Panáček v reality show

Hledá se táta a máma 3: Ach, ta láska! (7.díl)

28. Říjen 2010 | napsal(a): | reality show: Hledá se táta a máma

[singlepic id=991 w=420]

Maminka Kačka ze druhé řady HSTM připravuje sraz příznivců této reality show, sdružujících se kolem Panáčka v reality. Ať už jen jako čtenáři či aktivně diskutující. Máte zájem se účastnit? Přečtěte si o srazu více informací v samostatném článku.

Hlavní aktéři RS Hledá se táta a máma Bára, Michal i Petr odjeli se svými protějšky na první dovolenou. Tatínek Michal má před sebou poslední den dovolené, Petr s Bárou ještě celé dva dny. Oba pojali společné chvíle jako zatěžkávací zkoušku. Zalíbí se pánům středověká disciplína, kterou jim připravila Bára? Co předvedou Petrovy ctitelky na atletickém stadionu? A proč skončí Michalova nápadnice v nemocnici?

Tatínek Petr vybere pro dovolenou romantický hotel v Písku. Odpustí mu maminky, že se nechal příliš unést nepřítomností své favoritky Andrey?
Petr si pro své milé připraví zkoušku na atletickém oválu. Pochlubí se svými medailemi a hned potom představí několik disciplín – běh přes překážky, skok do výšky anebo skok do dálky. Která maminka zvítězí, a získá tak masáž od svého vyvoleného?

Po náročném dni dorazí i dlouho očekávaná Andrea. Nadšený Petr na vše zapomene a vyrazí si s ní na romantické posezení. Čím opravdu naštve a zklame ostatní maminky? „To, co předvedl, může udělat jen bezpáteřní krysa,“ tvrdí rozčílená Jana.
Milovnice středověku Bára se rozhodla dovolenou trávit na zřícenině hradu, naprosto bez výdobytků civilizace. Své kamarádky a kamarády v dobových kostýmech navíc pověří, aby dali jejím nápadníkům pořádně zabrat. Dokážou tito novodobí rytíři v případě potřeby ochránit dámu svého srdce?
Bára se rozhodne své nápadníky nechat naverbovat, poslat na středověký vojenský výcvik a připravit pro ně skutečný boj. Kdo získá hradní paní pro večer o samotě?

Jihočeská výprava tatínka Michala končí cyklistickým výletem. Ten přinese nečekané komplikace. Proč se hned zpočátku s Michalem pohádá Irena a jaké to bude mít důsledky pro jejich vztah?
Maminky se na nabídku jízdy na kole nebudou tvářit zrovna dvakrát nadšeně, nicméně na kolo vyrazí i přes varování, že jízda může být nebezpečná. Dokonce odmítnou nabízené helmy. Jakou nečekanou tragédií dopadne celá dovolená? Která maminka bude odvezena záchrannou službou? A jak na to bude reagovat Michal
a ostatní maminky?

SPOLEČNÁ DOVOLENÁ POKRAČUJE

MICHAL DVOŘÁČEK

Na jihu Čech se dovolená pomalu chýlí ke konci. Michal nechává maminkám prostor, aby den proběhl podle jejich gusta. Je to opravdu tak? Následující děj tomu vůbec neodpovídá. Tatínek zjišťuje, jak se jeho protějšky těší na dnešek. Ty však neví, na co se mají těšit. Kdyby to bylo podle jejich představ, tak by to snad byly právě ony, kdo by byl v obrazu. Michal jim oznámí, že se pojede na kolech. Jsou to jejich představy? Ireny Gao určitě ne, má problémy s rovnováhou, kolo vynechá. Michalovi nevadí, když půjde pěšky. Prý ji ukáže styčný bod a může vyrazit. Zmíněný styčný bod však Michal před Gao úzkostlivě tají. Ví vůbec on sám, kam vlastně pojedou. Zatím to tak nevypadá.
Maminka Renáta soucitným hláskem brání Míšovu cyklovášeň. Drtivá většina podle ní na kolo usedne. Dobrovolně? Bojí se Michalova hněvu? Chtějí se zalíbit a získat plusové body? Těžko říci, kdo nechce, nemusí, to zde znělo zcela zřetelně.
On má kolo vlastní, na hlavě helmu a maminky fasují erár. Helmy pro ně nejsou. Zřejmě to nikoho nenapadlo, zřejmě není ve štábu žádný cyklista. Máš moc hezké kolo, chválí Šárka. Jak to poznala? Přece je stará kolařka, co jezdí bez helmy, to sama později přiznává. Irena zatím na pěší túru nevyrazila, i když jí Michal radil vyrazit už před dvěma hodinami. Neví totiž, kam se má vydat, kde má čekat. V cíli má být další program, ale ona netuší, kde se cíl nachází. Kam ji tedy nasměruje Michal? Dopředu! Je snad rak, aby chodila pozadu? Není, proto dál pátrá, kde to,,dopředu“ končí. Michal jí to nyní říkat nebude, neví, kam jedou. Zřejmě po chvíli, to může divák jen odhadovat, se Irena dovídá, že oni jedou na kole (to je novinka!), jak se tam dopraví ona, je mu úplně jedno. Jestli tam pojede, tak oni jedou do Krásna. Konečně jasná odpověď, cíl už zná Michal i Irena.

[singlepic id=998 w=420]

Jeden problém s neodbytnou maminkou vyřešil, hned je tu další. Maminky nemají helmy. Podle něj je to nebezpečné, nikoho jet bez helmy nenutí, musí se rozhodnout samy. On by bez ní nejel ani pro rohlíky. Žádné námitky, peloton může vyrazit. Michal zpraží aktivitou překypující Šárku, že to není žádný Závod míru. To sice není, přesto Šárka nasadila vražedné tempo a daří se jí únik. Jede v čele, statečně šlape do kopce, asi si chce vylepšit reputaci po minulé disciplinárce kvůli jejímu pádlování – nepádlování. Druhá jede Jindřiška, za ní Michal. Tereza, Míša i Renáta to vzdaly dřív, než pořádně vyjely. Tlačí kolo a šlapou vedle něho, co jim dech stačí. Renáta je naštvaná sama na sebe. Je sralbotka, ale hned se omlouvá špatnou plící a astmatem. Přidala bych nadváhu a hlavně špatnou fyzičku. Ale rozhodla se dobrovolně, může vinit jen sama sebe. Netrvá to dlouho a odpadlice naloží doprovodné vozidlo, které je má dopravit do cíle trasy. Možná někde po cestě naloží i po svých šlapající Irenu. Šárce se únik nezdařil, Jindra i Michal ji předjeli a je jim zcela jedno, co se za nimi děje. Ta síly přecenila a končí tvrdým dopadem na asfalt. Jak a kdy ji maminky našly, to se divák může jen domnívat, vidíme už záchranáře v akci, polibek Terezy a závodnice mizí v sanitce. Renáta má problém s chováním Terezy. Chtěla Šárku těšit, povzbudit, ve všem ji Terka předběhla. Po odjezdu sanitky se Tereza směje a má chuť si zahulit.

[singlepic id=999 w=420]

Střih a řítí se na místo nehody Michal. Tereza jako správná herečka vytasí silnou zbraň, ženské slzy. Během okamžiku se hroutí, stihne u toho kouřit a rozehrává etudu na téma – Já chci za níííííí!!!!
Podle ostatních přehrává, nevěří jí její výstup. Tipují, že to hraje na Michala. Hraje na jeho city a je v tom dobrá. Ale málo přesvědčivá. Takže, zase taková skvělá herečka nebude. Do nemocnice za Šárkou se nepojede, vrátí se do penzionu a nejdříve do nemocnice zavolají. Do středu dění vstupuje Irena. Pěšky? Vozem? Divák netuší. To je jedno, výčitkami nešetří. Vadí jí absence helem. Ale Michal je varoval, chtěly se předvádět, jely dobrovolně. Těm ,,chodícím“ cyklistkám by byla helma k ničemu, Šárka sama tvrdila, že dříve bez ní běžně jezdila.
Situace je vážná, ne však tragická, ale Michal se rozhoduje pobyt ukončit, a to rovnou vyřazováním. On to nevidí jako vyřazování, ale jako pozvání k němu na návštěvu. Jediná, kterou nepozve je Irena. Víc to nechce komentovat. Ta to uvítá, nestát se to, sama soutěž opustí. Michal maminky přesvědčuje, že je varoval, rizika jízdy bez helmy znaly, mohly kdykoli nastoupit do auta, nemají si nic vyčítat.
Irena ho už nechce akceptovat ani jako kamaráda. Obviní ho z vyčůranosti. Vyčítá mu, že to jak reagoval na její rozhodnutí na kole nejet, odradilo ostatní od podobného kroku a zbytečně riskovaly. Opět stejná řeč. Bylo to jejich rozhodnutí, nikdo je nenutil. Zbytek maminek sedí mlčky, Tereza se snaží vymáčknout nějakou tu slzu, žádná nic nenamítá, neprotestují, nehájí sebe ani Michala.

[singlepic id=1000 w=420]

Před návratem navštíví Michal Šárku v nemocnici. Je potlučená, nic vážného to není (to tvrdí Michal), má otřes mozku, je na JIPce. Dali jí osobní věci, popřáli brzké uzdravení. Michal měl v plánu ji vyřadit, ale v nastalé situaci k tomu nesebral odvahu, prý ji nechtěl rozrušovat a zatěžovat. Jak ohleduplné! Nechá si to na chvíle, až ji opět uvidí. Uvidí ji ještě? Z upoutávky na příští díl víme, že on se s ní vidět nechce, nepozval ji, končí. Trošku to připomíná vyřazení Ilony. Taky takové já nic, to ty to nechápeš, snad jsem to jasně řekl. Ale to předbíhám. Jak to bude a nebude, to opravdu až v osmé části RS HSTM.

BARBORA TRÁVNÍČKOVÁ

Nic netušící nápadníci spí ve spacácích Husky, když v tom vtrhnou na scénu verbíři a jejich ostrý budíček. Naverbovat tatínky nechala hradní paní Bára, asi z obavy, zda ve stavu v jakém jsou, by ji dokázali ochránit. Chce to tvrdý výcvik. Řev, bubny, rozespalí tatínci stojící v řadě ,,jak když pes chčije“ nastupují k rannímu rozkazu. Po celou dobu je pozoruje ukrytá za svým stanem škodolibě se smějící Bára. Hlad nemají, ale budou mít. A pokud chtějí jíst, musí cvičit. Kdo necvičí, nežere! Bára nastoupené jednotce oznámí plán dne a jídlo dostanou jen za splnění soutěžních disciplín. Předává velení verbířům, Milan vyfasuje hákovnici a ostatní halapartny. Pochodem vchod, výcvik začíná.

[singlepic id=1005 w=420]

Bára má hned od rána blažený úsměv. Pánové se nenaštvali a snad je to i baví. Měli by cvičit rychle, má hlad.,,Netlemit, cvičit!“velí verbíř. Snídaně není, zatím jen malý předkrm. Snad nejvíc se raduje hladová Bára.
První disciplína – střelba kuší. První rány se ujímá Bára, hradní paní. Michalovi její postoj i výkon imponuje, jen zapomíná, že toto je kus jejího života a kuš, na rozdíl od nich, nedrží v ruce poprvé. Odpovídá tomu i zásah do středu terče. Vítězí Marek.
Další disciplína je hod kopím na terč. Hází opět Bára. Pánové chválí, Jarda si myslí, že kopí nepatří do rukou žen. Vítězí Zdeněk. Bára je i nadále nadšená, že to neberou jako opruz, ale snad se i baví a užívají si to. Možná užívají, možná jen konečně pochopili, co ona chce vidět a slyšet.
Poslední disciplínou je dobývání hradu. V drátěné košili, s kopím v ruce a pokřikem Na ně! Na ně! běhají z kopce, do kopce, to vše pod dohledem přísné časomíry. Vítězem je opět Zdeněk. Čas 57 s.
Nový nástup. Vítězové disciplín se utkají mezi sebou. Boj je jakoby přetlačovaná. Jeden nesmí opustit vytýčený bod, druhý bojovník stojí pouze na jedné noze. Jaká bude odměna, to se vítěz doví až večer. Vítězem dne je Zdeněk Erhart.

[singlepic id=1001 w=420]

Šenkýřka i dnes přináší večeři. Ryby, chléb a zajíc. Toho přebírá Bára, tato ,,mrtvola“ jí na rozdíl od slepic asi nevadí, tu klidně podrží. Do přípravy večeře se zapojí všichni, konkurenční boj vrcholí. Konečně víme, co je ta záhadná odměna. Večeře s Bárou. Nic originálního. Milan, vítěz z předchozího dne, chce výhru se Zdendou vyměnit za mobilní telefon. Milane, ty ses ztrapňoval minule, nechej prostor i jiným, byla by to už nuda. Marcel navrhne, dát ji malou porci, aby jim večeře netrvala moc dlouho. Ale Bára ví, že bude naopak dlouhá, budou stolovat, hodovat. Divák už ví, co Bára ráda poslouchá a případné sladké řeči Zdeňka si chce patřičně vychutnat.
Dnešní díl byl na dění u Báry velmi skoupý, snad to příště napraví.
PETR MACHALA

V Písku začínáme den snídaní. Parádně se nacpeme, čeká nás perný den. Petr je zklamaný, že uprostřed romantiky nemůže dámy nahnat na rozcvičku, stejně jako to udělal při prvním setkání. Ale nebyl by to Petr, aby si i zde neporadil. Má pro maminky překvapení, sportovní klání a na jeho konci, je čeká další, v podobě výhry. Klání, neklání, Jana jde rovnou ,,klejt“. A také ví, že Petr umí vše, na co sáhne. Všude byl, vše vyzkoušel, na vše je odborník.
Maminky čeká sportovní den na atletickém stadionu, pod vedením trenéra a bývalého sportovce Petra Machaly. Podle všeho univerzální sportovec míní, že maminkám pár disciplín neuškodí. Kdyby trénovaly více, mohly by získat také takovou hezkou medaili, jakou má Péťa. Ten ji má na důkaz své dokonalosti hrdě na krku. Dcera Nikola, význam její účasti mi uniká, a Pavla, která má problémy se zády, budou dělat rozhodčí. Hlavní cena – masáž od Petra.
Šárka má jednu za sebou, to bylo ale vše, čeho díky svým zbraním dosáhla. Ráno se vedle Petra neprobudila, jak o tom snila v minulém díle. Petr usínal sám a určitě se těšil na sny o návratu favoritky Andrey. Šárka dnes bude usilovat o repete, Petr zase doufá, že vyhraje štíhlá maminka, nechce se při masáži nadřít. Bojovat slibují všechny.
Děvčata ví, že jejich trenér není žádný amatér, viděly medaili a nyní je čeká první úkol, běh přes překážky. Tlesk a START! Styl, nad kterým sportovci žasnou, vidina masáže, možná i budoucí lásky, to vše žene maminky přes překážky. Terezu nejvíc pobavila ,,kopyto“ Šárka.

[singlepic id=1002 w=420]

Víceboj pokračuje skokem do písku. Ne, dámy si neodskočí do centra, naopak, musí svému trenérovi ukázat, jak elegantně hopsají, některé dokonce v zápalu boje i v polobotkách. Starší maminky poráží svými výkony mladší ročníky, co je jim to platné, když pro Terezu je Pavla pořád stará.
Instruktáž k hodu oštěpem je zbytečně přemoudřelá, místo zábavy je zdlouhavé poučování, přitom v této disciplíně není Petr žádný přeborník. Terezu neopouští její vtipná nálada. Na Janu a Evu však nemá. Trapně navrhne, aby Pavla dělala cíl, bude se jí lépe házet. Možná měla být terčem ona, po pár ranách by se jí třeba rozsvítilo a přestala by plácat nesmysly. Jana si představila jako cíl hodu Petra, škoda, tak o krok pokaženým hodem minula chytrolína, trenéra a nápadníka v jednom.
Jitka soutěží co to dá, touží po masáži. Šárka opět neexcelovala, holt nemá na sport vlohy. Na co má asi vlohy? To ví po večeru na pokoji č. 305 zatím jen Petr. Ten se pokouší být za gentlemana. Doskočiště je mokré, chce jim ho vylepšit dekou. Dočká se obdivu a díků? Nedočká! Čeká ho rýpnutí Jany, že jim měl raději pomoci s kočárky, než cpát deku. Petr: ,,Děkuji za informaci, pro příště už to budu vědět.“ Bude nějaké příště?
Skoky do výšky jsou jedna velká katastrofa. Až na výkony Jitky, která se stává celkovou vítězkou. Obdrží medaili a již zmíněnou masáž.

[singlepic id=1003 w=420]

Před tou se cudně svlékla, chudák Petr toho moc neviděl. Ocenil její pevnou pleť. Tu má po mamince, prozradí mu Jitka. Petra masáž baví, vidí v jejich očích čertíky, prozradí, že z jeho strany tam zájem o ni je. Partner jí chybí, kdyby jim to spolu vyšlo, tak podle své předchozí partnerské statistiky, by s ním mohla vydržet až 14 let. Nikde není psáno, že by to muselo být jen těch čtrnáct.

Večer, jaký nikdo nečekal

Čekající Petr, holky nikde, ale objeví se Andrea. Pohotový Petr jí věnuje růži z hotelové výzdoby, dává najevo, jak ji rád zase vidí. Holky prý byly z té situace nervóznější než on. A je tu opět gentleman Petr. Ona se už s taškami natahala dost, odnese je na recepci a zve ji na víno. Ráda přijímá. Zapomíná na ostatní maminky, má oči jen pro Andreu. Stýskalo se mu, holkám se to líbilo, měly víc prostoru, když ona chyběla. A že mu chyběla, to dokazuje žmouláním a hlazením její ruky.

[singlepic id=1004 w=420]

Holky zatím čekají, neví kde tatínek je. Pavla přináší dort a divák zjistí, že Petr má dnes narozeniny. Oslavenec si připíjí s Andreou na její šťastný návrat a jejich krásný vztah. Že není jediná, že zbytek maminek nechává čekat, to zcela pustil z hlavy. Přiznává masáž Šárky i Jitky. Ona ji dostane taky přislíbenou, když po ní tak touží, olejíčků má dostatek. Takové fyzické uvolnění po masáži pomáhá i psychicky. Andrea:,,Myslíš sex?“ Petr:,,Že by?!“ Podle ní má člověk zkusit všechno, aby věděl, do čeho jde, unavená není. On dává zpátečku, myslí si, že bude ráda, když to zalomí a bude dnes odpočívat. To si ona rozhodně nemyslí.
Áááá holky! Petr okamžitě zahájí obranu. Andreu si musel zatáhnout do soukromí, to jinak nešlo. Že ho čekaly? Jejich problém, on se bavil. Omluvy, hlavní důvod je Andrea a její mokré vlasy, což ostatním moc nevoní. Šárka jako jediná okamžitě usedá k jejich stolu. To Pavle se přisednout nechce. Ale jen si sedni. Že si nevšimnul dortu? Hlavně, že nepřehlédl Andreu. Co že to holky přitáhly? Trapas je na světě. Chudáka přepadne taková banda, on toká s favoritkou a má si všimnout dortu? Banda slepic, zazní z řad maminek. ,,Banda slepic dorazila, všechno mi překazila!“komentuje vtipně Jana. Blbě se vyjádřil, co dělat. Chlapi neumí volit slova, brání se Petr.
Minule hladil Šárku, nyní Andreu, jen slepý by to neviděl, míní Jana. Pavla vidí jiný problém. Co když je Andrea zajímavá pro Petra jen díky svému majetku? Hledá sponzorku? Co Petr? Šárka je přitažlivá svým sexapelem, Andrea svou zralostí. Jitka se probouzí ze snů, není to příjemné procitnutí.
Konečně se Pavla vrací s dortem, chladnější blahopřání, vynucená oslava, víc uvidíme v příštím díle.

Související články

Maminka Tereza randí s šesnáctiletým /Blesk.cz
Chlípný táta Petr: Nejdřív masíroval Jitku, pak opíjel a hladil Andreu! / Blesk.cz
Poslední klapka HSTM – favoritky nepřišly /Blesk.cz
– Andrea Peroutová z Hledá se táta a máma: Pravda o mé minulosti! / AHAonline.cz
– Andrea Peroutová z Hledá se táta a máma: Machala je blázen! Říká, že bude konec světa…/ AHAonline.cz

Upoutávka na 8. díl

Ajda

Začalo to kdysi dávno diskusí u Výměny manželek a skončilo... Vlastně neskončilo, jen jsem si z diskuse odskočila i mezi autory.

Hledá se táta a máma

Diskuze k článku

Počet komentářů: 1 109
2
jako sůl
Reagovat

tak dnes to konečně u Petra začne nabírat ty správný obrátky….

3
JUJU
Reagovat

Jenom, aby to nebyla velika bublina, a pak zase zjistime, ze se behem dilu nic nedelo jako minule.

4
anja
Reagovat

mne fascinuje, jak prima vytypla v Petrovi a Michalovi úplně odlišné postavy – Michal naprosto bezpohlavní jedinec a proti němu testosteron Petr ……..samozřejmě, že ke každému dohodila i totožné typy mamin :) …….neuvěřitelné 8-)

5
jako sůl
Reagovat

(4) no spíš bych řekla, že v tom měla Prima víc štěstí než rozumu….ty dámy reagovaly samy na základě signálů, které k nim ti taťkové vyslali….

6
anja
Reagovat

solnička, která mamina tady psala, že se hlásila k Michalovi a šoupli ji k Petrovi? Tereza benjamínek?…

7
jako sůl
Reagovat

(6)
jo, Tereza

8
kapi
Reagovat

Myslim, ze dnes to bude u petra zajimave- konecne skutecne emoce a relita. Snad to zase nezabijou ty 2 minutove vstupy od kazdeho zacinajici slovy „… jsme opustili ve chvili, kdy…“

9
anja
Reagovat

Pavla Esterka píše na dámě: dámy…Písek byl ĎÁBELSKÝ a Petrovy dny byly jeho jednáním sečteny….máte se na co těšit…

tak to se vážně těším jakě drama se bude večer odehrávat :-O… jediné co mě napadá – že když Petr nedostatečně ocení jejich dort, Amazonky s Pavlou v čele odtáhnou Petra do pokoje, přivážou ho k posteli, budou ho krvavě mučit a nakonec mu uříznou pindíka a propíchají vočička…… nenáviděnou zrádkyni andreu pak zavřou do sudu a hodí do otavy… TAK! (victoria smajlík :)

10
Anonymní
Reagovat

šak sem to psal u minuleho dilu .. bud najde pod polštarem konskou hlavu a nebo dort ;-)

11
koc
Reagovat

sakra :) nevyplnene jmeno ;-)

12
JUJU
Reagovat

9 – konecne jsem se poprve u prispevku Anji pobavila

13
JUJU
Reagovat

Teda myslim konkretne Anju, jini me pobavili uz pred tim.

14
Sarkafarka
Reagovat

Tak už se to snad rozjede.

15
Mikeš
Reagovat

ad 1 – no a co? Není-li tu ta, hebká její šíje, šije se mnou jiná šíje.
anjo, na dámách jsem se dozvěděl, že Pavla se s Andreou dnes kamarádí, takže přinejmenším ta to přežije.

16
rybka
Reagovat

:-((( Drama se opet nekonalo…..

17
cathy
Reagovat

tento dík už teď zkouknete na http://www.iprima.cz/hstm ve videoarchívu:-)

18
Sarkafarka
Reagovat

Nemůžu si pomoct ale tam je fakt dost slušnej pošuklend.CHápu že je do něčeho tlačí,ale při dotazech u Esterky a ještě to psycho rozebrání je na palici,psát o tom že mi cizí chlap nepochválil korzet je v jejím věku směšný.

19
koc
Reagovat

už to sleduju ale v telce to sjedu stejne :)

Reagovat

cathy (17): Lol, fakt ze jo :D

21
koc
Reagovat

hohoho .. počkejte si na zaver na upoutavku na priste hohoho :D

22
Jonatána
Reagovat

Medailový Petřík i tajemný Michal (Irena: Kam má jít. michal: dopředu). Sebestředný hňup a vzteklý hlupák, dost dobrý.Ještěže tentokrát to vypadá normálně u Báry.I když, ještě není všem minutám pořadu konec, že :-D.

23
erin
Reagovat

Lidový všeuměl, Všeználek… Péťa,zasloužil by si medaili snad i za chytrost, Michal na facku, je vidět že ho Gája pěkně prudí – proč ji už dávno nevyhodil? U Báry zatím nic.

24
erin
Reagovat

Já osobně bych se na Michalovo milé kolo bez helmy pěkně vyprdla. On sám ji má, ale holkám je nezařídíl?????!!!!!!

25
JUJU
Reagovat

24 – holky je nechtely, helmy byly

Taky vas zajima co mel Otto s Krytinarem? Asi ho nejak spatne manageroval

26
Radek aka SUNíčko
Reagovat

Co provedl ten Petr na konci, že na něj byly všechny tak naštvané? Odběhl jsem zdá se v nejlepší okamžik od TV :)

27
JUJU
Reagovat

23 – na facku jsou oba dva, kazdy za neco jineho. Petrik by potreboval navic jeste povesit za k..le do pruvanu

28
erin
Reagovat

25 – mě to tam vyznělo, jak tam říkal Michal, že nebyly, tak to je tedy potom jiná.

29
JUJU
Reagovat

26 – nepostrehl, ze mu holky prinesly dort a nazval je bandou a Pavla pridala bandu slepic

30
Jonatána
Reagovat

Konečně se to začne pořádně rozjíždět? Bylo na čase. Jsem zvědavá, kam až se Petr posune, protože jedno mu nelze upřít. Díl od dílu je to větší sociální a emocionální tupoun. Jana je přesná, její komentáře sedí jako p.del na hrnec. Michal mi začal přímo vadit a to kino, které tam předváděla Tereza…Zato jak nemusím Gao, tak dneska zvedám palec. Asi ještě bude sranda :-).

31
erin
Reagovat

27 – souhlasím a ještě do mrazu, aby trochu vychladl. Petřík si myslí, že je nejchytřejší na celém světě a hlavně nejkrásnější.
Jsem zvědavá příště na ten jeho barák.

32
martas
Reagovat

Michal o Šárce: nic vážného to není, jen otřes mozku a je na JIPce…

Hlavně, že sám měl helmu. Holky se na to kolo měly vykašlat, ale kam by pak šly…???
No přece dopředu!

33
anja
Reagovat

28 mně to taky vyznělo že helmy nebyly…. jak to bylo s těma helmama?

34
JUJU
Reagovat

Ten Petruv preslazeny usmev je fakt odporny. Podle upoutavky na priste si Pavlu nechal v bande, cekala jsem ze ji udela papa. Uz se tesim co nam Pavla E napise na svem blogu.

35
erin
Reagovat

30 – Tereza héééééééérečka a Gaja mě taky překvapila – docela mile.

36
koc
Reagovat

tak jak už sem psal o tom, že Petrovo domeček se mi zda maly .. no ono se mi to nezdalo :) ono to tak asi vazne bude ..

37
Magda
Reagovat

Pánové se dnes vskutku předvedli…oba…

38
erin
Reagovat

32 – přesně, ona je chudák s otřesem mozku na JIPce, ale NIC TO NENÍ!!!????? Za to bych ho kopla fakt někam.

39
Ela
Reagovat

Ten Michal se čím dál více vybarvuje, působí na mě jako značně neinteligentní a sobecký jedinec. Petr je otřesná kombinace Tyrše a oranžového trika, stepní koza je proti němu frigida… Jak mi byla Bára zpočátku nesympatická, tak teď se mi jeví jako nejpříjemnější z té skvadry. Ten dnešní díl byl jak plnění odznaku zdatnosti, to ze mě mluví závist, já jsem ho nikdy nezískala:-)))

40
Magda
Reagovat

Myslíte, že vyřadí Šárku? (Petr)

41
JUJU
Reagovat

32 – to jsem se opet zasmala, a jeste byla dobra ukazka na priste, jak vola Sarce, ze ji k sobe nepozval, ona byla prece v nemocnini. To mi pripomina slavnou vetu – tebe jsem ilono vyradil, jesli to nevis – Lala promine.

42
erin
Reagovat

Taky mi Petrovo domeček připadá s prominutím, jak větší garáž. A to tam jsou zatím tři – hledá maminku, která má rozhodně aspoň jedno dítě … takže 5 lidí????

43
Prochor
Reagovat

Tu Irenu nechápu. Michal jim jasně třikrát řekne ať si vezmou helmu. Všechny jsou chytrý jako rádio a nakonec mu to ještě vyčtou když se něco stane? Vyčtou mu svojí vlastní blbost? Asi čekaly že jim ty helmy narve na hlavu násilím. Mně by zajímalo jestly ty chytrolínky pošlou svoje dítě na kolo bez helmy.

44
JUJU
Reagovat

40 Sarku ne, byla v super domecku

45
JUJU
Reagovat

39 – vyborne to s tou stepni kozou

46
energy
Reagovat

Tak teda dneska se Michal predvedl…Gao byla dnes super a on uplny hnup, ze ji furt rikal jed dopredu. no fakt no comment…Jinak podle me, Petr ani ten dort zaregistrovat nemohl…Ale ten Michal co tam dneska predvedl. Vzdy mi byl sympaticky, ale ode dneska uz fakt ne.

47
koc
Reagovat

40 – ne kl nemu do domecku pojede .. spis brecela ze ji tam nekdo neco vycital

48
erin
Reagovat

43 – jsem nějak nepostřehla, že by jim říkal, že si mají vzít helmu. Říkal jim, že helmy nejsou, jestli jsem to postřehla dobře.

49
JUJU
Reagovat

46 – Uz mi jen chybelo, aby michal Gao rekl, ze je na ranu

50
erin
Reagovat

Škoda, že Gajo nebyla akční a jednu mu neflákla, protože by si to zasloužil. To by byla prča.

51
koc
Reagovat

krasna scena – maminky prichazeji za Petrem a tak zdalky pozoruji co to tam provadi s Adreou, Šárka využila situace a vrhla se na volné místo .. asi aby jim křenila :-D

52
energy
Reagovat

48 – podle me taky rikal, ze helmy nejsou

53
jenkaa
Reagovat

Neskutecne….jeden porad necvhce verit, ze i taci jsou , mysli,……………tu tretru , ktera posuzuje zivot ..pardon, nemuze posuzovat……………………..nebudu komentovat. Michal se chova jako idot, ktereho do souteze nasadili nasilim, jediny, kdo mi vychazi zajimavy, je Bara.
Slysela jsem dobre, auuu. ze to byl trapas, kdyz si ten PEtr nevsiml, ze mu holky davaji dort? .-)))))
On nevi, ze on je trapas komplet?
A Michal s jeho dominanci, at Jde taky nekam:-)))tedy verbalni………………………..to hjak se bavil s tou holkou, ktera se ho slusne ptala, kam dopredu? No to mi poser, at prozil, co prozil jeste ani jednou nebyl vtipny, slusny byl, kdyzsi vzal na pohovor ty holky, co ze sebe nevymnoukly ani hlasku…..
Neni to dulezite, ale muj poznatek, kolegyne nenavidi reality v TV…..docela se o tom „hadame“.-))))
ale po dnesku, stoji za to konzumovat paka?
Snad jedina vyjimka byli vyvoleni s Vladkem-))))

54
Jonatána
Reagovat

39, 46 – :-). Já jsem taky neslyšela nic o tom, že by jim ty přílby nabízel. Mluvil jen o tom, že on by bez přílby nejel ani do obchodu, ale o žádných přílbách pro ně nemluvil. Oni snad mají pravdu všichni ti, kdo říkají, že je sobec bez emocí. Chudák ženská je na JIP s otřesem mozku a on řekne, že nic vážného. Myslíte, že produkce do tohoto pořadu záměrně hledá absolutně nepřijatelné degeny? Podle Petříka a Michala (a po loňském sporťákovi a oranžovém tričku) si to snad začnu myslet :-(.

55
Ela
Reagovat

Lidi, není vám líto té Nikolky? Chuděra se musí dívat, jak její otec ošmatává každou chvíli jinou. Aby ty dcery chodily kanálama… Mimochodem, z toho vola mám pocit, že ty maminky nehladí, ale šmirgluje, to bude asi ze zvyku, jak si staví tu psí boudu!

56
koc
Reagovat

Tereza z Michalovo party má u mě 1* za skvěle zahranou etudu na téma – kamarádka spadla z kola, jede do nemocnice a ja bez ní nemohu žít :-D

57
erin
Reagovat

Si to pouštím znova – dobrá hláška Máš hezký kolo – Ty to poznáš?

58
lála
Reagovat

41 JUJU:
za nic se neomlouvej …… takový on je …. a konečně se projevil ….. :))

59
Jonatána
Reagovat

51 :-)))) Tak to mě taky rozesmálo, jak Šárka hned lapla na volné místo a byla za třetího. Ona je holt „hlupa jak syr“, ale pěkná. Akorát k Petříkovi. Jí by snad ani nevadilo, že by je tam oblažil všechny, kdyby to šlo. Hlavně, že ji by nevynechal.

Reagovat

Michal rika “ … je to kousicek, nemame helmy, je to docela nebezpecny … hele zalezi na vas jestli chce ject, tak semnou pojedte ….. ale ja bych jako z vlastni zkusenosti ja bych bez helmy teda nejel ani pro rohliky.“

61
erin
Reagovat

Je to kousíček, nemáme helmy. 26.30

62
kanárek
Reagovat

Tak co, kdopak změní názor na Michala? To, že holky jely bez helem …no pořád je to dost běžné a asi ten program beztak nevymýšlel sám….ale takhle úsečně mluvit s holkou, to je fakt buranské. Třeba mu to už celé leze na mozek…napřed pořád prší, pak sebou praští na zem i do vody a ještě jsem si nevšimla, že by se mu nějaká líbila.

Petr je nechutně úlisný ke každé ženské sukni, která se o něj otře a není xl. Zapomíná, že všechny ženy nebudou brát ty jeho zkušební hrátky tak lehce jako on.

Nejlepší dnes byli chlapi u Báry,,,to byla radost pohledět, jak si užívali historické hry a zápolení…taky bych si hned pár disciplín zkusila…Tedy až na ten budíček.

63
Jonatána
Reagovat

55 je. A taky je mi líto dětí některých nápadnic, nikdy bych nedopustila, aby se mému děcku smáli kvůli tomu, jak ze sebe udělám v televizi kozu.

64
JUJU
Reagovat

52 – tak sleduju zaznam v 26 minute rika holkam nemame helmy, prijde mi divne, ze produkce je neschopna zajistit helmy, to by nam mohla napsat treba Lala pokud ma info od kolegin, jak to bylo

Tereza od Michala je pekne psycho.

Michal podle me ani nevedel, kam vlastne jedou, protoze jinak musi byt totalni idiot, aby irene nerekl, kam se ma dopravit.

65
jenkaa
Reagovat

Me poradi,,, chtela bych se seznamit:-))
s ani jednym muzem zteto reality show:-))))
a to ten Michal, bez ohledu na jeho osud,se ze zacatku zdal nikoliv pro me protazlivej, ale sympatickej.
Ale ty diktatorske manyri, ve smyslu, “ Uz jsem ti to jednou rekl/………………………………
emoce, to je to, proc cloverk kouka na RS, ale ceho je moc…..by jeden neveril:-))))kazdemu poradnou davku takoveto RS..btw.-))nehapu, proc tam holky skacou pres prekazky, delaji biatlon a podobne, to jim hrabe? Copak to je kriterium pro ziskani partnera a otce:-))))Bavila jsem se…….ale ted ani nevim, jestli dobre

66
erin
Reagovat

64 – mě to připadalo, že si drahý Míša nemohl vzpomenout, kam to vlastně jedou. Byl nervní, že to po něm chce a on měl v hlavě prázdno.

67
Jonatána
Reagovat

52 – kdo je Lala, některá z mamin?

68
JUJU
Reagovat

65 – asi budou skakat s rozbehem na Petra do postele a trefovat se na cil – priste budou trenovat asi lasovani

69
Ufonka
Reagovat

jenkaa….ale ted ani nevim jestli dobre“
Mám taky s tím problém ve smyslu: cože jsme schopné pro ulovení chlapa udělat…a pardon ještě takovéhoto formátu? :-(
spíš smutná podívaná

70
JUJU
Reagovat

67 – vyrazena maminka od Michala Ilona, podle diskuzi sympaticka mamina

71
aabbaa
Reagovat

64 – máš pravdu. Nakonec řekl že do Krásna, ale to je v západních Čechách (chudák Gajo – jít tam pěšky :D), nemohl si asi vzpomenout na Krásetín – ten je u Krumlova.

72
JUJU
Reagovat

69 – taky by Petrik nemel opomenout jogu, aby si to dostatecne uzil

73
martas
Reagovat

50 erin – souhlas! Za dnešní díl měla Michalovi Gao jednu lísknout.

74
JUJU
Reagovat

71 – mozna ji chtel poslat uplne do jinych partii, uplne ho vidim, hlavne ale dopredu

75
martas
Reagovat

60 RadstaR – přesně! Helmy nebyly a on je vezme na výlet na kole. Jako chlap, který má ženu ochránit mě dnes opravdu zklamal…!

76
kanárek
Reagovat

asi by to chtělo básničku, nebyl by tu nějaký básníř?:-)

77
JUJU
Reagovat

45 minuta Petr – Andrea prisla, tak jsem ji musel to…
Ja jsem se blbe vyjadril…
Co asi, on se blbe vyjadruje furt
Jana je fakt spravna

78
erin
Reagovat

Když byl Květák na kole, tak taky neměli helmy.

79
JUJU
Reagovat

Mely mu ten dort hodit do ksichtu, to by me fakt pobavilo. Sarka s Andreou by ho pak mohly olizat

80
erin
Reagovat

79 – no ale fuj! Škoda dortu měli si ho holky vzít a snís sdamy.

81
Herci
Reagovat

Petr se projevuje jako nezodpovedny spratek ,coz i odhalili damy soutezici .Ten je akorat tak dobry mit ho jen jako nekoho znamyho ale rozhodne ne jako kamarada ci pritele a nedej boze ani jako manzela.

82
Radek aka SUNíčko
Reagovat

Lidi, pamatujte na um střihače. Michal mohl k přilbám říkat cokoliv (těším se na autentické informace od maminek), ale v rámci dramatičnosti a větší akce to střihač radši vyhodil. Na klidné rodinné momenty se nikdo nedívá :)

83
JUJU
Reagovat

Podle upoutavky na priste postupuji k sociopatovi Terka benjaminek, Pavla Esterka, Roztouzena Sarka a divoka Andrea

84
Aterka
Reagovat

tak po dnešku jsou mi odporní skoro všichni
kromě Ireny Gao, pak té blońdýny silnější u Michala, Pavly u Petra a Jany policistky u Petra stojí všichni za zlámanou grešli
Nikolky je mi líto, takového debilního otce :-(

No , skoro všechno jste už napsali
jen mě zaskočilo, že benjamínek je na tom tak špatně, že svoji hloupost znova a znova opakuje, áchjo, my už to víme, jak na tom jsi

85
Jonatána
Reagovat

79 – tak to by nastalo oživení v sále :-). Škoda, že to holky neudělaly, čekala jsem, že už mu ten dort nedají. V jednu chvíli se mi zdálo, že ho někdo nesl k baru. V tom mě holky trochu zklamaly. A jsem zvědavá,jestli Petříkovi propijou kapesné, Jana slibovala, že to bude drahé. Já bych si dala pár panáků nejdražšího koňaku, i kdybych měla odlézt po čtyřech :-)))).

86
Ela
Reagovat

82: Nechce se mi věřit, že pokud by helmy byly k dispozici, aspoň jedna dáma by si ji nevzala. Navíc bych očekávala, že po nehodě, kterou měl, by Michal za daných okolností na kole s maminkami nevyjel…

87
JUJU
Reagovat

85 – ja si myslela, ze vsechno mecheche plati produkce

88
koc
Reagovat

83 – nezapomen na Jitku , která se zhrozila kvuli jakemu domučku to vlastně blbne :)

89
Aterka
Reagovat

no a Michal, od začáktu byl pro mne nečitelný a takové lidi já nemusím, a projevuje se bohužel to, co už vědomě asi nedokáže skrývat dál, jeho pravé já :-/
do vztahu s ním bych nešla ani omylem

a vlastně s nikým z nich kromě jany a pavly -kdybych tedy byla muž- bych nešla

90
Ela
Reagovat

Už se těším na pana krytináře. vím co tam bude KECAT a mooc se těším. Hned v pátek jdu podat na něj a na Tv Real trestné oznámení.
Je to seznamka tak co tam tahají drby. Ale tušil jsem že to bude tak.
Ale slibuji že to teprve začne být zajímavé. Ale néé v TV ale v Tisku.
Otto davídek

Toto je webu Primy… Já se též těším, co tam bude Krytinář vyblejvat:-)

91
kanárek
Reagovat

Mám teď zpětně pocit, že pro můj duševní klid bych radši sledovala nesestříhané klání Bářiných rytířů- pobavila bych se a dobře by se mi pak usínalo.

92
JUJU
Reagovat

88 – no jo vlastne
a ten bordel jak rika Sarka, mozna se prestane plazit

Ted uz nevim kdo to podotkl, ale jestli ten Peta nejde fakt po penezich Andrei

93
Hana
Reagovat

tak dneska se obě Terezy předvedly. Benjamínek svojí neomalenou hláškou ohledně Pavly věku, nechápu, že se nestydí. Možná se tu zase začne omlouvat, ale nikoho už o své inteligenci nepřesvědčí !!! A druhá Tereza svojí hereckou etudou by mohla rovnou na DAMU!! Chudáci jejich rodiče, aby chodili kanálama…….

94
petr
Reagovat

neliby se mi muzi moc si namisli o sobie a ponizuji tak zeny ktery byli v zivote moc sklamani.

Reagovat

Treba si Petr stavi proste takovej svuj bordel .. doslova a do pismene :) Stejne mu evidentne o nic jinyho nejde.

96
JUJU
Reagovat

90 – zajimave, taky se mohl otto vic rozepsat

97
Radek aka SUNíčko
Reagovat

Ela (86), já jsem třeba ještě nikdy na kole přilbu neměl, a tedy mně jí nabízet, tak mně nedocvakne, že je to dost bezpečná pomůcka jak přežít jízdu na kole. Zkrátka, dokud se ti něco nestane, tak to podceňuješ.

