Panáček v reality show

Hledá se táta a máma: Dovolená ve třech (12.díl)

10. Červen 2010 | napsal(a): | reality show: Hledá se táta a máma

[singlepic id=808 w=420]

V reality show Hledá se táta a máma začíná jít do tuhého. Čeká je poslední fáze seznamování na zahraniční dovolené. Stráví ji už jen se dvěma vyvolenými protějšky. Poslední fáze vzájemného poznávání a oťukávání je tady. Jan, Eva i Honza dostali možnost poznat své vyvolené v cizí zemi. Ve třech se však rivalita ani zamilovanost už skrývat nedají a všem je jasné, že někdo přebývá.

Honza se chystá na cestu do Řecka s Petrou a Nikolou, Eva se vydá s Adamem a Milanem do Německa a Jan pozval Věrku a Jarmilu do Tuniska. Prověří během perných i vzrušujících chvil dovolená čím dál napjatější vztahy? Pro koho to bude důvod k pláči a pro koho k úlevě?

Kdo se dostane do role pátého kola u vozu a jak na to zareaguje? Proč přestane Milan koukat zamilovaně po Evě? Jak vážně to myslí Honza s mladičkou Nikol? A má už Jan definitivně jasno, koho chce? Plno otázek, odpovědi zatím neznáme.

[singlepic id=811 w=420]

Tatínek Honza se vydá k řeckému moři s Petrou a Nikol. Společná dovolená začne v idylickém a sportovním duchu. „Je nás tady míň, tak nebudeme válčit,“ potvrdí pohodu i maminka Nikol. Jak dlouho však bude Petra snášet, že se její vyvolený čím dál víc dvoří o dvacet let mladší sokyni?

Honza se po poradě s Vítkem rozhodne pro šokující gesto, které přednese Nikol při procházce na pláži. Ta se hned se vším večer svěří Petře. „Zjistily jsme, že Honza to hrál na více stran,“ usoudí nakonec obě bojovnice a vydají se ke svému milému na křížový výslech. „To je teda docela mazec. Já končím!“ odejde z něj nakonec pohodářka Petra se slzami v očích. Čím ji Honza tak hluboce zklame?

[singlepic id=809 w=420]

Maminka Eva se s Milanem a Adamem setká na nádraží, odkud se vydají do Berlína. Ubytovaná a po cestě lehce odpočinutá partička pak zamíří do berlínského Českého centra, kde se setká s Martinem Kraflem, který se ujme role zasvěceného průvodce.
Večer se Eva rozhodne věnovat jen Milanovi a vydá se s ním na luxusní večeři. Zamilovaný ctitel se na ni pečlivě nachystá a bude mít pro svou vyvolenou dokonce romantické překvapení. Proč se však večeře nakonec promění v trapas?

[singlepic id=810 w=420]

Jan se rozhodne napínat proces vyřazování až do konce a na letiště si pozve všechny tři adeptky. „Jarku nikde nevidím. Nevím, co si mám o tom myslet,“ znervózní tatínek, když žhavá favoritka nedorazí včas. Čím Jarmila všechny překvapí? A která ze tří dam balila kufry zbytečně?
Na mořském pobřeží si však trojice nebude užívat jen krásné chvíle pohody. Rivalita a žárlivost si opět vezmou slovo, tentokrát však ne mezi ctitelkami. „Pavla s Jančou celkem Janovi řídí život,“ myslí si Jarmila o chování panovačných dcerušek. „Kdyby to mělo krachnout kvůli dětem, tak to vzdám a raději s nimi budu sám,“ přiznává i sám Jan. Jak nakonec dopadne souboj o tatínkovo srdce? A proč zatáhne Jan Věrku uprostřed noci do soukromí?

Začátek zahraniční dovolené ukáže, jak se vztahy ve skutečnosti mají. Někdo ustojí situaci v klidu, pro někoho bude odhalení pravdy opravdovým zklamáním.

LETIŠTĚ PRAHA A NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE – SMĚR DOVOLENÁ!

JAN

Před ruzyňským letištěm čeká netrpělivá skupinka výletníků. Jedna z účastnic je zde navíc. Která to bude? Už to tušíme my i ona, ale čeká se na hlavní adeptku, která zřejmě již dobyla Janovo srdce a další souboj se jeví i jejím soupeřkám jako zbytečný. Musíme ještě přežít společnou dovolenou, kam ,,ta druhá“ odjede jako chůva, to už tuší i ona. Ale která ani neodletí?

[singlepic id=817 w=420]

Je to Zuzka. Když Jan marně vyhlíží Jarmilu, je to ona, kdo ho pobízí, aby byl víc aktivní, aby hned nerezignoval, protože tak to vypadá a ona nechápe jeho chování. Za to a také za upřímnost, kterou projevila už daleko dříve, když Janovi narovinu řekla, že není pro ni mužský do života, ale bere ho jako kamaráda, za to nepoletí do Tunisu, ale vrátí se domů, čeká ji jen vybalování kufru.
Na letišti se zatím stále čeká na Jarmilu. Zuzana se rozloučila a odchází. Cestou potkává Jarmilu, která v Praze bloudí podobně jako prvně Jan. Jarmila dorazila, Janovi se sice ulevilo, ale zároveň ho zarazilo, že přivedla i dvojčata a ta letí s ní. Že by mu představa ,,velké“rodinky až tak nevoněla? Zatím víme, že má obavy z létání. Já bych ani neměla odvahu s CK Sunny Days někam letět, představa jejich kvalitních služeb mě děsí, ale je mohlo uklidnit to, že celá akce je reklamou této CK. Jan to bude později dokazovat věrným nošením jejich trička s logem na prsou, tudíž mají účastníci jistotu, že budou mít hotel zajištěný a snad i letadlo k návratu. (Prosím spokojené klienty této CK o shovívavost s mým hodnocením, ale zkušenosti mých známých mě vedou k podobným názorům.)
Jarka se těší, Věrka se těší, Jan má obavy z letadla. Jarka tvrdí, že její dvojčata jsou šťastné, že vidí Páju a Jáju. Ty ale nějaký velký zájem o adeptky na budoucí nevlastní sestřičky neprojevují. Věrka usedla jako pečovatelka vedle Honzy, Jarka je v roli chůvy. Může zatím doufat, že později se role otočí, protože Jan moc zájmu neprojevuje, ona se i obává, zda mu nevadí její dcery. Doprošovat se nebude.
Konečně jsme přistáli v Tunisu, nikdo nezvracel, děti polily sebe i cestující před nimi, klasika. Transfer z letiště skýtá malou poznávačku okolních letovisek.
Hotel čeká na jejich ubytování. Janovi se pokoj líbí, v Praze to bylo, ale daleko luxusnější, rozumuje při prohlídce pokoje. Praha je Praha a očekávat luxus v Tunisu, hotel tipuji tak 3* kategorie, to může opravdu jen turista, který je poprvé u moře. Oprýskané dveře do pokojů a základní vybavení to potvrzují. Ale jezdí se sem hlavně za krásami moře, takže ubytování je zbytečné dál řešit. Jarka bydlí s dcerami, Jan s Pavlou a Věrka s Janičkou.

[singlepic id=816 w=420]

Po prvním nadšení z moře přepadne dvojčata strach z mořských živočichů a další koupání odmítají. Chvíle přesvědčování a zdá se, že moři udělily milost a pokračuje se v radovánkách.
Co by to bylo za pláž v Tunisu, kdyby zde nechodil tam a zpátky unuděný velbloud s ještě unuděnějším Arabem. Projedou se děti, pojede i Jarmila a k ní se tulí, teda spíše lepí Jan bez trička. Asi má co dělat, aby z chudáka zvířete nesklouzl, drží se Jarmily jak klíště. Věrka by se takto tulit s Honzou nechtěla a Jarka v tom má jasno rovnou. ,,Věruš ty tak nepojedeš!“rozhodne i za ni Jarmila.
Začínají se projevovat první výchovné problémy. Třenice vyvolala jízda na banánu. Jarka chtěla jezdit střídavě s Janem, pak s dětmi, ale Pavle se to nelíbí. Ona to chce jinak, ona chce na tobogán, ona chce, ona chce… Kdo by neznal chování dětí v pubertě. Honza má pocit, že Jarka má výhrady k jeho dcerám a ta zase vidí, že on skáče, jak princezny pískají. Podle ní Pavla kopíruje jeho chování, neumí vyjádřit názor rovnou, na vše odpovídá nevím, nechci, celý tatínek. Holky evidentně žárlí. Jan bude radši s nimi sám, než takovéto třenice.

Tržnice a smlouvání

To také patří k dovolené v Tunisu. Smlouvají rukama nohama, prodávající používá své naučené slova jako bandita, sabotáž, kamarád. Už jen chyběl pláč nad jeho početnou rodinou, která umře hlady, pokud jim on sleví. Slevil, Jan kupuje dva velbloudy za 15 TD, a jak nám Pavla prozradí, o kus dál byli po pěti! Ale to je zde běžné, to je zbytečné si tím zatěžovat hlavu.

Animační program

Večery pro turisty patří k dovolené a tak všichni vyráží za zábavou. Tanečky s dětmi zvládá Jarmila, Jan si zatím v tichosti odvede Věru do čajovny. Tady při šíše a čajíčku jí potvrdí, že ji bere jako kamarádku. Vybral si Jarmilu, a aby se jí mohl víc věnovat, prosí Věru, aby se další dny starala o všechny čtyři děti. Jako by to chudák holka netušila už v Praze. Co jí zbývá? Tiše jim závidí a hlavně jim to přeje. Jan už plánuje, jak budou všichni jezdit k ,,tetě“ Věrce do Prahy a ta celá šťastná se bude o jeho novou početnou rodinku starat. Hezky si to hoch maluje, uvidíme, co mu z toho všeho nakonec zbude.

[singlepic id=818 w=420]

Příště se můžeme těšit na intimní chvíle na pobřeží, snad i zásnuby proběhnou? To si musíme počkat na příští díl.

EVA

Nádraží Holešovice je místem srazu pro cestující směr Berlín, vedoucí zájezdu je tentokrát Eva. Měla v plánu vyřadit jednoho tatínka až na nádraží, ale nezvládla ,,bordel“ v bytě Tomáše a vyřadila ho rovnou uprostřed nepořádku. On to sice nechápal, ona ale s někým, kdo žije jako on dál, nic mít společného nechce. Kdo tedy pojede? Eva, děti, roli chůvy převzal její bratr a dále věčný přežvýkavec Adam, i šťastný Milan. Ten může Tomovi poděkovat, že díky jeho nepořádku nemusí jet zpět do Jablonce.

[singlepic id=812 w=420]

Vlak je pohodlný, děti se nudí už před odjezdem. Nechápu, proč ostatní letěli k moři a Eva s takto malými dětmi vyráží za kulturou do Berlína. Škoda že se toho ,,nedožil“ mladík Uchi, tomu by se kuRtura jistě líbila.
Co by to bylo za české turisty, kdyby neměli v batůžku řízečky? A rovnou dva druhy oceňuje Milan. To podle Adama se na řízku nedá nic pokazit. Adámku, pokazit si můžeš leda figuru, ale to ty dávno máš, tak klidně žvýkej a radši moc nemluv.
Milan má čím dál větší pocit, že Eva se víc věnuje Adamovi. Dokonce si z něj udělala polštářek, když si ve vlaku schrupla.
A jsme v Berlíně, hotel čeká. Jedno jeho křídlo je čerstvě po rekonstrukci, budou prvními hosty. To se Evě moc líbí. Po krátkém odpočinku vyráží skupinka na prohlídku Českého centra a poté i centra velkoměsta. Průvodce jim dělá Martin Krafl. Evu město nadchne čistotou, Adama nepřekvapilo nic a ani ho nic nenadchlo.
Jezero Grosser Wannsee je zve k projížďce, cíl Postupim. Projíždí kolem vilové zástavby, na vodě jachty, krásné zahrady. Eva ocení hezké domečky.

[singlepic id=813 w=420]

Další zábava čeká na tatínky. Lanové centrum. Milan se zalekl výšky a dráhu nedokončil. Eva místo pochopení ví, že to je celý Milan. Pro něco zahoří, a když se mu nedaří, vycouvá z toho. Adam to dal, ale samozřejmě, žádná velká zábava to pro něj nebyla.

Večerní romance

Protože Milan prozradil, že mu chutná místní pivo, vybere si ho Eva jako společníka pro dnešní večer. Jazykové problémy způsobí, že místo pochutnání si na objednané kachně, musí zápasit s býkem. A to ještě z něj crčí krev, to Evička zjistí vzápětí. Nepomůže tomu ani sůl, naopak. Solnička má velké otvory a Milan má na steaku hromádku soli. Později se to samé stane i Evě. Oba se vesele baví, smějí se dokonce tak, že Milan musí Evě dát dárek až na druhý pokus. Při prvním se ona tak odbourá smíchem, že uteče ze scény. Bylo potřeba doladit hlavní herečce make up a hra může pokračovat. Milan jí slíbil píseň, tady je:

Vstoupila jsi do mé hlavy
jako vždycky začali se rodit obavy.
Jestli odejdeš tak rychle, jak jsi přišla,
jestli mám ta správná čísla.
V koupelně na podlaze zůstaly tvoje vlasy,
malý symbolický kousek tvojí krásy.
Jak jim závidím tu dobu, co tě měly,
za tu dobu dal bych ti své srdce celý.
Chci ti poděkovat za to všechno krásný,
za to, že jsem byl aspoň na chvíli šťastný.
Za tvůj úsměv, za tvé dlaně, za tvé oči
a snad i za to, že se to celý točí.

Eva: ,,Děkuji, opravdu děkuji…já si to zase složím zpátky.“ Milan se usmívá, snad by si zasloužil i polibek za tu snahu, ale víc než poděkování nedostane.

Příště uvidíme rozčíleného Adama. Uslyšíme od něj, že děti jsou rozmazlený jako prase, vole a on za nimi lítat nebude. Jj, přizvukuje Milan, jsou rozcapený. Můžeme se těšit i na sbližování Adama s Evou a následné rozčarování. Koho a nad čím? To až příště.

HONZA

Letiště Ruzyně, letenky směr Rhodos. Honza je dnes opět náš starý známý vedoucí zájezdu. Přivítání s Petrou a Nikolou a teď už rychle, rychle, čas jsou peníze, jdeme… velí Honza.
Let proběhl v klidu. Stejně tak transfer z letiště a ubytování. Honzovi se zde líbí, krásný výhled, a navíc prozradí, že není bláznivý mladíček, co se zamiluje hned, ale slíbí nám, že si určitě vybere.
Moře všechny okouzlí, jen Vítek se bojí vln. Ale u něj už to ani nepřekvapuje. Kdo čekal, že se vrhne do vody a bude si užívat právě těch vln, ten se zklamal. Ani nadšení pro extrémní sporty nesdílí Víťa s ostatními účastníky zájezdu. Všichni se výborně baví při jízdě na gumovém křesle taženém člunem, on to přetrpěl.

[singlepic id=814 w=420]

Okružní výlet po ostrově se líbil všem, ten si užili podle představ. Honza prozrazuje, že se zakoukává do Nikoly.

Rodinná porada

Otec probírá se synem, co on říká na věkový rozdíl mezi ním a Nikolou. Co on synek může posuzovat? Je to jejich věc, odpovídá rozumně Vítek. Honza přiznává, že obavy má, stejné slova slyšíme i od Nikoly. Další starostí tatínka je, jak by syn přijal společné bydlení. Hlavně ty autíčka mu dělají starost. Opravdu podstatný problém společného bydlení. I když má vlastně pravdu. Autíčka s nánosem prachu nejsou zrovna nejvhodnější hračkou pro malé dítě. ,,Neboj, táto, ty nejmilejší mám až nahoře (pod prachem je prcek ani neuvidí), tam Kryštůfek nedosáhne, zatím,“ uklidňuje Vítek tátu. Ten se tedy uklidní, je rád, že auta vyřešili a on si může plánovat společnou budoucnost s Nikolou.

Procházka s budoucí vítězkou?!

Procházka po pobřeží, ruka v ruce a padá nabídka ne k sňatku, ale na společné bydlení. Ona si to musí rozmyslet, chtěla by také znát Honzův vztah k ní, co cítí. Opět slyšíme jeho ohranou písničku – jsi krásná holka, je mi s tebou fajn, jsme oba složité osobnosti, je to na delší poznávání, nejsem typ, co se hned zamiluje… Nechtěla náhodou slyšet – vybral jsem si tě, jsi krásná holka, ty mě přitahují, cítím k tobě něco víc…?
,,A co děti,“zajímá Nikolu. Momentálně by další Honza nechtěl, ale do budoucna se toho nebojí. Na ranči však vedl jiné řeči a tento obrat v názorech Nikolu zaskočil. On nevidí problém v tom, změnit po čase názor. A výchova? Nikola má zřejmě strach, aby jejího Kryštofa nevychovával jako Vítka, přesně tak to vyznělo. Neboj, ta by byla společná, přesvědčuje ji Honza. Plácá se v tom jako slon v porcelánu.
Petra si nemohla nevšimnout, že Nikola je preferována a odchází sama do města. Honza:,,Jedna to tuší, která to bude a druhá tuší, že to nebude.“ A když se ho zeptají, odpovědět jim neumí, ty jeho řeči už jsou jak kolovrátek. Hlavně vypadat dobře před oběma, nezadat si, nechávat si otevřená zadní vrátka, to je dost hra na hraně, milý sportovče.

Mezi čtyřma očima

Petra tuší, že nehraje čistou hru, neumí na rovinu říci, kterou chce. Proto ho požádá o soukromý rozhovor. Má plno otázek, hlavně proč je tam ona a Nikola. Uslyší, že s ní je zábava, je komunikativní. Nikola to samé a obě si je vybral srdíčkem. Neví, jak to bude dál, musí se rozhodnout. Petře je sympatický, zatím je to přátelství, ale to se může přeměnit v něco více. On zamilovaný po uši není, vybírá, rozhoduje…pořád dokolečka dokola. Polibek na závěr a také prosba Honzy, aby obsah rozhovoru zůstal jen mezi nimi.

[singlepic id=815 w=420]

Jenže holky bydlí spolu a tak je otázka chvíle, aby obě zjistily, že to sportovec hraje na obě strany. Návštěva u něj v posteli to má rozseknout. Petra je naštvaná, že nebyl schopný jí hned říci, že preferuje Nikolu a ona je tam jen do páru. On měl tři favoritky, nevěděl, kterou zvolit. Petra cítí, že celou dobu jí bere jako kamarádku, neměli spolu konflikty, připadá jí netaktní, že jí nedokázal říci pravdu. A to se ptala přímo a k věci. On tedy připustí, že udělal chybu, což u něj nebývá tak časté doznání, říci jí to mohl, to uznává.
Rozhovor pokračuje, ale emoce vhání Petře slzy do očí a raději než brečet před ním, opouští pokoj. Honza:,, Budu se to snažit napravit, na Pétě mně fakt záleží. Určitě to napravím, nenechám to tak, jak to vyznělo.“ Honzo, mnohoženství je u nás zakázané, bohužel, budeš se muset rozhodnout.

Příště nás čeká šokující obvinění Nikoly. Někdo si pod vodou ,,dělal dobře,“tvrdí Nikola, je přece ženská, pozná to. Honza: ,,Nechutný, nechutný…!“ Kdo? Co? Uvidíme za týden.


Související články

Honza chce mít dítě s Nikol / blesk.cz

Táta Jan poníží Věru: Hlídej mi děti ať si užiju Jarku / blesk.cz


Upoutávka na další díl aneb akce Mořská okůrka:

Celý 12. díl ke stažení v HD 661MB
(video: MP4 1280×720. zvuk: AAC 128 Kbps Stereo):
http://rapidshare.com/files/398209273/Hleda_se_tata_a_mama_10_06_2010HD.part1.rar
http://rapidshare.com/files/398215975/Hleda_se_tata_a_mama_10_06_2010HD.part2.rar
http://rapidshare.com/files/398222729/Hleda_se_tata_a_mama_10_06_2010HD.part3.rar
http://rapidshare.com/files/398224869/Hleda_se_tata_a_mama_10_06_2010HD.part4.rar

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Hledá se táta a máma

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1 290
1
sarka
Reagovat

No z ukazek je jasne, ze za trapas u vecere pochopitelne bude moci zase Eva a jeji netaktni chovani.

2
anja
Reagovat

sarka, ee, Eva se rozbrečí, protože u večeře zjistí, že si zapomněla aktivovat roaming :)

3
Ufonka
Reagovat

Přikláním se také k chladnutí ze stran mobilování …
A Jarka měla s sebou i své děti?

4
JaToVimNejlip
Reagovat

Roaming je previt :))))

5
malámašlička
Reagovat

nádherné rodinné foto. Synek, maminka, tatínek a dcera z prvního manželství. -) Jinak, úplně tomu věřím, že dcerky od Jana určitě umí a někdy i musí tatínka postrkovat.

6
JaToVimNejlip
Reagovat

Decka, ja si myslim, ze se Honza fakt tam s nejakou vychrapal, jinak fakt nevim co muze byt to obvineni intimniho razu?

7
malámašlička
Reagovat

že by byl 4%? -)

8
jitushka
Reagovat

Doufám, že dnes uvidíme Vítka u holiče.

9
anja
Reagovat

5 – malámašlička, výstižné… opravdu Petra vypadá jako matka Nikol :)

10
anja
Reagovat

„Zjistily jsme, že Honza to hrál na více stran“ – opravdu kvalitní zjištění, schválně které z těch dvou to vypadne z pusy :))

11
anja
Reagovat

„Proč přestane Milan koukat zamilovaně po Evě?“ protože není definitivně blbý, ………snad mě hoch ani dnes nezklame

„Čím Jarmila všechny překvapí?“ že se nakonec zjeví i s třemi dcerunkami, protože „pro ně nesehnala hlídání“ :))), byl by to od ní dobrý tah, podle všeho děti si mohli vzít sebou jen hlavní aktéři – bojovnice měly jet samy

zajímalo by mě, kolik dnů účastníci na dovči byli……. jestli se stihli opálit a tak..

dle všeho štáb svou dovču pojal velkoryse, moře – moře – metropole, naivně jsem očekávala, že v rámci krize a úsporných opatření bude štáb sedět na jednom místě a partičky maminek a taťků jim tam budou vozit postupně… ale ono né…… :)

12
koc
Reagovat

(2)
bez rómungu to nende :D
tak a zase bude o čem spekulovat případně o cem drbat :)

13
koc
Reagovat

jsou dvě možnosti proč Eva ochazí od stolu s Milanem –
jde si dobít telefon
a nebo ji Milan půjčil svůj a jde zase volat

14
Anonymní
Reagovat

Anjo, ani na honorářích pro „aktéry-herce“ nešetřili. :-D

15
Prochor
Reagovat

5 – malámašlička, výstižné… opravdu Petra vypadá jako matka Nikol :)- Počkejte – Vlnatka vám dá:-)

16
koc
Reagovat

(15) kdyby začala jako Eva už mohla být klidně jako její babička :D

17
Prochor
Reagovat

(15) Už se pletu – Václavka vám dá dělat z ní maminku Niky.

18
jitushka
Reagovat

Kdo jsme na žádné fotce nikdy nevypadal o 10 let starší… :)

19
Prochor
Reagovat

Myslíte že Evu bude po telefonu stíhat ten její spolužák, kterého si nedávno vzala a má s ním třetí dítě? Že by to byl takový malý žárlivka?

20
anja
Reagovat

13 koc, anebo se jí udělalo blbě od žaludku z krvavého bifteku – když už byla těhotná :))

21
jitushka
Reagovat

BTW Eva má své starší děti s jedním mužem, nebo má každé svého tatínka?

22
koc
Reagovat

(20)
Tak už sem konečně doma. Eva nemá ráda krev a proto je pernamentně zbouchnutá. Asi jí to je každý měsíc nepříjemné. Ušetří za ty ženské prostředky a když děti zlobí tak je zahrabe. ;-)

23
koc
Reagovat

(21) To ví jenom ona. I když ani ona možná ne :D

24
malámašlička
Reagovat

ááá, tak to nebylo vůbec myšlené. Psala jsem dcera z prvního manželství. I když je pravda, že dnes holka má třeba 13 a vypadá na 18 nebo 20. Mně se spíš zdá jako maminka Vítka – hlava plná vlasů. Prostě pohodová fotka z dovči.

25
anja
Reagovat

22 – 23 koooc, jáá už smíííchy nemůůůůžuuuu :-D

26
koc
Reagovat

S určitostí vím, že to co se dejě v telce není z velké čáasti reálné. Každý to přeci tvrdí dokonce i Eva ;-). Mě nikdo z toho jak do ní reju, odsuzovat nemůže. Já přece reju do té smyšlené postavičky v telce. Ani netušíte jak se na dnešní díl těším. Co nám zase ta hysterka předvede. Z ukázek se nedá nic moc vydedukovat.
Je to tak nesmyslně sestříhané, až jim nevěřím ani tu dovču :).
Jan bude možná zase otápkavat.
Honza bude zase sporták největší rozumný dokonalý.
No a Eva bude Eva.

27
Prochor
Reagovat

Tak se mi zdá, že těch večeří, které končí trapasem nějak přibývá. Kdopak je tím společným jmenovatelem trapných večeří?:-)) Na Viktora to svést nejde. Na taxikáře už také ne … Kdopak za ty asi trapasy může? My to víme ! :-)

28
koc
Reagovat


Nejvíce dětí, která nejsou dvojčata, přivedla na svět Livia Ionceová. Rumunka porodila v roce 2008 svoje 18. dítě.

Možná ji chce Eva trumfnout ;-)

29
JaToVimNejlip
Reagovat

Dneska ji to Adam nejspis vpali to s tim telefonovanim.To jsem teda zvedava, co z toho vyleze.

30
jarka
Reagovat

jsem zvedava co bude duvodem,ze to nikol s honzou neklapne,zda ho odmitne hned,nebo to pak krachne,kdyz mela na profilu,ze hleda maximalne 35..zda zjistila,ze kdyz je to o vic,ze jsou moc stary..

eva no comment
a jenda??to se dalo cekaaat

31
Monika
Reagovat
32
Monika
Reagovat

jarka: věkový rozdíl i let není nic divného…třeba jednomu z nich došlo,že to není pravé ořechové:-)

33
Monika
Reagovat

i 30 (vypla jsem numlock,omylem) :-D

34
Prochor
Reagovat

(30) Jarka- To já jsem zvědavý spíš jak to mohlo krachnout mezi Janem a Jarčou protože to vypadalo pořád nadějně. Jarka byla celou dobu natěšená a bála se aby jí Jana někdo nepřebral. Že by příčinou byly opravdu jen Janovy holky? To se mi nechce věřit.

35
koc
Reagovat

35
stát se mohlo vše

36
jarka
Reagovat

34-no ja bych se nedivila,kdyby to bylo kvuli tomu stehovani,i kdyz horsi by to bylo z frydku do prahy :D ale v kazdym vztahu to pak skripe,treba ji lezl na nervy zeje takovej zvlastni…

37
koc
Reagovat

(36)
V čem je Jeník zváštní ? ;-)

38
jarka
Reagovat

37-pusobi proste na me zvlastne,nerikam,ze je spatnej,ale prijde mi takovej moc hodnej,jak ty zensky tam osahaval,mi pristo docela divny,kdybych tam soutezila o takovyho chlapa bych nestala….. ale kazdopadne to muze bejt moc fajn chlap,ale v mym pripade jen jako kamos.. proste me prijde,ze je nadrzenej jak mara stepní..

39
koc
Reagovat

No nadženej byl. Ale to nebyla jen jeho chyba. Asi ho nejvíc rozdráždila Martina. Ta mu pěkně hrála na strunu chtíče. Měla to navíc jednodušší tím jaký je.

40
jarka
Reagovat

39-no to mas pravdu..ale to vis.. obrazek jeho osoby to ve mne zanechalo.. jsem zvedava jak to bude zitra.. to je v podstate posledni dil a pak uz bude jen dotáčka jak jim to klape,ne?? no ale koukam a koukam a neni tu Katka….:D

41
mamca.neznama
Reagovat

Jak nejsem ? :-D jsem tu,akorát se vás nažím dočíst :-D

42
mamca.neznama
Reagovat

Tak já se na dnešní díl moc těším,jelikož na to budu koukat jako DIVÁK a nikoliv jako aktérka :-D I když znám podrobnosti :-D Ale ten střih mne jistě překvapí :-D A nsnežte se ze mne dolovat podrobnosti :-D Já vlastně nic nevím :-D :-D

43
mamca.neznama
Reagovat

OPRAVA: (42) Tak já se na dnešní díl moc těším,jelikož na to budu koukat jako DIVÁK a nikoliv jako aktérka :-D I když znám podrobnosti :-D Ale ten střih mne jistě překvapí :-D A nesnažte se ze mne dolovat podrobnosti :-D Já vlastně nic nevím :-D :-D

44
koc
Reagovat

Kačko ty se vážně těšíš co? Aby tě pan dokonalý nepřekvapil. ;-)

45
mamca.neznama
Reagovat

Koc: mne právě překvapit nemůže :-D :-D :-D věř mi :-D

46
Monika
Reagovat

37/ koc: né zvláštní,spíš je takový pomalejší:-)))))

47
mamca.neznama
Reagovat

Monika: tak jsem kočko teprve teď dorazila domů :-D

48
Monika
Reagovat

Venku je k nevydržení,strašné horkáááááááááááááááááá

49
Monika
Reagovat

mamco: ten tvůj stres ti teda nezávidím..ale zase máš dítě velké,tak můžeš kam chceš,ach jooooooooo,já chci takýýýýýýýýýýýýýýýý:-((

50
mamca.neznama
Reagovat

Dnešní průběh dílu:

Petra…………………………. ale pak zase Nikča………………no a květák……………………… protože ……………………….. Nikča a Petra………………………no a pak ……….. Nikča ta ……………….. a Petra Květákovi………………..A zazvonil zvonec a RS (asi)bude konec :-D

51
mamca.neznama
Reagovat

Monika: a kam můžu? po večerech jsem doma jako ty :-D

52
mamca.neznama
Reagovat

Tak k RS a co si myslíte že se dneska tedy stane? Bez ohledu na předběžný rekap?

53
Monika
Reagovat

mamca: všude,kamkoli:-D

54
koc
Reagovat

Jenda bude otlapkávat. Eva hysterčit. Tyrš bude zase za dokonalého. :)

55
Václavka
Reagovat

Prochor-buď v klidu,neurazila jsem se,můj syn je jen o šest let mladší,než Nikola,no a kdybych žila v arabských zemích,byla by moje.Celé Řecko jsme se smáli všichni tomu,že Nikča je jako moje dcéra vlasti.Tak co.Holt,jak jsem řekla,krásou neoplývám a dvacet mi taky není.
Ale nebylo by to špatné,život před sebou,asi by jsi to taky bral,ne?

56
Prochor
Reagovat

Václavka: Odpovím upřímně jakoHonza: No jasně, bral bych to. V pohodě.
Ale přepadl mně záchvat filosofování takže jsem přišel na zákon zajímavosti show:
A=P/M
akcí (množství a zajímavost)= počet lidí / míra znalosti navzájem.

Čiže, od dnešního dílu moc nečekám. Nejzajímavější bylo, když měl třeba Honza kolem sebe 14 natěšených žen, které na něj zíraly jako na obrázek. Všichni se navzájem neznali a tak se skoro každá cítila být jeho potencionální partnerkou. Vemte si třeba kolikrát na Honzu žárlila Niky. Dokonce se pohádala s Míšou až se celá rozplakala. A tedˇ? Když už to Niky prakticky vyhrála a má Honzu jistého, stačilo by jen kývnou prstíčkem. A ona, která měla takovou snahu to ve finále asi ten poslední krůček neudělá! Čili – ta dovolená je jen bonus PRIMY pro vytrvalce protože už před odletem určitě každý věděl co chce. Nebo přesněji – věděl, co nechce.

57
Vlnatka
Reagovat

Prochor – jen k tomu filosofování – já jsem ráda, že dnes neodletím (beztak je v Čechách dost velký vedro), protože bych tady musela nechat dítě (hlavně to batole). Takže nevím, jestli to je skutečně bonus, když třeba Nikča má taky miminko (u větších dětí by se to možná ještě dalo zkousnout), a musí ho nechat doma. To si, myslím, správná máma ani tu dovolenou neužije….

58
mamca.neznama
Reagovat

Vlnatka: tak já myslím,že by si jí Nikča užila…..kdyby tam nebyla s květákem a kvůli květákovi :-D :-D

59
koc
Reagovat

(58) Buď ráda vlnatko. Stejně by jsi dělala jen chůvu.

60
mamca.neznama
Reagovat

Monika: (53) možná jen dopolko,když je malá ve škole :-)

61
Prochor
Reagovat

S těmi dětmi máš pravdu a hlavně Kryštůfek je hodně malý. Mně by ještě hodně na dovolené vadilo, že mně pořád sleduje nějaký čumil s kamerou číhá na každý můj úlet aby ze mně udělal korunovanýho blba. To je těžké být přirozený. Jak jste to snášeli? Já bych byl asi na nervy a hodil bych ji tu kameru s rozmachem do moře i kameramanem:-)

62
koc
Reagovat

(60) Vlnatka neletěla. Letěla Václavka :D

63
anja
Reagovat

Vlnatka je Zuzka nebo ta černá s těma infantilníma frotkama?

64
anja
Reagovat

prochor, z tebe blba udělat nelze, ty jsi gentleman a diplomat – to jako beze srandy

65
koc
Reagovat

Vlnatka je černá lilie :) černá zuzana

66
Katka
Reagovat

To jitushka (21):obě Evčiny děti mají stejného tatínka, znám ho totiž :)

67
koc
Reagovat

(65) vic jak 10% dětí jsou kukačky .. nic není jisté

68
Jane II
Reagovat

Já dnes očekávám spoustu blábolení ze strany Evy, ééé, nooo, ééé ze strany Jana a překvapení ze strany Honzy. :)

69
Prochor
Reagovat

Ještě komentář k fotkám. K té první už byl nepřekonatelný komentář. U druhé fotky si představuju, že kdyby se vyretušoval Honza, tak by to byla fotka jako do žurnálu „hezká kočka u moře“. Na poslední fotce mně zaujalo, že Jan si „zapomněl“ do sandálů ponožky.

70
Luboš
Reagovat

Vím, co se dneska stane mezi Milanem a Evou.

Když Eva telefonuje přes celou večeři, tak ji Milan vytkne, že Evička nemá žádné sociální cítění. Eva dojetím nad jeho upřimnosti začne mrkat (podvědomá hypnóza), ale poté co ji Milan řekne že ji nechce, tak Eva začne mrkat ještě víc, situaci stále to zvládá. Pak ji Milan oznámí, že se před týdnem stal milionářem. Až pak Eva s pláčem odchází pryč…

71
koc
Reagovat

69 – :D

72
Jane II
Reagovat

Luboš: Stane se to, že Milan Evě špatně objedná, jí se zvedne kufr a jemu dojde, že tahle holka je průměrná buchta bez schopnosti tolerance. :)

73
RadstaR
Reagovat

Schvaleno 58.

74
koc
Reagovat

Byť si myslím, že teorie v komentáři 69 nic nepřekoná tak se pokusím také )
Eva se před večeří rozhodla požádat Milana zda by s ní nezplodil dítě. Někdy v budoucnu. Milan navrhnul datum 15.6.2010. Eva s brekem odchází, protože toto datum je pro ni nesplnitelné. Má v plánu mít třetí s někým jiným a vychází to bohužel zle. Takže Milana prosí zda by to nemohl o rok posunouta jestli by jejich společný Best day nemohl být až v roce 2011. Milan je hodně rozladěn, a objednává místo kachny hovězí krvavé maso. No a nakonec Eva řekne Adamovi, že s ním chce mít také díte, jen bohužel to bude číslo 5. To Adam nesnese. Nemá roboty rád :( a se zlostí odhazuje svůj mobil po kterém se vrhá Eva aby si už konečně mohla zavolat.

75
mamca.neznama
Reagovat

koc: (74) ty jsi BOREC :-D :-D :-D

76
Luboš
Reagovat

Jane II: aby nás nepřekvapila a nepadla nám z ní brada! :-)

koc: dobrýýýý :-)

77
RadstaR
Reagovat

koc (74): No lol :D Dobre.

78
koc
Reagovat

To zas budu na jedné nejmenované dikuzi za zrůdu :), Ale já přeci nepíšu o reálné Evě. Já píšu o Evě v RS HSTM a to je přeci rozdílné no ne ? ;-)
Luboši Tvá teorie byla mnohem lepšejší :) já jen nehtěl zapadnout

79
anja
Reagovat

74 :))))))) – a alternativní verze:

rodinná idylka jak v závěrečné scéně filmu Jáchyme, hoď ho do stroje. Milan: „Tak v sobotu bych mááámo, mohl opravit tu střechu.“ …

(akorát že Eva má zatím ještě malé břicho)

80
Janča
Reagovat

Tak jsme teda ještě nic neviděli a už se tady diskutuje. Tolik pi..vin jsem dlouho neviděla. jak vy jste tady povětšinou všichni chytří! A co teprve po odvysílání! Takový pěkný den a tolik času strávenýho zbytečnýma starostma.

81
koc
Reagovat

(80) dveře jsou po Vaší levé ruce madam :) netřeba hutných slov .. těch je zde i bez Vaší přítomnosti dost ;-)

82
Jane II
Reagovat

Jančo, my jsme velmi chytří a o náš volný čas a o to, jak ho trávíme, si starosti fakt nedělej. Je to jaksi naše věc, paní učitelko.

Luboši, imho Evča nepřekvapí, na to nemá. :))

83
mamca.neznama
Reagovat

Janča:(80) no a že se tu zdržujete tedy? !

84
Luboš
Reagovat

Janča:
uff, tak to jsi nám to tedy natřela! Stačí pár slov a ejhle: zjevená pravda v té nejčistší podobě. Děkuji ti, díky tobě jsem prozřel! :-))

Jane II:
Eva je od toho Eva, že v každém díle překvapí něčím, po čem tápat(?) o jejich motivech! :-))

85
koc
Reagovat

(80) Myslím, že každý si zde rád počte Váš příspěvek k RS. Třeba obhajobu či kritiku aktérú. Nechte nám naše fantazie dál plout po hladině šílenství prosím. Pokud si bude přát diskutovat o konkretnich vecech tak se těším. Netřeba nás kritizovat, protože máme všici zrcadlo, to se nastavovalo u minulého dílu vid Luboši :D

86
Luboš
Reagovat

Už to začíná…

(pro koce – už nastavují zrcadlo) :-)))

87
Katka
Reagovat

Víítek zase květáááák maximálníííííí :))))))

88
koc
Reagovat

tož zatím nic moc .. jen strach z vln :) to sem málem upadl na zem :)

89
Luboš
Reagovat

Já viděl už hlavního sponzora dílu… :-)

A Eva má sebou bráchu „hlídače“.. :-)))

Jen nevím, proč jeden pár Berlín, druhý Tunis?

