Panáček v reality show

Farma 2018 SK online video

Farma je licencovaný formát švédské produkční společnosti Strix Television s původním názvem The Farm. Formát Farma má za sebou již několikaroční historii, kdy byl prodaný do téměř 50 zemí světa, včetně Velké Británie, Německa, Itálie, Španělska, Švédska, Kolumbie či Slovinska. Patří k nejúspěšnějším formátům firmy Strix. Poprvé ji mohli vidět slovenští diváci v létě 2011, druhá „zimní“ řada Farmy šla do vysílání v březnu 2012. Tentokrát se chystá již čtvrtá řada Farmy, Farmy, která vstoupí do historie.

Farma 2018 SK video archiv

FARMA X: casting zahájen (video)

3. Květen 2018 | napsal(a): SUNíčko

farma-x-header
Těžko tomu někteří věří, ale reality-show Farma se na Slovensku dočká již své desáté řady. Castingy spuštěny a TV Markíza hledá farmáře nové generace. První se koná již v pátek 4. května a účastníci show se utkají o výhru 75 000 eur. Přihlásí se někdo ze čtenářů Panáčka v reality show?

Farma 9: Zazvonil zvonec a máme tu FINÁLE!

15. Prosinec 2017 | napsal(a): Ajda

farma

Farmě žila svým životem přesně čtrnáct týdnů. Někdo si hospodaření užíval pár dnů, jiní měli štěstí dojít až do vysněného finále. Komu připadne výhra 75 tisíc eur? Závěrečné rozhodnutí padne již dnes, finále se vysílá na TV Markíza od 20.30

Farma 9: Naštvanému sluhovi se nechce do duelu

8. Prosinec 2017 | napsal(a): Ajda

farma1
Uplynulý týden by se dal nazvat týdnem návštěvním. Každý den jsou farmáři napnutí, jací hosté se na farmě objeví. Janu navštíví manžel i oba synové, největší radost má ze svých milovaných poníků. Petru překvapila sestra s novou známostí, farmářka by raději viděla její děti. Za Miškou přijede rovnou rodinná delegace. Obě dcery, manžel i bratr s přítelkyní. Hospodář Martin si zahrál na topiče v lokomotivě, splnil si svůj dětský sen. Radovánkám je konec, čeká nás další duel. Pracovní morálka upadá, ani sluhové si neplní své povinnosti. Kdo farmu opustí?

Farma 9: Šimon nebo Jozef

1. Prosinec 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Kam se podělo 48 ovcí? Sabotáž nebo náhoda? Podaří se zatoulané ovce najít dříve, než dorazí hospodář Martin? Anka dostala zlatý zvoneček, jak Květka později prozradí, díky němu má i imunitu do nejbližšího duelu. Čeká nás tedy pánský souboj. Koho si vybere první duelant Paľo za soupeře? Bude to Jozef, vítěz z minulého týdne? Ani Šimon není snadný protivník, Paľo má před sebou opravdu těžkou volbu.

Farma 9: Duel? Ano, rovnou dvakrát!

24. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Ani tentokrát nemohu vynechat zdravotní problémy uplynulého týdne, které Farmu postihly. Byly střevního charakteru a trpěla většina farmářů. Kadibudka v obležení, může být pachatelem nevinně vypadající a jedle se tvářící houba? Intriky neberou konce, prosadí Anna pánský duel? Květa jim všem vyrazila dech. Vypadá to, že nás čekají duely rovnou dva! Kdo se s kým utká? Kdo se vrátí?

Farma 9: Konec hladového týdne

17. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Na Farmě je dusno. Josef má všech plné zuby a platí to i obráceně. Společně se děsí příchodu hospodáře, moc dobře ví, že úkoly nebudou podle jeho představ. Jak už se stalo u této řady pravidlem, i tento týden máme jednoho zraněného. Jožo si zatloukl do prstu hřebík, moc nechybělo, aby ještě omdlel. Čeká nás duel, kdo Farmu opustí?

Farma 9: Duel Dáša vs ?

10. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Na Farmě se už stalo zvykem, že vedle duelů vyřazovaly farmáře i nejrůznější zdravotní problémy. Přítel Evy podplatil ochranku, jen aby se mohl se svojí láskou tajně sejít. Místo možné výhry Evu čekal okamžitý vyhazov. Koho Dáša vyzve na souboj? Má se Petra začít bát?

Farma 9: Kdo vyhraje neuteče, poražený z kola ven

3. Listopad 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Miro je dalším z farmářů, u kterého museli zasahovat zdravotníci. K úrazu došlo při dojení ovce, vrátí se ještě do hry? Nová posila Petra do kolektivu nezapadla. Cítí se odstrčená, nešikovná a nepotřebná. Tuší, že její dny jsou zde sečteny. Týden uplynul a opět je před námi duelové vyřazování. Jak vše dopadne, kdo se vrátí a kdo bude muset balit kufry?

Farma 9: Posily dorazily na farmu a koho vyřadí páteční duel?

27. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Po minulém vyřazování nám na Farmě zůstalo pouze devět soutěžících. Je potřeba doplnit stav. Ano, na farmu dorazí nová čtveřice banditů, konkurence stávajícím farmářům. O spokojenosti hospodáře se nedá hovořit, nevidí žádnou dobře odvedenou práci. Navíc tu máme definitivní konec Tomyho, vypadá to, že ho vyřadilo slepé střevo. Jak dopadne duel, kdo bude novým farmářem týdne?

Farma 9: Hrách porazil Jánošíka, poslal domů i Jozefa

21. Říjen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Na Farmě kvůli zdravotním problémům definitivně skončil Stano. Ruce k práci potřebuje každý, ty jeho toho nejsou schopné, zněl verdikt lékaře a farmář se už nevrátí. O dalším odchodu se rozhodovalo v duelu Jozef vs Martin. Výsledek 1 : 2 poslal domů Jožka. Po šesti týdnech končí jeho sen a vrací se do běžného světa.
Co přinese další týden? Bude zručný tesař na Farmě chybět? Nechystá štáb opět nějaké překvapení? Bude Stano nahrazen? Sledujte další dění a diskutujte.

1. stránka z celkem 27123...1020...Poslední »