Panáček v reality show

Farma SK online video

Farma je licencovaný formát švédské produkční společnosti Strix Television s původním názvem The Farm. Formát Farma má za sebou již několikaroční historii, kdy byl prodaný do téměř 50 zemí světa, včetně Velké Británie, Německa, Itálie, Španělska, Švédska, Kolumbie či Slovinska. Patří k nejúspěšnějším formátům firmy Strix. Poprvé ji mohli vidět slovenští diváci v létě 2011, druhá „zimní“ řada Farmy šla do vysílání v březnu 2012. Tentokrát se chystá již čtvrtá řada Farmy, Farmy, která vstoupí do historie.

Farma SK video archiv

Farma 5 (28.8.): Prvé zoznámenie u jedného stola (rekap)

29. Srpen 2014 | napsal(a): galadriel

vdcb_farma_5.jpg Dnes sa konečne dočkáme novej série Farmy. Kvetka si pekne rozčlení 12 obyvateľov na skupinky a vyšle ich hľadať ich nový domov. Niektorí sa už videli na kastingu, iní sa postavia zoči – voči sebe prvýkrát. Ako si sadnú, ako si rozdelia úlohy a aké boli ich predstavy o tom, ako to bude na farme vyzerať si určite nenechajte újsť už dnes o 21:40 na TV Markíza. Možno príde aj hospodár!

Farma 5: Deň prvý – Ber prasa a nájdi Farmu (video)

23. Srpen 2014 | napsal(a): galadriel
farma-5-horvathova.jpg

Zbaliť sa do jedného kufra, rozlúčiť sa s rodinou, domovom, mobilom. Možno ja jeden týždeň, možno na pár mesiacov. Neviete kam idete, neviete s kým budete tráviť najbližšie dni. Jediné čo viete je, že tam isto nebude elektrina, splachovacie WC, ani žiadne výdobytky modernej doby, ktoré denne využívate. Už štvrtok 28.8. od 21:40 sa budeme môcť pozrieť, ako 12 vyvolených zvládne prvý deň na Farme a čo si pre nich Kvetka pripravila na privítanie. 

Farma 5: Predstavenie farmárov

14. Srpen 2014 | napsal(a): galadriel

farma.jpg
Tak predsalen 28.augusta! Markíza včera predstavila všetkých účastníkov a postupne nám púšťa v prestrihoch ich videovizitky. Toto sú ľudia, ktorí sa nám denne budú prezentovať na obrazovkách v extrémnych podmienkach. 

Farma 5 štartuje 25.augusta, alebo nie? (video)

8. Srpen 2014 | napsal(a): galadriel

ovca-na-lake_0.jpg                                                     aktualizácia článku

TV Markíza naplánovala štart piatej série Farmy na pondelok 25.augusta. Od tohoto termínu sa s ňou môžete stretávať každý pracovný deň po Búrlivom víne o 21:40.  Výnimkou nebudú ani stredy, kedy sa v minulosti vysielalo Modré z neba. Víkendy budú voľné, duely sa odohrajú vždy v piatok o 20:30. 

Farma SK 5: „Vzkriesenie salaša“ bez škandálov

28. Červenec 2014 | napsal(a): galadriel

farmari-4.jpg Vznikne aj na Farme 5 taká super partia?

Písali sme už na Panáčkovi, že TV Markíza potvrdila vysielanie už piatej série obľúbenej RS, ktorá precvičí odolnosť a pripravenosť človeka prežiť v jednoduchých podmienkach, bez vymožeností dnešnej doby. Vysielať sa bude na jeseň a na jar prebehli kastingy na piatich miestach Slovenska. Markíza dnes vytiahla trochu málo podrobností

Prihlás sa na SK Farmu 5 (video)

23. Duben 2014 | napsal(a): galadriel

farma-4-boticky.jpg  Ani tento rok nevynechá TV Markíza reality show, ktorá odkrýva ľudské charaktery pri tak „jednoduchom“ žití na samote u lesa. Ak máš vek nad 18, vieš sa izolovať na niekoľko týždňov – mesiacov bez elektriny, splachovacej toalety a tečúcej vody, si extrovert a hlavne „veľký hráč“, neváhaj sa prihlásiť do ďalšej Farmy.

