nebude :)

219
JUJU
Reagovat

Ja se divila jake darky Petr privezl Andree, brutalni vazu, svoji fotku jak jiz nekdo podotkl a pro jeji tri deti kluky dohromady jeden maly balonek {hakisak}, to snad memel nic vozit. Brr, uplne chapu Andrei poznamku o penezich, podle me to mirila primo na nej.

220
Kačka
Reagovat

(218)koc
hmmmm hmmmmm nezbývá tedy nic jiného :-D
(leda,počkat si na rekap od Ajdy) :-D

221
Bobby Brown
Reagovat

215 gabisollis:
Jo, úplný harém líbezných avatarek.
Už jsem to tu psal vapolovi. Na netu jsem úplný Adonis, ale v reálu pak Rajesh Koothrappali z The Big Bang Theory.

222
okkvp
Reagovat

216: co přesně Pačes pronesl v tv nebylo, ale vyslovil nejspíš nějak nešikovně myšlenku, že Bára v pořadu něco hraje – možná zájem o nalezení partnera … zdálo se mi, že něco v tomto duchu pronesl už v předchozím dění

223
koc
Reagovat

219 – ja se nedivim .. on Petr opravdu vnima svet okolo sebe o dost jinak nez vetsina lidi .. jak uz sem psal .. on je proste nekde mimo nas svet a sem si obcas zaskoci na navstevu aby zjistil co je noveho .. on prece nechce deti (proc davat velky darek) .. on chtel Andreu a podle nej ji dostane svoji foteckou :D ..

224
Kačka
Reagovat

(222)okkvp
no mne podle toho jak se Bára „sprejovala “ všude,to přišlo,jak kdyby na ní Pačes hrábnul a tak to tím chtěla ze sebe smýt, což on jí i navrhnul „že se klidně může jít umýt“ :-D

225
Sarkafarka
Reagovat

BB217-Prostě mi hlava nebere proč pořád něco řeší když jí prej o nic nejde.Šárka je jednoduchá ale ta jediná by toho samožera vydejchala.Hodná teta zblbla děti,jenomže jemu furt slintá penis a do ní nezasune ani náhodou.

226
gabisollis
Reagovat

koc-alespon se nesnizuje ji balit trapne pres deti!:-)ale fotka je fakt brutalni!:-DDDDDto bych asi umrela smichy dostat!:-)))

227
okkvp
Reagovat

219 : u dárku pro kluky jsem taky nechápala, no možná lépe rozumí dívkám (kluky má v péči matka)

228
Simuša
Reagovat

217:BB Mluvíš mi ze srdce :-) Taky jsem si říkala, jak je ta Pavla úžasná, že chrání lidi před jejich bl.ostí. Aby si náhodu negativním komentářem neudělali ostudu. Je skvělá. Škoda, že ji spousta lidí stále nechápe a ty negativní komentáře jí píše.

229
okkvp
Reagovat

Kačka 224 : to mne napoprvé taky napadlo, páč se Pačes tvářil jako slintavý kocour, ale v průběhu vysílání jsem přepínala a pak tudíž pustila ještě jednou záznam a na proslovy a dění před si dávala víc pozor

230
gabisollis
Reagovat

simusa to jo to Bobby umi mluvit ze srdce.:-)

231
koc
Reagovat

225 – taky se porad ptam proc mela Pavla televizní potrebu ochranovat Nanuka pred Sarkou ? proc ji neuvolnila misto ? .. tak divna aby ji slo jen o dovcu snad nebyla .. kdyz si vezmu co psala na blogu – tak o Nanuka zajem nemela ale Sarce to svym vystupem prekazila .. tady je nekde zakopany pes a nebo mi nekde neco uniklo .. neco se muselo udat na lodi a snad se to dozvime .. protoze k takove zašťi jaka se objevila na blogu zatim nebyl duvod ..

232
okkvp
Reagovat

k 229 – ale možná se pletu, snad uvidíme příště nebo nás možná sama kopne do brňavek

233
Bobby Brown
Reagovat

228 Simuša:

Tak tak. Když Bůh vdechoval lidem moudrost, prozíravost, láskyplnost a jiné duchovně vyspělé vlastnosti, zakuckal se a všechno vyprskl na Pavlu, která zrovna stála v řadě.
Na nás ostatní už nezbylo.
A tak to teď na tom světě stojí a padá s Pavlou.

234
Simuša
Reagovat

231: Někde jsem u ní četla-možná mezi řádky, že Šárka byla jiná v reálu, než v TV. A tak tím jak po ní šla, otvírala jiným oči. …. Tak jsem to pochopila já. Prostě Pavla ochranitelka a spasitelka.

235
lola
Reagovat

216 – to je jako s tebou, taky nikdo nepochopil co se u tebe tenkrát stalo

236
gabisollis
Reagovat

no me dostalo to vysvetleni komusi na sven blogu,jak potkala Sarku v autobuse nez vedela ze jde taky do Hstm.:-)))))cetli jste to?

237
anja
Reagovat

213 Rainman, aha :) ale tak tos měl napsat hned, já myslela, že ti jde jen o peníze :DD

217 Bobby, ano, ona tomu věří a právě tím mě fascinuje… a vidím, že i ty jsi fascinován :) mne fascinuje například i Pavlin vztah k Andree, Pavla má z Andrey respekt, přijímá ji jako autoritu a kde to jen jde, projevuje Andree svůj obdiv – párkrát jsem si toho všimla v tv a teď i ten její vzkaz pod Andreiným profilem na iprimě mě v tom utvrdil :)

238
Kačka
Reagovat

(233) BB
pěkný :-D
Tak to jsem ráda,že jsem stála v řadě když začal kýchat :-D Lecos se dostalo až na ty (nás) co jsme stáli opodál :-D

239
Sarkafarka
Reagovat

231 viď???Proč je nenechala když jí o nic nešlo??Tak ona určitě napíše ty její psychostory aby nám co zobem její zrní všechno vysvětlila .Hlavně musí vyretušovat co si jako můžeme myslet.

240
Kačka
Reagovat

(235)lola
prostě RS je plná nevysvětlených událostí

241
koc
Reagovat

237 – az Pavla realna vyroste chtela by se stat Andreou :) to je hezky sen ;-)

242
okkvp
Reagovat

P. se projevuje typicky – silným osobnostem se vtírá seč může

243
koc
Reagovat

239 -polozem si otazku .. stoji za tim pouze nenavist k Sarce (malo pravdepodobne) a nebo touha nebyt na tretim miste reps. touha jet k mori a byt blizko Nanuka kdyby z nej zase vypadl nejaky cuc-na-klade-v-cokolade?

244
okkvp
Reagovat

pokrač 242 : aneb imo nejde o obdiv, ale vychytralost aby zase vypadala na venek lepší

245
anja
Reagovat

236 gabi, já z tebe umřu :) já z tej pavliny bonboniéry všecky bonbóny pochytat nestačím a ty dycky tím svým „četli jste tooo?“ vzbudíš u mě šílenou zvědavost :DD co psala? zkopči to sem, pls

246
okkvp
Reagovat

245 : psala, že se Šárka v buse utrhla na nějakou paní a nechtěla jí uhnout s taškou

247
Kačka
Reagovat

(243)koc
myslím,že strávit dovolenou,u plotny pro cizí děti,ženu i muže,jako chůva pro cizí děti a jako hospodyně pro cizí lidi,na cizí lodi v cizý zemi :-D

248
gabisollis
Reagovat

tak jsem zkoukla damy na dame a zajimave!:-))))nejvic me dostala lichotka novesly k pani P.:-))))“jeste ti chci pochvalit byt mas vkus jako moje mamka!:-)))a pristi clanek bude vyzivnej pusti se zas do Sarky!:-)))

249
anja
Reagovat

koc, okkvp ROFL :DDD

250
Bobby Brown
Reagovat

236 gabisollis:

No jooo, máš pravdu. Vždyť ona to tam opravdu psala, jak se jí od začátku nelíbila. Já na to úplně zapomněl. Si dneska musím koupit lecitin, takto to se mnou dál nejde.

Začínám Pavlu podezřívat, že to psaní má naopak promyšlený jak J. K. Rowlingová Harryho Pettera.

251
JUJU
Reagovat

Dobre bylo i jak sarka rika dceram od Petra – vyspaly jste se dobre, vypadate spokojene…
a dcera Kacka skodolibe rekne jen FAKT?
to me fakt dostalo

252
gabisollis
Reagovat

pro anju-eno – musím říct, že mě osobně nesdly dvě maminky – a to byla Lenka a Šárka.

S Lenkou jsme si nějak neměly co říct –nebo jsme to nezkusily a Šárka mi neseděla od první chvíle, kdy jsem s ní jela v autobuse do Bedřichova, kde jsme měly sraz všichni. V autobuse se na ní obrátila jedna pasažérka, zda by nemohla tašku, kterou na čtyřce měla na zemi mezi lýtkama dát do uličky, aby si tam i ta paní mohla dát pohodlně nohy.Šárka na to zareagovala tak, že řekla, že to neudělá, že v uličce by taky překážela.Podotýkám, že ta taška se dala vzít na nohy nemusela vadit nikomu.. a to jsem ještě v tu chvíli nevěděla, že je to jedna z maminek. Prostě na mě neudělala dobrý dojem jako člověk. A žel za celou dobu naší „spolupráce“ nebylo nic, co by můj názor nějak změnilo.

Kromě Báry a Jarky, kde se nestačil vytvořit vztah, jsem v kontaktu se všemi ostatními a vždy se s nimi ráda setkám. Doufám, že je ještě potkáme na setkání po nějakém čase…

253
anja
Reagovat

246 okkvp, jaaj, a pod kerým „článkem“ to je? to musím přečíst na vlastní oči

254
koc
Reagovat

247 – tak to je pochopitelny duvod :) timto veskere sve komentare ukoncuji a zustava v mem nitru pouze obdiv ;-)

255
anja
Reagovat

252 gabi, aha, díky :DD

já úplně miluju lidi, kteří přesně vědí jak by měli ostatní chovat :))

256
gabisollis
Reagovat

anja-:-DDDto ja taky!ta zenska je proste divna,uz ji zacinam mit na seznamu nezapomenutelnejch!:-DD

257
Sarkafarka
Reagovat

No mě by z ní jeblo hned v prvním díle-on leze po kostele jako opičák a ona do toho dá výklad z bible.Se nedivim že ty holky zdrhly.

258
anja
Reagovat

248 gabi „máš podobný vkus jako moje mamka“ – tak to je řacha :D – jen doufám, že to novesly myslela jinak, než to vyznělo :))

259
okkvp
Reagovat

jinak je tedy docela prča, že ač se P. ve včerejším dílu jen párkrát mihla, tak ze zdejší diskuze je jasně patrné, že byla v téhle řadě HSMT naprosto klíčovou osobou a kdoví jestli náhodou nestačila ovlivňovat dění i ve skupinách Báry a Michala ;-)

260
gabisollis
Reagovat

anjo jo mam to tam zmaknuty (blog)ale jen co se tyka HSTM.dalsi bludy na blogu nejsem schopna konzumovat to sem ani neotevirala!:-)))

261
gabisollis
Reagovat

anjo-jo to me taky dostalo!no nevim nevim jak to bylo mysleno!:-))))

262
okkvp
Reagovat

260: to neotevírání dalšího ale byla chyba, to je totiž taky výživné a celou románovou postavu ještě dále dokresluje

263
Bobby Brown
Reagovat

259 okkvp:
Pavla se jen mihla našimi životy pomocí TV a blogu a stala se naší životní klíčovou osobou. Druhou takovou nepotkáme, tak si toho važme.
Od nynějška, když budu cokoliv dělat si sám sobě položím otázku: „Co by na to řekla Pavla? Jakpak by ona tuto situaci řešila?“

264
gabisollis
Reagovat

247 Kacko tak to je dovolena mych snu!:-DDuz ve druhe rade sem to komentovala u Verky!:-)))))

265
okkvp
Reagovat

BB : já bohužel (bohudík?) měla za svůj dost dlouhý život smůlu a potkala a dost podrobně poznala ještě mnohem vyšší kalibry osobností, pro mne je Pavla jen okresní formát

266
gabisollis
Reagovat

okkpv a BB jezis nestraste!!!!

267
Bobby Brown
Reagovat

266 gabisollis:
Prosím tě, když už ta BB Adónis, ne BB Ježíš – to už je opravdu rouhání.

268
anja
Reagovat

jinak jestli bych měla posuzovat zařízení bytů, tak mně nejvíc pasuje byt Báry, je to takový leháro byteček, vypadá to u ní vkusně, střízlivě, účelně, prakticky

Pavlin byt je přeplácaný, řve z toho ta La romantika až běda – postýlka z ohýbaného drátu, stolečky, všude samé duperele, zařízené jakokdyby pro nedospělou slečnu nebo starou pannu – takové panenkovské retro nebo co

barák Andrey a Jindry mě taky nijak extra neoslovil, na jednom místě fůra věcí jedna přes druhou, jediné, co mě oslovilo byl nábytek na terase, to bylo hezké

269
Misha
Reagovat

Koc (187) – Zqapomněl jsi, že Pipi Dlouhá Punčochá má dnes 65 let :o)

Kua, vy jste všici takový krafny, kdo to má celý číst?

270
Sarkafarka
Reagovat

263-odpoví ti na svém psychobloku a ještě ti dá návod na život a papů-zrní.Doufám že ty dvě puberťačky dovede k lepším zítřkům-budou se mazlit a fotr zas bude kupovat nanůčka jinejm.

271
gabisollis
Reagovat

25.11.2010 21:07 11% + –

KáťaV.: no já jsem taky zvědavá….co bylo u Andrey vím, ale Šárka se nepochlubila…i když jsem jisté informace měla od Petra samotného – ale o tom až v dalším článku na blogu….jsem napnutá….
pupina (admin)Vloženo 25.11.2010 18:53
Budu psát, ale jen toho bude méně, protože budu psát o tom, u čeho jsem byla….na to, zda bude mé psaní mít pokračování, si musíte ještě počkat. ———- tohle jsem si nemohla nechat pro sebe akorat si to otocte a srovnejte cas!!!!!!

272
okkvp
Reagovat

anja: jestli můžu k bytům, tak rozdíl mezi byty P. a dalších je v tom, že ostatní mají byty zařízené podle svého já. Pavla, ač ji v tomhle nepodezírám z absence vlastního vkusu a nízkého smyslu pro estetické a hodnoty, má byt zařízený stejně jako svou osobnost – pro návštěvy (v mezidobí v kulisách trénuje roli)

273
Bobby Brown
Reagovat

271 gabisollis:
„tohle jsem si nemohla nechat pro sebe…“
Já to úplně chápu, holt ženská no. ;-)

274
karelia
Reagovat

Zdravím lidi, jsem asi natvrdlá a nebo slepá, ale kde má Pavla Nešporová ten svůj úžasný blok??

275
gabisollis
Reagovat

271 jedno je z blogu a jedno z damy.to jeji protireceni me fakt fascinuje!:-9

276
gabisollis
Reagovat

BB-to jsem rada ze to chapes,zrovna u tebe by me to mrzelo.jsem tu jak pavlacova drbna ale ta Pani me proste fascinuje!:-))))

277
Bobby Brown
Reagovat

276 gabisollis:
Vždyť víš, že tebe budu chápat vždy a všude, i kdybych absolutně nevěděl wo co go. A jsem rád, že máme společného koníčka – fascinaci Pavlou Esterkou.

278
Misha
Reagovat

263 – Dobrej nápad, na Slovensku měli pořad „A čo na to Mojsejovci“ … Je fakt, že Pavla by to asi nerozjela, jak Norika, každopádně „A co na to Nešporová“ by mohlo být aspoň na čas též výživné …

279
anja
Reagovat

274 esterka.zacit.cz/clanky-o-hstm >Blog Pavly<

280
Bobby Brown
Reagovat

278 Míša:
Však ona se přiznala, že jí píšou děti a ona jim děla poradní tetu. Takže Pavla už to rozběhnuté má, ale pro děti/teenagery.

281
gabisollis
Reagovat

BB-dik!(skoda ze tu neni mrkajici smajlik):-)to to ani nikdo neokomentujete co jsem vam sem zkopcila??(a ja to tak nerada delam)no jo no holt uz vas to neprekvapuje,ale me ta zenska neprestava prekvapovat!:-)))

282
karelia
Reagovat

Anja

Děkuji

283
gabisollis
Reagovat

karelia az to prelouskas tak nam prijd sdelit dojmy!:-))))

284
anja
Reagovat

278 Misha, Mojsejovka je vtipná a dokáže si udělat srandu i ze sebe, Pavla vtipná není ani náhodou – ledaže je vtipná tím jak je tristní

285
Misha
Reagovat

280 – BB – Aha, takže něco jako Sally poradí … jen aby se na základě jejích rad taky nestaly starými pannami …

286
Misha
Reagovat

284 – ber to tak, že lidi, kteří se berou až tak strašně vážně jsou vtipní sami o sobě … a ani o tom nemusí vědět :o)

287
Bobby Brown
Reagovat

281 gabisollis:
Mrkající smajlík je právě ;-) toto. Pokud zrovna nechceš mrkat jako Evička z HSTM 2 oběma očima (a že jí to slušelo panence).

Jinak :-D k tomu, cos pak napsala. Ty už si říkáš o mlíčko jak jeden zdejší kočičí diskutér.

288
gabisollis
Reagovat

BB-ne ne husy mliko neji!:-DDDjinak dik (opet)za radu smajlika to sem fakt nevedela!;-)ale obe oci asi nepujdou!:-)

289
gabisollis
Reagovat

Bobby a jaky mas nazor na Sarku?jak na tebe pusobi jako na chlapa?

290
Bobby Brown
Reagovat

288 gabisollis:
Vždyť víš, že pro tebe všechno.

Obě oči s běžnou znakovou sadou asi nepůjdou, ale ono by to stejně vypadalo spíš jak pozdrav z Číny.

291
koc
Reagovat

289 – neni to na me a podle jedno pana nejsem ani chlap ale me Sarka nepritahuje ani nahodou ..

292
malamaslicka
Reagovat

Rozesmály mě trenky od Báry s nápisem Bára navždy. Je hloupost dát ženě pánské brusle. Úplně jiný styl odrážení – tak akorát dobré na vyražení zubu. Jak se Bára sprejovala – to bylo opalování ve spreji?

293
gabisollis
Reagovat

289 jinak to je tez otazka pro zdejsi muze!:-))zvedava zenska no:-))

294
gabisollis
Reagovat

BB-pozdrav z ciny.:-DDDmalamaslicka to by si snad sundala tu kosili ne?:-)))ale taky jsem trochu to sprejovani nepochopila!:-))))

295
gabisollis
Reagovat

koc a jako vzhledove nebo chovanim?nebo oboji?:-)

296
gabisollis
Reagovat

292 ja nejdriv myslela ze je to repelent proti hmyzu a Jara ma nejakej zamorenej hmyz a proto byla Bara nastvana!:-DDDDD

297
gabisollis
Reagovat

ne hmyz-byt

298
gabisollis
Reagovat

je tu radstar ze by zase bravurne opravil muj preklep?:-)))

299
anja
Reagovat

286 Misha, tak nějak :o) a napadlo mě, jak se asi musel bavit štáb při natáčení, docela dost dávali Pavle prostor, věřím tomu, že lidi kolem této RS jsou dobří psychologové a stopro jim hned bylo jasné jaký materiál mají před sebou :)

300
karelia
Reagovat

Uffff,tak to asi vzdám..zjistila jsem jen že na Panáčkovi se jí líbí a že se Šárka k Petrovi hodí ,a něco závážného se stane na dovolené . Musím si dát oraz než začnu pátrat dál.

301
koc
Reagovat

294 – to mela byt ocista tela ;-) misto okoupani :)

302
karelia
Reagovat

malamaslicka

Na mě to působilo

a) Pačes se po ní sápal a ona tím dala najevo že se ho štítí tak se desinfikuje (pak ale nechápu proč si ho vybrala)

b) byla líná se vysprchovat

303
koc
Reagovat

295 – chovani neresim .. vzhledove .. mozna nemit nekolik let zenu tak to by byla jina .. ale absolutne nevyvolala zadnou rekaci

304
karelia
Reagovat

gabisollis

Jsem sice ženská takže asi nemůžu adekvátně hodnotit ale podle mě má dívný (hnusný) oči a tupej výraz..ale zase může být vcelku hodná holka.

305
Bobby Brown
Reagovat

289 gabisollis:
Teda ty se ale umíš zeptat na tělo.

Můžu mluvit jen za Bobbyho Browna, ne za chlapy obecně.
Úplně v prvém dílu, kdy byli všichni spolu, jsem si okamžitě všiml. Neměl jsem při tom sice zástavu dechu a srdce jako když jsem uviděl tebe, ale všiml jsem si jí. No a pak jako docela normální ženská. Vcelku hezká, pěknou postavu a tak.
Asi nebude z nejbystřejších, ale nevypadá, že by byla zlá, hádavá atp. Takže vcelku dobrý.
Spíš bych jí v mém případě viděl jako kamarádku, než jako milenku.
Určitě bych vzal kopýtka na ramena, kdyby na bowlingu po mně takhle vyjela. Mi to připomnělo díl s femiobryněma ze seriálu Futurama.

306
Honza
Reagovat

Šárka je kost, rozhodně proti Andree o Pavle ani nemluvím. Ale Péťa je Péťa, bohužel. A jestli je jednodušší, no a co má bejt, u ženský je to spíše výhoda. Stokrát hůř se mně odchází od Jindřišky, jaká to změna, že by barák. Dobrej byl i dotaz, uměla by sis to mezi námi představit a ještě lepší, kdyby řekl, že jde domů jen pro věci a že se vrátí, řekla bych ne.

307
gabisollis
Reagovat

karelia-ano pani P ma pro panacka slabost.dokonce par vyvolenym venovala odpovedi na ktere se ji nikdo neptal!:-)))))

308
malamaslicka
Reagovat

-( teda, pánové, teď jste mi pokazili celý den. Já vám dám, že Šárka je kost. Jak k tomu přijdeme my, holky krev a mlíko, slovanský typ? -))

309
karelia
Reagovat

gabisllis

Ano,všimla jsem si , všimla jsem si také toho jak kulturně se za každou cenu vyjadřuje a chce být pro všechny vždy ta dobrá. Působí dojmem že kdyby měla říct slovo pr.del tak bude muset odříkat pár odtčenášů. Jenže at si myslí každej co chce ,já mám názor že tito lidé jsou nakonec víc zlí a zákeřní než ti co do té prd.ele pošlou narovinu.

310
Honza
Reagovat

karelia, vypadá možná jako po plastice, ale pořád jako ženská. Pavla má vzhled chlapa a Andrea hodně používaného kusu, obličej poznamenaný láskou k nikotinu.

311
Bobby Brown
Reagovat

308 malamaslicka:

No a proč se rozčiluješ. Vždyť si to přečti ještě jednou.
Šárka je ‚kost‘, vy jste holky ‚krev a mlíko‘, ‚slovanský typ‘. Tak kde je problém? ;-)

312
karelia
Reagovat

malamaslicka

Buď v pohodě..ona je to možná pro pány kost, ale kus masa je nakonec kus masa.

313
gabisollis
Reagovat

Bobby;-DD!?no ano to je totiz asi ta jeji vztahova chyba.jak se po nem sapala!to je tak pro chlapka na jednu noc:-))malamaslicka-nastesti sto lidi sto nazoru a vkusu takze zadne obavy!:-)))

314
karelia
Reagovat

Honza

Jo jo,to souhlasím ,ale prostě mě se nelíbí, pravda je ta že mě ani nemusí. Ale jinak ano, Šárka a Andrea mají nesrovnatelně víc ženskosti než Pavla (to je hrozný,taky jsem Pavla :-( )

315
Honza
Reagovat

malamaslicka pro vás jsou tady nápadníci od Barušky.

316
malamaslicka
Reagovat

BB – já se nerozčiluji, je mi to líto. Kostra jedna vohlodaná. -)

317
gabisollis
Reagovat

malamaslicka-a ze sis z toho vzala jen nazor Honzy?vzdyt koc psal ze nee,boby jako kamosku tak vidis:-)))

318
Bobby Brown
Reagovat

313 líbezný avatar:
Malí rada. Nekombinovat do sebe dva smajlíky ;-) a :-D
Ten prvý znamená laškovné mrknutí s úsměvem. Ten druhý znamená smích/řehtání se (v mém případě spíše chrochtání se).
Buď jedno, nebo druhé. Dohromady to opravdu dost dobře nejde. Běž před zrcadlo a zkus se začít smát a mrkat při tom laškovně jedním okem – to prostě nedáš.

319
Ela
Reagovat

127: Mikeši, souhlas s názorem na Petra! Tolik trapnosti snese jen TV obrazovka:-) Ale Andreu chápu, proč by měla sponzorovat chlapa? U nás doma to chodilo tak, že mamka obstarávala domácnost a táta nosil peníze, říkal, že by se musel stydět, kdyby nezajistil rodinu… Pod to se podepisuji!