98
Jonatána
Reagovat

87 – Já jsem si to taky myslela, ale někdo z mamin tam říkal, že o pití si musely říct a vlastně přinutit Petra, aby je pozval. A Jana říkala něco v tom slova smyslu, že když to platí, tak to se teda prohne. Pokud to platí produkce, tak to bych ty koňaky nepřeháněla. A pokud by to cáloval Petřík, přidala bych oi nějakého toho vizoura (kterého nepiju :-)).

99
JUJU
Reagovat

94 – toto teda vubec nechapu

100
Ela
Reagovat

97: SUNíčko, právě že jemu už se stalo… Zde je to dost podrobně popsané

http://www.dvorackovi.eu/index.php?kategorie=9

101
JUJU
Reagovat

98 – nejlepsi jsou michane drinky, i nealkoholicke jsou pekne drahe, mely mu to holky pekne spocitat

102
koc
Reagovat

90 – nevím jak Otto příšel na to, že toto je pořad o seznamování ;-) asi se nedíval na minou řadu :-D

103
erin
Reagovat

97 – já žádný dlouhý trasy nejezdím, jezdím pouze po rovině, ale bez přilby to prostě nejde, raději ať mi prdne přilba za litr, než mít rozmlácenou hlavu.

104
erin
Reagovat

94 – to je jako co?

Reagovat

Tak ja bych si prilbu sam taky nevzal. Nikdy jsem s ni nejzdil, hubu jsem si rozbil tolikrat … nicmene prijde me divny, ze by si ji nevzala ani jedna z mamim. Michal evidentne nemusel spolehat na to, co mu produkce podstrci a vyjel si na svem. Tezko rict jak to s tema prilbama doopravdy bylo, ale priklanel bych se k nazoru, ze proste nebyly k mani.

106
Jonatána
Reagovat

100 Suníčko určitě myslel na holky, že netrvaly na přílbách. Michal ví, že přílba je důležitá a taky tam řekl, že bez ní ani pro rohlíky. Jen o ty holky mu asi nešlo. Ostatně pořádně na konci zdůraznil, že všechno bylo JEJICH rozhodnutí. Což je sice fakt, ale znělo to velice alibisticky.

101 to máš pravdu, divné, že mě to nenapadlo. A to je mám ráda. Takže žádný vizour či koňak, ale Mojito, White russian, Sex on the beach a Tequila Sunrise. A na dobrou noc Piňa colada :-).

107
kanárek
Reagovat

Mám dojem, že produkce platí jen část, aspoň v minulé řadě mám ten dojem něco takového zaznělo.

108
JUJU
Reagovat

105, 106 – kdyz si bral michal kolo a prilbu mohl prece produkci rict at pripravi take prilby, ale to by se musel o maminy zajimat, ze
Ja osobne bych bez prilby na kola ani na lyze a snowbord nevlezla, protoze pokud chci aby to nosily moje deti, tak musim jit prikladem a to same i manzel

109
wsy
Reagovat

nějak jsem to nepostřehla – má Michal o někoho zájem ?

110
kanárek
Reagovat

Taky mi vadí, že pořád mi uniká několik postav (žen), divila jsem se, co je to za holky. Asi to dělá ta snaha zachytit spíš senzaci, než představit všechny účastníky.

111
Ela
Reagovat

109: Má zájem, ale o sebe… Vždyť i v nějakém minulém díle říkal, že nehledá mámu pro dceru, ale především partnerku pro sebe.

Reagovat

wsy (109): To je dobra otazka ;)

113
JUJU
Reagovat

jedna reklamni

spacaky hasky
vezmem na vas klacky

114
kanárek
Reagovat

111- to je jasné, že nehledá mámu pro dceru. Kdo má žít s mámou, až dcera za pár let vyroste? On potřebuje jako každý partnerku k sobě a doufá, že kvůli němu přilne i k dítěti. Kdo z přítomných mužů by to dělal jinak?

115
JUJU
Reagovat

114 – to je pochopitelne, ale on opravdu nedava najevo vubec zadny zajem, ale je to mozna strihem
ale po par dilech brr

116
kanárek
Reagovat

113- juju díky za ten rým :-)

117
Ela
Reagovat

114: Kanárku, kdyby té holčičce bylo 15, chápala bych, že Armstrong nebude mít za prioritu vztah dcery a macechy. Ale jeho dcerce je 6 nebo 7, navíc má za sebou traumatický zážitek z nemoci a smrti matky, takže by na ni měl dost brát ohled.

118
kanárek
Reagovat

Sem to říkala už nahoře, asi se mu žádná nelíbí, jinak by, jak říkal kterýsi muž, nechodil pořád brzo spát a nevyhýbal se jim. Buď už někoho má, nebo to chce vydržet do konce a nechat možnost divačkám :-).
Honza z Hanušovic je taky ještě na seznamce a dává možnost všem. Takže chcete mě?

119
petr
Reagovat

To je neco co se neda ani zict jakou to ma povahu a jeste na zivo to je chore na mozek.

120
Ela
Reagovat

Kanárku, to se ovšem obrátili na špatnou TV stanici, Srstka s Kubišovou je mohli nabízet veřejnoprávně:-))) Oranžové triko nesplaší už ani štětku, která chodí za párek a panáka, poté, co předvedl v HSTM!

121
kanárek
Reagovat

117- sňatky z rozumu jsou už překonané. Ty bys dokázala žít s chlapem, kterého by tvé dítě zbožňovalo, ale tobě by byl kupříkladu fyzicky nepříjemný?

122
JUJU
Reagovat

94, 119 – boze co je to za teleci prispevky
uroven odpovida Petrovi M

123
martas
Reagovat

109 wsy – jsi mě rozesmála:))) Dobrá otázka!

124
Magda
Reagovat

JUJU (122): Taky mě to napadlo :-)

125
JUJU
Reagovat

Jana nema chybu, ve 20 minute si predstavovala jak propichne petra ostepem. Uplne vidim jeho tupy usmev po zasahu a premyslejic kde se stala chyba.

126
Mikeš
Reagovat

51 – správný postřeh, koci, šárka jede jak pila, jen mi není jasné, co tím sleduje, resp. že jí není blbý tam být za ocásek.
Jinak, pro ostatní, pokud jsem si všiml, v domečku není Jana, neviděl jsem Evu a co hlavně, Andreu.

127
Ela
Reagovat

121: Ne a doufám, že to nikdy nebudu muset řešit! Najít kompromis musí být těžké, ale pokud by dceři přitáhl macechu, která by ji brala jako přítěž, mohlo by to tu holčičku doživotně poznamenat a koneckonců i nahlodat důvěru v otce.

128
erin
Reagovat

119 – ty si take choré na mozek?

129
kanárek
Reagovat

120- hele, ale Honza Žídků se nakonec udal..teda zadal. A taky to vypadalo dost beznadějně. Přejme HzH štěstí :-)

130
JUJU
Reagovat

A komentar Petra na sarku 22 minuta- Sarka opet nezaexcelovala tentokrate…
holt asi pro sportovni cinosti nema vlohy
To je na tom holka blbe, mozek ne, sport ne, uvidime co jeste chybi

131
JUJU
Reagovat

pro Mikese – Jitka, Terka, Pavla, Sarka, Andrea, sis necetl prispevky, co

132
Ela
Reagovat

129: Květák bydlí asi 3 minuty ode mě, ale asi chodí kanálama, protože jsem ho ještě nepotkala, a to chodím kolem jejich domu dost často venčit psa, ani nepobíhá v lese, kde se stahují všichni sportsmeni:-) Mám pocit, že jsem jednou zahlédla juniora, ta jeho kštice září do daleka.

133
JUJU
Reagovat

26 minuta Jana rika o Petrovi – si by chtel udelat masaz spise sarce, ale bude muset jitce
jana je fakt dost dobra

134
Ela
Reagovat

133: JUJU, Jana je z nich jediná, která by ho možná dokázala trochu usměrnit, má pořádně prořízlou kušnu:-)

135
JUJU
Reagovat

134 – Pro takovyho hnupa je ji skoda, bude to fajn holka narozdil od narcise Petrika

Reagovat

JUJU (133): No ono je taky zajimavy videt, ze kdyz Sarce delal masaz, tak vlastne oba byly obleceni, ale kdyz pak masiroval Jitku, tak ona byla uplne svlecena a Petr si neodpustil sundat alespon tricko. Tak ted nevim, co z toho bylo nahrany nebo, co tim kdo zamyslel :)

JUJU (135): Moje rec. Pro Petra je skoda kazdy …. no snad az na Andreu. Ta si alepson uzije a pujde o dum dal.

137
Jonatána
Reagovat

Když tady mluvíte o Jendovi z Hanušovic, tak přidám něco k dobru. Četla jsem na Blesku (asi nějaký starší článek, nevím, jak jsem se tam dostala), že ho chudáka HSTM úplně znemožnila. na malém městě o něm všichni mluví. Neměl by mu někdo říct, že se znemožnil sám :-D? Ale on by to chudák asi nepobral.

138
Ela
Reagovat

135: Vždyť už je nad slunce jasné, že si z něj dělá pr.el!!! Glosuje ho naprosto přesně:-) Snad si jí všimne někdo normální. To byla ona, kdo mu vmetl, že gentleman se pozná podle toho, že pomůže s kočárkem?

139
JUJU
Reagovat

136 – vyherni masaz jasne nahrana, triko si sundal, aby se predvedl
kdyz masiroval Sarku tak byl zaber pouze mezi dvermi, takze mozna mimo plan

140
JUJU
Reagovat

138 – ano, to byla Janca

141
Ela
Reagovat

137: Jonatáno, to je holt riziko, když se přihlásí do takové RS, ale to kópelka při svém IQ nepochopil:-))) Tomu by bohužel nepomohlo, ani kdyby se odstěhoval na druhý konec republiky, myslím, že by byl k nepřehlédnutí všude.

142
kanárek
Reagovat

141- s tím prstenem to přehnal, jinak si myslím, že by vše rychle vyšumělo

143
kanárek
Reagovat

Ještě mi řekněte…s kým myslíte že skončí Bára?

144
Ela
Reagovat

142: Pro mě je nezapomenutelný i tím, jak si v Praze neuměl koupit lístek na MHD, to tu proboha nikdy nebyl???

145
Jonatána
Reagovat

141 No jo, kópelka :-D. On ten Jéňa měl něco do sebe. Moje tehdy 17leté děcko vždycky chtělo, ať ho zavolám na Jendu z Hanušovic. Řehtali jsem se u toho, až nám tekly slzy.

146
JUJU
Reagovat

Podle me ho Petr predcil i v te blbosti

147
erin
Reagovat

143 – já myslím, že se Zdenkem, jemu se taky líbí.

148
JUJU
Reagovat

143 – ja myslim, ze s nikym

149
Ela
Reagovat

143: S nikým, Zdeněk se jí asi líbí po fyzické stránce, ale je proti ní zajíc. Jo, a co jsem nepobrala, bylo, jak se tam v minulém díle nechala oblézat Milanem, ten na ni nemá vzhledově ani inteligenčně. Vůbec mi připadá, že tam Báře nedali žádného všestranně přijatelného partnera. I když někteří nevypadají úplně zle, tak sotva otevřou pusu, je to děs a hrůza.

150
kanárek
Reagovat

144- není to pro toho kdo v Praze nebývá jednoduché a ještě pod dozorem kamer, zvlášť zjistit, jaký lístek potřebuješ na jak dlouhou trasu. Spousta lidí necestuje a zvlášť se dvěma dětma. To se pak i prodražuje.
On to milý Honza pojal jako lásku na letním táboře, jenže zapomněl, že už mu není 15 a takhle spíš z toho vyšel jako sňatkový podvodník.

151
JUJU
Reagovat

Taky vas pobavil medailonek Marcela Drsone? Povahove jsem az spis moc hodny. A co ta facka pritelkyni? No nevim co by teda delal, kdyz by nebyl tak moc hodny.

152
Jonatána
Reagovat

149 Souhlas, Elo, taky myslím, že s nikým. Nebudu hodnotit kvalitu tatíků a Báry, prostě se mi nezdá že by se tam našel někdo, s kým by se k sobě hodili. Přišel mi dobrý Otto, ale on asi nebude takový, jak se zdá a hlavně z ukázek to vypadá, že ho Bára příště vyhodí. A pak už tam fakt není nikdo, kdo by k ní šel. Když jí tam minule Milan blábolil o hvězdičkách, tak se mi zdálo, že se na něho koukala spíš posměšně než jinak. Ne, že by ji to netěšilo, to Barunka se v obdivu vyrochní a když nepřichází, tak si o něj řekne :-). Ale přišlo mi, že Milana jako vážného adepta nebere.

Reagovat

JUJU (151): JJ pekne protiklady toho, co o sobe pak vyblekoval u toho stolu :D

154
erin
Reagovat

151 – nad medailonkem jsem se taky pobavila. By mě zajímalo, jestli na to nějakou naláká.

155
Ela
Reagovat

150: Mohl zajít do Relay, tam by mu poradili, ovšem uměl-li by se vyžvejknout, oč mu vlastně jde.

151: Marcel Drsoň:-))))) Kdyby nebyl tak hodný, začal by využívat všechny dovednosti nabyté v dílu dnes vysílaném. Neumyla jsi nádobí? Tak šup kuší do oka:-)

156
JUJU
Reagovat

155 –
Drsoň háže kudličkou,
pak popichá tě vidličkou.
Po vidličce očičku najdeš
ji i v pupičku.

157
JUJU
Reagovat

je vypadlo mi „v“
Drsoň háže kudličkou,
pak popichá tě vidličkou.
Po vidličce v očičku najdeš
ji i v pupičku.

158
Ela
Reagovat

157: JUJU, dokonalé:-)))))

159
erin
Reagovat

157 – velmi trefné

160
Ela
Reagovat

Drsoň Báru spoutá,
ona kolem kouká.
Kde že jsou ti rytíři?
Hážou po ní talíři.

161
JUJU
Reagovat

Co to zase Petřík mele,
pořád mluví jako tele.
Pavlu pěkně rozzlobil
jak s Andrejkou si víno pil.
Proč se hněvat dámy milé,
všechny přeci dobře víte,
kdo se lépe přitulí,
ten si š’touchne do kulí.

162
JUJU
Reagovat

Copak se to dneska stalo,
nechybělo vubec málo,
a už by se holky praly,
jak si získat Péťu dary.
Naštěstí však Janička,
prohlídla ho blbečka.
Teď už Péťa sleduje
jak s kočárkem se vzdaluje.

163
Ela
Reagovat

Na kole dře jako vůl,
potřebuje to jak sůl.
Otázku moc těžkou dostal,
že se z toho málem posral.
Irena ta není líná,
pěšky jde do Krásetína.
Michal je tak empatický,
chtěly by ho dámy všecky.

164
JUJU
Reagovat

163 = pěkné, já už se loučím a jdu spát

165
Ela
Reagovat

JUJU, dobrou, moc jsem se pobavila:-)))

166
Mikeš
Reagovat

uf, tohle přečíst, ale že se to tu rozjelo.
takže, přilby, kriste, co to řešíte? 100 let se jezdilo bez přileb a najednou je každý chytrý jak rádio. A to ta kola byla často děsný plečky, těžká a neohrabaná, přesto z toho nikdo vědu nedělal (v přilbě by byl naopak pro smích). Běžný, resp. sváteční jezdec si přilbu prostě neveme, na co by mu byla – a to byl jasně případ těch holek (anebo firma šetřila). Michal samo jako profik bez přilby ani ránu. Fakt je ten, že dnešní kola jsou podstatně nebezpečnější, vratší a hlavně mají děsná řidítka – tohle vymyslel zločinec (asi aby ušetřil materiál). Kdysi mohli na kolech jezdit i dost opilí jedinci (a zvládli to – a pokud už spadli, nemělo to až takové následky). Dnes může z kola snadno spadnout naprosto střízlivý člověk, a skoro vždy je to o hubu – takže to není o přilbách, ale o nebezpečných kolech.
A jak z pořadu i po sestřihu vyplynulo, Michal nejspíš na přilbách trval (nebo je aspoň doporučil).

167
Mikeš
Reagovat

130 – Hele, Juju, to nejdůležitější určitě má !!

168
Mikeš
Reagovat

151 – nepřeháněj to, přišla na to řeč a tak se zmínil, že stát se to může. V takovém věku jsou hoši ještě těžcí frajeři, alespoň v řečech. Rozhodně mi to však přišlo normálnější, než když ta koza Líza mluvila o noži v ruce. Takováhle nedospělá kráva by s ním totiž klidně bodla a ještě by si myslela, že je v právu. Což kupodivu tady nikoho nepobouřilo – tak ona facka je asi něco mnohem horšího, než bodnutí nožem, že? Anebo jde o něco jiného?
Jinak, Ty ses nikdy nesetkal se ženskou, pro kterou by byla jedna facka málo? Nikdy ses nesetkal s případem, kdy až facka zastavila nějakou rozjívenou neřízenou střelu, která nemá ponětí o hranici, která se nesmí překročit? Víš o tom, že se např. hysterky běžně perou, přičemž jsou to ony, co začínají? Myslíš, že každá ženská je křehký obláček, na nějž se smí jen zlehka dýchnout? Měl jsi vůbec někdy nějakou ženskou?

169
Divák
Reagovat

Nechápu proč by se měl Michal starat jestli někdo jede s helmou nebo bez ní? Jsou to všichni dospělé osoby a musí vědět něco o bezpečnosti, ne? Přece není jejich táta a rozumím tomu, že se od toho distancuje protože jim to dopředu všem říkal. A ony mohli odmítnout bez helmy jet.

170
Lantana
Reagovat

K Michalovi: holky měly na výběr (jet nejet), helmy byla záležitost těch, co zajišťovali kola. Afektovaná Gao si M. evidentně „nesedli“ (přece nechyběééééééél), těžko hodnotit, zda rohovor „kam – dopředu“ tím byl ovlivněn, fakt je, že štěkala nejdřív kvůli nějakému přizpůsobování se jí, na konci kvůli helmám, a ostatní s ní evidentně nesouhlasily. Takže ačkoliv s ní Michal mluvil zbytečně „na hákově“, celkem se mu nedivím.
Petr: je prostě chvost – co dodat, u něj jsou vítězky všechny co vypadnou.

171
JUJU
Reagovat

168 – pokud sis Mikeši nevšiml, tak pišu v ženském rodě. Takže tvoje poznámky jsou uplně mimo.
Jinak nezastávám ani facky a už vůbec ne nože, tos jako vzal kde, že jsem se zastávala Bary? Dvakrat čti a jednou piš!

172
Jezinka
Reagovat

Třeba se Michalovými kecy o dobrovolnosti jízdy bez helmy produkce jistí před žalobou za újmu způsobenou v průběhu natáčení.
Vypadnutí Gao mě mrzí, těšila jsem se, že budeme mít aspoň jednou příležitost vidět ji jinak než s drdolem a v teplákách.

173
JUJU
Reagovat

Tak jsem se divala na Blesk a podobne periodikum a zatím žádné slibované články od Otta.

174
Ela
Reagovat

173: Otto asi chtěl říci, že si počteme, až podá žaloby na všechny, kteří se na natáčení HTSM podíleli.

175
lála
Reagovat

172 Jezinka:
tak to jsi asi nesledovala pozorně, protože Irena minimálně jednou rozpuštěné vlasy měla . . .

176
JUJU
Reagovat

174 – to já chápu, spíš jsem si říkala, jestli si Blesk nepospíší s nějakou informací

177
Hana
Reagovat

nechápu Terezu benjamínka, Pavla je na ní moc stará, tak proč bojuje o Petra, který je zrovna tak starý??? Jestli to nebude jejím IQ, kdy i tykev je proti ní jaderný inženýr…….

178
JUJU
Reagovat

Vím, že už tady vyjádření Otty zaznělo, ale dobré jsou i odpovědi Báry, tak s prominutím ještě jednou i Otto

OTTO
Už se těším na pana Krytináře. Vím co tam bude KECAT a mooc se těším. Hned v pátek jdu podat na něj a i Báru a na Tv Real trestné oznámení.
Je to seznamka tak co tam tahají drby. Ale tušil jsem že to bude tak.
Ale slibuji že to teprve začne být zajímavé. Ale néé v TV ale v Tisku.
Otto Davídek když oni mohou já musím. :-)

BÁRA
-) tak na tohle trestní oznámění jsem fakt zvědavá :-) Bára

BÁRA
otto
bla bla bla

BÁRA
Otto
:-) to bude. Hlavně mě zajímá obsah tvého trestního oznámení,něco jako : Jdu podat trestní oznámení,Bára se bavila nad kafem s panem Krytinářem. A o čem? No,o mě. A pomlouvali mě :-)) BJT

179
Ela
Reagovat

Otík se pěkně vybarvuje:-) Stejně si myslím, že jen tak okolo sebe poštěkává a trestní oznámení nepodá, kdo ví, co by vyplulo na povrch. Takhle to, ať jde o cokoliv, vyšumí maximálně za měsíc.

180
radek
Reagovat

Vy jste asi nikdy nejezdily na kole, ze? Co to porad melete o helmach? 75% lidi jezdi bez helem a neboura. Helma neni povinna, to ze s sebou ta zenska placla, je jen jeji vina. To neni vina Michala nebo jak se ten tlustoch jmenuje. Jinak to nic nemeni na tom, ze je to samozrejme poradnej kre.ten. Copak vy nevidite, ze to je hloupy, trochu bezcitny a trochu agresivni hovado, ktery to v TV jen hraje? Zensky, vy nemate rozum.

181
anja
Reagovat

tolik morálního hnusu co na mě tento díl vyplivnul, to snad budu rozdýchávat celý víkend, než budu v klidu schopná něco tady napsat

kam se na TOTO hrabe druhá řada, ve které všecko bylo „jen tak zlehka“ – sranda wc, honzova „onanie“, fotky míši, nadržená dita, tupá ale v zásadě neškodná feťačka Nikol atp….

tak snad jen poznámka k Ottovi, jen ať TO na krytináře podá … pokud krytinář na Ottu vytáhl v této show nějaké nepravdy o jejich profesionální spolupráci, s krytinářem má problém vydržet každý manažer a každý herec a spolupracovník na place, takže asi tak..

182
Ela
Reagovat

181: Anjo, též mám pocit, že se to sérii od série stupňuje. Pokud natočí další řadu, zřejmě se to bude odehrávat v detenčním zařízení, případně v psychiatrické léčebně. Včera jsem zírala s otevřenou pusou a nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo brečet…

183
Yfča
Reagovat

Machra Péťu – džentlmena
uzřela jsem v tramvaji,
já jsem jenom prostá žena,
co s ní touhy mávají.

Já jsem jenom prostá žena,
a tohle je pěkný pán,
Péťou jsouce okouzlena
čučím s pusou dokořán.

Všude bylo obsazeno
tak Péťa se rozhlíží,
jsem fešná, mám slušný věno,
snad se ke mně přiblíží.

Zčervenaly moje líce,
když mne chytil za paži:
„Zvedni zadek, krasavice
jsem znavenej z masáží!“

184
Ela
Reagovat

183: Yfčo, super:-)))))))))))))))))))))) Zajímalo by mě, jestli má Péťa odvahu sledovat diskusi na Panáčkovi.

185
Jonatána
Reagovat

177 tak to mě fakt hodně pobavilo a musím si to zapamatovat. Tykev je proti ní jaderný inženýr. Jóóó. Obě Terezy to včera rozbalily. Jedna nevychovaný fracek, druhá hérečka.

186
Jonatána
Reagovat

183 dobrý. Zejména poslední dvojverší je dokonalé.
184 Péťa šmatla sem nechodí, nevěřím. To už by se určitě ozval. On je tak hloupý, že by se snad ani nestyděl :-).

187
Ela
Reagovat

186: Jonatáno, na Petra dokonale sedí přirovnání, že „je blbej jak pučtok“, to bychom se tu pobavili:-))) Ten snad ani neumí doříct větu jednoduchou.

188
XLord
Reagovat

To 183: Dokonalé :o)) !!!

189
Stela
Reagovat

Mám takový pocit, že u Michala se tentokrát hodně stříhalo…chybí začátek té přestřelky mezi ním a Irenou…proč by jen tak byl na ni tak hnusný, je vidět, že se třeba něco dozvěděl…ale nám to nebylo sděleno…

190
Stela
Reagovat

a od začátku jsem tady upozorňovala na psychicky labilní Šárku od Petra…už to předvedla jednou v Milionáři na Nově…tehdy ovšem vypadla daleko dříve…přece jen šlo o milionáře, a tak byla daleko větší konkurence. Jinak, nemyslím si, že je hezká- naopak v detailním záběru dokonce nejošklivější, pravda postavu má jako dvacetiletá…takže se sáčkem na hlavě…dobrý…

191
anja
Reagovat

koukám, že na Petra je tady nakydáno dost, nepotřebuju se k němu vypisovat ještě i já, Petra jako postavu mám zařazeného v kolonce „jen tu jednu svou má za jedinou“ neboli „tetřev hlušec“, aaach dokonce se mi moc líbí jak tam s Andreou vrkají :)) a jsem zvědavá jak se ti dva vyvinou dál

víc mě ale baví pozorovat dění KOLEM Petra a Andrey a tak se vyjádřím na téma mé oblíbená figurky Pavly Nešporové aka Esterky:

kdybych měla někde v HSTM hledat zosobnění vlastností jako je egocentrismus, uražená ješitnost a mstivost, tak pak toto všecko najdu právě v Pavle Esterce… její nářky na blogu, např. že jí Petr nepochválil korzet:) a mnoho dalších, jsou dokladem toho, že je ještě mnohem více sebestředná než Petr, kterému právě tuto vlastnost tak zuřivě a stále dokolečka vyčítá

její poznámka, že Petr balí Andreu kvůli penězům mě opravdu dostala, (dala bych ji jako TOP HNUS 7. dílu), protože toto je už tvrzení z kategorie ubohých, sorry… Pavla mi přijde, že ve své uraženosti a zoufalosti už neví kudy kam a tak kope kolem sebe jak se dá… a z ukázek na příští díl, kde se Pavla vyjadřovala k Petrovu „domu“ mi připadlo, že právě ona šla do RS kvůli tomu, že „Petr má barák“ … a když se později z toho vyklubal domečeček, pastouška, stavební bordel (ostatně jako na každé stavbě každého domu – nic divného, že), bylo to pro ni takové trauma, že se dodneška z toho nevzpamatovala

192
Stela
Reagovat

Musím se Pavly zastat- samozřejmě ji neznám osobně, ale to nikoho z téhle bandy. Prostě inteligentní zkušená ženská, která není nijak zvlášť pohledná, a proto se na každý její názor pohlíží jako na názor chudinky, která by měla být vůbec ráda, že může dýchat vzduch na stejné planetě jako všichni „krásní“ ale třeba idioti…

193
Stela
Reagovat

Nejlepší je ovšem Andrea! Ta se podle mne nesmírně baví. Má Péťu přečteného přímo dokonale a pěkně si s ním hraje. Před chlapem stačí párkrát prhodit sex, svléknout se, pak náhle zmizet a je váš…dokonalé…ale ani na sekundu nevěřím, že by o něj měla nejmenší zájem…co by z něho měla?…je daleko chytřejší než on…

194
Ajda
Reagovat

Viděla jsem to jen zběžně, pročetla si diskusi a rekap až zítra, to se na to i detailně podívám aspoň 2-3x :-))

Celá ta akce kolem kol byla divně sestříhána. Přece štáb jim jel v zádech, proč by Gao chodila někam pěšky. I v minulé řadě Vendulka na kole jet nemohla, štáb ji dovezl a Honza rovnou i vyřadil. Takže je tam pár hluchých míst. Zatím mám pocit, že zbytek mamin držel pusu a krok ze strachu, že je Michal pošle domů, všichni už víme, že je vášnivý kolař.
Empatie Michalovi chybí, arogance má v sobě dostatek. Nechápu, koho – co , tam zrovna on hledá, nenabízí zatím vůbec nic, co by stálo za snahu ho získat.

Petr je Brouk Pytlík, práce všeho druhu.

Reagovat

Stela (193): Mam z toho podobny pocit a nedivil bych se, kdyby to byla 100%ni pravda :)

196
Ufonka
Reagovat

Souhlasím – Andrea si hraje, včera to bylo vcelku zřetelné. pro můj dojem určitě ano a stejně jako to, že se i dobře baví asi jako jediná z maminek.

197
Ufonka
Reagovat

Baví, hraje, ale zájem nemá :-), protože Péťa Všeználek na ní nemá.

198
Hana
Reagovat

anja – Pavla píše jen své postřehy a to, co prožila. A názory na Petra, jaké měla Pavla, měly skoro všechny maminy. To by podle tebe musely být všechny maminy ješitné, egocentrické a mstivé. Myslím, že jsi na Pavlu vysazená a píšeš neobjektivně, ale neberu tě to, je to tvůj názor, já si tím zase dělám názor na tebe.

199
anja
Reagovat

193 Stela, naprostý souhlas o Andree, vidím to úplně stejně

192 Stela, pokud by Pavla byla skutečně tak inteligentní,jak tvrdíš, velmi brzy by rozeznala, že Petr je jednoduchý tvor jednající pouze pudově a že poslouchá jen své endorfiny a že na všechny maminy, které v něm živočišné pudy NEprobouzejí, zvysoka kašle, prostě je vůbec nevidí, nepřemýšlí co říkají, co dělají a to, že tam jsou si uvědomuje jen okrajově

Pavla evidentně chtěla být středem Petrovy pozornosti, to by tak o Petrovu pozornost neusilovala, že :), a to jí jaksi nevyšlo – Petr si ji tam drží jen proto, že si Pavla rozumí s Nikolkou…. Pavla nerozumí chlapům ani za mák, když čeká od chlapa, že s ní bude po pár hodinách známosti řešit její stupidní otázky na téma „kam se bude ubírat náš vztah“, k Pavle bych přidala i další hnusné vlastnosti – je závistivá na peníze, protože kdyby ne, nezmiňovala by peníze před kamerou……….. a za druhé je vypočítavá, když příště asi uvidíme jak byla zklamaná i z Petrova „baráku“ :)

200
anja
Reagovat

198 Hana „já si tím zase dělám názor na tebe“ – Hano,, ale já nejsem součástí reality show HSTM, já tam v tom vůbec nevystupuju :))) co ze mne máš, děvucho? to tě tak trápí nějaká anja někde na diskuzi? nechápu, fakt…

201
JUJU
Reagovat

Už se něco urodilo

esterka.zacit.cz/clanky-o-hstm/zlata-tretra-aneb-kd.html

202
koc
Reagovat

198 – já se musím anji zastat .. Pavla sama píše, že dát mu dort znamelo – mám o tebe ještě zájem – přitom při procházce v minulém díle (minulý den) jasně zjistila, že o něj zájem nemá a to z rozhovoru u řeky .. tak jak to je?

203
anja
Reagovat

194 Ajdo, souhlas, ale ta akce se mi zdála rozfrcaná v rozsahu několika stovek metrů, Michal někde daleko vpředu, pak někde samotná Šárka a zbytek tlustých mamin až hoodně vzadu a postupně odpadaly……. pád Šárky viděla jen snad altmanka? … celé je to divné ten výlet na kolech

S Honzou v minulé řadě jely maminy na kolech v houfu, ten si to hlídal, ale Michal je pro mě nepochopitelný…… docela jsem zvědavá co z toho do rekapu vykopeš

204
anja
Reagovat

202 kocoure díky :)) taky se zamýšlím jak že to vlastně je, třeba pořád Pavla čekala na ten barák, no :)

205
koc
Reagovat

204 – netřeba děkovat .. prostě jsou ty její obhajoby nekdy dost mimo .. podle me se obhajuje sama pred sebou .. ale ne zrovna sikovnym zpusobem

206
anja
Reagovat

198 Hana, na Petra měly v tomto díle maminy názor ten, že ho všechny chtěly – teda skoro všechny….. i Jitka i kopyto Šárka se snažily na stadióně bojovat jak nejlíp mohly, jen Jana mi přišla že se od Petra odtahuje už tam a že do něho spíše ryje těma kočárkama a medailama :) vidělas nějaký jiný díl nebo co?….. po atletice se ještě všecky zase znova snažily s tím dortem :)

Petr to má prostě už od předminula jasné, č. 1 je andrea, pak je v zásobě šárka a možná jitka, pavla je tam kůli nikolce

a zvláštní je, že Petr se o maminách na kameru vyjadřuje celkem mile, o žádné nikdy neřekl nic extra špatného a dokonce i přizná jaké fó pá udělal a jak se někdy blbě zachoval :) takže co se týče nějaké fair play Petr v. Amazonky, boduje u mne víc ten Petr, no,….. klidně mě zase kamenujte :))

207
anja
Reagovat

189 Stela, ano, ten rozhovor mezi Michalem a Gao se mohl odehrávat už dlouho a nám vystřihli jen ten konec, Gao ať je jaká chce, je to baba dosti chytrá a Michal jí svou „důvtipností“ nesahá ani po kotník, škoda, že Gao odešla, mohla nám ještě víc přiblížit Michalovu tupost, bo ty maminy co mu tam teď zbyly, jsou takové jakože shovívavé mateřské typy a vidí Michala jen růžovýma brýlema

208
Hana
Reagovat

anja- viděla jsem všechny díly a myslím si, že na Petra měly v posledním díle skoro všechny maminy, v čele s Pavlou, stejný názor. Ale ty jsi na Pavlu vysazená, proto kritizuješ hlavně ji. A to, že jsi neučinkovala přímo v RS neznamená, že si na tebe nemůžu udělat svůj názor na základě tvých příspěvků.

209
lála
Reagovat

207 anja:
já jsem si obrázek o Michalovi udělala večer před vyřazením při debatě u ohně a potom po vyřazování … :( …. a jsem moc ráda, že díky Ireně mohli i ostatní poznat Michala z jiné, než z té líbezné stránky.

210
Rejpal a Kýchal
Reagovat

Proč Pavla nemohla cvičit? Ví někdo? Na těch břišních tancích se netřásala tak proč ne teď?

211
Bacon
Reagovat

Jak chudáci kluci od Báry předstírali, že je to cvičení baví, to mě fakt pobavilo :D

212
Ajda
Reagovat

210 – Pavla nejela ani na bobové dráze, vymlouvala se na záda, tak možná stejný důvod.

213
Turkey
Reagovat

Anja: S panem Krytinarem je vynikajici prace na place, mam osobni zkusenost. Nevim, kde jste vzala, ze vsichni s nim spolupracuji neradi. Ja velmi rad.

214
anja
Reagovat

208 Hana – jsem na Pavlu vysazená? heh? onehdá jsme byla tady vysazená na Michala, předtím na Báru, ještě předtím na Nikol z druhé řady a předpředpředtím na Václavku a Káču :)) Hana, když už tě tak zajímám, nečti jen můj každý pátý komentář :) a teď jsem vysazená i na Krytináře, zdá se :) mimochodem, řešit anjino vysazení na ty které figurky v RS, není to náhodou off topic? :))

taky jsem vysazená na Terku benjamínka :)) ale tenthle boží omyl tady stíhá trefně komentovat Moínika, proč bych se jí do toho strkala, že – a vůbec, kde je Monika? :)

209 lála, taky jsem ráda :) tvoje vyřazení byl první moment, kdy jsem se předsvědčila, že v Michalovi něco shnilého je

215
Hana
Reagovat

anja – nezajímáš mě…….

216
Mikeš
Reagovat

Když už jsme u toho střihu, napadlo vás, že Prima ušila na Petra podraz? Své narozky chtěl přece slavit až o týden později, takže na večer neměl program. Ani holky s tím nepočítaly, dozvěděly se to až od Pavly a Jitky. Takže co když štáb tohle Petrovi zatajil, podstrčil mu tam Andreu (ta mu přece neposlala o svém příjezdu zprávu – divné, ne?) a nechali ho pěkně vrkat v pizzerii, načež mu tam poslali hejno natěšených maminek. Ať už je Péťa hloupý jakkoliv, tak hloupý, aby zapomněl na večerní oslavu narozenin, zase být nemůže. Proto byl tak vyvalený a zcela pochopitelně naprosto přehlídl dort (to by přehlídl každý), který museli odložit na vedlejší stůl. Podle mého holky uraženě odešly, načež je štáb ugavaril k návratu a když přišly nazpátek, tak už tam byly sražené stoly a vše připraveno k oslavě. To vše se dá vyčíst z toho, co v telce pustili. Takže finta štábu, počítající s uraženou ješitností maminek a jasným zazmatkováním Petra, který se teprve probíral ze šoku, že jej odstřihli od tokání a při jeho známém vyjadřovacím taktu, dalo se prostě čekat, že z toho bude pěkná zápletka. Sežraly to i s navijálem maminky, Petr a – to především – diváci.

217
anja
Reagovat

ad esterky zábavný článek – jaksi nepobírám, proč furt esterka petrovi vyčítá, že s Andreou pil víno červené a se Šárkou bílé, opakuje to už vedruhém svém „článku“ … jakože to má být další vada Petrova charakteru? s jendou pije bílé, s druhou červené? …….. když ke mně přijde návštěva a dá přednost vínu bílému, dám si s nima bílé a naopak – dělám nějakou zásadní společenskou chybu?:…. mně je vážně jedno jaké barvy víno piju… a vinařům z kyjova, kam pro víno jezdíme, taky na barvě nezáleží…

jestli mi někdo dokáže na toto srozumitelně odpovědět, budu mu vděčná :) koci, víš o co go? :))

218
anja
Reagovat

215 Hana, jéžííš, tak už mi nepiš :DDDD

219
anja
Reagovat

216 Mikeš, bingo, ve mně to taky trochu hlodalo, že to mohlo být i takto, fajn žes to napsal, sranda :)))

220
anja
Reagovat

211 Bacon, já jsem jim to, že je to baví aji věřila, bavila jsme se snima :) konečně se pobavili sami se sebou aniž by museli řešit Bářiny mindráky

221
Mikeš
Reagovat

P.S. Na tuhle eventualitu by Adja při psaní rekapu neměla zapomenout.

222
Loupež
Reagovat

Lálo, ty mi připadáš jak zhrzená milenka. Co je na Michalovi špatnýho? Proč jsi teda tak řvala, když tě vyřadil? Když jsi ho teda prokoukla ještě dřív.
Ty helmy – snad jsou maminy dospělý, ne? Michal není jejich otec.

223
anja
Reagovat

222 tyyy jo, tady se zas vyrojilo příležitostných nicků…

224
Mikeš
Reagovat

anja ad 217: Vinařům odkudkoliv je určitě jedno barva vína, jen když je prodají. Ovšem i laici, jako jsem já, vědí, že na Bzenecku (kam Kyjov přináleží) jsou vína tvrdá a tudíž se pije raději bílé, páč červené je lepší sladší. Pokud z Kyjova červené, tak leda snad burgund nebo ještě něco těžšího.

225
anja
Reagovat

221 Mikeš, obávám se, že tohle Ajda do rekapu použít nemůže, ona píše sktriktně to co vyběhlo v tv, info o datu petrových narozenin podala jen esterka na blogu, v tv o tom nic nebylo – snad se nepletu…

226
lála
Reagovat

222 Loupež:
brečela jsem kvůli Petře a holkám a do toho tam přišli s kamerou a chtěli vyjádření ….. kvůli Michalovi to nebylo

227
Loupež
Reagovat

223 A co jsi tím jako chtěla říct?

228
Loupež
Reagovat

Lálo, nekecejte, pamatuju si, jak jste říkala, že jste tam přišla kvůli Michalovi, takže vás to samozřejmě mrzí. Odpovíte mi, co že je na něm tak špatného?

229
anja
Reagovat

224 Mikeš, ne že nám ho prodají, my víno od nich nekupujem, my ho od nich dostanem :) a pijou ho s náma taky bez ohledu na barvu

230
jako sůl
Reagovat

Pro Anju: Pavla vůbec nemá ty vlastnosti co popisuješ, je vidět, že je asi sama dobře znáš. Já zase znám dobře Pavlu cca 15 let. A co vím, tak s Andreou velmi dobře vychází a myslím, že to nebylo myšleno proti Andree, ale spíš to bylo myšleno na vrub Petra.

(210) Pavla měla v dubnu bouračku a měla úraz krční páteře. Proto se nezúčastňovala aktivit, který by mohly znamenat ohrožení…a do dnes to nemá úplně v pořádku a vždycky když přijela domů, tak si dost naříkala.

231
lála
Reagovat

228: to ano, ale kvůli němu jsem nebrečela

232
anja
Reagovat

230 solnička – nemá ty vlastnosti? aha, no v tom případě je ale v tv dobře hraje

233
lupi
Reagovat

Tereza od Michala – no tak, co píše bulvár je mi jedno. Ale ta trapná pubertální hra na to, aby si mě ON všiml, viz vyjící scéna při pádu někoho z kola a předtím nahraný pád z raftu, který si madam vypočítala špatně, protože Michal už dávno seděl, když ona padala do vody…… špatná herecká etuda. Holka schoď ten šílenej zadek pivovarskýho valacha a chovej se úměrně svému věku.

234
martas
Reagovat

Z článků u Pavly Esterky cítím pouze uraženou ješitnost a 100krát omílané, jak je ten Petr hrozný. On už jí minule naznačil, že jeho favoritka rozhodně není, tak proč se snaží a pak diví…?

On už svou princeznu našel a maminky to prostě nemohou překousnout. Ale tyto výkřiky na jejím blogu na mě působí spíše trapně…

A ta situace s dortem, udělalo se z toho drámo, ale vlastně z ničeho!

235
anja
Reagovat

233 lupi, možná máš pravdu, ALE – při té hysterické Terezině scéně mě napadlo, jestli ona nemá posttraumatický šok až hodně dlouho po události, někeří lidi to tak mají, při neštěstí se chovají chladně a prakticky a až dlouho potom se jim ten zážitek vrátí a upadnou třeba do hysterického pláče… ale fakt nevím, možná je to od terezy vypočítavé jak píšeš ty… já ji ještě dávám tak jeden díl, maximálně dva :) než si na ni udělám definitivní názor

236
Prochor
Reagovat

Co říkáte tomu jak se Petr chlubil na stadionu svojí medailí? To musí být asi těžkej narcis. K tomu se Žítek nikdy nesnížil aby se tak trapně natřásal jako kohout na smetišti.

237
Lantana
Reagovat

(236) V souvislosti s ním mě už dřív napadla známá hláška: „Dřív jsem býval trochu samožer, ale dnes už nemám chybu“…:-D

238
anja
Reagovat

236 Prochor – Al Bundovský syndrom :) 4 touchdowny v jednom zápase kdesi kdysi na střední :)

239
Prochor
Reagovat

No, mně už zaujalo na začátku jak předvádí svoje tělíčko v triku s krátkýma rukávkama. Ale že dojde až na medaile- to jsem netušil. Už se těším na to co dalšího na maminky vytáhne.