Farma 4 (15.12.): Veľké finále naživo! + rekap

15. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel
finale.jpg

Znie to priam neuveriteľne, ale prvýkrát sme mohli vidieť Farmu 4 25.8.2013! Už skoro 4 mesiace pozeráme osudy 17 farmárov, ich zmeny v správaní, tajné, aj verejné spolky, ich taktické výhry, ale aj prehry, veľké hádky, aj uzmierenia. A zajtra, zajtra to všetko skončí a my budeme poznať víťaza tejto štvrtej série, ktorú by som ja osobne pochválila za výborný casting. Vyhrať môže len jeden! Bude to Božka, alebo Paco? Uvidíme už zajtra o 20:30 na TV Markíza naživo. Môžete aj hlasovať, zatiaľ v našej malej ankete :)

Farma 4 (12.12.): Semifinále DUEL Paco + Veronika/ rekap

12. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel
paco-v-chatke.jpg

Dnes sa rozlúčime s farmárom, ktorý tu bol od úplného začiatku. Paco a Veronika majú k sebe blízko, vždy si boli oporou a držali spolu v dobrom, aj v zlom. Teraz sa postavia proti sebe a budú súperiť o poslednú miestenku do finále. Z hľadiska okrem už istej finalistky Božky budú isto hlasno povzbudzovať aj už nehrajúci farmári. Dnes si pustite o 21:40 Markízu, Farmu máte možnosť sledovať už len dvakrát.

Farma 4 (10.12.): Posledný deň na Farme! + rekap

10. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel
zatisie_0.jpg

Vypadla Nika, do duelu ide Paco. Prvou finalistkou sa stane niekto z dvojice Božka, Veronika. Ktorá z nich to bude sa dozvieme práve teraz, o 21:40 začína Farma.

Farma 4 (9.12.): Rozhodni, kto dnes na Farme skončí! + rekap

9. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel
malina.jpg

fotogenická Malina :)

Včera nás nechala Kvetka v napätí. Jediné čo vieme je, že dnes sa bude snažiť zapôsobiť na farmárov Nika a Paco. Po ich slúžení príde Kvetka s otázkou, kto už podľa nich nemá v súťaži Farma pokračovať. Hlasovanie prebehne v tajnosti a pekne po jednom. Nenechajte si dnes ujsť Farmu o 21:40, bude to drsnééé!! :)

Farma 4 (8.12.): 24 hodinová spolupráca Božky a Veroniky! + rekap

8. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel
veronika-boaka.jpg

Dnes sa slúženie ujde Božke a Veronike, dvom lepším z predchádzajúcich dvojíc. Števo hoci vypadol, hru ovplyvňuje ešte viac, ako tomu bolo počas jeho hráčskeho pôsobenia. Na tom, aby Veronika vypadla mu extra záleží, nič neponechá na náhodu a viackrát si overí, či farmári vedia to správne meno, ktoré treba vo vhodnej chvíli Kvetke povedať. Nezabudnite si aj dnes pustiť o 20:30 TV Markíza.

Farma 4 (7.12.): Keď Božka a Paco hrajú naplno.

7. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel

jahoda-a-malina.jpg
Dnes sluhuje dvojica Paco, Božka a ak si niekto myslel, že kuchyňa bude len v réžii ženskej časti, bude na omyle. Paco nechce nechať nič na náhodu, zabojuje o priazeň aj chutným gulášom. Božka určite nebude zaostávať a kým prvá dvojica skôr spolupracovala, táto keďže už vie o čo ide, bude súperiť. Malina a Jahoda bude priamo pri tom a Vy to máte možnosť slevovať dnes 20:30 na TV Markíza.

Farma 4 (5.12.): Sluhovské dvojice pod drobnohľadom + rekap

5. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel
veronika-vari.jpg

Štyria zostávajúci farmári sa mali rozdeliť do dvoch skupín. Božka si vybrala Paca, Veronike zostala Nika. Majú sa postarať o hladné krky farmárov, aj zvierat. Hodnotiť ich budú vypadnutí a či podľa sympatií, alebo podľa odpracovaného, uvidíte už dnes o 21:40 na TV Markíza.

Farma 4 (3.12.): Opäť všetci spolu za stolom pravdy! + rekap

3. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel
zatisie.jpg

Dnes sa dozvieme, ako Kvetka chýbala Janovi, ako veľmi sa Jana zblížila so Števom, do akej miery si Veronika pod sebou podpílila konár, s akými pravidlami bude Farma pokračovať a ako to celé ovplyvnia vypadnutí farmári. Preto nezabudnite, začíname o 21:40 na TV Markíza.  

