Panáček v reality show

Hledá se táta a máma online video

Hledá se táta a máma video archiv

Hledá se táta a máma stále hledá soutěžící

17. Červen 2017 | napsal(a): SUNíčko

hleda-se-tata-mama-logoHledá se táta a máma a tři hlavní soutěžící již našla a medailonky natočila. Koho však stále hledá, to jsou ti, kteří budou bojovat o srdce 2 mužů a jedné ženy. Takže, pokud jste nezadaní a nevadí vám seznamování před televizními kamerami, máte šanci se stále přihlásit. Co proto udělat? Kliknout a na oficiálním webu TV Prima vyplnit a odeslat patřičný formulář. Držíme palce.

Hledá se táta a máma. Už počtvrté!

26. Září 2013 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=7177 w=420]

Všichni příznivci oblíbené RS Hledá se táta a máma se mohou začít radovat. Prima vyhlásila casting do 4. řady. Možná i vám někdo doma schází a tak pokud máte dostatek odvahy, můžete rovnou použít přihlašovací formulář.

Vánoční dárek: smlouva k účasti v Hledá se táta a máma

24. Prosinec 2010 | napsal(a): SUNíčko

V posledních dnech je v módě zveřejňovat tu více, tu méně utajené dokumenty. Panáček v reality show chce samozřejmě jít s dobou, a tak se rozhodl zveřejnit také jeden podobný dokument, a to ve formě vánočního dárku pro své pravidelné i nepravidelné čtenáře. Smlouvu, kterou podepisuje každý z účastníků reality show Hledá se táta a máma. Ano, ten dokument, který byl nejednou v diskuzi rozebírán, co v něm je a není.

Nyní si jej můžete pročítat do aleluja, horem dolem, a potvrzovat si tak své předešlé dohady. Za celý tým autorů Panáčka v reality show, který pro vás po celý rok připravoval rekapy a informace k nejrozličnějším reality show, Vám přeji šťastné a poklidné prožití svátků vánočních a co nejlepší vstup do Nového roku. Jsme rádi, že nás čtete.

Hledá se táta a máma 3: Konec show, realita života začíná! (14.)

16. Prosinec 2010 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1125 w=420]

Poslední díl třetí řady RS Hledá se táta a máma se stává realitou. Po čtrnáct večerů můžeme sledovat seznamování se maminky Báry a tatínků Michala a Petra s jejich vyvolenými. Namlouvání, místy pomlouvání, rozčarování, slzy, hádky, to vše se odehrálo předchozích 13. dílů.
Maminka Bára a tatínkové Michal a Petr naposledy představí svou cestu za milostným dobrodružstvím. Jak dopadne zahraniční dovolená? Kdo u moře najde lásku a kdo zklamání? A jak láska obstojí při zkouškách každodenního života? Bude někdo litovat svého rozhodnutí?

Hledá se táta a máma 3: Hra pomalu končí (13.)

9. Prosinec 2010 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1102 w=420]

RS Hledá se táta a máma spěje do finále. Petr, Michal a Bára mají posledních pár dní zahraniční dovolené, aby se rozhodli, kdo získá jejich srdce. Zatímco tatínek Michal na řeckém ostrově zažívá horké chvilky, tatínek Petr se snaží získat zpět srdce své favoritky Andrey. A k čemu se schyluje u Báry ve slunném Turecku?

Hledá se táta a máma 3: Hurá na dovolenou!

3. Prosinec 2010 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1080 w=420]

Seznamovací reality show Hledá se táta a máma se chýlí ke konci a na řadě je jedno z posledních důležitých rozhodnutí. Petr, Michal i Bára si musejí vybrat, které dva protějšky vezmou s sebou na zahraniční dovolenou. Koho Michal pozve na řecký ostrov? S kým Bára odletí do Turecka? A pro koho tatínek Petr objednal jachtu? Prověří dovolená vztahy? A přeskočí na ní konečná jiskra?

Hledá se táta a máma 3: Od domu k domu, návštěvy pokračují (11.)

25. Listopad 2010 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1061 w=420]

Seznamovací reality show Hledá se táta a máma pomalu míří do finále a účastníci se chystají na romantickou zahraniční dovolenou. Koho si Bára, Petr a Michal s sebou pozvou? Zatím všichni pokračují v navštěvování svých protějšků a zažívají přitom krušné, překvapivé, ale i svůdné chvilky. Jak hlavní aktéři stráví poslední okamžiky před důležitým rozhodnutím? Chybět nebudou projevy lásky, vášnivá vzplanutí, ale ani zklamání.

Sraz Panáčka v RS (HSTM): 5 maminek, žádný tatínek

20. Listopad 2010 | napsal(a): SUNíčko

Před pár týdny napadlo, zde v diskuzích velmi aktivní Kačku, že by nebylo od věci uspořádat reálný sraz lidí nejen z Panáčka v reality show, které jakýmkoliv způsobem spojuje show Hledá se táta a máma. Kdo by neveděl, Kačka je jednou z maminek, která se 2. řady této reality show zúčastnila osobně. Od řečí nebylo daleko k činům a tak se včera 19. listopadu 2010 uskutečnil historicky první sraz Panáčka v reality show a to na kraji Prahy, na Černém mostu.

AKTUALIZACE 24. 11.: Článek doplněn o pohled maminky Kačky a fotky.

A i přesto, že jsem několikrát za večer opakoval mamince Báře, že já shrnutí z této veselé události psát skutečně nebudu a že jej ponechám plně v režii autorky srazu Kačky. Nakonec se toho přeci jen chopím. Takže můžete očekávat odstavce plné skandálních odhalení, intimních přiznání a možná i na vraždu dojde. Byl to zahradník?

Hledá se táta a máma 3: Kdo půjde z kola ven? (10.)

18. Listopad 2010 | napsal(a): Ajda

[singlepic id=1040 w=420]

Seznamovací reality show Hledá se táta a máma pomalu vrcholí, výběr partnerů se zužuje a emoce se hrotí. Petr, Michal i Bára pokračují v seznamování v situacích každodenního života. Dokáže si Petr získat zpět důvěru svých favoritek po předchozím zklamání z jeho rozestavěného domu? Poradí si tatínci se zkrocením Bářina syna Matyáše? Jak proběhne zbytek návštěvy u Michala?

Bonus pro čtenáře Panáčka: kdo je kdo v diskuzích o HSTM

18. Listopad 2010 | napsal(a): SUNíčko

V diskuzích pod Ajdinými rekapy, které dosahují pravidelně nad 1000 komentářů na jeden díl, se to hemží nejen běžnými návštěvníky Panáčka v reality show. Ale také účastníky Hledá se máma a táta a to především z 2. a právě vysílané 3. řady. Tento krátký článek by vám měl vnést trochu světla do diskuzní jeskyně plné přezdívek. Takže kdo je kdo v diskuzích o Hledá se táta a máma, neb sám v tom mám často nepořádek. Snad vám tento přehled pomůže v lepší orientaci v diskuzích.

1. stránka z celkem 4123...Poslední »