Reagovat

Prochor (239): Maximalne zeschlou klobasou :D Nicmene urcite jeste neni vsem prekvapenim konec a moc se tesim s cim prijde priste :)

241
koc
Reagovat

jen se svým domečkem mu chlubení asi nevyšlo :-D

Reagovat

koc (241): To se ti jen zda. Vsak malej kasparek dokaze taky zahrat velke divadlo :D

243
anja
Reagovat

242 RadstaR, e e nedokáže ;)

241 koc, nemá ho prý malej, vířivkovky tvrdily že je i dobře vybavenej ;)

244
lupi
Reagovat

Petr je prostě takovej venkovskej kořen co hledá ženskou jednak do pelechu a pak aby byla hlavně „dělná“- ale žádný zbytečný řečičky s ní. Michal – pocit z něj, že ví, že žádná není jeho typ, tak se prostě nehlídá a kašle na to.

245
lupi
Reagovat

242 RadStar- nevěř tomu, to se jenom tak utěšují ti s tím malým kašpárkem, ale pravda to není……

246
koc
Reagovat

ja myslel domeček :D ja nemyslel sumýše ;-)

byla by docela zabava kdyby je nechal v domečku bydlet po dobu navstevy ..

Reagovat

Vsak ja taky psal o domecku :) Jen me to prislo jako dobra analogie k tomu :)

248
koc
Reagovat

ja tam jit, tak ani ne pro hledání nabizene maminky ale kvuli sve prezentaci .. tak to podle me puvodne zamyslel Michal .. ale nejak se mu to vymklo z rukou .. je pravda, ze celou dobu nataceni se clovek nedovede uhlidat a to prave a nebo negativni vyplave

249
koc
Reagovat

tak jestli si delal ulitu pro sveho hlemýždě tak to by uslo .. na bydleni asi moc ne .. ;-)

250
koc
Reagovat

ale treba to zamyslel jako smajchlkabinet .. talze proc to delat vetsi nez je zdravo :-D

251
anja
Reagovat

246 koc fakt? zajímavé :)) a že ses vynořil hned po radstaRově klobáse :DD

chlapi teda fuj ale! :D

252
Vlk
Reagovat

Zastal bych se Terezy (doufám, že se tak jmenuje) od Michala. Nemyslím, že to bylo nahraný divadýlko. Spíš myslím, že se ráda a ochotně dojímá, zkrátka je citlivá. Kdyby chtěla hrát divadýlko, asi by si nesedala na mez s cigárou. Působilo to na mě nehraně, že je z toho fakt hotová.

Taky bych se zastal Michala. Holt byl jednou označenej za nácka, takže asi musí být „agresívní“. V aféře s přilbama byl evidentně nevinně, dokonce maminy předem varoval, nejspíš o vlastní vůli, díky své zkušenosti. Irena ho asi řádně vytáčela a zbytek už udělal střih.

253
Prochor
Reagovat

Brutální OT:
Byl to zajímavej díl ale teď jsem vážně zvědavej jak bude zítra tancovat Aneta Langerová :-))
Ale chápu, že reakce by neměly následovat.

254
Sarkafarka
Reagovat

Já pořád nechápu tu Terezu,všichni jsou pro ní starý a o chlapa se 4 dětma bojuje?Jenom se hihňá a remcá.Názor neřekne a když tak jenom na stáří.Že pleška chytá poslední vítr nevidí?

255
Jonatána
Reagovat

254 Pleška chytá poslední vítr… :-D krásně řečeno. Taky nechápu, co tam Tereza dělá. Tedy, kromě toho, že sobě a svým rodičům dělá ostudu :-).

256
reina
Reagovat

ahoj všem,
vzhledem k tomu, že jsem účastnice (Irena) od Michala, tak bych ráda situaci s helmami uvedla na pravou míru, má-li o to někdo zájem.
Helmy nebyly. Michal si dovezl vlastní kolo i další vybavení. Holky měly kola půjčené, které viděly poprvé v životě, nebyly na ně zvyklé. Běžně na kole jezdí jenom Jindřiška.
Začátek mé „hádky“ s Michalem byl ve stejném duchu jako zbytek – jenom jsem se chtěla dozvědět, kam se mám dopravit, když v cíli cesty byl slibovaný nějaký výlet vzduchem (to bylo vystřiženo).
Cíl cesty mi Michal nesdělil, a nakonec sice ano, ale ještě nesprávně, jenom jsem věděla, že je to cca 8 kilometrů.
Když Šárka spadla, tak trvalo cca 20 minut, možná i víc, než přijela sanitka. Michal dorazil, až jak byla sanitka pryč. Možná i toto o něčem mluví, když mu byla poslána zpráva, že se něco děje.
Za Šárkou jsme byli ten den odpoledne. „nic to nebylo“, jenom středně těžký otřes mozku, a na návštěvu k ní pustili jenom 2 lidi, takže jsme ji bohužel neviděla.

Jinak – Michal mi připadal od začátku falešný. Pořád stejný výraz s dobráckým úsměvem ve mně vzbuzoval obrovský zájem o to, abych zjistila, jaký je ve skutečnosti. Ukázalo se to velmi dobře.
A když jsem při sledování zjistila, že Tereze svého času na lodi řekl, že nehledá maminku pro svou dceru, ale partnerku pro sebe, tak to mi bylo jasné, že jsem se ve svém názoru skutečně nemýlila.
I když – od začátku se stavěl do role, že malá Sandra nemá moc velký rozhodující hlas… myslím si, že není tak malá, a pořad se nejmenuje: „muž či žena s dítětem či dětmi hledá partnera“, ale „hledá se táta a máma“, takže v prvé řadě si myslím, že měl a má myslet na své dítě.
A to že Šárce neřekl, že ji vyřadil – no počkejte do příště, jak to sestříhají, ale holka chtěla podepsat ve špitále reverz, aby pokračovala v natáčení, a odejít tak o 3-4 dny dříve, než ji měli propustit (mluvila jsem s ní telefonicky, osobně bohužel v té době ne – přece jenom byla ve špitále v Krumlově a já bydlím v Praze, a nemám auto).

snad se mi podařilo objasnit aspoň některé dotazy a mezery v tom, co se „událo“ v posledním díle, a doufám, že Michalovo pokrytectví vyjde najevo i dál a více (možná i s tou Šárkou, něco v tom, co řekl v minulosti Tereze, a taky vlastně i to, co řekl v ukázce opět Tereze – že on se o její dítě starat nebude…). Prostě mi přijde jako sebestředný pokrytec, který to ale dokáže umně skrýt za dobráckým úsměvem. (to, jestli je či není cholerik, se opravdu neodvažuji soudit, ale… nedivila bych se, že?)
navíc mám pocit, že prostě problémy nechce řešit… ale i to je čistě můj názor člověka, který vám možná může připadat jako „zhrzená poté, co ji ten hodný Míša vyřadil“ :)

Reagovat

reina (256): Dik moc za ujasneni nekterych veci. Sice to nic nezmeni, ale clovek si alespon ma moznost udelat lepsi obrazek o tom vsem (alespon teda ja jo).

258
anja
Reagovat

256 reina, taky dík, potvrdila jsi mi to co jsem si o M. myslela od počátku… – máš moc hezkou holčičku :) –

259
Míša
Reagovat

Už jsem někde četla, že Andrea se hlavně dobře bavila – jak chováním Petra, tak reakcemi ostatních :o)

Mě Irena též potvrdila to, co jsem si myslela … Je zajímavé, že mezi všemi „tatínky“, co jsem tak mohla v 2. a 3. řadě zaznamenat, se nenašel nikdo, s kým bych chtěla strávit volný čas … natož pak život … ale já mám možná předsudky, páč všechny účastníky podobných pořadů považuju za větší či menší exoty … už jenom ta představa, že si jde někdo před kamerama hledat ženu nebo dokonce rodiče pro své dítko … a někteří dokonce věří, že najdou … to mi jsou bližší ti, co přiznávaj, že jsou v podstatě komparz … :o)))

260
reina
Reagovat

257, 258, 259 díky za pozitivní reakce
Je pravda, že je to reality show, ale je to spíše show než realita. I když uznávám, že skutečnost, že je natáčení zhuštěné do velmi krátké doby s minimálními přestávkami (jen pár dní), se určitě podílí na tom, že spousta z těch, kteří hrají něco, co ve skutečnosti nejsou, se nakonec ukáží v pravém světle.
A sama za sebe můžu říct, že kamera, či spíše střihač, odvedli dobrou práci – neudělali z nás někoho jiného, mohli spoustu z nás udělat „horší“ než jak vypadáme na obrazovce, ale neudělali to.
Jasně, některé situace byly nahrané, takže občas výpovědi vypadají strojeně, hlavně když už člověk odpovídá po čtvrté na podobně položenou otázku – a oni z nevím kolika natočeného materiálu pak vystřihnou jednu větu :) ale to je vlastně jedno, to slouží svému cíli pobavit diváka, navíc bez tohoto by ten pořad byl pokaždé na hodinu u každého účastníka, a ani by se neukázalo vše :)

261
Vlk
Reagovat

Kdybys byla co k čemu, Ireno, uznala bys, žes do Michala rejpala víc, než je v kraji zvykem. A podle mě s postranními úmysly, tj, abys ho vytočila, popřípadě znemožnila. Což se ti, nutno přiznat, povedlo. Ale imho jsi z toho nevyšla o moc líp… asi jako otravná moucha. Pravda, pro diváka to tak bylo asi zábavnější :)

Jak to bylo s kolama se dalo vytušit. Ovšem Michal na tom nejspíš nenese žádnou vinu. Naopak, zřejmě díky své zkušenosti, prokazatelně varoval před nebezpečím. A má naprostou pravdu, že účastnice jsou dospělé a nesou samy za svá rozhodnutí odpovědnost. Selhání je tu evidentně na straně produkce. Pokud „nutí“ účastnice do takového „dobrodružství“, měla toho udělat pro bezpečnost podstatně víc.
Ale je to celý divný. Píšeš, že to bylo do příjezdu 20+ minut. Něco trvá ošetření. Michal přijel až po odjezdu. Přitom to celkem bylo jen asi 8 km. To neštymuje. Kdybys tak mohla popsat jak to celé probíhalo. Kdo a proč se „utrhl“, kdo byl vzadu, kdo s kým jel, jak se nehoda stala atd…
Odkdy se pak v takových případech posílají zprávy? Trvá to dlouho a taky jestli se z tý zprávy dala poznat závažnost situace… Asi to víš, ale telefon umí i online přenos hlasu ;-)

Nejhorší je ale, co píšeš o „falešnosti“. Falešný by imho byl, kdyby říkal, že především hledá mámu pro svou dceru. Ať už se pořad jmenuje jak chce. To nejlepší, co může Michal udělat pro svou dceru, je najít sobě nějakou ženskou.

262
novesly
Reagovat

POZOOOR PŘIŠLA DÁMA.CZ – novesly

Zdravím všechny,
Vlk ( 261 ) …všechna čest tobě….tím co jsi napsal jsi mě málem zvedl ze židle….nenapsala bych to líp…( co se týče Ireny Gao )

263
Anonymní
Reagovat

Stačí si nick reina jmémo Irena Gao vygooglit. Zajímavé počteníčko např. na help24.

264
Jezinka
Reagovat

261 Vlk – Nezdá se mi, že by Irena do Michala nějak zvlášť šila. Chtěla jen vědět, kam má jít. Michal pravděpodobně v tu chvíli nevěděl, jak se cíl jejich cesty jmenuje a nechtěl to přiznat. Kdyby mě opakovaně posílal dopředu, poslala bych ho nejspíš do ….. někam:-).

265
JUJU
Reagovat

Irena
Tak konecne dalsi mamina. Ireno doufam ze tady zustanes a budes pravidelne prispivat.
Taky by me zajimalo jak to cele bylo viz dotaz 261 Vlka.

Michal ztratil me sympatie uz davno, ale bohuzel na tebe nemam taky kladny nazor. Ovsem musim uznat ze v situaci z tohoto dilu jednoznacne palec nahoru pro tebe. Sympatie se mohou vlivem diskuze zmenit viz Lala. Ilona v televizi uplakana placka a sebelitostiva, naopak tady naprosto pohodova zenska.

Reagovat

Simuša (263): priste se nezapomen podepsat ;)

267
Lantana
Reagovat

Vlku (261), v podstatě to vidím podobně, jen mi občas vadí ten Michalův „hrubší“ způsob jednání.

268
Simuša
Reagovat

266 Pardon, přehlídla jsem, že píšu jako anonymní :-)

Reagovat

Simuša (268): V pohode. Ja jen, ze v posledni dobe se vyrojilo spousta anonymu a jinych novych nicku :)

270
Simuša
Reagovat

Irena se mi zdála nějaká „jiná“. Po tom co jsem si početla na help24, bych až tak vážně co píše nebrala. Tím nechci Irenu úmyslně poškozovat, ale holt v tomto je internet mocný a strýček google taky.

Reagovat

novesly (262): Vitej, jen zadnej bordel prosim :D
Taky jsem k vam zavital a pobavil me tvuj komentar na Petra “ GENTLEMAN :)) holkám s kočárkem nepomohl, ale Andrejce by nosil i jejího ex k ní do postele. “ :D :D :D

272
kapi
Reagovat

Kdo to byl? :) ctenar deniku aha! napsal: andrea peroutova z hleda se tata a mama se zivi jako prostitutka

273
novesly
Reagovat

271- díky za přivítání….a jakej bordel jsi měl na mysli???
A jináč mě opravdu těší že na DÁMU.CZ chodíte číst…už jsem tady viděla jeden muj příspěvek od Pana modelíny…ho úplně sprostě skopčil…
ale v poho…o tom ty diskuse jsou…a co teda mám dělat za bordel??

274
mareska
Reagovat

273 Novesly: Myslím, že to byla jemná narážka na minulou sérii, kdy diskutéři z Dámy chodili na panáčka dělat rozruch…:)))

275
novesly
Reagovat

( 272 )promiň ale když se na to podíváš tak uvidíš že ta nenalíčená je Andrea…a ostatní fotky s ní nemají nic společnýho…Na Andreu mám svůj názor, ale každopádně to nemá nic společnáho s těmito fotkami

276
Bořek Nešika
Reagovat

Nechápu proč vadí, když někdo dává najevo, že nemá dál už zájem někoho poznávat. Vždyť to jsou skoro cizí lidi, copak vy se v reálu chováte jinak? Prostě mi člověk nesedí, slušně se sním rozloučím a je to, nezajímá mě, jak žije dál a co dělá nebo ne.

277
novesly
Reagovat

273 Já osobně jsem také minulou sérii chodila na panáka číst ale nikdy jsem tu nedělala rozruch…hlavně jsem tu minulou sérii ani nepřispívala komentářema…a jestli sem chodil někdo z dámy.cz tak jenom dobře…aspň jste se měli o čem bavit…wau wau

278
Bořek Nešika
Reagovat

Maresko, ty jsi Pavla? Zavidíš Andree, že je hezčí než ty nebo co? Ta tvoje poznámka o tom, že je bohatá a proto ji Petr chce byla fakt fuj.

Reagovat

novesly (273): Myslel jsem to, jak to napsala mareska. Jinak ja na Damu nechodim. Jen obcas udelam vyjimku, kdyz se tu o ni nekdo zmini.

280
novesly
Reagovat

279 asi chodily a chodí i teď …jenže vás je docela složitý někdy dočíst…se tady teď minulý díl řešily zuby a benjamínek…a špeky a rovnátka,,,to mě moc nebaví číst…nějaký narážky myslím že Moniky …ale ráda si počtu diskusi k RS ..názory na hlavní aktéry…
ALE JINÁČ DOBRÝ…JE TO TADY DISKUSE SE VŠÍM VŠUDY A NESTYĎTE SE A PŘIJDŤE I MEZI NÁS DÁMY.CZ

281
Simuša
Reagovat

V minulé séri se mi zdálo, že byla trochu skrytá nevraživost panacek x dama.cz. Ale to bylo kvůli Evičce. Tady na ni měla většina jiný názor než na dáme. Jinak já chodím číst oboje. Dáma mi příjde fajn jako celkově. Poštu si tam i v jiném ;-)

282
Hana
Reagovat

novesly – na Dámě jsem v minulé sérii napsala pár příspěvků, ale moc jsme se neshodli kvůli Evičce, všichni jste ji tam měli skoro za bohyni a mazali jí med kolem pusy, raději jsem od vás odešla….na Dámě kdo nebyl s vámi, byl proti vám…..tady je to lepší :-)))))) Každý má svůj názor, i když s někým si nesedíme ( že anjo :-)))), je to tu o moc lepší.

283
novesly
Reagovat

281 (V minulé séri se mi zdálo, že byla trochu skrytá nevraživost panacek x dama.cz. Ale to bylo kvůli Evičce. Tady na ni měla většina jiný názor než na dáme. Jinak já chodím číst oboje. Dáma mi příjde fajn jako celkově. Poštu si tam i v jiném ;-).

Jeee, děkuji za Dámy.cz…
V minulé řadě máš pravdu že tam byly neshody mezi dámou a panákem…skrz Evičku…a kde je dneska Evička..??..a my jsme tu stále…

Ale musím podoknout že první chodila Kačka na Dámu a pak se jí tam přestalo líbit a začla na panácovi…..a je tu do dodnes…

Za sebe jen můžu napsat že vy jste chodily k nám, a my k Vám..tedy aspoň já…a nestydím se za to…

Baví mě tahle reality show a chodím i na jiné diskuse

284
Simuša
Reagovat

Tak ono už pak moc možností není. Na Primě to stojí za …. Já střídám dámu s panáčkem. Ne vždy se vším souhlasím. Nejsem zastáncem řešení zubů, tlouštky atd. To o člověku zase až tak moc neřekne. Tady je výhoda, že píší učastnice. Třeba Lála díky své „normálnosti“ tady celkem pozměnila názor na sebe u hodně lidí. U Ireny nevím. Má tu dva příspěvky. Ale jak jsem už psala. Početla jsem si její příspěvky na help24 a mám na ni ještě horší názor. Vůbec mi nebude chyběééééét. :-D

285
novesly
Reagovat

283 Z mé strany i by mohla být nevraživost ale určitě ne na Paňáca, pokud jsi tam psala nějaký příspěvek v dobé kdy Eva začla křičet na svoje děti v hospodě že na ně přijde sociálka a vezmou si je… a pak režie RADŠI VÁS ZAHRABU , tak se nediv.. tv z nás všech udělala blbce…..zrovna tak jak dneska píše Pavla na svém blogu, tak jsem trošku věděla i tenkrát jak to bylo….a věř mi, že Eva si zasloužila pochvalu… a ne tak hnusnou kritiku….

286
Vlk
Reagovat

novesly… díky :)

Jezinko, kdyby „jenom chtěla vědět, kam má jít“, zeptala by se třeba produkce, když bylo evidentní, že Michal to ani neví. Mohla jet doprovodným autem, což nejspíš nakonec taky jela, že… Kdepak, chtěla do něj rýt, tak ryla… A produkci se to samozřejmě hodilo…

Lantano, hrubší způsob jednání… já si to nemyslím. Holt jsme všichni jenom lidi, někteří dokonce jenom chlapi. Hrubší způsoby by měl, kdyby to dělal vědomě, úmyslně, naschvál. Ne, když mu něco „ujede“ pod tlakem, ve zmatku nebo nepochopení. Příklad – …„nic to nebylo“, jenom středně těžký otřes mozku. Určitě to nemyslel jako že je to pohoda džez, spíš že „…to bude dobrý, žádný trvalý následky…“

287
Ajda
Reagovat

225 anja – máš pravdu.
To co čtu na netu, ať je to blog Esterky, bulvár, nebo diskuse, tím vším se nechci nechat ovlivnit. Ale spoustu věcí vidím stejně jako diskutující, když píšu rekap s větším zpožděním, jako dnes večer, tak v něm zazní třeba i to, co se tu dávno probralo a stejně se necítím ovlivněna.
Nevyhnu se vlastním komentářům, občas si rýpnu, ale rekap se týká pouze odvysílaného dílu, nechci a nebudu používat ,,věci“ odjinud. K tomu je diskuse, nebo speciál rekap komentářů. U minulé řady mě tu napadali tatínci od Evy, ale já nevím co jak bylo, já vidím a zpracuji to, co je v tv :-)

Dáma.cz – jj, hlavně matka Evy tu řádila pod pár nicky. Na Dámě to byl spíš chat a fanclub Evy, četla jsem to průběžně, hlavně když to někdo tady vypíchl. Jsem ráda, že u této řady je klid zbraní :-))

288
Lantana
Reagovat

Simušo (284), také jsem se podívala na ten odkaz a co jsem se dočetla je celkem soda. Spíš smutné.

289
Lantana
Reagovat

Vlku (286), na tom něco je.

290
novesly
Reagovat

287anja Říjen 29th, 2010 at 18.26 225

221 Mikeš, obávám se, že tohle Ajda do rekapu použít nemůže, ona píše sktriktně to co vyběhlo v tv, info o datu petrových narozenin podala jen esterka na blogu, v tv o tom nic nebylo – snad se nepletu…
heej slečno jsi se asi trošku spletla….

291
novesly
Reagovat

jeee jeeee…a kde je KOC a MODELÁŘ .CZ :D

292
koc
Reagovat

koc vás neustále sleduje .. jestli zde nezlobíte ;-)

293
novesly
Reagovat

sleduj sleduj…..BOŽE…. :))

294
JUJU
Reagovat

Novesly a ty jsi ktera ucinkujici ze druhe rady? Viz 285

295
Ajda
Reagovat

285 – Tv z nás všech udělala blbce? Já mám pocit, že blbce z nás dělal někdo úplně jiný.

296
novesly
Reagovat

Říjen 30th, 2010 at 15.30 294

Novesly a ty jsi ktera ucinkujici ze druhe rady? Viz 285

Bohužel nejsem učinkující, nebo spíš díky bohu..ještě nějaké otázky??…

297
koc
Reagovat

295 – z nás ne ;-)

298
Ajda
Reagovat

296 Novesly – nekopíruj příspěvky, stačí napsat nick a číslo komu odpovídáš.

299
koc
Reagovat

jenom sem se pořád nedozvěděl zda Šárka spadla proto
že se kochala
že jedla preclíky

300
Ajda
Reagovat

297 koc – z nás opravdu ne :-))

Lodička hezky sama plula a tady zase jela v čele, jen jí to prostě samo nešlapalo a tak udělala bác.

301
koc
Reagovat

hradem časně z rána
ozvala se rána

verbíř drsně povykuje
kolem mužů poskakuje

reje do nich paličkama
nebudí je řečičkama

Vejškrabovi imponuje
když ho žena mírně zbije

302
Mikeš
Reagovat

Zdravím Novesly, vítám Tě na panáčkovi, nicméně vem na vědomí, že tady se zas tak moc nemažem. Taky občas pustím voko na Dámy, ale je to děsný babinec. Jak si tam pěkně spolu žvatláte, to je fakt síla, prostě Klub pipin (přitom podle fota vypadáš docela fajn) – ještě chybí společné foto na hřadě. Tam žádný mužský nezavítá ani náhodou, ještě by chytil ňákej virus.

303
reina
Reagovat

299 – Šárka spadla, protože jela seč jí síly stačily či občas nestačily, ale poté, co jí bylo řečeno předchozí večer, se nechtěla nechat zahanbit. Sjela z asfaltu na krajnici, a když se chtěla vrátit zpět na asfalt, tak se jí bloklo přední kolo a přepadla…
takže ne, nekochala se a nejedla preclíky – ono to ani moc nešlo, vzhledem k tomu, že cesta vedla neustále do mírného ale nekončícího kopečka.

261 – já se opravdu jenom snažila dozvědět, kam se mám dopravit, a jak se tam mám dopravit, tj. snažila jsem se dozvědět cíl cesty. byla bych ochotná i dojít tam pěšky, pokud by mi na to byl dán dostatečný čas, s tím problém nemám, naopak, chodím pěšky velmi ráda. bohužel, Michalova reakce byla dost přehnaná, a neustále nejen že necítí za Šárčinu nehodu nejmenší vinu, ale ani neprojevil nejmenší lítost z toho, co se jí stalo.
Každopádně – už je to jedno, těště se na další díly, tam možná i svůj názor na Michala změníte

304
reina
Reagovat

omlouvám se, ještě ad 261 – v době Šárčiny nehody už na kole zůstali (ale to bylo i ve vysílání) pouze Jindřiška, Michal a Šárka. Michal s Jindrou se vydali dopředu, aniž by se starali o dění za svými zády.
A skutečnost, že jim pouze bylo sděleno, že se něco stalo a mají se vrátit, měla taky svůj důvod – holt chtěl štáb natočit jejich reakci, tak nemohli hned říct přesně co a jak se stalo, ale to je snad logické, ne?

305
Vlk
Reagovat

Ireno, jakouže má Michal vinu za Šárčinu nehodu? :-o
Jo aháá, v příštím díle uvidíme jak to opravdu bylo – Michal ji, zoufale před prchlivcem prchající, hravě dohonil, srazil na asfalt a pak musel objíždět celý okruh, proto přijel tak pozdě.. :)

Že změním na Michala názor je samozřejmě možné. Na obzoru je jeho další necitlivé vyřazení – Šárky v nemocnici. Určitě to bude opět skandální. Dovolí si vyřadit chuděru, co se „kvůli němu“ zramovala, a ani jí o tom neřekne…
Že by ji asi vyřadil i před zraněním je fuk…

306
Vlk
Reagovat

A jasně – „…ani neprojevil nejmenší lítost z toho, co se jí stalo..“
Do nemocnice se jí šel vysmát do ksichtu… :)

307
Jezinka
Reagovat

Vlku, on tu někdo říká, že Michal může za Šárčinu nehodu? Dokonce ho ani nikdo nevinil z toho, že holky neměly helmy. Proto nechápu ty jeho podivné obhajoby. Ten člověk je mi nepříjemný čím dál víc. Brrr.
Ireny bych se ráda zeptala, jestli normálně říká dospělým chlapům, že pojednou vláčkem?

308
Jezinka
Reagovat

284 Simušo, co tak strašného o Ireně ses dočetla? Prostě se holka dostala do celkem komplikované životní situace a snažila se najít rady, jak ji řešit. Doufám, že se jí i malé daří dobře a v budoucnu bude mít větší štěstí na chlapy.

309
reina
Reagovat

307 – Jezinko, rozhodně ne, ale když na Tě někdo vybafne, ať uvedeš další program, tak holt občas tě první napadne nějaká volovina… proto i některé úvody toho, co bude, znějí docela křečovitě – prostě máš najednou něco říct, o čem víš, že se bude dělat, ale aby to věděl i divák… :)
nejsem zastánce „pejsek, kočička, botička, dudlíček“ – holka umí říct pes, a dokonce i dobrý den (ale to se naučila sama)

310
Vlk
Reagovat

Neříká to víceméně Irena v 303, Jezinko?

311
Bobby Brown
Reagovat

Pro Irenu:
Ježišikriste… a proč má Michal cítit vinu? On něco provedl, aby z toho kola spadla? Ne. Pořád mu nenávistně předhazujete, že je nechal jet bez přileb. Ony jsou nesvéprávné? Vy snad s každým jednáte jen pomocí příkazů a zákazů, jinak si to neumím vysvětlit. Ony jsou dospělé, svéprávné bytosti, které byly Michalem jasně poučeny o rizicích, které s sebou nese jízda bez přileb. Bylo jejich svobodné rozhodnutí (pokud vůbec ten termín chápete), že se přesto na kolo vydaly. Pokud je k tomu ponoukala produkce, tak bych spíš cítil morální problém tam. Michal je jasně přesvědčoval, že bez přilby je to risk. Tak co ještě kurňa chcete? Odpovím si sám – zákaz.

Mimochodem, jak už tady kdosi vzpomenul, Honza z minulé série jel s holkama také bez přileb. Ale nic se nestalo, tak jako dobrý. Zde se stala nehoda, tak se neustále řeší přilby.

Narozdíl od Honzy si ale skutečně nepohlídal, jak na tom všichni jsou, nebo to tak alespoň z toho střihu vypadalo. Ale ruku na srdce Ireno, vy jste se také moc nezajímala, že vám zmizel kormidelník. Tak abych vám to trochu připomněl (přiznávám, že dost škodolibě), tak: „No, že mu chybí nějaká holka, toho si vůbec nevšiml. Asi mu ani moc nechyběěěěěěla.“

Že byl Michal na ránu mezi oči za tu jeho odpověď-neodpověď, s tím souhlasím. Ale nesnažte se ho teď zatrest utopit v morálních sra.kách ohledně úrazu hlavy. Obvinila jste ho z vyčůranosti. Ne. To vaše neustálé obviňování je vyčůranost, jak vytěžit z nehody body ve svůj prospěch, resp. v neprospěch Michala.

PS: Přesto vám přeju, ať potkáte někoho s kým vám to bude klapat. Už takhle běhá po světě dost nešťastných lidí, tak ať je zase o dva méně.

PPS: A vy ostatní mě taky moc nedrážděte, nebo sem začnu přispívat častěji. Adeptů je tady dost. ;-)

312
Lantana
Reagovat

Bobby Browne (311) Ušetřil jsi mi psaní :-)

313
Lantana
Reagovat

reino, nerozumím tomu, že v (256) píšeš: „Když Šárka spadla, tak trvalo cca 20 minut, možná i víc, než přijela sanitka. Michal dorazil, až jak byla sanitka pryč. Možná i toto o něčem mluví, když mu byla poslána zpráva, že se něco děje.“
A potom v (304):“A skutečnost, že jim pouze bylo sděleno, že se něco stalo a mají se vrátit, měla taky svůj důvod – holt chtěl štáb natočit jejich reakci, tak nemohli hned říct přesně co a jak se stalo, ale to je snad logické, ne?“

Z toho mi vyplývá, že Michal nevěděl co se přesně děje, možná proto ani zpátky nepospíchal – těžko říct jak daleko vůbec byl. Takže pro mne jediné o čem „to mluví“ je, že štáb zkusil něco „vydojit“ z nehody.

314
Jezinka
Reagovat

310 Jo, může to tak vyznít. Rozhodně to jeho vina není nebo já osobně to tak nevidím. Zaráží mě spíš jeho nezájem o kohokoli jiného než je on sám. To Petr, ač je tu za hajzla největšího, má zájem aspoň o tu Andreu. Michal se zajímá jen sám o sebe a podle jeho blogu mi připadá, že takový je i v reálném životě.
Ireno, to chápu, člověk lecky ledacos plácne a pak se sám diví. Hláška, že Michal po pádu z lodi nechyběl, mi naopak přišla vtipná.

315
Ela
Reagovat

301: Koc, ty básně mi chyběly, baví mě skoro víc, než celá diskuse:-)))) Díky!

316
koc
Reagovat

315 – abych pravdu řekl tak se mi už do skladani neceho smysluplneho ani nechce .. toto byl bonus k dosud poklidne diskuzi .. jako odmena ;-)

317
Ela
Reagovat

Mě Armstrong naprosto dorazil tím, jakým způsobem sdělil Šárce, že s ní nadále nepočítá! To je hodno ochmatávače z Hanušovic:-( Těším se na příští díl, snad se dozvíme víc.

318
Heather
Reagovat

To že si děvčata nevzala přilbu bych nedávala za vinu Michalovi. Já bych bez přilby prostě nejela. Ale vím, že spousta žen má za to, že v přilbě vypadají blbě nebo že to je zbytečné, protože kdysi se v přilbách nejezdilo. Kdysi přilby nebyly, teď jsou, tak proč se neochránit před možným rizikem.
Spíš mi vadí, že Michal prostě neuměl přiznat, že neví, kam jedou. A z toho jasně vyplývá, že on program nechystá… Asi už byl na Irenu alergický. A taky je divné, že nejeli pohromadě, a to si představuju, že Jindřiška jela, a tak jel s ní a Šárka mu je úplně jedno a s ní jelo doprovodné vozidlo, tak co…
Připadá mi tam, jako na výletě s kámoškama, asi mu viditelně do oka nikdo nepadl. Vůbec nedává najevo emoce a sympatie a když tak spíše ty negativní a taky mi vadí ty jeho rozumné proslovy – šustí papírem :o))

319
Ela
Reagovat

316: Ale ty verše jsou tak výstižné:-)))))) A JUJU má také talent, snad něco přihodí.

320
Míša
Reagovat

No já nevím, helmy tu snad Michalovi nikdo nezazlíval, mě spíš překvapilo, že vytáhne bandu bab na kolo a pak jim ujede a vůbec se nestará, kde jsou … Bohužel, když si vyjede jakákoliv parta lidí na výlet, tak se slušní lidé vždycky přizpůsobí tomu nejslabšímu …

Osobně mám z Michala pocit, že si nevybral žádnou z účastnic, jenže dotočit to musel a pěkně mu to lezlo krkem …

321
Soutěžící
Reagovat

Také jsem soutěžící maminka od Michala, myslím že Irena Gao by se měla nejdřív pochlubit svým asijským manželem, ono jich je na tržnících pořád dost a jistě že by Viatnamec poznal že dítě má s Nigerijcem. Takže, Gao zametat nejdřív před vlastním prahem

322
Ela
Reagovat

320: Míšo, ale i kdyby to tak bylo, mohl se chovat jako gentleman, notabene když podle informací od účastnic natáčení zabralo pár dní.

323
Jezinka
Reagovat

Nechápu, co má národnost Irenina ex či otce jejího dítěte společného s HSTM

324
Ajda
Reagovat

Ono ani nejde o helmy, mohly se rozhodnout, ale ten Michalův přístup ke všemu – mně je to jedno, dělejte si co chcete, mě vaše problémy nezajímají, já chci – vy musíte…
Pořád mi uniká, proč tam vlastně je. Skoro jakoby omylem.

325
Ela
Reagovat

323: Jezinko, slouhlas!!! Navíc ta holčička je rozkošná.

326
koc
Reagovat

321 – že by jsi byla maminka co je pořád v Plesku ? ;-)

327
reina
Reagovat

321: myslím si, že je slušné se alespoň podepsat pod to, co napíšeš. Jinak – můj exmanžel není vietnamec, ač asijské národnosti je, a stejně tak nepopírám, že otec mé dcery je z Nigérie. No a co? asi se pohybuju hodně v prostředí cizinců, hlavně kvůli práci, minulé i současné, a většinou člověka nikdo neosloví v metru nebo tramvaji, takže – holt se seznamuju tam, kde bývám nejčastěji.

328
reina
Reagovat

navíc, milá 321, pokud jsi dnes byla na dotáčce, tak jsi opět mohla vidět zářný příklad Michalova chování.
a nevím, co má co společného to, že se Michal chová jako hulvát, s mými ex-partnery. já tady řeším chování, a to chování v soutěži, nebo spíše reality show, ne chování před ní ani po ní.

329
Bobby Brown
Reagovat

320 Míša:
No ale já vím…
Když něco nevím, tak si to zjistím, ne? Přilby se tady rozebíraly dostatečně, stačí si to přečíst. Třeba i příspěvek 303, kde Irena vyčítá Michalovi, že vůbec necítí vinu na té nehodě. Což byla poslední kapka mé trpělivosti nevměšování se do diskuze.

Dost mě udivila i Pavla od Petra, ale to si ještě rozmyslím, jestli to tu budu nějak komentovat.

330
Ela
Reagovat

327: Reino, nemusíš se obhajovat, tvůj soukromý život je pouze tvoje věc a asi nejsem sama, kdo si o nepodepsaných pomlouvačných příspěvcích myslí své! Daniela

331
kapi
Reagovat

Reino – jaka byla atmosfera na dotocne?

332
Míša
Reagovat

Bobby Brown (329) – Já nemluvím o helmách, jen myslím, že kdyby přizpůsobil tempo těm nejslabším, jak se to běžně ve slušné společnosti dělá, tak by se to Šárce vůbec nemuselo stát.

Anonymní soutěžící je poněkud mimo, ne?

333
reina
Reagovat

331 – řekla bych, že dotočná byla více-méně v pohodě, i když možná mírně rozpačitá… nemůžu to bohužel víc rozebrat, uvidíte pak ve vysílání… ale těště se, Michal se opět ukázal :) a jsem za to velmi ráda, že už přestává být tím milým a dobromyslným človíčkem se stále stejnou usměvavou maskou na obličeji

334
Prochor
Reagovat

Ajdo já chápu co tam Michal dělá. Hledá ženu o kterou by se nemusel starat jako o malé dítě. Neřekl přeci ať si dělají co chtějí ale že je k ničemu nenutí a že jsou sami odpovědné za to, co dělají. To, co například předvedla Irena je nepochopitelné. Čeká dvě hodiny do poslední chvíle než ostatní vyrážejí na kole a jde se zeptat co má dělat. Michal se asi podivil, co tam ještě dělá. Jestli nevěděla před dvěma hodinama kam má jít – proč se na to nezeptala před těma dvěma hodinama? Jako malý dítě fakt.

335
Magda
Reagovat

321: Tvůj příspěvek zní mírně xenofobně…

336
Bobby Brown
Reagovat

332 Míša?
Tedy Míšo… nesnažte se mě vtáhnout do diskuze tím, že mě budete záměrně provokovat.
Vždyť jste sama v 320 jasně napsala, cituji „No já nevím, helmy tu snad Michalovi nikdo nezazlíval,…“
Ano, bavila jste se i o ujetí, ale ty helmy… no raději nic. :-)

337
Magda
Reagovat

Všechny zdravím…

Ač mi Michal nějak zpočátku nevadil, to co předvádí se mi nelíbí a asi bych nestála o takového partnera…
Pořád má samozřejmě navrch nad Petrem…samolibým, sebestředným Panem Chytrým…

338
Lantana
Reagovat

Soutěžící (321) detaily ze soukromí druhého sem opravdu nepatří (byť se jimi reina jinde netají), každopádně zajímalo by mne, jak moc se shoduje Irenin pohled na Michala s pohledem ostatních (co tam byly déle).

339
Ela
Reagovat

334: Prochore, v nějakém předchozím příspěvku bylo zmíněno, že helmy opravdu nebyly k dispozici. A maminkám bylo celkem logicky jasné, že pokud by odmítly cyklovýlet, ztratily by u Michala body (pokud o něj stály a věřím, že po několika dnech neměly možnost hodnotit jej tak, jako my u TV). Takže si myslím, že byť se to některé z dam nemuselo zamlouvat, raději zatnula zuby a jela, aby nebyla znevýhodněna… A pojďme opustit přilby, Michal svoji sebestřednost prezentuje i v jiných scénách (viz. „Nic to není, leží na JIP“)…

Reagovat

Muj nazor na Michala taky neni zrovna 2x dobry. Zezacatku se zdal byt fajn, ale je evidentni, ze je to s nim podobne jako s Petrem. Kdo ho nezajima, tak na toho uplne se… Resi jen sam sebe a ostatni ho proste nezajimaji. Taky mam dojem, ze uz je tam jen proto, aby to dotocil a konec a pritomnost mamin ho spis stve.

341
Míša
Reagovat

Bobby Brown (336) … Tak já tu fakt nezaznamenala, že by někdo psal o tom, jak je Michal hrozný, páč baby neměly helmy … ale je fakt, že nestíhám číst všechno a nevím … vážně nevím … každopádně mám na Michala názor jakej mám, páč se na těch kolech opravdu neprojevil nijak kladně a na Šárčině nehodě svým způsobem podíl má.

Není mým záměrem tu kohokoliv provokovat, pokud to tak cítíte, je zřejmě chyba na straně přijímače :o)

342
Bobby Brown
Reagovat

341 Míša:
Můj přijímač je v pořádku, čerstvě po revizi s kladným výsledkem. ;-)

A co produkce, tam nikdo část viny nehledal? Produkce zajistila kola, doprovodnou dodávku a ochranu hlavy už ne?

Jinak jsem ještě nepochopil tu hlášku z 332 o anonymním soutěžícím, ale to asi nebylo k mému zrevidovanému přijímači…

343
Heather
Reagovat

Ač si o něm myslím, své, promiň, ale na Šárčině nehodě žádný podíl nemá.
Na tom má podíl jen ona sama, prostě bohužel, může se to stát každému. Pokud jela moc rychle, třeba není zase taková „kolařka“ jak tvrdila…Kdyby s ní jel, tak by jí pomohl co? Jako že by ji chytil? To asi ne.
Jediný podíl, který má, je to, že vymyslel, že se pojede na kole, pokud to vůbec vymyslel on.
Taky mi připadá, jakoby mu ženské lezly na nervy pokaždé, když má něco vysvětlit apod. Taky mi připadá, že to chce mít co nejrychleji za sebou a čekat doma na dopisy, jestli tam nebude něco lepšího.

344
Lantana
Reagovat

Míšo (341), helmy se řešily cca od příspěvku (24) s přestávkami..
Elo (339), ostatní maminy mi nepřišly, že by zatínaly zuby, ale všimnula jsem si, že asi dvakrát s Irenou hromadně nesouhlasily (jednou myslím že zrovna do Michala Irena celkem „šila“).

345
Jonatána
Reagovat

Hezky se to tady rozjelo. Ireno, holčičku máte krásnou a kdo byl Váš exmanžel, kdo je otec malé atd. je úplně jedno. Nemýlím-li se, tohle je diskuse k pořadu HSTM. Paní anonymní se nedokáže ani podepsat, tudíž považuji za naprosto zbytečné se jí zabývat. Tak.
A pokud jde o ty dva chlapy v HSTM: Petr je katastrofální od začátku, Michal se začal projevovat teď. jinak blbě, ale blbě. Jsem zvědavá, co se tam ještě rozvíří, ale na tom, že pánové nestojí ani za zlámanou grešli (Michal hodnotím jako chlapa, potenciálního partnera, ne jako milujícího tátu, který se stará o dcerku), to zřejmě nic nezmění.

346
Drbna
Reagovat

Ježis, proč by anonymní byla mimo? Chtěla třeba jen poukázat na to, že Gao je k-rva, vdaná byla s korejcem nebo kým, dceru má s černochem, nejde o národnost, ale o to, že to bylo víc chlapů. Z těch Bohnic jsi Gao utekla? Nebo tě pustili?