320
malamaslicka
Reagovat

BB – to je zdvojený úsměv – druhá brada -)

321
okkvp
Reagovat

gabi : pokud bys chtěla bez obrázkového smajlíku třeba valit oči údivem, tak můžeš zkusit °° a doplnit závorkou či vykříčníkem podle „přídechu“

322
Honza
Reagovat

karelia kus masa, na to jsi přišla jak. Jediná, která se umí projevit i emočně. Je prostě skvělá, ale Péťa, já nemám slov. Jak o ní mluvil před Andreou, to by neměl, gentleman.

323
Bobby Brown
Reagovat

320 malamaslicka:
Na to už gabisollis používá její oblíbené :-)))))
I když tohle spíš vypadá, jako když má někdo faldy až ke kotníkům. ;-)

324
karelia
Reagovat

Honzo to byla ale sranda, chápeš? Jako ha ha ha, neber to vážně. Někdo je prostě na ty „ohlodaný“ kosti a někdo na kus masa..věř mi , nepíšu se závistí nebo tak něco protože opravdu nemám důvod.

Ale jinak souhlas, taky se mi nelíbilo jak to rozebíral s Andreou.

325
gabisollis
Reagovat

tak vam dekuji!:-))no jo scharpej!:-DBoby tobe bych se nikdy nevysmivala ale chechtam se casto tvym prispevkum(JEN V DOBREM!:)

326
Ela
Reagovat

202: Prochore, označení medailista je víc než trefné:-))) Taky ti tak leze na nervy? Je víc slizký než Tyrš!!!

327
Ela
Reagovat

BB, nejsi od Plzně? Ty koncovky -ovo tomu napovídají:-)

328
Honza
Reagovat

317 gabisollis
Ty jsi holka, tak proč řešíte jinou, to je jako konkurence. Tobě se Šárka nelíbí? Nebude to tak, že je hezká a to se mezi babami neodpouští.

329
Bobby Brown
Reagovat

Tak abych to rozsekl s tou kostí.
Šárka je štíhlonká, ale není vychrtlá, takže jako dobrý. Bobby Brown má ale raději ty oplácanější. Prostě každý správný divočák má rád pořádný bachyně, tak.

330
Kája
Reagovat

Koukám, že se tu docela řešily Petrovy dary :-) K fotce se snad ani vyjadřovat nebudu, ale jako recese by to bylo dobrý :-D Hakysaky (nevím, jak se to píše) přivezl 3, pokud jsem si dobře všimla, a problém v tom nevidím! Vždy´t se s dětmi ani nesetkal (a možnost, že tomu tak nebude ani v budoucnu, tu je rovněž), navíc Andreiny děti určitě mají vše. Tak jaképak dary? Prostě malou pozornost. Mně se to právě líbilo. Proč nějaké okázalé dary? Přijde mi to trapné, vždyť to jsou vpodstatě cizí lidi – i děti. A „návštěvník“ by si je měl získat úplně jinou cestou.

331
koc
Reagovat

324 – Nanuk jen nevi jak se chovat k zenam .. je netaknti a nevnima co k nemu okoli vysila za signaly ..

332
Honza
Reagovat

324 karelia
A tak to jo. Mně ta diskuze přišla jak se do koho trefit, nikdo tady nikoho nepochválí, tak jsem to chtěl trochu změnit.

333
gabisollis
Reagovat

honza ja nikde nepsala ze se mi Sarka nelibi!!!naopak si myslim ze je hezka a ma krasnou postavu.ja se jen ptala protoze me zajimal nazor muzu kdyz jsem zenska!

334
Bobby Brown
Reagovat

327 Ela:
Ne ne. Nejsem ze z Plzně. Tento divočák se prohání v jiných lesích.
Ani jsem si nevšiml, že bych nadužíval koncovek -ovo. Teď jsi mi nasadila brouka do hlavy. :-/

335
malamaslicka
Reagovat

Od Petra i od Andrei je pěkné, že přiznají, že např. ve vztahu k dětem jsou prkení atd. Chápu to a rozumim tomu. Okolí něco očekává, někam tlačí a výsledek je křeč.

336
karelia
Reagovat

Honzo

Já když vidím hezkou ženskou tak klidně řeknu že ta hezká je. Snad je to tím že se považuji taky za slušně koukatelnou takže neberu ty ostatní jako konkurenci . Proč taky? Co chlap to jiný vkus.
Ale otázka byla co Šárka a mě ,jako ženské se opravdu nelíbí a říkám to jak si myslím bez nějaké závisti nebo tak .

337
gabisollis
Reagovat

no vidis Boby ani ty faldy co sem davam leckdo nepochopi a narkne me ze Sarce zavidim!:-)

338
Bobby Brown
Reagovat

332 Honza:
Prosím tě, nesnaž se nás změnit.
Na to tady máme jinou kapacitu. Nemusím snad jmenovat.

339
Honza
Reagovat

331 koc
Netaktní. Ne to bylo, ta blbka po mně vyjela, ale já jsem jí vysvětlil, kde je její místo.

340
okkvp
Reagovat

poslední litanie u P. mne lehce šokla (jsem fakt myslela, že tentokrát se udrží) … no a navíc mě tluče do očí ta hovorová čeština … náhlá … že by lidovost pro panáčky ?
(obsah je opět „nekometovatelný“ aneb °° ?

341
gabisollis
Reagovat

339-takhle to rekl?to me nejak uniklo!

342
Honza
Reagovat

338 Bobby Brown
Ale to já nechci, chtěl jsem napsat jen něco pozitivního o Šárce.

343
Ela
Reagovat

334: BB, já jsem sice z Prahy, ale -ovo neustále používám, mám hodně kamarádů z Plzně:-) Je to jednodušší než přemýšlet nad správnými koncovkami:-)

344
Bobby Brown
Reagovat

337 gabisollis:
Cože? Kdo to řekl? Ho přijedu trknout!
Jako Šárka dobrý, ale proti mojí avatarce je jak suchá tráva vedle záhonu mých oblíbených pivoňek.

345
Honza
Reagovat

341 gabisollis
tak to neřekl, ale tak to vyznělo.

346
gabisollis
Reagovat

BB-;-) ty jsi muj zachrance.:-)

347
anja
Reagovat

z těch tří Petrových je imho Šárka nejhezčí, má slušnou postavu, pěkný obličej, tím jak vypadá určitě chlapa zaujme, není zlá ani zákeřná, v autobuse jsem s ní sice nejela :), ale to co vidím v tv je pro mě dostatečné, abych si to dovolila tvrdit, prostě celkem hezká a hodná holka, druhá věc je, že na bowlingu to u Petra prostě překombinovala, jednala naprosto zoufale

Andrea vypadá v detailu starší než doopravdy je, na její věk bych jí přála méně vrásek, buď to má geneticky dáno, nebo jede špatnou životosprávu, ale s tím se s trochou prachama dá docela dobře zapracovat a nemusí se do obličeje hned řezat :)… Andrea má oproti Šárce víc sexepílu, má takové nějaké charisma, které Šárce chybí

Pavla je jednoznačně nejškaredší z nich, trochu se jí to daří vyvážit tím jak se oblíká, umí se jakžtaž udělat elegantní hadrama, ovšem s tím přelivem na tmavo to pro příští díl úplně pohnojila… v obličeji je na ní taky dost vidět že mládí v pr*eli :) ty její nosoretní hluboké vrásky se ale dají řešit jednoduše a za pár korun, Pavla je taková celkově usedlá tetka

348
Bobby Brown
Reagovat

342 Honza:
No však tady teď jako Šárka dobrý. To jen na jiných diskuzích/blozích s ní mají problém. Dokonce se z ní (dle smajlů) válejí v křečích po zemi.

349
karelia
Reagovat

A mě zas nezachraňuje nikdo..se tady na to vyprdnu na ty vaše kamarádčofty nebo ják se to píše …

350
Ela
Reagovat

349: Karelio, neopouštěj nás:-))) Já doteď zvracím z medailisty:-(

351
Honza
Reagovat

347 anja
Ano Šárka je hodná. Nejdřív na ní pískají, pak je lemra líná a nešikovná, furt po někom leze nebo někde někoho oslintává. Tady měl Péťa zakročit, ale proč?

352
malamaslicka
Reagovat

349 klid, my holky musíme držet při sobě. Nemyslela jsem to vážně, každá /já nebo Šárka/ máme asi jinou skupinu zájemců. Měla jsem splín na dušičce a výrok, že Šárka je kost /jestli přidává TV 5 kg, tak si myslím, že je hubená/ mě rozesmutnil.

353
Honza
Reagovat

348 Bobby Brown
A napadlo tě proč. Ego, musíš zvedat na odpovídajícím cíli a ne na nějaké chudince.

354
Bobby Brown
Reagovat

346 gabisollis:
Ano prosím. :-)

Vždy měj v duši klid, protože víš, že někde, kdesi v dáli neviděn, tiše sedí starý, trochu orvaný divočák, který tě mlčky pozoruje, jako by snad vrostlý do země byl. To je však jen klam, protože při prvním náznaku problému ta hora masa vystřelí, jako by snad ani nic nevážila, proletí kolem tebe jako střela a toho šmejda zamete. Ani se nezastaví a zase zmizí kdesi v dáli, kde sedí a pozoruje tě, jako by snad do země vrostlý byl…

***************

No a po této chvilce poezie, musím letět pro fazole. Dochází mi power. Sakra, já už jsem jak holky na Dámě, už taky říkám kam právě odcházím.

355
anja
Reagovat

351 Honza :)) Petr se o ní párkrát vyjádřil jako o květince :) je k ní takový i shovívavý, myslím, že Šárka udělala fatální chybu jak se po něm sápala a jak si ho chtěla natáhnout do postele… tím si Šárka nad sebou vyřkla sama ortel být vyřazená

356
anja
Reagovat

351 Honza, Pavla ji tam měla jako netvárnou konkurentku, proto Šárku potřebovala dostat ven :) ale Šárka se ven dostala především svou vinou, takže snažení Pavly vyšlo tak i tak nazmar … jako dost tak všechno :)

357
okkvp
Reagovat

anja, tak pokud hodnotíš Andreu, že vypadá starší než je, tak nesouhlas. Podle mne vypadá v porovnání s průměrnou populací stejně starých žen na svůj věk, akorát. Možná nemá ideální pleť a obličejovou fyziognomii ženy, která má lecos za sebou, ale to mohou být pouze geny. Staře vypadá imo Pavla, tu bych naprosto v klidu ocenila na 50-55, postava to nezachrání, protože si to „podělává“ chováním a oblečení co bylo vidět taky nic moc mladistvého ducha neprozrazovalo. U korzetu jsem se dokonce lehce uchechtla. Navíc oba účesy a obě barvy vlasů – teta z návsi. Má tedy smůlu s tím zlomeným nosem.

358
Honza
Reagovat

355 anja
K Andrejce do postýlky se rval. To ale byla slátanina jak se rychle udělá, když nemá dostatek sexu. Nakonec byl za mluvku, s tím, že v reálu to bude horší než lepší. Šárka to nezkazila, proti Andrejce by jinak neměla žádnou šanci. Stejně ji vyřadil jen pro to, aby se Andrejka cítila jako vítězka. Pavla není samozřejmě vůbec žadná konkurence.

359
Ajda
Reagovat

Vy dneska jedete, jen si odskočím a už 160 příspěvků až mi jdou oč šejdrem :-)

196 anjo,
ale on je bohatý Skrblík, domeček je pokladnička a v ní střádá bordel. Úplně trpěl, když to vynášely ven, tipuji, že vše je zpátky a on spokojeně přede.

360
gabisollis
Reagovat

Honzo zrejme proto ze se ti Sarka libi moc tak by ti to nevadilo,vcerejsi chovani.ale Petr podle me vahal Andrea x Sarka.a tim vcerejskem to podle me fakt prohrala.myslim ze od zacatku jel nejvic po Andree a zrejme proto ze se k nemu prihlasila tak ziskal dojem ze na ni ma.ale nema mel se drzet Sarky.myslim si ze Sarka partnerovi splni ledacos takze to pos… Petr.

361
Honza
Reagovat

356 anja
Rozuměj, nebýt Andrei, tak ho Šárka dostala. Chlap to přímo miluje, nic nepřehnala. Jinak udělat to Andrea, reakce by byla jiná, vstřícná. Pavla se ztrapňovat ani nemusela, tam je to beznadějný.

362
Ajda
Reagovat

Šárka to dost projela u holek, měla je vzít taky na bowling a ne je nechat sedět doma. Po citovém presu u Pavly musely být naštvané a daly jí to sežrat.

363
Honza
Reagovat

360 gabisollis
Já s tebou sohlasím, ale tohle byla její poslední šance. Na společné dovolené s Andreou by už bylo pozdě. Přečti si můj příspěvek 351, to bys dovolila, aby se takhle někdo choval k tvému miláčkovi.

364
gabisollis
Reagovat

z 361 rozhodne souhlasim.co mas na mysli jestli bych dovolila?

365
gabisollis
Reagovat

jooo ta 351 uz vim no samozrejme ze ne!to byl hnus prvniho kalibru taky jsem byla jedna z prvnich kdo se ji zastal!

366
Honza
Reagovat

364 gabisollis
to co si holky dovolily k Šárce. Proč nebyly tak odvážné i u Andrei. Protože tím by skončily, což nechtěly.

367
gabisollis
Reagovat

no vidis zajimavej pohled.ja spis mela dojem ze by si to na Andreu netroufly.

368
karelia
Reagovat

350Ela

Dobrá,zviklala jsi mě , ale tak prosím trochu více zájmu o mou osobu,jsem marnivá ženská :-)

369
gabisollis
Reagovat

Honzo uz si cetl tohle esterka.zacit.cz/clanky-o-hstm/a-jak-to-bylo-kdyz-s.html to dostanes teprve tocky.my tu mame Sarku radi! :-)

370
karelia
Reagovat

Jinak Elo ,Petr no coment..pro mě to je teda slizoň a ke všemu narcis jak vyšitej. Ble

371
Kačka
Reagovat

No já se z vás picnu :-D
Člověk fáááááákt nestíhá a to jsem jen udělala oběd a nakrmila dítko,morče,myšku,psa a papouška.
No má cenu sem ještě vstupovat? vše co bych napsala by bylo totožné s názorem toho či oné a já tak nerada cokoliv opakuji :-D :-D :-D

372
okkvp
Reagovat

Kačka nezoufej, takhle to tady vypadá vždycky a vždycky se tu urodí na stejné téma ještě minimálně 2x tolik

373
gabisollis
Reagovat

tak uz me napada z toho vecneho omilani pani P-jak ho nechtela a jak je snad jasne ze ho nechtela bla bla bla v kazdem clanku jestli ona se nedrzi heslem stokrat opakovana vec se stane skutecnosti!:-)

374
Honza
Reagovat

369 gabisollis
Četl a nevytočilo. Ona vzdala Petra a já Angelinu Jolie. RS je omáčka, stejně si vyberou všichni na začátku podle ksichtu. Je to blbý, ale na bohatej vnitřní život se nehraje. Kde není krása musí být statky.

375
karelia
Reagovat

373 gabisollis

Týý jo,zrovna jsem nad tím taky uvažovala když jsem četla ten její blog.¨, že ona vlastně by byla ráda kdyby jsi ji vybral ale ví že nemá šanci tak se dělá jako že ona v žádném případě nic.

376
karelia
Reagovat

374 Honza

No já nevím,není to přece až tak o kráse ale přitahovat tě ten druhej prostě musí a je jedno čím. Já razím motto „budu sním přece i spát “ ,ne? Takže mě teda nestačí že na mě bude jen hodnej a bude se mi s ním krásně povídat.

377
anja
Reagovat

357 okkvp – si nemůžu pomoct, u Andrey bych v pohodě viděla věk tak 45 :) dycky kroutím hlavou když tam vidím tu 39 :)

358 Honza, ty dřísty na téma sex vyzněly u obou mínusově, Andrea plantala pro změnu na téma ruky a jazyku, OMG :DDD…. všecko co se semele o sexu v pořadu takového typu, vyzní nakonec megatrapně a směšně :)

359 ee Ajdo, on je chudej Ferda Mraveneček co si staví svůj domečeček pro svou Berušku :) Skrblík v žádném případě, dyť beruškám nakoupil i nanuky!!! jsi to neviděla bo co? :D

366, 367 – aha, no jednak by si to na A. netroufly, a druhak by Petr asik zakročil, ačkoliv, tím si právě nejsem jistá, Petr by se imho nevmísil do sporů mezi babama, ale to je vedlejší… Andrea byla pro mnohé blbky tam jakože taková „paní nedostižná“ – socha k níž obdivně shlížely, kdežto Šárka byla křehká, slaboučká, tímpádem snadný cíl, navíc nemá za sebou tak pevné zázemí jako Andrea, objekt šikany je vždycky někdo slabý kdo nebude klást moc odporu

378
okkvp
Reagovat

373 gabi : no jasně, navíc ji kopl do brňavky dvojnásobně – nejen, že jel jen po povrchní kráse, ale nedocenil ani tu její mateřskouučitelskou péči, obětavost a velkorysot

379
Kačka
Reagovat

(372)okkvp
jj já vím :-D
Nějakou dobu si s Panáčkem již tykám :-D
Leč poslední dobou jen nestíhám číst ani diskutovat :-D

380
Phoenix
Reagovat

Tak včera jsem se pobavila:) Petřík mě překvapil, že Šárce odolával, já bych spíš řekla, že čekal až na Andrejku:) Fotka mě rozrazila, pokud to nemyslel jako brutus fór, pak má asi problémeček. Jinak Andrea je nad věcí, myslím, že o Petrovi žádné iluze nemá. Její rozdělení kasy je asi pochopitelné, zcela jistě má nějaké zkušenosti za sebou. Ale co. Byla příjemná, milá, líbil se mi ten její program pro holky, věnovala se jim a byla zaměřená především na ně, než na Petra. Pobavila jsem se u scény s rýžováním – pán jim to předvedl, Andrea vybídla holky, aby si to vyzkoušely a první se toho chopil Petr:) Je to pan hračička. Myslím, že Šárka by byla jeho ideální partnerkou a on pro ní ideálním mužem. Škoda, že se vrhá v ústrety Andree, na kterou nemá.
Michal byl evidentně spokojen, Jindře to slušelo a tak pěkně doma rozkvetla. Andrea ho otipla poměrně dobře a jsem zvědavá na další díl.
Jinak Bára by si s Jardou asi sedla, jsou si něčím poměrně podobní a Bára je lehce podobná paní Pačesové:) Ovšem řekla bych, že její srdce zřejmě obsadil Zdeněk. A já se jí ani moc nedivím, je to sympoš. No, blíží se nám finále a já sama jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

381
gabisollis
Reagovat

no lidi kazdopadne me sokovalo ze si vzala do parady Petrovo deti co se tyka vizaze!:-)))prej je ostrihala obarvila…no chudaci

382
Honza
Reagovat

376 karelia
jasně, ale je to filtr. Musí se mně líbit, pak to ostatní. Chlap si vybere podle postavy, to se dá ovlivnit, ženská podle obličeje, to dost dobře nejde.

383
Ela
Reagovat

371: Ježíš, Kačko, jakou havěť ještě vlastníš??? Mně stačí šelma:-))) Co říkáš na medailistu? Já z něj bleju:-(

384
Hana
Reagovat

334 Bobby – jen maličkost, žádný plzeňák nikdy neříká ze z Plzně. :-)))))

385
karelia
Reagovat

382 Honza

A já si zrovna vybírám tak od všeho trochu ,hlavně ikdyž to bude typickej hezoun tak mě třeba ani neosloví. Je to strašně těžký co se komu líbí. Já to myslela hlavně tak že ikdyž ten člověk bude milej,supr chování a pod. tak má stejně smůlu pokud nepracuje chemie.

386
gabisollis
Reagovat

anjo-me spis prekvapuje ten vek Jindry bych ji z fleku rekla ta 40 a vic

387
gabisollis
Reagovat

karelia tak to presne je!:-)

388
Bobby Brown
Reagovat

384 Hana:
Však já také nejsem Plzeňák, takže já můžu. Tedy pokud je to nějak neuráží, pak to psát nebudu.

389
gabisollis
Reagovat

BB-ja jsem z Plzne(teda uz delsi dobu odstehovana dal na zapad)ale jako plzenacka ti muzu rict ze neurazi:-)

390
Honza
Reagovat

377 anja
Jo Andrea byla dobrá. Koukni my už jsme starý, víš kam šáhnout co olíznout, zkoušet netřeba. Rozdíl tam je dovnitř se tlačil Péťa ne Andrea, proto ta jiná měřítka. On se tak snaží aby ji něčím neranil, že se před ní už totálně vygumoval. Víme kdo by nosil kalhoty, Andrea a to nechce.

391
Hana
Reagovat

388 – jasně že neuráží :-))) Jsem kousek od Plzně, v Plzni jsem se narodila, jen nevím, kdo nám plzeňákům vkládá do úst, že takhle debilně mluvíme :-))

392
gabisollis
Reagovat

no jasne Hanko vid?kdopa,kampa,jakpa vzdyt to je normalni:-)))

393
Bobby Brown
Reagovat

389 gabisollis:
To mi spadla činka ze srdce. Protože urazit tebe, to bych se asi už navždy zahrabal do nejhlubšího bahna u nás v kopcích a nikdy nevylezl. :-/

394
anja
Reagovat

386 jo, ale nejvíce šokantní je věk Altmanky – 37!!! :D té bych se nebála tipnout tak 55 :)

395
Honza
Reagovat

385 karelia
Nezapomněla jsi na smysl pro humor? Já poznal přítelkyni na plese, měla kudrnatý vlasy, nikdy potom je už neměla, přesto právě proto jsem s ní začal chodit. Je to hlavně o vizáži, kdo říká, že ne je pokrytec. V dlouhodobém vztahu je to pak už trochu jinak.

396
gabisollis
Reagovat

BB-:-DDDto vis divocakum je dovoleno trosicku vice!;-)anjo tak to mas pravdu!a uz si videla ruzovej batuzek?:-))

397
Bobby Brown
Reagovat

391 Hana:
Izeeeeer!!!
To jeho video na youtube s „Pani, muaaate muaaak? Ne, muaaak nemuaaam!“ mne rozsekalo na několik dní. :-D

Já do Plzně občas jedu za jedním zákazníkem a také bych to tak nedramatizoval. Ale na to ze z Plzně se musím ještě optat na místě. Jen abych nedostal přes rypáček. Ale to on se Bobbík zase nedá, to ne.

398
Ela
Reagovat

394: Anjo, vždyť Renča je sympaťačka, pár kilo navíc nevadí, co bych za ně dala…

399
Honza
Reagovat

398 Ela
Renča je sympaťačka, umí krásně zpívat, proč se s ní Michal rozloučil? Proč byl u ní unavenej a šel spát?

400
karelia
Reagovat

385 Honza

Vždyt já souhlasím,píšu přece že jen proto že bude na mě milej tak že to mi nestačí. Jen mě se asi nelíbí takoví ti typický krasavci takže hezounek pro mě ne e..já potřebuji chlapský charizma :-)

401
karelia
Reagovat

397 BB

Jak se jmenuje to video? Chtěla bych se zasmát.

402
anja
Reagovat

397 ach no já jsem v Plzni byla počata :) můj tatík tam byl na vojně :D

403
anja
Reagovat

Altmanky růžový batůžek si ještě musím pustit! Altmanka mě děsně baví, taková Bárbína po 30 letech a 30 kilech

399 Honza, napadá Tě co jiného by chlap u Altmanky mohl dělat než se najíst a jít spaát? bo mě nic nenapadá :))

404
Bobby Brown
Reagovat

http:// http://www.youtube.com / watch?v=_VKEVx-ykyE

405
Bobby Brown
Reagovat

401 karelia:
Izer – plzenska mluva

chtěl jsem poslat odkaz, ale Panáček mne poslal do bahniště

406
RAINMAN
Reagovat

youtube.com/watch?v=_VKEVx-ykyE

407
gabisollis
Reagovat

anja.:-DDDty nikdy nezklames s otipovanim lidi!barbina po 30 letech a po 30 kilech:-))plus mas u me dalsi plus za to zapoceti v Plzni!:-))))

Reagovat

gabisollis (298): Blaznis ? To sem jeste mel pulnoc :D Jinak i kdyz ses ptala naseho kance, tak ti za sebe jako skoro chlapa odpovim taky. Sarka je proste hnusna baba. Nechtel bych ji videt bez make-upu a povahou taky neupoutala.

409
Hana
Reagovat

397 Bobby – jen se na to v Plzni zeptej, každý plzeňák je na to háklivý:-)) Samozřejmě si dělám srandu, ale každý od Plzně se ozve, že takhle nemluvíme. To je přímo do očí bijící kravina. Tak Izer v tom má prsty.:-))
392 gabisollis- – no jasně, copato, japato, dala by sis vošouch ??? :-))

410
gabisollis
Reagovat

BB neee zadny odkazy sem nedavej nebo budes padat do spamu (jako mikes) a to by byla tragedie.:-)

411
gabisollis
Reagovat

radstare no tak hezky ranko!:-)))

412
karelia
Reagovat

404BB

Děkuji. Jsem mrtvá :-D :-D ,mám držku dokořán což bych neměla protože jím černej pendrek , ale je Izer je fakt dobrej.

