Panáček v reality show

Hledá se táta a máma 3: Konec show, realita života začíná! (14.)

16. Prosinec 2010 | napsal(a): | reality show: Hledá se táta a máma

[singlepic id=1125 w=420]

Poslední díl třetí řady RS Hledá se táta a máma se stává realitou. Po čtrnáct večerů můžeme sledovat seznamování se maminky Báry a tatínků Michala a Petra s jejich vyvolenými. Namlouvání, místy pomlouvání, rozčarování, slzy, hádky, to vše se odehrálo předchozích 13. dílů.
Maminka Bára a tatínkové Michal a Petr naposledy představí svou cestu za milostným dobrodružstvím. Jak dopadne zahraniční dovolená? Kdo u moře najde lásku a kdo zklamání? A jak láska obstojí při zkouškách každodenního života? Bude někdo litovat svého rozhodnutí?

Zahraniční dovolené hlavních aktérů se chýlí ke konci a posádku tatínka Petra od závěrečného spuštění kotvy už dělí pouhé okamžiky. Dovolená na vlnách Jaderského moře se ale odvíjela jinak, než si všichni představovali. Petra čeká poslední rozhodnutí. Získá zpět srdce milované Andrey?
Proč se Petr po skončení dovolené vydá s kyticí za ex-favoritkou Šárkou? A vezme ho jeho bývalá ctitelka na milost? A jak dopadne setkání po dvou měsících?

 

Po předchozích konfliktech je všem už jasné, že tatínek Michal v pořadu pravou lásku nenajde a místo po jeho boku zůstane prázdné. Své účasti však vůbec nelituje a po pár měsících prozradí, že velká změna v jeho životě se přece jen udála. Našel nakonec skutečně pravou lásku?

Nouzi o romantiku rozhodně nemá maminka Bára. Ta si se svým vyvoleným Zdeňkem
a tolerantním Michalem užívá poslední společné chvíle pod tureckým sluncem. Zdeněk si dokonce troufne na odvážnou akci spojenou s vyznáním lásky.
A jak dopadne návrat do každodenní reality? Budou Zdeněk a Bára tvořit zamilovaný pár i po dvou měsících?

 V posledním díle Hledá se táta a máma se dozvíte, nejen jak to všechno dopadlo, ale budete i svědky setkání účastníků pořadu několik měsíců poté. Proč se ani tentokrát neobejde bez emocí a vyhrocených situací?

POSLEDNÍ KLAPKA, SVĚTLA HASNOU, RS SE STÁVÁ MINULOSTÍ

MICHAL DVOŘÁČEK

Na Rhodosu se všichni těší domů. Dovolená neproběhla v klidu a pohodě, ale v atmosféře hádek a vzájemného osočování. Hlavní aktér Michal vyvolal dusno svým chováním k oběma maminkám. Přehlížení, nezájem, arogantní výbuchy vzteku, to rozhodně od svého potenciálního nápadníka ani Míša, ani Jindra neočekávaly. Pro Jindřišku to byla vůbec první dovolená s mužem, a kdyby se někdy měla opakovat v podobném duchu, tak díky, ale ne, o to opravdu znovu nestojí. Podobné pocity má i Míša. Vadí jí, že mu bylo vše jedno, přehlížel je. Jeho nezájem je zaskočil, před odletem by ho vůbec netipovaly, těšily se na dovolenou.
Michal chybu u sebe nevidí. Nic by neudělal jinak, prožil si daleko horší věci než je „tohle to“, a nejdůležitější pro něj zůstává i nadále Sandra. Takže dovolená s maminkami pro něj byla hrůza? Možná proto, že očekávaly, že se jim bude věnovat a ne chodit spát se slepicemi, že se budou všichni bavit. Nerudný Michal jim náladu nezvedl a ony vznesly námitky, čímž si dovolily opravdu hodně, to on nesnese. Sám zůstat Michal nechce, ale nic lámat přes koleno nebude. Rozhodně se nemínil chovat mile k někomu, o koho nemá zájem. Proč taky?

[singlepic id=1131 w=420]

Poslední večeře

Romantiku už snad nikdo nečeká. Dojde k usmíření a odletí domů jako přátelé, nebo bude řecká tragédie pokračovat? Jindra očekává, že uslyší jeho rozhodnutí, nějaké zakončení jejich cesty za novým vztahem, ale u stolu je trapné ticho. Michal to vidí tak, že můžou být kamarádi, ale to je asi tak všechno. O to mu ani jedna maminka nestojí. Jindra ví, že toto kamarádství vyšumí do ztracena jejich návratem do Prahy a Míša, díky jeho vzteklé povaze, o něj ani jako o kamaráda dál nestojí.
Co ho vedlo k tomuto závěru? Cítí to tak, co jiného by chtěly slyšet? Nejlepší obrana je útok, to Michal dobře ví. Obviní Jindru, že mu vyčítá nezájem, ale ona zájem projevovala? On hledá ženu, ty ses přihlásila, tak ses měla snažit, proč bych se namáhal já! Tak zní jeho útok a Jindra neskrývá zklamání. Lituje, že i ostatní maminky nemohly vidět jeho změnu chování na dovolené, to by byly hodně překvapené.

[singlepic id=1132 w=420]
maminka.polakova@centrum.cz

S Jindrou to má vyřízené, ještě pořádně zpražit Míšu, aby si snad nemyslela, že je to ona, kdo nad ním zvítězil. Proč ji nechce, je jednoduché. Bydlí daleko a dojíždění, to není nic pro něj. To je jediný důvod? Co takhle vzájemné porozumění, vztah, jak ten by se vyvíjel? To by řešila Míša, kdyby k tomu byl důvod, ale vzdálenost mezi nimi je zástupný problém. Vidí, jak ho vytočí každá maličkost, vztah si představit neumí. On řeší bydlení, ale ona dávno ví, že by si nerozuměli. A proč tedy neodmítla na dovolenou jet, dál útočí Michal. Protože tahle jeho skrytá „vada“ chování, jeho arogance a sobectví, to se naplno projevilo až u moře. „Nezajímá mě Míša, nezajímá mě Jindřiška, nezajímá mě nikdo! Mě zajímá ten můj život, ne ničí jiný, kdo jaký má na todle to názor“, svěřuje se rázně Michal. A přechází do dalších výčitek. Míšu obviní, že neumí vychovávat vlastní dceru, že její maminka má na krku obě, stará se o ni i Sandru. Míša mu to nevymluví, on ví, že je neschopná matka a víc slyšet nechce. Proč ji tedy na návštěvě u ní obdivoval, jak zvládla mladá si pořídit dítě, dostudovat a o dceru se starat? Bez pomoci maminky by to nezvládla, to mu přece obě vysvětlovaly, když byl u nich hostem. Ale jeho přece, jak už víme, cizí životy nezajímají, má svou pravdu, proč poslouchat nějaké vysvětlování od ženy, kterou nechce a která by hlavně už nechtěla jeho. Kdo ví, jaký výstup by Michal ztropil, kdyby se holky začaly otírat o jeho výchovu dcery. Jindra být Míšou, tak ho po jeho urážkách pošle do háje a okamžitě odejde.

[singlepic id=1133 w=420]

Udobření se nekonalo, právě naopak. Připravený autobus je odveze na letiště a v Praze se definitivně rozejdou. Michal je zklamaný z toho, jak to dopadlo, ale Jindra nevěří, že s jeho chováním mu nějaký vztah dlouho vydrží. Má svůj svět a ten je dost uzavřený. Míša mu také nevěří, hraje si na nejlepšího člověka, ale tím podle ní rozhodně není, vidí jen sebe a svou dceru, na ostatní ohledy nebere. Se slzami v očích Michal tvrdí, že je Sandře ochotný obětovat úplně všechno. Není to jen výmluva nebo omluva? Několikrát jsme měli možnost slyšet, že Sandra nemá do výběru partnerky co zasahovat, ON hledá ženu, ON si vybírá, dcera má nanejvýš hlas poradní.

Setkání po dvou měsících

Pozvání na dotočnou obdržely všechny maminky, účast byla dobrovolná. Chybí Jindra i Tereza. Všechny sedí kolem stolu a čekají na Michala. Připadá mi, že jsou najednou méně zaražené, než když bojovaly o Michala. Je vidět, že Prima šetří, nemají ani vodu, což se opakuje u všech skupin. Vypadá to, že setkání natáčeli jak na běžícím páse, jedna skupinka, honem pryč, nastoupit další, nezdržovat, poslední na scénu a už ať je konec.
Vítání, polibky na tvář, jen u Šárky k němu nedochází. Zda ucukla ona, nebo to byl Michalův nezájem, to těžko posoudit. Renáta Altmanová vypadá, že je jediná, kdo k němu ještě obdivně vzhlíží. „Copak budeme dělat, šéfe,“ptá se nadšeně. Michalův humor jim navrhuje kola, kopce, sluníčko a dojde i na helmy. Směje se tomu ale asi jen on sám. Šárka je pořád v pracovní neschopnosti díky úrazu na kole. Michal se jí ironicky ptá, ne jak se jí daří, ale co celé dny doma dělá. Že chodí na rehabilitace? No a? Je snad v ústavu? Není, dál ryje Michal. Co chtěl slyšet? O co mu šlo? Udělat ze Šárky lenocha, co se válí doma? Na válení je přeborník on, to už pozorný divák ví. A také víme, že čekat od něj omluvu, slova pochopení, když sám si prošel těžkým zraněním a rád to připomíná, to je opravdu čirý nesmysl. Místo slov pochopení zní jeho projev hodně opovržlivě. Bezohledné chování, to je jeho vizitka. Jeho přece cizí životy nezajímají a takt mu nic neříká. Šárka mu to vyčte, ale je to házení hrachu na stěnu.
Dojde i na vztahy. Michal lásku v pořadu nenašel, ale kontaktovala ho po zahájení vysílání jeho současná přítelkyně. Míša se seznámila díky natáčení, nesou se zprávy, že navázala vztah s kameramanem Radkem Bláhou, který si to už vyzkoušel v první řadě. Tehdy si namluvil maminku Gábinu, snad jim to s Míšou vydrží déle.
Petra Pirnerová, která soutěž sama opustila, má přítele. I mamince Čulenové se rýsuje vztah.
Renátu zajímá, zda se ještě někdy takto pohromadě uvidí. „Zaplať Pánbůh asi ne,“ odpoví jí Michal. Krásná tečka za tímto formálním setkáním i za Michalovou poutí za láskou.

BÁRA JUSTÝNA TRÁVNÍČKOVÁ

V Turecku panuje pravá dovolenková atmosféra. Zdeněk začíná organizovat – Michal pohlídá Matýska a Bára má nástup na pláž zhruba za půl hodiny. Copak asi plánuje? Celou dobu jsme poslouchali Bářiny stesky, jak Zdeněk nekomunikuje, straní se, a přeci postupoval dál a dál, až do finále. Zlomilo se to u ní po návštěvě v jeho domácnosti a on k ní obdiv a lásku našel při aktivitách na hradě.

[singlepic id=1134 w=420]

Zásnuby na pláži

Slavnostní tabule a kýčem zavánějící brána (?) z palmových listů, ozdobených květy ibišků. V pozadí šumí moře a Zdeněk ze sebe souká vyznání lásky. Zvykl si na ni a má ji i rád, proto má pro ni prstýnek. Rád by se k ní a Matesovi připojil i se svou dcerou a vytvořili velkou rodinu. Co má Bára říci? Neví, proto ho obejme a nechá si navléknout zásnubní prstýnek. Je zmatená i šťastná, čekala jízdu na banánu a zatím jí pomalu zvoní svatební zvony. Opět neví co říci, slova chybí a to se jí prý často nestává. Možná jen nemá co říci a proto raději následuje polibek plný vášně. Tohle na hrané divadlo nevypadá, že by se nám i Bára zaláskovala?
Zasnoubení je stav, se kterým se musí pochlubit Michalovi. Ten jim gratuluje, závidí a rovnou se zve za svědka na jejich svatbu. Přichází česky mluvící delegátka a oznámí, že pokoj, který si Zdeněk přál, je připravený. Další překvapení na obzoru. Pokoj vystlaný květy, jen kondomy v srdíčku jako minule u Jeníka a Jarky chybí. Bára opět hledá slova. Zdenda skoro v ničem nesplňoval její představy, ale když viděla, jak fungují pohromadě s dětmi, přestala to řešit. Divákovi chybí to, co viděl v minulé řadě. Ranní probuzení dvou hrdliček v jedné posteli, to se u Báry nekoná. Místo toho si zabalíme kufry a honem do Prahy. Poslední rozloučení na letišti, Báru vítá maminka. Jen čas podle Báry ukáže, jak se vztah bude vyvíjet dál.

[singlepic id=1135 w=420]

Soužití Báry a Zdeňka v reálu

Po několika dnech jde zvědavá kamera zjišťovat, jak to u Báry doma vypadá. Zdeněk nikde, je sama doma s Matyášem. Najeli do starých kolejí, se Zdendou se navštívili. Zdeněk byl tři dni u ní a soužití Matyáše a Terezky skřípalo. Dětská žárlivost se projevila, Mates konkurenci těžce nesl. Cítil se odstrčený a o konflikty nebyla nouze. Takto by to dlouho nefungovalo. Jediné řešení vidí Bára ve Zdeňkově přestěhování se do Prahy, ale ne k ní. Hodně z nás ji za toto možná odsoudí, ale uvědomme si, že se znají jen z natáčení, to trvalo pár dní a hned se k sobě stěhovat není dobrý nápad. Stejně tak není dobrý nápad chtít Zdeňka vytrhnout z jeho prostředí, má širokou rodinu, která mu pomáhá s výchovou dcery a co by si sám v Praze počal? I když on prý Báře tvrdil, že se stěhováním nemá problém, realita byla jiná. Problémy nastaly u obou. Celkově to jejich zasnoubení začíná vypadat jako jeden velký omyl.
Bára odjíždí na dva týdny k moři s maminkou a synem, Zdenda dostává čas na rozmyšlenou, co bude nebo nebude dál. Třeba ji překvapí, ale moc tomu Bára nevěří. Asi už oba vystřízlivěli z letního opojení a řešení je v nedohlednu.

Setkání po dvou měsících

Setkání se koná na stejném místě jako u Michalovy skupinky, podobná je i scéna – všichni sedí u prázdného stolu.
S některými tatínky je Bára ve spojení i po ukončení natáčení. Se Zdendou je vztah na bodu mrazu. On tvrdí, že má starosti s dcerou, řeší soudně její svěření do výchovy a na nic jiného nemá čas. Tatínek Linhart je zasnoubený, tatínek Černoch, který nedorazil, se dokonce oženil (odkaz na jeho svatební foto naleznete v diskusi pod článkem). Přišel i tatínek Poláček, vyřazený proto, že hned na začátku soutěže přiznal, že se už stihnul zadat. Pro neznalé, je známý jako vapol, pravidelný účastník našich diskusí pod články o HSTM.
Michal radikálně mění život, má novou práci a výrazně zhubnul. Několik nabídek má i Marcel Tisoň, vztah zatím žádný, podobně jako Marek. Jarda Pačes Báru na setkání zklamal, neodpustil si rýpání a narážky. On si musel po natáčení psychicky odpočinout na dovolené se synem a novou přítelkyní. Kdo je jeho přítelkyně? Bára to rozhodně není, potvrdí ostatním Jarda.
A jak je na tom Bára? Sledujte do posledního dílu, poradí tatínkům a předvede jim i ruce bez jakéhokoli prstýnku. Jak už jsme u Báry zvyklí, rozpouští setkání a spěchá za synem.

[singlepic id=1136 w=420]

[singlepic id=1137 w=420]

Je ale potřeba dořešit vztah se Zdeňkem. Je zklamaná jeho chováním, po její dovolené s ní přestal komunikovat. Jeho výmluva je, že když se neozvala sama, bral to jako konec. Proč se dál angažovat, psát už taky nechtěl. Bára čekala jednání na rovinu, toto ji mrzí. Začal se chovat jako trouba, nezvedal jí ani telefon. Oba se do vysvětlování zamotávají, celé to vysvětlování zní zmateně a nevěrohodně. Nakonec Zdeněk přiznává, že ač to sliboval, stěhovat se mu nechce a ani nebude. Prstýnek se vrací k původnímu majiteli a pohádky je konec.

PETR MACHALA

Na jachtě plující po Jaderském moři se dovolená také blíží ke konci. Ani zde nepanuje ta pravá letní a dovolenková atmosféra. Andrea má jasno, o Petra nestojí. Má navíc obavy, že potkat někoho, s kým by si rozuměla do konce života, je nereálný sen. Pavle se nechtělo sedět v koutě a čekat, až ji někdo potká, proto z koutku utíkala do tv a tam hrála hru na Machalu. Nemá ve zvyku lovit chlapy, stíhat a uhánět je, takto doufá, že si ji její „protějšky“ prohlédnou a pokud budou mít odvahu, tu budou asi opravdu potřebovat, ozvou se jí. Takže když nevyjde Petr, a to už víme, že nevyšel, vyjde jiný. Hodně štěstí!

[singlepic id=1138 w=420]

Poslední ráno a na řadě je Petrovo rozhodnutí, které už za něj vyřešily obě maminky. S Pavlou má jasno, s ní nepočítal a nepočítá, takže ta byla vyřazena dávno před naloděním. U Andrey počítal s prohloubením vztahu a ono se dostavilo jeho ochlazení, Andrea ho odmítá jako partnera a on jako jedinou příčinu krachu vidí Pavlu a její psychologické rozbory. On sám je dokonalý, chyby, co má, jsou běžné, ostatní problémy jsou také pro něj podružné věci. Andrea podobný pohled nemá a nemá zájem o žádný vztah. Hlavní problém nevidí v Pavle, ale v tom, že se s Petrem neshodnou, soužití je nereálné. Konec! „Vyřazené jsou obě, nebo já jsu vyřazenej? Asi já,“, takto smutně hodnotí výsledek své pouti za láskou.
Žádná z nich jeho partnerkou nebude, ale o básničky je neošidí.

[singlepic id=1139 w=420]

Báseň pro Andreu

Láska že vchází bez pozvání,
těžko se jí vyhnout dá,
když pak obě srdce zmámí,
tak je to láska nebeská.
V jedné věci podobám se skále,
a to že s tebou chci být.

Báseň pro Pavlu

Teologie, filosofie a zdraví lekce
jsou naše blízká témata.
Kdo poslouchat je nechce,
ať maže někam za blata.

[singlepic id=1140 w=420]

Petr to ani po vyřešení vztahů na lodi nevzdává. Najednou ví, že jediný komu ublížil a kdo ho skutečně měl rád, je Šárka. Ta jediná o něj skutečně stála. Andrea má tak potvrzeno, že ji nikdy nemiloval tak, jak tvrdil. Pavla se jen potměšile směje. Rychle však nachází pravou tvář a přechází ke kázání: „Nenech se strhnout do hádky (Andreo), nemusíš klesnout na úroveň, kde nejsi.“ Petr toho má tak akorát dost a vmete Pavle do tváře to, co někteří diváci už ví. A sice, že navenek působí inteligentně, ale to, že dává číst svoji soukromou poštu, to mu inteligentní nepřipadá. A má svůj kus pravdy. Jedna hloupá esemeska, a kolik je kolem rozruchu a problémů. Pavla nebude klesat na jeho úroveň a nebude přikládat polínka do ohně. Ona už zatápí všem dostatečně dlouho, už se jen spokojeně vyhřívá a přede spokojeností, jak se jí hra vydařila.

Petr opět míří do Kadaně

Na lodi lásku nenašel, naopak, tam, kde ji hledal, tam ji hluboko potopil a není cesty zpět. Míří tedy do starých lovišť a doufá, že bude vyslyšen. Tentokrát nezapomíná ani na kytici a už zvoní u dveří. „Dovolená dopadla tak, že nedopadla! Ty sis počkala a kdo si počká, ten se dočká,“ chrlí ze sebe Petr tuto originální omluvu. Jestli tedy o něho stojí, je tu a škemrá o přízeň. Nejdřív ji vyřadí a pak přijde prosit? To je i na Šárku silné kafe. Petr se dál velmi originálně, tak jak to umí jen on, vymlouvá, že nemohl vzít dvě favoritky, to by byl Saigon. A proč, když o ni tak stojí, proč nevyřadil Andreu? I Šárka ví, že Pavla jela na popud dcer a konkurencí jí nikdy nebyla. No jo, Petřík měl k Andrejce vztah dříve a nedopadl, tak šel o dům dál, co ta holka nemůže pochopit? Náhradnici mu dělat nebude, to se přepočítal a i tady jsou mu obrazně dveře zabouchnuté před nosem. Ona ho na rovinu nechce, on pořád doufá, že je jen nejistá a šanci má.

[singlepic id=1141 w=420]

Mise u Šárky nedopadla, on to nevzdává. Další v pořadí žen, kterou prý miluje a byl by schopný s ní vytvořit vztah, je Jitka. S lahví vína a čokoládou škemrá o přízeň i u ní. Překvapená Jitka je v šoku, co si vůbec myslí? Odkopne a pak dolézá? Pustí ho vůbec do bytu? Pustila a vyslechla to jeho zmatené vysvětlování. Ne že by ho nečekala (?), ale zájem nemá. Petr si odváží místo medaile další kopačky.
Kam dál Petře? Za kterou maminkou se vydáš tentokrát? Raději už za žádnou, rozumně se rozhoduje Petr.

Setkání po dvou měsících

Maminky se dají spočítat na prstech jedné ruky, je jich přesně pět. Chybí obě favoritky a nedorazila ani Pavla. Jitka, Terka, Jana, Barbora a Renáta, ty jediné měly chuť ho opět vidět. A opět známá scéna, všichni sedí u prázdného stolu. Maminky probírají, co bylo a nebylo a Petrovo objíždění maminek. Jitka ochotně referuje a Jana si neodpustí své dvojsmysly a žasne, že Jitku objel. Ano, ale autem, ne fyzicky. I když, kdo ví…
Petr už má nový vztah, nezávazný, věří, že mu to vyjde. Proč chybí některé maminky? Přestaly prý s ním komunikovat. Jitka chce vědět, proč byl z Andrey tak „štajf“ hned od začátku. Proč? Co řekla sedělo, nepomlouvala. Jitka si neodpustí předhodit mu její řeči o sexu, celé to vyznívá jako žárlivá scéna zhrzené milenky.
Andrea nepřijela na setkání osobně, ale poslala vysvětlující dopis. Nemá chuť ho vidět, zklamal ji, navíc se jí dotklo, že jí vrátil dárek k narozeninám, je toho víc, co mu vyčítá, ale v závěru mu přeje štěstí.
Jak se mohl tak rychle zamilovat – odmilovat? Andrea přestala komunikovat, šel prosit o dům dál. Jitka: „A to máš takto často? Několikrát do roka?“ Už to zažil, po těžkém rozchodu měl do týdne vztah, život jde dál, proč ztrácet čas. Jitka žasne, on to míní vážně, a to ji vytočí. Hystericky opouští ostatní, dál si s ním nemá co říci. Opět nepochopitelná scéna. Žárlivost? Proč, když ho nechce. Možná jen uražená ješitnost nebo nezvládnuté emoce. Asi jí tak lhostejný nebyl, jak se snaží namluvit ostatním. Ti jsou z jejího chování v šoku. Setkání pomalu končí, Petr lásku nenašel, holky získaly nové kamarádky.
Na úplný závěr se Petr snaží omlouvat Jitce na baru, ale ona mu už nemá co říci a s Janou odchází.

Závěrečné shrnutí celé RS

Uzavřela se třetí řada RS Hledá se táta a máma. Dva tatínci a maminka se snažili najít partnery pro život, ale jako už v předchozích řadách, během natáčení žádný z nich vztah nenašel. Tedy s někým, kdo se o jeho přízeň ucházel přímo v pořadu.
Mohli jsme žasnout nad tatínkem atletem Péťou a jeho namlouvacími praktikami. U této skupinky nechyběla erotika, ale ani pomluvy a intriky. Petr chtěl být s každou maminkou zadobře, tedy pokud ho fyzicky přitahovala. Tady můžeme vážně pochybovat, že všechny účastnice byly dobrovolně vybrány Petrem, spíše se nabízí varianta, že mu část byla dosazena produkcí, podobně to bylo i ostatních aktérů. Jak jinak si vysvětlit jeho přehlížení plnoštíhlých maminek a jednoznačné preferování Andrey a Šárky. Všechny ostatní tam pro něj byly jen do počtu. Pavla vycítila jeho nezájem velmi záhy a usadila se do role hodné tety. Jenže chvílemi jí to divák nevěřil, proč tak urputně bojuje o někoho, o koho nestojí? Skoro to vyznívá tak, že když ne ona, tak žádná. Ale možná to bylo celé jinak, mohu soudit jen podle toho, co jsem jako divák měla možnost vidět. Petr se choval jako slon v porcelánu, nakonec pošlapal vše, co se dalo a odešel sám, stejně jako do soutěže přišel. Petr ve své podstatě nebude zlý, jen chce být s každým zadobře a občas rychleji mluví, než myslí.

Dalším aktérem byl Michal a jeho dojemný příběh. Mladý vdovec po těžkém úrazu hledá novou partnerku a dceři maminku. Jedno oko nezůstalo suché. Jenže hned od prvních záběrů bylo jasné, že Michal moc zájmu o seznámení neprojevuje. Byl to takový sólista a bolestínek. Na začátku překvapil, že uvařil maminkám guláš, později přivezl bábovku od babičky, ale tím jeho zájem pomalu končil. Sice se snažil o nějaké rozhovory před prvním vyřazením, ale celé to bylo neslané nemastné, podobně jako zmatky kolem vyřazení Ilony. Ani sled dalších událostí nevypadal na to, že tento tatínek někoho hledá. Čím dál tím více to vypadlo, že jej ostatní maminky obtěžují. Kdo se díval na celou řadu, ví, jak sled událostí plynul, o jeho necitlivém vyřazení Šárky, o průběhu návštěv u maminek, až po výbuchy vzteku a sobecké chování na společné dovolené. Po celou dobu neprojevil ani náznak zájmu o jedinou ženu. Jediný kdo ho zajímal, byl on sám, pak jeho dcera, čímž se také netajil. Do soutěže šel po ranách osudu, ale bylo to jeho rozhodnutí, jeho svobodná volba, kterou nelze omlouvat Michalovo chování, protože spousta soutěžících maminek také neměla jednoduchý život a najevo to nedávaly.

Maminka Bára, tak u té se určitě mnoho diváků ptalo, proč žena jako ona má potřebu hledat partnera přes televizní obrazovku. Samostatná, rázná, mladá maminka od prvních záběrů působila dominantně a chvílemi velmi afektovaně. Postupem času se srovnala do přijatelné polohy a nakonec celé její namlouvání proběhlo v poklidu a v kamarádské atmosféře. Jen to závěrečné zasnoubení bylo už trošku přes míru vkusu diváka. Snad ani ona sama nemohla věřit, že vztah s o devět let mladším, zatím nevyzrálým a ve vlastních problémech se plácajícím tatínkem může vyjít. Celé zakončení bylo trošku zklamáním a kazilo pohodový dojem z její skupinky.

Třetí řada je minulostí, o tom, zda bude další pokračování v podobě čtvrté řady, se zatím žádné informace neobjevily. Chtěla bych poděkovat všem čtenářům a příznivcům stránek o HSTM, všem diskutujícím, velké díky patří také účastníkům, kteří měli odvahu a zapojili se do diskuse. Těším se na shledání, pokud bude, tak u čtvrté řady nebo možná daleko dříve u zcela jiné reality show.

Související články

Odkopl ji a teď táta Petr škemrá: Šárko vrať se! /Blesk.cz
Zdeněk požádal maminku Báru o ruku! Bude svatba? /Blesk.cz
Táta Michal: Lásku našel jinde, maminky si rozhádal /Blesk.cz
Táta Zdeněk: Nic jsem jí neslíbil! Máma Bára: Lže! / Blesk.cz

Konce tatínků a maminky …

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Hledá se táta a máma

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1 405
1
Lea
Reagovat

To na to uteklo :-(

2
Lea
Reagovat

Oprava: …nám…

4
koc
Reagovat

ted uz chybi jen clanek o Michalovi a Plesk vykeca uplne vse ;-)

5
vapol
Reagovat

hmm to opravdu nemuseli vykecat i ten konec…taková romantika to mohla být ;)

6
Misha
Reagovat

Svatba? To mi řekněte, proč se dospělí. rozumně uvažující lidé dobrovolně řítí do neštěstí? To si to nemůžou chvíli užívat jen tak?

7
anja
Reagovat

jak jsem tak ještě včera koukala na reprízu, tak mně se Bára ke Zdenkovi nehodí, vypadá s ním taková fakt už dost stará

nemám nic proti věkovému rozdílu, ale Bára je ve svých 35 taková už usedlá matróna a lepší to s ní nebude, spíš horší, Zdenek je furt ještě mladé tele, hodí se mi k sobě snad jen kríátkodobě jako milenci, co je plus na Báře a spol u moře, že si tu dovču skutečně užili na max, a to všichni tři tam

8
okkvp
Reagovat

Plesk má zřejmě strach o slabší nátury, bo by to s nimi mohlo seknout o zem :-(

9
anja
Reagovat

mno postýlka je tam vykvětinkovaná jak v minulé řadě u jana s jarkou, jen ty kondomy asi skovali pod polštář

10
okkvp
Reagovat

upřímně řečeno Báru obdivuju, já i kdyby cokoliv, tak při představě, že mi cestu k zásnubnímu loži zpříjemňuje asistence štábu, bych se buď nedokázala nechechtat, nebo by to eventuelní cokoliv v ten moment na dlouho vyprchalo. I v případě, že by šlo o aranž
(koukám, že si budu muset dohledat někde videa z předchozí série, já se koukala asi jen třikrát někdy ze začátku, mně tenkrát přišly špatně koukatelní všichni, ale květákoidní hlava mi způsobovala přímo žaludeční nevolnosti)

11
Misha
Reagovat

10 – No minule to byl vrchol trapnosti … letiště romanticky pokropené květinami a uprostřed toho všeho nachystané kondomy. Jan se svým typickým výrazem a chudák svého štěstí strůjce Jarmila.

12
gabisollis
Reagovat

zdravim:-)no to je zklamani teda!!!a jede se ve starych kolejich:-(

13
anja
Reagovat

10 okkvp, víš co, někteří lidi jsou prostě v tomhle exhibicionisti, mně přijde i třeba dost uhozené jak na tom FB mamči a taťkové vypisujou do světa „mám vztah“, „mám volný vztah“ pak nemám vztah – dost mě to zarazilo třeba u té Andrey, myslela jsem si, že zrovna ona je aspoň trochu v tomhle introš…

a taky ty články u píP na blogu, jakési soukromé dopisy s nějakýma chlapama co někde utrhla na seznamce – všecko tohle ukazování jak to mají se vztahama mi přijde pro mne nepřijatelné, ale někteří lidi to musí mít s publikem, no

14
okkvp
Reagovat

10 : si už ani neuvědomuju věky aktérů té řady, možná po minulé zkušenosti tentokrát štáb usoudil, že je třeba vztah taknějak posichrovat (pokud tentokrát kondomy nedodali)

15
gabisollis
Reagovat

okkvp-dohledej si posledni dva dily.to stoji za to i kdyz Jenik z Hanusovic byl OHROMNEJ v kazdym dilu.:-DD

16
gabisollis
Reagovat

omluva za OT ale uz vam jde ta tv jojka?me uz nejde treti den tak se me to zda naky divny uz.

17
okkvp
Reagovat

anjo – njn, máš pravdu, lidi jsou různí, i když přece jen mi přijde trochu něco jiného někam napsat, že jsem zaláskovaná a nechat se doprovodit do zásnubní postele kamerou a minimálně skrz otevřené dveře být navigován rejžou. Třeba nám ale kamera jen naznačí jak záležitost pojmout po stránce aranžování a o tom, zda Bára míří do téhož pokoje se budeme jen domýšlet na základě pohledu na B+Z odcházející z hostiny pískem do západu slunce.

Reagovat

gabisollis (16): Nejde, stale tam maji … „Prebieha udrzba HW portalu …

19
okkvp
Reagovat

ale jak jsem ty fotky posunula, tak tam do těch kytek fakt usednou … tsss tsss, Bára vypadá lehce zapýřena ….

Reagovat

anja (13): Presne jak pise okkvp. Nevidim problem v tom, kdyz nekdo informuje pratele, ze je zalaskovanej nebo je sam, stejne jako kdyz nekdo na FB sdeluje jakou ma naladu nebo ho potesilo. Ale delat neco na kameru pred „celym narodem“ je uz o necem jinem.

21
gabisollis
Reagovat

radstar dik:-)vis me to prijde divny protoze na streamu pisou diskuteri ze koukaji na farmare.tak nevim.

Reagovat

gabisollis (21): O tom silne pochybuju, ted jsem zkousel i prime odkazy na farmare a bez uspechu.

23
anja
Reagovat

17 okkvp, šmarjá no jestli nás dneska večer čeká takové pseudoromantické klišé jaks popsala, tak potěš :)

mně se ale stejně v poslední době nejvíc líbila scénka ve FHŽ jak Darinka s Marianem pozerali fotke, komentátor tomu dodal vtipný podkres a bylo to aspoň sranda :) milostná scénka kterou nikde ve filmu nenajdeš :)

24
gabisollis
Reagovat

ja nechapu proc tam musi byt ta traparna ze zasnubama?fakt po mesici se muze zasnoubit akorat blb nebo clovek co to nebere vazne.

25
gabisollis
Reagovat

anja23.to si pis!presne jak jsi to napsala-pseudoromanticke klise!!!

26
RAINMAN
Reagovat

„Dost mě to zarazilo třeba u té Andrey, myslela jsem si, že zrovna ona je aspoň trochu v tomhle introš…“

No tak třeba já nikam nepíšu, s kým spím, či nespím.

27
anja
Reagovat

20 RadstaR, no jo, ale mně ten FB už připadá skoro jako nějaká televize – takový veřejný sdělovací prostředek, takže rozdíl to zas až takový není

a všimni si, že všecno co tam plácneš může být použito proti tobě, viz ten moment jak Michal vytknul Míši to o tom hezkém večeru s kamarády

28
okkvp
Reagovat

gabi – znám lidi, kteří se brali po měsíční známosti a úspěšně vydrželi 30 let, kategorická bych nebyla. Ale divné mi přijde, že se tam soutěžící nechají buď tak unést, že ten štáb nevnímají nebo i přes to jsou ochotni něco takového alespoň zahrát.

29
RAINMAN
Reagovat

24 – To nebyl měsíc „chození“, ale dva měsíce, během nichž se poznávali. Čistého času to bylo jenom pár dnů oťukávání se. I když, kdo ví, kolikrát se spolu sešli mimo kamery, že…

30
koc
Reagovat

26 – a spís ? ;-)

31
gabisollis
Reagovat

okkvp-ja se podruhe vdavala po 12 letech:-DDDtak me to proste prijde jako blaznovstvi vzit si nekoho tak brzo!:-))

32
anja
Reagovat

24 gabi :))) naštěstí ale už od minulé řady víme, že zásnubní prstýnek rovná se předehra na sex :) nic víc, nic míň… nemůžou tam přeci dát to sexování jen tak, že

26 RAINMAN, no ty zas vypisuješ jiné hovadiny :DD

33
gabisollis
Reagovat

anja presne tak!sem vcera psala jestli to je v cechach nakej novej zvyk bo co?:-DDD

Reagovat

anja (27): Mas pravdu, ze to tak muze vypadat. Problem na FB je v tom, ze dost lidi si neuvedomuje, ze v zakladnim nastaveni je videt skoro vsechno a bud nechteji nebo nevedi jak si tohle prenastavit. Takze vsechno, co napisou pak vidi kdokoliv, kdo si dotycneho na FB najde.

35
anja
Reagovat

34 RadstaR, jasně, nevědomost, naivita, neznalost :) trochu mi to připomíná situaci jak Ester Ládová natočila porno jen pro německý internet :D

33 gabi, že bychom to zavedly aji doma? víš jak, bižu není nikdy dost :)

36
gabisollis
Reagovat

anja-:-DDDDD

37
Wally
Reagovat

Bára
hledá chlapa, který ví, co v živtě chce, má smysl pro humor, akci, dobrodružství a bude dostatečně chlapem, aby mohla být slabší polovičkou(iprima).

No přesně Zdenda!

38
Lucie
Reagovat

(37) :-)))) tak nějak…

39
Lucie
Reagovat

Jenom důkaz toho, že spousta lidí nevědí, co vlastně chtějí :-)

40
okkvp
Reagovat

tak zas na druhou stranu, kolik chlapů je v manželství/dlouhodobém vztahu opravdu tou silnou polovičkou, většinu to akorát necháváme si myslet, že ;-)

41
koc
Reagovat

40 – (se mračí a drbe na hlave – potom vyplazne jazyk, otoci se a neco si brumla)

42
Bára
Reagovat

anja (7)
:-)) po tomhle se mi bude stýskat

rainman (27)
mimo kamery jsme se nesešli ani jednou :-)

anja (32)
tak to bude dnes zklamání :-)

wally (37)
bohužel,máte pravdu

43
RAINMAN
Reagovat

„Naštěstí ale už od minulé řady víme, že zásnubní prstýnek rovná se předehra na sex.“

A taky víme, že aby se krásná modelka začala líbat se Shrekem… stačí ji malinko opít.

44
RAINMAN
Reagovat

Takže sex se Zdendou nebyl ani jednou jedinkrát???

45
okkvp
Reagovat

koci – já psala jen o většině, ne o všech :-)))

46
Bára
Reagovat

rainman (44)
:-)) no teda,co to je za otázku?

47
Misha
Reagovat

40, 46 – To je taková škoda, že jsme vás nemohli vidět pohromadě :o)))

48
Misha
Reagovat

Jé, měla jsem na mysli 44 a 46

49
RAINMAN
Reagovat

Nepotřebuju být neustále v TV. Prostě mám smysl pro akci a dobrodružství (požadavek Báry). Třeba jezdím úplně sám na východní Slovensko do romských osad. Kdo chce vidět pár fotek staršího data z archivu (foceno lepším kompaktem, dnes už mám profi vybavení), ať se mrkne na:

http://romove.radio.cz/cz/clanek/21753

50
Ufonka
Reagovat

hezký, dešťový mužíček má opravdu fotky. Bála jsem se co to bude za bejkárnu :) – k překládání přibylo ještě focení?

51
Jezinka
Reagovat

49. Hlásím pí P pojistnou událost – spadla jsem údivem ze židle. Rainmane, ty jsi člověk mnoha tváří.

52
Bára
Reagovat

rainman 49
Super fotky,překvapil jsi

53
Jezinka
Reagovat

Ještě Báro zalituješ, že sis ho nevybrala:-). Každopádně bychom se aspoň pobavili.

54
Misha
Reagovat

49 – skvělé fotky, jsi dobrej :o)

55
RAINMAN
Reagovat

Já s mou výbušnou povahou a nevybíravým slovníkem… okolo desítky až stovky Romů… provokujících děcek (moc dobře ví, že jim nemůžu nic udělat, protože by mě seřezala celá vesnice)…

Dokážete si to představit?! :-D

56
vapol
Reagovat

Zdravím Báru, nevíš něco o tom srazu teď v sobotu…bude/nebude?

Jinak dočetl jsem Plesk a píše se tam, že Petr po odmítnutí od Šárky jel za Jitkou…
Že Michal si našel partnerku v průběhu RS (žádnou maminku) a proto to natáčení jen tak dojel…
No a jak dopadla romantika Bára / Zdenda už víte…..

57
koc
Reagovat

56 – myslis papirovy Plesk ?

58
gabisollis
Reagovat

56-no to jsou informace teda!!:-)takze Jitka se nejspis dozvi ze byl predtim u Sarky:-))pak teda nechapu proc tam delal Michal takovy dusno(v tom pripade je to jeste vetsi kreten nez jsem myslela)

59
koc
Reagovat

58 – a myslis ze se to dozvedela (pokud to tak bude) od Nanuka nebo ji dal echo nekdo jinej ? ;-) .. pokud ji to rekne Petr tak je to trouba na n .. pokud nerekl a dozvedela se to od nekoho jineho tak mam malinky soukromy tip .. ale uvidime vecer

60
gabisollis
Reagovat

koc-:-DDDDno ono sedi oboji!!!!!on je trouba a soukromy tip….bez komentare.:-)

61
vapol
Reagovat

57 – ANO, docela jsem čučel :-)

62
Bára
Reagovat

vapol 56
Ahojky :-) se sobotou netuším,nejdřív mi psal Otto,že bude…pak mi psal,že to organizuje Tereza a ta se mi neozvala

63
kachna
Reagovat

Kdo je prosimvas RAINMAN? Nekdo z RS?