347
Ivana 33
Reagovat

Já tedy rozumím oběma argumentům ohledně viny či neviny Michala co se týše Šárčiny nehody. Na jedné straně je fakt, že jsou všichni svéprávní, tudíž rozhodnutí o helmách bylo na nich. Ovšem jelikož helmy nebyly, jak tu Irena psala, znamená to, že žena, která by nechtěla jet bez helmy, by se mohla obávat o „body“ u Michala- ale kdo jiný než on se svojí zkušeností z nehody by to měl chápat, že. Chápu taky ty, kteří píší, že neprojevil dost empatie. Nevím, jak to bylo sestříhané, ale možná chtěl působit jako tvrďák a nenechat na sobě znát nějaké emoce, což muži taky dělají, jak známo. No a nakonec- některé ty ženské se zachovaly opravdu jako naprosté husy- viz Renata, která si až během cesty vzpomněla, že má něco s plicí a alergii, tudíž je požadovaný výkon nad její síly. Celé to sleduju jako takové panoptikum, ve čtvrteční večer po práci na intelektuálnější zábavu stejně už nemám sil:)

348
Magda
Reagovat

Že by anonymní = drbna…

349
Lantana
Reagovat

Drbno (346) zbytečně silná slova, ne? :-/

350
koc
Reagovat

348 – není

351
reina
Reagovat

346: a ty jsi měla za celý svůj život jenom jednoho jediného chlapa, za kterého jsi byla vdaná a s kterým jsi zplodila děti? tak to jsi jedna z… z kolika vlastně? nevím, ale jsi opravdu hodně velká výjimka, hodná možná tak 18. století :))))

352
Ivana 33
Reagovat

Ježíš Drbno (lepší nick jste si evidentně nemohla zvolit)- proč někoho tolik fascinuje intimní život druhých lidí? Já to celé beru jako specifický druh zábavy a je mi úplně jedno, kdo s kým má jak barevné dítě. A když jsme u toho, radši dám přednost v osobním kontaktu takové ženě, která ma za manžela Korejce a milence černocha, než té, které to nějakým způsobem vadí a cítí potřebu za to někoho pranýřovat.
A jestli jste moralistka, tak se radši na pořady tohoto typu nedívejte, aby se vám nepřitížilo.

353
Jezinka
Reagovat

Koukám, že Reina tady někomu hodně leží v žaludku.

354
Ajda
Reagovat

Prochore,
jasně píšu, že nejde o helmy. On nehledá ženu o kterou se bude muset starat jako o malé dítě? Hledá chůvu pro sebe? Zatím se jako malé ukřivděné děcko chová jen on. Já nevím co hledá, je mu vše jedno, nic neřeší, empatie na bodu mrazu, takto si ,,nápadníka“ nepředstavuji.

Reagovat

Ivana 33 (347): Rikas ve svem prispevku „Renata, která si až během cesty vzpomněla, že má něco s plicí a alergii, tudíž je požadovaný výkon nad její síly. “ … a rovnou si i sama odpovidas „která by nechtěla jet bez helmy, by se mohla obávat o „body“ u Michala“. Sice si to vztahla na helmy, ale ono to takhle urcite plati globalne. Proc by take jinak Pavla s tema svyma zadama skakala do dalky, pred Petrem ?

356
koc
Reagovat

355 – popleto .. krční páteří ;-)

357
Ivana 33
Reagovat

Radstar (355)- máš pravdu, a to za tu snahu tihle chlapi vůbec nestojí- tak proč ty ženské tak blázní? (To byla řečnická otázka:)

358
Lucifera
Reagovat

346 Drbna – Se zájmem sleduju příspěvky v této diskuzi. Ale vy my to osobo nějak kazíte :-/ Prosím běžte si do koupelny vypláchnout ústa mýdlem. Moc vám to pomůže. Ale je fakt, že se ta chuť asi nebude moc hodit k tomu rumu, kterým jste se evidentně posilnila před napsáním svého veledíla….

359
Heather
Reagovat

No, to je taky to, co moc nechápu. Proč se vlastně snaží ty chlapy získat.
U Michala dejme tomu, až zas tak se neodkryl. /i když pro mě až dost/
Ovšem Petr? Proč by se o něj vůbec chtěly snažit?
Někdy mi to připadá, jestli to není nějaká davová psychóza – snažit se porazit ostatní, i když „výhra“ je na h..vno.
Moc se mi líbila Jana a její komentáře, a to, že tomu přizpůsobila i své chování vůči Petrovi.

Reagovat

Ivana 33 (357): Dal bych ti odpoved, ale vsichni tak nejak vime, proc :)

Reagovat

koc (356): To mas jedno. Oboje je vzadu :D a obojimu asi skakani do vzduchu nebo do dalky delat dobre nebude :)

362
Jezinka
Reagovat

Možná se vůbec nesnaží získat zrovna tyhle chlapy. Třeba chtějí vydržet co nejdýl, zajet si dovču a co nejdelší setrváním na obrazovce a zanecháním pozitivního obrazu přilákat nějakého normálního zájemce.

363
Drbna
Reagovat

Lantana: Proč silný slova? Nenapsala jsem to celý, jak vy říkáte ženským, které jsou vdané a mají dítě s jiným? Jeptišky?

364
Ivana 33
Reagovat

Drbno: Já opravdu neříkám ženským, které, ač vdané, mají dítě s jiným, automaticky k-rvy. A víte proč? Protože je neznám, nic o nich a fungování jejich manželství nevím a tak nějak celkově je mi odsuzování tohoto typu cizí. A v tom je ten rozdíl mezi námi (a díkybohu za něj).

365
Drbna
Reagovat

Ivano33 Já tady pouze drbu, stejně jako ostatní. Nevím proč bych měla rozlišovat reality show a jejich osobní život. Ani v reality mi paní nebyla sympatická. Někdo se naváží do Michala, že nevnutil maminkám helmy. Maminky nejsou snad děti, ne? A já se navážím do Ireny. Někomu vadí, že se Petr věnoval Andree, kterou si očividně vybral, prostě drbe tu každej.

366
Drbna
Reagovat

Ivano33, ano jste lepší a nad věcí. Přeji vám to :)

367
Drbna
Reagovat

Lucifero, to mě mrzí. Nerada jsem na obtíž. Už sem psát nebudu, udělám vám radost :-). Jestli jsem jediná,kdo vám to tu kazí a všechny ostatní názory jsou vám po chuti, to o něčem vypovídá :-), ale i tak Vám vyhovím a půjdu po svém.

368
Lantana
Reagovat

Drbno (363), Ivana 33 byla rychlejší, napsala bych totéž jinými slovy. Ale rozhodně slušnými slovy.

369
Bobby Brown
Reagovat

Ještě poznámku k tomu, že ty dámy by ztratily body. Ano, to je pravda. Ale ony měly na výběr – stojím o Michala a pojedu, nebo riziko je pro mne takové, že raději ztratím body v jeho očích.
Přeci život nás (tedy nevím jak vás, ale mě ano) staví pořád před rozhodnutí. Před očima mám vždy pomyslné miskové váhy a je na mě, jak to zvážím.

Nesnažme se, lidi, pořád vyvázat z odpovědnosti za naše vlastní rozhodnutí. Pak ta společnost obecně vypadá jak vypadá. Všichni hledají vinu někde jinde, než ve skutečnosti je.

362 Jezinka:
Ano, to je docela možné. Tomu se říká kalkul, ale proč ne. Osobně v tom problém nevidím.

370
wsy
Reagovat

360 – asi jsem nějaká divná ale já fakt doted nepochopila proč se ty baby tak snaží ….pro nás pomalejší ( no možná jsem sama ) tak proč ?

Reagovat

wsy (370): Me teda tech veci napada nekolik … protoze stale doufaji, ze to s tema chlapama treba neni tak hrozny (syndrom ruzovych bryli), stale o ne maj nejakej zajem, pripadne jsou proste nucene to cele „dohrat“ a nechteji (pokud videli druhou radu) vypadat jak nejake saboterky nez je chlap konecne posle domu. Samozrejme ti nedam presnou odpoved. Do hlav ostatnich nevidim, ale tohle jsou takove 3 nejvaznejsi duvody, ktere me napadaji.
No a ctvrta muze byt uz vzpomenuty kalkul. Proste chlap je nezajima, ale proc tam nezustat jak dlouho to jen jde. Nicmene proc ne. o to vetsi zabava muze nastat.

372
Ivana 33
Reagovat

Drbno (365): to, že se tu „drbe“, je v pořádku, ale všimněte si, že podobné reakce jako vaše se tu (až na výjimky) opravdu nevyskytují. Proč se o paní Ireně vyjadřovat jako o k—ě (váš výraz z příspěvku 346) proto, že počala v době manželství dítě s jiným mužem? Nemusí se mi to líbit, nemusím to chápat, nemusím to schvalovat, ale to je asi tak všechno. Nic o paní Ireně a jejím životě nevím, takže pokud ji tady „drbu“, týká se to jen toho, co sleduji v tom pořadu. Jinak nic ve zlém:)
Lantano: já jsem byla slušná, to jediné slovíčko, které slušné není, jsem nenapsala celé a ještě jenom proto, že se takhle výše o paní Ireně Drbna vyjádřila.

373
helas71
Reagovat

370, 371 A nebo může některé z ženských jejich povaha připadat v pohodě, třeba potřebují takové mužské

374
Lantana
Reagovat

Ivana 33 (372) – Vyznělo to jinak než jsem chtěla. Lépe by vyznělo: „Ale rozhodně TAKÉ slušnými slovy.“ :-)

375
Ivana 33
Reagovat

Wsy (370)- já myslím, že pokud patříš k těm, které by se do podobného pořadu ani nepřihlásily (jako já například), tak vůbec ani nemůžeš pochopit důvody těch žen usilovat o muže, kteří nestojí za nic. Já je totiž taky nechápu, a to už od začátku- hledat partnera tímto způsobem (?), proto na to celé nestačím „valit bulvy“, jak nemožně jsou někteří lidé, kteří vypadají jako celkem při smyslech, schopni vystupovat a jak nesmyslně a nelogicky jsou schopni se chovat. To bych chápala při stavu zamilovanosti, kdy funguje chemie a člověk za své pomatení prakticky nemůže, ale takto? Já fakt nevím.

376
wsy
Reagovat

371 373 – no u toho Petra ..tam je alespon nějaký jakž takž zájem nebo je otlapkává nebo ten baráček tak tam si to dovedu představit ale Michal ? tam není vůbec nic no myslím si že mrtvola by měla větší zájem než on

377
Lucifera
Reagovat

367 – Drbno, ono drbat a snažit se svými nejapnými urážkami někomu záměrně ublížit, v tom je velký rozdíl. Psala jsem, že se zájmem sleduji tuto diskusi. Ne že jsou mi ostatní příspěvky po chuti. Ten váš jsem bohužel se zájmem nesledovala. Možná se někteří další do ní navážejí také. Ale ten váš „návoz“ byl fakt markantně za hranicí taktu. Opravdu ji znáte osobně tak dobře, že to o ní můžete tvrdit?

378
wsy
Reagovat

375 – s tím co jsi napsala musím než souhlasit ….fakt zírám čeho jsou schopny pro nic …..ale zase na druhou stranu šly do toho dobrovolně tak at si to vykoušou

379
Lantana
Reagovat

wsy (376) než Petrův „zájem“ a otlapkávání, tak to raději Michala. Ten by možná mohl být alespoň kamarád.

380
helas71
Reagovat

376 – já jsem jen chtěla napsat, že některé ženské může vyhovovat, že se o ni chlap nezajímá, neotlapkává ji, nemusí s ní být přivázhán provázkem, třeba v soukromí to může být jinak. I když Michal pro mě osobně není chlap, na Petra se dá aspoň koukat, i když to otlapkávání by mi vadilo

381
wsy
Reagovat

379 380 – jsem to myslela tak , že Petr dal najevo alespon nějaký zájem kdežto Michal vůbec nic

382
jenkaa
Reagovat

Bavi me to tady:-)
A po precteni ruznych nazoru …
Hele, tady se dost psalo, jaka je Bara „kralovna“, jak s klukama cvici …….ale kdyz to vezmu kolem a kolem, je jeste nezna k psychicke i fyzicke kondici svych napadniku.
V poradku, i kdyz jsi Michal nevybral, co se muze stat – je to vic pravdepodobne, nez aby si by vybral…. to neznamena, ze kdyz uz se do poradu prihlasil, tak nemuze travit, nebo se aspon o to pokusit, uzivat si ty chvilky, pac kdyz uz tady jednou jsem………….Proste ty holky mu nic neudelaly, jen prijaly jeho nabidku……a ze to nevyslo, nebudu nastvanej a neprijemnej………………jak rikam, plus ma, jak zvladnul ty rozhovory u prvniho vyrazovani.Ale najednou , kdy on se usmal, mel radost v prubehu nataceni?

383
Ahoj =o) z Prahy
Reagovat

Ahoj všem =o). Chtěla bych znát názor někoho dalšího na to že Jana řekla o Petrovi že se zachoval jako bezpáteřní krysa. Nemyslím si to. Vždyť se nic tak hrozného nestalo nebo ano? To se dějí horší věci.Omlouvám se za absenci čárek.Nefunguje mi ta klávesa.

384
Ivana 33
Reagovat

helas71: máš pravdu v tom, že na Petra se koukat dá, ale já to mám tak, že chlap může být třeba Adonis, ale pokud se ukáže jako hňup, tak bohužel. A naopak- měla jsem kolegu, který vypadal jako Goebbels (teď pardon za příměr, ale ta podoba prostě byla) a když jsem viděla jeho ženu, nemohla jsem pochopit, jak může mít tak krásnou ženskou. Jo- a byl učitel, takže o penězích se mluvit nedá. No a když to zkrátím- po čase jsem to pochopila- zásadový, autorita u dětí i bez zvýšení hlasu, chytrý, příjemně vystupující, vtipný, charismatický – až jsem si říkala, když jsem tak jednou za ním seděla na poradě, že kdyby nebyl zadaný, stál by za to :)

385
helas71
Reagovat

Ivana 33 – no tak nějak jsem to i myslela, nevím, kolik lidí z nás tady zná Michala i Petra v soukromí, jak se chová – bez kamer a tak. Jen jsme si tu na ně udělali obrázek z TV…… Teď otázka, vypovídá to o nich, jací jsou? Znovu opakuji bezk kamer, bez tolika lidí kolem….

386
Lantana
Reagovat

wsy (381), možná si opravdu nevybral, možná něco kamerám uniklo, možná si krátce po začátku začal vyčítat, že do toho pořadu lezl, protože neodhadl co to obnáší (dirigování od štábu, moc nepřirozenosti, možná i moc pozornosti směřované na něj…), možná neodhadl ale i to, že je na něj ještě brzy (přecejen zažil něco, co šrám na duši zanechá, navíc se to tam pořád probíralo…), těžko říct.
Já bych brala vyjádření dalších maminek, které tam byly déle, nebo někoho, kdo ho zná. Pro zajímavost.

387
Mikeš
Reagovat

Ježíš, to jsou debaty, furt dokolečka dokola. Ad helmy – já myslím, že to předtím nikdo až tolik neřešil. Kristepane, jet na kole není jako řídit tryskáč, leda by ty holky seděly na kole poprvé. Prostě sednu a jedu, co řešíte? Tohle byla prostě blbá náhoda – už jsem zde ostatně zmínil, že dnešní kola jsou komplikovanější a nebezpečnější než kdysi; nejsou totiž tak stabilní. A nemyslím, že by jakákoliv z nápadnic řešila dilema jet či nejet, jet na kole není totéž, jako vlézt na horskou dráhu. Takže prostě jely, jen Irenka se nechtěla na kole předvádět (hm, třeba to zrovna měla). Holt to ale bylo do kopce a tlusťošky zřejmě seděly na kole po několika letech, takže to nezvládly (možná třeba tohle Irča předpokládala) – ježíš, to je dneska ta zpovykovaná generace. Naše holky vyšlapaly kdejaký kopec (pravda, neměly takové zadky).
Ad partner/ka. Samo, že tam každý hledá k sobě partnera, co do toho furt pletete ty děti? K dětem snad vyberu jakž takž zodpovědného rodiče, jinak ale vybírám někoho, s kým budu spát – a Quasimodo to přece nebude, tak o čem tu tak planě žvaníte. Vy byste jednali snad jinak?

388
Mikeš
Reagovat

Drbno, ode mě máš palec nahoru. Nevím, proč se tu na jakékoliv diskuzi rozmohl ten hnusný zvyk neříkat ano ano a ne ne, ale všechno se tak nějak okecává.

389
Lantana
Reagovat

Ivana 33 (384), tak opět musím souhlasit, je mi líto… :DDD

390
Jezinka
Reagovat

253 Prochor a jeho OT: Překvapila – mile.

391
Lucifera
Reagovat

387 – To vám pěkně děkuju. Problémy jste vyřešil a teď aby si holky hledaly jiné téma na debatu… a já knížku, protože nebudu mít co číst :-D

Reagovat

helas71 (385): Ano vypovida. Clovek se nedokaze zmenit o 100% jen proto, ze ho zabiraji kamery …. ne pokud na nej „ziraji“ delsi dobu. Zezacatku mozna, ale prave cim delsi dobu to je, tim spis vypluje vse na povrh a je jedno jestli ho kamery snimaji nebo ne. Zas takovy dobri herci to urcite nejsou.

393
Ivana 33
Reagovat

Mikeši, k těm helmám: „Prostě sednu a jedu, co řešíte?“ To je sice fakt, ale spadnout můžu, i když nesedím na kole po dlouhé době.Taky můj pád může zapříčinit jiný faktor než můj eventuelně tlustý zadek, třeba řidič auta. Takže už proto bych bez té helmy taky nejela. Zkrátka na té helmě měly trvat- ty ženské myslím- Michal sám je upozornil, že bez helmy by nejel ani pro rohlíky. Souhlasím s tím, že za to nemůže, ale ty ženské- pokud tedy vyjely, ač by helmu chtěly, kdyby byla k dispozici.

394
kanárek
Reagovat

Je škoda, že ani jeden z těch mužů není trošku sympaťák a charakter. Po pár dílech bych tyhle vyměnila, už se ukázali- Petr ať se rovnou zeptá Andrei a vrátí se sám do domečku, Michal žádnou nechce, tak ať se raději zatím věnuje dceři…..Vidět, že mužům stačí na zjištění sympatií mnohem kratší doba nwž ženám. Vyberou si beztak jen podle zraku a hmatu .-). Každému by stačily 2, 3 díly. S některými Bářinými nápadníky by mohla být aspoň legrace…

395
Lantana
Reagovat

RadstaR (385) tady sice musíš brát v potaz střih a scénář, různé stupně exibicionismu a manipulovatelnosti, ale jinak lecos lze poznat.

396
Petr z Primy
Reagovat

Všichni jste zamindrákovaný ženský.

397
Mikeš
Reagovat

372 – Ivana:
Milá Ivčo, takže pohled chlapa: o ženské, co si pořídí v době manželství dítě s jiným (a to už vůbec nemluvím o tom rasovém výběru, což je stejně hustý) nemusím vědět vůbec nic, ani nechci, prostě se seberu a pakuji se.
A že se nehodí rozebírat její minulost? Ale, a proč ne? Vybírám si partnerku, tak si snad o její minulosti něco zjistím ne? Nevím, co o ní Michal věděl, ale u mě by neprošla už sítem výběru. A pokud by mě ji už štáb vnutil, tak bych si ji držel hodně daleko od těla. Možná bych ji dal šanci se nějak projevit – beru, že člověk může v životě všelijak uklouznout, ale pokud se i v pořadu jeví jako střelená, tak to prostě nebyla náhoda či uklouznutí, to bylo zákonitý – a asi bych měl co dělat ji vyhodit nějak slušně. A Michal holt není schovanka z klášterní školy a zřejmě se pěkně naštval, utíral ji ostatně už v předchozím díle.

398
helas71
Reagovat

385 – určitě něco poznat půjde, ale nevím, jak to vnímají účastníci. Já osobně jsem trémistka, jsem hodně ukecaná a společenská, ale když přijdu do nějaké nové společnosti a není tam nikdo, kdo mi vyloženě padne do oka, tak se nijak moc neprojevuju. A to tam nemusí být ani kamery…..

399
Lantana
Reagovat

(396) „VšichnI jste….“ to i chlapi? :-DD

400
Ivana 33
Reagovat

Petře z Primy (396) Když tak „všechny“:)

401
Soňa H.
Reagovat

396 – kdyžtak „VŠECHNY jste zamindrákovaný ženský“ :o)) – mezi diskutujícími je min. jeden pisatel mužského pohlaví..
Jinak pokud jste opravdu „ten liberecký Petr“, tak neberte debatu zas tak vážně ;o)).. Lidi se musí nějak bavit, ne? A nikomu tím fyzicky neubližují..

402
Mikeš
Reagovat

393 – Ivčo, já jezdím dodnes na kole bez helmy, i když si, pravda, vzhledem k úplně jinému provozu na silnici dávám pořádnýho majzla (vlastně ani nelezu tam, kde je těch aut víc). A také nejezdím na těch moderních kolech, to si raději vezmu starou spolehlivou Libertu než ty drecky, co nám dovážejí třeba z Itálie, protože si vyprazdňují sklady neprodejného zboží.

Reagovat

Petr z Primy (396): A doprd… jsem prozrazena :D
helas71 (398): Jasne .. vsak i ja se chovam uplne jinak tady na chatu a uplne jinak na verejnosti. Nicmene jsem na tom stejne jako ty (az na tu upovidanost), ale vim, ze po case by se to preci jenom zmenilo, clovek by se rozpovidal a proste zacal by se chovat tak, jak se chova normalne mezi lidma, co zna. A to same je v TV. Ted uz proste ten prvotni ostych konecne ze sebe ty lidi dostavaji a zacinaji se projevovat … a vsadim se, ze ty kamery uz ani neberou. Vsak uz to bylo nekolikrat receno nejenom v tehle show, ze proste po case kamery uz nikdo nejak neresi.

EDIT: Kazdopadne me nikdo nevymluvi, ze kdyz se clovek nejak prezentuje v TV a je tam delsi dobu, ze pak ve skutecnosti je uplne jinej a je jedno, jak je to sestrihany. Ty hlavni rysy se daji dost dobre poznat.

404
Lantana
Reagovat

helas 71 (398) – Účastníci zase vidí něco co my ne (něco zase naopak). Jistě, že se všechno poznat nedá, ale něco ano.

405
Heather
Reagovat

Mikeš (387) Kola byly stabilnější – jakože to byly trojkolky??
Spíše těžší a ne tak /pro někoho/ komplikované.
Tak to mě dostalo :o)

406
Ivana 33
Reagovat

Milý Mikeši (397): O ženě, která má dítě s kýmkoliv nezávisle na „rasovém výběru“ (třeba je na tyhle typy mužů, nechápu, proč to někoho tak irituje) nepotřebuju taky vědět vůbec nic, ale vadí mi, když ji hned někdo soudí. Chápu, že by si ji jako ideální partnerku pro sebe asi muž nevybral, protože jeho úvahy by se ubíraly tímto směrem: měla dítě s jiným, když byla v manželství, takže je riziková partnerka. Naprosto tuhle úvahu chápu, ale jenom jako úvahu muže, který si vybírá ženu do života. Já tady reagovala na příspěvky, které se zcela zbytečně urážlivě věnovaly právě tomu, že má Irena dítě s mužem jiné rasy (a to si pořídila notabene v manželství)- jakoby z toho pořád trčí to „jiná rasa“- proč mám pocit, že právě tohle mnohé irituje?
A k té minulosti- totéž platí u Michala- nevím, co vlastně měl vytetovaného na rukou a jestli z těch náznaků o jeho „mladické nerozvážnosti“ můžu soudit, že měl něco s neonacisty – tak tohle by bylo asi první, co bych jako jeho potencionální partnerka chtěla vědět a divím se, že tu jasnou odpověď o téhle minulosti tam žádná nechtěla (tedy pokud mi to neuniklo, což by bylo docela dobře možné, úplně vše jsem neviděla).

407
helas71
Reagovat

403, 404 – máte pravdu, bylo to tady několikrát zmiňováno už i u minulé řady, že ty kamery po čase člověk nevnímá, určitě Michal není ten typ chlapa, ostatně ani Petr ne, který by mi vyhovoval. Jen jsem tím tak nějak chtěla říct, že i když už je to nějakou dobu, tak třeba Michal může být citlivější, ať už svým osudem nebo povahou, tak třeba pořád ty kamery řeší. Škoda, že tu není a že neznáme jeho názor. Možná i třeba ten rozhovor s Irenou – kam má jet, že to zapoměl, že to může být stres, stejně jako tolik ženských pohromadě. Myslím si, že to v reálném životě asi nezažil, aby musel být třeba 3 dny v kuse s tolika ženskýma….

408
Heather
Reagovat

Mě nejvíc na Petrovi baví, jak si on o sobě myslí, že je chytrý, inteligentní muž a snaží se tak prezentovat a přitom je to minimálně buran. :o)
A bude mi tam chybět Jana – její všeználek, všudybyl a všeuměl – přesné!:o)

409
peefko
Reagovat

Poprvé (všechno je jednou poprvé) pozdrav všem ;-)

Chodím si sem číst už od minulé řady – narazil jsem na tuhle RS vlastně úplně náhodou kdysi na internetu. Většinou se tady slušně bavím a samotnou RS beru jako velmi dobrou sondu do psychologie lidí. Přesto si dovolím tvrdit, že spousta lidí, kteří v RS vystupují jednají úplně jinak v RS a úplně jinak ve skutečném životě (hlavně ti, kteří jsou v tzv. hlavních rolích – ti, kteří si vybírají). Ale o tom třeba někdy jindy.
Co mě tady zaujalo natolik, že jsem se rozhodl zapojit do diskuse, je neustálé řešení Šárčina pádu na kole a
používání helem.
Jak už tady psal Mikeš, dřív se jezdilo bez helmy a dalších tzv. bezpečnostních pomůcek, na podstatně méně vybavených a speciálních kolech a padalo se taky. Jako kluci jsme na vysmívaných favoritech jezdili v terénu, do kterého si dneska troufnou jen borci na horských speciálech, jezdili jsme cykloturistiku p silnicích I. třídy apod. Je pravda, že kdo se bál, nejel. Dneska si vezme helmu a jede a myslí si, že je v bezpečí. Ne, není.
Je to o znalostech a reakcích.
V případě Šárky by jí při tom jejím pádu (soudím, jak padala, podle stop, které na kraji silnice nasnímala kamera) nepomohlo ani brnění. Prostě lehla do boku (hrana asfaltu ji nepustila přední kolo zpět na silnici). Takže jen nezkušenost a nesprávná reakce.
Šárka se mi osobně jevila jako strašně fajn holka do nepohody (hlavně podle příhody se stanováním v dešti), ale tohle prostě nejsou aktivity pro ni). Stejné to bylo na raftu, kde byla jako pravý háček (sedí první vpravo na lodi, první uvazuje a odráží lod při přistání, takže dost důležitá role) a Michal byl sebevrah, když ji jako kormidelník na tohle místo posadil. Měla sedět uprostřed. Naopak Irena byla na levém háčku OK – levý háček udává tempo lodi a to jí přímo sedělo. Michal zklamal i jako kormidelník – jak vypadne z lodi on, je celá loď v háji. Jo, jezdil jsem kdysi jen velké 6ti místné turistické pramice a pak kanoe (vertexky), ale myslím že to tak platí i na raftu. Pro rejpaly – nikdy sem se nepovažoval a nepovažuju za sportovce – moje zájmy jsou zcela jiné.
Šárce přeju brzké uzdravení a Ireně pevné nervy (hodně mi připomíná moji kamarádku z dob mládí, která byla moc fajn.

Koukal jsem blbě a nebo nikde nejsou u této řady kontakty na vyřazené účastníky?

410
peefko
Reagovat

pro 405
ano, Mikeš má pravdu o stabilnějších kolech – ne nebyly to trojkolky, ale jejich stavba byla o poznání delší než těch dnešních a tak se na nich hůž padalo a líp z nich „vystupovalo“ za jízdy. mě se na těch dnešních kolech taky jezdí hrozně blbě :-P

411
jenkaa
Reagovat

Milý Mikes

na ten rasový podtext bych se vykaslala, jak uz pani psala, diky sve profesi se pohybuje mezi cizinci…

A verte, zpusobem, ty kurvo jedna, se opravdu nehodi rozebirat minulost nekoho, koho nezname.
Ale to ja asi zbytecne vysvetlovat …..

412
Ajda
Reagovat

409 – peefko,
kontakty na vyřazené jsou formou fotky u rekapu, na které je přímo mailová adresa.

413
peefko
Reagovat

pro 406
tipnul bych si, že Michalovo tetování muselo pryč právě kvůli účasti v RS a proto tam taky není vůbec nic okolo toho rozebírání a nejsou ani žádné detailní záběry na Michalovy ruce – přece jen je to hodně ožehavé téma.

414
peefko
Reagovat

pro 412
Ajdo, děkuji – jsem nepozorný :-P

Reagovat

Ajda: Opet dik za rekap.

416
Ivana 33
Reagovat

peefko: No právě, zřejmě to muselo pryč, protože tam byla nějaká nazi symbolika- tipuji, takže pokud ne, omlouvám se Michalovi. Ale kdybych se o Michala ucházela, tak tohle by mě zajímalo opravdu dost a ptala bych se na rovinu. Pak bych se až rozhodla, jestli mi to natolik vadí, že je moje účast už bezpředmětná.

417
peefko
Reagovat

pro 412
Ajdo, diky za info – uteklo mi to (jsem nepozorný) :-P

418
Kveta
Reagovat

Tušíte někdo, kdo dal dohromady Báru s Krytinářem a co je k tomu asi vedlo? Myslíte, že to spískal štáb?

419
wsy
Reagovat

Lantana- mě osobně je jedno jestli si Michal vybral či ne.. já reaguji na to co jsem doted viděla ..chlapa ala studený čumák ..to že prožil určité věci je smutné ale takových lidí je plno . Jinak věděl do čeho jde , jsou tu už dvě řady .

420
peefko
Reagovat

pro 415
rozumím Ti – ale ať je to jak je, tak to v pořadu určitě nebude i kdyby mezi maminkami ten dotaz někdo vznesl

421
Lantana
Reagovat

wsy (418) napsala jsem jen pár možných důvodů jeho chování, může to být ale také úplně jinak. Předchozí řady tu jsou, ale kdo ví zda je sledoval a musel by asi jet i v diskusích, aby měl představu o tom, co to obnáší.

Každopádně by bylo dobré, kdyby tvůrci místo x nesmyslně opakovaných „co ještě uvidíte“ raději přidali rozhovory, i když bez konfliktů, které jsou zatím vypichovány (a x krát omílány), třeba by také lecos vyznělo jinak.

422
Kačka
Reagovat

POŘÁDÁME SRAZ PANÁČKA Z TÉTO DISKUZE K POŘADU “ Hledá se táta a máma“
MÁŠ-LI ZÁJEM SE ZÚČASTNIT,POZNAT SVÉ KOLEGY DISKUTÉRY,POPŘÍPADĚ SAMOTNÉ ÚČASTNÍKY TÉTO RS,URČITĚ SE PŘIHLAŠ.
NEJLÉPE ZAŠLI EMAIL S POTVRZENÍM TVÉ PŘÍPADNÉ ÚČASTI NA ADRESU: maminka.strnadova@centrum.cz
A TO DO KONCE ŘÍJNA.
Dle potvrzené účasti,bude následně sdělen termín a místo konání srazu a uveřejněno bude zde na diskuzi.
UŽ SE NA VÁS VŠECHNY MOC TĚŠÍME :-))

K dnešnímu dni je 16 potvrzených účastí.

Konec října se blíží :-)))

423
Petr z Primy
Reagovat

Nemůžu nic napsat, jsem vázanej smlouvou, ale budete se DIVIT, koho jsem si nakonec vybral.

424
wsy
Reagovat

Lantana – jasně všechno může být jinak já jen soudím z toho co vidím …kdyby mě říkal to co Ireně abych šla dopředu tak bych šla a zastavila bych se až doma . Tomu že se neinformoval o předchozích řadách moc nevěřím ale zde soudím podle sebe .

425
reina
Reagovat

milí všichni, kdo probíráte to, že jsem otěhotněla za dob trvání manželství: manžel se odstěhoval za milenkou, milenek měl několik už dříve, jak jsem se postupně dozvídala (a to pominu skutečnost, že se odstěhoval do údajně „firemního“ bytu jenom o 3 domy vedle)…
a holt v rámci pomsty jsem mu taky chtěla být nevěrná s někým, kdo se mi už delší dobu dvořil… že to holt nevyšlo, a to hodně, a narodila se mi dcera, to už je věc vedlejší

každopádně – soudit někoho, aniž byste skutečně věděli, jak to či ono bylo, je opravdu dost ošemetná záležitost – nikdy nevíte, kdy sami zareagujete možná i zkratovitě, a vaše jednání bude mít nedozírné následky, které si ponesete svým životem dál.

426
kanárek
Reagovat

Aha, tak Petr si vybral,…..tak blahopřeji :-)

427
Lantana
Reagovat

wsy (423) také se mi nelíbil způsob jak s ní mluvil, ale ona mi některými řečmi také nesedla, navíc jsem si všimnula (a už jsem to někde výš psala), že ostatní maminky s ní, alespoň v posledním dílu, zrovna nesouhlasily (zaznamenala jsem tam i něco v tom smyslu, že by kvůli ní měl změnit program).

428
Mikeš
Reagovat

409 – kontakty jsou na iprimě, jen se musí rozkliknout ikony hlavních účastníků (vpravo nahoře).

429
reina
Reagovat

427 – Lantano, Michal věděl dobře, že na kole nejezdím, ptal se mě na to už v Brejlově, tuším to bylo vysíláno ve druhém díle. Už tehdy jsem mu řekla, že mám problémy s rovnováhou.
Nemyslela jsem to tak, že by měl úplně měnit program, ale prostě – když si pozvu na oběd návštěvu, miluju ryby, a vím, že jeden host je nejí, tak buď uvařím něco jiného, nebo uvařím svou milovanou rybu, a danému člověku nabídnu jinou alternativu.
Nemyslela jsem tím tedy to, že by Michal měl úplně změnit program, ale měl s informacemi, které dostal, dále pracovat, a trošku se dle nich zařídit, a ne říct „stále dopředu“ (hlavně když přesně směrem dopředu tekla řeka, a cesta, kterou pak jeli na kole, byla setsakra klikatá)

430
Lantana
Reagovat

reino (425) je to samozřejmě Tvoje věc, ale detaily ze svého soukromí opravdu není dobré sdělovat na netu – ani v rámci „objaoby“ to nebylo až takhle nutné.

Vzhledem k tomu co jsem se o Tobě dočetla na odkazu, který sem někdo dal (omluva-nechci teď už hledat kdo) mám pocit, že jsi trošku duševní masochistka, protože x věcí, informací, podrobností, jsi pod svým jménem napsala tam a svojí účasti v TV a dalšími podrobnostmi zde dosahuješ ještě větší „medializace“, samozřejmě i s negativními ohlasy, které Tě evidentně nenechávají chladnou. Vzhledem k tomu čím trpíš, je tohle více než kontraproduktivní. Mysli na dceru.

431
Ivana 33
Reagovat

Lantana (430): 100% souhlasím.

432
Lantana
Reagovat

reino (429) – Vidíš jak co vyznívá, mohl s tou informací od Tebe pracovat, ale možná nechtěl, bylo Vás tam několik – možná zapomněl, možná počítal s tím, že nepojede víc maminek a štáb tam stejně všechny dopraví. Možná jste si nesedli, nebo jeden druhého nepochopili…

433
Lantana
Reagovat

Omlouvám se, jdu spát – proto už teď nebudu reagovat.

434
kapi
Reagovat

423 – Petr z Primy – ty jsi ten co ma kamosku na Prime a rikal, ze se budenme DIVIT kdo ze vyhraje Na noze! ? :)

Nemas tam nahoudou i info o tom, komu se budeme divit, ze vyhraje treba Talent? :)

(PS: chapu, proc te to bavi :))

435
Mikeš
Reagovat

Jejda, Peťulko, tak Andrea ti dala kopny? Takže, pokud sis „vybral“ ze své skupiny, zůstala ti nakonec vždy věrná Šárka? Tak proč ne, je to celkem kóča a konec konců, ty přeci žádnou intošku nepotřebuješ, viď. Snad jí její vděčnost nějakou dobu vydrží.
Jinak, chlape, kruci, ty nám ale děláš renomé …

436
jako sůl
Reagovat

Tak ten člověk – Petr z Primy je zřejmě naprosto nepoučitelněj a nesoudnej člověk. Já si totiž nějak nemůžu vybavit, kdy jsem o něm četla jediný komentář, který by byl vyloženě kladný – asi to ale bude tím, že žádný takový neexistuje….a on nám ten „panáček“ přijde na Panáčka a bude tady dělat mlhu – že se budeme divit? Já bych se spíš velmi divila, kdyby si vůbec ta „vybraná“ vybrala vás. Mě milý Petře z Primy přijdete jako člověk naprosto bez sebereflexe. Místo, aby jste šel do sebe – po tolika negativních reakcích snad na všech diskuzních fórech, tak si sem příjdete nechat „pofoukat“ svou zraněnou ješitnost? Pochybujete snad o zdravém úsudku nás všech? Opravdu si myslíte, že vám budeme vaše informace baštit? Je fakt, že tady se každý může svobodně vyjádřit….ale nějak si fakt neumím představit, co by jste tu chtěl popisovat,aby jste zvrátil snad 98% názor diváku z celé ČR. (jsem velkorysá – nechávám vám 2% příznivců). Ano, někde jsem četla, že natáčení v Písku stálo za to. Jak je vidět, asi je to pravda, když i vás to vyprovokovalo k tomu, aby jste se tu ukázal. No tak se předveďte ve své plné kráse…..opravdu se těším. A neschovávejte se za smlouvu. Je tu spousta přispěvatelů, kteří tu poměrně slušně sdělují a objasňují spoustu situlací, které už proběhly. Koho jste si asi tak mohl vybrat Andreu ….to ostatní není podstatné…stejně to bylo jen do počtu….

437
Martin
Reagovat

Já mít takovou pí*u jako je Irena doma, tak zešílím, neskutečná slepice.

438
Míša
Reagovat

Já teda nevím, mně se na současných kolech jezdí dost dobře, mám teda krosové kolo, na silničních už snad ani moc rekreačních kolařů nejezdí … každopádně nemyslím, že by ta kola byla horší než dřív, spíš jiná a člověk si asi musí zvyknout … osobně bych se dnes necítila dobře a bezpečně na ukrajině … a nedejbože, kdybych na ní měla dát nějakých 40-60 km po Vysočině … to by mě asi zabilo :o)))

Otázkou je, jaké zgarby vyfasovala od produkce děvčata …

439
Mikeš
Reagovat

Sláva, další rekap je tu – teda, ne vždy je posvícení, ale dobrý to je. Nějaké drobnosti jsme už vychytali v diskuzi, takže mi tam chybí jen patřičné vyhodnocení Barčiných úletů při ranním budíčku – to už Péťa se svou medailí byl méně trapný, dále zdůraznění (nu, psala to ženská), že tentokrát si kluci skutečně vyhráli, páč i dospělí chlapi si pořád rádi hrají, takže mohli klidně kašlat na Báru, která zas nemohla moc remcat, když jim tu hračku sama vymyslela. Dále jsem si ším, že v hodu kopím si suverénně nejlépe vedli hospodští – inu, dlouhá praxe v házení šipek se projevila. Apropos zajíc, nevím, nevím, minule jsem si tam všiml v křoví pěkně vypasenýho kocoura, tak kdo ví, jestli ten zajíc zaživa nemňoukal, možná jej omylem zasáhl některý z těch svátečních střelců, tak co s ním, že jo.
Nikdo jinak nezaregistroval, že Šárka i v kómatu volala Michala, to prostý děvče jej snad skutečně má rádo.
Jinak, Ajdo, buď hodnější na Terezku od Petra, prosím, prosím, vždy si vzpomeň, jaké tele jsi byla ve svých dvaceti Ty. Pa

440
koc
Reagovat

Ajdo díky za rekap ;-)

441
Bacon
Reagovat

[437] Martin:
No, konečně něco, s čím se dá souhlasit.

A koukám, že to tu ještě teď žije, fíííha.

442
Ajda
Reagovat

Mikeši (439),
rekap není detailní přepis odvysílaného dílu, to ani omylem, už jsem to kdysi psala u jiné řady, jinak to nebude. Tentokrát nebýt helmy a Andrey, totál nuda.
Bára u budíčku mi přišla zbytečná, naopak být tam, chovají se jinak. Že se ksichtila? Co měla dělat. Vím, seš na ni vysazenej, ale třeba to, že se chlapi snažili jsem shrnula v konstatování – možná se bavili, možná jen pochopili, co chce Bára vidět.
Jsi vysazený proti ženským, to vím dávno, tak se smiř, že rekap píše ženská svým pohledem. Až Tereza přestane plácat blbosti, nebude mi stát za námahu. Já ve svých dvaceti?Jako tele se zpětně rozhodně nevidím. Ale to není téma debaty, to už píšu OT :-))

444
jako sůl
Reagovat

Ajdo – faktická poznámka – tu vítěznou masáž nedostala Pavla, jak v rekapu uvádíš, ale JITKA. Pavla nejspíš jen potřebovala vzhledem k problému s krč. páteří, ale protože byla ze soutěže vyřazená okolnostma, nemohla jí ani vyhrát……..to jen na okraj

445
Ajda
Reagovat

444 – díky. Já už přemýšlela nad Pavlou s dortem, spěchala jsem a tak jsem jí hodila i na masáž místo Jitky. Měl namasírovat všechny :-))

V článku v Blesku mě zaujalo, že Michalova favoritka byla od začátku Míša. Pokud to tak bylo, tak zatím se ani jeden tak neprojevují.

446
Prochor
Reagovat

(354) Studenej to ano. Ale uznej Ajdo, že Michal maminky na rozdíl od Žítka na vhodnost přilby dost důrazně upozorňoval. Mám dokonce dojem, že ti tahle informace chybí v rekapu.
Každopádně chápu, že Michal, který si nedávno musel sám poradit v daleko horší situaci, očekává alespoň průměrně samostatnou a za sebe odpovědnou partnerku. Šárka a Irena musely skončit. Abych byl pozitivní – jak to, že s tím nemá problém třeba taková Míša?
Ještě jsem nepochopil proč si myslíš, že se Milan s Bárou minule ztrapňoval. Podle mně se v ní pokoušel probouzet dotyky nějakou ženskou vášeň. U Báry bylo ovšem vidět, že ho objímá jen ze slušnosti a trochu přezíravým úsměvem. Jó kdyby tam byl Zdeněk…
Jinak je rekap super jako vždy a díky za něj.

