Panáček v reality show

Hledá se táta a máma online video

Hledá se táta a máma video archiv

Hledá se táta a máma IV: Návraty

3. Leden 2018 | napsal(a): Ajda

hstm

Změna vysílacího času – Návraty už od 20.15!

Reality show Hledá se táta a máma se dotočila už před pár měsíci, jak to vypadá mezi dvojicemi v současnosti? Možná by bylo lepší napsat, jak to s nimi vypadalo v době natáčení posledního dílu, tedy někdy na podzim.

Hledá se táta a máma IV: Slané moře a naštvaná princezna Křehule

11. Prosinec 2017 | napsal(a): Ajda

10.díl

Reality show Hledá se táta a máma se přesouvá do dovolenkových destinací. Petra a její společníci tráví čas na Sicílii. Pohodu naruší anonymní dopis, který naši křehkou maminku očerní tak, že jí prý hrozí až vyhazov z pořadu. K tomu všemu má Petra problém pochopit delší souvětí, proto to Roman zase pěkně slízne. Žádná ubrečená citlivka, ale pěkná dryáčnice mu to dá sežrat při vyřazování. V Tatrách je Pepa se svojí družinou. Radka necítí zájem a tak se drží stranou. Pepa chce bojovnici s municí, což zřejmě všehoschopná Sylvie splňuje. Co pošeptá své favoritce do ouška? Je to další tajemství ohledně jeho zdravotního stavu, musí ale zůstat utajeno. U Reného budou všichni až na Mirku paf z toho, že moře je opravdu slané a ještě před odjezdem navštívíme Růženku, které rodiče nepovolili natáčet u nich doma. Na lavičce v parku je taky hezky.

Hledá se táta a máma IV: Podruhé na ulici (9. díl + videa)

4. Prosinec 2017 | napsal(a): Ajda

petraaa

Reality show Hledá se táta a máma je plná zvratů. První návštěva se Petře nevydařila, její oblíbenec Vlasta ji i s dětmi nechal na ulici v dešti. V Praze u Pavla dopadla úplně stejně, tentokrát jim alespoň přálo počasí. Romana vyřadila, nakonec ho bere na milost a rozhodne se navštívit Třebíč cestou domů. René se těší na Veroniku, ale ta je přešlá mrazem. S Mirkou si překvapivě našli společnou řeč, to by asi nikdo nečekal. Pepa se sbližuje se Silvií i její matkou.

Hledá se táta a máma IV: Kontrola, zpověď a útěk od nápadníka (8. díl + videa)

27. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

titulek 9

U Josefa s Petrou návštěvy ukončily svůj pobyt a nyní se role obrací. Josef i s dcerami jede k Nikole do Prostějova. Ta se těší na holky, ale její matce se Josef jako potenciální zeť nezamlouvá. Petra má pro Vlastu opravdu slabost, brát však jeho řeči vážně se nevyplácí. Sice snil o zajištění rodiny, když dojde na skutky, nedokázal Petře a jejím dětem zajistit ani přespání. Venku prší, oni na ulici, návštěva letního kina v tomto počasí je také pěkná blbost a situaci rozhodně nezachrání. Petra se naštve a pomoc hledá jinde. U Reného se zraní aktivní Růženka, dorazí na inspekci bývalá manželka a nečekaně se na scéně opět zjeví fotomodelka Silvie. S bývalkou René nekomunikuje, ale Mirka si jí stěžuje na nepořádek v domě.

Hledá se táta a máma IV: Sexy vířivka a úklidové komando (7. díl + video)

20. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

titl7

Dámy a pánové se pomalu zabydlují v domácnostech svých hostitelů. Všude bez rozdílu se gruntuje pěkně od podlahy. Petra nezapomíná na zábavu a její dovádění ve vířivce je s pořádnou hvězdičkou. Křehká maminka Petra se rozhodně nestydí a zábrany, ty snad ani žádné nemá. U Josefa si notně posílené alkoholem vjedou do vlasů Silvia a Radka. Ovlivní to Pepu při jeho vyřazování? Proč Vlasta předvede další cholerický záchvat?

Hledá se táta a máma IV: Támhle jsou dveře (6. díl + video)

13. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

fhz

Minule se nám křehká Petra urazila, když tatínkové začali uklízet, co uklizené prý už bylo. Dnes u ní vypukne povolená akce Zet. U Reného snad konečně stav maminek doplní chybějící Anastázie, kterou se rozhodla na farmu přitáhnout její věrná kamarádka Silvie. Plná sestava nevydrží dlouho, René bude vyřazovat. Šokoval vás nepořádek u Petry? To byl jen slabý odvar toho, co uvidíme u Pepy. Že je chlap ho vůbec neomlouvá, protože i pořádkumilovní pánové se najdou. Zrovna Petra jich má momentálně plný byt. Pepa měl možná prvně zvolit účast v pořadu Máte doma uklizeno? Domov jako chlív, uvidíme, zda ho zaláskované ženy změní v útulnou klícku.

Hledá se táta a máma IV: Intriky, ženské zbraně a špinavé prádlo (5.díl)

6. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

pepa

Petra pozvala zbylé nápadníky k sobě domů, ale idylka to rozhodně nebude. U Reného i Josefa se rozjedou bujaré mejdany. Alkohol odboural zábrany, ženské zbraně a intriky mají zelenou.

Hledá se táta a máma IV: Zkoušky lásky (4. díl)

30. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

petra

René, Josef a Petra pokračují v seznamování pomocí televizní show Hledá se táta a máma. U Reného nebude ženám vonět hnůj, u Josefa zase některým nevoní jeho soukromé rozhovory se soupeřkami. A co muži u Petry? Zastřílí si z luku, uloví ryby a dojde i na zkrocení zlého osla.

Hledá se táta a máma IV : Muži vyřazují (3. díl)

23. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

pepa ružea

Namlouvání v populární show Hledá se táta a máma pokračuje dalšími akcemi. Petra má rozhodování za sebou, dnes vyřazování čeká na Pepu i Reného. Maminka vyveze muže na Slovácko, u Reného se bude sjíždět voda, pak se mohou těšit na farmu. Pepova družina si vyjede na výlet do Plzně.

Hledá se táta a máma IV : Aktivity (2. díl)

16. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

janaa

Hlavní postavy čtvrté řady reality show Hledá se táta a máma známe. Petra, René i Josef pokračují v bližším seznamování. Josef postrádal ještě dvě adeptky, dnes mu dorazí a on zjistí, že to jsou kamarádky a chtějí bojovat společně. Ostatním ženám se to nezamlouvá, okamžitě je označí jako fifleny. Tatínek jim však dává šanci a rád je blíže pozná. René vyfasoval dvě slušně řečeno fotomodelky, které musí probrat po ránu k životu a zapojit do aktivit. Petra bude vystavena neslušným návrhům a hlavně emocím, které způsobí svým odmítavým postojem.

1. stránka z celkem 5123...Poslední »