413
Bobby Brown
Reagovat

411 – si ještě najdi „Zdeněk Izer – Kamenolom“, z toho jsem také čůral slzy.

414
Honza
Reagovat

403 anja
to je co jsem psal, vybráno je dávno, teď je to nastavovaná kaše. První filtr je vzhled. Prostě mladé a štíhlé holky je válcujou. Pamatuješ na 2.řadu, Honza a Nikol, mohla by mu dělat dceru, nakonec si ji vybral a ona jeho ne.

415
RAINMAN
Reagovat

je.b.at

416
Bobby Brown
Reagovat

A do třetice „Zdeněk Izer – Bača“ – z toho jsem také nemohl.

417
karelia
Reagovat

412 bB

Chachááá to je kre.tén :-DDDDDDDDDDDD

418
karelia
Reagovat

415 BB

Nemůžu,směju se tady na monitor jak imbecil. Uf

419
Mikesh
Reagovat

187 jojo, koci, že umíš dobře gůglovat, už víme, nicméně jen takový drobnost: Svatá římská říše národa německého krále, aspoň co si vzpomínám, neměla. Takže pokud korunovace, tak leda na císaře (ale mohu se mýlit).

420
okkvp
Reagovat

anja v korpulentních osobách se pleteš, bývají často velmi náruživí

421
gabisollis
Reagovat

karelia ,BB tak to je bomba ten Izer!:-DDDDDpardon ajdo za OT;-)))

422
Bobby Brown
Reagovat

417 karelia:
To jsem rád, že jsem ti pomohl se rozesmát.
Teď ještě někoho dojmout k slzám a mám dneska splněno.

423
Bobby Brown
Reagovat

419 okkvp:
Naprostý souhlas!

424
Ela
Reagovat

407: RadstaRe, nepřestaneš šít do Šárky, že ne? Nestačí ti, že mě prudíš po ICQ?:-))) Co na ni říkáš v porovnání s paní P.?

425
anja
Reagovat

419 okkvp – však já netvrdím nic obecně, ale Altmanka mi teda jako náruživka nepřijde :)

ale to by chtělo aby to posoudili zdejší chlapi, třeba Bobby, koc, RadstraR, Honza ad. – dovolím si tedy dotaz : pánové, přijde Vám Renata náruživá? :D

426
karelia
Reagovat

420gabisallis
To je mazec že? Super. Hned je líp v tomhel debilním počasí.

417 BB

Na slzy kašli ,smích je zdravější…ikdyž já mám po pláčí hezkou plet.

427
okkvp
Reagovat

Renátka A. mi přijde docela přijatelná, pokud si tedy odmyslím zadřenou pubertu projevující se tou barbínovskou stylizací, zdrobnělinkami a ujetými jmény dcer. Jak jsem ji zatím viděla, tak se zdá cákla ještě poměrně neškodně. Pokud tedy nepoužívá výraz „manža“

428
Mikesh
Reagovat

190 – Ajdo, u té Andrey máš asi pravdu, v souvislosti s předchozím řečeným to bylo trochu nelogické. To nic nemění na mém překvapení nad uvažováním některých emancipovaných slečen, mladých dam, které umějí se slovem rovnoprávnost svérázně žonglovat. Takže rovnoprávnost je „peníze půl na půl“ (ovšem platí to jen v případě žen) – když už tedy pominu, že jsem si vždy myslel, že rovnoprávnost není o penězích, ale o vztazích.

429
Honza
Reagovat

chtěl bych se zeptat zdejších žen, co říkají Markovu vyhazovu za to, že se moc zajímal o Matýska a málo o Báru.

430
Honza
Reagovat

A co zdeněk. O dost mladší než Bára, hezkej, plno kamarádů, co ten tam hledá. Ale nejlepěí je ten co furt brečí, ten je k pláči nebo ne?

431
karelia
Reagovat

428 Honza

na mě to působilo spíše jako jen nějaké logické odůvodnění vyhazovu protože právě ta pověstná jiskřička nepřeskočila.

432
Mikesh
Reagovat

424 anjo, mě mezi muže nepočítáš? Jinak, Altmanka je prostě antikoncepční, tam se ňáká náruživost neřeší.

433
Bobby Brown
Reagovat

427 Mikeš:
Rovnoprávnost je, jak už sám název napovídá, rovnost práv, tj. mít stejná práva. Nic víc nic míň. Takže v podstatě rovnost před zákonem, ať už psaným, nebo nepsaným.

434
gabisollis
Reagovat

428-no tam prave nebyla ta chemie.

435
Honza
Reagovat

430 karelia
nemohlo to být tak, že Matýsek je jen její.

Reagovat

Ela (423): Nezaujala me ani jedna. Rozhodne bych si nevybral.
anja (424): Tezko rict. :)

437
Honza
Reagovat

431 Mikesh
To je zcela přesný, líp bych to nenapsal.

438
okkvp
Reagovat

Bára nevěděla koho a pomáhala si pseudoprohřešky ad 1. Ad 2 pokud se nepletu, tak dodala i něco o tom, že mezi nimi dvěma nic nezajiskřilo. A taky se to dá vyložit tak, že jej víceméně nařkla z promyšleného tahu přes dítě na matku.
Báru a její výběry ale nijak moc nepitvám, dlouho jsem ji sledovala jen okrajově a mám „mezery“ a taky jsem sebekriticky usoudila, že bych na jejím místě asi blbě formulovala proč je mi někdo sympatičtější a jiný ne.

439
Prochor
Reagovat

Včera byl roztomilý Matýsek od Báry jak nechtěl nikoho vyloučit. Ten asi na ty chlapi trpěl už aby mu Bára nějakého kamaráda našla.

440
Misha
Reagovat

428 – Marek se mi líbil daleko víc, jak Pačes, ale já nejsem Bára. Jinak tedy – pokud se potenciální partner věnoval víc mému dítěti, jak mě, tak bylo něco špatně a dál než ke kamarádství (pokud vůbec) by to zřejmě nedošlo.

Tohle je asi dost citlivá záležitost – věnovat se dítěti partnera je pěkné a žádoucí, ale nesmí se to přehnat … ta hranice je tam dost citlivá … Dobře to bylo vidět u Petra – Pavla to přehání místy až děsivě, Šárka to silně podcenila a Andrea to vybalancovala tak akorát.

441
gabisollis
Reagovat

tak se tu mejte lidi!:-)musim pretrhnout nit a jit se zapojit do pracovniho procesu(pisu to jen proto ze je tu mikes a je to odpoved pro mikese)mikesi po 13 letech jsem nastoupila do prace protoze obor ve kterem podnika muj muz postihla ekonomicka krize festovne a jako jedno z prvnich!tak snad je ma odpoved dostacujici na tema ktere jsme meli vcera.:-)

442
RAINMAN
Reagovat

BOMBA!!!

Žhavá novinka! Nejtrapnější moderátorka v ČR! Z dnešního rána. Díky RAINMANOVI to víte jako první. Najeďte na 29:45.

ceskatelevize.cz/ivysilani/210411058061126-pred-polednem-zpravodajsky-blok/?streamtype=WM3

443
karelia
Reagovat

434 Honza

tak to snad ne,přece jako matka by měla chtít že si potencionální partner všímá jejího dítěte.

444
Prochor
Reagovat

U Michala jsem zahlédl počínající dilema- hezkou Míšu nebo hezký bazén? :-)))

445
gabisollis
Reagovat

434-to je blbost tomu neverim

446
karelia
Reagovat

443 prochor

Jo to bylo do očí bijící :-) Ale asi má víc šancí u Míšy si myslím než u „bazénu“.

447
Honza
Reagovat

442, 444
teď je pro něj na prvním místě, ale nebojí se, aby to časem nebylo jinak, tj. nebyl raději se strejdou, tátou

448
gabisollis
Reagovat

honza to snad ne?!nevim to by me nikdy jako matku nenapadlo.naopak hezkej vztah k partnerky detem je velky plus

449
karelia
Reagovat

446 Honza
Jako možné je všechno ale na mě to působilo tak jak jsem napsala -prostě jen logická výmluva aby ho mohla poslat slušně domů.

450
Misha
Reagovat

427 – ono je to složitější
– pokud chlap přijde z práce, sekne sebou na gauč a nehne ani prstem, pak je zcela v pořádku, že přispívá na domácnost víc, páč ta ženská si to tam „vodře“ – nebrat jako dvojsmysl, prosím :o) … jinými slovy, pokud by její práci činila nějaká ta úklidová služba, chlap by se zřejmě nedoplatil, takže ona svou prací vyváží to, co by za jiných podmínek přispěla do společné kasičky.

– na druhé straně, pokud si doma chlap se ženou práci rozdělí rovným dílem, pak je férové, aby přispívali i stejnou měrou na domácnost. To třeba funguje zcela bez problémů u nás.

Je jasné, že existují i modely, např. model Southfork, kdy všechno platí chlap, aniž by jeho choť hnula doma prstem, nebo model Totáč, kdy ženská vydělává dost peněz, přispívá na domácnost stejně (někdy i víc) a ještě dře jak kůň, páč si vzala lemru línou … to je myslím ten model, kterému se chce vyhnout Andrea.

451
koc
Reagovat

OT – 418 – za zdroj nerucim :) – Od počátku čtyřicátých let byl Karel favoritem papežské kurie na hodnost římského panovníka proti císaři Ludvíku Bavorovi. V tomto ho podporoval i jeho bývalý učitel a nyní papež Klement VI., a proto poručil kurfiřtům Svaté říše, aby přistoupili k volbě budoucího římského krále, jenž by potom byl povýšen na císaře. Dne 11. července roku 1346 byl Karel hlasy pěti kurfiřtů, totiž arcibiskupa kolínského, mohučského a trevírského, českého krále Jana a saského vévody Rudolfa (dva zbývající kurfiřti, totiž markrabě braniborský a falckrabě rýnský nebyli ze vzdoru přítomni), zvolen římským vzdorokrálem. Stalo se tak u starobylého královského stolce (po německu Königstuhl) nedaleko Rhens na levém břehu Rýna. Dne 26. listopadu 1346 byl v Bonnu korunován.

452
Ajda
Reagovat

schváleno 404

BB – abys teda na Panáčka nenadával, vylovila jsem tě a můžeš pobavit ostatní :-))

453
Ajda
Reagovat

451 koci,
když už tedy plakátuješ OT, tak prosím něco zajímavějšího a krátkého.

454
Honza
Reagovat

439 Misha
Jo Andrejka, ať udělá co udělá, je to vždy správně. To je ta slepá zamilovanost. Šárka se dětem věnovala, ale pubertačky by se snad už mohly zabavit samy. Nedostala padáka, aby Andrejku nenervovala?

455
koc
Reagovat

453 – omlouvam se .. ale musel sem reagovat .. nevi to jiste ale stejne k tomu musi mit vyhradu :(
418 – duben 1355 – Karel IV. byl při slavné mši pomazán a korunován za císaře zároveň se svou manželkou, paní Annou Svídnickou

456
Honza
Reagovat

451 koc jak napsat dlouhej příspěvek a nic neříct

457
Prochor
Reagovat

(228) Reakce na starší příspěvěk, který mně zaujal:
Simuša:
„Taky jsem si říkala, jak je ta Pavla úžasná, že chrání lidi před jejich bl.ostí. Aby si náhodu negativním komentářem neudělali ostudu. “

Tahle metoda mazání komentářů dobrodějkou mně připadá jako systém: Uřiznu ti nohu aby jsi si ji nemohl zlomit:-))

458
RAINMAN
Reagovat

452 – Komentář č. 406 to jistil. ;-)

459
Honza
Reagovat

jmenuje se to HSTM, ale Pavla chce na dovolenou, Michal chce bazén, Péťa zazobanou podnikatelku, ach ty iluze ty dostávaj zabrat.

460
Mikesh
Reagovat

201 – Bobby, to byla jen volná asociace na téma „nejlepší kamarádka“; jaxi znám dost žen, kterým kamarádka přefikla manžela (pokud jej rovnou nepřevzala do svý péče). Znáš snad opačný případ v mužském provedení? Pro mužské jsou přece manželky kamarádů tabu. Jinak, jasně, Ty jsi psal o něčem jiném, já jen přidal další úhel pohledu, abych sufražetkám připomenul, co dokáží při svém moralizování ony samy. Ad 203 – začíná ve mně hlodat červík podezření, že budeme ještě hóódně vyvalení a že se nám Pavluša zvesela vysměje.
204 – gabi, o Andreu nejde, to už dobře okomentovala Ajda, já mluvil obecně. Prostě vztah je vztah a tam se snad řeší jiné věci. Jestli mají dva lidé táhnout spolu něco tak podstatného, jako rodinu, tak přece ne tak, že jeden bude žít nad poměry a druhý třít nouzi. Rodina je společný projekt a všechno je proto společné. Případ, kdy muž manželce řekne „hele, ty bereš 10 tisíc, tady máš ode mě také 10 tisíc, a zbývajících 20 tisíc si nechám, protože jedem napolovic“ – to je přece nehoráznost, aspoň to snad uznáš. A proč by totéž neplatilo v opačném případě? Zejména dnes, kdy plno žen zastává významné pozice. Kde je problém – v psychice žen? Na rozdíl od hloupého Petra si nemyslím, že by mužům vadilo, že vydělávají méně, to bohužel stále vadí hlavně ženám. Proto tu je tolik singlovek.

461
Ajda
Reagovat

458 – já ho neviděla, čtu si to v ,,zákulisí“ a tam jsem viděla jako první spam :-)

429 Honza – Bára tady v diskusi sama uvedla, že Marek ji nezaujal jako chlap, stejně tak Milan, prostě chemie nikde.

462
Mikesh
Reagovat

451 – dobrý koci, beru, v kejklech pozdního středověku se nevyznám. Ale mrknu na to, mně tam prostě ten král nesedí, ale možný to je. Vím, že o titul (císaře) usiloval už v bojích o Milán, a to bylo už někdy v r. 44.

463
anja
Reagovat

456 Honza, já asi vím co tím koc chce říct :)

464
Ajda
Reagovat

460 Mikesh- nic se nemá hnát do extrémů, vztah je hlavně o toleranci a domluvě.
Jasně že by Andrea nedělila s Petrem finance přesně napůl, ale já si myslím, že už ho dost poznala a měla jiný pohled než my. Navíc pokud mám správné info, pekárnu jí snad pořídil otec jejich dětí a tak je logické, že výnosy slouží i k jejich financování.

Já znám případy, kdy manžel zabaví ženě celou její výplatu, dostane od něj příděly na domácnost a musí doložit každou korunu. A znám případ, kdy ona roztočí v den výplaty tu svoji celou za hadry a boty.

465
anja
Reagovat

439 Prochor, jo, a kouzelné bylo jak chtěl mates vyloučit Báru :D

466
Jarča
Reagovat

Pořád se tu řeší krása Šárky. Nemyslíte, že krása je relativní pojem? Co je pro někoho krásný, tak se nemusí líbit jinému. Mě se u Šárky líbí postava, ale v obličeji je pro mě tuctová a průměrná. Líbí se mi víc Andrea a to tím, že z jde určitý charisma, jak už tu někdo zmínil.

467
kanárek
Reagovat

460 mikeš
Hele já myslela, že to téma financí bylo spíš sranda.
Ono je totiž několik možností, jak rodinné finance spravovat a záleží na tom aby to vyhovovalo oběma partnerům. Kromě případů, kdy se jeden z nich chová jako finanční analfabet.

468
kanárek
Reagovat

464 Ajda
Hele já nechtěla opisovat :-)

469
Prochor
Reagovat

293 Gabisolis – názor mužů na Šárku.
Pro mně celkem prostá, hodná holka která hledá muže. Není agresivní ani útočná , nedělá psychoanalýzy takže je mi celkem sympatická a nic proti ní nemám.
Kdybych si měl ale vybrat, tak bych bral ze všech jen Míšu od Michala.

470
Ajda
Reagovat

468 – jenom jestli ptáčku zpěváčku! :-)

471
anja
Reagovat

464 Ajdo, mně právě hapruje to, že se vůbec Andrea hlásila jako nápadnice k Petrovi a Jindra k Michalovi, už z jejich medailonku vyplývalo, že jsou to nic moc majetní chlapi – jeden truhlář, druhý kuchař – a tímpádem se tam už a priori daly čekat nějaké potíže s financema, takže mě dost zaráží, že se Andrea teprv teď zmiňuje, že „by chlapa neživila“

472
Lantana
Reagovat

ségra – (448) Marek je sympatický, na mě působí také jako, jistě fajn, ale jen kamarád
(449) v podstatě podepisuji :-))),

Jinak:
Petrův dárek – foto – to mě dostalo! Nevidět to, nevěřím :-DD.

Matyášek je fakt úžasný „šoumen“:-) a nezrežírovatelný, takže konečně také nějaká čistá „reality“…:-)

473
Lantana
Reagovat

Prochore (469) Tak jak to popisuješ mi víc sedí na Šárku od Michala (nehoda na kole). Šárka Petrova mi připadá, že je taková nepříjemně snaživá, či co – prostě něco mi na ní nesedí (- z toho co jsem viděla v TV s přihlédnutím ke střihu i režii).
Ale je fakt, že Ty píšeš chlapský pohled…:-D

474
Ajda
Reagovat

471 anja – to mi nesedí od začátku. Já tvrdím, že Jindra tam chtěla jít a Andrea se přidala, měla to jako povyražení z denní nudy. Rozhodně poslední o co stála byl Petr. Reklama pro pekárnu Beruška a možná nějaká mailová nabídka od zajímavých chlapů, toť celé. Celou dobu je krásně nad věcí, nic neřeší, užívá si to.

475
Prochor
Reagovat

Ještě k názorům jestli vybírat pro sebe nebo pro děti.
Osobně se přikláním vybírat pro sebe protože jednou děti stejně vylítnou z hnízda a houby jim bude záležet na tom, koho vám nechají na krku.
Nehledě na to že děti si od vás taky nenechají mluvit do výběru partnera. Alespoň dnes už to není pravidlem jako dřív.
Vybíral bych pro sebe a jen bych hlídal, jestli tu dotyčnou děti obecně akceptují.

476
Prochor
Reagovat

473 – Snaživá Šárka je. Ovšem podle mého vnímání je to právě hodná holka, která dává srdíčko moc rychle. Takže chlapa si tím odradí. MUDr Plzák by jí nepochválil.
Hlavně ovšem nepoužívá špinavé psychologické zbraně (vyvolávání pocitu méněcennosti, šrouby do hlavy, , teror slz, vnucované teorie např.velké M/Ž atd..).
Ve vzhledu to nebude že je sama – to jsem viděl ošlivější manželky a matky.
A jestli je jednoduchá? Určitě se mezi chlapama najde někdo také ne moc složitý, komu by to nevadilo.
Moje babička vždycky říkala perlu: Na každý hrnec se najde poklička, jenom se musí chtít:-)))

477
Lantana
Reagovat

Prochore (476) babička měla svatou pravdu. Od jednoho „hrnce“ má tuším dceru:). Každopádně nepřipadá mi nějak nadprůměrně hodná, nedokážu definovat co mi na ní nesedí. Ale já s ní žít nebudu, tak je to šumák :-))))) ;-)

478
Bobby Brown
Reagovat

452 Ajda:
Já jsem na Panáčka nenadával, neboj. To bych si nikdy netroufl. My to s holkama vyřešili oklikou.
Taková jsou vaše pravidla a já proti nim ani nekvíknul. :-|

479
Bobby Brown
Reagovat

474 Ajda:
Rozdíl mezi Andreou a Pavlou v tom „Být nad věcí“:

Andrea – nekecá o tom, ale je to na ní vidět.
Pavla – kecá o tom už pár týdnů, ale není to na ní vidět.

480
Lenka
Reagovat

Tak tady toho přibylo… :-)
Jinak jsem koukla na iprimu – a opět jsem „moudřejší“ = poučenější… :-)
Paní P tam v diskusi u svého profilu opět (!) poučuje, že nekoukáme na RS, ale na tv hru a své projevy odůvodňuje „výbornou režií a obsazením“…
Tak nevím – to si fakt ta ženská myslí, že jsme my, diváci, blbci?
Jen škoda, že to není ve slovenštině… ad a/ každý čt bych si připadala jako kdysi při tv pondělcích ve slovenštině, ad b/ osvěžila bych si jazyk sousedů pro FHŽ. :-)

481
Bobby Brown
Reagovat

460 Mikeš – OK

482
Lenka
Reagovat

ještě tiše doufám, že než tahle řada doběhne, tak se dozvím, proč x účastníků téhle RS (bez ohledu na první či poslední řadu) o natáčení vypráví své cca o 99,5% jinak, než tahle svatá žena…
tím jejím půlprocentem míním, že je jaksi zvláštní – a nechce se mi napsat slovo od B, anébrž to není slušné :-)

483
Bobby Brown
Reagovat

480 Lenka:
Už jsem si dělal starosti, že tě někde přepadla vánice.

484
Lenka
Reagovat

a jestli mi tady něco ušlo – ve smyslu, že se RS změnila na tv inscenaci či tv hru – tak mi to, prosím, milí spoludiskutéři, řekněte… možná jak jsem pár dnů neměla čas, změnilo se pojetí… :-)

485
Lenka
Reagovat

483 Bobby Brown
nepřepadla, i když poblíže města, které zde bylo dneska „na tapetě“, padá… :-)

486
Bobby Brown
Reagovat

485 Lenka:
Ty jsi také od Plzně?
Sakra, to vypadá jako kdyby byl internet jenom tam. ;-)

487
Lenka
Reagovat

486 BB
všichni jsou už Mexiku… :-) oprava … všichni jsou v P… :-)
četl jsi ty nové slinty na iprima?
opět info, že se od P (Písek) paní P jenom hraje… to snad už fakt není možný… napadá mě pár dalších slov od P…
Kam až takhle ženská je schopná zajít v blábolení a oblbování lidí?

488
Mikesh
Reagovat

293 – Gábi, Šárka je šmrncovní holka s bezva postavou, její singlovství mě mate, takže bůhví, v čem je problém. V menší intelektuální vybavenosti to nebude – ostatně, jako úplná hlupka na mě nepůsobí – páč tu muži zas tak tolik neřeší. Honzo (310) palec nahoru. A (322) Péťa je mimořádně hloupý chlubílek. Právě to se mnou otřáslo, nechápu, že to jinak bystrá anja nepochopila. Malamaslicka (316) … hihihi.
319 – Elčo, to bylo, takto jsme to měli my (o peníze jsem se absolutně nestaral, tedy kromě občasné pochvaly, jak si s nimi choť vede). Dnes ale má hodně žen prostě slušný peníz, ale stále stejný (původní) postoj jim komplikuje život. Asi to chvíli potrvá, než pochopí, že se změnou postavení by se měly změnit i postoje. Jinak, ze z Plzně jsem původem spíš já – mají tam dokonce můj sbor (gůglista Ti už řekne, jakej).
347 – anjo, Ty se holt nemažeš (a to já tu jsem za sprosťáka). Zastanu se Šárky – ona jako po Péťovi jela, to jó, ale štáb ji jasně vnutil do razantnější role, celý je to přehnaný. A ten bl.. eh, Péťa, místo aby toho využil, si užíval roli neodolatelného fešáka, co musí ženský od sebe odhánět vidlema, no nedala bys mu facku?

489
Bobby Brown
Reagovat

487 Lenka:
Však tam taky dostala čouda. Takže pak hodila jakous takous neutrální (smrdící uražením) odpověď.
Ale může si zato sama. Ono pořád musí reagovat a vysvětlovat, jak že si to máme vysvětlovat a jak ona ví jak to bylo a my ne (což je pravda, my tam nebyli). Tím ale vydráždí lidi k reakcím.
Je zajímavé, že dostává hodně kapky od ženských. Mnohem více než od chlapů.

490
Lenka
Reagovat

Jak to tady nestíhám všechno fofrem přečíst… nevyšlo mezitím najevo, že Pavla je vlastně herečka profesí, která byla angažována jako zpestření RS? a tajili nám to???
:-)
Jinak mi to už hlava nebere :-)

491
Lenka
Reagovat

Dokoukla jsem upoutávku… a sakra :-) … je tam převlek (hlava, šílený! tenhle repas na mladici)… milí přátelé, jsem na lopatkách, vzdávám se!!!
Je to herečka, je to herečka, je to herečka…
A je to marný, je to marný, je to marný…

492
Bobby Brown
Reagovat

490 Lenka:

Jo, to mě také už napadlo, že Prima na závěr posledního dílu odhalí pravou identitu Pavly, jakožto nastrčeného agenta.
Pak bude detail na Pavly obličej. Ta udělá slavnou grimasu, kdy si strčí palce do koutků úst a ukazováčky do koutků očí a roztáhne je a vyplázne na nás na všechny jazyk. Pak s ním udělá známé dlouhé „bl_l_l_l_l_l_l_l_l_l_l_l_l. A máte to, vy pitomci!“ – a světla zhasnou.
V tomto okamžiku se Panáčkovští diskutéři kácí ze židlí na záda s výrazem němého úžasu.