Ještě by mně zajímalo, jestli nadrženému Petrovi dochází, kde „jeho“ Andrea, která má každou druhou myšlenku o sexu, byla, s kým a co tam asi dělala:-))

(390) Jezinko: A moc to Anetě slušelo. Škoda že musí čelit netoleranci. Dokonce se jí před soutěží nějaký sprosťák ptal kdo bude její „tanečnice“. Ovšem Aneta je na to asi už zvyklá a bere to s nadhledem. Bojím se aby nedopadla jako Šmajda v Lets Dance, kterého vytáhl fanklub tak daleko, že sklidil výčitky a raději sám odstoupil za což sklidil ještě větší výčitky.

447
Ajda
Reagovat

Prochore,
já nikde helmy nevyčítám Michalovi, ale naopak, 4x! v rekapu a 2x v diskusi zmiňuji, že je upozornil, že to bylo jejich rozhodnutí a vidím pochybení spíš u štábu. Mě víc zaráží jeho chování k ženám, jako by ho to nebavilo, byl tam z donucení. To Petr aspoň má své favoritky, Michal je studený čumák. Nikdo nevíme, co má která maminka v životě za sebou.
Míša se absolutně neprojevuje, tak jaké problémy :-)
Ano, Milan mi přišel trapný, je dospělý, musel cítit, že Bára ,,hraje“, ale zase na tuto skupinku se dívá lépe, než na tu od Evy minule.

448
Prochor
Reagovat

(421) Lantano – naprosto souhlasím. Myslím, že by každý uvítal daleko víc informací místo opakovaných frází „minule jste viděli“. Ti, kdo se na to nedívají se na to stejně dívat nebudou a ostatní ty upomínky nepotřebují. Hlavně bych ale uvítal dodržování časové posloupnosti scén. Vrcholem je, když se raní vstávání natáčí třeba večer atd.

449
koc
Reagovat

v telce jede baječná ukázka na příští díl :-D

450
karel
Reagovat

Bez urážky. Lidé co se hlásí do takové soutěže musí mít psychické potíže.

451
Jezinka
Reagovat

Taky se divím, že je Míša v Plesku označována za Michalovu favoritku. Je z jeho skupiny nejhezčí a nejsympatičtější, ale že by k ní Michal choval nějakou náklonost, jsem si nevšimla. Péťa zjevně na svou dokonalost nikoho nenalákal, takže si vybrala snad jen Bára a to bych si tipla, že stejně jen pro kameru.
Prochore, lidi jsou netolerantní k jiné orientaci, rase a i k jiným názorům nějak čím dál víc. Bohužel i tady na Panáčkovi. Aneta má velké plus i za odvahu, že do toho šla, i když dosud byla považovaná za taneční dřevo.

452
Prochor
Reagovat

(105) Radstar. Naposled k přilbám. Mně se naopak stalo, že mi podklouzlo kolo na mokré silnici a šel jsem dolů tak rychle, že jsem si zlomil klíční kost a narazil hlavou na silnici. Naštěstí jsem měl přilbu která byla napadrť. Většina smrťáků na kole nastane po poškození měkkých částí mozkové tkáně. Přiznám, že jsem dřív jezdil bez přilby ale na základě výše zmíněné informace jsem si ji za pár kaček pořídil a udělal jsem dobře. Znám kluky, kteří jezdí na kole jistě 100x líp než Michalovy dorostenky a ti si přilbu vezmou. Dámám je ovšem moře po kolena a pak si stěžují.
Pořád nechápu, jak si někteři diskutující představují, že je měl Michal chránit. Měl si dát Šárku na provaz aby mu ta mimóza neujela? Nebo nasílím nandat přilbu a zamknout na zámek aby si ji nemohla sundat? Nebo odmítnout vyjet dokud si je všechny nevezmou? Ve všech případech je to jednání s nesvéprávnými osobami a ne s dospělými ženami, notabene maminkami, které nesou odpovědnost za svoje zdraví protože mají závazky k malým dětem. To by bylo moc jednoduchý svádět jejich nezodpovědnost na Michala.

453
Ajda
Reagovat

Přilby naposledy :-))

Dospělé ženské se dozví, že pojedou na kole. I když to měl být den podle jejich gusta, jak se dozvíme ze čteného komentáře.
Z těch všech na kole jezdí pravidelně jen Jindra a snad Šárka. Ostatní si můžou vybrat – stojí jak stádo ovcí, ani nemuknou. Bojí se podobné scény co měl s Irenou? Bojí se vyjádřit názor? Proč? Co se tam děje a co my nevidíme? Ale pořád mají možnost volby. Jen Altmanová kňourá, že Míša je cyklista, on kolo rád, bla bla ,ani slovo o tom, že ona se bojí, jak to ušlape. Na všech je vidět, že jim hlavou šrotuje, jak to vůbec zvládnou. Nezvládnou, šlapou vedle kola. Mohly jít kolektivně všechny nekolařky pěšky, pohyb by je nezabil. Štáb měl hned na začátku zarazit Šárku v jejím úniku, když jely holky v minulé řadě, jely pěkně pohromadě, Honza mezi nimi.

Když Michal vyřazoval, jediná Irena dokázala mít názor. Ostatní seděly jak totální Nány, klepaly se strachy, aby je snad nevyřadil taky a ani nemukly. Proč Ireně nepotvrdily, že se rozhodly samy? Proč mlčely? Než tohle, tak mi je milejší skupina u Petra. Třeba hlášky Jany mě fakt baví :-))

454
Vlk
Reagovat

K Plesku – produkce nechce, aby účastníci prozrazovali budoucí děj a tady „unikne“ informace, že si Petr nikoho nevybral? Nebo dokonce, že si nikdo nevybral Petra?? Né, že by to bylo překvapivé…

Pokud bude happy end, sázím na Michala. Že byla Míša od začátku jeho favoritka, to by snad taky nemělo nikoho překvapovat. Vypadá k světu a chová se zatím velmi přijatelně. Nevím, jestli je kuřačka. Ireno…?
V této souvislosti bych utrousil pár slov k Michalovu „studeném čumáku“. Já nevím, jestli si ty, co to tu s oblibou píšou, dovedou představit, v jaké situaci především hlavní účinkující jsou. Podle mě je velmi stresující a když jeden není necitlivé hovado, těžko v ní může nacházet zalíbení nebo se jí dokonce bavit. Co si budeme povídat, každý tam má na krku víceméně otravnou „bandu“, drtivá většina jejích členů je tam od začátku jenom do počtu a nelze se jich rychle a bezbolestně zbavit. A protože, logicky, do pořadu se nehlásí žádní Bondové, Deloni ani Pittové, ale „normální“ lidi, kteří mají se seznámením a namlouváním problém, minimálně nedostatek možností a zkušeností, vypadá to jak to vypadá. Kdo by si představoval, že to má vypadat jako kdyby v tom účinkovali ti první, zřejmě se zmýlil při výběru pořadu v TV programu.

Snad poprvé můžu souhlasit s Prochorem – taktéž si nemyslím, že by se Janeček ztrapňoval. Pokud si nehrál na něco, co necítil.

455
Vlk
Reagovat

Ještě douška k tomu ztrapňování… Ztrapňují se pochopitelně úplně všichni, kdo účinkují v pořadu založeném na takovém obskurním principu. Jde jen o míru.

456
Míša
Reagovat

Ajda (453) – no přesně to si myslím. Navíc Šárka se podle všeho snažila dojet Michala s Jindřiškou, možná proto, aby mu ukázala, že není taková pecka, jak se zdálo na raftu … Michal udělal jednoznačnou chybu v tom, že ostatním ujel a absolutně ho nezajímalo, jak si vedou holky za ním.

457
Petr z Primy
Reagovat

Jen tvrdím, že jsem si vybral někoho, kdo se moc v záběrech se mnou nevyskytoval (aspoň to, co je prezentováno v TV). Otázkou je zda-li ona s tím souhlasila. Upřímně, je to nechutně sestříhané. Ne slova, ale celé věty jsou vytrženy z kontextu.

458
reina
Reagovat

457 – nevím, co můžu soudit sama za sebe, a i co jsem mluvila s holkama od tebe, tak nikdo nemá názor, že by věty byly vytrženy z kontextu takovým způsobem, aby se vše překroutilo. i proto jsme vždy na otázku odpovídali celou větou, aby se nedaly otázky a odpovědi nějak „namíchat“ a nevylezlo z toho něco úplně jiného, než co tím chtěl básník říct.

452 – možná by si holky přilby vzaly, byly-li by nějaké. takže se nejednalo opravdu o to, jim tu přilbu násilím nasadit a snad zamknout na hlavě, jednalo se o to, tu přilbu aspoň mít.

453 – Šárka nikam neunikala, Šárka se snažila poctivě šlapat na kole, aby dohonila Michala s Jindrou, kterým bylo očividně u …., kde se nachází. A v té době už všechny ostatní účastnice jely autem, na kole zbyli jen oni 3.
Michal se tam hodně často tvářil jako na soukromé dovolené či exkurzi, nezajímal se ani o maminky, a ani o štáb – na jednu stranu, je placený za to, že se účastní nějaké RS, a holt by měl brát ohledy i na toto, a ne se hodně často trhnout a kašlat na všechny a všechno

459
Lea
Reagovat

Jak to pročítám, s něčím tu souhlasím, s něčím ne. Michal je bez citu, to co prožil ho neomlouvá. Šel se seznámit a ženské ho tam evidentně nebaví. Nesnesl opozici Ireny, k Šárce se choval jak k dceři. Vyváděl kolem jejího nepádlování a sám dělal co, že jako jediný a ještě kormidelník zahučel do vody? Když jak totál nemehlo lezl zpět, zhodil do vody Terezu. Můj přítel minule prohlásil, že se za Milana stydí, že to jeho vyznávání lásky je trapnost sama.

460
JUJU
Reagovat

Petr z Primy – ale bozinku, tak se budeme divit, koho jsi vybral, tobe gratuluji, ale bohuzel pokud to vybrana mamina akceptovala, tak uprimnou soustrast pro ni. Je jasne, z clanku v Blesku, ze te poslala k sipku. Vety, ktere bys nerekl a chovani ktere neni, tak nejde natocit natoz prekroutit, takze nejake divadlo byt mohlo, ale vsechno teda ne. nezapomen, ze ostatni lidi nejsou takovy sociopati a prostackove jako ty. To ti teda asi nikdo nezere.

461
JUJU
Reagovat

Kdo se to tu rozčiluje a volá hola hola,
je to Péťa z Primy, která z něj dělá vola.

„Tak to vůbec nebylo, vy zakomlexované ženy,
já jsem frajer nad frajery, kterému rovno není.“

To se asi podivíme, jak si dobře vybral,
nikdo mu už neodpáře, že je hrozný babral.
Šárka doma v koutě pláče, proč Peťulko proč,
on však zvolil jinou ženu a dostal od ní koš.

462
JUJU
Reagovat

Jsem zvedava kolikrat tady jeste probehnou helmy (jelo se na kola, produkce helmy nemela, Michal upozornil a pak si jel a niceho si nevsimal, Irena byla nas…. a tak jeste nas…. Michala a zato jela domu).
Michal a jeho tetovani uz je davno za zenitem, vse probrano i s uspokojivym vysledkem u minulych diskuzi.

463
Mikeš
Reagovat

442-Ajda
Milá Ajdo, nejsem vysazený na ženský, jsem vysazený na hloupé pipiny, což je sakra rozdíl. To, že rekap píše ženská mi nevadí, naopak, ženský (neslepičí) pohled, podaný navíc se zlomyslným vtipem, mě nesmírně baví, protože chlapi by to tak nesvedli. Jak víš, nejsem tu dlouho, takže jsem zprvu hleděl jak bacil do lékárny, o co jako vůbec jde a co je to vlastně ten rekap – proto také první moje reakce byla „ježíš, co to je???“ Ale potěším Tě, královsky jsem se u toho bavil, proto se taky vždycky těším na další díl. Možná mi to nevěříš, ale s tím nic nenadělám, jsi holt taky jen žensky vztahovačná.
Zde jsem si akorát dovolil poznámku z mužského hlediska – totiž že tentokrát se kluci skutečně bavili a stanovisko Báry jim bylo úplně šumák. Přeci už v MŠ kluci spolu rádi soutěží, a to zásadně bez holek, zatímco malá kuřátka se někde v houfu popelí a navzájem si pomlouvají svoje korálky.
Nejde o to, že se Bára ksichtila, jde o to, jak se ksichtila – promiň, ale to už i ta Terezka mi přijde proti ní jako jaderný fyzik. Terezka má náhodou svůj humor, akorát ženský ho těžce tráví – a marná sláva, oproti Báře je mnohem dospělejší. Mmch, všimla sis, že Terezku zde nenatírají ani tak mužští jako spíš ženský?
Co se telete týče, hned se neurážej, tím jsem byl ve svých dvaceti taky – a umím si to přiznat. Pa a srdíčko.

464
koc
Reagovat

462 – příště bude v kurzu opilost tatínka Michala :-D a helmy zapomenuty

465
Mikeš
Reagovat

Že byla Míša Michalovou favoritkou – divíte se? Copak tam byla jiná skutečně pohledná ženská? Možná ji telka schválně upozaďovala, možná si ji jen Michal v poklidu testoval. Na rozdíl od Péti si svůj houf neznepřátelil favorizací kohokoliv a prostě je jen sledoval, jak se holky vyvrbí. Možná je to skutečně jen studený čumák, možná je to jeho taktika, možná jej to už všechno fakt sejří. Vychování tedy moc nemá, to i ten republikový zločinec Honza Ž. se o svý slepičky staral líp (ještě na něj holky z 2. řady budou rády vzpomínat).
Apropo náckovství – z toho se dá vyrůst, záleží na vypatlanosti dotyčného. To, že to někoho bralo v 15-20 ještě neznamená, že má do konce života lepru. Takže neřešte hlouposti, problém by to byl, kdyby byl náckem ještě teď. Nemluvě o tom, že náckové nejsou nebezpečí, tím jsou (podstatně více) naši politici, kteří odkazem na ně odvádějí pozornost od sebe a svých mnohem horších cílů.

466
Ajda
Reagovat

Mikeši,
díky, že mě čteš :-))
Nejsem vztahovačná, jen prostě Báry mluva, smích, to už mě nebaví popisovat. Jednou povýšená, jednou dojatá, mám pocit, že se opakuju, přirozeně moc vět zatím nepronesla.
Ale beru kritiku, rekap jsem doplnila o Báru za stanem a jako bonus přidávám foto :-))

Moc se mi líbili ( i vzhledově:-) verbíři. Škoda, že to tak osekali, byla to lepší zábava než ty atletky.

467
koc
Reagovat

466 – ty se ještě snažíš o normální komunikaci ;-) to jsi jedna z mála :-D

Reagovat

Prochor (452): Jezis, proc na me vytahujes prilby z tak staryho prispevku ? :D Me je to jedno, jen sem si k tomu napsal svoje a dal me to ani nezajima :D
Jediny co jsem tim prispevkem chtel rict, ze proste maminy nejspis moznost si vzit prilby nemely a to je cely :)

469
Mikeš
Reagovat

ad holky na kole: čeho by se měly bát? Jedině toho, jestli na něm vůbec ještě uměj jezdit – protože dneska si každý vozí zadek v autě. Před 30 lety nemyslitelný, že by někdo nad něčím takovým jen stínem zaváhal, na kole jezdily i staré babky, dnešní slečny na to koukají jak středověký lancknecht na televizor. To nemělo s Irenou co dělat, ty měly zjevně problémy samy se sebou, aby si netrhly šráky, protože neumět jezdit na kole je zatím pořád ještě ostuda.
Irena byla jasný adept na vyřazení kolo nekolo, proč by k tomu měly ostatní holky cokoliv podotýkat. Nejspíš ani jim Irča nesedla. Nu a Šárka, snad jediná, která by Michala skutečně brala se vším všudy, je trochu … zvláštní. Přesto by asi jako mamina byla dobrá … to Michal zjevně nedocenil. Ta by se dala udirigovat, co víc si mohl přát.

470
Václavka
Reagovat

463-tak Mikeši,já tedy nevím,jak to je s tím Tvým názorem na ženský,ale popíráš,že bys byl na ně vysazený a potom už malé holčičky okomentuješ tak,že jsou to už v dětství vlatně pipiny.Věř,nebo ne,v dnešní době jsou už ty malé holčičky donuceny bojovat a to hlavně s kluky.Hodně děvčátek má navrh nejen intelektem,ale i silou.Navíc,bráníš Terku?Stejně jako ve druhé řadě Nikolu,ty jsi holt na ta mladá děvčata,těm odpustíš i blbost a hulvátské chování.

Petr-chlap,který bude mít i na stará kolena mozek v rozkroku,jen mi potvrzuje vše,co jsem o něm slyšela.

Michal-zklamal mě,beru zpátky vše dobré,co jsem o něm napsala.Život z něj udělala člověka bez citu a emocí.Působí chladně a bezcitně,jakmile je zahnán do slepé uličky,nastaví pěsti a bojuje,i když jen slovně.

471
Mikeš
Reagovat

467 – hele, koci, chápu, že na komunikaci se mno nemáš, tak jsi za moudrého mlčícího. Já zas nemám na to dělat ze sebe kašpárka – úplně slyším ty tvé rolničky, když se tu před ženskými natřásáš.

Reagovat

Václavka (470): Dobry postrehy, souhlasim.

473
Mikeš
Reagovat

456 – míša: všechny Tvé příspěvky se mi líbí, jsou takové … normální.

ještě k ajdě: Janiny hlášky – nic proti nim, jsou trefně kousavé, jenom nevím, jak by to trávil případný partner. Je kousavá tady, jaká bude jednou doma, kde k tomu bude daleko víc příležitostí? To máš stejný, jako když slečna obdivuje svýho macha, jak to všem okolo natírá, protože to je holt borec, a pak se najednou diví, že jí doma klidně dá facku. To totiž borci dělají.
Výrokem o bezpáteřní kryse ujela, zde stačilo označení za vola.

474
Mikeš
Reagovat

472 – jasně, RadstaRe, cinky, cinky.

475
Bobby Brown
Reagovat

470 Václavka:
„Hodně děvčátek má navrh nejen intelektem,ale i silou.“
Tohle jsem nějak nepozoroval. Asi žiji na jiné planetě. Kdyby tohle napsala Olga Sommerová, tak asi vím odkud vítr vane. To feministky nám už v 70. a 80. letech prorokovaly, že užuž ty chlapy převálcují v marathonu, boxu atp. Hm, zatím se nic takového nekonalo, že. Akorát si vydupaly stejné prachy v tenise, jakožto odbourání nerovnosti, ale stejný počet vítězných setů, tj. ze dvou (ženy) na tři (muži) to ne, to už bylo ticho po pěšině – tam jim ta nerovnost nevadí. :-/

476
Mikeš
Reagovat

470 – ale no tak, Peťulko, musíš přece vědět, že s tou MŠ jde o hrubé dělení, tedy částečně nadsázku, kluci se perou, holčičky hrají s panenkami; pochybuji, že by tomu bylo dnes jinak. Akorát, že si nepomlouvají korálky, nýbrž mobily, protože holčičky si konkurují, jen co rozum poberou, zatímco kluci se kamarádí. Také proto se každému jinak vyvíjí mozek.
Jinak nevím, co dnes malé holčičky, ale dobře vím, co purbeťačky – teda aspoň u nás v paneláku. Zatímco puberťáci takřka bez problémů, puberťačky jsou noční můrou. A jestli si myslíš, že mají navrch v tom, že už od 12 pilně šukají po chodbách baráku, nechávajíce po sobě rozbité láhve od alkoholu, kondomy a hromadu nedopalků, pak máš recht, v tomhle jsou naši puberťáci daleko za nimi. Inu, je to boj, viď, sehnat si chlapa ještě před první menstruací. Divila by ses, jaké jsou to jinak navenek princezny. Ale uklidním Tě, týká se to cca poloviny z nich, ostatní jsou normální (u kluků skoro 100%).
Pokud sis jinak všimla mých příspěvků na iprimě, nemohlo Ti uniknout, že se holek zastávám (bez rozdílu věku). Na mladý holky fakt nejsem, akorát mám na ně velkorysejší pohled. Navíc, přece jen ještě nejsou tak pošramoceny životem, takže mají takové rovnější myšlení. Pravda, u Nikolky jsem se sekl, páč jsem ji znal jen z telky a tam byla za slušnivku a hodnou holku. A Terka – ta mě prostě rozesmívá; a její poznámky jsou prosté záštiplnosti. A pokud už fakt rýpe, tak shovívavě a vtipně, což třeba takové Janě trochu chybí.

477
Magda
Reagovat

Mikeši, znalče dětí, řekla bych, že tvůj sociologický průzkum z vašeho paneláku neodpovídá úplně republikovému průměru…

A to, že děvčata dříve dozrávají než chlapci, je všeobecně známé…

478
Ivana 33
Reagovat

Mikeš (463)- nevím, proč z několika tvých příspěvků cítím nějakou zášť k ženám- pro jistotu nazývaným slepicemi. To, jestli se jedná o slepici nebo neslepici zřejmě určuješ podle míry souhlasu s tvými názory. Ale stejně tak věř tomu, že zase ženy (slepice i neslepice) si dělají názor na tebe- a třeba stejně povýšený jako máš ty, pán tvorstva.

479
Mikeš
Reagovat

Milá Magdi, to bylo i za nás. Nicméně, naše dvanáctileté spolužačky ještě nevěděly, na co tu pipi vlastně mají.
Takže nesofistikuj – řeč není o dřívějším dozrávání, řeč je o „morálce“.

480
Magda
Reagovat

Ivana 33: Také mi jeho příspěvky vyznívají trochu šovinisticky:-)

481
Bobby Brown
Reagovat

477 Magda:
To je fakt. Už v 15 mluví a hulí jak staří havíři.

Reagovat

Magda, Ivana 33: On je prece jen ten jedinej spravnej chlap, tak mu to nechte :D Takovej vseznalek :D

483
Magda
Reagovat

Ale ty tady házíš procenta z vašeho paneláku…řekla bych, že co se týče morálky…základ je v rodině, a je jedno jestli je to chlapec nebo děvče…

484
Magda
Reagovat

482: Radstar: Jediný ne…ještě Petr…:-)

Reagovat

Magda (484): Ups na toho jsem uplne zapomel, ale ten je jeste navic i vseumel :D

Ajda: Promin za offtopic, ale tentokrat jsem fakt musel :)

486
Magda
Reagovat

485: S medailí na prsou…:-)

487
koc
Reagovat

482 – doma má malý oltáříček s Hausmannem a u něj každou volnou chvilku poklekne ;-)

488
Bazinga
Reagovat

Dobrý den všem.
Dotaz pro Petra z Primy : protože se nevyskytovala na záběrech s Vámi, tipuji že jste si nakonec vybral kameramanku. Trefa ? :-)

489
Lea
Reagovat

Mikeš se nemůže předvádět na iprima, je tam mrtvo, tak kope tady a musí mít poslední slovo vždy a samo má ten jediný top názor. Celý Petr. Nesnese u žen vl.názor, asi nějaký komplex. Jana je sarkastická a někdy vtipná, tak je pipina. Ale hloupost a netaktnost Terezy bere jako vtipnost a nezištnost, je totiž stejný.

490
Václavka
Reagovat

475-zacházíš do extrému,pane všeho tvorstva

476-Mikeši,kdopak ty mladé holky asi do toho paneláku zatáhne?A ten použitý kondom,ten si taky sundali holky,co?Mojí holce bude 13.Nekouří,nepije,nešuká.Sorry,ale to jsi nevystihl a zase z tebe mluví jediné,podle tebe je ženská na to,aby vyprala,vyžehlila a v neposlední řadě podržela.Promiň,ale jinak si tvoje příspěvky vysvětlit neumím.

491
koc
Reagovat

490 – počkej si na to až tě zase blahoskloně nazve Peťulkou .. to on rád :-D

492
Mikeš
Reagovat

478 – Ivanko, reaguješ skutečně na mé příspěvky? A pokud ano, chápeš obsah textu? V kolika příspěvcích útočím na ženy? Nebo je za útok automaticky považováno konstatování holého faktu? Mýlím se snad, když tvrdím, že už malé holčičky proti sobě spíše intrikují, než že se kamarádí? Nebo si vezmi zdejší téma HOLKY A KOLO = strašný problém, zda na něm jet či nejet. Napadlo by to někoho u chlapů? Ti by prostě popadli i Ukrajinu a mazali by a běda, kdyby někdo z kola slezl, byl by vyřízen, zesměšněn. Stejně tak u Báry, tam i hospodští povaleči spí pod širákem, dovedeš si představit ten povyk, kdyby totéž někdo připravil těm kočenám? A když to někdo zmíní, je šovinista a má zášť k ženám?
Jinak, slepice není ta, co se mnou nesouhlasí – to je právo každého, slepice je ta, co je hloupá a vynáší jednoduché soudy, aniž by jen stínem připustila, že by něco přece jen mohlo být jinak. Prostě pravda je to, co má v hlavě a přes to nejede vlak – týká se i mužů. Ti jsou však přece jen navyklí na diskuzi, domluvu, kompromisy, dělají to totiž už několik tisíc let, zatímco ženy, nezlob se, to mají jinak, a tohle se teprve učí.

493
Bobby Brown
Reagovat

490 Václavka:
My se známe? Proč se zabýváte mnou? Tohle je přesně to, co na českých diskuzích miluji – hned se začneme navážet do diskutujících. Nijak se jako „pán všeho tvorstva“ nepresentuji, tak bych prosil se držet trochu zpátky, milá dámo. Teď se chováte opravdu hloupě.

A extrém má být jako co? Ten feminismus, nebo ten tenis? Pokud vím, tak je to holá pravda, všeobecně známá.

494
mareska
Reagovat

490 Václavka: Nerozčiluj se zbytečně, Mikeše už tu někdo trefně popsal jako všeználka…je v podstatě na stejné úrovni jako Petr…a jak zde někdo jiný napsal, Pipiny jsou pro něj hlavně ty, které nesdílejí jeho pokřivené názory…na iPrimě se nemá s kým hádat, protože ho tam téměř ignorují a hlavně, proti minulé řadě je tam opravdu chcíplo a tak zvrací ty svoje nesmysly tady…podle mě se hrozně rád poslouchá a celý se třese, až někdo zareaguje na nějaký jeho blábol, aby to nám Pipinám zase parádně „natřel“…buď v klidu:))))

495
Bazinga
Reagovat

Mikeš (492), dobrý den, velmi mě baví Vaše příspěvky. Představuji si, jak ráno protřete očka a dáte si za cíl : dnes umyju okna, vyžehlím, naučím se 10 nových slovíček z cizího jazyka a “ vytočím X lidí“ /za X dosaďte libovolné číslo/, no a pak pobudete na nějaké té diskusi a večer se Vám dobře usíná, protože jste splnil svůj cíl. :-).

a teď proč jsem na Vás začala vůbec reagovat, dovolte, budu citovat
„Prostě pravda je to, co má v hlavě a přes to nejede vlak – týká se i mužů. Ti jsou však přece jen navyklí na diskuzi, domluvu, kompromisy, dělají to totiž už několik tisíc let, zatímco ženy, nezlob se, to mají jinak, a tohle se teprve učí.“
První, co mě k tomu napadlo, bylo konstatování : ano, to je pravda. A proto už zhruba několik tisíc let nebyla ANI JEDNA VÁLKA !! :-)

496
Kačka
Reagovat

POŘÁDÁME SRAZ PANÁČKA Z TÉTO DISKUZE K POŘADU “ Hledá se táta a máma“
MÁŠ-LI ZÁJEM SE ZÚČASTNIT,POZNAT SVÉ KOLEGY DISKUTÉRY,POPŘÍPADĚ SAMOTNÉ ÚČASTNÍKY TÉTO RS,URČITĚ SE PŘIHLAŠ.
NEJLÉPE ZAŠLI EMAIL S POTVRZENÍM TVÉ PŘÍPADNÉ ÚČASTI NA ADRESU: maminka.strnadova@centrum.cz
A TO DO KONCE ŘÍJNA.
Dle potvrzené účasti,bude následně sdělen termín a místo konání srazu a uveřejněno bude zde na diskuzi.
UŽ SE NA VÁS VŠECHNY MOC TĚŠÍME :-))

K dnešnímu dni je 17 potvrzených účastí.

DNES POSLEDNÍ MOŽNOST :-))

497
mareska
Reagovat

495: Dobře mířená rána…gratuluju…:)))

498
Václavka
Reagovat

493-naštěstí se neznáme a nikdy nepoznáme

499
Bobby Brown
Reagovat

498 Václavka:
Nikdy neříkejte nikdy. V tomto je život opravdu nevyzpytatelný.

Ale dost mne zaráží, jak jste dokázala získat ty antipatie z jednoho příspěvku, který ani nebyl o vás, ale vám napsaný, to ano. No a hlavně ta vaše škatulka byla dost úlet.

Ono je to až komické. To je jako bych do vlaku přišel v červeném svetru a vy jste kvůli tomu odtamtud utekla do jiného vagónu, protože s komunistou v jednom vagónu sedět nebudete.

Ale tak budiž vám to přáno.

500
Magda
Reagovat

Václavka: Možná Bobby dorazí na sraz a pak se poznáte…:-)

501
Bazinga
Reagovat

:-), bude to ten v červeném svetru … :-D :-D, sorry, Václavce i Bobbymu. ;-)

502
Bobby Brown
Reagovat

500 Magda:
Nejdříve jsem nechápal na jaký sraz, ale pokud narážíte na odkaz 496, tak vás mohu uklidnit. Ne, na tento sraz se Bobby Brown nedostaví.

503
Mikeš
Reagovat

483 – nejde jen o náš panelák, tyhle zkušenosti mají i v sousedních vchodech. Jinak souhlas, základ je v rodině, což ovšem koliduje s tím, že puberťákovi stačí domluva, jeho sestře nepomohlo ani pár facek od rodičů – prostě její hormony byly silnější, než strach z výprasku od rodičů.
489 – nu, Lea, aby si do mě nerýpla. Na iprimě si vesele skotačím a nezdá se mi, že by tam tamní holky měly se mnou nějaký problém. Jana pipina není, jen upozorňuji, že taková může být jednou i doma. jinak ale beru, že má plné právo být pěkně naštvaná. Terezka hloupá není, je jen mladá a nevycválaná, z čehož vyroste. Za to je to těžká pohodářka.
490 – nu a Peťule (proboha, řekni těm svým kašpárkům, ať tady přestanou cinkat). Nepodsunuj mi, co jsem nikdy nikde neřekl, s tímhle na mě nechoď – naučil jsem se držet tématu.
Ty malé prevíty si tahají do domu naše puberťačky, proto tam taky po nich zůstává takový bordel; protože jsou v cizím domě, tak se podle toho chovají. V jejich domě by je srovnal tamní správce. Kondomy, hm, kdo myslíš, že je dnes hlavně kupuje? Jinak jsem jasně napsal, že se to netýká všech holek, ta Tvá holt patří do tý druhý poloviny.
Co se ostatního týče, asi jsi nečetla všechny mé příspěvky, takže: naházet prádlo do pračky umím i já, pračka to už vypere sama (to víš), žehlím od svého příchodu na kolej a dodnes je to pro prima relax. A co se podržení týče, hm, že bys ještě nebyla ve věku, kdy musíš chlapa do postele vyloženě dotáhnout? Ještě budeš ráda vzpomínat na dobu, kdy Tě tam chlap musel natlačit.

504
Bobby Brown
Reagovat

501 Bazinga:
Tak za vtipnou poznámku se opravdu nikdo omlouvat nemusí. :-)

505
Mikeš
Reagovat

495 – hihihi, dobrý! Jen mě tak napadlo, nevedla se ta první nejznámější válka kvůli nějaké babě?

506
JUJU
Reagovat

501 – fanousek big bang?

Jinak jak uz zde nekdo napsal, pokud mi prijdou nektere nazory debilni tak na ne ani nereaguji a dotycne to prestane bavit. Srazka s volem je nejhorsi a furt reagovat na stejne pindy nema smysl.

507
Ivana 33
Reagovat

492: Mikeši neboj, obsah textu psaného i mluveného myslím chápu docela dobře (ještě k tomu samozřejmě přistupuje například určitá neobratnost , se kterou se někdo vyjádří, takže může dojít k nedorozumění), ale ty bys měl přiznat, že ses špatně vyjádřil a ve skutečnosti jsi chtěl napsat toto:
„Ženy jsou však přece jen navyklé na diskuzi, domluvu, kompromisy, dělají to totiž už několik tisíc let, zatímco muži, nezlob se, to mají jinak, a tohle se teprve učí.“
Já se nezlobím, ale naprosto podepisuji:) Jen doufám, že se to muži naučí ještě dříve, než bude pro celé lidstvo pozdě.

508
Ivana 33
Reagovat

503: Některá ženská musí chlapa do postele vyloženě dotáhnout i ve dvaceti, takže věk bych sem asi netahala:)

509
Bazinga
Reagovat

505 – v případě, že myslíte tu kvůli Heleně, tak ne-e. Legendy a pověsti se nepočítají, to byste mohl příště argumentovat i Dívčí válkou, Xenou anebo atletickým čtyřbojem na stadionu o omedailovaného Petra ;-). /poslední legenda přidána do seznamu proto, aby z toho nebyl úplný OT/

510
Bazinga
Reagovat

506 – buď, anebo fyzička zabývající se teorií strun ;-)

511
Mikeš
Reagovat

507 – hihihi, Ivanko, teď jsi mě fakt pobavila a bylo to i vtipný. Nicméně Tě musím zklamat, kdysi jsem pracoval v čistě ženském kolektivu (navíc to byly samé psycholožky) a mohu Tě ujistit, že nebýt tam já a ředitel, tak se tam ty ženský pozabíjí, psychologie nepsychologie. Kdyby jich bylo 5 nebo 6, tak by se to dalo zvládnout, ale ono jich bylo 30, takže občas jsme se báli chodit do práce. Takže o domluvě a kompromisech mezi ženskými vím své. Navíc, to vím z jiných diskuzí, stejnou zkušenost má plno ženských, které to klidně přiznávají – vlastně, hlavně ony o takových věcech píší.
Ale abych Tě jen netesal, tak se shodnem na kompromisu, ju? Prostě, někerý ženský jsou fakt hrozný, a někeří chlapi jsou jako Péťa. Ale většina je víceméně v pohodě, ne?
Hm, a ten věk – inu, za nás nebyly compy, za to v lese rostla vysoká voňavá tráva, nebylo co řešit. A Václavka na mě pouze vytáhla klasický feministický blábol, muži už dávno žehlí, umývají nádobí, malují byt atd. (ale Václavky budou ještě 100 let používat tohle vyčpělé klišé), a že by ženy trpěly tím, že musí být po vůli, to promiň, to fakt neznám.

512
Ivana 33
Reagovat

Mikeši, tak víš co? Já kompromis beru, protože to pro mě není sprosté slovo. K té tvé zkušenosti: ty psycholožky- to mohla být profesní deformace, víš? Ony za to chudinky možná ani nemohly:)- takže to nebyl běžný vzorek ženské populace. Například já jsem učitelka- to samo o sobě říct před chlapem znamená riskovat poznámky o tom samém- „no jó, učitelka“ a následuje shovívavý úsměv. A přitom já ani nikoho neopravuji, když udělá chybu (jsem češtinářka), jenom děti ve škole, fakt.

513
Václavka
Reagovat

499-neber to tak,jsou to jen písmenka,tak jsem Tě trochu chtěla podráždit,no.To máme my ženské v genech.

511-za tou větou o ženských měl být otazník,pravda,bez otazníku to zní jinak.Mikešku

514
Mikeš
Reagovat

512 – hm, obávám se, že tam nebyl problém profesionální deformace, byť samozřejmě tohle povolání nikomu nepřidá, obávám se, že tam hlavním problémem bylo, že všechny ty dámy měly zrovna kolem čtyřiceti. Prostě strašnej věk.

Peťulko, nerozumím – asi nejsem takový všeználek.

515
Bobby Brown
Reagovat

513 Václavka:
OK. Beru.

Už ve svém prvém příspěvku 311 varuji, že mne nemáte dráždit. A bum, je to tady…

516
Hana
Reagovat

mikeš 514- nechápu, co je na „40“ strašnýho? To jako že jsou mladší ženský příjemný a sotva mají čtyřicítku na krku- prásk ho a jsou z nich megery?? Nějak jsem asi tvůj příspěvek nepochopila :-)) ( jako ostatně jiné příspěvky obhajující drzou Terezu, která v tvých očích je pouze nevymáchaná, ale Jana už je drzá) :-))))

517
wsy
Reagovat

hmm…Bobby Brown varuje , že se nemá dráždit to si budu muset dávat pozor co napíšu abych ho náhodou nedráždila …..bojím bojím

518
Bazinga
Reagovat

514 – Mikeši, Vy jste skutečně zlatíčko :-). Vyhodnocuji to tak, že Vy vlastně konáte dobro. Vy jste se rozhodl, že vstoupíte do diskusí českého netu a prostřednictvím metody „prudič – manipulátor-nasírač“ naženete lidi zpět ke kořenům… do přírody, do SKUTEČNÝCH mezilidských vztahů, k hodnotným koníčkům, případně !! ke zvyšování hrubého domácího produktu… od televize, od internetu…. :-) … já vím, že téměř ani jeden příspěvek, který jste tady uveřejnil, nebyl adresován mi, ale tomu se prostě nedá odolat … Skutečně… RESPEKT !!

515 – Bobby … já vás upozorňuji, že vás varuji … :-) /z jakého filmu je ta hláška ??/

519
Magda
Reagovat

Bazinga…neskutečně se bavím při čtení příspěvků…:-)

Děkuji za ně, sama bych je lépe nenapsala…

520
Bobby Brown
Reagovat

517 wsy:
V té 311 je to s jistým smajlíkem, takže je snad jasné, jak moc vážně je to myšleno.
Ale jestli se chcete bát… nic proti.

PS: já moc smajlíky nepoužívám, takže si pak čtenář musí vystačit se samotným textem.
Nemám nadužívání smajlíků moc v oblibě, ale je to každého věc, jak to prezentuje.
Když jsem přišel na Dama.cz, tak jsem vyvalil oči, protože to nebyli smajlíci, ale smajly – a kolik v jednom příspěvku. Ješte k tomu animované. Když jsem na to koukal, tak jsem myslel, že jsem otevřel Denního věštce z Harryho Pettera. :-)

521
Bobby Brown
Reagovat

518 Bazinga:
To opravdu netuším. Nechám se podat.

522
Bazinga
Reagovat

519 – :-) a počkejte až praskne můj věk a povolání …
:-D :-D :-D

523
wsy
Reagovat

520 jsem myslela , že k tomu snad dávat smajlíka nemusím…ale tak jeden spešl pro vás :))

524
Bazinga
Reagovat

521 – Bobby, to nebyl test, já to taky nevím, jen mi to připadalo známé… Limonádový Joe ? Nevím, fakt.

525
Misa
Reagovat

Hele a vsimli jste si nekdo, jak tam nakladali tu maminu do sanitky, ze pak v pozadi tam taky nakladali nejaky bourany auto? Me to prave v prvni chvili prislo jako, ze ji neco srazilo. A jak nikdo neresil, co se ji stalo a jak dlouho tam lezela, no hruza. A pak to dorazil ten gentleman, kdyz prohlasil, ze je jenom potlucena a lezi na JIP:)))))))

526
mareska
Reagovat

522: Určitě je vám nejmíň čtyřicet…a ještě ke všemu jste moc šikovná holka…:)

527
Magda
Reagovat

Bazinga…můj věk a povolání také…:-)

528
Bobby Brown
Reagovat

524 Bazinga:
No, ale já se opravdu chtěl dozvědět, kde ta hláška padla, protože i mně je to nějak povědomé.

Možná to padlo u Báry v HSTM před vyřazováním. Hubatá je na to dost.

529
Soutěžící
Reagovat

Tak jek jsme nemohli Gao vystát při společnémpobytu, zase tak jako vždycky okolo sebe plive špínu a prach. Jak se s ní nechce nikdo bavit, nebo nerespektuje její šílené názory, jenom kolem sebe na prázdno kope. Ireno, zavři už zobák a nepomlouvej jsi jako když si vysadila nějaké prášky nebo abstinuješ po drogách

530
Magda
Reagovat

Bobby Brown…ta hláška byla v Harrym…Jordane, já vás varuji…:-)

531
Soumrak
Reagovat

Mikeši, přečti si nějaký příspěvek od Báry a pak od Terezy. Jestli je Tereza chytřejší = není pipina, tak já jsem víčko od Kofoly.

532
Bobby Brown
Reagovat

530 Magda:
No ty brďo. Já četl HP dvakrát, ale tuhle větu si opravdu nepamatuji. To už byste po mně chtěli moc. :-D

533
Bazinga
Reagovat

526 a 527 – nepotvrdím, nevyvrátím … :-), internet mi totiž dovoluje být i 12 letou puberťačkou, jejíž životním posláním je chodit dělat neplechu k Mikešům do mezipatra… :-)

528 – 100% nějaký film

Ajdo, moc se omlouvám, dělám Vám tady z toho OT diskusní kroužek

534
Magda
Reagovat

531: Také na mě Bára působí jako inteligentní žena, občas to sice trošku přepískne s arogancí, ale asi ví, co chce…

535
Bobby Brown
Reagovat

531 Soumrak:
„Dej si pozor, Soumraku. Aby se ti to nevyplnilo!“

Když už jsme u těch hlášek, tak tohle bylo z Krkonošských pohádek, kdy to volá Krakonoš na Trautenberka potom, co kňučí: „Jsem žebrák. Úplný žebrák.“

536
Ajda
Reagovat

533 –

OT v pohodě, ono nejde pořád propírat jen helmy :-))

537
Bazinga
Reagovat

535 – „Dej si pozor, Soumraku. Aby se ti to nevyplnilo!“

se vsadím o svůj roční plat/kapesné, že TOHLE Krakonoš Trautenberkovi neřekl :-)

Reagovat

Ajda (536): Pfffff a ja se tu krotim a snazim a ono to je k nicemu :D

539
Ajda
Reagovat

538 –
Ale no tak, nevaž se – odvaž se!

Docela zajímavé čtení, nová krev v diskusi, nové postřehy, třeba i v rovině OT.

540
Bobby Brown
Reagovat

537 Bazinga:
Hele, provokatérko, abych se s tebou nevsadil.
Mimochodem, ty bereš plat a ještě k tomu kapesné?

541
Mikeš
Reagovat

531 – myslíš od Báry Welitelky? Tak ona se moc nevyjadřuje, akorát teď trochu u Otíka (původně muže snů), takže si musím vystačit s jejími perlami v pořadu. Terezka (teda jestli myslíš medvídka plyšáčka od Petra), marná sláva, je proti ní pořád jaderný fyzik. A Ty seš holt to víčko od kofoly.