90
Mia Wallace
Reagovat

„v berlíně byly krásný domečky!“ :D

91
Monika
Reagovat

mě by zajímalo,jestli po natáčení nikol s honzou se spolu vyspali…..po tomhle díle to nikol už může říct ne?

92
koc
Reagovat

To mě dostalo Honza masturbátor :O

93
Monika
Reagovat

chudák květák si honil pééééro,ty bláááhooooooooo,ta vostudááááááááááááááááááááááááááááá

94
Prochor
Reagovat

Ten konec byl hustej. Honzovy vodní hrátky :-))) Konec romantiky. Míša by se tomu zasmála.

95
Pattrick
Reagovat

LOOOOOOL .. tohle byl takovej pohodovej díl, písnička od Milana byla povedená, ale ukázka na příště :D

Květák … alá účastnící zájezdu :D no, to je síla :D

Snubák ? COŽE?

Evičky chlapec je rozmazlenej, ona nemá co skrývat, tak bude telefonovat před ním :D

No jako, to je maso : )

96
Monika
Reagovat

něco mi říká,že květák dostane od nikol košem:-DDD mořský onanista…..asi se vzrušil z toho,že je v moři:-DDD

97
Luboš
Reagovat

Pár závěru z dílu:

Eva: umí ocenit steak medium
Jan: umí super smlouvat
Honza: když na něj není pod vodou vidět, představuje si Jana

98
Pattrick
Reagovat

Jo a Vítek :D on měl křeče, on se bojí vln :D co bude příště = )

A Nikola chytře dodala, jak by si vychoval moje mimčo :D JAKO VÍTKA? To znělo docela drsně, jakože Vítek je nějak špatně vychovanej :D

99
Monika
Reagovat

Nejdřív vana,ted moře……květáka asi vzrušuje voda….(i když,sex ve vířivce je kvalitka,to zase jo:- D)

100
Luboš
Reagovat

Jo a koc bude na Milánka za tu jeho básničku naštvaný! :-D

101
anja
Reagovat

maximální řacha na konec – feťačka a alkoholička je po-hor-še-ná, že si zdravý chlap honí péro pod vodou :D

102
mamca.neznama
Reagovat

postavit čelem a nakopat do….. to falešný h….o…. a ještě jako že důvěrný tozhovor jo? bóóóóóže květáku najdi si chlapa na ženskou nemáš !!!!!!!!

103
anja
Reagovat

adámek byl krááásně znuděný – řízky? na těch se přece nedá nic zkazit……. berlín? metropole jako každá jiná :))

104
Monika
Reagovat

mamco:třeba pak bude na pláži taky ležet jak vyvrženej vorvaň:-DDDD

105
Monika
Reagovat

anja:spíš bych řekla,že nikol byla pohoršená,že to individuum neví,že honit si má člověk když je sám,ve sprše,nebo když jde spát-tak to dělaj mravní lidi:-DDDD

106
RadstaR
Reagovat

Boze ten H je deb.. To s Petrou jsem fakt nepochopil. Celou dobu je tak za krovi, aby si ji pak vzal mimo a zacal ji slibovat buh vi co i kdyz uz je da se rict rozhodnutej jak to bude. Proste falesny h….o, presne jak dil predtim o ted napsala Katka.

107
mamca.neznama
Reagovat

tak jako on nejdříve nabídne Nikole bydlení atd. u něj a Petře v zápětí nakecá takové pí…..y ….. tak co to jako je za h….o???????

108
Jane II
Reagovat

Tak po dnešním dílu se dívám na mamči od Honzy jako na …. Nemám slov. Co jste čekaly? Co je na tom špatnýho, že někdo byl do počtu? Když tam nebylo víc fakt jemu sympatických a blízkých bab, ale dvě si na dovču vzít musel podle scénáře, tak někdo musel být do počtu. Od začátku tam je někdo do počtu, ale vyrazit po prvním setkání všeci nemohl. Nechápu vaše reakce.

109
koc
Reagovat

Ta jen hrubě, později budu podrobnější.

U Jana nic nového. Tam se snad dočkáme šoku příště.

Eva dnes taky byla vcelku ukázána relativně nromálně. Milan tedy napsal písen hezkou , ale znělo to jak numělá básnička. Pokusím se o Evě složit písničku lepší a vystižnější :)

No a Honza. Ta dvojí hra mu nevyšla. Poslední záběr při debatě na pokoji patří k k dnešnímu dílu. No a masturbace ve vodě byl úlet :) To zas bude mít z vostudy kabát:)
PS : Honza je zářným příkladem toho, že všici jsme vyšli z moře. V přístím díle nám ukaže jak to ted moři vrátil i z úroky. :D a nebo má někde v minulosti za předka delfína. Delfín když vidí mladou ženu v moři taky si chce užít

110
RadstaR
Reagovat

Jane II (108): Fajn, kdyz tam byla teda Peta do poctu, tak proc ji to nerekl rovnou ? Misto toho ji jeste soukrome rika, jak si rozumej, jak jsou naladeni na stejnou notu a jak si svoje niterni city nechava na pozdejsi dobu.
Zmetek je to a hotovo.

111
anja
Reagovat

pattrik, Nikola tam těch chytrostí vyplodila víc, například při „my spolu nebudeme rivaliťit“ jsem měla až strach že se jí zaplantá jazyk :))

a „ještě jsem nikdy neměla staršího partnera“ . kdy stihla mít vůbec nějakého partnera proboha? mezi cvokárnou a porodnicí nebo jak…?

112
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: (108) a používáš u TV i uši? tam nešlo o to jestli tam byl někdo do počtu ale o to co jim nezávisle na sobě napovídal….Nikole rovnou jako že byt nabídnul a Petře na přímou otázku opět nepřímo odpověděl…. ale patlal cinty všude kolem a v pokoji opět dělal ze sebe chudáka jak zapoměl říci Petře důležitou věc??????

113
RAINMAN
Reagovat

Holky tvrdily, že jim oběma řekl úplně to stejné… tak proč si Nikča nestěžovala, že ona je ta, která je tam jenom do počtu???

114
koc
Reagovat

113 – myslím , že to se dozvíme příště neboj ;-)

115
mamca.neznama
Reagovat

RAINMAN: no asi to samé jim neřekl…ty jsi na to nekoukal bo co????

116
Václavka
Reagovat

Já bych Vám to tak chtěla říct….Jak to doopravdy bylo,ale bohužel nemůžu.To je k vzteku.To naše mlčení,budu ho muset dodržet.

117
Václavka
Reagovat

AAAACCCHHHH JJJJOOOOO…..

118
anja
Reagovat

Jane II, souhlas, já se už od minulého dílu dívám na mamče od Honzy jako na … obě čekaly, že si je Honza vybere a teď tady kolem sebe kopou, fakt už jsi trapná Kačko

zato vlnatka Zuzka, a Věrka úplně úžasné baby, Věrce i ty nemožné frotky odpouštím :))) dneska mě dostala na kolena jak je pohodová a sexy baba

Petro a Kačko, vy dvě jste to totálně projely……

119
koc
Reagovat

116
A myslíš to o tom jak to na Tebe hrál a nebo jak si hrál s mořskou okurkou ? ;-)

120
anja
Reagovat

116 Vlnatko, chceš nám říct jakože jsi vůbec neříkala to, cos řikala, a že jsi nedělala to cos dělala, že :)

121
anja
Reagovat

oprava – václavko – si vám pletu a přitom jste nebe a dudy :))))

122
RadstaR
Reagovat

anja (118): Tobe prijde normalni, ze si chlap vybere jednu, ale nechava si v zaloze jeste druhou ? A jeste samozrejme nezapomene pripomenout, aby si to nechala pro sebe, aby se to nikdo nedozvedel. Me to teda normalni neprijde.

123
Neris
Reagovat

a co… honzu vic tahla nikola, ale protoze sam o tom vnitrne pochyboval, nechtel spalit dalsi variantu. kdo z vas spravedlivych tak nekdy nejednal?

124
mamca.neznama
Reagovat

anja: ty víš prd o tom kdo co projel…… ale je to tvůj názor a navíc já tady kolem sebe nekopu a momentálně zde jsem s vámi na rovno…jako divák…nevšimla jsi si náhodou že už tam nejsem ?????

125
Luboš
Reagovat

Jeee, vy toho naděláte. Honza prostě zjistil, že má písek v plavkách a po jednom zrníčku ho vytahoval. Dovnitř, ven, dovnitř ven…
A vy ho hned podezíráte bůh ví z čeho! :-)

126
koc
Reagovat

125
Myslím že nešlo o zrníčka jako spíš o semínka :)

127
Luboš
Reagovat

Zrníčka, či semínka s mořských vokurek, to je fuk, hlavní je, že byl slušňák! :-)

128
Václavka
Reagovat

Anjo,ty tajtrdlice,byla jsi tam,sledovala jsi to celé natáčení?Ne nesledovala.Řekla jsem,co jsem řekla,bohužel v jiných souvislostech.Ten rozhovor trval minimálně půl hodiny,ale co Tobě vysvětlovat,Ty ráda kopeš do lidí,tak kopej,holka.Ráda si to tu budu pročítat dál,vstupovat sem už nemůžu,napsala bych něco,za co bych mohla šeredně pikat.Tak pa lidi,normální a nenormální.Mějte se fajn

129
Václavka
Reagovat

Mamčo,budu na telefonu.Pa zlato,ty jedna hérečko.Jsme mi to ale dvě komediantky,viď?

130
koc
Reagovat

128
Peto .. sejdeme se zde na Tvým komentářem po novém roce .. to už by měla mlčenlivost zkončit ne ? si to ted sepis at na to nezapomenes ;-)

131
Kiki
Reagovat

Katka zbytečně moc hrotila. S tímhle přístupem asi chlapa nikdy nenajde. I když je květák naprosto příšernej, Katka se mohla trochu klidnit. Takový chování bylo zbytečný.

132
koc
Reagovat

131
Katka v dnešním díle nebyla :)

133
mamca.neznama
Reagovat

Václavko…tak ten telefon zkus taky zvednout !!!!! :-D

134
Kiki
Reagovat

Byla v ukázkách z předchozího dílu.

135
anja
Reagovat

Radstar – mně přijde normální, že když má jet na dovču se dvěma, veme si dvě, neslyšela jsem nic od Honzy závadného, jen mlel furt že je všecko běh na dlouhou trať a že si s Petrou rozumí a že mu o ní jde – mluvil stále o přátelství, aspoň to jsem slyšela já

anebo to bylo tak, že obě požádal o ruku? heh to nevysílali :)

a než si vybrat mezi těma třema můrama co tam Honzovi zbyly – dvě žárlivé hysterky, jedna feťačka, tak ať si to radši dělá dál sám – anebo se sousedkou :)

136
mamca.neznama
Reagovat

Kiki: no já tu sice dneska nebyla ale budiž,jako rekace na minulý díl beru….. a jinak já byla v klidu 2 měsíce a k mému výstupu rozhodně nedošlo kvůli wc ….. až budeš mít děti tak to pochopíš…… víc to rozvádět nebudu páč nemůžu !!!!§ a myslete si co chcete….jelikož ragujete jen na RS a ty tváře tam…..

137
koc
Reagovat

134
Acha tak to se omlouvam .. nejak sem to zpocatku nevnimal .. 5 minut se tam nic nedelo

138
anja
Reagovat

125 Luboš :))))

139
RadstaR
Reagovat

anja (135): Tak hold mame kazdej asi jinej vyklad toho, co Petre Honza rekl.

140
mamca.neznama
Reagovat

anja: a nebo s chlapem ….sama si tedy můra s takovými názory…( nezlob se na mne,ale jak ty tak musím i já) ale já to budu respektovat je to tvůj názor

141
Vivien Rose
Reagovat

A co říkáte na Věrku? Nechají ji na starosti 4 děti, aby si mohli v klídku užívat, protože zjistili, že s dětmi by se jen hádali. Věrka musí být úžasná ženská pro život, sic jí to hlídání na dovolené nezávidím, sama jsem takhle hlídala 4 děti a byl to pořádný záhul (hlavně, když každé dítě vyžaduje jinou aktivitu :-))), ale co bychom pro naše drobky neudělaly… Jenže cizí děti na krku, a dívat se jak ti dva se tam ocumlávají, no nevím, by mi z toho bylo zle :-§
Jan je sice buran, ale namistrovaného Zítka strčí do kapsy, jak vidět, tak s Jarkou mu to bohužel nevyjde (to už víme z novin), jen jsem nechápala proč… Teď jsme viděli důvod… Na dovolené se lidé skvěle poznají… Hlavně podle toho, jak jednají v krizových situacích či při kousku nepohodlí… Jarka by nebyla tak skvělá máma, jak jsme si myslely, už jen pro to, jak osočuje tu starší holčičku, že se neumí vyjádřit.. Holt, je po taťkovi, na a co, dnes i spoustu čtyřicátníků neví, co vlastně od života chtějí, tak proč by tak malé dítě mělo mít nějaký smysluplný názor… Jan je výborný otec… I to, jak řekl, že kdyby jeho nový vztah měl být na úkor vztahu s dětmi, tak se rozhodne pro děti, bylo perfektně řečené :-) Sice nechápu, co na něm ty ženské vidí, ale z těch tří povedených adeptů je on charakterově jasným vítězem..

142
Kiki
Reagovat

mamca: Je mi jasny ze je to sestrihany, ale vyznelo to fakt ve tvuj neprospech. Dite mam :-)

143
Franco Nero
Reagovat

Snad do tohodle babince jako chlap muzu prispet take. :-)
Eva: rozmazlenej fracek, kterej jeste na rodinu a deti ma cas. Jinak nevim proc si je poridila, kdyz evidentne o ne moc zajem nema, a zjevne ji jen prekazeji. Ma pocit ze je Barbie, o kterou je potreba neustale bojovat zpusobem rytiru z 16. stoleti.

Jan: prijde mi jako spravnej kluk, trochu jednodussi, ale ne kazda hleda atomoveho fyzika. Zjevne dlouho nemel zenskou, takze jeho ruce a oci pracuji nezavisle na vuli, a plne v rezimu ASS (Automaticky Samonavadeci System). Budiz mu to prominuto, k vulgaritam snad nedochazelo. Dorazilo me ale jeho prohlaseni, ze pokud se jeho volba bude krizit s vobou jeho holek, tak radsi zustane sam. Nejvetsi chyba, kterou muze udelat. NESMI se nechat komandovat dcerama, ma pravo na svuj spokojeny rodinny zivot. At uz s Jarcou, nebo bez ni. Holky vyrostou, vdaji se a on zustane sam, bez vyraznejsi moznosti zacit novy partnersky vztah. Nemluve o tom, ze treba za 10 let uz ani nebude mit diky velke pauze chut neco zacinat

Honza: bezpaterni hajzlik, nakuka kazde co se mu zrovna honi hlavou. (asi nejen tou) Doufam, ze mu Nikola i Petra poradne nakopou zadnici za to, jak si s nima pohrava. Ta neuprimnost je proste strasna. Nebudu se vice rozepisovat, ten chameleon si to nezaslouzi.

144
Jane II
Reagovat

mamča: Používám uši. A fakt mi přijde stupidní přihlásit se do TV soutěže, kde bude dalších x žen, když navíc vím, že se z nich bude vybírat, a tvářit se, jako že je někdo falešnej. JAK falešnej? Sakra, dyk jste tam šly s tím, že si bude vybírat postupně a uvidí se. Co je na tom divnýho, že si není jistej? Že sám neví? Copak ty holky věděly? Ony ho jako chtěly? Vždyť o něm mluvily stejnak jako on o nich. Že se ještě uvidí. … Že neví, že nejsou zamilovaný, že tohle a že to… Petra řekla, že zamiloavná není. On jako má bejt? Taky hledal. Taky mu neřekla, že ho nechce. Fakt mi není sympatickej, ale tyhle kecy jejich / vaše ještě méně.

145
Václavka
Reagovat

koc-na takovouhle kulišárnu se nezapomíná,to mi věř.Tohle budu mít v hlavě celý život,a ne ve špatném slova smyslu.Užila jsem si srandu a prověřila si,že nejsem znalcem charakterů.

146
Vlnatka
Reagovat

Koc (137) – jak se prvních 5 min nic nedělo? Přece mě kamarád Jan vyřadil, neb se dovtípil, že Věrka bude lepší tetička a chůvička pro potomstvo. Ale stejně musím opět konstatovat, že Věrka je fakt úžasná a pohodová ženská s velkým srdcem a ještě větší tolerancí.

147
RadstaR
Reagovat

schvaleno 143

148
Enaz
Reagovat

anja (135) : čtu tuhle diskusi už několik dílů, ale musím říct, že k reakci jste mne přiměla až Vy, anjo.
Někoho tak děsně sebestředného, nadutého jako jste Vy jen tak člověk nepotká.
A jestli Vám přijde normální, jak se Honza choval, tak to svědčí o Vašem charakteru víc než dost.
Vy musíte být velmi nešťastná když dokážete kolem sebe jen plivat.

149
koc
Reagovat

145
Vážně nic .. mám to nahrané a pustil sem si to znovu .. nejdřív je opakovačka z minuleho dilu, potom znělka, a potom co bude následovat .. skutečný dej začíná asi až po 5 minutách a 15 vteřinách :)

150
Kiki
Reagovat

Jinak tedy na žárlivou Jarku se s prominutím nedá koukat, dámy Věrka a Zuzka jsou ač starší daleko pohlednější.

151
mamca.neznama
Reagovat

Kiki: možná to bylo v můj neprospěch ale jak říkám,neuspěla by v tomto případě žádná „máma“ ….. až zkončí mlčenlivost ráda vysvětlím…..

JaneII: A protože ti to přišlo stupidní tak jsi tam nebyla.A on jako nevěděl jo? Takže jako kdyby Nikola u něj doma neuspěla tak by jako zavolal Petře a řekl jí ať se k němu nastěhuje a že spolu taky můžou mít dítě? Fakt logické.

152
koc
Reagovat

145
tebe vyřadil až po 9 minutě :)

153
RAINMAN
Reagovat

Takže měl Petru požádat, ať mu pohlídá Vítka, aby se mohl věnovat Nikolce – podobně jak to udělal Jan???

Jane II, souhlas.

154
anja
Reagovat

141 Vivien Rose – Věrka naprosto úžasná, dáma každým coulem, zvládla všecko s grácií a slušelo jí to

140 – Kačko, spánebohem i s chlapem……. jsi homofobní? já ne

jsem jim skoro záviděla ten bazar, nakupování a smlouvání s trhovci to je moje :))) a super byla hláška janovy dcery – taťka koupil dva velbloudy za 15 a u hotelu byli velbloudi po 5 :))) ta holka se v životě neztratí :)))

155
Vlnatka
Reagovat

152 Tak to promiň, já stopáž až tak významně nesledovala… jen jsem chtěla nenápadně vplout do diskuse.

156
Neris
Reagovat

Jane II – 144 souhlas. Ne ze bych jeho jednani schvalovala – po zasluze na to dojel.

157
mamca.neznama
Reagovat

Anja:(154) to byl komentář na květáka…tak nebuď vztahovačná….a já mám jasno ve své orientaci…..

158
Orfeus
Reagovat

Naprostej souhlas s Jane ll.(143) . Taky uvažujte že pořad má nějaká pravidla , asi nemohl poslat jednu rovnou k šípku , tak se z toho vykrucoval. Mimochodem Honza je můj kámoš , o Petře mluví stále v dobrém , asi to bylo opravdu ale spíše jen na to kamarádství , jen to žel bohu ve snaze nikoho neranit neudělal zrovna nejšikovněji.

159
koc
Reagovat

155
;-) :-* Já vím :)

160
Monika
Reagovat

anja(118):když jsou dle vás(i JANEII.) zaujaté,tak proč se ostatním taky honza zdá jak hov..o ???
Něco na tom asi pravdy bude,nemyslíte?
Já mu už nevěřím ani nos mezi očima.
Nejvíc táhl za míšou,tu vyrazil,prý chtěl už na „farme“-ale do vany s ní vlezl….
Takový sra*ky mu padaj z držky,že nechápu,jak se mu ze sebe po ránu nedělá blbě….

161
anja
Reagovat

koc 149, těch pět minut blili v letadle, že :))) to bylo milé

dokonce jsem upadla i do citové depky, jak Janova dcera říkala že je pro ně moře drahé……. hm

162
Vivien Rose
Reagovat

Těším se na příští díl… To bude „mazec“… Jak tam Milan s Adamem nadávají na děti, že jsou rozmazlené, a ta zloba v jejich hlase… Je zřejmé, že táta je vždycky táta, a jen ten dokáže pochopit a přijmout chování svých dětí.. Na to jaká je Evička egocentrická a hysterická, má podle mého úžasné děti… a propos, nepochopila jsem, proč vyrazila na výlet do Berlína a to za atrakcemi naprosto nevyhovujícími pro malé děti… Pro děti 3,5 let – asi nemá smysl ježdění po památkách, či dívat se jak strejdové šplhají kvůli mamce po stromech… No, nevím, myslím, že moře by se jim líbilo více… Doufám, že je vezmou alespoň na plavčo do Tropických ostrovů (se mi zdálo, že Milan stojí před tím hangárem)…

163
anja
Reagovat

157 Katko mrkni do slovníku co znamená homofobní, není to totéž jako homosexuální

164
Jane II
Reagovat

Mamča: LOGICKÉ??? Co děláš, šly jste do reality show. A Honza má právo na změnu názoru na každou z vás postupně, stejně jako vy mátě právo na změnu názoru na něj. Kdo to není schopnej pochopit, je hloupej. Já jsem na těch jěho rozhovorech neviděla nic děsnýho – v rámci tohoto pořadu, kde byly pravidla jasný. V běžným životě by to divný bylo, ale v běžným životě si chlap nevezme dvě ženský na dovču. Tady šlo o to, že zkouší, hledá, testuje… To jste musely vědět dopředu, jestli ne, tak vaše chyba. Tak to bylo nastavený – Tatínek si POSTUPNĚ bude vybírat. A to dělal. Jo, když zůstanou dvě, je to těžší než když jich je na začátku 20. Ale v principu stejný. On někoho musel vyřadit. Klidně se mohlo stát, že vážně rozhoduje mezi dvěma a podle toho s nimi mluví.

Jesli tohle nechápete, tak fakt sorry, to jste neměly chodit do televizní seznamky.

165
Neris
Reagovat

bzdyt je to tu jak na dame, jen v jinem kabatku. taky vsichni super cool a v pohode. jen s tim rozdilem ze kdo neni se zdejsimi mamami, je proti nim :)

166
Vivien Rose
Reagovat

Jak jste dospěli k názoru, že Nikol je feťačka? Díky za vysvětlení…

167
Jane II
Reagovat

Monika: Ne, nemyslím. Že mi nejsou sympatický reakce mamin, neznamená, že mi bude sympatický Honza…

168
mamca.neznama
Reagovat

anja: ok…tak jsem se „učetla“ fajn…..
ale jinak homofóbní on rozhodně není…… naopak,Madonna mu dělala velice dobře.

169
Monika
Reagovat

PRO VŠECHNY MALÁ UKÁZKA TOHO,CO DOKÁŽE STŘIH.Třeba na tomhle,stačí přečíst každý lichý řádek,a pointa je uplně někde jinde.

Hľadá sa dievča, ktoré vie pekne pi-
sať na stroji, upratovať, ako i vare-
čkou narábať, tiež tvrdé ako i mäkké ko-
koláčiky a cukrovinky piecť, prádlo, tri-
koty hladiť a vôbec veselosťou a tr-
valým spolužitím, ako i pradením a
tkaním spríjemniť život starého mládenca.

… a teraz si to prečítaj znova, ale len každý nepárny riadok …

170
koc
Reagovat

162
No práývě tam tatínkove komentuji jejich vychovu :)

171
mamca.neznama
Reagovat

janeII: (164) možná chápu více než si myslíš a proto svůj názor jsem já neměnila .

172
RadstaR
Reagovat

Monika (169): :D Rofl, ale dobry ;)

173
anja
Reagovat

166 Vivien projdi si diskuzi pod 11 dílem, nejlépe zdola, tam někde to najdeš

168 mamčo, prosímtě nic už radši nepiš na téma homofobie, bo se shodíš před RadstaRem, je to docela inteligentní hoch :)

174
Monika
Reagovat

rozhovor,kde se proberou třeba 3 situace,ale stříh vytrhne věty z kontextu,přiřadí je jinam,ale laik nic nemozná,protože:stejné místo,stejný čas,stejný rozhovor.Co na tom,že byl delší?Co na tom,že tamta odpoved patřila uplně jinam?SLEDOVANOST!TA JE DŮLEŽITÁ“A tak prostě z lidí uděláme blbce.to bude pošušnáníčko………………..!!

175
RadstaR
Reagovat

anja (173): Aaaa nekdo chce byt za kazdou cenu vtipnej.

176
mamca.neznama
Reagovat

Anja: a nebo opačně že? Ty si holka pořádně přečti význam a pak mou odpověď…… on nemá strach z homosexuálů…naopak….. ale to je fuk…. A psát nepřestanu,jen tebe budu ignorovat.

177
koc
Reagovat

Tak jdeme na to 

Jan –
Uvítání na letišti se nekonalo. Nejdřív musela být sehrána scéna, kde je Jarča, ty půjdeš pryč, ona pojede.  Prostě komedie.
Cesta letadlem byla k popukání. Janovi i Jarče se dělá mdlo. Trošku to tam vypadalo jak scéna z filmu Sněženky a machři 
Romantické zážitky z Bazaru a pláže tedy pro moji osobu nic moc. Výchova dcerek neprošla a aktéři si to uvědomují
Věra za chůvu taky neměla chybu, pro ni bohužel 

Eva –
Dneska nic moc. Žádné vzrůšo. Vlastně ano slova Eva o tom proč jede Milan. Dávám mu ještě šanci se projevit (jako by se neprojevil u sbe doma při její navštěvě :o) To mi hlava nebrala.
Trošku to okořenil Adam nezájmem o Reich.  Ani trošku sem nepochopil dospěláckou prolejzačku. TO šlo úplně vedle moje chápání  večeře s Milanem vcelku solidní až na neskutečný blábol ve formě písničky 

Honza (zvaný tež květák, Tyrš a po dnešku bud delfin a nebo mořská okurka) –
Krásná ukázka hry na obě strany. Petra je setříhaná jako by o nej mela zájem. Nikol evidentně zájem asi měla, ale nejak ji to přechází. Špionska debata na plazi asi vysla najevo a Honzík je najednou v úzkých a proto mu nezbyde než pro příště vyndat svoji okurku. Třeba na ni Nikol naláká  Pořád mám pocit jako by to Nikol nikdy nevidela asi vazne bude syn z neposkvrněneho početi :D.Asi něčím Honza produkci naštval, protože jak ta mu dneska dala do těla je něco neuveritelneho.

Pro příště –
Uvázat ruce a víčka při sledování Evy a jejích dětí. Vyndat kapesníček při romantice Jana a Jarky, Ten případně následně použít při hrátkách delfína s mořskou okurkou 

178
Monika
Reagovat

Nicméně se to stává pořád a všem.Poznáte někoho,je fajn,jdete do toho,a najendou se z toho druhého vyklube magor.Někdo to skončí,někdo pokračuje dál,protože doufá,že se třeba plete.Já osobně obdivuju holky,co šli dál,i po tom,jak se ten hňup květák choval.Myslím,že tam holky zůstávali proto,že pořád doufali,že té přetvářky nechá.Nenechal.
Lidem jako honza se nevyplácí druhá šance,protože mu nic není svaté.
zajímalo by mě,jetsli vůbec ví,co to je „charakter“ nebo „svědomí“…on chudák vlastně nemůže mít výčitky,jak by taky mohl?Výčitky může mít jen ten,kdo má svědomí.

179
Neris
Reagovat

174 – Monika – to jsou bohuzel argumenty, ktere slo uplatnit, kdyz bezela prvni RS v TV. u vsech dalsich je to uz jen o jiste „naivite“ ucastniku i divaku.

180
Monika
Reagovat

anja: zdá s emi to,nebo tě nějak květák zaujal,že ho najednou tak obhajuješ?
Nejde si najednou tvého silného zájmu nevšimnout,což mě dost zaráží….

181
Monika
Reagovat

Neris:někteří lidé se snaží koukat na svět optimisticky(já mezi ně nepatřím),a tak nemají myšlenky že štáb sestříhá,podsouvá,přemlouvá,nahuckává……ale realita taková je.
a když nevěříš?Prosím-jdi si to vyzkoušet,máš šanci.
Nejsi naivní,tak jdi.Ukaž,jak nenaivní člověk dopadne.

182
koc
Reagovat

anja –
Tak nějak mám pocit jako by všichni sledovali jinej dil než ty :)
Ale je pravda, že co človek to jiny nazor i jine vnimani sveta kolem nas. JA bych to moc nehrotil. Pojdme se tu normalne bavit a diskutovat argumenty. Proste bez emoci a nebo s emocema ale v relativním klidu (tedy i pro ostatni).
Všici sme zde abychom se pobavili a trosku uvolnili stres z relaneho sveta. Me tedy ta komedie bavi a spis me bavi vymyslet nove rejpani do učastniku než abych to bral nejak vazne.
Tak se bavme ju ;-)

183
anja
Reagovat

160 moniko, nadávat někomu do hovad není až zas tak můj styl :) a hodnotit Honzu tak jednoduše po charakterově stránce, to nemůžu, protože ho neznám, soudím vše jen dle toho co vidím v tv, a to je to, že po žádné mamině Honza hystericky neřve a že žádné mamině nenadává ani uraženecky netříská dveřma jako to dělají maminy jemu, nakonec i Petra denska přiznala, že se k ní celou dobu chová mile a pozorně, nebo jsem zas blbě slyšela?

a to, že ho tady jakože „obhajuju“, neznamená, že bych ho chtěla mít doma – ne fakt nechtěla

a já ho vlastně ani neobhajuju, je mi celkme volný, fakt, ale jeho maminy jsou tragické jedna vedle druhé, ilonou počínaje, takže je mi ho vlastně „líto“, že to musel s takovýma příšernýma babama vydržet těch x měsíců

184
Neris
Reagovat

Monika – dost dobre nevim, jak jsi to myslela v 2. odstavci (181). pokud to mela byt vyzva, abych se do nejake RS prihlasila, tak k tomu vskutku nevidim zadny duvod.

185
anja
Reagovat

182, koc, udeřila půlnoc a tys dostal dojem, že to anja bere vážně? ale tož mě neštvi :) já se bavím dneska celý večer, hlavně mě bavily ty komentáře k fotkám – jsem ti to chtěla napsat – jsem nestihla – a ještě dalším chlapům autorům – byli jste skvělí a trefní :))

186
RadstaR
Reagovat

anja (183): Ja si klidne zanadavam. Tyhle typy lidi jako je Honza ze srdce nesnasim. Sama pretvarka a jedinej, kdo z toho vyjde spatne je vzdycky ta holka.

187
Monika
Reagovat

anja: zapomněla jsi,jak nazval ilonu??Víš určitě,koho dalšího jak urážel??nevíš.ovšem jak tak koukám,tak pamět máš velmi,VELMI krátkou…!!

188
koc
Reagovat

185
Nechci okurce dělat reklamu, ale přečti si pár příspěvku v diskuzi u profilu Honzy na prime .. pise tam jako MIkeš1 .. on je prave ten chlap co pretoci kazdou vetu v neprospech zeny .. uvidis ze toci zeny velmi rad ,, asi mu to dela nejak dobre (holt doma nema more a tak si hraje s pomyslnou okurkou u pc)

189
Jane II
Reagovat

Mamča neznámá: Prosím tě, může mi napsat, kolik přesně natáčecích dní jsi s ním strávila? Ty se chováš, jako kdybys ho znala dokonale, ale to se lidi neznají ani po letech. Tak KOLIK dní jsi s ním byla? Že tě už nemůže překvapit?

190
Monika
Reagovat

Neris(184):když ty jsi nenaivní člověk,tak ukaž,jak dokážeš prosadit realitu ty,ukaž nám,jak donutit štáb,aby věci uváděl v takovém kontextu,jaks e stali,řekli,udělali…pokud to dokážeš,tak ok,klobouk dolů.
Pokud ne,tak ted místo štábu nadávat někomu,kdo se choval dle svého svědomí,je zybtečné.hlavně když vystřihnout důležitou „urážku“ jednoho magora.

191
koc
Reagovat

188
Tak oprava neí to prý Honza ale nejaky podobny demagog

192
anja
Reagovat

179 Neris, to tady můžeš vysvětlovat donekonečna a furt marná práce .)) ale nakonec je dobře, že někteří lidi to nepoberou nikdy, kdo by nás pak bavil, že :))

193
Monika
Reagovat

Jane II.:mě květák překvapit může.Svleče se a tam vagína.Babochlap.
Jediné,čím někoho může překvapit,je jeho rozkrok.Všechno ostatní už jaksi tak bravurně pos*al,že nevěřím,že někdo něco dokáže po*rat víc.

194
RAINMAN
Reagovat

„takže je mi ho vlastně „líto“, že to musel s takovýma příšernýma babama vydržet těch x měsíců“

Anjo, mluvíš mi z duše.

195
Lea
Reagovat

Jan a Jarka ti by si snad rozumněli,sex by je na chvíli spojoval, ale těch 5 dcer, to nemohlo dělat dobrotu.

196
JaToVimNejlip
Reagovat

10 minut po tom (po pulnoci) co byl 12.dil vlozen na Stream, uz byl shlednuty vic jak stokrat. Uz to tak nehltejte :)))))))

197
Neris
Reagovat

Monika (190) – pro zacatek bude stacit, kdyz mi pripomenes, kde jsem se te zrudnosti (Pokud ne,tak ted místo štábu nadávat někomu,kdo se choval dle svého svědomí,je zybtečné.), dopustila.

198
Neris
Reagovat

RAINMAN: mej ohledy a setri temi polinky pod kotel :)

199
anja
Reagovat

194 jéžííš Rainmann, to je ale fajná pusa na dobrou noc, úplně jsem včil zahořela .))

200
anja
Reagovat

195 Lea, Jan a Jarka mě pobavili jak svorně (skoro)blibi v letadle :)) a jak se pak svorně houpali na velbloudu :)) ovšem z velblouda bych asi blila zas já :))

201
Monika
Reagovat

Neris(197):

,,174 – Monika – to jsou bohuzel argumenty, ktere slo uplatnit, kdyz bezela prvni RS v TV. u vsech dalsich je to uz jen o jiste „naivite“ ucastniku i divaku.“

Tady.Ke všem.Tvoje vlastní slova.

202
Lea
Reagovat

Anjo,
Jarce jsem tu nevolnost nevěřila, celkově jí ty její city nežeru. Je to taková komediantka a strašně jednoduchá ženská, chvílemi až hloupá.

203
Monika
Reagovat

anja: mě se chtělo blít vždy,když jsem viděla,jak se (oranžový) jan pohnul a ten tukový břuch jak opožděná vlna,s ním…brrr

204
martas
Reagovat

Všichni do toho šli dobrovolně, tak ať se neschovávají za sestřihy atd… S tím museli počítat. Holky od Honzy, včetně Katky – pipky.

205
Monika
Reagovat

A jdu spát:-)Manželské povinnosti splněné,tak tady vtip na dobrou noc:
Vzala pani učiteľka deti na exkurziu na stavbu a ako naschvál práve vtedy spadol z lešenia robotník a na mieste bol mŕtvy. Po príchode späť do triedy, pustili sa do rozoberania tohto prípadu.
– Povedz nám Anička, prečo ten ujo spadol?
– Nevedel nič o bezpečnosti práce.
– A ty Miško?
– Určite mal vypité.
Vtom sa postaví Móricko.
– Nie, on spal s mojou mamou!
– Prečo si to myslíš?
– Počul som ako kričal „Chlapče, jebem ja tvoju mater, netras tým lešením!“

206
Blé
Reagovat

Katka strašná =! Honza je fajn, co to tam má za hysterky? =O

207
RAINMAN
Reagovat

Jan vyměnil oranžové tričko za tričko cestovky Sunny Days, které bude samozřejmě mít i příště.

208
Monika
Reagovat

RAINMAN:jetsli se s jarkou rozjdou,bude mít to tričko dalších 200 let…. a už spím:-)))

209
anja
Reagovat

203 Moniko, asi jsem si už na Jana zvykla, na obrazovce ho dokážu tolerovat, je to pašík jak se patří, Adámek je pašík cvaj, do své intimní zóny bych si ale ani jednoho nepustila :))

202 Lea, Jarka blila někdy v minulém díle i při pohledu na shnilý brambor :)) na druhé straně má jarčina máti vycpané své dva mrtvé psy přímo v ložnici :)), prazvláštní……

210
MAX
Reagovat

Koukám na to jak na komedii, takže se bavím. Ale jinak ta ukázka, že si ho měl Honza asi honit pod vodou je dost hustá a je jedno, jestli to je střih, fikce, nebo pravda. Samotná Idea je drsná a zábavná, jak zbudit pozornost pořadu.

