Panáček v reality show

Farma 2017 SK online video

Farma je licencovaný formát švédské produkční společnosti Strix Television s původním názvem The Farm. Formát Farma má za sebou již několikaroční historii, kdy byl prodaný do téměř 50 zemí světa, včetně Velké Británie, Německa, Itálie, Španělska, Švédska, Kolumbie či Slovinska. Patří k nejúspěšnějším formátům firmy Strix. Poprvé ji mohli vidět slovenští diváci v létě 2011, druhá „zimní“ řada Farmy šla do vysílání v březnu 2012. Tentokrát se chystá již čtvrtá řada Farmy, Farmy, která vstoupí do historie.

Farma 2017 SK video archiv

Farma 8: Posledních šest „statečných“

21. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Farmář Roman při ve svém premiérovém duelu věřil, že Milana lehce vyřadí. Opak byl pravdou a v souboji s Milanem podlehl 1 : 2. Únava, zbytkový alkohol a špatné boty, to jsou podle něj hlavní viníci jeho vyřazení.
Farmu navštívili soutěžící z minulých řad – Hrmová, Mokráňová, Filkor a Ferleťák. Opět důvod pro pořádný mejdan. Stoly plné jídla, víno i pálenka, k tomu živá hudba. Došlo i na opilecký zpěv samotných farmářů a nechybělo domácí video. Sledujte a diskutujte, Farma ještě nekončí.

Farmu obchází strach, dvě oběti a pachatel (zatím) skrývá tvář!

15. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Další duel se stal osudným pro čarodějku Alenu. Domů ji poslala Lula, kterou popohánělo nejen mládí, ale i otazníky ohledně vztahu k Davidovi. Teď budou mít oba dostatek času si ujasnit, jak je to s jejich vzájemnými city.
Nález dvou mrtvých kaček pořádně naštval hospodáře. Kdy k zločinu došlo? Nikdo nic neviděl, neslyšel, zaútočí pachatel znovu? Bude včas odhalen? Sledujte další vývoj, pátrání pokračuje.

Farma 8: Práce neuteče, ale naštvaný hospodář ano!

7. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Vypadalo to, že bude opět vyřazování v režii žen, nakonec změnily dámy taktiku a došlo na mužský souboj. První duel přežil, při druhém Nikolase opustilo štěstí a balí kufry. Vítězem se stal David. Soutěžícím se podařilo nesplněním úkolu naštvat hospodáře, místo nákupů s mega slevami nedostali ani jedinou minci a Martin odjel z Farmy pořádně otrávený.

Farma 8: Atmosféra dál houstne

29. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Pro Zuzanu hra skončila. Prohraný duel s Vlaďou ji definitivně vzal šanci na výhru. Zuza tvrdí, že boj vzdala, měla respekt před kondičkou své soupeřky. Po vyřazení se s nikým nerozloučila, své pocity jim napsala v dopise. Tomu, že jí odchodu není líto, tomu se jen těžko věří. Farmář Martin jim přinesl recept na koláče, ale když uviděl neskutečný nepořádek v pekárně, odešel naštvaně bez rozloučení. Co přinese nový týden? Sledujte a diskutujte!

Farma 8: Faleš a intriky pokračují

24. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Na Farmě máme za sebou další duel – Janko vs. Nikolas. Souboj to byl vyrovnaný, ale štěstí stálo na straně Nikolase. Sympatický a pracovitý Janko se s farmou po šesti týdnech rozloučil. Co přinese nový týden? Sledujte, diskutujte!

Farma 8: Dobrodružství pokračuje

17. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Na Farmě máme za sebou další vyřazování. Cuky a Luky jsou minulostí, další dny musí Lucie už bojovat jen sama za sebe. Janette vyzvala do duelu Zuzanu a po prohře Farmu opouští. Žádný odchod není jednoduchý, ani tentokrát se loučení neobešlo bez slz. Odcházela nerada, soupeři podle ní půjdou klidně i přes mrtvoly, jen aby získali peněžitou výhru. Tomu se přeci nemůže nikdo divit, hra je hra, a když jde o prachy, jde o všechno!

Farma 8: Duel, který se nekonal

9. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Duel Janette vs. Jana skončil dříve než začal. Obavy o soupeřčino zdraví vedly Janette k tomu, že chtěla raději odstoupit ze hry, než ohrozit údajně těhotnou soupeřku Janu. Ta odešla z farmy na lékařské vyšetření a ve hře zůstala i nadále Janette. Těhotenství potvrzeno nebylo, zažívací problémy způsobil stres a strava. Vrátí se Jana zpět do hry? Sledujte Farmu, prý se to během pár dní dozvíme.

Farma 8: Zůstalo zlo, odešlo dobro

3. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Třetí duel je už minulostí. Dalším, kdo Farmu opustil, je Marcel. Souboj Marcel vs. Milan skončil těsným výsledkem 1 : 2. Marcelovo vyřazení vyvolalo smutek, tím koho se chtěli zbavit, byl právě Milan. Bohužel vše dopadlo jinak a loučení se neobešlo bez slz. Hra je hra, zpět je Milan, kterého čekají krušné dny na Farmě.

Farma 8: Kdo převezme vládu?

20. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Farma má za sebou první vyřazování. Kdo převezme vládu po Jarovi a stane se Farmářem týdne? To se soutěžící dozví z dopisu, ve kterém první odpadlík uvede jméno nového vládce farmy. Stane se jím Milan Lalík, Jarův nejlepší kamarád? Nebo zvolí některou z žen, aby hrozil ženský duel a muži mohli být v klidu?

Farma 8 – vizitky odvážlivců

10. Březen 2017 | napsal(a): Ajda

farma8

TV Markíza odstartovala osmou řadu reality show Farma. V první epizodě se představilo všech dvanáct účastníků. Více informaci ZDE.
Galadriel určitě rozjede pravidelné přehledy, zatím vám provizorně (na přání) dávám prostor k diskusi alespoň takto.

1. stránka z celkem 25123...1020...Poslední »