64
gabisollis
Reagovat

ahoj Baro:-)muzu otazecku?fakt si to myslela se Zdenkem vazne?…pan v zelene kosily se k tobe hodi(vzhledove)vic!doufam ze vam to klape?:-)

65
Misha
Reagovat

63 – tatínek s inteligentní plastelínou :o)

67
Bára
Reagovat

gabisollis 64

Nazvala bych to pomatením smyslů :-( však to také rychle dospělo ke zdárnému konci :-))

Pán v zelené košili nevydýchal Matyho,tak byl odejit,ale objevil se někdo jiný a zatím to klape…takže čas ukáže,jestli HTSM nebylo přece jen k něčemu dobré :-)

68
koc
Reagovat

67 – ty jsi pomatena casto jak vidim :D .. ale stejne drzim palce ;-)

69
Bára
Reagovat

koc 68
že bych byla jediná,kdo občas udělá chybu??? :-)

70
koc
Reagovat

69 – myslis z lidi co jsou ucastniky RS ? .. tak oproti nim jsi jak lilie .. a oproti lidem relanym nevim .. zas tak jejich pomatenost nesleduju tak nevim .. ale treba by se to v tom davu co mas okolo sebe ztratilo :)

71
gabisollis
Reagovat

Baro diky.:-)chapu. to me doslo az potom ze jsem mela napsat jestli to nebylo tou romantikou,morem atd.no stane se!!!to se stalo asi kazdy!pomateni jakykoliv.no to je teda blby kdyz to ztroskota na diteti:-(ale lepe driv nez pozdeji.tak ti preju hodne stesti!!:-)

72
gabisollis
Reagovat

ten Plesk je teda desna drbna uz se skoro neni na co tesit!!!

73
Lantana
Reagovat

Tak Petr řešil svoji nerudovskou otázku i u Jitky? Sen všech tvůrců RS: chlapík, který ze sebe dobrovolně udělá chvosta…

74
Lenka
Reagovat

gábi – zdravím a těšit se určitě máš na co… :-) jinak u Petra asi nebyly všechny maminky (podle upoutávky, ale to se můžu mýlit),

Bára – zdravím a držím palečky:-) a přiznám se, že „popletení“ hlavy u moře, vlivem romantiky, atd., chápu… však nejsi první, kdo si myslel, že na dovolené se naskytla ta „pravá“ láska… :-) Jen ty zásnubní prstýnky tam byly moc brzo

75
Bára
Reagovat

Lenka 74
Tady si skoro myslím,že to bylo vlivem scénáře,nějak si neumím předtsvit,že by to vymyslel Zdenda sám.

76
Lenka
Reagovat

75 Bára
:-) asi to chtěl mít režisér zajímavější… ale přijetí toho prstýnku se mi prostě zdá moc brzo… ale možná to moře a slaný vzduch dělají fakt divy :-)
ale jinak si myslím, že jsi asi dost ráda, že je to za tebou… a předpokládám, že už více bys do takové RS asi nešla :-)

77
Wally
Reagovat

74 Bára
Takže od Zdeňka to bylo podle scénáře a od tebe opravdové?

78
okkvp
Reagovat

třeba Bára myslela to zasnubování – tedy jako štábní popostrk Zdenka k akci

79
Ajda
Reagovat

A vida! Já prý nasazuji Michalovi psí hlavu za jeho chování, někteří jeho chování obhajovali vztekem na Míšu a její vztah, a přitom on nám je Míšánek sám dávno seznámený už v průběhu natáčení. Tak kdo pak na koho hrál špinavou hru? Jaká bude teď omluva jeho vztekání? A Blesk je k jeho výstupům taky takový láskyplný, plný pochopení :-))

80
okkvp
Reagovat

79 : no jestli mu Míša brousila za vyvoleným, tak to bych Michala tedy chápala ;-)

81
Ajda
Reagovat

80 – já vycházím z článku Blesku a tam to vyznívá tak, že Michal by mohl mít taky někoho ze štábu nebo z prostředí Primy…Copy: Nakonec se ukázalo, že Michal díky Primě poznal vyvolenou už při natáčení, ale nebyla to žádná z maminek.

82
vapol
Reagovat

80 – jako že slibovaný happy end bude Michal a kameraman :-)

83
okkvp
Reagovat

vapol : jj, tak jsem to myslela :-D

84
Lea
Reagovat

Vapol bingo! Tak Michal se pekne dovybarvil, žárlivá scéna na FB Míši a sám má rozjetý vztah. Tomu říkám charakter :-S

85
vapol
Reagovat

81 – ale ve štábu myslím žádná hluchá a slepá paní/slečna nepracovala :-)
Že si někoho našel je jistě fajn,ale jeho chování k maminkám na dovolené to asi neobhájí. Se těšíš na rekap co? :-)

86
Mikesh
Reagovat

79 – Ajdo, počkáme si, jóó?

87
vapol
Reagovat

3 – teda ty komentáře pod článkem jsou hustý,ale že má Bára 10x zmenšený prsa mně pobavilo :-)

88
Lea
Reagovat

Vapol, Jasně, těším se na tv i rekap. Jen slepý a hluchý neviděl tu jeho prchlivost a sobectví. Ale přejme mu štěstí.
Mikeši, já si počkám na tvoje elaboráty, ty jsi taky pěkný bazilišek :D

89
Ajda
Reagovat

86 – jen si počkej! Kdo si počká, ten se dočká. :-))

90
Mikesh
Reagovat

88 – nevím, co to je bazilišek, ale jinak jsem kocourek hodný nejhodnější

91
Lishka v kurniku
Reagovat

Tak zase po týdnu tady – už se mi stýskalo, doufám, že pipkám už se ježí pírka štěstím z toho, jak mi zase pocuchají kožich.
Ale holky, jak jsem tak pročítala diskusi z minulých dvou dnů – na víc vážně nemám – nuda nuda, šeď šeď. Co vy byste si bez nás počaly. Tak honem, hrr do houfu a hurá na ně – máme tu finále, tak se nechte vidět, ať to stojí zato :oP

92
Mikesh
Reagovat

91 njn, včera tu byly pipky úplně samy a dost se jim po nás stýskalo. Ale nejméně dnes a zítra si to jistě vynahradí, jsem zvědav, jestli společně opět překročíme hranici dvou tisíc příspěvků (hm, jestli leninky budou zase chatovat, tak určo). Jinak navrhuji postavit pevnou hráz zlým antipavlovským silám (i když,jak to tak vidím, budu muset hájit také Michala. Doufám, že ukáže tu svou novou kóču a že to bude kus!!)

93
Ajda
Reagovat

Mikeši, taky jsem nevěděla, na co tě Lea pasovala. Jsem si to našla, takže OT – http://www.panna.cz/esoterika.11/mysticky-bazilisek-ohavny-i-krasny.430.html

94
okkvp
Reagovat

90 : Podle antického mínění je bazilišek méně než 12 palců (asi 30 cm) dlouhý had, který má na své hlavě bílý diadém. Baziliška vždy nalezneme na poušti a to díky jeho destruktivním schopnostem, kterými z jakékoli krajiny za pár chvil vytvoří poušť.
antické prameny uvádí, jak překonat jakéhokoli baziliška je přivést do jeho doupěte lišku. Lišky se v přítomnosti baziliška zmocní bojové šílenství.Začne s baziliškem zápasit a nepřestanek dokud jí bazilišek neusmrtí nebo dokud ho nekousne. Toto kousnutí je pro baziliška smrtelné.
Řecký spisovatel Claudius Aelianus ve svém díle De Natura Animalium (175-235) poprvé uvedl, že je pro baziliška smrtelné kohoutí zakokrhání

95
vapol
Reagovat

92 – hájit Michala, to se asi zapotíš. Ale na tu jeho kočku se též těším!

94 – no vidíš a tady je liška z baziliškem kámoška :-)

96
okkvp
Reagovat

95 : zatím

97
veronika
Reagovat

94: krásné, moc krásné!.)

98
gabisollis
Reagovat

91-mas ten tyden nejakej kratkej,kryspino!:-)

99
anja
Reagovat

91, 92 slabota, přitvrďte to trochu, aspoň kvůli mně, děkuji :)

55 Rainman, nedokážu :) a za ty fotky máš ode mne taky jedno pochvalné mňau ^..^

67 Bára, takže chemie ti pomátla smysly, šmarjá a není lepší to brát jakože „hurá, zasexovala jsem si se hezkým mladým zajícem, můžete mi závidět!“ ??? :)) uznej sama, kdy se ti zadaří zas cosik o deset let mladšího, že

100
anja
Reagovat

95 vapol, myslíš, že tu Michalovu kočku uvidíme? a že i promluví? :)))

101
Mikesh
Reagovat

93 – Ajdo, mně se ta stránka nezobrazuje, nicméně děkuji písmenkové ségře za objasnění. Jasné je, že se Lea prostě sekla (anebo antické prameny kecají).
Hleďme špionku Gábinu, nepracuje nakonec u BND?

102
Lishka v kurniku
Reagovat

Gabi, sláva, začínám tě brát jako rovnocenného partnera!!! Ano, občas písnu na Pavlin blog jako Kryšpína, ale když tu kdysi pipiny zkritizovaly ten nick ve smyslu, že není moc sexy a co za debila může psát pod takovým jménem, tož jsem to změnila. Proti jménu Lishka v kurniku žádná kvočna nic nenamítala – klidně si vyber. Mně připadá sexy oboje. I když si teda nedovedu vysvětlit, jak se to podle jména pozná, ale pokud mi to nevysvětlí jedině nějakej pořádnej kohout, tak to neberu.

103
Ajda
Reagovat

101 – vyzkoušej to znovu, mělo by to fungovat :-))

104
anja
Reagovat

102 Lishka, za tu kryšpínu jsem ti to naložila já :D na Plogu se to ztratí, ale tady je lepší Lishka, to fakt že jo :)

105
gabisollis
Reagovat

no to vis mikesi i blondaty husy maji neco v hlave::-)

106
anja
Reagovat

98 gabi, ale teda ty jsi špionka, mě to ani nenapadlo dávat si dohromady nicky z Plogu a odsud :)

107
gabisollis
Reagovat

102-myslim ze liska se sem hodi vic!ja jen chtela abys vedela ze vim o koho jde.:-)

108
gabisollis
Reagovat

anjo no vis ona ta liska ma tak specificky psani ze se to neda prehlednout.na plogu me z ni sel mraz po zadech:-)))

109
Lishka v kurniku
Reagovat

Když jste tedy, dámy, prokázaly IQ vyšší než má šumící tráva, omlouvám se tímto alfaslepici Ajdě, o které jsem v blažené nevědomosti napsala na Pavlin BLOG (nikoliv Plog), že oponentní názory hned smázne. Přiznávám, není to až tak úplně pravda a vyjádřila jsem se neobratně – nemyslela jsem ani tak „smázne“ jako spíš že hejno oponenta ukejhá k smrti. Takže v tom, Ajdo, rozhodně nejedeš sama.
Ale jinak, navrhovala bych opustit téma mé identity a zaměřit se na RS, která nám za chvíli vypukne. Pro mne je to tu dnes tak trošičku jako Silvestr a rozhodně si to míním užít.

110
Lishka v kurniku
Reagovat

Gabi, cituj, z čeho jsi měla u Kryšpíny hnačku???

111
gabisollis
Reagovat

ne citovat nebudu.nevim pusobily na me tak nejak divne..nezensky.ale kdyz si ted ta sexy liska tak jedem dal!nepoustej se z lajny lecos vydrzim:-))

112
Bobby Brown
Reagovat

vapole,
a jak to dopadlo s Esterkou5 z lide.cz?
Na profilové fotce moc hezké děvče. Na těch v galerii to už vypadalo trochu podezřele.

113
vapol
Reagovat

100 – anjo myslíš že Michal našel paní Colombovou a nikdo nikdy ji neuvidí? :-)

114
Ajda
Reagovat

109 – nějak nevím o tom, že bych tu pořádala hony na oponenty. Možná mám víc odvahy než jinde, kde ty oponenty ani nepouští na sklo. Blažená nevědomost? Někdo takto omlouvá hloupost :-)

Od chvíle, kdy tě i Pavla usadila, že si nemyslí, že tady mažu příspěvky, tak od toho článku její blog ignoruji, a možná budu radši fakt tou alfaslepicí než rektální alpinistkou :-))

115
Mikesh
Reagovat

109 – tak to jsem zvědav, jestli se tu sešikuje i náš tábor, kurnikovové se už pomalu houfují (jestli jim Ajda neposílá avízo, že „poslední bitva vzplála“). Bohužel, nemám kontakt na pedra, takže se budeme muset zatím skrýt za vozovou hradbu, ale snad aspoň dorazí Verunka a další.
Jinak, už se moc těším na naši malou Terezku, doufám, že opět něčím vzorně zaboduje. Vlastně, na ni se těším nejvíc.

116
anja
Reagovat

113 vapol, imho si to Michal vymyslel, kde by ještě v průběhu natáčení vzal čas na seznamování, dxyť buď natáčel nebo spal, chápeš :)) imho to byla jen záminka jak odpálit Míšu s jejími kamarády, prostě aby ji přetrumfnul

117
vapol
Reagovat

112 – na profilové fotce je herečka Tereza Voříšková a i ostatní fotky jsou různě okopírované z netu…
Takže ze sebe dělám blbce a čekám co má za lubem (a doufám že to není někdo odtud) :-)

118
Ajda
Reagovat

115 – tu potřebu fakt nemám :-(

119
Bobby Brown
Reagovat

117 – aha, já ty dnešní herečky neznám, tak mi to nijak nepřišlo.
No jo, sranda musí být.
Možná bys měl té Tereze Voříškové napsat, že jí děkuješ za nabídnuté přátelství a že to bereš. ;-)

120
Mikesh
Reagovat

114 – Ajdo, Tebe fakt ta alfaslepice naštvala? Vidíš, a mě to naopak děsně rozesmálo. To, uznej, bazilišek je horší, budu se muset nad tou Leou zřejmě hluboce zamyslet. Ale jinak jsem v poho, protože kocoury zase jen tak něco nerozhází.

121
vapol
Reagovat

119 – no vona je Terka hezká baba, si ji pamatuju z Bobule2 No a esterka si prý chce psát o intimnostech a tak doufám že nemyslela mou váhu :-))

122
Lishka v kurniku
Reagovat

Ajdo, jestli to polechtá tvé ego, přiznám, byla to ode mne hloupá hláška. Napsala jsem to především pod vlivem tvé hádky s Mikeshem, když ještě vystupoval tady jako Mikeš a nepohodlné příspěvky mu náhodou jakoby začaly padat do spamu. Vše se vysvětlilo, takže se ti nyní opravdu omlouvám. Jestli to bereš jako rektální alpinismus, jenom potvrzuješ mínění o tom, že šéfkou a manipulátorkou nenávistných příspěvků tady jsi skutečně ty (jak to nějak podobně formuloval pedro). Já, na rozdíl od tebe, když udělám chybu, jsem ochotna ji přiznat, případně se omluvit. Přišla jsem sem dnes v pohodě diskutovat k dnešnímu dílu a jejím aktérům. Jestliže to nejsi schopná unést, pak jen a jen potvrzuješ pedrova slova.
BTW – nerozumím, čím mě jako měla Pavla usadit – pouze nechtěla abychom si na jejím blogu k RS s Mikšem špitali my dva mezi svebou. Ty to tu děláš běžně a je to v pohodě.

123
Ajda
Reagovat

No tak pánové 119+121, o téhle slečně by už stačilo :-)

124
vapol
Reagovat

116 – no je divný proč u Míši řešil ten večer s kamarády, když už mu to mohlo být fuk. Teda pokud nebude žárlit na každou maminku ještě deset let po RS :-)
A Míša asi dostane tolik nabídek na mail,že v tomto ji rozhodně netrumfne

125
anja
Reagovat

vapol, Bobby, chlapci vy mě vážně štvete, taháte sem jakésik cizí baby, jejich fotky atd…. a když jsem vás žádala ať mi sem přihrajete nějakého hezkého chlapa v aspoˇn černobílém provedení tak jste odtud vyšuměli a na mě jste se vykašlali, chm :/

126
Bobby Brown
Reagovat

121 – Na té fotce je opravdu moc hezká. V reálu, resp. v TV, jsem jí neviděl, tak nemohu více soudit.
:-D Ale co, s váhou to rozhodně nemáš nijak hrozné, ne? Možná vážíš více než já, ale zas tak strašné to nebude, podle toho videa z dílu HSTM 3.

127
Bobby Brown
Reagovat

123 OK

128
Ajda
Reagovat

122 – RA – myslela jsem tím tvé podlézání vskutku liškovské u Pavly! Usadila Kryšpínu tím, že napsala, že si nemyslí, že se tu maže. Nic víc, nic míň.
Ve spamech nekončil Mikeš jediný, a nebyly to jen nepohodlné příspěvky, ale úplně všechny, vyváděl jak vzteklý kocour napříč netem, ale to je minulost, vidíš, že vše se vyřešilo. A opravdu jsem dost alergická, když mě někdo osočuje z mazání, protože mně osobně se toto velmi příčí a kritiku beru jako součást diskuse. Přišlas v klidu a hned jsi mě setřela, díky :-))

129
anja
Reagovat

Lishka, Mikeš, nechte už toho, vůči Ajdě už jste vážně trapní, já být na jejím místě adminky, tak si už tady ani jeden nečmárnete ani čárku

130
vapol
Reagovat

125 – tak máme s BB na slečnu embargo a tak teď omrkneme tebe. Kde máš profil žárlivko? :-)

131
cathy
Reagovat

Tak píP nám píše na plogu,že Peťka dostal čtvery kopačky za 3 týdny.Teda ale ať počítám jak počítám-vychází mi troje.Přece nemůže být tak naivní,že jí uvěříme,že dostal kopačky i od ní-vźdyť ho prosťáčka ani nenapadlo,že by mohl být s tou tetinou….no a to ji asi urazilo nejvíc,že…

132
vapol
Reagovat

126 – to víš já to skrývám a dnes tam doufám nebudu,nebo minimálně

133
vapol
Reagovat

131 – tý jo tolik kopaček, škoda že je Petr atlet a né fotbalista :-)

134
Bára
Reagovat

132 vapol

v to nedoufej :-))

135
Nový
Reagovat

Mohu se zeptat? Kdy se tak objevují nové díly na internetu? S jakou časovou prodlevou?…nejsem u televize :(

136
Misha
Reagovat

Tak jsem prošvihla začátek :o/

137
Misha
Reagovat

135 – měl by se objevit zítra během dopoledne.

138
Ajda
Reagovat

135 – už po půlnoci to tam většinou bývá.

139
vapol
Reagovat

134 – nestraš, není důvod abych tam byl já. Předpokládám že prostor dostanou jiní…např.Jarda :-)

140
Bára
Reagovat

139 vapol
:-)) věřím,že i tohle stihnou

141
Misha
Reagovat

Tak od píPy kopačky nehrozí.

142
vapol
Reagovat

140 – doufám že Tě přítel drží za packu, kdo ví co se na sebe dnes dovíš :-)

143
Bára
Reagovat

142 vapol
dolévá mi víno…myslím,že se nedozvím nic,co by ho nebo mě rozhodilo :-)

144
Ela
Reagovat

Jdu si dát štamprdličku! Petr a Michal jsou HOVADA… Bože, bože, do čeho jsi duši vložil? :-o

145
Misha
Reagovat

Báro on tak roztomile koktá, že se ti nedivím … v tu chvíli chlapec k pomilování :o)

146
Bára
Reagovat

145 Misha
v tuhle chvíli jsem tomu asi fakt i věřila…byla to romantika :-)

147
okkvp
Reagovat

jejku ten Člověk Zdeněk to vyznání ukoktal ;-)

148
Bára
Reagovat

147 okkvp
:-)) třeba byl taky dojatý

149
Misha
Reagovat

146 – Jasné, to se dá pochopit a dá se pochopit i to, že po návratu do všední reality to bylo jinak … myslím, že jsi z toho vyšla bez ztráty květinky, úplně v pohodě. :o)

150
gabisollis
Reagovat

ten Petr z toho nataceni pekne zesedivel:-)Zdenek ….no nevim nevim chudak to pekne zakoktal:-)

151
okkvp
Reagovat

Báro a byl dojatý ?

152
gabisollis
Reagovat

tu piP si necham az bude vic klidu ale reknu vam ze hruza!!proste je to svi..

153
vapol
Reagovat

Teda Báro čučím,zajistit štáb úředníka tak jsi se tam snad i vdala :-) Se teda přiznám že v první výpovědi na Mácháči jsem prohlásil,že si z nás nikoho nevybereš a koukám že jsem se spletl, teda na chvilku :-)

154
anja
Reagovat

jaaaj, Nanuka takle zamrzlého viděti – až mi ho bylo líto :DD ani bášničky nám nezabásnil… fňuk

Pavla kam šlápne, sto let nic neporoste, a Petr i v té své jednoduchosti ji zcharakterizoval na jedničku s hvězdičkou

155
Bára
Reagovat

153 vapol
:-)) nestraš,normálně bývám příčetnější

156
Misha
Reagovat

152 – Gabi, můžeš mi to jen stručně shrnout? Já to zapla, když říkala, že to hlavně musí být nekuřák.

154 – Jak ty básničky holky četly, tak mě napadlo, že je daleko lepší poeta, jak farmář Zdeno z FHZ :o)

157
okkvp
Reagovat

Báro, bylo vedro, my ti rozumíme :-))

158
vapol
Reagovat

155 – já víííííím, chemie ;-)

159
Bára
Reagovat

157 okkvp

:-))))))) ano ano,bylo vedro….

160
Bára
Reagovat

155 vapol

:-) nenaděláš nic

161
Bára
Reagovat

Sledujete….věštila jsem :-) a správně :-)

162
okkvp
Reagovat

Šárce poklona – mluvila velmi rozumně

163
koc
Reagovat

vsici jak debilove s portem na tele delaj prekvapene :(

164
Misha
Reagovat

No vidíš, když jsi tady, Báro, kde takhle nakupuješ šaty? Konkrétně teda ty strašně pěkné šedomodré, co jsi v nich jela od Pačesa k Michalovi?

165
Misha
Reagovat

No neke … já myslela, že to s tou Jitkou byla sranda? °°

166
Bára
Reagovat

164 Misha
tyhle jsou ze Spálené ulice-u Maye,je tam malinký butik a paná majitelka vozí oblečení z Francie,vždycky jen pár kousků,ale za rozumné ceny :-) můžu doporučit

167
vapol
Reagovat

Šárka a Jitka palec nahoru!
A Petr snad vojede všechny…ehm vobjede :-)
Dokonce vzal i své autíčko,to už je vážný.

163 – jo taky jsem se tomu chechtal

168
Radek aka SUNíčko
Reagovat

Jitka má pravdu, jestli jsou tyto návraty z Petrovi hlavy, tak je fakt blbec :))

169
Misha
Reagovat

161 – Dobrá intuice :o)

170
vapol
Reagovat

165 – no dovol,tady máme jen zaručené informace :-)

171
cathy
Reagovat

Ježišmarjá,ten Petr je opravdu trapnej zoufalec!A úplně blebej-hrozná kombinace.

172
Misha
Reagovat

166 – Dík moc, jak pojedu do Práglu, zajdu tam :o)

173
cathy
Reagovat

Bleblej ne-blbej:-D

174
Misha
Reagovat

Ten Michal je fakt děs běs :/

175
koc
Reagovat

tocene v Jilovisti – hmm .. vite ze je to bejvalej bordel .)

176
vapol
Reagovat

175 – bejvalej jo :-)

177
vapol
Reagovat

175 – proč bejvalej :-)

178
Janča
Reagovat

Ahoj Báro,
můžu se zeptat, když už pořad skončil. Jaká je aktuální situace se Zdeňkem? Docela mě to mrzelo, protože mi přišel jako sympatickej a pohodovej člověk pro život. Strašně mě mrzelo, že ke konci se zachoval tak, jak se zachoval… Nebo jsi si našla někoho úplně jiného? Btw. Přeju moc štěstí v dalším životě.-)

179
kanárek
Reagovat

Nejezdil Petr ve štábním autě aby mohl pít alkohol?

180
Simuša
Reagovat

Barča byla úžasná na tom konci :-)) Přeji hodně štěstí Báro. Jediná jsi tam byla fakt normální.

181
Bára
Reagovat

176 Janča
Situace se Zdenkem je stejná,nic se nezměnilo…ono se vlastně už ani nic změnit nedalo :-)

182
weg
Reagovat

proč jsou všechny reality tak předvídatelné….zase žádné překvapení (až na pár výjimek)

183
Misha
Reagovat

Ty jo, Báro, jak Zdeněk najednou mluvil o tom, že nechce tahat „malou“ mezi cizí lidi … mi připadá, že je to spíš z hlavy jeho maminky nebo sester … možná si nedovedly představit, že by se od nich Zdeněk s „malou“ odstěhovali někam dál. Každopádně – zralý chlap by se zachoval jinak.

184
Kiki
Reagovat

Báro, na dotočné ti to moc slušelo :-) Nedalo se přehlédnout, že jsi byla na Zdeňka slušně naštvaná.Teda, při tvé inteligenci ta chemie musela být pořádná. Protože takovej s prominutím tupec se jen tak nevidí.

185
Ufonka
Reagovat

On byl Zdenek na MD?

186
Ela
Reagovat

176: Jančo, Zdeněk že je pohodář a vhodný pro partnerský život??? Je to jen přerostlé dítě a tupoun non plus ultra… Bára z té trapné situace vyšla jako dáma a jsem si jistá, že s odstupem času je šťastná, že ho prohlédla tak brzy.

187
okkvp
Reagovat

Akorát mi někdo vysvětlete jak se pí P dopočítala těch čtvero kopaček, já ať dělám co dělám, dopočítám 3.
Leda, že ten čtvrtý kopanec je ten její slavný Blog. Ale do mrtvol slušné dámy přece nekopou.

188
anja
Reagovat

tož pěkně to Bára Zdenkovi nalajnovala :) se nedivím, že jí pak ani telefon nebral :)

189
AJ
Reagovat

Báro, vím, že už to tady bylo mnohokrát řečeno, ale i pro mě jste super! A ten Zdeněk… hloupý blb, který neumí ani složit větu tak, aby dávala smysl. Kroutila jsem jen hlavou, když „mluvil“ :-) Hodne štěstí v životě Vám přeji!

190
vapol
Reagovat

Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
Tak nakonec chlapáci ze sebe udělali borce,že mají partnerky a Bára chudinka zůstala sama (teda v době natáčení). Na druhou stranu bude Bára asi jediná se kterou pár tatínků zůstane v kontaktu. Maminky asi na P a M rádi zapomenou.
A kde je slibovaný happy end?

191
kanárek
Reagovat

Petře, nikdy nežehli, nežehli. Nikdy nevysvětluj, radši ani nemluv. Řekni jen: Promiň, jsem vůl. Na otázky požadující vysvětlení opakuj totéž a nenech se vyprovokovat k odpověďi. Naštípej dříví, kup kytku, pozvi do kina nebo na víno. :-)
Šel na ten sraz doslova jak do jámy lvové.

192
EvcaK
Reagovat

Kvůli Báře a Michalovi jsem na HSTM koukala. Předchozí řady jsem nesledovala, moc na to nejsem. V Báře jsem se trochu viděla a Michal se mi líbil asi do 5 dílu, než jsem zjistila, že je to ještě horší kopie mého exe, takže mě pak už neměl čím překvapit. Ale Bára byla svá a kouzelná až do konce. Taky přeju moc štěstí v životě i podnikání a díky, že jsi měla odvahu a přihlásila jsi se:) Díky tomu víme, že normální lidé ještě nevymřeli a dokonce se se občas ocitnou i v reality show:) Což bylo pro mě asi největší překvapení:)

193
Kiki
Reagovat

Jinak Petr no comment, jsem z Liberce a uřízl si tady slušnou ostudu. O něj si žádná ani kolo neopře.

194
weg
Reagovat

Ahoj Báro,
jelikož jsem měl možnost sledovat reality z jiného úhlu pohledu: Nepomyslela sis někdy, že Zdeněk se k tobě nehodí? Zdenda byl fajn, ale k tobě by se hodil někdo víc dominantní, ten kdo má své priority už dávno srovnané….Zdenda byl ještě takové mladé ucho:)
Držím palce do dalšího života….byla jsi ze všech nejsympatičtější.

195
aknadar
Reagovat

Zdeňka je mi líto. Koukněte se na to z jeho pohledu. To má jet do Prahy s mrnětem, práci nemá, ubytování drahý a holku má šoupnout do jeslí? Já mu rozumím.

196
Bára
Reagovat

184 Kiki
:-)) ta chemie…sakryš,takhle zpětně…byla jsem fakt blondýna :-)

197
Bára
Reagovat

194 weg
napadlo…ale pozdě :-)

198
Mikesh
Reagovat

128 – kdybys Ajdo neke (teda Ty seš fakt klasická ženská). O nějakém mém vyvádění, neřku-li vzteklém, nemohla být řeč. Fakt je ten, že mé padání do spamu mě vyřadilo z diskuze (že tam padaj i jiní jsem nevěděl), myslel jsem, že to tam někdo obratem spraví a remcat jsem začal, až když se ňákou dobu nic nedělo. Pak jsem zkusil jiný nick a ejhle, bez problémů, takže jsem to okomentoval po svém (a jak jinak jsem taky měl, že jo), Ty ses ohradila, já to uznal, dokonce se snad i omluvil a tím to pro mě (a doufal jsem, že i pro Tebe) zhaslo. Njn, zapomněl jsem, že pro ženskou NIKDY NIC nezhasne, ženská si to vybere i po deseti letech, viď? Ale neva, já už si zvykl, holt vás, ženský, musíme brát i s vašimi příšernými vlastnostmi, DDDDD

199
kiki
Reagovat

Tak Petr ze všeho vyšel jako ten největší tragéd a trapák, hahaha!

200
okkvp
Reagovat

193 – no jedna si možná neopřela kolo, ale lopatovala prý kolem domku statečně. On je sice poměrně exotický typ, ale i pro takové muže jsou protějšky

201
Kiki
Reagovat

195: líto? To jako nevěděl dřív? Ne, spíš to se svým jednodušším mozečkem nedomyslel. Viděl atraktivní sebejistou babu a myslel tak na 5 minut dopředu, dál ne.

202
jenkaa
Reagovat

Necetla jsem nazory predem publikovane, abych se nenechala ovlivnit……………..Michal, at je zranitelny, neni jediny a muj nazor je, ze si tu dovolenou mohl uzit, a kdyz uz ne on, byt by byl jen trochu mene sebestredny, mohla si jeho holcicka vyhrat s klukama…………………no a jak se zachoval k ty Sarce………………….proste humus, ani na setkani, pri kterem mu o nic neslo, nedokazal se prekonat.
Bara, uzasna , v zaveru blondynka:-)))baro, moc Ti to sluselo, umela si velmi inteligentne formulovat sve myslenky a neustale se mi vtira myslenka, ze jsi byla podplacena stabem:-))))viz.Zdenek:-))))))
A kdyz ne, no jo, obcas jsme trubky, ale celkovy dojem skvely z Tebe
A Petr:-)))
fakt z Malmeku,anebo proste, plnim ukol, hledam si mamu:-))))a kdyz , tak ano:-))))
Jitka, nechapu, co se ji dotklo, prislo mi, ze ji na nem do posledni chvile zalezi
Andrea, porad jsem se divila, ze vubec muze byt zalaskovana aspon trochu, protoze proto:-)))ale bez ztraty kytky, naopak, jeji klid a rozvaznost….fajn
Pavla——————————jednoznacne dnes vim, zue si celym blogovanim o poradu delala nekompropisne, za cenu pololzi a polopravd delala alibi…………divim se, kdyby to chopila jinak, myslim, ze by se nikdo nesmal a jeji nejvetsi chyba?
jak po odvysilani, po casovem odstupu porad v ramci alibizmu prekracovala meze v jednani, viz.pry Sarka

Sarka, uzasna a Pavlo nezlob se, ta je vitez teto RS. inteligencne a chovanim Vas daleko predcila.

Vzkaz pro Pavlu, kdyby jste si tak zamilovala Petrovo deti, nikdy, i kdyby jste si myslela co myslela, nikdy by jste ho tak neponizovala……..a nerikejte mi, ze on se ponizil a degradoval sam, to s Vasim chovani m nema co delat……………………………

PS:))))skoda, ze Vapol si nekoho narazil driv, nez potkal Baru:-))

203
Bára
Reagovat

195 aknadar
Zdeněk celou dobu tvrdil,že samozřejmě půjde do Prahy,že samozřejmě půjde pracovat,že je mu jasné,že Terezka bude muset jít do jeslí….těžko mohl předpokládat,že já budu stíhat dojíždět do Sokolova a nejlépe ho živit,šatit a botit.

204
kamyla
Reagovat

Blahoslaveni chudi duchem. A Petr je nejchudší……
Báro, přeji moc a moc štěstí do života a konečně pořádného chlapa s velkým CH!

205
Ewers
Reagovat

Nemůžu si pomoct, ale ten konec mi zase od Báry tak rozumný nepřipadal. Říct Zdeňkovi, aby se přestěhoval do Prahy – ale NE k ní – když o něm ví že je na mateřské a byt by sám neutáhl. Navíc malá byla do té doby zvyklá na jinou rodinu a na takovou změnu by potřebovala opravdu víc času. Asi se pletu, ale trochu mi to přišlo účelové, jak se nakonec z toho vztahu dostat bez ztráty kytičky. Po úžasné dovolené totiž přišlo vystřízlivění, že Zdenda není to pravé pro ni.
Michala komentovat nebudu, protože bych citoval většinu z Vás.
Petr má ode mne jedničku s hvězdičkou. Po “ květákovi “ to posunul minimálně o 3 třídy výš :-))))

206
okkvp
Reagovat

Michal D. mě úplně odrovnal ve chvíli kdy se vyptával Šárky – vypadal jako by ji to snad i přál.

207
Ufonka
Reagovat

Jak to vlastně dopadlo když Kačka číhala :) – mluvila s Michalem D., to bylo na začátku série – to byla už tam jiná paní? Potkali se, mluvili spolu nebo k tomu nedošlo?

208
Misha
Reagovat

Mně bylo dneska Petra docela líto … baby si ho docela podaly a on začal tárat blbosti možná tak pro zasmání, ale že by to bylo až na odchod od stolu … to mi teda fakt nepřišlo.

209
kanárek
Reagovat

Taky si nemyslím, že musí být Zdeněk zrovna blb. Jen to nedomyslel. Třeba si představoval, že se rovnou nastěhuje k Báře a bude se starat o obě děti. Nedivím se, že se mu při představa hledání bydlení, práce a hlídání tak malého dítěte v jiném místě přestala líbit, i navzdory Bářiným kvalitám.
Způsob rozchodu nehezký, ale celkem muži používaný…nechat to vyšumět, až to ženu přestane bavit a v podstatě je pak ráda, že je konec a jasno. Co, chlapci?

210
Mikesh
Reagovat

Vašíku, byls‘ tam jasně nejlepší (teda kromě Terezky).

211
vapol
Reagovat

202 – díky,ale hlavní problém byl v tom,že já už měl rezervaci ve Švýcarsku na několik služebních cest a natáčet dvacet dnů za měsíc opravdu bohužel nešlo :-(

212
olina158
Reagovat

Je mi docela líto dcerek PETRA,to zítra ve škole zažijí peklo,pujdou domu s vědomím,že táta je veřejný šašek

213
KáťaV.
Reagovat

Já se stále nemohu vzpamatovat z toho šoku z Petra…

214
martina
Reagovat

..taky musim Báře vyseknout poklonu,je to dáma se vším všudy..
a jinak jsem přesvědčená že kdyby Petr zkusil uplně nakonec jet za P…tak by ho vzala..to mi nikdo nevymluví a myslim že by to pro oba asi jediná šance:-))))

215
Lishka v kurniku
Reagovat

198) Mikesh, jsem ženská a teď jsi mě teda urazil a dost fest :o//
Ajdě bych sice mohla na ten poslední pojeb odpověďět po svém, ale nemá to cenu. Tady platí: pravdu má Ajda, jedině Ajda a když ne, platí bod číslo jedna.
Takže k RS: U mě vyhrál s hláškou měsíce Peťka „Všechny mě odmítly, tak jsem tady“ LOL!!!!
Na jeho sraz prakticky nikdo nepřišel, byl tak hnusnej, že ho většina jeho harému ani vidět nechtěla. Ale chápu – za vším hledej Pavlu. Děsná svině.
Buldozerka Barka se v závěrečném rozhovou se Zdeňkem taky hezky odkopala. Sebereš dítě, přistěhuješ se za mnou do Prahy, ale u mně bydlet nebudeš, bo Mates tvou dceru nesnese. A když ne, sbohem a šáteček a ještě z tebe na cestu udělám vola první kategorie. Já vím, Zdeněk je debil – všechny pipky tady to říkají, stokrát opakovaná lež se stává pravdou.
A Michal, škoda slov.
Mikesh – bylo mi ctí a potěšením, na téhle diskusi jsem smrděla prakticky jen kvůli Tobě, bo mi nepřipadalo fér, jak tady s Tebou pipky zametají.
Ale nedá se nic dělat, na splašené stádo platí jen bič, argumenty jsou na h…no. Čau zase někdy někde.

216
anja
Reagovat

no abych pravdu řekla, Bára si to u mě dost tím koncem pohnojila, jednak za sebe nemusím lidi co mi dávají nějaká ultimata a druhak nemusím lidi, kteří mi bezohledně lajnujou život, takže sorry, ale Bára u mě vyšla dost blbě a jestli hledá správného chlapa, tak chci vidět který „správňák“ jí na podobné jednání přistoupí

217
kanárek
Reagovat

Hele liško, já, pedro a pár dalších občasníků se to taky snažili uvést do rovnováhy :-)

218
vapol
Reagovat

210 – tak víš jak, čím méně se tam člověk projevil, tím lépe nakonec vypadal (teda až na Terezku) :-)
Ale jednu výhodu bych u Báry měl, jelikož se snoubencem nepředpokládá společné bydlení tak bych mohl zůstat ve svém :-))

219
Ewers
Reagovat

215) – máš moje sympatie. Nikoliv za slovník, ale za obsah :-)

220
veronika
Reagovat

tak nevím, co bylo na terezce nejlepšího, moc se neprojevila, navíc na ni není moc libý pohled. a vypadat dobře by v jejím věku neměla být žádná práce. takové ošklivé káčátko a bohužel to nemůže vylepšit ani inteligencí. to mě ale nedojímá, petr s michalem se projevili jako největší tupani a zdeněk jakbysmet. copak dostávají chlapi za zásnub nějakou zvláštní odměnu, o které nevím? nedokážu si tu šaškárnu jinak vysvětlit.)

221
Bára
Reagovat

216 anja
:-)) tvé komentáře byly doteď projevem přízně??

222
weg
Reagovat

216 anja…jak už jsem psal, k Báře by seděl někdo dominantnější a ráznější….kdo by ji tak trochu „zkrotil“….v tomhle vztahu byla generálem ona a to by nedělalo dobrotu:) Tohle je jen můj názor

223
Bára
Reagovat

218 vapol

u některých snoubenců společné bydlení opravdu nepředpokládám

224
yasmina
Reagovat

Mě ten Petr taky teda nepřijde tak hrozný, samozřejmě pokud pominu fakt, že je trochu jednodušší. Zdá se mi, že se tam ty holky do toho moc vžily, a když pak dokola točily jak je falešný a hraje to na všechny strany… Kdyby se seznamoval třeba přes internet, dopisoval si s pěti holkama (ženama) a čekal, co se z toho vyvine, nikomu by to asi divné nepřipadalo. Asi prostě nechce být sám, tak hledá.

225
KáťaV.
Reagovat

209
souhlasím, také si myslím, že Zdenda si myslel, že bude doma s oběma dětma.
A až by malé byly 3 roky, tak by šel do práce ( můj názor).

226
martas
Reagovat

Petr – exot a blázen, ale vcelku neškodnej.

zato Michal – fakt hovado sobecký, Šárky mi bylo opravdu líto, jak s ní ten magor mluvil.

Zdeněk zřejmě nedomyslel situaci nebo prostě nemohl předem tušit, že bude muset bydlet někde jinde v Praze a nucen dceru dávat do jeslí. Ty jesle by se mi pro tak malé dítě taky osobně nelíbily.

227
Ewers
Reagovat

222) WEG – jenže u Báry je ta „generalita “ až moc přehnaná. Navíc se teď krásně baví nad příspěvky od nás protože její PR v této šou vyšlo u většiny lidí na jedničku.

228
Misha
Reagovat

216 – No jo, ale nastěhovala by sis po měsíční známosti cizího chlapa dom? To je prostě blbost. A pokud bys měla lukrativní zaměstnání a partner byl bez vlastních příjmů, tak bys asi těžko přistoupila na variantu přestěhovat se k němu.

A ikdyby to takhle nehrotila a zkusila vztah na dálku, tak by to v podstatě dopadlo stejně, jen by to trvalo o pár týdnů dýl … :o)

229
Kiki
Reagovat

220 – přesně tak, nechápu co máte na Tereze, na to jak je mladá tak je teda opravdu nekoukatelná. Obzvlášť dnes vypadala fakt nevábně.