211
RAINMAN
Reagovat

Já už jenom čekám, kdy někdo z účastníků zažaluje Real TV. :-D

212
jenkaa
Reagovat

Fajn podivana:-)))) at uz ve smyslu, jakou moc maji media i v takove male, nudne, reality :-)))Bravo prima, pokud to dokaze sestrihat tak, ze je to zaujimave……takovym zpusobem, ze ne moc, ale no nekoukni se na dalsi dil, se nedivim, ze bude dalsi rada:-)))tedy..chvalim toho, kdo tomu veli a celemu tymu:-)
Fandim lidem, kteri do toho sli a nechapu proc:-)))
Nechapu: Kdyz uz do toho sli , proc se divi, ze jsou na dovolene dve? Jakej by melo vyznam, kdyby Petre rekl Honza, jdes sem do poctu? Jakej by to melo vyznam pro divaka a pro Tv?.-))
A Jan, kterej si zavola jednu ze dvou a rekne ji, musim s Tebou mluvit:-))))pry, pohlidej 4 cizi deti, at si ja muzu uzit s jinou?
To mi reknete:-))) ze toto Vas neirituje:-))))))Verka nebo jak se jmenuje, mu mela rict, ok, tak asi 15 minut:-)))
To uz je snad ferovejsi Honza honici si pero ve vode:-))))

213
jitushka
Reagovat

Hehe, pobavilo mě, když Adam ve vlaku řekl „Standardní, na řízku se nedá nic zkazit.“ Hláška jak z Prostřeno :)

214
Yperiter
Reagovat

Hahahaha, v příštím díle Jan mořský ukáječ….to bude bomba. Na druhou stranu nechápu co tomu děcku tak vadí, mělo by jí to spíše lichotit. Mnohem nevhodnější by bylo kdyby se vedle Jana z vody vynořila hnědá ponorka…vodní perly ještě nikdy nikomu neublížily :-)

215
V.P.
Reagovat

hele Katko ty jsi fakt k smichu, vsude pises do diskuzi, zijes ty vubec jinej zivot nez ten virtualni? delas neco jinyho nez ze sedis u pc? a uz vsem konecne prestan lezt do pr.ele, si fakt uboha :-O

216
V.P.
Reagovat

Docela by me zajimalo proc jste si tak jisty ze z te masturbace pod vodou byla osocen Honza :)))))))

217
jitushka
Reagovat

Mno, tak jsem to dokoukala. Fakt nemůžu hodnotit, kdo je „hodný“ a kdo „zlý“ v Honzově linii, protože mi přijde naprosto bizarní chování Honzy i Petry. Petra slíbí Honzovi, že obsah jejich rozhovoru zůstane důvěrný, a vydrží jí to akorát do příchodu na hotel? Následně mu vyčítá, že je netaktní, ale kdyby jí řekl, že jede na dovču jen aby byla do počtu, tak by to taktní bylo? Na druhou stranu Honzovo valení klínů Nikol do hlavy a „vybíral jsem si srdíčkem“ je strašlivý. Jasně, je to slizoun, ale pořád se nemůžu zbavit dojmu, že mu na Petře fakt záleželo a nechtěl jí ublížit.

218
Yperiter
Reagovat

V.P.: Když se zamyslím, tak máš skoro zcela jistě pravdu, že se jedná o Vítkovu masturbaci. Jinak by asi těžko Nikol potom Honzovi vysvětlovala, že když něco tvrdí, tak to asi opravdu viděla. Na druhou stranu je to v tom případě pěkná mrcha. Vítek je mladej blbej puberťák, a mladý blbý puberťáci masturbujou na různejch místech (Když si vzpomenu na svojí patnáctku – tak ve vlakovym kupé, za křovym 2 metry od busový zastávky a o palandě v mísnosti kde probíhala alkoholová párty 10-ti lidí ani nemluvě :-) a rozhodně není vhodné, aby na to někdo upozorňoval když si toho všimne….ještě do kamery. Kluk by taky mohl mít trauma do konce života.

219
Fauxpas
Reagovat

mamca.neznama, Vaclavka: Zdravím holky, chtěla bych se zaptat, kdy už to vaše mlčení skončí? Těšíím se, až se vyjádríte, jak to skutečně bylo, protože Prima si to sestríhala tak, jak jí to vyhovovalo. Mějte se :-)))))

Vlnatka: Zuzko, tebe bych se chtěla zeptat, když jsi říkala, ze Honzu bereš jako kamaráda, jestli se spolu ještě někdy vídáte, nebo jste nějakým způsobem v kontaktu. Měj se hezky a snad najdeš dobrého tatínka pro svého krásného chlapečka.

220
koc
Reagovat

Tak pokud se nejedná o Honzovo vodní hrátky s okurkou, docela drsně sestříhané :) to se produkci musí nechat. Celou dobu Honzíka prezentovali jako slušnáka. že by ten střih byl kvuli sledovanosti? A nebo je nečím Honza naštval? No uvidíme. V každém případě se mi prezentace Honzi jako delfína moc líbí ;-) bude o čem spekulovat.

221
Bižuna
Reagovat

Nevím, proč Evě s nejmenšíma dětma vybrali cestu vlakem.
Taky mi příjde dost divný, že Jarka přivede na poslední chvíli dvě děti a nic se neděje, letenky – všechno v pohodě.
A taky jsem nechápala, proč by Jan nemohl vzít Zuzku, když Jarka na letišti nebyla – no tak by si užili dovolenou. Ale myslím, že to bylo všechno předem připravený a Jan to věděl, proto Zuzku vyřadil a za rohem už (nečekaně) čekala Jarka s dětma.

222
lascala
Reagovat

Václavko jsi super chytrá schopná žena a buď ráda, že sis na krk nepověsila toho burana. On a Jarka a jejich family v letadle, to bylo jako když jeli Hoštice do Itálie. Ty máš na víc. A on ať si na krk pověsí 2x rozvedenou nezaměstnanou se třemi dětmi.

223
ufonka
Reagovat

Myslím že Eva svou čast peněz vyčerpala zámkem apod. Proto teď „za humna“ a vlakem. Nebo neměli stejnou hromádku peněz všichni?

224
Prochor
Reagovat

Mně přijde jako pokrytectví, že Prima nutí tatínky aby si drželi některé uchazečky až do konce jako rezervu. A potom natočí jak jsou rezervy vytočený, když jim to tatínkové řeknou což taky musí. Dostanou člověka nuceně do nějaké situace na kterou nemá vliv a pak z něho udělají grázla.

225
anja
Reagovat

211 Rainmann – myslím, že nikdo nezažaluje, kde by na to vzali mozek a prachy..

212 jenkaa – maximální souhlas :))) Věrka mu měla říct – ok, beru 150 na hodinu :)))

koukám, že tady dneska budu s každým jen trapně souhlasit :)))

lascala, Václavkou jsi myslela asi vlnatku, no nejsi sama, kdo si je plete

226
anja
Reagovat

224 Prochor, Prima pokrytecká musí být, jinak by nic nenatočili, a dobře tak, čím bychom se bavili?

227
Mystery
Reagovat

Škoda že Vítek nemá za mámu Petru, byl by z něj úplně jinej kluk, Petra se k němu chová hrozně citlivě, s ní by postupně se dostal i k jiným aktivitám, než je asi zvyklý.

228
Prochor
Reagovat

Ještě se mi líbil prodavač na trhu (trochu mi to připomnělo moje nákupy v Luxoru v Egyptě) – na jakoukoliv sumu, kterou Jarča řekla odpověděl mezinárodním termínem „sabotage !!!“ :-)

229
Petra
Reagovat

Myslím, že Jarka je dobrá hráčka, přijde mi, že se jen chtěla dostat i s dětmi na dovču, tak dělala všecko proto, snad se chtěla i ukázat i v televizi,když i její maminka odráží reality show … měl si vybrat Věru, ta mi přijde přirozená, lidská, maminkovská …
Jinak holky od Hozy, ač mu absolutně nefandím, co čekaly ? Že si jevybere obě? Navíc je to hráč, i kdyby jich tam bylo deset a říkal všem to samé, bohužel on je ta výhra … jinak Petra a její děti byly fajn , taky si myslím, že když už by se Vítek do nějké rodinky dostal tak právě k Petře, tam by se otrkal ….

230
Václavka
Reagovat

Rainman-Ta žaloba,to je přeci Tvoje parketa,chlape.Nechápu,do koho se navážíš,když Ty sám jsi z RS vyšel jako totální hňup a nerváček.Třeba jsi ve skutečnosti fajn,ale podle diskuse,nevím nevím

Fauxpas-co se týče dohadování u Honzy na pokoji,můžu jen říct,že původně šlo o obelhávání Nikol.Bohužel,při mé povaze to sklouzlo jinam.Zapletla jsem se do toho a docela mě mrzí,že z toho vyplynulo,jak moc jsem po Honzovi toužila.Byl pro mě kamarád

.Je to časově jinak poskládané.Druhý den po příjezdu jsem Honzovi řekla,před kamerami,že ho považuji za přítele.On mě následně požádal o pomoc,co se týče Nikol.Proto ta věta,ať se to Nikol nedoví.To bylo po výletě a vodní matraci.
Ještě tu noc mi Nikol řekla vše,čím jí lanařil Honza.Byly to lži.Jedna vedle druhé.Já moc dobře věděla,že Honza po mně jako po partnerce pro život netouží.To asi ženská pozná,že ANJO.
Následovalo dělání si dobře,konfrontace u Honzy na pokoji,můj odchod a sory,že jsem ho neposlala do prdele,jak bych to udělala,nebýt tam kamer,Nikol a Honza s děláním si dobře,a ostatní uvidíte příští díl.
Musím uznat,ve prospěch pořadu,že díky tomu rádoby obvinění to nemohli ani sestříhat jinak,to by jim jaksi ten závěr nevyšel.
V podstatě mi je jedno,jak z toho vyjdu,byla jsem tam a vím jak to vše probíhalo.Svědomí mám čisté,povahu výbušnou,z mého pohledu jsem se ještě hodně krotila.

Anjo-jak už jsem jednou řekla,nejvíc mě může naštvat neupřímnost.

231
anja
Reagovat

217 jitushka, z Honzova „vybírání srdíčkem“ jsme poněkud zmatená, opakuje to v každém díle a mně začíná unikat kterou maminu tím zrovna myslí

a nakonec pointa, že tím srdíčkem myslí úplně jiný orgán :))

232
lascala
Reagovat

to anja: No tak já si to myslím o obou babách, jsou mi fakt sympatické.
Jinak u Honzy je mi sympatická Petra, myslím si, že to fakt neměla zapotřebí.
Eva je tragéd, fakt šílená žena. Ta její poznámka u lanové dráhy, že alespoň pozná odvahu mužů, to jsem lezla po zdi. Mě by fakt zajímalo, co ona nabízí těm svým potencionálním tatínkům, když je na ně tak náročná. A navíc asi ne jenom já z ním mám pocit, že je již dávno zadaná.

233
Ufonka
Reagovat

ad Petra – jj u Petry by se „otrkal“ ale v dobrém, děti i ona mi přišli naprosto vyladěné, pohodové a soběstačné. A z Petřiny strany nikde nebyl vidět celou dobu náznak nějakého chování ve stylu horká hlava, zkrátka přijde mi nekonfliktní, ale přitom je akční.
Obdivuji a asi i závidím :o).

234
Vlnatka
Reagovat

Teda Ajdo smekám před tvou dnešní rychlostí vloženého rekapu a navíc i jeho délkou. Jsem ráda, že jsem to stihla, zase dneska valím pryč a budu si vás muset opět dočíst.
A pro stálé poplety – Vlnatka = Zuzka od Jana (v tomto díle skončila) a Václavka = Petra od Honzy (je na dovolené společně s Nikolou).

235
Mystery
Reagovat

Docela mě udivuje, že učitelka v MŠ Adam považuje děti, které jsou nadšené barevnými prolézačkami a užívají si je, za rozmazlené. Možná chyběl na praxi.

236
Vlnatka
Reagovat

219 Fauxpas – děkuji – snad se někdo přihlásí, s Janem jsem se od té doby viděla asi jen 2x, ale občas si písneme maila. A s Věrkou a Jarčou – to už jsem psala, pravidelně si píšeme maily, párkrát jsme se i viděly a v srpnu máme zase naplánováno malé mejdlíčko…
221 Bižuna – máš pravdu, tohle byl bohužel jeden z mála připravených scénářů, Jan už věděl, že je Jarka „za bukem“, jinak by nebyl tak v pohodě, ale prostě jsme si ještě tuhle scénku museli absolvovat. Původní záměr byl, že Jarku nepotkám vůbec (aby mi to nebylo líto, že s sebou nemám alespoň syna a Jarka přesvědčila produkci, že bez holčiček nepoletí), ale tak trošku jim to nevyšlo – Jarka se před letištěm zamotala, takže k našemu setkání nakonec stejně došlo.

237
Dan
Reagovat

Věrka je formát-dávám 1*.Proč měla s sebou děti jen Jarka-nespravedlivé.Milan měl závrať na opičí dráze a Evu naštvalo, že to vzdal-fakt holka na zabití.

238
koc
Reagovat

Ahojky, trocha poezie pro otrlé ;-)

Jeník na pláži tak krásně romanticky líba
V čase kdy mu druhá Věrka děti hlídá

chůva i s výběrem prstínku snad mu pomůže
bez soustruhu ho vykroužit na pokoji nemůže

za nezištnou pomoc dobré ženy nakonec i slíbí
o svatební noci můžeš koukat jak se nám to líbí

Milan hledíc do koupelny teskně píseň skládá
všude vlasy po Evě, holohlavý toto špatně zvládá

děcka lítaj v prolejzačkách stežuje si tatíček
rozlobený Adam by chtěl taky nepustí ho pupíček

mrkající panenka zase někam volá
Adama to nebaví jak z něj vola dělá

sporťák Honza na pláži Nikol zve si dom
prý když bude hodná milá bude zase v tom

Petra (jenom do počtu) v klidu chce tam být
jejda Honza svoje pokrytectví nedokáže skrýt

v moři Nikol vyděsilo (prý i jednu rybku)
jak si sporták s okurkou hraje na ponorku

239
agentka
Reagovat

přátelé, nikdo se nepozastavil nad tím, že „Nikča“ chodila na dovolené jenom v podprsence a trenýrčičkách a pak se diví, že by se mohla stát objektem sexuální touhy? pane bože holka! já bejt chlapem tak si automaticky myslím, že se takhle vyfikla kvůli mě a brala bych to jako výzvu.

240
koc
Reagovat

Sakra ted když to čtu tak nic moc :( ještě budu muset na svém básnickém střevu pracovat :(

241
anja
Reagovat

230 Václavka, poslyš, pokud tě může naštvat neupřímnost, v tom případě tě já absolutně štvát nemůžu :))

jestli byl Honza k tobě „neupřímný a falešný“, mohu tvoji snahu vše tady donekonečna vysvětlovat brát v úvahu, ale já opravdu nerada používám slova jako neupřímný a falešný, jak už jsem tu někde psala, jsou to, aspoň pro mne, abstraktní pojmy a příliš laciné argumenty, může se za to skrýt cokoliv…. je fakt že Honza v tom bruslil fest, někdy u mě zabodoval, někdy to nezvlád – ale kdo zvládá všechno stoprocentně, že…

pobavilo mě jak jste ho pranýřovali na té posteli, to skutečně nevěděl jak z toho vytočit .))) v životě nemám ráda takové vyhrocené scény, v životě je totiž kravina řešit vztahy, které jsou teprve na začátku, do nějakých detailů, v RS je to právě o tom – vyhrotit vztahy mezi lidma hned a teď a pro diváka, protože teď se natáčí – já to chápu takhle

když bych měla dělat žebříček bab u H., tak ty mi z toho pořád vycházíš nejlíp, Katka je totálně tupá, včera mě ještě dorazila tím homofobním, no a o Nikol ani nemluvě,……….. pokud si na tobě dovolím něco kritizovat, jsou to oproti jiným hvězdám tam úplné maličkosti – proboha, vždyť na tom nic není být ke konci RS na dovči „do počtu“ ….. no a co, že si Honza vybrat Nikol ocasem? jednu si vybrat bude muset, to by RS neměla konec (jednuduše řečeno)….

já si ani nemyslím, že by tě Prima tím střihem nějak extra poškodila, spíš se poškozuješ sama teď tady tím neustálým vysvětlováním a házením špíny, ale to zas jen u mne a to přežiješ, ne?

242
Prochor
Reagovat

To jsem zvědavý, jestli Niky najde chuť a odvahu se tady ozvat.

243
koc
Reagovat

:D
Tak sem si to pustil už po několikáté a Milan i přes to jak nezvládl lanové centrum vypadal v přilbě fešně. To Adam vypadá v té přilbě jako horník :)

244
koc
Reagovat

(240) a co když právě Honzík homofobní není .. nosí hodinky jako jeden můj známý (gay) i když to nic nemusí znamenat, ale mají podobné rysy a podobné pohyby.

245
Prochor
Reagovat

(242)koc: Přesně to mně napadlo. Když se Adam vrátil z úspěšné mise, tak se mi vybavili záběry na předáka horníků, který vyfárá a hlásí, že směna splnila a překročila. Ale myslím to v legraci protože Adam mi připadal v tomhle díle celkem sympatický až na to hysterčení kvůli dětem. Jestli špatně nepochopil to slovíčko “ speciální“ v názvu speciální pedagogika.

246
Prochor
Reagovat

oprava – vybavily záběry (to je v rychlosti psaní).

247
Anonymní
Reagovat

koc:Takhle nosí hodinky?

odkaz vymazán

248
koc
Reagovat

245
To nevím zeptej se Nikčy až se zde ukáže :) ta viděla mořskou okurku .. možná ji jen viděsila velikost .. třeba neví, že voda zvětšuje :)

249
koc
Reagovat

246 – sakra vyděsila :( brrrr

250
SLOVAK
Reagovat

Mne by zaujimalo kdy se zacalo s natacenim? to se zacalo tocit minule leto???

251
koc
Reagovat

248 – JJ

252
agentka
Reagovat

čekám na schválení… ach jo.

no, vzhledem k tomu jak se Honza v jeho letech dost neobratně chová k ženám… nedivila bych se, kdyby to byla jen zástěrka jeho odlišné orientace. to jeho „ehm, bych Tě chtěl pozvat ke mně domů se mnou bydlet, ehm…“ kolik mu je?

253
anja
Reagovat

241 – Nikol mi tady vůbec nechybí, Prochore, Nikol odhalením své feťácké minulosti u mne klesla mezi další a ostatní nuly

od jisté doby odmítám podobným lidem věřit víc, než že dnes je hezký den :) Ona a celá její slavná family je směšná svými kecy o morálce a slušném vychování dcerunky, a jak se ona pohoršovala nad Honzou že se mu postavil a jak zdůrazňovala, že ona je ŽENA, to jsem fakt nemohla smíchy, Nikol je tak leda parodie na ženu, žena opravdu ještě ne a kdoví jestli někdy bude

Nikol můžu věřit jedině to, že dodělala základku, víc jí nevěřím ani kdyby se holka rozkrájela

kdysi jsem také takové jedné holčině uvěřila a dala jsem jí takzvaně šanci (jo, to feťáci potřebují, druhou šanci, a pak ještě třetí a pátou)… její rodiče se za ni vehementně přimlouvali a spolu s paní psyhcoložkou na mě mávali papíry jak je holka milá, pracovitá a hlavně „čistá“….

dala jsem jí práci, pronajala byt.. a holčina se mi po čase za to všechno odměnila tak, že mi se svými feťáckými kámoši vykradla barák, škody za řádově sto tisííc, soudy se táhly x let a dopadly pro mne se směšným výsledkem, dodneška jsem nedostala zpět ani korunu

ale co mě na tom mrzí nejvíc, že mi ukradla věci po prababiččce – prstýnek, náušnice… za ty cetky mohl feťák dostat sumu na možná jednu dávku, pro mne měly cenu nevyčíslitelnou, protože, jak tady tuším Petra psala, že se nerada pitvá v minulosti lidí, právě ten prstýnek byla zase moje minulost, ve které bych se ráda teď pitvala, ale nemůžu, protože feťačka, na kterou musíme brát ohledy, mi tu mou minulost ukradla

254
anja
Reagovat

245 – prochor, koc, při pohledu na adama a milana v přilbách se mi vybavil videoklip od kabátu dole v dole :)) pravda, saze chyběly, ale jinak úplní permoníci :)))

255
anja
Reagovat

244 koc, no já myslím, že troche homofobní bude, když se mu ekluje travesti show :))) ale jenom trochu :)))

256
Jane II
Reagovat

Mrkla jsem na to znovu a musím říct, že Jarka je mi čím dál nesympatičtější. Vypadá jako docela velká žárlivka, jak janovi porád říká pusinky ne, s tou nepojedeš… Dělá to s úsměvem, ale imho je to myšleno vážně. Její taktika na Jana se nalepit a objímat se s ním byla dobrá, páč ji přivedla až do finále, ale Věra se Zuzanou jsou mi mnohem sympatičtější.

257
Gabruša
Reagovat

Nevím jak to střihači zase vylepšili, ale chovat se jako puberťačka když zjistí, že to chlapi nemají jen na čurání mě hodně dojalo. Však na ni myslel jako na milenku( partnerku do života). Takové věci se mezi „milenci“ stávají. Nejsem Honzova fanynka, ale Nikol to asi přehnala. Uvidíme příště.
To snad není možné, že Vítek je takové kopyto, když tatík je takový „sporťák“.

258
agentka
Reagovat

u Jana mě nejvíc pobavil ten for jak smlouval velbloudy dva za patnáct a dcera pak na něj práskla, že u hotelu je měly za pět. tatík je prostě borec a navíc ještě ho řídí jeho starší dcera? holky vystřízlivěly z touhy po maminky, protože jim došlo, že by se musely začít dělit. za pár let dorazí do Prahy a budou si myslet, že si z nich tady musí všichni zákonitě sednout na zadek. to je většina „hodnejch“ holek z Moravy. ale když přijde na věc ukážou se jako pěkný čůzy!

259
koc
Reagovat

S Janem už si asi moc vzrúša neužime. :(
Jedině že by koupil prstínek na nohu, což se klidně při jeho rozhledu stát může ;-)
Eva byla tak nejak v poklidu. Asitím jak se nemusela starat o děti. I když asi nejvíc mě dorazil textař Milan. Podle mě to není pisnička o lásce, ale o tom jak moc musel doma uklízet vlasy po Evě. Poznámka o vlasech v koupelně to dokazuje. No on to se svojí hlavou už asi nezažije :).
No a sporták jak chtěl vložit semínko do Nikol mě dostal. Z petry zase udělal úplnou hysterku, ale to se u nej dalo předpokládat. Není asi ani první ani poslední žena které to provede.
No a nakonec Nikol semínko nechtěla. Proto se rozhodl jít na to cestou torpéda ze své ponorky. To mu asi nevyšlo ;-)

260
agentka
Reagovat

to koc: :) přesně to ve mně evokovala ta píseň! bordel v koupelně… ale řekl jí to hezky, je to holt gentleman.

261
Jane II
Reagovat

Mladýho Tyrše je mi líto. Ten kluk má ze všeho strach. Nejlepší byl záběr, jak stojí na pláži a říká, že moře dobrý, ale že se trochu bál vln a za ním rovná hladina a tu a tam asi pěticentimetrová vlnka, co se ohne u břehu. :)

262
Gabruša
Reagovat

Mě je Vítka taky líto. Tatík ho asi moc nepodporuje ikdyž se Honza snaží tvářit jako dokonalý rodič: To mu nežeru!

263
anja
Reagovat

259 koc, teď jsem se úplně odbourala :-D

264
anja
Reagovat

259 koc, ty máš fantazie a slovník že kam se na tebe hrabe viewegh .-D

265
Ufonka
Reagovat

Jsme dospělí a je nám Vítka líto, jak se asi tváří jeho spolužáci pokud ho vidí takto se prezentovat? Nechci spekulovat co si myslí o tatínkovi. Při jízdě na moři coby Vítek dělal, kdyby tam nebyla Petra, přišlo mi, že mu tam dávala jistotu, že vše je OK.
Už dřív jsem říkala, že ty děti jsou v tom nevinně a je mi jich líto.

266
agentka
Reagovat

jak už jsem zmínila – dle mého názoru je Vítek v péči Tyrše jen důsledek jeho zraněného ega a následná snaha se za to manželce co nejvíc pomstít, takže boj o dítě, ze kterého vychová naprostý mešuge. já v jeho letech už řešila kluky a představa, že si půjdu zaskákat do hradu s tátou za ruku je naprosto úchylná. když jsem výjimečně šla v tom věku s tátou za ruku tak si jedna paní myslela, že jsem mladá milenka… a bylo.

267
Lantana
Reagovat

Mě je Vítka také líto a držím mu palce, hlavně aby ustál posměšné kecy vrstevníků, které lze po odvysílání předpokládat, no ony stačí i některé v diskusích. Někdo na sporty prostě není, stějně jako někteří sportovci zase nejsou Einsteini. Někdo blinká na řetízkáči, někdo omdlévá při odběru krve, ale kvůli tomu nemusí být celkově neschopní troubové. (Navíc Vítkovu přehnaně vypadající opatrnost z minulého dílu přikládám jeho ošklivé nehodě na kole, cca rok před natáčením – jestli si dobře pamatuji. Konkrétněji i tom na můj dotaz psala Petra v minulé diskusi, v minulém pořadu byla o nehodě jen zmínka bez detailů).

268
Jane II
Reagovat

Agentka: Ale holky dospívají o dost dřív, to nemůžeš úplně srovnávat. A Vítek přes všechno vypadá jako slušnej kluk. Aspoň není tak panovačný jako Janovy holky, co se tváří jako mouchy snězte si mě, ale pěkně s ním orají.

269
koc
Reagovat

Mě osobně se ten komediální seriál velmi líbí. Právě proto jak je to vše pokroucené nereálné, si mohu dovolit tolik fantazie :).
Mimochodem dobrý a výstižný rekap. od Ajdy. Thx madam.

270
Gabruša
Reagovat

agentka: Souhlasím, moje 7 letá dcera je odvážnější a méňě zavislejší než Vítek. Chudák kluk!

271
anja
Reagovat

ufonka + agentka – nepsala tady perta něco ve smyslu, že Vítek měl nějaký úraz? to by hodně vysvětlovalo… a Honza než by ho podpořil a pokusil se u něj ten strach pomalu překonat, tak ho jen takhle blbě „ochraňuje“

272
RadstaR
Reagovat

schvaleno 267

273
valkil
Reagovat

koc a mamca jsou sourozenci???

274
agentka
Reagovat

opravdu si myslíte, že zdravé dítě potrefí i když těžký pád na kole natolik, že se bojí do vody nebo ve skákacím hradě, který je pro věkovou kategorii cca od 2 let?

275
agentka
Reagovat

to Jane II – souhlasím, názor na hodné Moravandy jsem psala výš.

276
koc
Reagovat

267
Ne že byfch se chtěl do mladého Tyrše nejak navážet, ale kolo a moře není totéž. Bát se malinkých vln není o úrazu na kole. V každém případě ho dlé mého Honza chová ve zlaté klícce a snaží se ho držet dál od společnosti vrtsevníků a vůbec vyžití. Mohu se plést, ale ne zas tolik.

277
Vlk
Reagovat

Že nejela Evička k mořu mi připadá pochopitelné – asi už i štábu se zajídalo, že není schopná hrát hru. Za málo peněz, málo muziky. Aspoň trošku si užijou v tom Tropical Paradise

To Honza hraje imho dobře. Na co byl najat, to plní na jedničku. S pokerovou tváří, co si opravdu myslí můžeme jenom hádat. Kdo by taky chtěl své nejniternější pocity vyříkávat před kamerou? Já to vidím tak, že k Petře cítil vždycky víc, než k Nikole, kde to bylo „jenom“ o sexuální přitažlivosti. Nakonec od Nikol utekl za Petrou, aby ji neztratil. Byť „jen“ jako kamarádku, vzhledem k odlišnýmu životnímu stylu by jim to asi dohromady nešlo. Není slepý a vidí, že je to báječná ženská. Pokud je to falešná hra, tak ji tam hrajou do jednoho všichni.
Petro, ty jsi se původně hlásila jako mamina a nebo až jako zájemkyně o Honzu? Jestli to první, tak je škoda, že to s tebou produkce prokaučovala. Nějak nemůžu věřit tvému „nízkému sebevědomí“. Jednak nemáš k němu důvod, ani se tak nechováš, druhak někdo s nízkým sebevědomím si přece nepořídí na rameno tygra…

U Jana je vidět, jak je to v životě těžký, když je někdo moula. Pro něho i pro ty okolo.

278
valkil
Reagovat

agentka: jo, to se pak může bát i dopspělej, nejen dítě!

279
koc
Reagovat

273 – jak jsi na toto prosimtě přišel ?

280
Ufonka
Reagovat

O úraze bylo psáno, a ono blbě ochraňuje. Ono většina mužských se neumí k tomu postavit. V tomhle momentu klukovi nic není a možná dokonce se sám velký táta za to stydí, že kluk je takový bojácný, a tak radši před tím zavře oči ….ženská si s tím poradí prostě líp..má lepší empatii a toooo sociální cítění :-) má to prostě v genech

281
koc
Reagovat

280
Jj ženská by mu dala přes tlamu a nebo ho někde zahrabala :)

282
valkil
Reagovat

koc: hele ani nevím, někde(na diskuzi na primě?) někdo s podobným nickem něco takového psal.

BTW: jsem baba :o)

283
Jane II
Reagovat

277: Souhlas. Imho Honza cítil k Petře víc. I když ji bral jako kamarádku, tak mi přijde, že si jí vážil. Že to s ní chtěl upřímně urovnat, né na kamery.

Nevím co si holky představují pod čistou hrou. To jako měl na začátku natáčení říct, nejvíc se mi líbí Nikola, tak čau a jeďte domů? Tahle hra má jiný pravidla, tak není důvod se na něj zlobit, že si podle pravidel vybral dvě k mořu, i když už věděl, koho nakonec asi zvolí. :)

284
koc
Reagovat

283
Jj na primu občas neco pisnu, ale ja tam pišu pod stejným nickem. To byl někdo jiný a ani mi nestál za reakci. Já zdi zde užívám anonymní kritiky. Do podobného pořadu nemůžu. Se svojí povahou bych musel být tatík, jinak bych letěl stejně jako plastelína. A jako tatík bych byl dikutovanější víc než hysterka, nadrženec a nebo okurka. To bych neunesl, já to klidně přiznám, ale horší by bylo, že bych musel vzít do kanálu celou rodinu jak bych byl probrán :)

285
koc
Reagovat

284 opr. 282

286
agentka
Reagovat

když už jsme u diskuze – na dámě píše maminka.Evicka, že její velké břicho (slovo bříško se používá max do 10ti let věku dítěte) je důsledek nějakého zákroku, který v tu dobu prodělala…

287
koc
Reagovat

283
Myslím, že Petře mnohem víc vadilo jak jí to nedokázal říci do očí. Prostě mlžil a mlžil. Nakonec to vypadalo jako by ona byla ta pravá. Prostě úlet.

288
Prochor
Reagovat

Když už tady načala anja téma o oblíbenosti a protože se blíží konec tak řeknu svou hitparádu oblíbenosti (jen na základě sestřihů):

1. Michaela (pohodářka, půvabná, sexy na druhou, nekonfliktní, stojí si za tím co dělá, když odešla tak to ztratilo náboj)

2. Niky ( pro mně neodolatelně půvabná, prokázala v minulosti vůli, nenechala se Honzou zblbnout)

3. Martina ( má úroveň a hrdost jediná se nenechala ohmatávat a sama odešla, tajemná, elegantní, zajímavá)

4. Věra ( strašně milá povaha, uklidňující hlas, dokonalá maminka k dětem, litoval jsem jí že musela dělat Jarče křena u moře to si nezasloužila)

5. Katka ( zajímavá, sexy, tvrdá , nebojácná stojí si za tím co dělá, snaží se být spravedlivá, zastane se kámoše)

6. Viktor ( zajímavej kluk, trochu neohrabaný, možná trochu srab).

7. RAINMEN ( zajímavá povaha, nešikovný ve styku s lidmi, inteligentní škoda že nedostal víc prostoru ale Eva by stejně nikdy nepochopila jeho komplikovanou povahu)

8. Jan Markovský ( pohodový táta, trochu bačkora, nerozhodný, klidný, rozumné jednání)

Nejhorší účastníky teď jmenovat nebudu kromě posledního levelu – Evy protože na tu už se nemůžu už ani podívat. Ona je první účastnice kvůli které mám chuť přepnout na jiný program.

289
koc
Reagovat

286
To možná, ale ona ho prodělal ještě před běháním s klukama. Nevím tedy časovou osu ale odhaduji to tak na 2 měsíce před výletem. To už bych se na po.rat nevymlouval :(.

290
Andrea
Reagovat

Přijde mi, že Jarka se celou dobu přetvařovala a že počítala s tím, jestli se dostane do finále, takže na dovču vezme děcka, divím se, že štáb to povolil, bylo to vůči ostatním nefér, myslím,hrála jenom hru s Jendou, dokonce i s jeho dcerami … Nikol s Péťou, tu jejich vyprovokovanou hádku s Honzou nechápu ani jednu, šly do reality show, kde se bojuje o chlapa a on má právo si vybrat , dělat a říkat co chce, když se jim to nelíbí ať odejdou… Jinak se mi líbí moc maminka Věrka a Péťa …

291
Jane II
Reagovat

Oblíbenost: U mě jasně vede Martina od Jana. :)

292
koc
Reagovat

288
Ještě jsi zapoměl na Vlnatku a Václavku, ale vzhledem k tomu jak si je pořád pleteš jsi to možná udělal schválně :)

293
agentka
Reagovat

to Prochor – z pohledu chlapa bych tvé hodnocení dam chápala – z ženského pohledu mi tam pak přijde naprosto zcestné hodnocení jejich charakteru (tedy až na Věru).

294
Nikolometka
Reagovat

Anja:Jsi úplně mimo…Bůh ví,co jsi dělala ty,že nedokážeš překousnout moji minulost,ale já mám proti tobě výhodu,já jsem se ze své hlouposti vyléčila,ale ty zůstaneš jednoduchá pořád…Asi ti můj článek do diskuse Moniky Plocové nic neřekl…mimochodem alkoholička jsem nikdy nebyla,to že jsem experimentovala s drogama je fakt,ale já s tím něco udělala a jsem 4 roky v pohodě.Narozdíl od feťáků (někteří dokonce s miminkem v kočárku),kteří s tím nic nedělají a fetují i před svými děti…Myslím,že Honzovo chování u moře nemá nic společného s dobu před 4 lety…

295
agentka
Reagovat

to koc (289) ty jsi nějak blíž informovaný?

296
Nikolometka
Reagovat

Anja:ach jo……ještě něco nového?

297
koc
Reagovat

295
Svým způsobem mi bylo líto jak sem přispěl u 11 dílu ke Tvé minulosti. Nic mi do ní není a nikdy nebylo. Byla a je to jen Tvá soutěž v boji o sebe samu. Nevím zda to bylo či nebylo ode mne dobré. Stalo se a mělo to jiný význam než tam tahat Tvoji minulost (byla to vlastně jen reakce na jeden příspěvek) Tímto přijmi moji omluvu. Tom

298
valkil
Reagovat

Nikolometka: oceňuju odvahu sem ještě psát, já bych se na to už asi vykašlala. Lidi okolo mne mají na exfeťáky bohužel stejný názor, netuším proč.
Ale opravdu jsi (promiň mi to vyjádření) exemplární případ dcery z věřící rodiny. To je přímo bije do očí :)
Ale je super, že se s tím dokážeš srovnat, postavit a jít dál!

299
koc
Reagovat

Sakra zase chyba 297 je k 294 :(
295
Na Praze 6 se toho semele :) Vůbec mi nevěř ani slovo. I když všechno je možné.

300
Lantana
Reagovat

276 – koc:
Úraz na kole a strach z vln jsem do souvislosti nedávala, snažila jsem se to oddělit – zkus si to přečíst znovu.
Každopádně je fakt, že Vítek by potřeboval ještě jiný výraznější vliv, kromě tátova.
Na mě sice Honza působí hodně divně, ale příčí se mi ho odsuzovat, když to jeho života nevidím. Jak to bylo s jeho bývalou ženou jsou spekulace – nevím.
Každopádně aféra z ukázek „dělal si dobře“, mi připadá opravdu přihlouplá, pubertální nebo minimálně netaktní od Nikoly, ale každý jsme nějaký.

301
Prochor
Reagovat

(293) agentka: Tak přidej klidně své hodnocení. Mně názory ostatních zajímavý. Nebudu se hádat a rád si srovnám svůj pohled s ostatníma. V případě Míši chápu, že se jedná o neobjektivitu jak mužů (mysíme trochu tím dole) tak u žen (řevnivost k sexy kočce). O to víc to má Míša těžší s výběrem partnera a kamarádky.

302
Jane II
Reagovat

Co sem porád taháte věřící rodinu? To jako lidi z věřící rodiny nesmí dělat chyby, šlápnout vedle? Mladý lidi experimentují s kdečím a imho je skvělý, že Nikola dokázala přestat.

303
koc
Reagovat

300
Třeba Nikol nekomentovala Honzu. Střih uděla strasna kouzla :)
No nějak sem to asi spatne pochopil ale pises toto – (Navíc Vítkovu přehnaně vypadající opatrnost z minulého dílu přikládám jeho ošklivé nehodě na kole, cca rok před natáčením – jestli si dobře pamatuji – spojil sem si to s jeho výletem metr od břehu

304
Prochor
Reagovat

Výborně – je tady Nikolometka. Včera jsem marně přemýšlel, co tím Nikol myslela, že Honza mluvil v Jižních čechách jinak. Z toho sestřihu to vypadá jakoby jí tvrdil, že nechce dítě nebo co. Přitom to byl vlastně začátek neshody v tom rozhovoru u moře. Nemohla bys nám to Niky vysvětlit o čem mluvil Honza jinak?

305
koc
Reagovat

302
Bez kritiky na její osobu. Nebylo by lepší vůbec nezačínat ?

306
Gabruša
Reagovat

koc: bylo by lepší nezačít, ale každý máme kostlivce ve skříni.

307
koc
Reagovat

pro kritické dámičky – já píšu zcela ve smyslu mého příspěvku č. 26 ;-)

308
agentka
Reagovat

to Prochor – já mám třeba naprosto odlišnej názor ani ne na Míšu (mužské hodnocení spodní částí těla i s ohledem na její foto historii chápu) jako spíš na Martinu. Já si tuto zvláštně vypadající paní vybavuju sedící u Honzy na klíně nebo mající při vyřazování šaty s rozparkem až k pasu a pak házející zpátečku. jsem ženská a tak vám jak jednoduché je si s chlapama pohrávat, ale pak se nesmí člověk divit následkům. takže pro mě Martina není rozhodně nic z toho jak jsi jí popsal.

309
Jane II
Reagovat

305 Ano, bylo. Ale stalo se, zvládla to, jde dál. Tys jistě nikdy neudělal žádnou chybu.

310
Lantana
Reagovat

303 koc:
To je možné, ale jestli komentovala Vítka – tím hůř!