493
anja
Reagovat

487, 489 čím víc tím hůř mešuge :)

(takovou exhibici jsem snad nezažila co net netem stojí )

494
anja
Reagovat

492 Bobby, úžasná spekulace, přesně takle bych to chtěla zazřít! :)

495
Lenka
Reagovat

493 anja
Díky! myslela jsem si, že jen já jsem nějak „divná“ v chápání, jak tady tu diskusi sleduju krátce…:-)

496
anja
Reagovat

491 Lenka, já ten její upgrade vydýchala už včera začerstva .) taky mě dostal do téměř vodorovné pozice :DDD

497
Lenka
Reagovat

492 BB

Jako vždy výstižné a přesné!

Já, bloud/ka, čučím už na jedenáctero dílků a trošinku jsem pochopila až nyní… ouvej, jouvej, kam se mi ztratil IQ mezi křeslem a obrazovkou?!?

Tak ona je to hééérečka… holka naše šikovná… :-)
No, není nad metody slavného Stanislavského… to má grády a šťávu, kam se hrabou normální účastníci RS… a ještě to je píšící hérečka…

Jen doufám, že příště sundá tu neslušivou tmavou paruku… kostýmy má jinak vcelku dobrý.

498
Lenka
Reagovat

Omlouvám se za zkopírování několika perel P. z iprimy:

„Už od Písku jsem tam jako „účastník akce“ a pouze hraji svou roli….a že vám to tak nepřijde? No vždyť říkám – výborná režie a obsazení…. a rozpor mezi tv a blogem je pouze zdánlivý. Já popisuji skutečnost takovou jaká byla.“

Tak tohle, když přečtu, tak jen tiše koumám, jestli jsem intelektově deficitní já nebo někdo jinej… :-)

Brát to vážně, tak si okamžitě skáknu k Chocholouškovi, aby mě proklepnul… jestli umím číst, chápat a koukat… :-)

499
Lantana
Reagovat

Lenko (482) – Rozumím tomu, že někomu je Pavla nesympatická, protivná apod., já ji mám „neutrálně“,ačkoliv se v tom nimrá opravdu zbytečně moc. btw.dost věcí o kterých píše byly účastníky naopak potvrzeny.

500
Lenka
Reagovat

499 Lantana

asi mám menší snášenlivost na lhaní a oblbování lidí … :-)

501
Lantana
Reagovat

Lenko (500), nebo to moc prožíváš – nic ve zlém. ;-)

502
Lenka
Reagovat

501 Lantana
:-))
tak prožívám určitě jiné věci :-) a tady se jen neskutečně bavím… a o to tady jde, ne?
takže díky primě za tuhle hééérečku, jinak by to byla vcelku nuda :-)

503
Lenka
Reagovat

501 Lantana
můžu dotaz – taky jsi byla v RS nebo se mi pletou nicky?

504
Mystery
Reagovat

Renata byla úplně nadšená, jak se jí malá Sandra vrhla do náruče – já teda viděla, jak tam stála jak tvrdý Y.
Cenu za nejlepší výkon u mě ale získává malý Matýsek, jak roztomile vytuhl po grilovačce :-)

505
Lantana
Reagovat

Lenko (503) v RS jsem nebyla, ale mám některé věci přímo od účastníků potvrzené. Proto jsem před tím reagovala.

506
Lenka
Reagovat

505 Lantana

Ten dotaz nebyl reakce na napsané, vůbec ne :-) – jen jsem si asi popletla nicky … asi jsem myslela Lálu

507
Lantana
Reagovat

Lenko (505) V pohodě – já jsem to zase jen trochu dovysvětlila , no… ;-)

508
Ela
Reagovat

469: Prochore, Šárka možná nemá nejvyšší IQ, ale mně se líbí a to nejsem lesba ani za mák:-) Jinak žeru kocoura od nenáviděné dámy!

509
Bobby Brown
Reagovat

Lantano – ty jsi ta černovláska s kérkou na levém rameni?
Když už tě tedy tady probíráme.
(Fotky ze srazu.)

510
Ela
Reagovat

BB, prozraď svou identitu! Lantana je skoro z Prahy:-)

511
Bobby Brown
Reagovat

510 Ela:
Ty jo. Tys to na mě vybalila.
Počkej, já se Lantany ptal jen na to, kdo ona je na fotkách zde umístěných. Kde bydlí a tak jsem po ní vědět nechtěl. Jinak skoro z Prahy, to je vlastně půlka Čech. ;-)

Teď ani nevím, jakou mojí identitu máš na mysli. Jsem Bobby Brown, zde anjou zařazen do místní ZOO jako divočák. Tož asi tak.

PS: dlouho tady nebyl bobr…

512
Ela
Reagovat

Divočáku, že jsi kanec, už víme všichni:-))) Zajímá mě lokalita, Praha, Kladno, Mělník a spol.:-) Květákov zdraví zbytek světa!

513
Lantana
Reagovat

BB (509) Ano. (Já „skoropražská“ – Elo :-) )

514
Ela
Reagovat

Lantano, že jsi byla ráda, že tě Radek dovezl domů?

515
Lenka
Reagovat

511 BB

sakra, tady přímo kráčí dějiny :-) jen tu chvíli člověk není a je blboučkej – bobr je kdo?
jestli mohu tipnout – kocourka jste přejmenovali? :-)

516
Ela
Reagovat

Leni, jak ho nazveš? Loudil?

517
Bobby Brown
Reagovat

512 Ela:
No…, tedy…, ehm…, teď jsem spíš malé vystrašené selátko, které přesně neví která bije, resp. která bít bude.

Hele, já také vlastně nevím kdo jsi a odkud – prostě Ela na Panáčkovi. Já jsem BB, s tím si asi teď budeme muset vystačit.
Ale vlastně, když tak nad tím přemýšlím, tak tuším dvě indicie jsem zde utrousil. Z těch by se to i dalo tipnout. Nebo alespoň zúžit výběr.

Jinak admini to asi poznají z UPC IP adresy. Ale Ajdo pšššt – jo?

518
Bobby Brown
Reagovat

515 Lenka:
Bobra vyfasoval vapol.
Chudák byl odrovnaný z toho, že má „huňatý placatý ocas, široký až 16 centimetrů“.

519
Ela
Reagovat

Já jsem Ela ze Lhotky:-) A ty jsi se kanče dosud nevyjádřil!!!

520
Lenka
Reagovat

Ela

uff – dočítám, seč můžu :-) abych chytla nitku…
mám ovšem zmatek – kdo je bobrem a kdo loudilem ???
a teď mě odbouralo to vystrašené selátko…:-) – viz BB
šmankote – tady zmizel kurník a je to zoo!!!!

521
Lenka
Reagovat

518 Bobby Brown

no… co na to říct?!?
asi jen to, že ten kdo mu tuhle přezdívku dal, ví dobře, co činí… :-)

522
Lantana
Reagovat

Elo (514) – To víš že byla. A ráda jsem poznala fajn lidi.

523
Ela
Reagovat

Lenko, žádný strach!! Naše hyeny tě zachrání!

524
Lenka
Reagovat

523 Ela
díky! :-)
kurník byl dobrej, tam se mi líbilo, zoo taky dobrý! :-)

525
Bobby Brown
Reagovat

Ela – ty hele, a proč zrovna já mám odhalit, kde je můj revír? Hm, to jsou věci.
Aha ony jsou ty hony na černou, tak chceš vědět kam vyrazit s dvouhlavňovkou.
Sakra, teď začínám litovat, že jsem se té Lantany vůbec ptal. Jinak Lantano díky za odpověď.
Tys tedy na mě nekompromisně nastoupila jako bychom byli v oktagonu.
Jo a anja mne nazvala divočákem, ten kanec zavádí ten význam trochu jinam.

Elo, já jsem se vyjádřil. Ale ty jako bys to neslyšela neviděla. :-)

526
Mikesh
Reagovat

391 – Hana: tak nevím, táta je čistokrevný Plzeňák (už od 15. století), a když doma spustil „spívánky“, lezli jsme po zdi. Mluvíte prostě strašně. A to „ze z Plllzně“ mám od něj.
464 – Ajdo, Adreu neřeším, ona se vyjadřovala celkem střízlivě a k Tvé 190 není co dodat. Domluva a tolerance, to jsou krásná slova, jen si jejich naplnění každý vysvětluje nějak jinak – což asi víš.
Příklady, co uvádíš, jsou ale extrémy: asi takové případy jsou, ale kolik? Já teda znám spíš případy toho rozhazování. Ne tedy tak extrémní, ale… Nicméně, řeč byla přeci o něčem jiném.

527
gabisollis
Reagovat

tak jsem zpet a zdravim vsechny hlavne Lenku.(tu uz jsem dlouho nevidela!:-)))Leni je tam toho vic na iprime?mam tam zajit?koukam ze jste nezahaleli ale nejvic me opet pobavil BB:-)a Leni.

528
gabisollis
Reagovat

no a jeste musim dat bod Mikesovi za „antikoncepcni Renatu“:-))))jako ona urcite neni zla ale je zvlastni.:-))

529
Bobby Brown
Reagovat

gabisollis:
To jsem rád, že se bavíte.
A co já, co?
Ještě teď se mi třesou kopýtka jak jsem vystresovaný z té kamizolky Ely, co mne tady naháněla s kulovnicí.

530
gabisollis
Reagovat

:-)))no jsem koukala a hned se prihlasila a priletla napomoc!vis ze husy jsou lepsi hlidaci nez pes!:-))teda pisou to na netu:-)

531
Bobby Brown
Reagovat

Jinak já myslel, žes letěla na šestou do práce. Jsem to asi špatně pochopil.

532
gabisollis
Reagovat

ne na ctvrtou a uz jsem zpet!nic se nema prehanet:-)))))

533
Bobby Brown
Reagovat

530 gabisollis:
Na jakou pomoc. Vždyť tady jsou fotky toho srazu. Tak jsem se jenom zeptal, jestli je to ona. To přeci nebylo nic tajného.
Ale že mi ta mrška zatopila, to jo.

534
Lenka
Reagovat

527 gabisollis

taky zdravím a hlásím, že v tvém oblíbeném městě sněží a je zima :-)

535
gabisollis
Reagovat

Leni ty jsi z Plzne?:-)samozrejme pokud to chces prozradit.ted jsem se zacetla do iprimy zajimave cteni:-)))

536
Bobby Brown
Reagovat

534 Lenka:
V mém milovaném, tajném, revíru také střídavě sněží. Kopečky už jsou obílené. Dole spíše mokro.

537
Prc.INka
Reagovat

Petře, jestlo čteš diskuze: Nenakupuj dárky v hrabáku (Vše za 30,-), je to fakt trapný. Hnusná váza, hakisák a rámeček na vlastní fotku, to se nepovedlo. Taky tam nakupuju, ale ne dárky :).

Nejvíc se mi líbí Andrea, víc než Šárka, o moc. Sice je pravda, že má A. víc vrásek, ale u ní mi to nevadí, má charisma, vyzařuje z ní vyrovnanost a sexappeal. Působí na mě přirozenou autoritou :)……

538
Lenka
Reagovat

535 gabisollis
není na tom nic tajného, kousek od P. – to jsem jen reagovala na vaše povídání hoooodně nahoře :-)

539
Bobby Brown
Reagovat

535, 538:
Tady jsou snad všichni od P.
Buď od Plzně nebo od Prahy.
Jenom Bobby Brown je od nás. ;-)

540
gabisollis
Reagovat

kousek od P mam nejlepsi kamaradku a jmenuje se Lenka!:-)))ale casto telefonujem a ona nechodi na diskuze ale nekdy mam pocit jako by jsi byla ona!!:-))

541
gabisollis
Reagovat

BB no tak hlavne ze uz vam tam zavedli net!:-)a ja uz taky nejsem od P:-???

542
Bobby Brown
Reagovat

540 – Tak na tohle si počkám. Připomnělo mi to Poštu pro tebe. Tak uvidíme…

543
Lenka
Reagovat

540 gabisollis

jsi milá, díky :-)
asi máme hodně společného – P., P., P., kurník, slepice, husy…

(vysv.:
1.P – Plz
2.P -Petr
3.P – Pavla – alias? skutečné jméno této významné české herečky a spisovatelky mi známo není,užívám pouze její pseudonym ……………… :-)

544
Lenka
Reagovat

542 BB

žádné tajemství se nekoná…
noc je jak temná madona… :-)

545
Bobby Brown
Reagovat

541 gabisillis:
Jj, zavedli. Psala jsi, že na západ. To může být oblast Stříbra, Mariánek či Chebu. Hm, uvidíme.

546
gabisollis
Reagovat

posta pro tebe zkoncila neuspechem.ale nevadi holt je vic fajn Lenicek!:-))

547
gabisollis
Reagovat

jeste vic na zapad!:-)))

548
Lenka
Reagovat

546 gabisollis

Pravdu máš! – jen BB je jediný a jedinečný !!!

549
Hana
Reagovat

526 mikeš- v životě žádný plzeňák neřekl ze z Plzně, žiju to od narození, veškeré příbuzenstvo mám v Plzni a okolí, ale ze z Plzně tu NIKDO neříká. To se nám snažil vnutit do úst někdo v televizi, prý Izer :-)) Mě se otvírá kudla v kapse, když slyším, že nám to někdo vkládá do úst. Ale s tebou se Mikeši hádat nebudu, vím že to nemá cenu. Možná mi to tu nějaký plzeňák potvrdí :-)))

550
Lenka
Reagovat

549 Hana

souhlas, 3x souhlas – máš pravdu!

551
Bobby Brown
Reagovat

547 – Aha, takže BRD? Proto neumí pan Gabisollis česky! No jo…

552
Hana
Reagovat

550 Leni díky díky díky :-)))))))))))

553
Bobby Brown
Reagovat

548 Lenka:
Ty Leni, tuhle přezdívku už dostal kdysi Arnold Schwarzenegger. To bych si tedy netroufl si nechat takto říkat.

554
Lenka
Reagovat

553 BB

mohu-li si dovolit – menší oprava:
přezdívka = divočák/kanec
jediný a jedinečný = konstatování ! pravdivé, mimochodem :-)

555
gabisollis
Reagovat

zahada rozlustena!:-)a ted k hstm no Bare to moc sluselo,malej byl bajecnej.a nechapu Zdenka proc vzdycky cuci nekam uplne mimo.:-)ze by stydlin?

556
Lenka
Reagovat

555 gabisollis

asi i v reálu nemluvnej, ty kamery pro něho musí být strašný…

557
gabisollis
Reagovat

z tech odpovedi na iprime me chytla zaludecni neuroza!:-)ajdo jak se dostanu k bodu 9?:-))

558
Lenka
Reagovat

555 gabisollis
ale malej byl s tím štěnětem kouzelnej :-)

559
gabisollis
Reagovat

jj i pri tom vyrazovani.:-)

560
Lenka
Reagovat

557 gabisollis

ber to jako herecký výkon, jinak se to dokoukat a přežít nedá… :-)

561
gabisollis
Reagovat

dneska mame farmare ty previti me vypli jojku.jde jen markyza takze budu muset cekat az to bude na netu.ale uz se nemuzu dockat!!!!!:-)

562
Bobby Brown
Reagovat

555 gabisollis:
Jé, já tedy rád jezdím do Schwarzwaldu. Jednak tam bývají jisté koncerty a hlavně nádherná země ten Baden-Württemberg.

563
gabisollis
Reagovat

BB no vidis to ani neznam!:-)))

564
Bobby Brown
Reagovat

555
Jinak ke Zdeňkovi. Toho jsem si všiml i já, jako chlap, že čučí všude možně, jen ne na Báru.
Ale zase na druhou stranu, jako chlap musím říct, že ono to s vámi také není jednoduché.
Vy dokážete tak upřeně zírat do očí, že si připadám jak nabouranej počítač hackerem, který okamžitě šmejdí po harddisku a sosá všechny informace co to dá. Se pak holky nedivte.

565
koc
Reagovat

tak Altmanová ma za sebou Prostřeno i HSTM .. bude v nove serii Jste to co jite ? ;-)

566
Lenka
Reagovat

564 BB
myslím, si, že je holt i v běžném životě trošku nesmělej, kdo by se mu pak divil, když má „natáčet“ před kamerami… to nemůže být vůbec sranda, tam takhle mluvit a dělat, že je to „přirozená“ řeč

567
gabisollis
Reagovat

Lenko kazdej holt neni rozena heeeeerecka!vid?:-))))

568
Bobby Brown
Reagovat

566 Lenka:

Leni, to mi povídej. Já s mojí kamerofóbií…
Na mě kameraman tu mašinku namířit, tak ho trknu a uteču.

569
Lenka
Reagovat

567. 568

pravda je prostá, milí přátelé… :)
… je pravej!

570
gabisollis
Reagovat

no konecne alespon nekdo kdo pochopil ze neni herec!:-)jinak ja bych teda pred kameru nesla ani nahodou me staci zabery z dovolene!:-))ale je fakt ze je jich tam plno i prirozenejch.Bara,Renata i ta Sarka…

571
Mikesh
Reagovat

Hele, gábi, když už bydlíš u těch ehemaligen Landsleute, bzw. jejich soukmenovců, znáš už i takové výrazy jako: Würdelosigkeit, baumlos, Hoch- und Deutschmeisterlischen Güter Administration ? A pokud ne, věděl by Tvůj Gatt?

572
anja
Reagovat

gabi, ad německo – dneska na nově dávali jak se nějaký děda zazdil ve sklepě, zastihla jsem jen tuto reportář, ale byla vskutku ROFL :DDD

573
anja
Reagovat

aaa PPN nám pod posledním dřístem slibuje nějakou megaudálost na jachtě :D koc, nachystej se, tentokrát to nebude okurka, ale nějaký jiný, daleko větší mořský živočich ;)

574
koc
Reagovat

573 – to bude minimanle zneuziti chobotnice :)

575
gabisollis
Reagovat

ne Mikesi.ja sice mluvim nenecky rozumim,ale nijak excelentne.:-)a moje draha polovicka neni nemec.my si tu jen tak zijem v cizi zemi…:-))))

576
gabisollis
Reagovat

tak vam dekuji za zpravy ze SRN!:-)))ja jsem furt na ceskem netu nebo satelitu tak nevim nic!:-))))

577
Lenka
Reagovat

573 anja

info z téhle strany jaksi nevěstí nic pravdivého, střihač řádí… :-)
megaudálostí pak může být cokoliv od šplouchnutí vlny… přes okurku… až po … tsunami

578
Bobby Brown
Reagovat

A jsme zase zpátky u Pavly. :-D

579
gabisollis
Reagovat

leni-byla jsem na navsteve na blogu a pise ze vyjede po Petrovi.tak proto dnes ta obhajoba na iprime!:-))))a jsme pod drobnohledem.neni to zvlastni sem chodit cist a pak si bezet stezovat jak jsme strasny?:-)))

580
gabisollis
Reagovat

BB-no jasne to uz tady dlouho nebylo!:-)))

581
Bobby Brown
Reagovat

579 gabisollis:
Zvláštní je si to sem chodit číst a jinde psát, jak už jí vůbec nezajímáme.

582
Lenka
Reagovat

579 gabisollis

děvčico neščastná… :-)
kam si to vlézla???
čeho se to ještě dočkáme ?!?
:-)

P.S. nechceš mi snad tvrdit, že se z nové tv inscenace „Hraji o chlapa, děti, dovolenou a zbytek beru taky“ stane trošku lechtivější dílko?!?!?

583
gabisollis
Reagovat

Leni :-DDDDDDD no nevim je me divny ze to tak na sebe praskla!ale doslovne pise ja vyjedu po nem!!

584
gabisollis
Reagovat

Bobby to nepsala ona ale jeji fanynka!:-)))no ale neverim ze si to tu necte i sma vyvolena!kde by pak brala namet na psani co se musi vysvetlit tem hlupakum divakum ze?

585
Lenka
Reagovat

583 gabisollis

no, práskla… otázkou je, zda cosi nemá zvýšit čtivost… :-)
a otázkou druhou je, co si kdo představuje pod pojmem „vyjela“…

asi by nám měli odpovědět zde přítomní chlapci, ti s tím mají větší zkušenosti, jak je ženské uháněly… (a když to dokážou tipnout s tímto druhem žen, budeme vědět, co lze očekávat – já tedy netuším a že mám fantazii sakra bohatou)

586
koc
Reagovat

že by Pavla dostala chut na Nanuka ? no ve vedru uz to pravda nekdy nemysli a tak je to mozne :)

587
gabisollis
Reagovat

s timto druhem zen si to taky nedokazu predstavit!:-DD

588
Lenka
Reagovat

586 koc

šmarjápano, kéž nás prima, zima a zdejší diskuse od té letní pikantérie uchrániti ráčí…

589
Bobby Brown
Reagovat

583 gabisollis:
Tak na to, jak se ohání smlouvou a jak nemohla a nemohla a nemohla odstoupit, tak docela dost prozrazuje na blogu. To jí už asi nějak nevadí a Primě asi také ne. Zde doslova prozrazuje, co se stane. Jedna z účastnic se zde přiznala, že když tady něco řekla o HSTM, tak jí Prima poslal vytýkačku s odvoláním na smlouvu. Hm, tak buď lakuje, nebo fakt nevím. :-/

590
Mikesh
Reagovat

Hele, holky, nééé tak jednoduše. Vyjet po někom většinou znamená otevřít si na něj ústa (jak my, muži, dobře víme a známe). No jó, vy to ale chápete po žensku.

591
gabisollis
Reagovat

myslis ze je nasazena??jako Lida z lidu??

592
koc
Reagovat

588 – treba se jen chtela ochladit .. ale neco se na te lodi stat muselo .. opravdu sem nenasel nic co by blogujici dostlacilo do te ublizene role .. a ze pise ze se neco stalo mimo kamery ? to jako co .. maximalne ji ignoroval a nebo si spatne prebral signaly k nemu vysilane .. když vysilal on na prijmu nebyl a kdyz nevysilala tak mel pocit ze neco chyta :-D .. k oboum by byl potřeba navod k pouziti

593
gabisollis
Reagovat

Mikesi asi ti musim dat za pravdu!!:-)a to by i odpovidalo pac nejake zenskosti si nedovedu vazne predstavit u teto osoby.:-)))

594
Lenka
Reagovat

590 Mikesh

díky za chlapskou zkušenost a chlapskou info

595
Lenka
Reagovat

592 koc

jen žertuj :-)
manuálu se ti dostává každý čt po vysílání té tv inscenace…

596
gabisollis
Reagovat

koc:-DDD,a nevis kolik je dilu do konce?1 nebo 2?

597
koc
Reagovat

596 -2 .. je 13 dilu

598
Lenka
Reagovat

597 koc

dva díly do konce, jedna dovolená ? fakt ještě dva?

599
koc
Reagovat

598 – jj .. jeden a pul dilu na dovcu staci a potom by melo byt sezeni ktere se tocilo ted v prubehu vysilani ..

600
okkvp
Reagovat

ad P. na lodi – teď už asi konečně dojde na to, co avizoval jeden můj zákulisní zdroj hned od začátku – že budou intriky a už se tedy těším skoro se až tetelím ;-)

601
Lenka
Reagovat

599 koc
díky, mám v tom po posledních zásnubách zmatek :-)

602
Bobby Brown
Reagovat

600 okkvp:
Intriky? To jako mezi Andreou, Petrem a kapitánem jachty? Protože Pavla přeci nepřichází v úvahu. Ona tam přeci jela kvůli holkám, aby si tu dovču jako společně užily.

603
gabisollis
Reagovat

myslis po tech tak trochu zasnubech?:-DDDDno ale vlastne mel pravdu bylo to jen tak trochu v case na dovoleny!:-))jak deti ve skole!:-))okkvp-ty vis neco vic???

604
koc
Reagovat

601 – mozna ze po Nanukovi vyjede televizni Pavla takovym zpusobem ze ji buou muset vysadit nekde na opustenem ostruvku a nebo do zachraneho clunu

605
anja
Reagovat

asi po něm vyjede tak, že mu ještě důrazněji nacpe nožku nebo cosik od svého těla do rozkroku, má to nacvičené z domu, na jachtě jako když najdeš :p

606
anja
Reagovat

604 aha! žena přes palubu :))

607
okkvp
Reagovat

vím jen že, jde o popsání situace od Zdroje

608
Lenka
Reagovat

nepodceňovala bych tyto typy žen!
ale to zase budou muset ozřejmit zkušení chlapi, čeho by byla tahle původně nenápadná paní při svitu reflektoru, před očkem kamery a pod žhoucím sluncem a v boji za cosi (mám v tom zmatek, oč vlastně už teď boj jde) schopná …

609
gabisollis
Reagovat

joooo tak to miluju takove to -ja neco vim ale nepovim!!:-)

610
koc
Reagovat

607 – no pockej zadne intriky byt nemohou .. sak je blogujic velkou kamaradkou Andrejky a jak nam napsala tak za ni jezdi ;-) jedine ze by to daly holky dohromady a zacly bydlet ve třech ;-).. Pavla skutecna jim pojisti Berušku a vezmou ji do party .. intrikovaly mozna tim kde vysadit Nanuka aby neprekazel :)

611
Bobby Brown
Reagovat

Kdybychom byli na srazu Panáčka, tak bychom to mohli z Anrdrey vytáhnout. Takhle nás tu jen okkvp dráždí, jak čokly voňavou šunkou, ale tu dostaneme až příští čtvrtek.