230
Mikesh
Reagovat

208 – Myško, má, co si zasloužil. Sice nechápu (asi jsem nerozuměl, co řekl) Jitčin odchod, ale holky mu jen vrátily, co jim celou dobu dělal. A né, že by mu nedaly šanci, i ta hospodská metrnice mu nabídla, aby vysvětlil, proč se tak upjal na A – a viděla jsi, co ze sebe zase vyplodil. Dokonce i ta prostinká Bára byla nakonec mnohem dospělejší, než on, úplně jsem zíral, co mu dokázala říci. A s tím jeho cestováním po holkách, kriste pane! Ještě teď mám pupínky po celém těle. S tou Šárkou měl výtečnou šanci ji nakonec ukecat – a to se nemusel ani tak ponižovat, jako farmár Miro (och, taková mužská hanba), stačilo jen za ní docela obyčejně běhat – to bych pochopil i v šestnácti. On ne, vyřadil se z řad mužů!!!

231
Misha
Reagovat

Mikeši, ty jsi taky kecka, viď?

232
Jaroslav
Reagovat

Dobrý večer, když vidím že tu možná máme slečnu Báru alias Yenefer, rád bych pogratuloval k nové známosti a at dlouho vydrží :-) Když to nevyšlo v TV, kdepak se dá narazit na toho pravého? Osudová Seznamka Štěstí, Libimseti nebo Badoo ??? k dnešnímu dílu: Zdenka docela chápu, dělat taková důležitá rozhodnutí během pár dní je opravdu nápor na nervy, zvláště když si ženská myslí, že se svět musí točit kolem ní. Zarážející bylo jak pohubnul Michal. Doufejme, že ty starosti a problémy nebyly zdravotní.

233
weg
Reagovat

Stejně se divím, že do té reality show leze tolik lidí……vždy´t jim musí být jasné, že střih a ponorka z nich udělá pěkně pitom.ce:D Další „exoti“ se už určitě třesou na další díly…..dávám jedničku za odvahu:)

234
Bacon
Reagovat

Opravdu nevěřím, že by byl Petr až takový křivák, že by po neúspěchu u jedné maminky, dokázal objet další tři s prosíkem. Podle mě jej do toho nahnala produkce, protože není možné, aby tohoto někdo byl schopen.

U Báry se opakoval případ z druhé série od oranžového Jana a Jarky (to jméno nevím přesně už). Muž přestal komunikovat. Já se ani Zdeňkovi nedivím, možná prostě viděl v televizi, co je Bára zač a nechtělo se mu do toho.

A Michal? Tam můžu jen pogratulovat všem ženám, že to dopadlo, jak to dopadlo. Nevrlý, zapšklý páprda. Má třeba hodně za sebou, ale pokud už leze do takové soutěže, měl by se nad chováním zamýšlet a aspoň se snažit o přetvářku.

235
Lenka
Reagovat

227 Ewers
nemyslím si, že by se dnes Bára tak moc bavila nad příspěvky :-) – asi není moc příjemné koukat v tv na to, co ze sebe člověk před kamerami udělal…
a na jedničku jí to u všech moc nevyšlo, viz komentáře, nejen tady…
ale ocenila jsem, že sem došla a normálně to přiznala :-)

236
Lenka
Reagovat

Bára, vapol

jaký máte vy dva názor na to putování Petra zpětně po vyřazených maminkách?
tipujete na nápad štábu nebo na jeho vlastní aktivitu?

237
George
Reagovat

Bára a Zdeněk

1. Ve svých obvyklých sáhodlouhých elaborátech jsem se Bárou nezabýval. Petr a jeho eskapády, intriky Pavly…byly jak černá díra, která vtahuje světlo i mysl.
2. Od samého začátku bylo jasné, že Bára a Zdeněk by nemohli vytvořit harmonickou dvojici. Jejich vztah by byl morgamatický.
3. To, že je Zdeněk výrazně mladší a že to je v tomto případě zásadní překážkou bylo evidentní. Zdeněk zaostává ve vyzrálosti. V emoční stálosti. Bára je hotová osobnost, Zdeněk ne. A má na to právo. To musela Bára vidět, ale přes hormonální mlhu to vidět nechtěla.
4. I věkový rozdíl sám o sobě by byl za nějakou dobu problém. Vím, že to zní velmi tvrdě, ale je to pravda. Bára je jistě pohledná žena, ale věkový rozdíl vidět je. Za deset let by byl ještě markantnější. Zdeněk je také pohledný muž a jistě by nebyl imunní vůči atraktivnějším mladším ženám. Za další dobu by z něj byl atraktivní padesátník se začínajícími šedinami. Kolik let by bylo Báře? Jsem si jistý, že i tento fakt si Bára uvědomovala. Jenže ta hormonální mlha……
5. Akce zásnuby? Docela absurdní u známostí, které se znají z několika řízených natáčení. Už sám takový fakt musel bít do očí. To by zralý, citově vyvážený, emocionálně stálý muž nikdy neudělal. Ano, začal by vážný vztah, pracoval by na něm, snažil by se o vzájemné poznání a harmonizaci. O harmonizaci rodinnou i technickou. Opět si to Bára jistě uvědomila, ale nejen hormonální mlha, ale i quaziromantika té chvíle ji zatemnily rozum.
6. Bára musela od prvního okamžiku vidět i výrazný intelektuální rozdíl. Viz. mlha. Musela vidět, že i typově Zdeněk neodpovídá hledanému partnerovi. Viděla, že ona by byla příliš dominantní a on příliš submisivní a musela vědět, že by jí to velmi brzo v tak velké míře vadilo. Musela vidět, že jejich vztach by byl vztahem osobnosti s osobou. Viz. mlha.
7. Považuji Báru za vcelku sympatickou mladou ženu, ale výběr Zdeňka byl nesmyslný od prvního okamžiku.

PS. Nic proti Zdeňkovi. Má právo být jaký je. Má na to věk, osobnostní parametry….Není jeho chyba, že to vše Bára přes hormonální mlhu nepoznala, resp. si nechtěla připustit.

Promiň, Báro, nic proti tobě nemám.

238
KáťaV.
Reagovat

Prosím vás, já jedu v neděli shodou okolností do Liberce nakupovat.
Nevíte kudy k Machalům?
Že bych to tam omrkla, jako to veledílo, na Petra zvědavá nejsem?
:-)

239
Bára
Reagovat

237 George

velmi výstižné

240
Ewers
Reagovat

235 LENKA – ale baví, to se neboj. Tady diskutuje jen pár lidí a jejich názorům se v klidu může usmívat. Ale ta většina, která sedí jen u TV a nesleduje diskuze a komentáře, ji má za obyčejnou fajn ženu, milující své dítě atd. A to je to nejlepší PR pro ni :-)

241
okkvp
Reagovat

238 : no to si ale vem sebou nějakou pořádnou lopatu na sníh. A maskovací kryt. Z čumilů tam mají sousedé větší psinu než z majitele žlutého domku

242
Lenka
Reagovat

238 Káťa V.
někde to tady psala Terezka u některého z minulých dílů, ale u kterého, to už nevím :-)

243
DAN
Reagovat

Nic proti Báře, ale proč hned nadávat Zdeňkovi do tupounů?No nevím kdo by dokázal plynule vyznávat lásku před kamerou?Kdyby byl Zdeněk sám, tak je snadné se během 14dní vrhnout do nového života, ale s malou holčičkou?Najít tak rychle dobře placenou práci, bydlení, jesle?

244
Lenka
Reagovat

240 Ewers
nevím… :-)
nemyslím si, že by to takhle všichni brali stejně… i tady na to má každý trošku jiný názor…

245
Bára
Reagovat

235 Lenka

Bavím se…tady diskutuje pár lidí,s kterými se někdyshodnu,někdy ne…ale většina z nich je pro mě anonymní nick :-) kdežto reální lidé,kteří mají potřebu mě kontaktovat,reagují hezky.

246
Bára
Reagovat

243 Dan
Zdeněk celou dobu tvrdil,že nemá problém s prací,bydlením,životem v Praze…

247
KáťaV.
Reagovat

241
Myslíš, že tam jsou před barákem davy?
Aby tam nepřijel ještě Ku Klux Klan
:-)

248
George
Reagovat

243 Dan

Souhlasím s tebou, že je těžké se přestěhovat, najít práci….atd. Jen snad mě napadá, že to musel Zdeněk vědět od první chvíle. Nebyl přece slabomyslný.

Nechci mluvit za Báru, ale myslím, že ona mu nevyčítala, že se takto rozhodl. Vyčítala mu, že se měl ozvat a říct to narovinu. Nic víc se po něm nechtělo. Slušně říct nebo napsat: nemám zájem.

Jak prosté.

249
Ewers
Reagovat

244 LENKA – vidíš měl jsem pravdu :-)

250
weg
Reagovat

243 Dan….mně se zdál jako fajn chlap….jen nedořešil budoucnost, hormony zvítězily – asi jako u Báry. Naprosto „nelogický“ pár. Myslím, že udělal nakonec to nejlepší co mohl. Jen to měl vybalit o něco dřív

251
Lenka
Reagovat

Bára

možná jsem to nesledovala tak pečlivě, ale kam se měl (a proč?) Zdeněk do Prahy „jinam“ přestěhovat?
je s malou doma, peníze na nové bydlení asi nemá, těžko by si to mohl v Praze při péči o malé dítě dovolit…
a pokud – podle prvotní úvahy, já vím, že už xměsíců staré :-) – jste spolu bydlet neměli, proč to nešlo zpočátku řešit stávajícím bydlením? každý tam, kde je doma…
nevím, jestli to píšu srozumitelně, ale já jsem tomu v tv taky moc nerozuměla …

252
martina
Reagovat

sledovat rs v televizi ok,napsat názor do diskuze taky v poho,ale jezdit očumovat k účastníkům..?neni to druh fanatizmu?to je šílený čeho jsou“lidi“schopný!!!

253
veronika
Reagovat

243: to má být argument? nikdo ho nenutil, aby dával báře prsten, nebo nutil?.)

254
weg
Reagovat

No a jak dopadli ti ex-účasníci (díl 2)? Nebude nějaký revival?:D

255
Bára
Reagovat

251 Lenka

Zdeněk mi tvrdil,že má v Praze babičku,u které by mohl bydlet…já musím pracovat poměrně hodně,prostě nejsem s to dojíždět 180 kilometrů….

248 George
Přesně tak…děkuju

Reagovat

Bára: Cekal jsem, ze v TV ukazou sotva pulku toho, co nakonec bylo ukazano. Kdyz si na srazu vypravela, nestacil jsem koulet ocima, o to vic jsem rad, ze i ostatni mohli v TV videt, jak se to cele se Zdendou melo.

Kazdopadne preju hodne stesti do zivota a at uz ti to konecne vyjde.

EDIT: Treba poreferujes zase na nejakem dalsim srazu Panacka ;)

257
KáťaV.
Reagovat

252
jestli je to na mě, tak to měl být vtip :-)

258
kanárek
Reagovat

235
Jen ji – Báru zkrátka doběhla realita…to je běžné i po skončení tábora.

Petr mi tam připadl, že chce ještě splnit daný úkol za každou cenu-také jako před skončením tábora.

A takového hnusného instruktora, který se na nás na táboře vykašlal kvůli osobním problémům jako Michal, jsem zažila taky.

Takový mikrotábor HSTM :-)

259
rozinkaa
Reagovat

hezký večer,
mám dotaz na Báru ;)
Jsem zvědavá a tak mne zajímá… ten nově začínající vztah díky RS HSTM je z někým z „vašich“ tatínků a nebo z někým ze štábu? Snad mi odpovíte ;))
Jinak vám moc fandím… Zdenda hezký kluk ale takové napůl dítě… tak mi přišel :-)
No a Petr… toho je mi ve výsledku líto… jednak neuvěřitelně zešedivěl a hlavně fakt na konci působil dost zoufale, když se snažil za každou cenu sehnat nějakou tu ženu :-(

260
Lenka
Reagovat

249 Ewers

no, tak to měl… :-), uznávám …
spletla jsem se, uznávám…
asi jsem na to koukla optikou, že když už se po pár týdnech bezhlavě zasnubuju (což jsem nepochopila ani u Jarmily ani u Báry) a teď to projde tv (samozřejmě v době, kdy vím, že jsem udělala chybu), asi bych se moc nad tím nebavila a pyšná bych na sebe vůbec už nebyla…
asi jsem na tyhle věci už opravdu stará… :-)

261
Mikesh
Reagovat

215 – lištičko, nestíhám, páč ještě sleduji Zoufalky, nicméně zírám. Nemůžeš na sebe vztahovat všechno, co napaluji Velitelce ženských. Zejména,když ji jenom škádlím, páč nejsem mysogin a ženský mě bavěj. A jestli to nepobere, její věc, Ty bys to však pobrat snad mohla. Jestli tady má pravdu jenom Ajda (až tak zle to nevidím), tak jí tu pravdu trochu osladím.
K tomu ostatnímu, až se prokoušu zdejšími příspěvky (Pavla jinak snad tentokrát docela zabodovala – nevím, jestli se to tu probíralo), jsem zvědav, na co přišla řeč. Budu rád, když zůstaneš, páč máš postřehy, které mi jako mužskému unikají (např. s tou Bárou, věděl jsem, že mi tam něco nesedí, jen mi unikalo, co). Z pipin si nic nedělám, o zametání nemůže být řeč, ale když mi budeš nahrávat, bude to o to lepší – vybrousím svůj slovník a to by bylo, abychom zdejší proletariát nezahnali společně do defenzívy.

262
vapol
Reagovat

223 – a to já bych se snoubenkou rád bydlel :-)
Víš já chápu,že jsi na té dovolené měla chvilku růžové brýle,ale trochu se divím že se Ti oči nesnažil otevřít Michal. Od začátku jsme mezi klukama věděli kdo o co „hraje“ a proto se divím,že Tě nechal hrát to divadlo se zásnubem…

263
Lenka
Reagovat

255 Bára
takhle jsem to sice úplně nemyslela, ale díky za odpověď :-)

264
Ewers
Reagovat

260 LENKA – Bára je velmi rozumná ženská a snaží se žít realitou. Nemá se ani dnes za co stydět a ani nemá důvod to nekomentovat. Ty zásnuby bych stějně z větší části připsal na vrub TV štábu. Sice jsem psal o věcech, co se mi u ní nelíbilo, ale jak se říká – kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Každý máme své chyby. Já bych si snad i vsadil, že to zamilování z Báry spadlo možná ještě před příletem do ČR

265
Lenka
Reagovat

264 Ewers
já nemyslela nic víc a nic míň než to, že bych se asi nad tím moc – ani zpětně – nebavila… :-)
s ostatním souhlasím

266
Bára
Reagovat

259 rozinkaa
:-)) není to ani „tatínek“ ani nikdo ze štábu

260 Lenka
nejsem na sebe pyšná,ale ani nemám hlavu v dlaních a „nehroutím“ se z toho, „co jsem to,já nešťastná,udělala“ :-)

267
vapol
Reagovat

236 – Já myslím že štáb nikoho do ničeho nedonutí. Může mu režisér říci co by si asi přál,ale nutit asi ne. Ale to by opravdu lépe věděla Bára zda musela udělat něco co si nepřála.

268
Lea
Reagovat

Mikeši, docela jsem tě brala, ale jsi falešný jak pětikačka! Kopeš do Petra, bo se lísáš k Pavle a slintáš nad Terezou. Dnes měla pěknou ránu. Ty můžeš kopat do všech a sám jsi nedotknutelný? Baziliškem se u nás říká lidem falešným, co podpichují ostatní a sami se stavi do role já nic, já dokonalý. Co Michal? Nemáš odvahu napsat názor, bo si to nechceš rozházet u pedra, kry-špíny a spol? K Šárce se choval jak zákéřné prase, ten žádá soucit a pochopeni? Fuj! Čtu tě a sleduji, jak hrbíš hřbet a lísáš se na všechny strany. Co si tu dokazuješ? Fakt jsem myslela,že jsi jiný, ale jsi ještě horší než jsem myslela, pro mě jsi slaboch, a už nestojím ani o ten bonbón.

269
Lenka
Reagovat

266 Bára
:-)
ten druhý extrém mě ani nenapadl :-) tudy mi myšlenky nešly vůbec :-)

270
okkvp
Reagovat

Lenko, ale to bavení se nad tím je to co léčí a pomahá se z toho i poučit. Pyšný by na to člověk být asi neměl (a myslím, že ani Bára není), ale vrásky je třeba si začít dělat až když to zopakuješ stejně nebo podobně podruhé, potřetí.

271
anja
Reagovat

222 weg, nemyslím, že vztahy dvou lidí jsou o tom, že jeden druhého „zkrotí“

221 Bára, v posledních dílech ses mi jevila sympaticky, ale tenhle poslední výkřik jakoby ses vrátila v charakteru někam na začátek – buď bude po mém anebo čau a ještě ti na cestu přidám nálepku blba, jak už jsme psala, ultimatům nejsem nakloněna, a můžu podepsat 215 od Lishky, ta to vystihla přesně

ve vašem matchi na kameru pro mne vyhrál Zdenek, není to zas až takové tele, aby sebou nechal orat a vláčet, imho za ním stála i celá jeho rodina, u Báry by takové zázemí rozhodně nenašel, takže asi tak

272
DAN
Reagovat

258-kanárek-to s tím táborem je teda trefa do černého.Přesně,taky jsem si vzpomněl na ty úžasné lásky/chemie,hormony/ a když nastala po návratu realita všedních dnů tak to hrozně rychle vyprchalo, možná, že je to stejné i v dospělém věku, asi jo.

273
Bára
Reagovat

269 Lenka

Ale je pravda,že při zpětném sledování HTSM bych třeba zasnubování vynechala :-))

274
Lenka
Reagovat

267 vapol
:-)
mně to jeho putování zpátky pořád hlava nebere… :-)
možná už štáb tady fakt neměl co točit, tak to šlo takhle… aby se to trošku natáhlo… nevím…

270 okkvp
asi máš pravdu :-)

275
rozinkaa
Reagovat

266 díky za odpověď a držím palce :-)

276
Bára
Reagovat

271 anja
asi jsem fakt blondýna…ale jaké ultimátum Zdenda ode mě dostal????

277
kanárek
Reagovat

272
DANe, ještě mě napadl syndrom trosečníků na opuštěném ostrově, ale tam by to asi bylo ostřejší :-)

278
Lenka
Reagovat

273 Bára
:-)
asi právě ty zásnuby mě u tebe dost překvapily… proto určitá rozpačitost po tomhle posledním dílu…
ale jinak je to jedno, bavíme se o záležitosti, kterou už zavál čas :-)

279
Ewers
Reagovat

265 LENKA – Leni, nejsmutnější člověk je ten, který si neumí udělat legraci sám ze sebe :-) A i přes jisté výhrady, za kterými si stojím, neudělala Bára nic, za co by musela sama sobě nasazovat “ psí “ hlavu. Ona sama ví, že do roka s na ni, jako na účastnici nějaké RS, vzpomene jen pár lidí. Na rozdíl od Petra, který to opravdu od loňského “ květáka “ posunul hoooooodně vysoko :-))))))

280
Lenka
Reagovat

279 Ewers
můžu napsat už jen, že souhlasím s tím, co píšeš :-)

281
martina
Reagovat

279 mi mluví z duše..

282
DAN
Reagovat

277-jo tak to můžu akorát domýšlet,zkušenosti v tomto směru fakt nemám :-)

283
weg
Reagovat

271 anja…..nemyslel jsem to doslova:D Prostě někoho ke komu by více vzhlížela….ale to se mi hezky diskutuje, když prakticky Báru vůbec neznám.

284
sjanborn
Reagovat

no bylo vidět ,že Báře se do toho spolužití moc nechce i přes tu love story a když tohle navrhla už věděla,že se jí do toho moc nechce.Zdeněk sice působil suverénně,ale bylo vidět,že bez zázemí je dost nesamostatný.Nechápu /snad kdyby to bylo pro diváky/tu Bářinu komedii na konci „Zdenku tak jsi mi to mohl říct“,ženská má potřebu si pořád něco vyřikávat a chlap to řeší i když třeba oklikou.Je pravdou ,že Bářina story se hrála až do posledního dílu,další dva příběhy už byly nastavené a jsem zvědav na další hledající pány co si pudou do tv proděravět ego

285
Kelišová
Reagovat

S kým že nakonec skončil Petr?

286
Lenka
Reagovat

284 sjanborn
:-)
obávám se, že prima nebude mít ani u dalšího dílu problém sehnat účastníky …. :-)

Reagovat

Kelišová (285): S nikym. Prej si nasel jen nejakou zenskou s kterou se obcas schazeji … takze asi jen na sex :)

288
Lea
Reagovat

Bez toho zásnubu ala Jeník, by to bylo reálnější. Zdeněk je nevyzrálý, má problémy sám se sebou a nedokáže se postarat o rodinu.

289
Ewers
Reagovat

286 LENKA – to máš naprostou pravdu. A navíc se opět všichni pobavíme, protože lid jsou nepoučitelní :-)))))

290
anja
Reagovat

Michal mě naprosto dorazil s těma helmama, takže kousek od něj sedí ještě nedoléčená Šárka a on první co vytasí jsou helmy a pak dotaz na Šárku co dělá když teď nic nedělá a jestli je v ústavu nebo co to tam ze sebe za hnus vyžvýkal……. 150kilová zrůda, to snad mezi lidma ani nemá co dělat…. Irena to opět vystihla, líbila se mi….. a altmanka kdyby mohla tak by toho zrůdného Michala tam snad vojela

koukala jsem co se tam na finále vyprofilovalo sobců, jen houšť a víc takových Michalů a Barun, jó my se máme :)

jen ten komediant Petr zůstal aspoň trochu zábavná figurka, můj muž, který viděl asi všehovšudy tři díly se z něho řezal smíchy – prý „on objíždí jednu po druhé? a ještě se u toho nechává točit??? „“

291
weg
Reagovat

Na květáka nikdo nemá:D To byů prvoplánový „štírek“…Petr je troubík….hlasivky a činy byly prostě rychlejší než jeho uvažování:D

292
martina
Reagovat

285,287
..asi jen kalil vodu když to říkal..

293
kanárek
Reagovat

282
Na pustém ostrově by si Petr vybral Andreu a ta by se mu vděčně vrhla kolem krku, protože by měla první postavené obydlí, první maso, které by Petr ulovil a další výhody…
Bára by si nechala Zdenka jako nejmladšího a nejtvárnějšího s ponechanou malou nadějí pro ostatní….
Michal by ležel na kameni a udílel rozkazy svému podřízenému kmeni, který by se nejspíš posléze vzbouřil a zavedl matriarchát :-)

294
vapol
Reagovat

274 – Lenko jsem na tom jako ty,taky to nechápu. Pokud bych ty maminky objížděl tak jen proto,abych se omluvil jak jsem se debilně choval,ale chtít po nich vztah bylo fakt na facku!

295
Ewers
Reagovat

288 LEA – myslím, že se pleteš. Zdenda je naopak velice tvárný a pokud s ním bude mít partnerka trpělivost ( bez čehož vztah ani nemůže být) , tak vyzraje jako fajn partner do života.

296
gabisollis
Reagovat

ta pi P si teda fandi!:-)prej 4 kopacky.jsem si nevsimla ze by o ni mel Petr zajem.

297
rozinkaa
Reagovat

teď jsem nenápadně šmírovala u Michala Dvořáčka na jeho blogu a někdo se tam zmiňuje, že „maminka“ Míša je s kameramanem… a pak že tato RS nefunguje ;)

298
DAN
Reagovat

285-Kelišová-Petr zpětně „objel“několik vyřazených zájemkyň kde škemral o lásku, ale neuspěl ani u jedné/se nedivím/.

299
Lenka
Reagovat

279 Ewers
ještě mě tak napadlo srovnání těch tří tatínků ..
Jeník z Hanušovic
Jeník Ž.
Petr …
každej jinej, u každého jiná situace a maminky (logicky), různé konce – ale nejhůř mi vychází Jeník z H., asi kvůli tomu úblbu viz zásnub kvůli jedné noci, Jeník Ž. mě nijak neupoutal (to spíš hláška té slečny nakonec), a Petr? divnej… a asi až dokonce toho moc nepochopil…
Michala neřeším, u toho si celou dobu myslím, že do RS takhle brzo po té životní tragédii prostě jít neměl…

300
anja
Reagovat

283 weg, takový, ke komu by typ ženské jako je Bára vzhlížela, by se na ni jednoduše vykašlal, zas to není až taková hvězda, aby mohla chlapovi diktovat kam se má stěhovat a do kdy přesně :))

301
Lishka v kurniku
Reagovat

276) Báro, když jsme se teda s anjou na něčem shodly :oD tak teda můj názor na tvoje účinkování: po tom, jak jsem tě v RS viděla, myslím, že jsi ženská svým způsobem podle mého gusta. Mám ráda lidi, co jdou narovinu, nekličkují, nemají pro slovo daleko. A ženská, která nenechá každého, aby s ní oral a vláčel, ale naopak dovede každého poslat tam, kam patří – OK, všechno věci, co mi imponují.
Ale taky jsem si nemohla nevšimnout, že jako bys často musela mít pravdu za každou cenu, musí být po tvém a basta, přes to vlak nejede.
Že ti Zdeněk říkal, že by s bydlením v Praze neměl být problém a pak vycouval…. Jo, to není nic moc příjemný. Ale já bych asi na tvém místě se snažila víc pochopit jeho situaci a pokusit se o náznak nějakého kompromisu. Dovol radu starší ženské, která žije šestnáctý rok v relativně harmonickém vztahu: NIKDY NEMŮŽEŠ MÍT VŠECHNO NA 100%. Vztah je o tom domluvit se na půl cesty. Někdy ustoupím já, někdy ty.
Jak jsme psala jednou dřív – působíš na mě jako dominantní žena, která nesnese odpor – takže ideál muž bačkora. Ale zase na druhé straně mám pocit, že inklinuješ k typu muže, který by tě převyšoval, nosil ty gaťata, jak několikrát vtipně pozanamenávala tady tolik oblíbená Pavla.
Doufám, že konečně ten, co o něm psala minulý týden Lenka, bude to pravé ořechové. Ale to nezáleží jenom na něm – je to přesně napůl.

302
anja
Reagovat

296 gabi, to píše? ještě jsem tam nemrkla, ale mohla Pavla dorazit na dotočnou :) škoda že tam nebyla :)

jinak teda i ten malý prostor co tam dostala bylo bájo, Petr se baví s Andreou a ona do toho musí zas cosik duchaplného přiremcávat, Petr ji tou básničkou vystihl přesně

RadstaRku posím posím nedáš tady přepis básniček? byla bych ti moc vděčná, děkuju :)

303
Lenka
Reagovat

301 liška
:-)
tak to jsem ráda, že jsi zpátky… bez tebe by to tady nebylo ono :-) – a myslím to vážně!
a to zelené tričko ze srazu panáčka už není aktuální (ale že mi to trvalo to pochopit, o koho to jde :-) – dneska tady Bára psala, že už je všechno jinak :-)

304
Lenka
Reagovat

302 anja
za básničky se taky přimlouvám, já to dnes nestíhala sledovat pečlivě … :-)
ad paní P něco o filozofii? ad Andrea o lásce? no, nestihla jsem .. :-)

305
Lea
Reagovat

295, partnerka, dvě děti a třetí dítě Zdeněk. U Báry je potřeba, aby chlap fungoval, ne aby ho ona vodila za ručičku. Byl to úlet, devítiletý rozdíl byl vidět. On kluk a ona ženská, co se umí otáčet.

306
gabisollis
Reagovat

jj Leni to pise:-)jinak souhlas z liskou(boze by me nenapadlo ze to nekdy napisu):-))Bara trochu zklamani z tv.

307
EvcaK
Reagovat

anja 300 – Zdenda ale dle slov Báry celou dobu tvrdil, že má kam jít v Praze a že to není žádný problém. Ještě ke všemu jí nabídne manželství a pak vycouvá. Zdenda mi přijde jako fajn kluk, až trošku vyzraje, bude asi prima chlap. Ale tohle by mě zklamalo taky. Prostě ji nasliboval hory doly a pak srabsky vycouval. Jinak Bára tam měla docela fajn borce. Jako kamarádi super, do života bych si taky nevybrala ani jednoho. Jediné, co jsem nechápala byl vapol až skoro do konce. Bych ho vypakovala hned po tom jeho výstupu, co se Bára dozvěděla, že je jaksi ještě ženat a neobtěžoval se to říct:)

Jinak se mi líbí zdější diskuse. Objevila jsem vás náhodou asi před třemi týdny, tak se tu chodím po nocích po HSMT pobavit, takže třeba u další série se zapojím taky:)

308
okkvp
Reagovat

296 : gabi -no, navíc jí je tam tím proslovem dal on. Ale jak jsem psala, ten čtvrtý kop je blog a je asi i za kamarádku nešťastnou toužící a zklamanou Jitku.

309
DAN
Reagovat

293-kanárek-Tak nevím, kterou postavou bych chtěl být, ale nejlákavější je ta ležet na kameni a udílet rozkazy,ale bez té následné dívčí války.

310
sjanborn
Reagovat

akce přilba:Michal sice neprojevil lítost nad tou nehodou,ale to,jak byl osočován,že to měl zařídit je komické.Už dítě v zakladní škole ví,že na kolo přilba patří a zralá žena to neví? Navíc ho skoro osočovat,že on zavinil její úraz.,tak tady se o soudnosti dá těžko mluvit

311
Ewers
Reagovat

299 LENKA – je to těžké hodnotit jen tak od klávesnice a s tím, že fakta bereš jen z TV.
Jeník z Hanušovic – obyčejnej vesnickej chlap, kterého “ velký “ svět show hodně zblbnul a neuměl se chovat tak, jak by měl. Prý dal do dotazníku, že hledá partnerku blízko jeho bydliště a navíc nekuřačku. No a oni mu vybrali pravý opak.
Honza “ květák “ – toho ani komentovat nebudu, už jsem ho skoro díky Petrovi vymazal z paměti :-)))))
Petr – má cenu o něm něco psát? Na něj bude hodně lidí vzpomínat a smát se u toho. Udělat sestřih jeho akcí v této RS, tak to bude na silvestra nejúspěšnější pořad. Osobně bych nechtěl být v těchto dnech v jeho kůži

312
kanárek
Reagovat

309- asi bys musel ležet vlídně a pracující poddané si moudře předcházet :-)

313
Lenka
Reagovat

306 gábi
:-)
a víš proč?
protože liška psala vždycky věcně… něco se jí nelíbilo, tak to napsala… na tom přece není nic špatného
a nechodila sem jen nadávat na diskutující, kteří měli jiný názor (a neurážela)

314
Lenka
Reagovat

311 Ewers
:-)
ad Petr – abychom se nepletli, může být řada lidí, kteří ho budou litovat za to, co si musel prožít s těmi maminkami, co tam měl … (a které si vybral, jo, vím :-)

315
gabisollis
Reagovat

okkvp-:-DD po ty zensky se mi snad bude i styskat.

316
jarka69
Reagovat

jak to dopadlo s Michalem od Báry?Není nemocný?

317
kanárek
Reagovat

311 Ewers
A proto by si měl Rainman zavčas pořídit to slibované dítě, aby i Petr měl po jeho vystoupení ve 4. řadě šanci na upadení v zapomnění :-)

318
Lenka
Reagovat

307 EvcaK

vapol odešel hned na začátku, ten ženatej byl Jarda P.
:-)

319
Lenka
Reagovat

315 gábi
:-)
po který?

320
gabisollis
Reagovat

Leni no hadej:-)normalne z ty Andrey delala dylinu.prej nereaguj na to…..:-))

321
vapol
Reagovat

307 – Evco asi jsi toho nepochopila více, já vyletěl ještě dříve než jsem si Báru mohl vzít :-))

322
anja
Reagovat

307 EvcaK ono to není jednoduché se přestěhovat s malým děckem někam do pryč a ztratit zázemí rodiny, třeba to Zdenek řešil jen tak teoreticky a když si uvědomil, že by to nebylo nic s medem, tak prostě couvnul, protože Bára by mu neposkytla nic, takže by Zdenek bydlel někde v jiném bytě a jakože tam by čekal až si Bára na něj udělá mezi prací a Matesem čas, heh dobrý, to s e mu fakt nedivím, že když si to uvědomil, zůstal radši doma

323
EvcaK
Reagovat

Lenka díky za rozbřesk v mé hlavě, tak chudákovi zdejšímu vapolovi celé ty tři týdny přisuzuji jinou osobnost, za což se omlouvám:)

324
Ewers
Reagovat

305 LEA – vztah je o toleranci a kompromisu. Člověk má mít svoje sny a představy o partnerovi, ale zároveň musí být realista a nečekat prince na bílém koni. Zdenda je fajn kluk, citlivý a určitě se umí dobře postarat o děti. Nechc ho omlouvat za to, co nakonec Báře udělal, ale prostě si s tou situací možná nevěděl rady a vyřešil to tak, jako to dělá většina chlapů. Co si budeme povídat, že? :-))))

325
Lishka v kurniku
Reagovat

310)sjanborn, viděl/a jsi ten díl? Michal vyrukoval se svým kolem v plné polní, s přílbou (chráničema? – nevzpomínám). A mamky dostaly kolo a Michalovo alibistické upozornění, že on by bez přílby nejel ani pro rohlíky. Jediná, kdo to odmítl, byla Irena. A taky ten díl letěla – možná asi proto, že celou dobu držkovala. Ale dodnes nechápu, co ta akce bez přileb měla znamenat. Měla to být nějaká zkouška oddanosti?? Já, být Michalem, bych tuhle aktivitu (pokud vznikla nedostatečností štábu) stopla. Jestliže v té hře dál pokračoval, myslím, že Šárčino zranění má na triku taky. A to jak se k ní choval na tom srazu – vrchol, otřesný chlap. Ne, že něení vůbec sexy, to jsme u pánů schopné někdy i přehlédnout. Ale povaha děs – normální těžký citový deprivant a sociopat jak vyšitej, dost jsem z toho byla KO, a tu su drsná baba, že :oD ?

326
kanárek
Reagovat

323- Tak a teď abys to četla všechno znova :-)

327
kanárek
Reagovat

Liško, přilby prosííím neeee, ty jely v diskusi celé 2 díly, hrozné!

328
DAN
Reagovat

312-kanárek-Tak to bych asi nezvládl moudře zvládnout smečku žen, no nejspíš by si mě pěkně podaly a makal bych jak divej.

329
Lenka
Reagovat

326 EvcaK
:-)
a další rozdíl mezi těma dvěma je, že vapol je silně výraznej fešák :-)

330
vapol
Reagovat

323 – to je v pohodě, má osobnost taky není úplně sněhobílá :-)

331
Lishka v kurniku
Reagovat

kanárku, už mlčím jako hrobbbb!!!!

332
gabisollis
Reagovat

je teda fakt ze sem vubec nepochopila to michalovo chovani to je neco neuveritelneho!

333
anja
Reagovat

310 no jo, přilby už jsme probrali, a tak je nemusel zas tupě vytahovat Michal, že… stačilo projevit aspoň trochu lítost co se Šárce přihodilo, nebo když už ne tak aspoň ehm držet hubu :)

334
kanárek
Reagovat

328- jasně, já jsem ti jen nechtěla brát iluze :-)

335
Ewers
Reagovat

314 LENKA – Petra může litovat jen někdo opravdu nenormální. I kdyby se tam stříhalo sebe víc a TV Prima kouzlila, tak u něj je to evidentní, že má mozek o 90 cm níže, než by ho měl mít :-))))) Pardon, mozeček :-))))

336
Ewers
Reagovat

317 KANÁREK – tak to se určitě Rainmanovi nepodaří, i kdyby se mu narodila opička a měla 8 nohou :-))))))) Petr bude nezapomenutelný

337
EvcaK
Reagovat

anja jasně to chápu, s malým prckem bych se taky těžko od rodiny stěhovala do neznáma, ale taky bych to nikomu neslibovala. Ale na Zdendovi to bylo vidět, že dřív odkýve a pak teprve přemýšlí. Takových po světě běhá… Takže nic proti němu nemám. Jen prostě říkám, že Báru a její zklamání chápu. Tím, že po něm chtěla nějaké rozhodnutí si spíš jen potřebovala ujasnit to, co už nejspíš tušila, že to není typ muže pro ni. Taky jsem v životě na partnera náročná a protože jsem dost náročná, jsem sama, mám fůru kamarádů a i když je mi občas smutno, tak je mi líp, než s chlapem a okolí mi prozradilo, že nejvíc v pohodě jsem právě v obdobích single života. Holt je to asi úděl povahově silných žen, protože muži měknou, jsou nevyzrálí, nebo jim přijde normální lhát, krást a podvádět a nestydí se nechat se vydržovat, nebo vést za ručičku…:) A nám takové exempláře nestačí:)

338
kanárek
Reagovat

A ta hubatá Jana vám byla sympatická?

339
Lenka
Reagovat

320 gábi
:-)
ale nebude, po tomhle určitě ne :-)
na tohle téma se řeklo snad už totál všechno, skončilo to, zavřela se voda … aneb konce účastníků této RS jsou různé … :-)

340
okkvp
Reagovat

(bože i já °°)
jak píše Liška o story s koly a situace na srazu. Právě proto co se jemu před časem stalo a jak se s tím vyrovnával a na onoho řidiče byl maximálně nazloben, tak je zvláštní jak reagoval v těch obou případech. Jistě, že helmy nemusel shánět on – ale mohl se zapojit a na štáb „výchovně“ působit. Ale on se už tehdy poťouchle uchechtával. Stejně poťouchle se šklebil při telefonování do nemocnice. A dnes už to nešlo přehlédnout snad ani při dobré vůli.

Reagovat

anja (302): To vis, ze jo. Prece se nenecham zakousnout takovou hyenou :)

Pavla:
Teologie, filosofie a zdraví lekce jsou naše blízká témata. Kdo poslouchat je nechce, ať maže někam za blata.

Andrea:
Láska že vzchází za pozvání, těžko se jí vyhnout dá, a když pak obě srdce zmámí, pak je to láska nebeská.
V jedné věci podoben jsem skále a tou, že s tebou chci být.

342
gabisollis
Reagovat

kanarek no ta byla taky desna:-))

343
gabisollis
Reagovat

Leni nechces mi doufam rict ze uz ji nebudem probirat?

344
DAN
Reagovat

334-kanárko, ty jsi dívka?????

345
okkvp
Reagovat

Kanárek : Hubatou Janu mám v Petrově partě v té sympatičtější půlce. Holka řízek, přiměřeně praštěná

346
Ela
Reagovat

313: Lenka

No Leni, ty už jsi zapomněla, jak Lishka bezdůvodně minulou sobotu napadala našeho oblíbeného BB?

Citace (výňatek z příspěvku 672 ke 13. dílu):
„Za tu dobu jsem se nesetkala s mužem, který by se podílel na takové verbální štvanici proti nějaké ženě jak to vidím tady u tebe. Jako muž u mne podle toho, co tu předvádíš, absolutně nemáš úroveň. Především proto, že já (jak chlapy znám) většinou u nich nalézám nadhled a určitou dávku velkorysosti. A především jakési zásady, že do slabšího případně do ženské se nekope (i kdyby to byla sebevětší kráva).“

To je podle mě jednoznačné útočení na diskutéra… Chudák Bobby, to si od tebe nezasloužil… ;-)

347
Lea
Reagovat

Michal helmu měl a vy ostatní si dělejte co chcete, co je mi po vás. Takhle sobecky se choval i zbytek natáčení. Že Šárku ani nepolíbil bylo ubohé jako on. On chce soucit a sám je jak kus ledu. Na začátku tvrdí, že chce partnerku on pro sebe a Sandra nemá co vybírat. Na konci se schovává za Sandru a mele opak. Gao byla skvělá, Altmanka trapná.

348
kanárek
Reagovat

336- Ewers
Ale jo, Rainmanovi by se to právě určitě podařilo…a kdyby nesehnal to dítě živé, moh by si ho udělat z plastelíny .-)

349
gabisollis
Reagovat

ELA-:-DDDD

350
Phoenix
Reagovat

Akorát jsem dokoukala a první poznatky, postřehy jsou následující:

1) Bára: nemyslím si, že by byl Zdenda vůl, jak se tady prezentuje. Mezi ním a Bárou je, byl, diametrální rozdíl. Bára je ,,chlap“, myslí logicky, a přišlo jí logické, aby se Zdenda přesunul do Prahy, když mu jde o ten ,,vztah“. Zřejmě je zvyklá takhle se chovat, je tvrdá k sobě, i k ostatním. To, prosím, Báro, neber jako kritiku, jen si rovnám myšlenky. Zdenda je měkota. Chápu jeho argumenty, že nechce malou holčičku šoupnout do jeslí, mně by se to taky nelíbilo. Stejně tak bych se asi po měsíčním poznávání nehrnula do Prahy s nadšením, když zázemí mám někde jinde. Po nějaké době, proč ne, ale takhle nahonem, rozhodně ne. Já jsem Zdendovi a Báře hodně fandila, hodili se mi k sobě, byť jsou oba tak jiní, nicméně je dobře, že to dopadlo, jak to dopadlo, nakonec by byli asi oba nešťastní a nespokojení.

2) Michal: co k němu ještě dodat? Vše už bylo řečeno. Jeho chování k Šárce byl výsměch, jeho slovy – bejt chlap, je to na ránu. Měla jsem pocit, že se jí smál do obličeje. Vážně idiot.