Myslela jsem jak lezl opatrně na palandu apod. Je mi ho líto, prostě nejspíš není na sporty a nemusí vodu a teď to „hezky odprezentovali“ v TV a bude poslouchat blbé připomínky.

311
Prochor
Reagovat

(292) Vlnatku a Václavku (Zuzku a Petru abys věděl, že se jednalo o ojedinělý omyl) bych řadil až za Jana takže se mi do TOP8 nevešly.

312
koc
Reagovat

306
To je právě to, že ja nezačal, ale potom se to celé nějak pomotalo a dneska to vypadá jako bych to na ni vytahl já. Ja si jen ověřoval data a narazil sem na druhý příspěvek, kterým sem zduvodnoval obranu její minulosti a proč ji neřešit. :( Ale to se tak občas poplete :(

313
jojo
Reagovat

Někomu třeba nevadí, že klíčové situace jsou kompletně sestřihané, nahrané, časově přeházené atd., ale na mě už to začíná být moc velké divadlo, jako bych rozebíral nějakou televizní novelu jako je Esmeralda, nějaký nápad scenáristy. Radši nudnější děj, ale mít pocit, že se to tak skutečně stalo. Zjišťuju, ten pořad není nic pro mě, ale když už jsem jednou misi začal, tak ji dokončím, i když je poslední :-)

Jsem se po reakcích tady těšil, co tam Honza zase vyvedl, ale musím říct, že jsem vlastně nic špatného nezaregistroval, zas mluvil jak kniha. Neznám fakta, co jsem viděl, tak Petře až zas tolik nic nenamlouval, snažil se být hlavně zdvořilej. Zato reakce Katky tady byla hodně přes míru. Taky si říkám, jestli zapálená Katka teď Petru moc neovlivňuje. Chce to uvažovat, střízlívá kritika dokáže víc než nějaký výlev nevraživosti. Ale ve srovnání s názorem, že Nikol jako bývalá feťačka, vyjádřeno jako podřadná bytost, nemá právo být pohoršená, když před ní ve vodě někdo onanuje, že to je masakr, a ještě se u toho někdo málem umlátil smíchy, to ještě vlastně jde :-)

314
Prochor
Reagovat

(308) Jen propřesnost – žádné fotky jsem neviděl ani neuvidím kromě dvou zakrytých torz v Blesku, čemuž se nedalo vyhnout. Žádný prase ze mně neudělá prase. To je moje železná zásada.

315
koc
Reagovat

309
Já udělal chyb. A toto je poslední příspěvek k Nikol vs minulost.
Je hezké, že se s tím srovnala. To neznamená, že je lepší než lidi co s tím vůbec nezačnou.
Když zapálím úmyslně barák a potom z něj vynesu za potlesku davu nemohoucí babičku tak jsem hrdina a nebo žhář? Odpověz si sama. A už ji nechci probírat. Je mi to nepříjemné. Raději budu vymýšlet nejaké nereálné informaceo jiných . :(

316
Gabruša
Reagovat

koc: chápu tě, každý jsme nějaký. A je to v podstatě jejich problém, že šli do TV a teď se nějak prezentují. Stejně všem fandím a drzím palce. Je to jen dobrý divadlo pro lidi. A tak bychom to měli brát. :-D

317
koc
Reagovat

313
To, že jsi z Petry udělal skoro chudinku ovlivňovanou Kačkou asi Petru moc nepotěší :D

318
jojo
Reagovat

U mě v popularitě číslo jedna jasně Věra. Má tak milej hlas i tvář, že nějak věřím, že by ani komára neodehnala, kdyby se chtěl napít. Kdyby byla majetková podvodnice, tak mě za chvíli přivede na buben, protože jí věřím každé slovo. Chtěl bych jí za tetu :-) Pak bych dal Zuzanu, i za její příspěvky tady. Jarmila taky v pohodě, ale potřebovala by důkladnej makeover, něco udělat s očima, vlasama… Když už jsem u ní, řekl bych, že situace u Jana byla taková, že holky chtěly Věrku a táta zas Jarmilu. Tedy hlavně ta starší, do začátku vypadala trošku namíchlá a bude asi i trochu rozmazlená, jak už chtěla jít nutně na tobogán a pak ještě u něčeho jiného, trucem skoro brečela, celej já, když jsem byl malej :-) Jarmila situaci myslím zhodnotila dost výstižně.

319
Jane II
Reagovat

Koc, jsem ten poslední, kdo by ji chtěl probírat a propírat. Nenapsala jsem, že je lepší než někdo jinej. Ale není ani horší jen proto, že v šestnácti nebo kolika udělala chybu. Kdoví, třeba to z ní lepšího člověka udělá, protože bude díky tomu tolerantnější k prohřeškům ostatním. Třeba nebude. Ale ty mravokárné výkřiky (tím nemyslím tebe) jsou mimo mísu. Toť vše.

320
koc
Reagovat

316
Já se z toho snažím udělat ještě větší frašku než to je, ale lidi některé mé příspěvky berou příliš vážně :)

321
Vlnatka
Reagovat

290 – Andreo jen k Jarce – ona si to skutečně dokázala „vydupat“ – buď jedu s holkami nebo končím – vyberte si (násilím jí do letadla dotáhnout nemůžou) a vzhledem k tomu, že byla hlavní favoritka, měla v tomto výhodu. A k té její, jak píšeš, „hře“ – myslím, že budeš ještě překvapená – příští a popříští díl ti to myslím ujasní.

322
koc
Reagovat

Tak, ted sem si našel příspěvek jednoho německého deníku. Cituji.

Dnes v podvečer, nalezl údržbář v Tropickém ráji až po krk zahrabané děti. Po krátém pátrání byla přivezena plakajcí a mrkající žena E.J., která své děti hledala již od odpoledne.
Za zahrabání můžou dva nápadnící výše uvedené maminky. Maminka jim děti svěřila do péče a šla telefonovat. Po několika hodinách když se vrátila ji bylo řečeno, že se děti ztratili. Informovala polici a čekala jak dopadne hledání.
Po výslechu obou napadníku, se zjistilo jak k zahrabání došlo. Jeden z mužů, speciální pedagog, byl údajně několik dní před výletem poučen maminkou jak se v případě zlobení má zachovat. Dát přes tlamu a nebo zahrabat. Muž zvolil druhou variantu. Jeho spoluzahrabávač vše omlouval pouze tím, že zahrabával doma nalezené vlasy maminky obou dětí.
Vše nakonec skončilo smírem obou mužů a ženy, když ji slíbili další geny do její sbírky.

323
Jane II
Reagovat

Vlnatka: „buď jedu s holkama nebo končím“: JJ, to jsem si myslela, že je docela generálka. Jak píšu, je mi pořád míň sympatická. Vy jste s Věrkou fajn, ale nějak si vedle vás neumím Jana představit. :))

324
valkil
Reagovat

JaneII: Mě je úplně jedno kde, kdy v kolika, co a s kým dělala. Mě přijde ujetý „vyzdvihování“ její matky, co že jsou to za rodinu. Kdyby o tom pomlčela, včetně poznámky „ve vší slušnosti“ (nebo co to plácla), tak se nad tím ani nepozastavím.
Ale takhle je to něco, co se pro mě stává terčem úšklebků atd…

325
valkil
Reagovat

koc 322: The BEST. To nemá chybu :)))

326
Ajda
Reagovat

Vlnatko,
234 – :-) díky

Mně Jarmila nesedí od začátku. Holkám od Jana jakoby podlézala, ale celé to bylo falešné, mně ten její uječený projev ,,ala udivená blbka“ vadí od první chvíle. Hraje si na puberťačku a to nechci komentovat její tržnicový vkus-nevkus. To její – děckáááááá, fááááákt, mi silně připomíná Renééééé Kukačovou.
Prostě 5 holek na krku nemůže dělat dobrotu a to je určitě jen kapka v moři událostí.

327
Jane II
Reagovat

Valkil: Mě její matka nezajímá, páč v tý reality show nesoutěží.

328
anja
Reagovat

288 prochor
„Michaela když odešla tak to ztratilo náboj“ – naprostý souhlas, taky mi ta kočka vyhovovala a ty její vaginální fotky beru jako úlet :)) furt lepší než koukat na rozcapenou Ilonu, jen tedy škoda, že se Míša dala všanc tak hloupě a hlavně zadarmo, z těch fotek mohla na bulváru nějakou kačku vytřískat

„Martina tajemná“ a hrdá …to bez diskuze, ta baba má šmrncu na rozdávání a přitom není klasicky hezká jako třeba Míša, stejně tak dobře může být královna i čarodějnice, moc se mi líbila

329
jojo
Reagovat

Co se týče Honzy a Nikol, nemůžu si pomoc, Nikol byla tak racionální a o všem pochybovala, neviděl jsem tam ani stopu náklonnosti, natož zamilovanosti, ani ve výrazu, ta o Honzu nestála. Mohlo jí s ním být celkem dobře, mohlo jí to lichotit, ale v podstatě pro ní byl jen starej nadrženej kozel. Nikol není naivní nezkušená holčička ani náhodou. U něj zas hrály hlavní roli hormony. Prvně mi ho bylo i trochu líto. Jedna za druhou mu dávají košem, hra se mu nedaří.
Měl by zapracovat na mluveném projevu, jak natahuje koncovky, dlouhý procéééés, ééééé, důležitá rodináááá, složitý osobnostííííí, éééé. Vypadá to pak, že moc přemýšlí, co správného říct. Prakticky nemluví rychle a spontánně, pochybuju, že mluví jinak mimo kamery. I když je pravda, jak se třeba loučil s Ilonou, tak chvíli jako upřímnej chlap se srdcem na dlani být mohl. Pak se ale zase stáhl do ulity a nechce se otevřít. Z „mořské“ ulity zřejmě něco vyleze až v příštím dílu. Knižní řeč, neosobitost, pořád stejná poloha, neměnný výraz v obličeji. Pak nahrává domněnkám, že není upřímný nebo že je nasazený herec podřadných kvalit, k tomu vypadá jak ukázkový Ken. Neznám moc lidí, co se vyjadřují takhle podivně.

330
Jane II
Reagovat

Ajda: Podlézavost je to správný slovo, jj. Věděla, že když se k němu bude mít, zůstane tam až do konce, tak se měla. U Honzy by jí to neprošlo, nadrženýmu a nesebevědomýmu Janovi to dělalo dobře, že po něm někdo takhle jede. Kór když se sám neumí kloudně rozhodnout.

331
Ufonka
Reagovat

Mě napadá, že v dnešní době už nejsou kostlivci ve skříni, ale na netu……

332
Dan
Reagovat

/290/Moje řeč, Jarku také nemusím/hned po Evě/.Nechápu Jana, že dává přednost takové….zastydlé puberťačce a zahodí šanci v mamince Věře.

333
jojo
Reagovat

Teda takovej hezkej příspěvek jsem napsal a too busy :-) Tak znova zkráceně, U Jarmily je to asi otázka vkusu. Z mého pohledu se tam jediná snaží a jediná má zájem, v kontrastu může vypadat jak podlejzavá. Vést duchaplný rozhovor před kamerou asi není žádná sranda, taky nevíme, který a proč se nějaký rozhovor zrovna líbil střihačovi.

334
Danaja
Reagovat

k 332 tak to já zase docela chápu, Věra je sice v pohodě, ale svým způsobem až moc maminkovsko-babičkový typ.To Jarka je přece jenom taková víc ženská nejenom maminka pro holky.

335
anja
Reagovat

313 jojo, ty jsi diplomat pax excellence, fakt smekám :)) někdo blinká při odběru krve, mně se dělá divně z feťáků, diplomat nikdy nebudu a ani nechcu, na co

když už tady budeme drbat do té Nikol, tak schválně si dejte otázku, jestli byste chtěli jít do společného života s feťákem…. gambler, alkoholik, feťák, všecko jedno… a pomiňme úplně Nikol jako takovou, mně jde o feťáky obecně

ve své blízkosti mám ráda lidi, kteří mají alkohol a drogy pod kontrolou, nedovedu si představit, že bych si s partnerem nebo s kamarádkou nemohla dát po horkém dni jedno či dvě piva, že bych si nemohla připít sektem na silvestra nebo k narozeninám, že bychom si nemohli dát zmrzlinu přelitou likérem, když dostaneme chuť na sladké, protože tohle všechno s abstinujícím alkoholikem (resp feťákem) prostě nemůžete, po celý jeho život musíte před ním schovávat i likérové bonbóny….

z alkoholismu a závislosti na drogách se nelze vyléčit, neexistuje termín vyléčený alkoholik – vyléčený narkoman, alkoholik vždy zůstane alkoholikem, narkoman narkomanem, možná „abstinujícím“, resp „od dd.mm.20xy čistým“, otázkou zůstává „jak dlouho“

a ta otázka nad životem s alkoholikem – nakromanem – gamblerem bude viset stále

Nikol a podobní nechť si tedy spánembohem žijí jak sami uznají za vhodné, na to, že je teď zrovna „čistá“, já mohu říct akorát ano, to je hezké, ale příčí se mi nad jejich „úspěchy“ jakkoliv jásat, protože já si cením lidí, kteří do drog a do alkoholu nikdy nespadli anebo těch, kteří prožili skutečnou tragédii (rakovina, smrt blízkých atp)

pro mne má Nikol ve svém mladém věku na čele nálepku feťačky, alkoholičky a matky, která svému dítěti odepřela biologického milujícího otce, co je to proti Janovi a jeho zde zesměšňovanému oranžovém triku… nebo proti Honzovi a jeho kritizovaným šortkám na rádoby kulturní akci…

336
koc
Reagovat

335 – jsi příliš radikální i když nevíme jaké prostředí Tě stvořilo .. asi tak :(

337
jojo
Reagovat

anjo, fakt díky. Nechtěl jsem jmenovat, ale ty jsi to nějak zázračně vytušila, co se dá dělat :-)

338
Monika
Reagovat

282-valkil: tak proč máš nick jako chlap?:-DDD se jěště div:-D

Jinak já si ted pouštěla ukázku na další díl, a fakt tam asi jde o mladého tyrše a né o květáka staršího.
Jestli si vítek dělala dobře v moři,tak je jasný,že nikol být jeho partnerkou nemůže.syn by k ní neměl respect,když ho vzrušuje.

339
Monika
Reagovat

špatně jsem to napsala,ale vy to správně pochopíte:-)

340
Prochor
Reagovat

(335) pro anju. Chápu, že máš špatnou zkušenost a říkáš, že jim jedna šance nestačí. Že pak chtějí další a další a proto se jim nedá věřit. Jenže jednu šanci , tu první, by měl dostat každý člověk. To by celá snaha jim pomoci byla zbytečná a mohli bychom je rovnou utratit jako vzteklé psi. Napadá mně tajová provokace – co kdyby se to stalo tvé dceři ? Také bys byla tak nesmiřitelná a vyhnala bys jí z domu nebo by ses snažila jí z toho dostat?

341
koc
Reagovat

338
nemůže to bý o Vítkovi .. ono metr od břehu taková hloubka není aby si mohl ulevit a nikdo to jako pod hladinou nevidel .. treba je to a nejakem cumilovi, ktereho vzruslila sportakovo postava :D a tak mu ukazal svoji okurku :D teorii je spousta a asi zadna nebude pravda

342
Vlnatka
Reagovat

335 – Anjo, snažím se diskusi, kterou tady vedete vnímat realistiky a nezasahovat, max. možná pouze s nějakým doplňujícím vysvětlením nebo odpovědí na položenou otázku. Ale teď musím, stejně tak jako jsem kdysi reagovala na Moničiny „jednoznačné škatulky“. Že se ti nelíbí, když má za sebou někdo horší minulost a je to pro tebe definitiva „takový už prostě jsi, i když se chováš, že nejsi“, na to máš právo. Každý jsme o něčem přesvědčený a jen málo co nebo málo kdo nám to jen tak vymluví.
Reaguji proto, že se mi nelíbí tvoje definitiva: „a matky, která svému dítěti odepřela biologického milujícího otce“ – pokud si dobře vzpomínám, Nikol ve svém medailonku říkala, že biologický otec dítě nechtěl. Takže prosím suď podle toho co vidíš, slyšíš nebo skutečně víš a nepošpiňuj člověka víc, než je nutné. Nálepku máme na čele všichni, ale tu skutečnou – ne tu kterou se nám někdo snaží vetknout. Nikolu neznám, jsem v tuto chvíli taky jen divák, nevadí mi, když se tady diskutující do aktérů naváží nebo jim lichotí, ale musí to mít nějaký zdravý a morální základ.

343
Mia Wallace
Reagovat

Anja: někdy je bezpodmínečně nutné biologického otce „odepřít“.

344
Jane II
Reagovat

Monika: No jo, ono to asi nebude Honza, kdo si dělal pod vodou dobře. :DD Jinak by s ním na tý posteli nemluvila, jak s ním mluví. Ale Mladej Tyrš taky pochybuju, tak kdovíco se stalo.

345
Prochor
Reagovat

(338) Prima to zase hnusně sestříhala. Chudák Vítek, ten to asi nemá ve škole lehký. Každopádně představa jak nevlastní maminka se bojí vstoupit do koupelny když se synek koupe je bizardní.

346
Monika
Reagovat

anjo(335): chápu tvůj postoj(v něčem souhlasím),ale jak jsi proboha přišla k tomu,že biologický otec byl „milující“?????
Ukážu ti stovku chlapů,co řeknou,že když ženská nepůjde na potrat,at si svýho parchanta vychovává sama.
V tomhle jsi dost přestřelila.

347
Jane II
Reagovat

No jestli takhle mluví o Vítkovi, ale říká, že pod vodu se nekoukala, takže si to jen myslí, a oni to tam nechají, tak teda opravdu chudák kluk.

348
koc
Reagovat

344
Ta rozmluva na posteli je konec po odchodu Petry :)

349
Monika
Reagovat

Mia Wallace(343):souhlasím:-)dokonce by mělo být trestné některé biologické otce uznat.

350
Monika
Reagovat

I když..o vítkovi tam nepadlo slovo,třeba to byl prostě někdo cizí,kdo si tam opodál honil brko…. třeba to nebyl ani vítek,takže já počkám,až co uvidím…. nějak se mi něco nezdá…

351
Jane II
Reagovat

348: Oblečení tam mají stejný, to je fakt. :)

352
Monika
Reagovat

jendou týdně je to moc dlouho,nemůžou to dávat 2 krát týdně?:-(mě nebaví týdne čekat,to je jak čkeání na smrt:-(

353
RAINMAN
Reagovat

Václavka kromě všech těch kravin napsala i toto: „Ty sám jsi z RS vyšel jako totální hňup a nerváček.Třeba jsi ve skutečnosti fajn,ale podle diskuse,nevím nevím.“

Vyšel jsem z toho daleko lépe. A dokonce zde lidi psali, že na základě toho, jak se na diskuzi prezentuju, si o mně poopravili už tak docela dobré mínění.

354
koc
Reagovat

352
To kdybys byla takovej rejpal jak já, jsi na všech diskuzích :) třeba má 322 se dostala až na stream a ta dáma co ji tam vložila ji považuje za zcela vážný text :D

355
RAINMAN
Reagovat

Prochore, RAINMAN je až sedmý?! No tak dobře, ale dle toho, co čtu na všech možných diskuzních fórech, bych to v průměru viděl na takové hezké 3. až 4. místo… ;-)

356
anja
Reagovat

321 Vlnatko, takže jsem se ve svém odhadu na otázku čím překvapí Jarka trefila, nasáčkovala se tam i s dcerunkama :)) já to hodnotím jako od ní dobrý tah na Primu, proč vy si měly užít dovči jen Janovy dcery, že :)) taková trochu vyčůranost od ní, no ale proč ne, když se to nabídlo :))

Jarka může být spokojená, svoje si vyhrála, otázkou zůstává co dál se životem

357
Mia Wallace
Reagovat

koc 354: tak to gratuluju! tvá hvězda stoupá ;)

358
Jane II
Reagovat

„Každopádně představa jak nevlastní maminka se bojí vstoupit do koupelny když se synek koupe je bizardní.“

Bizarní je představa, že jakákoli nejen nevlastní maminka vstupuje do koupelny, kde se koupe 14letý kluk.

359
koc
Reagovat

To už je v telce vysílaná nová upoutávka na příští díl ? Já tedy tu na 12 díl viděl poprvé až včera navečer :) hmm tak zase něco o čem nemam sajnu a lidi o tom diskutujou :(

360
Prochor
Reagovat

(355) to RAINMEN: Pochop, že jako chlap dávám přednost ženám. Viktor tě trhnul jenom proto, že vydržel s Evičkou o něco déle:-)) Počkej si na žebříček tvých fanynek.

361
Monika
Reagovat

JaneII.:jo,masakr to je.A pak to končí takhle:
http://www.komik.cz/zvuky/213-nevlastni-matka/
brrrrrrrrrrr.

362
anja
Reagovat

360 Prochor

já se hlásím jako číslo jedna :)))

363
Monika
Reagovat

koc(359):já s evyjádřila špatně.Ten konec 12.dílu,tam vlastně není řečeno,že květák si tam dělal dobře.TAKŽE OTÁZKA JE,O KOM TO JE.Třeba tam s nimi v moři někdo byl,třeba vítek,ale třeba taky ne.ale kdyby to byl někdo cizí,proč by to tolik řešili?

364
Vlnatka
Reagovat

Lidičky mějte se tu hezky, já valím do přírody. A moc se tu nehádejte, dočtu si vás po návratu…..

365
anja
Reagovat

343 Mia + 346 Monika – ad milující biologický otec – nejdřív je potřeba najít člověka, který se mnou touží dítě mít, pak teprve jdu do toho s tím člověkem dítě dělat – u Nikol to bylo naopak – nejdřív si dítě vyrobili a pak se handrkovali jestli ho chcou nebo nechcou, dost blbý postup IMHO

336 koc, ano já jsem radikální a hodně už bezcitná, z citů jsem na těchto polích už rozdala, prostě jednou na mě přišla chvilka, kdy jsem si řekla dost, už ani korunu, když můžu být tvrdá k sobě a snesu to, můžu být tvrdá i jiným a snést to budou muset, měkká jsem byla hoodně dlouho, už prostě nemůžu…

340 Prochor od jisté chvíle jsem se rozhodla šance dávat jiným lidem, feťákům ne, feťákům už ani jednu… a v případě, že by mi dítě do toho spadlo, vůbec netuším jak bych se zachovala, asi jako milující matka, ale moje děti už jsou velké a v těhle věcech mají jasno, díkybohu

366
anja
Reagovat

363 monika, po přečtení rekapu od Ajdy jsem taky začala pochybovat, že to je Honza co si ho tam honí, no ale Petra tady cosi přiznala že to byl on, ……. sama jsem zmatená, koc, jak to je doopravdy, pomoooc :))))

367
anja
Reagovat

Evička mě donutila k smíchu včera s tou solničkou, jako momentka to bylo úžasné, i její odchod na wécé za opravou makeupu a přerušení předávní dárku od Milana

když Evička v úplně snad prvním díle nemotorně rozšlapala to nainstalované srdíčko a nápis ze svíček, které ji tam pracně vyrobili ti její nápadnící, dalo se tušit, že Evka je prostě mamlas na entou :))

368
Mia Wallace
Reagovat

anja: já měla na mysli situaci, pokud se z milujícího biologického otce po narození dítěte stane tyran a příživník. i takové případy se, bohužel, stávají…pak je opravdu lepší ho dítěti odepřít…

a k tématu: myslím, že to není ani Honza ani Vítek. Bude to nějaký německý turista, který po Nikče „vystartoval“. a řeší to proto, že náš gentleman Honza ho včas neodehnal. a co víc, ani si toho nevšimnul!! :)

369
Monika
Reagovat

anja(365):

Nedá mi to nenapsat.
Podívej-já třeba děti nechtěla.
Neplánovala jsem otěhotnět,nebrala jsme prášky(a nikdy nebudu),s KAŽDÝM PŘÍTELEM jsem tohle na začátku vztahu probrala,aby bylo jasno.
Takže z mé strany bylo jasno.
Ale člověk si kolikrát tak dlouho něco namlouvá,že už pak ani sám neví,jestli to,co nechtěl,opravdu nechce.Tohle se bohužel řeší už ve chvíli,kdy je problém.
Já na potrat nešla(tehdy),možná jsem se bála,abych jendou neumřela sama,aby po mě něco na tomhle světě zůstalo,kdoví,co mě přimělo změnit názor.Přesto děti mám,beru to,jak to je,že to každou změní,je věc jiná,málokdo ví,co ho čeká,a takovej zamilovanej chlap,když chce mít potomka,tak to je pak těžký…

Btw…Nejsme stroje,jsme lidi,a lidi dělají chyby,mýlit se je lidské,nechybovat božské.
I holky s antiko otěhotní,a co si budeme namlouvat,prostě se to děje,takže blbá situace.blbý čas,špatný člověk-a žena musí řešit,co dál.
Žena je ta,co se stará,vychovává(v 95% případů),a mylsím,že je spíš srabáctví jít na potrat.To dokáže každej.
Ovšem přiznat,že někdo udělal chybu,až tak snadný není.

370
RAINMAN
Reagovat

Anjo, na co se hlásíš jako číslo 1 – na sestavení žebříčku popularity, respektive oblíbenosti, popřípadě zamilovanosti?

371
Monika
Reagovat

anja- jěště něco:
Nikdy nevíš,co koho přimělo nechat si dítě člověka,který je idiot.
Já třeba s takovým dítě mám.Proč?No,protože jsem o první přišla,a toužila jsem po druhém,v kterém bude žít i vzpomínka na to první.
Já to neberu chybu,já to beru jako osud-něco mě bolelo,a to další dítě tu bolest uspalo.
Je to tak,jak to má být.
Všechno zlé je k něčemu dobré.
Nikdy nevíš….jetsli se něco takového jednou nestane tobě.

372
anja
Reagovat

Rainmann, prochor cosi psal o žebříčku tvých fanynek, že :)))

Mia + Monika, „pokud se z milujícího biologického otce po narození dítěte stane tyran a příživník“ to je jak ze scifi, proboha snad s tím člověkem pár pátků žiješ, abys rozkodovala jestli nemá zásadní cady charateru, ne? tyran a přížívník se nestane někdo jen tak mávnutím proutkem, nějak indicie už tam jsou

373
Jane II
Reagovat

348 koc: Teď jsem nahoře četla příspěvejk od Petry. Honza s Nikolou se sice na pokoji baví po odchodu Petry, ale dělání si dobře se podle Petry stalo ještě předtím, tak se k tomu asi vrátili.

374
Monika
Reagovat

Anjo,navíc:

třeba spermobanka.Víš,co za povahy tam dává svůj materiál?
Zeptej se nějaké ženy,co nemůže mít svoje děti,co by dala za to,kdyby otěhotnět mohla,byť s blbcem…

Nikdy nevíš,kdo co dělá a proč.Odsoudit matku,že dítě nemá biologického otce,to dokáže kdejakej sráč.

375
Monika
Reagovat

Anja(372) :můžu se zeptat,kolik ti je let? Jen doufám,že míň než myslím….. to by totiž hodně vysvětlovalo.Tu nulovou empatii třeba…

376
Monika
Reagovat

Mia Wallace(368): ………………….a nevšiml si toho,protože si sám honil brko opodál:-DDD

377
veronika
Reagovat

Monika (375): zůstaň v klidu, anjiny příspěvky se snad ani nedají brát vážně

378
veronika
Reagovat

pro mě zatím zůstávají na prvních místech v oblibě Zuzana a Katka (příznačně obě už mimo hru)

379
koc
Reagovat

Tak podle zatím nepotvrzených informací z ostrova Rhodos –

Honza žádnou okurku v ruce nedržel a to ani svou ani nikoho ze štábu, Vítek plave jako delfín, Nikol je ještě panna a Petra je chlap. ;-)

Sem z toho tak mimo, že už sám nevím kde je pravda. Dokonce sem se zamiloval do Čiky a Jan je nejvetší mozek na světě.

380
mamca.neznama
Reagovat

Veronika: a protože jsem mimo hru tak si užívám…. po krásně a relaxačně stráveném dni u vody se chystáme dovršit s dcerou dnešní den ještě kluturním zážitkem v divadle Hybernia.

Tak se tu mějte :-D
(ps: Mončo díky :-D)

381
Monika
Reagovat

380- mamco: doufám,že se vám to bude líbit:-))aspoň vím,komu budu lístky dávat:-)jěště že mám doma takového šikulu:-)

382
RadstaR
Reagovat

Zajimava diskuze, ale nez tu sedet prilepenej celej den jak nekteri jedinci, tak si radsi taky odskocim za nejakou tou kulturou.

ps: Monco diky :D

383
koc
Reagovat

382
Jediná věc co se dá dneska dělat je vzít do ruky nejakou pořádně vychlazenou okurku ;-)

384
Monika
Reagovat

RadstaR: není zač:-)když můžu,pomůžu :-)

385
RadstaR
Reagovat

koc (383): Mas pravdu, nekterym by to prospelo vic nez by se mohlo zdat (alespon z prispevku, co tu ctu) :D

386
Monika
Reagovat

koc(383)já běhám po bytě nahatá,a je mi vedro…. nemůžu ani pracovat,kleplo by mě.Tak si aspoň nalakuju nehtíky:-D

387
koc
Reagovat

386
To já nemůžu .. po včerejším díle se bojím jak mi někdo uvidí moji okurku .. a nebude pod vodou tak by se mohl začít i smát

388
RadstaR
Reagovat

Monika (386): To je taky napad ve vedru behat i kdyz nahata. Mas si otevrit balkon (*mava na Kacku*), na druhy strane bytu okno a pekne se „vycapit“ do dveri :D

389
Lattecaffe
Reagovat

to 335 Anja – je mi Vás úplně líto… takový netolerantní názor – to bych pak musela odsodit svou nejlepší celoživotní přítelkyni – jen proto, že si prošla něčím podobným, přejte si, abyste se do podobné situace nikdy nedostala a vaše okolí se k vám nezachovalo stejně dle vašeho postoje… jak se říká, kdo co zasívá, to taky sklízí

390
Valkil
Reagovat

Sice nevím, jak Monika ve skutečnosti pracuje, ale pokaždé když mluví o práci, stejně si vybavím jen to jedno :)
Jednou šla z práce v 23:00 – to má padla docela brzo;
teď lítá po bytě nahá, ač to nemá ráda – takže vlastně zase práce.
Ma holt moc „tolerantního“ partnera…

391
Míma
Reagovat

HTM je velmi zajímavá podívaná… další ze 100 reality-show.. ale přesto mě nutí každý čtvrtek koukat..
Eva mi přišla ze začátku hrozně milá, rozumná a férová… ted toho dojmu ztrácim…
Milánek je hrozně simpatickej chlap.. ikdyž občas trochu ,,mimo“ ale kdo neni…
Adam mi přijde hrozně neuořímnej, neférovej… nevim… pravda může být uplně jiná..
ale každopádně jestli je bude Eva peskovat takhle dál, nezůstane s ní asi ani jeden…

Honza..? Idiot.. Katce se vůbec nedivim, ikdyž ho nemusela hned posílat do h… ale co je mu do toho, jak to ona má doma, byl tam na návštěvě tak se podle toho měl taky chovat..
Nikol – nevim proč tady všichni řešíte minulost.. fetovala.. a co.. každej máme svoje mouchy… ikdyž třeba ne takový… ale na druhou stranu soulasim s tim, že působí hrozně jednodušše… v předchozích dílech o ní spousta bab řeklo, že hrozně mění názory… a ted ona sama tvrdí, že nemá ráda lidi, co mění názory… prostě k smíchu.. jsem zvědavá jak tohle dopadne…

A Honza… takový tipický vesničan.. ale proč ne, pro ženskou udělá dost, je hodnej, soběstačnej..
S Jarkou se k sobě asi hodí..
Ale každopádně Věrka a Zuzka mají moje největší simpatie…
užasná, harmonická domácnost z který září porozumění, láska a prostě takový to teplo domova…
Věruška je hrozně sympatická.. a strašně bych jí přála, aby našla někoho hodnýho….

392
koc
Reagovat

Tak a ještě jedna novinka od Jana.

Dnes vydala nejmenovaná CK tiskové prohlášení ve znění – J. Markovský si oblíbil naši CK natolik, že ho v budoucnu hodláme zaměstnat na plný úvazek jako průvodce v Tunisu. Nejen, že dokázal odhadnou kvalitu poskytnutých služeb na první pohled, ale i jeho smlouvání s arabským prodejcem se ukázalo býti naprosto dokonalé.
U zájezdů označných oranžovým tričkem, se bude program podobat tomu co zažil náš hrdina. Každý si bude moci otlapkat kohokoli ze zájezdu a kopnout do velblouda. Kdo usmlouvá dva velbloudy za 15 TD, má celý zajezd zdarma.

393
RAINMAN
Reagovat

Monika napsala: „když můžu,pomůžu :-)“

Tak přesně tohle bych odpověděl na příspěvek č. 374. :-D

394
Lattecaffe
Reagovat

to koc (392)
díky za pravidelné zpestření a odlehčení diskuse, fakt super hlášky

395
Monika
Reagovat

Valkil(390):pracuju doma,ale se sexem to nemá mic společného,mám svědka!:-)

396
Monika
Reagovat

Rainman(393)mít tvoje starosti a prezidentský plat,tak jsem nejštastnější člověk na světě:-DDD

397
koc
Reagovat

Dnes sem potkal Evu
měla v očích něhu

chtěl jsem s ní zavrkat
než si stačí zamrkat

jdoucí za ní sbírám vlasy
Milan má už celé trsy

já mám malou nevýhodu
nemám doma na zdi čmouhu

398
Monika
Reagovat

RadstaR(388):balkon nemám,ale ráda bych:-)

399
koc
Reagovat

428
To bude RAIMANuv bratranec

400
koc
Reagovat

Mončo už si taky na streamu :D je tam nejaky zensky demagog co všechno převrací :) ted te treba naprasila proto, že jsi napsala do knihy žádostí o tom uchylovi co zde spamoval :D asi to byla ona když je tak rychlá

401
Ajda
Reagovat

Promazala jsem to, blokla a snad bude klid.

402
Motýlek
Reagovat

Každý večer se mi zachce….,
trumfnout v básni ….
toho Koce…
Ale jak?
S večerem tmy přibývá, mně sil hodně ubývá….
a navíc slábne zrak…. :-/

403
Monika
Reagovat

koc(400) : mě to netankuje:-)))ale jsem populární,hmmmm:-)))))a psali,že behám nahatá?hod odkaz,mrknu se:-)))

404
Monika
Reagovat

asi jsem “ té dotyčné/tomu dotyčnému“ rozhodila bačkor :-DDDD

405
koc
Reagovat

403
Ne. Tvoje nahota je nebrala :)
Nahodte nejake tema. Potrebuju se probrat. Přece sme vše ještě nepoplivali a nebo jo?
Jo ted sem si vzpomel. Nekde sem (sak vite kde) cetl jak Eva píše, že měla původně letět někam na dovču, ale řekli jí o Berlínu před odjezdem. To si jako myslela když zvala Milana a Adama na nádraží v Holešovicích, že poletí vlakem?
Berlín nebyl špatnej. Pro moji osobu je to dokonce lepší než někde ve vedru u moře s okurkama :(.
Asi si vybrat nemohl nikdo z účastníku.

406
koc
Reagovat

404
Asi tuším, která dámička to je ;-) no nechme ji být, užívá si svých pět minut slávy a nás vzala sebou :D

407
Ajda
Reagovat

koc,
Berlín s malými dětmi moc šťastný nápad nebyl. I když skončí v Tropikal Islands, u moře by jim bylo asi lépe.

408
Monika
Reagovat

evička utratila všechny prašulky svého sponzora,který ji zbouchnul,a tak místo dovolené u moře vyfásla berlín:-DDD tak jí třeba,hehe! :-)))

409
koc
Reagovat

407
Jj to asi ano, já osobně bych radeji bláznil v berůlíně než se tlačil s koupákama v letadle, byl z toho nevrlý a ještě se pařil u moře :(

410
Ajda
Reagovat

koc,
jenže to je pohled dospělých. Pro ty děcka to moc smysl nemělo. Nebo měli jet rovnou do Tropikal Islands.

411
Monika
Reagovat

Vtip:
Víte,jak poznáte fanynku evičky na Dni dětí?Když začnou děti zlobit,budou je zahrabávat:-))))

412
koc
Reagovat

411 – ten je podařenej :) chudinka jedna .. vubec si to nezaslouží .. taková milá hodná nekonfliktní osoba plná sociálního cítění :(

413
RAINMAN
Reagovat

Halo! Nechápu příspěvek č. 399.

414
Monika
Reagovat

A pak vyhlásí tombolu,kdo najde nejdřív svoje dítě a vyhrabe ho:-DDDD

415
koc
Reagovat

413 – bud rad, byl tu jeden spamer :) myslel jsem že nejaky Tvuj přibuzny, ale nakonec se ukazalo, že je to nejaka damička :(

416
Monika
Reagovat

RAINMAN: tak si to tak neber,zjistilo se,že z davu vyčnívat nebudeš.jsou i větší šílenci:-DDDD
(soráč,já musela:-D)

417
Monika
Reagovat

KOC: třeba se nám namnožila evička….. zhasněte,neblbněte,můry lítaj za světlem:-DDD

418
Monika
Reagovat

já už vím,kdo to byl…určitě nějaká,co ji RAINMAN ošustil a opustil :-DDDD

419
Ajda
Reagovat

Moniko, už to neřeš!

420
Monika
Reagovat

Ajdo.tak nám řekni,kdo to byl:-)

421
Ajda
Reagovat

Moniko,
potřebuješ to nutně k životu? Psal něco k RS – nepsal, otravoval a skončil, proč to řešit, no ne?!

422
Monika
Reagovat

Ajdo:áále tak pro zajímavost,kdo má takovou schízu,by mě zajímalo…

423
Ajda
Reagovat

Moniko,
ty si myslíš, že já to vím? Nick jste všichni viděli a IP, z toho nepoznáš nic. Takže já vím tolik co jiní – byl to prudič a doprudil. A tečka!

424
Monika
Reagovat

Dyt jo,asi byl někdo moc na sluníčku:-)))

425
RAINMAN
Reagovat

„tak si to tak neber,zjistilo se,že z davu vyčnívat nebudeš.jsou i větší šílenci“

Doufám že se tato hláška netýká castingu na ČSMT… :-D

426
Monika
Reagovat

Rainman:tys tam fakt byl jo???!