Reagovat

Ajda (539): :D Radsi ne. O stare pardaly uz nikdo nestoji, necham vyniknout novou krev :)

543
Bazinga
Reagovat

540 – v případě, že Trautenberka Krakonoš oslovil Soumraku, pak prozradím, jaký mám názor na navrhovanou novelu legislativy v oblasti bezpečnosti silničního provozu – tedy povinnost nosit helmy při jízdě na kole, § 26, odst. d “ helma a reality show“ ;-).

a jinak „plat/kapesné“ je zastírací manévr, aby nikdo neodhadl kolik mi je :-D :-D

544
reina
Reagovat

529 – milá soutěžící (nebo snad milý soutěžící = Michale?)
dokud se nepodepíšeš, tak nevím, je-li vůbec záhodno na tvé lži a jedovatosti reagovat… proč nenapíšeš, kdo jsi? pak si to můžeme klidně vyříkat. nebo mi napiš na mail nebo na FB, když nechceš svou identitu sdělovat veřejně!

545
Bobby Brown
Reagovat

543:
Tedy Bazingo!
Nechci používat vulgární výrazy, ale když jsme načali ty hlášky, tak k tomu co jsi právě napsala mne napadá jen hláška z filmu Dvanáct opic: „Tvůj procák je v prdeli, kámo!“ – resp. můj procák… Tohle jsem opravdu nedal. :-D

Mně osobně je úplně u spárku kolik ti je roků, ale budiž.

546
Mikeš
Reagovat

516-Hana: co máte pořád s tou Janou (a co mi to pořád podstrkujete, to vy ženský neumíte fakt jinak diskutovat než pomocí podtrhů)? Já s Janou nemám vůbec žádný problém, mně ty její jedovatosti taky baví. Jenom upozorňuje zdejší nadšené roztleskávačky na jistá úskalí takového chování. Vy s ní žít nebudete, ale co ten chlap, co si ji jednou vezme a ona na něj tohle vybalí? Pořád nepochopitelné? A já myslel, že ženský mají taky mozek.
A co se týče čtyřicítek, to není o příjemnosti či nepříjemnosti (kam na takové nápady chodíte), to je o stavu mysli, milá Hani. Asi jako druhá míza u chlapů. Nikdy jsi neslyšela o syndromu ujíždějícího vlaku? Mládí fuč, resp. krása fuč, do důchodu daleko, otrávený manžel, prchající děti = depka jak blázen.
518 – pobavilo. Když už nejsou argumenty a jede se osobně po autorovi, tak aspoň vtipně, to beru.

547
Bazinga
Reagovat

RadstaR (542) – ale stojí … je to lepší ? :-), každopádně díky.

Bobby (545) : ok, takže dost o helmách :-)

Ajdo, všímáte si, že se FAKT snažím držet tématu alespoň v náznacích, že ano ? ;-)

548
Soumrak
Reagovat

Ale Mikeši, nedělej, že si nepamatuješ její (Terezy) příspěvek o pohlavním styku na iprimě, to bylo „veledílo“. Bára tu přispívala, myslím v minuléím rekapu, najdi si to. Mělo to hlavu a patu, bez gram. chyb :)

549
Míša
Reagovat

Soutěžící (529) – to se tak stydíš za svůj názor, že nám ani nenapíšeš, která ty jsi, babulko?

550
Magda
Reagovat

Mikeši, jak můžeš hodnotit stav mysli čtyřicítek:-O

Tak buď jsi převlečená čtyřicítka nebo ten otrávený manžel, o kterém píšeš…

Já si taky myslím, že to není o věku…:-)

551
salko
Reagovat

Bobby Brown: Jen aby bylo uvedeno na pravou míru školkové „feministické“ intermezzo – holčičky skutečně mají v určitém věku například větší vytrvalost a rychlost než kluci, poté se to vyrovná a obrací (známý fakt předškolní pedagogiky). Jak je to s intelektem netuším. Takže to co napsala Vaclavka si nijak neodporuje se známými nerovnostmi mezi dospělými sportovci (ženy vs. muži).

Bazinga: některé tvé příspěvky jsou skutečně výborné, čím že se to živíš:)?

552
Ajda
Reagovat

547 Bazingo, všímám :-)
Taky si všímám toho vykání, brrrr :-(

553
Lantana
Reagovat

Tedy tady je tolik estrogenu a testosteronu (a naštěstí i vtipu a nadhledu), že si nikdo nevšimnul, že panáček ignoruje zimní čas ;-).

Obě pohlaví (a nejen pohlaví :-)) lze rozebírat z x stran, ale „chemie“ je „chemie“(můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat…:-) ).

554
Magda
Reagovat

552: Ajdo, Bazinga má 12…tak čeká, až jí my…starší (třeba čtyřicátnice) nabídneme tykání…:-))

555
Bazinga
Reagovat

546 – :-), aby nedošlo k nějakému politováníhodnému omylu: na Vaše “ jede se osobně po autorovi“, já jsem Vás ale opravdu chválila, není potřeba být vztahovačný a negativistický :-), co mi to podstrkujete ? :-)
na Vaše, když UŽ nejsou argumenty – oponuji : já jsem JEŠTĚ argumenty používat nezačala.

Velmi jste mě pobavil tou modelová situací : Jana ve svatebním, housle hrají, maminky dojaté, oddávající pronese tu romantickou formulku : splnili jste podmínky českého právního řádu a já prohlašuji vaše manželství za právoplatně uzavřené… zpomalený záběr na šťastný výraz novomanžela, kterému jeho svědek ukazuje palec nahoru, Jana sundává závoj a její první věta ke svému novomanželovi je plná sarkasmu a prostořekostí. Mrazivé ticho, novomanžel vyděšen, a Jana vítězoslavně odhazuje svatební kytici směrem k drůůůžičkám….. the end

Já bych třeba odhadovala, že muž, který ji požádá o ruku, bude vědět jak reaguje, když je naštvaná, když je veselá, když jí něco bolí, když má radost a spoustu dalších „když je…“. Ale je samozřejmě možné, že se úplně pletu, to vyloučit nemohu. :-)

556
Ajda
Reagovat

553 – Lantano,
zimní čas jsem si tedy pokusila vzít na svědomí, snad nebudu bita :-))

557
Bobby Brown
Reagovat

551 Salko:
Já zase to s tím fyzičnem opravdu nepozoruji, ani ve sportu. Tedy jsou obratnější, to ano.
Spíš se přikláním k tomu vyššímu intelektu ve stejném věku.
Ale tak to holt pozoruji já.

Jinak, Salko je moje oblíbené… ;-) Jen se mu musím trochu vyhýbat – moc sacharidů a tuků, no. Místo toho vytáhnu Jerky.

558
Bazinga
Reagovat

Magda (554) :-DDDD
Ajda (552) – ok, polepším se
salko (551) – živím se vyhráváním sázek ;-)

559
Lantana
Reagovat

Ajdo (559) Teď tedy konečně všichni víme „která bije“, dík :-D

560
Lantana
Reagovat

…kromě mě…Ajdo (5 5 6!) :-))

561
kanárek
Reagovat

Milý Mikeši, myslím si, že v kamarádění se jsou si hodně podobní kluci i holky od malička. Akorát způsob ubližování druhým bývá zčásti odlišný. Kluci častěji šikanují přímo- nadávky a bití a děvčata se porovnávají v oblečení, pomlouvají se a intrikují.

562
kanárek
Reagovat

Jinak zrovna Jana mi sympatická nepřišla od začátku. Zasmála se ta holka vůbec někdy?

563
vapol
Reagovat

teda tady to žije! Tak jak už víte z Blesku,včera se nátáčelo závěrečné setkání a u Báry byla velice pohodová atmosféra. Pár tatínků sice nedorazilo.Na druhou stranu dorazili ti od kterých se to nečekalo,např.já :) Tak teď už vím jak ta pohádka nakonec dopadla a věřte,že ještě bude na co koukat. Jo a jistě vás potěší že Bára tuto diskuzi sleduje a některé z vás dokáže skoro přesně citovat a mám vás pozdravovat :)

564
Ivana 33
Reagovat

546: Mikeši, zlobíš mě, a já už myslela, že bude mír. Hele- ženská kolem čtyřicítky neznamená automaticky mládí pryč (tedy to trochu jo, taky nejsem příznivkyní ženských, které píší knížky s názvy:“Život začíná ve čtyřiceti“-nezačíná), krása pryč (znám čtyřicátnice krasavice), do důchodu daleko (zaplaťpánbůh), otrávený manžel (nezapomínej na fungující vztahy až do zlaté svatby), prchající děti (jsou i ženy, které moc neprožívají syndrom prázdného hnízda). No a ten ujíždějící vlak- ten se týká spíš pětatřicátnic, které žijí single, ačkoliv by hrozně chtěly muže a dítě, ale jaksi ne a ne potkat pana Božského. Takže závěrem prosbička: negeneralizuj.

565
Bazinga
Reagovat

kanárek (562) k poslední otázce : vsadím se ;-), že někdy určitě :-). Je ale taky potřeba se podívat, jestli v téhle RS měla k úsměvu důvod.

566
kanárek
Reagovat

To jak se ostatní ženské hned na začátku nenávistně vrhly na každou, která se nebála promluvit – Irena Gao, či dokonce snad si dovolila o něčem něco vědět- Pavla, bylo úplně trapné. Začínám si myslet, že většina z nich jsou opravdu hloupé nekomunikativní bezmozky. Není potom divu, že Petr musí vést „přednášky“ a děsí mne, že se za ně jako ženy začínám stydět.

567
JUJU
Reagovat

529 – soutěžící, bez podpisu bude pořád vypadat Irena lépe než tvoje názory, napiš kdo jsi a tvoje další postřehy a klidně to Ireně natři.
Lála se taky odtajnila a v TV vubec nevyznela dobře, nestyděla se a napsala, kdo je.

568
Jezinka
Reagovat

Vrtá mi hlavou, kdeže to Mikeš pracoval. 30 čtyřicetiletých psycholožek najednou – to je snad z hororu.

569
koc
Reagovat

563 – to by mělo těšit především Ajdu, bez jejích rekapů by nebylo u čeho diskutovat …

570
Lantana
Reagovat

Jezinko (568) Horší už je jenom syrový pohádkový horor „O 13 tchýních“…. :-)

571
kanárek
Reagovat

No jasně Ivanko, taky znám kočky přes 35 :-). Dnes dokáže makeup a barva na vlasy zázraky. Pokud se teda žena moc nezkrmí. Extramichelince nepomůže nic.

572
Ajda
Reagovat

569 – a kde se seznamovat :D

573
kanárek
Reagovat

Někdo by řek, že pracovat mezi tolika ženami muselo mít i klady, ne? Teda pokud není Mikešovi 18, ale i tak mívají ženské kolektivy tendence své ojedinělé mužíčky si předcházet a hýčkat.

574
koc
Reagovat

572 – to také a za to další velký dík ;-)

575
kanárek
Reagovat

To že se kocík seznámil pro nás moc klad není. Málo od té doby píše a ještě míň básní :-(

576
Ajda
Reagovat

575- on určitě básní, ale Zuzce do ouška!

Dobrou všem, dnes už mizím, buďte tu hodní :-)

577
Ivana 33
Reagovat

573: jenomže Mikeš a jeho ředitel se do práce chodit báli. Takže Mikeši- kdes to vlastně pracoval? Zajímá mě to čím dál víc:)

578
koc
Reagovat

575 – 576 ještě budu :) mám něco připravené .. budu to postupně uvolňovat děcka
jinak stejně jak RadstaR zde uvolňuji místo pro jiné diskutující ale sleduji vás a někdy se i pobavím :)

579
kanárek
Reagovat

Chyba, chyba a přitom by stačilo na každou se hned ráno usmát a něco pochválit a. To by koukali, jak by se zvedla nálada a výkonnost :-)

Reagovat

Ajda (572): No joooo. Mas uplnou pravdu. Nebejt tvych rekapu, tak se fakt neseznamim ;)

581
kanárek
Reagovat

Když voni to ti chlapi dneska s náma vůbec neuměj ;-)

Reagovat

kanárek (581): A divis se ? :)

583
kanárek
Reagovat

Nedivim, když jim rostou generace holek u kterých se nemusí vůbec snažit. Ale je to škoda.

Reagovat

kanárek (583): Hmmm, zas tak starej nejsem, ale takovou generaci bych rad potkal :)

585
anja
Reagovat

jaaj, člověk odfrčí ven na víkend a vy tady spácháte na 300 komentářů ….. :))… to bude práce to všecko přečíst :)

586
JUJU
Reagovat

pokračování od Pavly o průběhu 7 dílu už je na světě, viz druhá část

esterka.zacit.cz/clanky-o-hstm/zlata-tretra-aneb-kd.html

587
JUJU
Reagovat

585 – pokud tě nezajímají osobní invektivy a podobně, tak to ani číst nemusíš, skoro nic k HSTM v posledních 300 kouscích

588
kanárek
Reagovat

Mně třeba ty Milanovy námluvy vůbec nepřipadly trapný, naopak, aspoň jeden muž činu. A pokud se nelíbí Báře, jiné se líbit bude. Stejně je podle mě většina osamělých mužů sama kvůli tomu, že to seznamování ze strachu z odmítnutí radši ani nezkusí.

589
koc
Reagovat

586 – druhá část je takzvaně finančně zaměřená :-D a jako bonus kecání do výchovy resp. nevýchovy dcery ;-)

590
kanárek
Reagovat

Radstare…co je zas tak starej? Já to viděla na vlastní oči…dvě holky v tramvaji si vyhlídly kluka, zhodnotily ho a po vzoru BravoGirl ho šly zbalit – dostaly z něho po minutě i číslo.

591
Magda
Reagovat

JUJU (586): Zajímavé čtení…už víme, že medailista je i držgrešle :-)

Na druhou stranu…mi Pavla přijde až moc přepečlivá na dcerku Petra…no, tak měla smažené žampiony s hranolkama…a byla na baru do pozdních večerních hodin…zas se tolik nestalo, určitě nevysedává v baru denně…

592
Magda
Reagovat

Koc (589): Mluvíš mi z duše…:-) Tedy píšeš…

593
JUJU
Reagovat

589 – pro mě to není o souhlasu či nesouhlasu s Pavlou, ale je to každopádně zajímavé počtení, aspoň pro mě. Škoda, že sem nehodí více mamin od Petra svoje názory, ať už by byly kladné či záporné.
Nicméně Petr se tu už prezentoval a bylo to dost úděsný, jenom podpořil svůj obraz z TV.

594
kanárek
Reagovat

593 Vy si fakt myslíte, že to byl on? Nějak to dokázal?

595
JUJU
Reagovat

591 – ano, některé její názory jsou fakt přitažené za vlasy, není to dítě předškolního věku, vyjímky ze zaběhlého řádu jsou asi běžné. Ovšem možná Petrova výchova spočívá v tom, že si něco na jídlo uloví v lese.
Pokud bych měla článku od PE veřit, tak už chápu proč on má 2 holky a manželka 2 kluky. Holky jí mnohem méně, bojí se o figuru, zato 2 pubertáci, to by mu pěkně lezlo do peněz. Toto je však spekulace pouze na pousmání.

596
Magda
Reagovat

595…fakt jsem se zasmála:-) Zajímavá myšlenka…

597
JUJU
Reagovat

594 – přímo se podepsal jako Petr z Primy, nazval nás všechny včetně mužů zakomplexovanýma ženskýma
např. 457 a ještě před tím a nějaké reakce na něj

Reagovat

kanárek (590): Ehm, takhle si to myslela s tou generaci. Tak takovy …. bych potkat nechtel.

Cteni od Pavly je zajimavy. Teda nejenom od ni, ale od vsech maminek. Kdyz si clovek odmysli osobni pocity/postrehy, tak se dozvidam spoustu informaci o ktere mam i vetsi zajem nez o ty nahrane veci v TV :)

599
JUJU
Reagovat

594 – ještě jsem našla 396, 423

600
Hana
Reagovat

mikeš 546 – nic tě s Janou nepodstrkuji, sám jsi psal, že Tezezka tě rozesmívá a pokud rýpe, tak shovívavě a vtipně, což Janě chybí. Což si já nemyslím, Terezka když rýpe, tak drze a nevychovaně. A Jana aspoň rýpe trefně. A co se týče čtyřicátnic, krásně to napsala Ivana33, lépe bych to nenapsala.

601
JUJU
Reagovat

598 – já osobně bych si tu přála příspěvky od Jany S., už jenom to jak se tvářila, když mu přála k narozeninám, velká škoda že tu není…

602
peefko
Reagovat

588
v tom, že osamnělí (nebo nezadaní) muži to seznamování ze strachu z odmítnutí radši ani nezkusí, si dovolím nesouhlasit – řekl bych, že je to spíš o tom, že velmi záhy přijdou na to, že se dá čas zabíjet i jinak v mnoha případech i příjemněji ( vysvětlení raději nechtěj, protože to by zase skončila debata u otrávených a protivných 40cítek… a to proti nim nejsem vůbec zaujatý)

603
kanárek
Reagovat

Asi bych to stejně mohla napsat já. Jsem Jan z Hanušovic a taky jsem si vybral…Jak to dopadne ovidite nakonec.

604
kanárek
Reagovat

peefko: Ale klidně přidej zkušenost a názor, já nejsem hádavá :-)

605
JUJU
Reagovat

603 – pochybuju, že po vykonech Petra v TV by se někdo chtěl za něj vydavat, to ani anonymně

606
Lea
Reagovat

Petr z Primy není náš Všeználek, to bude provokatér.

607
kanárek
Reagovat

Třeba sedí u klávesnice, u pifka s kamarády, jezdí na motorkách, či na kole(jak jsme viděli, ženy už ani na to kolo neumějí sednout) :).

608
Bobby Brown
Reagovat

602 peefko:
Tak v tom strachu z odmítnutí u mužů si tedy dovoluji souhlasit. Opravdu to tak u mužů funguje. Mnohem více než u žen.
Dost hezkých holek si právě na tohle stěžuje, že je obletují jen oprásklí chlápci, protože ti slušní se neodváží.

„Žena je jako lilie – jemný muž se jí bojí dotknout, ale přijde osel a sežere ji.“
Tak to prostě je.

Reagovat

Bobby Brown (608): Podepisuju.

610
kanárek
Reagovat

Znám dost fajn kamarádů, kteří by se i chtěli seznámit, ale vůbec nevědí jak na to. Už jen navázat hovor s cizí dívkou je pro ně horor. Natož se jí dotknout. A přitom právě tohle si myslím, že máme my ženy rády. Teď nemyslím ošahávání ala Honza a Petr.:-)

611
peefko
Reagovat

604
tak třeba někdy něco napíšu ;-) a hádavý taky nejsem a tak si to docela užívám, že moje kočičí společníci (1 kočka a 2 kocouři) se se mnou ale vůbec nechtějí
hádat :-D

608
to o těch hezkých holkách platí, to je fakt, ale spíš u mladších ročníků (tak do 35), u těch okolo 40 až cca do 50 je to většinou o tom, že odrazují svým jednáním (čest vyjímkám) – kdo by se taky měl chuť nechat sekýrovat že :-P

612
kanárek
Reagovat

Na to by snad měl být nějaký kurz, když už to nemohou nikde odkoukat a mezi sebou si tyhle seznamovací dovednosti nepředávaj a naopak je asi přísně tají kvůli konbkurenci.

613
Bobby Brown
Reagovat

611 peefko:
To nesmíš, chlape, taky doma zlobit. Se pak nediv… ;-)

614
Bobby Brown
Reagovat

612 kanárek:
*********** (smazáno) stačí?

615
peefko
Reagovat

613
to nebylo o doma (doma nezlobím a teď taky ani neni koho) , ale z pár zkušeností typu“zajdem na kafe a na kus řeči“ – preferuju to před sáhodlouhým psaním, posíláním fotek atd…

616
kanárek
Reagovat

peefko: máš pro mne moc pěkné rozdělení ročníků :-)
614 – a dá se to někde stáhnout? :-)

617
kanárek
Reagovat

Zajdem na kafe? je jednoduché, s okamžitým efektem a furt lepší než: Nevíte kolik je hodin?
(většinou třeba na nádraží pod hodinami) nebo Slečno, proč jste taková smutná?

618
Mikeš
Reagovat

548 – soumrak: Terezin příspěvek mě minul, byl asi včas smazán. Báru jsem tu zahlédl, celkem dobrý, ale její výstupy v telce prostě všechno přebijí.
555 – Bazinga: Jsi dobrá, silný soupeř. Argumenty tady bohužel nenacházím takřka u nikoho, kašpárci zde akorát šíří fámu o mém všeználkovství, což je známá taktika vyhnutí se diskuze zesměšněním (s bláznem se nemá cenu bavit) a ostatní to rádi přejmou.
Co se týče expozé o Janě, nabízí se hned 2 otázky: Jsi vůbec vdaná? A pokud ano, jak krátce? Promiň, ale přijde mi, že o chodu manželství nemáš ani páru. Poznámka, že muž „bude vědět“ mě upřímně rozesmála, absurdnější už je jenom tvrzení, že „ženu lze pochopit“. O ženě mohu vědět mnohé, může to fungovat 20 let, ale nikdy nevím, co nakonec vyvede. Muž je většinou logik, takže v případě chování ženy se neomylně mýlí.
Jinak ale opakuji, nic proti Janě nemám.

619
peefko
Reagovat

614
díky – nerozdělil jsem to já – jsou to fakt jen zkušenosti
příklad: jsem poměrně dost silný kuřák a vědom si dnešní antipatie vůči kuřákům to všude uvádím a než se s nějakou dámou sejdu, upozorňuju na to zvlášť s tím, že se ptám, jak moc jí vadí kuřáci a že podle toho vyberem místo, kam půjdem…když nebyly námitky, sešli jsme se..ale jen od výše zmiňované věkové kategorie jsem slyšel po vytažení cigaret kategorické „nekuř nebo jdu pryč“ a nebo „jsem alergická na kuřáky“. U těch mimo tento věk nebyl problém (dávám si bacha na to, abych někoho kdo nekouří neotravoval). A takových věcí by se našlo víc..

614 – za link bych se taky přimlouval ;-) vypadá to na slušnou srandu :-D

Reagovat

Mikeš (618): Takovyhle vymluvy s mazanim si bez zkouset jinam.

621
Mikeš
Reagovat

564 – Ivanko, samo, že se to netýká automaticky všech čtyřicítek, jenom asi tak deseti z osmi. Jasně, že je plno normálních holek, které tohle netrápí, krásné nekrásné, protože jsou spokojené s tím, co mají a neblbnou. Jsou to ty případy pozitivně naladěných, co doma neprudí, takže nemají doma otrávené manžely, následně se svým věkem netrápí. Jenom jich jaxi ubývá, zlatých svateb se už asi moc nedočkáme. Co se týče singlovek, to už je jiná kapitola a jiná generace, vlastně jiné století, o tom tu řeč není.
550 – Magdo, co myslíš Ty, na základě čeho si to dovoluji tak drze hodnotit. Pravda, mluvil jsem spíš o těch, co měly 40+ před deseti lety (a stále to dobíhá). O těch, co se vdaly ve 20ti, povily 2 dítka, co už vzaly kramle a děvenky, masírované konzumní reklamou (a slepičími časopisy) si kladou otázku, co teď. Muži si většinou uvědomí, že po těch letech je romantika v háji, a měl by ji nahradit vztah, partnerský vztah. Jenže dámy tak touží po romantice a po dobách, kdy jim bylo dvacet – ideální pro nás, staré kocoury. Stačí kývnout, takové holky se zamilují vášnivěji než ve skutečných dvaceti. Stačí, Magdi? … schází mi zde smajlíci..

622
Mikeš
Reagovat

620 – na iprimě se maže o sto pryč. Ono se taky není co divit, občas jsou tam strašný věci.

623
Bazinga
Reagovat

Mikeš (618) :-), školácká chyba ! :-) Nejdříve mě nazveš silným soupeřem a pak na mě vyzkoušíš trik z levelu „přípravka“ ? :-) “ Jsi vůbec vdaná? A pokud ano, jak krátce? Promiň, ale přijde mi, že o chodu manželství nemáš ani páru“ … To odpusť, to mě trochu zklamalo… :-) Tak ale do příště to vypiluješ, že ? :-)

Ze zbytkem souhlasím, z Tvých příspěvků je jasné, že proti Janě nic nemáš :-), občas se i zdá, že nemáš nic, co by mohlo mluvit „pro“ Janu. Ale, můžu se mýlit. Já proti Janě taky nic nemám… Ze všech mých příspěvků je dokonce nad slunce jasné, že … nemám nic ani proti Tobě.

Tak a už jdu pryč, dobrou noc všem.

624
Mikeš
Reagovat

573 – Kanárku, máš recht, některé holky děsně prudily, než se semkly do jednotné fronty – a zrovna Jana byla pěkně protivná, zatímco Terezka se omezila na komentář o tlustý knize, čímž poprvé pobavila. Vzpomínám si, jak jsem u toho řval smíchy.
Pravdu máš i v tom, že si mě jako mlaďocha ženský hýčkaly, na spolupracovnice si fakt nemohu stěžovat (vyjma psychokolektivu, ale ty mě nenáviděly už z fakulty, páč jsem je měl za hlupaně, jako ostatně všichni kluci). Dokonce si nade mnou vzaly patronát a cenzurovaly mi holky, jsem jim za mnohé vděčen. Lepší jak od maminky.
568 – Jezinko, byl jsem hodně zvědav, kdo s tímto dotazem přijde první. Prostě jsou (nebo spíše byla) taková pracoviště. Samozřejmě, bylo to věkově rozvrstvené, ale čtyřicítky tam byly v jasné přesile. Bohužel to byly vesměs mé spolužačky z fakulty, byl jsem zvědav, jestli to jsou pořád takové kozy Lízy, jako byly kdysi. Nebyly, bylo to s nimi mnohem horší. Z poloviny rozvedené (k čemu jim ta psychologie byla, pro pána?) a ty nerozvedené aspoň pilně zahýbaly – prostě výqět ženství.

625
Mikeš
Reagovat

623 – ale Bazingo, jaká chyba? Prostě Tvůj popis možného manželství Jany byl prostě tak neuvěřitelný, že to ve mně evokovalo psaní deníčku 18leté maturantky – proto ty dotazy. Přece každý ví, že když se dva berou, tak mají o sobě ty nejlepší představy – a po 5 letech se nestačí divit, co předtím neviděli, nebo viděli, leč špatně vyhodnotili. A to je to, o čem v případě Jany mluvím. Ty její pohotové štiplavé comenty dnes mohou nějakému fešákovi přijít jako děsně fajn, než je, již jako manželka, jednou použije přímo na něj. Jako že důvodů se bezpečně najde dost – vdaná ženská by to přece měla vědět.
Jinak, ty Tvé smajlíky mi někoho moc připomínají. Vlastně nejenom smajlíci. Že bys byla … ????

626
RAINMAN
Reagovat

Nejenom já, ale už ani Kačka sem nepíše…

627
Simuša
Reagovat

626 no všimla jsem ji :-( Proč už sem nepíšete RAINMANe a Kačko?

628
Kačka
Reagovat

(627)Simuša ….ono to přijde :-))
Ale tak,5 dní volna,dítko 5 dní nebylo doma a Kačenka 5 dní …. ehm ehm…tak nějak…. budovala více v klidu a intenzivněji rodinku…… :-D

Jinak přihlášky na SRAZ jsou uzavřeny a během 2-3 dnů vám všem přihlášeným zašlu informace ohledně místa a času konání.
Moc se na vás všechny už těšíme s Václavkou :-))

629
Lantana
Reagovat

(627) a (626), nepřispívají, ale čtou/čtete, třeba se ještě přidají/te, ne? ;-)

Jinak k té místní menší „přestřelce mezi pohlavími“ mne napadají dva citáty, jejichž autory neznám:

„Muži chtějí ovládat svět a ženy – muže“ a

“ Muži předstírají lásku aby získali sex a ženy přadstírají sex aby získaly lásku“

Každopádně manželství je o OBOUSTRANÉ vůli ke komunikaci, respektu, o kompromisech i o tom, čemu moje kamarádka (mimochodem velmi chrismatická dáma s přehledem a úžasným smyslem pro humor) říká „vyšší diplomacie“ – což znamená „vědět jak na druhého“, aby byla výsledkem spokojenost obou, tedy mj. správné načasování k probírání vážnějších témat, či naopak v pravou chvíli zatnout zuby a neříkat nic, nebo se alespoň zdržet sarkasmů (platí zejména o kritice).:-) Tolik můj pohled na věc „v kostce“.;-)

630
Lantana
Reagovat

Kačko (628), mezi psaním příspěvku jsem odbíhala – bylas rychlejší :-).
Chválím za organizaci, také se těším.

631
JUJU
Reagovat

627 – asi jako spousta ostatnich, stává se to tu Mikešova one mann show

632
koc
Reagovat

631 – no on píše, že s ním málokdo chce vést diskuzi a potom si v 618 odpovídá sám „(s bláznem se nemá cenu bavit)“ .. takže asi tak ;-)

633
Lantana
Reagovat

(631) – sami/y si za to ůžeme, že jsme šli v noci spát :-)))

Jinak ještě dodám, že na vztahy má vliv i vztah s rodičem opačného pohlaví. Ale to určitě všichni víte….:-)

634
Ajda
Reagovat

621 – chybějící smajlící. Tak ti nebudou. Dokážu si představit příspěvky některých – víc smajlů než písmenek. Když jsem občas koukla na Dámu, tak to bylo na epileptický záchvat. Děs!

618 – Mikeši, ty jsi opravdu nestihl příspěvky Terezy na iprima, kde tak neskutečně popisovala proč ji tam jiný nick urážel? Paráda, když pominu gramatiku, kterou u diskusí neřeším, tak obsah byl taky výživný.

635
Bobby Brown je Michal
Reagovat

Bobby Brown = Michal

636
JUJU
Reagovat

614 – to si tu dělá někdo pěknou reklamu na prodej, co na to Ajda a RadstaR?

637
Lantana
Reagovat

(635) – Jak jsi na to přišel/ přišla ?

638
Bobby Brown
Reagovat

636 JUJU:
Já s tím webem nemám nic společného. Jen jsem odpovídal na příspěvek a ten web znám, tak jsem to tam dal.
Ale máte pravdu, že jsem to nedomyslel – s tím, že je tam placená služba. To mi opravdu v tu chvíli nedošlo.

Pokud jsem tím porušil nějaká pravidla tohoto webu, tak to se opravdu omlouvám administrátorům. Teď je na nich, co s tím udělají. Já to smazat už nemohu.

639
JUJU
Reagovat

635 – to by musel nekdo proveřit nicky, michal uz sem skutecne psal asi pod 3 nickama, tak to by pokud je to pravda byl by to další

640
Bobby Brown
Reagovat

635:
Jestli myslíš Michala Dvořáčka z HSTM 3, tak to opravdu nejsem. Ale nemám to teď jak dokázat. Ani to dělat nebudu. Spoléhám na soudnost ostatních.
Někdy se opravdu nestačím divit, čím vším dokážou někteří druhé počastovat. :-)

641
JUJU
Reagovat

639 – to jsem teda debilně napsala větu

642
Ajda
Reagovat

Reklamu (614) jsem stáhla, ať je klid*.

Podle IP to Michal není, ale nic víc to nedokazuje. Může psát z jiného pc, třeba :-)

*Docvaklo mi pozdě, že když to odmáznu, posunu číslování, už jsem to opravila a posl.dva odmázla.

643
Lantana
Reagovat

JUJU (639), že sem psal mi uniklo.

644
Bobby Brown
Reagovat

642 Ajda:
Teď budu šťoura pro změnu já.
Jiné PC nestačí, ale jiný připojovací bod. Mohu psát klidně na stejném netbooku v kavárně, u kamarádů jako doma.

Ale taky můžu být ono víčko od Kofoly, když už to tady padlo.

645
anja
Reagovat

když už tady rozebíráte Janu od Petra, taky si něco přidám :)

jediné, co se mi na Janě líbí, je její tlustý cop a to, ja si v minulém díle dokázala na sebe vkusně navěšet bižuterii, toť asi tak vše…….. co se týče jejího chování, začíná ve mně probouzet hnus, podobně jako Pavla a Tereza

imho tato dívčina používá poněkud neadekvátní, zbytečbě ostré a emočně vypjaté výrazy,… vyjádřit se o chlapovi, který se tam někde zapomněl s nějakou jinou ženskou /s Andreou/ a pak si zapomněl všimnout a dostatečně ocenit jejich aktivitu s dortem, že je „bezpáteřní krysa“ mi přijde minimálně jako přehnané, toto označení by se možná hodilo na Michala a jeho styl jednání s maminama anebo na vyřazování Šárky v příštím díle

ani další Janina hláška, že si při hodu oštěpem představuje jako cíl Petra, mě nepobavila, spíš znechutila … a zdá se mi, že Petr jí tohle všecko omlouvá jen proto, že je ještě mladá, vcelku i při své korpulentní postavě, hezká, takže ji bere jakože je jenom „mladá a drzá“,…… ovšem je jen otázka času, kdy se z takové „mladé drsoňky“ stane „stará tlustá rebeka“ anebo jinými slovy „herdek baba“

nabízí se mi srovnání Jany od Petra s Irenou Gao od Michala – Irena by IMHO měla daleko víc důvodů se o Michalovi vyjádřit jako o bezpáteřní kryse – ale neudělala to, použila slova jako alibismus atp.. což je jí ke cti a staví ji to do pozice maminy, která touto šou prošla bez nějakých větších šrámů

646
Ajda
Reagovat

644 – nejsem ajťák, vidím jen IP, a to jsem okomentovala. Prosím, technicky se tím fakt nechci víc zabývat.

647
Kačka
Reagovat

Co se týká Michala,
tak podle posledních zpráv od něj osobně vím,že panáčka již nechodí ani číst.Z toho tedy usuzuji,že ani nepřispívá do diskuze. :-))

648
Bobby Brown
Reagovat

646 Ajda:
Však jsem psal, že jde o šťournutí a ne o rozpoutání diskuze.

649
anja
Reagovat

ještě mě dost hodně překvapuje, jak jsou u této řady upozaděné děti

Bára jako kdyby dítě vůbec neměla, její mrně se tam ani nemihlo když se např Bára doma balila na další víkendové natáčení, Michalova Sandra byla ukázána jen jednou když probírali to albuma to už je taky sakra dávno……. děti jsou zmíněny jen u Petra – jednak jeho Nikolka se tam vyskytuje a druhak si maminy berou mrňata sebou…….. prostě u většiny jakokdyby děti ani nebyly .. divné..

650
anja
Reagovat

647 Kač, no já myslím, že Michal už všude všecko řekl…

651
Lantana
Reagovat

anja (645) – k Janě: jejím hláškám se nedivím, podle všeho čekaly na pokoji (ona a Eva navíc s dětmi) a potom přijdou ke stolu, kde Petřev hlušec v klídku popíjí vínko – že zapomněl na ostatní včetně dcery ho netankuje, „krysa“ vzešla zřejmě ze za delší dobu nahromaděných emocí.
S Gao mají pravděpodobně společného jen to, že jim chlapíci nesedli a už by je zřejmě z jejich strany otrávilo cokoliv, každopádně Jana nebyla jediná, kdo Petra kritizoval, zatímco Gao u Michala ano – alespoň to tak vyznívá v posledním díle.

652
Lantana
Reagovat

anjo (649) s dětmi hlavních účastníků to bylo podobné i v minulých řadách, zvlášť menším dětem byl představován až užší výběr tatínků/maminek. V příštím díle už dle upoutávek budou.

653
jako sůl
Reagovat

anjo já nějak nevím….stále přemýšlím – a to teď platí všeobecně – že to, co nám zprostředkovává kamera je absolutní torzo toho, co všechno tam protagonisti ve skutečnosti zažili. Jsem asi dost v nevýhodě v tom směru, že mi Pavla v podstatě po každém natáčení vše vyprávěla…proto se ani tolik nezapojuju do diskuze, protože to díky tomu vidím prostě jinak. Ale na druhou stranu – chytáš se jednoho vyřčenýho názoru a přitom nejsi schopná ani z desetiny pochopit a posoudit – co všechno za situace si tam ty holky – tedy aspoň co se Petrovy grupy týče- musely projít. A to, že to pak střih vypíchne jedním výrokem, to opravdu soudný člověk nemůže považovat za opěrný bod pro posuzování jeho celkového charakteru či povahy.
Ať je to jakýkoliv výrok Terezy na adresu kohokoliv, ať je to nějaký výrok Jany nebo Pavly. Taky si asi neuvědomuješ, že ten, kdo se nějak projevuje víc než ostatní – nějakou reakcí, tak na sebe strhává pozornost a stává se objektem zkoumání. To ale v žádném případě neznamená, že jeho charakter je horší než charakter těch, kteří se neprojevují tolik a proto si jich nevšímáš. Oni mají možná mnohem horší reakce, než tě vůbec napadne a jen se snaží to pěkně skrýt…A vesměs – pokud tam dámy prezentovaly nahlas nějaké názory, tak ačkoliv to zaznělo z úst jednotlivce, přesto to má stále jednotný a stejný směr jak to Petra vykresluje.
Ke všemu Petr je skutečně člověk, který ve svém životě ve skutečnosti nikdy chybu nepřipustí. On žije ve svým světě vlastní opěvované dokonalosti a nikomu nedovolí, aby ten jeho svět bořil. A protože to dámy systematicky vlastně dělají, docílí jedině toho, že se z plochého, zdánlivě klidného a vyrovnaného pacifisty stane rozzuřený lev řvoucí na všechno a všechny se bude ježit a měl-li někdy nějakou soudnost – (o čemž já směle pochybuju), pak o ní do poslední kapky přijde. A zbyde nám tu buď povýšený muž se zatvrzelým odmítáním svého vlastního odrazu v nastavené, zrcadle a nebo „blijící hyjena“ tvářící se jako lev.
A ty holky, tohle všechno postupně zjišťovaly -a víc než my diváci vidíme a proto si myslím, že nikdo z nás není schopen to posoudit – jestli to je nebo není hnusná nebo přehnaná reakce. Je to vážně jako na bys chtěla posuzovat hodnotu guláše a přitom jsi odmítala pozřít hovězí.

654
jako sůl
Reagovat

Mikeši – všeobecně – nějak těm tvým rozpravám nerozumím. V jednu chvíli se zdá, že je to do pozitiva, v zápětí prudký obrat do negace, pak vykrucování se toho jak jsi to vlastně myslel – přijde mi, že půlka zdejší debaty je jen rozebírání tvých náhledů, který mě osobně ale ničím zásadním neobohacují…možná tě jen nechápu, ale asi ani nemám tu potřebu…prostě jsi mě neuchvátil…přijde mi že si tu něco kompenzuješ a za každou cenu chceš mít co říct….ale ono „někdy méně znamená více“

655
Petr z Primy
Reagovat

Tento pokec je o ničem. Jestli se mě chcete na něco zeptat, tak prosím. Ale celou dobu, co tohle čtu si připadám jak v mateřský školce. Jen mi závidíte, že jsem hezký, co?

656
Lantana
Reagovat

Petr z Primy (656) – Po tomto příspěvku již otázek netřeba :-)))

P.S. Pokud nejsi provokatér, tak potěš Pán bůh, Buddha, ….:-D

657
anja
Reagovat

651 Lantana, ok, respektuju tvůj názor, vidíš to jinak, ale beru vše cos napsala… jen bych moc nevypichovala to, že Gao byla jedna jediná, která Michala viděla negativně a že u „Petra jich bylo víc co ho viděly negativně“ – k Ireně se jasně přiklonila i tady naše lála pokud vím, takže jich bylo taky „víc“ :)) ale víš co, s tebou se dá souhlasit, nesouhlasit i dohadovat a diskutovat, kdežto se solničkou (653) se fakt nedá :))

solnička mi napsala „chytáš se jednoho vyřčenýho názoru a přitom nejsi schopná ani z desetiny pochopit a posoudit… “ – solničko, já všecko chápu a posuzuju ze svého pohledu na to torzo co nám ukazujou v tv (ano, vím, že to je torzo – no a co jako?) a na základě toho co třeba napíše pavla na blogu, ale dovol mi, abych si na to všecko udělala SVŮJ názor :)) pokud je odlišný od tvého, jakože je, proč mi píšeš, že něco „nejsem schopná?“

já nepotřebuju tohle všecko chápat z celých deseti desetin, mně vážně stačí jen ta jedna desetina, já jsem divák reality show, maminy a taťkové jsou tam od toho, aby mě pobavili, aby ve mně vyvolali emoce, ať už hezké nebo ošklivé, škodolibé a další různé… tvoje kamarádka Pavla se rozhodla mně a dalších xdesítek tisíc diváků u tv bavit, dala se všanc formátu, produkci, režii, střihačům ……. a já jako divák ten její výkon a výkon ostatních jdu posuzovat „podle svého“ – tohle všecko zkus pochopit zase ty :)

658
anja
Reagovat

655 – zase tady vlezla nějaká petrova podrážděná mamina, chlap by o sobě nikdy nenapsal, že je hezký :D

659
Kačka
Reagovat

Petr z Primy:

proč mám pocit,že jsi „zase“ jen nějaký provokatér?

No ale,pokud jsi tedy „originál“ tak musím napsat,že je mi tě líto.
Jak se ale říká,lidem,kteří jsou právě „tvých kvalit“ (v mých očích) NECHME HO ON SE UMLÁTÍ SÁM,již není tedy ani z mé strany více proč reagovat na tvou osobu.

660
Kačka
Reagovat

(657)anja

3. odstavec ……. souhlasím :-))

661
reina
Reagovat

649 – já se ptala, jestli si můžu vzít na natáčení malou, a bylo mi řečeno, že v žádném případě. proto jsem i byla docela smutná / naštvaná, když jsem viděla, že v Písku děti byly. A ptala jsem se, jestli by šlo vzít dítě s sebou v případě té závěrečné dovolené – tak prý takhle malé dítě taky ne. (ptala jsme se z důvodu toho, že hlídání na týden v kuse je už fakt problém sehnat, a to nejen finanční)

taky jsem si myslela, že by bylo lepší točit i s dětmi, aspoň tam, kde to podmínky dovolovaly (takže asi ne pod stanem, ale tam byly na výběr třeba chatičky; to samé hotel v Praze, atd)

662
jako sůl
Reagovat

anjo (657) – no tak to je jiná…když jak uvádíš:
“ maminy a taťkové jsou tam od toho, aby mě pobavili, aby ve mně vyvolali emoce, ať už hezké nebo ošklivé, škodolibé a další různé…“……já myslela, že hodnotíš jejich charakter a ty tu zatím představuješ ten vlastní v reakci na jejich jednání….tak to pak ano….tak teď je mi to teprve jasné.