3) Petr: hromádka neštěstí v reálu. Nebo Ferda Mravenec? Nevěřila jsem, že někde může existovat, reálně fungovat, takovýhle typ chlapa. Pokud je takhle blbej, že je všechny objížděl a ještě si myslel, že s dementní hláškou – kdo si počká, ten se dočká – mu naskáčou kolem krku, pak je mi ho vážně líto. Korunovanej vůl. Vážně mu to nedocházelo? Že je tím akorát všechny nasere? To tak zoufale potřebuje ženskou? Jsem z něho v šoku. I ty dementní básničky, už mi lezl na nervy. Z těch jeho fantasmagorií o týdenním odmilovávání se a zamilování se do jiné ženy, mi šla hlava kolem. Mám dojem, že snad ani žádnou ženu, doopravdy, kromě fyzické lásky, milovat nemohl. Kdo někdy někoho miloval, ví, jak je těžké se odmilovat, natož do týdne, a okamžitě si začít jiný vztah se stejným vzorcem – miluju tě, ale jak se spletu, nemám problém se zamilovat jinde. Ach jo. Pavla byla typická, docela taky na ránu, ale Andrey mi bylo trochu líto, myslím, že do něj určitě vkládala jisté naděje, které se Pavle podařilo poměrně úspěšně vylikvidovat. Pokud by Pavla byla skutečně moudrá, věděla by, že montovat se do jiných lidí, potažmo vztahů, se nemá. Ano, můžu sdělit svůj názor, pokud o to dotyčný stojí, ale nepřilévat do ohně. Dokonce si myslím, že jí to činilo potěchu, sledovat jak se škuner Petr potápí ke dnu, i s celou africkou výpravou.

351
gabisollis
Reagovat

a pochopil nekdo proc jediny Sarce nedal Michal pusu na privitanou?chudak ta ma nasledky mozna doted a on se k ni takhle chova jen duvod me nak unikl

352
anja
Reagovat

337 EvcaK, počki, co to je to tvoje za elaborát? jakože vytrvalé singlovky jsou ty náročné a vdané ženské jsou nenáročné? a že ženská co žije xlet ve vztahu v manželství je nějaké slabé povahové individuum bo co jako? dost tě včil nechápu

já znám fůru singlovek které tvrdí takové kraviny o tom jak jsou náročné a že si proto nemůžou najít partnera a dost se nad tím teda usmívám, protože to jsou jakože fakt kecy aby omluvily špatný výběr nebo nedostatek tolerance z jejich vlastní strany

353
Ewers
Reagovat

348 KANÁREK – asi máš pravdu. Alespoň já na něj nezapomenu, protože bydlí prý někde tady :-)))))) Plastelína rulééééézzzz :-)))))))

354
veronika
Reagovat

347: Irena byla první, která poodhalila Michalovu povahu. Na dovolené se té cti dostalo Jindřišce a Míše a je mi sympatické, že si z kejhavého hluponě nesedly na zadek.)

355
kanárek
Reagovat

344 DAN
Už od narození :-)

356
DAN
Reagovat

337-evcaK-Ale tak přece nemůžeš házet chlapy na jednu hromadu.Co by to bylo za život kdyby se všechny holky rozhodly žít singl???hrozná představa-to by na nás chlapy zbyli chlapi???

357
veronika
Reagovat

dodatek: Renáta vypadala, že by si s rozkoší poroučet nechala.)

358
gabisollis
Reagovat

veronika-nesedly nazadek?no to by asi musely bejt padly na hlavu po tom co tam predvadel

359
anja
Reagovat

341 RadstaR díky!

tak on Petr nakonec napsal i pavle milou básničku a já jakože myslela, že do toho bláta posílá Pavlu :DDD

360
okkvp
Reagovat

Renáta ihmo nemá ráda hádky a napětí – je furt do pohúdky – ta se spíš snažila zažehnat tu mrazivou atmosféru

361
Lishka v kurniku
Reagovat

Elo, to jsem čekala, že po Lenčině příspěvku tohle někdo vytáhne. A už jsme zase u polemiky a neochotě přistoupit na to, že holt někdo může mít jiný názor. Není mi vůbec jasné, čím jsem BB urazila. Nějak jsem byla vulgární, lhala jsem o něm, pomlouvala ho? Psala jsem o něm negativně, ale nikde nebylo, že to tak je ve skutečnosti – všude jsem psala o tom, že na mě z téhle diskusi takto působí. Je snad pomluva a urážka, když napíšu, že dotyčný muž na mě nepůsobí jako gentelman tak jak jsem jíá z reálného života ve svém okolí zvyklá?
A jsme zase u dvojího metru – já tady nesmím říct o někom, že mám na něj negativní názor. Ale do mne tu může prát bez milosti každý.

362
Lenka
Reagovat

344 gábi
:-)
víš, upřímně – já si při skončení téhle RS myslím, že právě tahle ženská si vzala sama všechny trumfy z ručiček … ve smyslu seznámení se …
všichni mají nějaké ohlasy na RS, někdo víc, někdo míň, aspoň v tomhle pro ně bude RS k něčemu…
i ta Jitka, jejíž dnešní reakci jsem nepochopila (a myslím si, že pravdu má ten, kdo tady psal, že snad opravdu o Petra stála), má plno ohlasů (nedivím se, je to pěkná a chytrá ženská), ostatní holky taky…
ale paní P tím prošla nějak divně … a vůbec není důležité, jak ji tady vnímáme třeba my … jen pro běžný život si prostě myslím, že každý chlap radši zdrhne …
takže mně jí je už jen líto… za pět minut slávy získala vlastně co?

363
anja
Reagovat

338 kanárek, mně ta Jana sympatická nikdy nebyla, prostě je to taková provokatérka, která si koleduje až si jednou vykoleduje :)) anebo nejednou

364
kanárek
Reagovat

Všichni chlapi nebudou stejní, to by se tak nedivili chování mužských účastníků, ale brali by to jako normu. Bohužel jsou dnes chlapi jacísi nesmělí a málo zkoušejí se seznamovat, taky se hned dají odradit neúspěchem. Nebo se mi to zdá?

365
Lenka
Reagovat

346 Ela
:-)
i když to tak možná vypadá, asi všechno tady zase tak pozorně nečtu…
ale já to myslela spíš obecně, jaký pocit z lišky mám… zase na druhou stranu jsem si třeba já s ní někdy (už nevím, u kterého dílu) psala, a i když jsme spolu nesouhlasily (a pořád v plno věcech nesouhlasíme), byla to diskuse slušná, bez invektiv, bez urážení toho druhého…
a řeknu ti, že je mi stokrát milejší liška se svým jasně vyjádřeným názorem, než ty skryté lepance (šílený výraz, můj není) a snižování a urážení ostatních v příspěvcích jiných…

366
Lenka
Reagovat

363 anja

ad Jana od Petra
nevím, jak by tahle maminka mluvila, kdyby se dostala u Petra dál… teď už měla snadný terč… :-)

367
anja
Reagovat

360 okkvp, no hlavně jak do pohodky furt špulila pusu, to jsme z ní dycky namrtvicu a vzpomenu si jak blogující ostravak popisoval jak jaruna dělá kuři řiť :DD

368
Ewers
Reagovat

364 KANÁREK – nezdá, ale to bude tou dnešní dobou. Tak jako si ženy občas řeknou, že si nebudou domů kvůli klobáse tahat celé prase, tak to platí i obráceně. Dokonce bych řekl, že to má hodně chlapů : Přeci si kvůli kousku hovězího nebudu kupovat celou krávu :-)

369
Ewers
Reagovat

365 LENKA – ode mne trochu řitního alpinismu – máš velice pěkný písemný projev :-)

370
DAN
Reagovat

364-Jo, to máš pravdu, že se bojíme seznamovat/ protože se obáváme odmítnutí/.

371
Lenka
Reagovat

369 Ewers
:-) díky

337 EvcaK
když budeme upřímné, tak tohle přizná řada z nás, co jsme kdy samy byly… že tohle, co píšeš, byla moc hezká omluva pro okolí, někdy i pro nás samotné (tam spíš výmluva)…
taky jsem tohle kdysi povídala… :-)
a přitom jsem toužila úplně obyčejně a normálně nebýt sama…
díky bohu mi to vyšlo a moc si toho považuju…
singl je možná moderní, ale k ženské chlap patří a naopak.. :-)
ať si nebo těm okolo říkáme co chceme :-)

372
anja
Reagovat

370 DAN, aha, no vidíš, v tom případě je třeba si vzít trochu příklad z Petra, toho odmítly dvě a šel za třetí :DDD

když jsem koukala na tu jeho anabázi, tak mě taky napadlo, že nakonec skončí u tej tlusté Barči kterou první vyřadil :DDD

373
anja
Reagovat

369 Ewers, Lenka je taková delikatesní, že :)

374
kanárek
Reagovat

370
A teď si představ, že by každá řekla ano……..to by byla Sodoma Gomora..
….třeba by stačila nějaká šikovná neutrální otázka nebo pozvání a je jasno :-),…to přece stojí za prodloužení života, ne?

375
Lenka
Reagovat

364 kanárek
368 Ewers

:-)
pořád mám pocit, že se tohle nemění ani dobou … kdopak chce být sám, proboha?
myslím si, že nikdo…

376
kanárek
Reagovat

372 anjo, ale ty ženy se znaly a bylo to veřejné, třeba by mu bez kamer a později některá dala šanci :-)

377
DAN
Reagovat

372-Tak teda Petra si mám brát jako vzor seznamování se?Tak to teda ne :-).

378
Ewers
Reagovat

373 ANJA – já myslím, že jsi to vystihla naprosto přesně. Hned se mi ten film vybavil :-)
Ne, teď vážně. Ač se to nezdá, i písemný projev je vizitkou člověka a Lenka píše pěkně nejen garmaticky, ale i slohově.
Mimochodem – zaregistroval jsem u Tebe slovo POČKI :-) Tak že předpokládám Olomouc a okolí? :-)

379
anja
Reagovat

362 Lenka, souhlas a taky jsem nepobrala to trhlé jednání Jitky, jakože se jí kdkovíjak dotklo zas nějaké tvrzení z úst Petra? jestli je mi nějaký člověk naprosto v patě, tak ať si tvrdí co chce, nepotřebuju kvůli nějaké uhozené větě co řekl skákat od stolu a teatrálně odcházet, že

380
kanárek
Reagovat

377 Ne? Ale ta houževnatost je obdivuhodná :-)

381
Ewers
Reagovat

375 LENKA – kdepak Leni, tohle doba hodně změnila. Je plno lidí, kterým ten singl vyhovuje. Vždyť pro nějaké to tělesné laškování a doteky stačí dnes prostě zapnout internet a…….. :-) Naštěstí patřím do té druhé skupiny, která je spokojenější ve vztahu :-)

382
kanárek
Reagovat

380 Akorát to jeho „miluju ji“ smrdí jako tvargle :-)

383
Lenka
Reagovat

Teprve teď jsem zkoukla začátek posledního dílu a povídání paní P, proč se účastnila… m.j. že se možná ozve někdo, koho třeba v tv zaujala…
Přála bych jí to, už jsem to psala:-)
Ale třeba u nás doma byla reakce postupně čtyř mužskejch (domácí i návštěva) na ni naprosto záporná…

384
Ela
Reagovat

361: Lishka

Tvé vyjádření o nedostatku úrovně BB vyznívá značně normativně, přestože se jedná o jednoho z nejslušnějších diskutérů. Pokud on není gentleman, pak už netuším, kdo jím je…

Na druhou stranu přiznávám, že oproti nicku pedro33 jsi ještě slušná a např. s tvými názory na Michala-Shreka se ztotožňuji. Reagovala jsem na vyjádření Lenky, že neútočíš na ostatní diskutéry.

385
Ewers
Reagovat

382 KANÁREK – na tvargle mi nesahé, protože vonijó !!!! :-)))))

386
Lenka
Reagovat

379 anja
:-)
Jitku jsem nepochopila dneska vůbec… musím se kouknout, co tak strašného ten Petr pověděl, že odstartovala…

387
kanárek
Reagovat

385 Gdeš só moc oležely, tak ož trocho smrdijó :-)

388
RAINMAN
Reagovat

„Kdo někdy někoho miloval, ví, jak je těžké se odmilovat, natož do týdne…“

Říká se, že mužům „odmilování“ trvá déle než ženám.

389
Lenka
Reagovat

381 Ewers
:-)
hlavně ať je každej spokojenej :-)

390
okkvp
Reagovat

anja – tak když Petr přijel k ní tak pravila “ nemůžu říct, že bych to nečekala“ – imho se zase zatoulala nějaká sms
Jitka byla velmi zaražena, když ji vyřadil – dostalo se jí kamarádského chlácholení. Jenže on se jí přesto mohl pořád dost líbit. Po celou dobu v jeho blízkosti provozovala velmi obdivné pohledy, nejvíc asi na stadionu. No, ale jak by vypadala před Pavlou ? (=úvaha, fabulace)

391
Ewers
Reagovat

385 KANÁREK – tož to je pravda, ale pak só najlepší :-)))) Sakra, jako bych byl na Nákle :-))))

392
anja
Reagovat

376 kanárek, taky mě napadlo, že to jak je Petr objížděl jednu po druhé, že se to kldině děje takhle v reálu :)) – odmítne mě jedna co mám rozdělanou, tak zkusím druhou… ovšem nesmí o sobě navzájem vědět a taky je kravina to takhle všecko prokecat hned ve dveřích, že jo :))

378 – Olomouc dělám za 45 minut aftem :) takže blízko

393
Lenka
Reagovat

ad Jitka – můžu se zeptat na názor přítomných pánů diskutérů, co se tam asi stalo (myslím z jejich mužského – zpravidla objektivnějšího – pohledu?)

ad Pavla – můžu se zeptat stejných zde přítomných pánů, jestli mám jako ženská špatnej odhad na její další šance na seznámení po jejím účinkování v RS? aneb zaujala vás někoho něčím?
docela by mě to zajímalo, můžu mít žensky zaujatý názor …

394
anja
Reagovat

377 Dan, jo! ale tak jenom asi z 25 procent :D

395
kanárek
Reagovat

391- To leda bruslit :-)

To nevíte jak fungují tamtamy? Andrea či Pavla pošle sms Šárce, Šárka Jitce, Jitka…..teď nevím, kdo vypadl před ní.

Nebo hromadně odeslaná sms třeba od produkce…jak byly holky všechny nachystané, namalované, načančané….že by to byla jen náhoda?

396
Ewers
Reagovat

392 ANJA – Takže někde blízko N.Jičína nebo Studénky :-)

397
Ewers
Reagovat

393 LENKA

Jitka – podle mne měla o Petra zájem a určitě z její strany byla velká jiskra. Ovšem od určité doby to v ní začalo bublat jako v papiňáku. Pořád se držela, ale na tom setkání to v ní prostě bouchlo. Určitě jí bylo líto, že se v něm tak spletla

Pavla – ta má šanci jedině u chlapa, který tuhle RS neviděl a ani nikdo z jeho okolí.

398
anja
Reagovat

388 Rainman a trvá?

390 okkvp, jo to je zajímavá úvaha :)

399
Ewers
Reagovat

395 KANÁREK – jak jinak :-)))) Na rebe jsem tam chodil jen v létě :-)

400
Mikesh
Reagovat

Verunko, ber to tak, že my muži máme svůj úhel pohledu. Terezka z těch tamních „dam“ byla jediná normální (nebo aspoň nejnormálnější). Ale hlavně, mohu jí dopalovat zdejší kurnikovové.
Ke klukům se vyjadřovat nebudu .. .to si musí hoši vyřešit u sebe. A srandičky se zásnubami … co dodat, já myslím, že i za našich časů platilo, že snubák se kupoval až dávno po tom, co už slečna byla ozkoušená. Tohle je vyloženě na hlavu – tedy ten postup dle telky.

231 – myšáčku, to všechno mě naučily ženy. Základ všeho byl .. ji ukecat DDD

401
Mikesh
Reagovat

268 – Leo, jsi přeci dospělá ženská, tak nebuď takový trdlo. Pavly jsem se tady zastal, páč byla bita od houfu prostodušších těch … tak už z principu (samo, že jsem viděl její úlety či chyby, ale proč se kvůli tomu přidávat do houfu). Kdybych se k ní chtěl lísat, tak si s ní budu mailovat a tady se neukážu – to Ti nedochází?
Terezka mi přijde jako zábavný dítě a navíc vás jí mohu zlobit – a vy mi na to skáčete, že se fakt nestačím divit (místo abyste si ze mě udělaly prču). A do koho tady kopu, Leonko? Zdá se Ti, že jsem nedotknutelnej? Právě tady?
K Michalovi se raději nevyjadřuji, stejně jako např. k Báře, nechci zde psát nějaké jednoduché slinty alá nanynky na iprimě nebo streamu. To, že se mi řada věci na nich nelíbí ještě neznamená, že bych jim měl svými subjektivními názory ubližovat. Mají nejspíš své důvody jednat jak jednají a není na mně, abych byl tak drzý a soudil je. Takže žádné obavy z nikoho, prostě jen zdrženlivost – nejsem jedinej spravedlivej, co musí hlásat ňáký pravdy (i když mi právě tohle zdejší proletářky rády předhazují), to je tak těžké pochopit? Michala zde umývají jiní, vidíš snad, že bych jej hájil? Nebo je chybou, že si nepřiložím polínko? Umývám jen Petra, protože jsem z něj na mrtvici. Že mě jako mužský nereprezentuje? To jsi nikde nečetla hlášky Dam alá „tohle jsou ti čeští chlapi, fuj, fuj“. Takže dělá ostudu nám všem. A s Pavlou to nemá vůbec nic společného.
A co se týče Tvého názoru na mě, nu, s tím nic nenadělám – taky není všem dnům konec. A že je Kryšpínka má krevní skupina, za to se nestydím. Nejsem Péťa, abych hned couvl, a lištička také není žádný slaboch, Jsem rád, že přišla, když jsem ji pozval. A samozřejmě mi hoví příspěvky Pedra a dalších, protože jsou stejné jako moje. Nemyslíš, že by bylo falešný, kdybych se k nim neznal?
Jinak, promiň tu délku odpovědi, ale ono to Tvé psaní je tak trochu neutříděné – nějak jsi to moc smíchala dohromady.

402
anja
Reagovat

396 :)) ano, i tam občas působím :))

403
kanárek
Reagovat

Skáču šipku do peřin, áhoj všem :)

404
Ewers
Reagovat

ANJA, LÉŇA, KANÁREK, MIKESH a spol. – přeji Vám všem dobrou noc, bylo fajn s Vámi diskutovat a vůbec jen tak si pokecat :-) Jdu do peřin, neb mě zítra čekají ještě 3 druhy cukroví :-)

405
anja
Reagovat

400, 401 – už to nehul, Mikeši

406
Ela
Reagovat

400: Mikeši, Zdeněk asi ještě neslyšel o tom, že „zajíc v pytli“ se nekupuje :-D
Nebo bych tu výtku měla směřovat spíše na Báru, když „zajícem“ byl v tomto případě Zdeněk? ;-)
Každopádně nejsilnější dojem z dnešního dílu mám ze zoufalce „objížděče“ Petra, to se mi snad zdálo…
Michal nepřekvapil, je to neempatický agresivní blb, jehož IQ stěží dosahuje dvouciferného čísla.
Bára tu šaškárnu ustála bez ztráty kytičky. Naprosto chápu, že krátkodobě podlehla mámení hormonů, byť Zdeněk mě jako muž nikterak neoslovil.

407
Lenka
Reagovat

397 Ewers
tak jsem si to zkoukla pořádně a s Jitkou máš asi pravdu… odešla po odpovědi Petra („dokážu se za týden odmilovat“), která se jí vcelku netýkala…
no, takhle citová reakce po takové době asi mluví sama za sebe… takže opět napíšu, že máš pravdu :-)

408
kanárek
Reagovat

EWERS a co s tím cukrovím budeš dělat?

409
Jan Per.
Reagovat

Báře to i dnes moc slušelo. Vůbec nesouhlasím s anjou, ale celkem bych u ní tuto reakci předpokládal :). Báro, jste zadaná? :)

410
Lenka
Reagovat

406 Ela
:-)
u Petra mi jde ještě teď hlava kolem… i kdyby tohle vykoumal štáb, i kdyby se tam stalo cokoliv … tak takovouhle akci může absolvovat snad jen ten, který si spletl RS se soutěží na téma „vyhraje ten, kdo nějakou maminku urve“…. :-)
nerozumím tomu :-)

Reagovat

Nakonec se vlastně všichni hezky vybarvili :-D
Michal jako sebestředný hajzl, Petr jako přelétavý sebestředný hajzl, a Bára jako … Ta se pro mě (opakuji pro mě, aby se do mě zase někdo nepouštěl že má jiný názor a můj se mu nelíbí) hnusně namyšleně ukázala hned na začátku pořadu, a spíš šla mírně k lepšímu, ale asi bych ji doma taky nějak extra nechtěl, ale asi z toho vyšla nejlíp jako osoba a charakter (ne jako vztahově, protože ta Zdeňkova příšerná reakce byla peklo)

412
veronika
Reagovat

400: Mikeši, beru, že terezou rád provokuješ, ale nějakou tu reakci jsi čekat mohl, že.) její chování mi zábavné nepřišlo a svádět ty trapárny na mládí.. deset jí není, ne? (soudím podle sebe, dvacet mi bylo před osmi lety a to co vpálila pavle a jitce si nedokážu u sebe představit) a pokud je takových víc, tak potěš. a nejnormálnější.. spíš mi tam přišla nevýrazná, nijak nevyčuhovala ze skupiny, tak jsi to myslel?.)
401: dobře chápu, mně pomohlo některé příspěvky přeskakovat a případně si dávat pracovní názvy jako např. stereo slípky (no, ne úplně moje označení, slepice s dovolením přejímám, ono to doopravdy svádí.)

413
veronika
Reagovat

411: :D
koukám, že o jen náznakem dominantní ženy není zájem.)

Reagovat

413: Zrovna tohle ne, ale Bára prostě působila na začátku na mě příšerně, že se celá planeta musí točit kolem ní a hotovo. Na konci už to bylo relativně v pohodě, ale první dojem se těžce vyvrací ;-)

415
Ela
Reagovat

410: Leni, zhluboka se nadechni a opakuj si:
„On je z Melmeku, on je z Melmeku, on je z Melmeku“.
Mně to pomáhá :-D

416
Kája
Reagovat

K Michalovi raději nic…
Ale ráda bych se zastala Zdeňka. Proč by byl tak hroznej? Že se nebude po pár týdnech stěhovat? Že chce být s dcerou? Není sen každého dát mimino cizím lidem a pádit pracovat… V jeho případě to navíc nebylo nutné, ze zázemí se nelze vytrhnout jen tak.
Tenhle vztah by musel chvíli fungovat na dálku. Madam čekat nechtěla, tak co.

417
veronika
Reagovat

414: aha.. já to pořád beru spíš jako show než realitu, holt nekoukáme na dokument.)

Reagovat

417: Koukáme. I dokument je taková reality show a jsou tam zásahy a podobně :-D jen v jiném měřítku ;-) Jak řekl štáb pořadu Farmár hľadá ženu „je to vlastně doku-reality show“
Ale jak jsem říkal, je to všechno jen můj názor, pohled a vkus. Kdoví jak to bylo ve vystřižených záběrech a jak to na člověka může působit na místě ;-)

419
Ela
Reagovat

416: Kája

Jak už zde Bára několikrát uvedla, Zdeněk jí tvrdil, že s přestěhováním do Prahy nemá problém a najednou ticho po pěšině… Chlapec zřejmě rychleji hovořil, než myslel.

Navíc zde zaznělo, že v Praze má babičku, u které by nalezl azyl.

420
Kája
Reagovat

419 Dík za info… Jasně, třeba by neměl problém. Ale sám řekl, že to musí jít pomalu. Já se s tím ztotožňuju. Zázemí, závazky a na druhé straně témeř cizí žena.

421
Mikesh
Reagovat

346 – Elčo, i když je Bobby tak skoro můj kámoš (aspoň tady, páč mužů je zde málo), tak v tomhle má liška pravdu (byť Bobbyho chápu, že prostě Pavlu nemusí a zastanu se jej aspoň v tom, že to nehnal do extrémů. Nicméně, do ženské se fakt nekope, i kdyby to byla ….).

Kanárku, už dlouho Tě chci pochválit za Tvé příspěvky, ale v tom frmolu tady na to nikdy nějak nedošlo. Tak aspoň dnes, snad si to zítra přečteš.

Leni (a Gábi), dnes dobrý, i když sis musela do mě rýpnout, viď? Pořád mi nedochází, proč mi nerozumíš? Jinak, nevím, jaké urážení diskutujících máš na mysli, ale rozhodně jsem mnohem zdrženlivější, než jiní (ale od chlapa to asi víc bolí, že?).

422
Lenka
Reagovat

Mikeš
:-)
už jsem to psala xkrát – takže naposledy: vynech mě, děkuji :-)
nevšímám si tě, nepíšu o tobě (ani dneska)…
celou dobu jsem nenapsala na tebe názor, který mám a teď nakonec to už dělat nebudu…

423
Ela
Reagovat

420: Kájo, souhlasím, ale v případě pochybností a nejistoty Zdeněk nemusel hned pořádat „zásnub“… Samozřejmě chápu, že štáb tlačí účastníky do divácky atraktivních situací, ale jsou to dospělí svéprávní lidé, aby se takovým extrémům vzepřeli.

424
Lenka
Reagovat

423 Ela
to s tebou souhlasím :-) ty zásnuby byly přes čáru..
ale holt každá řada takhle končí :-)

425
Kája
Reagovat

423 Zásnub byl na mrtvici, to je fakt :-D
Já to beru spíš tak, že je to mladej, nevyzrálej kluk, kterej svoji rodinu prostě v této životní situaci potřebuje.
A říct mu, až se vrátím z dovolené, tak tohle a tamto… To to rovnou pohřbila.

426
Kája
Reagovat

JInak u mě dnes bodovaly Šárky :-)

427
Lenka
Reagovat

Ela, Kája
:-)
ale když to vezmu tak kolem dokolečka :-) – kdopak z nás kdy v životě něudělal krávovinu … ?
tihle to měli horší, ti to měli ještě před kamerama a v tv …
že se k sobě Bára se Zdeňkem nehodili, to bylo vidět už od začátku – proto nás asi ty zásnuby tak zarazili..
jo, jo … romantika na dovolené a pak ty návraty do reality… bohužel :-)

428
Kája
Reagovat

427 Nehodili… Jen mě trochu zamrzelo, jak to pro Zdendu na konci vyznělo…

429
Lenka
Reagovat

Kája
:-)
to asi je těžký – rozchody se blbě řeší i v životě, natož před kamerama a lidma kolem…
každý z nich si řekl to svoje vysvětlení, Zdenda v tomhle trošku míň, protože tak mluvnej asi není ani v běžném životě, ale nemyslím si, že by vyzněl tenhle kluk nějak špatně… bylo to dost k pochopení, že je holt po dovolené a po lásce taky…

430
Ela
Reagovat

424, 425: Leni, Kájo:
Ve 26 letech bych očekávala od muže jistou emoční vyzrálost, obzvlášť když sám vychovává potomka, takže pokud o budoucnosti s Bárou neměl jasnou představu, neměl na „zásnub“ přistoupit.

421: Mikeš
Kocoure, BB ale opravdu nevystupoval proti Pavle nijak militantně… Ani já nesouhlasím s formou, jakou Pavla prezentuje své působení v HSTM. Neznám ji osobně, takže ji nechci soudit jako reálnou osobu. Působí poměrně inteligentně a s Petrem by jí to dle mého názoru neklapalo. Nicméně jako postava v reality show nevyzněla zrovna pozitivně. Nelíbí se mi, že do té záležitosti zatáhla Petrovy dcery, byť s tím třeba souhlasily. Pořád jsou to děti a nejsou schopny vyvodit veškeré důsledky, které pro ně z této RS vyplynou. Samozřejmě je to v první řadě chyba jejich zákonných zástupců, ale Pavla měla mít dostatek soudnosti, aby ta děvčata vynechala.

Nechodím se na Panáčka hádat, jen se občas ozvu, když komentáře přejdou do roviny vzájemného napadání diskutujících.

431
Ela
Reagovat

427: Leni, já jsem těch kravin udělala… darmo mluvit ;-)
Zaplaťpánbůh, že nemám potřebu páchat další kraviny před televizními kamerami.

432
Mikesh
Reagovat

352 – anjo, dnes mě fakt bavíš, i když se raději nepřipojuji, bych nebyl obviněn z falešnictví a vlezněkam, nicméně za tohle hned čtyři palce nahoru. A s těmi singlovkami máš totál pravdu. A s tou hospodskou dcerkou (363) taky souhlas, i když jako mužský jsem z principu shovívavější; ona má nakonec taky něco do sebe. A co má znamenat ta tvá 405? Fujky, fujky, máš snad na víc, ne?

433
Lenka
Reagovat

431 Ela
:-)
však já taky… :-)
taky darmo mluvit… :-)
svým způsobem lidi, co do RS vlezou, obdivuju, částečně se jim nesmírně divím… protože seznamování je tak jako tak citlivá věc a lézt s tím před tv diváky?
stačí, že si člověk leckdy ufikne ostudu v soukromí…

434
Ela
Reagovat

433: Lenka
:-D
Člověče, Leni, ale ono to zviditelnění v TV asi funguje, považ, kolik z nápadníků/nápadnic partnera našlo. Netvrdím, že by se tak nestalo bez HSTM, ale mnoho maminek/tatínků žije momentálně ve vztahu (Kačka, Zuzka, Bára, Lála, dokonce i Květák)…
Mají můj obdiv, že do toho šli (a nám zpříjemnili nemálo večerů), já ostudu páchám raději v soukromí :-D

435
Lenka
Reagovat

434 Ela
to máš pravdu… někdy to může pomoci…
ale jinak jaksi nevěřím, že by se takhle mohl někdo opravdu seznámit, ve smyslu najít vztah… bohužel …
za zpříjemnění večerů si dík zaslouží (zrovna ted si zpříjemňuju noční:-)

436
Mikesh
Reagovat

430 Fšak jo, Elčo, kdyby to Bobby přeháněl, už dávno bych po něm vyjel, takhle to bylo ještě v normě (jakž takž). Možná bych sám zastával podobné postoje, kdybych se do debaty dostal později. Jednak jsem se ale Pavly zastal hned zkraje, jednak jsem ještě o kus starší, než BB, a mám pro Pavly (rozuměj: osamělé ženy 40+) tak nějak větší pochopení. To, co bych jí vyčetl, už dělali jiní (kdyby ji tady nenatíraly Lenky a spol., okřikl bych ji sám – takto už nebyl důvod). Tak jistě dělala takový ty ženský podrazy, ale jiné ženské dělají podrazy jiné (a v životě mnohem horší – viz to, co občas čtu na Iděsu), tak proč bych zrovna tohle měl Pavle nějak vyčítat. A lištičky se musím opět zastat: nelíbil se jí zdejší hon na Pavlu a už vůbec ne to, že se toho zúčastnil i mužský, takže si BB podala. A jak se tu už zmínila, když kritizují ostatní, je to v poho, když se ozve někdo proti (jako např. ona), tak je to útok na diskutéra (a poho to není) – a v tom má teda pravdu (i když v tomto případě to už není o BB a lišce).
Co se dopadů na dcery (děti obecně) týče, víš, v tomhle máme my, chlapi, asi mezery, prostě nás to fakt tolik nebere. V dětství jsme schytali tolik facek (teda za nás to ještě bylo) a dnes už je to dávno zapomenuto (a všichni ti psychologové ať si strčí svý moudrý kecy za klobouk, zejména, když vidíme, co si dovolují dnešní haranti), takže máme na výchovný dopad různý lapsů ze strany dospělých trochu méně citlivý náhled. Něco v tom smyslu … no a co. Čímž neříkám, že nechápu, že jsou z toho ženský otřeseny.

437
Ela
Reagovat

435: Leni, ani já nevěřím v nalezení partnera mezi přímými účastníky, na opravdové poznání jeden druhého mají příliš málo času a pod dohledem štábu a kamer se jen málokdo doopravdy otevře. Ale existuje reálná šance, že účastníky této RS osloví někdo třetí, s kým si padnou do noty.
Úterní noc mi zpříjemnil Rainman, nebyla jsem s to vybavit si jeho podobu, tak jsem sjížděla druhou sérii. Tehdy mi „pan plastelína“ poněkud unikl :-) No, oněměla jsem, říkala jsem si, co ten pán asi zahulil…

438
Anonymní
Reagovat

To jsem tedy netušila, že to s Andreou tak zamává. Dřív tolikrát Petra setřela. Až jsem se divila, že se k ní Petr furt tak cpe, někdy byla fakt drsná. O to víc mne překvapil konec, že byla z toho tak naměkko. Na té přídi toho ze sebe moc nedostala. Tak to pak mohlo působit, že Pavla skutečně tahala za všechny nitky, ale moc tomu nevěřím. Andrea by se přece nenechala. Leda, že by ji to přišlo náramně vhod.

439
Ela
Reagovat

436: Mikeši, v zásadě s tebou souhlasím, ale copak BB nemůže vyslovit nesouhlas jen proto, že je muž? Mnohokrát jsem se vyjádřila značně nevybíravě o Petrovi a Michalovi (mnohem ostřeji než kdy Bobby komentoval jednání Pavly), a přesto mě žádný muž za mé názory nepranýřoval… Mimochodem, za svými názory si stojím!

Pokud jde o Petrovy dcerky, domnívám se, že to dostanou od spolužáků (spíše spolužaček) pořádně „sežrat“. Kluci se servou, z bitky vzejde vítěz a dál nemají potřebu to řešit. Kdežto dívky (ženy) jsou zákeřnější. Spíše použijí psychologické zbraně a Pavlovy dcery budou postupně deptat, což je ve finálním důsledku horší, než dostat pár dobře mířených ran. Těžko paušalizovat, ale obávám se, že holky si ten kalich hořkosti vypijí až do samého dna, bohužel…

440
Lenka
Reagovat

437 Ela
mně Rainman utekl úplně… až mě tady navigovali na první či druhý díl u Evičky (nikdy jsem to neviděla), takže už mám taky představu, o koho jaksi jde…
protože je to hodně zajímavý človíček, tak mě docela mrzí, že nebyl zase v další řadě, snad byl dalším adeptem u Báry… myslím, že by to bylo šou ještě větší :-)

441
Ela
Reagovat

440: Leni, neboj, pokud poběží další série, Rainman se určitě přihlásí a doufejme, že případná maminka bude srandistka a nechá ho projít co nejdál :-D

442
Lenka
Reagovat

441 Eli, já teda moc nepochybuju, že prima sežene další účastníky … ale čím dál víc se těm dalším divím, že tam lezou… :-) po tom, co viděli …

443
Lenka
Reagovat

438 ad Andrea – ona to tady vysvětlovala osobně, že ji skutečně k Petrovi původně něco táhlo… že si skutečně nějakou dobu myslela, že by to šlo… proto i ta její reakce…

444
Ela
Reagovat

442: Leni, díkybohu, že v populaci existuje určité procento masochistů ;-) Určitě bude přehršle přihlášených! S touto RS se Prima trefila do černého. Divila jsem se, že po odvysílání druhé řady se jim podařilo zaplnit další sérii. Teď už se nedivím ničemu :-D

445
Anonymní
Reagovat

Ahojte sousedé, to koukám že se tady ještě diskutuje…to byla komedie, co??

446
novesly
Reagovat

445 to jsem já…jsem zapomněla napsat nick

447
Lenka
Reagovat

ahojky, sousedko, vítám tě :-)
Eli, obávám se, že máš pravdu:-) pořád bude asi dost těch, co se chtějí nějak ukázat..
Novesly – byla to dost síla… :-)

448
Ela
Reagovat

446: Novesly, také z toho nemůžeš spát? Dopoledne si to pustím ještě jednou, mám to jako formu sebetrýznění :-D

449
novesly
Reagovat

447 Lenka
já jsem v šoku z toho Zdendy…takovej obrat
Najednou ho štáb nikam nevozí, nepřipraví mu lóže se svou vyvolenou, tak co by se snažil sám…

450
Ela
Reagovat

447: Leni, hlavně ať už tam nikdo nemá nutkání ukazovat maminkám „pačesa“ -D Bára je drsná, ta to přežila, ale nevím, nevím, jak by zareagovala slabší povaha…

451
novesly
Reagovat

448 Ela
No já spala včera celý den a v noci jsem se vzbudila a už nemužu spát, tak jsem vstala, uvařila si kávu a mrkla na včerejší díl…jsem opravdu v šoku, i když už jsem to věděla z blesku vše….

452
Lenka
Reagovat

449 novesly, já ti nevím… už se to tady taky dneska (včera:-) psalo… zafungovala romatnika dovči, vznikla rychle láska a šli holt i do zásnubu… pak návrat do reality a bum – krásně to tady někdo přirovnal návratům z táborů, kde vznikaly sakra velké lásky… a pak nic…
prostě si myslím, že jak Zdenda tak Bára narazili na realitu všedních dnů…
když minule dávali zásnub Jeníka z Hanušovic, tak jsem nevěřícně zírala na telku a zoufale se tázala, zda těm lidem někdo řekla, že se taky z dovči vrátí… :-) a budou muset řešit reálné věci..

453
novesly
Reagovat

A ten Petr, to je taky exot…u něj mohla prima natáčet dál….ještě návštěvy u ostatních maminek co vyřadil, jestli o něj jako nemá ještě některá zájem..:)))

454
Ela
Reagovat

452: Báře věřím, že se zkrátka nechala unést romantikou a city, jinak je to veskrze praktická žena, ta by se štábem jen tak nenechala do něčeho navézt…

455
Mikesh
Reagovat

439 – samozřejmě může, proto jsem se s ním nikdy kvůli Pavle nedostal do sporu. Lištička to holt vidí ostřeji a tak se k tomu vyjádřila (a já ji v tomhle podporuji). To, že se muži do Tebe nepustili kvůli kritice tatínků – nu, těžko, vždyť tam se nebylo čeho zastávat. Já jsem sice měl na Michala o dost lepší názor (zdálo se mi, že si vede dobře, snaží se kočírovat houf dost děsných dam, stojí si na svém jako chlap – jaký to rozdíl od Peťulky – a tak nějak jsem si nechtěl připustit, že by to bylo dáno jen jeho naprosto neempatickým cítěním), nu, asi jsem se fakt mýlil.
Ty dcery – nevím, jak to na dnešní škole chodí, nedovedu to posoudit, ta děcka jsou dnes někde úplně jinde, než jsme byli my, vidím to na svých klucích. V daném případě to však vůbec neschytají kvůli Pavle, ale kvůli tatínkovi, protože ten se choval jak se choval, a Pavla na to měla houbelec vliv. Nakonec, nejsem tady sám, kdo si myslí, že Andrea zas až tolik tu Pavlu nepotřebovala, blbá přece není.
Pa, mizím.

456
Ela
Reagovat

453: Novesly, obzvlášť pikantní by byla návštěva u Jany Stránské (to je ta, co o něm řekla, že je bezpáteřní krysa) :-D

457
Lenka
Reagovat

Eli, novesly … :-) ale pořád nejvíc kroutím hlavinkou nad Petrem… (Eli, já vím, je z Melmeku :-)
je fakt, že štáb už asi neměl co točit, s tím složením Petr+Andrea+paní P… tam už byly karty jaksi rozdané… ale snad to bylo lepší takhle seknout než toho nebožáka poslat na tu anabázi… já se obávám, že tohle byl nápad někoho ze štábu a ten truhlík se zase chytnul… možná jen pořád nevěřím, že by toho byl sám schopnej (myslím mít takhle stupidní nápad)…
koneckonců za Šárkou mohl zajet i mimo Rs…
no, hlava mi to nebere…

458
novesly
Reagovat

452 Lenka
Něco podobného jsem psala na Dámě o tom vrácení se do reality
Stejně mi nepřijde že ty zásnuby vymyslel Zdeněk….bylo to přesně jak u Honzy z Hanušovic…zásnuby, postel plná růží :))

459
Lenka
Reagovat

458 novesly … aspoň, že ty zabalené ochranné pomůcky tam nenaaranžovali…jako minule

460
Ela
Reagovat

Šárka to ustála na jedničku! Divím se, že ho nevzala pánví po řepě, já bych se asi neudržela… To snad není možné, aby byl čtyřicetiletý otec čtyř dětí takový vůl :-O Možná by ho děti mohly trochu poučit o životě.

461
novesly
Reagovat

456 Ela

Jooo, tak u Jany by to byl asi nářez….už ted na tý dotáčce si ho vychutnávala…on je opravdu pako 1 třídy

462
novesly
Reagovat

459 Lenka
Tak se ani nedivím že Honza měl ochrynné pomůcky přichystané – to asi i štáb usoudil, že by nebylo dobré aby se takový *** ještě více rozmnožoval :)))

463
Lenka
Reagovat

Holky zlatý, nejhorší je, že on to snad opravdu neví…
On byl v tý svý blbosti tak upřímnej…
A ty hlášky : všechny mne opustily, tak jsem tady… žádná mě nechtěla, tak jsem tady … (nebo tak nějak) – a ještě se mu to zdálo vtipný…
To už mi bylo i Jitky líto (jak to nerozdýchala) a jak nemusím paní P, tak několikrát zopakoval, že ona mezi jeho favoritky tedy sakra nepatřila (před dovčou jí říkal něco jiného, tady to bezděčně na sebe prásknul) – tak proč ji proboha s sebou bral?
Šárka by jela, Andrea by ho tam opustila (mmt – tady mi úvaha klouže, to by zase nebyla pasáž na téma sms)… takže opět nevím :-)

464
novesly
Reagovat

460 Ela
jj, Šárka mě taky překvapila…že by dostala rozum?? :))

465
Lenka
Reagovat

Šárku to asi hodně zabolelo, když ji vyřazoval, byla hodně špatná, jí asi fakt hodně ublížil (a bylo to vidět)… I přesto všechno měla vůči němu velice milou řeč…

466
Ela
Reagovat

462: Novesly

:-DDD Néééé, cíleně množit Jeníka v oranžovém triku by bylo na žalobu do Strasburgu ;-) Pokud o něj Jarča stála, měla ho kuchnout a postavit do ložnice u maminky vedle těch vycpaných psů (bylo to k vidění v prvním týdnu Prostřeno)!