Farma 4 (2.12.): Veľký návrat vypadnutých! + rekap

3. Prosinec 2013 | napsal(a): galadriel
jana-list.jpg

Jana sa doma dlho neohriala a už opäť mieri na farmu. Nebude však sama, hlučný návrat zaznamenajú všetci už vypadnutí farmári. A bude že veselo! Pacovi a Veronike funkcia farmára týždňa neprischne, rozhodovať sa bude medzi Nikou a Božkou. Nenechajte si ujsť dnes Farmu o 21:40 na TV Markíza. 

Farma 4 (30.11.): Duel Jana vs. Veronika + rekap

30. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
duel-dom_0.jpg

Tak sa nakoniec dočkáme duelu, ktorý tak skoro tipoval len málokto. Veronika si do duelu mohla vybrať Niku. Nestalo sa tak, zoberie si podľa nej odhalenú falošnú kamarátku Janu. A hoci Jana chcela Veronike duel pustiť, udalosti na farme ju presvedčia o tom, aby sa len tak nevzdala, chce to jej to nakoniec spočítať a zabojovať. Čo spôsobí túto zmenu sa dozviete, ak si dnes o 20:30 zapnete Markízu.

Farma 4 (29.11.): Veronika a?? + rekap

30. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
jana-veronika_2.jpg

Dnes rodinné návštevy uzavrieme, príde Pacova rodina. Inak pokračujeme v téme, je priateľstvo Jany a Veroniky úprimné? Alebo len oboch (P+V) využila na to, aby dosiahla svoje ciele? Sledujte dnes o 21:40 TV Markíza, dozvieme sa viac. 

Farma 4 (28.11.): Slečna z mesta a hnoj! + rekap

29. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
jana-hnoji.jpg

Pracanti traja, úloha len jedna. Pohnojiť a zryľovať záhradu – všetky jej tri terasy, ktoré tak pracne vytvorili. Jediný chlap v partii je sluhom, budú si teda musieť zamakať hlavne Božka, Nika a Jana. Na pláne sú návštevy aj ostatných rodín, emočne najťažšie to bude pre Niku, ktorá doma nechala tri deti. Nenechajte si ujsť Farmu, dnes o 21:40 na TV Markíza. 

Farma 4 (26.11.): Veľká farmárska zabíjačka + rekap

26. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
prasa_0.jpg

Dnes sa na farme udeje niečo, čo niekto nazve najhorším dňom v jeho živote a niekto nebude chcieť, aby to prestalo. Budeme svedkami pravej, nefalšovanej zabíjačky. Nezadnite dnes sledovať Farmu o 21:40 na Markíze, určite sa dozvieme veľa zaujímavých vecí.

Farma 4 (25.11.): Bude sa poklad hľadať! + rekap

25. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
atevo-list.jpg

Na farme zostala celá ženská koalícia a Paco. Voľba sluhu je teda viac ako jasná a staviť by sa dalo aj na Božku ako farmárku týždňa. Dnes ich príde navštíviť aj obchodník a prinesie im prekvapenie. Vzrušenie na farme spôsobí mapa k pokladu. Nenechajte si ujsť Framu, prepnite o 21:40 na TV Markíza.

Markíza odhalila termín finále Farmy 4, neděle 15. prosince

25. Listopad 2013 | napsal(a): SUNíčko

farma-4-header.jpg
Televize Markíza zveřejnila, kdy vyvrcholí 4. série reality show Farma. Podle oficiálního televizního programu to bude v neděli 15. prosince. Farma – Finále půjde naživo a v programu TV Markíza má vyčleněno dvě hodiny od 20:30 do 22:30. TV Joj se bude finále Farmy snažit konkurovat akčním filmem Rallye smrti.

Farma 4 (23.11.): Pre koho bude trinástka víťazná? + rekap

24. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
duel-dom.jpg

Dnes uvidíme Pacov prvý duel, ktorý je zároveň posledným pánskym v tejto sérii. Pohľad to hľadiska v stodole bude zaujímavý, budú v ňom sedieť len ženy. V predvečer duelu si aj dievky vyskúšajú, ako je to robiť na farme bez mužskej pomoci. Vzácna návšteva dnes odíde, pretým si však ešte pozrú celú farmu. Nezabudnite dnes sledovať farmu o 20:30 na TV Markíza.

Farma 4 (22.11.): Vzácna návšteva je na ceste! + rekap

23. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
haklova-drobny.jpg

Tak konečne sa dočkáme dvojice, kvôli ktorej farmári od rána varia, vypekajú a gruntujú. Niektorí budú sklamaní, očakávali určite viac, ako dvojicu Haklová, Drobný. Farmu sme včera opustili pred Janiným rozhodnutím, či podrazí kamarátku, alebo podrží ženskú koalíciu. Ako to celé dopadne máte možnosť vidieť už dnes, ak si zapnete o 21:40 na TV Markíza.