612
gabisollis
Reagovat

Leni tak to sedi!rozhodne nepodcenovat!!!ta pujde i pres mrtvoly…vzdyt je to pojistovak!:-)

613
gabisollis
Reagovat

BB-nedelej si chute na sunku bude jen zrni!:-)))

614
Lenka
Reagovat

a ještě vymletý, takže jen plevy… :-)
(zrní prý už pro nás není)

615
okkvp
Reagovat

Gabi, já ale o tomhle nic víc opravdu nevím a i tak to mám jen zprostředkovaně (svět je malej).

616
Bobby Brown
Reagovat

610 koc:
Jo, to je fakt. Ještě se tu nabízí jedno řešení. Co dělá Pavla velmi ráda? Otevírá druhým oči ke pravdě (asi už nastal druhý příchod Ježíše Krista, či co). Takže, tak jako chtěla Petrovi otevřít oči, že Šárka není pro něj dobrá, protože má to velké tajemství, tak asi jako hraje hru, že otevírá oči Andree tím, že Petr není pro ní ten pravý. Ta se kvůli té pravdě o něm s ním klidně i vyspí. Co by pro diváky a Andrejku neudělala, žejo.
Jo a nemysleme si, že nějak bojovala o dovolenou, to ona opravdu jen nechápala (jak sama píše na blogu), co na té Šárce vidí, když už znal to její tajemství – tak mu skrze holky otevřela oči.

617
gabisollis
Reagovat

okkvp-no dobre budeme ti verit teda no:-)

618
gabisollis
Reagovat

myslite si ze ty svoje clanky po sobe cte?:-))asi ne co? pac jinak by to prece nemohla odeslat na verejnost!:-))

619
Bobby Brown
Reagovat

613 gabisollis:
Když já cereálie moc nemusím. Já raději to maso a zeleninu. S tím si vystačím.

620
Lenka
Reagovat

616 BB

no, koukám, že by to chtělo, aby někdo otevřel nový blog a nazval ho opravník obecně známých omylů…
přestávám se totál orientovat v x-tém výkladu autorky ohledně předmětu boje, dílčích úlohách, převlecích… :-)
holt sice byla „výborná režie a obsazení“, ale budu muset přešaltovat na něco méně intelektově náročného… :-)
(a to jsem si myslela, že mám v oblibě literaturu faktu)

621
gabisollis
Reagovat

BB-to chapu:-))ale sunka bude dnes va farmarovi.u hstm cekej zrni:-)

622
okkvp
Reagovat

610 : to s tím místem vysazení to klidně být může ;-)

623
Bobby Brown
Reagovat

621 – taky už na něj na jojce čekám…

Reagovat

Nebojte ona sranda jeste bude a nejenom u Petra :D Budete koulet ocima vic nez Petr na bowlingu :D

625
Lenka
Reagovat

623 BB
čekám taky… :-)

626
gabisollis
Reagovat

radstare no tak na to jsme cekali!!!!tohle me lidi nedelejte!:-))

627
Lenka
Reagovat

623 BB
snad nám nezačne ta oflitrovaná čiperka taky blogovat :-)

628
Bobby Brown
Reagovat

625 – no jo, my už jsme tady taková nerozlučná trojka :-)

629
koc
Reagovat

624 – myslis u Michala ? tomu vcelku verim .. u Bary si to nedovedu predstavit ta tam ma uz jen ohebne stromky :)

Reagovat

gabisollis (626): :D Musel jsem. Kdyz to tak pekne „zerete“ :D

631
koc
Reagovat

BB Lenka na co cekate kdyz ho steamujou ? sak uz jede

632
koc
Reagovat

630 – my zde kujeme nove teorie a ty sem prijdes s pravdou .. blee ;-)

633
Bobby Brown
Reagovat

631 – no já tam to video na jojce ještě nevidím…

634
koc
Reagovat

633 – http://televizia.joj.sk/ ted je reklam pred koncem jetse bude pokracovani Mariana

635
gabisollis
Reagovat

radstare ty me dneska zlobis!:-)kdyz jsem chtela opravit bravurne preklep tak vyspavas a ted?no to ani nekomentuju…:-))

636
koc
Reagovat

RadstaR se probudil a ted nas tu sponuje :)

637
Bobby Brown
Reagovat

634 – jo takhle, no tak to já si počkám na archiv, protože přímý přenos s reklamami bych asi nepřežil, na to už x let nejsem zvyklý

638
Lenka
Reagovat

636 koc
… ale aby jako zkušený a světa znalý muž odhadl vývoj událostí v dalším dílu, to ne! :-)

639
gabisollis
Reagovat

no a ted zlobi Koc!!se z vas picnu ono to jde online a on to sem da na konci a ja se tu kousu nudou….:-))

640
okkvp
Reagovat

OT … no ty brďo, jsem se nakonec odhodlala na Farmáry juknout a padla mi brada jen co se to spustilo °°

641
gabisollis
Reagovat

no to je bomba fakt ten farmar nema chybu:-DDDarinka:-DD

642
koc
Reagovat

639 – ja sem nahral Ptacata abych sepsal rekap a pustil si JoJku na netu abych videl Farmara a sel sem diskutovat :) ja nevedel ze ty to nevis ;-)

643
Bobby Brown
Reagovat

okkvp, gabisollis:
hlavně žádné spoilery prosím!

644
gabisollis
Reagovat

tak jo koci odpusteno!:-))

645
gabisollis
Reagovat

uz je to tam!!!

646
okkvp
Reagovat

643 : neboj, já jen děkuji, že mi zdejší společenství otevřelo oči – jdu do archivu a vzpomínat na studentská léta

Reagovat

gabisollis, koc: Jaaaa ? Ja za nic nemuzu. Treba jen kecam :D Ale sranda rozhodne jeste bude. Sem pak zvedavej na komentare :D

648
Lea
Reagovat

Pavla potřebuje nabudit čtenáře. Tajemná událost z Písku už netáhne, začne mlžit o dramatu na jachtě. Třeba se A.spustila s kapitánem a Petr P. seřval, že vede špatnou osvětu. Ta ženská neumí prohrávat, kdyby Petr kývnul, teče jak nanuk. Ale zase ho pěkně pomlouvá.
Ona může, o ni se otírat nesmí nikdo. Jen lísající se Mikeš. Milovník Terky a místo bonbónu maže P. med kolem huby :-)

Reagovat

Lea (648): :D

650
koc
Reagovat

647 – neboj par teorii jeste napisu .. do ctvrtka casu dosti .. to budou takove teorie ze mi blogujici venuje vlastni clanek na který čekam uz od pocatku :)

651
Mikesh
Reagovat

Hele, Leo, nech si to, jó? Copak nevidíš, že si tady X lidí podává jednu ženskou, co si píše docela normální (pravda, někdy jí to ujíždí) a svým způsobem zajímavý blog? Teda nevím, co je k tomu vede, ale nejspíš nuda a divný pojetí zábavy (vyjímám Bobbyho, který se omezil na čistě mužský pohled a pak se už jen přidal k „zábavě“, a anju, která je prostě jen taková kobra, ale drží se víceméně kousání v rámci děje RS. Jo, a taky Ajdu, kerá je nadstranická, jo a ještě je na mě hodná). Takže o ni se otírá nějakých 500 příspěvků jenom v této řadě, a to v ní prakticky nevystupovala, tak jaképak že se o ni nikdo nesmí otírat. A že je bojovnice, nu a co? To má doma bulet do polštáře?
Petra nepomlouvá, to byste, jako ženské, měly dělat vy, protože to je úděs.
P.S. Já jen koukám, jak vy, ženské, umíte všechno „interpretovat“. Ale že se vůbec divím, sám sobě se divím.
P.P.S. A Tereza je nejlepčí. Já ty kokina pošlu raději jí.

652
Mikesh
Reagovat

Radstare, nestačí Ti, že už děláš pejsana Elče, to musíš hopkat i kolem Ley? Ať si neukroutíš ocásek.

653
Lenka
Reagovat

652 MIkesh
už mám trošku v zoo zmatek – RadstaR je psíkem? :-)
pokud ano, tak bacha – žerou kočky :-)

654
Mikesh
Reagovat

Hihi, RadstaR naštěstí není Alf, a taky jej beru trochu na milost kvůli Ele, ale ňafat na mě nesmí. Ani zprostředkovaně.

Reagovat

Clovek az nestaci zasnout za co vsechno muze :D :D :D

656
Rux
Reagovat

Teda to je neuvěřitelné, tady nikdo nespí, nepracuje? Na šachtu s vama! :-)

Přestože jsem si z pozice mimokumunitního postavení téměř jistý, že to nikoho nezajímá, pořad sleduju a ačkoliv vím, že to televize zkresluje, zde mé názory:

1) Bára – dovedl bych si ji představit jako kamarádku, je mi sympatická, připadá mi fajn. Víc asi nic, těžko bych se srovnával s její potřebou dominance (i když je to zřejmě hlavně profesionální deformace), neboť se spíš přikláním ke klasickému modelu rodiny. Z TV to vypadá, že jen stěží přijímá jakoukoliv kritiku, první reakcí je vždy vysvětlování důvodů, proč se dotyčný ukřivďovatel absolutně mýlí. K Báře by se hodil někdo spíše submisivního charakteru, jiné vztahy budou dle mého sice hodně intenzivní, leč krátkodobé.

2) Michal – ještě než promluvil, myslel jsem, že to bude podobný ňouma jako Jenda z dvojky, asi jsem i čekal od Primy podobný mustr hlavních rolí. Michal ale žádný blb není, umí se vyjadřovat, umí logicky uvažovat, analyzovat situaci a relativně rychle vyhodnotit jakýsi pomyslný „checklist“ se všemi pro a proti. Určitě má doma někde pod polštářem schovaný i síťový graf. K rodině se ovšem bude chovat despoticky, jako její hlava se totiž pasuje do role generála a nestrpí absolutně žádný byť jen náznak anarchie, kterou si pochopitelně může dovolit jen on sám.

3) Petr – kapitola sama pro sebe. Narcis jak hrom. Trochu mi připomíná Rimmera z Červeného trpaslíka. On žije v jiném světě, který se s tím reálním pouze protíná. V jeho království všichni bezmezně obdivují cokoliv, co se týká jeho osoby. Před královským palácem se tyčí obří zlatá socha Petra ověnčená několika medailemi, tou nejcennější je ta stříbrná z rychlostního splývání na 8 metrů bez pomoci korkové destičky. Každý má na stole Petrův portrét v rámečku a taktéž jako pozadí ve Windows. Místo modliteb se recitují mistrovy verše a ten je za odměnu ochoten vést kdykoliv s kýmkoliv dlouhosáhlé diskuze a vášnivé debaty na téma „Petr … je tohleto vůbec možné?“

Tož tak, dobrou.

657
Ela
Reagovat

Myslíte, že v další řadě HSTM bude jednou z maminek Lída „baketa“? To by zvedlo sledovanost:-))) Sotva nám tu spadlo pár vloček, už si auta hrají na babu, teď mě vzbudila děsná rána:-( No jo, jak zpívá Nohavica „v Praze kalamita jak na Sibiři, tři centimetry sněhu a u Muzea čtyři“…

658
Ela
Reagovat

BB, že by Ústí nad Labem?

659
Simuša
Reagovat

656: :-) výborný nadhled ;-)

660
koc
Reagovat

OT – 27.11.1895 – Alfred Nobel podepsal svou poslední závěť a odkázal 31 miliónů tehdejších švédských korun na fond každoročního oceňování vědeckých a jiných zásluh, z čehož pak vznikla Nobelova cena. Poprvé byly Nobelovy ceny udělovány roku 1901.

661
Ajda
Reagovat

651 Mikeš,
já jsem hodná ? To je mi novinka :-)))

Striktně dodržuji 9.st, o který jsem si rozšířila BB stupnici. Tedy 9. st. – ignorace – nečtu její blog, protože v určité chvíli přestal být o RS, ale je pouze o ní a tady já chci opravdu zůstat nadstarnická a kritizuji pouze to, co vidím jako divák :-))
U tebe už vím, že ty jsi ochránce padlých koček, po Tereze ses ujal Pavly, všichni ji odhání od svých prahů a ty ji vítáš miskou mléka. Ale nevím, že se k ní taky lísáš a mažeš jí med kolem tlamičky, zase nová informace.
Žasnu, kdy to všechno stíháš – bonbóny, včelař natěrač, grafoman, smekám před tvým aktivním stárnutím :-D

662
Ela
Reagovat

661: Ajdo, nezkusíme paní P. udat do „Chcete mě“? Třeba se kočičák přihlásí jako zájemce:-)

663
gabisollis
Reagovat

Koc musim se ti omluvit za vcera:-)))stacilo si precist clanek farmar hleda zenu a vedela bych ze to jde live na netu!!!:-)

664
Ela
Reagovat

663: Gabisollis, proč si to všichni mohou stáhnout a já marně čekám přes hodinu? Vivat O2, i když pořád lepší než T-Mobile:-(

665
gabisollis
Reagovat

ela tak to ja ti neporadim.ja ani nechapu proc me na satelitu odpojili jojku kdyz to jde dokonce live na netu.:-((a na netu si to nepotrebuju ani stahovat nabiha to rychle.jestli to neni pomalym internetem fakt nevim.

666
Ela
Reagovat

Gabisollis, sype se mi net už čtvrtý den, maximálně se chytám na ICQ a Panáčkovi, přitom v Praze je celkem hezky, nepočítám-li tu děsivou zimu… Kam se nám ztratil kočičák, už dlouho nic výživného nenapsal:-) Nedaří se mi spustit blog pí. P., těšila jsem se na pikantnosti ze zákulisí!

667
gabisollis
Reagovat

:-DDDuz i internet stavkuje proti pani P?:-))))to je dobry!no ale az se internet umoudri tak to si poctes!:-)

668
Ajda
Reagovat

666 Elo,
kočičák rozlívá mlíčko opuštěným kočičkám a škemrá o pohlazení. Až mu pořádně proženou blešky v kožíšku, přijde si k nám ohřát svou polívčičku.

669
Ela
Reagovat

668: Ajdo, nestraš, jinak ty blešky hromadně chytíme:-))) Kocourka musíme škrábat na bříšku, aby se nám neurazil;-)

Reagovat

Ajda (668): :D

671
Ela
Reagovat

670: RadstaRe, moc se nesměj, bleška v kožichu umí potrápit, víš, že jsi můj pejsek:-)))

672
Bobby Brown
Reagovat

Ježiši… ta baba s kulovnicí má ale výdrž! A nedá pokoj a nedá pokoj. V té Lhotce snad cvičej agenty nebo co. Dostala chuť na kančí guláš nebo co? Teď abych se bál o svůj štětinatý kožíšek. Kopýtkami našlapaju jemně, abych ani větvičku nezlomil.

673
Lenka
Reagovat

672 BB
našlapuj opatrně, ve sněhu necháváš stopy kopýtek :-)

674
Bobby Brown
Reagovat

656 Rux:
Souhlas, až na jedno srovnání, a to Petra s Arnoldem Jidášem Rimmerem.
Rimmer byl frustrát, protože nikdy nedosáhl toho o čem snil. On by tím narcisem byl strašně moc rád, ale on neměl ten důvod, neměl být na co pyšný/hrdý a proto se vnitřně nenáviděl a vinil z toho okolí – hlavně rodiče a osud a tak. On si na narcise hrál ve svých fantaziích, kde jako něco znamenal, viz díl Lepší než život, kde to bylo krásně vykresleno i s tím jeho skutečným vnitřním stavem, který nakonec převládl.
Ale raději dost. Protože o Red Dwarf bych dokázal psát celý den a takové OT by mi Ajda zatrhla a ještě by na mě poslala Elu.

675
Bobby Brown
Reagovat

676 Lenka:
Já mám na pírku přivázanou větvičku a divoce zametám. Rypáčkem čmuchám seč můžu a ouška mám našpicovaná, až do nich mám křeče. Svaly napnuté k prasknutí jako struny, připravené k divokému úprku do místních kopců.
Jinak se ještě při tom stihnu červenat za to 554, i když to pod těmi štětinami a fousky není vidět.

676
Bobby Brown
Reagovat

673 tam má být…

677
Lenka
Reagovat

675 BB
červenání za pravdu není na místě :-)
a zametání ocáskem je dobrý… :-)
Jinak jsem si tady při kafču početla – a zase nějak nerozumím Mikshovi… proč mu tak vadí, že napíšeme názor na něco, co se nám nelíbí? nebo na to, co je nám směšné? příp. se mi třeba zdá blbé…? (651)
Vždyť diskuse je přece o tom, že si každý může říct svůj názor, třeba i odlišný od ostatních.
Nevím, nerozumím…

678
Bobby Brown
Reagovat

677 Lenka:
Bobbyho jsem tady tak vykreslil, tak to holt už musím dohrát, no. Ještě že jsem nebyl na srazu Panáčka, to nevím jaké zvířátko bych nakonec vyfásnul.

Mikeše pochopit, to chce vyšší dívčí a já mám jen techniku, takže se také občas nečapu. Ale zase má člověk o čem přemýšlet. :-)

679
Bobby Brown
Reagovat

A jak koukám na ty příspěvky Ely, tak O2 je na mé straně. Tímto jim děkuji. :-)

680
anja
Reagovat

čaute děcka, jen tady tak občas kouknu a bavím se :)) heh a to notování Pavly s Mikšem nějak nemůžu brát vážně, protože myslím, že ani Mikeš by nedosahoval kvalit, které Pavla po chlapovi vyžaduje, ten by od ní velmi brzy zdrhal, takže mi vychází že on tady s náma jen tak jakože laškuje a ty padlé a bezprizorní kočky – jak psala Ajda – sbírá jen jakože virtuálně, reálně by se z nich totiž okotil – kocour nekocour :D

681
anja
Reagovat

při posledním díle jsem se dost jakože zakoukala do Michala :) – když ho bere kamera zblízka, působí ten člověk na mě moc hezky a mile, takový kočičák skoro k sežrání… zpočátku se tvářil a choval jako totální jelito, ale nějak se během seriálu vylízal bo co :), zkrátka já být mladší a volná, tak do něj jdu :)

bohužel stejné nemohu říct o Zdenkovi, ten měl moje sympatie hned na začátku, ale současná obliba je spíš klesající, už se mi nějak nezdá až tak hezký a sexy a nejvíc mě irituje to, jak uhýbá a kroutí očima, chápu, že při prvních kontaktech může být trochu stydlivá nejistá povaha rozhozená, ale on to dělá i po xtýdnech kdy měl šanci se s těma lidma poznat – hodně mi to na něm vadí a nevím zatím co za tím mohu hledat

682
Bobby Brown
Reagovat

681 anja:
Myslíš Michala od Báry? Toho uplakánka? Jako divočák taky utrousí slzu, při hudbě, knížce a tak, to ano, ale on…? Chápu, že je takový jako ťuťu-ňuňu, ale to by tě jako ženskou za chvíli také přestalo bavit – myslím ve vztahu.

Konečně jedna, která prozřela. Už jsem myslel, že budu muset použít Pavly chování a začít vám otvírat oči ke pravdě boží. On má pouze jednu devizu – je vysoký. A pro ženské to je absolutně max. afrodiziakum. Chlapům vyčítáte, že nám stačí velikost (_)(_), ale sami uvidíte vysokého mužského a béééééé… nevidíte neslyšíte… chjo…
Já zrovna u něj vůbec nechápu, co na něm všechny vidíte, kromě té výšky. On nemá žádné charisma, ani není nijak hezký, no prostě nic.
Jasně, jako chlap to neumím posoudit, ale to je blbost. Třeba takový Robbie Williams je chlap s charismatem, charismatickým hlasem a tak. Do toho bych šel i já. ;-)

683
Lenka
Reagovat

681 anja, 682 BB

Michal se mi moc jako chlap nejeví… to souhlasím s BB, ale je fakt, že je to podle vkusu každé z nás :-) a můj typ to jaksi není.
Ad Zdeněk – je pro Báru moc mladej (ne že bych něco měla proti věkovému rozdílu u partnerů, to není problém), nejistej, vyplašenej z kamer pořád (ale to se mu vcelku nedivím, málokterej člověk je takovej suverén, že zasvítí červená na kameře a „jede to“). Je to pěknej mužskej, to jo, ale tady šanci nemá. Jinde určitě – a tipla bych, že dost. Tak mě mate, proč sem šel.. :-)

684
Lenka
Reagovat

681 anja
:-)
jinak jsem ad Michal ze začátku tvého příspěvku nevěřícně zírala, že jde o Michala (jako tatínka) – a četla jsem to třikrát, než mi příspěvek BB napověděl, že jsem jaksi mimo…
a protože tvoje příspěvky čtu dost se zájmem, koumala jsem, srovnávala napsané s realitou… a nešlo mi to pochopit – pochopitelně :-)

685
Ajda
Reagovat

684 Lenko,
taky jsem nevěřícně zírala na anjino salto u Michala, až mi to docvaklo.

686
Lenka
Reagovat

680 anja

ad Mikesh a sběr padlých virtuálních koček – tam s tebou souhlasím, taky to beru jako laškování …

Mikesh píše vcelku dost dobře (když to vezmu v základu) a těžko by se mu mohlo líbit literární cvičení na té úrovni, co je tam přezentováno (vynechávám hrubky, to neřeším, stylisticky paskvil, snaha o jakoby výstižnou úpravu podle připomínek, ale hlavně obsah – těžko lze už nazvat zajímavým…) – takhle někdo psát tady, tak je na kočičím pranýři furt… :-) právem, mimochodem

687
Bobby Brown
Reagovat

683 Lenka:

„Je to pěknej mužskej“ – jooo? Tak i ty? :-(
Achjo… Úplně mi ztěžkla kopýtka i rypáček, pírko mi také jen tak vlaje ve větru.
Tak ať si mě ta kamizolka ze Lhotky teda najde a dorazí tou svojí kulovnicí.
Jestli se podobně vyjádří i moje avatarka, tak na nic nečekám a jdu za sousedkou Kmotrou liškou, ať mne odvede k řezníkovi Špejlíkovi.

688
anja
Reagovat

jaaj :)) že vzbudím takovou vlnu nevole jsem nečekala :)) Lenko, jistěže Michal od Báry, ten Vejškrab :) ale já jsme se vážně na něj koukala včil jakože s pocitem libým, moc se mi v tomto díle líbil, no … a asi mě šokoval ten jeho přerod – že se u mne vyvinul do sympatična, chápejte :)

a že měl v očích slzy, hmm… prostě ho dojalo, že si ho Bára vybrala, i chlapi se někdy dojmou, třeba při hokeji a tak, že :)

BB – Robbie je fajn, ale Eric Adams – to je teprv maso :)

689
Lenka
Reagovat

688 anja
:-) to nebyla nevole, to bylo překvapení… :-)

690
anja
Reagovat

689 anebo :)) tak se velmi omlouvám, no, že jsem vám způsobila při sobotě šok :))) u Michala Dvořáčka názor neměním, nebojte :))

691
Lenka
Reagovat

687 BB

neklesej na mysli, neprchej do lesíka… :-)
prozradím ti tajdův info = výrazně inteligentní mužští mají zpravidla sklony k vyšší míře sebekritiky… tak uber v kritice min. 50% a v zrcadle opět uzříš fešáka!

692
anja
Reagovat

687 jo Bobby, neklesej :) my to hodnotíme jen jakože povrchně, chápeš…

693
Bobby Brown
Reagovat

688 anja:
Jsem nevěděl o koho jde, tak jsem požádal přítele Googla a on mi to napověděl.
:-D Si ze mě děláš prdel, že jo?! :-D

Ale pak mi na Wiki došlo, že ty budeš navíc pěkně mazaná mrška. Tak on dělal řezníka – bourače, jo?

694
Bobby Brown
Reagovat

691, 692:
To já v zrcadle fešáka vidím, ale zrcadlo si za ženu neberu, že ano.

695
Lenka
Reagovat

693 BB
taky jsem měla mezírku ve vzdělání :-) no, tady mě nějak design neupoutal (omluva anje), ale rozsah oktáv má dobrej… 5,5… :-)

696
Lenka
Reagovat

694 BB
musíš si vzít takovou, která dobře vidí :-)
neboj, každá z nás potom obě očka přivře … :-)

697
Bobby Brown
Reagovat

696 Lenka:
Třeba Darinku od Marána z FHŽ.

698
anja
Reagovat

693 Bobby, jo, ale néé to maso z řeznictví jsem měla na mysli :)

695 Lenka – chápu :) ale je to jediný chlap na světě, který mě dokázal na dva dny ohluchnout :))

a propó, přátelé, mrkla jsme na Pavly blog do komentářů a tam jedna komentátorka spekuluje nad Petrovou dovolenou ve složení Petr – Pavla – Šárka (nikoliv tedy Petr – Pavla – Andrea) a já se ptám (bo nestíhám zas až tak všecko číst) – padly tady už podobné úvahy?

699
lishka v kurniku
Reagovat

BB, Zdeněk jako chlap vypadá obstojně a celkem i sympaticky. Trošičku nesmělej, takže si nemůže tak rochnit blahem v houfu pipek, co tu máš na netu kolem sebe ty. Ale bacha, někdy z tvých příspěvků tady tak kape estrogen, že začínám mít obavy, kdy nám tu začneš menstruovat.