467
novesly
Reagovat

463 Lenka
No být tam Šárka s Andreou, tak taky nevím jak by to dopadlo…ale jeho věta na Šárku-že nemohl vzít s sebou dvě favoritky?? On vubec nepochopil podstatu té rs. Však je právě měl vzít, a nechat je at se předháněj, ať o něj mezi sebou zabojujou :))

468
Lenka
Reagovat

Eli, jací psi? prostřeno? Jarka tam byla?

469
Lenka
Reagovat

novesly, ten chlapec toho asi nepochopil daleko víc… :-)
on tou RS prošel tak nějak divně… než se asi rozkoukal, byl konec…

470
Ela
Reagovat

468: Když začali dávat Prostřeno, v prvním týdnu soutěžily matky Jarmily a Gábiny z první řady HSTM. Máti Jarmily má v ložnici vycpané zemřelé psy, fakt morbidnost největší :-( Neumím si představit, že bych si takhle vystavila Argouška.

http://prima.stream.cz/prostreno/440763-prostreno-zlata-stepankova-1-3-2010

471
novesly
Reagovat

Lenka, Ela
Ženský a co říkáte na Báru jak jí to seklo? Mě se strašně líbila v tech červených brejlích…a vůbec, jak byla nalíčená, vlasy udělaný…
Jak si tam sedla na dotáčce ke stolu tak se mi vybavila její profilová fotka na FC

472
Lenka
Reagovat

Eli, díky, to jsem netušila, první řadu jsem neviděla vůbec…takže proto jsem nezabrala :-)

473
Ela
Reagovat

467: Novesly, to bych spíš uvěřila tomu, kdyby to holky daly dohromady spolu, než bojovat o toho trotla :-D

474
Lenka
Reagovat

ad Bára – ty její šatičky se mi líbily skoro všechny :-) na dotočné jí to slušelo…

475
novesly
Reagovat

470 Ela
No fuuuj…to je taky dost úchylný…mrtvý psi

476
Lenka
Reagovat

Novesly – odpol tady Bára psala, že zelené tričko (viz sraz Panáčka) už není aktuální a je s někým jiným a spokojená… přeju jí to :-)

477
Ela
Reagovat

471: Novesly, Bára ve skutečnosti vypadá mnohem lépe než v TV, na srazu jí to opravdu seklo.

472: Leni, jen se podívej, noční ti uteče rychleji, ještě posílám odkaz na Prostřeno s máti Gábiny z první série:

http://prima.stream.cz/prostreno/441014-prostreno-zlatuse-polachova-4-3-2010

478
Lenka
Reagovat

Eli, i když je to jen úvaha, tak si myslím, že by tam Šárka jela velice ráda a kdyby se mu to nějak zadrhlo s Andreou, tak by asi byl tady happyend… :-)
ale kdopak ví, co by bylo, kdyby nebyla nějaká nevinná sms?!?
ale minimálně po infu o Africe by Andrea stejně zabalila kufry (obrazně) a Šárka by se dostala k cíli RS :-)

479
novesly
Reagovat

477 Ela
a kde jsou fotky ze srazu? hod sem taky prosím link at se juknu

480
Ela
Reagovat

475: Novesly

Viď, já jsem milovnice psů, ale Arga si chci pamatovat živého. Nevím, jak bych reagovala, kdybych jako první věc po probuzení viděla jeho vycpanou mrtvolu :-( Víc by mě snad vyděsil jen Jan z Hanušovic ;-)

482
Lenka
Reagovat

Eli, díky :-) kouknu… díky streamu doháním zpoždění v informovanosti (viz Rainman a plastelína)
ale stejně vám povím, že i když jsem proti paní P měla ledacos (což je tady o mě všeobecně známé :-) – nakonec je mi jí akorát líto…
sama povídala na začátku dnešního dílu, že do toho šla, aby si jí třeba všimnul někdo mimo RS, atd. – a jak to vzala za ten špatný konec (v RS i na plogu), tak si tuhle šanci prostě vzala… kdopak z chlapů má rád ženskou/potížistku…
je to škoda… (a nedělám si teď legraci)

483
novesly
Reagovat

478 Lenka

Šárka by byla nadšená i z tý afriky..a místo básničky o psích očích jí Petr mohl nechat zahrát v rádiu na přání od Yo Yo Band – Jedem do afriky :)))

484
Ela
Reagovat

478: Leni, Šárka jako jediná z nápadnic by s Nanukem asi vydržela, otázkou je, jak dlouho. Vůbec není hloupá, jak se o ní všichni domnívali… Ten blb by byl schopen do ní hustit, že má být ráda, že si vybral ji a ne Andreu.

485
Lenka
Reagovat

ELi, Novesly – souhlas, Šárka ho totiž jako jediná v celé RS chtěla… od začátku… no, je to truhlík, ten Petr…

486
novesly
Reagovat

481 Ela

Díky….a kdo je ta černovláska s tetováním??
Jinak to vypadá spíš jako sraz účastníkú rs :))

jsem asi měla sednout do auta a jet se tam podívat, mám to za bukem

487
Ela
Reagovat

482: Nojo, Pavla si to pohnojila, seč mohla. Málokterý chlap vedle sebe snese přechytralou semetriku, která ho bude denně psychologicky rozebírat. Třeba taková vůbec není, ale v TV se bohužel takto prezentovala…

483: Třeba Yo Yo Band angažuje Nanuka jako svého maskota :-D

488
Ela
Reagovat

486: Novesly, to je Lantana, moc sympatická holka!

489
Lenka
Reagovat

Novesly – ta fešanda brunetka je asi kdo? :-)

490
Lenka
Reagovat

Novesly, Eli- tak to beru nápovědu zpátky, já myslela, že Ela… :-)

491
novesly
Reagovat

mě teda Šárka moc sympatická není…ale souhlas že o něj stála od začátku a že s ní, jako jedinou by si mohl trošku rozumět…to udělal velkou chybu….

492
Lenka
Reagovat

info – paní P dala článek na plog !

493
Ela
Reagovat

490: Leni, já na fotkách nejsem, protože jsem v dlouhodbé pracovní neschopnosti. Sice mám celodenní vycházky, ale ty končí v 19:00, tak jsem nechtěla být zvěčněna. Co kdyby na Panáčka lezl někdo z firmy? ;-)

494
novesly
Reagovat

490 :))) jeee, už radši nemysli!!! :))

488 …díky

495
novesly
Reagovat

493 Ela

No kdyby sem vlezl někdo z firmy, tak jsi se právě tak trošku provařila :))

Jdu na ten článek

496
RAINMAN
Reagovat

„Co říkáte na Báru jak jí to seklo?“

Bezkonkurenčně nejlepší Bářin outfit a styling v rámci této show.

497
Ela
Reagovat

495: Novesly, ale já se vůbec nejmenuji Ela, není mě jak identifikovat ;-) Jdu juknout na plog.

498
Ela
Reagovat

496: Jé, pane Plastelíno, ty taky ponocuješ? Přihlásíš se do další řady, pokud nějaká bude?

499
Lenka
Reagovat

ad poslední článek na plogu:

– tak jsem zase zůstala nepřesvědčena :-) ani na konci jsem neprozřela :-)
– pokud paní P popisuje chování Petra ve smyslu „vše, co dělám, je míněno dobře a vy to musíte tak vnímat, atd.“ – nic jiného nedělá bohužel ani ona sama…
– jinak plog beze změny = nese se to na jediné vlně – Petr je nejhorší…

500
RAINMAN
Reagovat

498 – Ne!

501
Lenka
Reagovat

500 Rainman
:-)
jestli se můžu zeptat – proč ne?
přece nejsou všechny ženské tak hrr jako Evička potom, co někoho viděla deset minut?
vlohy pro šou máš (tipla bych a nemyslím to ve zlém), před kamerami se taky orientuješ, těžko by s tebou asi štáb nějak mohl manipulovat…

502
Ela
Reagovat

500: Rainmane, škoda, ta scénka u Mrkačky byla skvělá, chvíli jsem zírala se spadlou čelistí, ale pak jsem se srdečně zasmála :-D

499: Leni, nic nového pod sluncem, pobavilo mě akorát vyjádření člena štábu, že Petr překonal i oranžového Jendu, pokud to ovšem je pravda…

503
novesly
Reagovat

Tak po přečtení blogu si myslím že další řada už nebude….rejža se zbláznil, vzal nohy na ramena, utekl z lodi a jestli ho někdo nechytil, tak běhá po chorvatsku dodnes :))

504
Lenka
Reagovat

502 Ela
já ti nevím, já už té ženské moc nevěřím… už toho bylo na plogu do líbivé formy pokrouceného nějak moc :-)
já se spíš zasmála tomu závěru – jak se našly nové kámošky… je to sice pěkné, ale tohle nějak nebyl smysl tohodle pinožení se v tv… :-)

505
Ela
Reagovat

503: Novesly

:-DDD A to rejža ještě nečetl plog!

506
Lenka
Reagovat

503 Novesly :-) :-) :-) dobrý…

507
Lenka
Reagovat

Novesly – hezky jsi to shrnula „doma“, výstižně, tleskám

508
Ela
Reagovat

504: Lenka

V sobotu by měl být ten sraz všech tří skupin, bohužel zatím asi není jasné, jestli to proběhne… Zkusím odlovit na Facebooku lálu, mohla by udělat online reportáž ;-)

Na nějaké velké přátelství to mezi maminkami nevidím, jsou rozlezlé po celé ČR a kromě averze k Nanukovi asi nemají mnoho společného.

509
Lenka
Reagovat

508 Eli, tak to jsi mi přímo vzala z klávesnice … ohledně přátelství těch maminek :-)
Sraz všech z RS by mohl být dost zajímaný (pro ně)… ale nějak si myslím, že ti účastníci po odvysílání možná už zájem moc mít nebudou… plno jich je určitě rádo, že je to za nimi, někteří už mají nové partnery a vracet se k tomu asi nebudou chtít… netipla bych na masovou účast, ale můžu se mýlit :-)

510
novesly
Reagovat

508 Ela

Taky si myslím že to kamarádství nebude až tak horký….teď si maj ještě co říct díky tomu že se vše odvysílalo, ale časem to všechno vyšumí.

Koukala jsem že jsou spolu hodně propojené na Facebooku ale za pár týdnů si většina nebude mít co říct.

511
Ela
Reagovat

Ad Michal: Z té věty: „Mě zajímá ten můj život, ne ničí jiný“ jsem dostala tanec svatého Víta. Nevěřím, že pokud si někoho během natáčení našel, tak ona dotyčná je s ním doteď, obzvlášť po odvysílání včerejšího dílu.

512
Lenka
Reagovat

511 Ela
já sice Michala moc nesleduju (nemusím ho), ale tohle se mi trošku zdálo vytržený z kontextu… on na to pak nějak navazoval, ale to už tam nebylo…

513
Ela
Reagovat

Holky, myslíte, že se na hromadný sraz odváží Michal s Petrem? Já bych se na jejich místě bála ukamenování… Děvčata by si mohla vzít příklad ze Života Briana od Monty Pythonů ;-)

514
novesly
Reagovat

511
mě se taky nechce věřit že s někým je…nebo to jsem napsala špatně

„nechce se mi věřit že s ním nějaká ženská je“

515
novesly
Reagovat

513 Ela
je otázka jestli vubec nějaký sraz bude…
pokud ano, tak bych to tam opravdu chtěla vidět a taky by mě zajímalo jak jsou na tom někteří dnes.
Dost by mě zajímala Míša-s kým že to vlastně je.

516
Lenka
Reagovat

513 Ela
:-)
chtěla jsem napsat, že Petr určitě na žádný sraz, kde by mohly být maminky, nepůjde – ale při jeho způsobu jiného uvažování opravuji na nevím, u něho je možné všechno :-)

514 Novesly
:-)
… aneb všechno je možné :-)

517
novesly
Reagovat

507 Lenka
Díky…to byl první dojem

ted bych napsla už jen A POHÁDKYY JE KONEC

518
Lenka
Reagovat

517 Novesly :-) :-) :-)
teda, ty dneska fakt perlíš :-)
tomuhle candrbálu říkáme pohádka ???
tak to jsi mě dostala…
… aneb jak princ Michal hledal princeznu?

519
novesly
Reagovat

516 Lenka

Petr taky nevím jestli by dorazil, přeci jen má před sebou velký úkol…než se naděješ je tu rok 2012 a dát dokupy 5000 lidí kteří budou vyvolenými a založí novou LEPŠÍ společnost dá dost práce. A taky musí v tý Africe to nějak ošefovat :))

520
Lenka
Reagovat

Gabisollis
OT – už ti jde Jojka ! :-) už doopravovali :-)

521
Lenka
Reagovat

Dámy – z dámy i odsud – tedy Eli a Novesly: díky za zpříjemnění noční :-)
Těšilo mě a zase někdy ahojky!

522
Ela
Reagovat

Dala jsem si venčící intermezzo a jsem zpět.

520: Leni, neříkej, že po takové dávce emocí zvládneš ještě vinnou mušku :-O To by skolilo i bejka ;-)

523
novesly
Reagovat

518 Lenka

No je fakt že pohádky většinou končí větou
“ A jestli neumřeli, tak spolu štastně žijí až dodnes“

U té naší pohádky bych to viděla jinak
„a většina učinkujících se po dlouhé terapii pomalu zapojuje do běžného života“ :))

524
Lenka
Reagovat

522 Eli, to byla jen info pro Gábi na ráno :-)
já po té dnešní „šau“ víc nezvládám, to máš pravdu… ahojky! :-)

525
novesly
Reagovat

Lenka

Jo ty jsi v práci??..

526
Ela
Reagovat

524: Leni, dobrou! A odpoledne v plné polní na Panáčkovi ;-)

523: Jen ten chudák režisér stále v Chorvatsku hledá Pravdu a Dobro… Příští RS Primy bude mít název „Hledá se rejža“ ;-)

527
Ela
Reagovat

525: Novesly, Lenka byla na noční, ale zdá se, že už má padla…

528
novesly
Reagovat

526

No perfektní námět „Hledá se rejža“ :))
To by mohlo i klapnout.

529
Ela
Reagovat

528: Novesly, ale nesměl by ho hledat Petr s Pavlou, to by raději dobrovolně utonul nebo by se ta RS musela přejmenovat na „Hon na rejžu“ a byla by to kombinace Trosečníka a hry na schovku :-)

530
Lenka
Reagovat

Eli, Novesly :-) kdepak padla, zapadla naopak někde ve sněhu kolegyně…

531
Lenka
Reagovat

Eli, Novesly – :-) s režisérem jste mne pobavily :-)

532
Ela
Reagovat

Leni, nejsi náhodou taky z P4? I když nevím kde se tu momentálně dá zapadnout, od středy nesněžilo…

533
novesly
Reagovat

529
No čoeče ted mě napadlo jak píšeš o tý Pavle…jestli on není u ní doma. Třeba mu poskytla azyl po tom všem co si s Petrem zažil a dává se u ní dohromady… :D

Sama psala že domu už s Petrem nejela ani ona ani Anrea v autě, tak možná rejža jel s nima.

534
novesly
Reagovat

530 Lenka

Ale to má i svý výhody že zapadla….můžeš tu být s námi o chvilku dýl a ještě si uděláš přesčas :)))

535
Lenka
Reagovat

532 Ela :-) to nejsem, hoodně daleko od P4 :-) a kolegyňka zapadla někde v kopci v lesích… :-)

536
Ela
Reagovat

533: Leda tak ve svěrací kazajce a s roubíkem v ústech ;-) A pustí ho, až v primetimu ohlásí, že Petr je nositelem všeho Zla :-D

537
Lenka
Reagovat

533 Novesly :-) … a jak tady kdysi někdo psal, oddá je nakonec druid pod baobabem :-) :-) :-)

538
Ela
Reagovat

535: Leni, podle IP mi to ukazuje okolí mého bydliště, i souřadnice se téměř shodují :-O

539
Lenka
Reagovat

538 Eli
to by bylo milé překvapení :-) i gábi má tady své kořeny :-)

540
novesly
Reagovat

538
podle Ip zjistíš i kde já se nacházím??

No asi jooo, vlastně když jsem měla webovky tak jsem taky koukala na ip adresy kdo tam chodí a odkud.

541
Ela
Reagovat

537: Ale ne dříve, než v roce 2012!!!

Mimochodem, vygoogli si vědmu jménem Omaro Obaroo, ta je též zralá na Bohnice, četla jsem o ní už koncem 90. let v Reflexu, ale to jméno si pamatuji dodnes. Tehdy měla utkvělou představu, že jí mimozemšťané dali pod kůži implantáty… Jaké, bohužel, neobjasnila :-D

542
Lenka
Reagovat

Eli – tak nakonec budeme chodit venčit spolu … taky mám doma vlkodlaka :-)

543
Ela
Reagovat

539, 540: Nojo, podle IP to jde zjistit, Novesly je ze středních Čech, severovýchodně od Prahy, že? ;-)

544
Ela
Reagovat

542: Jé, co máš za šelmu? Argouš miluje všechny živé tvory, ale nejvíc lálu, té oslintal i ňadra :-D

545
novesly
Reagovat

543 Ela
Skoro hele…Pha 9 …u nás je to ted IN, byl tady i Chuck Noris :))

546
Ela
Reagovat

545: Chudák váš místní bubák, než si šel lehnout, musel lozit pod postelí, jestli se tam Chuck neschovává!

547
Mazel
Reagovat

Proč ten Petr měl skoro celé vysílání stejný svetr a košili?

548
Ela
Reagovat

547: Mazel

Protože se inspiroval u Jeníka v oranžovém triku a doufal, že tento úbor mu zajistí vášnivou noc v režii Primy i s dodávkou růží a kondomů… Leč, zmýlil se.

549
novesly
Reagovat

Tak já se zatím také rozloučím….
za půl hodky vystřelím dítko do školy a já jdu obrátit byt vzhůru nohama, tak až potom najdu svůj noťas se zas přijdu podívat

Zatím ahojky a super pokec dneska taky :-)

550
Ela
Reagovat

Novesly, tak odpoledne, třeba do té doby aspoň na chvíli usnu :-) Úspěšný den!

551
Zvědavec
Reagovat

Ahoj lidi, zvlášť Báro. Lituješ sexu se Zdenkem? Jakej byl? :-)

552
Ela
Reagovat

551: Zvědavče, nepřipadá ti ta otázka poněkud impertinentní?

553
okkvp
Reagovat

Přemýšlela jsem o tom, jak se tu Petr propíral kvůli tomu jeho prohlášení o zamilovávání a odmilovávání každých 14 dnů . U něj je v tomhle jedinej problém – sympatie a okouzlení si plete s láskou. Když se rozhlédnu, tak lidí, kteří jsoud schopni navazovat vztahy s partnery každý měsíc s někým jiným jsou tuny. Třeba Bára to nakonec taky předvedla v poměrně zrychleném tempu se třemi. A nevím zda všichni zde diskutující (a tohle u Petra odsuzující) to sami nikdy v životě taky nevyvedli. Samozřejmě je to spíš výsada mládí, ale kdoví jak by to u všech bylo, kdyby i v pozdějším věku byli z nějakého důvodu nezadaní a ty krátkodobé vztahy by se nevyvíjely k něčemu zásadnějšímu.
Pro mě v tom nijak zásadně nevyčnívá z řady. Dokonce ani v tom, že si plete pojmy.

554
gabisollis
Reagovat

okkvp-ja s tebou souhlasim a myslim si ze se jich najde i vic kteri pak po nezdaru objizdi zkouset stesti u jine:-))jen jim u toho neasistuje kamera.:-)

555
gabisollis
Reagovat

elo-jaky ty mas prideleny zviratko?ja bych ti dala sovu:-))celou noc bych nevydrzela klabosit:-)Leni diky za info o jojce.:-)

Reagovat

Do clanku pridana videa s konci tatinku a maminky.

557
Ela
Reagovat

Gabi, já jsem jezevec, páč nemám ráda lidi a jsem solitér, ale tebe beru :-D

558
Kačka
Reagovat

Tak jsem opět tu,alespoň tedy na chvilku :-)) Nějak pořád nestíhám ale poslední díl a diskuzi si ujít nenechám.
Poslední díl jsem si vychutnala bez jediného odchodu od TV.
BÁRA….od Barči jsem ze srazu věděla dost i s tím jak to dopadne.Ale jsem člověk,který si počká i na druhou stránku děje.Ta mne ale jen utvrdila v tom,co jsem slyšela od Báry.Škoda,že ten Zdenda se zachoval jako spousta dalších procent chlapů na světě.Než aby řekl věci na rovinu jako chlap a postavil se k tomu čelem,přestal komunikovat.Přikláním se k názoru,že je ještě nevyzrálý,ale až dozraje,bude to fajn chlap.Chápu jeho pozici jako chlapa na MD,který i přes to pracuje a o dceru mu pečuje mezi tím zbytek rodiny.Nemá to jednoduché,na dceru je hodně vázaný ale jesle ještě nikomu neublížily.A pokud tvrdil,že by s přechodem do Prahy neměl problém a bydlení by měl u babičky a pracovat také chtěl a Báru o to více,tak můj dojem je takový,že nakonec se nechal ovlivnit pohodlností a jeho sestry,se kterými prakticky žil,na tom měly svůj podíl také dost velký.Nu což.Nepovedlo se.A možná to je tak nejlepší a nejspíše pro oba.Budiž jim oběma přáno hodně štěstíčka do budoucna a ať oba naleznou po čem touží.
MICHAL:
Jak jsem již psala u minulého dílu,tak u mne je to zklamání.Na druhou stranu má u mne jedno “ + “ za svůj názor k Míše “ že její máma vychovává dvě dcery Míšu a Sandru“ v tom jsem se s Michalem shodla.A přesně takový názor jsem měla už u dílu,kdy byl Michal u Míši na návštěvě.Tam bylo dost znatelné,kdo je tam ta autorita,která platí na Sandru.A jak sama Míša nechtěně včera potvrdila,když se jí v 16ti holka narodila,chodila do školy,pak do práce a pak dělala servírku a z toho mi nevychází nic jiného,než že tu Sandru ta Babička prostě měla více a vždy měla a bude mít na ni největší vliv.Věřím tomu,že Míša se musela také starat a že jí to máma nechala vyžrat do posledního,ale můj názor se tímto nemění a shoduje s Michalem.Michal mne na začátku opravdu zajímal,ale postupem času (když pominu různé vlivy na jeho chování) jsem došla k názoru,že jako kamarád ano ale partner do života by to pro mne nebyl.
(odpověď na dotaz: s Michalem jsem se dodnes nepotkala i přes to,že jsme si přes meil domluvili někdy v budoucnu kafíčko)
PETR:
Ubožák.
Jedno slovo mluvící z mé strany za vše.
On je opravdu z jiné planety nebo má skutečně 3/4 mozku v kalhotech,ale né vepředu.Který normální,podotýkám NORMÁLNÍ chlap by udělal to,co on a byl natolik zoufalý,že „objede“ zbytek účastnic ještě s tak debilníma připomínkama jako “ tak Šárce jsem ublížil,ale byla jediná….“ “ Jitka mne měla taky ráda,tak snad mne ještě bude chtít….“ “ nemohl jsem vzít na dovolenou dvě favoritky….“ panebože do koho jsi to duši dal? Takovou zoufalost a ještě se u toho nechat točit…… velebnosti chce se mi bl*t !!!!

559
Ela
Reagovat

Kačko, Míša je v nevýhodě musí dcerku vychovávat v jiných podmínkách, sakra, mít malou holčinu je jiné než těšit Sandru… Ale Sandra si maminku zaslouží!

560
gabisollis
Reagovat

radstar diky za ty videa:-)ja toho Zdenka celkem chapu,ta mala je opravdu moc mala a jit nekam do neznama na matersky…ale mel to rict na rovinu.

561
Ewers
Reagovat

558 KAČKA – Včera jsem tady dělal srovnání s „květákem“ . Na něj člověk jen tak nezapomene, ale Petr to podle posunul ještě o 3 třídy výš. Nebo se pletu? :-))))

A co se týče Míši, ta u mě spíš sbírala body do plusu až do konce RS. To, jak ustála ten poslední rozhovor u večeře s Hrochem, to klobouk dolů. Taky nesouhlasím s tím, že její maminka vychovává 2 děti. Ve většině případů to je totiž takové, když spolu bydlí více generací v jednom bytě. Prostě ten nejstarší má vůdčí slovo. Míša, i přes brzké těhotenství dodělala školu, nastoupila do práce. Kolik holek by se na oboje vykašlalo prostě jen proto, že mají dítě? Určitě dost.

562
Kačka
Reagovat

(559)Ela
já nikomu neupírám MÁMU nebo TÁTU…. A také vím,že oba vychovávají své děti v rozdílných podmínkách.
Michal sám a ve své domácnosti a Míša u maminky(babičky) ale právě proto jak a proč,mi Michalův názor souhlasí s mým.

563
anja
Reagovat

553 okkvp, zase souhlas s tebou, výstižné :)

taky jsem tady chtěla včera něco v tom smyslu napsat, že Bára za takový krátký čas dokázala vystřihnout tři „vztahy“, ale už mi přislo blbé ji ještě více dusit :)

ale nakonec, co je tom zvláštního, že když člověk opravdu hledá partnera rychle, rychle se „zamiluje“ a stejně rychle se prostě odmiluje – Petrovo „otřepal jsem se po týdnu a šel jsem dál“ mi nikterak závadné nepřipadalo, spíš mi připadalo divné jak se mu všechny mamky divily a jak ho odsoudily, to jakože má být tak, že po krátkém a neúspěčném vztahu má být člověk rok na psychofarmakach? to by asi dle uražené Jitky bylo v pořádku :)

564
Ewers
Reagovat

560 GABISOLIS – Zdenek byl zahnaný do kouta a situaci nezvládl. Navíc Bára moc tlačila na pilu. Není hloupá a věděla, že jaký Zdenek je. Kdyby ho opravdu milovala a stála o něj, tak mu s tím přechodem pomůže a třeba ho i podrží jako partnerka.

565
Kačka
Reagovat

(561)Ewers.. nepleteš,Petr skutečně Květáka přeskočil a získal si tím vedení,co by do „ubožáka“.A protože si myslím,že 4.řada se již točit nebude,toto vedení mu zůstane již na vždy :-))
Na druhý tvůj odstavec moc nemám co dodat,v něčem máš pravdu ale jinak si stojím za svým názorem.

566
gabisollis
Reagovat

ewers tak to si napsal vystizne!!:-)

567
gabisollis
Reagovat

ewers jeste jednou k ty 564-no ale to pro Baru nevyzniva moc dobre.dovedes si predstavit kdyby se fakt „zblaznil“prestehoval do prahy a Bara by ho za tyden poslala k sipku?no dobre osamostatneni jeste nikomu neublizilo ale….

568
Ewers
Reagovat

565 – KÁŤA – 4. řada bude, uvidíš. Už to tady psala myslím Lenka včera, že se pořád najde dost lidí, co do toho půjdou a budou stejně nepoučitelní :-))))) Docela se těším.
A co se týče Míši – v tom se neshodneme. Ale trhat si kvůli tomu límec u košile nebudeme, že ne? :-)))))))

569
xy
Reagovat

Baru chapu. Neslo o to, ze by Zdenek couval a nechtel se stehovat, ale o to, ze se prestal ozyvat a komunikovat a vubec tu situacni s ni neresil a neprobiral moznosti…

Petra bych pochopila, kdyby opravdu zalitoval, ze vyhodil Sarku a ze se radeji nezameril na ni a pochopila bych, kdyby to tedy u ni jeste chtel zkusit. Co me ale dorazilo bylo, ze kdyz to nevyslo a ni u te Sarky, ze jel s tim samym vysvetlenim jeste za Jitkou. To mi spadla celist. To bylo tak trapne, ubohe a zoufale…

Pobavilo me, jak Petr Pavle na lodi vycetl, ze od ni zrovna nebylo inteligentni cist soukrome zpravy jinym lidem (coz rekl spravne a slusne) a jedine na co se zmohla bylo rict, ze se nebude snizovat na jeho uroven…Proste Pavla nikdy nic neuzna, neprizna, nebo nedejboze se omluvi…

570
Kačka
Reagovat

(568)Ewers
no nevím,nevím s tou 4.řadou :-))
Myslím,že 3x a dost ale na druhou stranu,máš pravdu a někteří ostatní také…..lidská hloupost je nekonečná :-D
Ale podle mne ještě si myslím,že už tam nepůjdou se seznamovat,ale zkusit a užít si zákulisí natáčení a ještě se zviditelnit,takže to by byla další fraška jen k pobavení :-D

Ano límce u košile si rvát nebudeme,to není můj styl :-D

571
gabisollis
Reagovat

xy-ted jde o to jak spolu komunikovali.me Bara v tom poslednim dile prisla stejne jako na zacatku kdy striktne rekla svuj nazor a na nejake vysvetleni z druhe strany nebyl prostor.a ted -jedu na dovolenou Zdenek at se rozmysli za tu dobu co chce prestehuje se ale ne ke mne.TECKA….no takhle to vyznelo v tv pro me

Reagovat

Lenka (422): Bojim se, ze tvoji prosbu jeho muzskej mozek nedokaze zpracovat, jak uz jsem se mohl i ja nejednou presvedcit :D

573
Ewers
Reagovat

567 GABISOLLIS – Už jsem to psal včera, že je to hodně těžké hodnotit to jen z TV a pak něco rozumného napsat sem. Neznám osobně ani Báru a ani Zdenka. Ale………. Tu situaci asi opravdu nezvládla spíš Bára. Mě to prostě přišlo, že se vlastně odmilovala a spadla do reality ještě dřív, než se vrátila z té dovolené domů. A tohle “ přitlačení “ na pilu bylo nejjednodušší řešení, jak se Zdendy zbavit a přitom se neshodit před lidmi, kteří tu RS sledují. Kdyby ho opravdu milovala, tak ho podrží. Stačilo to začít řešit pomalu a říct mu třeba : Zdendo, já o Tebe moc stojím a pomůžu Ti s tím přechodem. Atd……….. I chlap tu oporu a porozumění potřebuje

574
gabisollis
Reagovat

ewers souhlas s tebou do posledniho puntiku.

575
Ewers
Reagovat

570 – KAČI – já s tím natáčním zkušenosti na rozdíl od Tebe nemám :-))))) Ale víš, jak to dopadne? Lidi se tam půjdou pobavit, od začátku se budou držet zuby nehty, aby se neopakovalo chybování v těch předchozích řadách, ale nakonec je ta RS vtáhne stejně do sebe a “ semele “ je. A co z toho plyne? Že se máme pořád na co těšit :-))))))

576
anja
Reagovat

569 xy, znám pár singlovek, které řeší to, že se jim jejich partner najednou přestane ozývat a nechce s nima nic řešit :) nebrání telefonu a neodepisování na sms je taky ale jeden ze způsobu odpovědi, já to sice zas až tak neschvaluju, ale pokud by mi to někdo na počátku vztahu udělal, beru to jako odpověď NE

asi ten Zdenek nic moc neměl s Bárou co řešit, ona mu totiž nalajnovala přesný nástin situace – jedu na dovolenou, za dva týdny (to je to ultimatum) mi řekneš, že ses rozhodl přestěhovat do Prahy, ale ne ke mně, protože tvou dceru Mates nesnese – Zdenkovi se to zdálo nepřijatelné, tak to vyřešil prostým nebráním telefonu, což imho značí NE

577
Ewers
Reagovat

574 GABI – ale znovu opakuji!!!!!!! Já vařím jen z čisté vody a z toho, co bylo vidět na TV. Když sem včera psala Bára, tak mi v tom zase tolik nepomohla, abych si udělal opravdu reálný obrázek. Ale tuším, že ten můj závěr nemusí být zase tak daleko od pravdy.

P.S. A to ještě nikdo z nás neví, co všechno bylo udělané TV štábem a navíc šikovně sestříhané

578
Jackolo
Reagovat

Sem to asi nepatří, ale Britové oznámili, kdo bude v porotě Británie má Talent. Vedle tradiční Amandy Holden to bude nějaký britský komik a největší úlet v podobě Davida Hasselhoffa(to se nepoučili, když ho viděli v Amerika má Talent?)

579
gabisollis
Reagovat

ewers jasne ja taky jen to citim jako ty a anja.:-)takhle to na me pusobilo v tv.nic vic nic min.

580
Kačka
Reagovat

(575)Ewens
no tak o tom žádná,v tom se shodneme :-))

581
Ewers
Reagovat

576 ANJA – Máš 100% pravdu v tom, že když se chlap přestane ozývat a nebo začne psát takové povšechné a nic neříkající smsky, že to je konec. Bohužel, většina chlapů je takových. Nemají rádi rozebírání, vysvětlování a řešení takových situací. Chtějí to ukončit bez vysvětlování, protože většinou by je žena v takových situací zahnala do úzkých, kde by neměl šanci argumentovat.

582
Dennis
Reagovat

Já se teda Zdenkovi vůbec nedivím, že se na ni vybod, takovýho sebestřednýho generála v sukních jsem dlouho neviděl.. :( K čemu jí to je, že je tak veleúspěšná atd. když ve svých letech musí hledat partnera v televizi. Každej normální chlap se na ni musí okamžitě vybodnout, o takovou ženskou bych si neopřel ani kolo, a to nemluvím jen o jejím vzhledu. Myslím si že Zdeněk asi počítal s tím, že by bydlel nějak u ní, pochybuju že by měl našetřený peníze, aby si hned mohl v Praze pořídit byt/pronájem, že by hned našel takovou práci aby to utáhl, a ještě by roční dítě šoupnul jeslí, protože Bářin rozmazlenej fracek ho u sebe nesnese.. :( Zdeněk má rozhodně na lepší ženskou, která nebude tak sebestředná a zahleděná do sebe a hlavně MLADŠÍ… Bára vedle něj vypadala jako starší tetička.. Nechci být zlej prorok, ale tahle ženská to bude mít hodně těžký a myslím že pokud se bude takhle chovat dál, tak asi toho pravýho chlapa nikdy nenajde, zase taková hvězda to není, aby si mohla dovolit se takhle chovat…

583
Ewers
Reagovat

582 DENNIS – ne vždy je rozumné napsat to, co mi slina na jazyk přinesla………. Ano, Bára je generál a bude muset to muset do budoucna trochu omezit, aby si udržela normálního partnera. Ale řešit jejich věkový rozdíl nebo Matýska, je přinejmenším hloupost a ani jedno nepadá na váhu.

584
Ewers
Reagovat

Kačko, Ty víš, kde bydlí Rainman?

585
Kačka
Reagovat

Myslím,že na věku v dnešní době mezi partnery vůbec nezáleží,pokud jim to spolu klape a jejich soužití má nějaký smysl a třeba je na místě i plnohodnotná fungující rodina,je jedno jestli je chlapovi o několik let více či méně,myslím,že v těchto případech jde o duševní vyzrálost obou a „TO“ proč spolu jsou nebo být chtějí.
Ze začátku mi Barča také přišla jako „generál“ a působila na mne dojmem “ jak řeknu tak to bude a přes to vlak nejede“,ale postupem času,z Báry se vyklubala stejně citlivá duše,která touží i po té něze,pohlazení atd. Nepůsobí na mne ani sebestředně.Je jen ctižádostivá a chce něco dokázat.Myslím,že je velice schopna nejen mít svou vlastní domácnost,mít malé děcko,pracovat a splácet hypotéku ale hlavně nedělá to jen pro sebe !!! Nehledě na to,že sama v TV řekla,že díky Zdeňkovi byla ochotna ze svých nároků zlevnit. Není lakomá ale to neznamená,že si hodlá na krk uvázat chlapa (ať s děckem či bez) a vydržovat si jej za každou cenu.Pokud zjistila pro ní zásadně důležité skutečnosti u Zdeňka pro jejich „budoucnost“ a bylo to neslučitelné s jejími představami,ukončení bylo to nejlepší řešení.
Teď se omlouvám,ale musím zase zmizet.Pokud bude ještě dneska trocha času,určitě se ještě zastavím :-))
Pěkný den všem :-)

586
Kačka
Reagovat

(584)Ewers
tak to opravdu netuším…nikdy jsem neměla tu potřebu to zjišťovat :-D

587
anja
Reagovat

583 Ewers, no on to Dennis v 582 napsal dost tvrdě, ale proč nenazvat věci a lidi těmi správnými jmény, že :)

pokud si Bára vybrala mladšího partnera, je logické, že by se měla postavit do role té rozumnější a zemitější, takže když už to mělo být tak, že by měl Zdenek následovat Báru, Bára by mu měla ve svém prostředí poskytnou zázemí, aspoň na dobu, než se Zdenek v cizím prostředí zadaptuje – no a ona mu nenabídla dost tak jakože nic :)

588
Ewers
Reagovat

587 ANJA – jenže mě to přišlo nejen tvrdé, ale i přinejmenším hloupé. Vůbec bych neřešil věk Báry a Zdenka a navíc psát něco takového, jako že Bára vypadá vedle Zdenka jako tetička atd. Bára je naopak veliice elegantní a hezká žena (i když není můj typ) , umí se vhodně nalíčit i obléknout (což minimálně polovina žen vůbec neumí nebo neřeší) a hlavně to umí prodat. S tím věkem je to další úlet od Dennise, protože ve vztahu platí přesně to, co pro Kofolu : Když ji ( ho ) miluješ, není co řešit. A s Matýskem to už byl 100%ní přehmat. Je to malý kluk, který je od malička zvyklý na Báru a na to, že ona city dává najevo jen jemu. A najednou vidí, jak jeho maminka drží v náručí jiné dítě, hraje si s ním, směje se………. Jeho reakce byla úplně normální a přirozená. Tak to by reagovala většina. Dětskou duši je potřeba vnímat jejich rozumem a ne rozumem dospělých

589
anja
Reagovat

Pavla a její Plog mě nepřestává fascinovat :) ta ženská si stále myslí, že bez jejího vypisování se o Petrových nedostatcích by asi svět kolem ní zhynul na nevědomost :)

Petr si svůj profil v seriálu vybudoval sám, skutečně na to nepotřeboval Pavlu, smutné je, že v porovnání Pavly a Petra mi jako větší blbka a slizoňka /teď používám invektiva, která dostává za ucho Petr :)/ Pavla vychází daleko hůř než pan obviněný :) celý podzim se Pavla snažila přikládat polínka do Petrova ohníčku ve kterém se plácal, až si podpálila sama svou vlastní hranici a pro mne na ní shořela

a to hlavně tím, jak se od počátku snažila dehonestovat nejen Petra, ale hlavně Šárku, asi mi navždy zůstane utajeno, co ta Šárka tak děsivého Pavle provedla, že se o ní musela tak hnusně na Plogu vyjadřovat, protože podle mne se Šárka jako jediná z Petrovy tlupy zachovala velmi solidně a fajn, pro mne ve finále nevyšla ani jako hloupá ani jako zlá, ale jako normálně v pohodě ženská bez nějakých nekorektních úmyslů

590
Lantana
Reagovat

Kačko (558) – v podstatě souhlas.
Dodám jen, že Petr potvrdil co Pavla psala v blozích (některé věci už potvrzovaly dříve některé z účastnic) a co se týče SMS, která se tady (dříve) celkem plamenně rozebírala, upřímně – vidět, co je P. za „chvosta“, nejspíš bych jí Andree, dle okolností, přečetla také. Nemyslím si, že Pavla a SMS byly nějak zásadní pro Andreino rohodnutí – řekla bych, že Pavlina společnost Andree pomohla, ale pro Petra (a pro dramatičnost pořadu) to byla fajn příležitost na co/koho hodit „hrdinův“ neúspěch. Hodně jsme toho neviděli a naopak Petrovy zpovědi, co viděly maminky až při vysílání pro ně musely být pro ně útok na bránici i na žaludek. Měla jsem za to, že někdo, kdo má nadstandardně větší ego než mozek a věří, že je vyvolený k záchraně zbytku lidstva po „konci světa“ už nemůže překvapit a – stalo se: 2x a ještě jednou na dotočné. Jeho sebestřednost a výše zmíněné ego mu, naštěstí pro něj, neumožňuje vidět jaký je ubožák. Jinak by to bylo na nějaký čas pohybu „kanálama“, nebo na mašli.
K Báře – působí dominantně, ale co se týkalo plánování společné budoucnosti, potom svéprávný Zdeněk mohl a měl POPŘEMÝŠLET a až poté odkývat či neodkývat – možná je v tom nezralost (ačkoliv následná zbabělá „metoda mrtvý brouk“ není doménou mužů konkrétního věku – a bohužel ani neobvyklá).
Každopádně moralizování (už nevím čí a nechce se mi to hledat) stran Bářiných vztahů, v a po RS, je trochu trapné a urážky, navíc dětí!, vyloženě hloupé.