Takže oni v tobě vyvolávají emoce a ty nám potom tady předvádíš, jak nepěkné ty tvoje emoce jsou. Ježkovy zraky…jak jsem „stará“, tak jsem nechápavá (smích a velký)

Tak to se mi teď k tvým komentářům teprve podaří přistupovat ze správnýho úhlu.

663
Lantana
Reagovat

anjo (657), lálu jsem nezmiňovala, protože v posledním díle (kde je „krysa“ :-) ) nebyla.

Jinak anjo, rozdíl mezi názorem mým a jako sůl, co se účinkujících týče, zase v jádru tak rozdílný není. ;-)

664
Míša
Reagovat

Jako sůl (662) … já teda nevím, ale na základě sestřihu z televize hodnotit celkový charakter toho kterého člověka je volovina. Mohu říct, že dotyčný se tuhle a támhle zachoval jako blbec a onde zas jako henten gentlemán …

665
jako sůl
Reagovat

Míša- no proto píšu, že se na to koukám „jinak“ protože jsem od Pavly měla vše odvyprávěné velmi podrobně a proto vím co vy ne…a odtud pramení mé posuzování onoho „gentlemána“ jak ho odvážně nazýváš….ale on ti bude určitě moc vděčný, protože si nejsem jistá, jestli někdo o něm někdy napsal něco kladnýho….:-)…ale jinak s tebou v zásadě souhlasím – konec konců jsem totéž psala v tom 653.

666
Lantana
Reagovat

(665) jako sůl – myslím, že „gentlemán“ nebyla lichotka, ale ironie – vzpomínka na to, jak se sám označil při akci „olympiádou k masáži“, konkétně skok do výšky X deka.:-))

667
jako sůl
Reagovat

(666) no tak to potom jo….jak říkám – jak jsem „stará“ tak jsem nechápavá…..)))

668
Ajda
Reagovat

Andrea Peroutová z Hledá se táta a máma: Pravda o mé minulosti!

Andrea Peroutová z Hledá se táta a máma: Machala je blázen! Říká, že bude konec světa…

669
Lantana
Reagovat

Pod rozhovorem s Andreou jsou ty fotky, navíc ponechané s těmi komentáři opravdu hodné dementního bulváru…co za lidi tam asi může pracovat.

Reagovat

Lantana (630): Taky se tesim :) (snad) :D

671
Míša
Reagovat

Lantana (666) – Bingo :o)

Ale tak já jsem mluvila spíš obecně, nejen o hodnocení Petra, ale i těch ostatních.

Ještě bych chtěla říct, že nikdo z nás není černý nebo bílý, každý máme své kladné i záporné stránky. Prima se soustředí spíš na ty horší, páč si zřejmě myslí, že případné skandály zvýší sledovanost pořadu … jenže ono to spíš znechucuje … tedy aspoň mě … A postřehy Pavly jsou zase příliš propasírované přes její osobu a její prožitky …

Čímž chci tedy hlavně říct, že snad nikdo rozumný nemůže věřit tomu, že by Petr, Michal, Jan, Honza, Évička a další byli veskrze špatní a hloupí lidé (pro mě osobně jsou to jen lidé, kteří udělali blbost, že se přihlásili do něčeho takového). Tak, jako mají jistá negativa (což má každý z nás), tak mají určitě i spoustu kladných stránek, jen nám je ta televíze nějak nezvládla zprostředkovat … :o).

672
koc
Reagovat

že by souboj Plesku a Aha ;-) v sobotním Plesku byl udajne clanek s Krytinarem .. skoda ze nejni na netu :(

673
koc
Reagovat

tak Petřík je trošku mešuge :) uz chapu proc si stavi domecek tak malej .. az nastane konec sveta tak ho nalozi na nakladak resp. letadla a muze frcet pryc ;-) sice nevim kam ale on uz to ma jiste v hlave vymyslene :-D

674
koc
Reagovat

Pavla z něj dělá skoro antikrista a on je jen nemocnej .. chudacek :) šetří na letiště Pavlo .. ne proto že by byl držgrešle ;-)

675
koc
Reagovat

Na konci serie bude nosit čepičku z alobalu aby mu mimozemstane nevideli do hlavy ;-)
ted dokonce chapu i vyber napadnic do dlasiho kola
Andrea – kněžna řádu
Jitka – zaklad pro ozbrojene slozky v novem domove
Tereza – bude rodit až se ji bude z ušisek kouřit
Šárka – obětní skoropanna
Pavla – písařka .. bude sepisovat kroniku ;-) články na jejím blogu sou treninkove

Reagovat

koc: Ty ses nejak rozjel, ale poslednim prispevkem si me fakt pobavil :D

677
koc
Reagovat

676 – moje fantazie se rozjela na plne obratky :D ani netusis co em vsechno napada :)

678
kanárek
Reagovat

675 To bylo ftipné :-)

679
JUJU
Reagovat

674, 675 – konečně jsem se opět pobavila

680
JUJU
Reagovat

Koc ještě jsi zapomněl na Janu, tu Petr pak upalí jako čarodějnici, protože ho zapomněla uctívat. A to kolečko ma na hlavě vyholené a na konci pořadu ho vyholí i všem ostatním, jako znak svého řádu

681
koc
Reagovat

Petr staví malou archu
potrebuje hodne prachu
šetří šetří prašule
na ochranu kebule

po oslave narozenin
nema misto pro dve z mamin
nezbylo mu penez dosti
v roce 2012 maji vybelene kosti

v bilem rouchu Petr stoji
Jitka proti bezvercum zbroji
zalozil si nový řád
na masaž mu stoji v řad

682
kanárek
Reagovat

Taky by to mohlo být naopak, Petrovy ženy se spiknou a kvůli jeho nevšímavosti se s ním všechny zamknou v jeho domečku, kde je za trest jako otrok bude všechny jednu po druhé masírovat. Vyloučí jen Andreu a Šárku, protože ty se už na výsluní hřály moc dlouho.

683
Mikeš
Reagovat

654; solničko, nemyslím si, že bych tady až tolik čněl a už vůbec z toho tady nechci dělat svoje šou. Problém je v tom, že je tady prostě přebabováno (včetně těch dvou kašpárků, kteří píší podle not těch dam, se kterými zrovna … no fuj, to je úpadek mužství), také proto jsou na tapetě dva tatínkové, zatímco o Báře (pro mě prototyp děsu) vlastně nic – tak jistě, dámy zde jsou cca v jejím věku a nebudou šít do vlastních řad – což se snažím trochu vyrovnávat mužským náhledem. To není o mé nenávisti k ženám, jak se mi občas někdo snaží podstrčit (kdybych byl mysogin, nebyl bych tak dlouho ženatý s o 15 let mladší ženou), to je jen mírná korekce zdejšího mínění, že ženy jsou dokonalí andělé. Inu, nejsou, naopak, jsou schopny děsivých věcí, které by mužského nenapadly. Samozřejmě ne všechny, já doufám, že většina z nich jsou normální fajn holky, ale mé zkušenosti mi říkají, že každá, zdůrazňuji to KAŽDÁ, je schopna podrazu. Jsou výjimky, které jsou skutečně věrné, ale ani ty nevědí, co udělají za pět let. Protože na vás stačí udělat ťuťuňuňu, a v tu chvíli jste bez hlavy – a jako ženská to dobře víš, stejně jako ostatní zdejší princezny, tak ať tady nedělají skrčky. Proto ty korekce, které občas ilustruji konkrétními příklady (zdaleka ne nejhoršími), aby to nebyla jen takové plané kecy. Samozřejmě, že to 90% zdejších diskutérek „nasírá“, protože to ruší jejich představu o ženské (imho vlastní) dokonalosti. Proto se taky do mě tak pustily a z občasného rýpance byla skoro válka. Prostě, pravda „nasere“. A ačkoliv se to zdá být OT, s tím pořadem to hodně souvisí – už to absolutní nepochopení jednání a uvažování mužů v pořadu o tom svědčí (vyvalenost Barči budiž zářným příkladem). A jestli si někdo něco z mých náhledů vezme či naopak vůbec nepobere, to už je jeho věc.
Víš, líbí se mi anja (podezříval jsem ji, že je chlap, ale není), ona je jedna z mála, která to vidí střízlivýma očima a nic si nenalhává. A jako ženská do vás vidí víc, než my, chlapi. Také proto to tady ženským daleko víc napaluje – to já bych si netroufl.

684
koc
Reagovat

RadstaRe víš co je na tom nejsmutnější ? On všem těm vým blábolům snad i věří :-D .. ale je zde pořád malá naděje že odletí spolu s Petrem

685
Míša
Reagovat

Koc (675) … dokonalé :o)))

686
kanárek
Reagovat

Mikeši Anja bývá taky hooodně drsná, té se nebojíš? Ale je pravda, že několik jejích posledních příspěvků bych podepsala. Báru opravdu moc nedrbem, ale spíš proto, že byla sepsutá jako generál hned na začátku a od té doby se teda nijak výrazně…narozdíl od chlapů…nemění.

687
kanárek
Reagovat

Vždycky, když se dívám na ten Bářin houf, přijde mi legrační, jak ti muži zbytečně plýtvají energií na soupeře. U Eviččiných chlapů to bylo taky tak. Jediná vyjímka snad byla ta skvadra starších mužů v první řadě- ti si vytvořili partu a divže neoplakávali každého odchozího :-). Asi je to taky dáno věkem, že?
Mimochodem…v téhle sérii spolu ještě moc po dvojicích nemluvilo. Třeba zrovna u Michala, přestože už vyhodil ty úplně nemluvné maminky, snad se žádnou o samotě nemluvil.

688
Míša
Reagovat

Bára zachovává svůj standard :o) … je to bezesporu zajímavá osobnost a osobně jí zatím řadím mezi sympatičtější účastníky „zájezdu“ … a ani s potencionálními tatínky nemám problém, exoti neprošli hned první selekcí a ti ostatní jsou více méně normální … a že Oto vyšiluje skrzevá Krytináře, no kdo by na jeho místě nevyšiloval … škoda, že ho nenapadlo, že tím nahrává Primě do karet, páč jí zbytečně dělá reklamu … však čím víc skandálů se k pořadu váže, tím větší sledovanost, no ni?

689
Lea
Reagovat

Myslíte, že bude další řada?

690
Mikeš
Reagovat

688 – Otík je možná mužem Primy, už jeho příchod byl přece … zvláštní. A jeho vyšilování může být grif, jak zvýšit příspěvkovost na iprimě, kde je jinak totál pusto.
S Bárou se holt neshodneme, na to jsem moc mužský. Možná jí škodí střih a úloha, kterou jí přidělil štáb, ale i tak. Mmch, úvodem nevyhodila jen exity, ale dva docela fajn mužský (teda jeden odešel sám), ale se Štěpánem se jasně migla, už to mi stačilo, abych si ji zaškatulkoval – a já se v tomhle málokdy mýlím.

691
Kačka
Reagovat

(689)
To si nemyslím :-))

692
Katynka
Reagovat

Mám jen malý dotázek :-) Pro staré pisatele :-) Jak dlouho drží pana Mikeše vypisování k RS? Jak dlouho se tu vypisoval k minulé řadě? Jen tak orientačně.. má výdrž se svýma šovinistickýma narcistickýma výlevama…..jen mě zajímá jak dlouho ho tu ještě budeme číst……. :-)

693
koc
Reagovat

692 – pevně doufám v to, že Petr postaví letiště brzo a vezme si ho sebou někam hodně daleko ;-)

694
Katynka
Reagovat

693- by to chtělo :-)

695
Jezinka
Reagovat

Myslím, že Mikeš oblažil Panáčka svou přítomností až v této řadě, na Primě se ale vypisoval v minulých řadách dost zarputile, takže se máme na co těšit.
Musím ale uznat, že sebereflexe mu určitě nechybí, viz jeho včerejší 492: „slepice je ta, co je hloupá a vynáší jednoduché soudy, aniž by jen stínem připustila, že by něco přece jen mohlo být jinak. Prostě pravda je to, co má v hlavě a přes to nejede vlak – týká se i mužů.“
To snad psal před zrcadlem:-).

696
Bazinga
Reagovat

692 a 693 : vy jste fakt blázínci :-) víte v čem tkví jeho genialita ? /když teda pominu to, že se málokdy mýlí při škatulkovaní/, on si pár písmenky umí uspokojit svou potřebu a skutečně usíná s rozlitým pocitem štěstí v hrudi… a já se ptám, kdo z nás to má, přátelé … :-)učme se od Mikeše !!

a Katynka – sorry, odepisovala jsem přesto, že jsem mladá pisatelka ;-)

675 – koc – tohle mě rozesmálo

Ajdo, tohle bylo skutečně k helmám naposledy .. :-)

697
Honzad
Reagovat

Příspěvek číslo 696? Blázni :D tenhle díl jsem neviděl, tak jsem si chtěl počíst reakce, ale na tohle fakt nemám :D kolik je vlastně rekord v počtu příspěvků? :)

698
Katynka
Reagovat

695- výstižné :-)
Lidi, já fakt už nemohla :-) Už se mi kroutili palce u nohou :-)

699
koc
Reagovat

696 – myslím že nejen v hrudi :) ted sem četl na novinkach, že lidi co maj orgasmy 200 a vice za rok tak žijou dele .. no pane jo .. on zde nepise jen pro same uspokojeni .. on chce byt novodoby Metuzalem .. každý jeho vyplod se rovna jedno vyvrcholení .. to už davno překročil 200 jen za poslední mesic .. ;-)

700
Bazinga
Reagovat

699 – myslela jsem jinou potřebu :-)

701
Katynka
Reagovat

Tak za tohle nás obdaří pěkně dlouhým výpisem :-)

702
koc
Reagovat

asi jo .. i když asi momentálně pláče na rameni Hausmanovi, že ho zde nikdo nemá rád ;-)

703
JUJU
Reagovat

Hele Koc ted od kocoura v botach dostanes nakladacku že jsi vlezdoprdelka pipinam

Reagovat

koc (684): Bojim se, ze tohle bohuzel nevyjde.

Reagovat

Honzad (697): U druhe rady 1341 prispevku :D

706
Motýlek
Reagovat

Je pravda, že to tu jaksi Mikeš /exit/ opanoval, ale vůbec mi to nevadí, člověk si rozšíří obzory o chlapech, kteří taky žijí mezi námi, ale ženy je z logických důvodů nevyhledávají. Tito muži naopak sami vyhledávají přítomnost žen a vlastně se i vnucují, když vidí okázalý nezájem….
Ale taky jsi, Mikeši, pobavil…., tak jako to i ty často nám píšeš…. :-)

707
Ajda
Reagovat

696 – helmy beru :-)

697 – myslíš počet příspěvků od jednoho nadšence nebo celkem u dílu? Grafomany nepočítám a jinak u minulé řady to bývalo hodně přes tisícovku. Teď je to v poklidu :-)

708
Ajda
Reagovat

705 – jsi rychlejší :-)

Reagovat

Ajda (708): Vidis kolik prace jsem ti usetril ? :)

710
Bobby Brown
Reagovat

699, 702:
V reálu nechodím kolem horké kaše a když vidím nějaký hnus kolem sebe, tak to vyřídím hned na místě – proto to nebudu dělat ani tady.
Bohužel, koci, nemůžeme být naproti sobě, tak alespoň takhle neosobně přes sklo:
Když jsem si přečetl tyto příspěvky, tak jsem přesvědčen, že k vyvrcholení došlo, ale v tvých kalhotách. Asi tě to hodně baví.

Bože lidi, kam tohle chodíte.
No jo vlastně, na Novinky cz.

711
koc
Reagovat

a co me ma bavit bobičku ? zatim porad chodis okolo horke kase

712
kanárek
Reagovat

Ach jo, už zas osočování jeden druhého. To je tak únavné a špatně se to čte. Zploďte radši zase nějakou pěknou mystifikaci a vykašlete se na to nechutné napadání. Prosím.

713
Soutěžící
Reagovat

Gao, Ty jsi ty největší lhářka kterou jsem měla to „neštěstí“ poznat. Stejně jako všechny ostatná jsi měla možnost kdykoliv odejít, Michal Tě pozvaal dál a Ty jsi akorát vycenila svoje zuby a přes ně procedila „ráda“. a při posledním díle kdy se teď v sobotu točilo, nepřišla Ilona, asi se styděla za svoje slzy a poté duchaplné žvásty jak ji Michal zklamal, Tereza, ta už má asi jiného a Jindra. Ty, Ty jsi seděla u Michala po pravé ruce!! Tak tady neplivej jek ho nemusíš ani jako kamaráda. Kdyby si nechtěla, přijet si nemusela. Jenomže Ty tady vyprávíš pohádky a jinde se chováš jinak.

714
koc
Reagovat

712 – dneska udělám vyjimku .. normalne se do podobnych temaz nezapojuji ale toto mi neda

715
Motýlek
Reagovat

Soutěžící – a my zase máme to „štěstí“, že poznáváme tebe… :-)) Ujetá jsi teda dost… A pořád sama, co?

716
kanárek
Reagovat

Určitě není šťastná, když málem dští síru a oheň. Škoda, že se nepředstaví, aby aspoň byla na úrovni pomlouvané Ireny.

717
kanárek
Reagovat

Tak a teď jsem se zapojila taky. Připomíná mi to základku, už aby tu byl další díl s novými náměty.

718
JUJU
Reagovat

713 – tak me napada Renata? Podle takove mohutne obrany.
Tak uz konecne priznej barvu, jinak to nikdo nebude brat vazne.

719
JUJU
Reagovat

713 – a nebo vyherkyne Michala a ted ho tady obhajuje?

720
JUJU
Reagovat

719 a proto vlastne nenapise, kdo je

721
reina
Reagovat

713 – promiň, ale kde jsem seděla, to jsi mohla klíďo píďo zjistit dle fotky z plesku, nejsem si jistá, nakolik tam bylo i to, kdo nepřijel (ale to je i na FB). Ilona nepřijela z důvodů rodinných, o Jindře se taky vědělo proč ne, akorát o Terce nikdo nevěděl, nebo aspoň to tam veřejně neřešil.
a že jsem na sraz nemusela? nenech se vysmát – ty jsi asi nemluvila s Karolínou, že? když se Prima ohání smlouvou a pokutou… hm… vlastně jsem nemusela, že?

722
Bobby Brown
Reagovat

711:
Díky koci za odpověď. Dle zdrobnělinek a poslední duchaplné věty, jsem se pouze utvrdil, že tady jsou opravdu Novinky cz. Jako na většině českých diskuzích, bohužel.

723
koc
Reagovat

722 – používám stejný styl jako jeden muj oblibenec .. jeste si mi nerekl co je ta horka kase .. ocekavam vice .. zatim je to chabe :(

724
Motýlek
Reagovat

Ireno – napadá tě, kdo to může být? Já se budu muset začít dívat víc poctivě… Flákám to a teď se to vyjevuje, jindy už bych na to přišla… :-) Ale podle stylu bavení bys to odhadnout mohla – takový chorý mozek se nepotkává často….

Reagovat

Motýlek (724): Nejspis jedna z Prazkych maminek (pokud to teda neni zas nejakej fake) ? Tam uz pak moc moznosti neni :)

726
reina
Reagovat

724 – můj chorý mozek říká, že to není nikdo z HSTM, ale mýliti se je lidské…

727
Bobby Brown
Reagovat

723:
Tedy koci. Myslím, že jsi dost starý na to, abych ti vysvětloval, co znamená nechodit kolem horké kaše.
Shodneme se doufám na tom, že to tady nebudeme dal svinit (omlouvám se za ten výraz) příspěvky o ničem. Tedy alespoň já opravdu nebudu psát výklady na téma horká kaše, promiň.

728
koc
Reagovat

no psal si ze nebudes choti okolo horke kase .. tak se ptam co je ta pomyslna horka kase .. co presne se ti na mych prispevcich nelibilo ? psal si neco o hnusu a tak se pouze ptam :)

jinak bych chtel zpetne Mikešovi/Markovi popřat k 32 letum, ktere mel pred nekolika tydny

729
Bobby Brown
Reagovat

Pro Irenu:
Já se vám divím, že takové hulvátství vůbec komentujete.

730
koc
Reagovat

727 a zdrobnelinku sem pouzil stejne jako pisatel do ktereho cele odpoledne reju .. coz se i evidentne nelibi :(

Reagovat

koc (730): Jen si zarej. Jako spravna baba se rada zasmeju ;)

732
Motýlek
Reagovat

726 – ne ty, ale Soutěžící je na tom špatně…:-)) Já si zase myslím, že to někdo z tv bude…

733
Magda
Reagovat

Koc 728: Myslela jsem, že je Mikešovi kolem 40, když psal o svých spolužačkách z fakulty, co teď jsou čtyřicítky…

Navíc, pokud píše pravdu psal tu něco, že je ženat nějakou dobu s o 15 let mladší ženou…to mi nějak neštymuje…

Ale nečetla jsem dostatečně pozorně…je možné, že to tak není a už se mi to nechce dočítat pozpátku…

734
Magda
Reagovat

A k soutěžící…taky mě napadla Renata…

735
Míša
Reagovat

732 – A není to jedno, jestli to je někdo z maminek nebo ne? Pořád zůstane zbabělcem, který se stydí za svůj názor … Takové lidi není třeba brát vážně.

736
Jezinka
Reagovat

Já bych tipovala Mikeše díky jeho rigidním názorům na důchodce. Ale dost už o něm.
U Michalových adeptek jsem žádnou tak nenávistnou soutěžící nezaznamenala, takže nejspíš někdo mimo. Nechápu, co z toho má.

737
koc
Reagovat

733 – ja osobne mu tedy neverim ani pozdrav :) tak sem ho trosku proklepl .. mozna se pletu, ale pro me uz to bude vzdy Mareček ;-)

738
Ivana 33
Reagovat

Magdo, Mikešovi klidně může být 32 a žije se sedmnáctkou- nějak by mi to k němu ani nevím proč pasovalo:)

739
Motýlek
Reagovat

Ona se za svůj názor nestydí, ani za svou hnusnou povahu, jenom za své jméno….

740
koc
Reagovat

tak zpet k RS .. co rikate na na noveho mesiase PETRA ? :)

741
Magda
Reagovat

koc 740: Další Parcifal Imanuel …:-/

Mě to docela překvapilo…tohle bych do něj neřekla…i když ty jeho kecy o bibli, budhismu leccos napovídají…ale jeho chování nemá s těmito „vyššími“ zájmy pranic společného…

742
Míša
Reagovat

Já bych bulváru zas až tak nevěřila

743
koc
Reagovat

742 – ale představa je to lakava .. zlatovlasy Petr v bílem hávu obětuje mladou pannu ;-) postavi letiste a povede sve verne nasledovniky na pristavaci plochu kde pristavaji mimozemstane a on je privita slovy – Nazdar bando :-D

744
Míša
Reagovat

743 – A mimozemský tlumočník se otočí k veliteli posádky a praví mimozemsky: „To je takový překladatelský oříšek…“ :o)

745
Motýlek
Reagovat

koc – já jsem se zatím ani k Petrovi nevyjadřovala – mně přijde moc obyčejný, tuctový chlap, který se kření na každou ženu. Je to neupřímné, celkově dost přetvářka. Nenapadá mě nic, proč o něho stát, neřkuli bojovat… Nemá co nabídnout, jenom svoji problematickou povahu a zřejmě dluhy na baráku. Jako chlap by mě nemohl zajímat a už vůbec se mě dotýkat…, na to jsem u takových týpků dost háklivá… :-))

746
Pískle
Reagovat

Kousek citace z blogu Pavly:
„Jitka i ostatní děvčata si toho také všímaly a ke všemu naše produkční z něho byla naprosto vedle, když si k ní přišel pro proplacení účtu za 14,-. S námi tam byly mamky na MD a vše si platily samy a jediné co si nechaly proplácet, byly cestovní výlohy. Petr si nechával proplácet úplně všechno.“

To je fakt trapný. 14 korun :-O. Skrblíka bych doma nechtěla.

747
Bobby Brown
Reagovat

745:
Tak ti, Motýlku, za všechny obyčejné a tuctové chlapy mockrát děkuji, že jsi k nám šoupla Petra Machalu z HSTM 3.

Reagovat

Bobby Brown (747): Ty blaho. Ted jsem moc rad, ze jsem v podstate oznacen za babu :D S takovym chlapem bych fakt byt srovnavanej nechtel :)

749
Mikeš
Reagovat

Bobby, divím se ti, že se s takovými idioty vůbec vybavuješ, vidíš přece sám, že to jsou blbečkové, neschopní vyplodit jediný názor, takže se omezují na sázení svých slepičinců a zaneřáďování diskuze absolutním plevelem. Takto jsem ty dva kašpary odhadl při svém nástupu sem a samozřejmě trefa. Co také můžeš chtít po chlapovi, kterýho diriguje ta kapitánka ve výslužbě, takže tady se vzmůže leda tak na trapný přicmrndávání. Rád by mě vyprovokoval k nějaký reakci, ale tam prostě není na co reagovat, do slepičinců se nešlape, těm se normální člověk obloukem vyhne.
Hele koci, ale něco pro tebe přece jenom mám, když už si o to tak říkáš. Moje manželka je cca o 15 let starší, než ta tvoje úča, přesto, kdyby se vedle sebe postavily, tak by Zuzka vypadala jako její přísná teta, takže zkus s tím něco udělat místo toho věčného cinkání rolniček na panáčkovi.

750
jako sůl
Reagovat

747 a 748 – tak teď jste mě chlapi rozesmáli…děkuju…))))))

Reagovat

Aaaa dosly argumenty prichazi nadavky :)

jako sůl (750): Neni zac :)

752
Motýlek
Reagovat

Mikeš – tak jsem tě dobře odhadla, opravdu jsi ubožák…. A RadstaRovi ani kocovi nesaháš po kotníky… Neumíš nic a nic nejsi… Jenom velká NULA….

753
Motýlek
Reagovat

Bobby – ty se identifikuješ s Mikešem? Tak upřímnou víš co…. :-))

754
reina
Reagovat

(že by upřímnou dobře ti tak?)

Reagovat

Zase neco od Pavly:
esterka.zacit.cz/clanky-o-hstm/jak-ze-to-bude-v-tom.html

756
koc
Reagovat

749 – Marečku Marečku .. toto se prece k cloveku tveho postaveni a intelektu nehodi ;-)

757
Mikeš
Reagovat

738 – Ivanko, nepsala jsi tu náhodou, že umíš chápat text? Jak potom rozumíš výrazu „dlouholeté manželství“? Podle nicku soudím, že máš 33 let, takže vdaná budeš nejvejš 10 let, ale spíš míň (teda pokud vůbec). Myslíš, že to už je dlouholeté manželství? Tak si to vynásob třemi (já vím seš češtinářka, ale to snad svedeš) a výsledek Ti dí mé chápání dlouholetého manželství.
736 – Jezinko, a které mé názory považuješ za rigidní – teda pokud tomu slovu vůbec rozumíš.

Reagovat

Boze muj, zlata anja. Promin anjo jestli jsem o tobe nekdy napsal neco spatneho.

759
Bedna Edna
Reagovat

Mikeš – takže, tvá manželka je o 15 let mladší než ty a současně o 15 let starší než Zuzka. Nepamatuji se, kolik přesně Zuzka má, ale vyjdu z předpokladu, že 40. Rovnice 40(Zuzka) + 15 (p.Mikešová) = 55 (věk p.Mikešové). K tomu připočteme 15 let a máme výsledek, že Mikeš má 70. To vysvětluje jeho mnohé zapšklé výroky…

760
Motýlek
Reagovat

reina – soustrast….. :-) A to se může spolehnout, že to myslím upřímně….

761
koc
Reagovat

752 – ouu poklona babočko ;-)

762
Motýlek
Reagovat

:-)) až pod kolena…., pokračování příště,….brou.

763
Ivana 33
Reagovat

757: Prosím tě Mikeši, neber všechno tak vážně, ani sebe ne, škodí to zdraví. Reagovala jsem v žertu jenom na příspěvek, kde ti někdo gratuloval 32 letům a Magda pak zmínila, co že si pamatuje, žes o sobě někde psal- byl to fakt vtip, je mi jedno, jak dlouho s kým žiješ a zpětně příspěvky o tom dohledávat nemíním. Jestli potřebuješ všechny kolem pozurážet i v takové diskusi de facto o ničem, v diskusi jen tak pro zábavu, tak jsi bez prominutí hňup.

764
Mikeš
Reagovat

Ivanko, jak pozurážet všechny? Vzal jsem si na paškál jen ty dva blbečky, kteří tady posledních 50 příspěvků nedělají nic jiného, než že se mě snaží urazit. Koledovali si o facku, tak ji dostali. Promiň, že ses mi do toho připletla, jak jsem měl poznat, že ses k nim nepřidala?

765
Bobby Brown
Reagovat

753 Motýlek:
Perfektní výraz – „identifikovat se“. Po vzoru – podle sebe, soudím tebe.

Ne, s nikým se tu neidentifikuji. Proč se na diskuzích nedokážete pořád oprostit od toho kdo a reagovat na to co.
Já to spíš čekal prve od koce, že to na mě vybalí, ale ten mne v tomto mile překvapil.
A jeden začne a podle zákona smečky se hned ostatní taky svezou, aby jako nezůstali pozadu.

To jako když někdo začne tvrdit, že Hitler nosil krajkové spoďárky s medvídkama a já se proti tomu ohradím, tak jsem se identifikoval s Hitlerem, nacismem a bůhví s čím vším?
Se teda, lidi, nenechte vysmát.
Staří jste tady na to dost, aby vám některé věci docházely.

766
koc
Reagovat

Ale Marečku ;-) co ta ostra slova ..

767
JUJU
Reagovat

Prosim konec OT a konec kocoura v botach

768
koc
Reagovat

764 – porad cekam na definici horke kase .. snad se toho do rana dockam .. zatim jsi neupresnil co je hnus a co te tak rozohnilo ..

769
Bobby Brown
Reagovat

767 koc:
Možná jsi to přehlédl – viz 727.
Pokud ne, pak musíš počkat, až ti to pod tím kulichem sepne.

770
koc
Reagovat

768 – posledni OT na toto tema ..
BB psal – 710 – „V reálu nechodím kolem horké kaše a když vidím nějaký hnus kolem sebe, tak to vyřídím hned na místě – proto to nebudu dělat ani tady.
Bohužel, koci, nemůžeme být naproti sobě, tak alespoň takhle neosobně přes sklo:“

ja se porad chci dopatrat podstaty horke kase – napsal jsi, že se budeš věnovat podtatě/problému
nebudeš chodit okolo horke kase), ale nenapsal si nic co te nastvalo .. pouze obecne odkaz na me prispevky .. copak tvoji něžnou dusi rozohonilo, ze jsi musel komentovat me prispevky neadresovane tobe?

Trosku mi unika smysl tveho prvniho prispeveku – nebyl o tobe, nebyl pro tebe a presto jsi musel reagovat.
Ja se tedy ptam co bylo jadrem problemu (horke kase) na který jsi musel reagovat. Nebyla tam ani urazka, jen koment prispevku Marečka. Navic odkazuješ na 702, který je pouze zhodnocením přístupu Marečka k šovinismu. Nechapu Tvoji reakci, navic kdyz si přečtu tvuj příspěvek –
„My se známe? Proč se zabýváte mnou? Tohle je přesně to, co na českých diskuzích miluji – hned se začneme navážet do diskutujících“.
No a par stovek prsipevku dale udelas tu samo vec. To mi hlava nebre jako bonus ke hnusu co sem udajne napsal. A pokud ti vadi me rejpani do Marečka, tak to je pokracovani nevyhlasene valky od druhe serie. Navic nepouzivam slova vylozene urazejici. Jen srhnuji svuj postreh na jeho osobu, protože pro vetsinu z nas neni neznama.

771
Mikeš
Reagovat

Inu, hlupákům se to holt musí vysvětlit po lopatě. Takže, milý koci, BB konečně dospěl k tomu samému, k čemu já v podstatě hned; oxidují zde hovada, které sice nemají co říci k diskuzi, nicméně ji zaplevelují prázdnými kydy. Argumentačně nemají na něco, tak se pustí do někoho. A protože je slušný, nenazval tvé jednání zhovadilým, nýbrž to opsal tím „nerad chodím …“ a následně ti to vytmavil – v podstatě ti slušným způsobem řekl, že jsi hovado. Fakticky se mě zastal, ne proto, že bychom se znali, ale proto, že se mu nelíbí tvůj hulvátský styl, byť, jak píšeš „nepouzivam slova vylozene urazejici“. Inu, ono to není jen výběrem slov, jde o podstatu jednání. To je ta podstata, kterou marně hledáš, jsa nedostatečně intelektuálně vybaven – každý jiný to totiž bez nesnází pochopí.
Srandovní je tvůj podiv nad tím, proč reaguje na něco, co nebylo namířeno proti němu. Inu, pochop, že jsou lidé, kteří se ohradí proti sprostotě z principu. Jsou prostě lidé, kteří když vidí, že velcí kluci fackují malého, tak zasáhnou, což je zřejmě věc, která je ti cizí a nepochopitelná. Doufám, že aspoň pochopíš, že nemůžeš nikomu nařizovat, s čím může na diskuzích vystupovat a že tě BB s tímhle může plným právem poslat .. víš kam.
Jinak nechápu, co myslíš „pokracovani nevyhlasene valky od druhe serie“. Toto je série třetí, u druhé jsem tady vůbec nebyl, takže jaká válka? Jinak, nevíš o mně nic, kromě toho, že se vám dvěma kašparům vysmívám pro vaše prázdné kecy. Jo, a taky jsem se trochu neuctivě vyjádřil o tvý Zuzance, tak to jedině trochu šlechtí to tvý trapácký vyskakování.

Reagovat

schvaleno 759

773
Ufonka
Reagovat

co to je? Kde je diskuse k pořadu? Kdo je Marecek? Co se to tu děje…..
Co bude dál s vůdcem Petrem, generálkou Bárou a cyklistou Michalem? Kdo podle vás si našel partnera? Provakatérovi Petrovi z Primy to nevěřím. Tak Bára? Když happy end byl..

774
Simuša
Reagovat

Tady už se to fakt nedá číst. Od té doby co je tu Mikeš :-(((

Reagovat

Sem prave zkouknul ukazku na HSTM a ozralej Michal nemel chybu :D

776
Jezinka
Reagovat

Mikeši, rigidní je mimo jiné zkostnatělý, neohebný – v tomhle smyslu to chápej. Je škoda, že jsi dosud nepochopiĺ, že každý člověk má jiný pohled na svět a lidi kolem sebe. Jen proto, že má někdo jiný názor, nemusí být pipi či hovado. Zdejší diskuze se vyznačovala tím, že tu každý mohl svobodně vyjádřit svůj názor, porovnat ho s názory ostatních a ještě se dobře pobavit. Tohle ty zjevně nedokážeš, takže tohle je můj poslední příspěvek k tobě.
Zpět k HSMT – kde je ke zhlédnutí podroušený Michal? Zajímalo by mě, jestli aspoň v tomhle stavu předvede nějaké emoce.

777
anja
Reagovat

děcka nehádejte se :) vám nestačí babské flame? musí tu být i chlapské flame? ale fuj

775 RadstaR – ukázky boží – ožralý Michal LOL :DD a jak tam ošmatlával někerou z mamin, to mi skoro hnulo žaludkem DD

778
Kačka
Reagovat

(774)Simuša

tak jsem si dneska chtěla počíst a dohnat pár dní,které jsem tu nebyla,krom pár malých,zanedbatelných mých písmenek a je pravda,že kromě rekapu od Ajdy a několik desítek výživných příspěvků a postřehů není co více číst a o čem více (zatím) diskutovat :-(
Ani OT,které diskuzi dokázali vždy tak trošku oživit :-(

Co se týká Mikeše,čítávala jsem ho u 2.řady,jediné co umí,je vždy jen vnucovat svůj názor a myslet si,že on je ten,co stvořil svět,všude byl,všechno zná a vše umí.A nejvíce mu dělá dobře,když najde někoho,kdo mu to vše vyvrací.

Dokud bude dostávat „výživu“ po které prahne,jak slepice po zrní,bude neustále běhat po dvorku jak vypelichaný kohout a dožadovat se obdivu,dokud, se mu jednou na bidle nepodlomí kolena a nespadne zobákem rovnou do hnoje.

779
anja
Reagovat

Jezinka, Michalovy „emoce“ se od druhého dílu dokonale projevujou v tom jakým stylem pronáší jednu naučenou a „promyšlenou “ větu a dává patřičný důraz na některá slova :)) to nemůžu :DD

780
koc
Reagovat

myslíte, že Bára mluvila s Krytinářem před vyřazením Otty a nebo až po ? .. tedy pokud ho vubec vyradi v tomto dilu .. pokud po vyrazeni tak se mi zda scenka s malym Jirkou zbytecna resp. bulvarni

781
Magda
Reagovat

Kde najdu tu ukázku s Michalem?

782
Kačka
Reagovat

(780)koc
podle ukázky je to až po…vyřazení…..ale já si myslím,že se s ním sešla( štáb to vymyslel a pak jí do toho vtáhnul) ale ještě před vyřazením.
Řekla bych trochu „podpásovka“ pro Otu

783
koc
Reagovat

781 – v telce .. pokud ji RadstaR nenahraje a nesoupne k clanku

Reagovat

Magda (781): Nahodou jsem ji videl tedka rano. Necham zapnuty nahravani mezi poradama a uvidim jestli se mi ji podari nahrat.

785
koc
Reagovat

784 – večer bude v telce urco .. mezi reklamama poradu Na nože bude 100%

786
anja
Reagovat

746 – to proplácení výloh

mne by zajímalo jak to s tím proplácením u jednotlivých účastníků je, snad by to mohla tady upřesnit Kačka, protože já mám dojem, podle toho co se psalo u minulé řady, že hlavní účastníci jakože teď Petr, Bára a Michal měli od produkce proiplacené vše, kdežto maminy a taťkové z jejich houfů měly proplacené jen něco

a jinak – pokud já jsme někam pozvaná na akci, kde je volná hospoda a něco si objednávám na svůj účet, taky si od pořadatele nechávám proplácet byť pár korun, když je ta možnost – nechápu proč by to nemohl dělat i Petr

to jakože měl todleto dotovat když měl možnost si to nechat od produkce proúčtovat? a navíc to i produkce proúčtovat potřebuje – fakt nechápu, proč esterka na blogu vytahuje doslova „hovna“ tohoto typu (pardon za tohle slovo, ale jiné se mi tady nehodí)

a to není nějaká obhajoba Petra !!!, aby se to zde zas blbě nepochopilo – taky bych nechtěla „skrblíka“, ale zas bych nechtěla mít doma hlupáka, který bude takhle pitomě velkorysý

Reagovat

Kačka (782): Tezko rict, ale koukal jsem, ze Bara se presunula taky na Damu jako Pavla, tak jim to tam mozna prozradi :)

788
Simuša
Reagovat

778 Nejlepší by bylo na něj neregovat. Chvíli by si psal sám se sebou a snad by to nechal. Snažím se jeho výlevy přeskakovat, ale už to prostě není ono. Škoda. Jeden člověk pokazí celou diskuzi.

Reagovat

Simuša (788): Jeste si parkrat zabejci a pak to zacnem resit (alespon ja urcite).

790
Lantana
Reagovat

Mikeši, já opravdu nerozumím smyslu Tvého způsobu účasti v diskusi o RS, kde jde z 90% procent o zábavu.

To, co ze začátku vypadalo, jen jako že přišel někdo, kdo má jiné názory, pohledy z jiného úhlu, (na RS – stále to, co je více „show než reality“!) – což je v pořádku – přešlo do pohrdavého hodnocení diskutérů a sebeprezentace „někoho, kdo se cítí být o jednu či více úrovní výš“.
Popisy vlastních zkušeností coby podpory svých závěrů nezřídka zevšeobecňujících, „navrch“ zmínka o věkovém rozdílu mezi Tebou a Tvojí paní a srovnávání jejího vzhledu s kocovou partnerkou (což je mimochodem krajně netaktní), je vrcholem všeho, a z důvodu, že jde o z větší části anonymní diskusi (k RS!), nesmyslným sklouznutím do jakési osobní roviny a k osobním útokům.
Pro někoho, kdo má (dle svých slov) něco do činění s psychologií to navíc není nejlepší vizitka.
K nadhledu už jsi tu někým vyzván byl a k tomu se připojuji.

791
Kačka
Reagovat

(786) anja
pokud si já vzpomínám,tak nám nepropláceli vůbec nic.
Veškeré cestování,přesouvání a následně i občerstvení,jídlo atd. jsme si hradily my ženské sami.
Pokud se natáčelo v Praze,svezli nás jen k bazénu,jinak jaký koliv pohyb po Praze si holky platily sami.
Pokud se cestovalo někam mimo Prahu,tak na začátku jsme jely na kole,zpět nás vyhodili u 1.metra,které se stejně nikomu nehodilo.Do JČ jsme jeli autem,kde jsme se na benzín skládaly a stejně tak i zpět.
Pití: používat jsme mohly „erární vodu“ nebo si dát kdekoliv cokoliv i v rámci natáčení ale za své.(káva,čaj,limo ale i něco ostřejšího) Pak bylo H.řečeno,ať nás třeba pozve na drink,že oni to zaplatí.
Jídlo: v ceně ubytování na hotelu v Praze,byla pouze snídaně.Na penzionu stejně tak + jedna slavnostní večeře (ta první na zahradě) v JČ jsme dostaly proviant již nakoupený,něco málo šel H. s holkama dokoupit (dostal na to) a zbytek jsme hledaly v lese :-)) nebo si koupily za své. Z čeho a jak byl hrazený nákup u H. netuším (asi dostal peníze dopředu od produkce) a zbytek doplácela Nikola (takže ještě jí asi museli peníze vrátit)
Tak asi tak nějak to bylo :-))

792
koc
Reagovat

786 – a to mu jeste holky propily kus letiste .. ze se nestydi takto znejistit nekolika vyvolenym preziti v Africe :D

Reagovat

Do clanku jsem pridal tu upoutavku s Michalem.