700
Ela
Reagovat

BB, na Lhotce máme Policejní akademii, mám se kde školit:-))) Chápete někdo, proč si Bára nechala Pačese? Vůbec mi k ní vzhledově nesedí…

701
Bobby Brown
Reagovat

699 lishka v kurniku:
Tak estrogen jo? No tak to budu to zobání reklamovat, co mi do toho proboha dali?
Jako krev občas teče, ale z druhé strany než myslíš. Tak to snad nebude tak zle.
Houf pipek? No toto…

702
lála
Reagovat

700 Ela:
No to taky netuším, když vidím ten jeho trojitý krk s tou příšernou vyrážkou, tak mám z toho kopřivku … Asi má tupou žiletku nebo co :((

703
Bobby Brown
Reagovat

700 Ela:
Takže ne kamizolka, ale fízl?
To je teď pro mě prašť jak uhoď. Když ne kulovnice, tak opakovací brokovnice. Akorát to bude štípat jako sviň.
A že jsi se rozhodla čmuchat zrovna po mých stopách, to mi hlava nebere. A že tě zrovna napadl ten revír, který jsi napsala, to mi také uniká. Hm, to jsou věci…

704
anja
Reagovat

699 lishka, ale di ty :) z Bobbyho tady stříká testosteron furt :) ale je fakt, že teď zrovna tady není gabi, tak je takový jakože vlažný, no :)

705
Bobby Brown
Reagovat

704 anja:
Já za to nemůžu. Nemá dávat svoje fotky na internet. :-/

706
Ela
Reagovat

703: BB, to já jen tak z nudy, nic osobního v tom nehledej;-) Hlody máš neskutečné a toho!

702: Lálo, spíš než na trojitou bradu v tom hledám ty luxusní trencle:-) Doufám, že ho příště uvidíme v trenýrkách „Bára Forever“:-))) Raději ale ve čtvrtek nebudu jíst… Docela jsem zírala, co nám o něm Barča říkala na srazu!

707
Ela
Reagovat

703: BB – a toho fízla si nech, neb poznáč, zač je toho devítka v mých rukách:-)))

708
Bobby Brown
Reagovat

706, 707 Ela:
Musel jsem trknout, když ty tak do mě. Přece nebudu říkat paní policajt Ela, to po mně nechtěj. ;-)
A jak tě napadl zrovna ten revír?

709
anja
Reagovat

706 a copak vám o Pačesovi Bára říkala? taky bych chtěla zírat %-)

710
Ela
Reagovat

709: Co takhle IP adresa? Zveřejnila bych fotku, jak mi to sluší na střelnici, ale když už jsem přemluvila RadstaRa, aby mě vyhodil z fotek ze srazu, nebudu se nikde ukazovat:-)))

711
Ela
Reagovat

709, omluva, Anjo, to patřilo BB:-))) Jen si počkej, jak to dopadne, Barča má určitě ve smlouvě, že detaily nesmí zveřejňovat a nechci jí dělat problémy…

712
Bobby Brown
Reagovat

710 Ela:
A jak ty máš přístup k IP adresám diskutujících? Ahaaa… no jooo, paní policajt. Teď abych se bál i mluvit do mobilu.
A jasně jsem žádal, aby se neprozrazovalo z IP adresy – tedy Ajdu, ale to platilo i pro ostatní. Ale ty neee, jako správná ženská si to nemůžeš nechat pro sebe. Škoda, že tě nemám poblíž, bych tě za to trknul.
A vůbec, ta IP adresa je stejně půjčená, takže takový malý podvůdek. ;-)

713
lála
Reagovat

711: ale díky tomu chápu, proč se Bára tak zuřivě stříkala žím sprejem …… kdyby měla po ruce savo, tak by ho na sebe nejspíš nastříkala taky ….

714
Ela
Reagovat

712: BB, já IP adresy nevidím, jsem jen editorka:-) A odkdy máš, ty kanče, rohy?:-))) Neboj, já tě nikde nenapráším, to jen tak žertuji… Nejsem fízl, ale dělala jsem v bezpečnostních službách, takže vytěžování osob je moje parketa!

715
Ela
Reagovat

713: Lálo, na Pačese by nestačil ani Biolit:-))) Ten jeho Matýsek je autista? Myslím, že to v předchozích dílech zaznělo… Klučina vypadá normálně, kamarád má autistického syna a na tom to je fest vidět, vůbec nereaguje a děsivě se bojí zvířat:-(

716
lála
Reagovat

Někdo by měl Michalovi říct, že s jeho „útlou“ postavou by si měl trička s příčnými pruhy odepřít …. jeho objem tím jen opticky nabývá na objemu

717
Lenka
Reagovat

Sakryš, to je hon na to plaché lesní zviřátko :-)
BB, vydrž, záchrana se blíží, gab. určitě přijde :-)

718
koc
Reagovat

715 – muze mit Asperger ale reknu ti ze je jedno jaky druh autismu to je .. neni sranda se zadnym z nich :(

719
Lenka
Reagovat

BB
a estrogenu se neobávej, nehrozí… to je blbost! :-)
a chytrá anja by těžko přišila přezdívku silně testosteronově zaměřenou nějakému zženštělému chlapečkovi :-)

720
Lenka
Reagovat

699 lishka
A co ty tady u nás? zase jsi nám přišla zvednout mandle a vyčinit? :-)

721
Ela
Reagovat

717: Lenko, BB a plaché zvířátko? Spíš rozzuřený divočák:-))) Mikeš se nám rozjel na stránkách paní P. a napsal, že něco komentujeme na Panáčkovy!!! Hlavně že nás tu poučuje, chybku jsem mu hned opravila:-)))

722
Bobby Brown
Reagovat

714 Ela?
Aha, takže když ty nevidíš IP adresy, tak ti to vyzvonila nějaká Krakonošova sojka práskačka. A ty hezky za tepla… šup s tím do pléna. Nu což, já se stejně nedám lapit, na to jsem moc dobrý jako: „Siouxů je statečný a dobře svůj kraj zná“, jak zpívají Alkehol. ;-)
Prej já tě nenaprášim, aha, to ti jenom tak upadlo zrovna na netu, viď. To jenom tak žertuji… úplná Nastěnka. I když to bych chápal, protože já si také po ránu u zrcadla zpívám „Když se kouknu na sebe…“.
Ale s tím vytěžováním osob jsi mne tedy dostala. Mi málem upadla cihla jak Benderovi z Futurami.

I divočáci trknou, jak jinak bys to nazvala.

723
Bobby Brown
Reagovat

Futuramy, když teda už ta Ela opravuje

724
Ela
Reagovat

722: BB, vidím, ale neprozradím cizí IP,už vím, jak je zjistit, žádný strach:-) Na chalupě jsme měli divoké prase Filoménu a netrkala, nebála jsem se jí ani jako šestileté dítě:-)))

725
Bobby Brown
Reagovat

719 Lenka:
To je dobrý, já si pro jistotu prošel prádlo v koši a nebarvím!

726
Ela
Reagovat

722: Sojka Bonzačka je má nejoblíbenější pohádková postava, „Trautenberg v revíru“:-)))

727
Lenka
Reagovat

721 Ela

nezní stejně trošku líp kanec? :-)

728
Bobby Brown
Reagovat

724 Ela:
Bachyně netrkají, ty trhají. Kanci pářou.
Jediný koho se bojím je Bivoj. Ten jediný je mým smrtelným nebezpečím. Jinak se nebojím ani té tvé devítky. Pche, malá holčička s velkou hračkou.

729
Ela
Reagovat

728: Chichi, jak jsi odhadl, že mám sotva metr a půl? Bivoj je mocný soupeř, bacha na něj!!!

730
Bobby Brown
Reagovat

729 Ela:
To víš LIS zafungovala – Lesní Informační Služba. I my zvířátka máme své zdroje. ;-)

731
Ela
Reagovat

730: BB, kdo je vrchní mluvčí?:-) Určitě má oblíbená sojka;-)

732
Bobby Brown
Reagovat

727 Lenka:
Já bych raději zůstal u toho divočáka. To je ještě pořád vnímáno tak jako přírodně. Kanec už má trochu posunutý význam. Na toho bych si tady nehrál. Ale na lesního přeborníka to jo, to dám. ;-)

733
Ela
Reagovat

732, BB, ty se tedy oceňuješ:-))) Divoká prasátka nám tu neběhají, ale hafan by je určitě prohnal raději než veverky:-)))

734
Bobby Brown
Reagovat

731 Ela:
Sova. Jednak je moudrá a nezačne hned plašit a za druhé je to noční tvor jako divočáci.
Sojka jako dobrý, ale stačí aby si mravenec pšoukl a hned začne ječet, jako by do revíru vtrhl Grizzly.

735
Ela
Reagovat

BB, Krakonošova sojka je nebojácná, nelekne se ani Grizzlyho:-))) Ta napráší i to, o čem nevíš;-)

736
Bobby Brown
Reagovat

733 Ela:
Jééé, domácí mazlíčci, to je kapitola sama pro sebe.
Proč myslíš, že před nimi utíkáme? Protože z těch pitomečků máme bžundu, jak se můžou přetrhnout odvahou a vážně tomu věří. A jak si pak pyšně vykračují zpět do teplíčka klidem, že teda jako to všem v lese ukázali. By ti tajtrdlíci v lese nepřežili ani jednu noc.
Ještě druhý den si s ostatními kluky divočáky o tom se smíchem povídáme v našich bahenních lázních.

737
Bobby Brown
Reagovat

735 Ela:
Jo, jako že Bobby Brown je z ………………. To známe.

738
Ela
Reagovat

Tak s tím mým troubou máš pravdu, ale nedejbože, aby se na mě ve tmě podíval chlap, hned jde po krku, a to není cvičený na útok… Asi vycítí, že mám strach…

739
Bobby Brown
Reagovat

738 Ela:
Za prvé, mě by ses nebála. Za druhé mám kolem krku tlustou šálu. ;-)

740
Ela
Reagovat

739. Za tmy se bojím úplně všech:-))) A pes je dost velký, že prokousne i šálu, díkybohu… Zbraň si půjčuji od ex-kolegy, já bych ji na svojí vadu zraku nedostala:-(

741
Rux
Reagovat

Bobby Brown: Souhlasím s tím Rimmerem, on si opravdu uvědomuje, že je k ničemu atd. atd. přesně, jak jsi napsal. Mě k tomu srovnání s Petrem vedl díl Rimmerosvět, který se mi automaticky vybavil, když Petr daroval ten svůj portrét. Jsem si nejdřív říkal, že to snad ani není možné, že to musí být zinscenované. No není, je to realita, ale díky za ni, aspoň je sranda :-)

Btw, dnes jsem zjistil, že v pondělí je na ČT2 první díl trilogie Červený trpaslík – zpátky na zemi. Jaké to příjemné zjištění! :-) (ještě jsem to neviděl)

Zatím.

742
Bobby Brown
Reagovat

740 Ela:
Vada zraku s bouchačkou v ruce? To jako když na tebe někdo hvízdne za tmy z tramvaje, tak vystřílíš půl zastávky?

Ne, promiň, jsem to nemyslel zle.

743
Ela
Reagovat

742, BB, asi tak nějak:-))) Proto chodím neozbrojená, respektive jen se šelmou… Jsem slepá jak krtek, tak nebudu ohrožovat nevinné spoluobčany!

744
Ajda
Reagovat

Kampak se vytratilo u některých téma HSTM? :-(

745
Bobby Brown
Reagovat

741 Rux:
Já to kupodivu také ještě neviděl. Ale mám to slíbené, bo TV nemám.

Jinak ty postavy z RD jsou fantasticky vykreslené. Každá úplně jiná – extrémní, ale dohromady dávají vlastně každého z nás. Tak trochu se v nich člověk najde. V někom více v někom méně.

746
Ela
Reagovat

744: Ajdo, omluva, budeme diskutovat už jen o Tátovi/mámě… Kam se poděl Mikeš? Není tu žádná sranda:-)))

747
Bobby Brown
Reagovat

744 Ajda:
Máš pravdu, stydím se. Jsem se nechal zase vyprovokovat jednou internetovou veverkou. :-/

748
Ela
Reagovat

A teď BB upřímě, co ty na Pačese? Jak psala Lála, Savo nestačí:-)))

749
Ajda
Reagovat

Malé tytyty vám občas neuškodí, to já jen, ať se mi moc nezaběhnete :-))

750
Ela
Reagovat

749, Ajdo, to bychom si nedovolili:-)))

751
koc
Reagovat

OT 741, 745 – nic moc .. navic uz sou vsici krapet starsi a nema to stavu .. uz se vari jen z vody a to hodne zkazene

752
Bobby Brown
Reagovat

748 Ela:
Nejdříve jsem se tomu smál, jak se sprejovala, už jsem to tu psal. Ale vy máte nějaké informace, které v TV nepadly, takže to vypadalo trochu komicky, neb ten důvod tam nebyl řečen.

Ani mně, jako chlapovi, se moc nelíbí, jako chlap. To mám ale zkreslené, protože jsem zvyklý koukat na jiné divočáky.
Pro lishku v kurniku – nemyslím žádné Boom Boys!

Jaký je jako člověk, to z těch pár ukázek nejsme schopen odhadnout. Tak na citronádu bych s ním asi zašel, to jo.

753
Bobby Brown
Reagovat

751 koc:
:-( škoda
Ajdo promiiiiiň

754
koc
Reagovat

OT naposledy vazne :) – 753 – na uloz/dot/to si dej do vyhledavace zpatky an zemi a muzes je sjet jeste dnes vecer :)

755
Ela
Reagovat

752: O těch trenclích sním, to je něco!!! Navlíkni si je a exhibuj u zrcadla:-)

756
Bobby Brown
Reagovat

754 koc:
:-D jj, dík, já si ale stejně počkám na DVD kvalitu, když už mám to iMacovské 27″ bago na stole

757
Bobby Brown
Reagovat

755 Ela:
A pak ti mám zavolat, až je budu mít na sobě, nebo jak jsi to myslela? :-D

758
Ela
Reagovat

757: Jooo! A Pačes bude závidět:-)))) Mikeš se asi zastyděl za hlášku „na Panáčkovy“ a nereaguje:-(

759
Bobby Brown
Reagovat

758 Ela:
Tak jo. Dej spojení na Skype a já se ti zavlním před webkamerou. :-D
Akorát, že já mám jenom jednobarevné, většinou sportovní boxerky. Takže taková bžunda by to asi nebyla. :-/

760
anja
Reagovat

744 Ajda, asi už vše bylo řečeno, není se o čem příti :)

ale mně vážně nedá ta situace na jachtě, respektive ty osoby tam – co myslíte? Andrea nebo Šárka? kterou babu tam Petr k Pavle-chůvě a k holkám vzal?

761
Ela
Reagovat

759: Jsem Argousek1979:-) Ajda nás tu zabanuje:-(

762
lála
Reagovat

Bobby Brown a Ela:
Asi by jste si měli vyměnit icq nebo skype, skvěle si tady notujete …. bohužel většinou OT … :))

763
kanárek
Reagovat

Když se koukám na ČT (Červený trpaslík), mám to jako mallou sondu do svého momemtálního mentálního stavu, podle toho, která postava se mi zrovna líbví nejvíc. Nejhorší je, když začínám chápat a sympatizovat s Rimmrem :-).

Na tomhle díle HSTM se mi líbilo Matýskovo vyřazování. Čáry máry máma pryč a sem se strejdama :-).

764
Ajda
Reagovat

760 – Podle rukou by to mohla být i Šárka, zkoumala jsem to u psaní rekapu. Ale nevím, nevím. Podle vlasů zase Andrea.

Jinak ano, vše probráno, ale přece jen, dlouho a daleko odbíhat – to nee :-)

765
lála
Reagovat

Ela: … a na facebooku nejsi … :((

766
koc
Reagovat

760 – ty neco čuješ ?

767
Ela
Reagovat

762: Lálo, už jsem Bobbymu poslala kontakt na Skype, umřu z momentu, jak medailista daroval Andree své foto…

768
Ela
Reagovat

Ilčo, ty dobře víš, že jsem:-)))

769
kanárek
Reagovat

ta klávesnice si dělá so chce a dělá ze mne přechlepáka :-(

770
koc
Reagovat

760, 764 – Sarka by si takto vlasy neprohrabla .. navic Sarka si nesundala prsteny ani do sauny (i kdyz mozna nebyla zapnuta) a tato ruka prsten nema

771
kanárek
Reagovat

760- Já teda už radši nehádám a zvlášť ne z ukázek :(. Minule jsem se pak musela dlouhosáhle omlouvat.

772
koc
Reagovat

771 – jsi prilis prudka :D

773
Bobby Brown
Reagovat

759 Ela:

8-O Teď mi upadla cihla.
No…, já tam účet ještě mám. Musel bych si to nainstalovat na Mac OS, bo tu ho nepoužívám.
Jinak mánie ICQ mne minula a ksichtknihu… to nebudu komentovat. Akorát mám Google Talk, to jo.
Škoda že už nepiju, bych si dal frťana svého oblíbeného absinthu. Ty umíš teda jednoho zaskočit.

Aby to nebylo jenom OT, taaak…
Že by na jachtě nebyla Andrea, s tím jsem tedy opravdu nepočítal. No hlavně že tam bude paní Vonic_mi_celou_dobu_nešlo_ale_když_už_jsem_teda_tady… tak budu prudit, to mi jde nejlépe.

774
Ela
Reagovat

771: Kanárku, kde je odkaz? Ať neplevelíme nebo nás Ajda sežere:-)))

775
kanárek
Reagovat

772 koc-
hm, to jsem byla spíš rozhořčená a zblblá tv střihem

776
kanárek
Reagovat

ještě, že nečtu Blesky a podobné ptákoviny….to by mi úplně změnilo svět :-)

777
koc
Reagovat

774 – na konci uvodniho clanku tesne pred diskuzi ;-)

778
kanárek
Reagovat

Možná by mohla Andrea s Jindřiškou rozšířit podnikání na víkendové pobyty u nich doma, když to na vechny tak působí :-)

779
koc
Reagovat

778 – na lidi co maj holej zadek a malej byt nebo malej domek mozna ..

780
kanárek
Reagovat

Jak tam ty bloncky chytře neměly děti, co? Ani Šárka ne.

781
Bobby Brown
Reagovat

Teda lidi, z čeho vy dokážete dělat spekulace. Z toho videa by mě vůbec nenapadlo začít spekulovat o tom, že to je Šárka a ne Andrea. Ale začal jsem se smát, když byla scéna Petra a stojí tam Šárka, Andrea a Pavla. Všichni vážní, jen Pavla nahodila geniální úsměv. Když jsem si to ještě stopl, tak jsem se opravdu rozesmál naplno. Prostě mi tam přišla komická – to nemá nic společného s tím, jaká je, jen ta grimasa je fajná.

782
anja
Reagovat

764 Ajdo, aha ty ruce, ty ruce – ty mi šrotí v hlavě :) vlasy se mi zdají spíše Šárčiny

766 koc, čuju Šárku, nemůžu si ponoct, dle mého Petr Andreu na dovču nevzal protože

a/ nestála o to
b/ podnikání – neměla čas
c/ vyčul, že ona o něj nemá až takový zájem

taky v ukázce jak to Andrea komentuje – mám taková dojem, že komentuje sama sebe, svoje vypadnutí

koc, prsteny snad Šárka nemá v té ukázce jak tam stojí nachystané na odjezd, ale Andrea má náramek nebo hodinky, nemám čas si to teď pustit znovu, mrkni na to

783
Ajda
Reagovat

782- nehty mi víc sedí na Šárku, prstýnky jsem nezkoumala, ale tvar nehtů a manikúru. (stopni detail, a porovnávej s jiným :-) Zítra se kouknu víc, nestíhám, ale taky mi to vrtá hlavou.

784
mareska
Reagovat

výňatek z Blogu PP:
To Petr tak úplně dobře neodhadl, protože na dovelené se vyskytla mnohem menší „maličkost“, která pohár Andrejčiný trpělivosti s Petrem už přeplnila….

Přijměte omluvu, že se vám do toho míchám…:)…třeba se pletu

785
Mikesh
Reagovat

721 – ježíííš, fakt jsem napsal na Panáčkovy … že bych tady chytil ňákej virus? Stydím se, a to tak, že moc. Jo, a děkuji, děvčata, za ty mističky, co jste mi tu zanechaly, mlíčko bylo dobrý. A že se zastávám opuštěných koťátek, to mi musíte odpustit … to mám ještě z mládí z vesnice. Tam byly ještě takový správný stodolový kočky, žádný zpovykovaný mrchy, jako dneska. A stačilo trochu výcviku, a místo myší nám nosily ryby (teda než přišly na to, že jim je sebereme. Pak už jely jen na sebe, inu žen… eh, kočky).
Ajdi, nedivím se, že nechodíš na Pavlušin blog, sou tam na Tebe ošklivý, viď? Ale číst se to dá, tedy myslím ty články. Tamní gramatiku a sloh neřeším, spokojím se s jejím náhledem, byť to, ač je to k nevíře, zrovna tady odsuzují jako drby. Hihi, náhodou to kočíruje dobře, ty holky zmákla vzorně. A že si dnes možná vylepšuje image, ale no tak, holki, zrovna vy máte co povídat, kerá z vás to nedělá. To, že ji tady natíráte je v poho, jen jsem vás musel trochu brzdit, protože konec konců to holka nemá lehké. A Terezka – to je bezva holka, ale to asi vidíme jen my, chlapi (mmch, bral jsem se za ni od úplného počátku, ne až když padla za vlast). Akorát, že je pro nás moc mladá, viď Bobby. Obě by se daly jinak dobře zvládnout, chce to jen trochu cviku (a že by krátký řetěz?), a byly by jako beránci. Teda Pavluša určitě. Jasňačka, nemůže mít ňáký tintítko, jako Petr.
Mě do toho jinak netahejte, už tak mám doma krapet mladší choť, tak co bych si počal s Pavlou?

786
anja
Reagovat

784 mareska, uff … takže asi opravdu na dovči Andrea, hm, škoda, bo se Šárkou by to tam mohlo být zajímavější

787
koc
Reagovat

diky az rekap Ajdo ;-)

788
Ajda
Reagovat

785 – nechodím tam už 3. díl, vůbec mi nechybí!

789
koc
Reagovat

Ajdo jne male vylepseni :) pod Michalem – Příště se bude vyřazovat a dvě finalistky poletí na dovolenou – bych zmenil na Příště týden poletí všichni ale jen dvě mamky na dovču ;-)

790
Bobby Brown
Reagovat

785 Mikeš:
Ani by tak nešlo o ten věkový rozdíl samotný, který by tam ale byl už značný, ale ten její věk samotný je moc nízký. To by pak v kombinaci s tím věkovým rozdílem nedělalo dobrotu.
Navíc mi přijde, že ona by k sobě potřebovala taky takové střeštiprdlo a ne nějakého usedlého divočáka.

791
vapol
Reagovat

nazdar,co nového v ZOO,nemám nějak sílu to vše přečíst ;-)

Reagovat

Ajda: Diky za rekap.

793
Bobby Brown
Reagovat

791 vapol:

Nazdár! Bobře. To si teda přečti!
Normálně tady na divočáka uspořádali (spíš -ly) hon. Vyčmuchávaly můj revír a chtěly mě sejmout devítkou.

794
kanárek
Reagovat

vapol
ahoj, není už tu co řešit, tak se to tu zvrhává na seznamku .-)

795
kanárek
Reagovat

bobby
i tak se to dá říct :-)

796
Mikesh
Reagovat

790 – Bobby, jasně, Terka je ještě trdlo, jenže co z ní bude, když si nakonec vybere (jako že asi jó) něco sobě podobnýho. Ale to už holt není naše starost. Ale to, jak ji tady holky kosily, jí nejspíš nepomohlo. Chtělo to s ní jednat aspoň trochu jako s dospělou.

797
okkvp
Reagovat

Mikesh : Pavla na blogu osočuje zdejší diskutující ze lží, ale podle informací, které mám, se jich taky zrovna neštítí.
Tedy lží ve smyslu osobních výkladů něčeho o čem ví dost prd. Řekla bych, že je s námi minimálně fifty fifty (v reálu hůř, vzhledem k tomu, čeho se ten šikovný výklad týká)

798
Bobby Brown
Reagovat

796 Mikeš:
No tak snad jí to nějak nezdeptalo. Holt šla s kůží na trh a takhle to dopadlo. Mladinká je na to dost, aby se z toho oklepala.

799
Bobby Brown
Reagovat

795 kanárek:
Jak „i tak se to dá říct“?
Ty bys to snad řekla nějak jinak?

800
kanárek
Reagovat

Mikeši, jak Tereza přijela k Petrovým rodičům, tak to působilo jako když dorazí vnučka. Asi by jí prospěl rozumově vyspělý partner, ale rozhodně by mu nemuselo být 50.

801
kanárek
Reagovat

BB ty říkáš hon, já lov…někdy to jsou synonyma. :-)

802
Bobby Brown
Reagovat

801 kanárek:
No tak v tomto případě to je jedno a to samé. Význam však zůstává stejný – chtěly picnout čuníka.