591
anja
Reagovat

588 Ewers, no mě třeba Bára nijak extra svým fyzičnem neoslovuje, našlo by se víc daleko hezčích a hlavně štíhlejších a mladistvě vypadajících pětatřicátnic, povrchně jsem ji tady hodnotila xkrát :) ale dokážu pochopit a respektuju, že některým mužům, nebo kldině i většině mužů se Bára líbit může

592
Ewers
Reagovat

ANJA – Pavla zapomněla na jedno důležité přísloví : Mlčeti zlato ………. Ať už se to týká jejího blogu a nebo i vystoupení v RS. Své chování dotáhla „ad absurdum „

593
gabisollis
Reagovat

anja 589-tleskam:-)ja ted od tamtud prisla a zatim se z toho vzpamatovavam.

594
George
Reagovat

RS skončila. Byl to krásný trenažér pro studenty psychologie.
Vystřídalo se hodně různých typů, povah. I přes velmi výraznou omezenost RS a střih bylo co sledovat.
Ne všichni by mohli sloužit jako vzor racionality, emoční stability….blabla.
Mezi všemi však vynikala Pavla. Nešťastná, zakomplexovaná, ubližující, intrikující. S patologickou touhou se prosadit, ničit vztahy, na kterých neparticipuje. Měla právo tak soutěžit, avšak u většiny diváků obdiv nezískala.
Nesouhlasím zcela s výrokem jedné z diskutujících, že je přechytralá semetrika, která muže bude denně psychologicky rozebírat…….Není ani psycholožka, ani filozofka.

595
Ewers
Reagovat

591 ANJA – Tady to musíš brát podle : Jeden má rád holky a druhý vdolky……….. Bára má bohužel takovou postavu a asi s tím nic neudělá. Je takový typ. Ale na druhou stranu dokážu ocenit, jak se obléká a líčí. Umím si jí i vzhledem k jejím komunikativním schopnostem představit na postu výkonné manažerky.

596
anja
Reagovat

590 Lantana, co se týče toho EGA, tak tohle tam imho zaprezentovali a vytasili dost tak jako všichni :) jeden vedle druhého se mi tam jevil jako regulérní sebestředný egoista a sobec, ať už to byl Michal, Bára, Pavla…. nakonec i ta Andrea a Jindřiška, ale to bych musela více všecko rozebrat :)

jediná snad kdo se neukázal v sobeckém světle, byla irena Gao a Šárka od Michala a Šárka od Petra…

597
Ajda
Reagovat

RadstaRe,
mockrát díky za všechna videa, která jsi k článkům po celou dobu vysílání pravidelně přidával :-))

598
Ewers
Reagovat

594 GEORGE – tak to Ti ihned podepíšu. Psycholožka ani filozofka sice není, ale ona sama si o sobě myslí pravý opak!!!! Viz. její chování v RS a její blog. Navíc je to taková non verbální sadistka, protože jí vyloženě těší a rozradostňuje, když může ubližovat a ničit vztahy druhým.

599
Lantana
Reagovat

anjo (589), rozumím tomu, že Ti Pavla nesedla, ale zkus si na chvilku uvědomit, že Ty (a drtivá většina, samozřejmě) hodnotíš podle toho, co Ti v TV naservírují a ona píše ze svého pohledu, ale také z pohledu někoho, kdo tam byl, viděl, slyšel a zažil i to, co jsme neměli možnost vidět, a nesetříhané. Fakt je ten, že už minimálně od Kačky tady víme co dokáže střih a co dělá režie. No nic, jen taková poznámka, no.

600
anja
Reagovat

599 Lantana, já ale můžu hodnotit jen z tv a z toho co Pavla píše na Plogu, no a z toho hodnotím Pavlu jako nepřijatelnou a nechutnou osobost, ale neberu nikomu jeho opačný názor

trochu cítím, že v mnohých diskutujících převažuje nesympatie k Petrovi, proto u nich Pavla vychází jakože kladně, anebo nějaké soucítění se ženou jako se slabším elementem anebo já nevím co, každopádně ale neodsuzuju lidi, kteří berou Pavlu pozitivně, ať si ji klidně tak berou, jen prostě já ne :)

a pochybuju, že Pavlu někdo ze štábu nutil mluvit to co tam mluvila, nikdo nikomu nemůže vložit do úst nějaké věty, které dotyčný sám nechce říct, takže na nějaký extra zásadní přestřih nebo manipulaci ze strany štábu zas až tak nevěřím :)

601
gabisollis
Reagovat

lantana-ja treba osobne bych ji „vydychala“ v tv,ale plogujici a odpovidajici na dotazy je pro MNE absolutne neprijatelna!:-)

602
anja
Reagovat

594 George, souhlas, není ani psycholožka ani filozofka, ale myslí si, že je :))

603
Ewers
Reagovat

599 LANTANA – pro většinu diskutujících tady tohle nebyla první RS a tak ( nejen od Kačky ) víme, co umí udělat střih i scénář. Bohužel na Pavle se shodujeme podezřele skoro všichni. I když beru to, že určitě nejsme reprezentativní vzorek sledujících RS :-))))

604
anja
Reagovat

601 gabi, já bych asi měla taky na Pavlu názor o hodně shovívavější nebýt toho jejího Plogu :) dostala jsem šokantní křeč hned při prvním jejím článku a pak už jsem se jen utvrzovala ve svém názoru :)

ale ten její medajlónek byl naprosto uchvancancující – takový jakože máslovo medový, to jsem vážně nemohla :) kdybych neměla už zafixovanou tu její blogovou štvavou kampaň proti Petrovi a Šárce, podle medajlonku bych pavlu brala za úřasnou ženu s velkým ž :)

605
Bára
Reagovat

Dobré skoropoledne :-)

585 Kačka
Děkuju Kači,napsala jsi to velmi výstižně :-)

606
Martin
Reagovat

Ta Bara je strasnaaa…

607
gabisollis
Reagovat

anja-presne!!:-)a zahada ctyr kopacek taky vysvetlena!:-)no uz jste nekdo dostal kopacky od nekoho kdo o vas nestal a vy o nej take ne?????to dokaze jen pi.P!!!

Reagovat

Ajda (597): Neni zac. Ja zase dekuju za skvele a vystizne rekapy, uz se moc tesim na ten zaverecny. Doufam, ze brzo zacnes zase o nejake RS psat.

609
Lantana
Reagovat

Osobně mám na Pavlu názor tak nějak neutrální, v něčem mi sedla v něčem ne, něco bylo trefné, něco zbytečné, totéž můžu říct o jejích blozích. Možná jsem i trochu ovlivněná tím, že o ní (i o Petrovi) padlo pár slov na srazu, tím, že její slova potvrzují i ostatní účastnice, nebo shodou s tím jak jsem si Petra odhadla na začátku. Každý jsme nějaký ;-)

610
anja
Reagovat

597 aa jo :)) teď bychom vlastně měli děkovat :)) Ajda už začala, takže já se přidám

děkuju majiteli panáčka za úžasný azyl a za možnost se vykecat na téma HSTM, děkuji RadstaRovi ze videa, za přepisy básniček a za to, že „je takový jaký je“ :), děkuju Ajdě za bezva rekapy a za bezbřehou trpělivost s náma všema diskutujícíma, děkuji všem diskutujícím a glosujícím za názory, ať už byly pro mne přijatelné nebo nepřijatelné, všech bylo stejně potřeba :) a děkuju hlavně za ty glosy vtipné a úsměvné v čele s kocovými a Bobby Browna :)

Reagovat

anja (610): Ty ze me nechces mit praveho muzskeho ?
:-O I kdyz vlastne se nedivim, pak by si ze me asi nemela takovou srandu :D

A kdyz jsme u tech diskutujicich, tak jim dekuju taky. Hlavne tem, kteri sem neprisli jen prudit a honit si tu sve ego na ukor druhych. Diky.

612
Zvědavec
Reagovat

ELo, když to musíš vědět, tak připadá, ale co je ti do toho?? Ty, jak jsi tady zmodrala, tak jsi i „zmoudřela“, ne? Pro mě bylo lepší, když jsi nebyla tolik vidět. Ješte chytře prozraď, že jsem z Prahy, vidíš IP, tak jsi z toho celá rozjařená a musíš to všem dávat najevo?? Co ty víš? Třeba si jen testuju, jestli Bára na takovou otázku odpoví, respektive jak a vůbec mě nezajímá, co mezi nima bylo. Klid.

613
gabisollis
Reagovat

uz jsme u dekovani?takze finito?:-)tak ja take dekuji vsem!!:-))

614
Ajda
Reagovat

Děkovačka probíhá a diskuse jede dál :-))

615
gabisollis
Reagovat

ajda dekovani neni nikdy dost stejne jako darecku uz se tesim na ten od vas.:-)

616
Ajda
Reagovat

615 gabisollis, jen se těšte. SUNíčko to už hezky balí, pak zazvoní zvoneček a bude tady dáreček :-)

617
anja
Reagovat

611 RadstaR, co to zas meleš :) o tvém mužství a chlapství vůbec nepochybuju a nikdy jsem nepochybovala, a to ani v době, kdy jsme se dohadovali do krvava :) a chlapů, s kerýma je sranda a kteří mě dokážou pobavit a rozesmát si odjakživa cením

s tím honěním ega některých tady máš pravdu, mě to taky jakože otravovalo, ale ve výsledku – kdyby nebylo takových diskutujících tak by to tady zas nebylo ono :) fajn, že jste to vy admini ukočírovali, občas „to-bylo-o-držku“, Ď!

Reagovat

anja (617): Vsak ja vim. Jen si ze sebe delam prdelky. Musim se ke konci prece jeste nejak znemoznit no ni ? :)

619
okkvp
Reagovat

Každý hodnotí účastníky RS buď porovnáváním sám se sebou, s tím jaký si myslí že sám je, jaký by chtěl být nebo jaký by naopak být nechtěl a pak s tím co odněkud zná, viděl, zažil. V tomhle pro mě vychází z téhle řady nejhůř Michal a pak bohužel ta Pavla. Petr mi nevadí – pro mě je neškodnej šašek.
A mimochodem, podle mého důvěryhodného nestranného zdoje umí být k ženám i pozorný.

620
Ústí n/Labem
Reagovat
621
anja
Reagovat

ještě musím poděkovat babám ! :)))

okkvp – za to, že mě donutila přemýšlet o dalších různých detailech, které jsem ani já, detailistka, nepostřehla :), a taky dík za její specifický humor

Lence za tu delikatesnost a diplomacii, kterou tady předvedla i ve vypjatých situacích :) toho já se nikdy nenaučím, takže tiše závidím :)

gabisollis za to, že jsem mohla být stabilně s ní na stejné vlně, a za její neuvěřitelnou akčnost a dokonalé špehounství na externích diskuzích :)

díky!

622
okkvp
Reagovat

anja : já děkuji řízení osudu, že jsem našla trpělivost se tě naučit číst a nejančit po první větě tvého příspěvku :-)

Panáčkům děkuji v duchu průběžně od té doby co jsem tyhle stránky před lety prvně na čísi popud objevila.

623
Akcinel
Reagovat

Prosím vás, proč ten Michal nedal té Šárce pusu na uvítanou, dyť to je fakt mazec, takhle ji vynechat. Asi jsem byla špatný divák, ale co se stalo tak strašného, aby se k ní zachoval jak nevím k čemu? Akorát si kvůli němu nabila ústa…
Jinak Peťa je osamělý jezdec, který brázdí republiku a hledá ženu. Možná postupně rozšíří svoje působiště na celý Schengen a pak možná nevěsta přes internet z Thajska? :)

624
gabisollis
Reagovat

anjo :-DDD ja ti uz lichotila kdyz jsem se zapojila do diskuze a je fakt ze driv kdyz jsem jen cetla tak jsi me zaujala nejvic a jsem rada ze mame hodne podobne nazory.jinak jmenovite-BB,Leni,Mischa,okkpv,jenkaa,admini(samozrejmost)no a vcera me prekvapila lischka alias kryspina!doufam ze jsem na nekoho nezapomnela!!!!takze diky!!

625
gabisollis
Reagovat

akcinel-hmmm to by me taky zajimalo(uz jsem to psala vcera)odpoved zadna.co mu ta chudak zmasakrovana z kola Sarka mohla udelat?:-(nemam poneti

626
okkvp
Reagovat

gabi – stejně jako se už asi nikdy nedovíme, co se tak velmi dotklo Báry od Pačesa. Ale možná v obou případech lépe, že to nevíme.

627
Kačka
Reagovat

Tak mám ještě chvilku čas a přišla nahlédnout,co je nového….a ejhle…začínám být dojata :-D
Děkovačka a loučeníčko :-D
K tomu jen dodám,že “ NESNÁŠÍM LOUČENÍ….“ a tak já se prostě loučit nebudu :-D

628
Andrea2
Reagovat

Náhodou se mně včera líbilo na Petrovi, že řekl Pavle co si myslí o ní , ve věci té sms … a jak říkal něco Andrei, tak Pavlínka, jak se xichtila a vstupovala jim do toho … no dneska už se obhajuje na svém blogu …

629
Anonymní
Reagovat

Ahoj, diskuzi jsem jeste necetla- alemam dotaz – Kde byl ten slibovany happyend? Byla to ona predvidatelna znouzectnost a vycucanost z prstu- zasnubni prsten? Nebo nas ceka jeste jeden specialni dil s happyendem podle papiru?

630
anja
Reagovat

627 Kač, žádné loučeníčko :) afterparty teprv začíná

631
gabisollis
Reagovat

andrea-to se ani nedivime ta dokaze obhajit vsechno!!jen u nekoho ji to neprojde.:-)

632
Ajda
Reagovat

Svatební fotky Františka – nevěsta je … zajímavá!
(musíte projet první fotky jiné svatby, až pak ke konci je ,,náš“ Franta.

633
Ajda
Reagovat

628 – přidala jsem ti ke jménu dvojku, to jen aby ses nám odlišila od druhého nicku Andrea, což je pravá A. z RS :-))

634
gabisollis
Reagovat

wau tak to je narez….nechci byt pichlava ale…:-DDDDDno ty skripce v hlave a kerka na rameni.si pockam na anju.:-DDDD

635
okkvp
Reagovat

632 : jj, vypadá, že ta se s tím nepárala

636
Lantana
Reagovat

623 a 625 – nevím proč M. nedal Šárce pusu (víc jeho reakcí bylo prapodivných), je mi líto, že měla nehodu, přeji jí ať se zotaví co nejdříve, ale její hláška, že měl vzít helmy mi připadala trochu trapná, protože on kola nejspíš nezajišťoval a před jízdou bez helem varoval (že měl po úraze svoje kolo i svojí helmu, na kterou je zvyklý mi přijde logické), Šárka tehdy navíc paradoxně řekla, že bez helmy jezdí běžně. Nehoda byla nešťastná, ale NÁHODA.

637
Kačka
Reagovat

(630)anja
no tak to doufám :-D
Od zítra mám zase více času,tak tu budu více a pevně doufám,že ta ZOO se tu jen tak nerozpadne :-D

(628)
no mne už se příčil ten moment,kdy A s P diskutovali o jejich NEbudoucnosti a když mluvila A tak jí pí P zezadu hladila po paži a pak jim do toho začala kecat a ještě něco o úrovni…. myslím,že ona by měla mít to 1. právo zúčastnit se výpravy do Afriky se svým NOE Petrem a zkusit zachránit hlavně sebe navzájem.

(632)Ajda
mrkla jsem a nevěsta…je vskutku „zajímavá“ nejde mi ani o vzhled,on ženich také není zrovna šampónek,jen by mne zajímalo,co je dalo dohromady? Že by společná minulost? :-D

638
Lantana
Reagovat

Akorád tam mají (možná už to opravili) „manželé Černých“, zprvu jsem si myslela, že se ženich bude jmenovat po nevěstě.

639
gabisollis
Reagovat

lantana tak to souhlas.ja nenarazela na helmy ale jen ze jsem nepochopila co mu udelala aby byl tak odtazitej,neprijemnej atd.no ale to byl i k Jindre…

640
Ajda
Reagovat

Kačko, přesněji – zajímavý pár :-)) Zaujal mě její účes.

641
gabisollis
Reagovat

ajdo to me tez!!:-DDalespon si mohla vzit bily skripce:-DDD

642
koc
Reagovat

:-o .. dneska je to sama dekovacka :-o

643
okkvp
Reagovat

Ajdo – správně vyvážená ranařka a diblík ;-)

644
Ajda
Reagovat

636 Lantana,
ono tam vůbec nešlo o helmy, ty ženské jsou dospělé, nikdo je za ručičku vodit nemusí. Máš pravdu, tam to celé byla náhoda – nehoda. Tam to spíš později skřípalo postojem a dalším chováním Michala k Šárce. To jeho – Šáryno, já tě nikam nezvu, to mohlo být řečeno jinak a závěr? Neubylo by ho, kdyby jí tu pusu mlasknul.

645
Kačka
Reagovat

(640)Ajda
no jasan to mne také….v jednoduchosti je totiž krása tak proč to tak nenechat,když na sebe mohu více upozornit :-)) (mimo to si přece bere TV STAR) :-D

646
Ajda
Reagovat

641 gabisollis,
u nás se říká, že modrá u nevěsty znamená modřiny. S Františkem v zádech… nevím, nevím.

647
koc
Reagovat

mi nikdo nepodekuje za Pleskove clanky ? :(

648
Ajda
Reagovat

Koci, díky a díky za osvětové OT i za to, že tě včas přestaly bavit (OT :))

649
gabisollis
Reagovat

koc ja ti dekuju ze jsem prevzala za tebe(nevedomky) spionazni akce u sousedu a na plogu a na streamu a na iprime!:-)))jinak za plesk dik.:-)

650
koc
Reagovat

uff :) tak ja dekuju za podekovani :) a timto bych chtel podekovat svemu dentistovi, proktologovi, kardiologovi a psychyatricce ;-)

651
okkvp
Reagovat

koci děkuji ti za plesky :-)
nejen za Plesky, ale i za třesky, pecky i neutrální posty a vůbec – vždycky je fajn, když je mezi hejnem bab nějakej normální chlap

652
Lantana
Reagovat

gabisolis (639) – mě napadlo, jestli tam někdy mimo kamery třeba neproběhly nějaké výčitky stran nehody, nebo (toho hodně necitlivého) vyřazení. A btw. také nevím, proč by se podle Ireny Gao měl Michal omlouvat Šárce za její nehodu. Každopádně je cholerik a beran k tomu, pro takový typ člověka je myslím vůbec účast v režírované RS celkem mimo, nakonec to bylo i dost vidět. S choleriky mám dost zkušeností – na jednu stranu mazec, ale musí se to s nimi umět (a moc lidí to nezkousne, odradí, nebo přímo odpudí – což chápu).

653
gabisollis
Reagovat

no na zaver uz to nebudu menit- takze vsem doporucuju juknout na iprimu pod pi.P foto.moooc hezke komentare!:-))))

654
gabisollis
Reagovat

lantano v tom se shodnem:-)za nehodu on nemohl.ale to chovani me fakt hlava nebere ja zadneho cholerika neznam.

655
anja
Reagovat

takže vážení, podle Pavly Šárka pořád ještě nedostala tu správnou dávku negativních reakcí a tak Pavla jede dál protišárkovské drama na svém blogu v komentářích právě teď

takže doufám, že se všichni přidáme a tej Šárce to pořádně vytmavíme jaká je zákeřná bojovnice se skrytými jadernými zbraněmi a jak by bylo nebezpečné se k Šárce byť jen otočit zády

656
kapi
Reagovat

Kde je onen happyend?

657
Ajda
Reagovat

PŘERUŠUJI DĚKOVÁNÍ KOMUKOLI ZA COKOLI A POKRAČUJEME V DISKUSI.

658
okkvp
Reagovat

kapi – nikdo nebyl zavražděn ani nikdo neumřel na smích a vyčerpání

659
gabisollis
Reagovat

anjo-vis jak ji musela Sarka dostat tim ze Petra odmitla??a timto dekuji Sarce ze me nezklamala!!!!

660
Anonymní
Reagovat

happy end je přece Míša a kameraman :)

661
George
Reagovat

Myslím, že soutěž nabízí i nadále zajímavé hypotetické psychohrátky. Jak by se vyvíjel uměle vytvořený vztah Pavly a Michala? Uchýlil by se Michal brzo k fyzickému násilí? Rozbil by svojí agresivní jednoduchou přímočarostí její pseudopsychologickou bublinu?

Představuji si ten vztah, někde na ostrově, a najednou mi Michal nepřipadá až tak nepříjemný. Možná by mohl být jejím dobrým životním terapeutem. A možná by se z něho vyklubal Petruccio…..

662
okkvp
Reagovat

659 : i bych řekla, žes jsi trefila laťák

663
koc
Reagovat

657 – :-o .. tobe podekuju taky ale chce to spravne nacasovani ;-) .. jeste si nesplnila ukol napsat rekap

664
kanárek
Reagovat

644-ahoj
a) třeba se bál, aby si to zrovna ona nevyložila jinak
b) bylo mu trapně a měl mírné výčitky svědomí
c) bál se, aby její zranění nebo smůla ebyly nakažlivé…to by zrovna u něj mohlo být fatální

665
okkvp
Reagovat

George : nepokoušej, odvážné teorie se vedou vedle :-)))

666
George
Reagovat

Kde vedle?

667
okkvp
Reagovat

u slovenských farmářů

668
koc
Reagovat

666 – u Farmare

669
kanárek
Reagovat

Tak a chlapci, teď mi ještě řekněte, komu z vás se líbí ty hoodně barevné nehty na ženách.
U Báry se mně moc nelíbila na konci dílu v jejím líčení ta předlouhá linka.
Pokud se to však mužům líbí, že bych se inspirovala :-)

670
Lantana
Reagovat

gabisolis (654) – to je normální, cholerické náladičky pobírá málo hlav :-)), každopádně s beranama (a já potkala dost lidi toho znamení, na které ta charakteristika fakt seděla) nehneš, když se šprajcnou. S tím koresponduje i to, co někdo psal, že z Michala byl štáb vyjančený, protože si dělal co chtěl a „neposlouchal“. Kombinace s cholerickými výbuchy je potom přímo „vražedná“.

671
EvcaK
Reagovat

352 anja a 356 Dan :) Ne se nelekejte, až tak jsem to s těmi náročnými single nemyslela. Jako mladá jsem si špatně vybrala, o tom není pochyb (byl jemnější verze Michala – takže to asi uznáte, že to nebyla dobrá volba, ale bylo mi dvacet, takže za to může mladická blbost:). Vydržela jsem to deset let, dýl už se to fakt nedalo. No a mezitím se ti báječní muži asi rozebrali, navíc podnikám a pracuji z domova, takže v mém případě je asi single nejlepší volba:) Mám kamárádky a kamarády, které mají báječné protějšky, takže v žádném případě nepochybuji, že svět je plný báječných mužů a žen:)

672
Ajda
Reagovat

663 koc,
já dnes tak stíhám jen sem občas nakouknout, rekap až zítra.

673
koc
Reagovat

669 – uz sem to tu psal v minulosti .. je to hnus .. ale stejne to zeny nedelaj kvuli muzum ale ze se jim to asi zda hezke

674
Anonymní
Reagovat

[669] nelíbi se mi dlouhé nehty (takové, co hodně přesahují prsty). Barevnost může být ok, podle okolností, oděvu atd.

A mně se náhodou ta linka líbila. Bára má takové malé a kulaté oči a ta linka je opticky prodloužila. Fakt jí to slušelo.

675
koc
Reagovat

jinak Bara vypadala velmi sikezne s tema brylema .. jka je sundala uz to nebylo ono

676
kanárek
Reagovat

674
Aha, já to napsala nepřesně, linka se mi líbila, ale přesah bych jí tak o polovinu zkrátila.
Měla pěkné vlasy.

677
George
Reagovat

Ještě nutno poznamenat.

1. Pavla je nešťastná žena. Je si sama sebou velmi nejistá. Ví, že není schopna navázat kvalitní vztah, takový, jaký by si sama představovala, po jakém touží. Proto se snaží nějak prosadit, touží po uznání. Proto ty intriky vůči konkurentkám v soutěži, proto její skrytý boj proti nim a Petrovi, skrytá snaha po jejich vzájemném štvaní proti sobě.
2. Proto i ten blog. Ona se snaží vše vysvětlit, dodávat zákulisní informace, dále pomluvit ostatní. Je to opět jen skrytá a patologická touha po uznání.
3. Ač intelektuálka rozhodně není, snaží se vžívat do té role, stylizuje se do role, na kterou nemá vzděláním, vědomostmi, schopnostmi…..A protože okolí nereaguje vždy tak, jak by chtěla, je frustrovaná.
4. Ona nemůže nenavázat kvalitní partnerský vztah. Prostší muž by nesnesl její neustálé „psychologické“ rozbory a jalové úvahy. Ten vyznává jiné hodnoty – jasnost, přímočarost, klid, pohodu. To ona dát nemůže.
5. A inteligentní a vzdělaný muž by se jejím expozé vysmál.
6. Pavla je vlastně nešťastný člověk k politování, který jen kope kolem sebe a touží po uznání. To nepřichází a nepřijde.
7. Smutné je jenom to, že ubližuje lidem.

678
Lishka v kurniku
Reagovat

No, kanárku, a jsi v háji jako Baťa s dřevákama – jednomu se líbí, jednomu ne. Asi bude nejlepší udělat se tak jak se jedna líbí sama sobě a doufat, že potká chlápka naladěného na podobný vkus. Není nic strašnějšího, když se ženská navleče do něčeho nemožného v čem se necítí sama sebou, jenom proto, že se to chlapům údajně líbí – špekatá navleče bokovky a vyvalí sádelnatý břich, křivonohá v mini a celkově dáma při těle si k erotickým hrátkám nasouká tanga, co se jí zařezávají až jánevím kam.
Každej Honza najde svoji Káču. A i ta se zelenejma nehtama nebo rudejma dlouhejma má šanci najít někoho, pro koho to je ten správnej rajc :oD

679
okkvp
Reagovat

677 : podpis

680
kanárek
Reagovat

678
Jo, jo, je to fifty fifty…jak se tak dívám do své kouzelné kosmetické taštičky mám na výběr mezi růžovou a růžovou. nechám to teda na ní .-)

681
okkvp
Reagovat

679 : ještě bych dodala, že ona nejvíc ubližuje sama sobě.

682
anja
Reagovat

661 george, ano, mně se taky Michal zdá vedle Pavly jako milý, klidný a hodný hoch :)

683
kanárek
Reagovat

Kamarádčin milý na sebe třeba nenechal sáhnout, když měla nehty nalakované na černo :-)

684
anja
Reagovat

677 George, vystihnul jsi Pavlu dokonale /ostatně ty dokonale vystihneš dost jakože všecko :)/, akorát u mne teda ona nenajde ani špetku nějakého politování, to fakt ne

685
anja
Reagovat

683 kanárek, no ony ty výrazné barevné nehty se teď dost staly módní, po dlouhé době vystřídaly klasickou francii (bílé špičky) – takže to je věc vkusu, já to jakože střídám, nedávno jsme měla předlouhé umělé tmavě fialové, teď mám svoje krátké jen s průhledným lakem

686
Olina
Reagovat

Je divný, že Bára po třech dnech společného soužití zjistila, že Mates trpí a nesnese malou holčičku. Proč se nesnažila více o sblížení dětí? Mates by zůstával ve svém prostředí a na malé holce se chce,aby šla do jeslí, změnila bydliště a zůstala s otcem sama někde v podnájmu? Přitom by Bára očekávala pomoc s Matyášem,ale sama nenabízela nic. Ona je velmi pracovně vytížená, jak ráda říkala. Myslím, že ji Zdeněk včas prokoukl, hlavně její přístup k dětem.
Ta holčička by rozhodnutím Báry trpěla nejvíce! Zdeněk, že se neozval, nezavolal…bylo to zbabělé,ale adekvátní odpověď Báře.

687
anja
Reagovat

ale vážně nechápu, proč Pavla ještě skoro půl roku po natáčení si bere na mušku Šárku a proč na ní kydá a kydá

688
anja
Reagovat

696 Olina, souhlas

689
okkvp
Reagovat

OT anjo, tohle mi nedělej, já teď byla chvíli vedle a hned mi to v hlavě šrotuje k vidlím a mlékostroji ;-)

690
George
Reagovat

Dejte, prosím, někdo ještě jednou odkaz na plog. Děkuji.

691
okkvp
Reagovat

690 máš jej mít
esterka.zacit.cz/clanky-o-hstm/

692
Felixa
Reagovat

Jsme pravidelnou čtenářkou této diskuze, ale až přečtění některých výše uvedených příspěvků mě donutilo poprvé aktivně reagovat, a to ohledně Báry. To, co jsem viděla v TV, pro mě jasně vyznělo tak, že Nevím, jak to je v realitě, ale to, co jsem viděla v TV, ve mě vyvolalo naprosto jednoznačný pocit, že zásadní problém u Zdenka je požadavek Báry, aby si našel práci a byl schopen se sám o sebe postarat; že v tuhle chvíli otočil a začaly vytáčky, proč to nejde. Proboha, to je snad normální, že zdravý, dospělý muž pracuje, já bych taky nemohla žít s chlapem, kterého bych měla „vydržovat“. To by měla Bára živit 4 lidi a ještě mu být „morální oporou při jeho zvykání na nový život“? To by bylo, jak kdyby si pořídila další 2 děti a zůstala dál samoživitelkou. A zcela souhlasím, vztah na dálku v této podobě = jen prodlužování pomalého rozchodu, i díky skutečnosti, že Zdenek na tebe evidentne ani psychicky, ani intelektualne nema.
Jinak Báro, klobouk dolů, moc ti to slušelo, kdybych byla chlap (a ne heterosexuální, vdaná žena), hned po tobě vyjedu, jsi fakt kočka. Moc držím palce, ať ti to vyjde, z vlastní zkušenosti vím, že úspěšné, samostatné ženy to mají ve vztazích těžší, neboť to jen málo mužů rozdýchá (ty narozdíl ode mě jsi kočka, závidím ti minimálně ty „horní“ přednosti (o:), ale uvidíš, že najdeš skutečně sobě rovného partnera.

693
andílek
Reagovat

Baro,byla jsi super,at nejsem příznivcem reality show,tak ty jsi tam byla jediný člověk,který fungoval na 100 % od začátku do konce.Jsi inteligentní ženská a můžem být právem na sebe hrdá!

694
Lishka v kurniku
Reagovat

Hi, Felixo, já vím, že je to kapku netypické, ale neušlo ti, že je Zdeněk na rodičovské dovolené? Pak mi ty komenty jakoby skoro byl málem příživník, připadají trochu mimo mísu. ´Kdyby se v tomhle duchu vyjádřil nějaký chlap na adresu nějaké maminky, že jako: jdi dělat, kdo tě má živit! To by byl poprask.
Kanárku – já mám momentálně právě černé drápky – před měsícem jsem si přiskřípla packu ve dveřích a čtyři nehty mi krásně zčernay přirozenou cestou. Růžovou bych to nezalakovala. Ale je fakt, že můj už si dávno zvykl na nejrůznější barvy. Co mu zbývá, když si vzal bývalou punkerku. No, asi to snad přece bylo jeho gusto :oD

695
George
Reagovat

Napsal jsem své hodnocení Pavly na plog. Vydrží tam?

696
gabisollis
Reagovat

george-vydrzi?ne ten nejspis ani nebude uverejnen.:-))

697
Sarkafarka
Reagovat

691-ona fakt žije v domění že mu dala kopačky-neuvěřitelný.Proč se teda rvala do toho korzetu a kňučela že jí neobdivuje??Svatá prostato.

698
Monita
Reagovat

Nemyslím si, že je zde třeba Pavlu pořád pomlouvat.Mě připadala jako fajn ženská a ráda si u ní i čtu.Přijde mi docela inteligentní a vtipná.Její články se čtou sami.

699
gabisollis
Reagovat

monita to je fajn ze ji tak vidis:-)my holt mame jinej nazor.

700
Monita
Reagovat

Já ho nikomu neberu.Jen si nemyslím, že by byla tak špatná.Každý má svůj názor.Vím, že třeba nezveřejňuje některé příspěvky, ale pokud jsou sprosté a urážlivé, tak se ani nedivím.

701
George
Reagovat

to Monita
Máš pocit, že Pavlu pomlouvám? Píšu o parametrech její osobnosti. Mýlím se? V čem konkrétně?

Píšeš, že čteš její články? Připadá ti normální, že píše o např. o tom, jaké negativní poznámky trousil štáb o Petrovi? Je to objektivní? O ní štáb žádné poznámky netrousil?

Nenapadlo tě, že není standardní, když se po každém vysílání potřebuje hájit a vysvětlovat svoje jednání? Proč? Její články nelze považovat za pomluvy?

Je toho opravdu hodně, co se jí dá vytknout a charakterové vady jsou zde evidentní. Pokud máš pocit, že jí někdo pomlouvá, napiš, co je pomluva. Co není pravda.

Zkus se nad tím zamyslet.

702
Monita
Reagovat

Teď mi jistě někdo napíše, že jsem napsala chybu ve slově sami, ale mě to nevadí.Jinak jsem taky Pavlu neměla moc ráda, ale od toho Písku se mi začala líbit.Nejvíce se mi líbila Andrea a Jitka, ale Pavla píše opravdu dobře.

703
George
Reagovat

to Monita

Není to pravda. Ona nezveřejňuje jen příspěvky, které jsou vulgární. Ona nezveřejňuje ani slušné příspěvky, které neodpovídají její verzi a jejím představám.

Má na to právo. To jí neberu. Ale já mám právo ji za to kritizovat.

704
George
Reagovat

Už jsem byl smazán. Není pravda, že nezveřejňuje neslušné příspěvky. Maže vše, co je negativní, i kdyby to bylo slušné.
Hodně to o ní vypovídá!

705
Ajda
Reagovat

702 Monita,
neboj, vyčítání pravopisu v diskusi jsem snad už tady vymýtila.

706
Sarkafarka
Reagovat

Monito každá normální ženská by si tu dovču v její kůži nádherně užila.Ona neee,ona musí špačkovat a poučovat i na jachtě.Děti neděti já prostě budu hasit co mě nepálí-ať si to poslechnou co maj tátu za vola.

707
Lenka
Reagovat

698 monita
:-)
tak to je dobře, že se ti plog líbí…
mně třeba ne, ale to je věc názoru a vkusu…
a neboj, tvoje příspěvky uveřejní stoprocentně :-)

gábi
:-)
na iprimě nějak řádí „duch panáčka“ … s výjimkou zase jednoho, kterej vypadá jako chemik … :-)

708
gabisollis
Reagovat

monita tady te nikdo kritizovat za hrubky nebude.ani za tvuj nazor.ale odpovidaji ti lidi.to je DISKUZE.no vidis a ja ji zase prave od toho Pisku nemusim:-)

709
George
Reagovat

Monito, připadá ti normální, že Petrovy problémy řešila před jeho dcerami?

710
Anonymní
Reagovat

To je divné, protože moje negativní, ale slušné příspěvky zatím nesmazala a dokonce na některý i odpověděla.

711
Ajda
Reagovat

710 Anonymní – není to tvůj první příspěvek tady, mohla bych tě poprosit o vytvoření vlastního nicku? Tady se anononymní moc ,,nenosí“. Díky :-)

712
Lenka
Reagovat

704 george
:-)
příspěvky trefné, výstižné, s velkou snahou o objektivitu, dávám 1*
:-) a tvůj příspěvek na plog? „marná lásky snaha, marné volání… “ … tam totiž platí ještě jedno pravidlo = jsi z panáčka? pryč s tebou !
rébus, jak paní P ví, kdo na panáčkovi je nebo není, když tady ten póvl nečte, není tak složitý .. :-)

713
gabisollis
Reagovat

Leni ahojky-ja myslim ze je to silna ironie ten prispevek na iprima:-)Leni jdu si lehnout doufam ze tu budes dyl?jinak diky za info o jojce:-)ze jim to ale trvalo

714
Ewers
Reagovat

Teď jsem dočetl tu “ slátaninu “ na jejím blogu. To opravdu nemá ani cenu komentovat. Snad jen ten poslední odstavec, kdy si dovolila použít slova maminky Jany : jak se z maminek staly kamarádky……. To už mi tekly slzy od smíchu. Ta představa, jak se s Pavlou všechny maminky upřímně kamarádí :-))))))………plus ty její doplňující komentáře v diskuzi. Ubohé

715
Lenka
Reagovat

713 gábi :-) co bych pro spoluslípku neudělala, že? :-)
taky na iprimě tipuju na vtipálka :-))

716
Anonymní
Reagovat

Gregore, jaké číslo měl Tvůj příspěvek?

Je fakt, že její odpověď na moje námitky byla velmi vyhýbava a v podstatě se vymluvila na to, že ji Petr k nějakému výroku vyprovokoval. Mně se to zdá jako chabá výmluva, nicméně stále mi žádny negativní komentář nesmazala.

717
Monita
Reagovat

Já se nechci hádat.Jen si myslím, že pravda je někde uprostřed.V televizi to může vypadat jinak, než to doopravdy bylo.Nikdo jsme u toho nesvítili, tak nemůžeme úplně přesně vědět, jak to tam bylo, ani já jsem u toho nebyla.V reálném životě se jistě většina z nich chová jinak.Tady se podle mě snaží být každý nej hlavně před kamerou a je v neustálé křeči.Tohle není realita.Andrea byla podle mě nejlepší.Petr mi připadal jako jouda, který neměl svůj názor, ale ve skutečnosti, bez kamer může být jiný.

718
Lenka
Reagovat

717 monita
:-)
realita, tv, střih, kamera, herci, pokyny štábu, samostatné akce účinkujících, atd. atd – vyber si dle libosti :-))
všechno už tady diskutováno bylo…
a všechno už se taky na plogu jednotlivě i v souvislostech použilo…
těžko na tohle téma napsat něco nového :-)

719
Monita
Reagovat

Já neříkám, že Pavla je šálek mého čaje.Ale líbí se mi jak píše.Nikdo z nás ji neznáme, tak nemůžeme vědět jaká je.Příspěvek jsem Pavle na blog žádný nedala, jen se na něm dobře bavím.Beru ho s nadsázkou.Nelíbilo se mi, že skákala do hovoru a opakovala o tom, že se nebudou snižovat na Petrovu úroveň, ale má antipatie asi přidala Pavle na sympatiích.Ale jak říkám, neznám je a beru to s nadsázkou.

720
Sarkafarka
Reagovat

Ewers kamarádka??Už jenom ta představa mít takovýho člověka ve svém okolí mě nutí si udělat česnekovej náhrdelník.

721
Monita
Reagovat

Lenko a proč bych k tomu nemohla něco napsat, i když už to tu bylo probráno?Jsem zde poprvé a bylo mi zde napsáno, že mohu mít názor jaký chci.

722
Ewers
Reagovat

720 SARKAFARKA – osobně si to taky neumím představit. Někoho tak zlého a hlavně zákeřného jseme dlouho neviděl. I když je to její blog a má na to právo, už jen to, že jsou tam samá “ kladná “ hodnocení jejího vystupování v RS o něčem svědčí. Mě by vážně zajímalo, s kým konkrétně je ona po skončení RS taková kamarádka ?

723
Beze jména ;)
Reagovat

711
Milá Ajdo, to bych mohla. :)
Ten první příspěvek měl být jediný a poslední. A i u dalších mi vždycky připadalo, že každý můj komentář bude už skutečně ten poslední, a že nemá smysl si tu vytvářet účet, když vlastně šou už skončila.

Nějak nemám důvod tady déle setrvat. Zajímalo mně, jestli se tu ozvou účastníci s nějakým komentářem. Ale jako upovídaná osoba jsem se neudržela, abych k něčemu nepřihodila své rozumy. :)
Jiné RS jsem nesledovala.

Jinak všechny panáčky obdivuji, že stíhají tuto (a podle všeho i jiné) diskuze sledovat. Já číst ke každému dílu (samo sledování zabírá čas) 1000, nebo i 2000 komentářů, tak nedělám nic jiného a pomalu ani nespím.
Takže tímto Vás Srdečně zdravím.

724
Ajda
Reagovat

723 Beze jména, díky :-))
Účastníci se tu ozývají pravidelně. Pokud se ti chce pročítat zpětně, tak nick Bára, Andrea, vapol, lála, Tereza Šimíčková / terka benjamínek, reina, Jitka, to jsou účastníci třetí řady.