427
RAINMAN
Reagovat

Jdu až na ten poslední pražskej.

428
Monika
Reagovat

Rainman: uplně vidím,jak se tě zeptají,co umíš a ty: „UMÍM ČLOVĚKA VYTOČIT DO NEPŘÍČETNOSTI ZA 10 VTEŘIN“ -a v ruce fotku evičky:-DDD

429
anja
Reagovat

spešl pro moniku – 38, pokud tě zajímají i moje další čísla, tak 178/68, moje děti – kluci 18 a 16, ano, měla jsem je velmi brzo, oba ještě na škole, taky mám ještě dceru, vzali jsme ji před 10 lety do péče, když osiřela, ale ta je dneska už taky velká holka (20), pak mám ještě stabilně 1 manžela, 4 psy, 2 koně a 5 koček(u koček si nejsem jistá, jestli jich není víc :)))

kdyžtak to ajdo smaž až si to monika přečte

hezký večer

Ne, ne, nic mazat nebudu :-)) A.

430
jarka
Reagovat

no tak dil to byl zajimavej.. jen me dostalo,ze evicka videla DOMECKY a berlin je cistej, mi prijde,ze krom hlavni ulice a jezera nevidela vedlejsi ULICE!! no ale proc to pisu,ziju v berline 3roky a jezdim sem uz celkove 10let.. takze mi to prislo dost divny… no a to predavani darku?? treba to byl strih,ale kazdopadne divne to vyznelo

431
Monika
Reagovat

Anjo: stačí mi to na to,abych měla obraz.o to víc mě překvapujou tvoje postoje,ale budiž…

432
Monika
Reagovat

Jinak Anjo,jěště jsem si vzpomněla,co jsem říkala katce(je můj svědek),a ted se to hodí.Exmanželka mého drahého je taky se synem sama,na první pohled si každej řekne“ten chlap byl hajzl“,ale realita byla taková že jí hrabalo několik let,narodil se jim syn,a ona prostě jednou za čas(docela pravidelně)odjela neznámo kam,nezvedala telefon,mimino nechala doma,nikomu nic neřekla,nezavolala.masakr.Jednou mu rupli nervy,až byl kluk větší,a požádal o rozvod.
To je ovšem ten lepší případ..

433
Monika
Reagovat

*odjela na týden a víc,podotýkám.nikdo nevěděl,kde je.Hustýýýýýýýý

434
lupi
Reagovat

Jenže Moniko já ji znám a znám jeho, a opravdu věříš tomu, co tady píšeš? To ty máš problém, že nevíš s kým jsi. Promiň, ale je to tak, koukej trošku kolem sebe a nebuď zaslepená.

435
Monika
Reagovat

lupi:koho znáš,nikolu a otce toho prcka??A to něco mění??

436
lupi
Reagovat

Monika – jak říkáš „já děti nechtěla“ a není to tak, že jsi si nechtěla před kamarádkami připadat jako jalovice tak hurá a třeba s idiotem hlavně ať jsem „in“ . Znám tě a vzdělání nic moc, tak hlavně ať jsem za matku, že?

437
Monika
Reagovat

lupi: kdyby mi bylo 15,tak by to mohla být snad i pravda,ale v 15 jsem těhu nebyla,z těch pár vět tady co jsem na sebe vyklopila,toho teda vyčteš,ti řeknu:-DDDD
druhá možnost je,že jsem se náhodou zmínila ex o „panáčkovi“ a jak ho znám,tak bych nedala moc za to,že to jsi ty:-))))on totiž hrozně rád machruje :-)))))
od dob základky jsem opakovala,že děti mít nechci,a i dkyby celej národ otěhotněl,tak by mi to bylo jedno.neplánuju život,beru,jak přijde:-)jsem na plánování moc pohodlná:-)a znám se:-)))

438
koc
Reagovat

děvčata nechcete si soukromí řešit někde v poklidu třeba přes maila ?

439
Monika
Reagovat

koc (438): asi jsem naštvala evičkinu máti,nebo evičku a tak se snaží něco z mých příspěvků vyčíst.Zkoušet to může,ale i kdyby se rozkrájela,se nedopátrá:-))))

440
Jane II
Reagovat

Koc: A copak tohle není ta pravá reality show? :) Imho je to stejně zajímavý jako ta v TV. :)))
Btw. nevíte někdo, co udělal Adámek Milánkovi? Milánek o Adámkovi na streamu moc pěkně nepíše.

441
Valkil
Reagovat

koc: a to mě to zas zajímá, rád si nechá někým novým potvrdit své teorie :)

442
Monika
Reagovat

Valkil:co tě zajímá?já snad?to si moje ego bude rochnit,bude ze mě hvězdáááááááá,jupííííííííííííííííííííí :-DDD

443
Ajda
Reagovat

Moniko, lupi,
osobní věci si řešte jinde.

444
lupi
Reagovat

Ne, co je mi do Nikoly, znám tvého drahého. A jeho ex ani jedna z jeho přítelkyň současných opravdu nejsem.

445
Monika
Reagovat

444 lupi : :-DDDD prej jedna z jeho současných přítelkyň… :-DDDD nehul to už:-DDDD

446
Jane II
Reagovat

Tak spousta lidí neví, s kým to vlastně žijí. To je imho skoro normální. Proto mě tak zaráží názory místních mamin, že ony vědí, nic je nepřekvapí, všechno prokoukly hned, po pár dnech viděly Honzovi až do žaludu. Ale samy se obhajují, jak my hodnotit nemůžem, páč je neznáme.

447
koc
Reagovat

446
Jedinédvě ženy viděli až na okurku ..Nikol a Míša .. pokud tedy ještě není jedna skrytá :)

448
Jane II
Reagovat

Tam opravdu mělo být původně do žaludku. :))) Písmenko vypadlo, kouzlo nechtěného. :)

449
lupi
Reagovat

to ty bys možná začít hulit měla :-DDD aby ses vzpamatovala. A nevěř mu tak co ti šeptá do ouška. Nebo spíš co ty chceš slyšet….. Myslíš že jsi jediná?? Tak to jsi fakt naivka. Jo a tvůj bejvalej fakt nejsem, ani nevím, že jsi nějakýho měla.

450
Jane II
Reagovat

Koc: Počkat, ale Nikola tvrdila, že se pod vodu nekoukala. :))

451
Monika
Reagovat

lupi: bejválků mám mraky:-)hele,trochu ses sekla v tom,jaký jsem typ,já nemám ráda šeptání do oušku,já mám vztahy založené na sexu,a jediná jsem,kontroluju denně stav spermatu:-)))ale jetsli nevíš,jestli tě chlap nepodvádí(pokud teda jsi žena),tak tě to klidně naučím….. já,taková blbka jedna naivní!!! :-DDDDD

452
lupi
Reagovat

lžeš….. tvoje vztahy nejsou jenom o sexu….:-DDD přeju hezké chvilky bez chlamydií… o pardon ty už je vlastně máš a neboj, nejsi jediná, nech si udělat testy

453
Monika
Reagovat

lupi:máš pravdu,jsem nemocná k smrti……………UMÍRÁM SMÍCHY :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

P.S. Když žiješ v monogamním vztahu,tak se nemocí bát nemusíš,to tě neučili?Doporučuju nastudovat nějakou brožurku :-)

454
Valkil
Reagovat

lupi: Jdeš na to chytře, ale na Moniku musíš jinak, aby pochopila :)

455
Monika
Reagovat

Valkil: basomtirit,nechaj toho,gadžika! :-DDDD

456
Monika
Reagovat

Valkil:navíc..ty chceš,aby B-L-O-N-D-Ý-N-K-A myslela???
Jsi zešílela ?? Dyť díky nám blbým se cítíte vy ostatní moudřejší :-DDDD

457
anja
Reagovat

pátek bláznů svátek :D

458
RadstaR
Reagovat

anja (457): S tebou v cele. My vime :D

459
koc
Reagovat

to už se vážně probralo vše, že se zde řeší pohlavní nemoci? ;-)

460
RAINMAN
Reagovat

Jelikož se nechci nakazit, přestal jsem s Monikou komunikovat. :-D

461
koc
Reagovat

Tak jsem to už zase zkoukl a nic novéhjo jsem nezjistil :( asi mi nezbyde nic jiného než čekání na další díl :( jj vlastně ano .. ještě se musím mrknout na Milanovu písničku a krapet ji poupravit aby to k Evě sedělo trošku lépe ;-)

462
Monika
Reagovat

Rainmane (460) : …….takže spát spolu budeme dál ? :-)))

463
Monika
Reagovat

RadstaR: jak bylo?To víš,pár dní do smrti mám,chci si jěště užít nějakých historek:-DDD

464
Krispink
Reagovat

Mně vadí že minimálně 10 minut z RS josu ukázky co bylo a co bude. Takže některé části člověk vidí třeba 5x a pak se stejně vë výsledku ukážet že v celé RS nic jiného ani zajíjavého není spiš jsou ty věci okecané :( Co se týká Honzy tak Peti je mi líto jak se zachoval Nikol teda nejspíš taky s Honzou není ale ani by se k sobě nehodili. Docela mě mile překvapila Věrka jak se super ženská, klidná a usměvavá. Vadilo mi jak Zuzka pořád Jana dirigovala s tou jarkou jako „no a ty ji ani nebudeš shánět?“ Dál Milanova písnička mi přišla moc krásná a s nepořádkem to nemělo nic společného. Dal do toho své city a divila jsem se že mu Eva třeba nečekla že se jí líbí ale jen děkovala, tak snad jo :-) Vítek ve vodě mě taky dostal :D:D byl tam po kotníky a už zdrhal :D to je nemehlo… Jo a když si Rvča přesolila to jídlo po milanovi taky to bylo snad poprvé kdy jsem se uplne naplno a upřímně při RS musela smát to byla super situace :)))

465
k minulosti Nikol
Reagovat

to anja-335 : gratuluji vám k vaší větě „ve své blízkosti mám ráda lidi, kteří mají alkohol a drogy pod kontrolou“,vypovídá o vás vše,je to skutečná perla.To já mám ve své blízkosti rád lidi, kteří drogy a zejména pak alkohol nepoužívají vůbec,doporučuji vám a kamarádce po horkém dni servírovat spíše vodu či vlažný čaj s citronem,už jen proto,že nebudete tolik smrdět. Z vašeho příspěvku je cítit zloba, jste podle všech dostupných atributů zlá,zakomplexovaná moravská řepa. Nechápu, kde berete drzost takhle soudit a nálepkovat člověka, kterému nesaháte (ve svém buranském primitivismu) ani po kotníky. Nikol má (nejen)můj obdiv nejen za to,co dokázala,ale i za odvahu jít do takového ujetého pořadu a přitom se od začátku až do konce chovat přirozeně a nepůsobit trapně. Je vidět,že to je čistá duše,přeju jí vše nejlepší. A vy se proberte!

466
Ajda
Reagovat

Krispink,
já to dirigování Zuzany chápu. Celou dobu je jasné, že chce Jarmilu, ostatní tedy rezignují, berou to jako hotové rozhodnutí. No a když Jarmila nedorazí, on stojí jak bulík a neustále mele, jak se bojí letadla. To je sobecké. Místo aby vzal mobil a zavolal, co se s Jarkou stalo, zda nepotřebuje pomoc atd.
Zuzana ji přece nemohla nahánět, když o ni bojuje on a taky asi už chtěla vědět, zda poletí či ne. I když si myslím, že dávno věděla, že neletí. Když šlo oněj, tak jí volal okamžitě, aby ho odtáhla a pak jako zázrakem auto u domu opravil.
Docela bych věřila, že Jarka stála někde opodál a až Zuzana odcházela, štáb ji ,,vypustil“, nastalo loučení atd…

467
koc
Reagovat

466 – jsi hodně blízko realitě Ajdo ;-)

468
mamca.neznama
Reagovat

Tedy já koukám jak se to tu včera rozjelo :-D Koukám že jsem prošvihla i nějakého zbloudilého prudiče.
No asi vás nestihnu dočíst ale koukám,že stejně bylo vše probráno :-D
Koci: jen tak dál i když jinde tě „neoslavují“ mne zde bavíš :-D
Krásný víkend všééééééém. :-D

469
koc
Reagovat

ted uz mužeme jen spekulovat o poslednich dilech a pomalu se pripravovat ne rekapitulaci celeho toho divadla :D

470
mamca.neznama
Reagovat

koc: tak v divadle jsem byla včera :-D

471
koc
Reagovat

470 – a poslednich par tydnu :)

472
anja
Reagovat

Jan se na letišti choval jako úplný bulík, ale není se mu co divit, letadlo prvně v životě, k moři prvně v životě… měl fůra starostí sám se sebou a jestli mu bylo skutečně blbě, jakože mu asi bylo, tak nějaké další organizační věci asi vůbec nevnímal než aby je nějak rozumně řešil :))

vzpomínám když jsme lítali s rodiči za komančů do bulharska, tak můj otec v den odjezdu byl úplně mimo už od rána, potil se, měnil barvy, na letišti s ním nebyla řeč, do letadla nastupoval mezi posledníma a celou cestu zhluboka dýchal, aby to s ním nešlehlo, moje mamča ho jenom po očku hlídala, aby se někde z letiště neztratil, radši na něho ani nemluvila, protože on opravdu nepobíral, když jsme přijeli na místo a otec se na chvíli natáhnul, zase pak byl schopný normálně fungovat, a to se opakovalo každý rok :)

473
koc
Reagovat

Bude muž s okurkou Tyrš?
Jaké bude překvapení na závěr návštěvy Berlína? (hlídání dětí v Tropickém ráji – snad ne)
Bude Jana s Jarkou pozorovat při hrátkách na pláži velbloud?

474
RadstaR
Reagovat

Monika (463): Vcera bylo paradne. Sice vedro jak … dokonce i v divadle, ale vubec nelituju. Vic to tady radsi nebudem rozvadet :)

475
Jane II
Reagovat

Ajda: Zuzana tady nahoře podrobně vysvětlovala, že celá ta scéna na letišti byla nahraná. Všichni věděli, že tam Jarka je, celý to bylo připravený včetně její reakce, proč ji nepůjde hledat.

Věrka minule říkala, že Jan je na ni moc hodnej. Imho je moc hodná ona na něho. Když už si ji nevybral, mohl jí aspoň dopřát klid na dovolený a ne z ní udělat chůvu čtyř dětí, aby se mohl s Jarmilou obírat na pláži. Věrka byla tak hodná, že souhlasila, a možná je až tak hodná, že jí to ani nepřipadalo divný. Já bych ho hnala. Když si jarmila vydupala, aby s ní mohly jet dcery, měla se o ně taky starat. Jestli chtěla honit Jana, měla je nechat doma.

476
koc
Reagovat

475
To druhej tatinek mamču k tomu nepotřeboval .. ten si hral s okurkou nejspíš sám :) .. takže Jan je na tom ještě dobře když měl Jarku aby ho honila ;-)

477
Monika
Reagovat

JaneII(475): souhlasím.doma jim taky děti nikdo hlídat nebude,prostě holt hodně dětí,málo soukromí.přišlo mi to sprostý vůči věrce.

478
Markéta
Reagovat

Přesně, i když to Věrka tušila a naznačovala už v minulém díle, přesto mi to přišlo vůči ní dost neomalené a sprosté … udělat si z ní takhle chůvu :-(

479
Ajda
Reagovat

JaneII,
ano Zuzka výše psala, že si Jarmila děti vydupala na štábu. Já odpovídala Krispink, té se nelíbilo chování Zuzany jak ponoukala Jana ohledně hledání Jarky. Kdyby byl ,,chlap“, tak to pobízení nepotřebuje. A hrát blbce? To on ani nemusí.

Jinak mohl se bát letadla jak chtěl, měl odpovědnost minimálně za své dcery a když se hroutil on, kdo měl uklidnit je? Cizí lidé.
Opět se projevil jako nerozhodná bábovka, ale zase není tak hloupý, aby když si chce užívat s Jarmilou, nevyužil dobroty Věry. Takže s tou jeho dobrotou to tak žhavé nebude, jak jde o jeho pohodlíčko, vše jde stranou, sobec.

480
Jane II
Reagovat

476: Toť otázka, kdo je na tom dobře, páč Honza se ukáže aspoň jako samostatnej chlapík, jestli teda si dobře dělal on :))) Zatímco Jan je ňouma, sobec a eště navíc nesamostatnej, jestli potřebuje Jarmilu, aby ho honila po pláži. :)))
Nemáš ty nějakou okurkovou obsesi? :))

481
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: (475) nemůžu nijak než souhlasit.

482
Motýlek
Reagovat

Ajda – souhlasím, že Jan je hodně „akční“ a vypočívavý, když se jedná o něj…případně o dcery, to se i v té lenosti překoná… Ale v minulém díle mi přijde, že si začal uvědomovat, že starat se o pět dětí je nad jeho možnosti a Jarka bohužel vůbec není ideální ani jako partnerka ani jako matka… Byl nějak rozladěný z těch hádek a tolik bab už bylo na něj moc. Takže podle mě mu už jde jen o to, užít si nerušeně u moře trochu toho sexu a tím to celé ukončí a bude mít svatý klid… Vůbec nevěřím, že by si zkomplikoval život a nasadil si do bytu Jarku s dalšími rozjívenými dětmi… Už ta jeho Pavla je dost konfliktní k ostatním, s tou si taky ještě užije… Věrku odmítl, tak bude mít co chtěl…
Ale měl by opravdu začít se sebou něco dělat, ta postava je odpuzující…

483
koc
Reagovat

480
Viděla jsi někdy mořskou okurku co dělá když je vyrušena ? ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=lKWSLg5PDiU&feature=related

video je zde z důvodu naučného

484
Markéta
Reagovat

Motýlek: Postava je odpuzující (to víš výsledek pohodlnosti) … ještě víc odpuzující je však jeho chování … přiznávám, že i mě napadlo, že si teď chce s Jarkou u moře jen užít, ale o pět dětí se starat, to se mu fakt nechce … a pokud to tak je opravdu, tak je mi Jarky dost líto :-(

485
Markéta
Reagovat

To je tady teď nějaká novinka, že všechny komentáře čekají na schválení? … nějak netuším, co by na mém předchozím komentáři (484) mělo být závadné …

486
Jane II
Reagovat

483: :)))))
Jestli on se Honza nezamotal do vlastní sítě, když ho Nikola vyrušila. :))

487
Monika
Reagovat

Motýlek: si představ,jak po tobě taková hora sádlaa leze,a ošmatává tě,oslintává……………….jdu blejt,brrrrrr

488
koc
Reagovat

484 – uvidíme jak to bude, ale třeba se jeho mořké okurky Nikol nechtěně dotkla a zbytek byla pouze obraná reakce .. ani koukat nemusela

489
mamca.neznama
Reagovat

Koc:(483) jéééééžiš Koci :-D Ty jsi borec :-D Hele hlavně ať si nepřipálíš sekanou :-D

490
Motýlek
Reagovat

Monika – :-D to bych opravdu nepřipustila, ale takový týpek /Jan/ by se o to u mě ani pokusil… A co se týká Jarky, tak si myslím, že jí jde o jakéhokoliv chlapa, ona žádné nároky nemá, je absolutně nekritická jak k sobě, tak k mužům, s kterýma se stýká… Sice mě napadlo, že by se k sobě s Janem hodili, ale on až tak blbý není jak vypadá – starat se o hromadu „praštěných“ ženských zřejmě nehodlá… Jarka bude opět /jako asi mnohokrát předtím/ rozčarovaná…

491
Motýlek
Reagovat

Koc – ty se v tom nějak moc vyžíváš v těch představách – ne a ne tě to přejít, že jo? :-))) Podle mě se to netýkalo ani Honzy ani Vítka, pořád věřím, že by se Prima neodvážila něco tak ponižující pro aktréry pořadu vysílat… Počkáme a uvidíme….
Ještě jsem se nevyjádřila k Evě a k písničce – samozřejmě to přijala bez špetky zájmu a citu k Milanovi – ten jí visel na rtech co řekne, celý natěšený a zamilovaný…., až mi ho bylo líto…Eva si opravdu nepěkně zahrává s jeho city… Adam by nebyl špatný partner a otec, ale je taky hodně líný se sebou něco dělat a měla bych strach, že ho k ničemu nikdo nedonutí.. Nenechá sice se sebou mávat, to je dobře, ale na to, že je tak mladý je fakt moc tlustý…

492
Monika
Reagovat

Motýlek- taky nechápu,jak ženská může brát kohokoli.a jěště se do něho dokázat zamilovat.To zase radši květáka,když už aspoň tělo má pečované(sice pytlík na hlavu,ale to jan oranžový by měl nosit povinně taky)
Akorát si vždy vzpoměnu,co maminky odpověděli na to,co s ejim na janovi líbí….prej oči:-DDD jasně,na takový líný hoře sádla,s nehezkým ksixtem,jsou oči to jediné,co vypadá jakžtakž:-DDD

493
mamca.neznama
Reagovat

Motýlek: (491) no já tedy Adama včera viděla a moooooooc mu to seklo,tak buď to dělají ty kamery a nebo zase až tak líný není :-D

494
koc
Reagovat

492
Eva se ve všech dílech co jí dával najevo své city cítila asi hodně divně .. vůbec nevěděla jak na to reagovat a slova – Dávám mu tím způsobem poslední šanci se projevit! – byla něco neuvěřitelného.
Vůbec sem nepochopil, co tím myslela. Jako, že Milan když ji pozve na romatickou procházku a představí rodičům + jiné díly, se vůbec neprojevuje? :( Popsaná čmouha na zdi nic neříká? No úlet.

Navíc mi někdo říci – No pojede vy dva, protože u Tomáška to dopadlo tak, že jsme se s ním musela rozloučit. – tak bych s tím seknul hned na místě. No prostě pojede vy dva, nikdo jinej mi nezůstal a tak se nedá nic dělat :(.

Vůbec má chování řeznického psa :(

495
Jane II
Reagovat

mamča: Když jsi Adama včera viděla, tak bys nám mohla říct, co udělal Milanovi,. ni? :) Že o něm Milan píše, že byl nastrčenej jako herec a děti ve skutečnosti nesnáší.

Mě ale Jan taky odpuzuje a Adam to samý.

496
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: Adam nebyl nastrčený,byl tam stejně jako ostatní z „nějakého důvodu“ ať to bylo kvůli Evě nebo se prostě zviditelnit. Děti má rád ale sami uvidíte,proč mu vytekly nervy,pokud to nebude zase celé překroucené. A co si udělali s Milanem to nevím,tedy vím,ale pokud mi to neřekne i druhá strana nebudu nikoho soudit a ani to zveřejňovat.Promiň.Než něco vypustím,nejdříve si ověřím.

497
mamca.neznama
Reagovat

RadstaR: tak 5 min…. :-D Chválím,chválím…..chválím….. :-D

498
Jane II
Reagovat

Osobně bych byla radši, kdyby se typ jako Adam nezviditelňoval. :))
Jééžiš, nač ty ciráty? Týká se to RS? Týká. Když už se na vás koukáme, tak byste mohli být sdílnější, ni? Šak to nemusíš psát jako fakt, ale jako jednu verzi. ;)) Stejně jako ji píše Milan na jiný diskusi.

499
RadstaR
Reagovat

Katka (497): *cervena se*. Ty chces, aby nas tu kazdej sezral za ziva co ? :D A nebo nas Ajda promaze a bude vymalovano :D

500
Jane II
Reagovat

Milan na streamu:

„Ony karty totiž byly rozdány dávno předem a vítěz byl jasně určený, jenže Evka není hloupá a nenechala se ovlivnit, takže utřel pan učitela ve školce, co ve skutečnosti děti nesnáší a jak se ukáže, mohl by se živit jako herec.“

„Ono některým nelze vysvětlit co se tam dělo,protože to jistě nebude vidět, ale děti jsou děti a když přijdou na prostranství určené jen jim, plném prolejzaček, atrakcí,těžko budou sedět na zadku a nic nedělat. Rozmazlenost je v ničem jiném a sám dneska přiznávám, že mi ujely nervy, protože mě to nebavilo. Eva měla plné zuby štábu i Adama a o mě se dá říct to samé, nedivte se pak výslednu, protože tohle s reality show nemá nic společného.“

501
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: no ono je to dosti citlivé téma z Milanova soukromí a opravdu mi nepřísluší o tom někde psát a pak opravdu nevím zda je to pravda a pak mám tucha že o tom možná nějaká zmíňka bude v dalším dílu.Takže už jen z tohoto důvodu o tom psát nebudu.
Já vím,že ti to přijde jako „ciráty“ ale je to opravdu dosti závažné,a pokud tu někdo vyslídil něco na Míšu s fotkama,na Nikču s její minulostí atd…. já se opravdu k tomu nepřipojím pokud o tom Milan sám někde nenapíše.

502
Ajda
Reagovat

Jan – naštvalo ho to, že Jarka bere své děti, těžko to vydýchával, protože mu došlo, že se bude o ně starat (hlavně budou v noci s ní na pokoji!) a nějaké radovánky s ním jsou v háji. Jinak to, že pět dětí je problém si podle mě uvědomil už při návštěvě ve FM.

503
Jane II
Reagovat

OK, já měla za to, že je to obvyklá HSTM kravina jako oprava záchodu, vana s Míšou a podobné banality. Že mu třá Adam šlápl na nohu. Nebo mu snědl řízek od maminky Evičky. ;))

504
Monika
Reagovat

Mě přijde,jako by ani Jan nevěděl,že jarmila má 3 děti…

505
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: to opravdu není ten důvod :-D
S těma rozdanýma kartama také nesouhlasím,tedy spíše na půl,karty byly rozdány ale kluci nevěděli dopředu vůbec nic…. ty vše prostě prožívali „přirozeně“ až do 13.dilu :-)

506
mamca.neznama
Reagovat

Ajda (502) no já myslím,že Jan by to možná i zvládl,ale ta nejstarší dcera pochopila o co by začala přicházet a tak to začala dávat najevo.

507
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: (500) jinak dle mého,to co údajně Milan napsal…tak psal ve zlosti na Adama,jelikož se asi jeho soukromí nějak dotknul,či se možná někde zmínil, ale také to napsal ve zlosti na hlavní aktérku,jelikož nemůže připustit,že možná asi naletěl stejně jako ostatní…je dosti smutné,když si někdo pohrává s city toho druhého cca 2 měsíce a pak se stane možná asi to co bude ve 13.dílu….můj názor

508
Motýlek
Reagovat

Já si myslím Katko, že Jan by to opravdu nezvládl ani psychicky, ani finančně, při sebemenším konfliktu s ženami vůbec neví jak reagovat… Zřejmě by nechtěl nic řešit, nebo by se přiklonil na stranu Pavly….

509
Jane II
Reagovat

mamča: Ale psal to včera. Že by jim ta zlost vydržela rok? No možná si ji osvěžili vysíláním, ale zase když Eva psala, že se s klukama stýkají a byli jí na svatbě, tak to vypadalo, že jsou všici v pohodě. Což teda ale asi nejsou. Mořská okurka se v tom vyznej. :))

510
mamca.neznama
Reagovat

Motýlek: no psychicky asi možná fakt ne,jelikož by musel více makat aby to zvládal finančně :-D A to by zase finančně zvládat nemohl,jelikož by si musel vzít další práci,ale na to by neměl čas,jelikož by druhou půlku dne poslouchal,která jaké co a kdy provedla za ten den :-D

511
Jane II
Reagovat

508: Motýlek: JJ, souhlas. Taky si myslím, že by to nezvládl. páč neumí řešit konflikty, natož celkem šesti ženskejch. Ale imho nevycouval on, kupoval jí prstýnek. Nebo vycouval až po prstýnku. Ale Zuzka něco naznačovala o nějaký Jarmilině reakci, tak uvidíme.

512
Ajda
Reagovat

mamco,
nevím co víš ty, ale pokud občas kouknu na stream, tak Milan pod nickem hledasetatamama od začátku tvrdě obhajuje Evu a od začátku tvrdí, že všichni věděli, že Eva je zadaná, že vše je předem naplánováno, že to celé byla jedna velká hra. A dost nelibě nese kritiku Evy, obhajuje ji tím, že divák neví, oni ví. Prostě to celé vyznívá jako obhajoba herce ze zájezdního divadla…

513
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: no tak to mne to vůči květákovi vydrží na doživotí :-D

514
Jane II
Reagovat

mamča: To ti nezávidím, takhle v sobě živit zášť.

515
Motýlek
Reagovat

Jane – k tomu prstýnku byl dle mého názoru dostrkán režií, to mi k jeho povaze taky nesedí – taková unáhlená rozhodnutí… To by v tom případě byl opravdový blázen… Neřeknu, kdyby ta Jarka byla prvotřídní krasavice, které není rovno…, ale toto?? :-)

516
Václavka
Reagovat

Vlk-ahojky,do pořadu jsem se sice hlásila,ale v první řadě,před druhou řadou mě oslovila tv Prima,zda bych se nechtěla zúčastnit a vzhledem k tomu,že moje děti jsou bohužel akční a praštěný jako já,přemluvily mě,to ovšem netušily,že budou díky tomu skoro celé prázdniny u táty

Rainman-čekala jsem na tvou odpověď,díky,nepřekvapil

Anjo-pokud máš dva koně,tiše závidím,je to můj sen,takhle musím dojíždět a to není ono

517
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: to není zášť ….mne je ten člověk ukradenej,ale do konce života už ho nepotřebuji ani vidět,natož slyšet či nedejbůh kontaktovat :-D A nejspíše je to oboustranné :-D

518
Jane II
Reagovat

mamča: Na to, že ti je ukradenej, ho moc řešíš….

Motýlek: Hm, asi budeš mít pravdu. Moc to k němu nesedí, taková akce. A Jarmila je děsná. Než se mi vzbudí děcko, rychle jsem teď koukla na závěr, jak tam žádá Věrku, aby jim dělala chůvu, a je to prvotřídní mamlas. Já bych ho fakt kopla do zadku, že se nestydí.
Navíc žárlivá, panovačná Jarmila, co se hned ofrňuje, že si Věra sedla vedle něj v letadle, je nejhorší možnej výběr.

519
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: moje „řešení“ byly jen rekace na děj v TV a skutečnost vlastních zážitků…. nyní jen reaguji na dění,(sice zaujatě)jako divák :-D

520
marta
Reagovat

mamci, vy jste nevidely predem ten vysledek, ktery z toho Prima sestrihala? ted kdyz to bezi v TV, tak to vidite poprve?

521
mamca.neznama
Reagovat

marta: ano přesně tak…. nebyly jsme na celovečerní promítačce celé RS …pro nás je to vysílání stejné jako pro vás,takže nás to opravdu chvilkama udivuje co z toho vniklo :-D

522
Monika
Reagovat

JaneII: ono ta záště se časem změní v pohrdání………a pohrdání nebere energii:-)

523
RadstaR
Reagovat

Do clanku jsem pridal upoutavku na dalsi dil aneb akce Morska okurka :D

524
koc
Reagovat

523
Děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

525
koc
Reagovat

Příští díl se bude jmenovat –
Hledá se táta a máma: Zásnuby, Tropické peklo a hledání mořské okurky (13.díl)
:D

526
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

koc:ale ten blivajz mořské okurky se reálnému slizu podobá…………..:-)))

527
koc
Reagovat

No proto si myslim, že Tyrš to nebude, spíš to tipuju na sumýše.

528
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

koc:kterej Tyrš?:-DDD

529
anja
Reagovat

koc, sumýše by Nikol poznala, je přeci ženská :D

530
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

Osobámmladším 18 let nedoporučuju číst ,mohlo by je to trvale poznamenat :-D

Jarmilka si dítka vzala,
Jan je z toho v prdeli,
přitom chůvu nehledali,
mrdat chtěli před nimi.

Věruška je pokárala,
prstík zvedla nahoru,
Jan se chechtá,
Jarka škemrá,
Jan má ptáka v pozoru!

A hned večer,jak se setmí,
číhá Janek na věrku,
do koutku jí zatáh,prosí,
at mu půjčí baterku.

Janek křičí Jarky jméno,
Co to za zvuk z pokoje?
Rupla jim snad guma nebo… ?
Janek hraje plejboje!

531
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

Přes den jinde v jiném čase,
květák skočil do moře,
nikol nemá ani páru,
Květák honí vocase!

Chudák vítek,vidí tátu,
na pokoji chytne vztek,
,,Ukážu ti,já mám páru,
ty seš táto dobytek!“

Vítek skočil do moře,
tátovi hned vyčítal,
,,Sousedku jsi mohl mít,
jenže tys to podělal!“

Sousedka zatím u nich doma,
vaří oboum polívku,
co kdyby přijel a dostal chuť,
na tu její chlupatou breberku!

532
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

koc:a ted mě trumfni:-DDDD

533
koc
Reagovat

:(
Nápad to má, ale pro moji citlivou duši je tam příliš sprostých a vulgárních slov :(

534
anja
Reagovat

„nás to opravdu chvilkama udivuje co z toho vniklo“ – Kačko, už se konečně smiř s tím faktem a nech to být, na tvou etudu se stejně brzy zapomene, tak co,… a nakonec – primě se tato RS povedla jako máloco, skvělé udělané, tvůrci zalouží jedničku s hvězdičkou, když první řada byla nic moc, tato je skvělá i s tím jak to žije na netu

ups, dneska tvůj miláček bude vystupovat na Nově – 20.00 Účastníci zájezdu :)))

Václavko, no máme je celoročně ve výběhu, jsou to úžasní mazlíci, dneska jsme se koupali :) nedovedu si představit, že bych měla jednoho psa, jednoho mazlíka jako Kačka, upěstovala bych ho k smrti :)) musí jich být víc, to pak nestíhám :)) co to je ten tvůj, kačko? vypadá jako havanský bišon

535
RAINMAN
Reagovat

Kdo stále pochybuje, zdali byl z podmořských nekalých praktik obviněn doopravdy Honza, nechť se koukne do TV programu.

536
Motýlek
Reagovat

Na můj vkus trochu drsné….
to co Monika tu předvedla….
asi není její doma….
..z řetězu se utrhla….:-D

Pokračování příště…

537
anja
Reagovat

a Jan to má s autoerotikou teda dost jako blbé… sám si to dělat nemůže jak Honza, bo si na svého sumýše krz břucho nedošáhne :D

538
anja
Reagovat

Rainmann, já myslím, že tam s Nikol ve vodě laškovali no a Honzovi se jednoduše postavil, pak si ho rovnal v šortkách a Nikol si toho všimla, úplně děsně se pohoršila a na kameru udělala z housenky velkou a ještě větsí housenku

539
koc
Reagovat

532
Tak moje reakce v 533 systemu moc neštymuje a tak čekam na chvaleni :(

540
Ajdo
Reagovat

co máš pořád proti Adamovi? Já ho viděla nedávno a vypadá dost dobře =). A mimochodem, co se dá zkazit na řízkách? Proboha i 5 letá slečna je umí =), moje teda ano, jen do friťáku je dávám já =).

541
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

anja(536)co nedošáhne…………..ale von si na něho ani nevidí přes ten břuch !!! :-DDD

542
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

Motýlku,ted apsoň víš,proč nekládám básničky.Musím do nich vložit mou podstatu :-DDD

543
salko
Reagovat

Ja myslim, že byste se mohli trošku mírnit. Člověk si ani nevšimne a už se pohybuje za tou pomyslnou hranicí, což si myslím, je třeba příspěvek anjy ohledně Jana a autoerotiky či někdy na začátku diskuze řešení, zda Eviny děti stejně nemusí mít stejného tatínka (10% pravděpodobnost se vztahuje přece na nás všechny i pisatele). Koci u tvých výplodů se většinou bavím, ale občas i ty už tu hranici překračuješ a s okurkou už přestaň, je toho už moc. Píšu vám, o kterých si myslím, že to pochopíte. Nejmenované účastnici diskuze, jejíž příspěvky jsou za tou hranicí na míle daleko, ale nemá cenu cokoliv psát, ztráta času.

544
Jane II
Reagovat

537: Taky myslím, že se mu postavil a pak si ho jen rovnal v plavkách. Jestli Nikola neví, že chlapům se zvedají péra i proti jejich vůli, tak by se měla hrát na písku s Kryštůfkem a neplést se mezi dospělí. :)) Už kojencům se to děje.

539: Tvoje pětiletá dcera je sama naklepe, nařízne, zbaví blan, správně osolí, obalí a ty opravdu jen vložíš do friťáku? A nikdy nic nezkazí? Šikovná holka. ;)

545
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

tohle?

Tatínek Honza má na dovolené námětů k řešení víc než dost. Nejdříve ho čeká důležitý a upřímný rozhovor s Petrou, která ho obviní, že si ji vzal jen do počtu. Honzovy odpovědi Petru neuspokojí, a tak mezi nimi dojde k velkému ochlazení citů. Petra si Honzovo jednání vyloží jako neupřímnost. Honza se tedy rozhodne věnovat Nikole. Jenomže netuší, že obě jeho ctitelky před sebou neudrží žádné tajemství. To, co bude následovat, překvapí všechny. Nikola se stáhne zpátky a přestane s Honzou komunikovat. Když se jí Honza zeptá, co se stalo, dočká se šokujícího obvinění velmi intimního rázu…

546
Prochor
Reagovat

Když Evička prohlásila že v Berlíně jsou hezké domečky, tak jsem pochopil, že otázka Lukáška zda má ráda kulturu byla nevhodná. Ovšem u mně stále vede výrok Marcely v VV3 že praotec Čech vylezl na Bílou horu :-))

547
mamca.neznama
Reagovat

Ajda: (512) promiň nějak mne uniklo tvé písání :-D
No já si myslím a nebo také spíše i vím,že to nikdo takhle nevěděl jak bylo zmíněno

“ že všichni věděli, že Eva je zadaná, že vše je předem naplánováno, že to celé byla jedna velká hra.“

Už mne přesvědčuje jen reakce již vypadnuvších a takový třeba David (taxikář) by si to rozhodně líbit nenechal,kdyby tohle případně věděl, Viktor asi také ne a UCHY brečel kvůli tomu,že nepostoupil,takový herec to zase nebyl.
Ale tak je to tvrzení jednoho taťky na tvrzení druhého taťky….

548
koc
Reagovat

543
No děkuji za pochvalu i kritiku zárověn.
Ze zkušeností ve světě, je u rodičů, které mají děti ruzných pohlaví, pravděpodnbost „kukačího“ dítěte víc jak 70%. To jen jako poznatek. Osobně znám ve svém okolí známých jen málo párů, kde děti mají různé pohlaví. Takže asi tak. I já si nejsem jistý jestli mi někde neběhá další.
Dokážu si udělat legraci nejen z neštasníku v telce, ale i ze své podřadné existence.

