Panáček v reality show

Farma 2015 SK online video

Farma je licencovaný formát švédské produkční společnosti Strix Television s původním názvem The Farm. Formát Farma má za sebou již několikaroční historii, kdy byl prodaný do téměř 50 zemí světa, včetně Velké Británie, Německa, Itálie, Španělska, Švédska, Kolumbie či Slovinska. Patří k nejúspěšnějším formátům firmy Strix. Poprvé ji mohli vidět slovenští diváci v létě 2011, druhá „zimní“ řada Farmy šla do vysílání v březnu 2012. Tentokrát se chystá již čtvrtá řada Farmy, Farmy, která vstoupí do historie.

Farma 2015 SK video archiv

Farma 7 – už čoskoro zimná a hviezdna!

7. Únor 2016 | napsal(a): galadriel

farma 7

Tak sa vraví, že na každom šprochu je pravdy trochu! Ešte pred koncom Farmy 6 sa špekulovalo, že Markíza pristúpi k natáčaniu Farmy 7, farma bude zimná a hráčmi bude výber z účastníkov predchádzajúcich sérii. V týchto dňoch žltomodrá televízia potvrdila, že už čoskoro sa na obrazovky dostane nová, lepšia, extrémnejšia a chladnejšia Farma. „Súťažiaci budú musieť bojovať s extrémnymi podmienkami oveľa intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým. A bude aj niekoľko prekvapení!“ 

Farma/ bez servítky – niečo iné ako placky (video)

10. Leden 2016 | napsal(a): galadriel

bez servitky

Víťaz Farmy 6 je už skoro mesiac známy, vášne z duelu medzi Tomášom a Dodom utíchli a Markíza sa rozhodla využiť sledovanosť Farmy vo svojom popoludňajšom vysielacom čase. Farmárov budeme môcť sledovať ako kuchárov, ktorí si pre svojich bývalých spoluhráčov pripravia predjedlo, hlavné jedlo a dezert. Nebude to však len o jedle, musia vymyslieť aj sprievodný program a udržať príjemnú atmosféru večera. Začína pätica Michal, malá Nikola, Džony, Stano a Nikoleta-Daniela Kortišová, ktorému sa to podľa Vás podarí najlepšie. Variť budú každý pracovný deň o 18-tej na TV Markíza. 

SK Farma 6 – finálový týždeň + rekap 4/4

19. Prosinec 2015 | napsal(a): galadriel

farma pondelok

Dámy a páni, pred nami je týždeň, kedy sa dozvieme meno druhého finalistu/ ky a zároveň aj celkového výhercu farmy. Na statku sa vystriedalo 19 súťažiacich a 17 z nich už vedia, že 50.000,- eur nezískajú. Dvaja však ešte majú šancu na celkový úspech v tejto šou. Nezabudnite sledovať tento týždeň Farmu na TV Markíza, bude to týždeň posledný. Koho by ste privítali po boku prvého finalistu?

SK Farma 6 – týždeň pätnásty + rekap 4/4

11. Prosinec 2015 | napsal(a): galadriel

farma pondelok

15 týždňov žijete na farme, o svete vonku viete naozaj veľmi málo, rodiny Vám síce povedia, či ste obľúbený, že je doma všetko v poriadku a hlavne to treba vydržať a prísť s výhrou, ale….. sú ľudia, ktorí síce tak dlho na Farme neboli, ale vedia ako to na nej funguje, boli jej súčasťou a viac, alebo menej zasiahli aj do Vášho života. Teraz títo bývalí „kolegovia“ prídu späť a budú rozhodovať o tom, ako sa Vaše účinkovanie na farme bude ďalej vyvíjať. Majú jednu výhodu, videli na obrazovke všetko, čo ste o nich rozprávali a môžu si spätne premietnuť situácie, ktoré s Vami prežili….. Držte si klobúky, starí farmári sa vracajú.

SK Farma 6 – týždeň štrnásty + rekap 5/5

5. Prosinec 2015 | napsal(a): galadriel

farma pondelok

Na farme sa tento rok vystriedalo rekordné množstvo súťažiacich. Dokopy sme mohli vidieť až 19 tvárí, 19 príbehov a 19 prístupov k práci a životu na Farme Na Skale. Zostalo ich už len šesť, ide do tuhého, taktizuje sa, niektorí sa už vidia vo finále. Prídu rodiny na návštevy, nenechajte si tento týždeň ujsť v pracovné dni okrem stredy podvečer a zapnite si Markízu, konečne to začína byť zaujímavé.

SK Farma 6 – týždeň trinásty + rekap 5/5

23. Listopad 2015 | napsal(a): galadriel

farma pondelok

hmmm….tri mesiace už žijú štyria farmári Na Skale, Tomáš o jeden menej a Mirka začína svoj druhý mesiac bez civilizácie, mobilu, internetu, splachovacieho záchodu a rohovej vane. Pre mňa nepredstaviteľná vec, pre nich proste tvrdá realita, na ktorú sa upísali a možno ani sami nevedeli, na ako dlho. Na Markíze štartuje štvrtý mesiac reality šou Farma, nenechajte si ju tento týždeň ujsť v pracovné dni okrem stredy podvečer. 

SK Farma 6 – týždeň dvanásty + rekap 4/5

20. Listopad 2015 | napsal(a): galadriel

obchodník

Koncom tohto týždňa si niektorí farmári môžu pripísať tretí mesiac účinkovania v tejto šou. Takúto možnosť majú práve štyria z aktuálnych siedmych. Či tak bude uvidíte v piatok večer, nezabudnite však farmu sledovať na obrazovkách TV Markiza celý tento týždeň. Dnes o 22:40 sa dozvieme meno nového farmára týždňa. 

SK Farma 6 – týždeň jedenásty + rekap 5/5

13. Listopad 2015 | napsal(a): galadriel

farma-sk-2015

Na farme zostali už len traja chlapi. Ženy si myslia, že to zvládnu aj bez nich, muži si myslia opak? Ako dopadne tento týždeň plný mužsko-ženských doťahovačiek? Sledujte počas týždňa o 22:00 a v piatok od 20:30 a dozviete sa viac. 

SK Farma 6 – týždeň desiaty + Rekap 5/5

6. Listopad 2015 | napsal(a): galadriel

farma-sk-2015

Tak sa nám to pekne vyostruje – a to doslova. Blondína a ryšavá pobláznili chlapcov, Kvetina zmenila svoj stav – už je z nej počestná vydatá žena a jeden farmár/rka odíde s balíkom peňazí. Kto využite šancu mať radšj vrabca v hrsti, ako 50.000 na streche a kto sa stane farmárom týždňa? Sledujte dnes TV Markíza o 22:00 a budete vedieť viac. Vaše tipy sú vítané… 

SK Farma 6 – týždeň deviaty + rekap 5/5

30. Říjen 2015 | napsal(a): galadriel

[singlepic id=11447 w=615]

Máme za sebou polovicu šou, ale ako keby sme šli od začiatku. Farma má opäť 11 farmárov, na usadlosti ešte toho treba veľa poriadiť a vyprodukovať veľa mäsa a mliečnych výrobkov. Sledujte Farmu utorok – štvrtok o 22:00 a v piatok od 20:30 na TV Markíza. Diskutujte a tipujte….kto podľa Vás bude nový farmár týždňa?

1. stránka z celkem 23123...1020...Poslední »