725
Lenka
Reagovat

721 monita

tak to pozor, to jsi hodně špatně pochopila!
přečti si můj příspěvek ještě jednou (718) a pochopíš, že jsem jen psala že „těžko napsat něco nového“ :-)
nic víc, nic míň… :-)
v žádném případě jsem nepsala ani nemyslela, abys ty nepsala !!! :-)

726
Kája
Reagovat

692 Ano, muž na rodičovské dovolené, jenž se chce starat o svoji dcerku (matka kdesi), se bude kvapem stěhovat k ženské, kterou ani pořádně nezná, holčičku dá do jeslí a bude vydělávat na podnájem v pražské špeluňce a doufat, že Bářiným nárokům obstojí. Paráda :-(

727
koc
Reagovat

726 – po me toto nekdo chtit (po cca 1,5 mesici co se zname) tak ho poslu do perdele .. ale zas moji osobnos by si Bara nevybrala takze to ani nehrozi :)

728
koc
Reagovat

na druhou stranu Zdenda nemusel delat mrtveho brouka .. to by se mi taky moc nezamlouvalo .. myslim ze u nich to byla takova mala remiza :)

Nanuk naopak zvitezil v nevyhlasene soutezi – Najdi si mezi námi mimozemstana

729
Lenka
Reagovat

RadstaR :-)
– promiň, nemůžu najít číslo příspěvku, ale ty už budeš vědět :-)
vydržím zpravidla dlouho, když nechci… nereagovat… nechci se taky hádat (tady to považuju za dost velkou blbost:-), ale někdy se už prostě ozvu…
mně se názory toho člověka prostě a jednoduše nelíbí, myšlenkami i stylem (z toho mám dokonce občas husinu), takže to jen zběžně projdu a jdu dál, aniž bych jakkoliv reagovala… i když se to někdy týká mně… třeba parodiema na mé křestní jméno, někdy náznakem, někdy přímo, divnýma zdrobnělinama, atd.
a jestli to někdo pochopí nebo ne?
jeho věc… moje zbytečná starost :-)

730
Lenka
Reagovat

Ajda
:-)
sice jsem dorazila až po děkovačce a nechci ji rozviřovat, ale jedno přece jen musím :-)

Ajdo, tobě patří velký dík za pěkné a vtipné rekapy, musí s tím být hodně práce a já patřím mezi ty, kteří to ocení!
a taky za elegantní řízení diskuse, když občas sklouzneme (a to se nám často daří:-) jinam…

731
Pavleek
Reagovat

Zdravím všechny. Vím, že se zde vyskytují i lidičky, kteří byly součástí této RS, poprosím vás, kteří víte, kdo má jakou přezdívku tady na Panáčkovi, abyste to sem napsali, díky moc. Myslím si, že nejen za mě, budou lidi rádi :)

732
Kája
Reagovat

728 Jasně, to nemusel… A byl zas docela pod tlakem a je to ještě tele. „Až přijedu z dovolené…“ Na rozumnou ženskou naprosto neadekvátní požadavek.
Vím, že většina diskutujících má Báru v oblibě. Ve srovnáním s muži opravdu vyhrála, ale já jí prostě nemusím. Nároky má obrovský, chce pochopení a podporu, ale co nabízí, nějak nezaznělo…

734
Pavleek
Reagovat

4SUNíčko: Díky, aspoň tak.. Nevíš, ještě zda-li se chystá sraz č.2? Velmi rádi bychom se s mojí ženou zúčastnili.

735
Lenka
Reagovat

732 Kájo, zdravím :-)
Na Báru můžeme mít odlišné názory, samozřejmě… ale nedá se jí upřít, že jako jediná tuhle šau vcelku ustála… Pamatuju předchozí díly, kde se na akce u Petra nebo Michala už nedalo koukat (z různých důvodů) a u Báry to probíhalo jakž takž „koukatelně“ :-) a zachovávalo to i rámec téhle RS…

736
Lishka v kurniku
Reagovat

Mám dotaz do místního publika: jaký je váš názor na tu Jitku?
Mně byla hodně sympatická, ale když už tu zase přišla řeč na oblíbenkyni Pavlu a její falešnou hru … Jitka mi z toho posledního dílu vyznívá mnohem víc v tom smyslu, že měla ambice Peťku klofnout, ale místo toho dělala uraženou lady. Hele, celou RS se mi jevila, jako že má dost vážný zájem a jeho případná pozornost ji těší. Pak dostala kopačky a bylo vidět, je ji to dost ranilo. Pak Peťka trapně tupě naklusal zpět pro „přebrané zboží“ s milou hláškou: „všichni mi dali kopačky, tak jsem tady.“ Čili další rána mezi oči. Na kameru ho poslala, kam patří. A po dvou měsících vyskočí jako čertík z krabičky po celkem u Peťánka nevinné nejapnosti, že se zamiluje a po týdnu zase odmiluje.
Jako – já ho mít po dvou měsících v paži tak, jak Jitka tvrdí, že ho měla, tak ho maximálně setřu nějakou peprnností a objednám dámám na sebe rundu.
Takže mi nějak nepřipadá, že by to byla jen Pavla, co lže sobě i jiným do kapsičky. Spíš jakoby ty dva měsíce čekala, že Petík nakluše tentokrát bez kamer a bude sladká usmiřovačka. Co vy na to? Bude o tom se mnou někdo mluvit?

737
Ajda
Reagovat

731 Paveek – částečně jsem odpověděla v 724 :-)

738
anja
Reagovat

692 Felixa, nevím kde jsi přišla na to, že Zdenek nechce pracovat, Zdenek je na mateřské a po mateřské se do práce chystá jak sám řekl, když už zastáváš Barču, musíš nutně u toho potopit Zdenka a udělat z něho nějakého parazita? to mi vážně mozek nebere

mně se Zdenek nijak extra nelíbil, ale se srovnání s Bárou mi vychází rovněji než ona

739
Pavleek
Reagovat

Přidám svou trošku do mlýna…
Pro všechny, kdo tu do lidiček z RS rejpají…
Co si takhle nejdříve zamést před vlastním prahem?

740
Lenka
Reagovat

736 liško, s tebou vždycky :-)

ad Jitka – co jsi napsala, s tím souhlasím, včetně té divné reakce u dotočné, kde Petr mluvil nevíc jaksi obecně a ani ne k ní adresně… dokonce když jí ta Jana (?) odváděla z té recepce, tak mi hlavou prolítlo, že odchází jako „zhroucená a zhrzená milenka“ (to je prosím jen pojmenování pocitu, nikoliv Jitčina skutečná situace)…
takže souhlasím, že její reakce divná byla…:-)

741
anja
Reagovat

736 Lisha, já už jsme se k Jitce vyjádřila v podobném duchu jako ty…….. a mně Jitka nikdy nebyla nějak extra sympatická, ani vzhledem mě nezaujala, takový nicmoc tramvajový typ

její vystřelení od stolu nechápu, imho se nedokáže přenést přes nějaké pseudokřivdy a brala se ve hře příliš vážně

742
anja
Reagovat

739 Pavleek, eště ty začínej :DDD

743
koc
Reagovat

736 – nebudu :D .. ale vzane .. on ten Petr musi mit nejakou zvlastni auru .. ze se u nej nektere zeny tak poblaznily .. to mi nejde do hlavy .. nechce ani spekulovat o zoufalosti ale i Pavla at si pise co chce tak si na nej musela myslet .. navic kdo rekl Jitce ze byl u Sarky (sam Petr – je to mozne on na sebe vykeca vse) a nebo nekdo jinej ? .. a treba je Pavla na Petra nastvana prave proto ze ji vynechal (jak na lodi) tak potom pri objizdeni .. ale to uz je o necem jinem

744
koc
Reagovat

739 – v tomto pocasi spis odhrabano/odklizeno ne ? :)

745
Lenka
Reagovat

741 anja
:-) no, tak nemůžu si odpustit poznámku, že tvoje příspěvky prostě miluju :-)
nicmoc tramvajový typ… kam na ty perly chodíš? :-) :-) :-)
takže zase jsi mě u pc rozesmála…
(a protože se děkovačka už nemá – tak jen tichounce pošpitnu, že tobě patří velký dík za trefné a navíc super vtipné příspěvky :-)

746
Dennis
Reagovat

Kája Taky nevidím důvod proč by to měl dělat, kdyby byla Bára nějaká supr ženská se supr povahou a byl zamilovanej, tak mu to možná za tu námahu stojí, ale kvůli takovéhle?? Navíc Zdeněk má narozdíl od Báry ještě moře času narazit na tu pravou..

747
Lenka
Reagovat

739 pavleek
:-)
to jako myslíš, abychom si představili sami sebe v situaci (RS), do které bychom nikdy nešli a tedy si tam sami sebe představit neumíme a poté se „hodnotili!? včetně jakéhosi fiktivního výběru, u koho v které řadě bychom chtěli být a podle toho volili vlastní imaginární cestu a tu pak nějak „zhodnotili“?
omlouvám se, ale tvému příspěvku nerozumím … :-)

748
gabisollis
Reagovat

tramvajovy typ:-DDDDale sedi to!taky by mohla zmenit uces.no jinak souhlas z liskou!!(uz zase?):-))no ty zensky me tam fakt dostavaj straaasne ho nechteji ale priserny reakce.nevim.kdyz to vemu podle sebe tak me clovek o ktereho me nejde tak vemu z nadhledem a tim padem si taky myslim ze ho chtela!ale taky si myslim ze je silene zmanipulovana pi P.

749
anja
Reagovat

739 Pavleek, ale víš co, já si zametu :))

nemám 30 kilo nadváhy jako někteří účastníci, tímpádem si dovolím kritizovat jejich nesprávný životní styl

a pokud jsem někdy svým kamarádkám a známým „radila“ jak mají postupovat ve vztahu, nikdy to nebylo tak, abych ten jejich vztah ještě více pobořila, ale co si pamatuju, vždycky jsem se jim snažila pomoct, aby se dali s parnerem zpět dohromady, pakliže to už bylo skutečně v troskách, pár kamarádkám jsem vypomohla finančně třeba

750
Lantana
Reagovat

Lishko v k. (736) já si myslím, že jí prachobyčejně dorazilo to, že ten chvost se kterým ztrácela čas (a ještě si po nějakou dobu vlastně jen hrál s jejími city a bůhví co jí mimo kamery napovídal), je ještě větší chvost než si doposud myslela a udělalo se jí z něj zle. Nehledala bych v tom nic hlubšího, málokdo se (doufám!) s něčím „takovým“ v životě setká a reakce máme prostě každý jiné. Někdo nepřišel vůbec, někdo poslal dopis, někdo se bavil, někdo mu řekl, že se chová jako krajně nevyrovnaný přestárlý puberťák a Jitka hotl odešla.

751
anja
Reagovat

no „tramvajový typ“ je oblíbená hláška mojí kámošky :) není to z mé hlavy, prostě je to ženská, která dokonale splývá s davem, ničím tě nezaujme, přehlídneš ji

Bára třeba tramvajový typ není, tam ta atraktivita je

752
gabisollis
Reagovat

anjo ja pochopila co to je.ale je to vtipny jeste jsem to neslysela:-))

753
George
Reagovat

Pavleek: „Pro všechny, kdo tu do lidiček z RS rejpají…
Co si takhle nejdříve zamést před vlastním prahem?“

Proč bych si měl zametat před vlastním prahem. Já jsem v žádné RS nevystupoval, nedával jsem se všanc scénáří, střihu, režijním pokynům a kritice statisíců diváků. Nepřipadá mi dobré řešit svoje osobní věci, a zvlášť věci vztahové, před televizními kamerami. To dělají jen exhibicionisté nebo lidí s dočasným zatemněním smyslů.

A pak naříkají, že to bylo jinak, zkreslené, sestříhané….blablabla. Hrozně se diví, že ne všichni diváci reagují pozitivně, jsou tím šokováni, uraženi…atd.

Pavleeku, nepotřebuji si zametat před vlastním prahem. Tvoje rada je zcela OT.

754
Lantana
Reagovat

anjo (739) takže kdyby Tvoje kamarádka, či dobrá známá pochybovala o začínajícím vztahu z někým, koho bys znala o trošku déle a věděla, že to hraje „na víc stran“, poradila bys jí ať to s ním zkusí? Abys to nepobořila? (Já vím, mluvila jsi zpoza svého prahu, ale pro zajímavost….)

755
koc
Reagovat

754 – sak mel okolo sebe spoustu zen .. proc by to nemel hrat na vice stran .. jako nemel pravo rikat kazde jak je mila a ze ji chce .. byla to predevsim hra o Nanuka resp. hra o partnerku .. z meho pohledu to vzala vetsina devcat prilis vazne

756
koc
Reagovat

754 – to je jako bys Bare vycitala ze lamala muzum co mela okolo sebe srdce :( .. a tam to nedelas

757
gabisollis
Reagovat

abych rekla pravdu tak pro me bylo nejvic klicovy to ze kdyz se Petr ptal-jitky,andrey,sarky a pi P.-jestli si dovede predstavit se k nemu nastehovat tak ona jedina pi P rekla ze JO!!!!timto je pro me lharka pac na blogu uz davno psala ze ho nechce a bla bla bla tak co to jako melo znamenat???nebo to strihac sestrihal?:-)))

758
anja
Reagovat

754 lantana, já moc nemám ve zvyku se míchat do vztahů svých známých takže začínající vztahy moc nekomentuju… spíš se mi teď stává, že když se nějaký můj známý, spolužák nebo kamarád rozvede, vzpomenou si najednou na mne a přijedou to se mnou rozebírat :) si v poslední době připadám jako útočiště rozvedených dušiček a mému manželovi to začíná pomalu lízt na nervy ty návštěvy :))

759
Lishka v kurniku
Reagovat

koci, s tím Peťkovým charismatem asi budeš mít v něčem pravdu – Andrea to tuším byla, když tu psala, že ho ze začátku taky brala, a hrozně se divila tomu, že proběhly první díly a lidi ho přes obrazovku měli hned přečtenýho.
Možná z toho nějak i může pocházet ten jeho mesiášskej komplex s akcí Rovníková Afrika. Ale stejně nerozumím: když Andree na ostrůvku vysvětloval ty svoje vize, koktal, mluvil dost nesouvisle, bez jakéhokoliv přesvědčení a zápalu, jak by jeden čekal od duchovního vůdce. Andrea se mi u toho líbila jak se dost kroutila nudou. V duchu asi byla ráda, že má ty velké černé brýle :oD
BTW – na tom ostrůvku teda bylo vidět, že má LUXUSNÍ nohy.

760
Kája
Reagovat

735 Děkuju a taktéž zdravím!
Mně prostě přijde, že Bára nemá pražádné pochopení pro druhého. To, že v 6 týdnech svěřila svoje dítě do rukou nějaké chůvě, je její věc, ale mohla by přece respektovat, že jiní lidé by s tím mohli mít obrovský problém a dle toho k celému vztahu přistupovat a nevynucovat si nemožné, aspoň prozatím. X krát jsem od ní slyšela, jak je vytížená, co s Matyášem všechno potřebují, ale nikdy to, že by s radostí přijala partnerovo dítě, že touží vytvořit rodinu. Mohu se mýlit, paměť mám děravou…
Pavla nezklamala. Ta poslední věta o Šárce, brrr. Michal obdobně.
Jitka se asi naštvala kvůli tomu proslovu o rychlém zamilování a odmilování. Možná jí bůhvíco napovídal při masáži… Dle mého to brala vážně.

761
Lenka
Reagovat

757gábi :-)
máš pravdu, tak to tam bylo (ale už si nejsem jistá, jestli v tenhle moment se sama označovala již pouze za herečku… či ještě bojovala… :-)
nějak se mi to už plete… :-)

762
gabisollis
Reagovat

Leni to se plete kazdymu pac ze zoufalstvi ze lidi nereagujou jak by si prala zacla smotavat vsechno dohromady!:-)))

763
Lantana
Reagovat

George (753) a jaké reakce na negativní příspěvky vlastně očekáváš? Šli tam, ve většině, řekla bych, protože chtěli někoho najít, když už třeba jiné cesty nezafungovaly, z hecu, nebo si prostě vyzkoušet něco jiného… Negativní věci jistě také čekali, ale myslím, že překvapením byl asi právě střih a co z toho ve finále udělali. Někdo z nich se diskusím vyhýbá, někdo se do nich zapojí s nadhledem a jakékoliv negativní reakce má na háku, někdo se zase pokusí nastínit, jak to probíhalo u někoho to diskutéři vezmou, jiného budou napadat, že stejně kecá a budou si mlít svou, dalšího budou třeba chválit, protože byl v TV sympaťák. Takže jedni šli exibovat z nějakého důvodu, ale druzí, z publika, zase třeba budou trvat na svém pohledu z toho co viděli v téch pár minutách v TV za každou cenu a ještě přesvědčovat aktéra samotného, že mají pravdu a takhle to určitě bylo – na obou stranách jsou jen nějací lidé.;-)

764
Lenka
Reagovat

762 gábi
a víš, kdy jsem se nejvíc zasmála u plogu já?
když jsem si teď snad poprvé přečetla úvod… sice nakonec, ale já nějak ze zásady úvody nečtu :-)
o to je pikantnější ten úvod na závěr, dovolím si ocitovat:

„Jsem velmi vděčná za každého čtenáře a jsem moc ráda, že to co píši je pro vás čtivé, přitažlivé a baví vás to. Mě zase vaše návštěvy a odezvy motivují k novým článkům. Ocením každou vaši rekci – ať je kladná či záporná – aby se něco vyvíjelo dobře, jsou potřeba obě roviny. Protože tento způsob sebevyjádření je mi velmi příjemný, věřím, že ten kdo bude chtít mě poznat, může začít třeba právě čtením mých myšlenek….a potom třeba i osobně. „

765
Kája
Reagovat

751 Jé, Anjo, moje babička to říká taky! Ale poněkud v jiném smyslu. Tramvajový typ = rajda :-D

766
anja
Reagovat

763 Lantana, jestli víš nějaké zákulisní věci, které tam byly nějak přestříhané, že by to mělo ve skutečnosti být jinak, tož nám to napiš, fakt jsem zvědavá :)

767
Lenka
Reagovat

765 Kája
:-)
obávám se, že babiččin význam tohoto výrazu se odvíjí od doby, kdy možná lehčí žínky ještě i tramvají jezdily… :-)

768
okkvp
Reagovat

759 : Lishka – z toho vychází, že v reálu není zdaleka tak šaškovitý jako na obrazovce

754 Lantana : Už jsem tu na tohle téma psala minule nebo kdy. Já bych v tom případě sice nedoporučovala, ale taky bych nezrazovala. Na poraněnou duši je nejlepší chlácholení. V případě té tápající a zvažující pro a proti kamarádce odpustím i milosrdnou lež – bylo pro mě mnohem milejší spíš povzbuzení že možná není všechno tak černé jak to v tu chvíli vidím. V momentě toho váhání mi totiž jede hlavou to, že proboha kam já ty oči dala – to jsem tak blbá, že nevidím to co jiní ? – Pokud mi kámoška vlastně řekne : jsi ještě větší blbka než si dovedeš představit protože koukej on je …. tak je mi ještě hůř. V tom prvním případě se s tím vyrovnám sama podle svého, sama se rozhodnu a za týden, měsíc, pět let se s tou kamarádkou můežeme řahtat, kam jsem ty oči dala a můžu poslouchat co si o něm tenkrát myslela, co věděla. Zažila jsem několikrát obě situace v obou rolích.

769
Lishka v kurniku
Reagovat

741) anja, mně se na Jitce líbilo, že jsem z ní měla pocit, že je to hodná holka. Všichni tady opěvujete Šárku (jaká je hodná), ale mně moc hodná nepřipadá – spíš je taková duševně pomalejší, takže není v hejnu moc slyšet, protože každého napadne reakce dřív než ji. A žije v jakési bublině svých představ a absolutně nevnímá lidi kolem sebe – viz. Petrova návštěva s holkami – „s Petrem bychom spolu dovedli žít, s holkama bych vycházela, nevidím ve vztahu s nima žádnej problém“. Fakt to neviděla, že ji holky nemusejí a na kameru hrála jen na pohodu?
A ráno „dobré ráno, vyspané? Vypadáte spokojeně.“ A mladá ji usadila hlášku „vážně?“
Víš, člověk nemusí mít univerzitu, já mluvím o sociální inteligenci – schopnosti vyjít s lidmi. A to Šárka asi nejspíš nemá.
Jitka mi v tomhle připadá mnohem citlivější. Sice dost nanynka, ale nějak tak víc vnímá lidi kolem sebe a jejich skutečné potřeby.

770
Kája
Reagovat

767 No, já si vždycky představila, jak v Praze spěchající lid přeskakuje z tramvaje na tramvaj… A žena t.p. z chlapa na chlapa. Ale možná babičku zcestně dezinterpretuji. Musím se jí optat.

771
Lenka
Reagovat

769 liška
mně se u Šárky líbilo, že když do téhle RS už šla, tak se prostě držela toho, pro co tam byla… tedy zájmu o Petra (a může se nám on zdát jakýkoliv, ta RS byla o něm) … a udržela to až do doby, kdy ji vyhodil…
zdá se mi to jako rovná cesta a není pro mě moc důležité, jaká je či není intelektově… :-)
po pravdě, byla jediná, kdo tenhle svůj postoj udržela od začátku až do konce…
a když budu fabulovat : kdyby to dokázaly ostatní maminky, kdyby nějak bojovaly, možná by to celé vypadalo jinak
ale chápu, že u tohodle tatínka bylo obtížně udržet jakési zdání zájmu… však to byla taky jen fabulace :-)

772
Lantana
Reagovat

anjo (758) – šlo mi o ten konkrétní případ. Jinak já, když se mi někdo svěří s nějakou domácí krizí, také samozřejmě nemám potřebu a především právo někoho rozeštvávat (vyjma jednoho případu, kde bylo domácí násilí, tam jsem byla jednoznačně pro konec).

773
okkvp
Reagovat

754 : dodatek – porovnávám dění v RS s tím co jsem sama zažila a co bych sama zažít nechtěla. Neříkám, že je „moje“ řešení jediné správné, proto beru i jiné názory, ale opět se je snažím aplikovat na můj pocit v té situaci a snažím se odhadnout jak moc se ode mne předmětný účastník liší. Andrea se mi už v tu chvíli zdála nepřehlédnutelně zranitelná, byť do té doby jsem ji měla za mnohem tvrdší. A podle toho jak tu psala, žádná tvrďačka opravdu není. Kdyby tam místo Andrei seděla ta hubatá Jana, ale třeba i Míša od Michala, tak bych k Pavle byla asi benevolentnější.

774
Kája
Reagovat

770 scestně

775
Mikesh
Reagovat

Monito, nejsi tady se svými názory sama, jenže ta menšina se tu jednak ke slovu moc nedostane, jednak jí to nebaví se dohadovat, páč ví, že (jak říká Lenka) „je to marný, je to marný, je to marný“.

776
okkvp
Reagovat

769 : Zkus se na Šárku podívat trochu z jiného úhlu : Ta pomalost se v tv projevovala tím, že nešla s hejnem a vyjádřila svůj vlastní názor na komentované dění. On ji nejspíš střih mohl záměrně předvádět jako pipinu stihačku, protože byla jediná, která svůj zájem o Petra předváděla naprosto viditelně a s každou případnou zájemkyní bojovala tím projevovaným zájmem. Ona tam vlastně nikdy nic moc hloupého neřekla a ten dojem, že je tupá a pomalejší v nás vyvolávalo to, že si tak jela po svém vyhlédnutém kohoutkovi. Nereagovala, nedocházely jí výpady toho hejna ať přímo k ní nebo směrem k Petrovi. Jí se ale líbil, každý jsme jiný a co vadí jednomu nemusí druhému, tak proč by měla být uražena z toho, že se třeba zdejchnul s Andreou a žmoulal jí ručku u vínka. Nebo, že neměl v domku nic připraveno, nakoupeno atd…
A to u ní doma – pomohlo by něčemu, kdyby ráno naklusala a pravila, tak jste asi pěkně otrávené a máte mě plné zuby ? Proč by mělo být divné, že prohlásila o tom, že by s holkama mohla vycházet. Můžeme si být jisti, že by k nim cestu opravdu nenašla, že by holky časem nedošli k tomu, že není až tak pomalá a blbá ? I kdyby stokrát věděla, že by mohly být ovlivněny, tak ona se tím prohlášením podle mne zachovala hezky a rozumně – nikomu nepřidala žádné mínus. Co když je důvěřivá a snaží se vidět na všem to lepší ?

777
okkvp
Reagovat

OT -jááj, to jsem zas dala gramatice několik pecek pumelic ;-)

778
Mikesh
Reagovat

769 – proč Jitka a nanynka? V čem jako?
Jinak Tě zdravím a vítám. Zatím to pročítám, hm, území je okupováno zdravými silami Panáčka.

779
gabisollis
Reagovat

leni 764-to me taky ohromne pobavilo:-DDDD

780
anja
Reagovat

769 Lishka, já se můžu podepsat pod okkvp 776 a Lenčino 771, lépe než ony dvě bych to nevyjádřila :)

Jitka to u mne prohrála hlavně tím, že se připojila k šikaně Šárky a teatrální odchod od stolu na dotočné tomu jejímu image jen přidal vykřičník……. krom toho jsem si ještě přečetla nějaké její přidřísty na Plogu a tady, takže Jitku bych spláchla někam do odpadků celé HSTM 3 a je úplně jedno jak vypadá nebo nevypadá, takže asi tak

781
Lenka
Reagovat

779 gábi
:-) koukni na profil paní P na i primě – hahoc tam píše chlapský názor (než ho smažou)

782
JV
Reagovat

Tak jo, jsem tady, máte snad chuť se na něco zeptat?

783
koc
Reagovat

782 – kdo ti rekl ze byl Petr u Sarky ? on sam a nebo nekdo jinej

784
gabisollis
Reagovat

leni :-DDno jo mluvi mi zduse!cim to je ze cim dal tim vic lidi ma obdobny nazor jako my?:-)

785
okkvp
Reagovat

Osobně bych za mnohem větší pipinu než Šárku prohlásila Jitku. Pipinou označuji totiž osoby, které se nechají snadno ovlivnit sousedkou slépkou či hejnem z louky aniž by použily vlastní mozek a odvahu.

786
JV
Reagovat

z toho mála, co bylo v TV, to nebylo jasné. řekl to v podstatě už mezi dveřmi, pak u stolu to řekl na plnou hubu, že byl za Š.

787
Lenka
Reagovat

784 gábi
:-) já tě tam jaksi rychle poslala, protože se tam maže dost… ale zaujalo mě, že tohle napsal mužský a ne nějaká pipina naší úrovně :-)

788
Lishka v kurniku
Reagovat

JV – Jitka Valentová? Jitko, já nerozumím, co tě po tom všem, co jste s Peťulínem zažily, proč tě tak strašně vytočila ta hláška, že se zamiluje a další týden zase odmiluje. Nebo jsem to celé nějak špatně pobrala? Mně to tak strašné nepřipadlo, to bych ho spíš nabrala na rohy za to, jak ti vesele na návštěvě referoval, jak nepořídil u jedné, u druhé, tak máš šanci ho urvat ty :o)) Berte, nebudou!!!!

789
koc
Reagovat

786 – abych pravdu tak sem to vcera moc nevnimal .. navic sem mel tak vyvalene oci z jeho putovani po domacnostech napadnic ze sem vypnul usiska :)

790
gabisollis
Reagovat

Jitko a to ti volal stab nebo Petr ze se za tebou chysta?

791
okkvp
Reagovat

JV – já se zeptám – jak to bylo v reálu s tvým zájmem o Petra. Byl či ne ? O něčem tu fabulujeme a mně by zajímalo nakolik se trefujeme odečítat i z nonverbálního projevu před kamerou.

792
Ewers
Reagovat

JV – už jsem to tady psal, ale ještě jednou to zopakuji. Podle mne jste měla o Petra zájem a jiskřilo to tam z vaší strany docela hodně. Bohužel jste časem zjistila, co je Petr zač. Držela jste to hodně dlouho v sobě, protože jste rozumná ženská a neměla jste potřebu to tam nějak rozmazávat a dávat najevo nějakou psychickou nevyrovnanost. Bohužel při dotáčce už to bouchlo jako v papiňáku. A já se tomu vůbec nedivím.

793
Jitka V.
Reagovat

788 Jen jsem už dál nedokázala poslouchat jeho keci, která vypouší z úst můj pubertální syn. Pohled na lásku mám jinak nastavený než on, ať si to teda dělá jak chce, hlavně ať už se nesnaží nic vysvětlovat. Z toho plynul můj odchod. Podotýkám, že to nebylo nikým nadiktované, ani štábem, ani Pavlou, ani nikým. S Petrem jsem v ten moment skončila a nebylo potřeba dál setrvávat v jeho přítomnosti.

794
Lishka v kurniku
Reagovat

776) no, to je úhel pohledu: tvrdíš, že Šárka byla férová, protože od začátku až do svého konce hrála o Petra kvůli kterému tam šla. Držela se své lajny, nehleděla napravo, nalevo a šla si za svým. OK – Petr jí zřejmě vyhovoval, tak proč o něj nehrát, co to dá.
Ale teď si představím v té RS sebe sama – modrookej blonďák, sportovec, mňam, jdu do něj. A po pár dnech sice zjistím, že pán sice vypadá tak, jak vypadá, ale povahově bych se s ním nesnesla, je to podle mého názoru úplně nemožnej typ, ze kterého mám kopřivku jakmile ho uvidím. Takže mám být za „slušnou a férovou“ a hrát neupřímně a naoko, že mi o něj jde? Anebo mu to mám napálit narovinu a za to, jak je nesnesitelnej, mu znepříjemňovat život, kde se dá, když už to s ním musím dohrát do konce. Teď nemluvím o Pavle. Teď mluvím o tom, jak to teda je s tou Šárčinou hrou narovinu. To není důkaz, že je férová, že jí na rozdíl od většiny ostatních vyhovoval – jenom to v tomhle směru měla lehčí.

795
Jitka V.
Reagovat

Petr mi byl dost sympatický, o tom žádná. Tak zhruba do poloviny Písku. Už na stadioně mi začal lézt na nervy, jak poučoval o atletice. Kdysi jsem ji dělala, mohu posuzovat. Završil to večer s tou Andreou a dortem. Tam můj zájem skončil. Zamilovaná jsem nebyla, tak co. Dál jsem tam prostě jen byla.

796
Lantana
Reagovat

anjo: něco ze zákulisí vím ze srazu, ale od holek co sem chodí, takže když budou chtít něco říct, řeknou to, nechám to na nich. Jediné co jsem řekla už dřív bylo, že Andrea je s Pavlou v pohodě, což jste se nakonec dozvěděli i odjinud – to byla reakce na „Pavlu manipulátorku“ a úvahy o tom, že Andreu snad nějak zásadně ovlivnila.
okkvp: umím si představit x situací, kdy bych milosrdné lži nejspíš i uvítala, či je použila, ale co se týče Andrey, tam Pavla prostě nic zásadně neovlivnila a na milosrdné lži tam prostor dle mého nebyl, protože Petr ho tam nenechal, pohnojit to, naštěstí pro Andreu, nejspíš už na mimokamerové nepovolené návštěvě.

P.S.: omlouvám se, že reaguji s takovými prodlevami, ale mám problémy s PC a s připojením.

797
gabisollis
Reagovat

no lisko to bych od tebe necekala??jako ano mela to jednoduzsi kdyz ji vyhovoval ale proc delat nejake alotrie protoze nevyhovuje?ja naopak myslim pi P.:-)

798
gabisollis
Reagovat

lantano to ze jsou kamaradky vime,ale to neznamena ze neni manipulatorka.:-)

799
Jitka V.
Reagovat

790 Volal mi režisér, že se mnou potřebuje něco dotočit, nějaké komentáře a můj pohled na věc s odstupem času. O Petrovi ani zmínka. Přijeli, přišli nahoru sami, pár vět natočeno, pak se režisér vydal pro cosi do auta a za dveřmi Petr. Celé cestování bylo z Petrovi hlavy, režisér měl obavy, že se mu tato neplánovaná natáčení nevejdou do vyhrazeného vysílacího času.

800
Lenka
Reagovat

794 liška
teď jsem ti nějak neporozuměla… :-)
já měla ze Šárky jediný, základní, pocit = měla o Petra zájem…
důkazy její férovosti? nějak nepobírám…
ale možná jen tomu tvému příspěvku nerozumím… a četla jsem si ho dvakrát :-)

801
anja
Reagovat

mne by zajímalo Jitčino vyjádření k tomu jak tam svorně popichovaly Šárku, vztah s Petrem neřeším, ten se mohl kolíbat různě, ale pořád mi není jasné, proč jste tam měly – Ty, Tereza a Pavla – Šárku jako nepřítelkyni číslo jedna?

802
gabisollis
Reagovat

Jitko diky za odpoved a jeste jedna otazecka.co rikas nebo si myslis na to ze jedina Pavla na golfu rekla Petrovi ze si dokaze predstavit se k nemu nastehovat?

803
Lishka v kurniku
Reagovat

Leni, tak je možné, že jsem to nepobrala já. Psala jsem, že se mi Šárka nezdála až tak moc hodná a slušná, jak se o ní píše. A bylo mi vysvětleno (aspoň jsem to tak pochopila), že je vnímaná jako slušná v tom, že od začátku až do konce hrála o Petra a nepředstírala nic jiného. No a na to byla ta moje reakce o tom, že mi to, že se jí líbil, chtěla ho a hrála o něj, nezdá jako věc, která podporuje tvrzení, že je to férová holka.
Rozuměj, já ji neznám, nevím, jestli je férová nebo křivák. Ale bylo to spíš srovnání oproti Jitce. Viz. diskuse výše, kdy jsem anje vysvětlovala, proč se mi Jitka líbila. A teď koukám, že jsem se do toho nějak zamotala. Jdu radši dovařit tu polívku :o//

804
Mikesh
Reagovat

736 – lishka: Také mi přišla Jitčina reakce dost nepochopitelná . Probíralo se to tady, ale jen trochu, on to vlastně nikdo moc nepobral. To by musela Jitule sama, a ta ňák moudře mlčí. Nejspíš to vystihla Lantana (750).
Mmch, dost dobře si nedovedu představit, že by tam některá z holek po někom takovém vůbec toužila, teda vyjma Šárky a, jak aspoň nyní tvrdí, Andrey.

Pavleeku, Tvá připomínka o prahu byla naprosto trefná, ale připomínky na sebe se tady setkávají s nelibostí a jsou „nechápané“. Připomínky jsou v zásadě dovoleny jen na vybranou zvěř.

763 – asi tak. Mnoho diskuzních příspěvků (a zejména zaťaté setrvávání na svých dojmech) mi přijde šokézní.

805
Lenka
Reagovat

795 Jitka V.
RS skončila, tak je to už jedno :-)

ale té vaší reakci na dotočné jsem skutečně nerozumněla – když je mi někdo ukradenej, takhle prudké reakce nechápu… spíš snad vtip, humor, někdy i následné zarejpání (viz Jana s Terezkou na dotočné)

a vaše reakce na vyřazení se mi taky nezdála moc radostná na to, že už jste se konečně toho hrozného chlapa zbavila a máte tu šaškárnu už za sebou…

nezlobte se, ale tak velká herečka asi nebudete … nic ve zlém, jen mě jste prostě těmi dnešními příspěvky nepřesvědčila (ale jak říkám, jednak je to fuk, protože RS skončila a jednak na mém názoru vcelku nezáleží)

tak vám přeji vše dobré a ať se objeví ten pravej :-)

806
Lenka
Reagovat

803 liška
:-)
klídek, jen komunikační šum… :-)
1) Šárka o Petra bojovala, atd. = pouhé konstatování
2) Šárka je slušná/neslušná, férová/křivák, atd. = tohle jsem nijak neřešila… a ani nedovozovala z bodu ad 1/
uff… to by bylo aby si liška a slepice/krůta nakonec neporozuměly :-)

807
Lishka v kurniku
Reagovat

806) krůto v pohodě, jak neudržím nerva, tak tě prostě zahryznu a bude po ptákách :o))

808
Lenka
Reagovat

827 liško :-) beru, ale pomni, jak nebezpečné je pak hejno slepic, hejno hus, krůty, divočáček se svými kopýtky a v neposlední řadě hyena :-)))
sakra, chybí nám vlk :-))))

809
okkvp
Reagovat

794 Lishko – vyjádřit na rovinu, ale proč proboha dál prudit a dávat sežrat…. To, že mám potom chuť někoho dál prudit znamená, že k němu pořád mám nějaký vztah – že se mně to jeho kritizované chování nějak dotýká, že bych si třeba přála aby se změnil. To dávat sežrat už nechápu vůbec – to je pro mě totiž synonymem msty. A proč se mstít někomu, kdo se mi líbil, ale kdo se nelíbí mně nebo se nelíbím já jemu. (Líbit ve všech smyslech) Asi je to tím, že já z lidí v reálu hned tak nemívám kopřivku – ne že bych neměla z nikoho, ale to už opravdu musí být a ten dotyčný se k tomu propracováví poměrně hodně dlouho.
Zrovna já jsem typ, který o lidech okolo hodně přemýšlí a bere si i problémy, které by nemusel. Ale také už jsem ve věku, kdy se snažím života užívat a zbytečně se nezatěžovat rozčilováním nad něčím, co jen sotva změním. Jsem dost cholerik – to není zrovna kladná vlastnost, ale cholerik má oproti některým jiným typům tu přednost, že ventiluje hned a tím je zkončeno, vyřízeno, vypuštěno, nic se neukládá do tajných přihrádek na nějaké příští souhrnné součty.

810
anja
Reagovat

804 Mikesh, heh já jsme se sice posnažila před tím svým prahem si zamést, ale nevím jestli se mi to povedlo uspokojivě – taky bych potřebovala vědět jak to zametání má vypadat, jestli bys to mohl vysvětlit, byla bych ti vděčná, dík

811
Lishka v kurniku
Reagovat

Já vím, kruslice (hybrid krůty a slepice), mnoho zajíců psova smrt :o))
Mikesh, hoj, kocure černý. Když jsem označila Jitku termínem nanynka, myslela jsem tím hodnou citlivou ženskou, která se ale někdy nechá ovlivnit jinejma. Působí na mě trošičku naivním dojmem na to, kolik jí je. Ale možná není ani tak naivní jako spíš určitě hodně citlivá a věci se jí možná dotknou víc než ostatních. Mám z ní trošičku pocit takového malého zatoulaného pejska, který by za trochu lásky a pohlazení opravdu šel světa kraj. A z těchhle lidí je mi dost smutno, když si uvědomím, jak jim asi často bývá.

Reagovat

Lenka (729): To je taky fakt a ted uz to zkouset resit je vlastne k nicemu, tak proc se tim zatezovat :)

813
okkvp
Reagovat

Lishka – aha, tu otázku směrem k férovosti Šárky jsem nepostřehla … tož já u ní v tv viděla jen boj o vyhlédnutého, sice výrazný, ale zdaleka ne neférový. Opravdu si neuvědomuju, že by udělala na kteroukoliv soupeřku nějaký podraz nebo něco neférového. Ale možná jsem přehlédla, nepochopila – pokud ty vidíš někde nějakou neférovost, tak mi prosím napověz

814
Lenka
Reagovat

812 RadstaR :-) pravda, nic než pravda :-) a už jen velká legranda :-) :-)

815
Lishka v kurniku
Reagovat

okkvp – v reálném životě na tom jsme úplně stejně. Nedávám nikomu nic sežrat za to, že není zrovna moje krevní skupina, jednoduše toho člověka ignoruji. Já mluvila o té nepřirozené situaci v RS, kdy jako musíš několik dní hrát, že ti o někoho jde a přitom ti ten člověk leze na nervy jen otevře pusu. Celá ta RS je něco jako ten Peťkův výlet na lodi – nastoupíš, odrazí se od břehu a dokud není pevnina na dohled, nemáš šanci vystoupit. A přichází ponorková nemoc. Ponorková nemoc z RS – kapišto?

816
gabisollis
Reagovat

815-to potvrzuju.dneska me liska ignoruje!:-)))

817
KLM
Reagovat

Michal – jeho výraz na dotočné při rozhovoru s Šárkou byl tragédie a jestli jsem ho do té doby chtěla za jeho nálady omlouvat, že blbou má občas každý, tak v závěru už to víc pohnojit nemohl. Zastat se ho musím ale kvůli polibku s Šárkou…při podání ruky se mi zdálo, že k ní hlavou směřoval, ona ale naopak zůstala statická a tak se polibek nekonal. Nevyčítala bych mu, viz. Gao, že se měl Šárce přímo omlouvat, ale spojení „je mi to líto“ zaznít rozhodně mohlo. Ale to by byl příběh o jiném Michalovi…

Petr – jeho hlášky jakoby vystřižené z komedie, je to mistr na nejnevhodnější průpovídku v důležitých okamžicích a přítomnost kamer mu k tomu nejspíš taky pomohla. Andrea příjemná ženská snad po celou dobu, za Pavlu mi bylo hodně trapně a vlastně čím dál víc.

Bára – souznění se Zd. jsem moc nerozuměla už pár dílů dozadu. Jeho klopení očí v přítomnosti Báry a další odlišnosti pro mě byly zřejmé, ale v reálu to tak lehce postřehnout asi nešlo. Akce zásnuby byla střelená i na“letní lásku“, natož na Báru, takže dedukuji, že to byl z 90 % podnět někoho třetího. Navíc poznámka Báry po příletu na letišti napovídala, že procitá. Bára pak nastavila podmínky, za kterých se bude dál ubírat jejich vztah tak, aby byly nereálné…
Míša byl sympaťák velký a přeju mu štěstí.