Nekritizuji reálné osoby. Neznám všechny účastníky abych k nim cítil nějaký cit, který by mne omezoval v nepříliš podařené literární kritice. A nebudu nad jejich osudy plakat, když je lepší se jim zasmát.

Nikdy jsme se o své maličkosti tvrdil, že jsme dokonalý. To ani náhodou. Ano někdy je můj břitký humor přes hranici a uznávám to.
Někdy zbytečně reju do účastníku toho divadla. Všichni říkají jak je to hrané a že se to událo úplně jinak. Ano já to beru. A nežeru to jako zcela reálnou RS. Je to hra. Já ji hraju, s nimi, s produkcí i s ostatníma divákama. Proto tam přeci lezli. Aby nás něčím pobavili. Nebo ne?

Sám osobně bych některé svě příspěvky vzal zpět. Někdy rychleji píšu než mluvím. Svým způsobem to ani tak nepíšu pro lidi zde. Píšu to pro pár osob, které ač je vůbec neznám, nemusím a ani oni moji osobu.

Každý příspěvek, který napíšu je mířen pro určité čtenáře a chce vyvolat reakci. Někdy se to podaří někdy ne. A o tom to je.

Tady je totiž ta prává RS. Ani ne tak o hledání maky či taťky. Je to o nás o tom jak na nás lidi reagujou. Stejně jako v telce i mi si zde nastavujeme ZRCADLO. Někdy se můžeme dozvědět nevlídné věci. Někdy i příjemné. Proto zde jsem. Jsme tu jen a jen pro sebe.

549
koc
Reagovat

548 – omlouvám se, tam je zase chyb :(

550
Mystery
Reagovat

koc 548:Ze zkušeností ve světě, je u rodičů, které mají děti ruzných pohlaví, pravděpodnbost „kukačího“ dítěte víc jak 70%.
Obávám se, že tohle je největší chyba v tvém příspěvku.

551
salko
Reagovat

Tak jsme si dali zas nějakou sebereflexi :), jojo to je občas třeba. Jinak teď jsem na to ještě koukla a Vítek když říká, že se bojí vln, tak má mokré vlasy, takže to zase sestříhali tak, že vypadal, jako by tam byl jen po kotníky a ono ne – Václavko?

Jinak ještě jsem chtěla napsat, že Václavka je krásná baba, jak na tebe byly často záběry, tak jsem si říkala, že más opravdu pěkný kukuč.

Vlnatko, škoda, že už tam nejsi, tak doufám, že se nějací ucházející nápadníci už ozvali. A žádnou slibovanou ostudu jsi neudělala, jen jsi nemusela nechat Jana tak makat, když byl na návštěvě. Ale je zas fakt, že jsi psala, že tam bylo i nějaký posezení s přáteli. V TV to vypadalo jen jako práce.

A Věrka je tak hodná ženská (a pro mě jednoznačně hezčí než Jarka), Jan je pěknej neřád, takhle jí využít. Jarka si prosadí na dovolenou svoje děti, a pak je hodí na krk Věrce (z ukázek to vypadá, že se Janovu plánu s chůvou nebrání).

552
koc
Reagovat

551 – já mám sebereflexi vzdy kdyz zjistim chyby v textu a kdyz se podivam do zrcadla

553
Ajdo
Reagovat

Jane II – Ano, sama je naklepe, toršku nešikovně,m ale v pohodě. Nařízne? To nedělám ani já. Zbaví blan? Není potřeba, nevím z jakého masa je děláš, ale my neodblaňujeme. Správně je osolí, někdy i opepří anebo dá směs koření, obalí a já je dám jen do friťáku. =) Řízky opravdu nejsou složité. Dobře, dítko je třeba nedělá dokonale, ale moc se na nich zkazit nedá a nevím, proč by Adam měl vychvalovat studené řízky od Evči, prostě je ocenil a choval se normálně, měl je velebit až do nebe? =)

554
veronika
Reagovat

jednoduše jeho reakce působily, jakoby byl zvyklý na lepší jídlo než eviny řízky a výjimečnější místa, než je berlín.)

555
Jane II
Reagovat

552: Ale já netvrdím, že je měl vychvalovat do nebe. Ale ten jeho vrcholně otrávenej tón a pohled, když říkal: „standardní řízky, na tom se nedá nic zkazit“ byl vrcholem trapnosti. Ona jim nic připravovat nemusela, ale připravila a shodit to tak trapnou poznámkou je neúcta. Stačí říct dík. Anebo radši vůbec nic, než tohle. Proč něco nepřipravil Adam? Třeba něco nestandardního, co se dá zkazit :)).
Jak mi není Eva ani trochu sympatická, tak mi není ani buran Adam.

556
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

Jane:ono co vzít do vlaku jiného?já taky dělám řízky,když někam jedu:-)a zvlášt v horku,i bageta s máslem se může zkazit:-/

557
Vlk
Reagovat

Petro, díky za odpověď :)

A produkce ti nabídla vlastní partu a nebo hned Honzu, případně někoho jinýho? Šla´s do toho kvůli němu a nebo z toho stejnýho důvodu jak Katka?

Účasti vůbec nemusíš litovat. Jako jedna z mála procházíš bez ztráty kytičky, seš fajn baba a máš reklamu jako prase :)))

558
Ajdo
Reagovat

Jane II, ale to on říkal v dotáčce, když se ho na to ptali, asi toho měl plný zuby, těch otázek od produkce nebo kdo to tam sedí a ptá se jich. =) Ve vlaku normálně poděkoval =) ale proč blbý řízky rozebírat dál, o to jde =)

559
koc
Reagovat

Jedna věc na které se asi všichni shodneme je to, že tato RS nemá s realitou nic společného a stal se z toho naprostý chlívek, viz. upoutávka na 13 díl.

560
anja
Reagovat

541 Moniko, ledažeby si nastavil zrcadlo :)))

544 Jane II, přesně :) nedovedu si představit Nikolu sdílet s mužem jedno lože, to by do pohoršení upadala každé ráno :))

543 salko, no víš co, při denšních maxi teplotách se nám i hranice někam posunuly na max :) já taky píšu co mě v té chvíli napadne, kdybych to rozmýšlela dopředu, nebylo by to tak „upřímné“ a krom toho tady chodím i kvůli koce :))

550 Mystery, a jsou ty děti jsou vůbec Eviččiny? toť otázka….tak jako o Evičče v tv nedávají ani trochu pravdy a všecko o ní je „jinak“, bych se ani nedivila :) třeba to jsou děti někoho ze štábu, nebo děti jejího bratra, kdoví kde k nim přišla, když je chce zahrabat atp…

554 Jane II – Adam byl bezkonkurenční když komentoval ty řízky a Berlín a vypadal na max otrávený, že ho někdo někde tahá a vlakem k tomu….. jeho koment “ to dítě je vole rozmazlený jako prase“ je naprosto the best a vypovídá o romantičnosti celého pořadu :)

561
Jane II
Reagovat

556 – No já původně chválila tvoji dceru, jestli je zvládne se vším všudy a o Adamovi jsem se nezmínila. :)) Ale když už jsi s ním začala, tak jsem na to napsala svůj názor.
A co se týče produkce, jasně, asi to bylo náročný, ale to je mi tak nějak fuk. Snad věděli, že budou dostávat dotazy, ne? My tu reagujeme na jejich reakce a já žádný díky neslyšela.

Ad blány – dělám z kuřecího a i tam blány jsou, tak je ořezávám, páč blány a ty žmolky tuku na krajích nemám ráda.

562
anja
Reagovat

mne by teda dost vážně zajímaly dvě věci, jednak – jak dlouho byly mamče u moře – 3 – 4 – 5 dní?

a druhak by mě teda zajímalo, jak to mamky řeší s erotikou a sexem, jak to řeší Honza, to víme, Nikol se nad sexem pohoršuje, Evička to řeší po telefonu, Dita si příležitostně sbalí číšnika, Jan to neřeší, páč nedosáhne, ale co další maminy, hm?

563
anja
Reagovat

557 koc, furt jsem nemohla najít to správné slovo, bingo! :)

564
koc
Reagovat

Už mi hrabe. Teď sem premyšlel kdo z akteru v tomto tyjátru byl asi nejnormálnější.
Samotného mne překvapilo, kdo mě napadl jako první.

Teď šok.

Byl to plastelína :(

565
RAINMAN
Reagovat

Děkuju. Myslím, že právě HTM kdysi napsal, že jako jeden z mála jsem se nepřetvařoval, takže se tzv. střihu nemusím bát.

566
JaToVimNejlip
Reagovat

Jen nechapu jednu vec. Ze me udelat nekdo verejnyho blbce (viz Eva zMilana a Adama), tak ji poslu do prdelky a jeste me pozvat na svatbu, to je fakt vrchol drzosti toto.

567
RadstaR
Reagovat

schvaleno 556 a 559

568
koc
Reagovat

565 – třeba potřebovala pohlídat děti .. když se v ráji tak osvědčili :D

569
koc
Reagovat

sakara já už zase nastavoval zrcadlo :( no pane jo :( už ty prásky vážně nemůžu

570
Václavka
Reagovat

Salko-Vítek se do moře opravdu bál,ale vlezl tam druhý,možná třetí den,v plavání neměl moc velkou jistotu,ale v bazénu se naučil,myslím si,že trocha času a byl by v pohodě,má velkou vůli a podle mého názoru by se brzy vyrovnal mému synovi,který je zase až moc velký pokušitel andělů strážných

Vlk-nechali mě vybrat,ke komu bych chtěla jít,vybrala jsem si Honzu,protože bydlí mnohem blíže než Jan,potom už jen záleželo na tom,zda si mě vybere Honza,dokonce mi jednou řekl,proč si mě vybral,upoutali ho papoušci a zvěřinec

Anja-u moře jsme byli od neděle do čtvrtka,v neděli odpoledne jsme přiletěli,ve čtvrtek kolem třetí jsme odletěli,Jan měl delší pobyt a Eva,to netuším

571
Vlk
Reagovat

A jděte už do pr… s tím schvalováním!

Nevím, co si myslíte, že tím dosáhnete, ale imho jediný, co se vám opravdu daří je nas-irat normální přispěvatele :-(

572
Vlk
Reagovat

Vlastně jsem chtěl napsat do pr.d-ele :)

573
H.T.M
Reagovat

…všichni co tu kecáte se přihlašte do 3.pokračování a můžete se vykécávat za peníze…:-)
To jsem fakt nezažil,kde na to lidi berete čas,to nemáte co na práci? V té změti se už fakt nedá vyznat…
Stejně pravdu nezměníte,tak „vo co de?“

574
Vlk
Reagovat

Když prej Prima blbě platí :)))

Vo co de tobě?

575
anja
Reagovat

572
Jak je to s pravdou?
s pravdou se šetří možná proto aby zbyla
je flekatá jak dalmatin je černobílá
chudák holka s dechem nestačí…….

HTM, my se tady vykecáváme, abys ty měl co číst ;p

576
anja
Reagovat

HTM ty jsi Milan nebo Adam od Evičky? :)

577
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

H.T.M: musíš si zařídit život tak,abys tolik času měl taky….. :-)když to neumíš,tvůj problém:-)

578
jojo
Reagovat

Hele, ty prudiči Vlků, asi budu muset požádat admina, aby smazal všechny tvoje příspěvky a zablokoval ti IP adresu :-) Každý druhý slovo sprostá nadávka, a ještě v nich máš gramatické chyby! Proboha, čtou to tady i DĚTI!!! Tak hezký to tu bejvávalo.
Taky nevím, proč si stěžuješ, snad každý už tady ví, že cenzor vytahuje čísla příspěvků, které pak neschválí, zcela náhodně z klobouku, občas to prostě vyjde i na tebe. Losování je naprosto FÉROVÉ a pod dozorem STÁTNÍHO notáře. Ostatní si taky nestěžujou a přejdou to úplně v pohodě, sice se zaťatými zuby a pěstmi, ale s úsměvem ve tváři. Proč jim nenastavíš i druhou tvář a nedaruješ jim navíc kus chleba?? Prostě jenom ty holt musíš bejt zase nespokojenej a rejpat :-(

579
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

anja(575): proč jsi nabyla toho dojmu?každý,kdo sem píše,není z RS,to víš ne?a zneužít přezdívku jiného odněkud taky není problém…

580
Vlk
Reagovat

A ty už taky nese-r, jojko :)

Za ty zaje-baný chyby se omlouvám, dětem by se fakt takový ošklivý příklady dávat neměly.
Ale o férovosti si nech zdát. Notáři už ku.wa státní dávno nejsou, takže jsou podplacený!

581
jojo
Reagovat

Hehe, Vlku, on tě někdo fakt smazal, to je teda dobrej fór :-)))

582
Veronika
Reagovat

:-)))
No holt se nevyplácí jít proti systému :-)
Tady si anarchii nevyhlásíte :-))

583
RadstaR
Reagovat

schvaleno 570 a Vlk zastrenen :)

584
jojo
Reagovat

Radstar, doufám, že jsi jen ukázal smysl pro humor a zase to vrátíš :-) Jinak by to přestalo být vtipné.

585
Kiki
Reagovat

Václavko, máš nádherný děti, šikovný, s jiskrou. A vůbec, vyzařuje z tebe pohoda a klid i když jsi taková „adrenaliňačka“ :o). Přeju ti do života skvělýho partnera!

586
RadstaR
Reagovat

Ano :) Na chvilku jsem je presunul do spamu. Vsak ona se o nej kdyztak Ajda postara.

587
Lea
Reagovat

Proč ten inteligent s geniální dcerou nepoužívá vlastní nick? To neumí číst? Když někoho oslovuje, proč v kolonce,kam se píše nick? Možná by to měl nechat napsat dceři! Adam a jeho povýšené hodnocení řízků bylo jak říká sama Evička na pěst. Milan ocenil,on kyselý ksicht pomluvil,ale žral až měl boule za ušima. Stejně trapný byl v hodnocení Berlína. Věřím, že tenhle člověk nikdy neskončí ve školství.

588
Lea
Reagovat

HTM je tuším Viktor,psal sem občas u prvních dílů.

589
jojo
Reagovat

Ještě k dětem, jestli si přečetly např. Moničiny básničky, tak můžeme s klidným svědomím prohlásit, že předčasně dospěly a můžeme je považovat za dospěláky :-)

Já jsem chtěl ještě Vlkovi prozradit, abych rozptýlil jeho pochyby o férovosti, že na celém místním losování pracuje početný tým zkušených profesionálů, který už za sebou má mnoho podobných a úspěšných projektů, jako třeba populární televizní hru Bingo. Jestli se ale se smazáním Vlkových příspěvků nejedná čistě o fór a čeká se na Ajdu, tak si taky začínám myslet, že celé losování ohledně závadných příspěvků je zmanipulované a vykonstruované. Něco jako Vaš versus Milada Horáková.

590
anja
Reagovat

proč mažete Vlka? vždyť byl v pohodě, když něco napsal mělo to hlavu a patu (třeba jako to moje, hehe :)))

václavko dík, pět dní i s cestou, no to jde

591
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

Viktor byl z jejich skupiny normální dospělej.líbilo se mi,jak vmetl evičce do ksixtu,že mele kraviny.vždyt mele.furt.tak co:-))))

592
jojo
Reagovat

Jo, už tam je, tak sorry :-)

593
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

jojo,neblbni,vlk to bere vážně:-D

594
jojo
Reagovat

Vlk, tak dobře, zdejší notář je SOUKROMEJ a s velkou pravděpodobností podplacenej. Už mlčím :-)

595
RadstaR
Reagovat

anja (590): Aby ses mela na co ptat a mohla si sem zase postnou nejakej chytrej komentar ;)

596
anja
Reagovat

Lea, inteligent s geniální dcerou je zas kdo? nějak ztrácím pojem o zdejších interpersonálních vztazích :)) HTM je Viktor, aha, myslela jsem si, že je to někdo od Evičky, ale proč nás tady tak pere, a vůbec důvod jeho návštěvy – to mi teda mozek nebere :)

597
anja
Reagovat

595 RadstaR, neboj, za pár chvil mě zase něco kvalitního napadne :)

598
jojo
Reagovat

Lidičky, vy vůbec nemáte tušení, jak se teď cítím mocnej a důležitej. Stačí mi ukázat prstem, a už si tady, jakož i jinde, neškrtnete. Já jen, kdyby se náhodou někomu v lebce vylíhl dětinský nápad, že by s nějakým mým příspěvkem mohl nesouhlasit, nedej bože ho kritizovat. Prostě bude pro vás lepší, abyste to měli neustále na mysli a nemuseli se pak honit za Bychem. Mimochodem, nešla by smazat Veronika? Už delší dobu ji pozoruju, má hodně anarchistické názory, věčně je s něčím nespokojená a onehdy mě chtěla otrávit nějakým sajrajtem. Pořádná lekce by jí jedině prospěla :-)

599
salko
Reagovat

Václavko, po tvém příspěvku je mi Vítka ještě víc líto. Asi by fakt stačilo, kdyby se mu někdo trošku věnoval, povzbuzoval ho, někdo jako jsi ty a tvoje rodina. Jenže s takovým otcem má asi chudák nadlouho útrum. Nevíš, co jeho maminka (asi spíš od Vítka než od Honzy)? Jestli je to aspoň trošku normální ženská, tak by po tomhle pořadu měla zpozornět a Vítkovi se víc věnovat, vždyť se přece stýkají.

600
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

jojo(598): co máš proti jedu na krysy?tobě snad nechutná? :-DDD

601
Veronika
Reagovat

jojo, ty jsi zlatíčko :-*
Ale zatím ti ta cenzura nějak nefunguje, nějaké zpoždění, nebo co :-/
Bacha na Moniku, zmiňuje nějaké jedy! Jestli ona náhodou něco nechystá!

602
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

Veronika: pro všechny nepřáteleé vařím speciální polívčičku….. houbovku,co sní jen jendou:-DDD

603
jojo
Reagovat

Veroniko, však on tě ten pyšný vzdor nakonec přejde. Ale jinak, nemáš zač :-* Já se jedů nebojím, všechno mi předochutnává obětavě Motýlek ♥, i ten tvůj poslední letkvar, případně ten příští od Moniky. Já pak jen čekám, pozoruji a dělám si poznámky. Stejně bych se obětoval i já, kdyby někdo chtěl otrávit naopak ji. Ovšem je pravda, že Motýlek po tom posledním sajrajtu od tebe nějak podezřele dlouho spí, a má navíc zplihlá tykadýlka. To ještě nic neznamená. Také doufám, že si to nevyloží špatně, až (jestli teda, to víš jen ty) se probudí a přečte si to tu :-))

604
anja
Reagovat

jojo, zvláštní monology ty tvoje, hm, jsem myslela, že ve cvokárnách mají přístup k pc jen doktoři a zřízenci :)

nechápu, proč tady i onde toho Vítka zas až tak rozebíráte, mně nepřije nijak extra retardovaný, no co, že se bál vln, já se taky bojím vln od té doby kdy mi jedna obrovská a dost fest silná narazila páteř, … nemusí se každý vrhat hned do všeho po hlavě, nakonec tak to vyznělo i od petry – pomaličku, všecko půjde

a kde se ten kluk taky má otrkat? v pražském bytě? ne každé dítě má lesy a vodu za barákem, a těžko si Honza s Vítkem a s jejich udržbářským platem můžou každý víkend dopřávat nějaké adrenalinové zábavy, čili to řeší minimalisticky – kolem a činkama, a třeba ten kluk má zase něco co petřiny děti nemají…

do Vítka se šťourá na všech diskuzích, mně se ten klučina jeví celkem v pohodě a život a otrkávání má před sebou a zjevně se nějakému ootrkávání vůbec on sám nebrání a všecko co mu tato RS přinesla si na max užil, z ničeho mi nepřišel znuděný, nic neodmítnul, všecko bral jak přišlo a se vším si poradil, i na tu palandu u petry vylezl, tak co :)

605
Veronika
Reagovat

jojo, ty pěkně kecáš – když jsem posledně Motýlka včera viděla, tak byla stejně čiperná a svěží jako vždycky.
Ale houbovou polívku radši v nejbližší době nejez.

A vůbec, proč jsi nám neřekl, že už tě zase zavřeli? To už ti ani nestojíme za to, abys nám to oznámil sám? Musíme se to dozvědět zprostředkovaně od nějaké anji? A kdo je vůbec anja, že se jí svěřuješ víc než nám a dáváš jí dokonce info o svém zdravotním stavu?
To se mi vůbec nelíbí. Čert ví, co za tím stojí.

Radši už jdu, nebo mě smažou. Držte se tématu, děti! :-p

606
koc
Reagovat

Tak sleduji první díl HST (1 serie) a už jen to pojetí je o něčem jiném .. i když i tehdy to podle účastníků nebyla realita .. možná je to tím, že tam na mne nikdo nemrká ;-) .. prostě není to tak přitažené

607
koc
Reagovat

:o
No nestačím valit bulvy .. asi to někteří z vás vědí a zase budu za retara, ale v první serii byl i Petr Kulhan .. tož o Evu se jich asi moc nezajímalo, když Petra pustili i k druhé serii

608
koc
Reagovat

Otázky pro třetí serii –
Bude v ní opět Petr? Že by to byl Goro? A co na to Jan Tleskač?

609
RAINMAN
Reagovat

1. série byla lepší…

610
Prochor
Reagovat

(609) 1.série byla lepší. Hlavně Jana Pajkrtová byla zajímavá žena.

611
jojo
Reagovat

Abych vám dokázal, že jsem zcela normální, složil jsem báseň. Mé bystré oko si všimlo, že se zde nachází spousta básníků, hodně jich je poměrně špatných a průměrných, ale na druhou stranu se tu najdou i výjimky, někteří jsou totiž příšerní (samozřejmě vyjma excelentního Motýlka). Je čas přispět nějakou monumentální básní, které se zapíše do dějin, nejen těch literárních. Ano, hádáte správně, bude se jednat o vrcholné dílo. Tak vrcholné, že se mohlo zrodit jen ve ZDRAVÉ hlavě. A jelikož ten vrcholný umělec jsem já a ta hlava je tedy taky moje, logické závěry nemusím vysvětlovat. Kdo nevěří, ať googluje, ale vážně jsem od žádného velikána světové poezie neopisoval. Rým už mám patentovaný, tak se ani nemáhejte, nebo se nedoplatíte. Ještě mám prosbu, abyste mi pak nepodlejzali s chválou a obdivem, hlavně anja, nemám to rád. Vlastně, když o tom teď tak přemýšlím, pro jednou udělám výjimku, můžete.

Charaktery, dobré špatnéééé,
posoudíme s obrazovky, éééé,
Už nám to začínáááá,
do křesel usedá celé příbuzenstvo, áááá,
Jsem celí pohoršeníííí,
to snad ani možné nemůže být, íííí,
Pro tebe, ty bídákůůůů,
nemáme dostatek výstižných slov, ůůůů,
Vymalováno, hotovóóóó,
stojíš za nic, óóóó.

Warning! This work of art is protected by copyright. You may not reproduce it in any form. Not even with my written permission! If you do not follow my advice, you may be subject to criminal prosecution :-)

612
Motýlek
Reagovat

Řekněme si hned, co tím básník chtěl říci….. Básník tím chtěl říct, že bude menší a ještě menší, až bude nejmenší na celém sfětě…. :-*
Moc krásné, obdivuju….

613
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

koc(607): skoukla jsem ho taky….a zachránils mi jednu důležitou vzpomínku,ani o tom nevíš:-)díky:-)

614
mamca.neznama
Reagovat

Motýlek:(612) akorát jsi mi to vzala…. :-D

615
jojo
Reagovat

Motýlku, děkuju ♥ :-) Je to TAK dobré, až se obávám, aby z toho nějaký stát s nedostatečnými copyrightovými zákony neudělal svou hymnu :-(

616
koc
Reagovat

613
Na netu je ještě 11 díl .. jinak bohužel nic :(

617
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

1 série byla supr,jana,ta působí skvěle….já nevím,ale mě přijde,že ženy z 1.série se chovali hezky,snažili se,eva se chová jako nána,a jan+ květák= propadák.
Proč prima trochu nepřemýšlí?

618
koc
Reagovat

613
Já osobně si ten díl vůbec nepamatuju .. asi jsem se na to zpočátku nedíval

619
Motýlek
Reagovat

Jojo – tak ale moment…, teď jsem teprv zpětně přečetla vše odspodu nahoru – já to tak čtu běžně, na tom nic není – to je to samé, jako bys četl slova pozpátku, ale dá se na to v pohodě zvyknout… Akorát jsem chtěla honem reagovat na Tvou skvostnou báseň než mě někdo předběhne…:-*
Já jsem to tušila, že tě anja bude chtít získat pro sebe… bodejť! Takového jako ty hned tak nepotká, a já skutečně děkuju osudu /nebo komu/, že se tak stalo… Měls bys ji ale odkázat do patřičných mezí….
Veroniko! Čiperná a svěží už jsem nebyla dávno – napřed bylo furt zima a pršelo a teď je zas moc horko a dusno… To opravdu není nic pro moje poletování venku – zbláznili jste se? To bych pěkně dopadla i s křidélky…:-E… Ačkoliv dnes bylo už jakž takž, tak jsem se trošku proletěla…
Polífku z hub nebrat – to Jojo ochutnávat nebudu, už tak spím většinu dne, fšak to dobře víš…:-) :-*

620
jojo
Reagovat

Motýlku :-*, no jo, anja to na mě zkouší, na tom není nic překvapujícího. Překvapující je, že to nezkoušejí i ostatní dámy. Obávám se, že až si přečte mou revoluční báseň, asi mi s ní budeš pomoci, nejsem ještě tak silný :-(
Jo, tak ty to čteš pozpátku. Já si to myslel, protože básní jsem chtěl říci, že budu větší a větší, až budu největší na celém světě. Ne nejmenší :-)

621
koc
Reagovat

Přijela jsi včera ke mě domu
jako vždycky nabitou baterii k tomu

hledím s nadějí na Tvé roztřesené ruce
hledím a doufám – vyťukej mé číslice

při úklidu nestačím stírat kapky z čela
je hrozné jak zde můžeš nechat kousky svého těla

nechala jsi je zde abych nakrmil sve moly
schovám si je, možná vyklonuji si svou Dolly

chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky
kdy netelefonuješ a nemnlátíš své potomky

za Tvé sociální cítění i řízky do vlaku
na zahrábání dětí věnuji Ti zlatou lopatu

622
koc
Reagovat

Tak jsem si konečně našel čas na přetextování písně pro Evu. Snad se bude Milanovi líbit. Třeba jí nazpívá a poslat své televisní lásce ;-)

623
anja
Reagovat

jojo, příšte mě varuj hned v úvodu, ať si nenosím jídlo a kafe k pc :) jinak, dobrý, móc dobrý, akorát v tom posledním rýmu místo óóóó si dej jóó hóó hóó, bude to takové … ééé… zvučnější :)) honoráře se vzdávám v tvůj prospěch a tu zežbryndanou klávesnici ti taky odpouštím :)))

a já furt kde se courá koc a on si pouští první sérku, no totok :)) první série byla taková, no, bez chuti a bez zápachu oproti teď tady této

610 Prochor, Jana „byla sestříhána“ do paranoidní hysterické ublížené trubky, teda ty máš vkus…… [anja kroutí hlavou]….. nezapomenu jak jednomu taťkovi prolezla byt a na základně nalezených věcí nad ním dělala závěry že co že je to za úchyla, …..anebo ty její emo flashbacky, uuuf……

624
Motýlek
Reagovat

Ale to já vím, že jsi velikán! :-))
Nesmíš jí věnovat tolik pozornosti – a vůbec žádné dárečky! Ženské si hodně potrpí na všelijaké ty serepetičky, hrníčky, vázičky, dečičky, a víme pak jak to končí, že jo?

625
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

anjo, Jana paranoidní a hysterická rozhodně není,ani s etak nechová.Hysterická je Evička… jana je flegmouš :-)

626
anja
Reagovat

Motýlka, hehe, dneska jsem vyklopila z misky od květináče dvě housenky a pak jsem je tím květináčem obě (asi)rozdrtila, ale fakt NECHTÍC, PŘÍSAHÁM !!! :))

koc, co na to Jan Tleskač? hm, toho bych nechala mimo hru, spíš – co na to dr Chocholoušek :))) měl by tady z toho radost, hádám :))

627
anja
Reagovat

monika, však já neříkám,že JE, já říkám, že ji „sestříhali“

ehm mňau :)

628
Monika(IP mimo domov:-))
Reagovat

anja:
no já nevím,mě se nezdá,že by jí nějak špatně sestříhali… nepamatuju si vlastně,že by na někoho vyletěla…

629
koc
Reagovat

čekám kdy mě někdo polácá po zádech za moji 621 případně mi plivne do tváře. Lidi neignorujte moje příspěvky :(

630
Motýlek
Reagovat

Na diskuzi přišel Mistr Koc…
prý Milanovi na pomoc….

Milan to čte a závistí bledne…
má strach, až to Eva uvidí….
zda on se ještě z prachu zvedne….
a tu spanilou tvář políbí….

Zmučen, ztracen, deptán znovu…
hladá v bytě Evy stopu….
Rve si vlasy, stírá slzy…..
zdalipak to Evu mrzí?

Ale já mám vždycky pravdu – shledají se jistě brzy….

631
koc
Reagovat

630
Je pravda, že Tvé básně a Luboše jsou o nejkou tu třídu výš než moje :)

632
Motýlek
Reagovat

:-DDDD Tak to ani náhodou…, fakt jsi dobrý…

633
Ela
Reagovat

622 Řvu smíchy… Až mě bolí břišní svaly! Chci přídavek!!!!

634
jojo
Reagovat

Motýlku, no proto, já ti dám malej! :-) Dám na tvou radu. Ale ještě naposled anje na vysvětlení, jak to bylo s mým patentovaným rýmem a oním zvučnějším slovem.

Původně jsem vytvořil rým tzv. obyčejný, pozměněný je každý sudý řádek, místo „s obrazovky“ bylo „s televize, no né“. Pak místo „příbuzenstvo“ byla „rodina“, pak „možné není“, další rým „dostatek přívlastků“ . Poslední pak „stojíš za nic, za h.vno“. Na to poslední slovo jsem bohužel moc slušně vychovaný, abych ho mohl použít, takže jsem to musel celé přepracovat a vznikl tak tzv. revoluční rým, který mi teď všichni nepokrytě závidíte, hlavně koc. Ono asi tyhle technické detaily, jak celé dílo vznikalo, budou zajímat spíš skutečné básníky nebo novináře. Vysvětluji pro případ, kdyby se i tady někdo takový našel :-)

635
Ela
Reagovat

Pardón, samozřejmě se chlámu nad odkazem 621.

636
Motýlek
Reagovat

626 Anja – to je do nebe volající!!! Taková bezohlednost…:-( To fakt nevím, jak to chceš napravit…. Taková zbytečná smrt! Tos mi snad ani neměla psát…. :-/

637
Ela
Reagovat

Lidi, je tu někdo z Prahy Lhotky nebo Kamýku? Podle mě Květák bydlí v Rabyňské nebo tak něco… Přesnou ulici nejsem schopná detekovat, pomozte!!! Ela.

638
koc
Reagovat

Honza volá před odletem manikérce Míše
jesli si má na dovču zabalit i toho sumýše

ta se jenom usmívá a přemýšlí o vaně
kde se sporťák oddával také samohaně

potom radí s něhou v hlase velikému svalouši
jestli ho chce ukázat tak hlavně ne na souši

vyndavej ho jenom v moři tam ho voda zvětší
mamka Nikol bude jenom Tvá pokud nezaječí

639
Motýlek
Reagovat

Jojo – psát jo, to ani nejde na ni nereagovat, ona je hodně názorově vyhraněná, ale je to hodně o zvyku…./ a o inteligenci..:-D/
Nějak se tu zabavit musíme, když je čtvrtek tak daleko…

640
Motýlek
Reagovat

Jo a Jojo, ještě k tomu revolučnímu rýmu…. Pro mě stejně zůstane tím nej nej rýmem všech dob z Neználka …. slunce-žblunce…. :-)

641
Motýlek
Reagovat

628 hezké …takové plastické….:-D

642
Motýlek
Reagovat

638 samozřejmě

643
koc
Reagovat

Motýlek a JoJo – nejlepší rým používal Cimrman, jeho dokonalý rým nebyl za posledních 100 let překonán :)

644
Ela
Reagovat

638 Koc, máte mě na svědomí, až mě najdou mrtvou a ohlodanou od psa:-)))) Pište dál!!! Ela.

645
koc
Reagovat

644 – thx .. ještě bude dnes večer něco málo na Jana .. pokud mi neodejde básnické střevo

646
Ela
Reagovat

645 Jooo, Jan je můj favorit:-)))) Nemohu se dočkat! A prosím střevo, ať zůstává:-)

647
Motýlek
Reagovat

Po návratu z dovolené….
Honza Míše znovu volá….
stěžuje si rozezleně….
že prý tam z něj celou dobu…..
..dělali jen vola…:-/

Doma na něj všechno padlo…
a měla to být idylka….
může za to, že mu všechno zvadlo?
To ta Nikolina vyřídilka!!

On chtěl jenom záda natřít…
od Nikolky mazlivé,
radši jí měl hubu zavřít!
Holce jedné bláznivé!

648
Ela
Reagovat

A dost!!! Válím se po koberci… Tlemím se jako blázen, to přece nejde…

649
Ela
Reagovat

Motýlku, to nemá chybu:-))) Vy a Koc mě máte na svědomí, fakt není důstojné, abych se tu válela na koberci… Pes mě v zoufalství oživuje a já učůrávám! Eli

650
Motýlek
Reagovat

:-DD tak to mě těší! dííík :-) Musím počkat, s čím se vytasí Koc…

651
Luboš
Reagovat

Po třech dnech zjišťuji o co vše jsem přišel a jak koukám in je teď rým, tudíž mistr Koc! ;-)

Hezký večer vespolek, už jsem se sem těšil.

652
Ela
Reagovat

No, tak Koc nás evidentně dostane do kolen:-))) Ale Motýlku, Vaše hlášky a rýmy stojí za to, bojujte!!!! Ela.

653
anja
Reagovat

tož já jsem počůraná definitivně celá :)))

„za Tvé sociální cítění i řízky do vlaku
na zahrábání dětí věnuji Ti zlatou lopatu“

koc, do toho rýmu se ti podařil i rockový rytmus hehe :D

654
Motýlek
Reagovat

Já bych dala na ten konec – „Zlatou lopatku“….

655
koc
Reagovat

Jan má nervy ze železa jak bojový pilot
když usedne do letadla nemyslí na život

cestovatel z Hanušovic do afriky vstupuje
aby mezi místní zapad velblouda si kupuje

do čajovny volá Věru, dáme jednu šíšu
pohlídej nám prosím dcerky dám ti potom Míšu

tento český Livingstone´na velblouda naskakuje
do Jarčiných malých plavek jeho pot se nasakuje

jeho hrátky s mamčou v leže, na pláži a u moře
vyvolávaj v záchranařích chaos tak i trošku hoře

nikdo neví co se stalo kde se bere na jihu
Jendu tahaj provazama jak uvízlou vyylrybu

656
Motýlek
Reagovat

Ela – já nebojuju, nemám proč…, pokud bych měla pana Koce ohrozit na piedestalu nejlepšího básnika na diskuzi – tak to bych radši už nic nepsala…:-))

657
koc
Reagovat

Copyright © by koc
kdo si myslí, že tím někde jinde pobaví může to tam i zkopírovat .. mě se do toho nechce :)

658
valkil
Reagovat

Ela: A nemohla by to být Cholupická?

659
koc
Reagovat

snad tímto čtenáře stránek pobavím :)
toto bylo těžké, přeci mi jen docházel dech

660
mamca.neznama
Reagovat

Koc: (655) co mi to děláš,víš že se nemůžu smát…..no ale fáááááááákt dobrý prostě 1* :-D :-D :-D

661
koc
Reagovat

654 – taky sem ji měl v jedné verzi ale neseděla tam .. tak šla ven :)

662
Ela
Reagovat

Tak vážení, teď jsem se definitivně připoch… Já už nemůžu!!!! To jsou naprosto dokonalé verše:-))) Krásný večer všem! Ela.

663
Ela
Reagovat

658: A nejsou v Cholupické jen rodinné domky? Mně to pořád vrtá v hlavě… Ela.

664
valkil
Reagovat

http://firmy.nasepenize.cz/bytove-druzstvo-cholupicka-688-690-a-692-693#

Tam figuruje jakýsi Jan Žítek a zas tak obvyklé jméno to není, aby byli v této oblasti hned dva :)

A mrkni do mapy.

665
Veronika
Reagovat

jojo, to je zvláštní, že tvoje geniální průkopnické dílo, které se jistě stane základním kamenem nového směru postmoderní poezie, na této diskuzi nenachází dostatečného ocenění. Pochválila tě asi jen Motýlek, z anjiny reakce se dá vyčíst v podstatě cokoli. Ale z toho si nic nedělej. Většina velkých básníků za svého bídného, smutného života není pochopena. Mnozí to řeší vysokými dávkami uklidňujících medikamentů, jiní mají radši břitvu nebo provaz, ale popularitě jejich básní to povětšinou příliš nepomůže, tak bacha na to! Jen klid, však on se nakonec někdo najde, kdo tvou genialitu plně docení.

666
Ela
Reagovat

Pro Valkil: Tak jsem na to číhla a zírám…. Že by to byl Květák?

667
Veronika
Reagovat

Abych nezapomněla – napsal jsi to úchvatně. Rýmy dokonale sedí, a ty progresivní gramatické chyby vytvářejí dokonalý efekt. Příběh tvé tvorby jistě zaujme na předsádce tvé příští knihy. Přijdu si pro autogram.

668
mamca.neznama
Reagovat

Ela: (663) já tuším Cholupická, proti Squash,číslo si nepamatuji asi 688 :-)

669
valkil
Reagovat

Tak je to on. Teď jsem mrkla na díl s vyřazením Míšy, tam je pěkný záběr na jeho ulici – paneláky a na street view tomu ta Cholupická barevně i typově odpovídá.

670
valkil
Reagovat

…a pozdě :)
Ale asi si založím dedektivní kancelář!