803
kanárek
Reagovat

Ale jenom virtuálně, ne? V Tvojí Realitě jsi zamaskován za Rajeshe, ne?

804
Bobby Brown
Reagovat

803 kanárek:
Tady je všechno virtuální. Tady je to všechno Matrix a všichni jsme GoGo, jak bylo v jednom českém filmu.

:-D
Sakra, ty to teda monitoruješ. Ty si pamatuješ náš rozhovor s vapolem? Ano, poprosil jsem ho, že na srazu Panáčka (bráno hypoteticky) mi musí dělat tlumočníka Howarda Wolowitze, protože budu Rajesh Koothrappali. Tedy, do té doby, než se opiju, pak mi to půjde samo.

805
Mikesh
Reagovat

798 – nu, je mladá, tak silné reakce na svou osobu určo nečekala. Když jsem přišel na net, jak jsem byl starej, tak jsem byl blbej. Net je zvláštní svět, vyskytují se v něm magoři v počtu mnohem větším, než je průměr. Jistě netušila, že její klackovitost (pro mě spíš roztomilá než pobuřující) vyvolá až takovou negativní odezvu.

797 – nevšiml jsem si, že by Pavlína osočovala někoho ze lži, v podstatě jen upozorňuje, jak lze manipulovat střihem se skutečností (a že sakra vím, o čem mluví, sám jsem to dělal).
Její výklad skutečností samozřejmě beru s rezervou, snad si umím udělat představu o jejích pohnutkách nebo myšlení.

806
kanárek
Reagovat

BB
to víš, Rajesh je přece tak sladkej…než se přecvrčkuje :-)
ale u tebe by to teoreticky nemuselo být po požití takové rozčarování. Aspoň podle psaní :-)

807
Bobby Brown
Reagovat

805 Mikeš:
Malá technická – Pavlám bych rozhodně neříkal Pavlína. To jsou dvě různá jména a mají i v různý den svátek. Na to jsou holky hodně háklivé. Vím o čem mluvím!

808
kanárek
Reagovat

a když jsme u těch filmů, jdu spát, nebo budu ráno vypadat jak E.T. a budu nevrlá jak goddzilla :-)

809
vapol
Reagovat

793- BB tak to máš blbý divočáku, ještě že já jsem zvíře chráněný :-)

794 – kanárku tak je to správné, seznamka je přece cíl této RS….tak kdo s kým? :-)

810
Lenka
Reagovat

797 okkvp

:-)
je to divný … :-)
Paní P. sem nechodí, takže těžko může vědět, co se tady píše, nebo dokonce v čem se lže … :-)

Ale stejně se mi zdá, že když se tady třeba já, jako divák v něčem spletu, je to menší „úblb“, než když se plete někdo, kdo zná a ví (RS) a píše třeba „spleteně“ tedy vlastně v reálu…

kdo z nás tedy pak lže ? toť otázka… :-)

811
Bobby Brown
Reagovat

806 kanárek:
/:-| Teď tomu nějak nerozumím. Jaké rozčarování po požití? Jen by se mi jako Rajeshovi rozvázal jazyk.
No a na psaní se neodvolávej. Tady jsem Bobby Brown v Matrixu. Na srazu bych byl ………………… z ………………… a to je něco jiného.

812
kanárek
Reagovat

vapol
Ela využila nepřítomnosti Gabi a snažila se jí odlákat Bobbyho, čímž nám vznikl virtuální trojúhelník :-). A to všechno ještě před desátou :-)

doufám, že teď nebude pro změnu hon na kanárka …

813
Bobby Brown
Reagovat

809 vapol:
Nejhorší je, že mě vážně vyčenichaly. Až mi zatrnulo, bo už jsem jen čekal, kdy se tu objeví i mé jméno. To víš, já nejsem provařená „tlama“ z TV ;-) , takže pro mne je tohle krásný virtuální revír.
To bylo, jako by mi někdo najednou zazvonil u dveří. :-D

814
Mikesh
Reagovat

800 kanárku, já přece neboxuji za staršího týpka pro Terezku, to by byl můj pokec s Bobbym špatně pochopen. Dožadoval jsem se jen větší shovívavosti pro její pubošskou nevycválanost. Mezi touhle mládeží znám mnohem horší případy; co Terka, ta aspoň otěhotněla v nějakých 18, v baráku znám čtrnáctky (nu, je to jejich věc) co do baráku tahají o něco starší verbež. To bys teprve koukal, co je to drzost – a po hubě tomu dát nemůžeš (a že by si většinou zasloužili mnohem horší věci). Co jsou proti tomu kňouravé přidrzlosti typu: „já tu nechci bejt, jste pro staré“ – to je spíš k rozesmání se.

Reagovat

Bobby Brown (813): Toho se myslim nemusis vubec bat :)

816
Bobby Brown
Reagovat

810 Lenka:
Leni, já bych počkal na to finále, třeba se z ní vyklube ta agentka najatá Primou. Pak se tomu všichni zasmějeme.

817
vapol
Reagovat

kanárku o BB nemám strach, toho v tom jeho lese jen tak nějaká nenajde :-)
A lov na kanárka? No kdo ví…. :D

818
Bobby Brown
Reagovat

815 RedstaR:
Čeho? Že tu někdo flákne moje občanské jméno, nebo že mi Panáček zazvoní u dveří?

819
kanárek
Reagovat

BB- hezké sny :-)

820
Bobby Brown
Reagovat

817 vapol:
Ale měl jsi vidět, jak jsem dneska dělal úhybné manévry, kamufláž a zametání stop. Bych v tu chvíli klidně prošel bez povšimnutí i kolem myslivce a ještě mu vytáhl z báglu iPhona 4.

821
Bobby Brown
Reagovat

Kanárku tobě také :-*

822
Mikesh
Reagovat

Hm, tak Ela mi mezitím zdrhla, to mě mrzí, s ní se dá docela hodit řeč. A Ajda mně taky chybí, ona si občas plete jazyk s mečem, a jak říkal Honza, „rebelky mě baví“.

823
kanárek
Reagovat

Hele ta nemoc s přemisťováním telefonů je nakažlivá a už se šíří ze Slovenska :-) BB už je nakažen!

824
Bobby Brown
Reagovat

822 Mikeš:
Z toho si nic nedělej. Mně také dneska dala moje Avatarka košem. :-/

825
okkvp
Reagovat

Mikesh : A došlo ti, že svým obhajovaným kusům děláš medvědí službu na všech frontách ? Ale ono asi o nějaké obhajování ani nejde, sám jsi tu několikrát psal, že se bavíš reakcemi diskutérů – tak proč si nepomoci šikovně zformulovanou provokací, vždyť nikde není napsáno, že by musela být v záporném duchu, reakci vyvolá i souhlasné plácání pacičkama

826
Bobby Brown
Reagovat

822 Mikeš:
Jo, Ela tu dávala kontakt na Skype.
Jsem si ho kvůli ní nainstaloval a pak tam není. :-/
Tak jsem byl spíš za zvíře na 3, než za divočáka.

827
Lenka
Reagovat

816 BB
… no, že by zatím sranda nebyla, říci se nedá… :-)
A je fakt, že pokud by to byla herečka (viz její poslední slavný citát „výborná režie a obsazení“ – ve vztahu k nám, hloupatým a nechápavým divákům, abychom více a rychleji prozřeli), tak je to to jediné, co jí zachrání renomé…
Jen se obávám nejhoršího… tedy, že se o herečku nejedná a veškerá ostudka padne na její vlastní hlavičku (pro příště již ozdobenou tmavou paručkou).
Ale co to žvaním, co? Jaká ostudka? Sláva to přece byla, já – bloudka – pozapomněla… :-)

828
Mikesh
Reagovat

825 – myslím, že mi křivdíš. Legraci si sice dělám rád, ale jak kde. A tady – i ldyž zde skutečně nejsou tak strašné nanynky, jako třeba na iprimě, nemluvě už o streamu – se moc legrandy dělat nedá. NEJSOU LIDI.

829
Bobby Brown
Reagovat

827 Lenka:
Já si také nemyslím, že by byla agentka, ale možné je všechno.
Možná čula, jak by mohla být vnímána, proto založila na svém blogu tuhle sekci a důsledně od prvého dílu vysvětluje, jak to máme vnímat.
Hlavně už potisícé zdůrazňuje, jak o nic vlastně nebojovala. Docela dobrá taktika pro příště. Být ta, které už o nic nejde a jen se baví a hraje a to je ta správná jízdenka do finále.

830
Bobby Brown
Reagovat

828 Mikeš:
Bacha! Na streamu je líbezná avatarka, tak snad jsi nemyslel všechny. ;-)

831
okkvp
Reagovat

828 :nic o tom, že by ti šlo jen o to dělat si z diskutujících legraci, jsem taky nenapsala

832
Ajda
Reagovat

822 Mikeši,
já fakt utekla, linecké volalo, rohlíčky brečely, musela jsem za nimi. Ale jedním okem pořád sleduji :-))

833
Lenka
Reagovat

829 BB
Jo, já ti rozumím… aneb když prohraju, tak musím od začátku vysvětlovat, že jsem prohrát chtěla… to je přece jasný! :-) – ale je to jinak vcelku šumák :-)
Jinak jsem koukala, jak je tady na tebe přímo hon/lov… nestíhám všechno číst, tak doufám, že jsi přežil bez ztráty štětinky :-)

834
Ela
Reagovat

Dívala jsem se na stránky Pavly a nejsem schopna identifikovat maminky na fotce No. 9 z Hrabětic:-( To je Jana Stránská??? A ta druhá žena?

835
Mikesh
Reagovat

829 BB
to mi přijde až moc překombinované, kdyby nepsala nic, byla by spíš za hvězdu, co se z nenápadné nicky probojovala do finále; všichni by ji obdivovali, jak to zkoulela. Věřím, že by si nikdo nevšiml ani té manipulace s dětmi. Šacuji to na původní úmysl psát jen zajímavý a čtený blog, ovšem pak se jí to zvrhlo. To je i pro Lenku (833)
Avatarku samozřejmě nepočítám, tak ona je tam i celá řada normálních lidí. Ovšem procento nanynkovských příspěvků je děsný.
831 okkvp
možná jsem se špatně vyjádřil, ale stále platí, že mi křivdíš. Ostatně, nejsem přece sám, kdo Pavlu bere trochu jinak, ale ti chodí spíš na její blog, takže medvědí službu asi ne. To je problém jen na Panáčkovi.U Terky to samý, akorát že o tu se přetahuji ještě se zábavnými pipi na iprimě

836
Ela
Reagovat

835: Mikeši, odtajni mi, kdo jsou ty dámy na fotce… Já bych do takové RS nevlezla ani za zlaté prase (chceš-li za pozlaceného kance BB:-))

837
Mikesh
Reagovat

Ajdi, Elčo, rád vás vidím.
Apropo, zmýlená neplatí. Díval jsem se do záznamů, a původně jsem tam měl „na Panáčkovi“ (přece jen mi vrtalo hlavou, že bych se dopustil až takového kiksu – jako že chybička se vloudit může a jistě i občas vloudí). Nu, někdo to zřejmě „opravil“ – hihi, že byste v Čechách měli jiný pravopis?

838
Ela
Reagovat

837: Mikeši, to už je moje deformace:-))) Ale nejsem na tom tak zle jako kamarádka, která ctitelům opravuje SMS! Přišlo mi, že Šárka bydlí kousek od nemocnice v Ostrově, najde se tu nějaký domorodec? Tamější nemocnici znám jako dítě s úrazem a to jsem byla v šoku, že si toho zrovna moc nepamatuji…

839
Mikesh
Reagovat

Elo, chvíli mi trvalo, než jsem přemluvil comp, aby mi umožnil ta fota zvětšit. Takže na snímku č. 9 jsou ty první dvě vyřazené maminky, tedy Bára s mimčem a ta druhá exotka, co prý měla indický šmrnc (jméno jsem už zapomněl, myslím, že to byla Jarmila).
Severní Čechy neznám vůbec, zatímco v Jeseníkách vím i to, kde leží lovecká chata Banja Luka (a trefím i k Antoniusqulle, kam trefí jen myslivci).
Hm, s editováním mám své zkušenosti, takže už mě jen tak něco neporazí (tady mě jen zarazily ty Petrovi-Petrovy hned u 4 lidí naráz, navíc ze stejného okruhu známých). Ovšem, titulek v novinách, který mi předložil čerstvý maturant, jenž se cítil být novodobým Kyšem, a jenž zněl „Ryzk je zyzk“ prostě už nikdo nepřekoná, dokonce ani Kačenka ne.

840
Ela
Reagovat

839, Mikeši, tak nad tím bych se zadávila!!! Když znáš severní Čechy, mohl bys mi ulovit BB, nepřestanu ho zlobit:-))) Maminku Jarmilu si ani nevybavuji, registruji dámy tak od čtvrtého dílu… Fascinuje mě domeček stavitele, tam by se neotočila ani moje šelma:-)))

841
procházející
Reagovat

čistě náhodou jsem našel toto fórum.
Pročetl jsem. A když jsem chlap, tak jsem se zděsil. Tolik humusu, co tady leze z dominantních „diskutérů“, jsem teda snad ještě nečetl. Možná je to tim, že normálně na tohle nemarnim čas a je to evidentně moje štěstí.

Anja,Lenka,Gabisollis,Koc,Bobby Brown,okkvp= inkviziční komando.

Takle přesně to chodilo ve středověku. Dementní lidi, co si přisvojili právo vynášet soudy a trpěli pocitem nadřazenosti pak, si společně vymyslely věci, který se jim hodily do krámu. A když to všechno napsali na papír – tak se nestačili divit, jak strašně pravdivý to najednou bylo. A oběti, který byli nařčený z čarodějnictví nebo uřknutí neměli šanci. I kdyby se nevim jak snažili svou pravdu dokazovat nebo prokazovat, bylo jasně dáno, že to mají spočetený.

Jsem myslel, že takovýhle tmářství už nemůžu potkat.
A ejhle – svatá inkvizice si našla své novodobé oběti.
Na co si to tady vy z.r.ů.d.y hrajete?
Na každou sv…ni se vaří voda…i na vás dojde, protože takhle hnusně kroutit a spekulovat a vymýšlet nesmysly o někom,koho neznáte – to nejde bez trestu. Nejsem nepřející. Přeju vám spravedlnost. Protože ta na vás jednou jistě dopadne a vy budete vědět, že je to za to hnusno a odporno, co si v sobě nosíte -bo to nemá obdobu.
VY a s vámi všechna moudrost a pravda pojde….

se léčim na rakovinu, napadá mě ledacos, ale takovejhle lidskej póvl -to se fakt jen tak nevidí.

“ Sarkasmus (řec. doslova „řezání do masa“) označuje kousavou, zraňující řeč, obvykle vyjadřující i jisté pohrdání. Na rozdíl od ironie, která se dovolává porozumění, chce být pochopena, sarkasmus spíše komunikaci přerušuje a odmítá. K sarkasmu patří kus cynismu, zmírněného jen tím, že se k někomu obrací a vyslovuje.“
„Sarkasmus je poslední útočiště těch, kdo prohráli.“ (R. Hoover)

„Dnes znamená cynik člověka, který jedná bezohledně a beze studu, který zraňuje city druhých, zejména zpochybňuje a zesměšňuje to, co druzí uznávají jako základní morální a lidské hodnoty.“

Přesně tohle jste tady VY všichni, kteří se maskujete za překroucený tvrzení, že jde o „humor“
Tohle je vaše skutečná tvář.

842
procházející
Reagovat

a ještě dovětek:

„Inkvizice věděla velmi dobře, že nejtěžší zločiny jsou zločiny ducha, ba proto tak bezlítostně trestala jich…“
— Jules Barbey d’Aurevilly

843
Ela
Reagovat

841: Procházející, fórum je od toho, aby diskutující vyjádřili svůj názor, netřeba je kamenovat!!! Když se ti tu nelíbí, proč sem lezeš? Nech nám „inkviziční komando“ a my tě též necháme žít!!! Howgh.

844
Mikesh
Reagovat

Elčo, tak jsem to prostudoval pořádně, a oprava: je tam Bára a Renáta Trenkelová (ta vypadla až po Písku – to Péťa pochybil notně, páč to byla bezva vesnická holka, která zjevně uměla makat, vařit, starat se, prostě samá ženská nej a navíc, což u Peťánka zaráží, měla i … to, co právě vůbec nemá Šárka. Tuším, že tajemství Š spočívá právě v tomhle, nikoliv v její zabrzděnosti).
Jinak, přehlédla jsi? Sev. Čechy neznám vůbec.

845
Ela
Reagovat

Kocoure, omluva:-) V Jeseníkách jsem byla před 20 lety na lyžařském výcviku, mám vzpomínku, kterak jsem se obtočila o pařez, ještě dnes mě bolí žebra! Před pár lety jsem hlídala Britského modrého kocoura, že jsi to nebyl ty? Pořádně mě zdrápal:-) Péťa je Narcis jak ze žurnálu!!!

846
prochazející
Reagovat

EDIT: Duplicitní komentář 841

847
Ela
Reagovat

846: Procházející, proč se opakuješ? Tvé moudré názory již známe a víc po nich asi nikdo netouží…

848
Lenka
Reagovat

841 procházející
:-)
Tak šupajdi zpátky do kláštera, Ofélie… oprava: procházející, když se ti tu nelíbí, běž zpátky ke svým :-)

849
Ela
Reagovat

848: Lenko, už jsme na něj dvě:-)))

850
Lenka
Reagovat

zdravím ponocující diskutéry :-)
mám noční… tak jsem tady a koukám, že hned „v klatbě“ – no, zatím to byl kurník, teď inkvizice… to budou kámoši/inkvizitoři zírat… až se vzbudí… :-)
a pak že tady není veselo…

851
Ela
Reagovat

850: Ještě chvíli a Procházejícího bloknu:-)))

852
Lenka
Reagovat

Eli, to bude BB zírat, co to sem dolezlo… :-)

853
Lenka
Reagovat

neblokuj – tohle tady ještě nebylo … tipuju útok z druhé strany barikády :-)
taky zíráš, co je všechno možný?!
sektu na nás vytáhnou…. kvůli té blbce.. :-)
to je prča!

854
Ela
Reagovat

852, to mu, chudákovi, nepřeji:-)

855
Lenka
Reagovat

tak jsem si tak říkala, že možná, někdy, dostanu nějakou přezdívku od anji … zvířátko… a budu v zoo…
a šup – inkviziční komando :-)
tak tohle tady ještě nebylo /budou hořce litovat naši drazí přátelé, co chrní/

856
Lenka
Reagovat

Dotaz: mohu ti ještě psát, když jsem u nějakého magora (promiň, ajdo, za vulgární výraz) za inkvizici a ty ne?
:-)
:-)
:-)

857
Ela
Reagovat

853: Tak ještě sektu na nás vybalí, to je síla!!! Zírám, jak se dá s kocourem v klidu kecat, doufám, že Procházejícím není on, to by mě mrzelo, hodlám mu vyslovit veřejnou omluvu:-)))

858
Ela
Reagovat

856: Jasně, Lenko, piš, co prsty budou stačit!!!

859
Lenka
Reagovat

847 Ela

Mikesh stopro ne, to je chytrej kluk!
Ale tipuju na trošku ožralou věrozvěstku… či věrozvěsta z okruhu sympatizantů téjejížjménonechcivnoci vyslovit
:-)
A klíďo si tenhle názor napíšu, ať mě třeba místo Mikuláše sežere čert (to je cvokárna, co?)

860
Lenka
Reagovat

858 Ela

Varuju… :-)
Riskuješ, že se vmísíš ze zoo do inkvizičního komanda…
:-)

861
Ela
Reagovat

859: Tak to tam skončíme obě! Mě dostává Šárka, u Ostrova máme chalupu a co ta tam předvedla… Škoda, že mám nulový orientační smysl… Hned bych identifikovala její bydliště, čímž zdravím BB, zabij mě, ale mám profesionální deformaci!

862
Lenka
Reagovat

Všimla sis o toho věrozvěsta těch gramatických chyb?
Zvláštní… psát to neumí /formálně správně/ a trousí moudro /obsahově/ – no, to ti povím, to se budou spoludiskutující ráno divit, co tady v noci strašilo :-))))))

863
Lenka
Reagovat

861 Ela
No, já po pravdě přiznám, že mi Šárka jako ženská byla vcelku sympatická – ve smyslu, že si furt jela tu svoji „lajnu“, když ho chtěla, tak to řekla, tak vše dělala pro tohle…
Je fakt, že to, co v tv dávali, nebylo pro ni moc lichotivé, viz to dolézání, ale ona si to svoje prostě udržela…

864
Ela
Reagovat

Leni, že bych mu to opravila? Proč sem leze? Petrův domek mi neobjasní, fakt bych ráda věděla, jak tam nacpe čtyři děti:-)))

865
Lenka
Reagovat

Chraň bůh, sestro, nech bratra, ať napíše, co umí… :-)
:-)

přece neochudíš zdejší přátele o tu perlu v kompletní úpravě?

Jen se obávám, že i zkušená ajda tohle tady ještě teda neměla…

866
Lenka
Reagovat

No, Eli a další zdejší přátelé, já neodolala:

„Inkvizice (lat. inquisitio; z inquaerere zjišťovat) byla právní institucí katolické církve či španělských a portugalských panovníků, která se měla vypořádávat s herezí (kacířstvím). Termín inkvizice ale označuje také i samotné vyšetřování v otázkách víry a mravů, které vykonávala příslušná církevní autorita, tj. biskup, osoba jím k vyšetřování pověřená (tj. inkvizitor) nebo později jednotlivé inkviziční instituce.“

Zbývá jen otázka, kdože je tím kacířem?

Potažmo, koho brání Procházející?

Ovšem daleko důležitější je, že náš kurník postoupil do kategorie ZOO a teď už dokonce i dál… :-) :-) :-)

867
Ela
Reagovat

865: Už to má opravené, to bych blila, velebnosti:-))) Nic k věci nenapíše, téma domku stavitele mi neobjasní, tak co:-)

868
Lenka
Reagovat

897 Ela

:-)
to jsi neměla.. to bylo pikantní ty ly/li u příčestí a další hrubečky, jak se to bratrovi pletlo…

no nic, už se stalo :-)

869
Lenka
Reagovat

Ale potěším tě – téma domku:
Víš, já bych toho Petra za ten domek zase tak dvakrát nekritizovala, je to takovej všeuměl (v dobrém slova smyslu), asi žije jen pro domek… dcery bydlí u jeho rodičů, co taky na té stavbě.
A protože ta starší za chvíli zmizí, malá chvilku za ní, po pravdě na jeho starší kolena mu bude malý domek bohatě stačit – i pro případnou partnerku.
Samozřejmě nevím, jak by tam chtěl nacpat moje děti+tvoje děti+naše děti+novou partnerku – ale moje drahá babička moudře povídala, že když je láska, všechno ostatní se vyřeší :-)

870
Ela
Reagovat

Lenko, Procházející dostal varování:-) Nějak se nám odmlčel…

871
Lenka
Reagovat

varování ???
to je co?

872
Ela
Reagovat

869: Chtěla bych vidět, jak bych se tam vlezla s bagáží a velkým psem:-)))

873
Lenka
Reagovat

Ela
no, těžko, to máš pravdu… :-)
ale až to snad dodělá, tak snad bude … počítám v duchu… 3+1

874
Ela
Reagovat

871: To je mail, že pokud nepřestane prudit, zabanuji ho:-) Jdu se podívat na jeho IP:-))))

875
Lenka
Reagovat

Ela

já bych to nedělala :-)
umíš si představit, že když ho tady necháš, jak se ostatní ráno u kafča budou dusit smíchy?
jsem toho názoru, že komiků není nikdy dost! :-)

876
Ela
Reagovat

Jak nám říkala zeměpisářka na gymplu, v Nizozemí mají tak malé domy, že se tam pes mlátí o ocas:-))) Petrův domek odpovídá… Ještěd nemá chybu, strávila jsem tam nádhernou dovolenou!!!

877
Lenka
Reagovat

Procházející mi silně připomíná věrozvěsta ve filmu Anděl s ďáblem v těle – hrál ho Cízler – Armáda spásy v nevěstinci… :-)
Tam ho angažovali jako komické číslo, v tomhle případě jsem pro taky

878
Ela
Reagovat

Lenko a já jsem Vladko a nesnáším, když někdo „uráží gramatické chyby“:-))) V našem případě je spíš někdo páchá, že?