Ps: mi-lu-ju tyhle stránky:-)

Reagovat

Pavleek (734): Mozna bude nejakej sraz po novem roce, ale spis by to mel byt sraz diskutujich z Panacka obecne, nikoli jen tohoto poradu, ale treba jeste nekdo neco podobneho usporada jen pro lidi tocici se kolem HSTM.

819
okkvp
Reagovat

815 – to kapišto – ale opět můj pohled – i s extra blbem se dá na malé lodi přežít – já si to pak převádím na legračno, pro klid na palubě si ololuji pouze v duchu a na venek jedu neutrála.
U Pavly bych měla pochopení, kdybych nečetla blog. Pokud tam prezentuje to co jí opravdu šlo v reálu hlavou – tak ona o tu dovolenou opravdu usilovala, já bych předpokládala, že zváží i to, zda by náhodou pro ni nemohl být Petr ještě méně zkousnutelný. (ta loď samo vztahy vyostřuje víc než dovolená v hotelu u moře a dopředu o lodi vědět nemohla, ale i tak je společná dovolená vždy jedním z prubířských kamenů vztahů – i kamarádských) Já se divila už v tom dílu s golfem a následném článku. Mně by za to dovolená nestála ani kdyby mi na účet přitékalo od produkce několik tisíc za den.

820
gabisollis
Reagovat

klm-co rekla po priletu?

821
KLM
Reagovat

zaznělo… „a jestli to všechno klapne, to ukáže čas a řekla bych, že tak nejblížší týdny“. Necítila jsem v tom moc zamilovanosti.

822
okkvp
Reagovat

lishka – žila jsi někdy na koleji ? Já s deseti babama nalinkovanýma úřednicí v malém čtyřpokojáku a samotkou z půlky kuchyně. A kolem víceméně nic než pole.

823
koc
Reagovat

822 – a co polstarove bitvy v nocnich kosilkach ? ;-)

824
okkvp
Reagovat

koci – polštářové bitvy nebyly, ale spolubydla mi přetrhla v noci před zkouškou jedinou lampičku….. Lampičku z kusu traverzy

825
koc
Reagovat

824 – hmm .. tak nic :(

826
gabisollis
Reagovat

KLM-ja myslim ze zamilovana nebyla nikdy(do Zdenka)mozna jen trochu osalena ale i to se me moc nezda.

827
okkvp
Reagovat

koc – u nás bývaly bitvy kolem demižonu ;-)

828
koc
Reagovat

827 – se mi libla spis ta prvni prestava .. predstava opile zeny mi nedela dobre :(

829
Mikesh
Reagovat

810 – zrovna Tebe, anjo, jsem neměl na mysli – jak bys ostatně věděla, kdyby sis přečetla mé včerejší příspěvky. Jinak, pochopil jsem Pavleeka tak, že když už někdo někoho tak nějak moc probírá či kritizuje, pak by se měl především zamyslet nad sebou, jestli náhodou není stejný, ne-li horší. Ty jsi holt již zavedená kobra, takže každý ví, jak to s Tebou je a podle toho to i bere.

830
Mikesh
Reagovat

811 – lishka: hm, tak jsem holt mužský a za nanynky beru někoho úplně jiného – třeba ty třináctiletý dívenky, resp. v tom duchu se vyjadřující dámy na diskuzi iprimy či streamu (i když i tam se to hodně zlepšilo k lepšímu). Ono někdy stačí i některé komentáře tady, zejména k Báře.
Jitule a citlivá? Vždyť je to vojanda, žádný béčko (mám tam kluka a ani nechtěj slyšet jeho názory, to by naše stereo pipi klepla pepka). Ale jó, nemá to lehký a chápu, že už konečně touží někde zakotvit. A to tak, že hodně. Takže chápu, a to právě proto, že je taková oseklejší vojanda, že už při těch Peťánkových kecech vypěnila, protože si uvědomila, s jakým pitomou ztrácela čas místo hledání si normálního mužského. Nakonec, já jsem také jen hloupý necitlivý chlap, ale něco takového, jako on, bych v životě z úst nevypustil. I při svý mužský omezenosti vím, že nemohu holku při balení urazit – a on tam nastoupí s prohlášením „kdo si počká, ten se dočká“ s podtextem, strašně jsi mě chtěla, tak jsem teda milostivě tady (na facku mezi dveřmi), padni mi kolem krku.

831
KLM
Reagovat

gabisollis… Jj, řekla jsem to špatně, zamilovanost ne, bareme to jako poblouznění, i Bára to tak myslím popisuje. Líbila se asi muskulatura…? I já znám ten pocit, když je chlap snad o půl metrů větší:-) Protože i někde zaznělo, že z jejich požadavků na charakterové vlastnosti má Z. jako partner málo.

832
okkvp
Reagovat

828 koc – chápu, moji rodiče také tehdy z představ šedivěli, ale ono to mají moravští vinaři jinak než pražáci a stípka, kapesné i možnosti přivýdělku bývaly tenkrát jiné

833
Ondatra
Reagovat

A na zaver k diskusi, aby bylo jasno MIKES toť fotr od kvetaka z druhe rady teto frašky.

834
koc
Reagovat

833 – byt to tak muze vypadat tak nejni

835
Mikesh
Reagovat

Ještě P.S. k 830: Myslím, že se Pavla mýlí, když říká, že by si Petr neměl hrát na něco, čím není a být tam sám za sebe. Obávám se, že on tam nic nehraje, že je přesně takový, jak se předvádí. Prostě pan DOKONALÝ a IDEÁLNÍ MUŽ. Tedy aspoň podle svého nezvratného přesvědčení.
Mmch, sice už tady do Pavly naše táboritky tak nešijí, nicméně pořád mi schází z jejich strany přiznání, že všechno, co tu nakonec vyšlo najevo, napsala Pavla už dávno, takže nakonec měla naprostou pravdu. Všechno, co psala ve svých článcích, se potvrdilo (a je úplně jedno, jestli v nich přikrášlovala sebe nebo někde v něčem ujížděla). Inu, co čekat od lidí, co nechápou pojem „zamést si před vlastním prahem“. Takže čekat, že by tu přiznaly Pavle aspoň nějakou pravdu, to by zas bylo nanynkovské ode mě.

836
Beze jména ;)
Reagovat

[780] To myslíte vážně, že by jste Jitku spláchla do odpadků?
Někteří v této diskuzi nemají žádnou úctu k ostatním lidem. Každý je nějaký, každý chybuje. Ale o nikom, ani o tom neustále se strapňujícím Petrovi bych tohle nikdy neprohlásila. Ani o Michalovi, který je mi ještě méně simpatický, než popleta Petr. Ale Jitka?

837
George
Reagovat

„Šli tam, ve většině, řekla bych, protože chtěli někoho najít, když už třeba jiné cesty nezafungovaly, z hecu, nebo si prostě vyzkoušet něco jiného..“

Do takové soutěže se nemůže jít nikdo soudný seznámit. Seznamování a vztahy jsou velmi osobní. Dělat něco takového před kamerami může jen exhibicionista. A jaká to nese negativa, to ví každý. Soutěž má co nejvíc pobavit, tedy přilákat diváky, a to za každou cenu. TV nejde o to někoho seznámit, na lidech jí nezáleží. Chce vydělat peníze na reklamě. A divák má právo se bavit, kritizovat, vyjadřovat se ke klaunům na obrazovce. On si je platí.

A seznamování? Může se tak někdo seznámit? Může se tak seznámit člověk, který má důstojnost a váží si sám sebe? Pomiňme, že je jen figurka na obrazovce. Ale copak je důstojné být v houfu žen a být vybírána, vzájemně „bojovat“ o přízeň vyvoleného? (A naopak.)

Divák se baví. Může rozebírat, co ti kašpaři na obrazovce dělají, jak blábolí, jak se podráží, jak jsou naivní, jak se pomlouvají….. Je to druh zábavy, kterou si zaplatil.

838
Beze jména ;)
Reagovat

[768] okkvp: „za týden, měsíc, pět let se s tou kamarádkou můežeme řahtat, kam jsem ty oči dala a můžu poslouchat co si o něm tenkrát myslela, co věděla. “

No to teda nevim. Já bych asi přestala považovat za kamarádku někoho, kdo od začátku něco věděl, ale neřekl mi to, jen ať se v tom vymáchám a nakonec na to stejně příjdu. Bych se cítila ponížená, že všichni okolo věděli a bavili se na můj účet a já blbá a nic nechápající…
Kamarádku, která mi neříká, co si doopravdy myslí. Pěkně děkuji.

Já nepotřebuji a nechci, aby někdo za mně rozhodoval. Ale to neznamená, že chci aby mi „milostrdně“ lhali.
Fér by bylo, kdyby třeba řekla, co si opravdu myslí, nebo co ví, ale nikam mně netlačila. Aby se snažila pochopit, moji volbu, případně mně pak podpořila. A to i kdybych se zachovala jinak, než by si to ona představovala.

839
Lishka v kurniku
Reagovat

Mikesh, já to nechápu. Jasně, že máš s Pavlou v podstatě pravdu. Ale proč to tu pořád vytahuješ? Já jsem za těch pár týdnů tady pochopila, že Pavla je zde prostě červený hadr v aréně. Jakmile jím zamáváš, podlijí se některým oči krví a zatemní mozek a nic nevyargumentuješ. Je to tu skutečně v tomhle smyslu hrách na stěnu.
Jakmile ale vypustíme téma Pavla, dá se tu s mnoha lidmi celkem slušně diskutovat. Navíc pozoruju za posledních 24h, že to tu opravdu není vůči Pavle až taková štvanice, jako dřív. Tak proč pořád dokola vytahovat důvody k hádkám, když se dají najít i témata k dialogu?
Tak teď asi zařveš, „i ty, Brute“!!! Ale já mám na Pavlu názor pořád stejný, jen mě nebaví se pořád dokola dohadovat o stejných věcech.
Jo a Jitka mi citlivá až přecitlivělá opravdu příjde. Taky jsem se divila, jak je to u vojandy možné. Jsme v zajetí stereotypů a klišé – vojanda musí být herdekbaba, jinak není vojanda, že?

840
Lenka
Reagovat

gábi – tak toho hahoce už prima vymazala… to je šílený :-)

841
Mara
Reagovat

Tak jsem precetl celou diskuzi tady.
ad JitkaV. do posledniho dilu mi byla velmi sympaticka, a reakce kdyz za ni dosel ten trol Petr, tak jsem tady a ona na to, „No a co jako“ byla dokonala. Bohuzel, ta prehnana reakce odchodu(stale mam pocit ze to tam rezie nejak umele nastrihala, citlivejsi divak to postrehne), a take jeji odpovedi zde mi prijdou, jako by ho stale chtela ? Uf co ji takovou normalni zenskou na takovym hovadku bere, to nechapu.
Ad Bara, ktera je velmi vnadna… az se na ni clovek nemuze divat moc dlouho :o))) uaaaa, Libila se mi jeji prirozenost a verim ze umi milovat celym srdcem. Zdenda byl v mych ocich od asi 3 dilu, male decko, ktere se sice stara o svou dceru, ale sam typ – pubertak, ktery jeste ani nevi co se sebou, pro Baru krajne nevhodny (pouzitelny jen a pouze jako milenec mozna), sry Baro. Ty potrebujes nekoho kdo si jde tak trochu zivotem jako ty. Tj. silny, ale dokaze i nezne milovat. Najdes ho neboj. Drzim ti pesti. (nechces mi zavolat ? no tak nic no)
Ad Michal, arogance, po te co si precetl jak si jeho 27ka uziva na FB, byla nevidana, cekal jsem ze to tam sereze na jednu hromadu :o))))) hnus. Ke konci uz se valel u telky asi jak byl zvykly.
A Petr ? Ou my heaven. Myslel jsem po druhe rade, ze kvetaka nikdo nikdy nemuze prekonat. O jak jsem se mylil. Do teto chvile neverim, ze ty napady objet vsechny 4 sly z jeho hlavy. Pokud ano, neni mu pomoci. A ten jeho domek a to jak byl pripraveny na 5 holek ? Uf.
Jinak jsem jediny, komu pripadal jeho hlas, gesta, chovani, pohyby tela, adefacto uplne vse jako u toho arogantiho sportovce Dominika Haska ? Me prisel jako jeho neuveritelna kopie.

PS. Baro jsi kocka.

842
Lantana
Reagovat

George (837) – samozřejmě, že se prostřednictvím pořadu seznámit může, i když to nemusí být s tím, ke komu se přihlásí, nebo kdo se přihlásí k němu. Každému tam dělají medailonek, můžou se mu ozývat i staří známí co třeba ztratili kontakt, i ti budoucí. (Za jakou cenu to je věc druhá, ale každý jsme nějaký, stejné věci vidíme různě je každého věc jakým způsobem se pokouší změnit něco ve svém životě.) A když už nic, tak tam prý je tam občas alespoň sranda a člověk pozná nové lidi.

843
anja
Reagovat

836 no někdo tu RS ustál bez úhony, jiný se tam prezentoval špatně, Jitka u mne patří mezi ty špatné………. krom toho tady postrádám nějaké její vyjádření k té akci na Šárku, ale to je fuk, s no comment reakcí jsem celkem počítala

844
George
Reagovat

Lantana
Máš pravdu v tom, že se lze seznámit – s kamaramanem, klapkou, hasičem…atd. A ještě víc ovšem podtrhuji tvoji otázku: Ale za jakou cenu?
Za cenu ztráty důstojnosti, za cenu jiné prezentace než zamýšlel…atd.
A také souhlasím s tím, že každý jsme jiný. To je pravda. Někdo tu cenu platí. Nebo ji neplatí, důstojnost ztratit nemůže, protože žádnou nemá.

Poznat nové lidi lze všude – na zájezdu, na netu…atd. Každý jsme jiný.

Vlastně se ve všem shodnem, že?

845
anja
Reagovat

844 George, to, že někdo jde do jakékoliv RS nemusí nutně znamenat, že ztrácí důstojnost – jsou aktéři, kteří pobavili a zachovali si šmrnc, například Milan z VV, anebo najdeme typy šaška, například Jindra z VV, anebo typy jak od Hitchcocka – Regina a Vladko :)) jedno mají ale společné, všichni jsou to exhibicionisti

a do HSTM – seznamovací RS šli imho všichni s úmyslem se seznámit, možná někteří s naivními představami, nevědomí všech důsledků, ale mnohokrát jsem četla názor od aktérů, že to šli jakože zkusit jako poslední šanci, když jim nevyšly seznamky na netu atd. – nechci to komentovat jako zoufalství, ačkoliv i jistá dávka zoufalství tam je

846
George
Reagovat

anja
Já psal pouze o této RS – HSTM.
Jinak u VV byla účast pochopitelná. Tam šlo o velké peníze.
Seznámení je velmi osobní, intimní záležitost. Kdo to chce dělat na obrazovce a ještě formou boje o vyvoleného, pak je to velmi nestandardní. I zoufalstvím by se to dalo nazvat. Rezignací…atd.

Myslím, že i ty bys chtěla být v intimních chvílích (nemyslím fyzických) jen s partnerem. A přítomnost kamer a pocit prezentace na obrazovce by je přece zcela zabil.

847
anja
Reagovat

846 George, a tak to určitě, ale přeci musí se najít lidi, kteří do show vlezou, kdo by nás pak bavil, že :-)

848
Beze jména ;)
Reagovat

843
Ano, já souhlasím, že se tam někteří prezentovali hůř, než ostatní. A dokonce ani netvrdím, že Jitka vše ustála perfektně. Nejsem její velký fanoušek. Pokud ten odchod nebyl sestříhaný, tak to dle mého názoru byla velmi nepřiměřená reakce nevyrovnaného člověka.

Chtěla jsem říct, že o nikom bych se nevyjádřila takto hnusně (mám na mysli to spláchnutí do smetí). A to bez ohledu na to, jak moc se tam ztrapnili.

Také bych ráda od Jitky vyjádření k té šikaně a zda i jí (a proč) Šárka tolik vadila.

Ale i kriticky názor se dá vyslovit slušně.

A do jisté míry souhlasím i s Georgem, že zařazení se do davu žen, které mají uhánět v podstatě cizího chlápka před kamerama je samo o sobě nedůstojné.

Jenomže zas nesouhlasím s tím, že tito lidé nemají vůbec žádnou důstojnost. Mají jinak položené hranice exhibicionismu, nebo jsou zoufalí, nebo co já vím, proč do toho šli, to je nakonec jedno.

Prostě o člověku by se nemělo říkat, že je smetí…

849
okkvp
Reagovat

Beze jména : anju je třeba číst s rezervou – ona se často jen vyjadřuje expresivně

850
anja
Reagovat

848 – já ale nemám problém tady napsat i daleko hnusnější výrazy :) a nechápu proč bych si měla brát nějaké servítky, když si je ti v tv a tu i onde na netu taky neberou, a nakonec – moje babička, velmi věřící katolička, tvrdila – není sprostý ten, kdo sprostě mluví, ale kdo sprostě myslí a koná

851
DAN
Reagovat

Nejvíc negativně hodnocená Pavla se mi zdá pro život přijatelnější než kladně hodnocená Bára,život s ní by byl nonstop stres-pořád jenom obdivovat,tleskat,chválit,souhlasit.Vtipně Báru dostal ten 3.účastník co přijel s prázdným kufrem.

852
Kája
Reagovat

851 Mám stejný dojem…

853
Enaz
Reagovat

851 Dan

Vždyť o tom to je. Tvá volba je žena typu Pavly … takže proč ne. Jen fakt nevím jestli bys nemusel také obdivovat, tleskat, chválit a pak i souhlasit s Pavlou :).

854
Mikesh
Reagovat

839 – lishka
Óó, v mém případě to tady není o Pavle – táboritům se zapalují lejtka jen při spatření mého nicku, prostě se jim něco na mě nelíbí (a je mi šumák, co). Ani nemíním s nimi něco vyargumentovávat – to s některými lidmi nejde. Jen jsem holt využil příležitosti jim připomenout, že tady několik týdnů mlátili prázdnou slámu, nic víc. To, že tady s Tebou tak hezky cvrlikají, přesto že ses s nimi vůbec nemazala (na rozdíl ode mě), mi jen potvrzuje, že je úplně jedno, o čem mluvím, prostě po mně pojedou (viz zdejší výměna názorů mezi R a L). Takže já tím jednak nic netratím, jednak jim neuhnu.

855
anja
Reagovat

851 mně se zdají nepřijatelné obě, ale je mi to někde, já s nima žít naštěstí nikdy nebudu :))

a propó, ještě jsem mrkla na Plog a je tam věta „Na své vystupování v pořadu se chystám napsat článek v několika příštích dnech.“ – takže Pavla ještě bude psát „článek“ – dost nechápu jakože O čem, imho už bylo všecko napsáno… za sebe už chcu tyhlety všechny figurky z hstm3 zahrabat a vydat se vstříc novým zítřkům, ale asi se děje něco jako nekonečný příběh :)

856
anja
Reagovat

854 Mikeshu, nefandi si tak :))

857
Enaz
Reagovat

A i když to tu Ajda zatrhla (promiň, Ajdo), tak musím poděkovat většině diskutétů za ukrácení pozdních večerů při dočítání příspěvků.
S některými souhlasím a s některými ne, ale pokud jsou to příspěvky, které mají hlavu a patu, nejsou v nich skryté urážky a rádoby moudré blahosklonnosti, tak je radost je číst.
Nemá cenu, abych tu psala jak mi připadá Petr, Pavla, Michal a Bára, protože bych musela psát jen s kým konkrétně souhlasím, a v čem, a s kým naprosto ne, a najít čísla těch postů by mi bylo už teď zatěžko.

Ale stejně si neodpustím jedno … Pavla se odkopala nejvíc. Ne tím, že byla v RS (což taky nechápu, ale jak píše anja – kdo by nás bavil a koho bychom propírali), ale hlavně tím, že začala psát blog a vysvětlovala v něm, že ona je lepší, a ti vybraní kolem ní, horší než jsme viděli.
Je mi jí líto … ale nelíbí se mi to, co u ní čtu, a co jsem viděla.

858
anja
Reagovat

Mikesh, ale musím v jednom s tebou souhlasit, nahoře někde jsi psal, že se Pavla v tom odhadu Petra dost sekla, když se na jachtě vyjádřila, že Petr měl být takový jaký je a nedělat ze sebe něco co není – já jsem si toho všimla taky, vůbec byla v té charakteristice, kerou tam do Andrey hustila, mimo……. imho si Petr nehrál na nic :) on je prostě takový :)

859
DAN
Reagovat

855-to víš, ještě to máme čerstvě uložené v mozku, ale za týden?To už si málokdo vzpomene na aktéry RS.Tak třeba já už vůbec nemůžu vydolovat v paměti ty minulé účastníky-akorát si pamatuju tu dívku ve vaně a mrkací panenku.

860
RAINMAN
Reagovat

851 – Ano, to udělal pěkně. Ale kdyby ho Bára z nějakého nepochopitelného důvodu na tu dovču pozvala, určitě by neprotestoval a nakonec by do Turecka odletěl.

861
Mikesh
Reagovat

Anjičko, kobřičko milá, už po sto padesáté páté Ti tu opakuji, že Tebe se mé poznámky netýkají, jakož ani celé řady dalších. Nemám s Tvými kousanci do kohokoliv žádné problémy, ba, naopak, většinu bych takhle napsal sám kdybych si troufl (a neriskoval, že mě tady někteří sežerou).
Teď jsem si mmch přečetl posledních 50 příspěvků a … bezva, takové fajn povídání.

862
EvcaK
Reagovat

Musím říct, že jste mi seriózností zdejšího diskutování posunuli zaběhlé !vnímání světa“:) Ty poslední týdny, co se sem chodím pobavit, tak je diskuse minimálně o pár tříd výše a inteligentnější, než jakákoli diskuse např. na idnes. Takto to vypadá, že lidé sledující RS mají mnohem vyšší úroveň, než čtenáři mého kdysi velmi oblíbeného zpravodajského deníku:) Snad jen v případěch, kdy se tu nejmenovaná paní P zjeví inkognito pod vícero nicky, se diskuse úrovní trochu přiblíží těm nižším.

Jinak stejně jako účastníky RS i všechny příspěvky je dobré brát a psát s nadhledem. Patrně bych nikdy do RS nešla, ale už vím, že nikdy se říkat nemá, dokud člověk neumře a neví to jistě. Ale patrně bych se minimálně nedívala na net, do novin a na diskuse, být takovým účastníkem. To už mi přijde trochu jako sebemrskačství a nedivím se, že se Jitka včera rychle ztratila:)

K Jitce si myslím, to co tu padlo – její reakce adekvátní. Nevím, jestli jste viděli pak u baru její potutelný úsměv. Prostě tím chtěla dát na jevo, že je Petřík blázen a neskonale ji štve. Jako žena mi přijde moc hodná, důvěřivá a docela jsem překvapená, že je se svou povahou vojanda. Samozřejmě místy trochu přecitlivělá, ale to jsme aspoň čas od času skoro všechny:)

„Přehnané“ jsou spíš ty reakce sledujících diváků. Co se diví, RS je show a když končí, proč by si lidi nestřihli taky nějaké emoční divadélko na závěr:) A byla to legrace a v kombinací se zdejší diskusí takřka dokonalá – takže kde je nějaká další zajímavá show a diskuse?:)

863
Pro Báru
Reagovat

Kdyby se tu náhodou Bára objevila. Myslím, že jste si se Zdeňkem neporozuměli v tom, že on sice říkal, že nemá problémy se stěhováním do Prahy, ale určitě tím myslel stěhování se k Vám, což chápu. Vy nechcete živit 4-členou rodinu. Nemyslím, že byste to dělala – Zdenda má mateřskou a ušetřila byste za jesle pro Matyáška a taky spoustu času, prostě tak to bývá, když jeden je doma s dětmi. Vždyť by to nebylo napořád :-). Jste mi moc sympatická, doufám, že to nevezmete špatně.

865
okkvp
Reagovat

EvcaK : vítej ve světě internetu (ony jsou na iDnes diskuze ? °°)

866
Ajda
Reagovat

857 Enaz,
já tu děkovačku zatrhla jen obrazně, protože to vypadalo, že místo diskutování někteří začnou děkovat i svému poskytovateli internetového připojení :-))

867
Ajda
Reagovat

865 okkv,
jsou, vždy pod každým článkem, ale musíš být registrovaný přes email.

868
Rachell
Reagovat

863 – souhlasím, ale myslím, že Bára říkala, že Matyášek tu přítomnost Terezky těžce snášel, tak to Barča asi nechtěla lámat přes kolena.

869
koc
Reagovat

jezis marja .. to je snad ten samej clanek co u Jana a Jarky jen vymenili jmena :-o .. Plesku Plesku :(

870
koc
Reagovat

866 – to nejni pravda ;-)

871
Ajda
Reagovat

Ať to bylo jak chtělo, ale nastěhovat si k sobě chlapa po pár dnech známosti s kamerou v zádech, je nesmysl. Mohli to řešit vztahem na dálku, pomalým seznamováním atd., ale jen Bára a Zdenek ví, jak to bylo.

872
Ajda
Reagovat

870 – však já nemluvím třeba zrovna o tobě, ty jsi začal a znáš to :-))

873
koc
Reagovat

872 – ale stejne mas recht .. na sveho poskytovatele sem uplne zapomel .. snad to necte aby se nenakrnul :)

874
Kačka
Reagovat

Tak vás všechny opětně zdravím :-)) a přeji krásný víkend.

Dočítala jsem pár posledních příspěvků a zazněl zde dotaz ohledně 2.srazu diskutujících.
Sraz je v plánu cca na únor-březen (pokud se nenajde někdo,kdo to zkusí uspořádat dříve) a řeším otázku,zda uspořádat sraz jen k pořadu HSTM a nebo celého Panáčka (tedy diskutujících ke všem RS).

875
okkvp
Reagovat

Ajdo vím :-)))) posledních pět let už se chodím občas zachechtat akorát v pátek ke kachnochlívku, číst se „diskuze“ dají i bez registrace. Vyšší levely jsem objevila shodou okolností díky RS (první VV), zaháčkovala se a od té doby si tam v klídku plavu a mrskám ploutvičkama ;-)

876
Ajda
Reagovat

875 okkvp – číst se dají bez registrace, to jo, kdo se chce zapojit, musí se registrovat. Občas se tam dá fakt dobře zasmát :-))

877
Mara
Reagovat

tak dovolim si jeste jeden pohled. predem predestiram,ze bude drsnejsi, a tak slabsi povahy at dal nectou.
Ad Bara, na rovinu, kdyby nemela ty 6ky, ale treba 1ky, nebo byla plocha jak tramvaj, produkce ji nikdy nevybere. Myslim ze i v zivote by mela tak 30% zajemcu ze vsech soucasnych, totez v praci. Kozy=jeji sance jak si usnadnit zivot. Jinak pokud mezi nimi probehl sex na te dovce ke konci poradu, myslim, ze Bara zjistila, ze Zdenda sice ma dobre telo, ale to je tak vsechno, ze ji to ani poradne neumi udelat, a ze je nemehlo i v posteli. No a tehdy ji doslo ze by to fakt nemohlo fungovat.
Ad Jitka, myslim ze jsi se nejvic odhalila, na te dotocovacce, jak jsi tam Petrovi zacala sazet, a cim te jako ta andrea dostala ?(a ja ne). Sexem vid. Ano Jitko. Mam z tebe pocit, ze se ti to stavalo uz nekdy na stredni, kdy ti tveho vyvoleneho vzdycky sebrala nejaka rozhodnozka, a ty jsi to strasne spatne nesla. A ted reagujes porad stejne. Prijdes mi strasne nepristupna co se tyka sexu, a branis se tomu. Bylo to hrozne videt. A chlapi sex chteji. Ty s tim ale neumis pracovat. Mozna ho sama v sobe odmitas. Jenze jitko, bez toho zadny vztah nebude fungovat.
Ad 27ka od Michala a jeji 16 leta dcera, no jeste tak 3-5 let, a bude mamince prebirat kluky, a ta to pak echt tezce ponese, budou na sebe zarlit. Halt zaplati za to ze byla v 16 blba jak tago. Je na ni videt, ze teprve ted v 27 by rada balila chlapy. jenze ta 11 leta dcera ji uz ted vadi.
ad Andrea, ta jedina to ma co se tyka sexu uz srovnane, umi to pouzivat, tak jak je potreba(pro ni). Bohuzel je uz dost ……. doplnte sami.
Obecne si myslim, ze by si zensky mely uvedomit, ze 50% vsech pevnych vztahu = hodne sexu s partnerem. Ta ktera si to neuvedomi nikdy nebude mit trvaly, pevny vztah. Muzete se vztekat jak chcete, ale takhle to opravdu funguje. Muzete mit nadstavby jako rodina, prace, kariera, domy, auta, majetek ve vztahu. Ale bez zakladniho kamene, tj. sexu, zadny vztah nebude mit dlouheho pevneho trvani. Tohle plati pro vztahy rekneme 20-40 let veku. Porad mam pocit ze naprosta vetsina zen neumi sex pouzivat a spatne ho chapou. neumeji s nim pracovat. A dnes, kdy frci emancipovane zeny, uz vubec. Zensky kdyz tomu svymu vyvolenymu nedate poradne zasukat, nikdy vam vztah nevydrzi. A vo tom to je.

878
okkvp
Reagovat

877 : čéče, to vypadá, že nám starším už pořádných radovánek života snad ani nepřeješ :-)))

879
Ajda
Reagovat

877 Maro,
ne všechny hlavní maminky, co kdy něco, nebo někoho v RS hledaly, měly zrovna velké přednosti, neboli objemnější hrudník :-))

880
gabisollis
Reagovat

maro-tak ti dekujeme za prednasku o sexuologii:-)))))

881
DAN
Reagovat

877-akotát ještě uprav tu věkovou hranici na 20-80 i více.

882
koc
Reagovat

877 – Bara ma sestky ? :-o .. ja to nikdy nepoznal a proto mam vlastni kategorie – jednoručky, obouručky a nepoberky

883
iwca73
Reagovat

877- Ámen…:-)

884
gabisollis
Reagovat

864-stejne si myslim ze Bara po priletu vystrizlivela a tak nastolila nerealne podminky.neni blba tak vedela ze Zdenek neni typ chlapa co udela radikalni rez a zacne se starat sam o vsechno.je teda fakt ze tohle kdyby udelal nejakej chlap mamince z rocnim ditetem tak ho vsude rozcupujou na kousky.

885
gabisollis
Reagovat

840-Leni neni ten hahoc smazanej jen je posunutej na druhou stranku.bylo hodne komentaru.:-)

886
Sarkafarka
Reagovat

Zdenek je velký dítě-život ho teprve naučí.Bára-je fakt pěkná ženská-život jí naučil.Líbilo se mi jak měla lesk v očích,sama věděla že je to bláznovina a šla do toho.Bohužel realita je jiná,a že má 3ho??? Rozkaz zněl jasně =hledá se táta.

887
pedro33
Reagovat

Nechtěl jsem více přispět, ale co už. Neděkuji nikomu, proč taky. Každý to dělal sám kvůli sobě a pokud ne, jeho boj.
Jsou zde tací, kterým bych nejraději opět vynadal. Opět se stejným výsledkem, takže se nebudu unavovat. Slepice diskusi pokryly vysokou vrstvou kvalitního biohnojiva, otázkou je, bylo-li co zničit. Alfa-slepice je možná potěšena, neboť ji upravily k jejímu obrazu. Stejně si to však žádná nepřizná. Źádat vás, abyste měly trochu soudnosti a neplevelily aspoň diskusi k FHŽ je asi pošetilé a marné jako chtít po vás pochopit, že ostatní lidé mají také city. Ještě, že už to všechno skončilo. Mír s vámi.

888
Lenka
Reagovat

887 pedro33
Je to už vcelku jedno, RS skončila – ale podle čeho usuzuješ, že jen tvoje příspěvky jsou na takové úrovni, že zde mohou být?
A naopak příspěvky druhých jsou tak mizerné, že by tu být neměly?
Přece co člověk, to názor…
Vytýkáš tady některým, že nejsou tolerantní k postavičkám z RS – a ty v případě příspěvků na diskusi jsi?
Vypadá to na dvojí metr : já můžu a vy ostatní ne…
Mír a slunce v duši :-)

889
*********
Reagovat

Zdravím všechny čtenáře i fanoušky nejen poslední série pořadu „Hledá se táta a máma“.

Od začátku mi nebylo pár lidí sympatických, ihned jsem si jako většina poskytl vlastní názor na celé dění. U většiny se mi potvrdilo to, co bylo patrné již na samém počátku.

Stále nechápu chování některých dotyčných k celé situaci a k ženám.

Osobně si myslím, že si většina přítomných žen zaslouží mnohem více než jim bylo dopřáno, zkrátka narazili na protějšky, které k nim absolutně neseděly.

K Tobě dokonalý muži Petře, většího troubu jsem snad ještě neviděl, v každém natáčení jsi předvedl ubohost, která tě ještě více srážela postupně ke dnu. Nechápu, jak člověk ve Tvém věku nemůže mít srovnaný život a stále sám neví, co opravdu chce.

Hrál sis svoji hru, kde ses snažil každou něčím zaujmout, i na úkor ostatních a bylo
ti jedno, zda-li to ublíží nebo neublíží ostatním.

To, co jsi předvedl v posledním díle, to považuji za ubohost největšího rázu, objíždět ženy, které jsi odmítl a stále se jim nabízet, to by neudělal ani ten největší hlupák.

Pokud ty si někdy najdeš ženu, tak by to musel být konec světa, protože ty človíčku nešťastná a nejdokonalejší si konečně uvědom, že jsi ubohý člověk, který nikdy nezaujme žádnou ženu, pokud o sobě nezačně přemýšlet.

Lhát do očí a hrát si s city není jednoduché, ale to ty ovládáš, jsi podrazák a chudák, který si nikdy nepřizná vlastní chybu!

Co se týče maminky Barbory, myslím si, že ona jediná opravdu věděla, co chce a celou dobu to dávala najevo, nebyla ji lhostejná srdce ostatních, všem řekla, co opravdu chtěla a vím, že všechno bylo upřímné. Zachovala ses naprosto správně ve všech případech a já tě jako ženu obdivuji, i když jsem muž.

Všem zůčastněným i nezůčastněným maminkám, které stále hledají muže, s kterým by prožily mnoho krásných chvil, lásky a porozumnění mnoho štěstí, štěstí, štěstí.

Není jednoduché najít někoho, kdo by nám nejlépe porozumněl, kdo by byl věrný a kdo by se nesnažil lhát v každé situaci.

Moc Vám to přeji, aby jste si našli mnohokrát lepši muže než kteří byli v pořadu.

Také děkuji TV Prima za poskytnutí tohoto seznamovacího pořadu, rozhodně jste pomohli spoustu lidem ke zviditelnění a možná i „jednoduššímu“ naleznutí lásky.

Omlouvám se předem za gramatické chyby a chybně uvedené syntaxe, nejsem dobrým češtinářem.

Mějte se krásně a prožijte krásný zbytek víkendových dnů.

M.

890
Lenka
Reagovat

854 Mikeš
:-)
asi není nutné něčemu přikládat větší význam, než to má… :-)
někdy je to ze strany druhého nebo ostatních pouhý nezájem a není nutné v tom hledat něco jiného…
přeji ti, abys našel diskusní fórum, kde se ti bude líbit a kde budou diskutující na tebou požadované úrovni :-)

891
Lenka
Reagovat

885 gábi :-) tak jsem se spletla … :-)

892
Marika
Reagovat

Nemám dočtenou celou diskuzi, časově trochu náročnější. Ovšem trochu nechápu, jak je Bára za tu perfektní a Zdenek za hloupé jelito. Já jsem Báře fandila, ale v posledním díle mě zklamala, až šokovala. Od 35leté ženy bych čekala, že ví, o čem vztah je. Je o kompromisech. A dát někomu v podstatě ultimátum, že po návratu z dovolené chci slyšet A nebo B??? A ještě k tomu chtít, aby se s roční holčičkou nastěhoval do podnájmu…, dal ji do jeslí…??!! U Báry nemohl bydlet jen proto, že korunní princ Maty nesnesl konkurenci? A to Bára za celý život neslyšela o sourozenecké rivalitě? To řeší tisíce rodičů každý den. Takže Báro, pokud, chcete někdy další dítě nebo partnera s dítětem, s tímto musíte počítat. Dobrá kniha je Sourozenci bez rivality. A mě někdo říct, že kvůli jeho děcku já půjdu do podnájmu, že mám roční dítě vytrhnout z přirozeného prostředí, od lidí, kteří jsou tak milí, jak jste sama Báro řekla v díle, když jste byla u Zdenka na návštěvě, tak ne, že Vám nebudu odpovídat na sms (a kdoví, jak to s tím odpovídá neodpovídá byla), ale narovinu vám řeknu, že takhle to nefunguje, žádné ohledy na děti jen na sebe, žádné kompromisy… že jdu radši od toho. Tím ultimátem jste mě fakt dostala. Nechápala jsem hodně dlouho. Jsem ráda, že Zdenek, ač chlap, umí uvažovat nad potřebami dítěte a nenechal se oblbnout a nevláčel děcko jen kvůli „chci ženskou“ Před ním smekám. Koktání nekoktání, kolik z Vás by umělo mluvit před kamerou. Zvláště v takové situaci.
A ještě, tím, co jste předvedla v posledním díle, jste dala za pravdu Ottovi a Járovi. Škoda.
Doufám, že ta dobrota sama Michal Vám to už nežere.

893
George
Reagovat

Mikeš
1. Sleduji diskuzi občas. I RS jsem nemohl sledovat celou, až její poslední díly a na streamu jsem si pustil pár zajímavých scén. A to vše proto, že mi slouží jako „učební pomůcka“. Ale baví mě to, :o))), předvídám jednání postav.
2. Možná se pletu, ale nevšiml jsem si, že by ti zde někdo bránil v prezentaci názorů. A jsem si jistý, že pokud měly negativní ohlas, pak to nelze spláchnout tvrzením, že tě nějaké „slepice“ okřikují….
3. Vidím zde protichůdné názory – na Báru, Zdeňka a další. Je to diskuze.
4. Jsou zde i protichůdné názory na Petra a Pavlu. Ovšem u těchto dvou převažují negativní hodnocení.
5. Opravdu si myslíš, že drtivě převažující negativní hodnocení Pavly (i Petra) na této a dalších diskuzích je jen jakési spiknutí jistých „slepic“? To by bylo plytké vysvětlení a protože jsi přemýšlivý člověk, vím, že i ty víš, že není pravdivé. Je to jenom taková obrana.
6. Někde vítězoslavně dokládáš, že Pavla měla už dávno v hodnocení Petra pravdu, že došlo na její slova.
7. Já považuji Pavlu za nejproblematičtější postavu RS. Její jednání je čitelné, její snaha o manipulaci s ostatními je zjevná. Považuji ji za ženu s charakterovými vadami. Avšak nešťastnou, s patologickou touhou po uznání, které nepřichází. Stylizuje se do role „intelektuálky“, kterou rozhodně není. To víš dobře i ty. Je nešťastná i proto, že i ona sama dobře ví, že najít harmonického stálého partnera je velmi těžké, vlastně neřešitelné.
8. A že došlo na její slova? To přece nic nemění na jejím hodnocení. To, že odhadla Petra jako plytkého, jednoduchého….atd. přece není měřítko její úrovně. To snad bylo patrné od samého počátku.
9. Haníš tuto diskuzi. Sice nevím proč (i já s mnohými nesouhlasím). Avšak diskuze u Pavly je výrazně jednostrannější, nelze na ní uveřejnit zhola nic, co by bylo negativní. (Nepíšu o vulgaritách.) Pokud už použiješ výraz „slepice“, pak by se hodil právě na její diskuzi – jako adorace „slepic“.
10. Připadá ti, že diskutující haní Pavlu? Nepřipadá ti její kopání do Petra na blogu ubohé? Už není třeba. Každý ví, jaký je. Ona kope do někoho, kdo už leží. A zveřejňování negativních hodnocení členů štábu vůči Petrovi, to už je velká podpásovka.
11. A ta nenávist jen proto, že nebyla vybrána, že jí Petr nikdy neřadil mezi favoritky. A ona by ho tak ráda brala, i když v mnoha parametrech nevyhovuje. Ona ví, že v reálném životě musí hodně slevit. Otázkou je, co sama nabízí.
12. Jistěže jí Petr svojí jednoduchostí, trapností, asociabilitou, ubohostí…..nahrával. Musí ho zničit úplně, nezájem se neodpouští. Ventiluje svoji kritiku před dcerami, intrikuje proti němu, znemožňuje ho na blogu, píše i o zákulisních věcech, o poznámkách štábu…atd.

Mikeši, Pavla opravdu není slušný člověk.

894
Bára
Reagovat

863 pro Báru

:-) děkuju,já se pokusím trochu celou tuhle záležitost dovysvětlit. Několikrát jsem se Zdendou probírala to,že já jsem v Praze,on v Sokolově,já pracuju,on je doma…
Zdenda tvrdil,že s Prahou ani s prací nemá problém,v Praze má babičku a firma,pro kterou před MD pracoval,má v Praze pobočku a velmi rádi mu okamžitě dají práci.
Co se společného