671
Motýlek
Reagovat

Veroniko – já nevím jak Jojo, ale můj názor je ten, že mu bohatě stačí ocenění nás dvou, víc ani není třeba,./no dobrá, ještě i Vlk/… jestli čteš mezi řádky, tak stejně touží po uznání jen těch nejzasvěcenějších….:-) A pro mě on je největší ze všech básníků, spisovatelů, malířů, tanečníků, sportovců, vynálezců…atdatd…, no však víš…:-)

672
Veronika
Reagovat

No jo, Motýlku, když ono to naše uznání je sice hezké, ale na chleba mu to nevydělá. Každý umělec je rád, když jeho dílo ocení jemu blízcí, ale v skrytu duše touží, aby byl pochopen a oslaven i širšími čtenářskými masami. Ale s trochou trpělivosti i to jednou přijde! :-)

673
koc
Reagovat

všichni tady píšou krásně .. někdo dokonce i bez chyb a překlepů :)

674
Luboš
Reagovat

koc (177): Jarce se dle mě neudělalo špatně, spíš se patrně jednalo o „hyperventilační tetanii“.

koc (276): ano, myslím si to samé, příčina bude jinde,

Ela: (648) nelze se tlemit, nebo válet po koberci?

P.S.: Kdo ví, kde má čmelák žihadlo, tomu nejsou kalhoty nikdy krátké.

675
anja
Reagovat

Ela, valkil, proč po tom pátráte kde Honza bydlí? chcete mu jít překontrolovat sumýše bo co? :o)

676
valkil
Reagovat

Ne, protože to je prostě zajímavé z dostupných indicíí něco vypátrat.

677
jojo
Reagovat

Motýlku, Veroniko, vážně dík :-) Hlavně Veronice za vysvětlení, chvíli jsem byl zmaten, proč jsem zůstal nepochopen. Teď už to vím, jaká úleva! Já už si ale vážně delší dobu myslím, že jsem na špatné diskuzi, kde mi většina rozumět nebude. Aspoň už vím konkrétně, proč tomu tak je :-)

678
Motýlek
Reagovat

Na dobrou noc

U moře je opět horko, slunce svítí od rána…
chceme vědět ještě více,
zaměřme se na Jana….

Jan se jako v kruhu točí…
bludný Holanďan hadra…
pro prstýnek bystře skočí..
..a už mu Jarka nastavuje….
svoje rty i ňadra…..

Život svůj on s Jarkou spojí….
ale jenom ve snu….
než jí to však zítra povím…
do písku s ní klesnu…

Večer vlahý, léto parné….
do očí se zahledí….
tělo žádá svoje – to je marné….
v noci spolu oba bdí….

Spojení těl se nekonalo…,
i když jí byl nablízku…
prstýnek prý je jí málo…
k milování na písku…. .-/

679
anja
Reagovat

se divím, že se tady ještě neobjevil komentář typu

„dobrý den, chtěla bich se přihlásit do pořadu, mohly byjste mi poslat přihlášku“

680
Veronika
Reagovat

jojo, nemáš zač. Kde můžu, pomůžu :-) Však ty víš, kam přijít za pochopením.
Motýlku, ty máš ale taky dobrý progresivní čtyřtečkový rým – honem si to nech patentovat, než ti to někdo ukradne! :-)

681
Motýlek
Reagovat

Veroniko – já jsem většinou sedmitečková…..:-))))

682
Veronika
Reagovat

Motýlku, tak to máš asi smůlu, sedm teček už jsme si dávno nechaly patentovat my verunky :-))

683
Motýlek
Reagovat

Ale já jsem Beruška! Zeptej se Joja!!!!! * * * * * * *

684
Motýlek
Reagovat

Kecám – já jsem motýlek….. :-*

685
Veronika
Reagovat

Tak to jo, to by potom měnilo situaci. Když ty máš ale skrytou identitu za jakýsi jiný křídlatý hmyz, tak co se pak divíš :-)

686
Veronika
Reagovat

No, tak vidíš! :-) Jestli ty náhodou nejsi, co se ti zrovna hodí :-p

687
Motýlek
Reagovat

Myslíš – mimikry? Nééééé, já enom klamu tělem…, a už mě nech nebo to nedožehlím, furt odbíhám…. :-(((

688
Luboš
Reagovat

Motýlek:

u koho si to žehlíš? ☺

689
Veronika
Reagovat

Disciplínu, děvče, disciplínu! :-)
A vůbec, proč mě v tom off-topicu vůbec podporuješ? Aspoň ty bys mohla mít rozum! :-) Počkej, jak nám admini zvednou morálku, až to tady najdou!

690
Motýlek
Reagovat

Ano, já stíhám všechno – a proto to budu dělat jako každou neděli až do rána :-DD
Konec japonec, už nic nenapíšu dokud to nedožehlím…páááá

691
Motýlek
Reagovat

Luboš – já NE MU SÍM ….. heč

692
Prochor
Reagovat

(623) Janu Pajkrtovou jsem tak nevnímal. Naopak ve mně vyvolávalo emoce jak bojovala s nějakým blokem z minulého vztahu. Zajímavá byla změna jejího chování když odešel Bohouš /našel si nějakou blondýnu/. Prostě Jana mně pořád překvapovala a byla pro mně zajímavá. Potom bylo vidět jak její nápadníci nechápou, co potřebuje a to ani Martin. Že potřebuje chlapa, který jí pomůže zvládnout dítě (ne ho rozmazlovat) a dokáže vymyslet vlastní program aby nemusela dělat všechno pořád sama protože to vlastně znamená být dál sama a ještě s nějakým pasivním otravou. Kromě toho se mi líbil ten její otevřený článek o natáčení. Potom se ozval i Miloš s podobným článkem. Mohl bych pokračovat dál o tom, co se mi na Janě líbilo. Líbila se mi třeba i jako ženská atd. Provokovala mně na ní její komplikovaná povaha – vzbuzuje to mojí zvědavost jí poznat. To je známý, že i slovo erotika je odvozené z řeckého erotikon – otázky , je to vlastně zvědavost na ženskou. Hlavně mně Jana nutila abych pořád nad něčím, co je sní spojené uvažoval a to se mi líbilo. Byla to taková inspirace k úvahám.

693
Luboš
Reagovat

Motýlek (691):

hmm, takže je to jasné: musíš! :-)))

694
Motýlek
Reagovat

Luboš – já nevím co je jasné, ale na nic mimořádného jsi nepřišel, nic jsi nevymyslel :-)) ale fakt už dobrou noc… /já jdu pokračovat../

695
Luboš
Reagovat

Motýlek:

byla to pouze hra se slovíčky, bo je evidentní, že jsem neměl z čeho soudit…

696
Motýlek
Reagovat

No dyť jo – já si taky jenom hraju….:-) /posledni přispěvek dnes/

697
Jane II
Reagovat

Mamčo, máš od Milana na streamu vzkaz. Prej tu o něm šíříš bludy a nic o něm nevíš a umíš jen patlat med kolem pusy. Že by to nakonec nic osobního nebylo mezi Adamem a Milanem? Můj tip je, že Adam kecá.

698
mamca.neznama
Reagovat

JaneII: počkám si na 13.díl,který mi buď potvrdí nebo vyvrátí Adamovu verzi,zatím nemám důvod mu nevěřit.
A podle ukázky ze 13.dílu,jsem přesvědčena, že karty dopředu rozdány nebyly.Jak on sám (Milan) tvrdí na streamu.
A pak já nejsem člověk,který potřebuje „oblbovat“ lidi svou pravdou.Tedy mazat někomu med kolem úst.
Já to prostě nemám za potřebí,já svou „prohru v RS nikoliv v životě“ dokážu přijmout i s kritikou.Já ANO.
Mé příspěvky zde (či pár příspěvků jinde) jsou založeny pouze na osobním prožití RS a několika odpovědmi na dotazy.

Dobrou noc všem.

699
Jane II
Reagovat

Mamčo, ty o sobě mluvíš tak hezky. Už od začátku. To je dojemný, jak jsi na sebe hodná. ;))

700
RAINMAN
Reagovat

Anjo a Elo, chci vaše dnešní kalhotky…

701
Ela
Reagovat

675 Anjo, my jen chceme vidět mořskou okurku live:-))) A taky mě to zajímalo, protože Tyrš byl nakupovat evidentně v Jasné. Já už se nemůžu dočkat čtvrtečního dílu, v životě jsem se tak nebavila jako u této RS:-)))) Ela.

702
Ela
Reagovat

700 Rainmane, nedám a nedám, a pochybuji, že Anja má jiný názor:-) Ach, Květák je můj vzor a kdybys viděl, jak se ukájím při pohledu na Jana v oranžovém triku! Dost nechápu, co u něj dělala Vlnatka, dle mého názoru krásná a inteligentní ženská! E.

703
anja
Reagovat

692 Prochor, jo všimla jsem si, že tě berou takové komplikované a „tajemné“ typy, ale z typů, které jsi uvedl můžu zvednout ruku jen snad pro Martinu od Jana, ta si svou situaci vyřešila pro sebe a odešla téměř beze slova jinam, kdežto Jana svou situaci ani pro sebe vyřešenou nikdy neměla, aspoň na mne to tak působilo… jde o to co je dobré pro reálný život, ono žít s člověkem, který tě bude neustále „překvapovat“ je takový dost nejistý, jen těžko se na něj můžeš spoléhat, nikdy nevíš co ti vymamlasí když půjde o zásadní věc

zajímavá diskuze s tebou :) a k té Martině ještě – ne že bych ji tady nějak zas obhajovala a bila se za ní, jak to bylo fórem pochopeno u Honzy, ale martina je jedna z mála v této RS, které nevypadl nebo nestihl vypadnout ten pomyslný kostlivec ze skříně a během RS se chovala jakž takž přijatelně

a teď ještě jedna intimní, Prochore – když tak inklinuješ k takovým komplikovaným ženám, bral bys komplkované ženy typu Nikol (nebo Jany) do života se vším všudy? zodpovědná výchova dětí, všechny závazky jako společné finance, společný dům či bydlení ? … nebo bys je bral jen tak nezávazně s tím, že nějaký pochybnosti by v tobě hlodaly a třeba by sis „to svoje jisté“ nechal jen pro sebe?

704
anja
Reagovat

701 Ela, no však právě to jsem měla na mysli tou svou 675 :)

700 Rainmann, neměly ty kalhotky být Ely a Valkil? :))) kdy budeš zas v televizi?, já tě chcu :)))

705
Monika
Reagovat

anja(704):dyt si rainmana vem ne?spolu vám to bude slušet:-D

706
Ela
Reagovat

Anjo, za chvíli podniknu zeměpisnou výpravu za účelem hledání Květákova bydliště:-) Snad si to užije aspoň černá příšera! Ela.

707
Monika
Reagovat

anja(675):třeba mu chtějí kliku namazat hovínkem:-DDD

708
anja
Reagovat

705 Monika jak „vem“? jako jak? vem jako za manžela? nebo jako za syna? ani jedno z toho není možné :))) ledaže bych ho vzala za zahradníka, ovšem to bych musela být zoufalá manželka……. heh teď jdu přemýšlet jestli jsem nebo nejsem .D

709
anja
Reagovat

706 Ela, tak doufám, že natočíš nějaké dokumentární video, anebo podáš aspoň nějaký psaný rekap, anebo by bylo úplně bomba udělat s Honzou rozhovor! :)

710
Ela
Reagovat

Checht, beru foťák! Pes otravuje už od dvou, snad něco zachytíme! A poraď, jak to sem vložím? Ela.

711
anja
Reagovat

Ela no sem jedině s pomocí RadstaRa, natoč, vyfoť a dones, panáčci s tím něco udělají, neboj :)

712
Ela
Reagovat

A mimochodem, hádám, že Květák junior chodí na základku do Písnické:-))) Ne, kluka do diskuzí nebudeme zahrnovat, on za tátu nemůže. Manžel je Angličan a vůbec nechápe, proč se tu svíjím jako zjednaná, pomoc!!!! Ela.

713
Monika
Reagovat

anja(708): co chceš na tom vysvětlovat? vodkopni svýho starýho a vem si rainmana,takovej mladej exhibicionistickej hřebec,ten by k tobě šel:-DDD by tě připravil o poslední kousky rozumu:-DDDDa přiznejme si,že v posteli to fakt umí!

714
Valkil
Reagovat

Monika:
Tak jestli to v posteli umí, dokážeš asi posoudit jen Ty. A není to zrovna info, co by tu někoho zajímalo!

715
Monika
Reagovat

Valkil: …zvláštní,jak jsi si zapamatovala jen tuhle větu:-DDD proč asi ? :-DDD

716
Valkil
Reagovat

Moni: to se nesnaž pochopit…

717
Ela
Reagovat

Holky, nechte už toho, nechci mít prochcaný obývák:-)))) Manžel mě zabije.. Ela

718
Monika
Reagovat

717: taky chce pak tvoje kalhotky?:-DDD

719
Ela
Reagovat

To snad ani ne:-)

720
Monika
Reagovat

719: mě se právě zdá,že snad právě jo :-D

721
Ela
Reagovat

Mončo, taky máš u téhle diskuze problm s inkontinencí? Ela.

722
Monika
Reagovat

721:já touhle úchylkou neoplývám,není tady nic,co by ji mohlo vyvolat:-)

723
anja
Reagovat

holky, Rainmann by mě stejně nechtěl, já už mám definitivně pošramocený mediální obraz (tedy na panáčkovi :)))

724
Monika
Reagovat

anjo(723):snad sis nemyslela,že by tě chtěl?? :-D

725
anja
Reagovat

Moniko, nechci tahat realitu do téhle show :)) nicméně s Rainmannem já tady souzním od počátku, baví mě jak ho stíhám pochopit až na druhý pokus :) tu jeho 700 jsem pobrala až teď – jasně, že moje a ne valkil, hehe :))

726
Monika
Reagovat

anjo: jedna zmínka o kalhotkách a ty jsi schopná jít a …………. a tady děláš mravnou……………týýývoleeeeee:-DDD
prej „realitu sem nechci tahat“ – jdeš s křížkem po funusu,nezdá se ti? :-DDD
ale dobrý,pokračuj,TŘEBA SI UCVRKNU I JÁ:-DDD

727
RAINMAN
Reagovat

Snažím si to představit… Anja jde do koše na prádlo… vytáhne včerejší kalhotky… málem z toho omdlí… a praví: „No jasně že chce ty moje!“

728
Monika
Reagovat

727: bacha na představy….. může ti dát svoje bombradáky :-DDD

729
Mižu
Reagovat

Pacienti?

730
Ajda
Reagovat

Hm, tak po dvou dnech bez proudu a netu koukám, kolik vy jste tu měli energie.

731
Monika
Reagovat

Ajda:nezapli ti to kolem půl jedný?

732
Ajda
Reagovat

Moniko,
tak to fakt nevím, měl být net konečně v provozu až dnes kolem oběda, tak jsem zapla pc až ve 13h a šlo to :-))

733
anja
Reagovat

727 Rainmann, néééé tak to nebylooo :)))

.. no ale budiž, kldině si představuj anju jak dělá cokoliv, jí to děsně lichotí :))) a propó – jsem šla dneska zahradou a potkávala spousty žížal a slimáčků (představujes si to, jo? jak jde anja zahradou :))… a tak mě napadlo, jestli bys šel i do fear factor ?.)

726 Monika, „a ty jsi schopná jít a ………“ – co a? co jsem schopná? :)

734
Monika
Reagovat

734: řekla bych co,ale mě takové věci ve spojení s tebou nahání hrůzu :-D

735
anja
Reagovat

735, Mon, no teď jsem schopná jít a…….. nastartovat svůj dvoulitr a odvézt ho do servisu mechošům, protože mu cosik vpředu dole tříská a klepe a vrže a jízda v něm je jak z horrorru – toť realita :)

736
Ela
Reagovat

734 Anjo, potkat žížalu nebo něco podobně odpornýho, tak se obtočím kolem nejbližšího stromu a dělám suchou větev… A kdyby to byl nedejbože pavouk, raději rovnou umřu!!! E.

737
Prochor
Reagovat

Tahla realityshow by mohlo pomoci Věře. Věra se totiž drží hodně stranou a zdá se mi moc zakřiknutá takže mužský ani nevědějí, jaká se skvělá ženská. Jarča je pravý opak – ta se přehlédnou nedá. Takže možná Věře to zviditelnění pomůže aby si někoho našla (přitom jí ty sestřihy nemohly nijak ublížit). Třeba už někoho dokonce má ani bych se nedivil.

738
Ela
Reagovat

Štěstí pro Věrku, že si ji oranžový Jan nevybral. S tím to chudinka chytla…

739
Monika
Reagovat

anjo(736, co to máš za kraksnu??? :-D
člověk by po těch tvejch zásadách,jak vybrat supr chlapa,a mít supr život – čekal aspon nějaké BMW a ty na mě vyblafneš tohle…..se STYD!!! :-D

740
koc
Reagovat

Tedy :) zase budu malamuta a ignoranta , ale už sem našel prví řadu HST (po nápovědě na diskuzi Streamu) :) je na streamu .. tak ji sjedu .. do čtvrtka je jěště dlouhá doba

741
Ela
Reagovat

Mimochodem, naše mise byla neúspěšná, nepotkali jsme ani Tyrše ani jeho syna… Zítra vyrazíme dřív!!! Ale ten barák je přesnej! E.

742
Prochor
Reagovat

Jestli je pravda, že Jan naznačil Věře že by se mohla věnovat jeho holkám aby on se mohl věnovat zase Jarče, tak mně napadlo že by to bylo dotažené ještě jednou věcí. Kdyby si Věru pozvala do stejné čajovny ještě Jarča a naznačila jí, že by se jako kámoška mohla věnovat ještě jejím dvěma holkám (které protlačila k moři) aby ona se mohla věnovat „svému“ Janovi. Prostě Jája a Pája cha cha… to nemá chybu.

743
Monika
Reagovat

koc(741):to já dělala včera celej večer….. chtěla jsem vědět jetsli jana s tím bohumilem spala nebo ne…prý ne…škoda,vypadal slibně:-)

744
koc
Reagovat

744
To ja ted sleduju 2 díl a Petr Kulhan pronesl celé 3 věty. V té první serii se nám nějak rozkecal :D

745
Prochor
Reagovat

(744) to Monika : Všimla jsi si, jak najednou všichni nápadníci Jany začali najednou milovat pravdu. Hned potom, když se dozvěděli o romantické vířivce Jany a Bohouše. Honem bojovali za pravdu a vysvětlovali Janě, že Bohouš už má ženskou (aby se snad do něj Jana nebejbůh nezamilovala). Nejvíc vynikal ten jeden drbna (myslím Radim), kterého pak Jana hnala z bytu sviňským krokem. Celý mi to připadalo, jako když smečka ratlíků štěká na vlčáka:-))

746
Monika
Reagovat

746:v 8 díle je tuším ukázka na to,jak ho žene..ale ten díl,kde ho žene,jěště skouklý nemám..co se tam vlastně stalo?Jinak ten martin se mi líbí asi nejvíc,po bohušovi:-)

747
Prochor
Reagovat

(742) To Ela: Mám dotaz. Když potkáš Tyrše řekneš si o podpis? A ještě mám radu – nemá cenu vycházet dřív. Spíš nakoukni do kanálů jestli nechodí chudák kanálama.

748
koc
Reagovat

U Nadi to vypada jak sjezd duchodcu :) ještě že tam nebyl Tyrš .. kdyby na Karlštějně vytáhl sumýše tak by ho raději nechali zbourat :)

749
Ela
Reagovat

748 Prochore, skvělý nápad:-D Jdu prolézat kanály a o podpis si stopro řeknu!!! Ela.

750
koc
Reagovat

Tak v první serii Petr zkončil v prvním kole, ve druhé ve druhém kole .. tak v šesté až sedmé serii by se mohl dostat do finále ;-)

751
Ela
Reagovat

Koc: Kdo je Petr??? E.

752
koc
Reagovat

752
Petr Kulhan od Evy, má dvě dcery –

753
Ela
Reagovat

Bože můj!!! Doma chlív, pes není vyvenčený a já se tu směju u notebooku:) Ale to nemá chybu, až potkám Tyrše, určitě mu tuto stránku doporučím:-))) E.

754
RAINMAN
Reagovat

Anjo, do Fear Factoru bych fakt nešel. Ale dle toho, co jsem viděl, tak nejhorší je pojídání kravských očí.

755
RAINMAN
Reagovat

„o podpis si stopro řeknu!!!“

V dnešní době spíš letí fotografie pořízené mobilem. Mě nedávno jeden Rom s rodinou poprosil o společnou fotku. No a pak se mě zeptal, jestli za to nechci prachy! :-D

756
Monika
Reagovat

756-rainmane,tys na to kápl..ty fakt uplně blbej nebudeš:-DDD

757
anja
Reagovat

asi taky skouknu první řadu ať se můžu zapojit do kvalitní diskuze…………. ale mně se tááák nechce, podruhé jsem schopná koukat max na Tarantinovy Gaunery…..

Moniko, já ti odpouštím, ámen….ale opravdu nepobirám o co ti jde, já holt nemám ve zvyku stěžovat si na chlapa, kterého jsem si vybrala, anebo na život, který vedu..

Prochor, no snad se Věrce donese, že ji tady všichni chválíme a že prošla bez ztráty kytičky ;-)

758
anja
Reagovat

756 Rainmann a tak já jsem schopná ledasčeho, ale musí to mít pro mě nějaký výrazný efekt :) a co já vím co máš v nabídce, že :))

755, škoda…

759
anja
Reagovat

ježíííš :)))) brzděte nebo nás fakt zavřou :)))

760
Monika
Reagovat

anja(759):jasně,takže až chlapovi rupne v kouli,nebo tě život nemile překvapí,budeš to oslavovat,že jo :-DDD ty seš jasná :-DDD o co mi jde?mysli………..třeba na to přijdeš:-)a třeba taky ne….

761
koc
Reagovat

no tak decka . nedelejte z toho misto kde se momentalne nachazi vetsina ucastniku RS :(

762
anja
Reagovat

no začíná to tady být docela fantasy :))

763
Ajda
Reagovat

Moniko, Raimane, vy jste si fakt koledovali o smazání…

764
Monika
Reagovat

Ajdo : I´m sorry :-)

765
Ajda
Reagovat

Pokud chcete rozjet diskusi o minulé řadě, tak i ta tady má své stránky a své vlastní diskuse.

766
RAINMAN
Reagovat

Budu muset počkat až Ajdě zase vypnou proud. :-D

767
Ajda
Reagovat

Tak už vás to Moniko a Rainmane samo od sebe háže do spamů :-))
Ani nemusíte čekat, až mi zase nějaká přírodní kalamita zatrhne připojení.

Jsem vás vysvobodila, ale kroťte se :-(

768
RAINMAN
Reagovat

No proto!

769
koc
Reagovat

765 – Ajda
No nevim, když vidím provázanost obou serii myslim, ze je to egal .. pomalu se pripravujeme na rekap cele serie .. resp. celeho pořadu .. musis nam odpustit nasi malost a michani jablek s hruškama ;-)

770
RadstaR
Reagovat

Ajda (767): Muzu bejt za toho osklivyho a zase je tam hodit ? :D
Jinak offtopic k 1. serii me nevadi, ale ty humusarny to uz bylo moc. nehlede na to, ze me dostava, jak si nekteri stezujou na offtopic ostatnich a pak tu sami pisou takovy humusarny. Mate jen stesti, ze Ajda byla rychlejsi a stacila zasahnout driv nez ja.

771
Ajda
Reagovat

Radstar,
klidně mazej, schvaluj atd., když je potřeba, já nestíhám, díky!

Diskuse mi tady k 1.řadě nevadí, to byla rada, kdyby ste chtěli soukromí :-))

772
koc
Reagovat

771 – Ajda
Já už sem tak mimo z cele RS, že bych se nedivil kdyby na mne někde v dalších dílech první serie zamrkala Eva a nebo Honza vytahl sumýše .. mam stazene vse a postupne se to pokusim vysledovat do čtvrtka .. kdo vi co kde ještě naleznu

773
koc
Reagovat

Evička tam smutně kouka když Adam na kameru povídá – tady není o čem točit, nemáme si už co povídat – :( až mi ji skoro bylo líto ..

774
RAINMAN
Reagovat

Tak minulý týden pořad HTM ve sledovanosti porazil Ano, šéfe! i Zázraky života!!!

775
RadstaR
Reagovat

RAINMAN (774): Neni se cemu divit, kdyz Ano, sefe! uz jen tupe opakujou.

776
RAINMAN
Reagovat

To vím, ale většina diváků ne.

777
Monika
Reagovat

Ajdo(767):samo od sebe by to do spamů neházelo.Měj aspoň odvahu to přiznat.Hra na blbce mě fakt nebaví.

778
Prochor
Reagovat

(773) Uvědomil jsem si, že Eva s Adamem jsou jediní dva , kteří spolu spali na jedné posteli přes noc (u Adama). Dokonce ani v minulé řadě se to myslím nestalo. To taky ukazuje že Eva Adamovi dost věřila.

779
RAINMAN
Reagovat

Ajda pouze odstranila pár příspěvků ze dvou různých IP adres… a automaticky to všechno z těchto dvou IP adres házelo do koše.

780
Ajda
Reagovat

Moniko,
pokud píšeš, jak píšeš a já to smažu nebo posunu do spamu, tak další příspěvky tam končí, bez ohledu na obsah a moji vůli.
Spíš mám pocit, že blbce děláš ty ze mě, a už mě to taky nebaví! Kolikrát jsem tě upozornila (např. 443), ať se krotíš, ať své soukromí probíráš jinde, bez větší odezvy,opravdu některé tvé příspěvky jsou na/za hranicí vkusu.

781
koc
Reagovat

778
Vzhledem k velikosti jejiho a jeho bytu by jeden musel spat bud na chodbe (u ni) a nebo na chodbe či balkoně (u nej) .. možná si kluci u nich doma vylosovali kterej bude spinkat s mazlikem

782
Prochor
Reagovat

No v Evině bytě spolu na posteli spát nemohli protože ostatní pánové by se zbláznili žárlivostí. Ale u Adama… Co oči nevidí srdce neželí.

783
koc
Reagovat

782
No možná se pletu. ale nespal nahodou s Evou u ní doma Adam v její postílce ? Třeba jsem si to jen vsugerovaal, ale ten pocit mám

784
Monika
Reagovat

780,Ajdo víš co?Trhni si nohou.Pokud máš potřebu někoho vychovávat,pořid si děti nebo psa.

Btw. tohle nemám zapotřebí.Třeba se poser.Sbohem.Sem už nenapíšu.

785
Ufonka
Reagovat

Podle čeho si myslíš že spal u ní v postýlce?

786
Ajda
Reagovat

Moniko,
pokud nechápeš, že to, co jsi zde psala a co jsem smazala a reakce 770 mi dala za pravdu, že je opravdu za hranicí vkusu a sem to rozhodně nepatří, je to tvůj problém.
Tvoje uražená a sprostá reakce svědčí o tom, že tobě nevhodnost smazaných příspěvků vůbec nedochází.
Nemám potřebu vychovávat cizí lidi, předpokládám, že jsou vychování a že chápou pravidla diskuse k RS.

787
RadstaR
Reagovat

Monika (784): Proc zbytecne takovy slova ? Ajda se ti jen snazi vysvetlit, jak to funguje. Kdyz se presunou prispevky do spamu, tak to pak automaticky blokuje stejny z dane IP adresy. Ajda je ale docela rychle normalne smazala, takze muzete zase normalne psat.
V tomhle si myslim, ze ji zbytecne krivdis, protoze ty prispevky uz byly fakt za hranici.

788
RadstaR
Reagovat

Koc (783), Ufonka (785): Ja bych rekl, ze s ni spal Milan (ty dva si pletu), ale kouknete se na 9. dil cca kolem 22. minuty
Eva spi na prave strane postele ….. v leve take nekdo je.

789
Ufonka
Reagovat

Pravdu díš mistře, v posteli nalevo Milánek. Adámek vpravo na zemi a nalevo pod Milánek tatínek se žlutým autíčkem. Aspoň tak to vidím.

790
kruciprdel
Reagovat

Jak mi Eva přišla ze začátku sympatická, tak se mi postupně zprotivila, že mě ani nebaví jí poslouchat, oproti tomu Adam nejspíš prokouk celou tu šarádu a řekne princezničce Evičce na plnou hubu co je za pipku.

OT: Monika:Sbohem.Sem už nenapíšu.
DÍKY MOC !!

791
Lea
Reagovat

Čtu to tu pravidelně a někdy obdivuji,co vše Monice tady tolerujete. Stihla jsem i smazané komentáře, hnus, to snad napíše jen primitiv! Monika uráží ajdu, ale zjevně jí ta výchova chybí, protože to co psala, tak to žena neprobírá na netu, to je intimní záležitost,takt ji očividně chybí. Ale ona mi tu chybět nebude a určite nebudu sama s tímto názorem.

792
mamca.neznama
Reagovat

Monika(784) tak já mám děcko i psa ale „vychovávat“ tě nehodlám :-D :-D :-D

Myslím,že se tu povícero lidí nechalo unést „jakýmsi tématem“ ale nikdo nikoho nevyháněl.

Ajda jen chtěla vrátit diskuzi zpět k tématu a myslím že dost offtopiců bylo po celou dobu i tolerovaných. Protože Ajda chápe,že některé díly RS jsou prodiskutované rychleji.Ale ten offtopic by měl mít alespoň úroveň.(dle názoru mého)

Takže Mončo,já tě nechci soudit a nedej bože „vychovávat“ ale ten tvůj odchod byl zbytečný (nebo spíše ten způsob) :-(

793
Laura
Reagovat

To: Lea. Naprostý souhlas. Díky, Ajdo! Jen mám strach, aby Monice její odhodlání vydrželo…

794
anja
Reagovat

792 Kačko, co je ten tvůj pesan za rasu? už jsem se tě tady někde ptala, ale nejsem si jistá jestli jsi odpovídala, jen co si ho tak zběžně vybavuju z tv, napadl mě havanský bišon

795
mamca.neznama
Reagovat

Anja: je to maltézký psík křížený s jezevčíkem,takový malý zachráněnec co by 5ti měsíční mimino a už u nás zůstal :-D

796
anja
Reagovat

Kačko, tak na křižovatku vypadá opravdu luxusně :)

797
mamca.neznama
Reagovat

Anja: děkuji, to víš je to moje „druhé dítě“ :-D A dneska už mu jsou 2 roky.

798
koc
Reagovat

a kynologická diskuze .. už tu byla dneska i gynekologická ;-) to sou mi věci :)

799
Lea
Reagovat

Ale ten hafík byl účastník RS. Škoda, že nemůže napsat svoje zážitky z natáčení :P

800
mamca.neznama
Reagovat

Anja: na FB jsem dala pár jeho fotek co by štěněte, to byl nejluxusnější :-D

Lea: no asi neměl problém s účinkováním a zážitky měl asi pěkné, když nikoho „nesežral“ :-D

801
RadstaR
Reagovat

Katka (800): Takova roztomila mala kulicka … ťuťu ňuňu ….

802
mamca.neznama
Reagovat

Radstar: a nepůjčím :-D :-D :-D

803
Lea
Reagovat

Mamco.neznama, mohl prásknout nějaké pikantnosti na paničku a Honzu.

804
RadstaR
Reagovat

Katka (802): *dela smutne oci*

805
RadstaR
Reagovat

Lea (803): Jako by ti nestacilo, co bylo v TV. To bylo pikantni vic nez dost :) Mozna vetsi ficak nez ve Vyvolenych :)

806
mamca.neznama
Reagovat

Lea: v tom případě bude chuděra mlčet na doživotí…..jelikož žádné pikantnosti nebyli :-D :-D :-D

807
mamca.neznama
Reagovat

RadstaR: fičák jo? chceš? tak ještě chvilku dělej ty smutný očiska,víš že to na mne neplatí :-D :-D

808
RadstaR
Reagovat

Katka (807): *poklnul*. Ty vis, jak si udelat respekt. Radsi to nebudu pokouset :D jen aby si to zase nekdo spatne nevylozil :)

809
mamca.neznama
Reagovat

RadstaR: :-D :-D :-D no oba víme kdo je tu mocnější, tady bys mohl zabouchnout dveře ty a za mnou :-D

810
RadstaR
Reagovat

Katka (809): HA! A mam te! A pak ze nebude zadne zkroceni zle zeny! Uvidime, kdo se ted bude smat naposled :D

811
mamca.neznama
Reagovat

Škoda že ta moje „psí RS star“ nebude mít také svou meilovku….potřeboval by nějakou slečnu :-D

812
anja
Reagovat

798 koc, no já už raději opatrně s jakýmikoliv tématy, jsem se málem opotila jestli mi to nevyhodí do spamu :))

800 Kačko, já nejsem na FB, já nejsem ani na lidech, já vlastně nejsem vůbec :))

ještě se potřebuju vyjádřit k různým animátorským programům v letoviscích, viz jak tam Honza s Nikol skáčou ve vodě v ukázkách a vypadají, že jsou děsně happy,….. tyhlety zábavy opravdu nemám ráda ba přímo, nenávidím je…. když mi takhle začne za hlavou skákat dvacetihlavá skupinka dětma počínaje důchodci konče, beru osušku a stěhuju se za křovisko, na loňské dovči si na mě zasedl jeden z hotelových animátorů pořád mě tahal na jejich step tač step down – skákali denně třikrát – v 10, v 15 a v 18 hodin, při příšerné, pro mě neposlouchatelné, muzice :))

fakt bezva zábava :)

813
koc
Reagovat

Mužeš napsat do TV real jestli nechteji natocit RS o hledání partnerky pro Tveho hafana :D .. i kdyz jak je znam tak byz toho udelali taky chlivek a tak ti nevim :(

814
mamca.neznama
Reagovat

RadstaR: jooooooooo tak se směj :-D :-D Jsi ve svém teritoriu….. ale když jsi mi stál z očí do očí tak jsi se bál,že mám v kabelce pánvičku co? :-D :-D :-D

815
koc
Reagovat

Jak někdo může věřit tomu, že mu karty poradí kdo je ten pravý :o to mi ten muj mozeček nebéře :( bylo to i v první serii a něco podobného i ve druhé

816
RadstaR
Reagovat

Katka (814): Pche! Sem snad nejake orezavatko ? Trosku sem teda respekt mel, ale nastesti nikde nebyly zadne dvere, ktere by me mohly uveznit, takze …. takze nez by si ji vytahla, tak jsem byl davno v tahu :D :D

817
mamca.neznama
Reagovat

Anja(812) škoda…tedy kvůli těm fotkám :-(
Koc:(813) no myslím že ho toho ráda ušetřím,úplně mi stačí co tam vzniklo ze mne…ale to je už jedno,pro mne to přestalo být důležité. V životě jsou důležitější věci.

818
mamca.neznama
Reagovat

RadstaR: jo tak proto jsi koukal kam ten Baron Prášil zaparkoval tu svou létající kouli? :-D :-D :-D

819
RadstaR
Reagovat

Katka: Samozrejme, clovek musi mit nejakou unikovou zonu, kdyz sedi vedle tebe. To je o zivot :D

820
anja
Reagovat

koc, v první sérii všichni postupně chodili ke kartářce,to si vybavuju, teď měli kartářky mezi sebou – Martina a Petra, no ono něco mezi nebem a zemí je, ale tak v těch našich RS to bylo kolem karet všechno podivně podané, to máš recht..

821
mamca.neznama
Reagovat

RadstaR: takže zkrocení zlé ženy se nakonec nekoná že? :-D :-D :-D

822
RadstaR
Reagovat

Katka: Neboooj to prijde, prece nejsem H, co se necha jak pes vyhodit za dvere :)

823
koc
Reagovat

Mezi mebem a zemí lítaj letadla , žijou lidi, a vubec všechno .. karty nic nevyřeší .. ja když slyším pošechné vysvětlování různých kombinací karet tak se mi otvírá kudla v kapse .. to už je lepší si hodit korunou :( prostě mi to přijde jako něco nepatřičného a hloupost tomu věřit .. skoro každý sice potřebuje víru, ale je víra a víra :(í

824
RadstaR
Reagovat

Meli si zavolat vecer do Volejte vestce. Mozna by jim to vyslo lip :)

825
mamca.neznama
Reagovat

RadstaR: no takže to shrneme….respekt jsi měl,nezkrotil jsi nikoho a psa bych nikdy za dveře nevyhodila a že nejsi H. tak to jsem si zdovolením všimnout stačila :-D

Dobrou noc všem :-D

826
RadstaR
Reagovat

Katka: Sakra, sakra, sakra. No dobra, prvni kolo si vyhrala, ale ja se vratim a pak …… *dabelsky se smeje*

Dobrou noc všem :-D

827
mamca.neznama
Reagovat

RadstaR: jj…Lomikare…Lomikare … :-D :-D :-D

828
kanárek
Reagovat

Honza je férovej chlap,kterej by ženu ani květino neuhodil . Ty vaše smyšlenky o sumýších jsou holé nesmysly. On by to nikdy neudělal!!! Na to je příliš perfektní.

829
Prochor
Reagovat

(795) Hafík Katky: Když si na něj vzpomenu, tak se mi okamžitě vybaví film Čas sluhů s Ivanou Chýlkovou. Kvůli té scéně, jek Honza Žídek v legraci vbíhá do ložnice po kolenou a za ním pes. Katka vezme na letiště pejska a mazlí se s ním. Honzu vykazuje Katka za dveře „ještě tu nemáš co dělat“ (normálně je to naopak, vykazuje se pes aby nepřekážel milostným hrátkám). Provokace PROJEV EMOCE I KDYBY JSI SE TOTÁLNĚ NASR*** !!! skoro jako od Ilony na farmě ale jinou formou :-))) To fakt nemělo chybu. Katko náhodou jsi nezkoušela jít na FAMU ? Třeba máš talent.

831
Prochor
Reagovat

Ještě k Václavce. Ten její chlapec je strašně symtatický (jak řekl RAINMAN – mladý Zbyněk Drda) a jednou to bude určitě lamač dívčích srdcí. U dcerky mně zarazilo že nějak obtížně artikuluje což jsem měl já v dětství a naši mně toho zbavili tím, že jsem doma předčítal nahlas knížky – což mně kupodivu bavilo protože jsem měl zajímavou literaturu. U Petry by mně zajímalo co je to za divocha že má na rameni vytetovaného tygra. To bylo ještě během manželství? Nebo až potom. A tuším, čím bych udělal Petře radost třeba ke kulatinám. Vzal bych jí i s dětmi do centrální afriky na safary aby viděla velká zvířata ve volné přírodě. A to alespoň na čtvrt roku i s dětmi. To by byl fičák. Co ale s tou ZOO doma že ?