794
anja
Reagovat

791, Kač dík, takže je to tak jak jsem si myslela…

795
anja
Reagovat

792 :)) koc, na Marsu!!! prý vybírají lidi, kteří poletí jen tam :))

796
Míša
Reagovat

Normálně mi jich začíná být líto … všech … sice si za to můžou sami, že tam vůbec lezli, ale na tohle snad nemůže být připraven nikdo …

Každopádně, mi nehraje, proč si Petr staví barák na ten jeden rok … to byho přece vyšel líp pronájem nějakého bytu v paneláku, no ni? Nějak to s tou spořivostí neštymuje … :o)

797
Lantana
Reagovat

Kačko (791) – tak to je fakt soda, když si vezmeš kolik Prima nacpala do takových Vyvolených (barák, ochranka, moderátoři, jídlo,….) a u vás „škrtí“ na blbých jízdenkách? Sponzorů tři zadky…

koc (786) – no, možná že nepoletí, možná pojede s houkačkou…:-) Ale beze srandy, jestli tohle cpe do hlav svých dcer – jedna hrůza a teď navíc reakce o kolí nejspíš přitvrdí – takže holkám hodně síly. Být exmanželkou – jestli to nevěděla, nebo to nemá podobně – jsem po infarktu a trnu hrůzou, jak moc jsou dcerky „zpracované“.
K fanatikům (a vymývačům všeobecně) a podobným mesiášům mám opravdu hlubokou averzi.

798
Kačka
Reagovat

(794)anja
ale jak říkám,nevím co vše hradili H.,jakožto hlavní roli,jelikož,ho vlastně všude vozili a když zrovna ho nevezli tak jel na kole :-))

799
Kačka
Reagovat

(797)Lantana
no já v Praze byla ve výhodě….mám totiž celoroční lítačku :-))

800
Lantana
Reagovat

Míšo (796) – proč ne? Zdokonaluje se v tom, co bude učit jím spasené… Husí kůže, přátelé.

anjo (729) nejsem si jistá jestli to bude Mars, Aštar Šeran by do toho mohl vnést více světla….:-D Mimochodem u stránek Vesmírných lidí jsem se fakt bavila, – dávají do schránek jezky barevné letáčky s varováním proti očipování :-D (člověk si jen nesmí připouštět, že tomu dost lidí opravdu věří).

801
Lantana
Reagovat

Kačko (799) – i když máš lítačku, jsou to škrti! :-))

802
koc
Reagovat

797 – jedine stesti je, ze Petrovi schazi ta vnitrni sila, za kterou by jini sli .. takze v tomto muzeme byt snad v klidu .. mozna by nebylo od veci Petrvi vysvetlit ze do Afriky se da dostat i lodi :) na to nemusi stavet letiste .. a kdyz se zbali uz ted tak tak do vanoc bude urcite :)

803
Jezinka
Reagovat

799 – Tak to je jasné, že na tebe Honza nemohl udělat dojem:-).

804
Lantana
Reagovat

RadstaR (793) – dík za upoutávku – vypadá to vtipně, je mi ho skoro líto, protože když je to natočené a uvidí to, nemůže použít klasické „co si nepamatuji, to se nestalo“ :-)).

805
koc
Reagovat

film – Hele vole kde mám káru .. jak tam chodí obleceni do bublinkove folie .. jakmile bude mit doma Petr roli bublinkove folie tak je to jasne :) uz mu bude vazne chybet jen cepicka z alobalu

806
lála
Reagovat

713 Soutěžící:
Teda mě by opravdu zajímala Tvoje identita. Nedovedu si totiž takovýhle nenávistný projev spojit s kteroukoliv z holek ……. takže buď jsi „trochu“ narušená, ale dovedla jsi to před námi dobře maskovat …… nebo vůbec nejsi z naší skupiny.

A pro tvou informaci: na setkání jsem se těšila, některé holky mám moc ráda a chtěla jsem je zase vidět, ale v ten den slavila moje maminka šedesátiny ….. a krylo se to i časově, takže jsem nemohla přijet ani na chvilku.

Jestli si myslíš, že se stydím za své slzy ….. nestydím!!!

A že Michal mě zklamal, natom není nic duchaplného, ale prezentovat to tady nemělo smysl ….. brali by to zřejmě jenom jako moji ukřivděnost …. navíc v té době měl ještě Michal sympatie skoro všech.

To jak mě odprezentovali v TV raději moc nekomentuju …. kdo mě zná ten ví (sice trochu nechápe :)) …. kdo nezná, ten si myslí, že jsem uřvaná hysterka … no a co …. s tím musí počítat každý, kdo to TV vleze … :))

807
Lantana
Reagovat

lálo (806) – nemusím Tě ani znát a je mi jasné, že nejsi „plačka“, pod návalem emocí, atmosféry a x vlivů mohou povolit nervy a ukápnout slza prakticky komukoliv tedy i tomu, kdo k tomu běžně sklony nemá. Když na Tebe ještě valí otázky štáb, lačný po zachycení právě takových momentů…takže to vůbec neřeš! :-)

808
Lantana
Reagovat

koci (805) – Bublinková fólie? Čepička z alobalu? Blázníš? Myslíš, že si gentlemán zničí image? :-D

809
lála
Reagovat

807 Lantana:
asi sis všimla že to neřeším :))

810
Míša
Reagovat

Lantana (808) – to právě k tomu imáge chybí … byla by to taková třešnička na dortu, jak se říká :o)

811
Mikeš
Reagovat

759 – hm, dodatečně vsunut do diskuze dosud zcela neznámý nick. Takže – Zuzka byla od Jeníka, že. Ten měl, co si vzpomínám, 35 let, takže jeho nápadnice byly nejspíš mladší, v tom případě by Zuzka měla také podstatně méně, takže Tvůj výpočet je tím pádem dost mimo (ale je možné, že se mýlím u Jeníkova věku, už mi to nestojí za to dohledávat). V každém případě jsem u Zuzky vycházel z podstatně nižšího věku.
789 – administrátor Radstar mě bude cenzurovat?
776 – Jezinko, jistě neupřeš ani mně mít svůj svobodný názor. I já jsem se tady dosud víceméně bavil, než mě začali soustavně napadat ti dva kašpárci – dělají to už třetí pokračování této řady. Slova jako pipi tady takřka nepoužívám, tak nevím, o čem mluvíš. A ke slovu hovado jsem dospěl až včera večer, kdy mě v posledních sta příspěvcích cca v pětině případů „řešili“ právě ti dva, ačkoliv jsem mlčel jako ryba. Tak nevím, kdo je tady rigidní a zapšklý; jestli dva blbci, kteří se „baví“ soustavným navážením do někoho, nebo ten, co se konečně ohradí.

812
koc
Reagovat

OT – je to marné je to marné je to marné :(

jen se divím, že Prima použije opile zabery, zatim to u zadnych napadniku nebo napadenych nepouzila .. v první i druhe serii mela moznosti jiste spoustu a tak me zarazi ta zmena

813
Lantana
Reagovat

lálo (809) – to je jenom dobře! ;-)

Míšo (810) – A kolik třešní, tolik višní.:-) Dortama neplýtvat! :-D

Reagovat

Mikeš (811): Ze netusis jak zdejsi schvalovani prispevku funguje je tvoje minus, takze s dodatecnym vkladanim si uplne vedle.
Admin fakt nejsem a co se tyce cenzury tvoji osoby … co s takovym clovekem jako ty ? Jsou jen 2 moznosti a je jen na tobe, kterou si vyberes.

815
Mikeš
Reagovat

778 – milá Kačenko, u 2. řady jsem se objevoval jen na iprimě, a tam zas až taková tlačenice nebyla. A že bych tam někomu něco vnucoval? Byl jsem pouze jediný, kdo se ohradil proti štvanici na Honzu – což chápu, že Tě mohlo iritovat. Nevzpomínám si, že by mi tak kdokoliv cokoliv vyvracel, taky nebylo kým, protože tamní příspěvky byly pouze výlevy ne moc chytrých zhrzených ženských, které se ani tak neopíraly o nějaká fakta jako spíše o emoce. Takže jediné, čeho jsem se dočkal, byly samozřejmě urážky.
790 – Lantáno, omlouvám se, ale koc si to prostě vykoledoval. Ostatní diskutéry, teda spíš diskutérky, jsem neurážel, s některými jsem se sice špičkoval, ale pořád to byla, aspoň podle mě, spíš legranda. Do holek si sice s chutí zaryju, ale vždy bez urážek.

816
Jezinka
Reagovat

S Petrovým mesiášstvím mi to připadá přitažené za vlasy. Možná řekl něco napůl v legraci nebo si Andrea dělá srandu z bulváru za to, jak se z ní snažil udělat jen sexuální mašinu.
Zpumprdlíkovaný Michal vypadá téměř roztomile. Z tak kratičké ukázky se ale moc posoudit nedá, nezbývá, než se těšit na další díl.

817
Ajda
Reagovat

811 – to, že si nezjištíš věk někoho, koho tady odsuzuješ a nazýváš ji učitelkou, to je tvoje další velké mínus. U někoho, kdo se tady snaží vystupovat jako ten jediný neomylný je to s podivem. Pominu tvoji logiku, že žena musí být mladší, protože Mikeš má mladší, tak to je norma. Není :-) (A protože tě znám, ušetřím ti psaní, já nemám mladšího partnera.)

Piš cokoli k danému tématu, tedy HSTM. Podobně jako třeba Moniku, tě žádám, nezatahuj sem své životní postřehy, moudra, urážky a osobní věci, které přímo nesouvisí s pořadem. Nejsi tady sám a určitě registruješ, že začínáš nudit. Limit na své OT jsi už dávno vyčerpal.

818
anja
Reagovat

816 Jezinka, taky bych Petra typovala na něco úplně jiného než na druhého aštara, to kocovi zase jede fantazie na max :)) a nakonec – jako výplň mezi dílama, proč ne :D

819
anja
Reagovat

812 koc, jakto, že nebyly opilé záběry v druhé sérii! dyť byly! viz Blanka a Ilona, ty měly imho v krvi dost při té hádce u Honzy na chatě nebo kde to :)

820
anja
Reagovat

…..mě by třeba i zajímalo, jestli na té diskotéce jak píše esterka na blogu kam se večer utekly zrelaxovat, se holky pobavily i s cizíma kocourama, anebo jestli byly na tej diskotéce věrné Péťovi a tančily tam jen samy se sebou :p

821
koc
Reagovat

819 – to zas tak strane nebylo .. ale pokud jsi cetla clanek jednoho ucastnika z prvni serie tak ho mohla Prima vykreslit v bajecnem opilem svetle pri navsteve sklipka .. neco by se urcite naslo i u druhe serky .. proste takto vravoraveho clovika (i kdyz to mohlo byt jen uklouznuti) nam telka neukazala

822
koc
Reagovat

Petr i Michal byl dostatecne prodrban .. snad se dockame neceho i u Bary ..

823
anja
Reagovat

821, jo z té první série jsem to četla, a asi to nebylo pro děj použitelné… ale holky tam u H. líznuté byly dost teda :) a teď jak měly tam ty tři buchty tu bazénkovou etudu se mi zdál líznutý i Petr :)

824
koc
Reagovat

823 – to nedokazu posoudit .. ale na vravoravem Michalovi to poznat je .. pripande ze by mel v krvi malo cukru .. to clovek jak opitej vyzne vypada

825
Ajda
Reagovat

Michal možná zobe léky proti bolesti a když je zapije alkoholem, bodeť by se nemotal.

826
anja
Reagovat

822 koc, na Báru škoda slov :D co o ní chceš probírat? tlustá panovačná ženská skoro za zenitem, kerá si při hlasitém odbíjení biologických hodin pořídila dítě kdoví s kým… tak ji vystihla jedna moje známá :)

827
anja
Reagovat

imho má michal dodrbaný celý metabolismus podle toho jak je oteklý, takže trocha alkoholu a průser je hned

828
koc
Reagovat

tak už sem konečně pochopil proč Michal říka – Tereza se o sve dite musi postarat sama – asi to bylo pred odchodem na disco .. Michal si hlidani zajistil a Tereza musela doma sedet a hlidat sve dovezene dite

takze nic drsneho v tom nebylo .. jen si ho nemela vozit a mohla se opijet taky ;-)

829
Jana
Reagovat

Anja 826: Báru znám od vidění,naše děti chodí spolu do školky,rozhodně není nic z toho,co tady píšeš. Je to normální fajn ženská,která se musí docela otáčet,aby všechno zvládla. A určitě není tlustá,i když připouštím,že to v televizi tak občas vypadá.Vůbec nechápu,proč si myslíš,že má dítě s kdoví kým. Pokud vím,v televizi akorát řekla,že o tom nechce mluvit. Všimla jsem si,že jsi tady na ni vysazená,ale tohle už je fakt síla. Jana

830
Karin
Reagovat

Anja: mohla bys mi prosím poslat link na tvou fotografii? Kritizovat vzhled druhého umí totiž každý, i já to s radostí pro tebe udělám:)

Jsem pravidelná čtenářka diskuze, do které ale nemám sílu přispívat, jen velmi vyjímečně, když se najde opravdová „perla“.
Jinak co se týká třetí řady této reality show jsem s výběrem soztěžících spokojena.
A doufám, že ze srazu, který tu pořádá Kačka budou fotografie..:-)

831
koc
Reagovat

829 – ted se musim anji zastat .. ona kritizuje uplne vsechny ;-)

832
jojo
Reagovat

Zdravím, sorry za OT. Budu jen moralizovat a kázat. Něco jsem psal k minulé sérii, z téhle jsem ještě neviděl ani vteřinu, takže k tématu nic nebudu mít. Občas sem nakukuju na staré známé, ale čtu jen hádky :-)
Protože včera byl napaden můj oblíbený Motýlek, tak několik mých postřehů. Hlavně o Mikešovi. Prvně, Radstar ani koc si v diskuzi s ním nijak dobře nevedou, nebudu řešit, co je reakce na jakou reakci. Ale nechovají se nepokrytě povýšeně a nadutě jako Mikeš, kteréžto chování v reálu nemám rád, na diskuzi mi to ale slouží spíš jako pobavení. Proto několik rad, jak na něj. Ale až je napíšu, tak většina už nebude nic platná, protože si na to bude dávat pozor :-)

Po tomhle působivém entrée asi čekáte něco neuvěřitelně sofistikovaného a propracovaného. No, zas nic tak úžasného to nebude. Prvně bych vycházel z toho, že Mikeš elitní diskutér není ani náhodou, je to jen pozlátko, které ale na dost lidí zabírá. Jeho největši slabina je, že to hrozně prožívá. Kdo ne, tak má vždycky strašnou výhodu a když se to udělá šikovně, za chvíli ho máte na lopatkách. Je třeba toho využít a lehce a nenápadně ho popichovat na tuhle strunu. Protože je vidět, že když ho někdo popichuje, není schopen ani jednou s nadhledem zareagovat.
Hrozně dlouho mu trvá, než napíše příspěvek. I když zrovna pošle příspěvek a je na něj reakce, musí to vidět, ale jemu trvá i hodinu, než si pečlivě připraví odpověď, aby byla patřičně dokonalá. Jak moc mu na tom záleží. Schválně ať zkusí zareagovat hned na nějakou větší reakci a uvidíte, že bude nahranej. A taky je to z důvodu, aby se nespletl. Podle mě si kolem sebe vybájil nějaký svůj svět, manželku a další, nechce se zaplést do lži. Už s tou Zuzkou je to divný, takový fanatik a bude jí hádat kolem 30. Ne, lže. Je to spíš takový teoretik, třebaže s ním i dost často souhlasím, nic to na tom nemění. Zkoušet se vyptávat na víc podrobností, časem se mu to začne plést a udělá chybu.
Pak bych zkusil i ty jazyky, v němčině i angličtině píše zásadně s chybama, dát mu jednodušší větu na překlad, a věřte mi, bude zase v koncích, když nedostane dost času na přípravu. Vyzkoušet ho z psychologie. Vsadil bych se, že o tom neví ani ň. Tipl bych ho na nějakého nerudného staršího pána, částečně mu ale něco z mladého ducha zůstalo, možná vysloužilý oficír. Hlavní je ale to prožívání. Jak jednou někdo ztratí nervy a začne nadávat ostatním opakovaně do pipin, blbečků a hovad, takový člověk se prostě neumí ovládat a přesně v ten moment prohrál a ukázal, co je za losera, který na to nemá. To je asi tak vše, já se dál zapojovat nehodlám, zbytek je na vás :-)

833
Lucifera
Reagovat

Jak to tak pozoruju z názorů Anjy, tak by se vůbec všichni lidé, kteří nemají ideální míry, měli poslat do rezervace nebo ještě lépe do uzavřeného ghetta, aby jí a jím podobným krásným a dokonalým stvořením nekazili pohled na svět a do zrcadla. Zajímavé, že tady kritizuje do sebe zahleděného Petra…
Anjo, vám taky jednou bude 35 a jiní se vám budou smát. Nebojte, dočkáte se :-D

834
Jezinka
Reagovat

Na Báře teda nevidím nic z toho, co Anjina známá. Je to hezká ženská a místo panovačnosti bych tipla spíš snahu udržet si určitý odstup. Nemá ráda, když jí někdo veřejně kritizuje, navíc za věci, které nejspíš nemá možnost ovlivnit (nudný program atd.) Myslím, že kdyby potkala dominantního chlapa na úrovni, ráda se ve spoustě věcí přizpůsobí. Prostě jako každá kočka, když se jí někdo nelíbí, sekne drápkem a když jí někdo dává, co potřebuje a občas pohladí, tak slastně vrní.

835
Ufonka
Reagovat

Nerozumím jedné věci mezi tolika OT, proč řešíte stále Anju. Monika tu psala daleko horší věci, horším způsobem a vytrvale dokola.
Co se vrátit k tématu a neřešit účastníky diskuse.

836
Ajda
Reagovat

Ať trošku změním téma malá ochutnávka z příštího dílu :

Jak budou ostatní ctitelky reagovat, až zjistí, že tatínek strávil noc na pokoji se svými favoritkami Andreou a Šárkou?
Soutěžící jej (Petra) ani nenechají přečíst obvyklé básničky na rozloučenou. Uvědomí si Petr, že udělal chybu?

837
Lucifera
Reagovat

835 – ale ono to souvisí s tématem. My tady vlastně drbeme lidi z televize, které osobně neznáme. Ty kritiky tu nikomu nevadí, ale běda, když někdo kritizuje někoho z přispěvatelů. My kritizovat můžeme, ale nás už nikdo. To už se nám nelíbí. Zajímavý. Jakpak asi musí být těm aktérům HSTM. Konec OT :-)
P.S. ale abych se teda vyjádřila k RS – nejsem příznivkyně Báry. Její povaha, jak ji tam prezentuje, není můj šálek kávy. Ale to už jsem psala na iprima.

838
Prochor
Reagovat

(780) Bára začala diskutovat na Dámě. Tak se jí na to můžete přímo zeptat. Jinak k Otovi prohlásila něco v tom smyslu – co si myslet o někom, kdo prohlásí, že všechny zažaluje… Takže Ota jí moc nenadchnul.

839
kanárek
Reagovat

Já bych s Bárou asi taky dlouho nevydržela, ale jsem ženská, že. Akorát mám trochu obavu, že dominantní ženy přitahují spíš submisivní muže, ne? A takového by zrovna nechtěla.

840
JUJU
Reagovat

836 – a myslíš, že se zabalili všichni do fólie? To by možná bylo překvapení, ale že se spolu válí v posteli to teda ne.
Navíc tleskám, že budeme ušetřeni těch jeho extra trapných básniček. A nakonec bude Petr přemýšlet, kde že udělali soudruzi z NDR chybu.

841
kanárek
Reagovat

Hele a diskuse k nové řadě Stardance není nebo jsem ji jen nenašla?

842
Mikeš
Reagovat

832 – jojo: díky za rozbor, rozhodně si z něj něco vemu.
Jinak, netrávím zde mládí (teda stáří), do diskuze se vracím odjinud či od jiné práce, proto ty prodlevy. Je ale pravdou , že se vyhýbám psaní „co mi slina na jazyk“, proto mi to trvá možná dýl, protože nechci psát kraviny, za něž bych se musel po chvíli stydět, nemluvě o tom, že by mě smečka zdejšího „hoch klubu“ ihned rozsápala. Odkdy je jinak promyšlená odpověď prohřeškem? Nějaké třesky plesky se více cení? Tak proč se zde tak pouštějí do Terezky, které občas něco ujede – a je to přitom spíše milé, než odsouzeníhodné. Ale pro zdejší diskutérky (nejspíš staré a tlusté, protože jak jinak si vysvětlit tu zášť – normální sebevědomé dámy se nad tím jen pousmějí, příp. si pomyslí něco o mladém teleti, čímž to pro ně končí).
Co se týče mé nadutosti a povýšenosti – inu, jak mám reagovat na dva tajtrdlíky, neschopné jakékoliv diskuze, takže se specializují na psaní planých keců (zkus si někdy zajít do diskuze v nočních hodinách, kdy to tady opanují ti dva, ze sta příspěvků je 70 od nich, a všechno jsou to kraviny) a kteří si teď našli novou hračku, totiž trefovat se do mě. I kdybych měl IQ 90, tak jsem proti nim Einstein, takže jak jinak bych se k nim měl chovat? Nechal jsem je si takto hrát tři díly, než jsem se ohradil, a i to proto, že se mě zde zastal jiný diskutér, takže se pustili dementním opruzováním do něj. Nevadí mi, když mě někdo natírá, vadí mi, když mě soustavně natírá blbec. K dámám, aspoň doufám, se nadutě nechovám.
Co se věku Zuzky týče, už si to tady nemůžu ověřit (leda bych šel do archivu iprimy, a to mi za to nestojí), prostě mohl jsem se splést (no a co), prostě jsem měl pocit, že má 32. Což nemění nic na tom, že ji má žena strčí do kapsy, byť je starší.
V angličtině těžko mohu dělat chyby, když ji nepoužívám. U němčiny jsi mě pobavil, vyrůstal jsem v Sudetech a s rodiči mých německých spolužáků jsem se jinak nedomluvil – ale možná jejich němčina byla jiná, než Bühnensprache. Psychologii jsem nedělal, ale měli jsme ji po tři semestry (tedy základy a bylo to směrováno hlavně na sociální psychologii).
A nakonec něco spešl pro Tebe: Im übrigen meine ich, diese Schafsköpfe müssen vernichtet und zerstört werden – rád se nechám poučit o mých chybách, znalče.

843
Prochor
Reagovat

(841) Doporučuji oficiální stránku . Diskuse se mi tam líbí a diskutující si dokážou ušetřit vzájemné napadání. Taky jsem neodolal a napsal několik laických příspěvků.

844
Mikeš
Reagovat

517-Ajda: Manželku jsem zmínil čistě z toho důvodu, že jsem byl napaden, že nasazuji na ženy, resp. že jsem mysogin. Jak by tomu mohlo být, když už jsem takřka 30 let pohodově ženatý, navíc s o tolik mladší ženou – asi těžko, ne? Jiné důvody za tím nehledej! A nepodstrkuj mi něco, co jsem nikde neřekl.

845
Liška13
Reagovat

834 – Báru, která v civilním životě vystupuje jako Týna, znám, a je tam opravdu ta panovačnost namísto odstupu. A jako fiflena se chová stále.

846
Hana
Reagovat

mikeš 842 – už jsi trapný s tím věčným obhajováním Terezy. Na Primě tě vymazaly příspěvek, kde jsi tvrdil, že Terezu pomlouvají jen staré a tlusté ženské, které jí závidí mládí, tak jsi to musel napsat sem. Také jsem tě tam odpověděla, že zase starý a tlustý chlapi nad ní slintají, ale Prima mně to smazala taky. Tady vím, že mi to nikdo nesmaže. Nechápu, kam chodíš na ty debilní myšlenky, kdo jaký příspěvek píše?? Ani mně odpovídat nemusíš, protože než odpovíš, už tu nebudu.

847
anja
Reagovat

831 koc, všechny ani ne, jen ty, kteří ve mně vzbuzují pocit hnusu – ať už fyzického nebo charakterového

848
Mikeš
Reagovat

Děkuji, Haničko (846) za info (a pobavení).

849
Ajda
Reagovat

842
Mikeši,
kdybys byl tak pozotný divák jako tvrdíš, tak tipovat Zuzku na 32 je pořádný úlet, když v tv prezentovala malého syna a skoro dospělou dceru :-))

850
anja
Reagovat

839 kanárek, souhlas, a právě, že z Báry vůbec není jasné, jakého chlapa by vlastně chtěla, Bára plance něco jednou sem, podruhé tam

když Báru srovnám s Evkou z minulé řady, Evka mě aspoň dokázala pobavit, u Báry mě baví jen občas její tatínci

a v životě – pokud zůstane Bára stejná jak se prezentuje v tv, horko těžko sobě najde parntera – to leda jen nějakého ňoumu, který ji bude jen papouškovat to co ona chce slyšet, anebo dělat vše jen tak aby se Báře zalíbil, ale takového ňoumu ona nechce, že

šanci má jedině v případě, že sleví ze svých meganároků….. fakt nechápu co ona sama může partnerovi nabídnout, nějaké megapřednosti (krom megakoz) má? já je zatím nikde v jejím chování nevidím

851
anja
Reagovat

846 Hana, proč píšete na iprimu, když vám to tam mažou? tam bych se neobtěžovala ani jedno písmenko…

852
Magda
Reagovat

Mikeši…

Pokud dobře počítám a nelžeš nám tady, je ti tedy něco kolem 70…

853
Magda
Reagovat

Bára mi ze třech soutěžících nyní nejméně vadí…i když její, místy velmi arogantní chování, se mi nelíbí…

854
Liška13
Reagovat

850 anja – ty megakozy jsou umělé :o) ona tam madam nešla hledat partnera, ona chtěla zadarmo na dovolenou :o)

855
Magda
Reagovat

Petr mi od začátku připadal divný…Michal působil zpočátku pohodově, ale nějak se, chlapec vybarvuje…těším se na další díl s opičkou…

A Bára mě nijak zvlášť nezaujala, i když mi přijde lepší než Evička…

856
Jana
Reagovat

Liška13…to,jestli má Bára umělá prsa nebo ne,nevím,ale vím,že s malým Matyáškem jezdí k moři normálně,takže pochybuju,že by ji pár dnů s kamerou za zády nějak vytrhlo.

857
Liška13
Reagovat

856 Jana – já vím, že jezdí, proto mně to překvapilo. Říkám přece, že ji znám.

858
Mikeš
Reagovat

849 – Ajdo, tak jo, byl to úlet, na tu skoro dospělou dceru jsem zapomněl. Já jsem v podstatě vycházel z nesprávného předpokladu, že Jeník má 35 a že si tam ponechal jen ty mladší než on (s výjimkou Věrky, jíž přidělil roli chůvy – jak byl blbej, tak byl vyčůranej). Pravdou je, že Zuzka mi prostě nesedla. Vypadala sice dobře, to jó, ale ta její povaha …

859
Mikeš
Reagovat

852 – Magdi, buďto špatně počítáš, nebo špatně čteš. Vycházel jsem z toho, že Zuzka má 32 (teda ono je jí o něco víc, ale to jsem nevěděl a ověřit jsem si to už neměl kde).

860
Mikeš
Reagovat

850 anja: asi tak

861
Magda
Reagovat

Mikeš…no a psal jsi, že tvoje paní je starší než Zuzka…a že je o 15 let mladší než ty…a že jsi 30 let ženatý…tak pak nevím, která z těch informací je špatná…

Tyhlety úlohy v matematice jsem milovala…

862
Lea
Reagovat

Tak jak tak počítám, je mikeš důchodce s manželkou padesátnicí, proto kopká do čtyřicítek. Píše jen odpoledne,jelikož dopoledne láká u škol na bonbóny Terezky a jí podobné :-o

863
Magda
Reagovat

Mikeš…a nepředpokládám, že sis ji bral patnáctiletou:-O

864
Jana
Reagovat

857 Liška…Psala jsi to, ale já opravdu pochybuju,že by tam šla kvůli moři. Já ji znám jako Báru,několikrát vzala celou školku včetně nás rodičů ke svým koním…prostě fajn ženská. Je trochu rázná,ale určitě žádná panovačná baba,jak tady někteří píšou.

865
Magda
Reagovat

Jana a Liška…jak tady píšete, vypadá to jakoby Bára-Týna byla Jeckyll a Hyde…:-)

866
anja
Reagovat

836 Ajda, fakt nebudou Petrovy bááááššničky? jééžíš, to mi nemůžou udělat!!! :DDD

867
Magda
Reagovat

anja…chtěla bys další verše o drůbeži?

868
koc
Reagovat

OT – znal sem člověka s tak velkou dávkou fantazie, že věřil všemu co kdy napsal nebo řekl .. teď sem poznal dalšího

anjo – ro bylo myšleno jako pochvala :-D
836 – myslím, že toto nám prozradila už dávno Pavla, asi tam nebudou jen ve třech :(

869
Jana
Reagovat

:-) taky mi to tak připadá,nějak si nejsem jistá,jestli s Liškou známe stejnou Báru.

870
jojo
Reagovat

Mikeš, já ti jinak neupírám, že píšeš zajímavě, v tom jsi tu jeden z nejlepších, a myslím to čistě pochvalně. Jen k těm jazykům, fakt to čtu jen namátkově, nevím, jak často co používáš, ale tady jsem si všiml tvého „coment“ s jedním m. Kdo má angličtinu aspoň trochu v krvi, hned by ho to praštilo do očí. Na překlep bych nesázel, když víme, jak přepečlivě si to po sobě kontroluješ. Ale tohle mi je celkem jedno. Jo, v tý němčině bylo zas něco se schlafen se dvěma f, taky dost základní slovo. A docela dlouho ti trvalo, než jsi na to přišel. Prostě jsem viděl dvakrát použít cizí jazyk, a dvakrát chyba. A odvozuju to hlavně z toho, jak jsi pečlivý. No, s tou německou větou, jestli jsi mě chtěl ohromit a myslíš si, že to je složitá gramatická konstrukce, tak to fakt ne. Němec by to ani s tou čárkou po „meine ich“ nenapsal a pak začínat zas větou se slovosledem oznamovací věty, nezdá se mi to, je to hodně čechoněmčina. Když už ses chtěl předvést, tak proč tam nedat to dass, ať se trochu složitěji změní slovosled. Tohle sis jen vygůgloval, takže zkus příště něco lepšího.

871
koc
Reagovat

jojo – snažil sem se stejně jako RadstaR o ignoraci a nepochopil, zabrala jen aktivni ignorae a ta mi byla vyctena .. už to neresim :(

872
anja
Reagovat

868 koci, já vím že pochvala :)

se mi stejně líbí jak to tady někteří hlídají jak ostříži :)) hned když tady někdo vrzne něco negativního na účastníky RS tak se vyrojí hafo jejich kamarádek advokátek, sranda no :)))

873
anja
Reagovat

kupodivu irena gao a ani lála advokáty nepotřebovaly, ty se dokážou docela dobře obhájit samy…

874
Mikeš
Reagovat

861 – Magdi, napsal jsem skoro 30 let, to není 30 let. Ale když jsi tak akurátní, tak Ti holt vyhovím: Jsem ženatý 28 let, 9 dní, 6 hodin a 27 minut. Nevěstě bylo 19 let a 35 dní. Dobrý, jó, dušička v peří? Tak, a teď máš na to celou noc, aby sis to nějak srovnala a konečně se dobrala ke správnýmu výsledku (v nejhorším se obrať na mladšího bráchu).

875
koc
Reagovat

874 – je zvlastni ze pises z pocitace 32 leteho :-D

876
Prochor
Reagovat

Teda, nemám ve zvyku si stěžovat ale někdy mám pocit, že jsem omylem přecvakl na jinou RS když čtu diskusi. Ta už je tak zaplevelená OTčkama, že je obtížný najít něco k tématu. Na druhou stranu jsme už všechno probrali. Causa přilby už je tak profrézovaná že se tomu Ajda už směje- právem. Petr hladil ruku Andree a ne třeba Pavle. Asi se mu Andrea líbí víc než Pavla. Co to víc rozebírat.
Zajímavější to začíná být u Báry kolem Oty. Tím jak do hry vstoupil Krytinář a Ota chce podat žalobu to začíná mít grády. Uvidíme. To tu ještě nebylo.

877
Mikeš
Reagovat

862 – Leo, dobrý, pobavilas‘. A ty čtyřicítky si tak neber, nejsou všechny střelený a jistě to i Ty ňák přežiješ. Já jenom, že se nám teď v baráku rozmohla ňáká epidemie útěků „za lepším“. Tak někerý měly celkem důvod, u dalších jsem důvod nepobral, stejně jako to, že doma nechaly děti napospas neschopnýmu tatínkovi. A pokud už nějakým grifem tatínka vystrnadily (jéžiš, doufám, že se nám Kačenka zase neurazí, to není nic proti ní), tak děti úderem 18ti pronto domov opustily a vydaly se za tatínkem.

878
Prochor
Reagovat

(855) Být lepší než Evička není tak těžký :-))

879
koc
Reagovat

no nic mejte se tu .. ve ctvrtek se ukazu .. nejak mi jeden diskuter nedela dobre na zaludek

880
Mikeš
Reagovat

870 -jojo: coment je čistě můj výraz, ale uznávám, že angličtináře to zarazí. U schlafen to byl jasný překlep na schlaffen, prostě jsem si toho fakt nevšiml, skočilo mi tam další f navíc. V češtině mě překlep udeří do očí, v němčině prostě ne. Dnešní věta není překlad z češtiny, tam bych samozřejmě použil daß, je to parafráze jiného výroku (teď se omlouvám za správnost, protože naposled jsem to mrskal před skoro 40 lety): Ceterum autem censeo, Carthago esse deletant et depelundur, tak jsem se snažil dodržet předlohu. Ostatně soudím, že by to gůgl takto nepřeložil (zejména, jak jde o trpné rody či příčestí minulá, tak v tom dost plave).
Jinak četnost používání předložky daß je odvislé od území, Slezané byli v mluvě zřejmě úspornější, u nich vynechávání této předložky bylo běžné. Nemluvě o tom, že jsem si kdysi zašel za zdejšími Němci nechat něco vysvětli v dopise od bývalých krajanů, a oni tady hleděli na některá slova jako vrány, jako že je vůbec neznali, to na rozdíl ode mě.

881
Mikeš
Reagovat

Papa, koci, a udělej si pořádek v počítači, furt Tě zavádí k nějakými Markovi, a to je úplně slepá stopa.
Prochore, zklidni se, už bude doufám klid, jen bylo tady třeba trochu poklidit stůl.

882
jojo
Reagovat

Mikeš, máš pravdu, tohle by google nezvládl. Já tohle obvinění používám u skoro u všech podobných situací, ať by to zvládl, nebo ne :-) Latinsky umím tak kolem deseti slov, takže do toho radši kafrat nebudu.
K té předložce, já vím, že se často vynechává a je to normální, ale to bys tam musel mít v té první větě jinej slovosled, tím myslím „Ich meine“. Ne končit na ich a začít diese, ještě s tím übrigens. Jako ale hodně hovorově by se to použít dalo. Taky někdy píšu v češtině, jak se mi zrovna hodí, ale moc častý to určitě nebude. Ale já to bral jako ukázku, že to je teda gramaticky korektně a spisovně, a já mám najít chybu.
Stejně jsem těmhle jazykům nepřikládal prakticky žádný význam, neměl jsem je asi vůbec zmiňovat. O zbytku už fakt nic dalšího psát nechci, své jsem si napsal.

883
Vlk
Reagovat

Jojo (anoano), zaplaťpámbu za Mikeša :))

Pro mě ho tu bylo potřeba jako sůl, vidím v něm takovou protiváhu anje.

Akorát, Mikešu, nerozumím tvému odmítání Báry. Zatím tam imho neměla jediný, z mého hlediska, sporný nebo negativní výstup. Vidím ji velmi podobně, jak ji popisuje Jana (829 a dále). Moh´ bys sloužit nějakými argumenty?

A jináč, moc se nevytahuj, že ti to tak klape s o 15 let mladší ženou. To dá rozum, dává ti, co potřebujem :) Ideální věkový odstup :))

884
anja
Reagovat

883 vlk – protiváhu? s mikešovými poznámkami se mohu z větší části ztotožnit tak proč protiváhu?… nebo jsem to špatně pochopila?

885
Vlk
Reagovat

No Yin a Yang přeci. Nehledej v tom žádný šaloušky :)
Aby taky někdo razantní kopal za chlopi…

886
jojo
Reagovat

Ale mně šlo fakt jen o ty útoky, o nic jiného. Blbečci a hovada, trefovat se do přítelkyně oponenta, kterou tu všichni znají, to už do diskuze nepatří. A ještě nesouhlasit ve všem s Motýlkou, to je vůbec nejhorší :-) Jinak to tu rozjel, to já nepopírám. I jsem psal, že píše zajímavě a občas mám podobný názor. Chybí mu jen trocha respektu a pokora.

887
Vlk
Reagovat

jojo (nohapřisluhovači), to nebylo na tebe… myslel jsem, že jsem to napsal jasně… :)

888
vapol
Reagovat

Taky si myslím že je zbytečné,aby se tu diskutující naváželi do sebe. Když se tu „hodnotí“ někdo kdo se předvádí v telce tak pochopím že to tady pak schytá,ale osobní vzájemné útoky lidí co se neznají a ani se neviděli sem nepatří.

Vlku třeba Mikšoj vadí že Bára (aspoň v TV) je na mladší partnery a on má raději ženy co to mají opačně :o)

Jo jinak zda má Bára umělá prsa jsem nestihl poznat (bohužel :o) ,ale že to nedělala pro dovolenou zdarma vím. Její syn má ze zdravotních důvodů doporučeno jezdit na dovču min.2x do roka. K Báře mám své výhrady,ale musím uznat že smekám před tím jak se dokáže otáčet,aby rodině zajistila co potřebuje vč.dost náročného koníčka jak na čas,tak na finance.

889
Mikeš
Reagovat

Vlku, Barča mi prostě nekonvenuje, není to můj šálek čaje. To neznamená, že bych se pustil do štvanice na ni, ale když se tam nad ní někdo rozplývá, tak mám prostě kopřivku. A její vystupování, no tohle mi ňáká udělat, to by bylo na velký výprovod. Ovšem, kdo ví, jaká je na živo, ale stejně …
Tu mou bych normálně vůbec nezmiňoval, ale až tady mi při těch strkanicích došlo, že vlastně vypadá lépe, než všechny ty holky tam – teda až na výjimky. A když mi tady dokonce samotná Adja napalovala, že jsem údajně na ženský vysazený – rozuměj, nepřizvukuji zdejšímu babinci a dovoluji si mít nějaké žgryndy na nejdokonalejší tvory světa, tak jsem holt musel jejich bojový zápal poněkud usměrnit (i když jsem si to u většiny z nich tím nejspíš úplně polepil).

890
jojo
Reagovat

Vlk (primopřisluhovači), nenapsal :-)

891
Ivča
Reagovat

Tatínek Michelin se očividně trápí, žádná se mu nelíbí…třeba mezitím potkal někoho jinýho, jako oinda Evča v minulé sérii :)

892
Ivča
Reagovat

pardon… místo „oinda“ mělo být samozřejmě „pinda“ :D

893
Mikeš
Reagovat

886 Jojo, uznávám, že Zuzku jsem do toho tahat neměl, ale koc si už dlouho koledoval o pořádnou přes … . A jak včera dotíral na BB, tohle prostě harant z 5. třídy neudělá, tak jsem po něm vyjel. Protože takový ha…..y znám, za plotem velmi statečně štěkají. Jsou zákeřní a na netu si leští své ušlápnutý ego.
Jinak, co máš pořád s tím motýlkem? Já si vůbec nevzpomínám, že bych se s ním kdy bavil. Jako ne, že bych jej musel, ale že by mě nějak iritoval, to zase ne.

894
Vlk
Reagovat

OK, Mikšu, to je jasný, že každýmu sedne něco jinýho. Já se nad ní sice přímo nerozplývám, ale jako zase bych si to s ní představit dovedl :))
Jenom těžko pobírám ty tvý výpady, jako „nedospělá kráva.., s nožem by klidně bodla.., ta Terezka mi přijde proti ní jako jaderný fyzik…, proti Báře je mnohem dospělejší…“ a další, když, při vší úctě, je Terka blbá jak troky…

jojo, tak soráč :)

895
Mikeš
Reagovat

888 Vašíku, to nééé, to je mi úplně šumák, kdo je na co. Pokud si Barča lofne 17letý ucho, je to čistě její problém. Držím se zásady „přej a bude Ti přáno“.

896
anja
Reagovat

885 vlk, aha dobře, no, hezké:) děkuju :)

a když jsme teda u toho jin a jang, vysvětli mi, kde ty v Báře vidíš Jin

imho ona hledá (chce) Jang, ale ona je taky Jang… ona nemá šanci na rovnováhu v páru

897
Vlk
Reagovat

Já se teda necítím být odborníkem na východní filosofie, ale řekl bych, že nemůžeš, anjo, posuzovat Jin a Jang samostatně, odděleně, anóbrž vždycky pokopě, v souladu protikladů, protikladu souladů nebo tak čerta něco… :))

898
Motýlek
Reagovat

Jojo :-)) napsal jsi to krásně všechno, výstižný pohled na věc, se vším souhlasím… Já se s Mikešem nehádám, chraň bůh, já se nikdy s nikým nehádám :-), on má svoje názory na všechno a na všechny, píše co mu slina na jazyk přinese, nebere si servítky, když někoho urazí – tak ať si, to neřeší, všichni jsme mu šumák, vlastně všichni lidi na světě jsou mu u p…., ať si třeba pochcípají… On je prostě milostpán, má mladou ženu, která mu slouží …/zatím/… Zřejmě je to ta Monika, co si teď dala pohov. Ta se k němu hodí – a navíc taky psala, že má šedesátníka. Já jí fakt nezávidím. Znám dobře tyto týpky otravných staříků, nám /holkám/ jsou protivní a oni to těžko tráví…
On prostě nemá humor, neumí pobavit. Jinak mi tu vůbec nevadí, skoro se mi chce napsat, že se mi líbí, že to má /vždycky/ tak dlouhé…
Jinak souhlasím s tebou :-*, že má malou slovní zásobu.. Já bych třeba nenapsala dvakrát za sebou -hovado-, použila bych jiný výraz, ale nechcu mu radit, hned by napsal, že se vyvyšuju, nebo že mu podrážím nohy nebo něco takového, on vidí ve všem komplot a napadání jeho osoby.
No ale radši čtu tebe….

899
reina
Reagovat

873 – holt já se obhájím – co na srdci, to na jazyku, i když tím spoustě lidí lezu na nervy.
ale ohledně této konkrétní RS můžu s čistým svědomím říct (a přihřát si svou polívčičku), že až na jeden případ, který se v T