879
Lenka
Reagovat

no vidíš, gymplem se oháníš :-) a kousek nahoře jsme za dementy… :-)
já se z toho jeho blboučkého příspěvku nemůžu nějak dostat, chechtám se furt… :-)

880
Lenka
Reagovat

a že ten věrozvěst nedošel, když tady byli super glosátoři (v čele s BB!)… škoda, že o to přišli… :-)

881
Ela
Reagovat

877, tak to jsem neviděla, sakra, mám mezeru ve vzdělání:-) Pes na mě kouká jak na debila, nojo, je zvyklý na komentáře z Krušných hor:-))) Vivat Ostrov a bydliště maminky Šárky! Porozhlédnu se tam…

882
Ela
Reagovat

879: Leni, jen se nepočůrej, za to ten příspěvek nestojí:-) Procházející nám už asi nic vtipného nenapíše:-(

883
Lenka
Reagovat

no, budeme doufat, že nás ještě věrozvěst navštíví (ale vzhledem k noční hodině – kdy jen pár nás musí pracovat – to tipuju na nějakou alkoholem posílenou reakci, takže se věrozvěst vysílil a asi už spí :-)
Jinak jsem tady nahoře nějak nepojmula diskusi na téma, zda na loďce s Pavlou a Péťou byla Andrea či Šárka – pochopila jsi to, co tím spoludiskutující mysleli?

884
Lenka
Reagovat

882 Ela
škoda, veliká škoda !!!
vyplašila jsi ho :-)

885
Ela
Reagovat

883, Lenko, na lodi byla Andrea a i ta ze stavitele měla dost:-) Jé, jak jí přivezl vlastní foto, to nemělo chybu!!!

886
Ela
Reagovat

Plašit už nebudu, slibuji! Ale Procházející mě fakt na*ral…

887
Lenka
Reagovat

Foto bylo dobrý, hlavně hodně pamatovalo (nemyslím rámeček) :-)
Andrea se mi pár posledních dílů zdá vcelku v pohodě, taky si na nic nehraje, tahle ženská o toho týpka opravdu zájem nemá, prostě to dohraje… ale domů si to určitě nepřivleče :-)

888
Lenka
Reagovat

886 Ela
Proč naštval?
Vždyť to bylo kouzelně blboučký a roztomilý… i s těmi jemnými hrubkami… (a to nejsem tvor, který by tady hrubky řešil, ale někde holt jsou víc a někde míň – na Panáčkovi se, mimochodem, dost dbá na kultůru písma :-)) jinde míň).
To byla kouzelná reminiscence na téma víra, zloba, inkvizice, atd. v kombinaci s noční hodinou a alkoholem – tipla bych :-)

889
Ela
Reagovat

Proč by to dělala? Sponzorovat nikoho nepotřebuje, je to super ženská! Viz. postřeh ze srazu Panáčků!

890
Lenka
Reagovat

A umíš si představit ráno reakci BB, který se tímto dostal z pozice zvířátka volně pobíhajícího v lesíku a kličkujícího před kulovnicí jisté lovkyně (promiň, jen jsem tak nahoru koukla) – do pozice inkvizitora ?!?
Už se těším :-)

891
Lenka
Reagovat

889 Ela
je to hlavně rozumná, realistická ženská, která si užila svoje a dost za to zaplatila (nemyslím Kč)… hledá mužskýho k sobě a tím je řečeno vše – tenhle směšnej chlapec ji těžko může okouzlit :-)

892
Ela
Reagovat

Leni, na kulturu písmá dost dbám a hrubice neodpustím ani Procházejícímu:-))) Proč bych jinak byla editorkou?

893
Ela
Reagovat

Písma, ježíš, co jsem to napsala?

894
Ela
Reagovat

Ale uznej, že ta fotka stála za to:-))) Neke, že bys ho nebrala;-)))

895
Lenka
Reagovat

Chápu, ale u některých to zvyšuje humor v textu… :-)
Třeba ještě dojde… šmudla jeden roztomilej… :-)
Ale vážně, já fakt nepochopím tyhle ujetý reakce – my tady píšeme o tom, co se nám zdá či nezdá v jednom pořadu v tv a někdo dokáže rozpoutat takovouhle krávovinu, jako bychom se dotýkali či ubližovali skutečným lidem… jako bychom na ně útočili v běžném životě..
Je to ujetina a na tohle reakci normální prostě neumím a brát to vážně? to neumím vůbec :-)

896
Ela
Reagovat

S fotkou a domečkem je můj!!!

897
Lenka
Reagovat

891 Ela
zcela vážně = nebrala! i bez fotky (díky bohu jsem starší než je ten šmodrcha a ani v dobách mého nerozumného mládí mi takovéhle týpky neimponovaly – a když si představím, že by na mě takhle kdy promluvil… šup nožičky na ramena a zpátky do údolí!!!)

898
Ela
Reagovat

To už je někdo tak postižený, s tím nic nesvedeme…

899
Ela
Reagovat

Já mám za souseda Honzu Žídka a raději než toto, dám bič a pryč!!!!

900
Lenka
Reagovat

Ještě k tomu Petrovi – on možná nebude tak špatný pro tu pravou, která ho pochopí a on bude holt pro ni ten pravý. A já vcelku věřím, že na lidi v životě ten pravý/ta pravá čekají… :-)
Honza Žítek? Z tv jsem měla pocit blbýho frajera, ale jinak mi ho bylo dost líto, že si tak naběhnul (myslím tu dovču, kterou zaplatil tím, že má z ostudy kabát a přezdívku .. však víš… ) – aneb dost zaplatil za dovču, která měla být zadarmiko.

901
Lenka
Reagovat

Někde psali, že už si tu pravou našel… přála bych mu to, co ty na tohle jako sousedka?

902
Ela
Reagovat

Mořská okurka je vtipná!!!Jinak ho samozřejmě lituji, Nikču si nezaslouží ani za mák! Ale kdo chce tam, pomozme mu tam… Chtěl do RS? Má to…

903
Ela
Reagovat

901: Tu pravou mu přeji, stigma onanisty si nezasloužil ani jako sumýš…

904
Lenka
Reagovat

846 procházející věrozvěst

Tak nás, koloušek jeden roztomilej, ochudil o první část citátu Jules Barbey d’Aurevillyho:

„Inkvizice, tento tribunál soudící myšlenky, toto mohutné zřízení, jehož pouhá představa ruší naše slabé nervy a nažene úzkost našim ptačím mozkům.“

a podělil se s námi pouze o konec tohoto citátu… :-)

„Inkvizice věděla velmi dobře, že nejtěžší zločiny jsou zločiny ducha, ba proto tak bezlítostně trestala jich…“
___________________

No, panáčkové jsou holt asi fakt tribunálem… ptačím? zoo?
ale totál mě dostalo, že rušíme slabé nervy a naháníme úzkost ptačím mozkům … :-)

Slavnostně prohlašuju, že mám ráda věrozvěsty a už dlouho jsem se tak nezasmála :-)

905
Lenka
Reagovat

903 Ela
neodolala jsem a ušetřila jsem ranním diskutujícím hledání ve wikipedii… :-)

Ad Honza Ž. – Nikča mohla vycouvat jinak, krapet důstojněji, o nic nešlo.

Ale daleko úžasnější byl Jeník druhej – to jeho zasnoubení kvůli … jaksi vyspání se s dámou… no, tak to mě dostalo :-)

906
Ela
Reagovat

904: jsme ZOO, máme tu číču i kance:-) Procházející se tu asi už neobjeví, kuchnu ho jak Kačka Květákovo synka:-) Zdravím Mikeše, vše v dobrém?

907
Lenka
Reagovat

Mikeshe nevidím… :-)
Pokud tady je – co názor na věrozvěsta?

908
Ela
Reagovat

Oranžového Jeníka bych s chutí zavraždila!!! Jak ten mi leží v žaludku…

909
Lenka
Reagovat

No, Eli, když si odmyslíš negativa u inkvizice – pojem tribunál („rušící slabé nervy a nahánějící úzkost ptačím mozkům“) není zase tak špatnej, ne?
:-)
Je to vcelku důstojné označení… :-)

910
Ela
Reagovat

Číča usnula, to jen my, hyeny, ponocujeme…

911
Lenka
Reagovat

908 Ela
Oranžovej Jeník asi bude furt volnej… a asi dlouho ještě bude…

912
Ela
Reagovat

Inkvizici nastolíme na něj, ne? Jinak můj slepičí mozek nestíhá…

913
Lenka
Reagovat

910 Ela

Však to i Mikesh ráno okomentuje (jen mi vadí, že často šupajdí jinam a tam „hlásí“, co tady – já nemám hujeroviny ráda) – ale opravdu se těším na ty hlavní inkvizitory, jak se vyrovnají s tím příspěvkem toho… nechci napsat magora, no tak dobře, toho věrozvěsta… :-)

914
Drátková
Reagovat

Lálo, myslím, že ty jsi ta psolední, kdo by měl kritizovat něčí VZHLED a udílet mu v tomto směru rady. Je třeba začít u sebe, nic ve zlým.

915
koc
Reagovat

OT – 28.11.1414 – V Kostnici byl zatčen Jan Hus. 1994 – Norsko v referendu odmítlo přistoupit k EU.

916
Ajda
Reagovat

851 Ela – malá technická

Elo, nick procházející byl zcela v normě. Já tady nikdy neblokuji diskutující jen pro jediný duplicitní komentář. Důvody k blokaci musí být opravdu závažné, hlavní důvod je vulgarita. Kritika, ač duplicitní, a v jeho případě tapetoval pouze jednou, opravdu není důvod k blokaci a já s ní tady nevyhrožuji bez vážného důvodu, na názor má každý právo – slušnou formou.

Blokaci tady používám opravdu vyjímečně, jsi nová, neznáš situaci z minulé řady, kdy byla občas nevyhnutelná. Od té doby jsem ji nepoužila. Vyhrožovat blokací bez vážného důvodu nedělá dobré jméno těmto stránkám, nesnáším cenzuru.

A i k smazání příspěvku musí být vážný důvod.

917
koc
Reagovat

jinak nick prochazejici zas tak prochazejici byt nemohl :) .. psal ze forum procetl (snad cele – pokud jen casti tak se o dost ochudil ;-)) .. no pokud schroupal vsechny prispevky najednou tak se nedivim ze me ma za inkvizitora .. me by podobny skutek taky stal velkou cast dusevni rovnovahy a videl bych okolo sebe daleko horsi veci nez inkvizici :-D

918
Bobby Brown
Reagovat

Ela, Lenka:
Ženský, vy snad vůbec nespíte. 8-O
Lenka asi měla noční směnu, jestli to chápu dobře – tak teď hezké vyspinkání. :-)

919
Jezinka*
Reagovat

Elo, Šárka bydlí v Kadani, takže jsi s tím Ostrovem malinko, ale fakt malinko, mimo.
Divím se, že vás komentář Procházející tak rozhodil, každý má právo na svůj názor. Sami učinkující vnímají kritiku na svojí osobu asi dost vážně. Každý není takový formát jako Kačka, která to ustála a ještě dokázala získat místní věřejné mínění na svojí stranu. Konkrétně Pavla si tu fakt musí připadat jak na pranýři. Takže v jejím vlastním zájmu doufám, že drží slovo a fakt sem číst nechodí.

920
Ajda
Reagovat

865 Lenko,
procházející je zcela běžný komentář, už tu byly daleko horší, na tomto fakt nic extra, musíte si holky zvykat a být víc tolerantní. Někdo by třeba chtěl bloknout anju, mikeše atd., co člověk – to pohled. To je diskuse.

Elo, nemyslím, že je nutné opravovat chyby v diskusních příspěvcích :-(

921
Bobby Brown
Reagovat

916 Ajda:
Naprostý souhlas. Vždyť to by pak muselo vylítnout mnohem víc příspěvků. A tady šlo jen o to, že někomu v noci praskl žlučník, nic víc nic míň.

Ještě že ta Ela tu bouchačku nenosí u sebe, fakt. Sotva si někdo kýchne, už pálí ze své devítky. :-D
Ona je vážně vostrá. Ta když si vyhlídne cíl, tak na něj nastoupí jak Fedor Emelianenko.
Jsem si včera a předevčírem připadal spíš jako zajíc, než jako divočák. Tak malá byla ve mně dušička.

922
Lenka
Reagovat

920 ajda
tak vidíš a já myslela, že je spílání takového druhu tady zvláštní… :-) zase jsem moudřejší…
a myslím, že z toho, co jsem napsala, nevyplývá, že bych byla zastáncem blokování a oprav chyb :-)

923
Bobby Brown
Reagovat

922 Lenka:
Zvláštní to je. Ajda to posuzovala z hlediska blokace. To by ten příspěvek musel být více než zvláštní.

Ty ještě nespíš? Jak to holka děláš?

924
Lenka
Reagovat

923 BB
vyspáno, nedělní oběd (důvod vstávání) se už vaří :-)
ale je fakt, že mi ta „inkvizice“ zpříjemnila noc, mně to tak rozesmálo… ač to nebyl určitě účel toho příspěvku, ale já to nemohla zastavit :-)

925
Ajda
Reagovat

922 Lenko,
já reagovala na tuto tvoji větu – copy: Jen se obávám, že i zkušená ajda tohle tady ještě teda neměla…

Tak jen abys věděla, že procházející je fakt hodně slabý odvar toho, co já tu už zažila :-)

926
Lenka
Reagovat

925 ajda
:-)
už jsem to pochopila…
člověk se pořád učí a pořád je překvapován :-)
ale prý je člověk, pokud se dokáže divit, stále mlád… tak jsem si u toho divení hezky omládla…
abych nezapomněla – díky za rekap

927
Bobby Brown
Reagovat

Při čtení Procházejícího mne to nechávalo chladným. To jsem se spíše zahříval horkým čajem, neboť spím při otevřeném okně.

Akorát u jedné věci mi zacukalo v levém koutku oka – Citáty!
Už jsem to tu psal u Pavly. Jako nic proti nim, ale postavit svůj projev na citátech mi dělá kyselo v ústech.
Přijde mi, že tito lidé postrádají schopnost uspořádat a verbalizovat své vlastní myšlenky a tak se chápou těchto slovních perel, aby to vypadalo jakože hodně intelektuálně.
Citát si přečtu, pokud mne osloví, tak se s ním i ztotožním, ale hubu mám snad vlastní ne?

Ale tak já tedy také přihodím jeden citát. Je to jeden na který myslím pořád a přijal jsem ho do života (jeden z mé TOP 3):
„Není na světě člověk ten, jenž by se zalíbil lidem všem.“

A tohle by si měla Pavla uvědomit a pak by jí to tak nebralo. Jako mne příspěvek Procházejícího. :-)

928
Ajda
Reagovat

927 BB – gratuluji! Jsi už správně otrlý diskutér Panáčka.

929
Bobby Brown
Reagovat

924 Lenka:
Vyspáno? To jakože píšeš ve spaní? Vždyť tvůj příspěvek je z páté hodiny ranní a hned to tady mydlíš od deváté. Hm, říká se že čert nikdy nespí, tak teď nevím, co si mám o tom myslet. ;-)

930
Lenka
Reagovat

929 BB
:-)
jednoduché – usneš v šest, v půl desáté si vstaneš, připravíš na oběd, teď mám pauzu konečně u kafe a zase šup k plotně…

931
gabisollis
Reagovat

hezky mrazivy dopoledne vsem!:-)clovek na chvilku vypadne a nestaci se divit!:-)-prochazejici-i kdyz si vzal i me jmeno na paskal tak se nebudu vyjadrovat!:-)bylo to takove zpestreni a myslim si o tom sve!jinak co to tu bylo za hon na divocaka??:-(ale branil se statecne!:-)ted bych se vratila k hodnoceni chlapu!:-)i kdyz se ted budu pohybovat na tenkem lede abych neranila naseho divocaka ke kteremu mam netovou slabost ale zadne poneti o vizazi tak se vyjadrim-))-Zdenek neni osklivy,ale v zadnem pripade muj typ!ja nemusim vysoke chlapy a k Bare se taky vizualne nehodi!jinak KRASNEJ pro me dech berouci je CHris Angel!!ale krasavce domu nebrat(leda tak na jednu noc):-)charismaticky chlap je pro mne napr-Keanu Reeves,George Kloony,Nikolas Cage!!:-)total antisexy-Van Dame,Schwarzeneger a Marcel z HSTM.jsem spise na starsi,180cm,nesvalovce!:-))pac na svalovce kdyz si lehnes tak mas dojem ze lezis na sutru.a chlap kdyz ma brisko tak na to mam uz uchylku od mala.jinak z HSTM me nikdo neuchvatil.a Anjo taky jsem cetla ten prispevek trikrat nez jsem pochopila ktereho Michala myslis!:-)))to byl sok!:-DD

932
gabisollis
Reagovat

teda Leni ty jsi ptace!:-)))ja jsem spis spici panna!:-))

933
Lenka
Reagovat

932 gabisollis
to víš, že jsem pěkně „chcíplý“ ptáče :-)

934
Bobby Brown
Reagovat

928 Ajda:
Děkuji. Také jsem se musel přeorientovat. Kdysi jsem hodně diskutoval na nebožtíkovi Atlasu, tam to bylo obdobné. Pak jsou ale třeba hudební servery a tam to je hodně přísný. Tam když někdo napíše třeba „Haha, ty to mu teda prd rozumíš, vždyť nerozeznáš doom od thrash metalu, výchoďáku.“ Tak ho třeba nesmáznou, ale je tam připojena poznámka moderátora „Myslíme si, že se to dalo napsat i jinou formou. Berte to jako varování. Děkujeme za pochopení. Moderátor.“
Tady jsem se také musel zorientovat, protože jsem to zpětně nepročítal a rovnou hupsnul do diskuze a hned jsem dostal ťavku od jedné diskutérky. :-D
A jak říká Pavla, teď už se jen bavím a hraju. :-)

935
gabisollis
Reagovat

BB-a hrajes skvele!;-)))

936
Bobby Brown
Reagovat

931 gabisollis:

::-( „Chce se mi umřít…“

937
gabisollis
Reagovat

:-))nerikej ze nejsi neco mezi Chrise Angelem a Keanu Reevsem?:-)))

938
Bobby Brown
Reagovat

::-( NE

939
gabisollis
Reagovat

to ale vubec nevadi!mas jine kvality!!;-)

940
Bobby Brown
Reagovat

939 gabisollis:
Jdu si dát svá ranní vajíčka. Ale nebude mi moc chutnat.

„Nenávidím černovlasý chlapy!“

941
gabisollis
Reagovat

no doufam ze se ted nepletu uz se mi to nechce dohledavat,ale myslim ze jsi to psal ty-ale Robbie Wiliams neni moc svetlovlasej!:-)

942
Bobby Brown
Reagovat

941 gabisollis:

Hele… neutahuj si ze mě. Víš jak mi je? Teď by mě ulovil i mravenec. Divočák jde splihle lesem. Pírko i ouška smutně svěšená. Kopýtka šourá po zemi, tak ztěžklé má nohy, myšlenky i srdce.

943
gabisollis
Reagovat

BB-:-)))hele smutnyho divocaka jak jde lesem na me nevytahuj!!to me muze srdce utrhnout!:-)ale mohl by jsi psat pohadky!:-))a Lencino-ze kopytkama delas stopy jsem myslela ze umru smichy!:-)

944
Bobby Brown
Reagovat

Srdce to utrhnout může, ale přitom usmívající se smajlík?
Teda, dneska je den…

945
gabisollis
Reagovat

sem psala ze se pohybuju na tenkem lede!dost OT nez nam Ajda vynada!:-)co mame noveho k hstm?

946
Bobby Brown
Reagovat

945 – Vypadá to, že kančí zabíjačku.

947
Ajda
Reagovat

945 gabisollis,
neboj, to já jen občas udělám tytyty, když už to moc ujíždí, tak buď v klidu :-)))

948
gabisollis
Reagovat

Ajdo tak dik!:-))ja jen chtela utnout toho smutneho vlacejiciho se snehem divocaka.protoze me to fakt bere za srdce.:-( jen jsem prehmatla smajlika a uz to bylo na taliri!:-)ze by mel psat detske pohadky?

949
Ajda
Reagovat

946 – bude se šípkovou nebo se zelím?

950
Ajda
Reagovat

948 gabisollis,

jestli on ten divočák není ta mediální hvězda z reklamy na Kofolu :-)

951
Ela
Reagovat

Ujela jsem, v Ostrově bydlí Míša:-) Kdo se má v těch maminkách vyznat? Na to, že včera ve zprávách hlásili kalamitu, nám to tady celkem taje, ani BB by nezanechal stopy kopýtek:-( Leni, ty jsi fakt nespavá! Já nezaberu víc než tři hodiny v kuse, ale podle toho jsem pak nepoužitelná…

952
gabisollis
Reagovat

tak BB uz jsi identifikovan!:-)))ajdinou 950.:-)

953
Bobby Brown
Reagovat

Ela:
Jestli na tom slavném facebooku to jseš ty – na sobě máš nějaký rozepatý kožíšek stejné barvy, nebo alespoň velmi podobné, jako vlasy a oči, v uších kroužkové náušnice a na krku řetízek – tak to jsi moc hezká ženská. To se musí nechat.
Koukám, že na panáčkovi diskutují jen hezké baby.
Pak se z toho nemá jeden divočák zjančit.

954
Lenka
Reagovat

950 Ajda
:-) dobrý… jen teď tápu, jestli je to ten fešáckej tatínek nebo to zvířátko, co vidí ta holčička… :-)

951 Ela
to víš, že jsem totál ospalá, ale co naděláš, neděle, rodina se dožaduje pokrmu… a duševní jim nestačí :-)

948 gabisollis
včera ho tu odstřelovala jedna šikulka, dneska ho raní druhá výčtem týpků, které jí srdíčko rozbuší…:-) – no, vidím, vidím… nikoliv město veliké, ale smutné zvířátko mizící v lesním porostu… (ještě že to není medvěd, že se probudí dřívějc než HSTM skončí)

955
Bobby Brown
Reagovat

950 Ajda:
Mohl bych poprosit o nějaký odkaz, je-li to někde na netu? Nemám TV, takže reklamy neznám. Docela bych se kouknul, za koho mě máte.

957
Ela
Reagovat

955: BB, jsem to já:-) Ta reklama je slavná hláškou „a tati, bude mít ty velký žahnutý zuby nahóru“? Už to běží snad pět let, škoda, že ji dávají jen před Vánoci, je to jedna z mála reklam, ne kterou bych koukala pořád:-)))

958
Ajda
Reagovat

3x link na Kofolu není nutný, takže jsem dva smazala.

959
Bobby Brown
Reagovat

:-D
Dík, tak tu znám i já, jenom jsem si už nevzpomněl.
No jo, to byl Karel, ne já. Bobby Brown je o něco větší.
A hlavně! Bobby by nikdy nenapadl malou holčičku! Která je mimochodem moc roztomilá. Spíš bych jí svezl na hřbetu domů.

960
Ela
Reagovat

959. BB, Karel šel po tatínkovi, hodlal mu svým klem natrhnout řiť! Tak holčičky bys vozil na hřbetě? Hmmm, zajímavé:-))) Já bych adoptovala Sandru od Michala, to je parádní dítě! Nejsem si ovšem jistá, že ona by mě chtěla za matku…

961
Bobby Brown
Reagovat

957 Ela:
:-) Teď už chápu, že máš velkého psa a občas velkou hračku. Ty spíš musíš ty divočáky od sebe odhánět.

962
Bobby Brown
Reagovat

960 Ela:
Jenže ten tatínek držel v náručí dítě a tím pádem je tento cíl tabu. Tedy pro nás slušné divočáky.

963
gabisollis
Reagovat

BB-tak uz mas zas hezkej den.to je dobre!:-)ted jsem docetla rekap a vtipne napsany!!:-)

964
Bobby Brown
Reagovat

963 gabisollis:
Nemám!
Ale pobavil jsem se, to jo. Kvíknul jsem nad vtipnou reklamou, ale dál se ploužím výš do kopců, do hlubšího porostu. Tam se zahrabu, jak Evička mrkačka své děti.

965
Ela
Reagovat

962: Jednou jsem jako dítě potkala na chatě v Roudnici bachyni s malými pruháči a přátelsky se netvářila:-))) Od té doby jsem tam odmítala jezdit, ještě že v Ostrově tvoji soukmenovci nepobíhají:-)))Jak nenávidím běh, zdrhala jsem, seč mi síly stačily:-))) Takhle bych neutíkala ani před oranžovým Jendou, ten mi leží v žaludku, chudák Jarmila, škoda, že sem nechodí diskutovat…

Lenko, co vaříš dobrého? Měla jsem v plánu kung-pao, ale pes mi slintá pod nohy, tak se odbydu toasty:-(

966
Bobby Brown
Reagovat

965 Ela:
No jooo. To je něco jiného. Bachyně se selaty, to je smrtelná kombinace. Ta brání mladé. Kanec se ti vyhne, nebo prostě odběhne. Bachyně tu možnost nemá, takže když jí postavíš do situace, že se cítí být ohrožena, tak zaútočí. Ono jí vlastně ani nic jiného nezbývá.

967
gabisollis
Reagovat

Ela-Jenika mam taky na seznamu nezapomenutelnych!:-)))

968
Ela
Reagovat

966: BB, jako pětadvacetikilové dítě jsem tu sviňku opravdu neohrožovala, zato ona by mě rozpárala:-)))

967: Gabisollis, na Jendu pošleme divočáka, ten byl!!! Kdosi mi tu napsal, že ani já nejsem žádná krasavice, což BB vyvrací a hlavně mám IQ nad bodem mrazu, to se o Jeníkovi říci nedá:-))))

969
vapol
Reagovat

BB koukám jak jsi se do té role divočáka vžil, ale dávej pozor ať neskončíš