832
Prochor
Reagovat

No, jsem zvědavý na čtvrtek. Jak se to rýsuje tak Honza neuspěje. Jak se říká – ženu ani květákem neuhodíš. Jarča si asi vjede do vlasů s Pavlou, která nedá svého taťku. Poslední večeři zkazí Evičce asi Adam (nikdo jiný už nezbývá). Psychologové říkají, že časté změny nálady, například přechody ze smíchu do pláče, mohou být známkou hysterie. Na závěr poučení pro RAINMENANA: Nosit Evičce plastelínu je jako házet hrách na zeď (nechtěl jsem napsat házet perly sviním).

833
Bacon
Reagovat

@RAINMAN: Wow, kdes to vyhrabal? Dokonalý květák, zvlášť ten zlatavý. Jinak koukám, že jsem se zmýlil, když jsem si říkal, jak má Eva pěkné zuby. Asi jen přední, na tomto fotu teda nic moc.

834
Martula
Reagovat

Vzdycky jsem si tu rada cetla diskusi, jen je skoda, ze se to ted posledni dobou porad stoci spis k chatu :-(

835
Ela
Reagovat

Mě Eva děsně irituje tím, jak neumí vyslovbovat sykavky… Hoďte sem někdo nějaký veršík, ať se máme čemu smát:-)

836
Ela
Reagovat

Jdu hledat Květákov, v devět odjíždíme do severních Čech, kde přes týden bydlíme. Pražský byt užíváme jen o víkendu:-( Já ho chci vidět!!! I s mořskou okurkou:-))) Ela

837
anja
Reagovat

823 koc, ezoterika a bílá magie a podobné věci jsou dneska moc dobrý byznys, sama zírám, kolik se v poslední době vyrojilo lidí, kteří o sobě tvrdí, že toto ovládají a rozumí tomu, v naší RS hned dvě „kartářky“ :)

838
koc
Reagovat

830 – děkuji za obrazovou vsuvku .. málem sem upadl ze sedátka :)

839
Prochor
Reagovat

Vyjímečně přetisk z iprima zřejmě vyjádření bývalé manželky Jana:

Už toho mám dost,jak tady pomlouváte a tak.Určitě nikdo nejsme svatí,každý máme něco.Že já jsem děti nechla exmanželovy,ví každý prt co se v té rodině dělo a jaký ten druhý má východiko,dokážete jenom pomlouvat.Pavla je taková jaká je,taková je už od začátku co nastoupila do školy a vidím že se nezměnila.Janča je moc milá a hodná holka a s každým hned chce vyjít po dobrém.Bejvalej o tom psát nebudu,zažila jsem si sním svoje.A že nemá ženskou,hold se mu každá nezamlouvá a zkouší to znovu na to má každý právo.A kdyby zajímalo někoho jak jsem na tom já, mám přítele hned co mi oznámil že se chce semnou rozvést že má jinou,spřítelem mám skoro 2 letou hočičku.

jsemzloucne 15.06.2010 08:57

840
anja
Reagovat

tady je definitivně už mrtvo :D

841
Ela
Reagovat

Co ta gramatika od ex-manželky pohlavního loudila??? Sním či bdím:-)))

842
anja
Reagovat

prochor, co nám tím chtěla sdělit? nechápu :)

843
Ela
Reagovat

Anjo, co třeba nesouhlas s všeobecnou nelibostí vůči oranžovému triku?:-))) Ela

844
anja
Reagovat

843 Ela, třeba měl tři stejné, víš jak Bohouš v „Dědictví aneb… gutentag“ si kupoval taky tři stejné obleky…

845
Ela
Reagovat

Chichi, v tom případě ta trika musela „vonět“ stejně… Dublejt! Ten člověk je pro mě naprosto nepochopitelnej…

846
Ela
Reagovat

Anjo, taky je v Praze tak hnusně? Já už jsem v Chomutově a doufala jsem, že tady bude lépe:-( Manžel odešel do práce a já se tu ukájím u diskuze:-) E.

847
koc
Reagovat

Mám dvě varinaty jak požádá Jan Jarku o ruku (pokud ji tedy požádá) –
přijede na velbloudovi jako správný africký cestovatel, seskočí, poklekne, sundá oranžové triko, aby bylo vidět jeho vypracovanou postavu a vyndá z kapsy prsten
nebo ji to jen tak mezi řečí řekne při líbání na pláži a vyndá prsten z plavek

848
koc
Reagovat

830 – trošku mi Honza na té fotce připomína zpěváka ze skupiny Boney M ;-)

849
Jezinka
Reagovat

(841) Myslím, že pravopis příspěvku odpovídá Jendově ex. Těžko měl při za ženu inženýrku:-). Ostatně ani ty jeho inzerázy nejsou na jedničku. Ale kdo jsme bez viny….
Jinak jako tichá čtenářka vůbec nechápu zdejší averzi proti Honzovi. Není to sice princ na bílém koni, v nestandardních situacích se chová strojeně, občas připomíná skautského vedoucího, ale nic hrozného na něm nevidím. Když si sestavím pomyslný žebříček mužských učinkujících v pořadu, tak je pro mě kupodivu na prvním místě. Jenda, Uchi a Adam jsou někde na chvostě.

850
koc
Reagovat

849
Mě teda zajímají všichni stejně .. tedy vůbec, ale už sme zde slyšeli jak máme averzi proti Evě .. no u tohoto dílu a z ukázek na další perlí Honza a tak je trošku v popředí :)

851
Ela
Reagovat

847 Teda Koc, bleju už jen při té představě… E.

852
mamca.neznama
Reagovat

Prochor: (831) “ A tuším, čím bych udělal Petře radost třeba ke kulatinám. Vzal bych jí i s dětmi do centrální afriky na safary aby viděla velká zvířata ve volné přírodě. A to alespoň na čtvrt roku i s dětmi. To by byl fičák. Co ale s tou ZOO doma že ? “

Tak jí tam vezmi :-D Peťulka si to zaslouží a nehledě na to,že má kolem sebe spoustu hodných lidiček + rodinu a mne, tak si nedělej starosti my se o její ZOO nějak podělíme :-D

853
anja
Reagovat

846 Ela, já nejsem v Praze, bohudíky :) já jsem teď momentálně pod Beskydama a je u nás krásně, teplo a sluníčko občas vyleze :) no heh teplo – 19 stupňů

849 Jezinka, tady nesmíš Honzu chválit neb se se zlou potážeš :) mně se Honza a Honzovo chování taky jeví v rámci normy, hlavně u něj oceňuju jeho klid a schopnost nenechat se vytočit těma hvězdama co mu tam produkce naskládala – docela dobrý a pestrý vzoreček dnešních „opuštěných a životem těžce zkoušených mamin“, jejichž jediným argumentem proti Honzovi je neustálé omílání že je „falešný“ a hraje to na x stran

854
anja
Reagovat

no myslím, že si prochor tou 831 dost zavařil, už to Kačka bere jako veřejný příslib :-D

855
RadstaR
Reagovat

anja (853): Omilani to mozna je, ale kdyz je to pravda, tak s tim nic nenadelas a ze zrovna tobe tyhle veci nevadej …. ostatnim ano.

856
anja
Reagovat

850 koc, schválně co z toho vyleze za drama, protože aby z něčeho tak obyčejného, jako že se zdravému chlapovi přihodí erekce, udělala dvacetiletá koza, navíc s děckem, takové haló, se mi zdá přitažené za vlasy

857
RadstaR
Reagovat

anja (854): A tohle ma byt jako ze vtipny ?

858
mamca.neznama
Reagovat

Jééééé a Milánek od Evy má dneska narozeniny :-D

859
anja
Reagovat

855 RadstaR, poslyš, já ti věřím, že jsi teď momentálně zakoukaný do kačky, já vám to přeju, snad konečně našla přesně toho, kterého hledala

ale nepoužívej tak radikálně slovo pravda, pravda je relativní pojem, pro mne to, že Honza je falešný třeba pravda není, a nejen pro mne, ale i pro pár dalších jak jsem si všimla tady i jinde v diskuzích

co je pro tebe a pro Kačku pravda, pro mne a pro pár dalších je to nepravda nebo minimálně k pousmání, kapišto? :)

860
RadstaR
Reagovat

anja (859): Proc do toho tahas Kacku ? Co si myslim o H. jsem tu prezentoval jeste predtim nez jsem ji poznal, takze tohle si zkousej na nekoho jinyho.
Mozna jsem slovo pravda nepouzil ve spravnem kontextu, ale to hlavni, co jsem tim chtel rict jsem rekl. Ze ty si z toho vyberes zase jen to, co se ti hodi do kramu. Tak to uz je tvoje vec.

861
anja
Reagovat

857 RadstaR, nevím, jestli je to vtipný, mne to prostě napadlo už když jsem to četla od Prochora prvně napsané a teď když ještě na to kačka takhle zareagovala, tak jsem prostě musela, no :)))

přijde mi, že když tady hodnotím Kačku jak hodnotím, tím tě asi dost štvu, že jo, chceš mě za mé názory nějak pranýřovat ze své pozice moderátora nebo co?

862
Jezinka
Reagovat

853 Anjo, já ho nechválím, ale mezi slepými jednooký králem. Z toho vzorku chlapů se mi jeví jeko nejlepší. Doufám, že po světě běhají týpci, kteří by Honzu strčili do kapsy. V HTM ale nikoho takového nevidím.
U Milánka musím souhlasit s Evou, že působí jako někdo, kdo nedotahuje věci do konce a při potížích hází zpátečku.
Adámek je kluk absolutně bez sex-appealu. I ty jeho setkání s Evou vyvolávají dojem sedánek s kámoškou než rande. Nikdo jiný nedrbe ostatní účastníky tak jako oni. Buď je to dlouhodbý vliv dívčího kolektivu na peďáku nebo možná jiné orientace:-).

863
RadstaR
Reagovat

anja (861): Proc se mi snazis podsouvat nejaky svoje domenky ? Mas pocit, ze bych te za neco pranyroval, ze bych zneuzil svoje moderatorsky prava ? Neudelal jsem to ani jednou a, ze ty bys to udelala … tak sorry, ale takovej ja nejsem.

864
anja
Reagovat

RadstaR, proč do toho tahám Kačku? kristepane tak proč ty se ježíš jak dikobraz, když něco ceknu proti ní a jejím oblíbencům? já fakt nejsem osobně ovlivněná nikým z této RS :))

a fakt už toho pojďme nechat, mně je jasné, že radikálních odpůrců Honzy je tady tak 90 procent nebo kldině i víc, takže se mi nediv, že jsem celá happy, že se najde někdo, kdo se mnou sdílí aspoň trochu můj názor :))

peace please :)

865
Ela
Reagovat

Anja: Já ti závidím!!!! Přesto mám pořád raději Prahu než Chomutov, nějak si tu nemohu zvyknout… Plakala ovečka kap, kap kap:-( E.

866
RadstaR
Reagovat

anja (864): Ja ti tvoje stesti neberu. Protiklady musi byt, jinak tu bude za chvilku diskuze jak na Dame. Nicmene mam z tvych prispevku pocit, ze cokoliv napises, tak musi byt zakonite pravda a ze si pani „dokonala“ a my ostatni jsme ….. (at si kazdej dosadi).

Hadat se rozhodne nehodlam, jen me prijdou tvoje nektere vypady zbytecne. Takze z moji strany vse.

867
anja
Reagovat

RadstaR, hehe už se fakt směju naplno – hezké intermezzo radstar versus anja :))

já taky nejsem TAKOVÁÁÁÁÁ!!!! ba a dokonce ani pánvičkou bych chlapovi nevyhrožovala :o)

868
anja
Reagovat

862 Jezinka, Adam – kluk bez sex appelu, ano, od tech slov ta tvoje charakteristika na Adama dokonale sedí celá:))

869
anja
Reagovat

RadstaR, já se nepovažuju za dokonalou ani zdaleka, asi tím jak skládám slova k sobě to tak může vyznít, no, ale s tím nic nenaděláme, že

870
Jezinka
Reagovat

No vidíš a tuším že zrovna Katka tu psala, že se jí Adam líbí, přitom já bych o něj ani kolo neopřela. Vkus je tak různý, že i Rainmen může mít fanynky:-).
To se mi na Panáčkovi vždycky líbilo, že ač mají lidi jiný názor, můžou ho říct a nikdo jim nespílá do de.bilů a neposílá kamsi (teda až na výjimky).

871
Jane II
Reagovat

Adam a třeba Jan jsou pro mě opravdu silně odpudiví. A není to jenom tím, že jsou tlustí a že Adamovi se pod bradou kymácí vole. Byli by pro mě odpudiví i hubení. To jak mluví, co mluví, jak se tváří. Jeden namistrovanej a druhej bez názoru, ani jeden zrovna inteligentní…

872
RAINMAN
Reagovat

„Přesto mám pořád raději Prahu než Chomutov, nějak si tu nemohu zvyknout.“

Na Chomutovu mám nejradši Lipskou ulici… :-D

873
Jane II
Reagovat

Ad „falešnost“:
To je snad nějaké zaklínadlo reality show a diskuzí o RS či co. Já jsem se v běžným životě nesetkala tak často se slovem falešný jako v RS. Možná to souvisí s tím, co tam chodí za lidi a že nemají moc bohatý slovník. Nebo že neví, co říct, tak řeknou: falešný. Dospěla jsem k názoru, že pro účastníky RS a některé diskutéry je falešný ten, který:
– má blbý účes
– neumí dávat najevo city
– dává city najevo jinak než někdo jiný
– myje si jinak ruce,
– líbí se mu jiný typ žen/mužů
– není hned se všemi kamarád
– je hned se všemi kamarád
– příliš o sobě mluví
– vůbec o sobě nemluví
– hraje podle pravidel hry, do které se přihlásil (v tomto případě nevyhlásí v prvním kole vítězku, ale, považte, vezme si s sebou dvě poslední dokonce k moři)
– je taktní
– není taktní
– změní v průběhu soutěže na něco/někoho názor (ono je to přirozený, že na sebe lidi mění názory, když se poznávají, ale v RS normální věc rovná se falešný)
– a tak dál… :)))

874
anja
Reagovat

Adam se mi zpočátku celkem zamlouvat a tím, že studuje speciální pedagogiku, u mě i bodoval, ovšem po fyzické stránce se mi nelíbil nikdy, za pár let bude fyzicky stejně odpudivý jako Jan

ráno jsem si pustila z archivu Jojky pilota na Farmář hledá ženu, představuje se tam deset chlapů farmářů a až na dva z nich, což jsou totál tragédi, vypadají všichni celkme jedle :) dokonce asi tři nebo čtyři jsou tam takoví, že mé estetické oko nad nima téměř zajásalo

dokonce je navlíkli všechny do džínů a kostkatých košil a s těma kovbojskýma kloboukama jim to fakt sekne na těch koníkách :)

875
anja
Reagovat

873 Jane – to by mohl někdo z moderátorů (třeba RadstaR .-p ) tady nějak zarámovat to tvoje vyjádření :))) anebo olemovat zlatou mašličkou, hehe

a propó – ganc eklhaft falešný mi přišel ten od Evky co si dotáhl z hotelu hotelové papuče domů jako suvenýr, tohle se mi z duše hnusí, když si někdo totok dovolí, takže s takovým člověkem fakt ani na kafe, sorry

876
Andulka
Reagovat

Tak já nevim, dívala jsem se na tu upoutávku na příští díl HMT a podle toho, co tam říkala Nikča, tak ten Honza si ho pod tou vodou přímo asi hon*l, ne…? Když říkala, že si dělal dobře… neřekla, že mu jenom stál…:-))

877
Jane II
Reagovat

anja: Někdo tu psal, že ve Špačkově knize se píše, že se hotelový papuče z hotelů nosit podle etikety smí. Ono je docela dobře možný, že když tam někdo přišel v papučích k tomu stolu, tak to Špaček zmínil, a Eva u toho zrovna nebyla nebo to přeslechla. Ale protože od Tomáše hned vypadla, tak se to nedozvíme.

878
RadstaR
Reagovat

Pro me je falesnej ten, kdo se …
Chova jinak nez ve skutecnosti …
Hraje na nekolik stran …
Neni schopnej rict cloveku pravdu.

Samozrejme tech kriterii je vic, ale tyhle jsou takovy ty zasadni. Takze bohuzel body co napsala Jane II me prijdou uplne mimo, promin.

879
Lea
Reagovat

JaneII,ta kritéria falešnosti jak jsi vypsala,tak to mně vůbec nesedí. Jsou to sice věci často diskutované, ale nálepku falešnosti tam nevidím.

880
Jane II
Reagovat

RadstaR: Mně se nemusíš omlouvat, já smysl pro humor mám. ;))

Chová se jinak než ve skutečnosti?
Co to přesně znamená? Všichni se v rozličných situacích chováme jinak. A i s různými lidmi se chováme jinak. I ty. Tak co z toho je více skutečné a co méně? Navíc se jinak chováme s lidmi, které skoro neznáme, než s těmi, co jsou nám blízcí. Pak se lehce stane, že někdo je pro někoho například zakřiknutej a pak ho vidíš jinde a jsi překvapenej, jak je společenskej a zábavnej… Pro jednoho je to pochopitelný, pro druhýho je falešnej, ale poměrně nespravedlivě. Všechno je to přiitom skutečný, všechny naše role a způsoby chování z nás dělají určitou osobnost. Můžou být sympatický nebo nesympatický, ale napsat chová se jinak než ve skutečnosti je dobrej blábol. Sorry.

Hraje na několik stran…
V reality show,, kde se vybírá z různých lidí, je snad jasný, že to hraju se všemi, abych je líp poznal. Hlavně je to hra. Ty třeba ukazuješ ostatním karty při hře prší (nebo jiný) , abys nebyl falešnej?

Není schopnej říct člověku pravdu…
To ještě neznamená, že je někdo falešnej jak pětník. Třeba to neumí. Neví jak na to. Hledá vhodnou příležitost. Nechce ublížit. Plácá se ve vlastních pocitech. Sám neví, kde je vlastně pravda…

Takže sorry, ale co jsi napsal mi přijde úplně mimo a ještě nemáš smysl pro humor. :)))

Já už jsem několikrát psala, že Honza mi sympatický není, ale to věčný zaklínaní se falešností a zdaleka nejen v jeho případě, je směšný. Moje body výše z tohoto pohledu platí.

881
Jane II
Reagovat

Lea:
To byl vtip. Jen jsem popsala, na základě čeho jsou někteří účastníci a někteří diskutující schopní někoho označit za falešného. :-)

882
RadstaR
Reagovat

Jane II: Neboj, smysl pro humor mam ;)
A k ty falesnosti … aby pro me byl clovek falesnej, tak samozrejme musi splnovat kombinaci nekolika bodu a je me jedno jestli jde o nekoho z „rs“ nebo v realnem zivote.

EDIT: Nejak jsem mel pocit, ze s tim svym prispevkem si tak nejak myslela i me :) a ano .. potrefena husa asi fakt kejha :D

887
RadstaR
Reagovat

Ceskynarod: Nez tady spamovat po jednom prispevku, proc to nehodis vsechno do jednoho ?
Jinak stacilo sem hodit jen adresu
ftp://ftp.iprima.cz/programy_aktualni_prima/2010_foto/
a kazdej si tam fotky muze najit sam.

888
Ceskynarod
Reagovat

Bo jsem nevěděl, jestli to projde. Se nečil hned

889
RadstaR
Reagovat

Ceskynarod: kdybych se cilil, tak uz ses ve spamu. Jen upozornuju.

890
anja
Reagovat

877 Jane II počki, z hotelů si vezmu domů jako suvenýr mýdélko, šampónek, když je nespořebuju přímo v hotelu anebo zápalky třeba, nebo čokolády a bonbónky co hážou pokojské na postel, ale papuče, župany, ručníky, sklo a další věci trvalejší hodnoty bych nechala v tom hotelu :)

nebo špačkova etiketa papuče zarhnuje mezi ty drobnosti? fakt jsem teď mimo

891
Jane II
Reagovat

RadstaR: Myslela jsem to obecně. :-) To se netýká jenom téhle RS. Tuhle jsem viděla Prostřeno a tam nějaký mladík říkal o jiné soutěžící: „Já nevím, nějak mi nesedí, je taková… falešná.“ Viděli se jeden večer u jídla. To dobře vystihuje absurditu „falešnosti“, tak jak se, pro mě nepochopitelně – často používá.
Já abych o němk řekla, že je falešnej, musela bych ho opravdu hodně dobře znát a znát motivy, který ho k určitýmu chování vedou. Pokud mi někdo nesedí, tak je mi nesympatickej.

892
Jane II
Reagovat

anja (890): Já to nevím na sto procent, páč jsem jeho knihu nečetla a nevlastním ji, ale vím, že to tu někdo zmiňoval, když papuče přišly na přetřes. Že to přímo v jeho Etiketě je napsaný, že hotelový papuče si můžeš vzít domů. Bývají papundeklový a druhýmu by je ochozený stejně dát nemohli.
Takže jestli jo, Tomáš se proti ničemu neprovinil a ještě je ekologickej, páč je donosí do roztrhání. :))

893
anja
Reagovat

„Pro me je falesnej ten, kdo se chova jinak nez ve skutecnosti …“

RadstaR, teď se ti podařila perla, víš to? :)) kde bychom se měli chovat jinde než ve skutečnosti? v nějakém scifi nebo ve středověku nebo ve snu nebo kde? :))

a že se někdo chová onak a pak jinak právě ve hře, o to tady přece jde, třeba je to od něj záměr, je to přece hra, anebo jen tápe nevědomky, a i tak je to hra!

takže pojem, že je někdo „falešný“ se v reality show úplně míjí účinkem a degraduje spíš toho, kdo takovou kravinu pronese než toho, kdo je za „falešného“ označený

894
anja
Reagovat

Jane II s papundeklovýma jsem se ještě nesetkala, jen s takovýma šitýma z froté jak jsou župany a ty se v hotelu vyperou se županama a ručníkama, takže je nechávám ležet když odcházím, no ale pakliže etiketa říká, že papuče jako suvenýr jo, v tom případě se omlouvám tamtomu Tomáškovi, že jsem ho označila za zloděje skoro :))

nicméně to nic nemění na mém názoru na lidi co si berou z hotelů a hospod „suvenýry“, právě tyhle bych totiž já označila za ty „falešné“

895
koc
Reagovat

Marně se snažím najít toko kdo to tu dneksa tak rozjel .. ale nemohu se dočíst počátku .. v každém případě tu dneska nemám slovní průjem já , ale úplně jiní ;-) uff :)

896
koc
Reagovat

883 – Podle fotky má Eva v příbuzenstvu Earla :D

897
Veronika
Reagovat

Anjo, papuče v hotelech jsou na jedno použití. Když je nerozbalíš, tak tam možná zůstanou pro příštího hosta, podobně jako nerozbalená mydélka, ale vytažené z obalu se musí vyhodit. Vyprat jako ručník se nedají, protože pod tím froté mívají právě tu papundeklovou podrážku, rozpadlo by se to. Vždyť by se v nich jinak nedalo chodit. Ostatně to se moc nedá ani tak.
Co o tom píše nebo nepíše Špaček, to fakt netuším, ale mě osobně odvezení papučí nepohoršuje. Maximálně to může někomu připadat lehce „sockovské“.

898
anja
Reagovat

876 Andulka, právě na to bych si raději počkala do čtvrtka, protože pokud si ho skutečně honil, v tom případě se těším na ten záběr kamery, protože konečně si budu moci zkazit iluze o Honzovi, protože každý chlap u toho vypadá směšně :)

jinak bych teda nesázela na to co Nikol řekla, Nikol toho totiž moc kvalitního neříká, aspoň jsem si za celou RS ničeho extra nevšimla, povětšinou celkem tupě kouká a hledá očima ke komu by se přidala

imho se Honzovi docela obyčejně postavil, v plavkách si ho rovnal, no třeba trochu dýl než by bylo vhodné :) a tupá Nikol z toho udělala dráma

899
Motýlek
Reagovat

Čtu tady prapodivné teorie o falešnosti, ale já v tom nic až tak složitého nevidím… Faleš je pro mě tam, kde někdo něco jiného říká a něco jiného si myslí – to chtěl asi RadstaR říct… To že Anja chce každý takovýto nepřesný příspěvek shodil a člověka ponížit to je už pro ni příznačné…:-(
Já třeba nemám problém tuto falešnost u lidí celkem rychle rozpoznat.., co chce jen určitý cvik v jednání s lidma…..

900
Lea
Reagovat

Papuče jsou jen v luxusních hotelích a většinou s vyšitým logem hotelu či řetězce pod který hotel patří a jsou v ceně ubytování. Jsou jednorázové a host si s nima může dělat cokoli. Jsou ale určené pro pokoj,rozhodně není vhodné nosit je po hotelu. Třeba Evu naštvalo,že ji taky nenapadlo si je odvézt :D

901
anja
Reagovat

Veroniko, my jsme nikdy papundeklovou podrážku neměli, my jsme měli podrážku jakože takovou molitanovou a papuče zabalené nebyly, byly čistě vyprané a ležely s županama a ručníkama, pokojská je běžně během pobytu měnila, takže je to asi o tom jak to v kerém hotelu funguje

každopádně už to pobírám :)

902
Lea
Reagovat

Papuče v záméckém hotelu měli klasickou podražku a byl to model pantofle, nárt byl vínový samet s vyšitým logem hotelu.
To co popisuje anja jsou tapiny,ty se dají vyprat a používat opakovaně. Nejsou to ani papuče,berou se jako ,,obuv“ do koupelny.

903
RadstaR
Reagovat

Motýlek (899): Tak nejak sem to myslel (bohuzel blbe definoval), ale i tak se bojim, ze i kdybych tu napsal roman a vysvetlil vsechno do puntiku, tak stejne by si v tom nekdo nasel jen to, co se mu hodi. Samozrejme s tim, ze by me to otriskal o hlavu :)
Ale nevadi. Svoje jsem rekl, co si z toho kdo vezme je jeho vec. :)

904
Veronika
Reagovat

No zkrátka měl asi něco takového, ne?

To se vážně vyprat nedá. Dole to mívá obyčejně nějakou tenkou gumovou, nebo spíše plastovou podrážku, nad tím ten papundekl plus tenký kousek nějakého filcu asi, svršek bývá froté. Při pokusu vyprat by se to rozpadlo. To ať si spánembohem každý vezme, kam chce.

905
Veronika
Reagovat

Ve smyslu odveze. Jinak v hotelu jsou určeny hlavně na přezutí po sprchování, štrádovat v nich po chodbách se vážně nehodí, ale to jim asi ten Špaček pověděl.

906
Jane II
Reagovat

RadstaR, Motýlek: Lidi, vy už fakt nikdo nepoznáte ironii? Jsem překvapená, kolik lidí neumí číst ironický text a hned to všechno bere vážně. Tak hlavně že poznáte falešnýho člověka na první pohled a nikdo vás nenapálí. ;)))

907
Ela
Reagovat

872 Já mám na Chomutovu nejraději nádraží, vláček mě vždy spolehlivě odveze domů:-))) Nechtěj vidět, jak řídím, to je o život… E.

908
Ela
Reagovat

Lidi, a teď se přiznejte, kolik hotelových papučí máte doma:-) Já teda ani jedny. Doma chodím zásadně naboso. A když je echt zima, nosím teplý ponožky.

909
Ela
Reagovat

A kdo znáte hit „Koupím ti papuče .ičo“:-)))) Byla jsem líná jít ven se psem a on se mi teď podělal na zahradě:-( Jdu hledat exkrement… E.

910
anja
Reagovat

899 Motýlek „To že Anja chce každý takovýto nepřesný příspěvek shodil a člověka ponížit to je už pro ni příznačné“

Motýlko, mne by ani ve snu nenapadlo tady shazovat a ponižovat RadstaRa, to, že spolu nesouhlasíme a trochu ryjeme jeden do druhého, neznamená, že já ho potřebuju ponižovat. Jeho hláška „Pro me je falesnej ten, kdo se chova jinak nez ve skutecnosti …“ mi přišla jako perlička k pousmání, občas každý takhle zaperlíme, že…. jinak jsem tu už někde dávno psala, že mám RadstaRa za inteligentního a zatím nemám důvod názor na něj měnit

ale myslím, že HSTM má dost hráčů a s nima dost charakterových profilů, že bychom se měli věnovat jim a ne tady rozebírat charaktery nás, toto divadlo komentujících, že :)

895 koc, už víš, kdo to tady rozjel? :)

911
anja
Reagovat

908 Ela, já taky ani jedny, ale odteď se na ty papundeklové zaměřím a vemu je domů psům na hraní :))

no aspoň v něčem byla tahle diskuze pro mě poučná :))

912
Motýlek
Reagovat

Ano, Anjo, ale podalas to poměrně dost výsměšně…, a opět mi to zdlouhavě vysvětluješ, proč se na to radši nevykašleš…:-)
A příspěvek JaneI jsem nekomentovala vůbec. S tím se pachtila zbytečně, na tom není co nechápat, to je slátanina.

913
Motýlek
Reagovat

A papuče doma nosím – na chodbě a v kuchyni, protože tu mám dlažbu, tam kde jsou koberce chodim v ponožkách… A už je mám taky na vyhození rozšmajdané, nové co jsem dostala krásné bílé mám schované, aby se mi nezničily :-DD Čili, až tu bude tak čisto, aby se mohlo jíst i z podlahy, tak si ty nové bílé papučky obuju a budu v nich doma chodit…:-)

914
Motýlek
Reagovat

No dostala – naložila jsem si je pod stromek…. /jenom kdyby to někoho zajímalo/… :-))

915
anja
Reagovat

912, možná víc než tobě jsem se to snažila podat RadstraRovi, ačkoliv i tam je to už asi zbytečné cosi dovysvětlovávat…

916
Motýlek
Reagovat

Anjo – ty musíš hlavně víc myslet….:-) na sebe…. / to je z filmu Světáci/…, no prostě napřed přemýšlej a pak piš, zatím to děláš obráceně…. Ale dost řečí už…, mně tu chybí báseň od Koce… , tak se ptám – bude něco??

917
koc
Reagovat

910 – ještě jsem z toho jelen a daněk .. zničenonic se to objevila smršť příspěvků ve dvou skupinách .. papučové a obecné .. snažím e přijít na počátek všeho a nende to :(

918
Motýlek
Reagovat

:-DDD tak něco přidej do placu – nosíš papuče?

919
koc
Reagovat

916 – chtel sem něco složit na pamětní desku Moniky, ale když sem už nehodlá chodit tak by to byla zbytečná práce :) .. momentálně vytvářím jedno hodnotné dílko pro někoho jiného než jste vy :)

920
koc
Reagovat

918 – před 5 lety sem o ně přišel (únava materiálu po 10 letech byla překvapující) a do hotelů nejezdím, takže šance si nějaké pořídit je skoro nulová ;-) možná písnu Tomášovi

921
Motýlek
Reagovat

Buď, anebo bych ti mohla dát ty moje bílé, protože u nás stejně nikdy nebude tak čisto, abych je vytáhla…:-DD Akorát že by ti asi byly malé…. :-(

A pro koho má být ta monumentální báseň?? :-o Já si říkám, že bych na závěr taky pár slok dala…

922
koc
Reagovat

921 – tak slož něco milého na hrobeček Moniky .. třeba bude mít radost nervoza odešlá jedna :) .. stejně nas tu pozoruje .. tam ze zhora z diskuzního nebíčka ;-)

923
Motýlek
Reagovat

Tak začni, a já pak sloku přidám….:-))) Něco jako – Hynku, Moniko, Viléme, Jarmilo! Vrať se!

924
Neris
Reagovat

prosim prosim, uz zadne „verse“ :/

925
koc
Reagovat

924 – pročpak .. nelibi se ti ? me a nebo všech ?

926
Jane II
Reagovat

912: Ne, ne, já do osobních útoků nejdu. Nebudu ti psát, že píšeš slátaniny. (Ovšem vtipná je poznámka, že na můj příspěvek nebudeš ragovat, protože… Takže jsi na něj zrovna v tu chvíli reagoval/a a nemáš ani páru na to, abys to napsala přímo. ) :)))
Když chce člověk diskutovat, je nutný, aby oba diskutující rozuměli tomu, co ten druhý píše. Tady u nás se to nesešlo, stává se, nemá smysl to dál rozebírat. I když zrovna téma o falešnosti mohlo být zajímavé. Tentokrát bez ironie (aby opět nedošlo k mýlce). Imho je fakt zajímavý sledovat, jak co kdo vnímá, i o tom diskutovat.
Ale tak klidně si dál pište o promočeném spodním prádle, proti gustu nic. (bez ironie)

927
Neris
Reagovat

koc – žádné zdejší veršovánky. sorry. kdyz bude nejhur, tak je i nadale budu preskakovat .-)

928
koc
Reagovat

927 – grrr .. já jim venuju tolik času, abych zdejší čtenáře pobavil a ty je zcela ignoruješ :(

929
koc
Reagovat

On vlatně pořad Prostřeno začal už při první serii HST. Jak u Gabči doma hostila mamča :)

930
koc
Reagovat

Omlouvám se za me příspěvky, ale ja ty emoce ze sebe musím dostat.
Hodně mě zarážel (i když pominu, že vím jak to nakonec dopadne) fakt, jak všici od Gabiny vnucovali tatínkum, musíš se přestěhovat k ní, nebude Ti to vadit, není to daleko, musíte poznat mé rodiče budete zde s nima bydlet – až mi šel mraz přes zada – brrrrr .. a nakonec to dpadlo úplně jinak, není s rodičema, není na moravě

931
jitushka
Reagovat

Jane II: Abys v tom nebyla sama, tvůj výčet znaků falešnosti mě shodil ze židle :) S méně chápavými si hlavu nelámej.

932
Motýlek
Reagovat

926 mě jiné slovo nenapadlo.., elaborát nebo slepenec slov, to je celkem jedno jak to nazveš, ale nemělo to žádnou souvislost s ostatními příspěvky…. Lidi, kteří nazvali Honzu že je falešný, tak si to jednoduše mysleli…, o jiných v této sérii si to nemysleli… Já si to o něm myslím taky, protože říká něco, co si vůbec nemyslí a navíc to ještě říká nepřirozeným hlassem – takové deklamování .- „Nikolo, jsi krásná holka, je mi s tebou fajn, chci ti nabídnout aby ses přestěhovala ke mně…..ble ble ble….“ všechno ve stejné tónine, neodchýlil se ani o fous… S Petrou mluvil naprosto stejně, stejný tón,…stejné grimasy ve tváři – „Petro, jsi báječná ženská, je mi s tebou fajn….blebleble….“

933
Jezinka
Reagovat

Mně se výčet falešnosti taky moc líbil. Vladko z VV 1 by zajásal.
Koc, klidně nějakou veršovánku přihoď. Připomínají mi jedno oblíbené leporelo z dětství. Jmenovalo se to Rýmovačky naší Kačky a byla to těžká poezie: stůl, stolek, stoleček – sud, soudek, soudeček:-).

934
Motýlek
Reagovat

Jo a předtím stejně mluvil i s Blankou, s Míšou, s Katkou /nevím všechna jména/….. „Bláňo, je mi s tebou fajn…. blebleble…“ Pro mě něco nestravitelného…. odporný chlap…:-(

935
koc
Reagovat

933 – nejlehci je ta poezie co se ani nerymuje .. to je ta vyšší poezie pro fajnovky .. tam jde zase o naznačení pocitu .. ja zde pocity nenaznacuju .. ja zde kopiruju skoro realitu RS

936
Jezinka
Reagovat

Motýlku,
možná je to jen špatný herec. Ty rozhovory se opakují na kameru několikrát, autentického nebude skoro nic. Proto ten stejný tón a šroubovaná mluva. Já si taky myslím, že Petra je fajn ženská, Nikola krásná holka atd. a nepřipadám si jako falešnice falešná.

937
anja
Reagovat

932 Mootýlka :)))

„říká něco, co si vůbec nemyslí“ šmarjá Motýlko jak ty můžeš vědět co si Honza myslí? ti spadl fén do vany?

Po čem ženy touží s M. Gibsonem, jó to byla fajn komedie :)))

pokračuj…. :)))

938
Motýlek
Reagovat

To není a ani nebyl žádný osobní útok…, ani mě to neshodilo ze židle…. Někteří píšou jak se nasmáli., já bych se taky ráda zasmála, ale nebylo čemu….

939
Jezinka
Reagovat

935 – ukaž, stačí kousek:-)

940
Motýlek
Reagovat

Ale já to beru – ať říká všem ženským na celém světě jak je mu s nima fajn, a jak se můžou k němu nastěhovat, může říkat i větší kraviny, já jen říkám, že si já osobně myslím, že kecá ….

941
koc
Reagovat

939 – sve nitro si schovávám pro vyvolenou .. pokud taková na světě je .. mé nitro by za prvé nikoho nezajímalo a za druhé by to mohlo zdejší ženy porazit a uvést do komatu :)

942
anja
Reagovat

930 koc, zvlášť úderné mi to přišlo na Miloše, taková výměna Wroclawi za Brušperk, to by byla skutečná výhra :))

943
Motýlek
Reagovat

I ostatní postavičky jsou tam víceméně za blázny – musí poslouchat režii, každý se tam plácá jak umí a neumí…., ale nikdo mi není tak protivný jak Honza… Je to jenom o vnímání a o pocitech… Každý tu píšeme svoje názory, já na nikoho neútočím…

944
Motýlek
Reagovat

Po čem ženy touží se mi až tak extra nelíbilo…

945
Jezinka
Reagovat

Koc, možná by ses divil. Mně by určitě zajímalo, co mají chlapi v nitru, zvlášť když srdíčko mají anatomicky úplně jinde, než jsem si dosud myslela:-).

946
Motýlek
Reagovat

Osobní útok už je věta – „ti upadl fén do vany?“

947
koc
Reagovat

942 – me osoben by to odradilo od dalsich namluv :(
945 – to verim, že by te to zajimalo , ale me nitro bude patrit uz jen te jedne

948
anja
Reagovat

946 – to máš za to ponižování RadstaRa :-p

949
Motýlek
Reagovat

No dobře, tak jsme si fifty fifty….. :-)

950
Jezinka
Reagovat