Panáček v reality show

Farma 2017 SK online video

Farma je licencovaný formát švédské produkční společnosti Strix Television s původním názvem The Farm. Formát Farma má za sebou již několikaroční historii, kdy byl prodaný do téměř 50 zemí světa, včetně Velké Británie, Německa, Itálie, Španělska, Švédska, Kolumbie či Slovinska. Patří k nejúspěšnějším formátům firmy Strix. Poprvé ji mohli vidět slovenští diváci v létě 2011, druhá „zimní“ řada Farmy šla do vysílání v březnu 2012. Tentokrát se chystá již čtvrtá řada Farmy, Farmy, která vstoupí do historie.

Farma 2017 SK video archiv

Taktika, intriky, ostré lokty, přátelství i nenávist! Ano, startuje devítková Farma!

5. Září 2017 | napsal(a): Ajda

Farma 9

Netrpělivé vyhlížení začátku „letní“ Farmy je pomalu u konce, začínáme 7. září 2017. V Jánošíkově kraji na Oravě, někde mezi Zázrivou a Terchovou, čeká opuštěné hospodářství na příchod dvanácti statečných a všehoschopných soutěžících. Co vše bude zapotřebí k získání výhry 75 tisíc Euro? Trumfne nová sestava farmářů svým chováním na cestě za vytouženým cílem ty předchozí? Sledujte novou řadu RS Farma a zapojte se do naší diskuse.

Farma 8: FINÁLE

18. Červen 2017 | napsal(a): Ajda

finale8

Třináct týdnů ve starém mlýně uplynulo jako voda, zbývá určit, kdo bude tím šťastlivcem, který si odnese domů pohádkovou výhru ve výši 75 tisíc eur. Sledujte velké finále osmičkové Farmy, které proběhne v neděli 18. 6. na TV Markíza.

Farma 8: Finále klepe na dveře

9. Červen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Poslední čtveřice počítá dny do konce svého pobytu na Farmě. Po výhře určitě touží každý, kdo se dostal ve hře až takto daleko. Co přinesou zbývající dny? Sleduje, diskutujte.

Farma 8: Kdo uteče, nevyhraje!

3. Červen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1
Poslední duel – Lucia vs. Vlada 2 : 0! Kufry by měla balit poražená, ale všechno je jinak. Farmu opuští Milan, který nebojoval, neprohrál, ale prohřešil se svým několikahodinovým útěkem z Farmy. Hledal ho Miro s Davidem, přidal se štáb, ve finále i ochranka. Milan nereagoval na volání, kontaktovali tedy ve stavu nouze jeho rodinu, protože štáb začal mít oprávněné obavy. Po čtyřech hodinách se Milan sám vrátil zpět, ale to netušil, že jeho čas na Farmě je spočítaný. Stres po návštěvě rodiny, zřejmě obnovené zdravotní problémy Milanovy manželky vedly k jeho zkratovému jednání.
Finálovou čtveřici známe, co bude dál? Sledujte, diskutujte!

Farma 8: Zbylo nás pět!

28. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Vyřazovací duel Lula vs. Lucia nedopadl dobře pro mladou vizážistku Lulu. Ta neopouští jen farmu, ale i spřízněnou duši Davida. Věří, že vztah bude pokračovat i po ukončení soutěže. Ve starém mlýně nám zbývá posledních pět pro někoho odvážných, pro jiné líných a všehoschopných farmářů, kteří mají šanci získat pohádkovou výhru.

Farma 8: Posledních šest „statečných“

21. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Farmář Roman při ve svém premiérovém duelu věřil, že Milana lehce vyřadí. Opak byl pravdou a v souboji s Milanem podlehl 1 : 2. Únava, zbytkový alkohol a špatné boty, to jsou podle něj hlavní viníci jeho vyřazení.
Farmu navštívili soutěžící z minulých řad – Hrmová, Mokráňová, Filkor a Ferleťák. Opět důvod pro pořádný mejdan. Stoly plné jídla, víno i pálenka, k tomu živá hudba. Došlo i na opilecký zpěv samotných farmářů a nechybělo domácí video. Sledujte a diskutujte, Farma ještě nekončí.

Farmu obchází strach, dvě oběti a pachatel (zatím) skrývá tvář!

15. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Další duel se stal osudným pro čarodějku Alenu. Domů ji poslala Lula, kterou popohánělo nejen mládí, ale i otazníky ohledně vztahu k Davidovi. Teď budou mít oba dostatek času si ujasnit, jak je to s jejich vzájemnými city.
Nález dvou mrtvých kaček pořádně naštval hospodáře. Kdy k zločinu došlo? Nikdo nic neviděl, neslyšel, zaútočí pachatel znovu? Bude včas odhalen? Sledujte další vývoj, pátrání pokračuje.

Farma 8: Práce neuteče, ale naštvaný hospodář ano!

7. Květen 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Vypadalo to, že bude opět vyřazování v režii žen, nakonec změnily dámy taktiku a došlo na mužský souboj. První duel přežil, při druhém Nikolase opustilo štěstí a balí kufry. Vítězem se stal David. Soutěžícím se podařilo nesplněním úkolu naštvat hospodáře, místo nákupů s mega slevami nedostali ani jedinou minci a Martin odjel z Farmy pořádně otrávený.

Farma 8: Atmosféra dál houstne

29. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Pro Zuzanu hra skončila. Prohraný duel s Vlaďou ji definitivně vzal šanci na výhru. Zuza tvrdí, že boj vzdala, měla respekt před kondičkou své soupeřky. Po vyřazení se s nikým nerozloučila, své pocity jim napsala v dopise. Tomu, že jí odchodu není líto, tomu se jen těžko věří. Farmář Martin jim přinesl recept na koláče, ale když uviděl neskutečný nepořádek v pekárně, odešel naštvaně bez rozloučení. Co přinese nový týden? Sledujte a diskutujte!

Farma 8: Faleš a intriky pokračují

24. Duben 2017 | napsal(a): Ajda

farma1

Na Farmě máme za sebou další duel – Janko vs. Nikolas. Souboj to byl vyrovnaný, ale štěstí stálo na straně Nikolase. Sympatický a pracovitý Janko se s farmou po šesti týdnech rozloučil. Co přinese nový týden? Sledujte, diskutujte!

1. stránka z celkem 26123...1020...Poslední »