Farma 4 (21.11.): Pánsky, či dámsky? + rekap

21. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
drobny-haklova-3.jpg

Dnes je čas na voľbu prvého duelanta. Možnosti sú len dve, Paco, alebo Veronika. A hoci bude Števo čoraz nervóznejší a neznesiteľnejší, obávať sa asi nemusí. Či bude pánsky, alebo dámsky duel rozhodne svojím hlasom Jana. Vzácna návšteva je ohlásená, naši farmári ešte ani netušia to, čo my už dávno vieme. Na farmu s vráti Monika Haklová a Mário Drobný. Nezabudnite dnes sledovať o 21:40 TV Markíza. 

Farma 4 (19.11.): Paco konečne sluhom! + rekap

19. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
paco-veronika_0.jpg

Janko podržal Božku, Božka podrží Števka. Paco doteraz prechádzal súťažou ako radový farmár. Minulý týždeň ho z tohto stereotypu vytrhla funkcia farmára týždňa, teraz zas funkcia najnižšia – sluha. S Veronikou má teraz tichú domácnosť, či sa to zmení, keď budú spoločne slúžiť uvidíte, ak si dnes o 21:40 zapnete TV Markíza.

Farma 4 (18.11.): Taktika, taktika a opäť raz taktika + rekap

19. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
macka.jpg

Števko prekvapil, vymietol zo stodoly už tretieho súpera. Fero, Peťo a teraz Janko, to je zoznam jeho súperov, ktorí odišli s dlhým nosom. Janči pred odchodom z farmy napísal list na rozlúčku. Dohodu so Števom síce mali, ale pri rozlúčke mu on sám ruky rozviazal. Vysoko pravdepodobné je, že farmárkou bude Božka a bude tak chránená pred duelom. Ženská koalícia sa rozpadá na kúsky a neisto sa môže cítiť hlavne posledná kočovníčka Nikoleta. Nenechajte si ujsť farmu, začíname o 21:40 na TV Markíza.

Farma 4 (16.11.): Predposledný pánsky duel + rekap

17. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
kubo_0.jpg

Martin odchádzal z farmy nespokojný, do Paca vkladal veľa dôvery. Ten z výplaty nebol nadšený, očakával viac a hospodárove hodnotenie si zobral veľmi k srdcu. Na farme zostanú po dnešku len dvaja páni. Paco je istý, Števo a Jano sa dnes pobije o to druhé miesto. Tri duelové disciplíny o tom rozhodnú, vyberie si Chanas dobre? A pozbiera sa Paco z toľkej kritiky? Dnes duel a omnoho viac uvidíte  o 20:30 na TV Markíza. 

Farma 4 (15.11.): Farmárska výplata + rekap

15. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
koza_0.jpg

Piatok býva vždy zúčtovanie, také naše farmárske. Príde Martin, zhodnotí čo sa spravilo, čo nespravilo a čo je dokončené. A ak niečo nie, tak je na nich, aby si to vedeli zdôvodniť prečo to tak je. Robili všetci maximum pre to, aby sa tento týždeň podarilo získať plný počet mincí? A dokáže si Paco obhájiť, že všetko nie je spravené? Sledujte dnes Farmu o 21:40 na TV Markíza. 

Farma 4 (14.11.): Ooooovečkyy

14. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
oveaky_0.jpg

Bolo ich pätnásť, bude ich o 6 menej. Ovečkám pôjde o krk. Príde výpomoc a keď z nich nebol lanolín, bude z nich aspoň mäso. Paco dostal na počet osôb dosť veľa úloh a jeden sluha vystrkuje rožky. Janko zasa raz vybuchne a pípania nebude konca kraja. Utiahne to farmár týždňa len so ženami? Sledujte dnes Farmu o 21:40 na TV Markíza, budeme svedkami tradičnej zabíjačky.

Farma 4 (12.11.): Hospodár sa teší, Števo robí dusno + rekap

13. Listopad 2013 | napsal(a): galadriel
jesen.jpg

Paco dnes rozhoduje o sluhoch a iné mená ako Števo a Božka sa ani neočakávajú, bude to vďaka tomu isto nezabudnuteľný týždeň. Martin dnes príde zadať úlohy a spraviť výmenný obchod. Meno farmára týždňa ho veľmi poteší, ale či aj jeho zadané úlohy, uvidíme o 21:40 na TV Markíza. 

1. stránka z celkem 7123...Poslední »